ویزا 724
رزرو وقت مشاوره

ویزای کانادا تضمینی 5 ساله بدون شینگن

قیمت : طبق درخواست

رزرو وقت مشاوره

ویزای کانادا تضمینی 5 ساله بدون شینگن

نوع ویزا : ضمانت عودت وجه در صورت رد درخواست ویزای کانادا. حتی اگر خودتان قصد انجام امور درخواست ویزای کانادا را دارید، با دقت کامل این صفحه را مطالعه فرمایید، این مطالب بر مبنای تجربه و اطلاعات دقیق مشاوران و وکلای مهاجرت موسسه، تهیه و تالیف شده است.

کشور : کانادا

هشدار ها : لطفا از سپردن پاسپورت و مدارک شناسایی خود به افراد ناشناس و شرکتهای فاقد مجوز رسمی جدا خودداری نمایید.

مدارک :

مدارک ذیل به صورت کلی عنوان می شود (ارائه تمامی آنها میتواند اجباری نباشد).

ارائه مدارک دیگر، افزون بر مدارک زیر به نوع درخواست بستگی دارد.

الف) مدرک شناسایی جهت درخواست ویزای کانادا: 
1. پاسپورت جدید و قدیم متقاضی و همراهان 
2. عکس جدید ۳٫۵*۴٫۵ زمینه سفید متقاضی و هر یک از همراهان – نام و تاریخ تولد هر فرد باید پشت عکس نوشته شود.
3. سند ازدواج و شناسنامه متقاضی و تمامی همراهان (ترجمه رسمی همراه با مهر قوه قضاییه)

ب) مدارک شغلی جهت درخواست ویزای کانادا (سرپرست و همراهان):

مدارک شغلی با توجه به شغل متقاضی متغییر است.

کارآفرینان: باید مدارک شرکت و یا جواز کسب، آگهی تاسیس و تغییرات شرکت در روزنامه رسمی، اساسنامه، آخرین لیست مالیاتی پرداخت شده و یا هر آنچه که اثبات کننده بیزینس آنان است ارائه دهند.

تاجران: باید ترجمه کارت بازرگانی، گواهی از اتاق بازرگانی، آخرین لیست مالیاتی پرداخت شده آگهی تاسیس و یا هر آنچه که اثبات کننده تجارت آنان است، ارائه دهند.

کارمندان: باید برای اثبات مدارک شغلی خود؛ بیمه تامین اجتماعی، گواهی اشتغال به کار و فیش حقوق و آنچه که اثبات کننده سابقه کار آنان است، ارائه دهند.

پزشکان: باید پروانه مطب، کارت نظام پزشکی، گواهی اشتغال به کار بیمارستان و هر آنچه که اثبات کننده ی سابقه طبابت آنان است، ارائه دهند.

مشاغل آزاد: باید پروانه بهره برداری، جواز کسب، آخرین مالیات پرداختی، بیمه پرداختی، قرار دادهای کاری، فعالیت های تجاری و هر آنچه که ثابت کننده منبع درآمد و سابقه کار آنان است، ارائه دهند.

بازنشستگان: باید حکم بازنشستگی، فیش حقوقی دو ماه آخر (در صورت افزایش حقوق، حکم افزایش حقوق بازنشستگی ارائه شود) و هر آنچه که ثابت کننده منبع درآمد آنان است، ارائه دهند.

ج) مدارک تحصیلی جهت درخواست ویزای کانادا:

باید آخرین مدرک تحصیلی اخذ شده توسط متقاضی برای درخواست ویزای کانادا ارائه شود.

د) مدارک مالی و ملکی جهت درخواست ویزای کانادا:

مدارک تمکن مالی برای ویزای کانادا بسته به شغل متقاضی متغییر خواهد بود، در برخی مشاغل ارائه میانگین و مانده حساب ملاک است، در برخی مشاغل گردش حساب نیز باید ارائه گردد.

در خصوص اسناد ملکی نیز؛ فقط اسناد و املاک دارای سند شش دانگ، ملاک خواهد بود.

ه) فرم اطلاعات فردی جهت درخواست ویزای کانادا: تکمیل و تحویل فرمی از اطلاعات شخصی متقاضی و تمامی همراهان به کارشناسان موسسه. (آدرس محل کار متقاضی و همراهان، آدرس محل سکونت، شماره تماس محل سکونت، شماره تماس محل کار متقاضی و همراهان، شماره همراه متقاضی دارای واتساپ فعال، کدپستی محل سکونت و محل کار متقاضی و همراهان، توضیحاتی کامل راجع به سمت شغلی متقاضی و همراهان)

نکات مهم:

- در حال حاضر در بسیاری از درخواست های ویزای کانادا امکان سفر به صورت خانوادگی وجود ندارد و برای افزایش شانس دریافت ویزا باید حداقل یک از اعضای خانواده ی درجه یک قصد سفر به کانادا را نداشته باشد؛ مگر در مواردی که تمام اعضای خانواده دارای تاریخچه سفرهای قوی باشند.
- در برخی موارد ممکن است افسر ویزا از شما مدارک معاینه پزشکی بخواهد که ممکن است بیش از ۳ ماه به پروسه پرونده شما اضافه کند. و گاهی در برخی پرونده ها به درخواست آفیسر گواهی عدم سوء پیشینه برای شما و اعضای خانواده ای که بالای 18 سال دارند الزامی است.
- دسترسی کامل به فرد متقاضی تا زمان اعزام برای انگشت نگاری الزامی می باشد. 
- کپی برابر اصل تمامی مدارک تهیه گردد.
- مسئولیت ارائه مدارک جعلی و ترجمه غلط مدارک بر عهده فرد متقاضی می باشد. در انتخاب دارالترجمه رسمی بسیار دقت داشته باشید.

قبل از اقدام به تهیه مدارک برای درخواست ویزای کانادا، با متخصصان ما مشورت فرمایید.

توضیحات :

ویزای کانادا تضمینی بدون شینگن چگونه ممکن است؟

    حتی اگر خودتان قصد انجام امور درخواست ویزای کانادا را دارید، با دقت کامل به نکات زیر درباره ویزای کانادا توجه فرمایید، این نکات بر مبنای تجربه و اطلاعات دقیق مشاوران و وکلای مهاجرت موسسه تهیه و تالیف شده است.

      ویزای 100% تضمینی کانادا وجود ندارد. هیچ شخص یا شرکتی آشنایی در سفارت کانادا ندارد. هیچگونه تفاوتی بین بررسی مدارک در کانادا وجود ندارد. هیچ دعوتنامه ای تضمین کننده ی صدور ویزای کانادا نخواهد بود. ویزای فوری یا VIP کانادا وجود ندارد. سفارت هیچ گونه آماری در خصوص تعداد قبول یا رد درخواست ویزا را اعلام نمی کند، تمام آمارهایی که در سایت های مختلف عنوان می شود که مثلا 90 درصد درخواست ویزای ایرانی ها ریجکت شده است دروغی بیش نیست؛ تعداد قبول یا رد درخواست های ویزا هیچوقت اعلام نشده است. ارائه مدارک جعلی به سفارت کانادا عواقب جبران ناپذیری خواهد داشت.

      1. سوالی که برای بسیاری از متقاضیان ویزای کانادا پیش می آید این است که آیا بدون داشتن شینگن میتوان ویزای کانادا دریافت کرد؟ داشتن ویزای شینگن برای درخواست ویزای کانادا الزام نیست اما تاریخچه ی سفر قوی، در پرونده ی درخواست شما برای دریافت ویزای کانادا موثر است. این مورد به صورت تجربی ثابت شده که زمانی که افراد از سوی سفارت کانادا ریجکت می شوند در نامه ی ریجکتی سفارت کانادا موردی رو انتخاب میکنن با عنوان ضعیف بودن تاریخچه سفر و در هیچ کجا عنوان نشده که الزام به وجود ویزای شینگن خواهید داشت. (داشتن دعوتنامه معتبر شانس دریافت ویزای کانادا بدون شینگن را بسیار افزایش می‌دهد. درصورتی که قصد شما از سفر به کانادا فقط توریستی می باشد، برای شما دعوتنامه معتبر و قابل استعلام ارائه می دهیم)

ویزای شینگن برای اثبات بازگشت شما از سفر به کانادا می باشد؛ با داشتن ویزای شینگن به آفیسر کانادا تفیهم میگردد که اگر قصد ماندن در کشور دیگری را داشته اید در همان کشور عضو اتحادیه اروپا درخواست اقامت خود را مطرح می کردید. پس اگر دارای سفر هایی به کشورهای دیگر بوده اید و مدارک دیگر شما برای دریافت ویزای کانادا کامل است اجباری برای دریافت ویزای شینگن نخواهید داشت. فقط داشتن ویزای شینگن شانس شما را برای موفقیت در دریافت ویزای کانادا افزایش خواهد داد.

      2. یکی از مواردی که میتواند در دریافت ویزای کانادا بسیار تاثیر گذار باشد (حتی بدون اینکه به اروپا سفری داشته باشید) داشتن دعوتنامه معتبر از کشور کاناداست. حال این دعوتنامه میتواند از سوی یک دوست یا شرکت یا اقوام شما باشد. در صورتی که نمیتوانید به دعوتنامه دسترسی داشته باشید ما میتوانیم در دریافت آن به شما کمک کنیم تا شانس دریافت ویزای کانادا چند برابر شود. البته متاسفانه بسیاری از افراد به دروغ عنوان میکنن که از دعوتنامه در پرونده ی شما استفاده شده و ما دعوتنامه را همراه با دیگر مدارک به سفارت فرستاده ایم! و شما نمیتوانید دعوتنامه را مشاهده کنید چون منبع صدور دعوتنامه افشا میشود! یا اینکه از دعوتنامه های فاقد اعتبار برای درخواست ویزای کانادا استفاده میکنن که اتفاقا در مواردی دلیل ریجکتی درخواست ویزا همان دعوتنامه ی فاقد اعتبار است.

      3. مراقب باشید که فریب وعده های دروغین لیبل جعلی ویزای شینگن یا ویزای کانادا را نخورید متاسفانه بسیاری از افراد با وعده هایی همچون چسباندن لیبل شینگن جعلی و جعل مهر ورود و خروج ویزا از متقاضیان ویزای کانادا سودجویی میکنند. باید بدانید که علاوه بر عواقب جعل که میتواند گریبان گیر شما شود در صورتی که آفیسر به جعلی بودن مهر شینگن پی ببرد شما از 5 سال تا مادام العمر از سفر به کانادا محروم خواهید شد.


       در برخی از تبلیغات میبینیم که حرف از اخذ ویزای کانادا بدون مدارک و موارد این چنینی زده شده است. واقعیت این است که بعضی از کارگزاران و عاملان ویزای تضمینی کانادا، اقدام به جعل مدارک و جعل ویزای شینگن میکنند و به خیال خود با این کار شانس ویزای کانادا متقاضی را افزایش میدهند. در صورتی که این کار نه تنها شانس اخذ ویزای تضمینی کانادا متقاضی را افزایش نمی‌دهد، بلکه در خواست ویزای کانادا متقاضی نیز ریجکت می‌شود. افسران ویزای کانادا تمامی و در مواردی، برخی از ویزا های شینگن متقاضیان را از سفارت کشور هایی که این ویزا را صادر کرده اند چک می‌کنند و اگر پی به جعلی بودن ویزا ببرند قطعا با درخواست ویزا مخالفت خواهند کرد و شخص خاطی را وارد بلک لیست خواهند کرد.

      4. در بسیاری موارد از مشاوران موسسه سوال شده که آیا رابطی در سفارت کانادا دارند و آیا دارای امتیاز خاصی در سفارت کانادا هستند؟ لازم به ذکر است که؛ هیچ کس نه رابطی در سفارت کانادا داشته و نه دارای امتیاز خاصی است. سیستم مهاجرت و ویزای کانادا بسیار دقیق بوده و بر مبنای قانون پایه ریزی شده و به نوعی هیچ شخصی جرات رابطه بازی در این سیستم را ندارد و باید تاکید کنیم کسانی که این مورد را عنوان میکنند، دارای تجربه کافی در این حیطه نبوده و میخواهند با این عناوین هر طور شده از موقعیت سوء استفاده کنند و از شما مبالغی را بابت دستمزد دریافت کنند.

      5. در بسیاری از موارد عنوان می شود که در انتهای کار ویزای تضمینی کانادا مبلغ دستمزد و یا حق الوکاله را پرداخت کنید! این امر نشان دهنده ی آن است که شرکت یا شخص مذکور شانس خود را برای دریافت ویزای شما امتحان خواهد کرد؛ اگر با درخواست ویزا موافقت شد دستمزد را دریافت میکند و اگر با درخواست ویزا مخالفت نشد و شما ریجکت شدین مشکلی نیست نفر بعدی...!!!

      6. مراقب باشید که چیزی با عنوان ویزای فوری کانادا وجود ندارد و فقط میتوان زمان انگشت نگاری را با انتخاب کشوری که برای انگشت نگاری انتخاب می نمایید کوتاه تر کرد. و زمان تایید مدارک توسط سفارت تعیین میگردد و هیچ شخصی در کوتاه کردن زمان پاسخگویی سفارت دخالتی نخواهد داشت.

      7. زمانی که سخن از ویزای تضمینی کانادا می باشد توجه داشته باشید که تضمین در عودت وجه خواهد بود و کسی نمیتواند تضمین کند که دریافت کننده ی ویزا خواهد بود حتی اگر آفیسر کانادا باشد! البته در مواردی برخی شرکت ها یا اشخاص بیان می‌کنند که در سفارت مثلا ترکیه، آفیسر از دوستان آنهاست و یا از این افراد مبالغی دریافت میکند! باید توجه داشته باشید که افسرهای ویزای کانادا در شرایط بسیار دشواری انتخاب می شوند و هیچوقت به طور ثابت در یک سفارت نمی مانند و نکته مهم این است که مشخص نیست پرونده ی شما به کدام آفیسر کانادا ارجاع داده خواهد شد و پرونده ها به صورت رندوم توسط افسرهای ویزا بررسی میگردد. پس به طور کل رابطه در سفارت کانادا و اخذ ویزای تضمینی کانادا وجود ندارد.

      8. ارائه دعوتنامه به هیچ عنوان تضمین کننده ی ویزا نخواهد بود اما در دریافت ویزای کانادا بسیار موثر است. البته در صورت که جعلی نبوده و به صورت قانونی و دارای اعتبار باشد. متاسفانه بسیاری از شرکتها اقدام به درخواست ویزای کانادا با دعوتنامه های جعلی یا نامعتبر نموده اند که موجب ریجکتی بسیاری از متقاضیان ویزای کانادا شده است. (ارائه دعوتنامه معتبر شانس دریافت ویزا را بالا خواهد برد اما تضمین کننده صدور ویزا نخواهد بود)

      9. گروگان گیری سند ملکی به عنوان ضمانت بازگشت از کانادا!!

      لطفا توجه داشته باشید برای درخواست ویزای کانادا سفارت این کشور هیچگونه ضمانت بازگشتی در غالب سند ملک یا زمین از متقاضیان دریافت نمی کند. به هیچ عنوان سند املاک خود را در اختیار سودجویان و افراد یا شرکتهای نامعتبر قرار ندهید که یک عمر پشیمانی به بار خواهد آورد.

       توجه داشته باشید که سفارت به هیچ شخص، موسسه، آژانس یا شرکتی هیچگونه امتیازی نمی دهد و متقاضی خود میتواند درخواست کننده ی ویزا باشد و الزامی برای انتخاب کارگزار از سوی سفارت ندارد. اما میتواند از تجربه ی کارگزاران دارای اعتبار استفاده نماید. این مورد را میتوان با این مثال بیان کرد که شخصی برای دریافت حق خود در دادستانی میتواند شخصا از حق خود دفاع کند، در عین حال می تواند یک وکیل با تجربه را انتخاب کند تا مدافع حقوق شخص باشد. اما دادگاه شخص را مجبور به انتخاب وکیل و مشاور مهاجرت نمی کند.

      10. اگر دارای فرزند بین 5 تا 17 سال هستید میتوان بدون مدرک زبان و بدون داشتن تاریخچه سفر شینگن با استفاده از ویزای دانش آموزی کانادا برای دیگر اعضای خانواده ویزای مولتی کانادا درخواست دهیم. ویزای دانش آموزی کانادا درصد موفقیت بسیار بالایی دارد.

      11. لطفا توجه داشته باشید اگر خودتان درخواست کننده ی ویزا می باشید، حتی اگر دارای تاریخچه سفر قوی هستید، در کشورهایی بجز کشورهای همسایه ایران درخواست ویزای کانادا نفرمایید، به احتمال بسیار زیاد با درخواست شما موافقت نخواهد شد.

      12. در صورتی که پرستار هستید و در ارائه مدرک زبان مشکلی ندارید راه حل های بسیاری برای مهاجرت کانادا پیش رو دارید، از جمله اعزام نیروی کار پرستار به کانادا، اخذ دعوتنامه استانی برای نیروی کار متخصص، گذراندن دوره های تخصصی پرستاری و دریافت سرتیفیکیت و دریافت اقامت دائم کانادا.

      13. اگر نیروی مختصص هستید و در ارائه مدرک زبان و مدارک سابقه شغلی خود مشکلی ندارید، کانادا به وجود شما نیازمند است. در اولین قدم مسیر مهاجرت به کانادا میتوانید به صفحه فرمهای ارزیابی رایگان مراجعه فرمایید.

مراحل درخواست ویزای کانادا:

       1. تایید مشاور یا وکیل موسسه و امضای قرارداد.

      2. تهیه و تحویل مدارک خواسته شده به موسسه. 

      3. ثبت نام، ارسال مدارک و درخواست آنلاین ویزای کانادا. 

      4. انجام انگشت نگاری توسط متقاضی در یکی از مراکز انگشت نگاری کانادا در کشورهای همسایه ایران. 

      5. دریافت ایمیل تاییدیه انگشت نگاری از سوی سفارت کانادا. 

      6. انتظار برای پاسخ سفارت به درخواست ویزای کانادا. 

      7. در مواردی ممکن است سفارت درخواست هایی همچون ارسال مدارک پزشکی، ارسال مجدد مدارک ملکی یا مالی و...  را داشته باشد که از طریق ایمیل اطلاع رسانی خواهد کرد. 

آیا میتوان بدون مدرک زبان و بدون تاریخچه سفر قوی ویزای تحصیلی کانادا دریافت کرد؟

     اگر که دارای مدرک زبان نیستید اما دارای تمکن مالی خوبی هستید؛ میتوانید مدرک زبان را در کانادا دریافت کنید، سپس وارد دوره آموزشی ای شوید که برای شما در نظر گرفته ایم و بعد از دریافت سرتیفیکیت معتبر، اقدام به دریافت ویزای کار و اقامت دائم کانادا نمایید.

      ما با توجه به تجربه و اعتباری که در کانادا کسب کرده ایم میتوانیم در دریافت پذیرش، ویزا و اقامت دائم کانادا به صورت کاملا قانونی به شما کمک کنیم. اگر تمامی مدارک به درستی ارائه شود و در انتخاب رشته دقت کافی داشته باشید و از مراکز معتبر و دولتی کانادا پذیرش دریافت کنید شانس بالایی در دریافت ویزای کانادا خواهید داشت.

      > اگر دارای ویزای کانادا هستید، میتوانید با مراجعه به دفاتر ما اقدام به شروع دریافت اقامت دائم کانادا نمایید.

      > اگر دارای ویزای کانادا نمی باشید؛ بعد از بررسی مدارک و شرایط شما، در ابتدا برای درخواست ویزای کانادا اقدام خواهیم کرد و در قدم بعدی برای اقامت دائم کانادا با شما در کانادا همراه خواهیم بود. قابل ذکر است که بدون داشتن ویزای کانادا نیز، میتوان برای اقامت دائم کانادا از طریق نیروی متخصص یا اکسپرس اینتری اقدام کرد.

      همراهان گرامی، برای بهره مندی از مشاوره و ارزیابی تخصصی مشاوران ما، اقدام به تکمیل  فرمهای ارزیابی رایگان نمایید و یا میتوانید سوالات خود را در انتهای همین متن در قسمت پرسش و پاسخ/مشاوره رایگان مطرح فرمایید. یا اگر قصد جدی برای مهاجرت یا دریافت ویزا دارید میتوانید به صفحه رزرو وقت مشاوره مراجعه نمایید. همچنین میتوانید با مراجعه به صفحه درباره ما و مطالعه آن، اطلاعات تماس دفاتر ما در ایران(تهران)، کانادا(تورنتو) یا آمریکا(فلوریدا) را دریافت نموده و از اعتبار و تجربه موسسه اطمینان حاصل نمایید.

 

مطالب پیشنهادی:

> ویزای تحصیلی کانادا بدون مدرک زبان

مهاجرت به کانادا از طریق خود اشتغالی

ویزای کار پرستاری کانادا یا مهاجرت پرستاران به کانادا

ویزای آلمان شینگن تضمینی

ویزای کار آلمان

مهاجرت به کانادا از طریق PEQ

ویزای کانادا تضمینی بدون شینگن

ویزای دانش آموزی کانادا

ویزا و اقامت سرمایه گذاری کانادا

مقایسه هزینه های زندگی در کانادا

مهاجرت به کانادا از طریق اکسپرس اینتری

درباره ویزای کانادا همه چیز بدانید

درباره تحصیل در کانادا همه چیز بدانید

ویزای اقامت دائم کانادا

ویزای تحصیلی

مهاجرت به کانادا

وکیل مهاجرت

ویزا و اقامت سرمایه گذاری انگلیس

ویزای انگلیس مولتی 6 ماهه

اطلاعات تکمیلی

قیمت

طبق درخواست

مدت اقامت

5 سال

مدت اعتبار

طبق اعتبار پاسپورت

مدت اخذ ویزا

1 الی 6 ماه


سوالات متدوال


چطور میتوان با مشاوران موسسه جلسه حضوری یا تلفنی داشت؟

شما میتوانید به آدرس های عنوان شده در وبسایت (ایران، کانادا) مراجعه حضوری داشته باشید اما باید قبل از مراجعه اقدام به رزرو وقت مشاوره نمایید و یا جهت بهره مندی از مشاوره رایگان به بخش زیر مراجعه نموده و سوالات خود را مطرح نمایید.


مشاوره رایگان/پرسش و پاسخ


همراهان گرامی، در این قسمت میتوانید سوالات خود را مطرح نمایید. در اولین فرصت پاسخگوی شما خواهیم بود.(نمایش عمومی)


امیرسعادت :

سلام وقت عالی بخیر وقتی سرپرست خانواده سند ملکی و تمکن مالی ، بیمه تامین اجتماعی ، مدارک شغلیشون و الباقی مدارکش کامل باشه آیا بایستی زیر مجموعه سرپرست هم اون مدارکو داشته باشن؟ یعنی مادر و فرزندان؟

مشاوره مهاجرت و ویزا:

خیر الزامی برای ارائه این مدارک برای اعضای خانواده نیست اما اگر این مدارک را داشته باشند، شانس ویزا افزایش پیدا خواهد کرد.

Majid :

سلام.وخسته نباشید.ایا ویزای 5ساله کانادا امکان پناهنده شدن وجوددارد

مشاوره مهاجرت و ویزا:

در خصوص پناهندگی اطلاعاتی عنوان نمی گردد.

محمد عیسوندی :

سلام . خواستم ویزای کانادا بگیرم صفرتا صد با خودتون انجام میدید

مشاوره مهاجرت و ویزا:

برای ارزیابی شرایط مهاجرت به صفحه فرمهای ارزیابی رایگان مراجعه بفرمایید.

mansour : با سلام من دارای مدرک کشاورزی زراعت و اصول اصلاح نباتات هستم و خانمم مدرک مامایی داره و پسرم 11 سالشه و از نظر زبانانگلیسی هم متوسط رو به ضعیف هستیم و از نظر مدرکم تا حالا کاری مربوط به ان انجام ندادم ولی خانمم در مورد مدرکش الان در بخش خصوصی مامایی مشغول میباشد و من تو این 20 سال اشتغالم در زمینه حمل و نقل داخلی و ترخیص کالا بوده است . ایا برای مهاجرت کانادا میتونیم اقدام بکنیم یا نه؟

مشاوره مهاجرت و ویزا:

مدرک و سابقه همسر شما جزو مشاغل مورد نیاز کانادا محسوب میشود. با گذراندن یک دوره تحصیلی کوتاه مدت و دریافت سرتیفیکیت معتبر می توانند وارد بازار کار کانادا شوند. و یا با دریافت دعوتنامه استانی میتوانند امتیاز خود را برای دریافت واقامت دائم کانادا افزایش دهند، فقط نیاز به تقویت سازی مدرک زبان خواهید داشت.

نصر :

با سلام و خسته نباشید برای ویزای مولتی کانادا سوال داشتم خواستم درخواست بدم

مشاوره مهاجرت و ویزا:

سوالتون رو بفرمایید؟

Hossein :

سلام خسته نباشید من مجرد هستم می خواستم ویزای توریستی بگیرم برای کانادا سپس برای پناهجویی اقدام کنم هیچ مسافرت خارجی هم ندارم، میتونم بیلیط رفت و برگشت بگیرم با یک هتل بگیرم که بهم اجازه مسافرت بده سپس اقدام کنم؟

مشاوره مهاجرت و ویزا:

راجع به پناهندگی اطلاعاتی عنوان نمی گردد.

شيوا :

سلام يه سوال من 33 ساله و مجردم ميخواستم بدونم براي ويزاي توريستي اقدام كنم به نظرتون ريجكت نميكنن منو؟ و اينكه من شينگن ندارم و سند ملكي به نام پدرم هست ولي كارمند دولتي با سابقه 13 سال هستم يه سوال ديگه سند گرو بمونه اگر برنگردم ممكنه سند ملك را بگيرن؟

مشاوره مهاجرت و ویزا:

هیچ سندی از شما گرو گرفته نمی شود. و این کار غیر قانونی ست. احتمال ریجکتی درخواست ویزای شما بالاست. ترجیحا برای دریافت ویزای شینگن اقدام نمایید، سپس اقدام به درخواست ویزای کانادا فرمایید.

Aasenat Akbar :

سلام من از کابل افغانستان هستم پاسپورت افغان دارم شما خدمات اخذ ویزا کانادا به پاسپورتهای افغانی دارید؟ اگر بله شرایطش را میشه بگویید

مشاوره مهاجرت و ویزا:

بله، با دفاتر ما در دفتر تهران در تماس باشید، شرایط شما باید بررسی گردد.

سید محمد عتیقه چی : با سلام.بفرمائید برای اینجانب(۶۵سال وبهمراه خانم) چه مدارکی برای مهاجرت کانادا لازم است. و مبلغ را هم بفرمائید. متشکرم.مورد نیاز است

مشاوره مهاجرت و ویزا:

همین صفحه را به درستی مطالعه بفرمایید مدارک لازم عنوان شده است، همچنین اگر تمایل دارید شرایط شما برای مهاجرت کانادا بررسی گردد به صفحه فرمهای ارزیابی رایگان مراجعه فرمایید. هزینه ها نیز با توجه به انتخاب راه مهاجرت و شرایط هر شخص در جلسات مشاوره عنوان خواهد شد.

مصطفی باقری :

با عرض سلام و ادب بنده از کانادا دعوت نامه دارم برای گرفتن ویزا میخواستم خواهش کنم کمکم بفرمایید

مشاوره مهاجرت و ویزا:

فرم ارزیابی رایگان را دروبسایت تکمیل نمایید و یا با دفاتر ما در تماس باشید.

وحید :

سلام وقت بخیر.من باهمسرم قصداخذویزای توریستی کانادا داریم اما نه ویزای شینگن و نه دعوتنامه داریم.هدف ماتبدیل به ویزای تحصیلی واقامت دائم هست؟آیاشانسی داریم؟

مشاوره مهاجرت و ویزا:

ویزاهای کانادا به یکدیگر تبدیل نخواهند شد. در ابتدا برای اقامت و یا دریافت ویزای تحصیلی کانادا اقدام نمایید. از این رو میتوانید برای گام نخست اقدام به تکمیل فرم ارزیابی نمایید.

toraj :

من چطوری ویزای کانادا بگیرم

مشاوره مهاجرت و ویزا:

شرایط دریافت ویزا را در همین صفحه مطالعه بفرمایید و اقدام به تکمیل فرم ارزیابی نمایید.

مجتبي طاهری :

سلام بنده دو دختر 16،5،و 4 ساله دارم خودم 43و همسرم44 سال دارد ضمنا یک ویزای شنگن و همچنین سفر به ترکیه و تایلند مکرر و همینطور قبرس و بلغارستان ومالزی و اندونزی و سنگاپور و ایتالیا داشته ام در مورد دیزای توریستی و همچنین اگر امکانش هست از طریق ويزاي دانش آموزی برای دختر بزرگم و توریستی مابقی خانوادا سوال دارن

مشاوره مهاجرت و ویزا:

سوالتون رو مطرح نفرموده اید؟ برای کسب اطلاعات در خصوص مهاجرت دانش آموزی میتوانید به صفحه ویزای دانش آموزی کانادا مراجعه نمایید و یا اقدام به تکمیل فرم ارزیابی دانش آموزی نمایید.

 

حمید رضا برجی :

برای ویزای کانادا پیام دادم باید چکار کنم؟

مشاوره مهاجرت و ویزا:

اگر تمایل دارید شرایط شما برای دریافت ویزای کانادا مورد بررسی قرار گیرد به صفحه فرمهای ارزیابی رایگان مراجعه فرمایید.

بیتا مقداري :

با درود و وقت بخیر من میخواستم هزینه ی دریافت ویزای مولتی کانادارو بدونم و اینکه من ترکیه زندگی میکنم با اقامت توریستی و اگر مدارک کم داشته باشم شما میتونید کمک کنید یا خیر؟

مشاوره مهاجرت و ویزا:

هزینه ها و مدت زمان دریافت ویزا با توجه به مشخصات و انتخاب راه برای هر متقاضی تعیین میگردد و فقط در جلسات مشاوره عنوان خواهد شد. و اگر منظورتان از تکمیل مدارک ارائه مدارک جعلی ست؛ خیر مدارک جعلی از سوی موسسه درج نخواهد شد.

Abbas Yoosefi :

سوال درباره ی گرفتن ویزای کانادا برای کار در شغل بانکی باید چکار کنم؟

مشاوره مهاجرت و ویزا:

لطفا فرم ارزیابی ویزای کار را تکمیل نمایید تا شرایط شما به صورت دقیق مورد بررسی قرار گیرد.

رستگار :

سلام وقت بخیر من 28 سالمه لیسانس روانشناسی هستم همسرم 32 سال فوق لیسانس حسابداری . مدرک زبان انگلیسی هم نداریم خواستم بدونم برای مهاجرت به کانادا و درخواست اقامت دایم دادن از چه طریقی اقدام کنیم ؟ و اینکه برادر من در کشور انگلیس اقامت دایم دارن خواستم بدونم میشه ویزای توریستی برای من بفرستن و من برم اونجا درخواست اقامت بدم یا نه ؟ممنون اگه راهنمایی کنین

مشاوره مهاجرت و ویزا:

اگر منظور شما در درخواست اقامت پناهندگی ست، در این خصوص اطلاعاتی داده نخواهد شد. اما اگر منظور شما مهاجرت قانونی ست می توانید به صفحه فرمهای ارزیابی رایگان مراجعه فرمایید تا شرایط شما به صورت دقیق مورد بررسی قرار گیرد.

Abbas Yoosefi :

سوال درباره ی گرفتن ویزای کانادا برای کار در شغل بانکی

مشاوره مهاجرت و ویزا:

لطفا فرم ارزیابی ویزای کار را تکمیل فرمایید.

احمدی :

سلام ، می خواستم بدونم هزینه ی دریافت ویزای کانادا برای یک خانواده سه نفره چقدر خواهد بود ؟

مشاوره مهاجرت و ویزا:

هزینه ها فقط در جلسات مشاوره با توجه به مشخصات هر فرد و انتخاب راه مهاجرت و یا دریافت ویزا اعلام خواهد شد. لطفا به صفحه فرمهای ارزیابی رایگان مراجعه فرمایید.

محمدحسن گل محمدی :

سلام بنده دعوتنامه و کلیه مدارک را ترجمه نموده ام فقط میخواهم زحمت ثبت نام و واریزی سفارت را متقبل شوید لطفا هزینه را بفرمایید سپاسگزارم

مشاوره مهاجرت و ویزا:

متاسفانه وقت سفارت کانادا به تنهایی اقدام نمیگردد. 

ابراهیم :

با درود برشما و خسته نباشی همسر بنده مقیم کشور هلند میباشد ودارای پاسپورت کشور هلند میباشد بنده هم تا بحال وارد حوزه شنگن نشدم تمکن مالی 150 میلیونی هم دارم آیا میشود برای ویزای توریستی کانادا اقدام کرد ممنون میشم راهنمايم کنید من شماره تماس ميگزارم

مشاوره مهاجرت و ویزا:

برای درخواست ویزای کانادا مشکلی نخواهید داشت اما اقامت هلند امتیازی برای شما محسوب نخواهد شد.

Janreshad :

سلام مه که استم یک متعلم استم و پدرم قاضی اس میخایم به کانادا فامیلی مهاجرت کنیم چطور میتانیم مهاجرت کنیم ؟

مشاوره مهاجرت و ویزا:

به صفحه فرم ارزیابی رایگان مراجعه فرمایید.

الهام :

سلام من یه خانم ۳۲ ساله هستم و مجرد، لیسانس عمرانم با معدل ۱۲/۹ ، و ارشد راه و ترابری از دانشگاه آزاد تهران شمال با معدل ۱۸. ۷ سال سابقه کار مرتبط در زمینه طراحی راه دارم با بیمه. دارم زبان انگلیسیمو تقویت می‌کنم، در حال حاضر ایلس ۵ میتونم بگیرم، ولی میتونم وضعیت زبانم و بهبود ببخشم، و ۶/۵ بگیرم، برای رفتن به کانادا از چه طریقی میتونم اقدام کنم؟

مشاوره مهاجرت و ویزا:

اگر میخواهید شرایط شما برای دریافت ویزا و یا مهاجرت کانادا مورد بررسی قرار گیرد لطفا به صفحه فرمهای ارزیابی رایگان مراجعه فرمایید.

حسین :

سلام. من نیاز به یک دعوتنامه معتبر برای ویزای توریستی کانادا دارم. خواستم بدونم دعوتنامه تنها صادر میکنید و قیمت؟!

مشاوره مهاجرت و ویزا:

دعوتنامه با انجام پروسه ویزا صورت میگیرد و هزینه ها نیز فقط با توجه به شرایط هر فرد فقط در جلسات مشاوره عنوان خواهد شد.

masi :

برای گرفتن ویزای اقامت دائم کانادا چه شرایطی دارد؟و چه مدارکی نیاز هست؟

مشاوره مهاجرت و ویزا:

هر شخص با توجه به شرایط شغلی، مالی و تحصیلی خود مدارک مخصوص به خود را برای درخواست اقامت کانادا باید ارائه دهد. اگر تمایل دارید شرایط شما برای دریافت اقامت کانادا مورد بررسی قرار گیرد به صفحه فرمهای ارزیابی رایگان مراجعه فرمایید.

محمد :

سلام من و همسرم برای مهاجرت به کانادا چه هزینه های باید پرداخت کنیم من ۳۲سالمه دیپلم فنی. مدرک اپوکسیهم دارم همسرم ۳۷سالشه و مدرک فوق لیسانس معماری داره

مشاوره مهاجرت و ویزا:

به صفحه فرمهای ارزیابی رایگان مراجعه فرمایید تا شرایط شما به صورت کامل بررسی گردد.

omid :

باسلام وعرض ادب میشه لطف بفرمایدتوضیع کافی بدین درموردکاناداوقیمت روهم بگیداگرهم کیس ازدواج سراغ داریدبازبگیدممنون میشم

مشاوره مهاجرت و ویزا
با سلام و احترام

لطفا مطالب سایت رو در خصوص اقامت دائم کانادا بررسی بفرمایید. این بخش مربوط به سوالات کوتاه می باشد؛ و یا اگر تمایل دارید شرایط شما به صورت رایگان مورد بررسی قرار گیرد به صفحه فرمهای ارزیابی رایگان مراجعه فرمایید.

نبی الله :

من ویزای کانادا نیاز دارم

مشاوره مهاجرت و ویزا
با سلام و احترام

برای دریافت ویزای کانادا باید شرایط شما مورد بررسی قرار گیرد، لطفا یا با دفاتر ما در تماس باشید و یا به صفحه فرمهای ارزیابی رایگان مراجعه فرمایید

hamid :

سلام . فوق لیسانس مهندسی فضای سبز هستم . زبان انگلیسی ضعیف . چجوری میتونم برای ویزای کانادا اقدام کنم البته توریستی نمیخوام. ممنون

مشاوره مهاجرت و ویزا
با سلام و احترام

اگر تمایل به دریافت ویزای تحصیلی کانادا دارید توصیه ما این است که زبان خورد را تقویت کنید و یا اگر میخواهید پذیرش مشروط از دانشگاههای کانادا دریافت نمایید باید تمکن مالی بالایی را ارائه دهید. در هر صورت اگر تمایل دارید شرایط شما برای مهاجرت کانادا مورد بررسی دقیق قرار گیرد به صفحه فرمهای ارزیابی رایگان مراجعه فرمایید.

محی الدینی :

سلام خسته نباشين من و همسرم ساكن تفليس گرجستان ميباشيم و داراي اقامت از روي خريد ملك ميباشيم و قصد گرفتن ويزاي كانادارو داريم و شنگن در پاسپورتمون نداريم و شغلي هم در گرجستان ندارم من ولي همسرم الان ٢ماهه شاغل در يه مهد كودك شده و بيمه و مالياتش هم پرداخت گرديده شما چطور ميتونين به ما كمك كنين جهت گرفتن ويزا كانادا ؟؟

مشاوره مهاجرت و ویزا
با سلام و احترام

لطفا به صفحه فرمهای ارزیابی رایگان مراجعه فرمایید تا شرایط شما برای مهاجرت کانادا به صورت دقیق و رایگان مورد بررسی قرار گیرد.

reza : با سلام و وقت به خیر بنده 22 سال سن دارم و در حال تحصیل در مقطع کارشناسی برق هستم میخواستم بدونم برای مهاجرت تحصیلی کانادا چه چیزی لازمه و چه مبلغ پول لازمه میخواهم بعد از اتمام تحصیل مهاجرت کنم

مشاوره مهاجرت و ویزا
با سلام و احترام

میزان تمکن مالی شما با توجه به هزینه رشته تحصیلی شما در شهر انتخابی شما در کانادا تعیین میگردد. هرچه قدر شهر گرانقیمت تر و رشته تحصیلی پرهزینه تری با مدت زمان تحصیل طولانی در نظر بگیرد برای بالا بردن شانس دریافت ویزای تحصیلی کانادا باید تمکن مالی بالاتری نشان دهید که اثبات کنید قدرت پرداخت هزینه های خود را در کانادا دارید.

محمدجهانگیری :

سلام من مدرک تحصیلی کارشناسی برق قدرت دارم ولی سابقه کاری در خصوص رشته ام ندارم و به مدت 5 سال در بازار آزاد کار تابلوسازی(تابلو تبلیغاتی)شرکت ها و مغازه ها رو انجام میدادم الان میخواستم مهاجرت کنم به کانادا با این شرایط بنده خواستم ببینم مهاجرت تحصیلی چطوری هستش و کاری ؟ که بتونم یکی رو انتخاب کنم که اقدام کنم

مشاوره مهاجرت و ویزا
با سلام و احترام

لطفا به صفحه فرمهای ارزیابی رایگان مراجعه فرمایید تا شرایط شما برای مهاجرت کانادا به صورت دقیق مورد بررسی قرار گیرد.

محمدی :

حداکثر تایم برای دریافت جواب ویزای توریستی کانادا از طرف سفارت چقدره؟

مشاوره مهاجرت و ویزا
با سلام و احترام

حداکثر تایم پاسخگویی به درخواست ویزای کانادا از سوی سفارت اعلام نشده است.

سپیده مصلح :

سلام میخواستم بدونم هزینه ی شما برای گرفتن ویزای توریستی چه قدر هست

مشاوره مهاجرت و ویزا
با سلام و احترام

هزینه ها و نحوه پرداخت با توجه به مشخصات و انتخاب راه مهاجرت یا دریافت ویزا، فقط در جلسات مشاوره معین میگردد.

لطفا به صفحه فرمهای ارزیابی رایگان  مراجعه فرمایید تا شرایط شما به صورت رایگان، جهت دریافت ویزای کانادا بررسی گردد

طاهر صدیقی :

سلام 28 ساله هستم مهندس IT در حال حاضر مشغول به کار نیستم و گردش حساب مالی بالایی ندارم اما میتونم نامه اشتغال به کار تهیه کنم و موجودی حسابم رو برای مدت محدود بالا ببرم آیا من شرایط گرفتن ویزا برای ورود به کانادا رو دارم؟

مشاوره مهاجرت و ویزا
با سلام و احترام

برای اینکه شرایط شما به صورت دقیق جهت دریافت ویزای کانادا بررسی گردد؛ لطفا به صفحه فرمهای ارزیابی رایگان مراجعه فرمایید

شیما سعادت :

سلام.میخاستم بپرسم امکان این وجود داره برای همسر در خواست ویزای تحصیل بشه.وهزینه این کار چقدره؟بنده دیپلم سال 75رو دارم ولی همسرم فوق دیپلم کامپیوتر


لطفا اگر متقاضی ویزا تحصیلی کانادا یا مهاجرت تحصیلی کانادا هستید. برای اینکه شرایط شما را به صورت رایگان بررسی کنیم به صفحه فرمهای ارزیابی رایگان مراجعه نمایید

حسین : سلام . وقت به خیر . دریافت ویزای مولتی 5 ساله کانادا معمولا چقدر زمان می بره؟

مشاوره مهاجرت و ویزا

با سلام و احترام 

زمان پاسخگویی به درخواست ویزای کانادا به صورت دقیق مشخص نیست و به خیلی از عوامل از جمله؛ کامل بودن مدارک، بررسی آفیسر پرونده، تعداد پرونده های درخواستی، زمان مراجعه به سفارت کانادا بستگی دارد. اما به صورت معمول پس از انجام انگشت نگاری، پاسخگویی سفارت 3 هفته زمان برخواهد بود.

احمد رضاشیروی :

با سلام شرایط من بصورت زیر است. متاهل ۲ فرزند زیر ۳ سال خودم کارشناسی نرم افزار و فوقم تجارت الکترونیک البته پایان نامه ندادم. خانم فوق لیسانس مدیریت مالی ۲سال سابقه کار در شرکت با بیمه ۴ سال مدیرلامل شرکت بودم . سنم ۳۲ سال ۳ برادر زاده در تورنتو هم دارم که اقامت دارند. من و خانواده ام میخواهیم بریم تورنتو و اونجا زندگی کنیم با ت جه به شرایط من کدام روش برای رفتن مناسبه و میشه گفت تضمینی دارم زبان میخوانم و احتمالا تا ۶ ماهه دیگه ایلتس را با نمره ۶/۵میگیریم .

مشاوره مهاجرت و ویزا
با سلام و احترام

لطفا برای اینکه شرایط شما برای مهاجرت کانادا به درستی مورد بررسی قرار گیرد به صفحه فرمهای ارزیابی ریگان مراجعه نمایید.

علیرضا :

سلام ببخشید پس از اخذ ویزا و اقامت موقت شرایط زندگی ودرامد چگونه است

مشاور مهاجرت و ویزا
با سلام و احترام

برا اطلاع از شرایط و هزینه ها به صفحه هزینه زندگی و تحصیل در کانادا مراجعه نمایید.

طاهر :

سلام من طاهر جهت ویزا توریستی کانادا تماس گرفتم لطفا راهنماییم کنید

مشاور مهاجرت و ویزا
با سلام و احترام

به دلیل نمایش عمومی سوالات؛ شماره تماس شما حذف شده است. برای اینکه شرایط شما برای دریافت ویزای توریستی کانادا بررسی گردد میتوانید به صفحه فرم های ارزیابی رایگان مراجعه نمایید.

Roni :

با سلام و تيريك سال نو ايا كساني كه موفق به كسب مولتي ميشوند حتما ميبايد براي اخذ اقامت دايم بعد از مولتي،در زمان داشتن مولتي هر سال ميبايد سفري به كانادا داشته باشند؟ دوم اينكه اگر فردي پناهنده باشد ميتواند تقاضاي مولتي نمايد؟

مشاوره مهاجرت و ویزا
با سلام و احترام

ویزای مولتی کانادا ارتباطی به اقامت دائم کانادا و نکاتی که باید درباره ی آن بدانید" href="https://visa724.com/ویزا/کانادا/ویزای-کانادا-اقامت-دائم">اقامت دائم کانادا ندارد و اجباری برای رفتن به کانادا در زمان دریافت ویزای توریستی ندارید. در مورد پناهندگی کانادا اطلاعاتی عنوان نمی گردد.

صبا :

با سلام من سال ۲۰۱۳ جهت اسکیل ورکر اقدام کردم و به من مهلت زبان دادند ولی یه قانون جدید اومده مثل اینکه کلا پرونده ها از بین رفته میخواستم بدونم من باید چکار کنم الان هم سنم ۳۸ شده و پرستارم

مشاوره مهاجرت و ویزا
با سلام و احترام

اگر برنامه مهاجرتی کبک کانادا منظورتان است، بله متاسفانه برای بسیاری از پرونده ها این مشکل پیش آمده است. برنامه مهاجرتی جایگزین انتخاب نمایید. مثلا میتوانیم برای گذراندن یک دوره تحصیلی برای شما ویزا درخواست دهیم سپس اقدام کنیم برای دریافت اقامت دائم کانادا

hamed :

با سلام من حدود 2 سال پیش شنگن فرانسه گرفتم ولی متاسفانه یکی از اقوام فوت کردن و من نتونستم به سفر برم . و اینکه حدوده 2 ماه است که از انگشت نگاری سفارت کانادا می گذره و الان از من سوال کردن چرا از شنگن استفاده نکردم . ممنون میشم راهنماییم کنید .

مشاور مهاجرت و ویزا

با سلام و احترام 

با ارسال مدارک از طریق ایمیل برای سفارت کانادا حقیقت را بازگو نمایید.

Naser farzad :

سلام. برای گرفتن ویزای توریستی کانادا بصورت تضمینی داشتن مدارکی ک گفتید البته ویزای شینگن نداشتم و حساب بانکی باموجودی حداقل 100میلیون و ی سند خانه به نام خودم و داشتن 3خانه بصورت قولنانه (وکالتی) سند ماشین بیمه عمر و کارت مباشرت املاک چون شغلم املاکه میتونم اقدام کنم تضمینی میگیرم هزینش و نحوه پرداخت با تشکر از شما

مشاوره مهاجرت و ویزا
با سلام و احترام

سندهای وکالتی ارزشی نخواهند داشت. اگر شرایط دریافت ویزای کانادا را داشته باشید ویزا به صورت تضمینی اقدام میگردد.

برای بهره مندی از مشاوره کارشناسان موسسه لطفا اقدام به تکمیل فرم ارزیابی رایگان نمایید.

طاهره فرقانی :

سلام برای یک پسر 27 ساله که مدارک شغلی و مالی نداره و ویزای شنگن هم تا به حال نداشته، برای ویزی کانادا آیا شما اقدام میکنید؟ اگر اقدام میکنید هزینه اش چقدر هستش؟ ممنون میشم پاسخ بدید

مشاوره مهاجرت و ویزا
با سلام و احترام

متاسفانه این شخص با این مشخصات شرایط دریافت ویزای کانادا را ندارد.

محمدرضا راستان :

با سلام بنده 34 سال سن و حدود 6 سال سابقه بیمه دارم - شغلم مدیر فروش و در شرکت پدرم کار میکنم . ما تولید کننده هستیم . فارغ التحصیل کارشناسی ارشد از کشور سوئد هستم و چند بار هم به کشورهای دیگر اروپا سفر کردم . البته 2 سال پیش. دایی ناتنی بنده در مونترال هست و گفته که دعوتنامه میتونه بفرسته . بنده متاهل هستم. با شرایط ذکر شده می خواستم ببینم که چند درصد امکان داره بتونم ویزا مولتی 5 ساله کانادا رو بگیرم و اینکه از طریق شما هزینش چقدر میشه با تشکر محمدرضا راستان

مشاوره مهاجرت و ویزا
با سلام و احترام

با دریافت دعوتنامه معتبر شانس خوبی برای اخذ ویزای کانادا خواهید داشت.برای ارزیابی وضعیت خود لطفا فرم ارزیابی رایگان را تکمیل نمایید.

اردشیر سیروان :

ممنونم از اطلاعات صادقانه تون سوال من اینه که آیا با وجود ویزای شینگن داشتن دعوتنامه برای دریافت ویزای کانادا همچنان موثره؟ برای درخواست ویزای تضمینی کانادا باید به شما وکالت محضری داده بشه؟

مشاوره مهاجرت و ویزا:

با سلام واحترام

داشتن دعوتنامه و داشتن ویزای شینگن به صورت مساوی میتواند شانس شما را برای دریافت ویزای کانادا افزایش دهد. به دلیل اعتماد سازی هرچه بیشتر متقاضیان و طی کردن مراحل قانونی وکالت محضری الزامی ست

احمد حسینی :

در مطالبتون نوشته شده که دعوتنامه تضمین کننده دریافت ویزای کانادا نیست اما موثره سوال من اینه که آیا داشتن سفر شینگن خیلی موثره یا داشتن دعوتنامه؟ و اینکه چه تضمینی برای دریافت ویزای کانادا وجود داره؟

مشاوره مهاجرت و ویزا:

با سلام واحترام

منظور از دریافت ویزای تضمینی کانادا توسط موسسه این است که در صورت تایید نشدن درخواست ویزا، مبالغ پرداختی عودت داده خواهد شد. در مورد تاثیر دعوتنامه در شانس دریافت ویزا باید تاکید کنیم که دعوتنامه و داشتن تاریخچه سفر قوی به صورت مساوی برای افزایش شانس دریافت ویزای کانادا موثر است.

مهدی ذاهد :

سلام من و خانواده ام اقامت موقت ترکیه را داریم آیا این اقامت در شانس قبولی با در درخواست ویزای مولتی کانادا موثر است؟ آیا شما میتوانید برای ما ویزای تضمینی کانادا بگیرید؟ و اینکه هزینه ش به چه صورته؟

مشاوره مهاجرت و ویزا:

با سلام واحترام

اقامت کشور ترکیه در پرونده شما برای درخواست ویزای مولتی کانادا تاثیری نخواهد داشت حتی میتواند برای موفقیت در دریافت ویزا امتیاز منفی محسوب گردد که نشان دهنده ی آن است که شما قصد اقامت در کشور دیگری جز کشور خود را دارید. هزینه های دریافت ویزای کانادا تضمینی در جلسات مشاوره با توجه به درخواست متقاضیان اعلام میگردد.

مبینا رسولی :

سلام من یکی از موکلین شما هستم به شماره پرونده 3524 آیا امکان این هستش که همزمان با درخواست ویزای مولتی کانادا درخواست اکسپرس انتری داشته باشم؟ یا اینکه شرایطم برای مهاجرت به کانادا توسط مشاوران شما سنجیده بشه؟

مشاوره مهاجرت و ویزا:

با سلام واحترام

بله امکان ثبت نام در سیستم اکسپرس انتری وجود دارد. اگر از موکلین ما هستید به دلیل نمایش عمومی سوالات در این قسمت، لطفا سوالات خود را به صورت تیکت و یا از طریق ایمیل ارسال نمایید.

سوال :

من جدیدا شنیدم که حتی برای درخواست ویزای دانشجویی کانادا هم تراول هیستوری مهم شده من از طریق شما 1 ماه پیش اقدام کردم برای ویزای تحصیلی کانادا و تراول هیستوری قوی ام نداشم آیا امکان رد درخواست ویزای من وجود داره؟

مشاوره مهاجرت و ویزا:

با سلام واحترام

امکان رد درخواست ویزای کانادا همیشه وجود خواهد داشت اما اگر از دانشگاه معتبر پذیرش داشته باشید نداشتن ویزای شینگن در شانس دریافت ویزای تحصیلی کانادا چندان تاثیری نخواهد داشت.

ملیکا عبدلی :

من و همسرم ویزای کانادا مولتی رو داریم و به تازگی دارای فرزند شدیم و نمیخوایم درخواستمون ریجکت بشه و دوس داریم از یک دعوتنامه معتبر استفاده کنیم آیا برای شما امکان پذیره که برای فرزند ما درخواست ویزای کانادا داشته باشید و از دعوتنامه برای این کار استفاده کنید؟

مشاوره مهاجرت و ویزا:

با سلام واحترام

بله میتوانیم برای درخواست ویزای کانادا از دعوتنامه معتبر استفاده کنیم

بردیا :

وقت بخیر من به دلیل نداشتن ویزای شینگن یا همان ضعیف بودن تراول هیستوری رد شدم اما دوست من مشخصاتی مشابه من داشت و از یک دعوتنامه استفاده کرد. هنوز جوابش نیومده آیا امکان داره با درخواست ویزای ایشون موافقت کنن؟ من تا چه مدت نمیتونم درخواست ویزای کانادا داشته باشم؟

مشاوره مهاجرت و ویزا:

با سلام واحترام

داشتن ویزای شینگن برای درخواست ویزای کانادا اجباری نیست اما میتواند در دریافت ویزا موثر باشد. بله احتمال دریافت ویزای ایشان وجود دارد به احتمال قوی در مرحله استعلام اعتبار دعوتنامه قرار دارند.

محمد امیر :

سلام من دارای سفرهای متعددی به کشورهای آسیایی داشته ام اما ویزای شینگن ندارم و میخوام با موسسه کار ویزای کانادا رو بسپارم که حتما برای من از دعوتنامه استفاده کنه که ریسک ویزا رو به حداقل برسونم. آیا از دعوتنامه برای دریافت ویزای کانادا استفاده کنم در پرونده ی من در صورتی که شینگن ندارم خیلی تاثیر گذاره؟

مشاوره مهاجرت و ویزا:

با سلام واحترام

داشتن تراول هیستوری قوی یا ویزای شینگن، همچنین داشتن دعوتنامه معتبر بسیار در افزایش شانس دریافت ویزای کانادا موثر است.

سوسن فیاض :

باسلام خدمت شما. خانمی 51 ساله. کارشناس علوم تربیتی- کارشناس ارشدزراعت . بازنشسته یکی از موسسات مالی -و شاغل در یکی از گلخانه های اطراف تهران - مشغول انجام پروژه محصولات گلخانه ای هستم. و پایان نامه ارشد گلخانه رو تایکسال دیگه میگیرم. ازنظر داشتن ملک چند تا ملک هستش ولی فقط یکی از اونا سند تک برگی داره بقییه بصورت قولنامه ای هستش. تو حساب بانکیم مبلغ قابل چشمگیری نیست. ازطرفی اصلا" سفر اروپائی نداشتم. هیچ ویزای اروپائی تو پاسم یافت نمیشه. امکان گرفتن ویزای کانادا برای من با این مشخصه ها وجود داره؟؟ راهنمائی میفرمائید؟؟ با سپاس از شما و زحماتتون

مشاوره مهاجرت و ویزا:

با سلام و احترام 

با توجه به شرایط عنوان شده باید اطلاعات دقیقی از سفرهای دیگه ی شما بجز شینگن داشته باشیم. باید در نظر داشته باشید که میتوان با خرید دعوتنامه معتبر نیز شانس دریافت ویزای کانادا را افزایش داد.

پیمان قاسمی :

با سلام میخواستم در مورد شرایط و قیمت سرویس شرکت شمابرایاخذ ویزای کانادا سوال کنم و ایا اگر ویزا گرفته نشد ایا بغیر از هزینه پرداختدویزاوانگشت نگاری بقه پول پس داده میشود? و پروسه دادن پول به چه صورت می باشد. با تشکر

مشاور مهاجرت و ویزا :

با سلام و احترام

قیمت ارائه خدمات با توجه به مشخصات و مدارک شما در جلسات مشاوره اعلام خواهد شد. درصورتی که موسسه افتخار همکاری با شما را داشته باشد بله مبلغ پرداختی عودت داده خواهد شد.

Hosien :

ویزای بدون شنگن کانادا چقدر میشودوچه مدت طول میکشد

با سلام و احترام 

هزینه و زمان اخذ ویزای کانادا در جلسات مشاوره با توجه به مشخصات شما تعیین میگردد.

خدیجه محمدزاده :

سلام و وقت بخیر، ، من متاهل هستم و ۴۰ ساله و دو فرزند دارم، فوق لیسانس آموزش زبان فرانسه از دانشگاه تربیت مدرس دارم، من برای مهاجرت تقریبا تمام را ها رو بررسی کردم و با توجه به سن من راه مسدود شده گویا، میخواستم بدونم آیا با ویزای توریستی و چند ماه اقامت در کانادا و برگشت به ایران میتونم اقامت دایم اونجا رو داشته باشم، و آیا میتونم توی این مدت که ۶ ماه هست کالج یا دوره ای رو شرکت بکنم که بتونم کار پیدا کنم؟ راهنماییم کنید لطفا. ممنونم.

با سلام و احترام

با توجه به شرایط شما و مخصوصا مهارت شما در زبان فرانسوی یکی از روشهای مهاجرتی به کانادا که شرایط سنی نداشته روش مهاجرتی PEQ می باشد. که شما پس از یاد گیری یک  تخصص در کبک کانادا شانس پیدا کردن کار و اخذ اقامت دائم را خواهید داشت.

کاربر گرامی، شما میتوانید با مراجعه به بخش رزرو وقت مشاوره از مشاوره تخصصی کارشناسان مهاجرت موسسه بهره مند شوید.

Armin vakili :

سلام. وقت بخیر. من یک پسر ۲۵ سالم. مدرک مهندسی معماری دارم. معافیت سربازی دارم. آیا واجد شرایط برای اخذ ویزای مولتی ۵ ساله کانادا هستم؟

با سلام و احترام 

موارد بسیاری برای شانس موفقت شما برای دریافت ویزای کانادا تاثیر گذار خواهد بود و فقط عنوان کردن سن و شرایط سربازی شما کافی نیست

لطفا بفرمایید که شغل شما چیست و میتوانید چه مدارک شغلی ای ارائه دهید؟ آیا تا به حال سفر اروپایی داشته اید؟ میزان تمکن مالی شما در چه حدی است؟ آیا سند ملک یا زمین یا جواز کسبی به نام خود دارید؟

سعید درفش :

سلام مجدد خدمت شما بنده معماری و طراحی دکوراسیون داخلی انجام میدهم که چند سال هست ثبت شرکتم را لغو کردم و بدون بیمه کار میکردم‌ برای خودم. در حال حاضر دوماه هست از یک شرکت بیمه رد کرده ام. همسر کارمند شهرداری هست. خیررقصد مهاجرت ندارم قصدم سفر توریستی هست که ویزای ۵ ساله بگیرم

با سلام و احترام 

میتوان با دعوتنامه برای دریافت ویزای کانادا اقدام نماییم و یا اقدام به دریافت ویزای شینگن نمایید سپس برای درخواست ویزای کانادا اقدام نماییم.

سعید درفش :

سلام بنده متاهل و یک پسر یک و نیم ساله دارم. خودم و همسرم سند ملکی داریم. خودم شغل ازاد و سه ماه هست بیمه ام از یک شرکت خصوصی رد شده است. اما همسرم شاغل دولتی هستند. تمکن مالی بالا دارم. سفر هم ترکیه و مالزی رفتم و همسرم ۱۲ سال پیش اروپا. ایا امکان اخذ ویزای ۵ ساله کاناداد هست برای هممون؟

مشاور مهاجرت و ویزا: 

منظورتان از شغل آزاد چیست؟ لطفا دقیق توضیح دهید؟ شغل دولتی همسرتان را نیز شرح دهید؟ آیا قصد مهاجرت به کانادا دارید یا فقط ویزای توریستی هدفتان است؟ آیا شخصی را در کانادا دارید که بتواند برای شما دعوتنامه ارسال نماید؟

امیر رستمی :

سلام بنده متاهل و 35 ساله، مهندس صنایع و شاغل در یک شرکت مشاور مهندسی هستم. سند آپارتمان دارم و موجودی حساب در حال حاضر حدود 100 میلیون تومان میباشد . گرجستان، تایلند و ترکیه هم سفر کردم. کسی رو هم در کانادا ندارم .در حال حاضر برای ویزای کانادا برای خودم تنها میخواهم اقدام کنم. احتمال اخذ ویزا چقدره؟ مراحل کار به چه صورت هست؟ و هزینه ها رو هم لطفا اعلام کنید. سپاس

مشاور مهاجرت و ویزا: 

 هزینه های اخذ ویزا در جلسات مشاوره با توجه به پرونده و شرایط شما عنوان خواهد شد. در صورتی که توسط کارشناس تایید شوید امکان اخذ ویزای کانادا بدون داشتن شینگن نیز امکان پذیر است.

شما می‌توانید با شماره های موسسه در ارتباط بوده و یا برای مشاوره ی تخصصی اقدام به رزرو وقت مشاوره نمایید.

عليرضا حيدري :

با سلام من وهمسرم جهت ويزاي توريستي كانادا با دعوتنامه اي كه خواهرم برام فرستاده بود اقدام كرديم ولي ريجكت شديم.دلايل ريجكتي (سابقه سفر،مطمئن نبودن از برگشت و تمكن مالي) بود ميشه راهنمايي كنيد تا مشكل برطرف بشه. ممنون

مشاور مهاجرت و ویزا:

باید پرونده شما به صورت دقیق مورد بررسی قرار گیرد که نواقص پرونده بر طرف و اقدام به رفع ریجکتی ویزا و درخواست مجدد ویزا کانادا را مطرح کنیم. اما اگر دعوتنامه با فرمت مناسب ارسال گردد شانس دریافت ویزا افزایش پیدا خواهد کرد

شما می‌توانید با شماره های موسسه در ارتباط بوده و یا برای مشاوره ی تخصصی اقدام به رزرو وقت مشاوره نمایید.

آرمین زینل زاد : سلام خسته نباشید من دی ماه سال 95 اقدام کردم برا ویزا مولتی کانادا ولی متاسفانه اون کسی که برا من کار رو انجام داد یه ویزای اینگلیس تو پاس من زد که من اطلاعی نداشتم به همین دلیل هم در خواست من رد شد میخواستم بپرسم دوباره میتونم اقدام کنم یا باید زمان مشخصی از اون تاریخ بگزره ممنون میشم راهنماییم کنید با تشکر

مشاور مهاجرت و ویزا: با سلام و احترام  اگر آفیسر مدرک جعلی شما را در نامه ریجکتی عنوان کرده باشد احتمالا شما از 10 الی مادام العمر از رفتن به کانادا محروم شده اید. البته اگر بتوانیم از شخص کارگزار شکایت کنیم و در درخواست بعدی به آفیسر توضیح دهیم که شما از این جعل اطلاعی نداشته اید شانسی برای دریافت ویزا خواهید داشت.  همچنین می‌توانید با شماره های موسسه در ارتباط بوده و یا برای مشاوره ی تخصصی اقدام به رزرو وقت مشاوره نمایید.

شهرام پرويزي : با سلام من پنج ويزاي شينگن و يك ويزاي سوييس دارم ،دوتا از شينگن ها مربوط به دو سال اخير مي باشد، با توجه به اينكه اعتبار پاسپورتم كه تا سال 1400 خورشيدي است آيا راهي براي دريافت پاسپورت جديد پيشنهاد ميكنيد؟ در غير اينصورت بعد از اتمام اعتبار پاسپورت بايد تمامي مراحل را از ابتدا شروع كنم؟

مشاوره مهاجرت و ویزا:

برای تمدید پاسپورت باید به پلیس +10 مراجعه بفرمایید.

محمدصادق بیک محمدی : با سلام ۲۸ ساله و مجرد هستم مهندس برق و در یک شرکت خصوصی خدمات پس از فروش مشغول بکار هستم. سند ملکی و تمکن مالی دارم و خواهرم در کانادا دارای پی آر و همسرش سیتیزن کانادا هستند. به ترکیه،ارمنستان،تونس،کوبا و امارات هم سفر داشتم اما شینگن ندارم . ایا بدون شینگن امکان دریافت ویزای مالتی ۵ ساله را دارم؟

مشاور مهاجرت و ویزا: با سلام و احترام

در شرایط خاص آفیسر با درخواست ویزای کانادا موافقت خواهد کرد که دارای تمکن مالی بالا و مدارک شغلی قوی و دعوتنامه معتبر داشته باشید.

شما می‌توانید با شماره های موسسه در ارتباط بوده و یا برای مشاوره ی تخصصی اقدام به رزرو وقت مشاوره نمایید.

داراب جعفری : با سلام و احترام اینجانب مجرد33 ساله کارشناس ارشد مکانیک،مدیر فنی یک شرکت کاشی در یزد سطح زبانی متوسط کم میباشد،دارای ملک به ارزش بالای 200میلیون میباشم.پسر خاله پدر در تورنتو میباشد و مایل است که من به کانادا بیایم .چند درصد مکان گرفتن ویزای 5ساله کانادا امکان پذیر است؟چقدر هزینه میبرد ایا خود ویزای کانادا شامل هزینه ها میشود؟ چه مدت زمان میبرد؟ایا امکان دارد بتوانم اقامت بگیرم؟سپاس

با سلام و احترام  بله با شرایط شما امکان اخذ ویزای کانادا وجود دارد اما باید مدارک شما به صورت دقیق مورد بررسی کارشناسان موسسه قرار گیرد تا بهترین روش برای مهاجرت شما انتخاب گردد. شاید از نظر شما بهترین روش اخذ ویزای کانادا 5 ساله باشد اما ممکن است پس از بررسی مدارک شما روش دیگری برای مهاجرت شما به کانادا انتخاب گردد. همچنین می‌توانید با شماره های موسسه در ارتباط بوده و یا برای مشاوره ی تخصصی اقدام به رزرو وقت مشاوره نمایید.

hamidreza khamisabadi : سلام،بنده آیلس ۶ دارم و مدرک مهندسی صنایع، در یک شرکت خصوصی به مدت ۵ ساله در زمینه مرتبط با رشتم مشغول به کار هستم، ولی متاسفانه بیمه برام رد نشده. با این شرایط میتونم برای ویزای ۵ ساله کانادا اقدام کنم؟

با سلام و احترام  مدارک شغلی برای دریافت ویزای کانادا مهم است اما مدارک دیگه ام از جمله سفر شینگن، مدارک مالی و مدارک ملکی و مدارک وابستگی باید مورد بررسی قرار گیرد که بررسی شما آیا انتخاب شما برای مهاجرت به کانادا از طریق ویزای توریستی انتخاب درستی می باشد یا خیر. همچنین می‌توانید با شماره های موسسه در ارتباط بوده و یا برای مشاوره ی تخصصی اقدام به رزرو وقت مشاوره نمایید.

کیوان کمایی : سلام وقت بخیر بنده در حال حاضر در قبرس ترک مشغول به کار هستم و ویزای کار دارم.به تازگی برای دخترم از مدارس ونکووور بذیرش گرفتم و تحت همین عنوان برای دخترم و خانواده تماما در خواست ویزا کردم که رد شد.علتش هم عدم اطمینان از ترک کانادا عنوان کردند .ایا امکانش هست دوباره برای من شما اقدام کنید و در این صورت شرایطش چیه ؟ممنون و متشکر

مشاور مهاجرت و ویزا: با سلام و احترام 

باید دلیل ریجکتی شما از ویزا کانادا به طور دقیق مشخص گردد و سپس برای رفع ریجکتی ویزا اقدام کنیم و مجدد درخواست را به سفارت ارائه دهیم. همچنین اگر قصد مهاجرت به کانادا را دارید باید بهترین روش مهاجرت با شرایط شما سنجیده و انتخاب گردد شاید راهی که خودتان برای مهاجرت انتخاب کرده اید روش مناسبی نبوده.

شما میتوانید در قسمت رزرو وقت مشاوره از مشاوره تخصصی تحصیلی بهره مند گردید.

عباس جمالی : با سلام کارمند بانک هستم با همسر و دو فرزندم متقاضی دریافت ویزا کانادا هستم .ویزا شنگن نداشته ام .1 هزینه دریافت ویزا برای ما چقدر می شود؟ 2.دریافت ویزا توسط شما تضمین می شود لطفا بفرمائید چگونه؟ 3.ویزا تمام افراد خانواده با هم در میاد یا احتمالا با فاصله؟ اگر توضیحات بیشتری هست لطفا بفرمایید

مشاور مهاجرت و ویزا:

شرایط ویزای دانش کانادا را میتوانید در این صفحه مشاهده بفرمایید. میتوانیم از طریق فرزند شما برای ویزای تحصیلی اقدام کنیم. هزینه ها در جلسات مشاوره با توجه به شرایط شما عنوان میشود.

شما می‌توانید با شماره های موسسه در ارتباط بوده و یا برای مشاوره ی تخصصی اقدام به رزرو وقت مشاوره نمایید.

علیرضا : در مورد مهاجرت به کانادا سوال داشتم خواستم راهنمایی بشیم ممنون

مشاور مهاجرت و ویزا:

لطفا سوال خود راجع به مهاجرت به کانادا به صورت دقیق تر مطرح بفرمایید. روشهای بسیاری برای مهاجرت به کانادا وجود دارد.

شما می‌توانید با شماره های موسسه در ارتباط بوده و یا برای مشاوره ی تخصصی اقدام به رزرو وقت مشاوره نمایید.

نجمه راكي : با سلام خودم ساكن امريكا هستم و همسرم ساكن ايرانه و ميخواد بياد كانادا اما شنگن ندارد ايا حضور من در امريكا تاثير مثبت دارد براي گرفتن ويزا و دعوتنامه هم از كانادا ميتواند بگيرد ممنون اگه راهنمايي كنيد

مشاور مهاجرت و ویزا:

حضور شما در آمریکا میتواند دلیل سفر ایشان را توجیه کند امام دعوتنامه از کانادا شانس دریافت ویزای کانادا را بسیار افزایش خواهد داد.

شما می‌توانید با شماره های موسسه در ارتباط بوده و یا برای مشاوره ی تخصصی اقدام به رزرو وقت مشاوره نمایید.

mehrdad : ایا می توان بدون ویزای شینگن برای ویزای توریستی کانادا اقدام نمود؟

مشاور مهاجرت و ویزا: 

در شرایط خاص با داشتن دعوتنامه معتبر و مدارک شغلی خوب میتوان بدون داشتن ویزای شینگن درخواست ویزای کانادا داشته باشید.

شما می‌توانید با شماره های موسسه در ارتباط بوده و یا برای مشاوره ی تخصصی اقدام به رزرو وقت مشاوره نمایید.

سلیمان عبداله پور : با سلام خدمت شما. با توجه به تحقیقاتی که کردم تمام مدارک مورد نیاز بدای اخذ ویزای توریستی مالتیپل کاناد به جز ویزای شنگن رو دارم. یکی از این موسسات گفتن که شانس شما بدون داشتن ویزای شنگن ضعیفه. میخواستم نظر شما رو بدونم. خیلی ممنون میشم اگه راهنماییم بفرمایید

مشاور مهاجرت و ویزا:

لطفا تمام مدارکی که میفرمایید کامل هست رو شرح بفرمایید؟

azaita : با سلام من ۴ مرداد برای انگشت نگاری به آنکارا رفتم و ۱۱ مرداد جواب اومد که پاسم رو بفرستم . قبل از فرستادن متوجه شدم که روی برگه پرینت وک انکارا کتگوری ویزا رو نوشته سینگل اینتری . نگرانم که مگه میشه روز انگشت نگاری که نتیجه ویزا مشخص نیست این نوعش رو مشخص کرده باشه؟ممنون از پاسخگوییتون

مشاور مهاجرت و ویزا:

احتمالا اگر با درخواست ویزا کانادا شما موافقت گردد به صورت سینگل صادر خواهد شد.

ريحانه محسني نيا : سلام من باردار هستم ٤ ماهه و ويزاي شينگن ندارم به نظر شما با توجه به اينكه فقط تا ٧ ماهگي اجازه پرواز براي أخذ ويزا دارم الان مي ترانه اقدام كنم براي كانادا؟ و بهد از به دنيا آمدن فرزندم تكليف ويزاي اون چي ميشه؟

مشاور مهاجرت و ویزا:

در صورتی که بتوانید قبل از تولد فرزند ویزای کانادا را دریافت کنید و فرزند شما در کانادا به دنیا بیاید برای ایشان درجا پاسپورت اخذ می‌شود.

محمدرضا فراز : سلام من برای ویزای توریستی کانادا میخواستم اقدام کنم . یک شرکت در مالزی دارم که مواد غذایی به کوالالامپور صادر میکنم و اجاره نامه آپارتمان و محل کسب هم در مالزی دارم . در ایران هم یک آپارتمان و موجودی حساب ۸۰ میلیونی هم دارم. یک فرزند دختر زیر ۱۸ سال هم دارم ولی برای ویزا میخواهم فقط برای خودم و همسر اقدام کنم. تا چند درصد احتمال اخذ ویزا توریستی رو دارم.

مشاور مهاجرت و ویزا: 

 شرایط شما برای دریافت ویزای کانادا مناسب است و دارای شانس بالایی خواهید بود.

شما می‌توانید با شماره های موسسه در ارتباط بوده و یا برای مشاوره ی تخصصی اقدام به رزرو وقت مشاوره نمایید.

شهرزاد : چند ماه پيش براي مولتي كانادا اقدام كرديم و نتيجه نگرفتيم و دليل هم تراول هيستوري بود من و همسرم هردو ٣١-٣٣ساله هستيم و بدون فرزند سفرهايي كه داريم شينگن فرانسه و با همون شينگن به ايتاليا و اسپانيا هم سفر كرديم گرجستان ارمنستان مالزي اندونزي سنگاپور تايلند دبي تركيه وهمسرم ويزا افريقا و بلغارستان هم داره

مشاور مهاجرت و ویزا:

 علاوه بر تراول هیستوری مدارک شغلی معتبر و دارایی شما و املاک شما ملاکهای دیگری برای موفقیت در دریافت ویزای کانادا می باشد. باید تمامی مدارک به درستی در اختیاز آفیسر قرارداده شود تا بالاترین درصد موفقیت را داشته باشید.

شما می‌توانید با شماره های موسسه در ارتباط بوده و یا برای مشاوره ی تخصصی اقدام به رزرو وقت مشاوره نمایید.

فاطمه : سلام ليسانس حسابداري از پيام نور دارم.٢٦سال سن دارم شينگن ندارم.تركيه و تايلندو روسيه و ارمنستان رفتم براي ويزاي تحصيلي اگه اقدام كنم در رشته ي خودم امكانگرفتن ويزا رو دارم از نظر مالي متوسط هستيم و اينكه يك فرزند ٣ساله به همراه همسرم هم به همراه من هستند ممنون ميشم راهنماييم كنيد

مشاور مهاجرت و ویزا:

 بله امکان تحصیل در ایالت کبک کانادا برای شما فراهم است و بعد از تحصیل حتی از روش مهاجرتی PEQ میتوانید نسبت به اقامت دائم کانادا اقدام نمایید.

 

شما می‌توانید با شماره های موسسه در ارتباط بوده و یا برای مشاوره ی تخصصی اقدام به رزرو وقت مشاوره نمایید.

کیومرث ابراهیمی هفشجانی : سلام.تمکن مال من متوجه نمیشم.سند خونه ای هم که دارم متعلق به اهوازه.ایا میتونم اقدام کنم برا ویزای کانادا

مشاور مهاجرت و ویزا: 

 کدام مورد در مورد تمکن مالی را متوجه نشده اید؟ تمکن مالی یعنی میزان دارایی نقدی شما.

محمدرضا فراز : سلام . من یک شرکت صادرات مواد غذایی در مالزی و اجاره نامه آپارتمان و محل کسب در کوالالامپور دارم و در ایران هم یک آپارتمان و موجودی حساب ۸۰ تا ۱۰۰ میلیون تومان دارم . یک دختر زیر ۱۸ سال هم دارم ولی برای ویزا میخواهم فقط برای خودم و همسر اقدام کنم. بنظر شما چقدر احتمال موفقیت دارم

مشاور مهاجرت و ویزا:

 با توجه به مدارک عنوان شده شرایط خوبی برای دریافت ویزای کانادا دارا می باشید.

شما می‌توانید با شماره های موسسه در ارتباط بوده و یا برای مشاوره ی تخصصی اقدام به رزرو وقت مشاوره نمایید.

Soheyl.kafi : سلام. میخواستم بدونم توی اون 5 سال بچه میتونه بره تحصیل کنه یا خیر. و اینکه چیزی در رهن سفارت یا آژانس میمونه به عنوان ضمانت بازگشت؟

مشاور مهاجرت و ویزا: 

 اگر تمایل به تحصیل فرزند خود در کانادا را دارید به صفحه ویزای دانش آموزی کانادا مراجعه بفرمایید. با ویزای توریستی کانادا امکان تحصیل وجود نخواهد داشت. موسسه چیزی به عنوان گرو از شما دریافت نخواهد کرد.

شما می‌توانید با شماره های موسسه در ارتباط بوده و یا برای مشاوره ی تخصصی اقدام به رزرو وقت مشاوره نمایید.

ELNAZ : اگر مسافر با اعتبار پاسپورتی که درخواست ویزا کانادا داده است بعد ازجواب اپروال برای PICK UP پاسپورت را تعویض کند ویزای کاندای آن براساس کدام پاسپورتش صادر میشود؟؟؟

مشاور مهاجرت و ویزا: 

 ویزای کانادا بر اساس پاسپورت جدید خواهد بود اما پاسپورت قبلی رو هم ارسال بفرمایید.

ارحام احمدی : با سلام و عرض ادب احتراما اینجانب متقاضی ویزای توریستی کانادا می باشم .خواستم ببینم امکان اقدام آن از جانب شرکت شما میسر می باشد یا خیر ؟تلفن : .... (گرجستان)با تقدیم احترام : ارحام احمدی

مشاور مهاجرت و ویزا:

 در صورتی که مدارک شما برای دریافت ویزا کامل باشد. میتوانیم برای دریافت ویزای شما در کشور گرجستان اقدام نماییم.

شما می‌توانید با شماره های موسسه در ارتباط بوده و یا برای مشاوره ی تخصصی به صورت غیر حضوری اقدام به رزرو وقت مشاوره نمایید.

مجیدرنجبران : سلام من44ساله ام ومعلولیت ازناحیه اندامهای تحتاني دارم. فوق لیسانس حسابداری دارم بازنشسته بانک ملت هستم امکان اقامت برای من وخانواده ام وجوددارد؟متشکرم

مشاور مهاجرت و ویزا:

 باید مدارک شما توسط کارشناسان موسسه بررسی گردد تا بهترین روش برای مهاجرت با توجه به مشخصات شما انتخاب گردد.

لیلا : من خانمی ۴۲ ساله هستم با ۲ فرزند و لیسانس نرم افزار و فوق لیسانس mba . ملک و تمکن مالی دارم ولی تا به حال سفر خارجی نداشتم. آیا امکان دریافت ویزای مولتی دارم؟

مشاور مهاجرت و ویزا:

 شما میتوانید از طریق ویزای دانش آموزی کانادا اقدام بفرمایید و برای دریافت ویزای مولتی کانادا نیز مدارک شما در صورتی که مورد تایید کارشناس موسسه قرار گیرد امکان پذیر خواهد بود.

شما می‌توانید با شماره های موسسه در ارتباط بوده و یا برای مشاوره ی تخصصی اقدام به رزرو وقت مشاوره نمایید.

ژاله کمالی : با سلام شوهرم در حدود 5 بار ویزای شینگن داشتن و آخرین ویزا هم مربوط به 3 ماه پیش هست که به علت مشکل بیماری برادرشون نتونستن به سفر برن. در کل حدود 10 بار سفر به آلمان و اتریش و ایتالیا داشتن و سفرهای چین و کره جنوبی و مالزی و فیلیپین و افریقای جنوبی رو هم داشتن. با توجه به کامل بودن مدارک میتونم بپرسم تمکن مالی رو برای ویزای مالتیپل کانادا چطور در نظر گرفته میشه؟؟ و چقدر پول باید تو حساب باشه و به چه مدت ؟؟؟؟ تمکن مالی همسر(زن) هم مهم هست؟

مشاور مهاجرت و ویزا:

برای اخذ ویزای مولتی کانادا تمکن مالی همسر مهم نیست، در حال حاضر به ازای هر نفر بالای 70 میلیون تومان تمکن مالی کافی می باشد.

شهاب : سلام من ٢٢ساله هستم بعد از ديپلم سربازي را به پايان رساندم پنج سال سابقه ي غريق نجاتي دارم و مربي شنا هستم چطوري ميتونم براي مهاجرت به كانادا اقدام كنم ممنون از پاسخگويي شما.

مشاور مهاجرت و ویزا: 

برای دریافت ویزای کانادا علاوه بر سوابق کاری دیگر مدارک و شرایط شما باید بررسی گردد؟

تمکن مالی، سند ملکی، مدارک شغلیتون، میزان تحصیلاتتون و ...

اعظم رحمانی : درخواست ویزا ۵ ساله کانادا -لیسانس حسابداری -۳۶سال سن سند ملکی دارم وتمکن مالی

با سلام واحترام 

آیا مدرک زبان دارید؟ آیا سفر اروپایی داشته اید؟ مدارک شغلی شما جهت اخذ ویزای کانادا کامل است؟ برای اخذ ویزای کانادا باید تمامی مدارک شما کامل بوده تا بتوان درصد موفقیت بالایی برای ویزای کانادا داشته باشیم.

جهت کسب اطلاعات بیشتر میتوانید با شماره های موسسه در ارتباط بوده و یا اقدام به رزرو وقت مشاوره نمایید.

سایه پرتویی : با سلام. من از دانشگاه های یو بی سی پذیرش فول فاند برای مقطع دکتری گرفتم و میخواهم برای ویزا اقدام کنم.من دو سال پیش بعد از لیسانسم، از یکی از دانشگاه های امریکا برای فوق لیسانس پذیرش گرفتم و رفتم سفارت ولی ریجکت شدم چون از طرف پدرم برای من درخواست گرین کارت شده بود و گفتند دلایل کافی برای اینکه به ایران برمیگردی نداری. میخواستم بپرسم آیا گرفتن این ریجکتی از امریکا اثر منفی برای گرفتن ویزای دانشجویی کانادا دارد؟ و چه مدارکی بهتر است ارائه دهم که نشان دهد بعد از تحصیل به ایران برمیگردم. با تشکر

با سلام و احترام 

اگر از سفارت کانادا استعلام گرفته شود بله میتواند در درخواست ویزای شما تاثیر گذار باشد.

جهت کسب اطلاعات بیشتر میتوانید با شماره های موسسه در ارتباط بوده و یا اقدام به رزرو وقت مشاوره نمایید.

بهناز : سلام خسته نباشید من شوهرم لیسانس عمران هست خودم لیسانس کامپیوتر شوهرم الان شغل ازاد داره دفتر فروش رنگ داره دختر عمه های من کانادا هستن میخواستم ببینم امکانش هست ویزا ۵ ساله مسافرتی بگیرم چطوری هست شرایطش لازم به دعوتنامه هست یکم راهنمایم کنین چه مدارکی باید درست باشه تا بتونیم بریم

با سلام و احترام 

برای اخذ ویزای مولتی کانادا نیاز به مدارکی دارید که به آفیسر ثابت کند قصد ماندن در کشورش را ندارید. و همچنین اگر دعوتنامه معتبری دارید باید عنوان شود که شما بعد از اخذ ویزای توریستی کانادا قصد بازگشت به کشور خود را دارید.

جهت کسب اطلاعات بیشتر میتوانید با شماره های موسسه در ارتباط بوده و یا جهت مشاوره ی مهاجرت به بخش رزرو وقت مشاوره مراجعه نمایید.

محمدرضا عالی قدر : سلام . من ارشد برق و ایلتس 6 جنرال دارم چون ریدینگم 5.5 هست بره اقامت نمیتونم اقدام کنم آیا میشه توریستی 5 ساله اقدام کنم؟

با سلام و احترام 

برای اخذ ویزای توریستی کانادا باید مدارک تمکن مالی، املاک، مدارک شغلی و تاریخچه سفر قوی داشته باشید مدرک تحصیلی و زبان شما مهم نیست.

اما برای اخذ ویزای تحصیلی کانادا این مدارک مهم هستن.

سيد مهدي حامي : در مورد ويزاي مولتي كانادا ميخوام اقدام كنم نياز به مشاوره دارم

با سلام و احترام 

میتوانید با شماره های موسسه در تماس باشید و یا جهت مشاوره خصوصی در وبسایت اقدام به رزرو وقت مشاوره نمایید.

نگار نظری پور : با سلام و احترام من خانم مجرد ٣٥ ساله كارمند رسمي تامین اجتماعي و داراي دو تا شينگن هستم در حال حاضر ميخام اقدام به به كرفتن ويزاي توريستي ٥ ساله کانادا كنم واينكه ميشه از اين طريق ويزاي داىمي گرفت با تشكر

با سلام و احترام 

از لحاظ قانونی مراحلی وجود دارد که بتوان ویزای 5 ساله رو به اقامت دائم تبدیل کرد اما پروسه کاملا تخصصی خواهد بود. شما میتوانید با شماره های دفتر در کانادا و یا در تهران در تماس باشید و برای مشاوره خصوصی میتوانید در وبسایت اقدام به رزرو وقت مشاوره نمایید.

مینا آرمند : سلام من دو تا ویزای سینگل آمریکا داشتم 5 و 7 سال پیش. ویزاهای سنگاپور، دو تا کره جنوبی، روسیه، دو تا قبرس، مالزی، دبی ، ترکیه دارم برای ویزای کانادا اقدام کنم چقدر احتمال داره بگیرم ویزا رو؟

با سلام و احترام

تاریخچه سفر برای اخذ ویزای کانادا مهم است اما مدارک شما باید به صورت کامل مورد بررسی قرار گیرد.

شما میتوانید برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره های دفتر درتماس باشید و یا جهت مشاوره خصوصی اقدام به رزرو وقت مشاوره نمایید.

shahnaz mohammadian : برای ویزای 5 ساله کانادا قصد دارم اقدام کنم بهمراه همسر و دوفرزند (1 و 5 سال) هر دو مهندس هواپیما هستیم همسر هواپیمایی امارات و بنده هواپیمایی ماهان حدود 6 سال پیش سفر شینگن داشتیم به آلمان میخواستم بدونم میتونیم برای ویزای کانادا اقدام کنیم

 با سلام و احترام 

باید مدارک شما به صورت دقیق مورد بررسی کارشناس قرار گیرد لطفا مدارک خود را ارسال بیا اقدام به رزرو وقت مشاوره نمایید.

مهدی : سلام برای ویزای 5 ساله کانادا بدون شینگن دعوتنامه را باید خودمون تهیه کنیم یا شما دعوتنامه را تهیه میکنید

با سلام و احترام 

دعوتنامه برای درخواست ویزای کانادا به صورت جداگانه محاسبه میگردد.

شهرزاد قهرمان : سلام ساده ترین ویزای بیزنسی چطور هست؟

با سلام واحترام 

منظور شما را از سوال متوجه نشدم لطفا بفرمایید قصد شما از سفر چیست؟

اسکندری : سلام من تمکن مالی بالای ۲ میلیارد ارائه دادم سند ملکی بنامم هست و مدارک شغلی کاملی رو ارائه دادم یکی از آژانس های هواپیمایی به من گفتش که خیالم راحت باشه با درخواست ویزای کانادای من مخالفت نمیشه اما متاسفانه ۳ روز پیش نامه ریجکتی من اومد و دلیل ریجکتی من امنیتی خورده!!! زده که من خطری برای امنیت کانادا محسوب میشم! من اصلا آدم سیاسی ای نیستم! چطور میتونم برای حل این مشکل وکیل بگیرم؟ اشتباه بزرگ من این بود که به آژانس هواپیمایی اعتماد کردم الانم به من میگن که به ما ارتباطی ندارد!!

با سلام و احترام 

بله به طور حتم دقت لازم برای اخذ ویزای کانادا انجام نشده برای حل این مشکل میتوانید در وبسایت اقدام به ثبت سفارش نمایید تا پرونده شما توسط وکلای مهاجرت مورد بررسی قرار گیرد.

سام : با سلام و خسته نباشید بنده متقاضی اخذ شینگن و یا ویزای کانادا هستم و متاسفانه مدارک ام در جهت ارایه به سفارت کامل نیست ، ایا تیم شما در تکمیل این مدترک خدماتی ارایه میدهن ؟ با تشکر فراوان سام

با سلام واحترام

خیر، باید مدارکت جهت ارائه به سفارت کامل باشه.

شاهین : سلام بدون مدارک فقط با پاسپورت میتونید اقدام کنید؟ مادرک رو خودتون اماده کنید

با سلام و احترام

خیر باید مدارکتون کامل باشه.

سهیمه : سلام ودرود من 33ساله هستم تابه حال به هیچ کشور اروپایی سفر نداشتم ولی به خاطر شرایطم که 6سال هست جداشدم وباخانوادم زندگی میکنم وشاغل هم هستم تمایل دارم درکشوردیگه ای زندگی کنم که حمایت بشم چه جوری میتونم برم و باید چقدرسرمایه داشته باشم.

با سلام واحترام 

میتوانید در وبسایت ویزا 724 شرایط اقامت انگلستان و اقامت کانادا رو مشاهده و بررسی نمایید.

Parviz ebrahimi : سلام من 58سال سن دارم دارای سند ملکی هستم ویزای ژاپن سنگاپور در سال 1991 و ویزای قبرس یونان در سال 1992 دارم ایا میتونم ویزای مولتی کانادا را دریافت کنم

با سلام واحترام 

باید تمام مدارک شما توسط کارشناس موسسه مورد بررسی قرار گیرد.

لطفا در وبسایت اقدام به ثبت سفارش نمایید در اولین فرصت با شما در تماس خواهیم بود

saeid : سلام من اقامت دايم اكراين دارم و اينكه شنگن ندارم ولي در حدود٣٠ ٤٠ بار خروج از ايران دارم ايا ميتونم براي مولتي كانادا اقدام كنم؟

با سلام و احترام 

بله میتوانیم برای ویزای توریستی مولتی کاندا اقدام کنیم.

میتوانید در وبسایت اقدام به ثبت سفارش ویزا نمایید در اولین فرصت با شما در تماس خواهیم بود.

 

مجید : من ۲ تا شنگن دارم ولی ۱شنگن هلند ۹ماه بیشتر از تاریخ ویزا موندم این تو ویزای کانادا تاثیر داره ؟

با سلام و احترام 

ویزای شینگن در اخذ ویزای کانادا تاثیر گذار است اما مدارک دیگه شما نیز  باید مورد بررسی قرار گیرد.

محسن : سلام . من مدرک لوله کشی صنعتی رو دارم که در حدود 12 سال سابقه کاری در همین رشته رو دارم . چطور برای ویزای کار کانادا اقدام کنم و هزینش چقدر میشه . با تشکر

با سلام واحترام

باید بررسی گردد که آیا کشور کانادا نسبت به تخصص شما اعلام نیاز داشته یا خیر.

لیلا حدادی : سلام دختر من از کالج کلمبیا پذیرش تحصیلی داره. چقدر برای گرفتن ویزا زمان احتیاج داره؟

با سلام و احترام 

مهمترین مسئله در ویزای تحصیلی خود ویزا هستش نه پذیرش. باید مدارک شما و رشته تحصیلی مورد نظر مورد بررسی قرار گیرد.

حمیرا : من قصد دارم مادرم رو دعوت کنم ولی ایشون هیچ سند ملکی و یا حساب بانکی بالایی نداره آیا نمیتونه من رو ویزیت کنه

با سلام واحترام 

اگر برای ایشان دعوتنامه رسمی و معتبر ارسال نمایید میتوانند شما را در کشور کانادا ملاقات کنند.

مرتضي : سلام من براي فرزندم درخواست ويزاي تحصيلي دادم در مقطع دبستان البته به همراه خودم وهمسرم و سفر دوبي و تركيه و مالزي و لبنان و تونس هم دارم و براي شينگن اقدام كردم و چون در مصاحبه ان شخصي مصاحبه كننده قانع نشد درخواست سفر رو پس گرفتم و حال به نظر شما امكان ويزا شدنم چقدره و در ضمن حسابم گردش خوبي داره و مداركم كامله ممنون از شما

با سلام واحترام

باید مدارک شما مورد بررسی کارشناسان موسسه قرار گیرد که بتوان تخمین زد آیا با درخواست ویزا موافقت  میگردد یا خیر.

رضا قجر : در خصوص ویرای تضمینی کانادا مشاوره میخوام

با سلام و احترام 

ویزای تضمینی کانادا با توجه به مدارک شما اخذ خواهد شد.

شما میتوانید در وبسایت ویزا 724 اقدام به ثبت سفارش نمایید. در اولین فرصت با شما در تماس خواهیم بود.

محمد : سلام براي ويزاي تضميني كانادا چقدر زمان ميبره كه مشخص شه ويزا داده ميشه يا نه

با سلام و احترام

بعد از ارائه مدارک به سفارت عموما 3 ماه جواب دهی سفارت زمان بر خواهد بود.

مريم مسعودي راد : ويزاي تصميني انگليس يا كانادا

با سلام و احترام

لطفا برای درخواست ویزا اقدام به ثبت سفارش ویزا یا تماس با کارشناس نمایید

محمد : با سلام من مارس ۲۰۱۴ ویزای شینگن المان برای خودم و همسرم‌گرفتم مدت ۱۰ ماه با اون ویزا موندم و اونجا ما پناهنده شدیم ولی من قبل از اعلام مشکلم در اداره اقامت پناهندگیم رو پس گرفتم و با میل خودم و شرایط قانونی برگشتم و همسرم موند و ما جدا شدیم الان میخوام بعد از ۴ سال ویزا بگیرم ایا به من ویزا میدن و اینکه من چندین ویزا دارم تو پاسپورتم که شینگن هستن و یه اقامت یکساله اروپا البته مال چند سال پیش با توجه به اینکه من به صورت قانونی خودم از المان برگشتم ایا به من ویزا میدن اگر الان اقدام کنم منوط به اینکه تمام مدارک و و شرایط گرفتن ویزا رو دارم فقط نگران این اور استی ویزا هستم ممنون میشم راهنماییم کنید

با سلام و احترام 

پرونده درخواستی شما برای ویزای آلمان بسیار تخصصی میباشد.

میتوانید در وبسایت اقدام به ثبت سفارش ویزای آلمان نمایید. در اولین فرصت با شما در تماس خواهیم بود.

عبدالکریم حیدری : برای ویزای تضمینی کانادا اطلاعات میخواستم و هزینه آن ؟

با سلام واحترام 

تمامی اطلاعات ویزا در همین صفحه عنوان شده لطفا با دقت مطالعه بفرمایید.

ماهان : سلام،من ۱۹ سالمه و دانشجو هستم.پایان خدمت هم ‌ندارم.میخواستم‌برای به چندروز برم کانادا.کشوراروپایی هم تاحالا نرفتم.هرینه رفتنم چقدر میشه؟

با سلام واحترام

برای درخواست ویزای هر کشوری باید پاسپورت داشته باشید که اجازه خروج از کشور برای شما صادر گردد.

مهدی : سلام و سپاس از راهنماییهایتانمن تا کنون شینگن نداشته ام و 3دو سال و نیم پیش برای خودم و همسرم برای اسپانیا اقدام کردیم که جواب منفی بود .آیا امکان اقدام برای ویزای 5 ساله شینگن رو دارم در ضمن سند ملکی من به نام همسرم می باشد .کارمند بخش خصوصی هستم .با 20 سال سابقه بیمه در ضمن میزان تمکن مالی چقدر هست .

با سلام و احترام 

باید دلیل ریجکتی شما مشخص گردد. و مدارک شما به صورت دقیق مورد بررسی قرار گیرد.

بهتر آن است که اول برای ویزای توریستی اقدام نمایید سپس درخواست ویزای مولتی داشته باشید.

بهنام عبدل شعبانی : برای ویزای کانادا بدون شینگن لطفا بفرمایید

با سلام و احترام 

لطفا اقدام به ثبت سفارش رایگان ویزای کانادا بفرمایید در اولین فرصت با شما تماس گرفته خواهد شد.

مهدی : سلام ويزاي مولتي كانادا را بدون سابقه شينگن دريافت ميكنيد؟

 با سلام و احترام 

طبق شرایط خاص میتوان ویزای مولتی کانادا بدون شینگن دریافت کرد

باید پرونده شما مورد بررسی قرار گیرد.

میلاد عچرشاوی : با سلام خدمت شما من دانشجوی دانشگاه پیام نور هستم و هیچ ملکی به نام خودم ندارم و میخواهم برای ویزای کانادا اقدام کنم آیا میشه اقدام کرد ممنون از شما.

با سلام واحترام 

باید مدارک شما مورد بررسی قرار گیرد اما اگر تامین کننده مالی شما از والدین شما باشند میتوانیم با ارائه مدارک ولی شما ویزای کانادا درخواست کنیم

رضا : درود بر شما هموطن گرامی من به همراه همسروپسرم در سوم مهرماه 96به سفارت کانادا دراستامبول برای انگشت نگاری رفتیم امروز تقریبا سه ماه شده هیچ خبری به ما ندادند منتظر ایمیل هستیم قبلا هم چندبار اروپا بودیم و کسی رو در کانادا نداریم ضمنا از طریق دعوتنامه برای ویزای 5ساله اقدام کردیم شما فکر میکنید چقدر دیگه زمان نیاز هست؟ سپاسگزارم

با سلام و احترام

این موضوع را باید از طریق کارگزاری که برای ویزای کانادا اقدام فرمودین پیگیری نمایید.

پس از ایمیل تایید مدارک، ایمیل دیگری برای تایید یا رد درخواست ویزای کانادا برای شما ارسال میگردد.

رونیا : با سلام من برای مادرم 56 ساله و خواهرم 26 ساله ویزای تضمینی کانادا میخواهم اقدام کنم. خودم ساکن تورنتو هستم و میخواهم بدوم اگر به هر دلیلی ویزا رد شود ایا امکان تقاضای مجدد هست چون میدونم کانادا شرایط خاض دارد. جند درضد احتمال نگرقتن ویزا هست؟ ممنون رونیا

با سلام و احترام

اگر مدارک و فرم درخواست به صورت دقیق ارائه گردد دلیلی برای رد دخواست ویزا وجود ندارد. اما اگر ریجکت شوید نسبت به رفع ریجکتی اقدام و مجدد درخواست ویزای کانادا خواهیم داشت

و همچنین در صورتی که ویزای کانادا ریجکت گردد مبلغ دریافتی بدون کسری عودت داده خواهد شد.

شهاب : با درود و خدا قوت خدمت شمابنده 36 ساله هستم و میخوام واسه ادامه تحصیل در مقطع ارشد کامپیوتر اقدام کنم، میخواستم ببینم با توجه به نداشتن مهر شینگن و گذشت 6 سال از دریافت مدرک لیسانسم چقدر احتمال داره بتونم کارامو انجام بدم ؟سپاس

با سلام و احترام

باید مدارک شما به صورت دقیق مورد بررسی قرار گیرد که احتمال دریافت ویزای درخواستی سنجیده گردد.

شقایق : باسلام خسته نباشيد ايا در روند پروسه اخذ ويزاي دائم كانادا به طي كردن مراحل انگشت نگاري نيازي نيست چون در جزيات مدارك لازم ذكر نشده

با سلام و احترام

ذکر نشده اما برای ویزای شینگن و ویزای کانادا به صورت قانونی باید انگشت نگاری شوید.

حاجوی : سلام من ۴۰ سالمه با همسر و یک فرزند ۴ ساله..جواز کسب قالیشویی ۱۰ ساله دارم دوتا سند آپارتمان بنامم است ..عضو اتحادیه تعمیر کاران فرش تهران هستم ..و تراکنش حسابم خیلی خوبه و همیشه در حسابم حدودا ۱۲۰ میلیون مانده دارم چه جوری میشه ویزای مولتی برای خودم و خانواده ام بگیرید و برویم کانادا...

با سلام و احترام

اخذ ویزای مولتی کانادا دارای شرایط خاصی می باشد.
 باید مدارک شما بررسی گردد که بتوانید به صورت قانونی ویزای کانادا مولتی دریافت نمایید.

احمد لشنی : سلام.من کارمند بانک پاسارگاد هستم.ویزای شینگن هم نداشتم.دو سفر به چین و ترکیه داشتم.تمکن مالی و مسکن و مدارک دیگه را دارم.میتونم برای 5 ساله کانادا اقدام کنم؟

با سلام و احترام

ترجیحا یک سفر شینگن تشریف ببرین سپس درخواست ویزای کانادا بفرستین.

نیما : وعرض ادب من به همراه همسر و دخترم ۷ ماه پیش برای ویزای شینگن از کشور هلند اقدام کردیم ولی متاسفانه با وجود مدارک کامل اعم از چند سند جواز تمکن مالی گردش حساب ۴ بانک دعوت نامه فامیل از هلند ،ریجکت شدیم ،و دلیل اقدام برای گرفتن ویزای شینگن گرفتن ویزای ۵ ساله کانادا بود که متاسفانه ریجکت شدیم،حالا با وجود این ریجکتی میتونیم برای ویزای ۵ ساله کانادا اقدام کنیم؟؟ممنون میشم راهنماییم کنید

با سلام و احترام

چون درخواست ویزای شینگن شما رد شده رد درخواست ویزای کانادای شما بسیار بالاس.

باید پرونده شما بررسی و ویزای شینگن شما رفع ریجکتی شود. میتوانید در وبسایت اقدام به ثبت سفارش ویزای شینگن نمایید و پس از سفر شینگن شما برای ویزای کانادا اقدام خواهیم کرد.

وحید آقازاده : لطفا تماس بگیرید هیچ شماره ای نداشتین

با سلام و احترام. 

در انتهای صفحه و قسمت تماس با ما شماره اپراتور درج شده است

محسن جعفری : آیا بدون داشتن مدارک هم میشود درخواست ویزا کرد

با سلام و احترام.

مدارک شناسایی و پاسپورت تمکن مالی مناسب الزامیست.

فرمهای ارزیابی رایگان
مشاوره اخذ ویزا اقامت و مهاجرت

ارتباط با ما

آدرس و راههای ارتباطی :

- موسسه کاریابی بین المللی ایران

- موسسه حقوقی بین المللی لیبرا

کانادا - تورنتو (دفتر مرکزی) :

Libra Liana Inc 2201 -250 Yonge St Toronto, Ontario M58 2L7 Canada.(مراجعه با رزرو وقت قبلی)

تلفن: 14164771878+ (پاسخگویی به زبان انگلیسی - 18 الی 24 بوقت تهران)

واتساپ: 14074084084+ (فقط جهت پیغام متنی) 

ایران - تهران:

خیابان شریعتی پایین تر از پل صدر، جنب پمپ بنزین، پلاک 1684 واحد3 - ورودی پارکینگ: جنب بن بست الهیه. (مراجعه با رزرو وقت قبلی)

تلفن: 982122609221+ 

آمریکا - فلوریدا: 

 Libra liana Co LLC  4700 Millenia Blvd, Suite 175  Orlando Florida ,Zip Code: 32839.(مراجعه با رزرو وقت قبلی)

تلفن: 14073935700+ (پاسخگویی به زبان انگلیسی - 18 الی 24 بوقت تهران)

ایمیل : info@visa724.com

ویزا 724

تمامی حقوق این سایت مربوط به ویزا 724 می باشد.