مدت اقامت

180 روز

مدت اعتبار

طبق درخواست

مدت اخذ ویزا

30 روز کاری

هزینه

طبق درخواست

هشدار ها : لطفا از سپردن پاسپورت و مدارک شناسایی خود به افراد ناشناس خودداری نمایید.

مدارک مورد نیاز برای دریافت ویزای مولتی پل 1 ساله روسیه

  • آزمایشHIV، اصل پاسپورت، 1قطعه عکس 4*3، مصاحبه، بیمه

   توضیحات :

   هزینه ویزای مولتی پل 1 ساله روسیه

   ارزانترین نرخ خدمات ویزای روسیه را در ویزا724 به صورت مستقیم دریافت می کنید

   10 روز کاری

   همکار: 430 دلار

   مسافر: 450 دلار

   در صورت تمایل خدمات رزرو هتل و پرواز در ویزا724 ارائه می گردد. برای اطلاعات بیشتر با ما درباشید.

   روسیه بزرگترین کشور جهان از نظر مساحت و نهمین کشور بزرگ از نظر جمعیت است. این یک کشور شبه قاره در شرق اروپا و شمال آسیا است. حدود 77 درصد از جمعیت روسیه در قسمت غربی و اروپایی این کشور زندگی می کنند؛ پایتخت آن مسکو یکی از بزرگترین شهرهای جهان است.
   روسیه به دلیل آب و هوای سرد، ادبیات عالی ، معماری بی نظیر و طبیعت زیبا مشهور است؛ به همین دلیل تعداد گردشگران خارجی در روسیه هر سال در حال افزایش است. در سال 2017، 24.5 میلیون گردشگر خارجی به سراسر فدراسیون روسیه سفر کردند.

   ویزای روسیه

   ویزای روسیه یک مجوز به صورت یک برچسب است که در گذرنامه مسافرتی ضمیمه می شود.  ویزای روسیه این اجازه را می دهد تا دارنده آن در مدت زمان مشخص وارد شده، اقامت داشته باشد و در زمانی مشخص این کشور را ترک کند.  این سند شامل اطلاعات زیر است:
   •    تاریخ ورود و خروج
   •    اطلاعات حیاتی
   •    مشخصات گذرنامه
   •    اطلاعات مربوط به شخص یا طرفی که دعوت نامه را برای شما (دارنده ویزا) ارسال می کند.

   آیا برای رفتن به روسیه به ویزا نیاز دارم؟

   روسیه سیاست ویزای بسیار سختگیرانه ای دارد. اکثر کشورهای جهان حتی برای گردشگری نیاز به دریافت ویزای روسیه دارند البته برخی کشورها نیازی به ویزای روسیه برای ورود به این کشور ندارند.
   علاوه بر این، روسیه امکان سفرهای بدون ویزا به مدت 72 ساعت را برای کشتی تفریحی و مسافران کشتی از طریق چندین بندر فراهم کرده است. ترانزیت بدون ویزا از طریق چندین بندر امکان پذیر است.

   انواع ویزای روسیه

   بسته به هدف فرد برای سفر به روسیه، چندین نوع ویزای روسیه وجود دارد. هر یک از آنها الزامات، روند کاربرد و مشخصات خاص خود را دارند.
   انواع ویزای روسیه به شرح زیر است:
   •    ویزای دیپلماتیک روسیه: این ویزا برای یک شهروند خارجی دارای گذرنامه دیپلماتیک صادر می شود. یعنی روسای دولتها، سران دولتها، اعضای یک هیئت رسمی و غیره.
   •    ویزای سرویس روسیه این ویزا برای یک شهروند خارجی دارای گذرنامه خدماتی (کنسولی، رسمی، ویژه) صادر می شود. یعنی اعضای هیئت های رسمی، پرسنل اداری و فنی و خدماتی نمایندگی های دیپلماتیک و غیره.
   •    ویزای معمولی روسیه
   o    ویزا شخصی. این ویزا برای افرادی که بر اساس دعوت نامه برای یک سفر کوتاه به روسیه سفر می کنند، صادر می شود.
   o    ویزا کسب و کار. این ویزا برای افرادی صادر می شود که برای تجارت به روسیه سفر می کنند.
   o    ویزای توریستی. این ویزا برای مسافران صادر می شود در صورتی که دارای دعوت نامه از طرف تور اپراتور تور روسیه باشند.
   o    ویزای دانشجویی روسیه. این ویزا برای کسانی است که برای مقاصد تحصیلی به روسیه سفر می کنند.
   o    ویزای کار. این ویزا به خارجیانی تعلق می گیرد که مایل به سفر به روسیه برای کار در یک دوره خاص هستند.
   o    ویزای بشردوستانه. این ویزا به شهروندان خارجی که برای بازدید علمی، فرهنگی، سیاسی یا ورزشی از روسیه دیدن می کنند اعطا می شود. همچنین برای ارتباطات مذهبی و زیارت، امور خیریه یا کمک های بشردوستانه نیز قابل استفاده است.
   •    ویزای حمل و نقل روسیه .این ویزا برای کسانی صادر می شود که برای رسیدن به کشور مقصد خود باید از خاک روسیه عبور کنند.
   •    ویزای خروج روسیه. اتباع خارجی در قلمرو روسیه که قبل از خروج ویزای آنها منقضی می شود، باید برای اخذ ویزای خروج اقدام کنند تا بتوانند آنجا را ترک کنند.
   •    eVisa . روسیه این ویزا برای اتباع الجزایر، بحرین، برونئی، چین، هند، ایران، ژاپن، کره شمالی، کویت، مکزیک، مراکش، عمان، قطر، عربستان سعودی، سنگاپور، تونس، ترکیه و امارات متحده عربی امکان پذیر است. با این ویزا فقط بازدید از مناطق شرق دور روسیه برای کمتر از 8 روز معتبر است.
   از سوی دیگر، بسته به تعداد دفعاتی که شخص می خواهد با یک ویزای واحد وارد روسیه شود، انواع ویزای زیر وجود دارد:
   •    تک ورودی
   •    دوبار ورود
   •    چند ورودی

   ویزای چند بار ورود روسیه یا ویزای مولتی روسیه

    ویزای چند بار ورود روسیه یک نوع ویزای تجاری است که به صاحب آن اجازه می دهد تا در طول مدت اعتبار خود، تعداد نامحدودی از مرز روسیه عبور کند. این نوع ویزا برای بازرگانان خارجی که اغلب برای اهداف تجاری به روسیه می آیند (توسعه یا ایجاد روابط تجاری جدید، انعقاد یا تمدید قرارداد، شرکت در نمایشگاه ها و حراج ها، سمینارها و غیره) مناسب است.
   قبل از درخواست ویزا باید بهتر است با موارد زیر آشنا شوید:
   1.    مدت اعتبار ویزای چند بار ورود 
   2.    پردازش ویزای مولتی روسیه 
   3.    ویزای ورود مولتی برای شهروندان اتحادیه اروپا و ایالات متحده 
   4.    شرایط لازم برای اخذ ویزای چندبار ورود
   5.    نحوه صدور دعوتنامه برای ویزای چند بار ورود 

   دریافت ویزای روسیه

   به طور کلی، مراحل صدور ویزا برای هر نوع مختلف بسیار شبیه یکدیگر است، اما هر نوع ویزا نیاز به ظرافت های خاص خود در پردازش دارد.
   مدت اعتبار ویزای چند بار ورود
   ویزای چندبار ورود روسیه می تواند برای دوره های مختلفی صادر شود از جمله:
   •    90  روز 
   •    180   روز 
   •    365   روز 
   •     3 سال (برای شهروندان آمریکایی) 
   •     5 سال (برای شهروندان اتحادیه اروپا)

   پردازش ویزای مولتی روسیه

   برای اخذ موفقیت آمیز ویزای چندبار ورود باید به کنسولگری یا سفارت روسیه مراجعه کنید. قبل از آن یک شهروند خارجی باید فرم درخواست را پر کرده باشد، هزینه کنسولی را پرداخته و دعوتنامه ای به روسیه ارائه دهد، که این فرم باید توسط طرف دعوت کننده از قبل صادر شده باشد.

   ویزای مولتی برای شهروندان اتحادیه اروپا و ایالات متحده

   بر اساس توافق نامه های بین فدراسیون روسیه و ایالات متحده، شهروندان آمریکایی می توانند به مدت 3 سال و شهروندان اتحادیه اروپا به مدت 5 سال برای ویزای چند بار ورود روسیه درخواست دهند. با این حال، ویزا برای چنین مدت طولانی فقط می تواند برای گروهی از شهروندان صادر شود که قبلاً ویزای چند بار ورود روسیه را به مدت 1 سال دریافت کرده بودند و در سفرهای قبلی خود قوانین فدراسیون روسیه را نقض نکرده بودند. همچنین، در برخی موارد، نمایندگان کنسولی ممکن است از صدور ویزا با مدت اعتبار کمتر از زمان درخواست شده (به عنوان مثال، شش ماه به جای یک سال) خودداری کنند.

   شرایط لازم برای اخذ ویزای مولتی روسیه

   طبق قوانین روسیه، مدت اعتبار گذرنامه بین المللی باید حداقل شش ماه بیشتر از مدت اعتبار ویزا باشد. در غیر این صورت، ویزا ممکن است برای چند روز ثابت صادر شود که بسته به اعتبار گذرنامه مدت زمان اعتبار محاسبه می شود.
   دعوتنامه برای ویزای چند بار ورود روسیه فقط می تواند توسط اشخاص حقوقی که شهروند روسیه هستند و توسط اداره خدمات مهاجرت فدرال یا اداره خدمات کنسولی وزارت امور خارجه فدراسیون روسیه شناخته شده هستند، صادر شود.
   دعوتنامه برای ویزای چند بار ورود به روسیه می تواند در قالب یک نامه برای اداره خدمات مهاجرت فدرال در فرم رسمی یک سازمان معتبر یا از طریق ارتباط تلکس صادر شود.
   پس از دریافت یک ویزای چند ورودی به روسیه، یک شهروند خارجی باید ظرف 1 هفته از تاریخ ورود مراحل مهاجرتی را تکمیل کند. از آنجا که طبق قانون، فرد خارجی که با ویزای تجاری به روسیه آمده است حق اقامت بیش از 90 روز در آنجا را ندارد، ثبت مهاجرت به مدت 90 روز انجام می شود.
   اگر یک فرد خارجی که برای ویزای چند کاره تجاری درخواست کرده است قصد دارد به همراه بستگان خود (با همسر، دختر یا پسر) وارد روسیه شود، این افراد نیز باید ویزای تجاری دریافت کنند و باید در فرم خود درخواست ویزا برای افراد خانواده را بدهد.

   نحوه صدور دعوتنامه برای ویزای مولتی روسیه

   برای صدور دعوتنامه مطابق با تمام قوانین روسیه، باید موارد زیر را ارائه دهید:
   •    فرم درخواست دعوتنامه (به صورت الکترونیکی)
   •    کپی گذرنامه بین المللی خود
   •    کپی ویزای قبلی روسیه (در صورت موجود بودن) 
   •    کپی مجوز اقامت در کشور درخواست ویزا (برای دسته شهروندانی که در کشور تابعیت خود زندگی نمی کنند).
   •    گواهی تولد فرزند (برای دسته شهروندانی که قصد دارند با فرزندان خردسال خود به روسیه سفر کنند).
   *هزینه دعوت نامه بستگی به مدت اعتبار ویزای درخواست شده و همچنین عوامل دیگر دارد.

   فرم های اسناد نمونه برای درخواست ویزای روسیه

   برای اخذ موفقیت آمیز ویزای روسیه، یک شهروند خارجی باید بداند که چه مدارکی را تهیه و ارسال کند. اسناد به درستی پر شده می تواند عامل تعیین کننده ای در زمینه اخذ ویزا یا رد ویزا باشد. انواع مختلفی از اسناد و مدارک وجود دارد که برای اهداف مختلف ورود شهروندان خارجی به فدراسیون روسیه در نظر گرفته شده است.

   ویزای مولتی تجاری روسیه

   ویزای چند بار ورود به روسیه  (ویزای مولتی) یک ویزای تجاری است که به دارنده آن اجازه می دهد تا در طول مدت اعتبار ویزا به مدت نامحدودی به روسیه سفر کند. این نوع ویزا معمولاً توسط تجار خارجی اخذ می شود که اغلب برای گسترش ارتباطات تجاری خود، امضای موافقتنامه ها و تمدید قرارداد به روسیه سفر می کنند یا در نمایشگاه ها و حراج ها شرکت می کنند و یا در سمینارها و کنفرانس ها شرکت می کنند.
   مطابق قوانین فدراسیون روسیه، تاریخ انقضای گذرنامه اتباع خارجی نباید کمتر از 6 ماه پس از زمان ورود آنها باشد. بنابراین، ویزا ممکن است بر اساس اعتبار گذرنامه فرد برای مدت مشخصی صادر شود.

   دریافت ویزای چندبار ورود روسیه

   برای  اخذ ویزای چند بار ورود به روسیه، باید از سفارت یا کنسولگری روسیه درخواست کنید. آنها ملزم به پر کردن فرم درخواست، پرداخت هزینه های کنسولی مناسب و ضمیمه دعوت نامه مناسب قبلی که از منبع معتبر به روسیه ارسال شده است، هستند. البته علاوه بر این مورد ممکن است اسناد اضافی مورد نیاز باشد؛ برای این موضوع بهتر است با وکیل مهاجرتی مشورت کنید.
   ویزای چند بار ورود به روسیه، که برای یک شهروند آمریکایی صادر می شود، می تواند تا 3 سال و برای یک شهروند اتحادیه اروپا حداکثر 5 سال اعتبار داشته باشد. این ویزای بلند مدت مولتی (به تشخیص مقامات کنسولگری) ممکن است برای آن دسته از اتباع خارجی صادر شود که قبلاً ویزای چند بار ورود با اعتبار 1 ساله گرفته بودند و در طول اقامت قبلی خود قوانین فدراسیون روسیه را نقض نکرده بودند. در برخی موارد، کنسولگری ممکن است درخواست ویزا را رد کرده یا ویزا را برای مدت کوتاهی از زمان مورد نیاز صادر کند (به عنوان مثال، 180 روز به جای 365 روز).
   دعوتنامه برای ویزای چند بار ورود روسیه باید توسط یک شخص حقوقی که در روسیه ثبت شده است و توسط DFMS  یا بخش کنسولی وزارت خارجه فدراسیون روسیه که تأیید شده است، اخذ شود.
   *بسته به اینکه دعوت نامه از کجا و چگونه به دست آمده است، ظاهر دعوت نامه ممکن است متفاوت باشد. ممکن است دعوتنامه برای ویزای تجاری چندبار ورود به روسیه در فرمDFMS ، در فرم شرکت معتبر یا از طریق Telex ارسال شود.
   پس از ورود یک تبعه خارجی به فدراسیون روسیه با ویزای تجاری چندبار ورود، آنها باید در 7 روز پس از ورود در دفاتر مهاجرت محلی ثبت نام کنند. ثبت مهاجرت فقط تا 90 روز معتبر است، زیرا این طولانی ترین مدت است که یک تبعه خارجی می تواند مطابق قانون با ویزای تجاری در فدراسیون روسیه اقامت داشته باشد.

   مراحل دریافت ویزای روسیه

   مراحل درخواست ویزای روسیه به شرح زیر است:
   1.    دریافت دعوتنامه. این اولین اقدامی است که باید برای دریافت ویزای روسیه انجام دهید. اگر قصد سفر به روسیه برای اهداف گردشگری را دارید، می توانید دعوت نامه خود را از یک دوست یا یکی از اعضای خانواده دریافت کنید.
   2.    فرم درخواست آنلاین را تکمیل کنید. فرم درخواست ویزا برای روسیه در وب سایت وزارت امور خارجه روسیه (MID) visa.kdmid.ru موجود است. تمام اطلاعات مورد نیاز را به صورت صحیح و صادقانه در اختیار افراد قرار دهید.
   3.    مدارک مورد نیاز را جمع آوری کنید. با جمع آوری مدارک مورد نیاز برای ویزای روسیه اقدام کنید! توجه داشته باشید که علاوه بر اینکه مدارک مورد نیاز از کشوری به کشور دیگر متفاوت است؛ مدارک نیز بستگی به نوع ویزای مورد نظر شما دارد. شما باید لیستی از اسناد مورد نیاز را از سفارت یا کنسولگری روسیه یا مرکز ویزا نماینده روسیه در کشور محل اقامت خود تهیه کنید.
   4.    شخصاً در کنسولگری روسیه درخواست دهید. شما باید با همه اسناد مورد نیاز در کنسولگری روسیه یا مرکز ویزای روسیه حاضر شوید برای این مورد نیازی به قرار قبلی نیست. همچنین هنگام ارائه مدارک خود باید هزینه درخواست ویزا را بپردازید.
   5.    کارت مهاجرت بگیرید. پس از دریافت ویزای روسیه، می توانید آزادانه به این کشور سفر کنید! با این حال، هنوز وظایفی وجود دارد که باید انجام دهید! به محض ورود به روسیه، هنگام کنترل گذرنامه، باید کارت مهاجرت را تکمیل کنید. کارت شامل دو قسمت یکسان است که باید هر دو قسمت را پر کنید. پلیس مرزی یک قسمت از کارت را نگه می دارد و قسمت دیگر را به شما می دهد. بعداً، هنگام خروج از کشور، باید این کارت را به پلیس مرزی برگردانید.
   6.    ویزای خود را ثبت کنید. به محض ورود به روسیه، 7 روز کاری فرصت دارید تا ویزای خود را ثبت کنید. دو روش برای ثبت ویزا وجود دارد. ابتدا در هتلی که در آن اقامت دارید. دوم، از طریق محل اقامت دوستان خود (که از شما دعوت کرده اند). برای ثبت ویزا به کارت مهاجرت و گذرنامه خود نیاز دارید.

   شرایط درخواست ویزای روسیه

   هنگام درخواست ویزای روسیه، باید چندین سند را به عنوان بخشی از درخواست خود ارائه دهید. بر اساس این اسناد سفارت روسیه در کشور محل اقامت شما در مورد پرونده شما تصمیم گیری می کند. شما باید توجه ویژه ای به این اسناد داشته باشید و همه آنها را در صورت لزوم ارائه دهید.
   *توجه داشته باشید که لیست مدارک مورد نیاز برای ویزای روسیه بر اساس ملیت شما و نوع ویزای مورد درخواست شما متفاوت است.
   مدارک مورد نیاز برای ویزای روسیه به شرح زیر است:
   •    فرم درخواست ویزا. فرم الکترونیکی را از وب سایت وزارت امور خارجه روسیه (MID) kdmid.ru تهیه کرده و آن را تکمیل کنید و تمام اطلاعات مورد نیاز را وارد کنید. مطمئن شوید که پاسخ های شما صحیح است و سپس فرم را چاپ کنید.
   •    گذرنامه معتبر. گذرنامه شما باید حداقل شش ماه اعتبار داشته باشد و پس از اتمام ویزای مورد درخواست شما باشد. علاوه بر این، باید حداقل دو صفحه خالی داشته باشد.
   •    عکس. این عکس را در فرم درخواست چاپ شده به فضای مشخص شده بچسبانید. دقت داشته باشید که عکس را متناسب با استاندارهای خواسته شده تکمیل کنید.
   •    اثبات اقامت. اگر از کشور خود درخواست نمی دهید، بلکه از کشوری که در آن اقامت دارید، باید مدارک اقامت در آن کشور خاص را در 90 روز گذشته ارائه دهید. این سند می تواند یکی از موارد زیر باشد:
   o    ویزای معتبر در گذرنامه شما توسط کشوری که در آن اقامت دارید صادر شده است.
   o    قبوض آب و برق با نام و آدرس شما
   o    نامه کارفرما که تاریخ شروع کار شما را مشخص می کند.
   o    نامه از دانشگاه/کالج/مدرسه که تاریخ ثبت نام را مشخص می کند.
   •    پشتیبانی ویزا. این یک دعوتنامه برای سفر به روسیه است. بسته به هدف سفر شما، ممکن است دعوت نامه ای باشد که توسط یک دوستان یا یک شرکت تجاری و غیره صادر شده است.
   •    بیمه بهداشت و درمان. این سند باید توسط یک شرکت بیمه خارجی یا یک شرکت بیمه روسی صادر شود و شامل موارد زیر باشد:
   o    نام کامل شما
   o    تاریخ امضای قرارداد
   o    شماره بیمه نامه و مشخصات کامل بیمه گر
   o    تاریخ اعتبار. توجه داشته باشید که برای ویزای یکبار ورود و دوبار ورود بیمه نامه باید تمام مدت اقامت در روسیه را پوشش دهد. از سوی دیگر، برای ویزای چند بار ورود، باید مدت زمان اولین سفر را پوشش دهد.
   o    لیست خدمات پزشکی که بیمه پوشش می دهد، از جمله بازگشت به کشور در صورت مرگ.
   بسته به کشور محل اقامت و نوع ویزای مورد درخواست شما، ممکن است از شما خواسته شود مدارک زیر را برای ویزای روسیه ارائه دهید:
   •    بیانیه بانک. اگر مشاغل آزاد دارید، مدیر شرکت هستید در خانه کار می کنید یا بیکار هستید، باید صورت حساب های بانک سه ماه گذشته را ارائه دهید. این صورت های بانکی باید ثابت کند که شما حداقل 115 یورو برای هر روزی که قصد اقامت در روسیه را دارید، دارید.
   •    بیمه سلامت. تأیید کنید که بیمه درمانی را در روسیه تهیه کرده اید. این بیمه باید به مدت سفر شما اعتبار داشته باشد.
   •    نامه کارفرما. شما باید نامه ای نوشته و امضا شده توسط کارفرمای خود را ارسال کنید. باید اطلاعات کاملی در مورد شما، مقصدها، تاریخها و هدف از بازدید ارائه دهید. همچنین باید نام سازمان دعوت کننده و اطلاعات تماس شخص مسئول در روسیه را ذکر کنید. این نامه همچنین باید توضیح دهد که چه کسی مسئولیت مالی سفر را بر عهده می گیرد.
   •    گواهی خودرو. اگر برای گردشگری با اتومبیل به روسیه سفر می کنید، باید گواهی ثبت خودرو را ارائه دهید. در این مورد، نامه همراه با جزئیات سفر، برنامه سفر و سایر مسافران همراه شما نیز مورد نیاز است.
   •    کپی بلیط رفت و برگشت 
   •    گواهی آزمایش HIV. این آزمون فقط برای ویزای دانشجویی روسیه و ویزای کار روسیه مورد نیاز است و باید در سه ماه گذشته قبل از درخواست انجام شود.

    

   هزینه ویزای روسیه

   هزینه درخواست ویزا برای روسیه به چند عامل، که بستگی دارد:
   •    ملیت متقاضی
   •    نوع ویزا
   •    تعداد دفعات ورود
   •    مدت زمان مورد نظر برای اقامت
   •    زمان پردازش

   مراحل اخذ ویزای روسیه

   توسط زمان پردازش ویزای روسیه 10 روز است. با این حال، پردازش می تواند از 7 تا 20 روز کاری طول بکشد. کسانی که عجله دارند می توانند برای پردازش سریع درخواست دهند که این مورد سه روز کاری طول می کشد. متقاضیانی که می خواهند از روند سریع درخواست ویزا بهره مند شوند، باید هزینه بیشتری بپردازند!

   ویزای خروج روسیه

   برخلاف اکثر کشورهایی که در صورت انقضای ویزا افراد اخراج می شوند، در روسیه، برای خروج باید ویزای خروجی بگیرید. ویزای خروج روسیه در دو مورد به اتباع خارجی اعطا می شود:
   •    اگر ویزای فعلی شما منقضی شده است.
   •    اگر گذرنامه خود را گم کرده اید.
   برای اخذ ویزای خروج روسیه، باید با سفارت کشور خود در روسیه تماس بگیرید. اخذ ویزای خروج می تواند تا بیست روز طول بکشد.

   شرایط ویزای روسیه

   *اگر نیاز به درخواست ویزای روسیه دارید، باید چندین سند را به عنوان بخشی از درخواست خود ارائه دهید. این مدارک به عنوان مدرکی مبنی بر رعایت معیارهای ورود به روسیه مورد نیاز است.
   *سفارت روسیه در کشور شما تصمیم می گیرد که آیا باید برای شما ویزا صادر کند یا خیر. به همین دلیل است که باید توجه داشته باشید که اسناد را به صورت کامل و معتبر ارائه دهید.
    *توجه داشته باشید که مدارک مورد نیاز بر اساس ملیت شما متفاوت است.
   *با توجه به نوع روادیدی که برای آن درخواست می کنید، باید مدارک اضافی نیز ارائه دهید. 

   مطالب پیشنهادی:

   استارتاپ ویزای کانادا

   ویزای تحصیلی کانادا

   مهاجرت از طریق خود اشتغالی کانادا

   ویزای کار پرستاری کانادا یا مهاجرت پرستاران به کانادا

   مهاجرت از طریق PEQ کانادا

   ویزای کانادا بدون شینگن

   ویزای دانش آموزی کانادا

   ویزا و اقامت سرمایه گذاری کانادا

   مقایسه هزینه های زندگی در کانادا

   مهاجرت از طریق اکسپرس اینتری کانادا

   درباره ویزای کانادا همه چیز بدانید

   درباره تحصیل در کانادا همه چیز بدانید

   ویزای اقامت دائم کانادا

   مهاجرت به کانادا

   وکیل مهاجرت

   ویزای شینگن آلمان

   ویزا و اقامت سرمایه گذاری انگلیس

    

   ویزا 724، در کنار شرکت حقوقی مهاجرتی و شرکت توسعه بیزینس در کانادا، با داشتن تجربه راه اندازی و توسعه بیش از 100 کسب و کار موفق، صفر تا صد خدمات خرید بیزینس یا راه اندازی بیزینس، امضای قرارداد قانونی و انجام امور مهاجرتی را ارائه می کند. ما کسب و کار را مطابق با شرایط شما، انتخاب و برای خرید یا راه اندازی آن اقدام می کنیم. در صورتی که قصد راه اندازی یک کسب و کار در کشور کانادا را داشته باشید و اگر تمایل دارید در فرانچایز های قوی کانادا سرمایه گذاری کنید، می توانید با ما در ارتباط باشید.

   در این شرکت، گام به گام در خدمت اهداف کارآفرینانی هستیم که میخواهند بیزینس موفقی در کانادا داشته باشند و از راههای برنامه های تجاری روشهای سرمایه گذاری در کانادا ، ویزای استارتاپ و راه اندازی بیزینس به کانادا مهاجرت کنند.

   دریافت اطلاعات تماس و اطمینان از مجوز های ما، با مراجعه به صفحه > درباره موسسه مهاجرتی ما

  درخواست مشاوره رایگان

  5 + 8 =

  نظرات و سوالات شما

  ۵ دیدگاه

  1. علی صفری

   با ویزا مولتی روسیه میتونیم کار کنیم؟؟

  2. محسن پاینده

   ویزا یکساله داشتم که زمان کرونا تموم شده دوباره یکساله میتونم بگیرم یا ۳ ماهه باید اول بگیرم بعد یکسال؟

  3. محسن پاینده

   ویزا یکساله داشتم که زمان کرونا تموم شده
   الان یکساله میتونم بگیرم یا اول باید ۳ ماهه باشه؟

  4. Zikria shafiqi

   سلام محترم ویزه تحصیلی روسیه ضرورت دارم میشه قیمت وه در چند روز کاری اخز میکنین تشکر

  5. مرتضی محمدی

   سلام و احترام , بنده مترجم زبان روسی هستم و بنابه شرایط کاری نیاز دارم که به روسیه سفر کنم . آیا می شود از قبل ویزای یکساله مولتی را دریافت کنم در صورت امکان راهنمایی بفرمایید با تشکر