شرایط، هزینه ها و چگونگی دریافت ویزای تحصیلی کانادا

قیمت : طبق درخواست

رزرو وقت مشاوره

شرایط، هزینه ها و چگونگی دریافت ویزای تحصیلی کانادا


نوع ویزا : ویزا تحصیلی کانادا

کشور : کانادا

هشدار ها : برای درخواست ویزای تحصیلی کانادا یا هر نوع دیگری از ویزای کانادا، از سپردن پاسپورت و مدارک شناسایی خود به افراد یا شرکتهایی که مجوز اداره مهاجرت کانادا را ندارند؛ خودداری کنید. در ادامه این مطلب، به دلایل آن اشاره می کنیم

مدارک :

مدارک مورد نیاز برای ویزای تحصیلی کانادا 

مدارک ذیل به صورت کلی عنوان می شود (ارائه تمامی آنها میتواند اجباری نباشد).

ارائه مدارک دیگر، افزون بر مدارک زیر به نوع درخواست بستگی دارد.

الف) مدرک شناسایی متقاضی و همراهان جهت درخواست ویزا تحصیلی کانادا.

ب) مدارک شغلی معتبر جهت درخواست ویزای تحصیلی کانادا (سرپرست و همراهان).

ج) معادلسازی مدارک تحصیلی جهت درخواست ویزا.

د) مدارک مالی و ملکی جهت اثبات توانایی مالی.

ه) تکمیل فرم اطلاعات فردی جهت درخواست ویزا.

 

در ادامه مطلب، به تاثیر ارائه مدارک فوق بر شانس ویزای تحصیلی کانادا مفصل تر اشاره می کنیم.

توضیحات :

ویزا724

در حال حاضر دریافت پذیرش تحصیلی از مراکز آموزشی کانادا خیلی سخت نیست؛ موضوع اصلی، دریافت ویزای تحصیلی کاناداست. البته انتخاب صحیح رشته و مرکز آموزشی با توجه مشخصات و شرایطی که دارید اهمیت دارد.

نکات مهم مهاجرت تحصیلی به کانادا از زبان وکیل/مشاور رسمی اداره مهاجرت کانادا، آقای شهروز بهرامی اصل:

 

توضیحات تکمیلی مدارک مورد نیاز برای درخواست ویزای تحصیلی کانادا:

- داشتن پرینت تمکن مالی مناسب برای اینکه به آفیسر کانادا ثابت شود که از پس هزینه های تحصیل و زندگی خود و خانواده تان در طی مدت اقامتتان بر می آیید.(توجه داشته باشید که، با ارائه سند ملک نمیتوانید شهریه تحصیلی را پرداخت کنید و یا هزینه های زندگی را در کانادا تامین کنید. پس سند ملک، ماشین، سهام و... فقط نشان دهنده ی ریشه یا بیزینس شما در کشور خودتان است گرچه می تواند در شانس دریافت ویزای تحصیلی کانادا تاثیر گذار باشد اما تمکن مالی محسوب نمیگردد) - ارائه مدرک زبان برای دریافت ویزای تحصیلی کانادا الزامی نیست. اما باید آفیسر را با ارائه study plan قوی برای صدور ویزا قانع کنیم.

- داشتن مدارک هویتی، شناسایی و تحصیلی معتبر الزامیست.

- داشتن پذیرش تحصیلی از مراکز معتبر آموزشی کانادا برای موفقیت در دریافت ویزای تحصیلی کانادا. انتخاب صحیح رشته و مرکز آموزشی می تواند در شانس ویزای تحصیلی کانادا بسیار تاثیرگذار باشد. همچنین باید توجه داشته باشید که پس از فارغ التحصیلی اجاره کار در کانادا را داشته باشید (PGWP).

- معادلسازی مدارک تحصیلی توسط شرکتهای تایید شده مانند wes

- ارائه مدرک زبان مانند آیلتس آکادمیک در حد نمره 6.5 به بالا یا دولینگو 105 به بالا. ارائه مدرک زبان برای دریافت ویزای تحصیلی کانادا اجباری نیست، اما تاثیر بسیاری در شانس دریافت ویزای تحصیلی کانادا دارد.

تاثیر مدرک زبان در ویزای تحصیلی کانادا از دیدگاه وکیل/مشاور رسمی اداره مهاجرت کانادا:

 

برای اخذ پذیرش و ویزای تحصیلی کانادا باید حداقل شرایط را دارا باشید که حداقل شرایط شما توسط کارشناسان موسسه ارزیابی می گردد.

روشهای مهاجرتی کانادا بسیار است؛ اما اگر علاقه دارید که 10 روش اصلی را بدانید، صفحه روش های مهاجرت به کانادا را مطالعه بفرمایید.

ویدئو نکات مهم در خصوص نوشتن استادی پلن حرفه ای برای ویزای تحصیلی کانادا:

 

شرایط سنی ویزای تحصیلی کانادا

برای تحصیل در کانادا ممنوعیت سنی وجود ندارد، اما برای داشتن شانس ویزای تحصیلی کانادا باید شرایط سنی شما برای ادامه تحصیل در کانادا معقولانه باشد. به طور مثال اگر 40 سال دارید و 26 سالگی فوق لیسانس گرفته اید 14 سال گپ تحصیلی دارید که باید برای آفیسر توجیه پذیر باشد که چرا تصمیم به ادامه تحصیلی گرفته اید؟ و باید توجیه قانع کننده داشته باشید، به طور مثال مدیر ارشد یک کمپانی هستید و میخواهید برای ارتقاع سطح شغلی خود تحصیلات تکمیلی در یک مرکز آموزشی معتبر داشته باشید. به صورت کلی برای افزایش شانس دریافت ویزای تحصیلی کانادا باید شرایط سنی شما با هدف شما همخوانی داشته باشد. (یکی از مهترین عوامل تاثیر گذار در شانس ویزای ویزای تحصیلی ارائه توضیحات مناسب به افسیر اداره مهاجرت برای قصد شما از ادامه تحصیل در کاناداست)

دریافت پذیرش و ویزای تحصیلی کانادا، یکی از بهترین راههایست که مهاجرت به کانادا را هموار میکند.

تحصیل در کانادا علاوه بر کسب امتیازات بالا برای دریافت اقامت دائم کانادا باعث می شود که بعد از فراغت از تحصیل نیز بتوانید با توجه به رشته و تخصص مهارتی ای که در مراکز آموزشی کانادا گذرانده اید کار پیدا کرده و درآمد کسب نمایید.

سوالات فراوانی برای کسانی که تحصیل در کانادا را برای روش مهاجرت خود انتخاب می کنند به وجود می آید. مانند:

آیا دریافت یا اخذ پذیرش و ویزا تحصیلی کانادا بدون مدرک زبان ممکن است؟ دریافت یا اخذ ویزا تحصیلی کانادا به دریافت اقامت دائم کانادا ختم می شود؟ معایب و مزایای دریافت پذیرش و ویزا تحصیلی کانادا چیست؟ آیا خانواده ی شخصی که ویزا تحصیلی کانادا دریافت میکند آنها نیز میتوانند همراه شخص درخواست کننده وارد کانادا شوند و مهاجرت کنند؟ آیا میتوان همزمان با تحصیل در کانادا کار کرد؟ دریافت ویزا تحصیلی کانادا چقدر زمان بر خواهد بود؟ آیا دریافت ویزا تحصیلی کانادا شرایط سنی خاصی دارد؟ و ...

دلایل ریجکتی ویزای تحصیلی کانادا:

عوامل بسیاری در ریجکتی ویزای تحصیلی کانادا تاثیر گذار است که بدترین آنها ارائه مدارک جعلی به اداره مهاجرت کاناداست، در صورتی که کوچکترین تناقض یا جعلی در پرونده ویزای تحصیلی انجام شود، به احتمال بسیار قوی 5 سال از هرگونه درخواست ویزا به کشور کانادا محروم خواهید شد، پس یا خودتان درخواست کننده ویزای تحصیلی کانادا باشید یا در انتخاب کارگزار یا مشاور رسمی وسواس به خرج دهید و تحقیق کنید. (شرکتهایی که مجوزی از اداره مهاجرت کانادا ندارند، چون سرتیفیکیت کانادا را ندارند، ترسی از ارائه مدارک جعلی بدون اطلاع شما، به اداره مهاجرت ندارند. چون یک پروفایل با نام شما برای اداره مهاجرت ایجاد میکنند‌ اما یک وکیل رسمی در کانادا با پروفایل خود درخواست ویزا را ثبت می کند)

از جمله دیگر دلایل ریجکتی ویزای تحصیلی کانادا می تواند به موارد ذیل اشاره کرد:

- ترجمه ضعیف مدارک و ارائه آن به اداره مهاجرت (متاسفانه بسیار ساده و در عین حال دلیل بسیاری از ریجکتی های ویزای تحصیلی کاناداست)

- مراجعه به شرکت های مهاجرتی یا اشخاصی که لایسنس فعالیت ندارند ( در سایت اداره مهاجرت کانادا به صراحت اعلام شده که اگر هرگونه درخواست ویزا توسط افراد و شرکتهایی که مجوز فعالیت در کانادا ندارند انجام شود و افسران اداره مهاجرت متوجه این تخلف شوند، امکان تحریم 5 ساله شما وجود دارد)

- یکی دیگر از عوامل مهم ریجکتی ویزای تحصیلی کانادا، ارائه انگیزه نامه ضعیف در پرونده درخواست ویزاست. که پیش تر به آن اشاره کردیم.

- انتخاب رشته و مرکز آموزشی نامرتبط از مهمترین عوامل ریجکت شدن ویزای تحصیلی ست

- عدم ارائه مدرک زبان؛ درست است که ارائه مدرک زبان در درخواست ویزای تحصیلی کانادا اجباری نیست اما تاکید می کنیم که بسیار در شانس ویزا تاثیر گذار است.

- عدم توانایی مالی؛ اثبات توانایی مالی نقدی و غیر نقدی برای افسران اداره مهاجرت کانادا بسیار مهم است و یکی از اصلی ترین دلایل رد درخواست ویزای تحصیلی کانادا همین ارائه تمکن مالی ست

- تاریخچه سفر قوی نیز می تواند در تصمیم آفیسر برای صدور ویزای تحصیلی تاثیر گذار باشید، ارائه تاریخچه سفر قوی در درخواست ویزای تحصیلی کانادا اجباری نیست، اما میتواند به نوعی اثبات کننده این باشد که قصد پناهندگی در کنادا را ندارید.

- تای یا همان وابستگی خانوادگی یکی از عواملی ست که می تواند اثبات کننده بازگشت شما به کشور مبدا پس از گذراندن طول دوره تحصیل در کانادا باشد و احتمال ریجکتی ویزای تحصیلی را کم می کند.

- وابستگی شغلی در کنار وابستگی خانوادگی می تواند احتمال دریافت ویزای تحصیلی کانادا را افزایش دهد و ریسک ریجکتی ویزای تحصیلی کانادا را کم کند.

اگر قبلا سابقه درخواست ویزای تحصیلی داشته اید اما ریجکت شده اید؛ توصیه می شود صفحه رفع ریجکتی ویزای کانادا را مطالعه بفرمایید. 

 

ارائه انگیزه نامه یا استادی پلن برای درخواست ویزای تحصیلی کانادا:

باید توجه داشته باشید که ارائه یک انگیزه نامه حرفه ای با توجه به مدارکی که ارائه می دهید، در شانس دریافت ویزای تحصیلی کانادا بسیار تاثیر گذار است، باید در انگیزه نامه درخواست ویزای تحصیلی عنوان کنید که چرا تصمیم به ادامه تحصیلی در کانادا گرفته اید، چرا این مرکز آموزشی را انتخاب کرده اید، چرا این رشته را انتخاب کرده اید، تحصیل در رشته و مرکز آموزشی مذکور چه تاثیری در ارتقا سطح شغلی و سطح اجتماعی شما خواهد داشت؟ و بسیاری مواد تخصصی دیگر که در انگیزه نامه باید عنوان شود. بسیار مهم است که این انگیزه نامه توسط یک شخص مبتدی و تازه کار نوشته نشود. تجربه ثابت کرده که اولین موردی را که افسر اداره مهاجرت به آن دقت می کند همین مواردی ست که در انگیزه نامه ویزای تحصیلی عنوان شده است. برای مشاهده نمونه انگیزه نامه می توانید به صفحه استادی پلن مراجعه بفرمایید

مزایای دریافت پذیرش و ویزا تحصیلی کانادا:

1. هزینه ی تحصیل کم تحصیل در کانادا نسبت به کشورهای هم سطح کانادا مانند آمریکا، استرالیا، انگلیس. برای مشاهده شهریه های تحصیل در مراکز آموزشی کانادا، می توانید مطلب هزینه های تحصیل در کانادا مطالعه بفرمایید

2. سطح علمی بالای مراکز آموزشی کانادا نسبت به کشورهای پیشرفته (رتبه یک سطح علمی آموزشی در جهان)

3. امکان 20 ساعت فعالیت کاری در هفته برای شخص دریافت کننده ی ویزای تحصیلی.

4. امکان دریافت ویزای کار فول تایم برای همسر فرد درخواست کننده ی ویزای تحصیلی کانادا.

5. امکان تحصیل رایگان برای فرزندان شخص دریافت کننده ی ویزای تحصیلی کانادا.

6. کسب امتیاز بالای تحصیل کانادایی برای درخواست اقامت نیروی کار متخصص فدرال کانادا.

7. امکان اشتغال به کار پس از فراغت از تحصیل در کانادا و درخواست اقامت دائم فرد درخواست کننده و تمامی اعضای خانواده

8. امکان دریافت پذیرش و ویزا تحصیلی کانادا بدون مدرک زبان، بدون تاریخچه سفر قوی (شینگن) و بدون محدودیت سنی وجود دارد؛ اما باید توجه داشته باشید که این عوامل در شانس ویزای تحصیلی کانادا بسیار تاثیرگذار است

9. شانس یادگیری زبان انگلیسی و فرانسوی در مراکز دولتی آموزشی کانادا

10. دریافت پاسپورت کانادایی برای فرزند متولد شده در کانادا با توجه با قانون خاک کانادا.

11. دریافت ویزا تحصیلی کانادا به نوعی یکی از سریعترین روشهای ورود قانونی به کانادا می باشد.

 

مزایای ویزای تحصیلی کانادا

 

مراحل درخواست ویزای تحصیلی کانادا:

1. تایید شرایط متقاضی برای داشتن شانس ویزای تحصیلی کانادا توسط مشاور یا وکیل موسسه و امضای قرارداد.

2. تهیه و تحویل مدارک خواسته شده. (مدارک نسبت به شرایط هر فرد متفاوت است و نیازمند آنالیز دقیق شرایط)

3. انتخاب رشته و مرکز آموزشی با توجه به مشخصات متقاضی و تشخیص وکیل رسمی مهاجرت. ( انتخاب رشته و مرکز آموزشی در شانس دریافت ویزا با توجه به مشخصات هر متقاضی بسیار تاثیر گذار است)

4. ثبت نام، ارسال مدارک و درخواست پذیرش از مراکز آموزشی معتبر کانادا.

5. ارائه مدارک و نامه پذیرش به سفارت کانادا و درخواست ویزای تحصیلی کانادا. 

6. انجام انگشت نگاری توسط متقاضی در یکی از مراکز انگشت نگاری کانادا (اگر در ایران هستید در کشورهای همسایه ایران)

7. دریافت ایمیل تاییدیه انگشت نگاری از سوی سفارت کانادا. 

8. انتظار برای پاسخ سفارت به درخواست ویزای کانادا. 

در مواردی ممکن است سفارت درخواست هایی همچون ارسال مدارک پزشکی، ارسال مجدد مدارک ملکی یا مالی و...  را داشته باشد که از طریق ایمیل اطلاع رسانی خواهد کرد.

 

اگر به سن شما کمتر از 33 سال است، حداقل فوق لیسانس دارید و می توانید آیلتس با نمره بالای 7.5 ارائه دهید، بهتر است شرایط ارزانترین روش مهاجرت به کانادا یعنی اکسپرس اینتری را مطالعه بفرمایید و اگر امتیازت کافی در سیستم اکسپرس اینتری را ندارید و علاقه به سرمایه گذاری در کانادا و دریافت اقامت کانادا از طریق خرید بیزینس را دارید، با مطالعه صفحات خرید داروخانه در کانادا؛  خرید رستوران در کانادا و خرید پمپ بنزین در کانادا می توانید از دید تجاری، اطلاعات کافی راجع به این مثال های خرید بیزینس در کانادا داشته باشید. همچنین اگر تمایل به راه اندازی بیزینس فرانچایزی دارید، بهتر است، صفحه خرید فرانچایز در کانادا را مطالعه فرمایید.

 

نکته بسیار مهم در خصوص اخذ ویزای تحصیلی کانادا: برخی از آژانسها یا شرکتهای مسافرتی یا تحصیلی چند نرخ برای خدمات درخواست ویزای تحصیلی در نظر گرفته اند: معمولی و تضمینی (ضمانت بازگشت وجه). این موضوع بدین صورت است که اگر هزینه درخواست ویزای معمولی را پرداخت کنید؛ یک کارآموز آن شرکت، خود را به جای شما جا زده و یک ایمیل به اسم شما درست می کند و درخواست ویزا می دهد (نام کاربری و رمز عبور را در اختیار شما نمی گذارند، همچنین از دیدگاه کانادا این نوع درخواست غیر قانونی ست.) علاوه بر غیر قانونی بودن این موضوع، احتمال خطا و ریجکتی به دلیل بی تجربگی کارآموز بسیار بالاست. اگر هزینه ویزای تضمینی را پرداخت کنید؛ یک غیر کارآموز باز هم با یک ایمیل از سمت شما درخواست ویزا می کند (نام کاربری و رمز عبور را در اختیار شما نمی گذارند، همچنین از دیدگاه کانادا این نوع درخواست غیر قانونی ست.).

این شرکتها برای توجیه تضمینی بودن ویزا، گاهی عنوان می کنند که از یک دعوتنامه رسمی و معتبر شرکت خودشان در کانادا برای افزایش شانس دریافت ویزای شما استفاده خواهد شد! (دعوتنامه نیز غیر قابل خرید و فروش است، و باز هم این فعالیت از نظر دولت کانادا، غیر قانونی ست)

 

با چند سوال ساده میتوانید متوجه دروغ این نوع شرکت ها شوید: 

آیا خود را به جای شما معرفی خواهند کرد یا از یک وکیل یا مشاور رسمی مهاجرت کانادا استفاده خواهند کرد؟ (اگر از وکیل یا مشاور رسمی استفاده می شود، شما حق دارید نام وکیل خود را بدانید و یک قرارداد مستقیم با وکیل یا مشاور رسمی کانادا داشته باشید و اگر یک ایمیل را به جای شما به کانادا معرفی خواهند کرد، حق دارید که نام کاربری و رمز عبور پروفایل و ایمیل خود را داشته باشید).

آیا اگر به جای شما ایمیلی درست می‌کنند، پروفایل و رمز ورود درخواست ویزا را در اختیار شما قرار خواهند داد؟ در صورتی که پروفایل و رمز ورود را در اختیار شما نگذارند، این موضوع با ریسک بسیار همراه است؛ به دلیل اینکه تضمین کرده اند که هزینه ی شما را در صورت رد درخواست ویزا، عودت دهند. پس به احتمال بسیار قوی بدون اطلاع شما، از مدارک جعلی برای تکمیل مدارک شما استفاده خواهند کرد، و برای اینکه مدرکی از جعل آنها نداشته باشید، پروفایل و رمز ورود را در اختیارتان نخواهند گذاشت. که اگر آفیسر متوجه جعلی بودن مدارک شود، 5 سال از درخواست ویزا تحریم خواهید شد. و هیچ مدارکی برای اثبات بی گناهی خود نخواهید داشت!

آیا دعوتنامه معتبری! که برای شما استفاده می کنند فقط برای شما بوده یا برای هزاران نفر دیگر استفاده شده است؟! اگر این شرکت شما را به کانادا دعوت می کند پس چرا یک ایمیل به جای شما درست کرده، رمز عبور را در اختیارتان نمی گذارد و درخواست ویزا می دهد؟

نکته جالب در دعوتنامه اینگونه شرکتها این است که؛ یک شرکت یا آژانس مسافرتی در کانادا ثبت کرده اند و شما را به عنوان یک توریست یا یک درخواست کننده ویزای تحصیلی، به کانادا معرفی می‌کنند و عنوان می‌کنند هیچ مسئولیتی در قبال شما نخواهند داشت! درنتیجه داشتن یا نداشتن این دعوتنامه هیچ تفاوتی در پرونده نخواهد داشت! فقط توجیهی برای دریافت اضافه بهای خدمات خود ساخته اند.

 

وکلای دادگستری، موسسات حقوقی، موسسات کاریابی بین المللی،  موسسات اعزام دانشجو، حتی آژانس های مسافرتی، یا افراد حقیقی، برای فعالیت در حیطه ویزا و مهاجرت به کانادا باید از شورای قانونگذاری مهاجرت کانادا (ICCRC) مجوز داشته باشند؛ در غیر این صورت، هرگونه فعالیت آنها از دیدگاه کانادا در حیطه ویزا و مهاجرت غیر قانونی ست.

 

 در سایت رسمی مهاجرت کانادا اعلام شده است که؛ اگر از بی تجربگی و کلاهبرداری این‌گونه افراد یا موسسات فاقد مجوز ICCRC متضرر شوید، هیچ راهی برای پیگیری و رفع اتهامات خود ندارید. پس فقط به مشاوران یا وکلای رسمی کانادا اعتماد کنید تا  در صورت بروز مشکل، مدافع منافع شما باشیم.

 

حتی اگر خودتان قصد انجام امور درخواست ویزای تحصیلی کانادا را دارید، با دقت کامل به نکات زیر توجه فرمایید، این نکات بر مبنای تجربه و اطلاعات دقیق مشاوران و وکلای مهاجرت موسسه تهیه و تالیف شده است.

ویزای تحصیلی کانادا بدون شینگن ممکن است، اما تضمین صدور ویزا یک دورغ بزرگ است. ویزای 100% تضمینی کانادا وجود ندارد. هیچ شخص یا شرکتی آشنایی در سفارت کانادا ندارد. هیچگونه تفاوتی بین بررسی مدارک در کانادا وجود ندارد. هیچ دعوتنامه ای تضمین کننده صدور ویزای کانادا نخواهد بود. ویزای فوری یا VIP کانادا وجود ندارد. سفارت هیچ گونه آماری در خصوص تعداد قبول یا رد درخواست ویزا را اعلام نمی کند، تمام آمارهایی که در سایت های مختلف عنوان می شود که مثلا 90 درصد درخواست ویزای ایرانی ها ریجکت یا قبول شده است دروغی بیش نیست؛ تعداد قبول یا رد درخواست های ویزا هیچوقت اعلام نشده است. ارائه مدارک جعلی به اداره مهاجرت یا سفارت کانادا عواقب جبران ناپذیری خواهد داشت.

 

 

مطالب پیشنهادی:

> مهاجرت پرستاران به کانادا

درباره ویزای کانادا

> شرایط اقامت کانادا

مهاجرت از طریق استارتاپ

اقامت سرمایه گذاری کانادا

 

ویزا 724، در کنار شرکت حقوقی مهاجرتی و شرکت توسعه بیزینس در کانادا، با داشتن تجربه راه اندازی و توسعه بیش از 100 کسب و کار موفق، صفر تا صد خدمات خرید بیزینس یا راه اندازی بیزینس، امضای قرارداد قانونی و انجام امور مهاجرتی را ارائه می کند. ما کسب و کار را مطابق با شرایط شما، انتخاب و برای خرید یا راه اندازی آن اقدام می کنیم. در صورتی که قصد راه اندازی یک کسب و کار در کشور کانادا را داشته باشید و اگر تمایل دارید در فرانچایز های قوی کانادا سرمایه گذاری کنید، می توانید با ما در ارتباط باشید.

در این شرکت، گام به گام در خدمت اهداف کارآفرینانی هستیم که میخواهند بیزینس موفقی در کانادا داشته باشند و از راههای برنامه های تجاری روشهای سرمایه گذاری در کانادا ، ویزای استارتاپ و راه اندازی بیزینس به کانادا مهاجرت کنند.

دریافت اطلاعات تماس و اطمینان از مجوز های ما، با مراجعه به صفحه > درباره موسسه مهاجرتی ما

اطلاعات تکمیلی

قیمت

طبق درخواست

مدت اقامت

طبق رشته انتخابی

مدت اعتبار

طبق رشته انتخابی

مدت اخذ ویزا

90 روز کاری


مشاوره رایگان/پرسش و پاسخ


همراهان گرامی، در این قسمت میتوانید سوالات خود را مطرح نمایید. در اولین فرصت پاسخگوی شما خواهیم بود.(نمایش عمومی)


ندا باب زن :

سلام وقت بخیر ، بنده متاهل هستم خودم وهمسرم 27سال هستیم ، خودم مدرک کاردانی رشته مدیریت کسب و کار و همسرم کاردانی اینترنت و شبکه رو داریم ، فرزند نداریم و کل بودجه ای ک داریم با درنظر گرفتن حق وکالت و دارالترجمه و غیره 800میلیون هست.مدرک زبان هم درحال حاضر نداریم ولی قصد اقدام داریم. میشه راهنمایی کنید امکان اقامت تحصیلی در کانادا رو با این شرایط داریم یا خیر؟ ممنون میشم پاسخگو باشید

 با درود 

به بالای سایت مراجعه و فرم ارزیابی رایگان تکمیل بفرمایید

پویا فرقانی :

سلام من از دانشگاه کونکوردیا در استان کبک پذیرش گرفتم. برای گرفتن CAQ از اداره مهاجرت کبک اقدام کردم و این سوال رو باید جواب بدم. (Place where application for study permit will be submitted). توی لیستش فقط آنکارا رو داره از کشور ترکیه و استانبول نیست. وقتی سایت Canada.ca رو چک کردم دیدم برای VAC هم استانبول داره و هم آنکارا که استانبول برای من خیلی راحت تره. میخواستم ببینم اگر توی CAQ آنکارا رو بزنم و بعد برای VAC برم استانبول مشکلی پیش میاد؟ یه سوال دیگه، فقط برای Biometrics باید حضوری برم به مراکز VAC یا برای CAQ هم یه مراجعه حضوری دیگه خواهم داشت؟

با درود 

همان جایی تشریف ببرید که داخل فرم اعلام می کنید

Fereshteh :

سلام آیا از طریق سرمایه گذاری در شرکتی در کانادا منجر به اخذ ویزا میشه و اصل سرمایه بازگشت داره بعد از چند سال وبه چه میزان سرمایه نیاز هست برای اخذ اقامت یک خانواده 4 نفره ؟ سوال دوم اینکه بنده دو فرزند دختردارم 18 ساله و 15 ساله از روش تحصیلی و دانشجویی آیا امکانش هست و هزینه تحصیل آنها چقدر میشه بنده 54سال دارم و همسرم 66سال لطفا اگر امکان موفقیت از طریقی وجود دارد بنده را راهنمایی بفرمایید .آیا از طریق تحصیل فرزندان اجازه اقامت والدین هم به همراه آنان امکانپذیر است ؟بنده بازنشسته هواپیمایی هستم و تمامی licenceفروش بار را دارم و به عنوان مدیر عامل خارج از سهام شرکت خدمات بار هوایی هستم لطفا بهترین روش را معرفی نمایید ????????

با درود 

اگر بیزینس خوبی با برنامه ریزی انتخاب شود می تواند علاوه بر بازگشت سرمایه سودآور هم باشد. فرزندان زیر 22 سال می توانند زیر مجموعه شما برای مهاجرت به کانادا اقدام کنند. فرزندان بعد از فارغ التحصیلی در صورتی که بتوانند اقامت بگیرند، برای والدین هم می توانند برای اقامت اقدام کنند. برای بررسی شرایط می توانید به  بالای سایت قسمت رزرو وقت مشاوره یا فرم ارزیابی رایگان مراجعه بفرمایید

علی خبیری :

با سرمایه 2.000.000.0 تومان و نمره 6 ایلتس چگونه میتوانم ویزای دانشجویی یا تحصیل در کالج را کسب کنم. با تشکر

بله ممکن است اما دیگر شرایط شما باید بررسی شود. میتوانید داخل سایت وقت مشاوره رزرو بفرمایید یا فرم ارزیابی رایگان را تکمیل بفرمایید.

محمدعدنان میثمی پور :

سلام25ساله هستم دیپلم ریاضی پیش دانشگاهی تجربی بامعدل بالای 15میتونم برای تحصیل پزشکی کانادا اقدام کنم ؟اگه بتونم دوره 4ساله علوم پایه راآنجا بگذرونم MCATهم قبول بشم 30سالم میشه؟ باشرایط سنی مشکل پیش نمیاد؟ اگه بتونم کارشناسی یکی ازرشته های علوم پایه رادرکانادا وپی آر هم بگیرم برای ورودی پزشکی بازهم بایدآزمون mcatهم بدم یا نیازی به آزمون MCAT نیست ؟

شرایط سنی مشکلی نیست. در صورت قبولی و دریافت لیسانس علوم پایه مشکلی نیست.

حسن :

سلام واحترام 52ساله دارای3پسر27و22،و8ساله هستم بامدرک تحصیلی سیکل 10سال نظامی بوده ام و15سال سابقه مدیرعاملی ، رییس وعضوهیت مدیره چندین شرکت تولیدی وصنعتی وعمرانی دارم وادامه دارد. باچه نوع ویزاوجقدرهزینه میتوانم به کانادامهاجرت کنم.اصلاامکان داردیانه؟اگربله بااعضای خانواده امکانپذیرهست؟لطفادرموردتمکن مالی هم توضیح بیشتری بفرمایید؟

فرزندان بالای 21 سال شما باید به صورت مستقل عمل کنند و هزینه مورد نظر بسته به برنامه مهاجرتی که می توانید اقدام کنید متفاوت است. از این رو می توانید داخل سایت فرم ارزیابی رایگان را تکمیل نمایید.

مرجان :

سلام - شما پرونده اخذ ویزا دانش آموزش قبول می کنید؟

اگر شرایطش را داشته باشید، بله

مریم :

من تو رشته مهندسی مکانیک دانشگاه ازاد تحصیل کردم.متاسفانه معدلم 13.33 هست و بدلیل بعضی مشکلات شخصی دوره تحصیلیم طولانی بوده.(83-90) از سال 91 هم مشغول به کار تو بخشهای تعمیرات و نگهداری تو شرکتهای نفت و گاز بودم.آیا امکان گرفتن پذیرش برای دانشگاه دارم برای ارشد؟ فرقی هم نمیکنه کانادا یا هرجایی.

بله اما دانشگاههای درجه بالا شرط معدل دارند

سارا ضیا :

سلام.من 40 ساله ، متاهل و دارای یک فرزند 7 ساله هستم.قصد دارم با همسر و فرزندم به کانادا(ونکوور) از طریق ویزای تحصیلی برای خودم مهاجرت کنم. مدرک لیسانس مهندسی صنایع غذایی از دانشگاه شهیدبهشتی دارم .سال 82 فارغ التحصیل شدم.سابقه کار و بیمه هم دارم.

اگر بتوانید مدرک زبان دریافت کرده و تمکن مالی کافی داشته باشید؛ با انتخاب رشته درست و مرکز آموزشی معتبر شانس دریافت ویزا را خواهید داشت

nilofar ahmadpanah :

با سلام همسر من لیسانس علوم آزمایشگاهی هست آیلتس 5.5 دارد و ما هر دو کارمند رسمی هستیم یکبار از سوئد رد شدیم شانس ویزا شدن ما برای کانادا چقدر است؟

به خیلی شرایط شما بستگی دارد. می توانید فرم ارزیابی تکمیل بفرمایید

amin :

سلام و درود دانشگاه غیرانتفایی در ایران(شیخ بهایی)اعتبار کافی برای پذیرش را دارد؟ برای تحصیل در کارشناسی ارشد مقالات و پژوهش ها شانس را افزایش می دهد؟ و اینکه کسی می تواند دوباره کارشناسی در کانادا بخواند؟

در کانادا می توانید ارشد بخوانید، پذیرش مشکلی نخواهید داشت، موضوع اصلی دریافت ویزای تحصیلی کاناداست

نویدی :

سلام من 30 سالمه و کارشناسی ارشد عمران دارم. می خواستم بدونم آیا شانس این رو دارم که در کانادا در رشته ای به غیر از عمران(مثلا مدیریت یا مارکتینگ) در مقطع کارشناسی یا ارشد یا حتی کالج پذیرش بگیرم؟

بهادر عسگری :

من 41 سال دارم مهندس برق با 14 شال سابقه کار همسرم فوق دیپلم حسابداری داره 2 فرزند داریم 4و9 ساله خواستم ببینم آیا امکان مهاجرت وجود دارد یا خیر؟

اگر امکان دریافت آیلتس حداقل 6.5 دارید، تحصیلی در غیر این صورت ممکن است که شرایط جاب آفر آتلانتیک را داشته باشید.

احسان فر :

تمکن مالی با چه نرخ ارزی محاسبه می گردد؟آیا این مبلغ در یک حساب کانادایی بلوکه می شود و یا این مبلغ در زمان ورود به کانادا باید همراهمان باشد؟ با تشکر

حساب بانکی به صورت ریالی. خیر مبلغی بلوکه نمی شود تمکن مالی اثبات کننده توان مالی شماست.

جلیلی :

سلام آیا همسر شخصی که ویزای تحصیلی دارد، برای کار نیاز به ویزای کار دارد یا ویزای همراه کافی است. در صورت نیاز به اخذ مجوز برای کار، آیا باید قبل از ورود این اجازه اخذ شود یا خیر؟ ممنون

چیزی به نام ویزای همراه نیست، برای اینکه بتوانید در کانادا کار کنید باید درخواست ویزای کار ثبت شود.

فاطمه عزیزی :

25 ساله مجرد، اخرین مدرک دیپلم، ایلتس 6، 3 سال سابقه کار در ارایشگاه بدون بیمه، دیپلم ارایشگری دارم. ایا امکان گرفتن ویزای تحصیلی دارم؟ یا هر ویزای دیگری

به بالای سایت قسمت فرم ارزیابی رایگان مراجعه بفرمایید.

مهسا غلامی مقدم :

در رابطه با ویزای تحصیلی در رشته روانشناسی اطلاعاتی نیاز دارم

به مطلب دانشگاههای کانادا مراجعه بفرمایید.

ادیب :

برای رشته scienceدانشگاه کل گری و یا مک گیل چقدرزمان میبره وهزینههاشون چقدره؟دیپلمه تجربی هستم معدل19/65 و 18 سالمه قصدم ادامه در رشته داروسازی یا دندان پزشکیه ممنون

به وبسایت دانشگاهها در متن به آن اشاره شده مراجعه بفرمایید

arash amjadi :

درود بر شما ، من در المان زندگی می کنم 5 سال است که پناهندگی آمده ام . مدرک تحصیلی در ایران هم مهندی آتی گرفتم . تخصص من هم شبکه هست که سابق 7 سال دارم . الان هم در آلمان مشغول کار در سیستم تخصصی خودم نیستم . اما دارم برنامه ریزی می کنم جهت آزمون های خارجی مدارک تخصصی کامپیوتر . در حال حاضر زبان آلمانی مدرک زبان دارم ولی انگلیسی ندارم و سطح زبان انگلیسی هم آیلتس 5 است . می خواهم مهاجرت کنم . از چه طریقی بهتر است و کمترین هزینه !! ممنونم پاسخ بدهید . یا یک مشاوره بدهید .

بورسیه های تحصیلی یا دریافت جاب آفر از کارفرمای کانادایی

سهند سلیلی :

با سلام و احترام بنده شش ماه پیش پرونده اکسپرس اینتری ثبت کرده ام. با توجه به شرایط پیش آمده، اکنون قصد ادامه تحصیل در مقطع دکترا دارم. پذیرش فول فاند نیز گرفته ام. آیا در پروسه ویزای تحصیلی بنده به دلیل داشتن پرونده اکسپرس ایرادی گرفته خواهد شد؟ و آیا با کنسل کردن پرونده، این ایراد را می توان برطرف کرد؟ با سپاس از وقتی که میگذارید.

باید درخواست دوگانه ثبت شود. احتمال رد درخواست ویزا وجود دارد.


سوالات متداول


مدت زمان پاسخ‌دهی به درخواست ویزای تحصیلی کانادا؟

این پاسخ سایت رسمی اداره مهاجرت کانادا به این پاسخ است:

پاسخ به درخواست ویزای تحصیلی کانادا؛ حدود 7 هفته زمان بر خواهد بود

اگر شما تا 15 مه 2021 درخواست مجوز تحصیل کامل خود را (از جمله بیومتریک و آزمون پزشکی مهاجرت) ارسال کرده اید، باید برای شرکت در ترم پاییز تا 6 آگوست 2021 تصمیم بگیرید و اپلای کنید.

ما در اسرع وقت درخواست های کامل ارسال شده پس از 15 مه 2021 را پردازش خواهیم کرد - اما نمی توانیم تضمین کنیم که شما تصمیم نهایی را قبل از شروع ترم پاییز دریافت خواهید کرد.

آیا مدرک زبان برای ویزای تحصیلی کانادا الزامی است؟

خیر مدرک زبان برای درخواست ویزا الزامی نیست، اما در تصمیم افسر اداره مهاجرت برای صدور ویزا تاثیر گذار است.

مهمترین موضوعات تاثیر گذار در شانس ویزا تحصیلی کانادا چیست؟

انتخاب رشته درست، انتخاب مرکز آموزشی با درجه اعتبار بالا، ارائه استادی پلن قوی به افسر اداره مهاجرت، ارائه صحیح مدارک خواسته شده، تمکن مالی مورد نیاز و مطابق با هزینه های تحصیل و زندگی، ارائه مدرک زبان معتبر، وابستگی های عاطفی و بیزینسی به کشور مبدا و مقصد و در نهایت اگر پروسه را خودتان طی نمی کنید، انتخاب مشاور یا وکیل مهاجرت معتبر و با تجربه بسیار مهم است.

مشاوره اخذ ویزا اقامت و مهاجرت به کانادا - ویزا 724

ارتباط با ما

آدرس و راههای ارتباطی :

- ویزا724 مرکز اطلاعات و خدمات ویزا و مهاجرت

- بامجوز فدرال کانادا برای شرکت توسعه استارتاپ و سرمایه گذاری

- با مجوز اداره مهاجرت کانادا: ICCRC :R527306

- با مجوز دفتر فعال تجاری در امارات (دبی)

- با مجوز مشاوره املاک با لایسنس رسمی از کانادا

- با مجوز دفتر همکار از وزارت گردشگری ایران 

دفتر ایران (تهران): 

02188107146 / 02188108744 (پاسخ‌گویی: شنبه تا چهارشنبه 10:00 الی 17:00 بوقت تهران) - (پنجشنبه: 10 الی 14:00)

میدان آرژانتین خیابان بیست و یکم پلاک 5 طبقه دوم واحد 6 (مراجعه با رزرو وقت قبلی)

واتساپ دفتر ایران:

989124644197+ / 989121464003+ / 989383234846+ (پاسخ‌گویی واتساپ: 10:00 الی 18:00 بوقت تهران)

دفتر کانادا (تورنتو):

17075 Leslie St, Unit 6, Newmarket, ON L3Y8E1
Canada Toronto

16474463030+ :CALL & Whatsapp

(مراجعه به دفاتر با رزرو وقت قبلی)

دفتر امارات (دبی):

803, RIGGA AL BUTEEN BUILDING, Al Maktoum Road, Deira, Dubai- UAE
P.O.Box: 80844

(مراجعه به دفاتر با رزرو وقت قبلی)

 

ایمیل : info[at]visa724.com

ویزا 724

تمامی حقوق این سایت مربوط به ویزا 724 می باشد.