ویزا 724
رزرو وقت مشاوره

مهاجرت به کانادا


آخرین بروز رسانی : ۹۹/۱۰/۰۹

 

 

همه آن چیز که باید درباره مهاجرت به کانادا بدانید.

در این مقاله به معرفی بهترین روشهای مهاجرت به کانادا می پردازیم.

 

 

روش های مهاجرت به کانادا

 

 

چه روش هایی برای مهاجرت به کانادا وجود دارد؟

مهاجرت به کانادا یکی از جذاب ترین گزینه ها در میان کشور های دنیا برای مهاجرت است، که البته با در نظر گرفتن شرایط مطلوب زندگی و بستر پیشرفت کانادا کاملا توجیه پذیر است. کانادا نه تنها یک کشور فوق پیش رفته دارای اقتصاد روبه رشد و با المان هایی ایده آل برای زندگی است بلکه رتبه اول کیفیت آموزشی را در سیستم تحصیلات خود دارد، بنابراین جای تعجب نیست که 99 درصد افراد این کشور با سواد هستند و همواره از سراسر دنیا درخواست های زیادی برای مهاجرت به کانادا وجود دارد. اما برای مهاجرت به کانادا چه راه هایی وجود دارد؟ کدام راه موجود مناسب شرایط شماست؟ اصلا از طریق چه روش هایی میتوان سریع تر و امن تر به کانادا مهاجرت کرد؟

 

 تبعات مشورت با افراد غیرقانونی و ناآگاه در حیطه مهاجرت کانادا، از آقای مهیار حلاج پور عضو رسمی ICCRC کانادا

برای مشاهده دیگر ویدئوهای مهاجرت به کانادا، با کلیک برروی لینک زیر، صفحه اینستاگرام ما را دنبال کنید

instagram.com/visa724com

 

 

انواع روشهای مهاجرت به کانادا :

 

1) مهاجرت به کانادا از طریق owner operator (مالک شرکت):

این برنامه مهاجرتی کانادا در خصوص افرادیست که میخواهند بیزینسی را در کانادا راه اندازی کرده و یا خریداری کنند.

حسن این برنامه مهاجرتی کانادا این است که مانند برنامه های کارآفرینی استانی به حجم سرمایه خاصی نیاز ندارد بسته به نوع بیزینس بسیار متفاوت است، الزامی برای ارائه مدرک زبان ندارید و کل برنامه می تواند در کمتر از یک سال انجام شود و ......

مراحل مهاجرت به کانادا از طریق برنامه owner operator

مرحله اول: باید شرایط شما توسط موسسه ارزیابی گردد. (مراجعه به صفحه فرمهای ارزیابی رایگان)

مرحله دوم: جمع آوری مدارک و برگذاری جلسات توجیهی.

مرحله سوم: تحقیق بازار مربوط به کانادا برای راه اندازی بیزینس.

مرحله چهارم: تهیه بیزینس پلن باتوجه به مشخصات متقاضی و شهر انتخابی کانادا.

مرحله پنجم: ثبت در اداره مهاجرت کانادا با نامه دفاعی وکیل مهاجرت.

مرحله ششم: تاییدیه اداره کار برای دریافت ویزای کار متقاضی ( LMIA مثبت).

مرحله هفتم: دریافت ویزای کار کانادا. 

 

در صورتی که صاحب یک کسب و کار در کشور خود هستید، اما سرمایه بالایی برای دریافت اقامت سرمایه گذاری کانادا ندارید، پیشنهاد ما برنامه مهاجرتی owner operator است، که مزایای بسیاری دارد

ما در کنار شما خواهیم بود تا بهترین راه مهاجرت را انتخاب کنیم.

 

توضیحات بیشتر در خصوص مهاجرت به کانادا از طریق ثبت شرکت یا owner operator

 

 

مهاجرت به کانادا

 

 

2) مهاجرت به کانادا از طریق معرفی استارتاپ 

در این روش مهاجرتی کانادا باید یک ایده یا بیزینس پلن نوین برای کسب درآمد به کانادا نشان دهید که بتواند در کانادا پول ساز باشد. این ایده استارتاپی باید مورد تایید یکی از مراکز سرمایه گذاری کانادا قرار گیرد تا بتوانید برای اقامت کانادا درخواست دهید. در این روش مهاجرتی شما با داشتن اقامت دائم به کانادا می روید و همچنین حداکثر 5 خانواده میتوانند از این طریق به کانادا مهاجرت کنند.

از ابتدای این راه تا ارائه بیزینس پلن دقیق و دریافت اقامت دائم کانادا همراه شما خواهیم بود.

برای کسب اطلاعات بیشتر در خصوص مهاجرت از طریق استارتاپ می توانید به صفحه استارت آپ ویزای کانادا مراجعه فرمایید.

 

3) مهاجرت به کانادا از طریق سرمایه گذاری یا کارآفرینی: 

 

مهاجرت به کانادا از طریق سرمایه گذاری

 

در روش مهاجرت از طریق سرمایه گذاری، شما و خانواده تان با سرمایه گذاری اموالتان در کانادا بدون نیاز به مدرک تحصیلی خاصی اقامت دائم را بدست می آوردید که فعلا برای سرمایه گذاری فقط میتوان از طریق کبک کانادا اقدام کرد. البته برای مهاجرت از طرق مشابه این روش می توانید از گزینه های کار آفرینی فدرال و استانی، استارتاپ ویزا، owner operator و خود اشتغالی  برای مهاجرت به کانادا استفاده کنید. 

برای کسب اطلاعات بیشتر در خصوص مهاجرت به کانادا از طریق سرمایه گذاری یا کارآفرینی به صفحه اقامت سرمایه گذاری کانادا مراجعه فرمایید. روشهای بسیاری در این حیطه وجود دارد که بتوانید در عین حالی که سرمایه خود را حفظ می کنید، اقامت کانادا را دریافت نمایید.

سرمایه گذاری یا کارآفرینی در کانادا اگر با برنامه ریزی دقیقی انجام شود می تواند یکی از بهترین روشهای مهاجرتی کانادا باشد، اما متاسفانه به دلیل اطلاعات کم عموم درباره برنامه های مهاجرتی کانادا بسیاری از شرکتها و افرادی که دارای لایسنس رسمی از کانادا نیستند، به این حیطه ورود کرده و مشکلات فراونی را ایجاد می کنند.

 

یکی از بهترین روش های سرمایه گذاری در کانادا، دریافت اقامت کانادا از طریق کارآفرینی نیوبرانزویک است، که در حال حاضر تنها برنامه کارآفرینی است که قبل از ورود به کانادا اقامت دائم دریافت خواهید کرد!

برای اطلاعات بیشتر در این خصوص، می توانید به صفحه سرمایه گذاری در نیوبرانزویک کانادا مراجعه فرمایید.

 

لطفا توجه داشته باشید که؛ قرارداد شما، از نظر دولت و اداره مهاجرت کانادا، زمانی معتبر خواهد بود که، طرف قرارداد شما، وکیل رسمی مهاجرت کانادا باشد و ایشان قرارداد را امضا کنند، نه نماینده، نه آژانس هواپیمایی، نه وکیل دادگستری، نه ....

 

4) مهاجرت به کانادا از طریق برنامه های استانی:

 

مهاجرت به کانادا از طریق برنامه استانی

 

هر استان از کشور کانادا به جز استان کبک که سیستم مهاجرتی متفاوتی دارد، بنا به نیازمندی های خود شرایط ویژه ای  برای پذیرش مهاجران خود را دارد. برای شرکت در این برنامه های مهاجرتی که البته جزو سریع ترین روش های مهاجرت به کانادا هم هست، بهتر است از طریق همان اکسپرس اینتری اقدام کنید. برای مثال در استان نووا اسکوشیا برنامه ی مهاجرتی اش ارسال دعوت نامه برای افراد تحصیل کرده ای که سابقه ی کاری بیشتر از یک سال را دارند و بالاترین امتیاز ها را کسب کرده اند، آن هم بدون نیاز به دعوت کارفرما می باشد که البته این روش هم پر طرفدار است و هم تنها در مدت کوتاهی در سیستم اکسپرس اینتری قابل ثبت می باشد. جزئیات فراوانی در مهاجرت از طریق برنامه های استانی وجود دارد که یک وکیل متخصص و قانونی کانادا می تواند با توجه به مشخصات هر فرد بهترین روش مهاجرت را انتخاب نماید.

برای کسب اطلاعات بیشتر در خصوص مهاجرت به کانادا از برنامه های استانی به صفحه اقامت کانادا از طریق برنامه های استانی مراجعه فرمایید.

 

5) مهاجرت به کانادا از طریق برنامه های استان کبک

 مهاجرت به کبک

 

استان کبک به طور کلی 3 برنامه برای پذیرش مهاجر دارد که شامل حرفه و تخصص برای کبک، کار آفرینی برای کبک و خود اشتغالی در کبک می شود. برنامه سرمایه گذاری کبک نیز در بین سرمایه داران بسیار پرد طرفدار است. سیستم امتیاز بندی کبک از سیستم اکسپری اینتری کانادا کاملا مجزا بوده و قوانین خاص خود را دارد. البته کبک متاسفانه در این باره خوب عمل نکرده و در طول تاریخ 2 بار تمامی متقاضیان نیروی متخصص که ابراز علاقه مندی در کبک داشته اند را کنسل کرده است!

به طور کلی بجز برنامه سرمایه گذاری کبک و تحصیل در کبک، با توجه به سابقه بد این استان نمیتوانید برای مهاجرت به این استان خاطر جمع باشید!

 

6) مهاجرت به کانادا از طریق خویشاوندی

 

مهاجرت به کانادا از طریق خویشاوندی

 

برای اقدام به مهاجرت به کانادا از این طریق، باید یکی از خویشاوندان درجه اول خانواده ی شما در کانادا مقیم باشند، که توانایی ارائه تعهد حمایت از شما را به دولت داشته باشند. لازم به ذکر است در این روش تمام هزینه های مالی شما به عهده ی فرد خویشاوند شماست و دولت تعهدی در قبال هزینه های زندگی و مسکن شما ندارد. با توجه به این شرایط برای دریافت موافقت مهاجرت به کانادا از طریق خوشاوندی می توانید از میان گزینه های مهاجرت خویشاوندی فدرال، استان کبک و همین طور شرایط موجود در پذیرش استان ها استفاده کنید.

7) مهاجرت به کانادا از طریق تحصیل

 مهاجرت به کانادا از طریق تحصیل

 

البته تحصیل در کانادا یک برنامه مهاجرتی کانادا محسوب نمی گردد، اما تحصیل در این کشور راه مهاجرت به کانادا را بسیار هموار کرده و شانس شما را برای دریافت اقامت دائم کانادا افزایش می دهد.

26 دانشگاه این کشور در بالاترین رتبه بندی علمی دانشگاه های جهان قرار دارند لذا مهاجرت به کانادا برای تحصیل یکی از مطلوب ترین شریط تحصیلی در دنیا به شما می رود اما نکته که وجود دارد آن است که در طی مدت زمان تحصیل نمیتوانید مهاجرت دائم را کسب کنید و اگر متمایل به کسب اقامت دائم در کانادا باشید پس از دوران تحصیل می توانید در خواست مهاجرت به کانادا را از روش کار و یا سرمایه گذاری یا در برخی استان ها و رشته های خاص بدون سابقه کار مطرح کنید.  اما شرط دریافت پذیرش تحصیلی در کانادا دارا بودن معدل کل و نمره ی بالا در دروس تخصصی رشته تان نیست، خبر خوب اینکه در بسیاری از مراکز آموزشی کانادا ملزم به ارائه مدرک زبان هم نیستید. البته شما باید از توانایی مالی خوبی هم برای تامین هزینه های خود برخوردار باشید.

 

مهاجرت تحصیلی به کانادا

 

لازم به ذکر است که در برخی از ایالت های کانادا مهاجرت از طریق تحصیل حتی بدون مدرک زبان نیز امکان پذیر است به صورتی که دوره های زبان آموزی را در همان کانادا گذرانده سپس اقدام به درخواست ویزای تحصیلی می نمایید.

در صورتی که در انتخاب رشته و مرکز آموزی خود دقت کافی داشته باشید می توانید براحتی پس از فارغ التحصیلی در کانادا مشغول به کار شوید. بسیار دقت داشته باشید که رشته ای که در آن تحصیل می کنید مورد نیاز همان استان باشد و اینکه شانس کار بعد از تحصیل در آن استان را دارد یا خیر. نکته بعدی اینکه آیا اجازه کار بعد از تحصیل پس از گذراندن این دوره را دارید یا خیر. 

حال سوال پیش می آید که چرا پروسه پذیرش ویزای تحصیلی را باید یک وکیل مهاجرت انجام دهد؟

یک وکیل مهاجرت خوب میتواند در نوشتن stady plan شما بسیار موثر باشد، و اینکه با تجربه ای که دارد بهترین رشته مربوط به شرایط شما را، از یک مرکز آموزشی معتبر انتخاب نماید. که هم شانس دریافت ویزا افزایش یابد، هم شانس کاریابی پس از تحصیل.

  

بسیاری از موکلین ما با مراجعه به مراکزی که خود شرکت مهاجرتی یا آژانس مسافرتی معرفی کرده اند مراجعه داشته و پروسه دریافت ویزا را با ساختن یک ایمیل به جای ایشان انجام داده اند و حتی موفق به دریافت ویزا شده اند اما پس از فارغ التحصیلی در کانادا متوجه شده اند که هم در انتخاب رشته اشتباه کرده اند و هم در انتخاب استان!

پس دقت داشته باشید که گول تبلیغات گسترده برخی شرکتها را نخورید و پروسه ویزا و مهاجرت به کانادا را فقط به وکیل یا مشاور رسمی کانادا بسپارید.

برای کسب اطلاعات بیشتر در خصوص مهاجرت به کانادا از تحصیل، به صفحه ویزای تحصیلی کانادا مراجعه فرمایید.

 

8) مهاجرت به کانادا از طریق روش خود اشتغالی:

روش مهاجرتی خود اشتغالی کانادا برای ورزشکاران و هنرمندان ارائه می گردد و کسانی که به نوعی بیزینس مرتبط با این دو حیطه را دارند. در این روش نیازی به سرمایه آنچنانی نیست، حتی به مدرک زبان قوی ای نیازی ندارید و ملزم به ایجاد شغل برای دیگران نیستید. البته باید دقت داشته باشید، سخت گیری بسیاری در این حیطه از سوی افسران ویزای کانادا حکم فرماست.

برای کسب اطلاعات بیشتر در این خصوص به صفحه خود اشتغالی کانادا مراجعه فرمایید.

 

9) مهاجرت به کانادا از طریق جاب آفر یا پیشنهاد شغلی:

اگر در کانادا کارفرمایی که شرایط لازم را برای استخدام یک فرد خارجی را داشته باشد به شما جاب آفر یا پیشنهاد کاری دهد و به زبان ساده به اداره مهاجرت کانادا اثبات کند که به وجود شما نیاز دارد و شخصی را در کانادا مانند شما پیدا نکرده است آن وقت میتوانید با داشتن جاب آفر و LMIA معتبر درخواست مهاجرت به کانادا داشته باشید. برای اطلاعات بیشتر در این جاب آفر یا ویزای کار کانادا میتوانید به صفحه مهاجرت کاری کانادا از طریق جاب آفر مراجعه فرمایید.

 

 

معرفی کانادا

 

 سازمان مهاجرتی کاناداپاس (visa724.com)، به مدیریت عاملی عضو رسمی شورای قانونگذاری مهاجرت کانادا، آقای مهیار حلاج پور با داشتن مجوزهای لازمه از وزارت کار و رفاه اجتماعی ایران و مجوز رسمی از  ICCRC ، تا بحال صدها پرونده موفق و قانونی مهاجرتی داشته است.

 

 همراهان گرامی، برای بهره مندی از ارزیابی تخصصی شرایط شما، اقدام به تکمیل  فرمهای ارزیابی رایگان نمایید، یا اگر قصد جدی برای مهاجرت یا دریافت ویزا دارید؛ می‌توانید به صفحه رزرو وقت مشاوره مراجعه نمایید تا از مشاوره عضو رسمی شورای قانونگذاری مهاجرت کانادا بهره مند شوید. همچنین می‌توانید با مراجعه به صفحه درباره ما و مطالعه آن، اطلاعات تماس دفاتر ما را دریافت نموده و از اعتبار و مجوزهای ما اطمینان حاصل نمایید.

 

 

مطالب پیشنهادی:

استارتاپ ویزای کانادا

ویزای تحصیلی کانادا

> مهاجرت به کانادا از طریق ثبت شرکت

ویزای کار پرستاری کانادا یا مهاجرت پرستاران به کانادا

ویزای دانش آموزی کانادا

ویزا و اقامت سرمایه گذاری کانادا

درباره ویزای کانادا همه چیز بدانید

> اقامت کانادا

وکیل مهاجرت

ویزای شینگن آلمان

ویزا و اقامت سرمایه گذاری انگلیس

> همه چیز درباره مهاجرت به انگلیس

 

 

مطالب مندرج در وب سایت حاضر به منظور اطلاع رسانی و افزایش دانش مخاطبین عزیز وبسایت حاضر و سایر شبکه های اجتماعی است. اگر چه اخبار و مطالب منتشره با نهایت دقت نویسنده مکتوب گردیده، ولی همچنان می تواند دستخوش تغییرات مرور زمان بوده و یا عاری از اشتباه انسانی نباشند.
بدیهی است برداشت و مشورت‌های حقوقی نهایی صرفا در چارچوب موضوع مورد مشاوره با شخص آقای مهیار حلاج پور ممکن بوده و توصیه می‌شود.
مدیریت و همکاران مجموعه حقوقی کاناداپاس و کاریابی بین‌المللی مهیار مسئولیتی در خصوص اقدامات خواننده با استناد به مطالب مندرج در وب سایت حاضر و سایر شبکه های اجتماعی نداشته و مسئولیت مجموعه صرفا محدود به چارچوب قرارداد منعقده با موکلین مجموعه باقی خواهد ماند.

 


مشاوره رایگان/پرسش و پاسخ


همراهان گرامی، در این قسمت میتوانید سوالات خود را مطرح نمایید. در اولین فرصت پاسخگوی شما خواهیم بود.(نمایش عمومی)


پانته آ تراب :

برادرم 10 ساله در تورنتو زندگی می‌کنه از طریق خویشاوندی می‌تونه برای ما اقدام کنه من ساکن ترکیه هستم

اگر امتیازات کافی در سیستم اکسپرس اینتری داشته باشید، بله امتیازی هم به واسطه انطباق پذیری برادر دریافت می کنید

نازی :

سلام نازی هستم 28 ساله متاهل ولی تنها با دو فرزندم یه دختر ویک پسر 7 ساله که دوقلو هستن زندگی میکنم تصمیم دارم پاسپورت بگیرم و مشاوره داشته باشم و با دانایی کامل مهاجرت کنم .ممنون میشم امکانش هست بنده رو راهنمایی کنید من هیچ گونه اطلاعاتی درموردقدم اول.تا الی ... قدمهای دیگربرای مهاجرت ندارم

مطالب سایت رو مطالعه کنید و صفحه اینستاگرام ما را دنبال کنید

سمیه :

روزتون بخیر. من در حال حاضر دو ماهه باردار هستم و قصد دارم فرزندم رو در کانادا به دنیا بیاورم همچنین در حال حاضر ویزای موقت یا دایم کانادا رو ندارم ،با توجه به مشکل کرونا امکان دریافت ویزا در کمر از پنج ماه اینده وجود دارد؟ و شرایط ان به چه صورت هست ؟ متشکرم

بسیار ضعیف است

مائده افراسیابی :

آیا با سرمایه گذاری در بورس کانادا میشه اقامت کانادا گرفت اگر میشه چطور میتونیم وارد بورس کانادا بشیم. ممنونم.

خیر نمی شود.

زهرا :

سلام ،من و همسرم قصد مهاجرت به کانادا رو داریم ،میخواستم بدونم بهترین روش برای ما چی هست با توجه به شرایطی که داریم ؟ همسرم سی ساله لیسانس کامپیوتر دارن و برنامه نویس هستند ،من بیست وهشت سالمه لیسانس معماری دارم و در زمینه طراحی رابط کاربری هم فعالیت دارم. در حال خوندن زبان انگلیسی هستیم اما هنوز امتحان ایلتس ندادیم ..و اینکه چه مبلغی باید در حسابمون جهت تمکن مالب داشته باشیم؟

مشخصاتتون رو  در فرمهای ارزیابی رایگان وارد نمایید؛ تا شرایط به صورت دقیق مورد بررسی قرار گیرد

عماد قایم مقامی :

سلام لطفا هزینه مهاجرت از طریق سرمایه گذاری در استانی مثل مونترال را میفرمایید ممنون

مهمترین موضوع این است که آیا اصلا شرایط برنامه های مهاجرتی را دارید یا خیر؟! بعد از انتخاب راه مهاجرت هزینه آن مشخص می شود

می‌توانید مشخصات خود را، برای بررسی دقیق شرایط، در فرمهای ارزیابی رایگان وارد نمایید

نوا :

میخوام اقامت کانادا رو بگیرم 32 سالمه مجرد ارشد تربیت بدنی رشته تخصصیم شنا کوتاه ترین راه و ارزان‌ترین راه لطفا

ارزانترین راه مهاجرت به کانادا از طریق سیستم امتیاز بندی اکسپرس اینتری کاناداست، اما کوتاه نیست و شرایط امتیازی دشواری دارد.

همچنین می‌توانید مشخصات خود را، برای بررسی دقیق شرایط، در فرمهای ارزیابی رایگان وارد نمایید

ریحانه :

با سلام .من 50 سال سن دارم وپرستار هستم .می خواستم ببینم ایا من می توانم برای اتلانتیک اقدام کنم د

می‌توانید مشخصات خود را، برای بررسی دقیق شرایط، در فرمهای ارزیابی رایگان وارد نمایید

مینا : دکتر ...... یزدانی بعنوان وکیل مهاجرتی با ما برای جهت برنامه Start up قراداد بسته اند ولی کارمند اسبق دفتر خودشان با اجازه خودشان گفتند پول را به حساب شخصی واریز کنم که با سوال از دفتر تهران و کسب اجازه اینکار انجام و واریز پول به حساب کارمند دکتر یزدانی شاهرخ ..... واریز و الان بعد از 3 ماه متوجه شدیم که پول به حساب دکتر یزدانی کامل نرفته و نامبرده شاهرخ ...... از حساب شخصی خودش انتقال وجه نزده و اخراج هم شده است الان برای فسخ قرارداد شرکت ........ گفته مبلغ 300 میلیون تومان واریزی که معادل 30 هزار دلار کانادا بوده را خودتان باید از شاهرخ ........ پس بگرید و بابت قراردادی که هیچ اقدامی هم برایش نشده است پول ما را پس نمیدهند .

اگر ایشان واقعا وکیل کانادایی هستند و با وکیل کانادایی قرارداد رسمی و مستقیم دارید، می توانید به اداره مهاجرت کانادا شکایت کنید، اما اگر قرارداد شما را شخص دیگری امضا کرده است، متاسفانه اداره مهاجرت کانادا پیگیر پرونده شما نخواهد بود، میتوانید موضوع را از مراجع قضایی ایران پیگیری کنید

احمد :

سلام و خسته نباشید ازداوج یه خانم شیعه که تو ایران هستن با یه آقای بهایی مقیم کانادا هست که این آقا اسپانسرشیپ بشن و تضمینی خانم و ببرن کانادا تازه اونم‌عقد تو کشور سوم اروپا باشه یا مالزی شدنی هست یا نه؟ ممنون میشم راهنمایی کنید چون ایشون 25 هزار دلار میخواد واسه اینکار

زمانی که از شما بابت ازدواج طلب مبلغی را می کنند، پس این ازدواج غیر واقعی ست، در صورتی که کلاهبرداری نباشد و واقعا با ایشان ازدواج کنید و بخواهید به کاناد تشریف ببرید، احتمال بسیار قوی، کانادا به پولساز بودن این ازدواج و غیر واقعی بودن آن پی برده و با پرونده مهاجرتی شما موافقت نخواهد کرد. هیچ اقدام غیر واقعی برای مهاجرت به کانادا انجام ندهید

علی پرمه :

با سلام من مربی فوتبال هستم با مدرک مربیگری از کنفدراسیون فوتبال آسیا.شرایط برای مهاجرت من به چه نحوی میباشد.باتشکر

فرمهای ارزیابی رایگان را تکمیل فرمایید

میثی :

سلام میخوام بعنوان راننده تریلر مهاجرت کنم

مشاور مهاجرت و ویزا:

برای بررسی شرایط دریافت ویزای کار (پیشنهاد شغلی) یا جاب آفر کانادا به صفحه رزرو وقت مشاوره مراجعه فرمایید.

Sajad :

سلام ، درخصوص ویزای کاری و بخصوص جای افر در پالایشگاه یا پتروشیمی یا شرکت های نفتی استرالیا بدون سابقه کار امکانش هست؟ارشد مهندسی نفت،تسلط نسبی به زبان، اتمام خدمت،دارای مقاله مورد دوم اینکه در این جهت مدرک پی تی ای کفایت میکنه یا حتما باید ایلتس باشه؟چه نمره ای؟ ممنون

هادی :

سلام من خانمم پزشکه: خانمم پزشک عمومی است سال 2008فارغ التحصیل شده از ایران الان 36 سال و 6ماه سن داره میخواستم ببینم ایشون ارشد در اوتاوا چه رشته ای میتونن بخونن هدف از این کار اینه که با ویزای تحصیلی با بچه ها دو تا پسر 5ساله و 2ساله برود کانادا بعد از ارشد هم از open work permitاستفاده کنه و بعد از اون براprاقدام کنه : اوکی که شد من بروم من خودم 37 سال سن دارم phdفیزیوتراپی هیات علمی بندرعباس هستم و تعهد دارم به دانشگاه هزینه ارشد هم پرداخت میکنیم : شانس ما براprاز این طریق چقدره ممنون میشوم راهنمایی کنید

مشاور مهاجرت و ویزا:

شخصی که درخواست ویزای تحصیلی می دهد همسر ایشان نیز می تواند درخواست ویزا OWP داشته باشد. نه خود ایشان.

البته شاید مسیری که شما برای مهاجرت به کانادا انتخاب می کنید درست تجزیه و تحلیل نشده باشد.

برای بررسی شرایط مهاجرت یا دریافت ویزا، به اطلاعات بیشتری درباره شما نیاز داریم، برای بررسی دقیق، می‌توانید به صفحه فرمهای ارزیابی رایگان مراجعه فرمایید و یا برای بهره مندی از مشاوره وکیل رسمی مهاجرت به صفحه رزرو وقت مشاوره مراجعه فرمایید.

کیا :

با توجه به اینکه تا حالا به فکر مهاجرت نبودم و اطلاعات زیادی در این مورد ندارم میخواستم بپرسم برای شخصی که زبان انگلیسی قوی و تمکن مالی آنچنانی ندارد بهترین شرایط مهاحرت به کانادا چیه؟کانادا رو انتخاب کردم چون دایی ام بیشتر از 25 سال هست که در این کشور زندگی میکنه.تخصص من حسابداری هست ولی فقط در داخل ایران.و ازاین شغل متنفرم.به عکاسی و آشپزی علاقه مندم و به صورت آماتور عکاسی میکنم.آشپزی خوبی دارم.در حال تقویت زبان انگلیسی هستم و میخوام عکاسی رو به صورت جدی دنبال کنم.طبیعت گرد هم هستم که فکر نمیکنم اصلا تاثیری برای مهاحرت داشته باشه.ممنون میشم راهنمایی ام کنید آیا اصلا با این وضع امکان مهاجرت دارم یا خیر؟م.

مشاور مهاجرت و ویزا:

برای بررسی شرایط مهاجرت یا دریافت ویزا، به اطلاعات بیشتری درباره شما نیاز داریم، برای بررسی دقیق، می‌توانید به صفحه فرمهای ارزیابی رایگان مراجعه فرمایید و یا برای بهره مندی از مشاوره وکیل رسمی مهاجرت به صفحه رزرو وقت مشاوره مراجعه فرمایید.

نگین بالایی :

من و همسرم به همراه پسر دوساله با مدرک ارشد حسابداری تمایل به مهاجرت از طریق شغلی به کانادا داریم فعلا داریم از لحاظ زبان اماده می شویم برای گرفتن شغل مناسب چه موارد دیگری باید داشته باشیم

مشاور مهاجرت و ویزا:

برای بررسی شرایط دریافت ویزای کار (پیشنهاد شغلی) یا جاب آفر کانادا به صفحه رزرو وقت مشاوره مراجعه فرمایید.

حامد :

سلام لطفا درباره ازدواج با کسی که اقامت کانادا رو داره کمی بیشتر توضیح بدید با تشکر

مشاور مهاجرت و ویزا:

دقیقا چه چیزی رو توضیح بدهیم؟ اگر با شخصی که کانادایی است یا اقامت کانادا دارد ازدواج کنید ایشان میتوانند از طریق اسپانسرشیپ همسر برای شما درخواست اقامت کنند.

مهسا :

شرایط اقامت کانادا برای پرستاران

مشاور مهاجرت و ویزا:

برای بررسی شرایط دریافت ویزای کار (پیشنهاد شغلی) یا جاب آفر کانادا به صفحه رزرو وقت مشاوره مراجعه فرمایید.

م.ب :

سلام من داور ملی فدراسیون فوتبالم 33 سال سن دارم آیا می شه با این مدرک ویزای کار بگیرم با همسر و فرزندم به کانادا مهاجرت کنم . سپاس

مشاور مهاجرت و ویزا:

شاید بتوانیم از طریق برنامه خود اشتغالی کانادا اقدام کنیم.

 

amirarya :

من کمک پرستاری یکساله دارم 31 سالمه دیپلم برای مهاجرت به کانادا ممنون میشم کمکم کنید????????

مشاور مهاجرت و ویزا:

برای بررسی شرایط مهاجرت، به اطلاعات بیشتری درباره شما نیاز داریم، برای بررسی دقیق، می‌توانید به صفحه فرمهای ارزیابی رایگان مراجعه فرمایید و یا برای بهره مندی از مشاوره وکیل رسمی مهاجرت به صفحه رزرو وقت مشاوره مراجعه فرمایید.

رضا حافظی :

سلام ببخشد من از طریق تحصیل فرزندم میتونم اقدام کنم

مشاور مهاجرت و ویزا:

برای بررسی شرایط مهاجرت، به اطلاعات بیشتری درباره شما نیاز داریم، برای بررسی دقیق، می‌توانید به صفحه فرمهای ارزیابی رایگان مراجعه فرمایید و یا برای بهره مندی از مشاوره وکیل رسمی مهاجرت به صفحه رزرو وقت مشاوره مراجعه فرمایید.

عباس پیشکول :

با سلام من یک برق کار ماهر هستم، در زمینه برق هوشمند ساختمان در حال حاضر هم مشغول به گذراندن دوره مربوطه جهت دریافت مدردک معتبر در این حرفه هستم سوال من اینه که من با این تخصص چطور میتونم به کانادا مهاجرت کنم؟ اصلا امکانش هست؟ چه کارهایی باید انجام بدهم یا به چه مدارکی نیاز دارم؟ ممنون میشم در این باره من را راهنمایی کنید با تشکر

مشاور مهاجرت و ویزا:

برای بررسی شرایط مهاجرت، به اطلاعات بیشتری درباره شما نیاز داریم، برای بررسی دقیق، می‌توانید به صفحه فرمهای ارزیابی رایگان مراجعه فرمایید و یا برای بهره مندی از مشاوره وکیل رسمی مهاجرت به صفحه رزرو وقت مشاوره مراجعه فرمایید.

حسین حیدرپور :

سلام بنده راننده کامیونت شهری با سابقه 15 سال کار در شرکت لبنیات پاک در امر توزیع لبنیات میباشم 0 متاهل و دارای یک فرزند پسر 3 ساله هستم 0میخاستم سوال کنم امکان فراهم شدن کار و زندگی برای من و خانواده من در کانادا هست 0 اگه امکانش هست من رو راهنمایی کنید

مشاور مهاجرت و ویزا:

برای بررسی شرایط مهاجرت، به اطلاعات بیشتری درباره شما نیاز داریم، برای بررسی دقیق، می‌توانید به صفحه فرمهای ارزیابی رایگان مراجعه فرمایید و یا برای بهره مندی از مشاوره وکیل رسمی مهاجرت به صفحه رزرو وقت مشاوره مراجعه فرمایید.

م.ب :

با سلام و احترام آیا به وسیله مدرک داوری فوتبال میشه ویزای کار گرفت چون شنیدم داورب در کانادا شغل محسوب میشه سپاس

مشاور مهاجرت و ویزا:

اگر شرایطش را داشته باشید، میتوانیم از طریق برنامه خود اشتغالی کانادا اقدام کنیم.

atidanayi@gmail.com :

راه های مهاجرت به کانادا برای ما: من لیسانس حسابداری وچند سال کار در این زمینه و شوهرم مربی شنا و ایشان هم چند سال فعالیت در این تخصص برای ما راهی هست که احتیاج به سرمایه زیاد هم نباشه ممنون

مشاور مهاجرت و ویزا:

برای بررسی شرایط مهاجرت، به اطلاعات بیشتری درباره شما نیاز داریم، برای بررسی دقیق، می‌توانید به صفحه فرمهای ارزیابی رایگان مراجعه فرمایید و یا برای بهره مندی از مشاوره وکیل رسمی مهاجرت به صفحه رزرو وقت مشاوره مراجعه فرمایید.

مهری گل آور :

من مزون دارم درباره شرایط کار کانادا سوال دارم

مشاور مهاجرت و ویزا

برای بررسی شرایط، توسط مشاور یا وکیل رسمی مهاجرت به صفحه فرمهای ارزیابی رایگان مراجعه فرمایید.

یا برای بهره مندی از مشاوره مهاجرت قانونی، توسط وکیل رسمی مهاجرت، به صفحه رزرو وقت مشاوره مراجعه فرمایید.

جعفر :

سلام من نجار هستم و ده سال تجربه کار دارم ودارای جواز کسب که نشون میده سابقه کاری رو باتشکر فراوان اگر راهنمایی بفرماید

مشاور مهاجرت و ویزا

برای بررسی شرایط، توسط مشاور یا وکیل رسمی مهاجرت به صفحه فرمهای ارزیابی رایگان مراجعه فرمایید.

یا برای بهره مندی از مشاوره مهاجرت قانونی، توسط وکیل رسمی مهاجرت، به صفحه رزرو وقت مشاوره مراجعه فرمایید.

ashor abbasi :

باسلام عرض ادب من میخوام در کانادا یا دریکی ازکشورهای اروپایی پناهندگی بیگیرم

مشاور مهاجرت و ویزا:

از دادن اطلاعات و ارائه خدمات در خصوص پناهندگی معذوریم.

bp :

سلام برادروخواهرجوان دارای گواهینامه رانندگی باسن به ترتیب 28 و 30بامدرک دیپلم ناقص وکارت معافیت وظیفه ودیگری دیپلم در رده شغل کارگررستوران باتجربه چندسال و دیگری کارگرساده وهردودارای سلامت بهداشت و بدون پیشینه کیفری باسرمایه محدود آیامی توانند دریکی ازموارد درکانادا کارکنند؟

مشاوره مهاجرت و ویزا:

لطفا فرم ارزیابی مهاجرت را تکمیل نمایید

فرمهای ارزیابی رایگان
مشاوره اخذ ویزا اقامت و مهاجرت

ارتباط با ما

آدرس و راههای ارتباطی :

- شرکت مهاجرتی کاناداپاس

- کاریابی بین المللی مهیار

با مدیریت، مهیار حلاج پور عضو رسمی قانونگذاری مشاورین مهاجرت کانادا

دارای مجوزرسمی از وزارت کار و رفاه اجتماعی ایران

دارای مجوز رسمی ICCRC R520250 (اداره مهاجرت کانادا)

 

دفتر مرکزی (کانادا - تورنتو):

25 Sheppard Avenue West
suite 300
M3n 6S6 (مراجعه با رزرو وقت قبلی)

0014168905972 (پاسخ‌گویی: دوشنبه تا شنبه 18:00 الی 02:00 بوقت تهران)

 

دفتر ایران: 

02128421010 - 02122927033 (پاسخ‌گویی: شنبه تا چهارشنبه 10:00 الی 17:00 بوقت تهران) - (پنجشنبه ها: 10 الی 14:00)

تهران - بزرگراه مدرس شمال، خیابان دستگردی(ظفر)، جنب بیمارستان علی اصغر، پلاک 199 طبقه سوم، واحد 301 (مراجعه با رزرو وقت قبلی در قسمت رزرو وقت مشاوره)

واتساپ دفتر ایران:

09124644197 (پاسخ‌گویی: 10:00 الی 18:00 بوقت تهران)

 

> برای بهره مندی از ویدئوهای آموزشی مهاجرت به کانادا، صفحه > اینستاگرام ما را دنبال کنید.

ایمیل : info[at]visa724.com

ویزا 724

تمامی حقوق این سایت مربوط به ویزا 724 می باشد.