ویزا 724
رزرو وقت مشاوره

مهاجرت به کانادا


آخرین بروز رسانی : ۹۷/۱۲/۲۶

 

 

مهاجرت به کانادا یکی از جذاب ترین گزینه ها در میان کشور های دنیا برای مهاجرت می باشدکه البته با در نظر گرفتن شرایط مطلوب زندگی و بستر پیشرفت کانادا کاملا توجیه پذیر است. کانادا نه تنها یک کشور فوق پیش رفته دارای اقتصاد روبه رشد و با المان هایی ایده آل برای زندگی است بلکه رتبه اول کیفیت آموزشی را در سیستم تحصیلات خود دارد، بنابراین جای تعجب نیست که 99 درصد افراد این کشور با سواد هستند و همواره از سراسر دنیا درخواست های زیادی برای مهاجرت به کانادا وجود دارد. اما برای مهاجرت به کانادا چه راه هایی وجود دارد؟ کدام راه موجود مناسب شرایط شما می باشد؟ اصلا از طریق چه روش هایی میتوان سریع تر به کانادا مهاجرت کرد؟

 

چه روش هایی برای مهاجرت به کانادا وجود دارد؟

 

 

روش های مهاجرت به کانادا

 

تمام کشور های دنیا پذیرش مهاجر را بر طبق فاکتور هایی که متناسب با ملیت، فرهنگ و قوانین آنها می باشد انجام میدهند. لذا دانستن این قوانین هم از لحاظ انتخاب کشوری با سازگاری بهتر برای زندگی آرام و خالی از دغدغه ی شما ضروری می باشد و هم بسیار به روند مهاجرت شما سرعت چشمگیری می دهد.

در کشور کانادا اداره ی امور مهاجرتی کانادا از سال 2015 برای سازمان دهی بهتر و کوتاه کردن مدت رسیدگی به امور مهاجرتی و تقاضا هایی که  برای مهاجرت به کانادا دریافت می شدند سیستم پذیرش سریع یا همان اکسپرس اینتری را راه انداختند که به صورت اختصاری به آن EE هم گفته می شود. این سیستم در حقیقت یک محیط برای جمع آوری داده ها و امتیاز بندی افرادی است که درخواست مهاجرت به کانادا از طریق برخی روش های مهاجرتی عمومی را دارند. حداکثر امتیاز در سیستم اکسپرس اینتری برای مهاجرت به کانادا 1200 امتیاز و حداقل آن 400 می باشد.

 

 

  • مهاجرت به کانادا از طریق سرمایه گذاری

 

مهاجرت به کانادا از طریق سرمایه گذاری

 

در این روش سرمایه گذاری شما و خانواده تان با سرمایه گذاری اموالتان در کانادا بدون نیاز به مدرک تحصیلی خاصی اقامت دائم را بدست می آوردید که متاسفانه در حال حاضر این روش بسته شده است. البته برای مهاجرت از طرق مشابه این روش می توانید از گزینه های کار آفرینی در استان های خاص کانادا و یا استان کبک هم اقدام کنید.

 

  • مهاجرت به کانادا از طریق برنامه های استانی

 
مهاجرت به کانادا از طریق برنامه استانی

هر استان از کشور کانادا به جز استان کبک که سیستم مهاجرتی متفاوتی دارد، بنا به نیازمندی های خود شرایط ویژه ای  برای پذیرش مهاجران خود را دارد. برای شرکت در این برنامه های مهاجرتی که البته جزو سریع ترین روش های مهاجرت به کانادا هم هست، بهتر است از طریق همان اکسپرس اینتری اقدام کنید. برای مثال در استان نووا اسکوشیا برنامه ی مهاجرتی اش ارسال دعوت نامه برای افراد تحصیل کرده ای که سابقه ی کاری بیشتر از یک سال را دارند و بالاترین امتیاز ها را کسب کرده اند، آن هم بدون نیاز به دعوت کارفرما می باشد که البته این روش هم پر طرفدار است و هم تنها در مدت کوتاهی در سیستم اکسپرس اینتری قابل ثبت می باشد.

 

  • مهاجرت به کانادا از طریق برنامه های استان کبک

 مهاجرت به کبک

 

استان کبک به طور کلی 3 برنامه برای پذیرش مهاجر دارد که شامل حرفه و تخصص برای کبک، کار آفرینی برای کبک و خود اشتغالی در کبک می شود.

 

  • مهاجرت به کانادا از طریق خویشاوندی

مهاجرت به کانادا از طریق خویشاوندی

 

برای اقدام به مهاجرت به کانادا از این طریق باید یکی از خویشاوندان درجه اول خانواده ی شما باشند که توانایی ارائه تعهد حمایت از شما را به دولت داشته باشند. لازم به ذکر است در این روش تمام هزینه های مالی شما به عهده ی فرد خویشاوند شما ست و دولت تعهدی در قبال هزینه های زندگی و مسکن شما ندارد. با توجه به این شرایط برای دریافت موافقت مهاجرت به کانادا از طریق خوشاوندی می توانید از میان گزینه های مهاجرت خویشاوندی فدرال، استان کبک و همین طور شرایط موجود در پذیرش استان ها استفاده کنید.

 

  • مهاجرت به کانادا از طریق تحصیل

 مهاجرت به کانادا از طریق تحصیل

 

26 دانشگاه این کشور در بالاترین رتبه بندی علمی دانشگاه های جهان قرار دارند لذا مهاجرت به کانادا برای تحصیل یکی از مطلوب ترین شریط تحصیلی در دنیا به شما می رود اما نکته که وجود دارد آن است که در طی مدت زمان تحصیل نمیتوانید مهاجرت دائم را کسب کنید و اگر متمایل به کسب اقامت دائم در کانادا باشید پس از دوران تحصیل می توانید در خواست مهاجرت به کانادا را از روش کار و یا سرمایه گذاری مطرح کنید.  اما شرط دریافت پذیرش تحصیلی در کانادا دارا بودن معدل کل و نمره ی بالا در دروس تخصصی رشته اتان به همراه نمره زبان قابل قبول می باشد که البته شما باید از توانایی مالی خوبی هم برای تامین هزینه های خود برخوردار باشید. البته لازم به ذکر است که در برخی از ایالت های کانادا مهاجرت از طریق تحصیل حتی بدون مدرک زبان نیز امکان پذیر است به صورتی که دوره های زبان آموزی را در همان کانادا گذرانده سپس اقدام به درخواست ویزای تحصیلی می نمایید.

 

  • مهاجرت به کانادا از طریق سکونت داشتن در آن

مهاجرت به کانادا از طریق سکونت

 

کارمند ها و افراد خارجی که به طور موقت در کشور کانادا حضور دارند و مشغول به فعالیت هستند میتواند از این گزینه برای کسب اقامت دائمی در کشور کانادا استفاده کنند. به این شکل که چون ایشان سابقه زندگی در مدت معینی در کانادا و آشنایی با مردمان و فرهنگ آن کشور دارند به نحوی برایشان امتیاز محسوب شده و میتوانند از طریق برنامه های استان کبک و یا فدرال برای دریافت امتیاز شهروند شدن و مهاجرت به کانادا اقدام کنند.

 

کانادا چگونه کشوری است؟

 

معرفی کانادا

 

کانادا از کشور های شمال قاره آمریکا است که حدود ده استان و 3 مرز قلمرویی دارد. کشور کانادا از استان های آلبرتا، بیریتیش کلمبیا، مانیتوبا، نیوبرانزویک، نیوفاندلند و لابرادور، نوااسکوشیا، انتاریو، پرنس ادوارد، کبک، ساسکاچوآن و یوکان تشکیل شده است که مهم ترین استان آن از منظر اقتصادی و سیاسی استان انتاریو می باشد.

همراهان گرامی، برای بهره مندی از مشاوره و ارزیابی تخصصی وکیل یا مشاوره مهاجرت، اقدام به تکمیل فرمهای ارزیابی رایگان نمایید و یا میتوانید سوالات خود را در انتهای همین متن در قسمت "مشاوره رایگان" مطرح نمایید. یا اگر قصد جدی برای مهاجرت یا دریافت ویزا دارید میتوانید به صفحه رزرو وقت مشاوره مراجعه نمایید. همچنین میتوانید با مراجعه به صفحه درباره ما از اعتبار و تجربه موسسه اطمینان حاصل نمایید.

 

مطالب مرتبط :

ویزای تحصیلی کانادا بدون مدرک زبان (تضمینی)

مهاجرت به کانادا از طریق خود اشتغالی

مهاجرت به کانادا از طریق PEQ

ویزای کانادا تضمینی بدون شینگن

ویزای دانش آموزی کانادا

ویزا و اقامت سرمایه گذاری کانادا

مقایسه هزینه های زندگی در کانادا

پرسش و پاسخ درباره ویزا و مهاجرت به کانادا

مهاجرت به کانادا از طریق اکسپرس اینتری Express Entry

درباره ویزای کانادا همه چیز بدانید

سوالات متداول در خصوص ویزای کانادا

اخذ پاسپورت کانادا با تولد فرزند

درباره تحصیل در کانادا همه چیز بدانید

10 نکته که باید در هنگام مهاجرت به کانادا بدانید!

کدام ایالت از کانادا برای مهاجرت مدیران فناوری اطلاعات بهتر است

تأثیر مسلط بودن به زبان فرانسوی در اخذ اقامت کبک

ویزای اقامت دائم کانادا

ویزای تحصیلی

مهاجرت به کانادا
وکیل مهاجرت

اقامت سرمایه گذاری

ویزای انگلیس مولتی 6 ماهه


مشاوره رایگان/پرسش و پاسخ


همراهان گرامی، در این قسمت میتوانید سوالات خود را مطرح نمایید. در اولین فرصت پاسخگوی شما خواهیم بود.(نمایش عمومی)


فرمهای ارزیابی رایگان
مشاوره اخذ ویزا اقامت و مهاجرت

ارتباط با ما

کد پستی : 1914745555

تلفن : 14164771878+ (دفتر کانادا - تورنتو) ___ 14074084084+ (دفتر آمریکا - فلوریدا) ___ 02122609221 (دفتر ایران - تهران) ___ 14074084084+ (واتساپ) پاسخگویی فقط پیام متنی در ساعات 18 الی 24 بوقت تهران.

موبایل : 14074084084+ (واتساپ) فقط جهت پیغام متنی

ایمیل : info@visa724.com

آدرس :

- موسسه کاریابی بین المللی ایران

- موسسه حقوقی بین المللی لیانا باستین راستا (لیبرا)

ایران - تهران:

خیابان شریعتی پایین تر از پل صدر، بعد از پمپ بنزین، جنب بن بست الهیه، پلاک 1684 واحد3. (مراجعه با رزرو وقت قبلی)

کانادا - تورنتو (دفتر مرکزی) :

Libra Liana Inc 2201 -250 Yonge St Toronto, Ontario M58 2L7 Canada. (مراجعه با رزرو وقت قبلی)

آمریکا - فلوریدا: 

 Libra liana Co LLC  4700 Millenia Blvd, Suite 175  Orlando Florida ,Zip Code: 32839. (مراجعه با رزرو وقت قبلی)

ویزا 724

تمامی حقوق این سایت مربوط به ویزا 724 می باشد.