ویزا 724
رزرو وقت مشاوره

استارتاپ ویزای کانادا startup visa

قیمت : طبق درخواست

رزرو وقت مشاوره

استارتاپ ویزای کانادا startup visa

نوع ویزا : ویزای اقامت دائم کانادا

کشور : کانادا

هشدار ها : از سپردن مدارک شناسایی خود به افراد نامعتبر و شرکتهای فاقد مجوز جدا خودداری نمایید.

مدارک :

مدارک ذیل به صورت کلی عنوان می شود (ارائه تمامی آنها میتواند اجباری نباشد).

ارائه مدارک دیگر، افزون بر مدارک زیر به نوع درخواست بستگی دارد.

الف) مدرک شناسایی جهت درخواست ویزا تحصیلی کانادا: 
1. پاسپورت جدید و قدیم متقاضی و همراهان 
2. عکس جدید 3٫5*4٫5 زمینه سفید متقاضی و هر یک از همراهان – نام و تاریخ تولد هر فرد باید پشت عکس نوشته شود.
3. سند ازدواج و شناسنامه متقاضی و تمامی همراهان (ترجمه رسمی همراه با مهر قوه قضاییه)

ب) مدارک شغلی جهت درخواست ویزا تحصیلی کانادا (سرپرست و همراهان)

ج) مدارک تحصیلی جهت درخواست ویزا تحصیلی کانادا

د) مدارک مالی و ملکی جهت درخواست ویزا تحصیلی کانادا

ه) فرم اطلاعات فردی جهت درخواست ویزا تحصیلی کانادا: یک فرم کامل از اطلاعات شخصی در غالب Word برای متقاضی و تمامی همراهان به صورت جداگانه تهیه نموده و به کارشناسان موسسه تحویل دهید. (آدرس محل کار متقاضی و همراهان، آدرس محل سکونت، شماره تماس محل سکونت، شماره تماس محل کار متقاضی و همراهان، شماره همراه متقاضی دارای واتساپ فعال، کدپستی محل سکونت و محل کار متقاضی و همراهان، توضیحاتی کامل راجع به سمت شغلی متقاضی و همراهان)

خ) توضیحات کامل در رابطه با بیزینس پلن و مستندات و تجربیات اعضای تیم استارتاپی

نکات مهم:
- در برخی موارد ممکن است افسر ویزا از شما مدارک معاینه پزشکی بخواهد که ممکن است بیش از 3 ماه به پروسه ویزای پرونده شما اضافه کند. و گاهی در برخی پرونده ها به درخواست آفیسر گواهی عدم سوء پیشینه برای شما و اعضای خانواده ای که بالای 18 سال دارند الزامی است.
- دسترسی کامل به فرد متقاضی تا زمان اعزام برای انگشت نگاری الزامی می باشد. 
- کپی برابر اصل تمامی مدارک تهیه گردد.
- مسئولیت ارائه مدارک جعلی و ترجمه غلط مدارک بر عهده فرد متقاضی می باشد. در انتخاب دارالترجمه رسمی بسیار دقت داشته باشید.

قبل از اقدام به تهیه مدارک برای درخواست ویزا تحصیلی کانادا، با متخصصان ما مشورت فرمایید.

توضیحات :

 

همه چیز درباره استارتاپ ویزای کانادا STARTUP VISA

علاقه مندان مهاجران کانادا برای آگاهی از برنامه مهاجرتی استارت آپ کانادا لازم است با تمامی ابعاد این طرح نوآورانه آشنا شود.

در گام اول لازم است ماهیت استارتاپ ویزای کانادا را بشناسید.

در گام دوم باید مشخص شود چه کسانی می‌توانند درخواست کننده استارتاپ ویزای کانادا باشند.

در گام سوم مشخص کردن شیوه ارائه درخواست استارتاپ ویزای کانادا است.

در گام چهارم شناخت فرآیندی است که پس از درخواست استارتاپ ویزا می‌بایست طی شود.

و در آخر آمادگی‌های پیش از مهاجرت به کانادا از طریق استارتاپ ویزا آموزش داده می‌شود.

در واقع لازم است که ابعاد این طرح کاملا برای شما روشن شود و مشخص شود که دقیقا شرایط دریافت استارتاپ ویزای کانادا چیست.

درباره استارتاپ ویزای کانادا چه می‌دانید؟

برنامه مهاجرتی استارتاپ کانادا در چارچوب ویزای کارآفرینی ارائه می‌شود که کانادا از کسب و کارهای نوپا و ایجاد شرکت‌های استارتاپی در این کشور حمایت می‌کند. برای نخستین بار است که چنین طرحی برای ویزای کسب و کار در دنیا ارائه می‌شود و می‌توان با استفاده از این طرح اقامت دائم کانادا را دریافت کرد. نه تنها خودتان بلکه می‌توانید به همراه خانواده از این طرح استفاده کنید.

اما سوال اول؛ منظور از ویزای استارت آپ چیست؟ قرار است شما در کشور کانادا کسب و کاری نوآورانه ایجاد کنید، کسب و کاری که برای مردم کانادا اشتغال زایی کند؛ امکان رقابت در سطح بین‌المللی داشته باشد و توجیه اقتصادی داشته باشد. در مورد جزئیات شرایط دریافت ویزای استارت آپ کانادا در ادامه اطلاعات بیش‌تری ارائه خواهد شد.

چه کسانی می‌توانند برای برنامه مهاجرتی استارت آپ کانادا اقدام کنند؟

در توضیحات شرایط استارتاپ ویزای کانادا شما به صورت مدام با عبارت شرکت‌های ذیصلاح طراحی شده برای امور استارتاپی برخورد خواهید کرد. پیش از مرور شرایط لازم است ابتدا بدانید منظور از این شرکت‌ها چیست؟ شرکت‌های طراحی شده برای استارت آپ ویزای کانادا برای شروع به کار باید از یک یا چند مورد از سازمان‌های زیر حمایت دریافت کنید:

صندوق‌های سرمایه گذاری کانادا

گروه‌های سرمایه‌گذار حامی استارت‌ آپ‌ها در کانادا

مراکز رشد یا کسب و کارهای انکوباتور ( منظور از انکوباتور شرایطی است که برای مدت کوتاهی تا شکل گیری و سود‌آوری یک استارت آپ شرایط را برای حیات کسب و کار به صورت مصنوعی فراهم می‌کند تا استارت آپ به تکامل برسد)

حداقل سرمایه گذاری برای این ویزا چه قدر است؟

- اگر سرمایه شما توسط designated Canadian venture capital fund تامین می شود 200 هزار دلار

- اگر سرمایه شما توسط designated Canadian angel investor group تامین می شود 75 هزار دلار

- اگر در Canadian business incubator program پذیرفته شوید نیازی به تامین هزینه اولیه نخواهید داشت و باید در برنامه آموزشی آن ها قبول شوید. که کار نسبتا دشواری خواهد بود و نیاز به مهارت بالای زبان انگلیسی خواهید داشت.

منظور از designated Canadian venture capital fund چیست؟‌

گروه های سرمایه گذاری مورد تائید اداره مهاجرت کانادا که متقاضی اجازه همکاری با آنها در جهت ارائه ایده تجاری خود را دارد را designated Canadian venture capital fund می‌نامند. جهت کسب اطلاعات بیشتر میتوانید به صفحه درباره ما مراجعه نمایید.

منظور از designated Canadian angel investor group چیست؟

این مورد نیز مانند مورد قبلی گروه مورد تائیدی هست که به متقاضی اجازه میدهد تا ایده خود را با آن ها در میان گذاشته و اگر مورد قبول آنها بود برای اپلای جهت اخذ اقامت از طریق استارتاپ ویزای کانادا اقدام کند. جهت دریافت لیست کامل به صفحه تماس با ما مراجعه نمایید.

سازمان‌هایی که نام بردیم گروه‌های تجارتی هستند که به منظور سرمایه‌گذاری در پروژه‌های استارتاپ ویزای کانادا با حمایت و تامین اعتبارات شرایط را برای تشکیل استارتاپ فراهم می‌کنند. هر کدام از این سازمان‌ها به طور مستقل تصمیم می‌گیرد که کدام یک از پروپوزال‌های ارائه شده را وارد جریان بررسی‌های خود کند. هر کدام معیارهای خاص خود را برای انتخاب دارند. به طور مثال ممکن است برای تایید لازم باشد در مواردی از برنامه‌های جامع خود برای توسعه کسب و کار بیش‌تر اطلاعات دهید و یا در مورد دیگر اطلاعات شخصی شما بیش‌تر مورد توجه قرار می‌گیرد. می‌بایست بر معیارهای هر سازمان متمرکز بود. این سازمان‌ها پتانسیل پیروزی پروپوزال شما را بررسی خواهند کرد و در نهایت مشخص می‌کنند که طرح شما موفق خواهد شد یا خیر. لیست شرکت‌های ذیر صلاح میان سه دسته سازمانی که در بالا ذکر شده است را می‌توان از وب سایت Canada.ca استخراج کرد. این لیست به روز رسانی می‌شود و تنها لیست معتبر در این زمینه است.

حال که منظور از شرکت‌های ذیر صلاح مشخص شد؛

 شرایط دریافت ویزای استارتاپ کانادا را در ادامه بررسی خواهیم کرد:

چهار شرط اساسی برای دریافت استارتاپ ویزای کانادا وجود دارد:

1- شما باید صاحب یک کسب و کار واجد شرایط باشید:

کسب و کار واجد شرایط چیست؟ کسب و کاری است که از دستور زیر پیروی کند: در زمانی که تعهد نامه خود را به سازمان‌های ذیصلاح کانادا ارائه می‌کنید باید شرایط زیر وجود داشته باشد: 

شروطی که در مورد متقاضی به تنهایی وجود دارد این است که می‌بایست دست کم 10 درصد حق راًی و از نظر سهام نیز عمده سهام اصلی شرکت در دست متقاضی باشد. ( حداکثر 5 نفر را به عنوان صاحب شرکت می‌توان انتخاب کرد)

خود متقاضی بعلاوه شرکت‌های ذیصلاح که تامین کننده هستند می‌بایست بیش از 50 درصد حق رای را داشته باشند.

در زمانی که به صورت موقت اجازه اقامت دریافت می‌کنید نیز شرایط باید به شرح زیر باشد:

 شما می‌بایست مدیریت فعالانه خود را از داخل کشور کانادا انجام دهید.

بخش عمده تمامی عملیات‌های شرکت باید در داخل کانادا انجام شود. 

شرکت در کانادا دارای شخصیت حقوقی باشد.

2- نامه حمایتی از سازمان‌های ذیصلاح کانادا دریافت کنید:

 پروپوزالی که به سازمان‌هایی که پیش‌تر توضیح داده شد ارائه می‌کنید باید بتواند توجه آن‌ها را جلب کند و بابت پیشنهاد شما نامه حمایتی ارائه کند. این نامه برای استارت آپ ویزای کانادا حیاتی است. اگر این نامه نباشد اما تمام شرایط دیگر را نیز رعایت کرده باشید قطعا درخواست ویزای شما رد می‌شود.

برای دریافت نامه حمایتی استارتاپ ویزای کانادا چه باید کرد؟

سعی کنید در مورد الزاماتی که سازمان‌ها در بررسی طرح‌ها رعایت می‌کنند جستجو کامل انجام دهید. طرح شما باید بر اساس این الزمات متقاعد کننده باشد. هم مفاهیم کلی کسب و کار و هم جنبه‌های شخصی را بیان کنید. اگر توانستید با هر ترفندی توجه سازمان‌های ذیصلاح را جلب کنید و نامه حمایتی بگیرید یکی از قدم‌های دریافت استارت آپ ویزای کانادا را برداشتید.

3- از نظر دانش زبان مشکلی نداشته باشید:

باید حداقل از آزمون معیار زبان کانادا CLB نمره 5 را در زمینه‌های speaking reading listening writing . داشته باشید. رد شدن در آزمون باعث خواهد شد تا استارت آپ ویزای کانادا شما نیز رد شود. اما داشتن این نمره زبان دشوار نخواهد بود.

4- پول کافی برای اداره کسب و کار جدید و زندگی اولیه خود و همراهان را در کانادا داشته باشید.

باید ثابت کنید که از پس هزینه‌های زندگی خودتان و خانواده و کسب و کارتان برمی‌آیید. در واقع هیچ نوع کمک مالی از این جهت از کانادا دریافت نخواهید کرد و می‌بایست تمکن مالی خود را برای ساپورت هر کسی که به همراه شما به کانادا سفر می‌کند داشته باشید. این دارایی نسبت به تعداد اعضای خانواده شما متغیر است و هر چه خانواده بزرگتری داشته باشید نیاز به ساپورت مالی بیش‌تری خواهید داشت.

به طور مثال:

برای یک خانواده 1 نفره حداقل  11.835 دلار کانادا دارایی لازم است.

برای یک خانواده 2 نفره حداقل 14.730 دلار کانادا دارایی لازم است.

برای یک خانواده 3 نفره حداقل 18.108 دلار کانادا دارایی لازم است.

برای یک خانواده 4 نفره حداقل 24.542 دلار کانادا دارایی لازم است.

برای یک خانواده 5 نفره حداقل  28.106 دلار کانادا دارایی لازم است.

 

سوالات متداول درباره استارتاپ ویزای کانادا:

1.آیا امکان گرفتن اقامت دائم کانادا و تابعیت کانادا برای دو حامی وجود دارد؟

بله. ولی باید در مجموع حداقل میزان سرمایه گذاری مربوط به گروهی که مبلغ بیشتری را دارد را به عنوان سرمایه دریافت کنید و یکی از آنها باید نقش اصلی را داشته باشد. مثلا اگر دو شرکت مورد تائید در angel به ایده شما علاقه مند باشند و قصد سرمایه گذاری داشته باشند باید مجموعا 75000 دلار سرمایه گذاری کنند. مثلا در صورتی که یک شرکت angel و یک شرکت venture با هم قصد سرمایه گذاری روی ایده شما داشته باشند، باید مجموعا حداقل 200 هزار دلار سرمایه گذاری شود.

2. هر ایده یا بیزینس میتواند وارد برنامه استارتاپ ویزای کانادا شود؟‌

خیر. باید بیزینس شما جز بیزینس هایی باشد که محصول آن با پتانسل رشد بالا یا همان high-growth هستند.

3. چطور میتوان اطمینان حاصل کرد که شرکت های سرمایه گذاری معتبر هستند و آیا باید به متقاضی استارتاپ ویزای کانادا نامه ای بدهند؟

لیست شرکت ها در سایت اداره مهاجرت کانادا اعلام شده است. در صورتی که شرکت های سرمایه گذاری با ایده شما موافقت کنند؛ یک نامه برای شما و یک نامه برای اداره مهاجرت ارسال میکنند و سپس شما میتوانید برای اخذ اقامت دائم کانادا از طریق برنامه استارتاپ ویزای کانادا، کار خود را آغاز کنید.

4.چند متقاضی میتوانند از طریق یک بیزینس پلان و برنامه مهاجرتی استارتاپ ویزا به کانادا مهاجرت کنند؟

حداکثر 5 متقاضی. البته باید راه اندازی ایده مورد نظر نیاز به افراد معرفی شده داشته باشد. هر کدام از افراد دقیق توسط اداره مهاجرت بررسی می‌شوند و باید حداقل شرایط ذکر شده در بالا را داشته باشند. همچنین هر کدام از این افراد باید حداقل 10٪ از حق رای شرکت را داشته باشند. نکته مهم: اگر یکی از متقاضیان در این برنامه توسط آفیسر ریجکت  شود، تمامی افراد دیگر هم ریجکت خواهند شد.

5. پس از دریافت اقامت دائم کانادا، متقاضی باید ایده خود را راه اندازی کند؟

خیر. در صورت دریافت اقامت دائم در این روش هیچ مسولیتی در هنگام ورود به کانادا برای او وجود نخواهد داشد.

6. مدت زمان دریافت ویزای اقامت دائم کانادا از طریق استارتاپ ویزا چقدر است؟

طبق توضیحات وبسایت رسمی دولت کانادا: در این برنامه مهاجرتی کانادا زمان نامشخص است چون به شرایط زیادی بستگی خواهد داشت؛ اما پس از تایید و صرف مدت زمان کافی اقامت دائم شما حتمی و از راه مطمئن دریافت خواهد شد.

ما در تمامی مراحل دریافت اقامت دائم کانادا از طریق استارتاپ ویزا همراه شما خواهیم بود.

- اگر دارای ویزای کانادا هستید میتوانید با مراجعه به دفاتر ما اقدام به شروع دریافت اقامت دائم کانادا نمایید.

- اگر دارای ویزای کانادا نمی باشید؛ بعد از بررسی مدارک و شرایط شما، در ابتدا برای درخواست ویزای کانادا اقدام خواهیم کرد و در قدم بعدی برای اقامت دائم کانادا با شما در کانادا همراه خواهیم بود. قابل ذکر است که بدون داشتن ویزای کانادا نیز میتوان برای اقامت دائم کانادا اقدام کرد.

همراهان گرامی، برای بهره مندی از مشاوره و ارزیابی تخصصی مشاوران ما، اقدام به تکمیل  فرمهای ارزیابی رایگان نمایید و یا میتوانید سوالات خود را در انتهای همین متن در قسمت پرسش و پاسخ/مشاوره رایگان مطرح فرمایید. یا اگر قصد جدی برای مهاجرت یا دریافت ویزا دارید میتوانید به صفحه رزرو وقت مشاوره مراجعه نمایید. همچنین میتوانید با مراجعه به صفحه درباره ما و مطالعه آن، اطلاعات تماس دفاتر ما در ایران(تهران)، کانادا(تورنتو) یا آمریکا(فلوریدا) را دریافت نموده و از اعتبار و تجربه موسسه اطمینان حاصل نمایید.

 

مطالب پیشنهادی:

> ویزای تحصیلی کانادا بدون مدرک زبان (تضمینی)

مهاجرت به کانادا از طریق خود اشتغالی

ویزای کار پرستاری کانادا یا مهاجرت پرستاران به کانادا

ویزای آلمان شینگن تضمینی

ویزای کار آلمان

مهاجرت به کانادا از طریق PEQ

ویزای کانادا تضمینی بدون شینگن

ویزای دانش آموزی کانادا

ویزا و اقامت سرمایه گذاری کانادا

مقایسه هزینه های زندگی در کانادا

مهاجرت به کانادا از طریق اکسپرس اینتری

درباره ویزای کانادا همه چیز بدانید

درباره تحصیل در کانادا همه چیز بدانید

ویزای اقامت دائم کانادا

ویزای تحصیلی

مهاجرت به کانادا

وکیل مهاجرت

ویزا و اقامت سرمایه گذاری انگلیس

ویزای انگلیس مولتی 6 ماهه

اطلاعات تکمیلی

قیمت

طبق درخواست

مدت اقامت

طبق درخواست

مدت اعتبار

طبق درخواست

مدت اخذ ویزا

طبق درخواست


سوالات متدوال


چطور میتوان با مشاوران موسسه جلسه حضوری یا تلفنی داشت؟

شما میتوانید به آدرس های عنوان شده در وبسایت (ایران، کانادا) مراجعه حضوری داشته باشید اما باید قبل از مراجعه اقدام به رزرو وقت مشاوره نمایید و یا جهت بهره مندی از مشاوره رایگان به بخش زیر مراجعه نموده و سوالات خود را مطرح نمایید.


مشاوره رایگان/پرسش و پاسخ


همراهان گرامی، در این قسمت میتوانید سوالات خود را مطرح نمایید. در اولین فرصت پاسخگوی شما خواهیم بود.(نمایش عمومی)


یاسمن :

ممنون از پاسختون.در قسمت شرایط دریافت ویزا استارتاپ نوشتید:در زمانی که اجازه اقامت موقت دارید باید..... ولی تو سوالهای متداول(شماره ۵)نوشتید از همون ابتدا اقامت دائم می دهند و پس از ورود مسئولیتی برای انجام آن کار نداریم.... اقامت دائم کی می دهند و آیا باید آن محصول رو حتما خودمان در آنجا تولید کنیم؟

مشاوره مهاجرت و ویزا:

در صورت موفقیت در اخذ این ویزا به شما و خانواده وابسته به شما ویزای اقامت دائم کانادا اعطا می شود و این ویزا مشروط به موفق بودن بیزینس مورد نظر نمی باشد و حتی در صورت عدم موفقیت در بیزینس مورد نظر پس از ورود به کانادا، در اقامت دائم شما و خانواده شما خللی ایجاد نخواهد شد. این برنامه مهاجرتی کانادا بسیار تخصصی و کارآمد است و سالیانه تا سقف ۲۷۵۰ پرونده در برنامه Start up انتخاب می‌شوند.

یاسمن :

سلام.خسته نباشید.برای دریافت ویزا استارت اپ،از طریق اختراع،باید قبل از هر کاری ثبت بین المللی بشود؟

مشاوره مهاجرت و ویزا:

خیر اجباری برای ثبت بین المللی شدن نیست. اما پروسه استارت آپ ویزا را تسهیل می سازد.

behnoosh : ویزای تحصیلی کانادا بدون مدرک زبان واقعا امکان داره؟

مشاوره مهاجرت و ویزا:

در صورتی که تمکن مالی بالا ارائه دهید و گپ تحصیلی نداشته باشید، همچنین اگر شاغل بوده اید و شغلی مرتبط با تحصیلات خود داشته اید، بله امکان پذیر است.

نگار :

سلام ویزای استارت اپ کار میکنید؟ چقدر سرمایه لازم دارد؟

مشاوره مهاجرت و ویزا
با سلام و احترام

لطفا توضیحات همین صفحه را به دقت مطالعه فرمایید، تمامی اطلاعات مربوط به استارتاپ ویزای کانادا عنوان شده است.

فرمهای ارزیابی رایگان
مشاوره اخذ ویزا اقامت و مهاجرت

ارتباط با ما

آدرس و راههای ارتباطی :

هلدینگ حقوقی بین المللی اتحاد

تهران (دفتر مرکزی):

تهران، سعادت آباد، میدان کاج،سرو شرقی، بعد از علامه شمالی، پلاک 42

تلفن: 02126741924 (خط ویژه)

شعبه مشهد:

چهارراه خیام، نبش دستغیب 37، ساختمان 555، طبقه سوم

تلفن: 05137618483 (خط ویژه)

ایمیل : info[at]visa724.com

ویزا 724

تمامی حقوق این سایت مربوط به ویزا 724 می باشد.