ویزای تحصیلی کانادا

قیمت : طبق درخواست

رزرو وقت مشاوره

ویزای تحصیلی کانادا


نوع ویزا : ویزا تحصیلی کانادا

کشور : کانادا

هشدار ها : برای درخواست ویزای تحصیلی کانادا یا هر نوع دیگری از ویزای کانادا، از سپردن پاسپورت و مدارک شناسایی خود به افراد یا شرکتهایی که مجوز اداره مهاجرت کانادا را ندارند؛ خودداری کنید. در ادامه این مطلب، به دلایل آن اشاره می کنیم

مدارک :

مدارک مورد نیاز برای درخواست ویزای تحصیلی کانادا 

مدارک موزد نیاز پذیرش از مدارک مورد نیاز ویزای تحصیلی متفاوت است؛ بنابراین می توانید به لینک های زیر مراجعه بفرمایید:

1. صفحه > مدارک لازم برای پذیرش تحصیلی کانادا را مطالعه بفرمایید.

2. صفحه > مدارک مورد نیاز ویزای تحصیلی کانادا را مطالعه بفرمایید.

در ادامه مطلب، به تاثیر ارائه مدارک فوق بر شانس پذیرش و ویزای تحصیلی کانادا مفصل تر اشاره می کنیم.

توضیحات :

ویزای تحصیلی کانادا با وکیل اداره مهاجرت، شرایط و هزینه ها

مطالب سایت ویزا724 توسط وکیل/مشاور رسمی مهاجرت کانادا (آقای شهروز بهرامی اصل) با تجربه بیش از 12 سال تایید شده است؛ بنابراین کل این مطلب را با دقت مطالعه بفرمایید.

مختصر و مفید: ویزای تحصیلی کانادا چگونه منجر به اقامت کانادا می شود؟

شما پس از فارغ التحصیلی از مراکز آموزشی مورد تایید، اجاره کار در کانادا پیدا می کنید و با امتیازاتی که به دست می آورید می توانید در سیستم اقامت دائم کانادا ثبت نام کنید. یا اگر امتیازات کافی در سیستم های امتیازبندی اقامت دائم کانادا داشته باشید ممکن است بتوانید بدون سابقه کار کانادایی به اقامت دائم برسید. در مهاجرت تحصیلی باید برنامه ریزی دقیق برای رسیدن به اقامت دائم کانادا داشته باشید. البته این نکته در حال حاضر بسیار اهمیت دارد که شانس دریافت ویزای تحصیلی کانادا را دارید یا خیر؟

نکات مهم مهاجرت تحصیلی به کانادا از زبان وکیل/مشاور رسمی اداره مهاجرت کانادا، آقای شهروز بهرامی اصل:

 

 

هزینه های تحصیل در کانادا را می توان به دو دسته کلی تقسیم بندی کرد. که برای اطلاع از هر کدام می توانید به لینک های زیر مراجعه بفرمایید:

لینک اول > هزینه های پذیرش و ویزای تحصیلی کانادا

لینک دوم > هزینه های دانشگاههای کانادا 

 

هزینه های تحصیل در کانادا به صورت مختصر به شرح ذیل است:

شهریه‌های حدودی تحصیل در کانادا:

به صورت کلی شهریه های مراکز آموزشی در کانادا بسته به مقطع تحصیلی، رشته انتخابی و مرکز آموزشی بسیار متغییر است اما به صورت میانگین به شرح ذیل است:

1. میانگین شهریه دانشگاههای کانادا به صورت سالانه در مقطع کارشناسی: حدود 33 هزار دلار کانادا

2. میانگین شهریه دانشگاههای کانادا به صورت سالانه در مقطع کارشناسی ارشد: حدود 20 هزار دلار کانادا

3. میانگین شهریه کالج کانادا به صورت سالانه: حدود 13 هزار دلار کانادا

شهریه های تحصیل در مدارس کانادا:

به صورت کلی شهریه های مدارس در کانادا بسته به استان و انتخاب مرکز آموزشی (خصوصی یا دولتی) بسیار متغییر است اما به صورت میانگین به شرح ذیل است:

شهریه دبستان در کانادا: بین 6,000 تا 20,000 دلار 

شهریه دبیرستان در کانادا:‌ بین 11,000 تا 20,000 دلار 

هزینه های زندگی دانشجویی در کانادا

هزینه های زندگی در کانادا به کیفیت زندگی و استان محل سکونت بسیار بستگی دارد، بنابراین بسیار متغییر است؛ اما به صورت میانگین به شرح ذیل است:

محل سکونت (آپارتمان یک خوابه): شهرهای بزرگ: حدود 1300دلار . شهرهای کوچک: حدود 900 دلار.

خورد و خوراک: حدود 300 تا 500 دلار

حمل و نقل: حدود 100 تا 150 دلار

بیمه درمانی: حدود 40 تا 60 دلار

تفریحات: حدود 60 تا 100 دلار

کتاب و جزوات آموزشی: حدود 30 تا 60 دلار

 

سوالات مهم و پرتکرار درباره مهاجرت تحصیلی به کانادا:

در این مجموعه پادکست ها به سوالات پر تکرار متقاضیان مهاجرت تحصیلی به کانادا پاسخ داده شده

سوال اول: آیا مدرک زبان برای درخواست ویزای تحصیلی کانادا اجباریه؟

سوال دوم: آیا تحصیل در کانادا محدودیت سنی داره؟

سوال سوم: آیا درخواست همزمان ویزا برای تمام اعضای خانواده ممکنه باعث رد درخواست ویزا بشه؟

سوال چهارم: صدور ویزای تحصیلی کانادا چقدر طول میکشه؟

سوال پنجم: آیا میشه همزمان ویزای توریستی و تحصیلی ثبت کنیم؟

سوال ششم: برای درخواست ویزای تحصیلی کانادا چقدر باید تمکن مالی ارائه بدیم؟

سوال هفتم: چطوری بعد از تحصیل در کانادا می تونیم اقامت بگیریم؟

سوال هشتم: آیا انتخاب وکیل یا شرکت مهاجرتی برای درخواست ویزای تحصیلی کانادا اجباریه؟

 

- داشتن پرینت تمکن مالی مناسب برای اینکه به آفیسر کانادا ثابت شود که از پس هزینه های تحصیل و زندگی خود و خانواده تان در طی مدت اقامتتان بر می آیید.(توجه داشته باشید که، با ارائه سند ملک نمیتوانید شهریه تحصیلی را پرداخت کنید و یا هزینه های زندگی را در کانادا تامین کنید. پس سند ملک، ماشین، سهام و... فقط نشان دهنده ی ریشه یا بیزینس شما در کشور خودتان است گرچه می تواند در شانس دریافت ویزای تحصیلی کانادا تاثیر گذار باشد اما تمکن مالی محسوب نمیگردد) - ارائه مدرک زبان برای دریافت ویزای تحصیلی کانادا الزامی نیست. اما باید آفیسر را با ارائه study plan قوی برای صدور ویزا قانع کنیم.

- داشتن مدارک هویتی، شناسایی و تحصیلی معتبر الزامیست.

- داشتن پذیرش تحصیلی از مراکز معتبر آموزشی کانادا برای موفقیت در دریافت ویزای تحصیلی کانادا. انتخاب صحیح رشته و مرکز آموزشی می تواند در شانس ویزای تحصیلی کانادا بسیار تاثیرگذار باشد. همچنین باید توجه داشته باشید که پس از فارغ التحصیلی اجاره کار در کانادا را داشته باشید (PGWP).

- معادلسازی مدارک تحصیلی توسط شرکتهای تایید شده مانند wes

- ارائه مدرک زبان مانند آیلتس، تافل، دولینگو و... برای دریافت ویزای تحصیلی کانادا اجباری نیست، اما تاثیر بسیاری در شانس دریافت ویزای تحصیلی کانادا دارد.

تاثیر مدرک زبان در ویزای تحصیلی کانادا از دیدگاه وکیل/مشاور رسمی اداره مهاجرت کانادا:

 

برای اخذ پذیرش و ویزای تحصیلی کانادا باید حداقل شرایط را دارا باشید که حداقل شرایط شما توسط کارشناسان موسسه ارزیابی می گردد.

روشهای مهاجرتی کانادا بسیار است؛ اما اگر علاقه دارید که 10 روش اصلی را بدانید، صفحه روش های مهاجرت به کانادا را مطالعه بفرمایید.

 

تمکن مالی مورد نیاز برای ویزای تحصیلی کانادا:

به صورت کتبی شما باید حداقل 10 هزار دلار کانادا تمکن مالی نقدی داشته باشید (منهای شهریه ها) اما با توجه به تجربه پرونده های ویزای تحصیلی در ویزا724 بهتر است که تمکن مالی نقدی شما کمتر از 20 هزار دلار کانادا نباشد.

تمکن مالی مورد نیاز مهاجرت تحصیلی کانادا، برای یک خانواده سه نفره:

 

 

 

ویدئو نکات مهم در خصوص نوشتن استادی پلن حرفه ای برای ویزای تحصیلی کانادا

(آقای شهروز بهرامی اصل؛ مشاور/وکیل رسمی مهاجرت کانادا):

 

شرایط سنی ویزای تحصیلی کانادا

برای تحصیل در کانادا ممنوعیت سنی وجود ندارد، اما برای داشتن شانس ویزای تحصیلی کانادا باید شرایط سنی شما برای ادامه تحصیل در کانادا معقولانه باشد. به طور مثال اگر 40 سال دارید و 26 سالگی فوق لیسانس گرفته اید 14 سال گپ تحصیلی دارید که باید برای آفیسر توجیه پذیر باشد که چرا تصمیم به ادامه تحصیلی گرفته اید؟ و باید توجیه قانع کننده داشته باشید، به طور مثال مدیر ارشد یک کمپانی هستید و میخواهید برای ارتقاع سطح شغلی خود تحصیلات تکمیلی در یک مرکز آموزشی معتبر داشته باشید. به صورت کلی برای افزایش شانس دریافت ویزای تحصیلی کانادا باید شرایط سنی شما با هدف شما همخوانی داشته باشد. (یکی از مهترین عوامل تاثیر گذار در شانس ویزای ویزای تحصیلی ارائه توضیحات مناسب به افسیر اداره مهاجرت برای قصد شما از ادامه تحصیل در کاناداست)

دریافت پذیرش و ویزای تحصیلی کانادا، یکی از بهترین راههایست که مهاجرت به کانادا را هموار میکند.

تحصیل در کانادا علاوه بر کسب امتیازات بالا برای دریافت اقامت دائم کانادا باعث می شود که بعد از فراغت از تحصیل نیز بتوانید با توجه به رشته و تخصص مهارتی ای که در مراکز آموزشی کانادا گذرانده اید کار پیدا کرده و درآمد کسب نمایید.

یکی از نتایج اعتماد به ما 

 

سوالات فراوانی برای کسانی که تحصیل در کانادا را برای روش مهاجرت خود انتخاب می کنند به وجود می آید. مانند:

آیا دریافت یا اخذ پذیرش و ویزا تحصیلی کانادا بدون مدرک زبان ممکن است؟ دریافت یا اخذ ویزا تحصیلی کانادا به دریافت اقامت دائم کانادا ختم می شود؟ معایب و مزایای دریافت پذیرش و ویزا تحصیلی کانادا چیست؟ آیا خانواده ی شخصی که ویزا تحصیلی کانادا دریافت میکند آنها نیز میتوانند همراه شخص درخواست کننده وارد کانادا شوند و مهاجرت کنند؟ آیا میتوان همزمان با تحصیل در کانادا کار کرد؟ دریافت ویزا تحصیلی کانادا چقدر زمان بر خواهد بود؟ آیا دریافت ویزا تحصیلی کانادا شرایط سنی خاصی دارد؟ و ...

دلایل ریجکتی ویزای تحصیلی کانادا:

 

 

مهمترین دلیل ریجکتی ویزای تحصیلی کانادا + مواردی که در ویدئو عنوان شد، مراجعه به مراکزی ست که مجوز اداره مهاجرت کانادا را ندارند، یعنی بدون نظارت و دانش وکیل/مشاور رسمی اداره مهاجرت کانادا، پرونده ای پر از خطا و مشکلات برای اداره مهاجرت کانادا ارسال می شود یا به دلیل اینکه از واژه هایی مانند ویزای تضمینی استفاده می کنند؛ مدارک جعلی استفاده می کنند که موجب بلاک شدن متقاضی تا حداقل 5 سال می شود.

عوامل بسیاری در ریجکتی ویزای تحصیلی کانادا تاثیر گذار است که بدترین آنها ارائه مدارک جعلی به اداره مهاجرت کاناداست، در صورتی که کوچکترین تناقض یا جعلی در پرونده ویزای تحصیلی انجام شود، به احتمال بسیار قوی 5 سال از هرگونه درخواست ویزا به کشور کانادا محروم خواهید شد، پس یا خودتان درخواست کننده ویزای تحصیلی کانادا باشید یا در انتخاب کارگزار یا مشاور رسمی وسواس به خرج دهید و تحقیق کنید. (شرکتهایی که مجوزی از اداره مهاجرت کانادا ندارند، چون سرتیفیکیت کانادا را ندارند، ترسی از ارائه مدارک جعلی بدون اطلاع شما، به اداره مهاجرت ندارند. چون یک پروفایل با نام شما برای اداره مهاجرت ایجاد میکنند‌ اما یک وکیل رسمی در کانادا با پروفایل خود درخواست ویزا را ثبت می کند)

از جمله دیگر دلایل ریجکتی ویزای تحصیلی کانادا می تواند به موارد ذیل اشاره کرد:

- ترجمه ضعیف مدارک و ارائه آن به اداره مهاجرت (متاسفانه بسیار ساده و در عین حال دلیل بسیاری از ریجکتی های ویزای تحصیلی کاناداست)

- مراجعه به شرکت های مهاجرتی یا اشخاصی که لایسنس فعالیت ندارند ( در سایت اداره مهاجرت کانادا به صراحت اعلام شده که اگر هرگونه درخواست ویزا توسط افراد و شرکتهایی که مجوز فعالیت در کانادا ندارند انجام شود و افسران اداره مهاجرت متوجه این تخلف شوند، امکان تحریم 5 ساله شما وجود دارد)

- یکی دیگر از عوامل مهم ریجکتی ویزای تحصیلی کانادا، ارائه انگیزه نامه ضعیف در پرونده درخواست ویزاست. که پیش تر به آن اشاره کردیم.

- انتخاب رشته و مرکز آموزشی نامرتبط از مهمترین عوامل ریجکت شدن ویزای تحصیلی ست

- عدم ارائه مدرک زبان؛ درست است که ارائه مدرک زبان در درخواست ویزای تحصیلی کانادا اجباری نیست اما تاکید می کنیم که بسیار در شانس ویزا تاثیر گذار است.

- عدم توانایی مالی؛ اثبات توانایی مالی نقدی و غیر نقدی برای افسران اداره مهاجرت کانادا بسیار مهم است و یکی از اصلی ترین دلایل رد درخواست ویزای تحصیلی کانادا همین ارائه تمکن مالی ست

- تاریخچه سفر قوی نیز می تواند در تصمیم آفیسر برای صدور ویزای تحصیلی تاثیر گذار باشید، ارائه تاریخچه سفر قوی در درخواست ویزای تحصیلی کانادا اجباری نیست، اما میتواند به نوعی اثبات کننده این باشد که قصد پناهندگی در کنادا را ندارید.

- تای یا همان وابستگی خانوادگی یکی از عواملی ست که می تواند اثبات کننده بازگشت شما به کشور مبدا پس از گذراندن طول دوره تحصیل در کانادا باشد و احتمال ریجکتی ویزای تحصیلی را کم می کند.

- وابستگی شغلی در کنار وابستگی خانوادگی می تواند احتمال دریافت ویزای تحصیلی کانادا را افزایش دهد و ریسک ریجکتی ویزای تحصیلی کانادا را کم کند.

اگر قبلا سابقه درخواست ویزای تحصیلی داشته اید اما ریجکت شده اید؛ توصیه می شود صفحه رفع ریجکتی ویزای کانادا را مطالعه بفرمایید. 

 

ارائه انگیزه نامه یا استادی پلن برای درخواست ویزای تحصیلی کانادا:

باید توجه داشته باشید که ارائه یک انگیزه نامه حرفه ای با توجه به مدارکی که ارائه می دهید، در شانس دریافت ویزای تحصیلی کانادا بسیار تاثیر گذار است، باید در انگیزه نامه درخواست ویزای تحصیلی عنوان کنید که چرا تصمیم به ادامه تحصیلی در کانادا گرفته اید، چرا این مرکز آموزشی را انتخاب کرده اید، چرا این رشته را انتخاب کرده اید، تحصیل در رشته و مرکز آموزشی مذکور چه تاثیری در ارتقا سطح شغلی و سطح اجتماعی شما خواهد داشت؟ و بسیاری مواد تخصصی دیگر که در انگیزه نامه باید عنوان شود. بسیار مهم است که این انگیزه نامه توسط یک شخص مبتدی و تازه کار نوشته نشود. تجربه ثابت کرده که اولین موردی را که افسر اداره مهاجرت به آن دقت می کند همین مواردی ست که در انگیزه نامه ویزای تحصیلی عنوان شده است. برای مشاهده نمونه انگیزه نامه می توانید به صفحه استادی پلن مراجعه بفرمایید

مزایای دریافت پذیرش و ویزا تحصیلی کانادا:

1. هزینه ی تحصیل کم تحصیل در کانادا نسبت به کشورهای هم سطح کانادا مانند آمریکا، استرالیا، انگلیس. برای مشاهده شهریه های تحصیل در مراکز آموزشی کانادا، می توانید مطلب هزینه های تحصیل در کانادا مطالعه بفرمایید

2. سطح علمی بالای مراکز آموزشی کانادا نسبت به کشورهای پیشرفته (رتبه یک سطح علمی آموزشی در جهان)

3. امکان 20 ساعت فعالیت کاری در هفته برای شخص دریافت کننده ی ویزای تحصیلی.

4. امکان دریافت ویزای کار فول تایم برای همسر فرد درخواست کننده ی ویزای تحصیلی کانادا.

5. امکان تحصیل رایگان برای فرزندان شخص دریافت کننده ی ویزای تحصیلی کانادا.

6. کسب امتیاز بالای تحصیل کانادایی برای درخواست اقامت نیروی کار متخصص فدرال کانادا.

7. امکان اشتغال به کار پس از فراغت از تحصیل در کانادا و درخواست اقامت دائم فرد درخواست کننده و تمامی اعضای خانواده

8. امکان دریافت پذیرش و ویزا تحصیلی کانادا بدون مدرک زبان، بدون تاریخچه سفر قوی (شینگن) و بدون محدودیت سنی وجود دارد؛ اما باید توجه داشته باشید که این عوامل در شانس ویزای تحصیلی کانادا بسیار تاثیرگذار است

9. شانس یادگیری زبان انگلیسی و فرانسوی در مراکز دولتی آموزشی کانادا

10. دریافت پاسپورت کانادایی برای فرزند متولد شده در کانادا با توجه با قانون خاک کانادا.

11. دریافت ویزا تحصیلی کانادا به نوعی یکی از سریعترین روشهای ورود قانونی به کانادا می باشد.

 

مزایای ویزای تحصیلی کانادا

 

مراحل درخواست ویزای تحصیلی کانادا:

1. تایید شرایط متقاضی برای داشتن شانس ویزای تحصیلی کانادا توسط مشاور یا وکیل موسسه و امضای قرارداد.

2. تهیه و تحویل مدارک خواسته شده. (مدارک نسبت به شرایط هر فرد متفاوت است و نیازمند آنالیز دقیق شرایط)

3. انتخاب رشته و مرکز آموزشی با توجه به مشخصات متقاضی و تشخیص وکیل رسمی مهاجرت. ( انتخاب رشته و مرکز آموزشی در شانس دریافت ویزا با توجه به مشخصات هر متقاضی بسیار تاثیر گذار است)

4. ثبت نام، ارسال مدارک و درخواست پذیرش از مراکز آموزشی معتبر کانادا.

5. ارائه مدارک و نامه پذیرش به سفارت کانادا و درخواست ویزای تحصیلی کانادا. 

6. انجام انگشت نگاری توسط متقاضی در یکی از مراکز انگشت نگاری کانادا (اگر در ایران هستید در کشورهای همسایه ایران)

7. دریافت ایمیل تاییدیه انگشت نگاری از سوی سفارت کانادا. 

8. انتظار برای پاسخ سفارت به درخواست ویزای کانادا. 

در مواردی ممکن است سفارت درخواست هایی همچون ارسال مدارک پزشکی، ارسال مجدد مدارک ملکی یا مالی و...  را داشته باشد که از طریق ایمیل اطلاع رسانی خواهد کرد.

 

اگر به سن شما کمتر از 33 سال است، حداقل فوق لیسانس دارید و می توانید آیلتس با نمره بالای 7.5 ارائه دهید، بهتر است شرایط ارزانترین روش مهاجرت به کانادا یعنی اکسپرس اینتری را مطالعه بفرمایید و اگر امتیازت کافی در سیستم اکسپرس اینتری را ندارید و علاقه به سرمایه گذاری در کانادا و دریافت اقامت کانادا از طریق خرید بیزینس را دارید، با مطالعه صفحات خرید داروخانه در کانادا؛  خرید رستوران در کانادا و خرید پمپ بنزین در کانادا می توانید از دید تجاری، اطلاعات کافی راجع به این مثال های خرید بیزینس در کانادا داشته باشید. همچنین اگر تمایل به راه اندازی بیزینس فرانچایزی دارید، بهتر است، صفحه خرید فرانچایز در کانادا را مطالعه فرمایید.

 

نکته بسیار مهم در خصوص اخذ ویزای تحصیلی کانادا: برخی از آژانسها یا شرکتهای مسافرتی یا تحصیلی چند نرخ برای خدمات درخواست ویزای تحصیلی در نظر گرفته اند: معمولی و تضمینی (ضمانت بازگشت وجه). این موضوع بدین صورت است که اگر هزینه درخواست ویزای معمولی را پرداخت کنید؛ یک کارآموز آن شرکت، خود را به جای شما جا زده و یک ایمیل به اسم شما درست می کند و درخواست ویزا می دهد (نام کاربری و رمز عبور را در اختیار شما نمی گذارند، همچنین از دیدگاه کانادا این نوع درخواست غیر قانونی ست.) علاوه بر غیر قانونی بودن این موضوع، احتمال خطا و ریجکتی به دلیل بی تجربگی کارآموز بسیار بالاست. اگر هزینه ویزای تضمینی را پرداخت کنید؛ یک غیر کارآموز باز هم با یک ایمیل از سمت شما درخواست ویزا می کند (نام کاربری و رمز عبور را در اختیار شما نمی گذارند، همچنین از دیدگاه کانادا این نوع درخواست غیر قانونی ست.).

این شرکتها برای توجیه تضمینی بودن ویزا، گاهی عنوان می کنند که از یک دعوتنامه رسمی و معتبر شرکت خودشان در کانادا برای افزایش شانس دریافت ویزای شما استفاده خواهد شد! (دعوتنامه نیز غیر قابل خرید و فروش است، و باز هم این فعالیت از نظر دولت کانادا، غیر قانونی ست)

 

با چند سوال ساده میتوانید متوجه دروغ این نوع شرکت ها شوید: 

آیا خود را به جای شما معرفی خواهند کرد یا از یک وکیل یا مشاور رسمی مهاجرت کانادا استفاده خواهند کرد؟ (اگر از وکیل یا مشاور رسمی استفاده می شود، شما حق دارید نام وکیل خود را بدانید و یک قرارداد مستقیم با وکیل یا مشاور رسمی کانادا داشته باشید و اگر یک ایمیل را به جای شما به کانادا معرفی خواهند کرد، حق دارید که نام کاربری و رمز عبور پروفایل و ایمیل خود را داشته باشید).

آیا اگر به جای شما ایمیلی درست می‌کنند، پروفایل و رمز ورود درخواست ویزا را در اختیار شما قرار خواهند داد؟ در صورتی که پروفایل و رمز ورود را در اختیار شما نگذارند، این موضوع با ریسک بسیار همراه است؛ به دلیل اینکه تضمین کرده اند که هزینه ی شما را در صورت رد درخواست ویزا، عودت دهند. پس به احتمال بسیار قوی بدون اطلاع شما، از مدارک جعلی برای تکمیل مدارک شما استفاده خواهند کرد، و برای اینکه مدرکی از جعل آنها نداشته باشید، پروفایل و رمز ورود را در اختیارتان نخواهند گذاشت. که اگر آفیسر متوجه جعلی بودن مدارک شود، 5 سال از درخواست ویزا تحریم خواهید شد. و هیچ مدارکی برای اثبات بی گناهی خود نخواهید داشت!

آیا دعوتنامه معتبری! که برای شما استفاده می کنند فقط برای شما بوده یا برای هزاران نفر دیگر استفاده شده است؟! اگر این شرکت شما را به کانادا دعوت می کند پس چرا یک ایمیل به جای شما درست کرده، رمز عبور را در اختیارتان نمی گذارد و درخواست ویزا می دهد؟

نکته جالب در دعوتنامه اینگونه شرکتها این است که؛ یک شرکت یا آژانس مسافرتی در کانادا ثبت کرده اند و شما را به عنوان یک توریست یا یک درخواست کننده ویزای تحصیلی، به کانادا معرفی می‌کنند و عنوان می‌کنند هیچ مسئولیتی در قبال شما نخواهند داشت! درنتیجه داشتن یا نداشتن این دعوتنامه هیچ تفاوتی در پرونده نخواهد داشت! فقط توجیهی برای دریافت اضافه بهای خدمات خود ساخته اند.

 

وکلای دادگستری، موسسات حقوقی، موسسات کاریابی بین المللی،  موسسات اعزام دانشجو، حتی آژانس های مسافرتی، یا افراد حقیقی، برای فعالیت در حیطه ویزا و مهاجرت به کانادا باید از شورای قانونگذاری مهاجرت کانادا (ICCRC) مجوز داشته باشند؛ در غیر این صورت، هرگونه فعالیت آنها از دیدگاه کانادا در حیطه ویزا و مهاجرت غیر قانونی ست.

 

 در سایت رسمی مهاجرت کانادا اعلام شده است که؛ اگر از بی تجربگی و کلاهبرداری این‌گونه افراد یا موسسات فاقد مجوز ICCRC متضرر شوید، هیچ راهی برای پیگیری و رفع اتهامات خود ندارید. پس فقط به مشاوران یا وکلای رسمی کانادا اعتماد کنید تا  در صورت بروز مشکل، مدافع منافع شما باشیم.

 

حتی اگر خودتان قصد انجام امور درخواست ویزای تحصیلی کانادا را دارید، با دقت کامل به نکات زیر توجه فرمایید، این نکات بر مبنای تجربه و اطلاعات دقیق مشاوران و وکلای مهاجرت موسسه تهیه و تالیف شده است.

ویزای تحصیلی کانادا بدون شینگن ممکن است، اما تضمین صدور ویزا یک دورغ بزرگ است. ویزای 100% تضمینی کانادا وجود ندارد. هیچ شخص یا شرکتی آشنایی در سفارت کانادا ندارد. هیچگونه تفاوتی بین بررسی مدارک در کانادا وجود ندارد. هیچ دعوتنامه ای تضمین کننده صدور ویزای کانادا نخواهد بود. ویزای فوری یا VIP کانادا وجود ندارد. سفارت هیچ گونه آماری در خصوص تعداد قبول یا رد درخواست ویزا را اعلام نمی کند، تمام آمارهایی که در سایت های مختلف عنوان می شود که مثلا 90 درصد درخواست ویزای ایرانی ها ریجکت یا قبول شده است دروغی بیش نیست؛ تعداد قبول یا رد درخواست های ویزا هیچوقت اعلام نشده است. ارائه مدارک جعلی به اداره مهاجرت یا سفارت کانادا عواقب جبران ناپذیری خواهد داشت.

 

 

مطالب پیشنهادی:

> مهاجرت پرستاران به کانادا

درباره ویزای کانادا

> شرایط اقامت کانادا

مهاجرت از طریق استارتاپ

اقامت سرمایه گذاری کانادا

 

ویزا 724، در کنار شرکت حقوقی مهاجرتی و شرکت توسعه بیزینس در کانادا، با داشتن تجربه راه اندازی و توسعه بیش از 100 کسب و کار موفق، صفر تا صد خدمات خرید بیزینس یا راه اندازی بیزینس، امضای قرارداد قانونی و انجام امور مهاجرتی را ارائه می کند. ما کسب و کار را مطابق با شرایط شما، انتخاب و برای خرید یا راه اندازی آن اقدام می کنیم. در صورتی که قصد راه اندازی یک کسب و کار در کشور کانادا را داشته باشید و اگر تمایل دارید در فرانچایز های قوی کانادا سرمایه گذاری کنید، می توانید با ما در ارتباط باشید.

در این شرکت، گام به گام در خدمت اهداف کارآفرینانی هستیم که میخواهند بیزینس موفقی در کانادا داشته باشند و از راههای برنامه های تجاری روشهای سرمایه گذاری در کانادا ، ویزای استارتاپ و راه اندازی بیزینس به کانادا مهاجرت کنند.

دریافت اطلاعات تماس و اطمینان از مجوز های ما، با مراجعه به صفحه > درباره موسسه مهاجرتی ما

اطلاعات تکمیلی

قیمت

طبق درخواست

مدت اقامت

طبق رشته انتخابی

مدت اعتبار

طبق رشته انتخابی

مدت اخذ ویزا

حدود 90 روز کاری


مشاوره رایگان/پرسش و پاسخ


همراهان گرامی، در این قسمت میتوانید سوالات خود را مطرح نمایید. در اولین فرصت پاسخگوی شما خواهیم بود.(نمایش عمومی)


Homa :

سلام من فارغ تحصیل داروسازی هستم می خواهم در کانادا ادامه تحصیل بدم یا هم که دارو خانه راه بندازم اگر میشه راهنمایی کنید منو

با سلام و احترام

باید شراطتتان بررسی شود، لطفا به صفحه تماس باما مراجعه نمائید.

afi :

سلام من 9 ماه است که برای ویزای تحصیلی اقدام کردم 4 ماه پیش ویزای همراه همسرم اومده و لیبل خورده ولی همچنان ویزای من که متقاضی اصلی هستم نیومده ، میشه راهنمایی کنید باید چه اقدامی انجام بدم؟

با سلام و احترام

باید منتظر باشید تا ویزاتون بیاد.

مسعود :

سلام و عرض ادب؛ آیا امکان پذیرش مشروط برای گذراندن دوره زبان و در ادامه تحصیل در مقطع کارشناسی ارشد وجود دارد ؟ به عنوان مثال، دانشگاه کوئیز یک مدرسه مختص دوره زبان برای مقاصد آکادمیک دارد.

سلام بله امکان درخواست پذیرش وجود دارد ولی احتمال رد ویزا بسیار بالا است.

محمود :

سلام وقت بخیر. من اواخر آپریل پرونده مو سابمیت کردم (پذیرش تحصیلی از دانشگاه آتاوا ترم پاییز2023 به صورت خانوتدگی همسرم و دختر 6 سالم) متاسفانه بعد از 5 ماه هنوز جوابی در مورد پرونده نیومده. جالب اینجاست که همه مراحل پرونده (eligibility - background check) پاس شده ولی هنوز2 ماه پیش تا الان هیچ آپدیتی هنوز روی پرونده نیومده. الان من سوالم اینه که چیکار میتونم بکنم (ضمن اینکه چندین بار web form زدم) ؟ و اینکه با توجه به اینکه همه مراحل پاس شده به احتمال زیاد pass request خواهم شد ؟ منظورم اینه که اگه تو هر کدوم از مراحل مشکلی بود ریجکتی اعلام میشد ولی الان که همه مراحل پاس شده یعنی احتمالش زیاده که اکی بشه ویزا ؟

با درود 

خیر؛ طولانی شدن پاسخدهی دلیل بر تایید ویزا نیست. باید صبر کنید و اگر طولانی شده ترم ورود به کانادا دیفر کنید.

Ali :

سلام‌ما پذیرش مستقیم با نمره تافل گرفتیم و شهریه ی دانشگاه رو پرداخت کردیم ولی ets کنسل کرد الان باید چیکار کنیم بدون نمره زبان اقدام کنیم یا با همون تافلی که کنسل شده؟ ممنون که به همه سوال ها پاسخ میدید

با درود 

درخواست ویزای تحصیلی کانادا بدون مدرک زبان توصیه نمی شه

هاشم یوسفی :

سلام من میخوام در مقطع کارشناسی ارشد در رشته کشاورزی شاخه علوم دامی تحصیل کنم .برای ویزا تحصیلی ودانشگاه مربوطه چه کاری باید انجام بدم

ستار محمودی اصل :

با عرض سلام و وقت بخیر اینجانب دانش آموخته دکتری دانشگاه بوعلی سینا می باشم خیلی مشتاقم دروه پسا دکتری را در یکی از دانشگاه های کانادا بگذرانم فعلا مدرک زبان ندارم رساله کارشناسی ارشد بنده در زمینه گل های حفاری و رساله دکتری بنده در زمینه ترمودینامیک محلولها در دما و فشارهای بالا بصورت تجربی و مدل سازی بود خیلی مشتاقم که این مقطع رو تو کشور صنعتی بگذرونم چون زمینه کاری بنده فکر کنم برای این کشور لازمه،اگر کمکم کنید بی نهایت دعاگو هستم

ستار محمودی اصل :

با عرض سلام و خسته نباشید بنده دانش آموخته دکتری شیمی فیزیک از دانگاه بوعلی سینای همدان هستم خیلی مشتاقم که دوره پسا دکتری را در دانشگاه های کانادا بگذرانم ایا امکان اجرا شدن این کارهست لازم بذکر می باشد بنده فعلا مدرک زبان ندارم عنوان رساله فوق لیسانس بنده در زمینه گل های حفاری نفت بود و عنوان دکتری ترمودینامیک محلولها،خیلی خیلی مشتاقم اگر کمکم کنید بی نایت ممنون میشم

ندا باب زن :

سلام وقت بخیر ، بنده متاهل هستم خودم وهمسرم 27سال هستیم ، خودم مدرک کاردانی رشته مدیریت کسب و کار و همسرم کاردانی اینترنت و شبکه رو داریم ، فرزند نداریم و کل بودجه ای ک داریم با درنظر گرفتن حق وکالت و دارالترجمه و غیره 800میلیون هست.مدرک زبان هم درحال حاضر نداریم ولی قصد اقدام داریم. میشه راهنمایی کنید امکان اقامت تحصیلی در کانادا رو با این شرایط داریم یا خیر؟ ممنون میشم پاسخگو باشید

 با درود 

به بالای سایت مراجعه و فرم ارزیابی رایگان تکمیل بفرمایید

پویا فرقانی :

سلام من از دانشگاه کونکوردیا در استان کبک پذیرش گرفتم. برای گرفتن CAQ از اداره مهاجرت کبک اقدام کردم و این سوال رو باید جواب بدم. (Place where application for study permit will be submitted). توی لیستش فقط آنکارا رو داره از کشور ترکیه و استانبول نیست. وقتی سایت Canada.ca رو چک کردم دیدم برای VAC هم استانبول داره و هم آنکارا که استانبول برای من خیلی راحت تره. میخواستم ببینم اگر توی CAQ آنکارا رو بزنم و بعد برای VAC برم استانبول مشکلی پیش میاد؟ یه سوال دیگه، فقط برای Biometrics باید حضوری برم به مراکز VAC یا برای CAQ هم یه مراجعه حضوری دیگه خواهم داشت؟

با درود 

همان جایی تشریف ببرید که داخل فرم اعلام می کنید

Fereshteh :

سلام آیا از طریق سرمایه گذاری در شرکتی در کانادا منجر به اخذ ویزا میشه و اصل سرمایه بازگشت داره بعد از چند سال وبه چه میزان سرمایه نیاز هست برای اخذ اقامت یک خانواده 4 نفره ؟ سوال دوم اینکه بنده دو فرزند دختردارم 18 ساله و 15 ساله از روش تحصیلی و دانشجویی آیا امکانش هست و هزینه تحصیل آنها چقدر میشه بنده 54سال دارم و همسرم 66سال لطفا اگر امکان موفقیت از طریقی وجود دارد بنده را راهنمایی بفرمایید .آیا از طریق تحصیل فرزندان اجازه اقامت والدین هم به همراه آنان امکانپذیر است ؟بنده بازنشسته هواپیمایی هستم و تمامی licenceفروش بار را دارم و به عنوان مدیر عامل خارج از سهام شرکت خدمات بار هوایی هستم لطفا بهترین روش را معرفی نمایید ????????

با درود 

اگر بیزینس خوبی با برنامه ریزی انتخاب شود می تواند علاوه بر بازگشت سرمایه سودآور هم باشد. فرزندان زیر 22 سال می توانند زیر مجموعه شما برای مهاجرت به کانادا اقدام کنند. فرزندان بعد از فارغ التحصیلی در صورتی که بتوانند اقامت بگیرند، برای والدین هم می توانند برای اقامت اقدام کنند. برای بررسی شرایط می توانید به  بالای سایت قسمت رزرو وقت مشاوره یا فرم ارزیابی رایگان مراجعه بفرمایید

علی خبیری :

با سرمایه 2.000.000.0 تومان و نمره 6 ایلتس چگونه میتوانم ویزای دانشجویی یا تحصیل در کالج را کسب کنم. با تشکر

بله ممکن است اما دیگر شرایط شما باید بررسی شود. میتوانید داخل سایت وقت مشاوره رزرو بفرمایید یا فرم ارزیابی رایگان را تکمیل بفرمایید.

محمدعدنان میثمی پور :

سلام25ساله هستم دیپلم ریاضی پیش دانشگاهی تجربی بامعدل بالای 15میتونم برای تحصیل پزشکی کانادا اقدام کنم ؟اگه بتونم دوره 4ساله علوم پایه راآنجا بگذرونم MCATهم قبول بشم 30سالم میشه؟ باشرایط سنی مشکل پیش نمیاد؟ اگه بتونم کارشناسی یکی ازرشته های علوم پایه رادرکانادا وپی آر هم بگیرم برای ورودی پزشکی بازهم بایدآزمون mcatهم بدم یا نیازی به آزمون MCAT نیست ؟

شرایط سنی مشکلی نیست. در صورت قبولی و دریافت لیسانس علوم پایه مشکلی نیست.

آزیتا یداللهی :

بنده جهت پذیرش تحصیلی در مقطع دکتری روانشناسی مزاحم شدم

حسن :

سلام واحترام 52ساله دارای3پسر27و22،و8ساله هستم بامدرک تحصیلی سیکل 10سال نظامی بوده ام و15سال سابقه مدیرعاملی ، رییس وعضوهیت مدیره چندین شرکت تولیدی وصنعتی وعمرانی دارم وادامه دارد. باچه نوع ویزاوجقدرهزینه میتوانم به کانادامهاجرت کنم.اصلاامکان داردیانه؟اگربله بااعضای خانواده امکانپذیرهست؟لطفادرموردتمکن مالی هم توضیح بیشتری بفرمایید؟

فرزندان بالای 21 سال شما باید به صورت مستقل عمل کنند و هزینه مورد نظر بسته به برنامه مهاجرتی که می توانید اقدام کنید متفاوت است. از این رو می توانید داخل سایت فرم ارزیابی رایگان را تکمیل نمایید.

مرجان :

سلام - شما پرونده اخذ ویزا دانش آموزش قبول می کنید؟

اگر شرایطش را داشته باشید، بله

مریم :

من تو رشته مهندسی مکانیک دانشگاه ازاد تحصیل کردم.متاسفانه معدلم 13.33 هست و بدلیل بعضی مشکلات شخصی دوره تحصیلیم طولانی بوده.(83-90) از سال 91 هم مشغول به کار تو بخشهای تعمیرات و نگهداری تو شرکتهای نفت و گاز بودم.آیا امکان گرفتن پذیرش برای دانشگاه دارم برای ارشد؟ فرقی هم نمیکنه کانادا یا هرجایی.

بله اما دانشگاههای درجه بالا شرط معدل دارند

شقایق سعادت :

سلام من 22 سالمه و مدارک زبان از قبیل CAE و FCE رو دارم، دوره TTC هم گذروندم ولی مدرک ندارم و بطور کلی سطح زبانم خوبه. رشته دانشگاهیم آموزش زبان انگلیسی هست و یک ترم تا انتهای کارشناسیم مونده. رزومه تقریبا خوبی هم دارم چون تو اموزشگاه های مختلف زبان تدریس کردم و در شرکت تحقیقاتی معتبر مدتی مشغول بودم که میتونن برام توصیه نامه ارائه بدن. با توجه به مواردی که گفتم میتونم واسه کالج اقدام کنم بدون نیاز به مدرک ایلتس ؟ درضمن اضافه کنم که همسرم هم برنامه نویس (فرانت اند) هستن و همزمان برای ویزای اسپانسر شیپ اقدام میکنن میخواستم بدونم اگر ویزای تحصیل در کالج من صادر بشه همسرم هم ویزای وابستگی میگیره ؟

گرچه دریافت پذیرش و ویزای تحصیلی کانادا بدون ارائه مدرک زبان ممکن است اما چون موجب افزایش ریسک دریافت ویزا می شود در مرحله اول توصیه می شود که مدرک زبان را دریافت کنید، در غیر این صورت باید دلیل قانع کننده به افسر اداره مهاجرت ارائه شود.

چیزی با نام ویزای وابستگی وجود ندارد. اگر شما موفق به دریافت ویزای تحصیلی کانادا شوید، همسر شما هم می تواند درخواست ویزا کار باز یا ویزای توریستی داشته باشد.

سارا ضیا :

سلام.من 40 ساله ، متاهل و دارای یک فرزند 7 ساله هستم.قصد دارم با همسر و فرزندم به کانادا(ونکوور) از طریق ویزای تحصیلی برای خودم مهاجرت کنم. مدرک لیسانس مهندسی صنایع غذایی از دانشگاه شهیدبهشتی دارم .سال 82 فارغ التحصیل شدم.سابقه کار و بیمه هم دارم.

اگر بتوانید مدرک زبان دریافت کرده و تمکن مالی کافی داشته باشید؛ با انتخاب رشته درست و مرکز آموزشی معتبر شانس دریافت ویزا را خواهید داشت

nilofar ahmadpanah :

با سلام همسر من لیسانس علوم آزمایشگاهی هست آیلتس 5.5 دارد و ما هر دو کارمند رسمی هستیم یکبار از سوئد رد شدیم شانس ویزا شدن ما برای کانادا چقدر است؟

به خیلی شرایط شما بستگی دارد. می توانید فرم ارزیابی تکمیل بفرمایید

amin :

سلام و درود دانشگاه غیرانتفایی در ایران(شیخ بهایی)اعتبار کافی برای پذیرش را دارد؟ برای تحصیل در کارشناسی ارشد مقالات و پژوهش ها شانس را افزایش می دهد؟ و اینکه کسی می تواند دوباره کارشناسی در کانادا بخواند؟

در کانادا می توانید ارشد بخوانید، پذیرش مشکلی نخواهید داشت، موضوع اصلی دریافت ویزای تحصیلی کاناداست

FF :

سلام خسته نباشید ببخشید در صورتی که سال یازدهم و دوازدهم رو در کانادا بخونیم امکانش هست که بدون مدرک زبان در دانشگاه پذیرفته بشیم یا خیر ؟

زمانی که دو سال در مدارس کانادا تحصیل کنید قاعدتا مدرک زبان بالایی می توانید دریافت کنید!

کتی :

سلام، من پذیرش پست داک از کانادا گرفتم، دانشگاه مدرک زبان نخواسته و منم فعلا دنبالش نرفتم ، آیا آفیسر ممکنه ایراد بگیره؟ نکته دوم، دانشنامه دکترای من موقت هست و فعلا مدرک اصل رو نمیدن، به نظر شما مشکلی پیش میاد؟

داریوش :

با سلام، من کارشناسی فلسفه غربم تازه فارغ التحصیل شدم و 23 سالمه. آیا می‌توانم برای کارشناسی مهندسی نرم افزار کانادا اقدام کنم؟ و آیا می‌توانم با مدرک کارشناسی‌ام گپ تحصیلی را توجیه کنم؟ حتما نیاز به مدرک زبان دارم؟

مینا زمانی : سلام من مشاوره میخواستم برای اخذ ویزای تحصیلی به کانادا.37 سال دارم 10 سال سابقه بیمه کارمند حسابداری دارم و لیسانس حسابداری از دانشگاه صنعتی شاهرود را دارم.همچنین مشغول به تحصیل در ACCA هستم که یه درس مربوط به Taxaion England را پاس کردم .میخواستم بدانم در چه سحطی هستم و ایا میتونم شرایط مهاجرت را داشته باشم ممنون شماره تماس من:***

رزیتا :

سلام من لیسانس مدیریت جهانگردی و ارشد مدیریت اجرایی خوندم الان میخوام یا برای ارشد مجدد یا مقطع دکتری با بورسیه تحصیلی به کانادا برم اما اولا اینکه نمیدونم کدوم مقطع رو بتونم بورسیه بگیرم و دوما اینکه نمیدونم کدوم رشته رو انتخاب کنم و اضافه کنم که مدرک زبان هم ندارم و چه مدرکی نیاز دارم؟و اگه بخوام برای دکتری برم ایا مقاله isiنیازه چون ندارم .ممنون میشم راهنمایی بفرمایید

مسعود محمد بیکی :

با عرض سلام و خسته نباشید من از طریق همسرم که دارای مدرک لیسانس آمار با گپ تحصیلی پانزده سال هستن میخواهم اقدام به اخذ ویزای تحصیلی کانادا رو داشته باشم و سن ایشان چهل سال و بنده 43سال و دارای یک فرزند دختر15 ساله تسلط کامل به زبان انگلیسی و خودم بیست سال سابقه کار به عنوان تکنسین ساخت قالب خودرو در شرکت قالبهای سایپا رو دارم و دایی بنده هفده سال هست در کانادا اقامت دارن به همراه خانواده میخواستم بدونم بهترین شرایط برای اخذ ویزا با توجه به شرایط ما چطور هست البته همسرم تا چند ماه دیگه مدرک آیلتس رو اخذ میکنه ممنون از توضیحات صادقانه شما در صفحه موسسه

Sedigh :

با سلام برای پذیرش گرفتن بدون مدرک زبان میزان تمکن مالی مورد نیاز به طور تخمینی چقدر باید باشه؟

با درود 

به طول دوره و هزینه دوره انتخابی بستگی دارد. حداقل 1 سال را محاسبه کنید.

aidin.nova :

درود من میخوام با مدرک همسرم ویزای تحصیلی کانادا بگیریم. لیسانس بهداشت محیط دارن،میخوام بدونم کلا چقدر هزینه داره تا گرفتن ویزا و رسیدندبه کانادا و اینکه واسه من هم‌ ویزا صادر میشه، اجازه کار واسه من صادر میشه من خودم لیسانس مدیریت دارم و شغلم دیتلینگ خودرو هستش

sahand toshani :

با سلام و وقت بخير من كارشناس راديولوژي در ايران هستم و در حال گذراندن طرح هستم ميخوام براي كارشناسي ارشد درخواست ويزاي تحصيلي در كانادا انجام دهم مدارك و اطلاعات كافي رو ميخوام كه در اختيار داشته باشم و اقدام كنم چه مواردي در قطعي شدن اين درخواستم مورد نياز است؟

Mohamad :

با سلام ، من سوالی داشتم ، من متولد بهمن 1380 هستم و 20 سالم هست و امسال سال دوم دانشگاهی من در رشته معماری هستش در دانشگاه های داخلی، علاقه مندم که در رشته های مربوط به کامپیوتر در کانادا ادامه تحصیل بدم اما خب الان تقریبا به سن سربازی هم رسیدم و معافیت ندارم ، خواستم بدونم بنده بخوام کار هام رو برای اقامت تحصیلی در کانادا انجام بدم در کل چقدر هزینه باید بکنم برای انجام شدن کارهام از جمله انجام شدن کارهای مدارک گرفته تا هزینه های اپلی کردن و ....؟؟ در کل به چه مبلغی نیاز دارم حدودا ؟ و چه مدارکی ؟ ممنون میشم در این زمینه هزینه کلی مورد نیاز و همچنین مدارک مورد نیاز و بهترین راه برای اینکار یک راهنمایی به بنده بکنین . ممنون.

نویدی :

سلام من 30 سالمه و کارشناسی ارشد عمران دارم. می خواستم بدونم آیا شانس این رو دارم که در کانادا در رشته ای به غیر از عمران(مثلا مدیریت یا مارکتینگ) در مقطع کارشناسی یا ارشد یا حتی کالج پذیرش بگیرم؟

بهادر عسگری :

من 41 سال دارم مهندس برق با 14 شال سابقه کار همسرم فوق دیپلم حسابداری داره 2 فرزند داریم 4و9 ساله خواستم ببینم آیا امکان مهاجرت وجود دارد یا خیر؟

اگر امکان دریافت آیلتس حداقل 6.5 دارید، تحصیلی در غیر این صورت ممکن است که شرایط جاب آفر آتلانتیک را داشته باشید.

احسان فر :

تمکن مالی با چه نرخ ارزی محاسبه می گردد؟آیا این مبلغ در یک حساب کانادایی بلوکه می شود و یا این مبلغ در زمان ورود به کانادا باید همراهمان باشد؟ با تشکر

حساب بانکی به صورت ریالی. خیر مبلغی بلوکه نمی شود تمکن مالی اثبات کننده توان مالی شماست.

جلیلی :

سلام آیا همسر شخصی که ویزای تحصیلی دارد، برای کار نیاز به ویزای کار دارد یا ویزای همراه کافی است. در صورت نیاز به اخذ مجوز برای کار، آیا باید قبل از ورود این اجازه اخذ شود یا خیر؟ ممنون

چیزی به نام ویزای همراه نیست، برای اینکه بتوانید در کانادا کار کنید باید درخواست ویزای کار ثبت شود.

فاطمه عزیزی :

25 ساله مجرد، اخرین مدرک دیپلم، ایلتس 6، 3 سال سابقه کار در ارایشگاه بدون بیمه، دیپلم ارایشگری دارم. ایا امکان گرفتن ویزای تحصیلی دارم؟ یا هر ویزای دیگری

به بالای سایت قسمت فرم ارزیابی رایگان مراجعه بفرمایید.

مهسا غلامی مقدم :

در رابطه با ویزای تحصیلی در رشته روانشناسی اطلاعاتی نیاز دارم

به مطلب دانشگاههای کانادا مراجعه بفرمایید.

ادیب :

برای رشته scienceدانشگاه کل گری و یا مک گیل چقدرزمان میبره وهزینههاشون چقدره؟دیپلمه تجربی هستم معدل19/65 و 18 سالمه قصدم ادامه در رشته داروسازی یا دندان پزشکیه ممنون

به وبسایت دانشگاهها در متن به آن اشاره شده مراجعه بفرمایید

arash amjadi :

درود بر شما ، من در المان زندگی می کنم 5 سال است که پناهندگی آمده ام . مدرک تحصیلی در ایران هم مهندی آتی گرفتم . تخصص من هم شبکه هست که سابق 7 سال دارم . الان هم در آلمان مشغول کار در سیستم تخصصی خودم نیستم . اما دارم برنامه ریزی می کنم جهت آزمون های خارجی مدارک تخصصی کامپیوتر . در حال حاضر زبان آلمانی مدرک زبان دارم ولی انگلیسی ندارم و سطح زبان انگلیسی هم آیلتس 5 است . می خواهم مهاجرت کنم . از چه طریقی بهتر است و کمترین هزینه !! ممنونم پاسخ بدهید . یا یک مشاوره بدهید .

بورسیه های تحصیلی یا دریافت جاب آفر از کارفرمای کانادایی

سهند سلیلی :

با سلام و احترام بنده شش ماه پیش پرونده اکسپرس اینتری ثبت کرده ام. با توجه به شرایط پیش آمده، اکنون قصد ادامه تحصیل در مقطع دکترا دارم. پذیرش فول فاند نیز گرفته ام. آیا در پروسه ویزای تحصیلی بنده به دلیل داشتن پرونده اکسپرس ایرادی گرفته خواهد شد؟ و آیا با کنسل کردن پرونده، این ایراد را می توان برطرف کرد؟ با سپاس از وقتی که میگذارید.

باید درخواست دوگانه ثبت شود. احتمال رد درخواست ویزا وجود دارد.

شهره شاکری :

وقت بخیر من یک هفته پیش براتون فرم ارزیابی ارسال کردم و متاسفانه جوابی دریافت نکردم. ممنون میشم اگر پیگیری بفرمایید. با تشکر

دنیا حجازی :

با سلام با موجودی 500 میلیون با همسرم میتوانیم مهاجرت تحصیلی (یک نفر تحصیلی و دیگری همراه -کاری)به ونکوور و یا مونترال را داشته باشیم با در نظر گرفتن هزینه وکیل

kiarash :

میخواستم بدونم برای تمکن مالی ویزای دانشجویی کانادا میشود قسمتی از آن را از حساب آمریکایی داییم به عنوان فامیلی فاند کمک گرفت

شبنم بابائی :

با سلام، میخواستم بپرسم گپ تحصیلی از تاریخ فارق التحصیلی تا زمان اخذ پذیرش از دانشگاه محاسبه میشه یا تا زمان وقت سفارت و دریافت ویزا؟

پذیرش

فاطمه :

سلام من بورسیه تحصیلی دکتری کانادا گرفتم و میخوام برای ویزا اقدام کنم. توی فرم ها برای استادی پرمیت به سوالاتی بر میخورم که میخواستم یک فرد با تجربه راهنماییم کنه و یا الینکه چجوری استادی پلن و کاور لتر خوب بنویسم. شما می تونید راهنماییم کنید؟

خدمات ویزا آموزش داده نمی شود. می توانید با دفاتر در تماس باشید و حق الوکاله رو سوال بفرمایید.

سمیه اسماعیل زاده :

گپ تحصیلی حدود 12 سال دارم ولی در این مدت در رشته تحصیلی خودم مشغول بکار بودم بودم میتونم ویزای تحصیلی بگیرم ؟ از نظر زبان و تمکن مالی مشکلی ندارم متاهل هستم و 1 فرزند دارم

اگر تمامی شرایط را داشته باشید و ادامه تحصیل شما در کانادا توجیه پذیر باشد مشکلی نیست. اما باید آفسیر را قانع کنید که چرا قصد ادامه تحصیل دارید.

الهه افشون :

سلام خسته نباشید من دانشجو دانشگاه علامه طباطبایی هستم و تیرماه مدرک کاردانیم میگیرم میخواستم بدونم من میتونم اقدام کنم برای کاردانی به کارشناسی؟و سوال دیگه ای که داشتم میشه خواهرم یا شوهر خواهرم منو ساپورت کنن برای تمکن مالی ؟ایران زندگی میکنن ولی چون شوهر خواهرم هم حقوق ارزی داره هم ریالی میشه وکالت نامه کتبی بدن و برای تمکن مالی استفاده کرد؟

داشتن تمکن مالی متقاضی الزامی ست

علیرضا :

سلام همسر من با مدرک دکترای صنایع غذایی،ایلتس 6 جنرال و دولینگو 120 پذیرش دانشگاه رایرسون تورنتو گرفتن،حدود یک ماه پیش ریجکت شدن البته من به عنوان همراه بودم،مجدد برای reapply اقدام کردیم اینبار من از پرونده خارج شدم و مجدد همون نامه ریجکتی بعد یک هفته اومد،تمکن مالی هم مناسب بود.درخواست نوت آفیسر دادیم که ممکنه تا 3 هفته آینده بیاد،در صورت ارایه نوت آفیسر به شرکت شما در این خصوص کمکی میتونید به پرونده ما کنید. ممنون

با دفاتر در تماس باشید راهنمایی خواهید شد

فاطمه قاسمی پاورسی :

سلام و عرض ادب،من برای ویزای تحصیلی دو ماه دیگه اقدام‌کنم چ مدت طول میکشه ویزای تحصیلی بگیرم،لیسانس حقوق میخونم درحال حاضر،برای فوق لیسانس ایا میشه در دانشگاه کانادا خوند یا ن از دوباره باید شروع کنم ممنون‌میشم در این باره راهنماییم کنید؟ واینکه برای تمکن مالی من تو کانادا کسی رو دارم و هزینه و شهریه رو دارم.

در شرایط کنونی کرونا بررسی ویزاها تحصیلی به کندی انجام می شود.

تمکن مالی را مطابق با میزان شهریه و یک سال زندگی در کانادا ارائه دهید

مهراناسرپرست :

سلام وقت بخیرمن یه دختر7ساله دارم که برای تحصیل واقامت کانادامیخواستم راهنماییم کنیدازچه طریقی میتونم اقدام کنم ممنون

می‌توانید مشخصات خود را، برای بررسی دقیق شرایط، در فرمهای ارزیابی رایگان وارد نمایید


حسین وکیلی :

تقاضای کارشناسی امکان تحصیل در کانادا در مقطع فوق لیسانس مهندسی عمران و در نهایت اخذ اقامت دائم کارشناسی عمران از دانشگاه آزاد با معدل 14.05 و مدرک زبان آیلتس 6.5 و بودجه 500 میلیون تومان

ali :

سلام. من از دانشگاه یورک کانادا پذیرش دکتری فایننس برای فال 2020 دارم. بعنوان بخشی از پرونده بعنوان هم تمکن مالی و هم تای میخوام دارایی سهامی که در بورس تهران دارم رو اعلام کنم که حدود 5.5 میلیارد تمن میشه ولی نگرانم که بخاطر نسبتا بالا بودن این رقم برای ویزای تحصیلی حساسیت ایجاد بشه و ریجکت بشم. این نگرانی منطقیه یا اینکه این رقم اصلا عدد بزرگی نیست؟ فول فاند دارم از طرف دانشگاه و حساب بانک هم 600 میلیون تومن نامه تمکن گرفتم. اصرارم روی اعلام سند دارایی سهام بخاطر ارتباطش با رشته تحصیلی و شغل تضمین شده داخل ایران هست. ممنون میشم این ابهام رو رفع بفرمایید

مدارک واقعی باشد مشکلی نیست

نرگس رستم زاده :

سلام. بنده قصد رفتن به کانادا رادارم. مدرک کارشناسی علوم تربیتی دارم. ودرحال حاظر کلاس زبان میرم واسه گرفتن ایلتس. ایا میشه بدون مدرک زبان به کانادا برای ادامه تحصیل برم. چقدر تمکن مالی لازمه وچقدر پول لازم میشه. متاهل هستم. بدون فرزند. مدرکمو از دانشگاه پیام نور گرتم. ممنون میشم راهنمایی کنید

بله بدون مدرک زبان هم ممکنه، اما باید شرایط شما توسط مشاور تایید بشه برای محاسبه هزینه های تحصیل می تونید به صفحه هزینه های تحصیل در کانادا مراجعه بفرمایید

asghar :

با سلام و احترام بنده قصد دارم برای گرفتن پذیرش در مقطع دکتری برای دانشگاه آلبرتا در ادمنتون اقدام کنم. یکی از اساتید این دانشگاه برای من مناسب می باشد ، با توجه به اینکه ایشون جواب ایمیل های بنده را ندادند ، آیا برای شما مقدور می باشد که از جانب من با ایشان به صورت فیزیکی صحبت کنید ؟ با تشکر

با سلام  و احترام

خیر

سهند :

با سلام من برای مقطع فوق لیسانس از دانشگاه مونترآل ایالت کبک با نمره B1 آزمون TEF پذیرش گرفتم، و باید برای study permit اقدام کنم. آیا مدرک و نمره زبان برای اداره مهاجرت ویزای تحصیلی هم نیاز هست؟ آیا ممکنه بخاطر نمره کم TEF ریجکت بشم؟ در ضمن من ویزای توریستی 5 ساله دارم

ارائه مدرک زبان می تواند در تصمیم گیری آفیسر ویزای تحصیلی تاثیر گذار باشد

Abolfazl :

ایا می توان بعد از کنکور از طرف دانشگاه کانادا به کانادا مهاجرت کرد درصورتی که بخشی از هزینه هارا خودشان بپردازند مانند هزینه گرفت ویزا و شهریه دانشگاه و .....

هزینه گرفتن ویزا را کسی به شما پرداخت نمی کند، اما اگر موفق بشید از دانشگاههای کانادا بورسیه دریافت کنید، می توانید پس از فارغ التحصیلی کار پیدا کنید و درخواست اقامت کانادا داشته باشید

mohammad :

با سلام و احترام بنده قصد مهاجرت به کانادا رو دارم لطفا در صورت امکان راهنمایی بفرمائید. بنده 38 سال سن و متاهل هستم. فوق دیپلم نرم افزار کامپیوتر از دانشگاه آزاد و لیسانس علمی کاربردی در رشته مهندسی شبکه های کامپیوتری با معدل 18 می خواستم بدونم که : 1-آیا این مدارک مورد قبول دانشگاههای کانادا جهت ادامه تحصیل درمقطع کارشناسی ارشد هست یا خیر؟ 2- آیا سن تاثیر گذار هست در دادن ویزا یعنی ریسک بالایی دارد یا ربطی به سن ندارد؟ 3-موقعی که درخواست پذیرش از دانشگاه میگیرم برای همسرم به چه صورتی اقدام میتونم بکنم اول خودم باید به خاک کانادا برسم بعد اقدام کنم یا به گونه ای دیگر هست؟ 4-آیا بعد از گرفتن مدرک دانشگاهی از کشور کانادا جهت اقدام به اقامت دایم دچار مشکلی نمیشم؟ یا ریسکی یا شرایطی دارد؟ با سپاس فراوان و با آرزوی توفیق روز افزون

سن و مدرک زبان در تصمیم گیری آفیسر موثر است. همسر شما می تواند درخواست ویزای ورک پرمیت داشته باشد. پس از فارغ التحصیلی در رشته و دانشگاه مناسب شانس دریافت اقامت شما بالا خواهد رفت. همیشه برای ویزای موقت کانادا (توریستی و تحصیلی) ریسک ریجکتی وجود دارد

Mohamad36111 :

سلام پیام اومد واسه گوشیم که نتیجه ارزیابی فرم برات ارسال شده ولی هرچی میگردم نیست میشه لطفا راهنمایی کنید

با مراجعه به صفحه تماس باما، ایمیل خود را در واتساپ سازمان ارسال بفرمایی، پیگیری خواهد شد

Parvin :

سلام یه سری سوار درمورد ادامه تحصیل در کانادا رشته ی امار در مقطع مستر ازتون سوسوال بپرسگ

بفرمایید؟

کتایون :

سلام.متقاضی ویزای تحصیلی بدون مدرک زبان در ونکوور هستم.دانشجوی کارشناسی ارسد ترم آخر هستم.47 سال دارم و متاهل هستم و پسر زیر 15 سال دارم تا 10 میلیارد تمکن مالی داریم.

بهتر است بدون مدرک زبان برای ویزای تحصیلی اقدام نفرمایید و با توجه به سرمایه عنوان شده بهتر از برنامه های مهاجرت از طریق ثبت شرکت در کانادا و سرمایه گذاری در نیوبرانزویک کانادا را مطالعه بفرمایید

پریا :

سلام برای ویزای تحصیلی بهتره من تنها اقدام کنم و بعد رسیدن به کانادا برای همسر وفرزندم درخواست ویزا کنم یا همزمان کار رو پیش ببرم؟

مشاور مهاجرت و ویزا:

بسته به شرایط هر پرونده متفاوت است.

الهام :

سلام. من شنیده ام که میتوان برای ویزای تحصیلی به کانادا بدون مدرک زبان اقدام کرد به این صورت ک قبل از ورود به دانشگاه دوره زبان انگلیسی را باید شرکت کنم.میخواهم برای mba رشته حسابداری و یا گرایش مرتبط ادامه تحصیل دهم‌. ابا امکان داره و هزینه حدودی دوره زبان و دانشگاه در این رشته چقدر براورد میشه به صورت حدودی...ممنون

مشاور مهاجرت و ویزا:

به صفحه هزینه های تحصیل در کانادا مراجعه فرمایید.

Reza Barbod :

با سلام من مدرک خلبانی دارم و میخواستم مهاجرت بکنم به کانادا. طبق قانون هر خلبانی باید لایسنس رو با قوانین اون کشور به روز بکنه و تبدیل بکنه. من برای تبدیل این لایسنس باید به آکادمی های پرواز مراجعه بکنم و این پروسه 1 سال زمان بر هست. طبق قانون من بعد این 1 سال اجازه 1 سال کار دارم که اگه 1 سال کار تمام وقت داشته باشم میتونم بعدش درخواست pr بدم. تو رشته خلبانی ما درس ها رو به صورت انگلیسی میگدرونیم و امتحانات هم به انگلیسی برگذار میشه . بعلاوه اینکه ما امتحان زبانی رو هم میگذرونیم که همه خلبان ها اونو داریم. الان مشکل من اینه که بدون داشتن مدرک زبان آیلتس من میتونم ویزای تحصیلی بگیرم؟

مهران محمدی :

بنده تحصیلاتم مهندسی کامپیوتر گرایش نرم افزار دانشگاه آزاد و کارشناسی ارشد مدیریت دولتی از دانشگاه تهران می باشد.علاقمند به ادامه تحصیل در رشته نرم افزار هستم.چه در مقطع ارشد یا دکترا.مدرک زبان ندارم اما سالهاست طراحی سیستم و برنامه نویسی می کنم. برای ویزای تحصیلی یا روشی که بتوانم به کشور کانادا بروم درخواست مشاوره دارم.

مشاور مهاجرت و ویزا:

برای بررسی شرایط مهاجرت یا دریافت ویزا، به اطلاعات بیشتری درباره شما نیاز داریم، برای بررسی دقیق، می‌توانید به صفحه فرمهای ارزیابی رایگان مراجعه فرمایید و یا برای بهره مندی از مشاوره وکیل رسمی مهاجرت به صفحه رزرو وقت مشاوره مراجعه فرمایید.

سعید خان زاده :

با سلام و احترام من 35 سالمه متولد 20 ابان 64 توی کانون زبان داوری دارم c2 را میگذرونم ماه دیگه میشه c3 معادل ایلتس 5 با خود شخص اقای داوری در خصوص درخواست ویزای تحصیلی که صحبت کردم گفتن سفارت تقریبا تمام درخواستها رو ریجکت کرده.دانشگاه مورد نظرم itc کانادا هست .حدود 350 میلیون تو حساب بلد مدت دارم .و میخوام با پسر 5 سالم ویزا بگیرم ایا شما در این مورد میتونین کمکم کنید

مشاور مهاجرت و ویزا:

برای بررسی شرایط مهاجرت یا دریافت ویزا، به اطلاعات بیشتری درباره شما نیاز داریم، برای بررسی دقیق، می‌توانید به صفحه فرمهای ارزیابی رایگان مراجعه فرمایید و یا برای بهره مندی از مشاوره وکیل رسمی مهاجرت به صفحه رزرو وقت مشاوره مراجعه فرمایید.

Mohamad ayat :

ايا براي ويزاي تحصيلي و با داشتن مدرك كارگرداني دانشگاه مدرك كارشناسي و داشتن تمكن مالي ٥٠٠ ميليون تو حساب و گردش ٦ ماهه قابل قبول بالاي ٩٠٠ ميايون تومان با سن ٤٣ يا ٤٤ سال آفيسر ويزا مي ده در دانشگاه يا مراكز فيلمسازي تاييد شده تورنتو ريسكش بالاست امكانش هست چه مدارك ديگه اي لازم هست

مشاور مهاجرت و ویزا:

پاسخ سوال شما به این قطعیت را فقط آفیسر خواهد داد!

شما با ارائه مدارک هرچه قدر در نوشتن stady plan حرفه ای عمل کنید، شانس دریافت ویزا را افزایش خواهید داد.

اسماعیل :

ویزای تحصیلی فرزند 9ساله

مشاور مهاجرت و ویزا:

برای بررسی شرایط مهاجرت، به اطلاعات بیشتری درباره شما نیاز داریم، برای بررسی دقیق، می‌توانید به صفحه فرمهای ارزیابی رایگان مراجعه فرمایید و یا برای بهره مندی از مشاوره وکیل رسمی مهاجرت به صفحه رزرو وقت مشاوره مراجعه فرمایید.

آيسان :

براي رفتن به كانادا براي تحصيل بايد چيكاركنيم چي نياز هستش چجوري بايد اقدام كنيم چقد هزينه نيازه

مشاور مهاجرت و ویزا:

برای بررسی شرایط مهاجرت، به اطلاعات بیشتری درباره شما نیاز داریم، برای بررسی دقیق، می‌توانید به صفحه فرمهای ارزیابی رایگان مراجعه فرمایید و یا برای بهره مندی از مشاوره وکیل رسمی مهاجرت به صفحه رزرو وقت مشاوره مراجعه فرمایید.

بيتا :

تمكن 520ميليون كافي براي تحصيل بدون زبان

مشاور مهاجرت و ویزا:

به رشته، طول دوره تحصیل و محل اقامت شما بستگی دارد، اما به صورت میانگین این مبلغ مناسب است.

نگين :

شما پذيرش دانشگاه هم مي گيرين، بدون مدرك زبان و مي خوام بدونم هزينه اش چقدر خواهد بود

مشاور مهاجرت و ویزا:

می توانید با مراجعه به صفحه تماس باما ، با دفاتر ما در ارتباط باشید، راهنمایی خواهید شد و یا برای مشورت با وکیل رسمی مهاجرت، به صفحه رزرو وقت مشاوره مراجعه فرمایید.

Siamak :

با سلام و عرض ادب برای ادامه تحصیل در مقطع پی اچ دی فیزیک آیا امکان اقدامی وجود دارد؟

مشاور مهاجرت و ویزا:

برای بررسی شرایط مهاجرت، به اطلاعات بیشتری درباره شما نیاز داریم، برای بررسی دقیق، می‌توانید به صفحه فرمهای ارزیابی رایگان مراجعه فرمایید و یا برای بهره مندی از مشاوره وکیل رسمی مهاجرت به صفحه رزرو وقت مشاوره مراجعه فرمایید.

Hamad :

من یک ام دی آف کارم که افغانی استم وبزرگ شده ایران نمورزشش بدن سازی کار میکنم که.میخوام به والی کانادا مهاجرت کنم فقت 10ملیون پول دارم مادرم چند ماهم پیش به رحمت خدا از دنیا رفت وزین مالی خوبی نداریم سنم 19ساله و 5سال درس خواندن میشه راهنماییم کنید که رود تر برم کانادا مرسی ممنون

مشاور مهاجرت و ویزا:

بر روی تقویت زبان انگلیسی تمرکز بفرمایید و پس از دریافت مدرک معتبر برای مهاجرت اقدام فرمایید.

Hassib hashemi :

سلام روز بخیر میخواهم در مورد هزینه ویزه تحصیلی کانادا معلومات دریافت کنم

مشاور مهاجرت و ویزا:

هزینه حق الوکاله خدمات، مصوب شورای قانون گذاری مهاجرت کانادا خواهد بود، که با توجه به مشخصات متقاضی و بر حسب نفر ساعت فقط در جلسات مشاوره عنوان خواهد شد.

نگینه نورین :

من در ترکیه زندگی میکنم مدت 3سال شده من فارغ التحصیل شدیم از مدرسه ترکیه میخواهم پوهنتون خود را در کشوری کانادا ادامه بدهم عزینه پولی هم ندارم که بیایم من زیاد تلاش دارم و زیاد تلاش میکنم چون یگانه کشوری مورد علاقه ام کانادا است و دوست دارم انجا ادامه تحصیل کنم از شما خواهش میکنم ایا کدام کمکی برایم میکند که من ادامه تحصیل کنم لطفا

مشاور مهاجرت و ویزا:

باید قدرت مالی برای پرداخت هزینه های تحصیل و زندگی در کانادا را داشته باشید، یا مهارت در زبان و تحصیلات خود را تقویت کنید که شانس دریافت بورسیه را برای خودتان افزایش دهید.

فرد :

سلام وقت به خیر بنده قصد مهجرت به کانادا را دارم خواستم در مورد دریافت ویزای توریستی در مرحله اول و تبدیل به ویزای تحصیلی و در نهایت اقامت سوال کنم که به چه صورت است هزینه و مدت زمانی که از شرو ع تا پیایان کاز نیاز لطفا بفرمایید اطلاعات کلی بنده سن 37 سال داری همسر و یا دختر 6 ماه دارای ملک مسکونی در تهران مدرک فوق دیپلم معماری گرایش طراحی داخلی و 15 سال سابقه کار اداری در شرکت هیوندایی و شرکت چینی که در حوزه نفتی مشغول بود سابقه دارم

مشاور مهاجرت و ویزا:

برای بررسی شرایط مهاجرت، به اطلاعات بیشتری درباره شما نیاز داریم، برای بررسی دقیق، می‌توانید به صفحه فرمهای ارزیابی رایگان مراجعه فرمایید و یا برای بهره مندی از مشاوره وکیل رسمی مهاجرت به صفحه رزرو وقت مشاوره مراجعه فرمایید.

Nooshin :

سلام بنده مدرک لیسانس مترجمی زبان دارم.میخواستم بدونم هزینه وکیل برای گرفتن ویزای تحصیلی از وکلای شما چقدر میشه.من متاهل هستم بدون بچه.و چه رشته های میتونم پذیرش بگیرم با توجه به رشته خودم

مشاور مهاجرت و ویزا:

اول باید بررسی شود که آیا اصلا شانس دریافت این ویزا را دارید یا خیر، آیا قدرت پرداخت هزینه های شهریه و زندگی در کانادا را دارید یا خیر.

هزینه حق الوکاله هم مصوب شورای قانون گذاری مهاجرت کانادا خواهد بود، که در جلسات مشاوره عنوان خواهد شد.

مهری :

سلام حداکثز سن پذیرش برای دوره مستر در دانشگاههای کانادا والمان چند ساله ؟

مشاور مهاجرت و ویزا:

محدودیت سنی ندارد، اما باید ادامه تحصیل شما برای افزایش شانس دریافت ویزای تحصیلی معقول باشد.

مهری :

سلام من 45 سال دارم دبیر و لیسانس ترم افزار کامپیوتر دارم، و18 سال سابقه تدریس در همین حوزه کامپیوتر دارم آیا با این سن شانس ویزای تحصیلی رو دارم ؟

مشاور مهاجرت و ویزا:

برای بررسی شرایط مهاجرت، به اطلاعات بیشتری درباره شما نیاز داریم، برای بررسی دقیق، می‌توانید به صفحه فرمهای ارزیابی رایگان مراجعه فرمایید و یا برای بهره مندی از مشاوره وکیل رسمی مهاجرت به صفحه رزرو وقت مشاوره مراجعه فرمایید.

راحله : با سلام من قصد مهاجرت به کانادا از طریق تحصیل دخترم را دارم .دخترم 12 سال دارد و میخواهم قیم ایشان شده و به کانادا مهاجرت کنم . همسرم فعلا در ایران میماند و ساپورت مالی میکند .خودم 37 سال دارم . لیسانس فیزیک زبان انگلیسی در حد خوب 6 IELTS زبان فرانسه B1 لطفاً راهنمایی کنید امکان انجام این روش مهاجرت وجود دارد و آیا موسسه شما در این مورد هم خدمات ارائه میدهد؟؟؟

مشاور مهاجرت و ویزا:

قیم فقط باید کانادایی بوده یا دارای اقامت دائم کانادا باشد. در صورتی که بتوانیم در کانادا برای شما جاب آفر درخواست دهیم و ویزای کار دریافت نمایید، دریافت اقامت کانادا تسهیل خواهد شد.

برای بررسی شرایط مهاجرت، به اطلاعات بیشتری درباره شما نیاز داریم، برای بررسی دقیق، می‌توانید به صفحه فرمهای ارزیابی رایگان مراجعه فرمایید و یا برای بهره مندی از مشاوره وکیل رسمی مهاجرت به صفحه رزرو وقت مشاوره مراجعه فرمایید.

بهار :

با سلام خسته نباشيد من همسرم ارتشي هست و 14 سال سابقه كار دارد و ليسانس هوافضا از دانشگاه مالك اشتر ومن هم ليسانس علوم تربيتي و 4 سال سابقه بيمه دارم خواستم بپرسم ايا مدرك همسرم با توجه به اينكه نيروهاي مسلح هست و دانشگاهشون هم وابسته به سپاه بوده در كشوري مثل المان - كانادا - سوئد قابل قبول هست ؟ يعني ميتونن براي ارشد اقدام بكنه يا مي بايست از ديپلم اقدام كرد . ممنونم

مشاور مهاجرت و ویزا:

برای بررسی شرایط مهاجرت، به اطلاعات بیشتری درباره شما نیاز داریم، برای بررسی دقیق شرایط، می‌توانید به صفحه فرمهای ارزیابی رایگان مراجعه فرمایید و یا برای بهره مندی از مشاوره وکیل رسمی مهاجرت به صفحه رزرو وقت مشاوره مراجعه فرمایید.

Hossein Dr :

درود بر شما ، در مورد ويزاي تحصيلي سوال داشتم

مشاور مهاجرت و ویزا:

سوالتون رو بفرمایید؟

روناک :

سلام و خسته نباشید . برای درخواست ویزای تحصیلی آیا همسر هم می تواند همراه اقدام کند . و مراحل به چه صورت است . ایا همزمان می تواند وارد خاک کانادا شویم

مشاور مهاجرت و ویزا:

بله همزمان می توانید اقدام کنید و همسر شما می‌ تواند درخواست ویزای کار باز ( open work permit ) داشته باشد.

نقیب الله اوکتای :

ویزای تحصیلی کانادا رو میخواهم

مشاور مهاجرت و ویزا:

برای بررسی شرایط مهاجرت، به اطلاعات بیشتری درباره شما نیاز داریم، برای بررسی دقیق، می‌توانید به صفحه فرمهای ارزیابی رایگان مراجعه فرمایید و یا برای بهره مندی از مشاوره وکیل رسمی مهاجرت به صفحه رزرو وقت مشاوره مراجعه فرمایید.

fatima :

سلام.ایا امکان اخذ ویزا کاری کانادا بدون داشتن مدرک زبان وجود داره? سپاسگذارم

مشاور مهاجرت و ویزا

تقریبا غیر ممکن است.

نگار :

سلام ببخشید من لیسانس روانشناسی و همسرم ارشد حسابداری در حال خواندن ایتلس هستن خواستم بدونم اگه ایشون بعنوان اقامت کاری برنامه ی اسکیل ورکر بدون امتیاز بندی اقدام کنن من همزمان میتونم همراهشون برم یا اینکه منم باید آیلتس داشته باشم؟؟ یا اینکه راه ممنونذیگه ای موجوده اگه جواب رو ایمیل کنین برام

با درود 

بدون امتیاز بندی نمی توانید اقامت کانادا دریافت کنید

Lutfullah :

من از افغانستان هستم فارغالتحصیل 12 من میخواهم که تحصیل در کانادا را شروع کنم آیا امکان دارد از افغانستان به کانادا به خاطر تحصیل رفت لطفا جواب را سریع دهید

مشاور مهاجرت و ویزا

بله اگر شرایطش را داشته باشید دریافت ویزای تحصیلی برای افغان ها امکان پذیر است.

محمد :

با سلام خدمت شما بنده مجردهستم میخام برا مهاجرت تحصیلی بدون مدرکزبان در مقطع دکترا اقدام کنم.36سالم هست.میخوام بدونم منظور از تمکن مالی بالا چقدر هستش.حداقل این مبلغ چقدر باید باشه تا مورد قبول قرار بگیره.ممنونم

مشاور مهاجرت و ویزا

این مبلغ بسته به تشخص وکیل موسسه، رشته انتخابی، مرکز آموزشی انتخابی، مدت دوره تحصیل می تواند متفاوت باشد و حداقلی برای آن در نظر گرفته نشده است. شرایط شما باید به صورت دقیق مورد بررسی قرار گیرد.

Z :

با سلام اگر منرو راهنمایی کنید ممنون میشم ،من فارغالتحصیل رادیوتراپی شهیدبهشتی هستم با معدل 18:63 سال 96 ،میخواستم بدونم امکان گرفتن ویزا ومهاجرت به کانادا برای کار در این رشته وجود دارد وفرصت شغلی داره ؟برای ادامه تحصیل چه طور امکان اعطای بورسیه وجود دارد؟

مشاور مهاجرت و ویزا

برای کسب اطلاعات در خصوص بورسیه، به صفحه بورسیه تحصیلی کانادا مراجعه فرمایید.

برای بررسی شرایط، توسط مشاور یا وکیل رسمی مهاجرت به صفحه فرمهای ارزیابی رایگان مراجعه فرمایید.

یا برای بهره مندی از مشاوره مهاجرت قانونی، توسط وکیل رسمی مهاجرت، به صفحه رزرو وقت مشاوره مراجعه فرمایید.

ارشیا :

برای کالج دوسال تحصیل پذیرش بگیریم برای تمکن مالی باید کل دوره دوساله به سفارت نشان دهیم یا تمکن مالی سال اول کافی است؟

مشاور مهاجرت و ویزا:

ترجیحا دو سال را اثبات کنید بهتر است، اما قانونا یک سال کافی ست و ترجیحا اثبات کنید اگر نقدینگی ندارید توانایی تامین هزینه های سال دوم را دارید.

مهندس علی خداجو : سلام مهندس علی خداجو کارشناس بهداشت عمومی مدیریت بیماریها واگیر استخدام رسمی 14 سال سابقه مرکز بهداشت رشت هستم. 1- درخواست ویزا تحصیلی خانمم ارشد زبان انگلیسی تورنتو- ونکوور- کلگری کانادا دارم2-درخواست ویزا کانادا بدون شینگن 6 ماهه خودم وهمسرم دارم 3- درخواست ویزا کار 6 ماهه بدون نیاز به مدرک زبان انگلیسی خودم وهمسرم دارم

مشاور مهاجرت و ویزا

برای بررسی شرایط، توسط مشاور یا وکیل رسمی مهاجرت به صفحه فرمهای ارزیابی رایگان مراجعه فرمایید.

یا برای بهره مندی از مشاوره مهاجرت قانونی، توسط وکیل رسمی مهاجرت، به صفحه رزرو وقت مشاوره مراجعه فرمایید.

مسیح امینی :

سلام. من 16 سالمه و یکسال دیگه یعنی 17 سالگی برای تحصیل و اقامت برم کانادا. رشتم ریاضیه و تا سال دیگه مدارک فنی حرفه ایی طراحی سایت و برنامه نویسی اندرویدم میگیرم. میشه یکم راهنماییم کنید ممنون میشم:))

مشاور مهاجرت و ویزا

برای بررسی شرایط، توسط مشاور یا وکیل رسمی مهاجرت به صفحه فرمهای ارزیابی رایگان مراجعه فرمایید.

یا برای بهره مندی از مشاوره مهاجرت قانونی، توسط وکیل رسمی مهاجرت، به صفحه رزرو وقت مشاوره مراجعه فرمایید.

vahid bagheri :

با سلام من مدرک کارشناسی ارشد معماری دانشگاه ازاد با معدل 18 دارم مدرک ایلتس آکادمیک 8 وتمکن مالی حدود 250 میلیون میخواستم برای اقامت تحصیلی رشته master of educatio in teaching english اقدام کنم در ضمن بیش از ده سال سابقه تدریس زبان در اموزشگاههای معتبر تهران و مدارک بین المللی tkt و celta کمبریج را دارم میخواستم ببینم امکان پذیرش هست یا نه با توجه به اینکه رشته تحصیلی نا مرتبط می باشد

مشاور مهاجرت و ویزا

انتخاب رشته نامرتبط می تواند شانس دریافت ویزا را کاهش دهد، همچنین ارائه تمکن مالی پایین نیز، میتواند اثبات کننده این باشد که از پس هزینه های تحصیل و زندگی خود بر نخواهد آمد و ریسک دریافت ویزا را افزایش می دهد.

علی مظهری :

ایا حتما بعد از دوسال تحصیل در کالج معتبر کانادا میبایست جاب افر داشت و یا اتوماتیک وار اقامت دریافت میگردد

مشاور مهاجرت و ویزا

خیر اتوماتیک وار به شما اقامت دائم اهدا نمی گردد. بسته به رشته انتخابی و استان انتخابی شما در برخی از رشته ها در یکسری از استان ها شما می توانید پس از فارغ التحصیلی، بدون داشتن سابقه کار درخواست اقامت دائم کانادا را داشته باشید. اما این اقامت به صورت اتوماتیک وار اهدا نمی گردد.

فرامرز :

سلام ساده ترین راه مهاجرت به کانادا برای شخصی با مدرک دیپلم تجربی و 20 سال سن چیست و برای سال اول چقدر سرمایه می خواد ؟ی

مشاور مهاجرت و ویزا

برای بررسی شرایط، توسط مشاور یا وکیل رسمی مهاجرت به صفحه فرمهای ارزیابی رایگان مراجعه فرمایید.

یا برای بهره مندی از مشاوره وکیل مهاجرت به صفحه رزرو وقت مشاوره مراجعه فرمایید.

احسان :

سلام تا چه سنی جهت ویزای کاری المان میشه اقدام کرد

مشاور مهاجرت و ویزا

محدودیت سنی با توجه به انتخاب برنامه مهاجرتی تعیین میگردد.


برای بررسی شرایط، توسط مشاور یا وکیل رسمی مهاجرت به صفحه فرمهای ارزیابی رایگان مراجعه فرمایید.

یا برای بهره مندی از مشاوره وکیل مهاجرت به صفحه رزرو وقت مشاوره مراجعه فرمایید.

Aynaz safarzadeh :

سلام . مبلغ اخذ مشاوره برای اقامت کانادا چقدر است؟ البته من در حال حاضر در تورونتو هستم به صورت توریستی

مشاور مهاجرت و ویزا

برای بهره مندی از مشاوره وکیل مهاجرت در تورنتو کانادا، به صفحه رزرو وقت مشاوره مراجعه فرمایید.

مريم عزيزي :

سلام در مورد ويزاي تحصيلي كانادا بدون مدرك زبان سوال داشتم به چه صورت ميباشد وشرايطش چيست

مشاور مهاجرت و ویزا

برای بررسی شرایط، توسط مشاور یا وکیل رسمی مهاجرت به صفحه فرمهای ارزیابی رایگان مراجعه فرمایید.

یا برای بهره مندی از مشاوره وکیل مهاجرت به صفحه رزرو وقت مشاوره مراجعه فرمایید.

رضایی :

من فوق لیسانس فیزیک دارم و 37 ساله هستم زبان در حد مقدماتی در حد ایلتس 4 آیا می توانید برای من پذیرش تحصیلی بگیرید؟

مشاور مهاجرت و ویزا

هر شخصی می تواند درخواست ویزای تحصیلی داشته باشد. اما آیا شرایط دریافت پذیرش و ویزا را دارد یا خیر. این شرایط باید به صورت دقیق مورد بررسی قرار گیرد.


برای بررسی شرایط، توسط مشاور یا وکیل رسمی مهاجرت به صفحه فرمهای ارزیابی رایگان مراجعه فرمایید.

یا برای بهره مندی از مشاوره وکیل مهاجرت به صفحه رزرو وقت مشاوره مراجعه فرمایید.

nabipoor :

سلام و عرض ادب بنده برای خانمم از کالج سنکا دوره 2 ساله پذیرش گرفتم ایشان مدرک ایلتس 6.5 و ویزای شینگن دارندو همچنین ما یک دختر 3 ساله داریم به نظر شما برای ویزا ما 3 نفر با هم اقدام کنیم یا همسرم با دخترم جدا و من بعد از انها البته بنده و دخترم هم ویزای شینگن داریم و تمکن مالی هم مشکلی نداریم ممنون میشم که راهنمایی بفرمایید

مشاور مهاجرت و ویزا

یکی از ملاکهایی که آفیسر ویزا بر روی آن نتیجه گیری می کند این است که میزان وابستگی خانواده گی همسر شما به کشور مبدا چقدر است. در صورتی که تمامی اعضای خانواده برای ویزا اقدام کنند ممکن است آفیسر به ماندن فرد درخواست کننده شک کرده و درخواست ویزا را رد کند. ترجیحا در صورتی که امکان آن را دارید به صورت جداگانه پس از چند ماه از رفتن همسرتان به کانادا اقدام به دریافت ویزا نمایید. البته ممانعتی برای درخواست تمامی اعضای خانواده وجود ندارد.

امیرحسین ادبی :

درود و خسته نباشید. من 36 سالمه متاهلم لیسانس اقتصاد بازرگانی دارم که سال 86 از دانشگاه آزاد گرفتم سطح زبانم در حد المنتری هست اما دارم الان ادامه میدم سند ملکی و تجاری دارم و مقداری پول بهترین راه برام جهت کانادا چه روشی میباشد. ممنون

مشاور مهاجرت و ویزا

برای بررسی شرایط، توسط مشاور یا وکیل رسمی مهاجرت به صفحه فرمهای ارزیابی رایگان مراجعه فرمایید.

یا برای بهره مندی از مشاوره وکیل مهاجرت به صفحه رزرو وقت مشاوره مراجعه فرمایید.

مجتبی خاوری :

سلام. من مدتیه که دنبال مهاجرت به کانادا هستم و اطلاعات ضدو نقیض زیادی رو بهم دادند تا با سایت شما اشنا شدم و احساس میکنم میتونم با شما به نتیجه برسم. شرایط کلی من به این شکل است: سن 37 سال متاهل زبان در حد ایلتس6 ولی بدون مدرک زبان که میتونم با شرکت در ازمون دریافت کنم یک فرزند 6 ساله دارم. حدود 12 سال سابقه کار IT دارم. فوق دیپلم کامپیوتر هستم با معدل بد 12 دارای مدارک فنی حرفه ای و مدارک مایکروسافت در زمینه شبکه و گپ تحصیلی 10 سال. ایا امکان مهاجرت از طریق پذیرش در دوره های کوتاه مدت کالج هست یا خیر؟ ممنون میشم از طریق ای میل پاسخ بدبد.

مشاور مهاجرت و ویزا

اطلاعاتی که می فرمایید برای بررسی دقیق کافی نیست، اما به صورت کلی شرایط مناسبی دارید در حیطه آی تی استارتاپ های موفقی به کانادا معرفی کرده ایم. لطفا،

برای بررسی شرایط، توسط مشاور یا وکیل رسمی مهاجرت به صفحه فرمهای ارزیابی رایگان مراجعه فرمایید.

یا برای بهره مندی از مشاوره وکیل مهاجرت به صفحه رزرو وقت مشاوره مراجعه فرمایید.

اسماعیل رفیعی :

سلام خانواده 4نفره خودم 39سال دارم وده سال سابقه کار در دانشگاه وخانمم 33سال وخانه دار. فوق لیسانس عربی دارم ودو پسر, یکی 6ویکی4ساله سرمایه تقریبی600ملیون آیا راهی برای اخذ اقامت کاتادا داریم

مشاور مهاجرت و ویزا

برای بررسی شرایط، توسط مشاور یا وکیل رسمی مهاجرت به صفحه فرمهای ارزیابی رایگان مراجعه فرمایید.

یا برای بهره مندی از مشاوره وکیل مهاجرت به صفحه رزرو وقت مشاوره مراجعه فرمایید.

Darya :

آیا داشتن سو پیشینه در گرفتن ویزای تحصیلی کانادا اثر منفی دارد؟با توجه به این که آفیسر از همه گواهی عدم س پیشینه نمی خواد لازمه که بیان بشه؟ سوال دومم هم اینه که آیا اقدام برای اکسپرس انتری تاثیر منفی در پذیرش ویزای تحصیلی دارد؟

مشاور مهاجرت و ویزا

ممکن است که مخفی سازی واقعیت برای شما دردسر ساز شود. همچنین ثبت نام در سیستم اکسپرس اینتری تاثیری برای دریافت ویزای تحصیلی کانادا نخواهد داشت.

امیرحسین باوی :

باسلام وعرض ادب دررابطه با ویزای تحصیلی میخواهم اقدام نماییم متشکرم

مشاور مهاجرت و ویزا

برای بررسی شرایط، توسط مشاور یا وکیل رسمی مهاجرت به صفحه فرمهای ارزیابی رایگان مراجعه فرمایید.

یا برای بهره مندی از مشاوره وکیل مهاجرت به صفحه رزرو وقت مشاوره مراجعه فرمایید.

نرگس قنبري : سلام من ويزاي توریستي پنج ساله رو دارم الان ونكوور هستم پسرم رو براي يك سال همراهي ميكنيم. برا كلاس ١٢ ثبت نام كرديم و هزينه پرداخت كرديم الان ميخوام ويزامو به تحصيلي تغيير بدم زيان هم مسلط نيستم آيا تغيير ويزا بدون مدرك زبان امكانپذيره و هزينه و مدت زمان تغيير چقدر مي باشد

مشاور مهاجرت و ویزا:

در واقع status شما میتواند تغییر کند نه ویزای شما، ویزاها به یکدیگر تبدیل نمی شوند. بله میتوانید بدون مدرک زبان نیز وارد یکی از دوره های تحصیلی شوید و پس از آن ورارد بازار کار شده و درخواست اقامت دائم کانادا داشته باشید. مدت زمان و هزینه آن نیز، بستگی به انتخاب رشته، شهر و مرکز آموزشی شما خواهد داشت و بسیار متغییر است.

مهسا منشی :

سلام و خسته نباشید... ببخشید من یک سوالی داشتم من و همسرم در تاریخ 20 جون مدارکمون رو سابمیت کردیم من برای ویزای تحصیلی (فوق لیسانس دانشگاه رایرسون در تورنتو) و همسرم برای ویزای open work permit در تاریخ 25 جون انگشتنگاری رفتیم استانبول در تاریخ 21 اگوست بعد از دو ماه به من یک ایمیل زدن و درخواست تکمیل مدارک کردن از من و گفتن برامون CV خودم رو بارگذاری کنم تو سایت الان من 3 سپتامبر کلاسم شروع میشه و تو این وضعیتم... خواستم بدونم با توجه به تجربیاتتون برای چی از من رزومه خواستن و آیا این کلا مثبته یا منفیه و احتمال ریجکتی داره ؟

مشاور مهاجرت و ویزا:

احتمال ریجکتی درخواست ویزای کانادا وجود دارد.

در ارائه cv بسیار دقت داشته باشید. احتمالا اگر در ارائه cv قوی و مفید ناکام باشید درخواست ویزای شما رد خواهد شد. عموما زمانی که از شما درخواست cv می شود که در انتخاب رشته خود دقت لازم را نداشته باشید و شغل یا تحصیل شما عموما با رشته انتخابی شما مرتبط نبوده است.

Mona :

سلام .من ٣٧ سالمه فارغ التحصيل رشته حسابداري هستم حدودا ١١ سال سابقه كار مرتبط با رشته ام دارم ،مي خواستم بدونم اگر بخوام براي فوق ليسانس در كانادا اقدام كنم بدون مدرك آيلتس شما مي تونين براي من اقدام كنيد و هزينه اش چقدر مي شه ،و ضمنا من از نظر تمكن مالي مي تونم ٦٠٠ ميليون رو صورتحساب ارائه كنم ولي برام دانشگاهي كه پذيرش مي گيرين مهمه ضمن اينكه معدلم هم پايينه ١٢.٧٥ ولي شركتهاي خوبي كار كردم (آخرين محل كارم تويوتا بوده )

مشاور مهاجرت و ویزا:

شانس شما برای دریافت ویزای تحصیلی کانادا خوب است اما به بررسی دقیق شرایط شما نیاز خواهیم داشت.

هزینه ها با توجه به انتخاب روش مهاجرت و دریافت ویزا و شرایط هر متقاضی متفاوت است و فقط در جلسات مشاوره عنوان می گردد.

میتوانید برای بهره مندی از مشاوره رایگان به صفحه فرمهای ارزیابی رایگان مراجعه و یا اقدام به رزرو وقت مشاوره نمایید.

پیمان :

سلام شرایط ویزای تحصیلی بدون نیاز به مدرک زبان

مشاور مهاجرت و ویزا:

شرایط در همین صفحه به صورت دقیق عنوان شده است، لطفا به طور کامل مطالعه فرمایید.

میتوانید برای بهره مندی از مشاوره رایگان به صفحه فرمهای ارزیابی رایگان مراجعه و یا اقدام به رزرو وقت مشاوره نمایید.

سیف الله حیدری :

آیا در کانادا اقامت برای کار هم میتوان دریافت کوند

مشاور مهاجرت و ویزا:

بله بسیاری از افراد از روشهای مختلف کاری به کانادا مهاجرت کرده اند.

Elham Shahbazee :

سلام با توجه به اینکه من 40 سال سن دارم و گپ تحصیلی بالا ... بدون مدرک زبان می تونم پذیرش تحصیلی بگیرم؟

مشاور مهاجرت و ویزا:

در صورتی که مدارک شغلی معتبر با تحصیلات خود داشته باشید بله امکان پذیر است.

Milad :

سلام برای آمریکا اقدام نمیکنین؟

مشاور مهاجرت و ویزا:

به صفحه ویزای تحصیلی آمریکا مراجعه فرمایید.

مهدی فلاح نژاد :

سلام . آیا فارغ التحصیلان دانشگاه آزاد در رشته کامپیوتر میتونند بدون فاند ویزای تحصیلی بگیرند ؟

مشاور مهاجرت و ویزا:

بله امکان پذیر است.

الهه خسروی :

سلام ویزای تحصیلی کانادا بدون مدرک زبان امکان پذیر است؟

مشاور مهاجرت و ویزا:

بله در برخی از رشته ها و شرایط که صدور ویزا را به خطر نیاندازد ممکن است.

دلارام :

من سال 86 در رشته ی زبان و ادبیات انگلیسی از دانشگاه خوارزمی فارغ التحصیل شدم. از آن سال مشغول تدریس زبان انگلیسی شدم (با سابقه بیمه) و سپس از چهار سال پیش در یک روزنامه ی انگلیسی مشغول به کار شدم در سمت خبرنگار همراه با بیمه. دارای آیلتس جنرال 8.5 و اکادمیک 7.5 معتبر هستم. آیا در صورتی که از یک کالج کانادایی در رشته ی human resources management یا مدیریت منابع انسانی پذیرش بگیرم و شرایط مالی لازم را داشته باشم، شانس دریافت ویزای تحصیلی یا همان study permit را دارم؟

گیتسا یوسف پور :

سلام من 32 ساله متاهل یک فرزند 8 ساله دارم.میخواستم ابتدا اگه بشه برای ویزای تحصیلی بدون مدرک زبان اقدام کنم .رشته کارشناسی ناپیوسته حسابداری بازرگانی دانشگاه غیر انتفاعی سراسری بودم.4 ساله فارق التحصیل شدم.مدرک کاردانی هم همین رشته بودم.تمکن مالی و سند ملک باهم 40هزار دلار کانادا میشه.آیا سرایطشو دارم. اگه برای دخترم اقدام کنیم چطور؟

مشاور مهاجرت و ویزا:

معمولا برای درخواست ویزای تحصیلی باید تمکن مالی نقدی بیش از 50 هزار دلار داشته باشید که اثبات کنید از پس هزینه های خود بر خواهید آمد.

الهه خسروی :

سلام هزینه درخواست ویزای تححصیلی در کالج بدون مدرک زبان(ایلتس 5 اکادمیک دارم اما کم است) چقدر است؟

مشاور مهاجرت و ویزا:

هزینه ها با توجه به انتخاب مرکز آموزشی، انتخاب رشته، و شرایط هر متقاضی متفاوت است و فقط در جلسات مشاوره عنوان می گردد.

Ali dl :

اگر از ترم ژانویه به دبیرستان های کانادا برویم ، ایا باید شهریه مدرسه را کامل پرداخت کنیم یا هزینه شهریه فقط برای ماه هایی است که واقعا در کانادا حضور داریم؟

Ali dl :

اگر از ترم ژانویه به دبیرستان های کانادا برویم ، ایا باید شهریه مدرسه را کامل پرداخت کنیم یا هزینه شهریه فقط برای ماه هایی است که واقعا در کانادا حضور داریم؟

مشاور مهاجرت و ویزا:

عموما برای دریافت پذیرش از مدارس کانادا باید هزینه کامل یک سال را پرداخت نمایید.

عماد مشعشعی :

با سلام ما برای ویزای تحصیلی کانادا برای همسرم که ۳۱ سالشه میخواستیم اقدام کنیم ویزای شینگن هم نداریم.سند ملک و گردش تا ۲۰۰ یا ۳۰۰ میلیون هم داریم آیا امیدی هست؟

مشاوره مهاجرت و ویزا:

باید تمکن مالی و دانش زبان خود را افزایش دهید، در صورتی که شغل مرتبط با آخرین مدرک تحصیلی داشته اید مشکلی نخواهید داشت.

ندا رنجبر :

با سلام. من فوق لیسانس جی آی اس از دانشگاه خواجه نصیر طوسی هستم با معدل ۱۸.۳۵. و ایلتس ۷ دارم. اما رایتینگم نمرش ۵.۵ هست. و فقط دو مقاله کنفرانسی بین المللی دارم. و پنج سال و نیم از فارع الاحصیلیم گذشته. فقط هم دو سال سابقه بیمه دارم. امیدی برای گرفتن پذیرش برای من هست؟ سنم هم ۳۳ سال هست

مشاوره مهاجرت و ویزا:

برای دریافت پذیرش تحصیلی شانس خوبی دارید، اما برای دریافت بورسیه تحصیلی شانس کمی دارید، و برای بالا بردن شانس دریافت ویزا باید تمکن مالی مناسبی ارائه دهید. که توانایی مالی خود را برای پرداخت هزینه های تحصیل و زندگی در کانادا اثبات کنید

 

سجاد :

سلام من دانشجوی دکترا هستم رشته ام مهندسی برق هست، می خوام برای فرصت مطالعاتی خارج از کشور اقدام کنم. می خواستم ببینم برای کدوم کشورها راحت تر، ارزان تر و سریعتر می توان ویزا گرفت؟ ممنون میشم راهنمایی کنید. با تشکر

مشاوره مهاجرت و ویزا:

تقریبا هیچ کشوری این سه ویژگی را همراه باهم ندارد (راحت تر، سریعتر و ارزان تر) میتوانید شانس خود را با ارسال رزومه به ایمیل اساتید بین المللی کشورهای آلمان، اتریش، هلند، کانادا امتحان کنید.

مهدی :

با سلام . آیا با اخذ ویزای دانش اموزیبرای فرزندم میتوانیم خانوادگی اقامت داشته باشیم ؟

مشاوره مهاجرت و ویزا:

در ابتدای کار یکی از والدین میتواند درخواست ویزا دهد و در مرحله بعدی شما دیگر اعضای خانواده میتوانند درخواست ویزا داشته باشند. اما اگر بخواهید برای اقامت دائم کانادا اقدام کنید باید وارد یکی از برنامه های مهاجرتی کانادا شوید، که در این مرحله همراه شما در کانادا خواهیم بود.

علیرضا :

با سلام و احترام.هزینه اخذ اقامت از طریق استارتاپ چقدر و مدت زمان آن چقدر هست؟ آیا این خدمات را تضمینی انجام میدهید؟ متشکرم

مشاوره مهاجرت و ویزا:

هزینه ها و مدت زمان انجام پروسه با توجه به نوع بیزینس پلن و انتخاب راه تعیین و فقط در جلسات مشاوره عنوان می گردد.

Azadeh :

خواهش میکنم ناامیدم نکنید.خودم ناراحت هستم بخاطر شرایطی که برای خودم ایجاد کردم.اما ادامه میدهم راه را بامید خدای یکتا.من فارغ التحصیل لیسانس رشته ی گرافیک هنرهای زیبای دانشگاه تهران هستم اکنون سی و نه سال دارم.می خواهم بدانم از کدام دانشگاه می توانم فاند بگیرم.یا اگر نمی توانم بهترین پیشنهاد و راه برایم چیست.متشکرم اگر جوابم را زودتر بهید.بزرگوارید.مرسی

مشاوره مهاجرت و ویزا:

هیچوقت در هیچ مسیری نا امید نباشید. اگر به دونبال فاند تحصیلی هستید باید دانش زبان خود را تقویت ساخته و حداقل یک مقاله بین المللی ارائه دهید، سپس میتوانید به سایت دانشگاهها مراجعه کرده و رزرومه خود را برای استادان همان دانشگاه ارسال کنید. ممکن است زمان بر باشد، اما میتوانید با صبر و حوصله بلاخره نظر یک استاد را برای دریافت فاند جلب کنید.

مهرداد درتاج :

سلام،میخواستم راجع به ویزای کاری یا تحصیلی فرزند اطلاعات بدهید.متشکرم

مشاوره مهاجرت و ویزا:

لطفا صفحه ویزای دانش آموزی کانادا را مطالعه فرمایید.

hadi :

سلام من ویزای کانادا توریستی دارم.ولی برای دانشجویی میخوام اقدام کنم .تا بتونم همسرم را با خودم ببرم .تنها مشکل من نداشتن ایلتس هست . آیا واقعا میشه بدون داشتن آیلتس مدرک زبان اقامت دانشجویی گرفت.و اینکه آیا میتونم همسرم را با خودم ببرم با تشکر

مشاوره مهاجرت و ویزا:

در صورتی که بتوانید تمکن مالی بالا ارائه دهید، دریافت ویزای تحصیلی کانادا بدون مدرک زبان امکان پذیر است. همچنین همسر شما نیز اجازه دریافت ویزای فول تایم کاری را خواهد داشت و میتواند همراه شما در کانادا بماند و به صورت فول تایم مشغول به کار شوند.

علی حقیقی :

با سلام و احترام.اول از همه میخواستم از بابت طراحی سایت و اطلاعات خوب و صادقانه ایی که در سایت بارگذاری شده تشکر کنم. امروز چند ساعت وقت گذاشتم و مطالب مفید شما رو خوندم و از اینکه مطالب سایتتون رو مطالعه کردم بسیار خوشحال شدم. تبریک میگم بخاطر زحمات خوب و مثبت شما. در خصوص اتریش و ویزای تحصیلی اتریش میخواستم اطلاعاتی بدست بیارم بخصوص اگر ویزای تحصیلی در مورد یادگیری زبان المانی باشه در اتریش و بعد از اون رفتن به یک کالج و یادگیری یک رشته تخصصی و کاربردی (عملی مثل فنی حرفه ایی در ایران) و سپس جویای کار شدن. ممنون میشم اگر بنده رو راهنمایی بفرمایید.

مشاوره مهاجرت و ویزا:

متشکرم از نظر مثبت شما. اول از همه اینکه برای دوره زبان آموزی به هیچ عنوان ثبت نام نفرمایید، چون به احتمال زیاد ریجکت خواهید شد. یک دوره آموزشی مربوط به رشته خود در دانشگاه و یا کالج انتخاب نمایید و پذیرش آن رشته را درخواست دهید، در صورتی که مدرک زبان نداشته باشید پس از گذراندن یک دوره زبان میتوانید در رشته ای که پذیرش آن را دریافت نموده اید ادامه تحصیل دهید. و پس از دریافت سرتیفیکیت وارد بازار کار مربوط به رشته خود شوید.

حفیظ الله :

سلام خدمت دست اندرکاران خوب تان! سوالم این هستش که من ادمیشن برای آموزش زبان انگلیسی را گرفته ام و چندی بعد مصاحبه ام هست حالا میخوام بدانم که در موقع مصاحبه اگر در خواست مترجم کنم آیا به ضرر من تمام خواهد شد؟ چون انگلیسی را خیلی روان صحبت نمیتونم

مشاوره مهاجرت و ویزا:

برای دوره زبان آموزی درخواست ویزای تحصیلی کانادا نفرمایید، احتمال بسیار زیاد ریجکت خواهید شد. میتوانید پذیرش بگیرید اما آفیسر با ویزای شما موافقت نخواهد کرد.

نیما :

سلام.من میخوام برای یکی از دانشگاهای کانادا اپلای کنم و یه دوره تحصیلی PhD با فاند بگیرم.خواستم ببینم اگه اکسپتنس دانشگاه رو داشته باشم احتمال اینکه ویزا بدم بهم چقدره؟از این بابت نگرانم که یه سری جاها خوندم تاریخچه سفری مهمه و من تاریخچه سفریم تقریبا حالیه. و اینکه من برای ویزای شنگن هلند اقدام کردم که ریجکت شد بخاطر عدم بیان قصدم از سفر(در حالی که برای کنگره بود و دعوت نامه مهر دار شده کنگره رو بهشون دادم) و عدم وجود دلایل کافی برای برگشت(در حالی که دانشجو بودم و نمیتونستم به هر حال برنگردم و تحصیلم رو تموم نکنم)خواستم ببینم این ریجکتی آیا تاثیر بزرگی رو گرفتن ویزای کانادا میذاره یا اصلا میشه بیانش نکرد؟

مشاوره مهاجرت و ویزا:

خیر نمیتوانید ریجکتی خود را برای درخواست ویزای تحصیلی کانادا پنهان کنید. باید تمکن مالی خود را حتی با گرفتن فاند از دانشگاههای کانادا اثبات نمایید تا شانس دریافت ویزای خود را افزایش دهید.

Alidl :

باسلام اگر قصد تحصیل در دبیرستان های کانادا را داشته باشیم از یازدهم اونجا برم بهتره یا دوازدهم ، و ایا مدرک زبان الزامی است؟؟

مشاوره مهاجرت و ویزا:

اگر آخرین مقطع تحصیلی شما در کشور خودتان 11 باشد، باید در مقطع دوازدهم مدارس کانادا ثبت نام شوید. خیر برای دریافت پذیرش و ویزای دانش آموزی کانادا به مدرک زبان نیازی نخواهید داشت.

پدرام :

سلام 43 سالمه متاهلم با مدرک کارشناسی برق قدرت از دانشگاه آزاد با معدل 14.01 و 18 سال سابقه کار.آیا میتونم برای ارشد در کانادا بدون آیلتس اقدام کنم؟آیا با توجه به گپ تحصیلی زیاد (18 سال)شانسی برای ویزا شدن دارم؟البته نامه تمکن مالی بالای 600 میلیون رو میتونم از بانک بگیرم. ممنون

مشاوره مهاجرت و ویزا:

در صورتی که شغل مرتبط با تحصیلات خود داشته باشید مشکلی نخواهید داشت. اما در غیر این صورت شانس زیادی برای دریافت ویزای تحصیلی کانادا نخواهید داشت.

الهام :

من يه راهي ميخوام كه سريعتر و تضميني ويزاي تحصيلي كانادا رو بگيرم، چون يك سال ديگه مدرك آيلتس اكسپاير ميشه، ممنون ميشم اگه راهنماييم كنين

مشاوره مهاجرت و ویزا:

در صورتی که مدرک زبان آیلتس 6.5 داشته باشید و تمکن مالی مناسب؛ پروسه پذیرش و دریافت ویزای تحصیلی کانادا تسهیل خواهد شد.

مریم :

سلام و وقت بخیر، در زمینه پذیرش دانشگاه بدون مدرک زبان می خواستم شرایط رو بدونم، من فوق لیسانسم رو از دانشگاه upm مالزی دریافت کردم و ۳ سال رو اونجا به زبان انگلیسی خوندم، ایا در مونترال دانشگاهی هست که بدون نیاز به زبان بشه پذیرش گرفت؟در ضمن معدلم 17.5 هست. متشکرم

مشاوره مهاجرت و ویزا:

بله مراکز آموزشی در کانادا هستند که مشروط به ارائه مدرک زبان پذیرش می دهند و شما باید دوره زبان را در کانادا گذرانده سپس وارد دوره تحصیلی مربوط به رشته انتخابی خود شوید.

سالومه :

سلام هزینه ادامه تحصیل برای دکترا چقدر است؟ مدرک زبان ندارم

مشاوره مهاجرت و ویزا:

امکان ادامه تحصیل در مقطع دکتری بدون داشتن مدرک زبان وجود ندارد

 

محمدرضا نوری زادگان :

با سلام برای ویزای تحصیلی کانادا سن مطرح میباشد؟ من ۲۹ سال دارم وحتما باید مبلغ ۶۰ میلیون تومان پول داشته باشم

مشاوره مهاجرت و ویزا:

ممانعتی سنی برای دریافت ویزای تحصیلی کانادا نیست اما باید معقول باشد. به فرض مثال کسی که 35 سال دارد و مدرک دیپلم داشته معقول نمی باشد.

Mina abedi :

سلام خسته نباشيد من دانشجو أدبيات فرانسه هستم مي خواستم ببينم در چه مقطعي ميتونم بورس تحصيلي بگيرم؟و شرايطش چيه؟

مشاوره مهاجرت و ویزا:

در شرایط خاص میتوانید در مقاطع دکتری و یا فوق لیسانس درخواست فاند داشته باشید.

مجتبی چلنگر :

من بعد تحصیل میخوام تو همون کشور بمونم میخواستم بدونم کدوم کشور اقامت دائم یا تابعیت راحتری به مهاجر ها میده؟

مشاوره مهاجرت و ویزا:

کانادا، آلمان، اتریش کشورهایی هستند که بعد از تحصیل شانس دریافت اقامت دائم را خواهید داست. اگر تمایل دارید شرایط شما به صورت دقیق برای مهاجرت مورد بررسی قرار گیرد به صفحه فرمهای ارزیابی رایگان مراجعه فرمایید

مریم معدلی :

سلام روز بخير براى ويزاى تحصيلى بدون ايلتس ميخواستم اقدام كنم، لطف ميكنيد راهنمايي بفرماييد و اگر لازم است وقت مشاوره بدهيد ممنون

مشاوره مهاجرت و ویزا:

در صورتی که تمکن مالی بالا ارائه دهید میتوانید دوره ی زبان را قبل از ورود به دوره آموزشی خود در کانادا بگذارید اما شرایط شما باید به صورت دقیق مورد بررسی قرار گیرد. برای دریافت مشاوره تخصصی میتوانید به صفحه رزرو وقت مشاوره مراجعه نمایید و یا برای بررسی رایگان شرایط خود میتوانید فرمهای ارزیابی رایگان را تکمیل فرمایید.

لیلا :

با سلام جهت اثبات تمکن مالی صرفا پرینت باقیمانده حساب کافی هست یا گردش حساب ۴ ماهه اخیر هم مورد نیازه ضمنا داشتن ویزای مولتی کانادا روند صدور ویزای دانشجویی را سریعتر میکنه از این نظر که نیاز به انگشت نگاری نیست؟

مشاوره مهاجرت و ویزا:

ارائه مدارک مالی و تمکن مالی با توجه به شغل هر متقاضی متفاوت است، برای برخی از مشاغل ارائه گردش حساب الزامی نیست و برای برخی مشاغل الزامی می باشد.

Shght :

اگر قصد تحصیل در دبیرستان های کانادا را داشته باشیم و اشنایی را اونجا نداشته باشیم ،ایا مدارس میتونن قیم ما بشوند

مشاوره مهاجرت و ویزا:

بله افرادی هستند که با شرایط خاص میتوانند به عنوان قیم شما در کانادا انتخاب شوند و بتوانید به واسطه ی آنها ویزای دانش آموزی کانادا دریافت نمایید.

Alidl :

حداقل میزان معدل برای ورود به دبیرستان های کانادا چند هستش ؟و اگر کسی بخواد برای سال ۱۲ به دبیرستان های کانادا بره ،معدل اخرین سال تحصیلش از معدل دو سال قبلش مهم تر هستش ؟

مشاوره مهاجرت و ویزا:

معدل برای پذیرش در دبیرستانهای کانادا و دریافت ویزای دانش آموزی کانادا ملاک نیست.

Ali dalili :

سلام اگر در دبیرستان های کانادا مشغول تحصیل باشیم،با گرفتن دیپلم و ورود به دانشگاه میتونیم اقامت دائم کانادا را بگیریم یا باید مدرک لیسانس را بگیریم و بعد برای اقامت دائم اقدام کنیم

مشاوره مهاجرت و ویزا
با سلام و احترام

بعد از اتمام دوره تحصیلی در کانادا در برخی رشته ها و برخی استانها میتوانید درخواست اقامت دائم کانادا داشته باشید و در برخی از رشته ها و استان ها باید بعد از فارغ التحصیلی و دریافت مدرک مشغول به کار شوید و پس از 1 سال تجربه کار کانادایی درخواست اقامت دائم داشته باشید.

اسماعیل یزدانی :

سلام در مورد اقامت در کانادا

مشاوره ویزا و مهاجرت

با سلام و احترام 

در صورتی که تمایل دارید شرایط شما برای دریافت اقامت کانادا مورد بررسی قرار گیرد به صفحه فرمهای ارزیابی رایگان مراجعه فرمایید.

هما :

سلام وقت بخیر اگر شخصی فقط خودش ویزای شینگن داشته باشه و بخواد. برای خودش و همسر و فرزندش درخواست ویزای توریستی یا تحصیلی کانادا رو بده امکان داره یا اینکه هر سه نفر باید شینگن رو داشته باشن؟

مشاور مهاجرت و ویزا
با سلام و احترام

داشتن ویزای شینگن شانس شما را برای دریافت ویزای توریستی کانادا بالا خواهد برد؛ الزامی برای ارائه تاریخچه سفر شینگن وجود ندارد. و در صورتی که بتوانید تمکن مالی و دلیل قانع کننده برای ادامه تحصیل خود ارائه دهید با ویزای تحصیلی شما در کاناد موافقت خواهد شد و همسر فرد متقاضی نیز ویزای کار کانادا دریافت خواهد کرد؛ فرزندان شما نیز میتوانند به صورت رایگان در کانادا تحصیل کنند.

الهام :

ممنونم از پاسخگويي سريعتون، خواستم بپرسم به چه دليل ميفرماييد كه دكتري رو پيشنهاد نميكنين در صورت داشتن مدرك زبان؟ و اينكه تو رشته من دانشگاهي سراغ دارين در مقطع ارشد كه پذيرش مشروط رو قبول كنه؟ البته ريسك ويزا گرفتن در سفارت هم داره درسته؟

مشاور مهاجرت و ویزا
با سلام و احترام

بله ریسک موفقت با ویزا را خواهید داشت به دلیل اینکه آفیسر پذیرش مشروط را ملاک درستی برای ادامه تحصیل شما در نظر نخواد گرفت. دکتری در کانادا توصیه نمی شود به دلیل اینکه کاریابی پس از دریافت مدرک دکترا بسیار دشوار است. بله مراکزی در کانادا وجود دارد که میتوانیم برای ویزای تحصیلی مشروط درخواست دهیم.

الهام :

با سلام و عرض ادب من فارغ التحصيل كارشناسي ارشد شيلات هستم و قصد ادامه تحصيل در مقطع دكتري در كانادا رو دارم، ميخواستم بدونم پذيرش مشروط براي زبان كه در اين مقطع نداره چون من در حال خوندن زبان هستم ولي ميخواستم بدونم براي صرفه جويي در وقت آيا راهي هست؟ و اينكه در مقطع ارشد چطور منظورم براي اخذ ارشد مجدد پذيرش مشروط براي زبان ميدن؟سپاس

مشاور مهاجرت و ویزا
با سلام و احترام

به طور کلی تحصیل در مقطع دکتری کانادا توصیه نمیشود. و بدون ارائه مدرک زبان پذیرش دکتری از کانادا دریافت نخواهید کرد اما میتوان برای پذیرش مجدد فوق لیسانس یا پذیرش کالجهای معتبر کانادا اقدام کرد که شانس دریافت ویزای تحصیلی را داشته باشید.

هومن احمدی :

سلام وقت بخیر،من ۲۹ سالمه،مدرک لیسانس دامپزشکی دارم،از نظر مالی ۳۰۰ میلیون دارم،مجرد هستم،ایلتس ۷ دارم،آیا میتونم برای تحصیل پرستاری توی کانادا اقدام کنم؟ و شرایط ش چگونه ست! ممنون

مشاوره مهاجرت و ویزا
با سلام و احترام

بله اما باید تمکن مالی خود را افزایش دهید چون تحصیل در رشته پرستاری در کانادا ارزان قیمت نیست. میتوانید برای آنکه شرایط شما برای مهاجرت کانادا به صورت دقیق بررسی گردد به صفحه فرمهای ارزیابی رایگان مراجعه نمایید.

fard :

سلام من قبلا فرم ارزیابی پر کردم و واجد شرایط برای ویزای توریستی کانادا شناخته نشدم. من فوق لیسانس زبان دارم و ۳۸ سالمه میخواستم ببینم میشه ویزای تحصیلی بگیرم که بتونم با گذراندن ۶ ماه حداقل در کانادا تحت عنوان تحصیل مشغول باشم؟

مشاوره مهاجرت و ویزا
با سلام و احترام

بله میتوانید با گذراندن دوره های آموزشی در کانادا و دریافت سرتیفیکیت ویزای کار کانادا دریافت کرده و سپس درخواست اقامت دائم کانادا داشته باشید.

زهرا باباجانی ّور :

سلام و عرض ادب میخواستم پذیرش تحصیلی در مقطع دکتر ا برای کانادا قدام کنم و رزومه تحصیلی خوبی دارم رشته تحصیلی ام علوم سیاسی وروابط بین دلملل میباشد

مشاوره مهاجرت و ویزا
با سلام و احترام

به صفحه فرمهای ارزیابی رایگان مراجعه فرمایید تا شرایط شما برای دریافت ویزای تحصیلی کانادا مورد بررسی کارشناسان موسسه قرار گیرد.

مسعود رسولی :

گرفتن ویزای تحصیلی (مستر) بدون مدرک زبان

مشاوره مهاجرت و ویزا
با سلام و احترام

درخواست ویزای تحصیلی کانادا بدون مدرک زبان امکان پذیر است. لطفا به صفحه فرمهای ارزیابی رایگان مراجعه و فرم ارزیابی تحصیلی را تکمیل نمایید.

Babak :

سلام من دارای لیسانس مهندسی عمران از دانشگاه سراسری با معدل ۱۲.۸ هستم و فوق لیسانس زلزله از دانشگاه ازاد.و دارای ایلتس اکادمیک ۷ و تسلط جزی زبان فرانسه دارم.سنم هم ۲۷ سال است.سابقه کار مرتبط دارم و همچنین مدرک نظام مهندسی و چند سرتیفیکیت.ایا میتوانم پذیرش تحصلی کاندا بگیرم؟

مشاوره مهاجرت و ویزا
با سلام و احترام

بله در صورتی که در انتخاب مرکز آموزشی خود دقت کافی داشته باشید و بتوانید اثبات کنید که از پس هزینه های زندگی و تحصیل خود در کانادا بر میایید مشکلی نخواهید داشت.

امین :

سلام خسته نباشید همسر من دارای مدرک دیپلم بهیاری هست و حدود 7/8 سال سابقه کار در بیمارستان داره،خودمم مدرک کارشناسی شهرسازی دارم ولی هیچ کدوممنون مدرک ایلتس نداریم ایا میشه برای ویزای کاری اقدام کنیم؟؟

مشاوره مهاجرت و ویزا
با سلام و احترام 

بدون مدرک زبان نمیتوان برای ویزای کار اقدام کرد. باید دوره آموزشی حداقل 1 ساله را در کشور مقصد بگذرانید.

حسین کریمی :

سلام من ۲۸ سالمه و لیسانس پرستاری ۶ سال سابقه کار همراه بیمه‌دارم زبان‌انگلیسیم عالیه ولی مدرک زبان ندارم میخووسم برای ویزای کار اقدام کنم کدوم وشور انگلیسی زبان بدون مدرک میتونم اقدام کنم و هزینه حق الوکاله شماا چقدر میشه با تشکر

مشاوره مهاجرت و ویزا
با سلام و احترام 

با این سابقه کار و با توجه به نیاز کانادا برای استخدام پرستاران شانس خوبی برای دریافت ویزای کار پرستاری در کانادا دارید درصورتی که زبان شما عالیست میتوانید یک امتحان آیلتس داده و شرایط را برای مهاجرت خود هموار سازید.

برای اطلاعات بیشتر میتوانید با ما در تماس باشید و یا به صفحه رزرو وقت مشاوره مراجعه نمایید.

رامین محمد زاده :

سلام . من ۴۶ سال دارم . اما میتونم ٨٠٠ میلیون پرینت بانکی ارایه بدم . ایا بمن ویزای تحصیلی کانادا میدن ؟ سپاس

مشاوره مهاجرت و ویزا
با سلام و احترام

تنها ملاک برای دریافت ویزای تحصیلی کانادا تمکن مالی شما نیست، باید خیلی از شرایط دیگه از جمله میزان تحصیلات، سن، مدارک شغلی، گپ تحصیلی، دلیل ادامه تحصیل شما در کانادا بررسی شود تا بتوان شانس شما را برای دریافت ویزا تخمین زد. میتوانید برای بهره مندی از نظر کارشناسان به صفحه فرمهای ارزیابی رایگان مراجعه نمایید یا با دفاتر ما در تماس باشید.

شقایق شیرازی :

من تا حالا 3 بار از کانادا ریجکت شدم همه مدارکم کامله ولی هر بار درخواست میدم ریجکت میشم، برادر من اقامت کانادا داره و ساکن تورنتو. من آخرین بار ویزای تحصیلی درخواست دادم مدرک زبان هم دارم اما باز ریجکت شدم، لطفا منو راهنمایی کنید باید چکار کنم؟

مشاوره مهاجرت و ویزا
با سلام و احترام

ریجکتی های کانادا به هیچ عنوان بی دلیل نمی باشید احتمال بسیار قوی خطایی در درخواست خود دارید که هر بار آن خطا را تکرار می کنید. و یا از دیدگاه آفیسر ها مدارک کافی ندارید و این مدارک از دیدگاه خود شما کامل است. باید مدارک و شرایط شما را بررسی کنیم. 

مهرداد حلاجی :

من برای اقامت خوداشتغالی کانادا اقدام کردم همزمان هم میتونم برای ویزای تحصیلی اقدام کنم؟ چون فایل نامبر من هنوز نیومده؟ و اینکه من هنوز نتونستم مدرک زبانم رو بگیرم

مشاوره مهاجرت و ویزا
با سلام و احترام

بله میتوانید درخواست ویزای تحصیلی داشته باشید. دقت داشته باشید بدون ارائه مدرک زبان و بیزینس پلن قوی شانس بالایی برای دریافت اقامت خود اشتغالی نخواهید داشت.

سجاد رضایی :

من قبلا به صورت حضوری با یکی از مشاوران شما مشاوره شدم، به من گفتن که خودم شرایط دریافت ویزای تحصیلی ندارم اما همسرم شرایطش رو داره، اگر همسر من ویزای تحصیلی بگیره من اجازه کار توی کانادا دارم؟

مشاور مهاجرت و ویزا
با سلام و احترام

بله با دریافت ویزای تحصیلی برای متقاضی، همسر ایشان میتواند ویزای کار فول تایم کانادا دریافت کرده و در کانادا مشغول به کار شود.

محسن مرادی :

من از دانشگاه ملی کلگری پذیرش دارم میخوام برای ویزا اقدام کنم، بدون مدرک زبان به من پذیرش دادن، آیا شانس دریافت ویزای کانادا بدون مدرک زبان دارم؟

مشاوره مهاجرت و ویزا
با سلام و احترام

بله میتوانید برای ویزای تحصیلی درخواست دهید اما باید مدارک کاملی ارائه دهید که نشان دهنده این باشد که از پس هزینه های خود در کانادا بر می آیید و اینکه پس از تحصیل به کشور خود بر میگردید و قصد پناهندگی در کانادا را ندارید.

مصطفی مبانی :

سلام و خسته نباشید از توضیحات کاملتون به سوالات، سوال من اینه که بدون مدرک زبان میتونم از کالج ها و دانشگاه های معتبر کانادا پذیرش بگیرم؟ چون شنیدم خیلی دارن ریجکت میکنن

مشاور مهاجرت و ویزا
با سلام و احترام

بله بدون داشتن مدرک زبان میتوانید از دانشگاهها و ومراکز آموزشی معتبر کانادا پذیرش دریافت نمایید اما باید توجه داشته باشید این پذیرش شما مشروط به یادگیری زبان در کشور کانادا می باشد. و برای افزایش شانس دریافت ویزا باید مدارک کاملی به سفارت ارائه دهید و دلیل اصلی شما از تحصیل در کانادا کاملا مشخص شود.

اردلان ایرانی :

من پارسال درخواست ویزای توریستی کانادا داشتم که به دلیل نداشتن تراول هیستوری ریجکت شدم، بعد از این ریجکتی میتونم امسال درخواست ویزای تحصیلی بدم؟ ۲ تا سفر شینگن هم رفتم اما مدرک زبان ندارم

مشاور مهاجرت و ویزا
با سلام و احترام

بله میتوانید مجدد درخواست داشته باشید اما صرفا داشتن ویزای شینگن ملاکی برای دریافت ویزای تحصیلی کانادا نمی باشد. و شرایط دیگه ی شما باید بررسی گردد.

سارا مقدم : بدون مدرک زبان اگر مدارک دیگه کامل باشه میشه برای ویزای تحصیلی کانادا درخواست بدیم؟

مشاوره مهاجرت و ویزا
با سلام و احترام

اگر شرایط دریافت ویزا را داشته باشید بله ، بدون مدرک زبان نیز میتوانید ویزای تحصیلی کانادا دریافت نمایید.

حمید :

تحصیل در کانادا منجر به اقامت میشه یا باید از طریق خود اشتغالی یا ویزای توریستی اقدام کنیم که به اقامت برسه؟

مشاوره مهاجرت و ویزا
با سلام و احترام

هر روش مهاجرتی متفاوت از روشهای دیگر است، باید مدارک و شرایط شما بررسی شود تا بهترین راه برای مهاجرت را انتخاب نماییم. 

ریجکتی ویزا :

سلام، من دیروز یه ایمیل گرفتم که ویزای تحصیلی کانادام ریجکت شده، و دلیل آفیسر عدم اطمینان از بازگشت هستش، من الان میتونم برای ویزای تحصیلی اقدام کنم؟ شما میتونید برای من اقدام کنین؟

مشاوره مهاجرت و ویزا
با سلام و احترام

بله امکان پذیر است، اما یابد علت ریجکتی شما دقیق تر بررسی گردد. تا برای درخواست مجدد ویزای تحصیلی شانس بالاتری داشته باشید.

حسین خسروی :

هزینه های تحصیل در کانادا در رشته مهندسی کامپیوتر رو بفرمایید و هزینه های زندگی در شهرهای مختلف کانادا در یک سوئیت معمولی رو بفرمایید؟

مشاوره مهاجرت و ویزا
با سلام و احترام

با مراجعه به صفحه هزینه زندگی و تحصیل در کانادا میتوانید پاسخ خود را بیابید.

Fa :

سلام و با تشكر از اينكه به سوالهامون با دقت و حوصله جواب ميديد. من بعد از كورس زبان رشته Business Administration accounting دوره سه ساله Certificateخواهم خوند. * اول براي خودم و پسرم ميخوام درخواست بدم(بدون همسرم)،آيا بازهم لازمه ترجمه سند ازدواجم رو تو سايت آپلود كنم؟ * در رزومه كاري كه مي نويسم، معيار واريز بيمه رو قرار بدم(چون بعضي جاهايي كه كار كردم ٥-٦ ماه اول رو بيمه نريختن برام، تاريخ واقعي رو بنويسم يا فقط اونايي كه طبق بيمه هستش؟) * در مورد گواهي اشتغال، من در حال حاضر تو مخابرات شاغل هستم و هنوز درخواست مرخصي ندادم، اگه الان مدارك اشتغال رو آپلود كنم و بعد صدور ويزا، درخواست مرخصي بدم مشكلي پيش مياد؟ * اگه از طرف مخابرات يه تقديرنامه داشته باشم كه رضايت از كارم رو اعلام ميكنه تاثير مثبتي تو صدور ويزا داره؟ تقديرنامه تو چه فرمتي باشه بهتره؟

مشاوره مهاجرت و ویزا 

با سلام و احترام 

دقت داشته باشید که احتمال ریجکتی در خواست ویزای تحصیلی برای مقطع تحصیلی زبان آموزی بسیار زیاد است، در صورت امکان مدرک زبان خود را در کشور مبدا دریافت نمایید و سپس برای یک رشته تحصیلی مرتبط با تحصیلات قبلی یا شغل خود انتخاب نمایید.

- در انتخاب رشته و موسسه آموزشی خود بسیار دقیق باشید.

- برگه مرخصی را جز مدارک باید برای سفارت ارسال نمایید. 

- تقدیر نامه تاثیر منفی یا مثبتی در پرونده تحصیلی شما نخواهد داشت. 

اربابی :

با سلام فاطمه اربابی هستم، 35 سالمه و کارمند مخابراتم و لیسانس حسابداری دارم، از CONESTOGA COLLEGE در شهر کیچنر کانادا برای رشته Business Administration - Accounting پذیرش گرفتم و چون هنوز امتحان آیلتس ندادم قبلش English for Academic Studies را باید بخوانم و تو کانادا امتحان خواهم داد. قصد دارم به همراه پسر 6 ساله و همسرم درخواست ویزا بدم، پذیرش دانشگاه رو با مدرک دیپلم و پیش دانشگاهی گرفتم و اگه بخوام بخاطر گپ تحصیلی به سفارت مدرک دانشگاهم رو هم بدم آیا مشکلی پیش نمیاد؟ هنوز امتحات آیلتس ندادم ولی تا چند ماه دیگه می تونم نمره 5.5 الی 6 بگیرم، آیا می تونم چند ماه بعد از درخواست ویزا مدرک زبانم رو به سفارت بدهم؟ لطفا در مورد هزینه وکالت موسسه خودتون و همچنین نحوه قرارداد بستن راهنماییم کنید، با توجه به اینکه محدودیت زمان دارم ممنون میشم جوابم رو سریعتر بدید.

مشاوره مهاجرت و ویزا
با سلام و احترام

حتی بدون ارائه مدرک زبان نیز میتوان برای درخواست ویزا اقدام کرد، اما نمره مدرک زبان شما حداقل باید آیلتس 6.5 باشید، در غیر این صورت باید دوره زبان را در کانادا بگذرانید. بله میتوانید پروسه درخواست ویزا را انجام دهیم و در مرحله آخر مدرک زبان خود را ارائه دهید. هزینه ها با توجه به درخواست و مشخصات هر فرد در جلسات مشاوره عنوان خواد شد. میتوانید به صفحه رزرو وقت مشاوره مراجعه نمایید.

حامد :

سلام.. من کارشناس علوم آزمایشگاهی استخدام وزارت بهداشت و کارشناس ارشد مشاوره روانشناسی پیام نور... میتونم من برای مدرک دکترا به کانادا مهاجرت کنم و بتونم از مرخصی تحصیلی از وزارت بهداشت استفاده کنم که شغلم رو از دست ندم.. با تشکر

مشاوره مهاجرت و ویزا
با سلام و احترام

مدت زمانی که بتوانید مدرک دکتری خود را در کانادا دریافت نمایید مشخص نیست، اگر مرخصی به اندازه کافی میتوانید بدون از دست دادن شغلتان دریافت کنید مشکلی ندارد.

Masood :

باسلام..من کارشناسی مهندسی،شیمی هستم با۹سال سابقه کاردرپتروشیمی..مدرک زبان ندارم امادرحال خواندن هستم..به نظرتون بهترین راه برای کارپیداکردن درکاناداچیه؟تحصیلی یاکاری؟آیامیشه توکاناداکالج زبان رفت وبعدش دنبال کاربگردم؟

مشاوره مهاجرت و ویزا
با سلام و احترام 

راههای مهاجرت به کانادا بسیار است اما باید شرایط شما به صورت دقیق بررسی گردد که بهترین راه مهاجرت انتخاب گردد.

شادی :

سلام وقت بخیر من لیسانسم رو 7 سال پیش و فوق لیسانسم رو 1 سال پیش در رشته مدیریت از دانشگاه دولتی گرفتم.سطح زبان و رزومه تحقیقاتی مناسبی ندارم که بتونم برای دکترا اقدام کنم. سوالم اینه که با توجه به اینکه 7 سال از اتمام لیسانسم گذشته میتونم برای ارشد مجدد پذیرش بگیرم؟ مورد دیگه اینکه میتونم هزینه های پذیرش و وکیل مهاجرت و … پرداخت کنم. اما شرایط مالیم بصورتی نیست که بعد از مهاجرت بتونم کل هزینه های زندگی و تحصیل رو پوشش بدم. آیا با توجه به این موضوع میشه تو مقطع ارشد از کمک هزینه و بورسیه تحصیلی برخوردار شد و کار دانشجویی هم داشت که از پس هزینه ها بربیام؟ ممنون میشم راهنمایی بفرمایین

مشاوره مهاجرت و ویزا
با سلام و احترام

به اطلاعات بیشتری برای آنالیز موقعیت شما نیاز داریم، اما در کل برای دریافت ویزا تحصیلی کانادا باید تمکن مالی مناسبی را اثبات نمایید. لطفا به صفحه فرمهای ارزیابی رایگان مراجعه نمایید.

آرزو :

سلام.من دانشجوی رشته روانشناسی در دانشگاه پیام نور هستم.تا الان به اندازه فوق دیپلم واحد پاس کرده ام.25 سال سن دارم و متاهل هستم و یک پسر دو و نیم ساله دارم.مدرک زبان هم فعلا ندارم اما در حال خواندن هستم.میتونم از کانادا ویزای تحصیلی بگیرم؟لطفا مدت زمان و هزینه آن را بفرمایید ممنون

مشاوره مهاجرت و ویزا
با سلام و احترام

امکان دریافت پذیرش و ویزای تحصیلی کانادا وجود دارد اما باید مدارک دیگه شما از جمله مدارک مالی بررسی گردد که ثابت کنید از پس هزینه های خود بر خواهید آمد. سپس میتوانیم تخمین بزنیم چقدر شانس دریافت ویزای تحصیلی را خواهید داشت.

رز :

امکان این وجود داره که بعد از فارغ التحصیلی در کانادا مستقیم بشه درخواست اقامت دائم داد؟ یعنی منظورم اینه که نیازی نباشه که کار پیدا کنی بعد درخواست اقامت دائم بدی؟ مستقیم بعد از دریافت ویزای تحصیلی و گذروندن دوره ی آموزشی درخواست اقامت کنی؟

مشاوره مهاجرت و ویزا
با سلام و احترام

بله شما میتوانید با تحصیل در کبک کانادا پس از فراغت از تحصیل بدون داشتن سابقه کار کانادایی درخواست اقامت داشته باشید.

کلهر :

مهاجرت به کانادا از طریق تحصیل چقدر شانس موفقیت داره؟

مشاوره مهاجرت و ویزا
با سلام و احترام

باید مدارک و سوابق تحصیلی همچنین شغل شما بررسی گردد تا بتوانیم میزان شانس شما را برای دریافت ویزای تحصیلی کانادا تخمین بزنیم.

Bijan :

سلام و خسته نباشید از پاسخ دهی شما. من قبلا برای شینگن اقدام کردم و ۲ تا شینگن در پاسپورتم دارم، استاد دانشگاه هستم، متاهل با فرزند 8 ماهه، آینده بچه برای ما بسیار مهمه و تصمیم به مهاجرت کانادا گرفتیم، اما در انتخاب مسیر مهاجرت دچار سردرگمی شده ایم، از نظر شما کسی که برای ویزای تحصیلی کانادا بدون مدرک زبان اقدام میکنه چقدر شانس موفقیت داره؟

مشاوره مهاجرت و ویزا
با سلام و احترام

در صورتی که مدارک به درستی ارائه شود و بتوانید ثابت کنید از پس هزینه های تحصیل خود بر می آیید. میتوانید ویزای تحصیلی کانادا دریافت کنید همچنین تحصیل در کانادا برای فرزند شما رایگان خواهد بود.

مهیار رضایی :

چطور میشه بدون مدرک زبان برای پذیرش و ویزای تحصیلی کانادا درخواست داد؟

مشاوره مهاجرت و ویزا
با سلام و احترام

در صورتی که مدارک معتبر داشته باشید، توجیه مناسب برای تحصیل در کانادا به توجه به تحصیل و شغل خود داشته باشید، همچنین از مراکز معتبر کانادا پذیرش همراه با گذراندن دوره زبان دریافت نمایید و بتوانید تمکن مالی خود را ثابت کنید شانس بالایی برای دریافت ویزای تحصیلی کانادا خواهید داشت.

مریم معین :

من حدود 6 ماه پیش از کانادا ریجکت شدم و دلیل آفیسر تراوش هیستوری من بود، سفر شینگن رفتم و میخوام مجدد درخواست بدم، هدف اصلی من مهاجرت به کانادا ست؟ بنظر شما ویزای توریستی درخواست بدم یا ویزای تحصیلی کانادا؟ آخه من مدرک زبان هم ندارم، این مطلب شما رو هم خودم که بدون مدرک زبان هم میشه اقدام کرد برای ویزا، لطفا منو راهنمایی کنید

مشاوره مهاجرت و ویزا
با سلام و احترام

به دلیل اینکه از درخواست ویزای توریستی کانادا ریجکت شده اید بسیار دشوار است که با ویزای تحصیلی شما موافقت شود، شاید بهتر باشد مجدد درخواست ویزای توریستی کانادا داشته باشید.

Sasan :

برادر من ۲ سال پیش ویزای تحصیلی کانادا گرفته و الان کار پیدا کرده و ویزای کار داره آیا من هم میتونم همین مسیر رو برم؟ البته برادر من پناهنده نشده، ما از لحاظ تمکن مالی مشکلی نداریم، فقط شنیدم چون برادر کانادا ست به من ویزا نمیدن؟ راه حل رفتن من به کانادا چیه لطفا راهنمایی کنید؟

مشاوره مهاجرت و ویزا
با سلام و احترام

شما برای درخواست ویزای تحصیلی کانادا مشکلی نخواهید داشت اما چون برادر شما در کانادا حضور دارد مشکوک به این خواهید بود که قصد مهاجرت به کانادا را دارید. باید با ارائه مدارک درست و انتخاب رشته مناسب به آفیسر خلاف این موضوع را ثابت نماییم.

شقایق حیدری :

ممنون از سایت خوبتون. من در یکی از دانشگاهای لندن در رشته متالوژی فارغ التحصیل شدم اما نتونستم در انگلیس بمونم، آیا با همین دوره ای که گذروندم میتونم در کانادا کار پیدا کنم یا مجدد باید در کانادا یک دوره تحصیلی دیگه بگذرونم؟

مشاوره مهاجرت و ویزا
با سلام و احترام

برای مهاجرت تحصیلی به کانادا باید دوران تحصیلتان را در کانادا سپری کنید که بتوانید درخواست اقامت دائم داشته باشید.

زهرا فراهانی :

چطور بعد از فارغ التحصیلی در کانادا میشه اقامت دائم گرفت؟

مشاوره مهاجرت و ویزا
با سلام و احترام

برای مهاجرت به کانادا از طریق تحصیل و دریافت اقامت دائم در تمامی شهرهای کانادا، پس از تحصیل اجازه کار پیدا خواهید کرد و با داشتن تجربه کار کانادایی میتوانید درخواست اقامت دائم داشته باشید. و اما در کبک میتوانید پس از فارغ التحصیلی بدون سابقه کار کانادایی درخواست اقامت دهید.

میثم آشتیانی :

با دریافت ویزای تحصیلی کانادا میتوان به اقامت دائم رسید؟ ما یک خانواده ۴ نفره هستیم بچه هام 3 ساله و ۶ ساله هستن ممنون از پاسخگویی شما

مشاوره مهاجرت و ویزا
با سلام و احترام 

با گذراندن دوران تحصیلی در کانادا مسیر مهاجرت به کانادا بسیار هموار خواهد شد. حتی در ایالت کبک پس از دوران تحصیل نیازی به تجربه کار کانادایی برای درخواست اقامت دائم نداشته و مستقیم پس از تحصیل میتوانید درخواست اقامت داشته باشید.

 

فردین یزدان پناه :

سلام من از موکلین شما هستم در پرونده ی خود اشتغالی، سوال من این هستش که آیا همزمان با پرونده ی خوداشتغالی، درخواست ویزای تحصیلی هم میشه انجام داد یا حتما باید نتیجه خود اشتغالی اعلام بشه؟ چون ظاهرا دریافت ویزای تحصیلی کانادا راه سریعترین برای رسیدن به کاناداس؟

مشاوره مهاجرت و ویزا
با سلام و احترام 

ممانعتی برای درخواست ویزای تحصیلی کانادا نخواهید داشت. موکل عزیز لطفا با شماره های دفتر در تماس باشید تا به درستی راهنمایی شوید، طرح سوال در این قسمت به صورت عمومی نمایش داده می شود.

 

حسین :

سلام، 29 سالمه کارشناسی ارشد نفت دارم همسر و یه بچه ام دارم. شغلمم آزاده، تمایل داریم به کانادا مهاجرت کنیم، بنظرت کارشناس محترم بهترین راه مهاجرت برای ما ویزای تحصیلی کانادا هستش؟

مشاوره مهاجرت و ویزا
با سلام و احترام 

برای دریافت ویزای تحصیلی کانادا و مهاجرت تحصیلی به کانادا، شرایط شما باید به صورت دقیق مورد بررسی قرار گیرد.

شما میتوانید برای ارزیابی وضعیت خود به صفحه فرمهای ارزیابی رایگان مراجعه نمایید.

امیرعلی :

با عرض سلام اینجانب اقا ۳۳ ساله دارای مدرک کارشناسی برق قدرت ایا برای اقدام دوره کالج شانسی برای دریافت ویزا تحصیلی دارم و ریجکت نمیشم ؟با توجه ب سن و گپ و پذیرش از کالج نه دانشگاه اکادمیک و اینکه خواهرم و دامادمون سیتیزن کانادا در انتاریو هستند و افسر بابت این موضوع ریجکت نمیکنه ؟ و سوال دیگه هم داشتم اسم من از محمد ب امیرعلی تو تمام مدارک و شناسنامه تغییر داده شده البتهتو صفحه توضیحات قید شده ولی تو مدرک لیسانسم تغییر نکرده مشکلی نداره این موضوع ؟ با تشکر

مشاوره مهاجرت و ویزا
با سلام و احترام

اول اینکه برای دریافت پذیرش و ویزای تحصیلی کانادا مراکز معتبری وجود دارد که شرایط سنی ندارند اما باید گپ تحصیلی شما با شغلی که داشته اید توجیه شود. همچنین به دلیل داشتن وابسته در کانادا یک مقدار دریافت ویزا سخت خواهد شد اما امکان پذیر است.

شما میتوانید برای ارزیابی وضعیت خود به صفحه فرمهای ارزیابی رایگان مراجعه نمایید.

علیرضا شهدادی :

سلام خسته نباشید .من دانشجوی رشته مهندسی پزشکی در واحد علوم پزشکی ازاد تهرانم-ایلس 6.5 دارم,میخواستم ببینم امکان بورسیه یا ادامه تحصیل در کانادا برای ارشد هست؟و حدود هزینه چقدر میشه؟

مشاور مهاجرت و ویزا:

شرایط مناسبی برای بورسیه تحصیلی کانادا دارید اما باید مدارک دیگه شما نیز مورد بررسی قرار گیرد در صورت امکان برای بورسیه کامل اقدام خواهید کرد که بتوانید بدون پرداخت هزینه در کانادا اقدام به تحصیل نمایید که پس از گذراندن دوران تحصیل شانس دریافت اقامت کانادا نیز برای شما افزایش می یابد.

شما می‌توانید با شماره های موسسه در ارتباط بوده و یا برای مشاوره ی تخصصی اقدام به رزرو وقت مشاوره نمایید.

تحصیلی : سلام حال شما؟ در مورد ویزای تحصیلی آمریکا سوال داشتم از خدمتتون به نظرتون برای کارشناسی اقدام کنم سریعتر جواب میگیرم یا ارشد؟ مدرک زبان هم ندارم هر رشته ای باشه مثلا زبان یا mba خوب هست میخوام هر جور شده در کوتاه ترین زمان ممکن پذیرش بگیرم و مهمتر از اون جوری باشه که بتونم ویزا بگیرم و برم آمریکا یک سوال دیگه هم دارم اگر یک نفر لاتاری برنده بشه الان بهش ویزا نمیدن حالا اگر همین فرد مثلا ویزای تحصیلی بگیره و وارد خاک آمریکا بشه و اونجا درخواست مصاحبه مجدد بده آیا میتونه گرین کارتش رو بگیره؟ چون فکر کنم یک قانونی هست که میگه اگر فرد داخل خاک آمریکا باشه ban جدید در موردش صدق نمیکنه درسته یا برداشتم اشتباه هست؟ ضمنا یک مورد دیگه این هست که میگن ویزای تحصیلی رو به کسی میدن که مطمئن باشن در آمریکا نخواهد ماند و این رو افسر حتما میپرسه از آدم و از روی پر کردن فرم 260 برندگان لاتاری هم میتونن بفهمن که چه کسی قصد مهاجرت به آمریکا داره آیا به نظرتون فعلا فرم 260 رو پر نکنم تا کارهای ویزای تحصیلی به نتیجه برسه و بعد فرم رو پر کنم؟ یا اینکه پر کردن فرم برندگان لاتاری اونقدرها اهمیتی نداره در این زمینه؟

مشاور مهاجرت و ویزا:

 در صورتی فرم لاتاری را تکمیل بفرمایید یعنی قصد اقامت در آمریکا را دارید و با ویزای تحصیلی شما موافقت نخواهد شد چون طبق قوانین پس از تحصیل باید کشور آمریکا را ترک نمایید.

اخذ ویزای آمریکا بسیار دشوار است و امکان اینکه در سریعترین زمان وارد آمریکا شوید وجود ندارد، آن هم با نداشتن مدرک زبان.

شما می‌توانید با شماره های موسسه در ارتباط بوده و یا برای مشاوره ی تخصصی اقدام به رزرو وقت مشاوره نمایید.

میرزاخانی : سلام.برای تعیین وقت سفارت و گرفتن ویزا مشاوره میخوام.ممنونم

مشاور مهاجرت و ویزا:

شما می‌توانید با شماره های موسسه در ارتباط بوده و یا برای مشاوره ی تخصصی اقدام به رزرو وقت مشاوره نمایید.

canada : با دروود فراوان خدمت شما من 34 سال سن دارم و داری مدرک لیسانس هتلداری هستم مجرد و با خانواده زندگی میکنم و هم اکنون به مدت 9 الی 10 سال میشود که مشغول به حسابداری می باشم . و بیمه من نیز در این مدت پرداخت شده است سوال می این می باشد که من هیچ مدرکی از جمله سند مالکیت منزل یا مغازه و یا.. ندارم و تا به حال نیز سفز به کشورهای شنگین سفر نداشتم و همچنین حساب بانکی من تا هم اکنون هم به حد 50 میلیون تومان نرسیده است میدانم با این شرایط باید در خواب ویزای مالتی توریستی کانادا را ببنیم ولی میخواستم بدانم آیا دفتر شما میتواند این مدارک را تهیه کند تا با کمک شما بتوانم ویزای توریستی 5 ساله مولتی کانادا بگیریم یا خیر ؟ اگر بله هزینه این کار چه مقدار میشود .؟ و چه مقدار طول میکشد ؟ ممنون می شوم من را راهنمایی کنید . با تشکر لطفا من را از طریق ایمیل راهنمایی کنید .

مشاور مهاجرت و ویزا: 

شرایط مناسبی برای دریافت ویزای توریستی کانادا ندارید اما میتوانید زبان خود را تقویت کنید که بتوان برای اخذ بورسیه تحصیلی کانادا امیدوار باشیم. یک مقدار تلاش کنید میتوانیم به صورت قانونی به شما کمک کنیم تا به هدف خود برسید.

ویزای کانادا : با سلام بنده 28 ساله دانشجوی انصرافی زبان با سابقه کاری 8 ساله در زمینه iT هستم.تمکن مالی تا200 میلیون دارم اماسند خونه خیر.شرکت داشتم اماجدیدا غیر فعالش کردم.دو سال هم گرجستان بودم و شرکت بازرگانی داشتم همسرم هم خانه دار و 28 ساله میباشد به همراه نوزاد7 ماهه. شرایط برای مهاجرت ما مهیاست یاخیر؟

مشاور مهاجرت و ویزا:

 با شرایط عنوان شده روش مهاجرتی PEQ میتوانید گزینه ی مناسبی برای شما باشد. همچنین امکان اخذ ویزای توریستی مولتی کانادا نیز فراهم است.

شما می‌توانید با شماره های موسسه در ارتباط بوده و یا برای مشاوره ی تخصصی اقدام به رزرو وقت مشاوره نمایید.

ویزای تحصیلی : با سلام، اینجانب با مشخصات زیر قصد اخذ ویزای توریستی کانادا جهت گذراندن دوره زبان و برخی دوره‌های تخصصی را دارم. ممنون میشوم بفرمایید اخذ این ویزا (یا سایر ویزاهای ممکن) برای بنده امکان‌پذیر است یا خیر؟ و اگر هست چگونه؟ 1- متولد بهمن 1363 2- آقا 3- مجرد 4- دیپلم ریاضی-لیسانس کامپیوتر نرم‌افزار (1387)-فوق لیسانس MBA دانشگاه شهیدبهشتی (1395) 5- کارمند رسمی با سابقه کاری 13سال در تهران 6- دارای ملک و مستاجر 7- امکان تآمین گواهی تمکن مالی از بانک 8- دارای حساب جاری (دسته چک) 9- ساکن نیاوران (سکونت در خانه پدری همراه با خانواده) 10- بدون هیچکونه سفر به اروپا یا سایر کشورهای پیشرفته 11- فقط 2 سفر به ترکیه و 1 سفر به قبرس شمالی قبل از سال 91 12- بدون فامیل در کانادا 13- دارای دوست صمیمی در کانادا 14- عدم علاقه به اخذ مدرک آیلتس یا تافل

مشاور مهاجرت و ویزا: 

 با توجه به شرایط عنوان شده مواردی وجود خواهد داشت که بتوان برای ویزای کانادا اقدام کرد اما باید در جلسه مشاوره تعیین گردد که چه نوعی از دعوتنامه برای شما تهیه گردد که منجر به اخذ ویزای قانونی کانادا گردد.

شما می‌توانید با شماره های موسسه در ارتباط بوده و یا برای مشاوره ی تخصصی اقدام به رزرو وقت مشاوره نمایید.

ریحانه مهدشتی : با سلام من قصد تحصیل در کالج در کانادا را دارم دو فرزند کوچک سه ساله و یک و نیم ساله دارم و می خواهم همزمان با همسر و فرزندانم مهاجرت کنم چطور می توانم؟؟

با سلام و احترام 

باید درخواست و مدارک شما مورد بررسی قرار گیرد

شما میتوانید در وبسایت اقدام به رزرو وقت مشاوره نمایید.

Ali mohamad : با عرض سلام و خسته نباشی من برای ویزای تحصیلی اقدام کردم سوالی داشتم ؟ اگه جواب سفارت بیشتر از۱ماه رمان ببره برای ویزای تحصیلی امکان داره جواب ویزا کاملا مثبت باشه یا اینکه چند درصد احتمال ویرا شدن یا نشدن هست ممنون????

با سلام و احترام 

درصد موفقیت شما برای ویزا کانادا ارتباط مستقیم با مدارک شما خواهد داشت نه زمانی که برای جوابدهی سفارت صرف خواهد شد.

niloo sanjari : آیا اگه یه نفر تو یه کشوری مثل چین دانشجو باشه و ویزای دانشجوئی آون کشور داشته باشه و بخواد بره کانادا آیا ویزا گرفتن ویزا به مشکل برمیخوره؟!

با سلام و احترام.

نه میتونید برای ویزای توریستی کانادا اقدام بفرمایید.

الهه امیری : سلام من رشته فوق لیسانسم ژنتیک هستش و علاقه مند به اینم که کانادا دکترا رو بگیرم پذیرش دانشگاهای کانادا برای این رشته چطوره و اینکه ویزا رو اگر نتونستین بگیرین مبلغ پرداخت شده چی میشه؟

با سلام و احترام.

با توجه به رشته تحصیلی شما از دانشگاههای کانادا پذیرش دریافت شده سپس برای ویزای تحصیلی شما اقدام خواهد شد.

در صورت رد درخواست مبلغ پرداخت شده عودت داده خواهد شد

مهدی یاری : میشه لطفا بیشتر توضیح بدین به چه صورته؟ من لیسانس برق دارم چطور میتونم ویزای تحصیلی کانادا بگیرم؟

با سلام و احترام.

شما باید در این صفحه اقدام به ثبت سفارش ویزا بفرمایید. پس از مشاهده سفارش شما توسط کاگزار، با شما تماس خواهند گرفت.

در مرحله اول برای پذیرش دانشگاههای کانادا مربوط به رشته شما اقدام میشه و پس از پذیرش دانشگاه در مرحله دوم نسبت به ویزای تحصیلی شما اقدام خواهد شد.


سوالات متداول


مدت زمان پاسخ‌دهی به درخواست ویزای تحصیلی کانادا؟

این پاسخ سایت رسمی اداره مهاجرت کانادا به این پاسخ است:

پاسخ به درخواست ویزای تحصیلی کانادا؛ حدود 7 هفته زمان بر خواهد بود

اگر شما تا 15 مه 2021 درخواست مجوز تحصیل کامل خود را (از جمله بیومتریک و آزمون پزشکی مهاجرت) ارسال کرده اید، باید برای شرکت در ترم پاییز تا 6 آگوست 2021 تصمیم بگیرید و اپلای کنید.

ما در اسرع وقت درخواست های کامل ارسال شده پس از 15 مه 2021 را پردازش خواهیم کرد - اما نمی توانیم تضمین کنیم که شما تصمیم نهایی را قبل از شروع ترم پاییز دریافت خواهید کرد.

آیا مدرک زبان برای ویزای تحصیلی کانادا الزامی است؟

خیر مدرک زبان برای درخواست ویزا الزامی نیست، اما در تصمیم افسر اداره مهاجرت برای صدور ویزا تاثیر گذار است.

مهمترین موضوعات تاثیر گذار در شانس ویزا تحصیلی کانادا چیست؟

انتخاب رشته درست، انتخاب مرکز آموزشی با درجه اعتبار بالا، ارائه استادی پلن قوی به افسر اداره مهاجرت، ارائه صحیح مدارک خواسته شده، تمکن مالی مورد نیاز و مطابق با هزینه های تحصیل و زندگی، ارائه مدرک زبان معتبر، وابستگی های عاطفی و بیزینسی به کشور مبدا و مقصد و در نهایت اگر پروسه را خودتان طی نمی کنید، انتخاب مشاور یا وکیل مهاجرت معتبر و با تجربه بسیار مهم است.

مشاوره اخذ ویزا اقامت و مهاجرت قانونی با مجوزها و وکیل رسمی

ارتباط با ما

آدرس و راههای ارتباطی :

مجوزها و آدرس دفاتر:

- مجوز وزارت گردشگری ایران (بنام سالی گشت پارس به ش.ث: 461992)

- مجوز رسمی مشاور مهاجرت کانادا، دکتر شهروز بهرامی اصل: ICCRC :R527306 

- مجوز مرکز توسعه تجارت الکترونیک ایران (ای نماد) بنام ویزا724

- مجوز دفتر فعال حقوقی و مشاور املاک، در امارات (دبی) بنام الیزیاگروپ

 

دفتر ایران (تهران): 

تلفن‌های ثابت:

02122913141 02122223173 / 02122226298

 

پشتیبانی تلفن همراه، واتساپ و تلگرام:

09124644197 / 09961042050 

(شنبه تا چهارشنبه 10:00 الی 17:00 بوقت تهران) - (پنجشنبه: 10 الی 14:00)

 

آدرس: میرداماد؛ میدان مادر (محسنی)، برج بیژن، طبقه 7 واحد 6

* مراجعه حضوری فقط با رزرو وقت قبلی

(پاسخدهی تلفنی فقط: 10:00 الی 18:00 بوقت تهران )

(پشتیبانی پیام در واتساپ و تلگرام: 24 ساعته)


دفتر کانادا (تورنتو):

CANADA Office  :

17075 Leslie St, Unit 6, Newmarket, ON L3Y8E1 
Canada Toronto 

19055987474+ : Whatsapp & CALL

(مراجعه به دفاتر فقط با رزرو وقت قبلی)

 

دفتر امارات (دبی):

DUBAI Office  :

Dubai sheikh zayed road AlQuoz3 RAK bank Building office

 

اینماد ویزا724   RCIC

* ویزا724 مرکز تخصصی ویزا و مهاجرت

لینک های مهم: شرایط مهاجرت به کانادا / ویزا تحصیلی کانادا

سرمایه گذاری در کانادا / وکیل مهاجرت / ثبت شرکت دبی

شرایط و هزینه ویزای توریستی کانادا / ویزای کانادا / پاسپورت دومینیکا

مهاجرت به انگلیس / ویزای تحصیلی انگلیس / خرید ملک در دبی

استارتاپ کانادا / موسسه مهاجرتی / تورنتو / ونکوور

 

* اینستاگرام ویزا724: 

ایمیل : info[at]visa724.com

تمامی حقوق این سایت مربوط به ویزا 724 می باشد.