رزرو وقت مشاوره
ویزا 724

درباره ما


موسسه کاریابی بین المللی ایران

موسسه حقوقی بین المللی لیبرا 

 

دفتر ایران - تهران:

خیابان شریعتی پایین تر از پل صدر، جنب پمپ بنزین، بن بست الهیه، پلاک 1684 واحد3  (مراجعه با رزرو وقت قبلی)

دفتر کانادا - تورنتو(دفتر مرکزی) :

 Libra Liana Inc 2201 -250 Yonge St Toronto Ontario M5B 2L7 Canada  (مراجعه با رزرو وقت قبلی)

دفتر آمریکا - فلوریدا: 

Libra liana Co LLC 6336 Buford st Unit 209 Orlando Florida  Zip Code: 32835  (مراجعه با رزرو وقت قبلی)
 

تمامی دفاتر دارای پارکینگ می باشند.

 

راههای تماس با ما:

14164771878+ (دفتر کانادا - تورنتو) پاسخگویی در ساعات 18 الی 24 بوقت تهران.

14074084084+ (دفتر آمریکا - فلوریدا) پاسخگویی در ساعات 19 الی 24 بوقت تهران.

02122609221  (دفتر ایران - تهران) پاسخگویی در ساعات 10 الی 17 

14074084084+ (واتساپ - آمریکا و کانادا) پاسخگویی دفتر آمریکا فقط در ساعات 19 الی 24 بوقت تهران.

 

- در صورتی تمایل دارید شرایط شما به صورت رایگان بررسی گردد به صفحه  > تکمیل فرم ارزیابی رایگان < مراجعه نمایید.

- در صورتی که تصمیم قطعی برای دریافت ویزا و یا مهاجرت دارید به صفحه > رزرو وقت مشاوره < مراجعه نمایید.

 

موسسه کاریابی بین المللی ایران با دریافت مجوز رسمی از وزارت کار و رفاه اجتماعی برای مشاوره شغلی و کاریابی به منظور فعالیت در زمینه ی اعزام نیروی کار به خارج از کشور توسط دکتر فرنوش شیرازیان در ایران به شماره ثبت 181692 به ثبت رسیده است. با مراجعه به سایت وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی میتوانید نام کاریابی بین المللی ایران را در لیست کاریابی های خارجی مشاهده فرمایید. 

 

موسسه حقوقی بین المللی لیانا باستین راستا ( لیبرا ) با دریافت مجوزهای لازمه از مراجع ذی صلاح و دریافت اساسنامه و شماره ثبت 32860  با مدیریت دکتر فرنوش شیرازیان در اداره ثبت شرکتها به ثبت رسیده است. تابلوهای نصب شده در ورودی پارکینگ مجموعه نشان از اعتبار بالا و قدمت چندین ساله ی موسسه است.

مهاجرت-ویزا-اقامت-visa724.com

 

موسسه حقوقی لیانا باستین راستا ( لیبرا ) در کانادا به شماره بیزینس 723733692 (Business Number) با دریافت مجوزهای لازمه از دولت فدرال کانادا در تورنتو با مدیریت دکتر فرنوش شیرازیان به ثبت رسیده است. 

این موسسه حقوقی بین المللی با مدیریت دکتر فرنوش شیرازیان در آمریکا نیز دارای شعبه ی فعال می باشد.

نکته: تمامی قراردادهای شرکت بر مبنای کاریابی خارج از کشور تایید میگردد و هر اقدامی که از سوی کاریابی بین المللی ایران انجام میپذیرد تحت نظارت وزارت کار و رفاه اجتماعی و قوانین کشور ایران و کشور مقصد می باشد.

لطفا توجه داشته باشید شرکتها و موسسات بسیاری در حیطه مهاجرت و ویزا، همچنین کاریابی بین المللی فعالیت دارند که حتی از نصب تابلو با ابعاد کوچک نیز واهمه دارند ولی عنوان میکنند که مجوز های لازمه را برای فعالیت در این حیطه کسب کرده اند. باید بدانید که ثبت شرکت با دریافت مجوز بسیار متفاوت است. صرفا با یک ثبت شرکت اجازه فعالیت در این حیطه را نخواهند داشت؛ پس فریب نخورید. هوشیار باشید. شرکتها یا موسساتی که حتی از نصب تابلو خودداری میکنند با وعده های دروغ و هزینه های عجیب، سعی در فریب شما دارند. در بسیاری موارد مشاهده شده که آژانس ها و موسسات دارای مجوز از مدارک جعلی برای درخواست متقاضیان استفاده میکنند که موجب تحریم متقاضیان از 5 سال تا مادام العمر میشود، مطمئن شوید که کارگزاران شما، از مدارک جعلی برای درخواست ویزا یا انتخاب مسیر مهاجرت استفاده نخواهند کرد.

خدمات موسسه حقوقی بین المللی لیبرا و کاریابی بین المللی ایران از طریق همکاری با وکلای بسیار مجرب در دفاتر ایران، کانادا و آمریکا و موسسات حقوقی معتبر داخلی و خارجی در اکثر کشورهای اتحادیه اروپا، آماده ارائه خدمات حقوقی به موکلین خود می باشد

 از جمله این خدمات حقوقی میتوان به موارد ذیل اشاره کرد:

- اخذ مجوزهای سرمایه گذاری در خارج از کشور

- اخذ ویزای کار

- ثبت نام دوره های تحصیلی آموزشی در خارج از کشور برای اعزام نیروی کار

- اعزام نیروی کار به خارج از کشور

- اخذ مجوزهای فعالیت کاری

- سنجش اعتبار و بازار سنجی

- داوری بین المللی

- قراردادهای نمایندگی

- امور مالیاتی

- امور حسابرسی

- قراردادهای بین المللی

- نظارت بر قراردادها

- خدمات حقوقی اخذ

اعزام نیروی کار به خارج از کشور

کاریابی بین المللی ایران با مجوز رسمی از سوی وزارت کار و رفاه اجتماعی اعزام نیروی کار به خارج از کشور را به صورت تخصصی انجام میدهد، همچنین ثبت نام دوره های تحصیلی که منجر به کاریابی در خارج از کشور است را انجام داده و در تمامی مراحل همراه موکلین خود خواهد ماند.

مجوزهای سرمایه گذاری

کشورهای مختلف براساس قوانین خود برای سرمایه گذاری در کشورشان قوانینی را ارائه داده اند که بواسطه آنها به سرمایه گذار خارجی اجازه سرمایه گذاری را می دهند، در نتیجه سرمایه گذار به صورت قانونی امکان انتقال پول و سرمایه خود به کشور مقصد را دارد. گاهی بعضی از کشورها با تعیین روند اخذ مجوز، امکانات و تسهیلاتی نیز به سرمایه گذاران اعم از ضمانت سرمایه ،ضمانت اصل و سود سرمایه و یا ضمانت خروج سرمایه را صادر می کنند که برای سرمایه گذاران بسیار اهمیت دارد. در بعضی موارد نیز دولت ها با تعریف بسته های حمایتی سرمایه گذاران را در جهت سرمایه گذاری در بخش های خاص دولتی ترغیب می نماید. در موارد دیگر نیز دولت اقدام به ارائه شرایط تشویقی برای سرمایه گذاران می نماید که می توان به ارائه اقامت های کوتاه مدت و بلند مدت و یا حق شهروندی اشاره نمود. در هر صورت روند اخذ مجوز بسیار مهم و تخصصی بوده که باید از طریق مراجع حقوقی پیگیری شوند تا امکان انتقال سرمایه و یا سرمایه گذاری در حوزه های خاص فراهم شود و سرمایه گذاران نیز با اخذ مجوزهای قانونی از بسته های تشویقی کشورها نیز بهره مند گردند.

اخذ مجوزهای فعالیت کاری

اجازه کار یا فعالیت اقتصادی بر حسب قوانین کشورهای تغییر می کند و متقاضیان الزاما باید از مراجع قانونی مقرر در قانون نسبت به اخذ مجوز کار اقدام کنند. روند اخذ مجوز کار در کشورهای اتحادیه اروپا متفاوت است و با توجه به قوانین هر کشور فرق می کند. همچنین تبدیل مدارک تحصیلی و یا شغلی تخصصی نیز براساس سیستم آموزشی و کار کشورهای مختلف ، متفاوت می باشد.

سنجش اعتبار و بازار سنجی

یکی از نکات خیلی مهم برای شروع فعالیت اقتصادی با شرکاء جدید و یا در کشوری جدید، بازار سنجی و یا اعتبار سنجی است،اکثر فعالان اقتصادی قبل از شروع فعالیت در حوزه ای جدید و یا در کشوری جدید ،گزارش تحقیقی در مورد بازار آن کشور و کسب و کار مورد نظر خود تهیه می نمایند که این نکته بسیار مهمی است و می بایست بصورت حرفه ای و تخصصی با در نظر گرفتن آمارهای رسمی ، واقعیات بازار محلی، مدنظر قرار دادن تمامی مخارج اولیه و امور مالیاتی و غیره تهیه گردد که موجب تعیین خط مش آتی گردد. لازم بذکر است که اعتبارسنجی شرکاء جدید نیز بسیار حائز اهمیت است چراکه با تهیه این گزارش تمامی سوابق اقتصادی ، مالیاتی و فعالیت های مالی طرف مقابل قابل بررسی بوده و با اطلاع از سوابق حرفه ای و مالی و اقتصادی آنها این همکاری انجام می گردد.

داوری بین المللی

اکثر طرفین قراردادهای بین المللی به دلیل چند ملیتی بودن طرفین ترجیح می دهند تا از گزینه داوری بین المللی استفاده کنند. در این راستا نهادهای بین المللی داوری اعم از دیوان داوری بین المللی، مرکز داوری اتحادیه اروپا و یا مراکز تخصصی داوری خصوصی را بعنوان مرجع حل اختلاف تعیین می نمایند. موسسه حقوقی بین المللی لیبرا در کنار موسسه کاریابی بین المللی ایران با بهره گیری از وکلای متخصص خود در امور داوری و دعاوی ارجاعی به داوری در کلیه نهادهای بین المللی داوری سالهاست به موکلین خود خدمات حقوقی ارائه می نماید.

قراردادهای نمایندگی

بسیاری از اشخاص حقیقی یا حقوقی جهت گسترش فعالیت تجاری و اقتصادی خود اقدام به اخذ یا اعطای نمایندگی خود به سایر کشورها می نمایند، درقراردادهای نمایندگی شاخص های متفاوتی مد نظر طرفین می باشد که در قراردادها ذکر شده و پایه فعالیت طرفین محسوب می گردد. مدت زمان اعطاء نمایندگی، نوع فعالیت نماینده شرکت، حوزه فعالیت و امکان اعطاء نمایندگی به طرف ثالث، حوزه سرزمینی و جغرافیایی فعالیت نماینده، حدود اختیارات نماینده، قیمت گذاری ها، هزینه ها، حدود اقدامات نماینده، تجهیزات فنی، هزینه های آماده سازی، هزینه های تبلیغات و مارکتینگ، حقوق و دستمزد، مواد اولیه، بیمه کارکنان و و محل بیمه های تکمیلی، سود ناشی از فعالیت، مبلغ پیش پرداخت نمایندگی و بسیاری ز موارد دیگر هستند که باید در قراردادهای نمایندگی دیده شوند. tax امور مالیاتی مهم ترین امر کسب و کار و فعالیت های اقتصادی در اروپا، کانادا و آمریکا، بحث مالیات هاست که براساس قوانین کشورهای مختلف متغیر می باشند. هرشخص حقیقی یا حقوقی که مشغول به کسب و کار در کشوری بوده اعم از شخص یا شرکت نیاز به شماره مالیاتی، حسابدار رسمی مورد تایید و ارائه اظهارنامه مالیاتی دارد.

درکشورهای مختلف نحوه ارائه اظهارنامه مالیاتی متفاوت بوده و ضرایب مالیاتی براساس درآمد و یا حقوق متفاوت می باشد. بعضا عدم اطلاع و آگاهی یا بهره گیری از مشاور غیر رسمی موجب بروز مشکلات فراوانی برای افراد در حوزه مالیات و موارد قانونی و بعضا طرح در پلیس مالیات شده است، که با صرف وقت و هزینه های گزاف قابل پیگیری خواهند بود و خسارات زیادی به افراد و شرکت ها وارد می آورد. در کشورهایی مثل آلمان و اتریش و کانادا فرار مالیاتی یکی از بزرگترین جرم های کیفری محسوب می گردد که بعضا زندان های بالای 15 سال برای افرادی که به فرار مالیاتی محکوم می گردند از طرف محاکم قضایی صادر می شود. در بسیاری از موارد اعم از همکاری های متقابل با شرکت های خارجی و یا نمایندگی در کشورهای دیگر نیز مشغول پرداخت مالیات می باشد که طرفین ذینفع می بایست طبق روال جاری آن کشور نسبت به اخذ شماره مالیاتی و ارائه اظهانامه اقدام نمایند. شایان ذکر است که اخذ شماره مالیاتی ،ارائه اظهارنامه های دوره ای و سالیانه ،احتساب مالیات بر حقوق و درآمد و همچنین مالیات بر ارزش افزوده یا تولید در هر کشور متفاوت بوده و روند و روش خود را دارا می باشد، همچنین روش های معافیت های مالیاتی خاص نیز مشمول قوانین ویژه کشور مدنظر می باشد که جهت کسب اطلاع از موارد فوق الذکر می توانید از طرق مندرج در بخش تماس با ما از همکاران موسسه حقوقی لیبرا و موسسه کاریابی بین المللی ایران تماس حاصل فرمائید.

امور حسابرسی

در بسیاری از موارد که طرفین قرار داد جهت بررسی روند مالی خود روش خاصی تعیین می نمایند از حسابرسی رسمی محلی استفاده می کنندو یا در موارد اختلافی نیز موضوع اختلاف مالی ابتدا به حسابرسی ارجاع و پس از بررسی و تهیه گزارش های مالی و بیلان مالی حسب مورد در مقاطع زمانی شخص، گزارش تهیه شده و گزارش مدرک رسیدگی های بعدی قرار می گیرد. استفاده از حسابرسی رسمی چندین فرمت دارد؛ اول ،اینکه حسابرسی رسمی دارای مجوز رسمی از دولت بوده و رسم امانت در رسیدگی را رعایت می نماید، دوم ،اینکه گزارش حسابرسی می تواند بعنوان دلیل رسمی مورد استفاده قرار گیرد. در بسیاری از موارد اعتبارسنجی توسط حسابرس های رسمی انجام می گیرد از همین روی ابر شرکت های حسابرسی در کشورهای پیشرفته عمده فعالان بزرگ و متوسط اقتصادی را تحت پوشش قرار می دهند و بدون نظر فنی و گزارش آنها فعالان اقتصادی اقدامی انجام نمی دهند.

قراردادهای بین المللی

اولین گام بسیار مهم در عرصه تجارت بین الملل اعم از قراردادهای فروش یا خدمات و یا قراردادهای کنسرسیوم های تولید ،استخراج متن قرارداد و مفاد مندرج در آن است. چه به لحاظ حق حاکمیت کشور ذی صلاح و چه در تمامی مفاد قراردادهای این چنینی حضور وکلا طرفین امری الزامی است لذا این موسسه با بهره گیری از توان تخصصی تیم مجرب وکلای خود می تواند شما را در این امر جهت انعقاد قراردادهای بین المللی یاری نماید.

انواع قراردادهای تجاری و خدماتی بین المللی اعم از قراردادهای

• بیع و فروش بین المللی

• خدمات بین المللی

• حمل و نقل بین المللی

• بیمه های تکمیلی، بیمه های حمل و نقل و بیمه های اتکایی

• قراردادهای تولید مشترک

• قراردادهای کنسرسیوم های بین المللی

• قراردادهای بین المللی حفظ و نگهداری و تجهیز

• قراردادهای تامین مالی بین المللی از جمله قراردادهای شایعی است که فعالان حوزه تجارت بین الملل با طرف های خارجی منعقد می نمایند و از این موارد چه در ادامه فعالیت و چه تغییر مفاد آن پس از انعقاد قرارداد و یا در موارد بروز اختلاف در مفاد و یا کلیت قرارداد استفاده می نمایند. جزئیات و مذاکرات قراردادی امری بسیار مهم و حائز اهمیت است که می تواند در روند فعالیت تجاری تاثیری به سزایی داشته باشد و نوع انعقاد قرارداد خود حافظ اصل رابطه تجاری و سرمایه طرفین خواهد بود. لذا بر همین اساس است که طرفین تمامی تلاش خود را می نمایند تا منافع خود را در قراردادها ببینند و این امر به لحاظ تخصصی بودن حتما نیازمند بهره گیری از وکلای متخصص در امر قراردادها باتجربه فعالیت تخصصی در حوزه کشور مقصد و یا مسلط به قوانین حاکم بر قراردادها می باشد.

نظارت بر قراردادها

پس از انعقاد قرارداد در مرحله اجرا با توجه به نوع قرارداد؛ طرفین یک موسسه حقوقی را به عنوان ناظر انتخاب کرده که روند اجرای قرارداد را نظارت کند و با ارائه گزارش های فصلی، هفتگی یا موردی، طرفین قرارداد را از چگونگی اجرای قرارداد مطلع نمایند. با توجه به گستردگی فعالیت های اقتصادی و همچنین تخصصی بودن بعضی از این نوع فعالیت ها موسسات حقوقی ناظر با همکاری حسابرس، مسولین فنی و ناظرین فنی اقدام به نظارت و گزارش دهی به طرفین قرارداد می نمایند. مباحث بسیار مهمی اعم از هزینه کرد بودجه، مباحث فنی، مباحث گمرکی و اسناد اجرائی از مواردی است که الزاماً توسط افراد دارای تخصص و مهارت کافی با اجازه صدور استاد تکمیلی از کشور موضوع محل اجرای قرارداد دارد که موسسه حقوقی لیبرا در همین راستا با بهره گیری از تیم متخصص وکلای خود در کشورهای حوزه اتحادیه اروپا، کانادا و آمریکا و همچنین ایران می تواند تجار و فعالان اقتصادی بین المللی را یاری نماید. جهت هرگونه مشاوره می توانید با دفاتر این موسسه تماس حاصل فرمائید. و یا به صفحه رزرو وقت مشاوره مراجعه فرمایید.

وبسایت visa 724  تحت نظارت و مدیریت این موسسات با کمک و همراهی مشاوران، کارشناسان و ووکلای رسمی مهاجرت و با تکیه بر تجربه چندین ساله مهاجرت و اعزام نیروی کار و اخذ ویزاهای مربوطه و با هدف اطلاع رسانی، مشاوره، کاریابی بین المللی، انجام امامی امور حقوقی بین المللی و انجام تمهیدات لازمه در خصوص اخذ ویزا و اقامت قانونی کشورهای مختلف برای هموطنان عزیز راه اندازی شده است.

دریافت ویزای کار ویزاهای مربوطه و اقامت کشورهای مختلف مستلزم تجربه و گذراندن مراحل پیچیده‌ای است که معمولا متقاضیان را با مشکل مواجه می‌کند. برای گذراندن این مراحل باید با مفهوم انبوهی از واژه‌ها و اصطلاحات تخصصی آشنا بود و بی‌دقتی در این مورد به معنای آغاز دوباره‌ی مراحل درخواست ویزا یا اقامت و مهاجرت، اتلاف وقت و حتی محرومیت از ارائه‌ی دوباره درخواست است. برای اجتناب از این مشکل، وب‌سایت ویزا 724 به صورت رایگان به سوالات و مشکلات شما پاسخ خواهد داد .
برای بهره مندی از مشاوره تخصصی کارشناسان مجموعه میتوانید به صفحه ی فرم های ارزیابی رایگان مراجعه نمایید.

 

فرمهای ارزیابی رایگان
مشاوره اخذ ویزا اقامت و مهاجرت

ارتباط با ما

آدرس و راههای ارتباطی :

- موسسه کاریابی بین المللی ایران

- موسسه حقوقی بین المللی لیبرا

کانادا - تورنتو (دفتر مرکزی) :

Libra Liana Inc 2201 -250 Yonge St Toronto, Ontario M58 2L7 Canada.(مراجعه با رزرو وقت قبلی)

تلفن: 14164771878+ (پاسخگویی به زبان انگلیسی - از ساعت 18 الی 24 بوقت تهران)

واتساپ: 14074084084+ (فقط جهت پیغام متنی) 

ایران - تهران:

خیابان شریعتی پایین تر از پل صدر، بعد از پمپ بنزین، جنب بن بست الهیه، پلاک 1684 واحد3.(مراجعه با رزرو وقت قبلی)

تلفن: 982122609221+ 

آمریکا - فلوریدا: 

 Libra liana Co LLC  4700 Millenia Blvd, Suite 175  Orlando Florida ,Zip Code: 32839.(مراجعه با رزرو وقت قبلی)

تلفن: 14073935700+ (پاسخگویی به زبان انگلیسی - از ساعت 18 الی 24 بوقت تهران)

ایمیل : info@visa724.com

ویزا 724

تمامی حقوق این سایت مربوط به ویزا 724 می باشد.