رزرو وقت مشاوره
ویزا 724

درباره ما


هلدینگ بین المللی حقوقی و مهاجرتی اتحاد

Etehad International Lawfirm  

هلدینگ اتحاد در سال 1383 تحت شماره 1366 به ثبت رسیده است. مدیریت و مالکیت هلدینگ در اختیار آقای سید محمد مهدی گرجی نیا وکیل پایه یک دادگستری می باشد. هیئت مدیره این هلدینگ نیز جمعی از وکلای پایه یک دادگستری می باشند که هر یک بیش از یک دهه سابقه فعالیت حقوقی داشته که بطور مستقیم با هلدینگ همکاری می نمایند و تعداد زیادی از همکاران وکیل نیز بطور غیر مستقیم در دایره همکاری این هلدینگ قراردارند.

 

این هلدینگ بر خلاف سایر شرکتها و موسسات که غالباً بر یک کشور تمرکز دارند، با وجود کارشناسان متخصص و وکلای رسمی متعدد حقوقی و مهاجرتی، همان میزان تمرکز را بر کشورهای مختلف دارد و بیش از 50 وکیل رسمی و شرکت مهاجرتی در اقصی نقاط دنیا با این هلدینگ قرارداد همکاری داشته که موجب تشکیل یک هلدینگ بین المللی شده اند. افتخار ما ایجاد این سازمان بزرگ مهاجرتی است که می تواند کلیه برنامه ها در کلیه کشورهای مهاجر پذیر را پوشش دهد.

 

همکاری با این هلدینگ این اطمینان خاطر را به شما خواهد داد که با وکلای حقوقی پایه یک ایران و کشور مقصد قرارداد کاملا قانونی استوار بر قوانین کشور مبدا و مقصد امضا خواهید کرد.

این هلدینگ با همکاری وکلای متخصص و مجرب در زمینه های تخصصی حقوقی، مهاجرت قانونی، قادر است کلیه نیازهای موکلین خود را در بخش های مختلف وفیلدهای تخصصی ارائه نماید.

 

علاوه بر خدمات حقوقی، این هلدینگ با انتشار نشریه الکترونیک حقوقی و تجاری به صاحب امتیازی و مدیر مسئولی آقای سید محمد مهدی گرجی نیا گام موثری در جهت اعتلای فرهنگ و دانش حقوقی برداشته است و همواره سعی می نماید به موازات خدمات حقوقی خدمات آموزشی و فرهنگی را نیز دنبال نماید.این نشریه در آدرس اینترنتی tejaratpooya.ir قابل دستیابی می باشد.

این هلدینگ همچنین در راستای خدمت به جامعه حقوقی کشور و همچنین سایر هموطنان، سامانه ای را تدوین نماید بنام سامانه جامع وکلای ایرانی که در این سامانه کلیه وکلای ایرانی اعم از وکلای شاغل در ایران و وکلای ایرانی شاغل در سایر کشورها با ایجاد پروفایل کامل خود را به جامعه معرفی می نمایند و هموطنانمان قادر خواهند بود تا در کلیه زمینه های تخصصی و عمومی در اقصی نقاط ایران و جهان وکیل مورد نیاز خود را جستجو نمایند.

این سامانه بزودی فعالیت خود را آغاز می نماید و هم اکنون در آدرس اینترنتی worldlawyer.net قابل دستیابی می باشد.

 

خدمات مهاجرت

هلدینگ حقوقی بین المللی اتحاد با درک نیاز جامعه به وجود یک سازمان معتبر مهاجرتی که با صداقت و شرافت ضمن رعایت اصول حرفه ای که به هموطنانمان کمک نماید تا به سالمترین و سریعترین شیوه بتوانند به اهداف مهاجرتی خود جامه عمل بپوشانند با تشکیل دپارتمان مستقل و تخصصی مهاجرت به این نیاز پاسخ داده است.

 

این هلدینگ با همکاری وکلاء و شرکتهای معتبر و برجسته مهاجرت در کشورهای مختلف شامل کانادا ، استرالیا و کشورهای اروپایی و برقراری روابط قراردادی ، کلیه خدمات اقامت و مهاجرت در این کشورها را به هموطنانمان ارائه نماید و در بازاری که این کسب و کار دست های پاک و ناپاک را توامان در خود پرورانده است ، افتخار این مجموعه این است که سلامت، صداقت، شرافت و تخصص را سرلوحه کار خویش قرار داده و هدف نهایی مدیران این مجموعه که همانا دفاع از حقوق اشخاص می باشد را در این حیطه نیز به نحو کامل رعایت نماید و وجه تمایزی آشکار با سایر رقبای خود در این عرصه را به منصه ظهور برساند.

 

خدمات هلدینگ در موضوع مهاجرت شامل کلیه برنامه های مهاجرتی در کشورهای مختلف دنیا می باشد و علاوه بر خدمات ویزاهای کاری و تحصیلی، تمرکز ویژه ای بر برنامه های تجاری در جهان دارد.

کسب اقامت کشورهای معتبر اروپایی شامل انگلستان، اسپانیا، آلمان، فرانسه و سایرکشورهای اروپایی از طریق ثبت شرکت، استارتاپ، کارآفرینی، تخصص ماست.

سرمایه گذاری، کارآفرینی، استارتاپ فعالیتهای اصلی این هلدینگ است و پرونده های موفق ما تاییدی بر این ادعاست.

 

راههای ارتباطی با ما:

آدرس دفاتر:

تهران (دفتر مرکزی):

تهران، سعادت آباد، میدان کاج،سرو شرقی، بعد از علامه شمالی، پلاک 42

تلفن: 02126741924 (خط ویژه)

شعبه مشهد:

چهارراه خیام، نبش دستغیب 37، ساختمان 555، طبقه سوم

تلفن: 05137618483 (خط ویژه)

 

وبسایت های تحت امر هلدینگ بین المللی اتحاد:

visa724.com

etehadlawyers.com

tejaratpooya.ir

worldlawyer.net

فرمهای ارزیابی رایگان
مشاوره اخذ ویزا اقامت و مهاجرت

ارتباط با ما

آدرس و راههای ارتباطی :

هلدینگ حقوقی بین المللی اتحاد

تهران (دفتر مرکزی):

تهران، سعادت آباد، میدان کاج،سرو شرقی، بعد از علامه شمالی، پلاک 42

تلفن: 02126741924 (خط ویژه)

شعبه مشهد:

چهارراه خیام، نبش دستغیب 37، ساختمان 555، طبقه سوم

تلفن: 05137618483 (خط ویژه)

ایمیل : info[at]visa724.com

ویزا 724

تمامی حقوق این سایت مربوط به ویزا 724 می باشد.