ویزا 724
رزرو وقت مشاوره

استارتاپ ویزای کانادا startup visa

قیمت : طبق درخواست

رزرو وقت مشاوره

استارتاپ ویزای کانادا startup visa

نوع ویزا : ویزای استارتاپ کانادا و دریافت اقامت دائم کانادا

کشور : کانادا

هشدار ها : اقدام به خرید ایده های استارتاپ نکنید! ایده ای که به شما فروخته می شود، ممکن است، قبلا به صدها نفر دیگر فروخته شده باشد. فروش ایده استارتاپ و تضمین صدور ویزا کلاهبرداریست. فقط قرارداد مستقیم با وکیل مهاجرت را امضا کنید. پروانه وکیل مهاجرت را، استعلام کنید

مدارک :

مدارک ذیل به صورت کلی عنوان می شود (ارائه تمامی آنها اجباری نیست).

ارائه مدارک دیگر، افزون بر مدارک زیر به نوع درخواست بستگی دارد.

الف) مدرک شناسایی جهت درخواست ویزای استارتاپ کانادا: 

ارائه مدارک شناسایی و هویتی سرپرست و تمامی اعضای خانواده

ب) مدارک شغلی:

باتوجه به تجارب و سوابق شغلی هر فرد، ارائه مدارک شغلی بسیار متفاوت است. در برنامه استارتاپ ویزا، اثبات سوابق شغلی، دانش علمی و ارائه درست مدارک بسیار اهمیت دارد.

ج) مدارک تحصیلی:

عموما ارائه آخرین مدرک تحصیلی کافی ست اما بسته به انتخاب روش مهاجرت می تواند متفاوت باشد.

د) مدارک مالی و ملکی :

ارائه مدارک مالی و ملکی سرپرست و دیگر اعضای خانواده برای اثبات توانایی مالی الزامیست.

ه) فرم اطلاعات فردی جهت درخواست ویزا:

یک فرم اختصاصی از طرف کارشناسان موسسه در اختیارتان گذاشته می شود که باید آن را به دقت تکمیل نمایید.

 

قبل از اقدام به تهیه مدارک برای درخواست استارتاپ ویزای کانادا، با متخصصان ما مشورت فرمایید.

توضیحات :

 

همه چیز درباره استارتاپ ویزای کانادا STARTUP VISA

این مطلب با توجه به، تجربه و نگارش وکیل رسمی مهاجرت کانادا در خصوص برنامه مهاجرت از طریق استارتاپ تهیه شده است، پس با دقت، تمامی نکات را مطالعه فرمایید.

 

- فریب قیمت، تبلیغات گسترده و عنوان های جعلی کلاهبرداران استارت آپ را نخورید؛ وکیل مهاجرت کانادا، باید دارای شماره پروانه و مجوز ICCRC (شورای قانونگذاری مهاجرت کانادا) باشد.

- مراقب شرکتها یا افرادی که از واژه تضمینی برای دریافت اقامت دائم صحبت می کنند، باشید. این شرکت‌ها  یا افراد، عموما تحت نظارت iccrc کانادا نیستند و یا پروانه آنها معلق یا باطل شده است. این افراد یا شرکتها در صورتی که بخواهند پروسه اقامت را تضمین کنند، دست به هر کاری خواهند زد که مبلغ پرداختی شما را عودت نزنند و ممکن است این فعالیت ها باعث شود به صورت دائم از رفتن به کانادا تحریم شوید! 

- برخی از افراد یا شرکتها نیز، با اعلام دو نوع نرخ تضمینی و غیر تضمینی سعی در فریب شما دارند که پروسه تضمینی را انتخاب کنید، فقط به دلیل اینکه وعده می‌دهند مبالغ پرداختی شما را عودت دهند! آیا مدت زمان از دست رفته و احیاناً تحریم کانادا به علت تخلف را تضمین می کنند؟!

- برخی از شرکتها یا افراد حتی از عنوان کردن نام وکیل مهاجرت خودداری می کنند، چون اینها دلال هستند و میخواهند پرونده شما را به یک وکیل رسمی واگذار کنند و از راه دلالی کسب درآمد داشته باشند، خودشان تخصصی ندارند، و امضای قرارداد با این گونه شرکت ها بسیار خطرناک است.

- لطفا بسیار دقت داشته باشید که قرارداد شما را، باید وکیل رسمی مهاجرت امضا کند، نه شرکتی که خود را نماینده وکیل معرفی می کند، یا شرکتی که عنوان می کند وکیل مهاجرت از کارمندان آنهاست. قرارداد مستقیم و بی واسطه باید با وکیل مهاجرت امضا شده و مبالغ پرداختی فقط باید به حساب وکیل رسمی واریز گردد. در غیر این صورت قرارداد شما از دیدگاه اداره مهاجرت کانادا، معتبر نخواهد بود.

- اگر ایده استارتاپی ندارید، نگران نباشید، در صورتی که شرایط شما توسط کارشناسان ما تأیید گردد، از تولد بیزینس استارتاپی تا اخذ اقامت دائم کانادا، توسط وکیل رسمی مهاجرت، همراه شما خواهیم بود.

_ اگر دارای یک ایده یا بیزینس استارتاپی هستید و آن را به بهره برداری رسانده اید و به دنبال سرمایه گذار می گردید، هلدینگ سرمایه گذاری ما، آماده همکاری با شماست. از این رو به صفحه فرم ارزیابی مهاجرت از طریق استارتاپ مراجعه نموده و اطلاعات خود را به دقت وارد نمایید.

 

علاقه مندان مهاجرات به کانادا برای آگاهی از برنامه مهاجرتی استارت آپ کانادا لازم است با تمامی ابعاد این طرح نوآورانه آشنا شوند.

 

در گام اول لازم است ماهیت استارتاپ ویزای کانادا را بشناسید.

در گام دوم شناسایی وکیل و شرکتی که قرار است پروسه استارتاپ ویزای شما را به نتیجه برساند.

در گام سوم باید مشخص شود چه کسانی می‌توانند درخواست کننده استارتاپ ویزای کانادا باشند.

در گام چهارم مشخص کردن شیوه ارائه درخواست استارتاپ ویزای کانادا است.

در گام پنجم شناخت فرآیندی است که پس از درخواست استارتاپ ویزا می‌بایست طی شود.

در گام ششم دریافت تاییده از سازمانهای مورد تایید اداره مهاجرت کانادا برای تایید پروژه استارتاپ

و در آخر آمادگی‌های پیش از مهاجرت به کانادا از طریق استارتاپ ویزا آموزش داده می‌شود.

در واقع لازم است که ابعاد این طرح کاملا برای شما روشن شود و مشخص شود که دقیقا شرایط دریافت استارتاپ ویزای کانادا چیست.

 

اگر علاقه مند به حفظ سرمایه خود و به دنبال بهترین راه حل برای مهاجرت هستید در اولین فرصت با ما در تماس باشید، و یا برای دریافت مشاوره اختصاصی مشاوران و وکیل رسمی مهاجرت به صفحه رزرو وقت مشاوره مراجعه فرمایید.

 

نکته بسیار مهم: 

وکلای دادگستری، موسسات حقوقی، موسسات کاریابی بین المللی،  موسسات اعزام دانشجو، حتی آژانس های مسافرتی، یا افراد حقیقی، برای فعالیت در حیطه ویزا و مهاجرت به کانادا باید از شورای قانونگذاری مهاجرت کانادا (ICCRC) مجوز داشته باشند؛ در غیر این صورت، هرگونه فعالیت آنها از دیدگاه کانادا در حیطه ویزا و مهاجرت غیر قانونی ست.

 

 در سایت رسمی مهاجرت کانادا اعلام شده است که؛ اگر از بی تجربگی و کلاهبرداری این‌گونه افراد یا موسسات فاقد مجوز ICCRC متضرر شوید، هیچ راهی برای پیگیری و رفع اتهامات خود ندارید. پس فقط به مشاوران یا وکلای رسمی کانادا اعتماد کنید تا  در صورت بروز مشکل، مدافع منافع شما باشیم.

 

کشور کانادا فقط به وکلا و مشاوران رسمی مقیم کانادا که از iccrc مجوز دارند، اجازه فعالیت در حیطه مشاوره و انجام امور ویزا و مهاجرت به کانادا را می دهد.

وکلای دادگستری، موسسات، آژانسهای مسافرتی  و یا هر شرکت دیگری، بدون حضور وکیل یا مشاور رسمی مهاجرت کانادا، نمی‌توانند نامه دفاعیه از موکل خود به اداره مهاجرت کانادا ارائه دهند.

 

در صورت عدم وجود وکیل یا مشاور رسمی مهاجرت کانادا، این شرکتها یا افراد، یک ایمیل به نام شما درست می کنند و تمامی امور را به جای شما و با یک هویت جعلی انجام می دهند و گاها حتی اکانت و پسوورد را در اختیار شما نمی گذارند، یا اینکه به عنوان واسطه عمل کرده و تمامی امور مهاجرت یا ویزا را به یک مشاور یا وکیل رسمی کانادا می سپارند.

فقط قرارداد مستقیم با مشاور یا وکیل رسمی مهاجرت به کانادا (مورد تایید ICCRC) را، امضا کنید.

 

>> آموزش روش استعلام وکیل رسمی مهاجرت به کانادا <<

  

درباره استارتاپ ویزای کانادا چه می‌دانید؟

برنامه مهاجرتی استارتاپ کانادا در چارچوب ویزای کارآفرینی ارائه می‌شود که کانادا از کسب و کارهای نوپا و ایجاد شرکت‌های استارتاپی در این کشور حمایت می‌کند. برای نخستین بار است که چنین طرحی برای ویزای کسب و کار در دنیا ارائه می‌شود و می‌توان با استفاده از این طرح اقامت دائم کانادا را دریافت کرد. نه تنها خودتان بلکه می‌توانید به همراه خانواده از این طرح استفاده کنید.

 

اما سوال اول؛ منظور از ویزای استارت آپ چیست؟ قرار است شما در کشور کانادا کسب و کاری نوآورانه ایجاد کنید، کسب و کاری که برای مردم کانادا اشتغال زایی کند؛ امکان رقابت در سطح بین‌المللی داشته باشد و توجیه اقتصادی داشته باشد. در مورد جزئیات شرایط دریافت ویزای استارت آپ کانادا در ادامه اطلاعات بیش‌تری ارائه خواهد شد.

 

چه کسانی می‌توانند برای برنامه مهاجرتی استارت آپ کانادا اقدام کنند؟

در توضیحات شرایط استارتاپ ویزای کانادا شما به صورت مدام با عبارت شرکت‌های ذیصلاح طراحی شده برای امور استارتاپی برخورد خواهید کرد. پیش از مرور شرایط لازم است ابتدا بدانید منظور از این شرکت‌ها چیست؟ شرکت‌های طراحی شده برای استارت آپ ویزای کانادا برای شروع به کار باید از یک یا چند مورد از سازمان‌های زیر حمایت دریافت کنید:

صندوق‌های سرمایه گذاری کانادا

گروه‌های سرمایه‌گذار حامی استارت‌ آپ‌ها در کانادا

مراکز رشد یا کسب و کارهای انکوباتور ( منظور از انکوباتور شرایطی است که برای مدت کوتاهی تا شکل گیری و سود‌آوری یک استارتاپ شرایط را برای حیات کسب و کار فراهم می‌کند تا استارت آپ به تکامل برسد)

 

حداقل سرمایه گذاری برای ویزای استارتاپ کانادا چه قدر است؟

 

  • اگر سرمایه شما توسط designated Canadian venture capital fund تامین می شود 200 هزار دلار

 

  • اگر سرمایه شما توسط designated Canadian angel investor group تامین می شود 75 هزار دلار

 

  • - اگر در Canadian business incubator program پذیرفته شوید نیازی به تامین هزینه اولیه نخواهید داشت و باید در برنامه آموزشی آن ها شرکت کرده و قبول شوید.

 

گرفتن تاییده از این مجموعه های بالا کار نسبتا دشواریست و نیاز به مهارت رایزنی، آشنایی کامل به قوانین مهاجرت از طریق استارتاپ و قدرت دفاع از ارائه پروژه خواهد داشت. با استفاده از خدمات ما می توانید این راه را با توجه به تجربیات و همکاری وکیل رسمی مهاجرت با شرکتهای سرمایه گذاری تسهیل سازید.

 

منظور از designated Canadian venture capital fund چیست؟‌

گروه های سرمایه گذاری مورد تائید اداره مهاجرت کانادا که متقاضی اجازه همکاری با آنها در جهت ارائه ایده تجاری خود را دارد را designated Canadian venture capital fund می‌نامند. جهت کسب اطلاعات بیشتر میتوانید به صفحه درباره ما مراجعه نمایید.

 

منظور از designated Canadian angel investor group چیست؟

این مورد نیز مانند مورد قبلی گروه مورد تائیدی هست که به متقاضی اجازه میدهد تا ایده خود را با آن ها در میان گذاشته و اگر مورد قبول آنها بود برای اپلای جهت اخذ اقامت از طریق استارتاپ ویزای کانادا اقدام کند. جهت دریافت لیست کامل به صفحه تماس با ما مراجعه نمایید.

 

سازمان‌هایی که نام بردیم گروه‌های تجارتی هستند که به منظور سرمایه‌گذاری در پروژه‌های استارتاپ ویزای کانادا با حمایت و تامین اعتبارات شرایط را برای تشکیل استارتاپ فراهم می‌کنند. هر کدام از این سازمان‌ها به طور مستقل تصمیم می‌گیرد که کدام یک از پروپوزال‌های ارائه شده را وارد جریان بررسی‌های خود کند. هر کدام معیارهای خاص خود را برای انتخاب دارند. به طور مثال ممکن است برای تایید لازم باشد در مواردی از برنامه‌های جامع خود برای توسعه کسب و کار بیش‌تر اطلاعات دهید و یا در مورد دیگر اطلاعات شخصی شما بیش‌تر مورد توجه قرار می‌گیرد. می‌بایست بر معیارهای هر سازمان متمرکز بود. این سازمان‌ها پتانسیل پیروزی پروپوزال شما را بررسی خواهند کرد و در نهایت مشخص می‌کنند که طرح شما موفق خواهد شد یا خیر. لیست شرکت‌های ذیر صلاح میان سه دسته سازمانی که در بالا ذکر شده است را می‌توان از وب سایت Canada.ca استخراج کرد. این لیست به روز رسانی می‌شود و تنها لیست معتبر در این زمینه است.

حال که منظور از شرکت‌های ذیر صلاح مشخص شد؛

 

 شرایط دریافت ویزای استارتاپ کانادا را در ادامه بررسی خواهیم کرد:

 

چهار شرط اساسی برای دریافت استارتاپ ویزای کانادا وجود دارد:

1- شما باید صاحب یک کسب و کار واجد شرایط باشید:

کسب و کار واجد شرایط چیست؟ کسب و کاری است که از دستور زیر پیروی کند: در زمانی که تعهد نامه خود را به سازمان‌های ذیصلاح کانادا ارائه می‌کنید باید شرایط زیر وجود داشته باشد: 

شروطی که در مورد متقاضی به تنهایی وجود دارد این است که می‌بایست دست کم 10 درصد حق راًی و از نظر سهام نیز عمده سهام اصلی شرکت در دست متقاضی باشد. (حداکثر 5 نفر را به عنوان صاحب شرکت می‌توان انتخاب کرد)

 

خود متقاضی بعلاوه شرکت‌های ذیصلاح که تامین کننده هستند می‌بایست بیش از 50 درصد حق رای را داشته باشند.

 

در زمانی که به صورت موقت اجازه اقامت دریافت می‌کنید نیز شرایط باید به شرح زیر باشد:

 شما می‌بایست مدیریت فعالانه خود را از داخل کشور کانادا انجام دهید.

 

بخش عمده تمامی عملیات‌های شرکت باید در داخل کانادا انجام شود. 

 

شرکت در کانادا دارای شخصیت حقوقی باشد.

 

2- نامه حمایتی از سازمان‌های ذیصلاح کانادا دریافت کنید:

 پروپوزالی که به سازمان‌هایی که پیش‌تر توضیح داده شد ارائه می‌کنید باید بتواند توجه آن‌ها را جلب کند و بابت پیشنهاد شما نامه حمایتی ارائه کند. این نامه برای استارت آپ ویزای کانادا حیاتی است. اگر این نامه نباشد اما تمام شرایط دیگر را نیز رعایت کرده باشید قطعا درخواست ویزای شما رد می‌شود.

 

برای دریافت نامه حمایتی استارتاپ ویزای کانادا چه باید کرد؟

سعی کنید در مورد الزاماتی که سازمان‌ها در بررسی طرح‌ها رعایت می‌کنند جستجو کامل انجام دهید. طرح شما باید بر اساس این الزمات متقاعد کننده باشد. هم مفاهیم کلی کسب و کار و هم جنبه‌های شخصی را بیان کنید. اگر توانستید توجه سازمان‌های ذیصلاح را جلب کنید و نامه حمایتی بگیرید یکی از قدم‌های دریافت استارت آپ ویزای کانادا را برداشتید.

 

3- از نظر دانش زبان مشکلی نداشته باشید:

البته خبر خوب این است که به دانش زبان بالایی نیاز ندارید، باید حداقل از آزمون معیار زبان کانادا CLB نمره 5 را در زمینه‌های speaking reading listening writing . داشته باشید. رد شدن در آزمون باعث خواهد شد تا استارت آپ ویزای کانادا شما نیز رد شود. اما داشتن این نمره زبان دشوار نخواهد بود.

 

4- پول کافی برای اداره کسب و کار جدید و زندگی اولیه خود و همراهان را در کانادا داشته باشید. (ترجمه دقیق وبسایت اداره مهاجرت کانادا در خصوص برنامه استارتاپ کانادا)

اثبات بودجه
برای واجد شرایط بودن برای اجازه کار ، باید پول کافی برای تأمین زندگی برای اندازه خانواده خود داشته باشید. اطمینان حاصل کنید که به وضوح نشان داده اید که حداقل مبلغ ذکر شده در جدول LICO را در زیر مشاهده می کنید.

وجوه همچنین باید در دسترس و قابل انتقال باشد و محدود به بدهی یا سایر تعهدات نباشد.

این لیستی از آنچه ما به عنوان اثبات بودجه می پذیریم:

پول نقد
اسنادی که املاک یا سرمایه قابل پرداخت را نشان می دهد ، مانند:
سهام
اوراق قرضه
بدهی ها
اوراق خزانه


اسنادی که تضمین می کند مبلغ مشخصی از پول را پرداخت می کند که برای شما قابل پرداخت است ، مانند:
پیش نویس بانکدار
چک ها
چک های مسافرتی
حواله)
اندازه واحد خانواده حداقل درآمد لازم
1 نفر 25338 دلار
2 نفر 31،544 دلار
3 نفر 38،780 دلار
4 نفر 47،084 دلار
5 نفر 53،402 دلار
6 نفر 60،228 دلار
7 نفر 67،055 دلار
بیش از 7 نفر ، برای هر نفر اضافی ، 6،827 دلار اضافه می کنند


افشای بودجه

اگر بیش از 10،000 دلار کانادا در مرز کانادا آورده اید ، باید هنگام رسیدن به یک مقام کانادایی بگویید. اگر این کار را نکنید ، ممکن است جریمه شوید ، و وجوه شما نیز ممکن است از شما گرفته شود.

در برنامه استارتاپ کاناد، باید ثابت کنید که از پس هزینه‌های زندگی خودتان و خانواده و کسب و کارتان برمی‌آیید. در واقع هیچ نوع کمک مالی از این جهت از کانادا دریافت نخواهید کرد و می‌بایست تمکن مالی خود را برای ساپورت هر کسی که به همراه شما به کانادا سفر می‌کند داشته باشید. این دارایی نسبت به تعداد اعضای خانواده شما متغیر است و هر چه خانواده بزرگتری داشته باشید نیاز به ساپورت مالی بیش‌تری خواهید داشت.

 

سوالات متداول درباره استارتاپ ویزای کانادا:

 

1.آیا امکان گرفتن اقامت دائم کانادا و تابعیت کانادا برای دو حامی وجود دارد؟

بله. ولی باید در مجموع حداقل میزان سرمایه گذاری مربوط به گروهی که مبلغ بیشتری را دارد را به عنوان سرمایه دریافت کنید و یکی از آنها باید نقش اصلی را داشته باشد. مثلا اگر دو شرکت مورد تائید در angel به ایده شما علاقه مند باشند و قصد سرمایه گذاری داشته باشند باید مجموعا 75000 دلار سرمایه گذاری کنند. مثلا در صورتی که یک شرکت angel و یک شرکت venture با هم قصد سرمایه گذاری روی ایده شما داشته باشند، باید مجموعا حداقل 200 هزار دلار سرمایه گذاری شود.

 

2. هر ایده یا بیزینس میتواند وارد برنامه استارتاپ ویزای کانادا شود؟‌

خیر. باید بیزینس شما جزو بیزینس های خلاقانه و نو آورانه باشد. و بتوانید به درستی ثابت کنید که می تواند در کانادا درآمد زا  و موفق باشد.

 

3. چطور میتوان اطمینان حاصل کرد که شرکت های سرمایه گذاری معتبر هستند و آیا باید به متقاضی استارتاپ ویزای کانادا نامه ای بدهند؟

لیست شرکت ها در سایت اداره مهاجرت کانادا اعلام شده است. در صورتی که شرکت های سرمایه گذاری با ایده شما موافقت کنند؛ یک نامه برای شما و یک نامه برای اداره مهاجرت ارسال میکنند و سپس شما میتوانید برای اخذ اقامت دائم کانادا از طریق برنامه استارتاپ ویزای کانادا، کار خود را آغاز کنید.

 

4.چند متقاضی میتوانند از طریق یک بیزینس پلان و برنامه مهاجرتی استارتاپ ویزا به کانادا مهاجرت کنند؟

حداکثر 5 متقاضی. البته باید راه اندازی ایده مورد نظر نیاز به افراد معرفی شده داشته باشد. هر کدام از افراد دقیق توسط اداره مهاجرت بررسی می‌شوند و باید حداقل شرایط ذکر شده در بالا را داشته باشند. همچنین هر کدام از این افراد باید حداقل 10٪ از حق رای شرکت را داشته باشند. نکته مهم: اگر یکی از متقاضیان در این برنامه توسط آفیسر ریجکت  شود، تمامی افراد دیگر هم ریجکت خواهند شد. (البته تمهیداتی در این باره در نظر گرفته شده است)

 

5. پس از دریافت اقامت دائم کانادا، متقاضی باید ایده خود را راه اندازی کند؟

دریافت اقامت دائم کانادا از طریق  استارتاپ مشروط نیست اما انتظار می رود نفراتی که در برنامه استارتاپ وارد شده است تا زمانی معقولی بر روی پروژه فعالیت کنند.

 

6. مدت زمان دریافت ویزای اقامت دائم کانادا از طریق استارتاپ ویزا چقدر است؟

طبق توضیحات وبسایت رسمی دولت کانادا مدت زمان دریافت اقامت کانادا از طریق استارتاپ، 12 الی 16 ماه زمان بر خواهد بود، ولی پس از دریافت نامه تاییده از سازمانهای مورد تایید کانادا امکان همزمان درخواست ویزای ورک پرمیت از طریق برنامه اکسپرس برای 2 الی 3 ماه وجود دارد.

در این برنامه مهاجرتی کانادا زمان به شرایط زیادی بستگی خواهد داشت؛ اما پس از تایید آفیسر و صرف مدت زمان کافی اقامت دائم شما حتمی و از راه مطمئن دریافت خواهد شد.

 

ما در تمامی مراحل دریافت اقامت دائم کانادا از طریق استارتاپ ویزا همراه شما خواهیم بود. و تمامی پروسه توسط وکیل رسمی مهاجرت کانادا انجام خواهد شد.

 

ویزا 724 با داشتن مجوزهای لازمه از وزارت کار و رفاه اجتماعی ایران و مجوز رسمی وکیل مهاجرت، تا بحال صدها پرونده موفق و قانونی مهاجرتی داشته است.

 

 همراهان گرامی، برای بهره مندی از مشاوره و ارزیابی تخصصی مشاوران ما، اقدام به تکمیل  فرمهای ارزیابی رایگان نمایید و یا می‌توانید سوالات خود را در قسمت مشاوره رایگان مطرح فرمایید. یا اگر قصد جدی برای مهاجرت یا دریافت ویزا دارید می‌توانید به صفحه رزرو وقت مشاوره مراجعه نمایید تا از مشاوره وکیل رسمی مهاجرت بهره مند شوید. همچنین می‌توانید با مراجعه به صفحه درباره ما و مطالعه آن، اطلاعات تماس دفاتر ما را دریافت نموده و از اعتبار و تجربه موسسه اطمینان حاصل نمایید.

 

مطالب پیشنهادی:

استارتاپ ویزای کانادا

ویزای تحصیلی کانادا

> مهاجرت به کانادا از طریق ثبت شرکت

مهاجرت پرستاران به کانادا

ویزای دانش آموزی کانادا

ویزا و اقامت سرمایه گذاری کانادا

درباره ویزای کانادا همه چیز بدانید

> ویزای توریستی، مولتی کانادا

> اقامت کانادا

مهاجرت به کانادا

وکیل مهاجرت

 

 

اطلاعات تکمیلی

قیمت

طبق درخواست

مدت اقامت

طبق درخواست

مدت اعتبار

طبق درخواست

مدت اخذ ویزا

طبق درخواست


سوالات متدوال


چطور میتوان با مشاوران موسسه جلسه حضوری یا تلفنی داشت؟

شما میتوانید به آدرس های عنوان شده در وبسایت (ایران، کانادا) مراجعه حضوری داشته باشید اما باید قبل از مراجعه اقدام به رزرو وقت مشاوره نمایید و یا جهت بهره مندی از مشاوره رایگان به بخش زیر مراجعه نموده و سوالات خود را مطرح نمایید.


مشاوره رایگان/پرسش و پاسخ


همراهان گرامی، در این قسمت میتوانید سوالات خود را مطرح نمایید. در اولین فرصت پاسخگوی شما خواهیم بود.(نمایش عمومی)


محمد :

سلام. ما یک محصول به اسم https://oldrobo.com داریم و میخوایم از طریق ویزای استارتاپ اقدام کنیم. میشه لطفا شرایطتون رو بهمون اعلام کنید. ممنون

مشاور مهاجرت و ویزا:

فرم ارزیابی استارتاپ ویزا را تکمیل فرمایید.

محمدی :

باسلام وقت بخیر در خصوص استارتاپ. من توی تهران کارگاه تولیدی دارم که 20 نفر کارگر مشغول به کارن تو حوزه تولید لوازم آشپزخانه. میخام تو کانادا هم تولید کنم از طریق استارتاپ میتونم اقامت کانادا رو بگیرم

مشاور مهاجرت و ویزا:

برای بررسی شرایط مهاجرت یا دریافت ویزا، به اطلاعات بیشتری درباره شما نیاز داریم، برای بررسی دقیق، می‌توانید به صفحه فرمهای ارزیابی رایگان مراجعه فرمایید و یا برای بهره مندی از مشاوره وکیل رسمی مهاجرت به صفحه رزرو وقت مشاوره مراجعه فرمایید.

محمدی :

سلام وقت بخیر. بنده در حال حاضر مدیر مجموعه ای هستم که در حال تولید و فروش در صنف لوازم آشپزخانه در شهر تهران می باشد. آیا میتوانم از طریق استارتاپ اقدام کنم؟

مشاور مهاجرت و ویزا:

برای بررسی شرایط مهاجرت یا دریافت ویزا، به اطلاعات بیشتری درباره شما نیاز داریم، برای بررسی دقیق، می‌توانید به صفحه فرمهای ارزیابی رایگان مراجعه فرمایید و یا برای بهره مندی از مشاوره وکیل رسمی مهاجرت به صفحه رزرو وقت مشاوره مراجعه فرمایید.

علی :

با سلام احتراما" من یک طرح استارتاپی دارم که می خواهم در کانادا به اجرا در بیاورم یک طرح بسیار سود آور می باشد خواهشمندم راهنمایی بفرمایید

مشاور مهاجرت و ویزا:

اگر میخواهید برای آن سرمایه گذار پیدا کنید باید به سایت اداره مهاجرت کانادا مراجعه کرده و با شرکتهای سرمایه گذاری کانادا مذاکره داشته باشید، ویا پروسه رو به ما بسپارید تا بتوانیم تایید را از این شرکتها دریافت نماییم.

زهرا همتی :

سلام و عرض ادب در رابطه با ویزای start up سوال داشتم. چطور میشه تماس گرفت. در ضمن فرم ارزیابی را هم تکمیل نموده ام.

مشاور مهاجرت و ویزا:

می توانید با مراجعه به صفحه تماس باما ، با دفاتر ما در ارتباط باشید، راهنمایی خواهید شد و یا برای مشورت با وکیل رسمی مهاجرت، به صفحه رزرو وقت مشاوره مراجعه فرمایید.

زهرا همتی :

با سلام اگر طرح نوینی نداشته باشیم ایا این امکان وجود داره طرحی پیدا کنید که به عنوان حامی بشه اقدام کرد؟

مشاور مهاجرت و ویزا:

در صورتی که وجود شما برای یک طرح استارتاپ اثبات شود، بله ممکن است.

زهرا همتی :

سلام. اگر طرح نوینی نداشته باشیم امکان این هست که در یک طرح مشارکت کنیم و چطور می توان همچین طرحی را پیدا کرد و چقدر تضمین وجود داره که اخذ اقامت از این طریق موفقیت آمیز باشه

مشاور مهاجرت و ویزا:

بله در صورتی که توانایی راه اندازی یک بیزینس پلن را به کانادا اثبات کنیم، شانس این را خواهید داشت که از طریق استارت آپ ویزا، اقامت کانادا را دریافت کنید.

هیچ کدام از برنامه های مهاجرتی کانادا تضمینی نیست. و تضمین در صدور ویزا دروغ است، اما در صورتی که بیزینس پلن دقیق ارائه شود، شانس موفقیت این طرح بسیار بالاست.

فاطمه :

من قادر به ثبت اطلاعات نیستم چون کد امنیتی به انگلیس وارد نمی شود لطفا راهنمایی کنید من برای استارتاپ مشاوره و راهنمایی می خوام

مشاور مهاجرت و ویزا:

می توانید با مراجعه به صفحه تماس باما ، با دفاتر ما در ارتباط باشید، راهنمایی خواهید شد و یا برای مشورت با وکیل رسمی مهاجرت، به صفحه رزرو وقت مشاوره مراجعه فرمایید.

مهرداد :

سلام.همسرم فوق دیپلم آموزش ابتدایی و لیسانس روانشناسی و فوق لیسانس ادبیات انگلیسی دارد و معلم ابتدایی میباشد.آیا میشود برای استارت آپ کانادا اقدام کرد

مشاور مهاجرت و ویزا:

ملاک های بسیاری برای استارت آپ وجود دارد که به صورت دقیق باید بررسی شود.


می توانید با مراجعه به صفحه تماس باما ، با دفاتر ما در ارتباط باشید، راهنمایی خواهید شد و یا برای مشورت با وکیل رسمی مهاجرت، به صفحه رزرو وقت مشاوره مراجعه فرمایید.

زهرا :

در مورد استارت اپ میخاستم برای همسرم بپرسم که تازگی برای رشته کامپیوتر زده، هزینه اش چقدره، مراحلش چطوره و ایا کارش مطمئنه

مشاور مهاجرت و ویزا:

برای بررسی شرایط مهاجرت، به اطلاعات بیشتری درباره شما نیاز داریم، برای بررسی دقیق، می‌توانید به صفحه فرمهای ارزیابی رایگان مراجعه فرمایید و یا برای بهره مندی از مشاوره وکیل رسمی مهاجرت به صفحه رزرو وقت مشاوره مراجعه فرمایید.

هزینه حق الوکاله خدمات، مصوب شورای قانون گذاری مهاجرت کانادا خواهد بود، که با توجه به مشخصات متقاضی و بر حسب نفر ساعت فقط در جلسات مشاوره عنوان خواهد شد.

یزدان عبدالمحمدی :

مشاوره در جهت ویزای استاراپ

مشاور مهاجرت و ویزا:

برای بررسی شرایط مهاجرت، به اطلاعات بیشتری درباره شما نیاز داریم، برای بررسی دقیق، می‌توانید به صفحه فرمهای ارزیابی رایگان مراجعه فرمایید و یا برای بهره مندی از مشاوره وکیل رسمی مهاجرت به صفحه رزرو وقت مشاوره مراجعه فرمایید.

حسام الدین لطفی :

سلام وقتتون بخیر. من بیزنس پلن خودم رو برای چند شرکت میل زدم و بعداز چندسوال و جواب از من نامه تمکن مالی خواستند که براشون مبلغ 250هزاردلار تمکن مالی فرستادم,حدود یک ماه گذشته و جوابی دریافت نکردم. میخواستم بدونم کلا جواب منفی یا مثبت به چه صورت داده میشه و چقد زمان میبره. ممنون از شما.

مشاور مهاجرت و ویزا:

مدت زمان پاسخگویی شرکتها مشخص نیست؛ اما میانگین 1 تا 4 ماه طول می کشد، و از طریق ایمیل می توانید پیگیری  کنید.

مريم :

سلام. من مي خواستم در ارتباط با شرايط ويزا استارتاپ سوْال كنم

مشاور مهاجرت و ویزا:

سوالتون رو بفرمایید؟ و یا با دفاتر ما در تماس باشید، مشاورین استارتاپ ویزا پاسخگوی شما خواهند بود.

محمد علیزاده اشرفیان :

من قصابی صلاحی بلدم 4سال قصاب بودم کشوری هست که واسه کار بشه رفت

مشاور مهاجرت و ویزا:

در صورتی که بتوانید در حد معمولی انگلیسی صحبت کنید و مدارک سابقه خود را اثبات کنید، کانادا انتخاب مناسبی ست. برای اطلاعات بیشتر با دفاتر ما در تماس باشید

 

آریاخواه :

شرایط لازم برای اخذ ویزای کار تحت عنوان پرستار کودک یا سالمند چیست ؟لازم به ذکر است که من 17سال سابقه کار پرستاری در بخش های ای سی یو و اورژانس و سوپروایزری دارم و مادر دو فرزند هستم در حال اماده شدن برای ایلتس پنج هستم برادرم مقیم کانادا و شهر هالیفاکس هست و میخواستم بدونم از طریق طرح اتلانتیک شمالی ایا میشه کاری کرد ایا شانسی دارم ؟

مشاور مهاجرت و ویزا:

برای بررسی شرایط مهاجرت، به اطلاعات بیشتری درباره شما نیاز داریم، برای بررسی دقیق شرایط، می‌توانید به صفحه فرمهای ارزیابی رایگان مراجعه فرمایید و یا برای بهره مندی از مشاوره وکیل رسمی مهاجرت به صفحه رزرو وقت مشاوره مراجعه فرمایید.

فاطیما :

سلام. بنده تلاش کردم با شماره های دفتر یاران تماس بگیرم کسی پاسخگو نبود. بنده و همسرم در ایران شرکت دانش بینیان داریم و دو ایده که بررسی کردیم در کانادا با استقبال روبرو میشود. مشکل اینجاست که همسر من MS دارد و برای گرفتن اقامت دایم گویا به شمکل بر میخوریم. تیم من بجز همسرم دو نفر دیگر هم دارد که همگی قصد گرفتن ویزا استارت آپ کانادا را داریم لطفا در این مورد راهنمایی بفرمایید

مشاور مهاجرت و ویزا:

دفاتر تهران در تایم اداری ایران، و دفاتر کانادا در تایم اداری کانادا پاسخگو هستند. میتوانید مجدد با دفتر تهران در تماس باشید.

آرش رنجبران قادیکلایی :

سلام وقتتون بخیر باشه من و تیم استارتاپیمون از یکی از مراکز رشد ونکوور که مورد تایید دولت کانادا برای ویزای استارتاپی بوده نامه ی تاییدیه دریافت کردیم و برای مرحله ی ویزا گرفتن نیاز به داریم تا با وکیل مجرب این مسیر رو طی کنیم تا زحمات یکساله ی ما برای گرفتن این نامه ی تاییدیه از بین نره ممنون میشم راهنماییم کنید که چطور میشه مشاوره دریافت کرد و اینکه تیم شما چطور میتونه مارو در گرفتن ویزا همراهی بکنه ممنونم

مشاور مهاجرت و ویزا:

می توانید با دفاتر ما در تهران و کانادا در تماس باشید، راهنمایی خواهید شد. و یا می توانید با مراجعه به صفحه رزرو وقت مشاوره، از مشاوره وکیل رسمی مهاجرت بهره مند شوید.

امین :

چطور برای استارت آپ کمک میکنید؟هزینه اش چقدره؟

مشاور مهاجرت و ویزا:

تمامی توضیحات در همین صفحه عنوان شده لطفا به صورت دقیق مطالعه بفرمایید.

برای بررسی شرایط مهاجرت، به اطلاعات بیشتری درباره شما نیاز داریم، برای بررسی دقیق، می‌توانید به صفحه فرمهای ارزیابی رایگان مراجعه فرمایید و یا برای بهره مندی از مشاوره وکیل رسمی مهاجرت به صفحه رزرو وقت مشاوره مراجعه فرمایید.

مرتضی :

سلام. شرایط استارت آپ رو مطالعه کردم ولی دقیقا متوجه نشدم که ایا شما ایده ای را مطرح و بعد اقدام به کار میکنید یا اینکه ما خودمان باید ایده کارآفرینی داشته باشیم؟ اگر ایده را شما ارایه میدهید شرایط انجام کار چگونه بوده و چقدر هزینه دارد؟ آیا ریسکی برای رد شدن موضوع وجود دارد؟ در صورت عدم موفقیت آیا هزینه ای پرداخت میشود یا نه؟ سپاس

مشاور مهاجرت و ویزا:

هیچگونه تضمینی برای صدور ویزا وجود ندارد، پس همیشه ریسک رد درخواست ویزا وجود دارد. 

ما میتوانیم در ارائه یک بیزینس پلن قوی، تایید شرکتهای سرمایه گذار و درخواست ویزا و دریافت اقامت کانادا از طریق اقامت با شما همراه باشیم.

برای بررسی شرایط مهاجرت، به اطلاعات بیشتری درباره شما نیاز داریم، برای بررسی دقیق، می‌توانید به صفحه فرمهای ارزیابی رایگان مراجعه فرمایید و یا برای بهره مندی از مشاوره وکیل رسمی مهاجرت به صفحه رزرو وقت مشاوره مراجعه فرمایید.

شهرام سبزیان فرد :

سلام.موسسه شما چه میزان هزینه برای مهاجرت به کانادا از طریق استارتاپ اخذ میکند؟

مشاور مهاجرت و ویزا:

استارتاپ نرخ ثابتی ندارد که بتوان آن را عنوان کرد، فروش ایده های استارتاپی منجر شده است که تعداد ریجکتی ویزاهای استارتاپ افزایش یابد. با توجه به نوع بیزینس، و مدت زمانی که بابت تحلیل و انجام پروسه مصرف میشود، میزان حق الوکاله تعیین می گردد. 

Saeed keshmiri :

با سلام ما یک خانواده چهار نفره هستیم و قصد مهاجرت به کانادا رو داریم قبلا سفر خارجی نداشتیم،بنده و همسرم چهل ساله هستیم دارای مدرک دیپلم، هستیم زبان انگلیسی بنده در حد محدود و خانواده سواد انگلیسی ندارند،اسناد ملکی مانند مغازه و آپارتمان مسکونی داریمبه نظر شما میتونیم از طریق استارتاپ اقدام کنیم با تشکر

مشاور مهاجرت و ویزا

موفقیت در برنامه استارتاپ به بسیاری از عوامل و شرایط بستگی دارد که تمامی آنها باید دقیق مورد بررسی قرار گیرد.

برای بررسی شرایط، توسط مشاور یا وکیل رسمی مهاجرت به صفحه فرمهای ارزیابی رایگان مراجعه فرمایید.

یا برای بهره مندی از مشاوره مهاجرت قانونی، توسط وکیل رسمی مهاجرت، به صفحه رزرو وقت مشاوره مراجعه فرمایید.

وفا :

سلام. ما سوال داريم كه به چه صورت بايد براى استارت آپ ويزا اقدام كنيم و هزينه ها به چه صورت است. بابت مشاوره هزينه اى پرداخت نميكنيم... ما اطلاعاتمون كامله شرايط شما رو ميخوايم بدونيم ممنون

مشاور مهاجرت و ویزا

مشاوره وکیل رسمی مهاجرت رایگان نخواهد بود. میتوانید برای بهره مندی از مشاوره رایگان با مشاوران غیر رسمی صحبت کنید.

مهران عابدی امیراباد :

شرایط وقیمت دریافت ویزای استارتاپ از ایران به کانادا چگونه هستش

مشاور مهاجرت و ویزا

بسته به نوع بیزینس و ایده انتخابی بسیار متفاوت است و حداقلی در نظر گرفته نشده است.


برای بررسی شرایط، توسط مشاور یا وکیل رسمی مهاجرت به صفحه فرمهای ارزیابی رایگان مراجعه فرمایید.

یا برای بهره مندی از مشاوره مهاجرت قانونی، توسط وکیل رسمی مهاجرت، به صفحه رزرو وقت مشاوره مراجعه فرمایید.

عطیه حیدری : باسلام ووقت بخیر من وخانواده ام قصد مهاجرت به کانادا روداریم ولی ازچه طریق رانمیدونیم، ایا از طریق استارتاپ میشه؟ من دیپلمه وشوهرم لیسانس حسابداری وکارمند آموزش پرورش نیباشد ودوفرزند 10 سابه و4ساله داریم تمکن مالی 400 میلیون فقط اینکه خواهرشوهرم تا 3ماه دیگه میگرن کانادا به همراه شوهرش که سیتی زن امریکاس یعنی اونجا حامی داریم اگه مابریم ازطریق ویزای تحصیل واسه فرزندم میشه رفت ..اگه که بریم اونجا اجازه کارکردن داریم یاخیر ممنون ومتشکرمیشم راهنمایی کنید

مشاور مهاجرت و ویزا

برای بررسی شرایط، توسط مشاور یا وکیل رسمی مهاجرت به صفحه فرمهای ارزیابی رایگان مراجعه فرمایید.

یا برای بهره مندی از مشاوره مهاجرت قانونی، توسط وکیل رسمی مهاجرت، به صفحه رزرو وقت مشاوره مراجعه فرمایید.

فائزه :

سلام خسته نباشین من مدرک اشپزی رو از فنی و حرفه ای گرفتم بین المللی نیس فقط قابل ترجمه اس !جایی هم کار نکردم و مدرک آیلتس هم رو دارم کلاس خصوصی میرم تا آزمون بدم و با این مدارک میخوام برای اقامت کاری یا همون skill worker اقدام کنم با اینها میشه؟

مشاور مهاجرت و ویزا

برای بررسی شرایط، توسط مشاور یا وکیل رسمی مهاجرت به صفحه فرمهای ارزیابی رایگان مراجعه فرمایید.

یا برای بهره مندی از مشاوره مهاجرت قانونی، توسط وکیل رسمی مهاجرت، به صفحه رزرو وقت مشاوره مراجعه فرمایید.

رویا :

سلام من 100 هزار دلار سرمایه دارم دارای مدرک دکترا و آیلتس 6.5 هستم متاهلم دارای یک فرزند 15 ساله هستم 44 سالمه 15 سال سابقه کار دارم .دازای یک کلینیک مشاوره هستم .چه روشی را برای اقامت کانادا پیشنهاد میکنید گام اول برای شروع پروسه اقامت چیست؟ با سپاس

مشاور مهاجرت و ویزا

گام اول شما برای مهاجرت، تکمیل فرم ارزیابی ست. باید تمامی اطلاعات مورد نیاز درباره شما را داشته باشیم.

برای بررسی شرایط، توسط مشاور یا وکیل رسمی مهاجرت به صفحه فرمهای ارزیابی رایگان مراجعه فرمایید.

یا برای بهره مندی از مشاوره مهاجرت قانونی، توسط وکیل رسمی مهاجرت، به صفحه رزرو وقت مشاوره مراجعه فرمایید.

احسان :

سلام ایده استارت اپ دارم چگونه باید اقدام کنم

مشاور مهاجرت و ویزا

برای بررسی شرایط، توسط مشاور یا وکیل رسمی مهاجرت به صفحه فرم ارزیابی استارتاپ ویزا مراجعه فرمایید.

یا برای بهره مندی از مشاوره وکیل مهاجرت به صفحه رزرو وقت مشاوره مراجعه فرمایید.

سویناز حشمتی :

سلام وقت بخیر.امکان سفر به کدام کشورها برای اخذ اقامت از طریق تولد فرزند وجود دارد؟درصورت بارداری چقدر زمان برای این کار داریم؟

مشاور مهاجرت و ویزا

با تولد فرزند در صورتی که بخواهید وارد اقامت بگیرید، باید وارد یکی از برنامه های مهاجرتی شوید، در غیر این صورت فقط فرزند شما در کشوری مثل کانادا پاسپورت دریافت می کند، اما این امر به صورت مستقیم منجر به اقامت شما نخواهد شد.

یاسمن :

ممنون از پاسختون.در قسمت شرایط دریافت ویزا استارتاپ نوشتید:در زمانی که اجازه اقامت موقت دارید باید..... ولی تو سوالهای متداول(شماره ۵)نوشتید از همون ابتدا اقامت دائم می دهند و پس از ورود مسئولیتی برای انجام آن کار نداریم.... اقامت دائم کی می دهند و آیا باید آن محصول رو حتما خودمان در آنجا تولید کنیم؟

مشاوره مهاجرت و ویزا:

در صورت موفقیت در اخذ این ویزا به شما و خانواده وابسته به شما ویزای اقامت دائم کانادا اعطا می شود و این ویزا مشروط به موفق بودن بیزینس مورد نظر نمی باشد و حتی در صورت عدم موفقیت در بیزینس مورد نظر پس از ورود به کانادا، در اقامت دائم شما و خانواده شما خللی ایجاد نخواهد شد. این برنامه مهاجرتی کانادا بسیار تخصصی و کارآمد است و سالیانه تا سقف ۲۷۵۰ پرونده در برنامه Start up انتخاب می‌شوند.

یاسمن :

سلام.خسته نباشید.برای دریافت ویزا استارت اپ،از طریق اختراع،باید قبل از هر کاری ثبت بین المللی بشود؟

مشاوره مهاجرت و ویزا:

خیر اجباری برای ثبت بین المللی شدن نیست. اما پروسه استارت آپ ویزا را تسهیل می سازد.

behnoosh : ویزای تحصیلی کانادا بدون مدرک زبان واقعا امکان داره؟

مشاوره مهاجرت و ویزا:

در صورتی که تمکن مالی بالا ارائه دهید و گپ تحصیلی نداشته باشید، همچنین اگر شاغل بوده اید و شغلی مرتبط با تحصیلات خود داشته اید، بله امکان پذیر است.

نگار :

سلام ویزای استارت اپ کار میکنید؟ چقدر سرمایه لازم دارد؟

مشاوره مهاجرت و ویزا
با سلام و احترام

لطفا توضیحات همین صفحه را به دقت مطالعه فرمایید، تمامی اطلاعات مربوط به استارتاپ ویزای کانادا عنوان شده است.

فرمهای ارزیابی رایگان
مشاوره اخذ ویزا اقامت و مهاجرت

ارتباط با ما

آدرس و راههای ارتباطی :

- کاریابی بین المللی مهیـــار. 

- سازمان حقوقی، مهاجرتی کاناداپاس. 

با مدیریت وکیل رسمی مهاجرت، مهیــار حلاج پور. 

دارای مجوزرسمی از وزارت کار و رفاه اجتماعی ایران.

دارای مجوز ICCRC (شورای قانونگذاری مهاجرت کانادا).

 

دفتر مرکزی (کانادا - تورنتو):

4665 Yonge St- unit 310- Toronto, ON M2N 0B4 (مراجعه با رزرو وقت قبلی)

تماس رایگان از ایران (ارتباط مستقیم با دفتر کانادا):

00982182802280 (پاسخگویی: 18:00 الی 02:00 بوقت تهران - فارسی)

0014165513144 (پاسخگویی به زبان انگلیسی)

 

واتساپ کانادا:

0014168905972 (پاسخگویی: 18:00 الی 02:00 بوقت تهران _ فارسی)

 

دفتر ایران (تهران):

دفتر ایران (گیلان):

طبق دستور مراجع قانونی ایران، بدلیل مشکلات پیش آمده، دفاتر ایران تا تاریخ 99/02/18 غیر فعال است. 

میتوانید با شماره رایگان دفتر کانادا در ارتباط باشید. 

واتساپ ایران:

09124644197 (پاسخگویی 10:00 الی 18:00 بوقت تهران)

 

> برای بهره مندی از تخفیفات و اخبار جدید مهاجرت، صفحه اینستاگرام ما را دنبال کنید.

ایمیل : info[at]visa724.com

ویزا 724

تمامی حقوق این سایت مربوط به ویزا 724 می باشد.