بهترین موسسه مهاجرتی در سایت ویزا724 (مشاور/وکیل رسمی مهاجرت)


ما در ویزا 724 افتخار داریم كه مورد اعتماد شما هستیم.

آیا می دانید یک موسسه/شرکت مهاجرتی معتبر باید داری چه مجوزهایی باشد؟

یک شرکت/موسسه مهاجرتی یا مسافرتی معتبر در ایران باید از وزارت گردشگری یا وزارت علوم یا وزارت کار مجوز رسمی داشته باشد و از وزارت صنعت و معدن دارای نماد اعتماد الکترونیک باشد. همچنین بسیار مهم است که یک شرکت مهاجرتی معتبر اگر فعالیت کانادا انجام می دهد باید از اداره مهاجرت کانادا مجوز رسمی با کد پیگیری بنام شخصی که قرارداد شما را امضا می کند، داشته باشد. (دقت بفرمایید که شرکت ثبتی با تبلیغات گستره در ایران، مجوز نیست، ثبت شرکت با مجوز بسیار متفاوت است)

مجموعه شرکتهای ما اولین مجموعه ای ست که در سه کشور ایران، کانادا و امارات دارای مجوزهای رسمی و قابل استعلام به صورت همزمان است.

 

* مجوز رسمی از اداره مهاجرت کانادا: بنام آقای شهروز بهرامی اصل به شماره لایسنس ICCRC :R527306

* مجوز مرکز توسعه تجارت الکترونیک ایران (ای نماد)

* مجوز رسمی از وزارت گردشگری ایران بنام آنامرکید افق

* با مجوز دفتر فعال تجاری در امارات (دبی)

* مجوز مشاوره املاک با لایسنس رسمی از کانادا

* مجوز دولت فدرال کانادا برای شرکت توسعه استارتاپ، کارآفرینی و سرمایه گذاری

 

 

علاوه بر مجوزهای فوق ویزا 724 جزو معدود شرکتهای مهاجرتی ست که در مركز توسعه تجارت الكترونیكی وزارت صنعت، معدن و تجارت شناسایی شده و دارای نماد اعتماد الکترونیک است. (ای نماد/Enamad)

اینماد ویزا724   RCIC

- در ویزا724 فعالیت های مربوط به کشور کانادا توسط آقای شهروز بهرامی اصل عضو سازمان (ICCRC) مشاورین مهاجرت کانادا انجام می شود. ایشان دوره های این سازمان را گذرانده و زیر نظر آن فعالیت می کند.

- شهروز بهرامی اصل دارای دکترای تاریخ و کارشناسی زبان فرانسه از ایران و فارغ التحصیل حقوق مهاجرت از دانشگاه مونترال کانادا بوده و به سه زبان انگلیسی، فرانسه و فارسی مسلط می باشد.

توجه: ویزا724 هیچگونه خدمات کاریابی و پناهندگی ارائه نمی دهد.

تصویر مجوز رسمی اداره مهاجرت کانادا (ICCRC) بنام آقای شهروز بهرامی اصل:

مجوز وکیل مهاجرت

هرگونه کپی برداری و سو استفاده از تصاویر مجوزها، پیگرد قانونی در دادگاههای فدرال کانادا  و مراجع قضایی ایران خواهد داشت.

کالج مهاجرت

 

مجوز کبک

ویزا724 مرکز اطلاعات و خدمات ویزا و مهاجرت

 

برای دریافت تاییدیه یک موسسه مهاجرتی، مشاور یا وکیل مهاجرت کانادا می توانید به لینک ذیل مراجعه کرده و با وارد کردن اسم و فامیل یا شماره پروانه یا نام شرکت مشاور یا وکیل مورد نظر، تاییدیه دریافت نمایید. اگر اسم شخص در لیست iccrc نباشد؛ فرد مورد نظر مشاور یا وکیل مورد تایید کانادا نیست. 

https://college-ic.ca

چگونگی اعتماد به وکیل/مشاور رسمی مهاجرت کانادا:

 

برای مطالعه روش های اصلی مهاجرت به کانادا، به صفحه مهاجرت کانادا مراجعه بفرمایید.

* در مجموعه موسسات ما، مشاوران و وکلای دادگستری کانادا و انگلستان و مشاور ICCRC برای بررسی و انجام هرچه دقیق تر پرونده ها فعالیت می کنند. بنابراین می توانید کامل ترین خدمات مورد نیاز برای مهاجرت به کانادا را از ما دریافت کنید.

ما در طول سالیان فعالیتمان، بانی توسعه و راه اندازی بیش از یکصد بیزینس و شرکت کارآفرینی و استارتاپی در کانادا بوده ایم و امروز تمام این خدمات در غالب  شرکت سرمایه گذاری و توسعه استارتاپ و بیزینس ارائه می شود. در این شرکت گام به گام در خدمت اهداف کارآفرینانی هستیم که میخواهند بیزینس موفقی در کانادا داشته باشند و از راههای برنامه های تجاری سرمایه گذاری در کانادا ، ویزای استارت آپ و خرید بیزینس در کانادا به کانادا مهاجرت کنند.

همچنین در طول مدت فعالیتمان، تجربه بیش از 1000 پرونده موفق ویزاهای اقامت دائم، سرمایه‌گذاری، راه اندازی بیزینس، توسعه بیزینس، استارتاپ ویزا، اسپانسرشیپ، توریستی، تحصیلی، خود اشتغالی، کاری و ... را داشته ایم.

ما در کنار همکارانمان در شرکت خدمات مسافرتی، برای تحقق برنامه های مهاجرتی موکلین پارسی زبان، می کوشیم.

* بسیار دقت داشته باشید که یک موسسه مهاجرتی معتبر باید مجوزهای کشور مبدا و مقصد را به صورت همزمان داشته باشد (نه صرفا یک ثبت شرکت انجام داده باشد)

ثبت شرکت با مجوز بسیار متفاوت، در ایران هر شخصی می تواند بدون داشتن هیچگونه مجوزی شرکتی را ثبت کند. پس از ثبت شرکت با مجوز اخذ شود.

شرکت مهاجرتی معتبر باید مجوز رسمی با کد پیگیری داشته باشد. مثلا در کشور ایران؛ مجوز وزارت گردشگری، مجوز وزارت کار یا وزارت علوم و در کشور کانادا مجوز اداره مهاجرت، به طور همزمان، فعال و معتبر باشد.

اما اگر با شرکتی وارد قرارداد شده اید، که یکی از این مجوزها را ندارد، باید بدانید که قرارداد شما در یکی از این دو کشور معتبر نیست و اگر شخص یا شرکت مذکور در هیچ کدام از کشورها مجوز ندارند و صرفا ثبت شرکت خود را به جای مجوز معرفی می کند! تکلیف مشخص است!

به صورت کلی، تعداد شرکتهای مهاجرتی معتبر، که در کشور ایران مجوز وزارت گردشگری دارند و در کانادا مجوز اداره مهاجرت به صورت همزمان دارند، بسیار کم است و تعداد شرکتهایی که مجوزی ندارند و صرفا یک شرکت ثبت کرده اند و تبلیغات گسترده دارند بسیار زیاد است (حتما استعلام کنید).

راههای ارتباطی با دفاتر ما 》 تماس باما

چند نمونه از نتایج اعتماد به ما

 

 

 

 

یک نمونه ویزای کانادا که بتوانید لیبیل اصل را از ویزای تقلبی تشخیص دهید:

ویزای کانادا

توجه: فعالیت قانونی و اصولی ما در حیطه مهاجرت، دریافت مجوزهای قانونی کشور مبدا و مقصد؛ سبب شده که اعتبار و اعتماد بالایی را به عنوان یک شرکت مهاجرتی معتبر، کسب کنیم و همین امر باعث شده که اشخاص یا شرکتهایی از نام و عنوان های ما سو استفاده کرده و از اسامی مشابه ما، برای فریب علاقه مندان به مهاجرت کانادا، استفاده کنند. بنابراین؛ هیچگونه مسئولیتی در قبال شرکتهای بدون مجوز یا مجوز دار، با اسامی مشابه یا آدرس دامنه های مشابه، ندارد.

 

دفتر ایران (تهران): 

02188101469 / 02188102896 / 02188108744 / 02188107146

(پاسخ‌گویی: شنبه تا چهارشنبه 10:00 الی 17:00 بوقت تهران) - (پنجشنبه: 10 الی 14:00)

میدان آرژانتین، (خیابان وزرا)، خیابان بیست و یکم، پلاک 4  طبقه 5 واحد 19

پشتیبانی تلفن همراه، واتساپ و تلگرام:

989124644197+/ 989961042050+

(پاسخ‌گویی: 10:00 الی 18:00 بوقت تهران)

دفتر کانادا (تورنتو):

17075 Leslie St, Unit 6, Newmarket, ON L3Y8E1
Canada Toronto

16474463030+ :CALL & Whatsapp

(مراجعه به دفاتر با رزرو وقت قبلی)

 

منشور اخلاقی ما:

* هیچ کس را به مهاجرت تشویق و ترغیب نمی کنیم؛

بلکه با ارائه اطلاعات صحیح، دقیق و بدون اغراق چشم انداز واقع بینانه را ارایه می‌دهیم.

* موکلینمان عضوی از خانواده ما هستند؛

تمامی اعضا این تیم متعهدند که  نهایت درایت و دلسوزی را به نحوی که برای عضو ی از خانواده خود قایل هستند، برای موکلینمان داشته باشند.

* رازدار موکلینمان هستیم؛

تمامی اعضای این سازمان متعهد به حفظ اسرار متقاضیان پیش از قرارداد و موکلین پس از قرارداد هستند.

* از موکلینمان استفاده تبلیغی  نمیکنیم؛

در هیچ کجا به منظور امور تبلیغاتی یا غیره، اسم، تصویر یا ویدئو از متقاضی منتشر نخواهد شد.

* ما به روز هستیم؛

اطلاعات مشاوران این شرکت، به در جلسات هفتگی به روز رسانی می شود، تا همیشه بهترین مشورت ممکن را به شما بدهیم.

* کاردان و‌ مجرب هستیم؛

هر پرونده مهاجرتی به دقیق ترین و اصولی ترین ترتیب و در زمان مناسب تنظیم،ثبت و پیگیری می شود.

* به قوانین احترام می گذاریم؛

با رعایت تمامی قوانین کشور مبدا و مقصد از بروز اشکالات آتی پیشگیری می‌کنیم.

 

سوالات مرتبط با موسسه مهاجرتی

احتمالا شما هم این کلمات رو در گوگل جستجو کرده اید: بهترین شرکت مهاجرتی ، بهترین شرکت مهاجرت به کانادا ، شرکت مهاجرتی معتبر ، بهترین موسسه مهاجرتی کانادا ، بهترین شرکت مهاجرتی در تهران ، بهترین شرکت مهاجرتی در کانادا ، شرکت مهاجرتی در تورنتو ، بهترین شرکت مهاجرتی در ایران و... اما توصیه ما اینکه که به جای جستجوی این کلمات در گوگل خود وکیل مهاجرت کانادا را استعلام بگیرید که اطمینان حاصل کنید شخصی که با آن قرارداد دارید دارای دانش و لایسنس قانونی فعالیت مهاجرت، در کاناداست.

باید توجه داشته باشید که یک موسسه مهاجرتی معتبر، با تبلیغات و حجم بالای قبول پرونده مهاجرتی معتبر نمی شود! حتما مدارک و مجوزهای یک شرکت مهاجرتی را، در کشور مبدا و در کشور مقصد استعلام بگیرید. فریب شرکتهای مهاجرتی بدون مجوز با وعده های دریافت پول پس از انجام کار، ویزای تضمینی و ... را نخورید (یک شرکتی که هیچگونه مجوز فعالیت ندارد، بلاخره یک راهی برای کلاهبرداری پیدا می کند).

شرکتهای مهاجرتی، وکلای دادگستری، موسسات حقوقی، موسسات کاریابی بین المللی،  موسسات اعزام دانشجو، موسسه مهاجرتی، آژانس های مسافرتی، یا افراد حقیقی، برای فعالیت در حیطه ویزا و مهاجرت به کانادا باید اقامت دائم کانادا داشته و پس از گذراندن دوره های آموزشی وکالت و یا مشاور مهاجرت، باید از شورای قانونگذاری مهاجرت کانادا (ICCRC) مجوز داشته باشند در غیر این صورت، فعالیت آنها میتواند در کشور مبدأ (مثلا ایران) قانونی باشد، اما هرگونه فعالیت آنها از دیدگاه اداره مهاجرت کانادا در حیطه ویزا و مهاجرت در کانادا، غیر قانونی ست.

 

- در سایت رسمی مهاجرت کانادا اعلام شده است که؛ اگر از بی تجربگی و کلاهبرداری این‌گونه افراد یا موسسات مهاجرتی فاقد مجوز ICCRC هستند، یا وکیل دادگستری کانادا نیستن، متضرر شوید؛ هیچ راهی برای پیگیری و رفع اتهامات خود ندارید. پس فقط به مشاوران یا وکلای رسمی کانادا اعتماد کنید که کد پروانه فعال و قانونی دارند، تا در صورت بروز مشکل، مدافع حقوق شما باشیم.

 

شرایط یک شرکت معتبر مهاجرت به کانادا

از نظر قوانین اداره مهاجرت کانادا؛ تنها یکی از سه گروه زیر اجازه مشاوره دادن در امور ویزا و امور مهاجرتی کانادا، قبول کردن پرونده های مهاجرتی، همچنین اجرای پرونده مهاجرت به کانادا و ویزای کانادا را دارا هستند و میتوانند بابت انجام و ارایه این خدمات وجهی را دریافت کنند. این سه گروه عبارتند از :

    مشاورین عضو شورای قانونگذاری مهاجرت کانادا ICCRC
    وکلای مجاز به فعالیت و عضو انجمن  Canadian Provincial and territorial law society در کشور کانادا (وکلای کشورهای غیر از کانادا این اجازه را ندارند.)
    اعضای نوتری Notary در استان کبک کانادا که عضو Chambre des Notaire du Quebec هستند

 

در نتیجه هیچ شرکت مهاجرتی یا شخصی به غیر از سه گروه ذکر شده در بالا شانی برای وکالت پرونده شما در ازای دریافت دستمزد را، ندارند . در صورتیکه مشاور به غیر از سه گروه ذکر شده باشد و مجوز فعالیت در امور مهاجرتی را نداشته باشد، مرتکب جرم  میشود و متقاضی می تواند قربانی کلاهبرداری شود. طبق قوانین مهاجرتی کانادا ،  جریمه مشخص شده برای اینگونه مشاورین  غیر قانونی 100,000 هزار دلار کانادا جریمه نقدی و تا5 سال حبس زندان میباشد و برای متقاضیانی که به اینگونه افراد مراجعه کردند می تواند جریمه نقدی و تحریم 5 ساله برای ورود به کانادا را در بر داشته باشد.

> برای بهره مندی از ویدئوهای آموزشی مهاجرت به کانادا، صفحه > اینستاگرام ما را دنبال کنید.

 

- در صورتی تمایل دارید شرایط شما به صورت رایگان بررسی گردد به صفحه تکمیل فرم ارزیابی رایگان مراجعه نمایید.

- در صورتی که تصمیم قطعی برای دریافت ویزا و یا مهاجرت دارید به صفحه رزرو وقت مشاوره  مراجعه نمایید.

 

چرا باید از خدمات یک شرکت مهاجرتی معتبر با مدیریت یک وکیل رسمی مهاجرت استفاده کنید؟

- انتخاب درست مسیر مهاجرتی کانادا مهم ترین عامل انتخاب یک شرکت مهاجرتی معتبر است.

- یک شرکت مهاجرتی معتبر اطلاعات به روز و موثقی درباره روشهای مهاجرتی کانادا دارد، که ممکن است این امر به صورت روزانه برای شما امکان پذیر نباشد.

- اطلاعات و دانش یک وکیل رسمی مهاجرت در شرکت مهاجرتی معتبر خطاها و مشکلات قانونی در مسیر صدور ویزای کانادا را به حداقل می رساند.

- از نظر پرداخت هزینه های دولتی و غیر دولتی نیازی به واسطه ندارید و اعتماد سازی با یک قرارداد رسمی با شرکت مهاجرتی معتبر انجام شده است.
- دانش وکیل مهاجرت با تجربه خطاهای کوچک و بزرگ در ارجاع پرونده به سازمان ها و مراکز مربوط در کشور مبدأ و مقصد را به حداقل می رساند.

اطلاعات به روز و جامع یک وکیل مهاجرت کانادا، خطاهای تکمیل و تنظیم فرم ها، (توضیحات نامناسب در نامه های توجیهی، عکس نامناسب و غیره) را به حداقل می رساند.

- احتمالا نداشتن زمان کافی برای فهمیدن و یافتن مسیرها و اقدامات لازم برای هر مسیر مهاجرتی کانادا شما را مجاب می کند که از خدمات یک شرکت مهاجرتی قانونی و با تجربه استفاده کنید.

- وجود یک موسسه مهاجرتی معتبر بررسی و ارائه مدارک درست و تکمیل بودن تمامی مدارک مورد نیاز برای پیشرفت پرونده مهاجرت یا دریافت ویزا را توجیه می کند.

- تناقض در اطلاعات پرونده که ممکن است عواقب سنگینی به بار آورد، پس وجود یک وکیل با تجربه مهاجرت می تواند از بروز چنین مشکلاتی جلوگیری کند.

- عدم دانش کافی برای پیگیری پرونده ریجکت شده برای درخواست مجدد به اداره مهاجرت کانادا؛ یکی دیگر از دلایل اصلی انتخاب یک شرکت مهاجرتی معتبر با مدیریت یک وکیل رسمی مهاجرت است.

 

* با این حال؛ در صورتی که تمایل دارید تمام مسیر مهاجرت را به تنهایی طی کنید یا تمکن مالی کافی برای استفاده از خدمات یک شرکت مهاجرتی معتبر را ندارید؛ به پاس همراهی شما عزیزان، آموزش های رایگان زیادی را در سایت بارگزاری کرده ایم که می توانید خودتان مسیر مهاجرت به کانادا بدون وکیل  یا دریافت ویزای کانادا بدون وکیل را هموار سازید. از این رو میتوانید به طور مثال موارد زیر را با کلیک واژه ( ویزا 724 ) در گوگل جستجو کنید:
 
  • ویزا 724 آموزش ویزای کانادا
  • ویزا 724 آموزش ثبت نامwes
  • ویزا 724 آموزش کاریابی در کانادا

و هر آموزش دیگری را می توانید با کلیک واژه ویزا 724 در گوگل جستجو کنید (هر هفته مطالب و آموزشهای رایگان در سایت بارگزاری می شود)

 

مشاوره اخذ ویزا اقامت و مهاجرت قانونی با مجوزهای رسمی- ویزا 724

ارتباط با ما

آدرس و راههای ارتباطی :

مجوزها:

- مجوز اداره مهاجرت کانادا: ICCRC :R527306 

- مجوز رسمی از وزارت گردشگری ایران، بنام آنامرکید افق

- مجوز مرکز توسعه تجارت الکترونیک ایران (ای نماد)

- مجوز دفتر فعال تجاری در امارات (دبی)

- مجوز فدرال کانادا برای شرکت توسعه استارتاپ و سرمایه گذاری

 

دفتر ایران (تهران): 

02188101469 / 02188102896 / 02188108744 / 02188107146

(شنبه تا چهارشنبه 10:00 الی 17:00 بوقت تهران) - (پنجشنبه: 10 الی 14:00)

میدان آرژانتین، (خیابان وزرا)، خیابان بیست و یکم، پلاک 4  طبقه 5

 

پشتیبانی تلفن همراه، واتساپ و تلگرام:

09124644197 09961042050

(پاسخدهی تلفنی: 10:00 الی 18:00 بوقت تهران )

(پشتیبانی پیام در واتساپ و تلگرام: 24 ساعته)


دفتر کانادا (تورنتو):

17075 Leslie St, Unit 6, Newmarket, ON L3Y8E1
Canada Toronto

16474463030+ : CALL & Whatsapp

(مراجعه به دفاتر با رزرو وقت قبلی)

اینماد ویزا724   RCIC

* ویزا724 ارائه دهنده خدمات مشاوره، اخذ ویزا و مهاجرت

 

ایمیل : info[at]visa724.com

تمامی حقوق این سایت مربوط به ویزا 724 می باشد.