معرفی شرایط و هزینه های بهترین راههای مهاجرت به کانادا در 2021


آخرین بروز رسانی : ۰۰/۰۷/۲۰

 

 

همه چیز درباره روش های مهاجرت به کانادا

یکی از بزرگترین چالش های مهاجرت به کانادا این است که، من از چه روشی می توانم به کانادا مهاجرت کنم و روش هایی که برای رفتن به کانادا وجود دارد چیست؟ شاید شما هم جزو کسانی باشید که می خواهید اقامت کانادا بگیرید.

 

* تمامی خدمات مهاجرت به کانادا در ویزا724 با مدیریت خوش نام ترین وکیل و مشاور رسمی مهاجرت کانادا (آقای مهیار حلاج پور) با دانش تیم تخصصی چندین مشاور ICCRC و با تجربه بیش از 1000 پرونده موفق، انجام می‌شود.

 

در این مقاله به شما 10 روش اصلی مهاجرت به کشور کانادا را معرفی می کنیم. البته لازم به ذکر است که، بیش 70 روش برای مهاجرت به این کشور وجود دارد؛ که ما فقط به مهمترین و رایج ترین آن ها در این مقاله اشاره کرده ایم.

 

طبق اخبار رسمی سایت اداره مهاجرت؛ کانادا در نظر دارد از 401،000 نفر ساکن دائمی جدید در سال 2021 ، 411،000 نفر در سال 2022 و 421،000 نفر در سال 2023 استقبال کند. یعنی بیش از 1 میلیون و دویست هزار نفر، می توانند در برنامه های مهاجرتی مختلف در سه سال آینده، به کانادا مهاجرت کنند. این اثبات کننده آن است که کانادا، بسیار مهاجر پذیر است.

ما در کنار شما خواهیم بود تا بهترین راه مهاجرت را انتخاب کنید. اگر میخواهید راجع به وکیل رسمی مهاجرت، مجوزهای ما، سوابق فعالیت ما و راههای ارتباطی با ما بیشتر بدانید، می توانید به صفحه درباره موسسه مهاجرتی ما مراجعه بفرمایید.

 

روش های مهاجرت به کانادا

 

بهترین روشهای مهاجرت به کانادا :

1) مهاجرت به کانادا از طریق ثبت شرکت یا owner operator :

این برنامه مهاجرتی کانادا در خصوص افرادیست که میخواهند بیزینسی را در کانادا راه اندازی کرده و یا خریداری کنند.

پرسش و پاسخ درباره ثبت شرکت در کانادا:

 

 

مراحل مهاجرت به کانادا از طریق برنامه ثبت شرکت یا owner operator

مرحله اول: باید شرایط شما توسط موسسه ارزیابی گردد. (مراجعه به صفحه فرمهای ارزیابی رایگان)

مرحله دوم: جمع آوری مدارک و برگذاری جلسات توجیهی.

مرحله سوم: تحقیق بازار مربوط به کانادا برای راه اندازی بیزینس.

مرحله چهارم: تهیه بیزینس پلن باتوجه به مشخصات متقاضی و شهر انتخابی کانادا.

مرحله پنجم: ثبت در اداره مهاجرت کانادا با نامه دفاعی وکیل مهاجرت.

مرحله ششم: تاییدیه اداره کار برای دریافت ویزای کار متقاضی ( LMIA مثبت).

مرحله هفتم: دریافت ویزای کار کانادا.

حسن این برنامه مهاجرتی کانادا این است که مانند برنامه های کارآفرینی استانی به حجم سرمایه خاصی نیاز ندارد بسته به نوع بیزینس بسیار متفاوت است، الزامی برای ارائه مدرک زبان ندارید و کل برنامه می تواند در کمتر از یک سال انجام شود و ...

 

مهاجرت به کانادا

 

2) مهاجرت به کانادا از طریق استارتاپ ویزا

در این روش مهاجرتی کانادا، باید یک ایده یا بیزینس پلن نوین برای کسب درآمد به کانادا نشان دهید که بتواند در کانادا پول ساز باشد. این ایده استارتاپی باید مورد تایید یکی از مراکز رشد بیزینس مورد تایید کانادا قرار گیرد تا بتوانید برای اقامت کانادا درخواست دهید. در این روش مهاجرتی شما با داشتن اقامت دائم به کانادا می روید و همچنین حداکثر 5 خانواده میتوانند از این طریق به کانادا مهاجرت کنند.

اگر طرح استارتاپی ندارید، نگران نباشید، صفر تا صد خدمات مهاجرت به کانادا از طریق استارتاپ توسط ما انجام می شود.

توضیحات تکمیلی درباره ویزای استارتاپ کانادا:

 

از ابتدای این راه تا ارائه بیزینس پلن دقیق و دریافت اقامت دائم کانادا همراه شما خواهیم بود.

برای کسب اطلاعات بیشتر در خصوص مهاجرت از طریق استارتاپ می توانید به صفحه استارت آپ ویزای کانادا مراجعه فرمایید.

 

3) مهاجرت به کانادا از طریق سرمایه گذاری یا کارآفرینی: 

مهاجرت به کانادا از طریق سرمایه گذاری

 

در روش مهاجرت از طریق سرمایه گذاری، شما و خانواده تان با سرمایه گذاری اموالتان در کانادا بدون نیاز به مدرک تحصیلی خاصی اقامت دائم را بدست می آوردید که فعلا برای سرمایه گذاری فقط میتوان از طریق کبک کانادا اقدام کرد. البته برای مهاجرت از طرق مشابه این روش می توانید از گزینه های کار آفرینی فدرال و استانی، استارتاپ ویزا، owner operator و خود اشتغالی  برای مهاجرت به کانادا استفاده کنید. 

برای کسب اطلاعات بیشتر در خصوص مهاجرت به کانادا از طریق سرمایه گذاری یا کارآفرینی به صفحه اقامت سرمایه گذاری در کانادا مراجعه فرمایید. روشهای بسیاری در این حیطه وجود دارد که بتوانید در عین حالی که سرمایه خود را حفظ می کنید، اقامت کانادا را دریافت نمایید.

سرمایه گذاری یا کارآفرینی در کانادا اگر با برنامه ریزی دقیقی انجام شود می تواند یکی از بهترین روشهای مهاجرتی کانادا باشد، اما متاسفانه به دلیل اطلاعات کم عموم درباره برنامه های مهاجرتی کانادا بسیاری از شرکتها و افرادی که دارای لایسنس رسمی از کانادا نیستند، به این حیطه ورود کرده و مشکلات فراونی را ایجاد می کنند.

 

یکی از بهترین روش های سرمایه گذاری در کانادا، دریافت اقامت کانادا از طریق کارآفرینی نیوبرانزویک است، که در حال حاضر تنها برنامه کارآفرینی است که قبل از ورود به کانادا اقامت دائم دریافت خواهید کرد!

 

توضیحات کامل سرمایه گذاری در نیوبرانزویک کانادا:

 

 

 

برای اطلاعات بیشتر در این خصوص، می توانید بر روی لینک زیر کلیک کنید:

ویزا724 سرمایه گذاری نیوبرانزویک کانادا

 

لطفا توجه داشته باشید که؛ قرارداد شما، از نظر دولت و اداره مهاجرت کانادا، زمانی معتبر خواهد بود که، طرف قرارداد شما، وکیل رسمی مهاجرت کانادا باشد و ایشان قرارداد را امضا کنند، نه نماینده، نه آژانس هواپیمایی، نه وکیل دادگستری، نه ....

 

4) مهاجرت به کانادا از طریق اکسپرس اینتری:

این سیستم سریعترین و ارزان ترین راه مهاجرت به کانادا محسوب می شود، اما به هیچ عنوان کسب امتیازات لازمه در آن آسان نیست. معمولا در این سیستم امتیاز بندی، اگر جاب آفر از کانادا ندارید یا تجربه کار کانادایی ندارید، باید تحصیلات شما فوق لیسانس به بالا باشد. نمره آیتلس 7.5 به بالا داشته باشید سن شما بین 19 تا 29 سال باشد و حواقل 3 سال سابقه کار قابل اثبات داشته باشید.

برای کسب اطلاعات بیشتر در خصوص این سیستم مهاجرتی به صفحه اکسپرس اینتری مراجعه بفرمایید.

 

5) مهاجرت به کانادا از طریق برنامه های استانی:

مهاجرت به کانادا از طریق برنامه استانی

 

هر استان از کشور کانادا به جز استان کبک که سیستم مهاجرتی متفاوتی دارد، بنا به نیازمندی های خود شرایط ویژه ای  برای پذیرش مهاجران خود را دارد. برای شرکت در این برنامه های مهاجرتی که البته جزو سریع ترین روش های مهاجرت به کانادا هم هست، بهتر است از طریق همان اکسپرس اینتری اقدام کنید. برای مثال در استان نووا اسکوشیا برنامه ی مهاجرتی اش ارسال دعوت نامه برای افراد تحصیل کرده ای که سابقه ی کاری بیشتر از یک سال را دارند و بالاترین امتیاز ها را کسب کرده اند، آن هم بدون نیاز به دعوت کارفرما می باشد که البته این روش هم پر طرفدار است و هم تنها در مدت کوتاهی در سیستم اکسپرس اینتری قابل ثبت می باشد. جزئیات فراوانی در مهاجرت از طریق برنامه های استانی وجود دارد که یک وکیل متخصص و قانونی کانادا می تواند با توجه به مشخصات هر فرد بهترین روش مهاجرت را انتخاب نماید.

برای اطلاعات بیشتر در این خصوص، می توانید جمله زیر را در گوگل جستجو کنید:

ویزا 724 برنامه های استانی

 

6) مهاجرت به کانادا از طریق برنامه های استان کبک

مهاجرت به کبک

 

استان کبک به طور کلی 3 برنامه برای پذیرش مهاجر دارد که شامل حرفه و تخصص برای کبک، کار آفرینی برای کبک و خود اشتغالی در کبک می شود. برنامه سرمایه گذاری کبک نیز در بین سرمایه داران بسیار پرد طرفدار است. سیستم امتیاز بندی کبک از سیستم اکسپری اینتری کانادا کاملا مجزا بوده و قوانین خاص خود را دارد. البته کبک متاسفانه در این باره خوب عمل نکرده و در طول تاریخ 2 بار تمامی متقاضیان نیروی متخصص که ابراز علاقه مندی در کبک داشته اند را کنسل کرده است!

 

توضیحات کامل سرمایه گذاری کبک:

 

به طور کلی بجز برنامه سرمایه گذاری کبک و تحصیل در کبک، با توجه به سابقه بد این استان نمیتوانید برای مهاجرت به این استان خاطر جمع باشید!

7) مهاجرت به کانادا از طریق اسپانسرشیب

مهاجرت به کانادا از طریق خویشاوندی

 

افرادی که اقامت دائم کانادا دارند یا شهروند کانادایی هستند، از طریق اسپانسرشیپ میتوانند والدین خود یا همسر خود را اسپانسر کنند که آنها همه بتوانند به کانادا مهاجرت کنند.

برای اقدام به مهاجرت به کانادا از این طریق، باید یکی از خویشاوندان درجه اول خانواده ی شما در کانادا مقیم باشند، که توانایی ارائه تعهد حمایت از شما را به دولت داشته باشند. لازم به ذکر است در این روش تمام هزینه های مالی شما به عهده ی فرد خویشاوند شماست و دولت تعهدی در قبال هزینه های زندگی و مسکن شما ندارد. با توجه به این شرایط برای دریافت موافقت مهاجرت به کانادا از طریق خوشاوندی می توانید از میان گزینه های مهاجرت خویشاوندی فدرال، استان کبک و همین طور شرایط موجود در پذیرش استان ها استفاده کنید.

8) مهاجرت به کانادا از طریق تحصیل 

مهاجرت به کانادا از طریق تحصیل

 

یکی از متداول ترین راههای مهاجرتی کانادا تحصیل در مراکز آموزشی کانادا سپس دریافت اقامت دائم کاناداست. تحصیل در این کشور راه مهاجرت به کانادا را بسیار هموار کرده و شانس شما را برای دریافت اقامت دائم کانادا افزایش می دهد.

 

ویزای تحصیلی کانادا را جدی بگیرید:

 

 

26 دانشگاه این کشور در بالاترین رتبه بندی علمی دانشگاه های جهان قرار دارند لذا مهاجرت به کانادا برای تحصیل یکی از مطلوب ترین شریط تحصیلی در دنیا به شما می رود. اگر متمایل به کسب اقامت دائم در کانادا باشید پس از دوران تحصیل می توانید در خواست مهاجرت به کانادا را از روش کار و یا سرمایه گذاری یا در برخی استان ها و رشته های خاص بدون سابقه کار مطرح کنید. شرط دریافت پذیرش تحصیلی در کانادا دارا بودن معدل کل و نمره ی بالا در دروس تخصصی رشته تان نیست، خبر خوب اینکه در بسیاری از مراکز آموزشی کانادا ملزم به ارائه مدرک زبان هم نیستید (البته در حال حاضر ارائه مدرک زبان معادل با آیلتس 6.5 به بالا، بسیار در شانس ویزای تحصیلی کانادا تاثیر گذار است) .همچنین شما باید از توانایی مالی خوبی هم برای تامین هزینه های خود برخوردار باشید.

مهاجرت تحصیلی به کانادا

 

لازم به ذکر است که در برخی از ایالت های کانادا مهاجرت از طریق تحصیل حتی بدون مدرک زبان نیز امکان پذیر است به صورتی که دوره های زبان آموزی را در همان کانادا گذرانده سپس اقدام به درخواست ویزای تحصیلی می نمایید.

در صورتی که در انتخاب رشته و مرکز آموزی خود دقت کافی داشته باشید می توانید براحتی پس از فارغ التحصیلی در کانادا مشغول به کار شوید. بسیار دقت داشته باشید که رشته ای که در آن تحصیل می کنید مورد نیاز همان استان باشد و اینکه شانس کار بعد از تحصیل در آن استان را دارد یا خیر. نکته بعدی اینکه آیا اجازه کار بعد از تحصیل پس از گذراندن این دوره را دارید یا خیر. 

حال سوال پیش می آید که چرا پروسه پذیرش ویزای تحصیلی را باید یک وکیل مهاجرت انجام دهد؟

 

شانس دریافت ویزای تحصیلی بدون داشتن مدرک زبان چقدر است؟

 

 

یک وکیل مهاجرت خوب میتواند در نوشتن stady plan شما بسیار موثر باشد، و اینکه با تجربه ای که دارد بهترین رشته مربوط به شرایط شما را، از یک مرکز آموزشی معتبر انتخاب نماید. که هم شانس دریافت ویزای تحصیلی کانادا افزایش یابد، هم شانس کاریابی پس از تحصیل.

 

معرفی کانادا

 

بسیاری از موکلین ما با مراجعه به مراکزی که خود را شرکت مهاجرتی یا آژانس مسافرتی معرفی کرده اند مراجعه داشته و پروسه دریافت ویزا را با ساختن یک ایمیل به جای ایشان انجام داده اند و حتی موفق به دریافت ویزا شده اند اما پس از فارغ التحصیلی در کانادا متوجه شده اند که هم در انتخاب رشته اشتباه کرده اند و هم در انتخاب استان!

پس دقت داشته باشید که گول تبلیغات گسترده برخی شرکتها را نخورید و پروسه ویزا و مهاجرت به کانادا را فقط به وکیل یا مشاور رسمی کانادا بسپارید.

برای اطلاعات بیشتر در این خصوص، می توانید جمله زیر را در گوگل جستجو کنید:

ویزا724 ویزای تحصیلی کانادا

 

9) مهاجرت به کانادا از طریق روش خود اشتغالی:

روش مهاجرتی خود اشتغالی کانادا برای ورزشکاران و هنرمندان ارائه می گردد و کسانی که به نوعی بیزینس مرتبط با این دو حیطه را دارند. در این روش نیازی به سرمایه آنچنانی نیست، حتی به مدرک زبان قوی ای نیازی ندارید و ملزم به ایجاد شغل برای دیگران نیستید. البته باید دقت داشته باشید، سخت گیری بسیاری در این حیطه از سوی افسران ویزای کانادا حکم فرماست.

برای کسب اطلاعات بیشتر در این خصوص به صفحه خود اشتغالی کانادا مراجعه فرمایید.

 

10) مهاجرت به کانادا از طریق جاب آفر یا پیشنهاد شغلی:

اگر در کانادا کارفرمایی که شرایط لازم را برای استخدام یک فرد خارجی را داشته باشد به شما جاب آفر یا پیشنهاد کاری دهد و به زبان ساده به اداره مهاجرت کانادا اثبات کند که به وجود شما نیاز دارد و شخصی را در کانادا مانند شما پیدا نکرده است آن وقت میتوانید با داشتن جاب آفر و LMIA معتبر درخواست مهاجرت به کانادا داشته باشید.

برای اطلاعات بیشتر در این خصوص، می توانید جمله زیر را در گوگل جستجو کنید:

ویزا 724 جاب آفر کانادا

همچنین می توانید با مراجعه به سایت های کاریابی رایگان مانند jobbank شانس خود را امتحان کنید.

 

ویدئو آموزشی برای انتخاب درست وکیل مهاجرت

برای مشاهده آموزشهای رایگان مهاجرت، با کلیک برروی لینک زیر، صفحه اینستاگرام ما را دنبال کنید 

instagram.com

هزینه انواع روش های مهاجرت به canada

هزینه ثبت شرکت در کانادا

هزینه ثبت شرکت در کانادا بسته به محل انتخابی و نوع تجارتی که انتخاب می کنید متفاوت است. فرد متقاضی می تواند شرکت خود را به صورت فدرالی، منطقه ایی و استانی انتخاب کند که هزینه هر کدام متفاوت است. برای اطلاع دقیق از هزینه ها می توانید از کارشناسان ما کمک بگیرید اما به طور کلی می توان گفت هزینه ثبت و راه اندازی شرکت در کانادا بیش 70 هزار دلار است.

هزینه ایجاد استارتاپ در کانادا

در صورتی که می خواهید از طریق استارتاپ به کانادا مهاجرت کنید ابتدا باید حمایت از یکی از سازمان های این کشور را دریافت کنید. اگر حمایت شما توسط venture capital fund باشد شما به 200 هزار دلار سرمایه برای این روش نیاز دارید، که این شرکتها تامین میکنن. اگر شما توسط angel investor group حمایت شوید به 75 هزار دلار نیاز دارید و اگر business incubator انتخاب شوید به هزینه اولیه نیازی ندارید و فقط باید در برنامه ها شرکت کرده و قبول شوید. البته هزینه های دولوپ یک بیزینس استارتاپی بر عهده خود شماست که بتوانید تاییده این شرکتها را دریافت کنید.

هزینه مورد نیاز برای کارآفرینی در کانادا

در این روش هزینه سرمایه گذاری در هر ایالت متفاوت است و بین 150 هزار دلار تا 800 هزار دلار متغیر است که بخش از این مبلغ برای سرمایه گذاری استفاده شده و مبلغ اصلی برای اثبات دارایی است. برای مثال در صورتی که قصد سرمایه گذاری در تورنتو را دارید باید 800 هزار دلار سرمایه اولیه داشته که 600 دلار آن را سرمایه گذاری کنید.

هزینه های اکسپرس اینتری در کانادا

هزینه اپلیکیشن فی در این روش برابر با 550 دلار برای فرد متقاضی و همین مبلغ برای همسر وی است؛ در صورتی که فرد فرزند کمتر از 22 سال داشته باشد این مبلغ به 150 دلار تغییر می کند. البته هزینه های تست زبان، ارزیابی مدرک تحصیلی و ترجمه مدارک نیز وجود دارد که برای هر فرد ممکن است متغیر باشد.

هزینه برنامه های استانی کانادا

هزینه های مربوط به مهاجرت از طریق برنامه های استانی شامل موارد مختلفی مانند چکاپ پزشکی؛ حق اقامت و... است اما به طور کلی می توان گفت هزینه این روش بین 1790 دلار کانادا تا 1840 دلار کانادا متفاوت خواهد بود.

هزینه های مربوط به پروسه اسپانسرشیب کانادا

هزینه های مربوط به این روش کاملا متفاوت است و نمی توان مقداری را مشخص گفت. این هزینه به مواردی مانند سن افراد، نسبت افراد با شما و این چنین مواردی متفاوت است و همچنین در پروسه درخواست در این روش هزینه هایی مانند حق اقامت دائم نیز در هزینه کلی تاثیر گذار خواهند بود.

هزینه های مهاجرت به کانادا از طریق تحصیل

هزینه تقاضای صدور و ویزای تحصیلی برای هر نفر 150 دلار کانادا، هزینه مجوز تحصیلی 150 دلار و هزینه تبدیل وضعیت به دانشجو 200 دلار است. همچنین هزینه های مربوط به دانشگاه بر اساس دانشگاه، مقطع تحصیلی و رشته انتخابی نیز متفاوت خواهد بود.

هزینه مهاجرت به کانادا از طریق جاب آفر 

برای اخذ جاب آفر افراد نیازی به اثبات تمکن مالی ندارند پس از این موضوع هزینه هایی که در این روش پرداخت می شود شامل هزینه انگشت نگاری، ارزیابی مدارک و هزینه های مربوط به ویزای کار است. البته این روش اصلا ساده نیست و به راحتی نمی توان یک کارفرما را برای اهدای جاب آفر به یک خارجی قانع کرد.

هزینه مهاجرت از طریق خود اشتغالی به کانادا

برای این روش فرد نیاز به 10000 دلار کانادا برای اثبات تمکن مالی دارد؛ همچنین فرد باید به اندازه ایی دارایی داشته باشد تا بتواند حداقل 6 ماه از آن برای خرج و مخارج خود استفاده کند. سایر هزینه هایی که در این روش باید در نظر گرفت شامل هزینه حق اقامت دائم، هزینه های بیرومتریک، هزینه پردازش اطلاعات فرد و همراهانش است؛ هزینه بیزینس پلن هم بسته به نوع بیزینس بسیار می تواند متفاوت باشد.

توضیحات بیشتر درباره راه های مهاجرت به کانادا برای افراد هنرمندان و ورزشکاران

یکی از راه های مهاجرت به کانادا برای هنرمندان و یا ورزشکاران از طریق ویزای خود اشتغالی است؛ خود اشتغالی به سه دسته تقسیم می شود که دو دسته آن مربوط به این بخش است، این دو بخش عبارتند از خود اشتغالی در امور ورزشی و خود اشتغالی در امور فرهنگی. هنرمندان و ورزشکارانی که سابقه شرکت و یا کسب مقام در سطح بین المللی را دارند می توانند از این طریق برای اخذ اقامت اقدام کنند همچنین افرادی که در زمینه فعالیت های هنری و فرهنگی خود اشتغالی دارند به صورتی که بتوانند از حرفه خود کسب درآمد کنند و این درآمد به میزانی باشد که فرد را خودکفا کند می توانند این روش مهاجرتی را در نظر بگیرند. افرادی که قصد مهاجرت از این روش را دارند بایستی رزومه قوی در زمینه اشتغالی خود داشته باشند؛ این افراد می توانند از طریق دو طرح خود اشتغالی فدرال یا استانی به این کشور وارد شده و اخذ اقامت نمایند.

نکته: افرادی که از طریق خود اشتغالی درامد کافی ندارند اما در سطح جهانی شناخته شده هستند می توانند از این روش اقدام کنند اما باید توجه کنند که سوابق این افراد به صورت کامل بررسی خواهد شد؛ تمام جوایز یا مدال هایی که دریافت کرده اند، اجرای برنامه در کشورهای مختلف و این چنین مواردی به صورت کامل بررسی می شود و در صورت تایید می توانند مهاجرت به این کشور را انجام دهند.

شرایط مورد نیاز برای مهاجرت به CANADA برای خود اشتغالی

  • فرد متقاضی نباید سوء پیشینه داشته باشد و همچنین باید از سلامت جسمی و روحی مناسبی برخوردار باشد.
  • فرد باید در 5 سال گذشته حداقل 2 سال سابقه فعالیت در حوزه کاری خود داشته باشد.
  • فرد باید حداقل 30 هزار دلار کانادا سرمایه داشته باشد.
  • فرد متقاضی باید حداقل 35 امتیاز از جدول امتیاز بندی را کسب کرده باشد.

 

جدول امتیاز بندی

 

معیار انتخاب

امتیاز

سن:

از سن 21 تا 49 سال (حداکثر امتیاز 10)

تحصیلات:

مدرک فوق لیسانس و دکتری (حداکثر امتیاز 25)

سوابق کاری:

حداقل پنج سال (حداکثر امتیاز 35)

سطح زبان:

مسلط به زبان انگلیسی یا فرانسوی (حداکثر امتیاز زبان 24)

تطبیق پذیری:

مواردی مانند تحصیلات همسر، تحصیل در کانادا، کار در کانادا (حداکثر امتیاز6)

جمع امتیاز:

100 امتیاز

 

 

مهاجرت به کانادا از طریق پناهندگی

مهاجرت از طریق پناهندگی به کانادا از دو نوع پناهندگی معمولی و پناهندگی افرادی که نیاز به حفاظت دارند امکان پذیر است. اما فرق این دو روش چیست؟ در نوع پناهنده های معمولی اصولا افراد به دلایلی مانند نژاد پرستی، مذهب، سیاست، ملیت و افرادی که تمایلات جنسی متفاوتی با جامعه دارند مانند همجنسگرایان؛ تمایل به بازگشت به کشور خود را ندارند یا اینکه به این دلایل در کشورشان مورد آزار و اذیت قرار می گیرند و مانند سایر افراد در کشور پذیرفته نمی شوند. در نوع دوم؛ افرادی که به هر دلیلی بازگشت به کشورشان احتمال قتل آنها را داشته باشد یا مواردی مانند شکنجه شدن، مواجه با مجازات های سخت و غیر انسانی وجود داشته باشد در این گروه قرار می گیرند و می توانند برای پناهندگی در کانادا اقدام کنند. به طور معمول درخواست این افراد بین 1 تا 5 سال طول می کشد تا بررسی شود. (هیچ گونه فعالیتی در زمینه پناهندگی نداریم و به هیچ عنوان توصیه نمی شود)

آیا مهاجرت کانادا حتما با موفقیت همراه است؟

 

ظرفیت برنامه های مهاجرتی، در سه سال آینده کانادا:

مهارت عالی فدرال Federal High Skilled

سال 2021: 108500 نفر

سال 2022: 110500 نفر

سال 2023: 113750 نفر

 

تجارت فدرال Federal Business

سال 2021: 1000 نفر

سال 2022: 1000 نفر

سال 2023: 1000 نفر

 

برنامه آزمایشی اقتصادی Economic Pilots

سال 2021: 8500 نفر

سال 2022: 10000 نفر

سال 2023: 10250 نفر

 

برنامه مهاجرتی استان های آتلانتیک  Atlantic Immigration Pilot Program

سال 2021: 6000 نفر

سال 2022: 6250 نفر

سال 2023: 6500 نفر

 

برنامه نامزدی استانی Provincial Nominee Program

سال 2021: 80800 نفر

سال 2022: 81500 نفر

سال 2023: 83000 نفر

 

اسپانسر همسران و فرزندان Spouses, Partners and Children

سال 2021: 80000 نفر

سال 2022: 80000 نفر

سال 2023: 81000 نفر

 

اسپانسر والدین Parents and Grandparents

سال 2021: 23500 نفر

سال 2022: 23500 نفر

سال 2023: 23500 نفر

 

کل پناهندگان و افراد تحت حمایت کانادا Total Refugees and Protected Persons

سال 2021: 59500 نفر

سال 2022: 60500 نفر

سال 2023: 61500 نفر

 

بشردوستانه و سایر موارد Total Humanitarian & Compassionate and Other

سال 2021: 5500 نفر

سال 2022: 5500 نفر

سال 2023: 6000 نفر

منبع: canada.ca

سوالات مربوط به مهاجرت کانادا:

مهاجرت به کانادا یکی از جذاب ترین گزینه ها در میان کشور های دنیا برای مهاجرت است، که البته با در نظر گرفتن شرایط مطلوب زندگی و بستر پیشرفت کانادا کاملا توجیه پذیر است. کانادا نه تنها یک کشور فوق پیش رفته دارای اقتصاد روبه رشد و با المان هایی ایده آل برای زندگی است بلکه رتبه اول کیفیت آموزشی را در سیستم تحصیلات خود دارد، بنابراین جای تعجب نیست که 99 درصد افراد این کشور با سواد هستند و همواره از سراسر دنیا درخواست های زیادی برای مهاجرت به کانادا وجود دارد. اما برای مهاجرت به کانادا چه راه هایی وجود دارد؟ بیش از 70 روش مهاجرتی کانادا وجود دارد که در ادامه به اصلی ترین آنها می پردازیم کدام راه موجود مهاجرتی مناسب شرایط شماست؟ اصلا از طریق چه روش هایی میتوان سریع تر و امن تر به کانادا مهاجرت کرد؟ ارزانترین روش مهاجرت به کانادا چیست؟ بهترین روش مهاجرت به کانادا چیست؟ چند روش مهاجرتی کانادا وجود دارد؟ بهترین وکیل مهاجرت کانادا کیست؟ اقامت دائم کانادا از چه روشهایی ممکن است؟ و ...

 

هزینه های زندگی و اقامت در کشور کانادا

هزینه اقلام خوراکی در کانادا

اقلام

هزینه

500 گرم نان سفید:

2.93 دلار کانادا

یک کیلو گرم پنیر:

12.68 دلار کانادا

یک کیلو گوشت گاو:

15.05 دلار کانادا

یک کیلو سیب:

4.13 دلار کانادا

یک کیلو موز:

1.73 دلار کانادا

یک کیلو سیب زمینی:

2.86 دلار کانادا

یک عدد کاهو:

2.59 دلار کانادا

بطری 1.5 لیتری آب معدنی:

2.18 دلار کانادا

یک کیلو پیاز:

2.65 دلار کانادا

 

هزینه های اسکان در کانادا

هزینه های اسکان در کانادا بسیار متفاوت است، این هزینه به نکاتی مانند محل زندگی، تعداد افراد، مدت زمان اقامت و... بستگی دارد اما یکی از مهم ترین نکاتی که باید به آن توجه کنید این است که شهرهایی مانند تورنتو و مونترال به نسبت سایر شهرها در زمینه اسکان نیازمند هزینه بالایی هستند.

 

حمل و نقل و قیمت وسایل نقلیه

هزینه متوسط

بنزین (1 لیتر / 0.25 گالن):

1.20 دلار کانادا

کارت حمل و نقل ماهانه (تورنتو):

151.15 دلار کانادا

بلیط اتوبوس؛ یکبار مصرف:

3.25 دلار کانادا

هزینه تاکسی  برای 1 کیلومتر:

2 دلار کانادا

 

شرایط سیاسی کانادا و انتخاب آقای تردو تاثیری بر مهاجرت ایرانیان گذاشته است؟


در سال 2012 دولت محافظه کار در کانادا ایران را در لیست کشورهایی که حامی تروریسم هستند قرار داد و این موضوع باعث شد که سفارت کانادا در ایران بسته شود.

این موضوع مشکلات زیادی برای مهاجران به خصوص مهاجران جدید داشت و باعث شد افرادی که نیاز به مهاجرت و اخذ ویزای کانادا داشتند برای این موارد به کشورهای اطراف ایران مهاجرت کرده و خدمات کنسولی را انجام دهند.

اما در سال 2013 با انتخاب جاستین تردو روابط ایران و کانادا بهتر شد و شرایط مهاجرت نیز تغییراتی داشت همچنین جاستین تردو اعلام کرد که احتمال بازگشایی مجدد سفارت کانادا در ایران وجود دارد.


یکی از مهمترین مواردی که می تواند روی مهاجرت افراد نیز تاثیر بگذارد؛ تحریم های جهانی علیه ایران است که خوشبختانه کانادا این تحریم ها را اعمال نکرده است.


و در آخر کشور کانادا از کشورهایی است که به صحبت های شهروندان خود توجه زیادی دارد و اگر دولت احساس کند یک موضوع می تواند تاثیر منفی بر روی افراد بگذارد سریع به حل آن می پردازد.

در سال های گذشته ایرانیان زیاد در انتخابات کانادا شرکت نمی کردند اما اخیرا ایرانیان مقیم کانادا به صورت جدی در عرصه سیاست حضور داشتند که این موضوع نشان دهنده حضور پررنگ و مهم ایرانی هاست.


هم اکنون راه های زیادی برای مهاجرت به کانادا برای ایرانیان وجود دارد که افراد باتوجه به شرایط خود می توانند برای آن اقدام کنند؛ همچنین در سال های آینده تعداد مهاجرانی که این کشور می پذیرد بیشتر است و این یک موضوع امیدوار کننده برای ایرانیان نیز است.

 

در سال 2021 شرایط مهاجرت به کانادا چگونه است؟

دولت کانادا اعلام کرده است که در سال های 2021، 2022 و 2023 بیش از یک میلیون و دویست هزار مهاجر خواهد پذیرفت که تقریبا هر سال 400000 نفر مهاجر انتخاب خواهند شد.

روش های مهاجرت کانادا بسیار متنوع است اما سه گروه اصلی وجود دارد که افراد برای مهاجرت می توانند از آن طریق اقدام کنند.

این سه روش عبارتند از روشهای مهاجرتی اقتصادی، پیوستن به یکی از اعضای خانواده و پناهندگی از سه روش اصلی هستند که افراد می توانند برای مهاجرت باتوجه به شرایط خود در نظر بگیرند.

 

چطور می توانم بهترین روش مهاجرت به کانادا را انتخاب کنم؟

بیش از 70 روش مهاجرتی به کانادا وجود دارد که انتخاب آن بسیار به شرایط شما بستگی دارد، در مطلب فوق مهمترین روشهای مهاجرتی کانادا را توضیح دادیم؛ اما اینکه چه روشی برای شما مناسب تر است بسیار به شرایط، توانایی ها و توان مالی شما بستگی دارد. ممکن است شانس برنامه مهاجرتی استارتاپ برای شخصی بالا باشد اما شانس همین روش مهاجرتی برای شما شانس بسیار کمی داشته باشد. بنابراین برای بررسی و انتخاب بهترین روش مهاجرت توصیه می کنیم که فرم ارزیابی انتخاب بهترین روش مهاجرت رو تکمیل بفرمایید.

 

بهترین وکیل مهاجرت به کانادا

ما در ویزا 724 به شما کمک می کنیم تا بهترین و سریعترین راه مهاجرت را انتخاب کنید؛ ویزا 724 با مدیریت آقای مهیار حلاج پور که یکی از بهترین وکلای مهاجرتی با سابقه بیش از 100 پرونده موفق، به شما کمک می کند تا در این راه بهترین انتخاب را داشته باشید.

 

مهیار حلاج پور - ویزا 724

من، مهیار حلاج پور (Mahyar Hallajpour)
عضو رسمی شورای قانون‌گذاری امور مهاجرت کانادا، مشاور رسمی مهاجرت کانادا ICCRC/RCIC ، یا اصطلاحا وکیل مهاجرت، به شماره پروانه R520250 هستم.

زندگی من صرف این می شود که اطمینان حاصل کنم، ممتازترین خدمات تخصصی حقوق مهاجرت کانادا را دریافت می کنید.

من در طول سالیان فعالیتم، بانی توسعه بیش از یکصد شرکت در کانادا بوده ام و امروز تمام این خدمات در غالب  شرکت سرمایه گذاری و توسعه استارتاپ و بیزینس i3 Capital در اختیار متقاضیان و موکلین عزیز است.

ویزا 724 (VISA724.com) و شرکت مهاجرتی کاناداپاس، با مدیرعاملی و نظارت مستقیم اینجانب، اداره می شود.

مجموعه شرکتهای ما، دارای مجوزهای ذیل است:

  • شرکت مهاجرتی کاناداپاس،  با مجوز رسمی اداره مهاجرت کانادا به شماره ثبت: 002782433
  • شرکت توسعه بیزینس و شتاب دهنده i3 Capital ، با مجوز رسمی از دولت فدرال کانادا: به شماره ثبت 003223957
  • شرکت کاریابی بین المللی مهیار،  با مجوز وزارت کار ایران: به شماره ثبت 103621 

دریافت اطلاعات تماس و اطمینان از مجوز های ما، با مراجعه به صفحه > درباره شرکت مهاجرتی ما

 

مطالب پیشنهادی:

> مهاجرت به انگلستان

> شرایط ویزای کانادا

 

 

مطالب مندرج در وب سایت حاضر به منظور اطلاع رسانی و افزایش دانش مخاطبین عزیز وبسایت حاضر و سایر شبکه های اجتماعی است. اگر چه اخبار و مطالب منتشره با نهایت دقت نویسنده مکتوب گردیده، ولی همچنان می تواند دستخوش تغییرات مرور زمان بوده و یا عاری از اشتباه انسانی نباشند.
بدیهی است برداشت و مشورت‌های حقوقی نهایی صرفا در چارچوب موضوع مورد مشاوره با شخص آقای مهیار حلاج پور ممکن بوده و توصیه می‌شود.
مدیریت و همکاران مجموعه حقوقی کاناداپاس و کاریابی بین‌المللی مهیار مسئولیتی در خصوص اقدامات خواننده با استناد به مطالب مندرج در وب سایت حاضر و سایر شبکه های اجتماعی نداشته و مسئولیت مجموعه صرفا محدود به چارچوب قرارداد منعقده با موکلین مجموعه باقی خواهد ماند.

 


سوالات متداول


بهترین روش مهاجرت به کانادا چه روشی است؟

انتخاب صحیح روش مهاجرتی ارتباط مستقیم با شرایط متقاضی دارد. شاید برای شما یک روش مهاجرتی مناسب ترین انتخاب باشد، اما برای شخص دیگری با شرایط متفاوت ممکنه انتخاب درست مسیر مهاجرتی ام متفاوت باشد، پس توصیه می کنیم برای بررسی دقیق شرایط و انتخاب درست راه مهاجرت، به صفحه فرم های ارزایابی رایگان مراجعه نمایید.

ظرفیت مهاجرت به کانادا در سالهای آینده چقدر است؟

در سه سال آینده کانادا قصد دارد که برای بیش از 1.200.000 هزار نفر در برنامه های مهارت عالی فدرال، تجارت فدرال، برنامه آزمایشی اقتصادی، برنامه آتلانتیک، برنامه نامزدهای استانی، اسپانسر همسر و فرزندان، اسپانسر والدین، پناهندگی و بشر دوستانه، اقامت دائم صادر کند. این موضوع مهاجرپذیر بودن کشور کانادا را اثبات می کند.

مهاجرت به کانادا بهتر است یا مهاجرت به اروپا؟

انتخاب کشور برای مهاجرت یک موضوع کاملا شخصی ست و به علایق متقاضی ارتباط مستقیم دارد اما توصیه می شود که مطلب مقایسه کانادا و اروپا را مطالعه بفرمایید.

هزینه مهاجرت به کانادا حدودا چقدر است؟

هزینه مهاجرت به کانادا با توجه به روش انتخابی شما جهت مهاجرت متغیر بوده و پس از مشخص شدن روش مهاجرت به کانادا حدودا مششخص می شود.


مطالب پیشنهادی


بهترین بیزینس ها در کانادا و مهاجرت از طریق راه اندازی یا خرید بیزینس در کانادا
بهترین بیزینس ها در کانادا و مهاجرت از طریق راه اندازی یا خرید بیزینس در کانادا
نکات بسیار مهم در خصوص انواع ویزای کانادا، که باید بدانید
نکات بسیار مهم در خصوص انواع ویزای کانادا، که باید بدانید
وقت انگشت نگاری/بایومتریک ایرانیان برای درخواست ویزای کانادا
وقت انگشت نگاری/بایومتریک ایرانیان برای درخواست ویزای کانادا
آموزش رایگان ثبت نام در سایتهای کاریابی کانادا + نکات مهم
آموزش رایگان ثبت نام در سایتهای کاریابی کانادا + نکات مهم

مشاوره رایگان/پرسش و پاسخ


همراهان گرامی، در این قسمت میتوانید سوالات خود را مطرح نمایید. در اولین فرصت پاسخگوی شما خواهیم بود.(نمایش عمومی)


هادی لطفی :

سلام وقت بخیر من 23 سالمه دانشجوی ترم 3 "نرم افزار" از دانشگاه تبریز با معدل 16.30 . قصد بورسیه گرفتن در مقطع ارشد گرایش "هوش مصنوعی" دارم . با داشتن نمره ایلتس 7 و نمره GRE خوب شانس بورسیه از دانشگاهای کانادا رو دارم؟

باید با اساتید دانشگاههای کانادا مکاتبه کنید

محمد مهدی یمانی :

با سلام و درود من قصد مهاجرت به کانادا دارم منتها نمیدونم کدوم روش برای من بهتر نتیجه میده . از کجا میتونم با مشاورین شما ارتباط برقرار کنم و شروع کنم برای مهاجرت ممنون میشم راهنمایی بفرمایید

به صفحه رزرو وقت مشاوره مراجعه نمایید و گزینه انتخاب بهترین روش مهاجرت را انتخاب کنید

مسعود پورحسین :

سلام من سالها در کار نجاری کار کردم و 28 سال سن من هست متاهل هستم و یک فرزند دارم در حال حاضر ساخت خانه های پیش ساخته چوبی انجام میدم به طور تخصصی و در ایران هم بالای 20 پروژه ساخت رزومه عالی دارم میخواستم بدونم با شغلی که دارم شرایط اقامت کاری رو دارم و تقریبی چقدر به سرمایه نیاز دارم برای اقامت ممنون از شما

باید تمام شرایط شما را بررسی کنیم که بتوانیم بهترین روش مهاجرت را انتخاب کنیم. از این رو میتوانید به صفحه فرمهای ارززیابی رایگان مراجعه نمایید.

Jafar Afshinfar :

با سلام هیئت علمی (استادیار در رشته آموزش زبان انگلیسی هستم ) دانشگاه هستم و 53 سال سن دارم شما جه روشی را برای مهاجرت بیشنهاد می کنید

سلام، با توجه به شرایط سنی که دارید مسیرهای تجاری و سرمایه‌گذاری 

erfan zohtabi :

ویزای تحصیلی دوره مستر با دریافت فاند

برای دریافت فاند باید با اساتید دانشگاهها مکاتبه کنید

ابوالفضل :

من می خوام مهاجرت کنم. لیسانس کامپیوتر سخت افزار دارم و فوق لیسانس مدیریت. توانایی خوبی در کار با کامپیوتر دارم. 35 ساله و متاهل هستم. دارای دو فرزند. نهایتا مبلغ یک میلیارد تومان هم می تونم جور کنم. آیا امکان مهاجرت برای بنده هست؟؟

محمد روشن :

سلام بنده 24 سالم هست مدرک لیسانس حسابداری دانشگاه ازاد بندررعباس پایان خدمت دارم مدرک تعمیرکار تلفن همراه از سازمان فنی حرفه ای کشور دارم چه کیس رو پیشنهاد میدید ?

برای پیشنهاد بهترین برنامه مهاجرت به اطلاعات زیادی درباره شما نیاز داریم؛ بنابراین می توانید به صفحه رزرو وقت مشاوره یا فرمهای ارزیابی رایگان مراجعه نمایید.

Aliandalib :

پناهندگی و گرفتن ویزای دائم کانادا

اقدام و اطلاعاتی راجع به پناهندگی کانادا نداریم.

حسین ویسی :

سلام. ممنون بابت سایت بسیار خوبتون. مدارک مورد نیاز برای اپلای کاری پرستاران چیه؟ آیا مدرک زبان مورد نیاز است؟

سلام؛ پرستاران بدون داشتن سرتیفیکیت و گذارندن آزمون ها در کانادا نمی توانند به عنوان پرستار در کانادا فعالیت کنند

Zaynab :

سلام خسته نباشین با مدرک آیلز زبان و همچنین مدرک زبان فرانسه و اسپانیا و مدرک لیسانس روانشناسی میشه اقامت دائم گرفت چند درصد احتمال داره قبول کنن ؟ میخام ادامه تحصیل بدم اونجا و بعد همونجا کار پیدا کنم

با داشتن یک مدرک به تنهایی خیر. اما برای بررسی شرایط مهاجرت بهترین راه کار تکمیل فرمهای ارزیابی رایگان است

melina :

سلام من دانشجوی حقوق هستم در حال فارق التحصیل شدن . ایا امکان تحصیل در رشته حقوق در کانادا دارم؟ ترجیحا دانشگاه های استان بریتیش کلمبیا یا تورنتو 21 سالمه و ایلتس ندارم اگر شرایط مهاجرت به کانادا داشته باشم اقدام به ایلتس میکنم به زبان انگلیسی تقریبا مسلط هستم .

بله، اما ویزای تحصیلی بدون داشتن مدرک زبان توصیه نمی شود.

Mohammad zia :

سلام من محمد ضیا استم فعلا لیسانس میخوانم ریشته دندان پزشک چهار طفل دارم کسی را هم ندارم مرا حمایت کند به همکاری و رهنمایی شما ضرورت دارم

به جزئیات بیشتری برای انتخاب برنامه مهاجرتی کانادا برای شما نیاز داریم؛ می توانید به صفحه فرمهای ارزیابی رایگان مراجعه نمایید تا شرایط شما به دقت بررسی شود

محمد صالح جباریان :

با سلام بنده آرایشگرم و خانمم عکاسه تو مطالب مختلف به نیاز کانادا به این دو شغل اشاره شده بود چطور میتونیم با کمترین هزینه مهاجرت کنیم

باید کارفرمایی را پیدا کنید که بتواند به شما جاب آفر بدهد

مریم :

سلام روزتون بخیر من و همسرم حدود 5 ماه هست که ازدواج کردیم و من الان 4 ماه و نیم باردار هستم. همسرم از 4 سالگی کانادا هستن و پاسپورت کانادایی دارن. بعد از عقدمون حدود دو ماه طول کشید تا مدارک من اماده بشه و الان حدود 50 روز هست که مدارک را به اداره مهاجرت ارسال کردیم اما هیچ ایمیلی جهت دریافت کیس نامبر حتی دریافت نکردیم. و من استرس اینو دارم که بچم قرار هست کجا بدنیا بیاد. شوهرم هم پیشم نیست همون ماه که عقد کردیم برگشت کانادا. میشه خواهش کنن منو راهنمایی کنید. ممنونم

باید منتظر پاسخ اداره مهاجرت باشید

مهرداد ربيعى شيجانى :

سلام بنده كارفرماهستم بابيست سال سابقه كارى ١٧ سال بيمه هم دارم ميتونم كارى اقدام كنم البته يا به اين روش تمكن مالى كانادا چقدر بايد باشد بنده تقريبأ 500 هزار دلار تمكن مالى دارم باز هم شما بهترين راه رو برام بگين البته من ٤٠سال همسرم ٣٧ سال با٣ تا ازفرزندانم ٣ ساله٧ساله و١٦ ساله ممنون وتشكرفراوان????

انتخاب درست روش مهاجرت به کانادا به عوامل بسیاری بستگی دارد، توصیه می شود که به صفحه فرمهای ارزیابی رایگان مراجعه کرده تا شرایط شما دقیق تر بررسی شود.

sayeh :

سلام ، وقت بخیر من زن ترنس هستم 21 ساله ، هنوز برای عمل تطبیق جنسیت اقدام نکرده ام ، قصد دارم عمل های تطبیق جنسیت را در کانادا انجام دهم ، در هرحال یادگیری برنامه نویسی وب و زبان انگلیسی هستم ، ممنون میشم راهنمایی کنید که ایا مهاجرت به کانادا با شرایط بنده ممکنه یا خیر ؟ و اینکه چطور باید اقدام کنم

جنسیت تاثیری در مهاجرت شما ندارد، اگر تمکن مالی خوبی دارید می توانید برای تحصیلی اقدام کنید، یا برای کاریابی مرتبط با تخصص خود اقدام کنید

امین بهزادی :

سلام وقت بخیر . آیا میشه با مدرک فنی حرفه ای اقامت کانادا گرفت . مجرد هم هستم سابقه بیمه هم دارم

مشکلی بابت داشتن مدرک فنی حرفه ای نیست اما باید دیگر شرایط مهاجرت را داشته باشیدف صرفا به علت اینکه مدرک فنی حرفه ای دارید نمی شود مهاجرت کرد.

Mones :

سلام وقتتون بخیر من 15 سالمه و رشته ورزشیم کاراته هستش تقریبا 7 ساله که در این زمینه فعالیت میکنم دان یک و مقام های اول تا سوم کشوری و استانی رو دارم واز هرکدوم حکم های معتبر از طرف فدراسیون کاراته دریافت کردم به زبان انگلیسی مسلط هستم خاستم بدونم شرایط اقدام برای بورسیه ی ورزشی رو با هزینه های مناسب دارم؟

کانادا چیزی بنام بورسیه ورزشی ندارد.

شاید بتوانید از طریق خود اشتغالی ورزشکاران اقدام بفرمایید 

محمدرضا دیده بان : سلام،وقت بخیرکشاورزی جز کدوم روش مهاجرتی کانادا هست؟منی که مدرک تحصیلی کشاورزی ندارم چطور میتونم ثابت کنم که بیش از 10سال تجربه ی کشاورزی دارم؟

به صفحه فرم های ارزیابی رایگان مراجعه کنید که شرایط شما بررسی شود

ابراهیم زاده :

من لیسانس برق الکترونیک از دانشگاه غیر انتفاعی دارم ، 27 سال سن دارم برای گرفتن اقامت از طریق اکسپرس اینتری حدودا چه نمره آیلتسی باید ارائه بدم و چه مبلغی برای تمکن مالی باید تو حسابم باشه؟

clb 9

پانته آ تراب :

برادرم 10 ساله در تورنتو زندگی می‌کنه از طریق خویشاوندی می‌تونه برای ما اقدام کنه من ساکن ترکیه هستم

اگر امتیازات کافی در سیستم اکسپرس اینتری داشته باشید، بله امتیازی هم به واسطه انطباق پذیری برادر دریافت می کنید

نازی :

سلام نازی هستم 28 ساله متاهل ولی تنها با دو فرزندم یه دختر ویک پسر 7 ساله که دوقلو هستن زندگی میکنم تصمیم دارم پاسپورت بگیرم و مشاوره داشته باشم و با دانایی کامل مهاجرت کنم .ممنون میشم امکانش هست بنده رو راهنمایی کنید من هیچ گونه اطلاعاتی درموردقدم اول.تا الی ... قدمهای دیگربرای مهاجرت ندارم

مطالب سایت رو مطالعه کنید و صفحه اینستاگرام ما را دنبال کنید

سمیه :

روزتون بخیر. من در حال حاضر دو ماهه باردار هستم و قصد دارم فرزندم رو در کانادا به دنیا بیاورم همچنین در حال حاضر ویزای موقت یا دایم کانادا رو ندارم ،با توجه به مشکل کرونا امکان دریافت ویزا در کمر از پنج ماه اینده وجود دارد؟ و شرایط ان به چه صورت هست ؟ متشکرم

بسیار ضعیف است

مائده افراسیابی :

آیا با سرمایه گذاری در بورس کانادا میشه اقامت کانادا گرفت اگر میشه چطور میتونیم وارد بورس کانادا بشیم. ممنونم.

خیر نمی شود.

زهرا :

سلام ،من و همسرم قصد مهاجرت به کانادا رو داریم ،میخواستم بدونم بهترین روش برای ما چی هست با توجه به شرایطی که داریم ؟ همسرم سی ساله لیسانس کامپیوتر دارن و برنامه نویس هستند ،من بیست وهشت سالمه لیسانس معماری دارم و در زمینه طراحی رابط کاربری هم فعالیت دارم. در حال خوندن زبان انگلیسی هستیم اما هنوز امتحان ایلتس ندادیم ..و اینکه چه مبلغی باید در حسابمون جهت تمکن مالب داشته باشیم؟

مشخصاتتون رو  در فرمهای ارزیابی رایگان وارد نمایید؛ تا شرایط به صورت دقیق مورد بررسی قرار گیرد

عماد قایم مقامی :

سلام لطفا هزینه مهاجرت از طریق سرمایه گذاری در استانی مثل مونترال را میفرمایید ممنون

مهمترین موضوع این است که آیا اصلا شرایط برنامه های مهاجرتی را دارید یا خیر؟! بعد از انتخاب راه مهاجرت هزینه آن مشخص می شود

می‌توانید مشخصات خود را، برای بررسی دقیق شرایط، در فرمهای ارزیابی رایگان وارد نمایید

نوا :

میخوام اقامت کانادا رو بگیرم 32 سالمه مجرد ارشد تربیت بدنی رشته تخصصیم شنا کوتاه ترین راه و ارزان‌ترین راه لطفا

ارزانترین راه مهاجرت به کانادا از طریق سیستم امتیاز بندی اکسپرس اینتری کاناداست، اما کوتاه نیست و شرایط امتیازی دشواری دارد.

همچنین می‌توانید مشخصات خود را، برای بررسی دقیق شرایط، در فرمهای ارزیابی رایگان وارد نمایید

ریحانه :

با سلام .من 50 سال سن دارم وپرستار هستم .می خواستم ببینم ایا من می توانم برای اتلانتیک اقدام کنم د

می‌توانید مشخصات خود را، برای بررسی دقیق شرایط، در فرمهای ارزیابی رایگان وارد نمایید

مینا : دکتر ...... یزدانی بعنوان وکیل مهاجرتی با ما برای جهت برنامه Start up قراداد بسته اند ولی کارمند اسبق دفتر خودشان با اجازه خودشان گفتند پول را به حساب شخصی واریز کنم که با سوال از دفتر تهران و کسب اجازه اینکار انجام و واریز پول به حساب کارمند دکتر یزدانی شاهرخ ..... واریز و الان بعد از 3 ماه متوجه شدیم که پول به حساب دکتر یزدانی کامل نرفته و نامبرده شاهرخ ...... از حساب شخصی خودش انتقال وجه نزده و اخراج هم شده است الان برای فسخ قرارداد شرکت ........ گفته مبلغ 300 میلیون تومان واریزی که معادل 30 هزار دلار کانادا بوده را خودتان باید از شاهرخ ........ پس بگرید و بابت قراردادی که هیچ اقدامی هم برایش نشده است پول ما را پس نمیدهند .

اگر ایشان واقعا وکیل کانادایی هستند و با وکیل کانادایی قرارداد رسمی و مستقیم دارید، می توانید به اداره مهاجرت کانادا شکایت کنید، اما اگر قرارداد شما را شخص دیگری امضا کرده است، متاسفانه اداره مهاجرت کانادا پیگیر پرونده شما نخواهد بود، میتوانید موضوع را از مراجع قضایی ایران پیگیری کنید

احمد :

سلام و خسته نباشید ازداوج یه خانم شیعه که تو ایران هستن با یه آقای بهایی مقیم کانادا هست که این آقا اسپانسرشیپ بشن و تضمینی خانم و ببرن کانادا تازه اونم‌عقد تو کشور سوم اروپا باشه یا مالزی شدنی هست یا نه؟ ممنون میشم راهنمایی کنید چون ایشون 25 هزار دلار میخواد واسه اینکار

زمانی که از شما بابت ازدواج طلب مبلغی را می کنند، پس این ازدواج غیر واقعی ست، در صورتی که کلاهبرداری نباشد و واقعا با ایشان ازدواج کنید و بخواهید به کاناد تشریف ببرید، احتمال بسیار قوی، کانادا به پولساز بودن این ازدواج و غیر واقعی بودن آن پی برده و با پرونده مهاجرتی شما موافقت نخواهد کرد. هیچ اقدام غیر واقعی برای مهاجرت به کانادا انجام ندهید

علی پرمه :

با سلام من مربی فوتبال هستم با مدرک مربیگری از کنفدراسیون فوتبال آسیا.شرایط برای مهاجرت من به چه نحوی میباشد.باتشکر

فرمهای ارزیابی رایگان را تکمیل فرمایید

میثی :

سلام میخوام بعنوان راننده تریلر مهاجرت کنم

مشاور مهاجرت و ویزا:

برای بررسی شرایط دریافت ویزای کار (پیشنهاد شغلی) یا جاب آفر کانادا به صفحه رزرو وقت مشاوره مراجعه فرمایید.

Sajad :

سلام ، درخصوص ویزای کاری و بخصوص جای افر در پالایشگاه یا پتروشیمی یا شرکت های نفتی استرالیا بدون سابقه کار امکانش هست؟ارشد مهندسی نفت،تسلط نسبی به زبان، اتمام خدمت،دارای مقاله مورد دوم اینکه در این جهت مدرک پی تی ای کفایت میکنه یا حتما باید ایلتس باشه؟چه نمره ای؟ ممنون

هادی :

سلام من خانمم پزشکه: خانمم پزشک عمومی است سال 2008فارغ التحصیل شده از ایران الان 36 سال و 6ماه سن داره میخواستم ببینم ایشون ارشد در اوتاوا چه رشته ای میتونن بخونن هدف از این کار اینه که با ویزای تحصیلی با بچه ها دو تا پسر 5ساله و 2ساله برود کانادا بعد از ارشد هم از open work permitاستفاده کنه و بعد از اون براprاقدام کنه : اوکی که شد من بروم من خودم 37 سال سن دارم phdفیزیوتراپی هیات علمی بندرعباس هستم و تعهد دارم به دانشگاه هزینه ارشد هم پرداخت میکنیم : شانس ما براprاز این طریق چقدره ممنون میشوم راهنمایی کنید

مشاور مهاجرت و ویزا:

شخصی که درخواست ویزای تحصیلی می دهد همسر ایشان نیز می تواند درخواست ویزا OWP داشته باشد. نه خود ایشان.

البته شاید مسیری که شما برای مهاجرت به کانادا انتخاب می کنید درست تجزیه و تحلیل نشده باشد.

برای بررسی شرایط مهاجرت یا دریافت ویزا، به اطلاعات بیشتری درباره شما نیاز داریم، برای بررسی دقیق، می‌توانید به صفحه فرمهای ارزیابی رایگان مراجعه فرمایید و یا برای بهره مندی از مشاوره وکیل رسمی مهاجرت به صفحه رزرو وقت مشاوره مراجعه فرمایید.

کیا :

با توجه به اینکه تا حالا به فکر مهاجرت نبودم و اطلاعات زیادی در این مورد ندارم میخواستم بپرسم برای شخصی که زبان انگلیسی قوی و تمکن مالی آنچنانی ندارد بهترین شرایط مهاحرت به کانادا چیه؟کانادا رو انتخاب کردم چون دایی ام بیشتر از 25 سال هست که در این کشور زندگی میکنه.تخصص من حسابداری هست ولی فقط در داخل ایران.و ازاین شغل متنفرم.به عکاسی و آشپزی علاقه مندم و به صورت آماتور عکاسی میکنم.آشپزی خوبی دارم.در حال تقویت زبان انگلیسی هستم و میخوام عکاسی رو به صورت جدی دنبال کنم.طبیعت گرد هم هستم که فکر نمیکنم اصلا تاثیری برای مهاحرت داشته باشه.ممنون میشم راهنمایی ام کنید آیا اصلا با این وضع امکان مهاجرت دارم یا خیر؟م.

مشاور مهاجرت و ویزا:

برای بررسی شرایط مهاجرت یا دریافت ویزا، به اطلاعات بیشتری درباره شما نیاز داریم، برای بررسی دقیق، می‌توانید به صفحه فرمهای ارزیابی رایگان مراجعه فرمایید و یا برای بهره مندی از مشاوره وکیل رسمی مهاجرت به صفحه رزرو وقت مشاوره مراجعه فرمایید.

نگین بالایی :

من و همسرم به همراه پسر دوساله با مدرک ارشد حسابداری تمایل به مهاجرت از طریق شغلی به کانادا داریم فعلا داریم از لحاظ زبان اماده می شویم برای گرفتن شغل مناسب چه موارد دیگری باید داشته باشیم

مشاور مهاجرت و ویزا:

برای بررسی شرایط دریافت ویزای کار (پیشنهاد شغلی) یا جاب آفر کانادا به صفحه رزرو وقت مشاوره مراجعه فرمایید.

حامد :

سلام لطفا درباره ازدواج با کسی که اقامت کانادا رو داره کمی بیشتر توضیح بدید با تشکر

مشاور مهاجرت و ویزا:

دقیقا چه چیزی رو توضیح بدهیم؟ اگر با شخصی که کانادایی است یا اقامت کانادا دارد ازدواج کنید ایشان میتوانند از طریق اسپانسرشیپ همسر برای شما درخواست اقامت کنند.

مهسا :

شرایط اقامت کانادا برای پرستاران

مشاور مهاجرت و ویزا:

برای بررسی شرایط دریافت ویزای کار (پیشنهاد شغلی) یا جاب آفر کانادا به صفحه رزرو وقت مشاوره مراجعه فرمایید.

م.ب :

سلام من داور ملی فدراسیون فوتبالم 33 سال سن دارم آیا می شه با این مدرک ویزای کار بگیرم با همسر و فرزندم به کانادا مهاجرت کنم . سپاس

مشاور مهاجرت و ویزا:

شاید بتوانیم از طریق برنامه خود اشتغالی کانادا اقدام کنیم.

 

amirarya :

من کمک پرستاری یکساله دارم 31 سالمه دیپلم برای مهاجرت به کانادا ممنون میشم کمکم کنید????????

مشاور مهاجرت و ویزا:

برای بررسی شرایط مهاجرت، به اطلاعات بیشتری درباره شما نیاز داریم، برای بررسی دقیق، می‌توانید به صفحه فرمهای ارزیابی رایگان مراجعه فرمایید و یا برای بهره مندی از مشاوره وکیل رسمی مهاجرت به صفحه رزرو وقت مشاوره مراجعه فرمایید.

رضا حافظی :

سلام ببخشد من از طریق تحصیل فرزندم میتونم اقدام کنم

مشاور مهاجرت و ویزا:

برای بررسی شرایط مهاجرت، به اطلاعات بیشتری درباره شما نیاز داریم، برای بررسی دقیق، می‌توانید به صفحه فرمهای ارزیابی رایگان مراجعه فرمایید و یا برای بهره مندی از مشاوره وکیل رسمی مهاجرت به صفحه رزرو وقت مشاوره مراجعه فرمایید.

عباس پیشکول :

با سلام من یک برق کار ماهر هستم، در زمینه برق هوشمند ساختمان در حال حاضر هم مشغول به گذراندن دوره مربوطه جهت دریافت مدردک معتبر در این حرفه هستم سوال من اینه که من با این تخصص چطور میتونم به کانادا مهاجرت کنم؟ اصلا امکانش هست؟ چه کارهایی باید انجام بدهم یا به چه مدارکی نیاز دارم؟ ممنون میشم در این باره من را راهنمایی کنید با تشکر

مشاور مهاجرت و ویزا:

برای بررسی شرایط مهاجرت، به اطلاعات بیشتری درباره شما نیاز داریم، برای بررسی دقیق، می‌توانید به صفحه فرمهای ارزیابی رایگان مراجعه فرمایید و یا برای بهره مندی از مشاوره وکیل رسمی مهاجرت به صفحه رزرو وقت مشاوره مراجعه فرمایید.

حسین حیدرپور :

سلام بنده راننده کامیونت شهری با سابقه 15 سال کار در شرکت لبنیات پاک در امر توزیع لبنیات میباشم 0 متاهل و دارای یک فرزند پسر 3 ساله هستم 0میخاستم سوال کنم امکان فراهم شدن کار و زندگی برای من و خانواده من در کانادا هست 0 اگه امکانش هست من رو راهنمایی کنید

مشاور مهاجرت و ویزا:

برای بررسی شرایط مهاجرت، به اطلاعات بیشتری درباره شما نیاز داریم، برای بررسی دقیق، می‌توانید به صفحه فرمهای ارزیابی رایگان مراجعه فرمایید و یا برای بهره مندی از مشاوره وکیل رسمی مهاجرت به صفحه رزرو وقت مشاوره مراجعه فرمایید.

م.ب :

با سلام و احترام آیا به وسیله مدرک داوری فوتبال میشه ویزای کار گرفت چون شنیدم داورب در کانادا شغل محسوب میشه سپاس

مشاور مهاجرت و ویزا:

اگر شرایطش را داشته باشید، میتوانیم از طریق برنامه خود اشتغالی کانادا اقدام کنیم.

atidanayi@gmail.com :

راه های مهاجرت به کانادا برای ما: من لیسانس حسابداری وچند سال کار در این زمینه و شوهرم مربی شنا و ایشان هم چند سال فعالیت در این تخصص برای ما راهی هست که احتیاج به سرمایه زیاد هم نباشه ممنون

مشاور مهاجرت و ویزا:

برای بررسی شرایط مهاجرت، به اطلاعات بیشتری درباره شما نیاز داریم، برای بررسی دقیق، می‌توانید به صفحه فرمهای ارزیابی رایگان مراجعه فرمایید و یا برای بهره مندی از مشاوره وکیل رسمی مهاجرت به صفحه رزرو وقت مشاوره مراجعه فرمایید.

مهری گل آور :

من مزون دارم درباره شرایط کار کانادا سوال دارم

مشاور مهاجرت و ویزا

برای بررسی شرایط، توسط مشاور یا وکیل رسمی مهاجرت به صفحه فرمهای ارزیابی رایگان مراجعه فرمایید.

یا برای بهره مندی از مشاوره مهاجرت قانونی، توسط وکیل رسمی مهاجرت، به صفحه رزرو وقت مشاوره مراجعه فرمایید.

جعفر :

سلام من نجار هستم و ده سال تجربه کار دارم ودارای جواز کسب که نشون میده سابقه کاری رو باتشکر فراوان اگر راهنمایی بفرماید

مشاور مهاجرت و ویزا

برای بررسی شرایط، توسط مشاور یا وکیل رسمی مهاجرت به صفحه فرمهای ارزیابی رایگان مراجعه فرمایید.

یا برای بهره مندی از مشاوره مهاجرت قانونی، توسط وکیل رسمی مهاجرت، به صفحه رزرو وقت مشاوره مراجعه فرمایید.

ashor abbasi :

باسلام عرض ادب من میخوام در کانادا یا دریکی ازکشورهای اروپایی پناهندگی بیگیرم

مشاور مهاجرت و ویزا:

از دادن اطلاعات و ارائه خدمات در خصوص پناهندگی معذوریم.

bp :

سلام برادروخواهرجوان دارای گواهینامه رانندگی باسن به ترتیب 28 و 30بامدرک دیپلم ناقص وکارت معافیت وظیفه ودیگری دیپلم در رده شغل کارگررستوران باتجربه چندسال و دیگری کارگرساده وهردودارای سلامت بهداشت و بدون پیشینه کیفری باسرمایه محدود آیامی توانند دریکی ازموارد درکانادا کارکنند؟

مشاوره مهاجرت و ویزا:

لطفا فرم ارزیابی مهاجرت را تکمیل نمایید

مشاوره اخذ ویزا اقامت و مهاجرت به کانادا - ویزا 724

ارتباط با ما

آدرس و راههای ارتباطی :

- ویزا 724

- شرکت مهاجرتی کاناداپاس

- کاریابی بین المللی مهیار

- شرکت توسعه استارتاپ و سرمایه گذاری i3capital

- دارای مجوزرسمی از وزارت کار و رفاه اجتماعی ایران با شماره ثبت: 103621 

- دارای مجوز رسمی اداره مهاجرت کانادا: ICCRC R520250

با مدیریت مهیار حلاج پور، مشاور و وکیل قانونی RCIC/ICCRC به شماره پروانه R520250

 

دفتر مرکزی (کانادا - تورنتو):

 No.25 Shepard Ave W Suite 300 North York ON M2N 6S6 (مراجعه با رزرو وقت قبلی)

0014168905972 (پاسخ‌گویی: دوشنبه تا شنبه 18:00 الی 02:00 بوقت تهران)

دفتر ایران: 

02122927033 - 02128421010 (پاسخ‌گویی: شنبه تا چهارشنبه 10:00 الی 17:00 بوقت تهران) - (پنجشنبه: 10 الی 14:00)

تهران - بزرگراه مدرس شمال، خیابان دستگردی شرقی(ظفر)، جنب بیمارستان علی اصغر، پلاک 199 طبقه سوم، واحد 301 (مراجعه با رزرو وقت قبلی)

واتساپ دفتر ایران:

09124644197 (پاسخ‌گویی: 10:00 الی 18:00 بوقت تهران)

واتساپ کانادا:

14168905972+ (پاسخگویی به پیامهای متنی در واتساپ)

* برای مطالعه روش های اصلی مهاجرت به کانادا، به صفحه مهاجرت کانادا مراجعه بفرمایید.

ایمیل : info[at]visa724.com

ویزا 724

تمامی حقوق این سایت مربوط به ویزا 724 می باشد.