مهاجرت به کانادا با وکیل اداره مهاجرت کانادا + شرایط و هزینه ها

 شرایط مهاجرت به کانادا

مطالب سایت ویزا724 توسط وکیل/مشاور رسمی مهاجرت کانادا با دانش و تجربه بیش از 12 سال، تدوین و ویرایش شده است، پس توصیه می شود با دقت مطالعه بفرمایید.

یکی از بزرگترین چالش های مهاجرت کانادا این است که، چگونه به کانادا مهاجرت کنیم؟ و یا بهترین روش های مهاجرت به کاناد چیست؟

در این مقاله مهمترین روشهای اصلی مهاجرت به کشور کانادا را در 2023 معرفی می کنیم. البته لازم به ذکر است که، بیش 70 روش برای مهاجرت به این کشور وجود دارد؛ که ما به مهمترین و رایج ترین آن ها در این مقاله اشاره کرده ایم.

اگر می خواهید روش درستی برای مهاجرت کانادا انتخاب کنید و از خدمات و تجربه 12 ساله ی یک مشاور/وکیل رسمی مهاجرت کانادا بهره مند شوید؛ با ما در تماس باشید…

پارت اول ویدئو بهترین روشهای مهاجرت ایرانیان

با وکیل/مشاور رسمی مهاجرت کانادا

آقای شهروز بهرامی اصل:

* ویزا 724 با سابقه ترین مرکز مهاجرت کانادا (بیش از 12 سال سابقه با مجوز رسمی وزارت مهاجرت کانادا)، با تجربه هزاران پرونده موفق توسط وکیل دادگستری کانادا و مشاور رسمی اداره مهاجرت کاناداست. برای دریافت مشاوره تخصصی، می توانید به بالای صفحه قسمت رزرو وقت مشاوره مراجعه بفرمایید.

پارت دوم بهترین روشهای مهاجرت به کانادا:

ما در کنار شما خواهیم بود تا بهترین راه مهاجرت را انتخاب کنید. اگر میخواهید راجع به وکیل رسمی مهاجرت، مجوزهای ما، سوابق فعالیت ما و راههای ارتباطی با ما بیشتر بدانید، می توانید به صفحه درباره موسسه مهاجرتی ما مراجعه بفرمایید.

پارت سوم ویدئو بهترین روش مهاجرت کانادا برای ایرانیان:

روش های مهاجرت به کانادا :

در حال حاضر کانادا شرایطی را فراهم کرده که اگر موفق به دریافت ویزای توریستی شوید و تا تاریخ 28 فوریه 2014 در کانادا حضور داشته باشید، می توانید ویزای توریستی را به ویزای کار تبدیل کنید.

برای مشاهده هزینه های ویزای توریستی و نمونه ویزاها، که توسط ویزا724 دریافت شده به لینک > هزینه ویزای توریستی کانادا مراجعه بفرمایید .

راه های مهاجرت به کانادا بسیار است اما در ادامه مطلب به مهمترین آنها اشاره می کنیم:

 1) مهاجرت به کانادا از طریق ثبت شرکت یا owner operator :

این برنامه مهاجرتی کانادا در خصوص افرادیست که میخواهند بیزینسی را در کانادا راه اندازی کرده و یا خریداری کنند.

مراحل مهاجرت به کانادا از طریق برنامه ثبت شرکت یا owner operator

مرحله اول: باید شرایط شما توسط موسسه ارزیابی گردد. (مراجعه به صفحه فرمهای ارزیابی رایگان)

مرحله دوم: جمع آوری مدارک و برگذاری جلسات توجیهی.

مرحله سوم: تحقیق بازار مربوط به کانادا برای راه اندازی بیزینس.

مرحله چهارم: تهیه بیزینس پلن باتوجه به مشخصات متقاضی و شهر انتخابی کانادا.

مرحله پنجم: ثبت در اداره مهاجرت کانادا با نامه دفاعی وکیل مهاجرت.

مرحله ششم: تاییدیه اداره کار برای دریافت ویزای کار متقاضی ( LMIA مثبت).

مرحله هفتم: دریافت ویزای کار کانادا.

حسن این برنامه مهاجرتی کانادا این است که مانند برنامه های کارآفرینی استانی به حجم سرمایه خاصی نیاز ندارد بسته به نوع بیزینس بسیار متفاوت است، الزامی برای ارائه مدرک زبان ندارید و کل برنامه می تواند در کمتر از یک سال انجام شود و …

2) انتقال درون شر کتی یا ICT از شاخه های IMP

یکی از زیر شاخه های اصلی برنامه IMP ثبت شرکت در کانادا، انتقال درون شرکتی یا Intra Company Transfer است.

Imp به تمام ویزاهای کاری که معاف از LMIA هستند اطلاق می‌شود. که یکی از شاخه های آن ict است.

Ict به این معنا که شعبه ای از بیزینس خود را می توانید در کانادا تاسیس کرده و ویزای کار دریافت کنید. این روش به سرمایه کمتری نسبت به برنامه کارآفرینی نیاز دارد و مدت زمان بررسی آن کمتر است.

برای کسب اطلاعات بیشتر در خصوص این برنامه مهاجرتی، می‌توانید به صفحه روش مهاجرتی ICT مراجعه بفرمایید.

از دیگر شاخه های imp برنامه ویزای c11 کاناداست که مورد استقبال قرار گرفته و ثبت شرکت در کانادا که هر کدام شرایط خاص خود را داشته اما همگی در دسته بندی ویزای موقت کاری محسوب می شوند. لازم به ذکر است که این روش‌ها در سال‌های 2022 و 2033 تغییرات بسیاری داشته اند که قابل توجه است.

مهاجرت به کانادا

3) مهاجرت به کانادا از طریق استارتاپ ویزا

در این روش مهاجرتی کانادا که در دسته بندی برنامه های اقامت دائمکاناداقرار میگیرد، باید یک ایده یا بیزینس پلن نوین برای کسب درآمد به کانادا نشان دهید که بتواند در کانادا پول ساز باشد. این ایده استارتاپی باید مورد تایید یکی از مراکز رشد بیزینس مورد تایید کانادا قرار گیرد تا بتوانید برای اقامت کانادا درخواست دهید. در این روش مهاجرتی شما با داشتن اقامت دائم به کانادا می روید و همچنین حداکثر 5 خانواده میتوانند از این طریق به کانادا مهاجرت کنند.

اگر طرح استارتاپی ندارید، نگران نباشید، صفر تا صد خدمات مهاجرت به کانادا از طریق استارتاپ توسط ما انجام می شود.

از ابتدای این راه تا ارائه بیزینس پلن دقیق و دریافت اقامت دائم کانادا همراه شما خواهیم بود.

برای کسب اطلاعات بیشتر در خصوص مهاجرت از طریق استارتاپ می توانید به صفحه استارت آپ ویزای کانادا مراجعه فرمایید.

4) مهاجرت به کانادا از طریق سرمایه گذاری یا کارآفرینی: 

در روش مهاجرت از طریق سرمایه گذاری، شما و خانواده تان با سرمایه گذاری اموالتان در کانادا بدون نیاز به مدرک تحصیلی خاصی اقامت دائم را بدست می آوردید که فعلا برای سرمایه گذاری فقط میتوان از طریق کبک کانادا اقدام کرد. البته برای مهاجرت از طرق مشابه این روش می توانید از گزینه های کار آفرینی فدرال و استانی، استارتاپ ویزا، owner operator و خود اشتغالی  برای مهاجرت به کانادا استفاده کنید.

برای کسب اطلاعات بیشتر در خصوص مهاجرت به کانادا از طریق سرمایه گذاری یا کارآفرینی به صفحه اقامت سرمایه گذاری در کانادا مراجعه فرمایید. روشهای بسیاری در این حیطه وجود دارد که بتوانید در عین حالی که سرمایه خود را حفظ می کنید، اقامت کانادا را دریافت نمایید.

سرمایه گذاری یا کارآفرینی در کانادا اگر با برنامه ریزی دقیقی انجام شود می تواند یکی از بهترین روشهای مهاجرتی کانادا باشد، اما متاسفانه به دلیل اطلاعات کم عموم درباره برنامه های مهاجرتی کانادا بسیاری از شرکتها و افرادی که دارای لایسنس رسمی از کانادا نیستند، به این حیطه ورود کرده و مشکلات فراونی را ایجاد می کنند.

یکی از بهترین روش های سرمایه گذاری در کانادا، دریافت اقامت کانادا از طریق کارآفرینی نیوبرانزویک است، که در حال حاضر تنها برنامه کارآفرینی است که قبل از ورود به کانادا اقامت دائم دریافت خواهید کرد!

برای اطلاعات بیشتر در این خصوص، می توانید بر روی لینک زیر کلیک کنید:

ویزا724 سرمایه گذاری نیوبرانزویک کانادا

لطفا توجه داشته باشید که؛ قرارداد شما، از نظر دولت و اداره مهاجرت کانادا، زمانی معتبر خواهد بود که، طرف قرارداد شما، وکیل رسمی مهاجرت کانادا باشد و ایشان قرارداد را امضا کنند، نه نماینده، نه آژانس هواپیمایی، نه وکیل دادگستری، نه ….

5) مهاجرت به کانادا از طریق اکسپرس اینتری:

این سیستم سریعترین و ارزان ترین راه مهاجرت به کانادا محسوب می شود، اما به هیچ عنوان کسب امتیازات لازمه در آن آسان نیست. معمولا در این سیستم امتیاز بندی، اگر جاب آفر از کانادا ندارید یا تجربه کار کانادایی ندارید، باید تحصیلات شما فوق لیسانس به بالا باشد. نمره آیتلس 7.5 به بالا داشته باشید سن شما بین 19 تا 29 سال باشد و حواقل 3 سال سابقه کار قابل اثبات داشته باشید.

برای کسب اطلاعات بیشتر در خصوص این سیستم مهاجرتی به صفحه اکسپرس اینتری مراجعه بفرمایید.

6) مهاجرت به کانادا از طریق برنامه های استانی:

مهاجرت به کانادا از طریق برنامه استانی

 هر استان از کشور کانادا به جز استان کبک که سیستم مهاجرتی متفاوتی دارد، بنا به نیازمندی های خود شرایط ویژه ای  برای پذیرش مهاجران خود را دارد. برای شرکت در این برنامه های مهاجرتی که البته جزو سریع ترین روش های مهاجرت به کانادا هم هست، بهتر است از طریق همان اکسپرس اینتری اقدام کنید. برای مثال در استان نووا اسکوشیا برنامه ی مهاجرتی اش ارسال دعوت نامه برای افراد تحصیل کرده ای که سابقه ی کاری بیشتر از یک سال را دارند و بالاترین امتیاز ها را کسب کرده اند، آن هم بدون نیاز به دعوت کارفرما می باشد که البته این روش هم پر طرفدار است و هم تنها در مدت کوتاهی در سیستم اکسپرس اینتری قابل ثبت می باشد. جزئیات فراوانی در مهاجرت از طریق برنامه های استانی وجود دارد که یک وکیل متخصص و قانونی کانادا می تواند با توجه به مشخصات هر فرد بهترین روش مهاجرت را انتخاب نماید.

برای اطلاعات بیشتر در این خصوص، می توانید جمله زیر را در گوگل جستجو کنید:

ویزا 724 برنامه های استانی

7) مهاجرت به کانادا از طریق برنامه های استان کبک

مهاجرت به کبک

استان کبک به طور کلی 3 برنامه برای پذیرش مهاجر دارد که شامل حرفه و تخصص برای کبک، کار آفرینی برای کبک و خود اشتغالی در کبک می شود. برنامه سرمایه گذاری کبک نیز در بین سرمایه داران بسیار پرد طرفدار است. سیستم امتیاز بندی کبک از سیستم اکسپری اینتری کانادا کاملا مجزا بوده و قوانین خاص خود را دارد. البته کبک متاسفانه در این باره خوب عمل نکرده و در طول تاریخ 2 بار تمامی متقاضیان نیروی متخصص که ابراز علاقه مندی در کبک داشته اند را کنسل کرده است!

به طور کلی بجز برنامه سرمایه گذاری کبک و تحصیل در کبک، با توجه به سابقه بد این استان نمیتوانید برای مهاجرت به این استان خاطر جمع باشید!

8) مهاجرت به کانادا از طریق اسپانسرشیب

مهاجرت به کانادا از طریق خویشاوندی

 

افرادی که اقامت دائم کانادا دارند یا شهروند کانادایی هستند، از طریق اسپانسرشیپ میتوانند والدین خود یا همسر خود را اسپانسر کنند که آنها همه بتوانند به کانادا مهاجرت کنند.

برای اقدام به مهاجرت به کانادا از این طریق، باید یکی از خویشاوندان درجه اول خانواده ی شما در کانادا مقیم باشند، که توانایی ارائه تعهد حمایت از شما را به دولت داشته باشند. لازم به ذکر است در این روش تمام هزینه های مالی شما به عهده ی فرد خویشاوند شماست و دولت تعهدی در قبال هزینه های زندگی و مسکن شما ندارد. با توجه به این شرایط برای دریافت موافقت مهاجرت به کانادا از طریق خوشاوندی می توانید از میان گزینه های مهاجرت خویشاوندی فدرال، استان کبک و همین طور شرایط موجود در پذیرش استان ها استفاده کنید.

9) مهاجرت به کانادا از طریق تحصیل

یکی از متداول ترین راههای مهاجرتی کانادا تحصیل در مراکز آموزشی کانادا سپس دریافت اقامت دائم کاناداست. تحصیل در این کشور راه مهاجرت به کانادا را بسیار هموار کرده و شانس شما را برای دریافت اقامت دائم کانادا افزایش می دهد.

26 دانشگاه این کشور در بالاترین رتبه بندی علمی دانشگاه های جهان قرار دارند لذا مهاجرت به کانادا برای تحصیل یکی از مطلوب ترین شریط تحصیلی در دنیا به شما می رود. اگر متمایل به کسب اقامت دائم در کانادا باشید پس از دوران تحصیل می توانید در خواست مهاجرت به کانادا را از روش کار و یا سرمایه گذاری یا در برخی استان ها و رشته های خاص بدون سابقه کار مطرح کنید. شرط دریافت پذیرش تحصیلی در کانادا دارا بودن معدل کل و نمره ی بالا در دروس تخصصی رشته تان نیست، خبر خوب اینکه در بسیاری از مراکز آموزشی کانادا ملزم به ارائه مدرک زبان هم نیستید (البته در حال حاضر ارائه مدرک زبان معادل با آیلتس 6.5 به بالا، بسیار در شانس ویزای تحصیلی کانادا تاثیر گذار است) .همچنین شما باید از توانایی مالی خوبی هم برای تامین هزینه های خود برخوردار باشید.

لازم به ذکر است که در برخی از ایالت های کانادا مهاجرت از طریق تحصیل حتی بدون مدرک زبان نیز امکان پذیر است به صورتی که دوره های زبان آموزی را در همان کانادا گذرانده سپس اقدام به درخواست ویزای تحصیلی می نمایید.

در صورتی که در انتخاب رشته و مرکز آموزی خود دقت کافی داشته باشید می توانید براحتی پس از فارغ التحصیلی در کانادا مشغول به کار شوید. بسیار دقت داشته باشید که رشته ای که در آن تحصیل می کنید مورد نیاز همان استان باشد و اینکه شانس کار بعد از تحصیل در آن استان را دارد یا خیر. نکته بعدی اینکه آیا اجازه کار بعد از تحصیل پس از گذراندن این دوره را دارید یا خیر.

حال سوال پیش می آید که چرا پروسه پذیرش ویزای تحصیلی را باید یک وکیل مهاجرت انجام دهد؟

یک وکیل مهاجرت خوب میتواند در نوشتن stady plan شما بسیار موثر باشد، و اینکه با تجربه ای که دارد بهترین رشته مربوط به شرایط شما را، از یک مرکز آموزشی معتبر انتخاب نماید. که هم شانس دریافت ویزای تحصیلی کانادا افزایش یابد، هم شانس کاریابی پس از تحصیل.

معرفی کانادا

بسیاری از موکلین ما با مراجعه به مراکزی که خود را شرکت مهاجرتی یا آژانس مسافرتی معرفی کرده اند مراجعه داشته و پروسه دریافت ویزا را با ساختن یک ایمیل به جای ایشان انجام داده اند و حتی موفق به دریافت ویزا شده اند اما پس از فارغ التحصیلی در کانادا متوجه شده اند که هم در انتخاب رشته اشتباه کرده اند و هم در انتخاب استان!

پس دقت داشته باشید که گول تبلیغات گسترده برخی شرکتها را نخورید و پروسه ویزا و مهاجرت به کانادا را فقط به وکیل یا مشاور رسمی کانادا بسپارید.

برای اطلاعات بیشتر در این خصوص، می توانید جمله زیر را در گوگل جستجو کنید:

ویزا724 ویزای تحصیلی کانادا

10) مهاجرت به کانادا از طریق روش خود اشتغالی:

روش مهاجرتی خود اشتغالی کانادا برای ورزشکاران و هنرمندان ارائه می گردد و کسانی که به نوعی بیزینس مرتبط با این دو حیطه را دارند. در این روش نیازی به سرمایه آنچنانی نیست، حتی به مدرک زبان قوی ای نیازی ندارید و ملزم به ایجاد شغل برای دیگران نیستید. البته باید دقت داشته باشید، سخت گیری بسیاری در این حیطه از سوی افسران ویزای کانادا حکم فرماست.

برای کسب اطلاعات بیشتر در این خصوص به صفحه خود اشتغالی کانادا مراجعه فرمایید.

11) مهاجرت به کانادا از طریق جاب آفر یا پیشنهاد شغلی:

اگر در کانادا کارفرمایی که شرایط لازم را برای استخدام یک فرد خارجی را داشته باشد به شما جاب آفر یا پیشنهاد کاری دهد و به زبان ساده به اداره مهاجرت کانادا اثبات کند که به وجود شما نیاز دارد و شخصی را در کانادا مانند شما پیدا نکرده است آن وقت میتوانید با داشتن جاب آفر و LMIA معتبر درخواست مهاجرت به کانادا داشته باشید.

برای اطلاعات بیشتر در این خصوص، می توانید جمله زیر را در گوگل جستجو کنید:

ویزا 724 جاب آفر کانادا

همچنین می توانید با مراجعه به سایت های کاریابی رایگان مانند jobbank شانس خود را امتحان کنید.

لنگر12) مهاجرت از طریق جاب آفر استان های آتلانتیک:

برنامه مهاجرتی آتلانتیک مدتی ست که از حالت آزمایشی خارج شده و به صورت یک برنامه اصلی مهاجرتی معرفی شده است. حداقل های این برنامه به دلیل شرایط این استان ها بسیار خوب است. اما رکن اصلی اقامت از طریق آتلانتیک دریافت جاب آفر یا فرصت شغلی از کارفرمایان واجد شرایط در این استان هاست. برای مطالعه شرایط و مراحل مهاجرت از این طریق می توانید صفحه برنامه مهاجرتی آتلانتیک را مطالعه بفرمایید.

لنگرهزینه مهاجرت به کانادا:

برای خیلی از علاقه مندان مهاجرت این سوال پیش آمده که برای مهاجرت به کانادا چقدر پول لازم است

هزینه ثبت شرکت در کانادا

هزینه ثبت شرکت در کانادا بسته به محل انتخابی و نوع تجارتی که انتخاب می کنید متفاوت است. فرد متقاضی می تواند شرکت خود را به صورت فدرالی، منطقه ایی و استانی انتخاب کند که هزینه هر کدام متفاوت است. برای اطلاع دقیق از هزینه ها می توانید از کارشناسان ما کمک بگیرید اما به طور کلی می توان گفت هزینه ثبت و راه اندازی شرکت در کانادا بیش 70 هزار دلار است.

هزینه ایجاد استارتاپ در کانادا

در صورتی که می خواهید از طریق استارتاپ به کانادا مهاجرت کنید ابتدا باید حمایت از یکی از سازمان های این کشور را دریافت کنید. اگر حمایت شما توسط venture capital fund باشد شما به 200 هزار دلار سرمایه برای این روش نیاز دارید، که این شرکتها تامین میکنن. اگر شما توسط angel investor group حمایت شوید به 75 هزار دلار نیاز دارید و اگر business incubator انتخاب شوید به هزینه اولیه نیازی ندارید و فقط باید در برنامه ها شرکت کرده و قبول شوید. البته هزینه های دولوپ یک بیزینس استارتاپی بر عهده خود شماست که بتوانید تاییده این شرکتها را دریافت کنید.

هزینه مورد نیاز برای کارآفرینی در کانادا

در این روش هزینه سرمایه گذاری در هر ایالت متفاوت است و بین 150 هزار دلار تا 800 هزار دلار متغیر است که بخش از این مبلغ برای سرمایه گذاری استفاده شده و مبلغ اصلی برای اثبات دارایی است. برای مثال در صورتی که قصد سرمایه گذاری در تورنتو را دارید باید 800 هزار دلار سرمایه اولیه داشته که 600 دلار آن را سرمایه گذاری کنید.

هزینه های اکسپرس اینتری در کانادا

هزینه اپلیکیشن فی در این روش برابر با 550 دلار برای فرد متقاضی و همین مبلغ برای همسر وی است؛ در صورتی که فرد فرزند کمتر از 22 سال داشته باشد این مبلغ به 150 دلار تغییر می کند. البته هزینه های تست زبان، ارزیابی مدرک تحصیلی و ترجمه مدارک نیز وجود دارد که برای هر فرد ممکن است متغیر باشد.

هزینه برنامه های استانی کانادا

هزینه های مربوط به مهاجرت از طریق برنامه های استانی شامل موارد مختلفی مانند چکاپ پزشکی؛ حق اقامت و… است اما به طور کلی می توان گفت هزینه این روش بین 1790 دلار کانادا تا 1840 دلار کانادا متفاوت خواهد بود.

هزینه های مربوط به پروسه اسپانسرشیب کانادا

هزینه های مربوط به این روش کاملا متفاوت است و نمی توان مقداری را مشخص گفت. این هزینه به مواردی مانند سن افراد، نسبت افراد با شما و این چنین مواردی متفاوت است و همچنین در پروسه درخواست در این روش هزینه هایی مانند حق اقامت دائم نیز در هزینه کلی تاثیر گذار خواهند بود.

هزینه های مهاجرت به کانادا از طریق تحصیل

هزینه تقاضای صدور و ویزای تحصیلی برای هر نفر 150 دلار کانادا، هزینه مجوز تحصیلی 150 دلار و هزینه تبدیل وضعیت به دانشجو 200 دلار است. همچنین هزینه های مربوط به دانشگاه بر اساس دانشگاه، مقطع تحصیلی و رشته انتخابی نیز متفاوت خواهد بود.

هزینه مهاجرت به کانادا از طریق جاب آفر 

برای اخذ جاب آفر افراد نیازی به اثبات تمکن مالی ندارند پس از این موضوع هزینه هایی که در این روش پرداخت می شود شامل هزینه انگشت نگاری، ارزیابی مدارک و هزینه های مربوط به ویزای کار است. البته این روش اصلا ساده نیست و به راحتی نمی توان یک کارفرما را برای اهدای جاب آفر به یک خارجی قانع کرد.

هزینه مهاجرت از طریق خود اشتغالی به کانادا

برای این روش فرد نیاز به 10000 دلار کانادا برای اثبات تمکن مالی دارد؛ همچنین فرد باید به اندازه ایی دارایی داشته باشد تا بتواند حداقل 6 ماه از آن برای خرج و مخارج خود استفاده کند. سایر هزینه هایی که در این روش باید در نظر گرفت شامل هزینه حق اقامت دائم، هزینه های بیرومتریک، هزینه پردازش اطلاعات فرد و همراهانش است؛ هزینه بیزینس پلن هم بسته به نوع بیزینس بسیار می تواند متفاوت باشد.

توضیحات بیشتر درباره راه های مهاجرت به کانادا برای افراد هنرمندان و ورزشکاران

یکی از راه های مهاجرت به کانادا برای هنرمندان و یا ورزشکاران از طریق ویزای خود اشتغالی است؛ خود اشتغالی به سه دسته تقسیم می شود که دو دسته آن مربوط به این بخش است، این دو بخش عبارتند از خود اشتغالی در امور ورزشی و خود اشتغالی در امور فرهنگی. هنرمندان و ورزشکارانی که سابقه شرکت و یا کسب مقام در سطح بین المللی را دارند می توانند از این طریق برای اخذ اقامت اقدام کنند همچنین افرادی که در زمینه فعالیت های هنری و فرهنگی خود اشتغالی دارند به صورتی که بتوانند از حرفه خود کسب درآمد کنند و این درآمد به میزانی باشد که فرد را خودکفا کند می توانند این روش مهاجرتی را در نظر بگیرند. افرادی که قصد مهاجرت از این روش را دارند بایستی رزومه قوی در زمینه اشتغالی خود داشته باشند؛ این افراد می توانند از طریق دو طرح خود اشتغالی فدرال یا استانی به این کشور وارد شده و اخذ اقامت نمایند.

نکته: افرادی که از طریق خود اشتغالی درامد کافی ندارند اما در سطح جهانی شناخته شده هستند می توانند از این روش اقدام کنند اما باید توجه کنند که سوابق این افراد به صورت کامل بررسی خواهد شد؛ تمام جوایز یا مدال هایی که دریافت کرده اند، اجرای برنامه در کشورهای مختلف و این چنین مواردی به صورت کامل بررسی می شود و در صورت تایید می توانند مهاجرت به این کشور را انجام دهند.

شرایط مورد نیاز برای مهاجرت به CANADA برای خود اشتغالی

 • فرد متقاضی نباید سوء پیشینه داشته باشد و همچنین باید از سلامت جسمی و روحی مناسبی برخوردار باشد.
 • فرد باید در 5 سال گذشته حداقل 2 سال سابقه فعالیت در حوزه کاری خود داشته باشد.
 • فرد باید حداقل 30 هزار دلار کانادا سرمایه داشته باشد.
 • فرد متقاضی باید حداقل 35 امتیاز از جدول امتیاز بندی را کسب کرده باشد.

جدول امتیاز بندی

سن: از سن 21 تا 49 سال (حداکثر امتیاز 10)

تحصیلات: مدرک فوق لیسانس و دکتری (حداکثر امتیاز 25)

سوابق کاری: حداقل پنج سال (حداکثر امتیاز 35)

سطح زبان: مسلط به زبان انگلیسی یا فرانسوی (حداکثر امتیاز زبان 24)

تطبیق پذیری: مسلط به زبان انگلیسی یا فرانسوی (حداکثر امتیاز زبان 24)

جمع امتیاز: 100 امتیاز

مهاجرت به کانادا از طریق پناهندگی

خیلی ها ممکن است که کلمه مهاجرت رایگان به کانادا را جستجو کنند و تصور آنها این باشد که پناهندگی یک روش رایگان مهاجرتی است اما اشباه است، خیلی از افرادی که در فکر پناهندگی دروغین کانادا هستند مورد کلاهبرداری قرار گرفته اند.

مهاجرت از طریق پناهندگی به کانادا از دو نوع پناهندگی معمولی و پناهندگی افرادی که نیاز به حفاظت دارند امکان پذیر است. اما فرق این دو روش چیست؟ در نوع پناهنده های معمولی اصولا افراد به دلایلی مانند نژاد پرستی، مذهب، سیاست، ملیت و افرادی که تمایلات جنسی متفاوتی با جامعه دارند مانند همجنسگرایان؛ تمایل به بازگشت به کشور خود را ندارند یا اینکه به این دلایل در کشورشان مورد آزار و اذیت قرار می گیرند و مانند سایر افراد در کشور پذیرفته نمی شوند. در نوع دوم؛ افرادی که به هر دلیلی بازگشت به کشورشان احتمال قتل آنها را داشته باشد یا مواردی مانند شکنجه شدن، مواجه با مجازات های سخت و غیر انسانی وجود داشته باشد در این گروه قرار می گیرند و می توانند برای پناهندگی در کانادا اقدام کنند. به طور معمول درخواست این افراد بین 1 تا 5 سال طول می کشد تا بررسی شود. (هیچ گونه فعالیتی در زمینه پناهندگی نداریم و به هیچ عنوان توصیه نمی شود)

اطلاعات دقیق تر ظرفیت برنامه های مهاجرتی، در سالهای آینده کانادا:

لنگرظرفیت برنامه های مختلف روشهای مهاجرتی کانادا از 2022 تا 2025 به شرح ذیل است:

طبق اخبار رسمی سایت اداره مهاجرت؛ کانادا در نظر دارد از  431645 نفر در سال 2022 و 447055 نفر در سال 2023  ، 451000 نفر در سال 2024 و 500000 نفر در سال 2025 استقبال کند. این افراد می توانند در برنامه های مهاجرتی مختلف در سالهای آینده، به کانادا مهاجرت کنند. این تعداد نفرات اعلام شده، اثبات کننده آن است که کانادا، بسیار مهاجر پذیر است. هچنین تعداد پذیرش مهاجران طبق اعلام قبلی در سال 2022 حدود 411 هزار نفر بود که طبق اعلام جدید به حدود 432 هزار نفر افزایش پیدا کرده است.

در سیستم اکسپرس اینتری در سال 2022 حدود 56000 نفر در 2023 حدود 75000 نفر و در 2024 حدود 111500 نفر.

در فدرال بیزینس ها که شامل استارتاپ و خود اشتغالی ست، در سال 2022 حدود 1000 نفر و در سالی 2023 حدود 1000 نفر و در سال 2024 حدود 1500 نفر ظرفیت اعلام شده است.

در روشهای استانی در سال 2022 حدود 83500 نفر و تا 3 سال دیگر به حدود 93000 نفر افزایش می یابد. در برنامه آتلانتیک در سال 2022 حدود 6250 نفر در سال 2023 حدود 6500 و در سال 2024 حدود 6500 نفر. در اسپانسر شیپ همسر و فرزند در سال 2022 حدود 80000 نفر، در سال 2023 حدود 81000 نفر و در سال 2024 حدود 81000 نفر.

در روشهای پناهندگی از سال 2022 تا 2024 حدود 24500 تا 25000 نفر در هر سال است.

در روشهای پایلوت های مختلف مثل اگروفود، رورال و … از سال 2022 تا 2024 سالانه حدود 10000 تا 10700 نفر در هر سال اعلام شده است.

اسپانسرشیپ والدین و پدربزرگ و مادر بزرگ در سال 2022 حدود 25000 نفر، در سال 2023 حدود 28500 نفر و در سال 2024 حدود 32 تا 43 هزار نفر.

منبع: canada.ca

سوالات مربوط به مهاجرت کانادا:

مهاجرت به کانادا یکی از جذاب ترین گزینه ها در میان کشور های دنیا برای مهاجرت است، که البته با در نظر گرفتن شرایط مطلوب زندگی و بستر پیشرفت کانادا کاملا توجیه پذیر است. کانادا نه تنها یک کشور فوق پیش رفته دارای اقتصاد روبه رشد و با المان هایی ایده آل برای زندگی است بلکه رتبه اول کیفیت آموزشی را در سیستم تحصیلات خود دارد، بنابراین جای تعجب نیست که 99 درصد افراد این کشور با سواد هستند و همواره از سراسر دنیا درخواست های زیادی برای مهاجرت به کانادا وجود دارد. اما برای مهاجرت به کانادا چه راه هایی وجود دارد؟ بیش از 70 روش مهاجرتی کانادا وجود دارد که در ادامه به اصلی ترین آنها می پردازیم کدام راه موجود مهاجرتی مناسب شرایط شماست؟ اصلا از طریق چه روش هایی میتوان سریع تر و امن تر به کانادا مهاجرت کرد؟ ارزانترین روش مهاجرت به کانادا چیست؟ بهترین روش مهاجرت به کانادا چیست؟ چند روش مهاجرتی کانادا وجود دارد؟ بهترین وکیل مهاجرت کانادا کیست؟ اقامت دائم کانادا از چه روشهایی ممکن است؟ و …

لنگرهزینه های زندگی و اقامت در کانادا

هزینه اقلام خوراکی در کانادا

500 گرم نان سفید: 2.93 دلار کانادا

یک کیلو گرم پنیر: 12.68 دلار کانادا

یک کیلو گوشت گاو: 15.05 دلار کانادا

یک کیلو سیب: 4.13 دلار کانادا

یک کیلو موز: 1.73 دلار کانادا

یک کیلو سیب زمینی: 2.86 دلار کانادا

یک عدد کاهو: 2.86 دلار کانادا

بطری 1.5 لیتری آب معدنی: 2.18 دلار کانادا

یک کیلو پیاز: 2.65 دلار کانادا

هزینه های اسکان در کانادا

هزینه های اسکان در کانادا بسیار متفاوت است، این هزینه به نکاتی مانند محل زندگی، تعداد افراد، مدت زمان اقامت و… بستگی دارد اما یکی از مهم ترین نکاتی که باید به آن توجه کنید این است که شهرهایی مانند تورنتو و مونترال به نسبت سایر شهرها در زمینه اسکان نیازمند هزینه بالایی هستند.

حمل و نقل و قیمت وسایل نقلیه

بنزین (1 لیتر / 0.25 گالن): 1.20 دلار کانادا

کارت حمل و نقل ماهانه (تورنتو): 151.15 دلار کانادا

بلیط اتوبوس؛ یکبار مصرف: 3.25 دلار کانادا

هزینه تاکسی  برای 1 کیلومتر: 2 دلار کانادا

شرایط سیاسی کانادا و انتخاب آقای تردو تاثیری بر مهاجرت ایرانیان گذاشته است؟

در سال 2012 دولت محافظه کار در کانادا ایران را در لیست کشورهایی که حامی تروریسم هستند قرار داد و این موضوع باعث شد که سفارت کانادا در ایران بسته شود.

این موضوع مشکلات زیادی برای مهاجران به خصوص مهاجران جدید داشت و باعث شد افرادی که نیاز به مهاجرت و اخذ ویزای کانادا داشتند برای این موارد به کشورهای اطراف ایران مهاجرت کرده و خدمات کنسولی را انجام دهند.

اما در سال 2013 با انتخاب جاستین تردو روابط ایران و کانادا بهتر شد و شرایط مهاجرت نیز تغییراتی داشت همچنین جاستین تردو اعلام کرد که احتمال بازگشایی مجدد سفارت کانادا در ایران وجود دارد.

یکی از مهمترین مواردی که می تواند روی مهاجرت افراد نیز تاثیر بگذارد؛ تحریم های جهانی علیه ایران است که خوشبختانه کانادا این تحریم ها را اعمال نکرده است.

و در آخر کشور کانادا از کشورهایی است که به صحبت های شهروندان خود توجه زیادی دارد و اگر دولت احساس کند یک موضوع می تواند تاثیر منفی بر روی افراد بگذارد سریع به حل آن می پردازد.

در سال های گذشته ایرانیان زیاد در انتخابات کانادا شرکت نمی کردند اما اخیرا ایرانیان مقیم کانادا به صورت جدی در عرصه سیاست حضور داشتند که این موضوع نشان دهنده حضور پررنگ و مهم ایرانی هاست.

هم اکنون راه های زیادی برای مهاجرت به کانادا برای ایرانیان وجود دارد که افراد باتوجه به شرایط خود می توانند برای آن اقدام کنند؛ همچنین در سال های آینده تعداد مهاجرانی که این کشور می پذیرد بیشتر است و این یک موضوع امیدوار کننده برای ایرانیان نیز است.

در سال 2021 شرایط مهاجرت به کانادا چگونه است؟

دولت کانادا اعلام کرده است که در سال های 2021، 2022 و 2023 بیش از یک میلیون و دویست هزار مهاجر خواهد پذیرفت که تقریبا هر سال 400000 نفر مهاجر انتخاب خواهند شد.

روش های مهاجرت کانادا بسیار متنوع است اما سه گروه اصلی وجود دارد که افراد برای مهاجرت می توانند از آن طریق اقدام کنند.

این سه روش عبارتند از روشهای مهاجرتی اقتصادی، پیوستن به یکی از اعضای خانواده و پناهندگی از سه روش اصلی هستند که افراد می توانند برای مهاجرت باتوجه به شرایط خود در نظر بگیرند.

چطور می توانم بهترین روش مهاجرت به کانادا را انتخاب کنم؟

تقریبا بیش از 70 روش مهاجرتی به کانادا وجود دارد که انتخاب آن بسیار به شرایط شما بستگی دارد، در مطلب فوق مهمترین روشهای مهاجرتی کانادا را توضیح دادیم؛ اما اینکه چه روشی برای شما مناسب تر است بسیار به شرایط، توانایی ها و توان مالی شما بستگی دارد. ممکن است شانس برنامه مهاجرتی استارتاپ برای شخصی بالا باشد اما شانس همین روش مهاجرتی برای شما شانس بسیار کمی داشته باشد. بنابراین برای بررسی و انتخاب بهترین روش مهاجرت توصیه می کنیم که فرم ارزیابی انتخاب بهترین روش مهاجرت رو تکمیل بفرمایید.

نکات تکمیلی درباره هزینه زندگی در کانادا

هزینه زندگی در کانادا

همه می‌دانیم که تورم در سراسر دنیا در حال افزایش است. درست است که در برخی کشورها این رقم کنترل شده و یا میزان کمی از افزایش را شاهد هستیم، با این وجود کانادا در دسته کشورهایی قرار دارد که این روزها تورم رو به افزایشی را تجربه می‌کند. به همین دلیل هزینه مهاجرت به کانادا روز به روز در حال افزایش است.

هزینه‌های زندگی با میزان درآمد رابطه مستقیم دارد. اما آنچه که مهم است با هر میزان درآمد که باشید، باید هزینه‌هایی را برای برخی اقلام به صورت ثابت و ماهانه پرداخت کنید.

هزینه مسکن بستگی دارد به اینکه چه نوع خانه‌ای خریداری کرده باشید. آپارتمانی یا خانه‌های مستقل حیاط دار! خانه‌های چند خوابه یا خانه‌های تک خوابه!

مبحث دیگر به هنگام مهاجرت به کانادا هزینه خدمات است. هزینه خدمات مانند هزینه قبض‌ها، هزینه‌های ارتباطی و … ربطی به نوع مسکن ( استیجاری یا مالکیت تام) ندارد. شما موظف هستید که آن را پرداخت کنید. فقط هر چه مسکن انتخابی شما بزرگتر باشد باید هزینه‌های بیشتری بپذیرید.

هزینه مهاجرت به کانادا

اگر تمامی اعضای خانواده به هنگام مهاجرت به کانادا، تصمیم به کار و تحصیل دارند و ساعات زیادی را بیرون از منزل می‌گذرانند باید هزینه رستوران را به لیست هزینه مهاجرت خود اضافه کنید.

هزینه‌های حمل و نقل به دلیل متفاوت بودن نرخ گاز در میان استان‌های کانادا فرق دارد. اما به دلیل استفاده زیاد از خودروهای شخصی باید مراقب این دسته از هزینه‌ها نیز باشید.

هزینه دیگر به هنگام مهاجرت به کانادا، هزینه نگهداری از کودک است که بستگی به سن کودک دارد. از طرفی اگر برای فرد سالمند در خانواده خود به دنبال یک پرستار هستید حواستان به میزان دخل و خرجتان باشد.

کلام پایانی:

هزینه مهاجرت و زندگی در شهرهای مختلف کانادا با یکدیگر متفاوت هستند. شما نمی‌توانید با بررسی هزینه‌های یک منطقه، برای کل مناطق و استان‌ها نسخه بپیچید!! پیش از اقدام به هر کاری با کارشناسان ما در تماس باشید.

مطالب پیشنهادی:

> شرایط ویزای کانادا

ویزا 724، در کنار شرکت حقوقی مهاجرتی و شرکت توسعه بیزینس در کانادا، با داشتن تجربه راه اندازی و توسعه بیش از 100 کسب و کار موفق، صفر تا صد خدمات خرید بیزینس یا راه اندازی بیزینس، امضای قرارداد قانونی و انجام امور مهاجرتی را ارائه می کند. ما کسب و کار را مطابق با شرایط شما، انتخاب و برای خرید یا راه اندازی آن اقدام می کنیم. در صورتی که قصد راه اندازی یک کسب و کار در کشور کانادا را داشته باشید و اگر تمایل دارید در فرانچایز های قوی کانادا سرمایه گذاری کنید، می توانید با ما در ارتباط باشید.

در این شرکت، گام به گام در خدمت اهداف کارآفرینانی هستیم که میخواهند بیزینس موفقی در کانادا داشته باشند و از راههای برنامه های تجاری روشهای سرمایه گذاری در کانادا، ویزای استارتاپ و راه اندازی بیزینس به کانادا مهاجرت کنند.

دریافت اطلاعات تماس و اطمینان از مجوز های ما، با مراجعه به صفحه > درباره موسسه مهاجرتی ما

درخواست مشاوره رایگان

3 + 13 =

نظرات و سوالات شما

۹۲ دیدگاه

 1. bp

  سلام برادروخواهرجوان دارای گواهینامه رانندگی باسن به ترتیب ۲۸ و ۳۰بامدرک دیپلم ناقص وکارت معافیت وظیفه ودیگری دیپلم در رده شغل کارگررستوران باتجربه چندسال و دیگری کارگرساده وهردودارای سلامت بهداشت و بدون پیشینه کیفری باسرمایه محدود آیامی توانند دریکی ازموارد درکانادا کارکنند؟

  پاسخ دهید
 2. bp

  سلام برادروخواهرجوان دارای گواهینامه رانندگی باسن به ترتیب ۲۸ و ۳۰بامدرک دیپلم ناقص وکارت معافیت وظیفه ودیگری دیپلم در رده شغل کارگررستوران باتجربه چندسال و دیگری کارگرساده وهردودارای سلامت بهداشت و بدون پیشینه کیفری باسرمایه محدود آیامی توانند دریکی ازموارد درکانادا کارکنند؟

  پاسخ دهید
 3. ashor abbasi

  باسلام عرض ادب من میخوام در کانادا یا دریکی ازکشورهای اروپایی پناهندگی بیگیرم

  پاسخ دهید
 4. جعفر

  سلام من نجار هستم و ده سال تجربه کار دارم ودارای جواز کسب که نشون میده سابقه کاری رو باتشکر فراوان اگر راهنمایی بفرماید

  پاسخ دهید
 5. مهری گل آور

  من مزون دارم درباره شرایط کار کانادا سوال دارم

  پاسخ دهید
 6. atidanayi@gmail.com

  راه های مهاجرت به کانادا برای ما: من لیسانس حسابداری وچند سال کار در این زمینه و شوهرم مربی شنا و ایشان هم چند سال فعالیت در این تخصص برای ما راهی هست که احتیاج به سرمایه زیاد هم نباشه ممنون

  پاسخ دهید
 7. م.ب

  با سلام و احترام آیا به وسیله مدرک داوری فوتبال میشه ویزای کار گرفت چون شنیدم داورب در کانادا شغل محسوب میشه سپاس

  پاسخ دهید
 8. حسین حیدرپور

  سلام بنده راننده کامیونت شهری با سابقه ۱۵ سال کار در شرکت لبنیات پاک در امر توزیع لبنیات میباشم ۰ متاهل و دارای یک فرزند پسر ۳ ساله هستم ۰میخاستم سوال کنم امکان فراهم شدن کار و زندگی برای من و خانواده من در کانادا هست ۰ اگه امکانش هست من رو راهنمایی کنید

  پاسخ دهید
 9. عباس پیشکول

  با سلام
  من یک برق کار ماهر هستم، در زمینه برق هوشمند ساختمان
  در حال حاضر هم مشغول به گذراندن دوره مربوطه جهت دریافت مدردک معتبر در این حرفه هستم
  سوال من اینه که من با این تخصص چطور میتونم به کانادا مهاجرت کنم؟
  اصلا امکانش هست؟
  چه کارهایی باید انجام بدهم یا به چه مدارکی نیاز دارم؟
  ممنون میشم در این باره من را راهنمایی کنید

  با تشکر

  پاسخ دهید
 10. رضا حافظی

  سلام ببخشد من از طریق تحصیل فرزندم میتونم اقدام کنم

  پاسخ دهید
 11. م.ب

  سلام من داور ملی فدراسیون فوتبالم ۳۳ سال سن دارم آیا می شه با این مدرک ویزای کار بگیرم با همسر و فرزندم به کانادا مهاجرت کنم . سپاس

  پاسخ دهید
 12. حامد

  سلام لطفا درباره ازدواج با کسی که اقامت کانادا رو داره کمی بیشتر توضیح بدید با تشکر

  پاسخ دهید
 13. نگین بالایی

  من و همسرم به همراه پسر دوساله با مدرک ارشد حسابداری تمایل به مهاجرت از طریق شغلی به کانادا داریم فعلا داریم از لحاظ زبان اماده می شویم برای گرفتن شغل مناسب چه موارد دیگری باید داشته باشیم

  پاسخ دهید
 14. کیا

  با توجه به اینکه تا حالا به فکر مهاجرت نبودم و اطلاعات زیادی در این مورد ندارم میخواستم بپرسم برای شخصی که زبان انگلیسی قوی و تمکن مالی آنچنانی ندارد بهترین شرایط مهاحرت به کانادا چیه؟کانادا رو انتخاب کردم چون دایی ام بیشتر از ۲۵ سال هست که در این کشور زندگی میکنه.تخصص من حسابداری هست ولی فقط در داخل ایران.و ازاین شغل متنفرم.به عکاسی و آشپزی علاقه مندم و به صورت آماتور عکاسی میکنم.آشپزی خوبی دارم.در حال تقویت زبان انگلیسی هستم و میخوام عکاسی رو به صورت جدی دنبال کنم.طبیعت گرد هم هستم که فکر نمیکنم اصلا تاثیری برای مهاحرت داشته باشه.ممنون میشم راهنمایی ام کنید آیا اصلا با این وضع امکان مهاجرت دارم یا خیر؟م.

  پاسخ دهید
 15. هادی

  سلام من خانمم پزشکه: خانمم پزشک عمومی است سال ۲۰۰۸فارغ التحصیل شده از ایران الان ۳۶ سال و ۶ماه سن داره میخواستم ببینم ایشون ارشد در اوتاوا چه رشته ای میتونن بخونن هدف از این کار اینه که با ویزای تحصیلی با بچه ها دو تا پسر ۵ساله و ۲ساله برود کانادا بعد از ارشد هم از open work permitاستفاده کنه و بعد از اون براprاقدام کنه : اوکی که شد من بروم من خودم ۳۷ سال سن دارم phdفیزیوتراپی هیات علمی بندرعباس هستم و تعهد دارم به دانشگاه هزینه ارشد هم پرداخت میکنیم : شانس ما براprاز این طریق چقدره ممنون میشوم راهنمایی کنید

  پاسخ دهید
 16. Sajad

  سلام ، درخصوص ویزای کاری و بخصوص جای افر در پالایشگاه یا پتروشیمی یا شرکت های نفتی استرالیا بدون سابقه کار امکانش هست؟ارشد مهندسی نفت،تسلط نسبی به زبان، اتمام خدمت،دارای مقاله مورد دوم اینکه در این جهت مدرک پی تی ای کفایت میکنه یا حتما باید ایلتس باشه؟چه نمره ای؟ ممنون

  پاسخ دهید
 17. ارمیا

  درود تصمیم به مهاجرت به اروپا با خانواده خودم دارم ۰ بنده بمدت ۸ سال در سازمان بازرگانی و ۴ سال در استانداری سابقه خدمت و بیمه دارم و همسرم با مدرک مهندسی اقتصاد کشاورزی در سال ۹۸ موفق به ثبت شرکت با موضوع فعالیت خدمات کشاورزی شده که در حال شکل گیری و فعالیت میباشد . دارای یک فرزند پسر ۷ ساله هستم دوست دارم به یکی از کشورهای اروپایی ترجیحا هلند و یا کانادا مهاجرت کنیم . ممنون میشم راهنماییمون کنید

  پاسخ دهید
 18. میثی

  سلام میخوام بعنوان راننده تریلر مهاجرت کنم

  پاسخ دهید
 19. علی پرمه

  با سلام
  من مربی فوتبال هستم با مدرک مربیگری از کنفدراسیون فوتبال آسیا.شرایط برای مهاجرت من به چه نحوی میباشد.باتشکر

  پاسخ دهید
 20. احمد

  سلام و خسته نباشید ازداوج یه خانم شیعه که تو ایران هستن با یه آقای بهایی مقیم کانادا هست که این آقا اسپانسرشیپ بشن و تضمینی خانم و ببرن کانادا تازه اونم‌عقد تو کشور سوم اروپا باشه یا مالزی شدنی هست یا نه؟ ممنون میشم راهنمایی کنید چون ایشون ۲۵ هزار دلار میخواد واسه اینکار

  پاسخ دهید
 21. مینا

  دکتر …… یزدانی بعنوان وکیل مهاجرتی با ما برای جهت برنامه Start up قراداد بسته اند ولی کارمند اسبق دفتر خودشان با اجازه خودشان گفتند پول را به حساب شخصی واریز کنم که با سوال از دفتر تهران و کسب اجازه اینکار انجام و واریز پول به حساب کارمند دکتر یزدانی شاهرخ ….. واریز و الان بعد از ۳ ماه متوجه شدیم که پول به حساب دکتر یزدانی کامل نرفته و نامبرده شاهرخ …… از حساب شخصی خودش انتقال وجه نزده و اخراج هم شده است الان برای فسخ قرارداد شرکت …….. گفته مبلغ ۳۰۰ میلیون تومان واریزی که معادل ۳۰ هزار دلار کانادا بوده را خودتان باید از شاهرخ …….. پس بگرید و بابت قراردادی که هیچ اقدامی هم برایش نشده است پول ما را پس نمیدهند .

  پاسخ دهید
 22. ریحانه

  با سلام .من ۵۰ سال سن دارم وپرستار هستم .می خواستم ببینم ایا من می توانم برای اتلانتیک اقدام کنم د

  پاسخ دهید
 23. نوا

  میخوام اقامت کانادا رو بگیرم ۳۲ سالمه مجرد ارشد تربیت بدنی رشته تخصصیم شنا کوتاه ترین راه و ارزان‌ترین راه لطفا

  پاسخ دهید
 24. عماد قایم مقامی

  سلام لطفا هزینه مهاجرت از طریق سرمایه گذاری در استانی مثل مونترال را میفرمایید ممنون

  پاسخ دهید
 25. زهرا

  سلام ،من و همسرم قصد مهاجرت به کانادا رو داریم ،میخواستم بدونم بهترین روش برای ما چی هست با توجه به شرایطی که داریم ؟ همسرم سی ساله لیسانس کامپیوتر دارن و برنامه نویس هستند ،من بیست وهشت سالمه لیسانس معماری دارم و در زمینه طراحی رابط کاربری هم فعالیت دارم. در حال خوندن زبان انگلیسی هستیم اما هنوز امتحان ایلتس ندادیم ..و اینکه چه مبلغی باید در حسابمون جهت تمکن مالب داشته باشیم؟

  پاسخ دهید
 26. مهرنگار محمدی

  بهترین راه مهاجرت به کانادا برای من و دخترم

  پاسخ دهید
 27. مائده افراسیابی

  آیا با سرمایه گذاری در بورس کانادا میشه اقامت کانادا گرفت اگر میشه چطور میتونیم وارد بورس کانادا بشیم. ممنونم.

  پاسخ دهید
 28. سمیه

  روزتون بخیر. من در حال حاضر دو ماهه باردار هستم و قصد دارم فرزندم رو در کانادا به دنیا بیاورم همچنین در حال حاضر ویزای موقت یا دایم کانادا رو ندارم ،با توجه به مشکل کرونا امکان دریافت ویزا در کمر از پنج ماه اینده وجود دارد؟ و شرایط ان به چه صورت هست ؟
  متشکرم

  پاسخ دهید
 29. نازی

  سلام نازی هستم ۲۸ ساله متاهل ولی تنها با دو فرزندم یه دختر ویک پسر ۷ ساله که دوقلو هستن زندگی میکنم تصمیم دارم پاسپورت بگیرم و مشاوره داشته باشم و با دانایی کامل مهاجرت کنم .ممنون میشم امکانش هست بنده رو راهنمایی کنید من هیچ گونه اطلاعاتی درموردقدم اول.تا الی … قدمهای دیگربرای مهاجرت ندارم

  پاسخ دهید
 30. پانته آ تراب

  برادرم ۱۰ ساله در تورنتو زندگی می‌کنه از طریق خویشاوندی می‌تونه برای ما اقدام کنه من ساکن ترکیه هستم

  پاسخ دهید
 31. ابراهیم زاده

  من لیسانس برق الکترونیک از دانشگاه غیر انتفاعی دارم ، ۲۷ سال سن دارم برای گرفتن اقامت از طریق اکسپرس اینتری حدودا چه نمره آیلتسی باید ارائه بدم و چه مبلغی برای تمکن مالی باید تو حسابم باشه؟

  پاسخ دهید
 32. محمدرضا دیده بان

  سلام،وقت بخیرکشاورزی جز کدوم روش مهاجرتی کانادا هست؟منی که مدرک تحصیلی کشاورزی ندارم چطور میتونم ثابت کنم که بیش از ۱۰سال تجربه ی کشاورزی دارم؟

  پاسخ دهید
 33. Mones

  سلام وقتتون بخیر
  من ۱۵ سالمه و رشته ورزشیم کاراته هستش
  تقریبا ۷ ساله که در این زمینه فعالیت میکنم دان یک و مقام های اول تا سوم کشوری و استانی رو دارم واز هرکدوم حکم های معتبر از طرف فدراسیون کاراته دریافت کردم به زبان انگلیسی مسلط هستم خاستم بدونم شرایط اقدام برای بورسیه ی ورزشی رو با هزینه های مناسب دارم؟

  پاسخ دهید
 34. امین بهزادی

  سلام وقت بخیر . آیا میشه با مدرک فنی حرفه ای اقامت کانادا گرفت . مجرد هم هستم سابقه بیمه هم دارم

  پاسخ دهید
 35. sayeh

  سلام ، وقت بخیر
  من زن ترنس هستم ۲۱ ساله ، هنوز برای عمل تطبیق جنسیت اقدام نکرده ام ، قصد دارم عمل های تطبیق جنسیت را در کانادا انجام دهم ، در هرحال یادگیری برنامه نویسی وب و زبان انگلیسی هستم ، ممنون میشم راهنمایی کنید که ایا مهاجرت به کانادا با شرایط بنده ممکنه یا خیر ؟ و اینکه چطور باید اقدام کنم

  پاسخ دهید
 36. مهرداد ربيعى شيجانى

  سلام بنده کارفرماهستم بابیست سال سابقه کارى ١٧ سال بیمه هم دارم میتونم کارى اقدام کنم البته یا به این روش تمکن مالى کانادا چقدر باید باشد بنده تقریبأ ۵۰۰ هزار دلار تمکن مالى دارم باز هم شما بهترین راه رو برام بگین البته من ۴٠سال همسرم ٣٧ سال با٣ تا ازفرزندانم ٣ ساله٧ساله و١۶ ساله ممنون وتشکرفراوان????

  پاسخ دهید
 37. مریم

  سلام روزتون بخیر
  من و همسرم حدود ۵ ماه هست که ازدواج کردیم و من الان ۴ ماه و نیم باردار هستم. همسرم از ۴ سالگی کانادا هستن و پاسپورت کانادایی دارن. بعد از عقدمون حدود دو ماه طول کشید تا مدارک من اماده بشه و الان حدود ۵۰ روز هست که مدارک را به اداره مهاجرت ارسال کردیم اما هیچ ایمیلی جهت دریافت کیس نامبر حتی دریافت نکردیم. و من استرس اینو دارم که بچم قرار هست کجا بدنیا بیاد. شوهرم هم پیشم نیست همون ماه که عقد کردیم برگشت کانادا. میشه خواهش کنن منو راهنمایی کنید. ممنونم

  پاسخ دهید
 38. محمد صالح جباریان

  با سلام
  بنده آرایشگرم و خانمم عکاسه تو مطالب مختلف به نیاز کانادا به این دو شغل اشاره شده بود چطور میتونیم با کمترین هزینه مهاجرت کنیم

  پاسخ دهید
 39. Mohammad zia

  سلام من محمد ضیا استم فعلا لیسانس میخوانم ریشته دندان پزشک چهار طفل دارم کسی را هم ندارم مرا حمایت کند به همکاری و رهنمایی شما ضرورت دارم

  پاسخ دهید
 40. بهنام حقیقی

  سلام
  بنده به صورت قانونی اومدم ترکیه و خیلی تلاش کردم که برم اروپا یا کانادا ولی کلا تمام پولی که دارم ۲۰۰۰ دلار بیشتر نیست و نمیدونم باید چکار کنم.
  سنم ۳۲ سال هست
  مردک تحصیلی دیپلم دارم
  مکانیک خودرو برق خودرو
  تاسیسات و برق ساختمان
  رنگ کاری و هیدروگرافیک
  سیستم صوتی اتوموبیل
  این مشاغل هم به صورت استادکار مهارت دارم.
  ممنون میشم راهنمایی کنید

  پاسخ دهید
 41. مهسا

  سلام خسته نباشید من ۱۷ سالمه و رشته ریاضی میخونم زبان هم ۸ سال تقریبا خوندم ولی ول کردم سال دیگه کنکور دارم ولی میخوام بدونم برای مهاجرت به کانادا از راه تحصیلی میشه من دانشگاه پیام نور بخونم ولی برای آیلتس و تافل خوب بخونم نمرات خوبی بگیرم و زبان رو کامل مسلط بشم بجای اینکه برای کنکور بخونم؟ منظورم اینه که دانشگاه مهمه؟من خیلی استرس کنکور رو دارم و دلم نمیخواد براش بخونم چون خیلی سخته ولی واقعا میخوام که برای مهاجرت وقت بزارم میشه توضیح بدید

  پاسخ دهید
 42. مهدی حیدری

  با سلام
  من قصد دارم اقامت کانادا رو به دست بیارم. دانشجو ارشد مترجمی زبان انگلیسی هستم. سابقه ۱۰ سال تدریس و ترجمه و ۵ سال هم کار پژوهشی دارم. ۵ سال هم سابقه کار پژوهشی در زمینه مجلات انگلیسی پزشکی و علمی دارم. به کامپیوتر و نرم افزارهای مختلف مورد استفاده در پژوهش هم مسلط هستم. سرمایه ۵۰۰ میلیون تومانی ، متاهل و فاقد فرزند هستم. ۳۲ سال سن دارم. آیا امیدی برایمهاجرت می تونم داشته باشم؟

  پاسخ دهید
 43. فرزاد عزیزی

  با عرض سلام و خسته نباشید.
  از دولینگو میتوان به عنوان یک مدرک زبان معتبر استفاده کرد؟

  پاسخ دهید
 44. سعید یوسفی

  با عرض سلام خسته نباشید من ۳۲ سال سن دارم تازه از همسرم جدا شدم و قصد مهاجرت به کانادا را دارم ولی هیچ اطلاعی از ندارم که از کجا باید شروع کنم تقریبا ۴۲ هزار یورو سرمایه دارم نمیدونم که اومدی برای رفتن به کانادا را دارم ممنون میشم راهنماییم کنید

  پاسخ دهید
 45. melina

  سلام من دانشجوی حقوق هستم در حال فارق التحصیل شدن . ایا امکان تحصیل در رشته حقوق در کانادا دارم؟ ترجیحا دانشگاه های استان بریتیش کلمبیا یا تورنتو
  ۲۱ سالمه و ایلتس ندارم اگر شرایط مهاجرت به کانادا داشته باشم اقدام به ایلتس میکنم به زبان انگلیسی تقریبا مسلط هستم .

  پاسخ دهید
 46. Zaynab

  سلام خسته نباشین با مدرک آیلز زبان و همچنین مدرک زبان فرانسه و اسپانیا و مدرک لیسانس روانشناسی میشه اقامت دائم گرفت چند درصد احتمال داره قبول کنن ؟ میخام ادامه تحصیل بدم اونجا و بعد همونجا کار پیدا کنم

  پاسخ دهید
 47. محمد علی میرمعصومی

  با سلام
  لطفا راهنمایی کنید که فردی مثل من با ۴۰ سال سن و ۵ سال سابقه بیمه رد شده و دانشجوی رشته حسابداری در مقطع دکتری دانشگاه آزاد تهران شمال و زبان متوسط امکان اقدام برای مهاجرت را دارد یا خیر؟

  با تشکر

  پاسخ دهید
 48. rahman gholami

  درود برشما . من ۳۷ سال سن دارم همسرم ۴۰ و یه دختر ۱۵ ساله. شغل من تعمییرات موبایل و سایل الکترونیکی هست . متاسفانه من در نوجوانی تحصیل را رها کردم البته دورهای ازاد و مدارکی بین الملی دریافت کردم و تجربه ۱۹ ساله در این رشته دارم میخوام در کانادا زندگی کنم بخاطر ادامه تحصیل و اینده دخترم و حتی خودم هم ادامه تحصیل بدم .ممنون میشم راهنمایی کنید ایا امکان مهاجرت هست و اینکه حدود هزینه مهاجرت چقدر هست در صورت امکان موافقت دولت کانادا. سپاس گذارم

  پاسخ دهید
 49. آرمان عرب زاده

  ضمن عرض سلام و وقت بخیر خدمت شما دوست گرامی، بنده مهندس عمران با حدود ۳سال سابقه کار هستم، همسر بنده نیز پرستار قراردادی بیمارستان خصوصی با سه سال سابقه کار هستند، پنج سال از ازدواجمان میگذرد و هنوز فرزندی نداریم، میخواستم در صورت امکان راهنمایی بفرمایید آیا شرایط اخذ اقامت کانادا را به واسطه رشته تحصیلی و شغلیمان داریم یا خیر؟
  سپاسگزارم از شما

  پاسخ دهید
 50. aleme

  سلام وقت شما بخیر
  چطور امکان داره با گواهینامه پایه یک که یک سال در ایران گرفته شد و با سن ۳۲سالگی برای کار در کانادا اقدام کنند؟و چه شرایطی باید داشته باشند و به چه مدارکی احتیاج هست ؟
  و امکان مشاوره بیشتر چطور هست؟

  پاسخ دهید
 51. Hamid ahani

  سلام من دکتری جنگلداری هستم مشورت مهاجرت میخواهم

  پاسخ دهید
 52. حسنعلي رياضي پور

  درود بر شما
  مهندس نفت هستم با بیش از ۲۰ سال سابقه در خشکی و خلیج فارس. برای مهاجرت به کانادا و انجام کار چه کاری میتونید برایمن انجام دهید.

  پاسخ دهید
 53. Poyan.n

  سلام بنده۴۸ ساله دارای مدرک لیسانس کشاورزی متاهل و ۲ فرزند سابقه کاری حدود ۲۰ سال در زمینه کشاورزی و فضای سبز و باغبانی دارم از چه طریقی امکان مهاجرت به کانادا را دارم؟؟؟

  پاسخ دهید
 54. امیر

  سلام لیسانس رشته فنی حرفه ای الکترونی با مدرک زبان ایلتس ۷ میتونم اقدام کنم آیا شانس دارم ؟

  پاسخ دهید
 55. حسین ویسی

  سلام. ممنون بابت سایت بسیار خوبتون.
  مدارک مورد نیاز برای اپلای کاری پرستاران چیه؟ آیا مدرک زبان مورد نیاز است؟

  پاسخ دهید
 56. Aliandalib

  پناهندگی و گرفتن ویزای دائم کانادا

  پاسخ دهید
 57. محمد روشن

  سلام بنده ۲۴ سالم هست
  مدرک لیسانس حسابداری دانشگاه ازاد بندررعباس
  پایان خدمت دارم
  مدرک تعمیرکار تلفن همراه از سازمان فنی حرفه ای کشور دارم
  چه کیس رو پیشنهاد میدید ?

  پاسخ دهید
 58. ابوالفضل

  من می خوام مهاجرت کنم. لیسانس کامپیوتر سخت افزار دارم و فوق لیسانس مدیریت.
  توانایی خوبی در کار با کامپیوتر دارم. ۳۵ ساله و متاهل هستم. دارای دو فرزند.
  نهایتا مبلغ یک میلیارد تومان هم می تونم جور کنم.
  آیا امکان مهاجرت برای بنده هست؟؟

  پاسخ دهید
 59. erfan zohtabi

  ویزای تحصیلی دوره مستر با دریافت فاند

  پاسخ دهید
 60. Jafar Afshinfar

  با سلام هیئت علمی (استادیار در رشته آموزش زبان انگلیسی هستم ) دانشگاه هستم و ۵۳ سال سن دارم شما جه روشی را برای مهاجرت بیشنهاد می کنید

  پاسخ دهید
 61. amirrezatanoomand

  با سلام و وقت بخیر.همسر من ۳۶ ساله.لیسانس.میتونیم از طریق نگهداری کودک تو کانادا ویزا یا اقامت بگیریم؟

  پاسخ دهید
 62. مسعود پورحسین

  سلام من سالها در کار نجاری کار کردم و ۲۸ سال سن من هست متاهل هستم و یک فرزند دارم
  در حال حاضر ساخت خانه های پیش ساخته چوبی انجام میدم به طور تخصصی و در ایران هم بالای ۲۰ پروژه ساخت رزومه عالی دارم میخواستم بدونم با شغلی که دارم شرایط اقامت کاری رو دارم و تقریبی چقدر به سرمایه نیاز دارم برای اقامت
  ممنون از شما

  پاسخ دهید
 63. محمد مهدی یمانی

  با سلام و درود
  من قصد مهاجرت به کانادا دارم منتها نمیدونم کدوم روش برای من بهتر نتیجه میده .
  از کجا میتونم با مشاورین شما ارتباط برقرار کنم و شروع کنم برای مهاجرت
  ممنون میشم راهنمایی بفرمایید

  پاسخ دهید
 64. هادی لطفی

  سلام وقت بخیر من ۲۳ سالمه دانشجوی ترم ۳ “نرم افزار” از دانشگاه تبریز با معدل ۱۶.۳۰ . قصد بورسیه گرفتن در مقطع ارشد گرایش “هوش مصنوعی” دارم . با داشتن نمره ایلتس ۷ و نمره GRE خوب شانس بورسیه از دانشگاهای کانادا رو دارم؟

  پاسخ دهید
 65. Reza Noori

  دوست گرامی امید که خوب باشید من با فامیلم در کشور اندونیزی مهاجر هستم.
  حالا هم پول شانرا دارم و هم اسپانسر شانرا دارم فقط یک سوال ذهنم را درگیر کرده است اینکه من اسپانسرهایم را نمیشناسم در این صورت اگر پول خود را در ترست اکونت ارسال کنم ایا این امکان وجود دارد که اسپانسرهایم این پول را بردارند؟
  و سوال دیگرم اینست که من در فامیل مادرم و خواهرم و فامیل خودم هست ایا امکان این را دارد که در یک اپلیکشن که دو فامیل لینک است یکی شان رجکت بخورد و دیگرش قبولی بیگیرد؟
  ممنون میشم اگر این سوال مرا جواب بدهید.

  پاسخ دهید
 66. الهام نفری

  در خصوص ویزای کانادا

  پاسخ دهید
 67. Ali Aliverdi Mamaghani

  من تمایل به مهاجرت به کانادا, تورنتو رو دارم.۳۳ ساله هستم.لیسانس برق دارم. ۲ سال و ۶ ماه هم بیمه دارم.البته سابقه بیشتری دارم ولی بیمه رد نکردند.در شرکت دارویی مشغول به کار هستم.میخواستم بدونم بهترین روش برای مهاجرت که مناسب من باشه چی هستش.البته عموی من اقامت دایم کانادا رو دارد آیا عموی من میتونه کمکی کنه مثلا اسپانسر بشه. من متاهل هستم و دو فرزند دارم که یکی ۷ سالشه و دیگری ۵ سالشه.

  پاسخ دهید
 68. behnood

  سلام و وقت بخیر
  بنده ۳۶ ساله مجرد دیپلم(دانشجو مدیریت صنعتی)…حدود ۱۴ سال سابقه در همه سطوح مارکتینگ،بازاریابی،فروش(B2B و B2C)(26 ماه بیمه کاری و حدود یکسال بیمه خویش فرما)…بسیار توانا در حوزه مذاکره و چانه زنی،فن بیان و سخنوری…دارای مدرک خانه رادیو در زمینه گویندگی،اجرا و گزارشگری رادیو….حدودا در سطح آیلتس ۶-۶.۵ هم به انگلیسی مسلط هستم
  چقدر شانس مهاجرت کاری به کانادا برای بنده وجود داره؟ و حدودا مجموع هزینه ها چقدر میشه؟
  با سپاس

  پاسخ دهید
 69. Nima karimi

  هزینه اقامت به کانادا چه قدر است؟

  پاسخ دهید
 70. Meysam

  سلام، من فوق لیسانس رشته فناوری اطلاعات گرایش شبکه دارم، اگه بخام مهاجرت تحصیلی داشته باشم کدوم شهر به رشته من از لحاظ شغلی موقعیت بهتری داره، و شرایط پذیرش تحصیلی در دانشگاه آنجا چطور است؟
  من مدرک زبان انگلیسی ندارم ولی احتمالا بتونم در عرض یکسال آینده اخذ کنم.

  پاسخ دهید
 71. محمد مهدی

  سلام.‌‌..‌..
  من دانشجوی سال ۳ رشته حسابداری هستم دبیرستان هم همین رشته رو خوندم میخواستم بدونم من با مدرک لیسانس میتونم ویزای (co op) بگیرم برای کانادا؟

  پاسخ دهید
 72. nima

  سلام،
  لیسانس معماری دارم
  متاهل با یک فرزند ۸ سال
  زبان بلد نیستم
  پول هم ۲ میلیارد دارم
  سابقه کارم ۱۰ سال دارم
  هیچ سفر خارجی هم نرفتم
  چطور میشه از ایران به کانادا مهاجرت کنم؟

  پاسخ دهید
 73. Aigin

  سلام زیر ۱۸سالم اگه دعوت نامه ی کانادا رو داشته باشم میتونم اونجا اقامت و تحصیل کنم و هزینه ی سفر به کانادا چقدر میشه؟
  زبانم بلد نیستم

  پاسخ دهید
 74. باربد موسوی

  هزینه مهاجرت تحصیلی به کانادا چقدر است ؟

  پاسخ دهید
 75. مهاجر کانادا

  با عرض سلام و خسته نباشید خدمت شما، ببخشید، سوال من اینه که من سال دیگه با همسرم قراره به کانادا مهاجرت کنیم. چطور میتونم خانوادم(مادرم، پدرم، برادرم) رو هم بیارم؟ ما برای همیشه میخوایم بریم اونجا. و اینکه برای مهاجران کانادا چه شهری از این کشور مناسب تره؟ ممنون میشم سوالاتم را جواب بدید. با سپاس فراوان، خدانگهدار

  پاسخ دهید
 76. مهاجرت

  با سلام،
  برای ثبت پروفایل در برنامه اکسپرس اینتری نیاز به ارائه حداقل ۳ سال سابقه کار مرتبط با تحصیلات می باشد. اگر در زمان ثبت پروفایل در سیستم اکسپرس اینتری، سابقه کاری که ارائه می شود مرتبط با تحصیلات فرد باشد اما فرد چند ماه پس از درخواست و دریافت سابقه کار، شغل خود را تغییر داده باشد و شغل جدید مرتبط با تحصیلاتش نباشد و یا حتی برای مدتی اشتغال به کار نداشته باشد آیا با ارائه سابقه کار قبلی امتیاز سابقه کار مرتبط برای ایشان لحاظ خواهد شد؟ یا لزوما باید همچنان در شغل قبل که قصد دارد از امتیاز سابقه کار مرتبط استفاده کند مشغول کار باشد؟
  با سپاس از وقت و راهنمایی شما

  پاسخ دهید
 77. ارزو کریمی

  چطور نجات پیداکنم

  پاسخ دهید
 78. سادات.

  سلام علیکم طاعاتتان قبول.بنده راننده پایه یکم هستم.مسلط به زبان انگلیس هستم.عربی زبان مادری من است.ترکی را شروع کرده ام.مدرک دیپلم و… دارم.به دبی برای اقامه سفر کرده ام.وچند کشور دیگر برای کار.خانوادگی روحیه بسار بالا برای زندگی در یک اجتماع متمدن تر دارم. خیلی خیلی ساده برای اقامه کاری راننده پایه یکم راهنمائی بفرمائید.

  پاسخ دهید
 79. سادات

  سلام علیکم بنده راننده پای یکم هستم.مسلط به چند زبان.و کلی مدارک.سابقه کار بین الملل. لطفا بسیار ساده راهنمائی بفرمائید.

  پاسخ دهید
 80. Zia Yaqubi

  چگونه میتوانیم به کانادا سفر کرد،؟
  هزینه رفتن به کانادا چند است؟
  ویزای کاری میشه دورست کرد ؟

  پاسخ دهید
 81. سارینا طادی

  سلام خسته نباشید من الان کلاس هشتم هستم و میخواهم به تورنتو بیایم و باید انگیلیسی بلد باشم؟ یا فرانسه
  و اینکه چه شرایطی دارن مقطع راهنمایی یا متوسطه ی انجا؟

  پاسخ دهید
 82. hooman

  سلام وقت بخیر
  در مورد اقامت از طریق ویزای استارت اپ میشه بفرمایید هزینه اش به چه صورت هستش؟ و اینکه شانس ویزا شدن چقدر هستش؟ (با توجه به اینکه خودم ایده ای ندارم اگر صفر تا صد توسط مجموعه شما انجام شود)

  پاسخ دهید
 83. سعید مرادی بیدهندی

  سلام وقت بخیر
  من لیسانس برق دارم
  مدرک فنی و حرفه ای استادکار برق
  مدرک فنی و حرفه ای جوشکاری دارم
  و ۸ سال سابقه بیمه
  برای کار بهترین و ارزانترین روشی که میتونم برم چیه؟

  پاسخ دهید
 84. پیمان بافرانی

  سلام
  من ۱۷ سال اقامت کانادا رو دارم
  ۵۱ سالمه و متارکه و‌طلاق نامه رسمی دارم
  آیا میتونم از طریق ازدواج ، همسر آینده‌م رو براشون اقامت بگیرم
  ایشون ارشد دارند ، آیلتس ۷ ،

  پاسخ دهید
 85. امیرپروین

  سلام ضمن خسته نباشید میخواستم بدونم آیا اسپانسرشیب همسر را از داخل ایران برای کانادا انجام میدهین؟ من سیتی زن کانادا هستم و پاسپورت کانادایی دارم ولی در ایران زندگی میکنم و میخواهم به همراه همسرم به کانادا مهاجرت کنم،
  و حدودا ۱۵ سال است که من با همسرم ازدواج کردم و صاحب یک دختر هستیم که اون هم سیتی زن کانادا است.
  ممنون میشم که راهنمایی بفرمایید،؟
  و در ضمن هزینه حق الوکاله را هم بفرمایید چقدر میشود؟

  پاسخ دهید
 86. رحیمی

  بنده خانمی ۳۰ساله دارای ارشد مدیریت مالی از دانشگاه ارومیه و همسرم لیسانس برق از دانشگاه علامه طباطبایی ارومیه هردو شاغل و دارای سابقه کاری و بدون مدرک زبان هستیم بهترین روش مهاجرت چه توصیه ای میفرمایید
  ممنون از راهنمایی تون

  پاسخ دهید
 87. Farshad mafakher

  استادیار معماری و دکتری معماری و یک نمایشگاه نقاشی و سوابق کاری دارم. برای رفتن به کانادا در ونکوور نیاز به اطلاعات. هستم.
  ساکن تهران. شهرک غرب. در صورت نیاز ملاقات حضوری داشته باشبم

  پاسخ دهید
 88. افسانه عباسپور

  با سلام. قصد دارم برای ارشد زبان شناسی در کانادا اقدام کنم. کدام استان و دانشگاه از لحاظ راحتی پذیرش و امکان کار بعد از تحصیل بهتره؟

  پاسخ دهید
 89. Sara

  سلام و با تشکر از سایت خوب شما
  سوال من اینه که برای ویزای توریستی سن من ۷۹سال و ۱۱ ماه است و آخر اسفند وارد ۸۰ سال میشم و خیلی سریع باید مدارکم را سابمیت کنم و همه چی آماده هست فقط در قسمت بایومتریک در سایت از من بایومتریک خواسته شده ، الان منظورشون اینه که من که فقط یکماه تا معاف شدن از بایومتریک دارم باید حتما بایومتریک ارائه بدم؟ میتونم قبض رو پرداخت کنم و نامه بایومتریکم رو بگیرم ولی بایومتریک انجام ندم تا یکماه دیگه به سن مورد نظر برسم یا خیر؟
  قبلا از پاسخ شما بینهایت سپاسگزارم دوست عزیز????????????

  پاسخ دهید
 90. Amir

  با سلام و درود. سوالی داشتم راجب مهاجرت تحصیلی و توریستی. من ۲۱ سالمه و در رشته مهندسی کامپیوتر ترم ۷ تا الان با معدل ۱۷ تحصیل میکنم. زبانم قوی هست و برای آیلتس هم دارم میخونم. از یک طرف یک شرایط دیگه ای که دارم اینه که ۳ تا از خاله هام و داییم توی ونکوور اقامت دارن و خودم هم قصد مهاجرت برای تحصیل در مقطع کارشناسی ارشد رشته خودم رو دارم. میخواستم ببینم بنظر شما بهتر هست که من تحصیلی اقدام کنم یا ویزای توریستی بگیرم (آیا به من توریستی ویزا میدن یا نه) و اگر به صورت توریستی اقدام کنم آیا میتونم دانشگاه برم و کار کنم یا خیر ممنون میشم راهنماییم کنید.

  پاسخ دهید

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *