ویزا 724
رزرو وقت مشاوره

ویزای دانش آموزی کانادا

قیمت : طبق درخواست

رزرو وقت مشاوره

ویزای دانش آموزی کانادا

نوع ویزا : تضمینی، دانش آموزی

کشور : کانادا

هشدار ها : لطفا از سپردن مدارک شناسایی خود به افراد ناشناس و نامعتبر جدا خودداری نمایید

مدارک :

مدارک ذیل به صورت کلی عنوان می شود (ارائه تمامی آنها میتواند اجباری نباشد).

ارائه مدارک دیگر، افزون بر مدارک زیر به نوع درخواست بستگی دارد.

الف) مدرک شناسایی جهت درخواست ویزای دانش آموزی کانادا: 
1. پاسپورت جدید و قدیم متقاضی و همراهان 
2. عکس جدید ۳٫۵*۴٫۵ زمینه سفید متقاضی و هر یک از همراهان – نام و تاریخ تولد هر فرد باید پشت عکس نوشته شود.
3. سند ازدواج و شناسنامه متقاضی و تمامی همراهان (ترجمه رسمی همراه با مهر قوه قضاییه)

ب) مدارک شغلی والدین جهت درخواست ویزای دانش آموزی کانادا (سرپرست و همراهان)

ج) مدارک تحصیلی جهت درخواست ویزای دانش آموزی کانادا

د) مدارک مالی و ملکی جهت درخواست ویزای دانش آموزی کانادا (متقاضی و همراهان)

ه) فرم اطلاعات فردی جهت درخواست ویزای دانش آموزی کانادا: یک فرم کامل از اطلاعات شخصی در غالب Word برای متقاضی و تمامی همراهان به صورت جداگانه تهیه نموده و به کارشناسان موسسه تحویل دهید. (آدرس محل کار متقاضی و همراهان، آدرس محل سکونت، شماره تماس محل سکونت، شماره تماس محل کار متقاضی و همراهان، شماره همراه متقاضی دارای واتساپ فعال، کدپستی محل سکونت و محل کار متقاضی و همراهان، توضیحاتی کامل راجع به سمت شغلی متقاضی و همراهان)

نکات مهم:
- در برخی موارد ممکن است افسر ویزا از شما مدارک معاینه پزشکی بخواهد که ممکن است بیش از ۳ ماه به پروسه پرونده شما اضافه کند. و گاهی در برخی پرونده ها به درخواست آفیسر گواهی عدم سوء پیشینه برای شما و اعضای خانواده ای که بالای 18 سال دارند الزامی است.
- دسترسی کامل به فرد متقاضی تا زمان اعزام برای انگشت نگاری الزامی می باشد. 
- کپی برابر اصل تمامی مدارک تهیه گردد.
- مسئولیت ارائه مدارک جعلی و ترجمه غلط مدارک بر عهده فرد متقاضی می باشد. در انتخاب دارالترجمه رسمی بسیار دقت داشته باشید.

قبل از اقدام به تهیه مدارک برای درخواست ویزای دانش آموزی کانادا، با متخصصان ما مشورت فرمایید.

توضیحات :

 

خدمات ارائه شده برای دریافت ویزای دانش آموزی کانادا:

1. ارائه اطلاعات و مشخصات دقیق مدرسه مورد نظر و یا ارائه مشاوره برای انتخاب مدرسه در کانادا

2. پر کردن فرمهای مربوطه به معرفی دانش آموز متقاضی به مدرسه

3. تعیین و انتخاب قیم برای دانش آموزان ( این مورد برای دریافت ویزای دانش آموزی کانادا اجباری می باشد و فرد قیم باید مقیم کانادا باشد.)

4. ارائه خدمات vip به متقاضیان مانند پیکاپ فرودگاهی و در اختیار گذاشتن مترجم

5. اسکان دانش آموزان به صورت مستقل

6. تهیه homestay یا خوابگاه

7. افتتاح حساب بانکی شخصی به نام فرد متقاضی

8. شناساندن شهر و راههای ارتباطی و سیستم حمل و نقل کانادا

9. ثبت نام در مراکز فرهنگی و کتابخانه های شهر

10. شناساندن خدمات شهری و دولتی برای متقاضیان ویزای دانش آموزی کانادا

11. خدمات لازم برای همراهان دانش آموز

12. ثبت نام کمپ های دانش آموزی در تابستان

13. ثبت نام در کلاسهای زبان برای یادگیری هرچه بهتر زبان های رایج در کانادا ( انگلیسی، فرانسوی)

14. انجام تمامی مراحل دریافت پذیرش معتبر از مدارس برای درخواست ویزای دانش آموزی کانادا

15. انجام تمامی مراحل دریافت ویزای دانش آموزی کانادا و ویزای مولتی کانادا برای همراهان دانش آموز.

کشور کانادا دارای یکی از بهترین نظام های آموزشی دنیاست. گزارش تحقیقات اخیر آمریکا و ارزیابی 90 کشور  از نظر پایداری شرایط اقتصادی، رفاه اجتماعی، برابری درآمد و شرایط بازار کار نشان داد که کانادا دومین کشور برتر جهان برای مهاجران است و از نظر امکانات تحصیلات، کانادا مقام اول را در دنیا دارد. 

تحصیل در کانادا برای دانش آموزان بین المللی مقاطع ابتدایی، دبیرستان و پیش دانشگاهی میسر است.

در کشور کانادا قوانین تحصیل در استانها متفاوت است مثلا در استان کبک تحصیل در مقطع ابتدایی و متوسطه 11 سال است و دانش آموزان قبل از ورود به دانشگاه باید 2 سال پیش دانشگاهی بگذرانند اما در سایر استان ها مقطع ابتدایی و متوسطه 12 سال است و پس از آن دانش آموزان می توانند مستقیماً وارد دانشگاه شوند و داشتن مدرک زبان انگلیسی و فرانسه برای این مقاطع الزامی نیست و از همه مهم تر اینکه پدر، مادر، پدربزرگ یا مادربزرگ می توانند دانش آموزان را در هنگام تحصیل همراهی کنند. 

بر اساس بند 2 ماده 30 قانون مهاجرت و حمایت از پناهندگان کانادا (Immigration and Refugee Protection Act) همه افراد زیر 18 سال حق تحصیل در کانادا دارند و تنها در شرایطی اجازه تحصیل به آنها داده می شود که والدین شان با ویزای موقتی، ویزای دانشجویی کانادا یا ویزای کار در کانادا حضور داشته باشند.

 

انواع مدارس مورد هدف برای ادامه تحصیل در کانادا:

این موسسه امکان پذیرش و دریافت ویزای دانش آموزی کانادا با شرایط خاص و مناسب از تمامی مدارس دولتی و غیر دولتی در سراسر کانادا را دارد. هر گروه از مدارس دارای قوانین و ضوابط خاص خود می باشد بنابراین اخذ پذیرش از هر مدرسه تابع شرایط متقاضی ویزای دانش آموزی کانادا می باشد. شرایط دریافت ویزای دانش آموزی برای برخی مدارس میتوان به میزان سطح زبان متقاضی، مقطع تحصیلی، زمان ورود به مدرسه، نمرات سالهای گذشته، کالج یا دانشگاه هدف، سطح مالی، محل اسکان، در برخی موارد مذهب و جنسیت متقاضی اشاره کرد.

ویژگیھای مدارس دولتی در کانادا:
این مدارس دارای شرایط و ویژگیھای خاصی ھستند که گاھی امکان اخذ پذیرش از آنھا را محدود می کند.

 1 -  مدارس دولتی عموما دارای فضای بزرگ آموزی و تجهیزات کاملی هستن و شرایط رفاهی بسیار بالایی برخوردار هستن مدارس دولتی می بایست دانش آموزان بومی و محلی را در اولویت قرار دھند بنابراین در مدارس دولتی تعداد کمتری از مهاجران تازه وارد پذیر می شوند. مدارس دولتی از وسعت فضای بیشتر، زمین ھای بازی و ورزشی، آزمایشگاه ھای مجھز، کتابخانه، سالن ھای ورزشی، سالن ھای نمایش و انواع کلوپ ھای ھنری، تفریحی، ورزشی وعلمی برخوردارند که مزیتی مھم است. اکثر مدارس دولتی از اعتبار لازم جھت ورود به کالج ھا و دانشگاه ھای معتبر کانادا برخوردارند.
 2 - مدارس دولتی در کانادا برای ورود به ترم ھای سپتامبر و فوریه تا زمان مشخصی ثبت نام انجام می دھند؛ برای مثال در استان انتاریو برای ورود به ترم سپتامبر، متقاضی تا ۳۱ می ھمان سال وبرای ترم فوریه تا ۱۵ نوامبر سال قبل فرصت ثبت نام دارد.
 4 - غالبا متقاضیان دبیرستان ھای دولتی در کانادا می بایست از سطح زبان انگلیسی متوسط که حدودا معادل آیلتس 5 بوده برخوردار باشند. البته نیاز به مدرک آیلتس نیست ولی متقاضی باید نشان دھد که این سطح زبان را داراست. (می تواند مدارک معتبر آموزشگاهھای ایران باشد) 
 5 - ازآنجاکه مدارس دولتی اساسا سازگاری با فضای کلاس ھای این مدارس برای دانش آموزان ایرانی که به ناگھان به یک گرید ورود میکنند قدری مشکل خواھد بود.از لحاظ لھجه، سرعت بیان جملات، اصطلاحات محلی و امثالھم متقاضی می بایست دانش آموز آمادگی لازم را داشته باشد.

6 - نکته دیگر بافت اجتماعی مدارس دولتی در کانادا و رفتار فردی و گروھی دانش آموزان این مدارس است که غالبا با الگوھای رفتاری دانش آموزان ایرانی تفاوت چندانی ندارد. مدارس دولتی در مقایسه با مدارس خصوصی، جمعیت بیشتر و سیستم بازتری دارند بنابراین امکان بروز خلاقیت ها و بهبود روابط اجتماعی بیشتر خواھد بود.

 

 میزان شھریه در مدارس کانادا:

 میزان شھریه در مدارس دولتی کانادا برای ھر استان ثابت و یکسان بوده و معمولا به طور سالانه اعلام می شود. به طور مثال شھریه مدارس دبستان دولتی در سال ۲۰۱۸- ۲۰۱۹ برای یک سال و دو ترم تحصیلی ۱۳ ھزار دلار کانادا بوده که در خصوص دبیرستان ھای دولتی به ۱۴ ھزار و ۵۰۰ دلار کانادا می رسد. در استان انتاریو میزان شھریه در مدارس خصوصی متناسب با کیفیت ، وسعت فضاھا و خدمات ارائه شده از حدود ده ھزار دلار کانادا تا ۳۰ ھزار دلار کانادا برای مقطع دبستان و از حدود ۱۲ ھزار دلار کانادا تا ۴۰ ھزار دلار کانادا برای مقطع دبیرستان می باشد. البته این شھریه شامل ھزینه خوابگاه،یونیفرم، کتاب، بیمه درمانی، سرویس رفت و آمد و امثالھم نخواھد بود. در این بین برخی از مدارس ھزینه Fee Registration را نیز دریافت میکنند که مربوط به ثبت نام بار اول دانش آموز در آن مدرسه بوده و سالھای آتی حذف میگردد و معمولا بین ۱۰۰۰ تا 9000 دلار کانادا میباشد.

 معمولا برخی از مدارس خصوصی در کانادا ھزینه کلاس ھای ESL را به طور جداگانه دریافت می کنند و گاھی لیست مفصلی از فعالیتھا و خدمات سالانه خود را اعلام و ھزینه ھر یک را نیز دریافت می کنند ولی در مجموع میزان شھریه مدارس خصوصی به طور متوسط بین ۱۵۰۰۰ تا ۲۰ ھزار دلار کانادا می باشد. نکته مھم این است که مدارس خصوصی با این محدوده شھریه غالبا نسبت به مدارس دولتی از کیفیت و کمیت کمتری برخوردار ھستند و لذا اگر متقاضی شرایط لازم برای ورود به مدارس دولتی را داشته باشد اولویت تحصیل با مدارس دولتی کانادا خواھد بود. در خصوص مدارس دولتی این امکان وجود دارد که متقاضی ھزینه یک ترم را بپردازد ولی غالبا مدارس خصوصی شھریه خود را سالانه دریافت می کنند.

 

 مراحل دریافت ویزای دانش آموزی کانادا:

 1. مصاحبه حضوری یا تصویری یا تلفنی با فرد متقاضی ویزای دانش آموزی کانادا توسط شرکت به منظور دریافت اطلاعات زیر:

 •  سطح زبان انگلیسی و یا فرانسه متقاضی برای مقطع دبیرستان
 •  میزان ھزینه کرد خانواده دانش آموز برای شھریه سالانه و ھزینه زندگی او
 •  شھر مورد انتخاب
 •  مکان و امکانات اسکان در شھر در صورت ھمراھی خانواده دانش آموز و انتخاب محدوده خاصی از شھر به عنوان پیش فرض محل اسکان
 •  نمرات سالھای گذشته دانش آموز 
 • داشتن قیم 
 • کالج و یا دانشگاه مقصد
 •  رشته انتخابی متقاضی در کالج یا دانشگاه
 •  ھمراھی خانواده با دانش آموز در زمان تحصیل
 •  انتخاب مدرسه خاص یا برنامه خاص توسط متقاضی
 •  داشتن شرایط اخذ ویزا
 •  زمان ورود به مدرسه
 •  کشور مبدا (برخی دانش آموزان ایرانی از کشورھایی ھمچون ترکیه، امارات، گرجستان،قبرس ، مالزی و... ورود میکنند.) 
 • خدمات درخواستی و مورد نیاز دانش آموز

2. مرحله دریافت مدارک لازم جهت پذیرش مدارس کانادا:

 • کپی صفحه اول پاسپورت متقاضی 
 • ترجمه ریز نمرات حداقل ۳ سال گذشته 
 • توصیه نامه از مدرسه قبل (فرم دارد)
 • ترجمه کارت واکسیناسیون 
 • تکمیل فرم قیم و گواھی امضای آن (فرم دارد)
 • تکمیل فرم Application مدرسه انتخابی. در برخی از مدارس خصوصی پس از دریافت مدارک، درخواست یک مصاحبه تصویری را دارند که در زمان تعیین شده انجام می گیرد. برخی از مدارس نیز فرصت زمانی دو تا چھار ھفته را جھت بررسی نھایی وضع متقاضی در نظر میگیرند (غالبا این مدارس از کیفیت بھتری برخوردارند). مدارس خاص و مشھور با سطح کیفی بالا گاھی پروسه یکساله برای پذیرش متقاضی دارند ولی به طور معمول مدارس خصوصی به طور متوسط ظرف یک ھفته نامه پذیرش اولیه را صادر میکنند. مدارس دولتی از طریق وب سایت رسمی اداره آموزش و پرورش شھر مربوطه اقدام به ثبت نام می کنند و این ادارات نیز به منظور ھماھنگی با مدرسه درخواستی مھلت ۲ تا ۳ ھفتھ ای در نظر می گیرند. در این خصوص امکان دارد مدرسه درخواستی در آن زمان امکان پذیرش دانش آموز بین المللی را نداشته باشد.

3. صدور نامه پذیرش مدرسه جھت اخذ ویزای دانش آموزی کانادا

معمولا ھمراه با نامه پذیرش اولیه مدرسه نامه invoice نیز صادر می شود که حاوی اعلام کلیه ھزینه ھای ثبت نام و اعلام شماره حساب مدرسه و نحوه واریز مبلغ مذکور میباشد. متقاضی بعد از واریز مبلغ مذکور که جھت ایرانیان معمولا از طریق صرافی ھا صورت میگیرد ظرف چند روز نامه پذیرش مدرسه را دریافت می نماید . در این نامه تاریخ شروع کلاس ھا ، تعداد واحد درسی و پایان کلاسھا اعلام می شود.

4. درخواست برای ویزای دانش آموزی کانادا و ویزای همراهان:

 •  ارسال درخواست ویزای دانش آموزی برای دانش آموز و ویزای مولتی برای سرپرست و دیگر اعضای خانواده
 • آماده سازی مقدمات سفر و اقامت دانش آموز 

 

نکات مھم در انتخاب مدرسه در کانادا:

جدای از شرایط متقاضی و خواسته ھای او، موارد زیر می بایست مورد توجه و دقت قرار گیرد:

۱. آیا مدرسه از اعتبار لازم جھت ورود به دانشگاه ھای معتبر و رتبه بالای کانادا برخوردار است یا خیر؟ دانشگاه ھا برخی از مدارس را به لحاظ آموزشی ضعیف دانسته و امتیاز کمتری به آنھا میدھند.

۲. آیا مدرسه دوره ESL نیز ارائه می دھد؟ در صورتی کھ ارائه ندھد، دانش آموز میبایست ھزینه اضافه را پرداخت نماید و شھریه پرداختی این مورد را پوشش نخواھد داد.

۳. آیا شھریه پرداختی برای یک سال جھت ۸ واحد درسی بوده و یا کمتر؟ ھر دانش آموز دبیرستانی حداکثر امکان گذراندن ۸ واحد درسی را دارد که بھتر است شھریه پرداختی شامل ۸ واحد درسی باشد و نه کمتر.

۴. آیا اگر دانش آموز امکان حضور در کلاس ھا را در زمان مقرر نداشته باشد (که معمولا ناشی از تأخیر در صدور ویزای دانش آموزی کانادا است) آیا امکان انتقال مبلغ شھریه به ترم بعد وجود دارد و ھزینه پرداختی برای آن ترم محفوظ می ماند؟

۵. مدارسی سطح پایین که Fee Registration دریافت می کنند معمولا مطلوب دانش آموزان ایرانی نیستند به دلیل اینکه در صورت عدم دریافت ویزا این مبلغ برگشت پذیر نیست و امکان دارد بین ھزار تا ۹ ھزار دلار زیان دیده شود.

۶. امکان تحصیل به صورت آنلاین در کانادا وجود دارد ولی نیاز به رعایت نکات خاصی است که متعاقبا گفته خواھد شد.

۷. نکته بسیار مھم جانمایی مدرسه در شھرهای کانادا و نحوه دسترسی به آن است که اگر شرایط خوبی نداشته باشد بسیار سخت و ھزینه بر خواھد بود.

 

ھزینه ھای مربوط به زندگی روزانه دانش آموز (کاملا به سبک زندگی فرد بستگی دارد لذا این اعداد حدودی است):

۱ - ھزینه مربوط به اسکان Homestay: بین ۸۰۰ تا 1500 دلار کانادا که بستگی به شرایط میزبان و خدمات او دارد. * خوابگاه: بین ۸۰۰ تا ۱۲۰۰ دلار کانادا * ھمراه خانواده: آپارتمان یک خوابه بین ۱۵۰۰ تا ۲۰۰۰ دلار کانادا و دوخواب بین ۱۸۰۰ تا ۲۸۰۰ دلار کانادا

۲ - حمل و نقل ماھانه: با استفاده از حمل و نقل عمومی حدود ۱۰۰ تا ۲۰۰ دلار در ماه

۳ - خوراک و تغذیه: معمولا دو تا سه وعده غذا در سیستم Homestay ارائه می شود ولی در صورت زندگی مستقل بین ۵۰۰ تا ۷۰۰ دلار در ماه

۴ - پوشاک و وسایل بھداشتی: حدود ۵۰ تا ۱۰۰ دلار در ماه

۵ - کتاب، خط تلفن، اینترنت ھمراه: ماھی ۱۰۰ دلار

۶ - متفرقه: ماھی ۱۰۰ دلار

 

شرایط دریافت ویزای دانش آموزی کانادا:

1. اگر دانش آموزی در خارج از کانادا باشد و مقیم یا تابع کانادا نباشد، با او همانند دانشجویان رفتار می شود و می تواند از مدرسه ای در کانادا پذیرش بگیرد.

2. دانش آموزان نمی توانند با ویزای توریستی در کانادا تحصیل کنند و باید برای دریافت ویزای تحصیلی اقدام کنند.

3. داشتن حداقل پنج سال سن

4. داشتن پشتوانه مالی از سوی پدر و مادر برای پرداخت شهریه مدارس و مخارج زندگی فرزند در زمان تحصیل در کانادا با ارایه مدارک بانکی

5. داشتن قیم یا همان Custodian در کانادا که این فرد باید صلاحیت داشته باشد.

6. اگر پدر و مادر آنها را همراهی نکنند باید نشان دهند که در کانادا قیم Custodian دارند و همچنین موافقتنامه ای بین والدین یا قیمشان Legal Guardian در کشور مبدأ با قیمشان در کشور کانادا امضا شده است به طوری که این موافقتنامه تامین هزینه های ایشان را تضمین می کند.

وضعیت سکونت دانش آموزان بین المللی در کانادا:

1. اقامت با والدین، پدربزرگ یا مادر بزرگ که با ویزای همراه به کانادا خواهند آمد.

2. اقامت با بستگان، دوستان یا آشنایانی که ساکن کانادا هستند.

3. اقامت در پانسیون مورد تایید اداره آموزش و پرورش و دولت کانادا

همراهان گرامی، برای بهره مندی از مشاوره و ارزیابی تخصصی مشاوران ما، اقدام به تکمیل  فرمهای ارزیابی رایگان نمایید و یا میتوانید سوالات خود را در انتهای همین متن در قسمت "مشاوره رایگان" مطرح فرمایید. یا اگر قصد جدی برای مهاجرت یا دریافت ویزا دارید میتوانید به صفحه رزرو وقت مشاوره مراجعه نمایید. همچنین میتوانید با مراجعه به صفحه درباره ما و مطالعه آن، اطلاعات تماس دفاتر ما در ایران(تهران)، کانادا(تورنتو) یا آمریکا(فلوریدا) را دریافت نموده و از اعتبار و تجربه موسسه اطمینان حاصل نمایید.

 

مطالب پیشنهادی:

> ویزای تحصیلی کانادا بدون مدرک زبان (تضمینی)

مهاجرت به کانادا از طریق خود اشتغالی

ویزای کار پرستاری کانادا یا مهاجرت پرستاران به کانادا

ویزای آلمان شینگن تضمینی

ویزای کار آلمان

مهاجرت به کانادا از طریق PEQ

ویزای کانادا تضمینی بدون شینگن

ویزای دانش آموزی کانادا

ویزا و اقامت سرمایه گذاری کانادا

مقایسه هزینه های زندگی در کانادا

مهاجرت به کانادا از طریق اکسپرس اینتری

درباره ویزای کانادا همه چیز بدانید

درباره تحصیل در کانادا همه چیز بدانید

ویزای اقامت دائم کانادا

ویزای تحصیلی

مهاجرت به کانادا

وکیل مهاجرت

ویزا و اقامت سرمایه گذاری انگلیس

ویزای انگلیس مولتی 6 ماهه

اطلاعات تکمیلی

قیمت

طبق درخواست

مدت اقامت

طبق درخواست

مدت اعتبار

طبق درخواست

مدت اخذ ویزا

3 الی 6 ماه


سوالات متدوال


چطور میتوان با مشاوران موسسه جلسه حضوری یا تلفنی داشت؟

شما میتوانید به آدرس های عنوان شده در وبسایت (ایران، کانادا) مراجعه حضوری داشته باشید اما باید قبل از مراجعه اقدام به رزرو وقت مشاوره نمایید و یا جهت بهره مندی از مشاوره رایگان به بخش زیر مراجعه نموده و سوالات خود را مطرح نمایید.


مشاوره رایگان/پرسش و پاسخ


همراهان گرامی، در این قسمت میتوانید سوالات خود را مطرح نمایید. در اولین فرصت پاسخگوی شما خواهیم بود.(نمایش عمومی)


shiva bordbar :

سلام من برای ویزای دانش اموزی برای پسرم اقدام کردم با این که از بترین مدارس تورنتو بذیرش گرفتم وتمامی معدل هاش بالای ۱۹ ولی متاسفانه ریجکت شد ودلیلش رو هم تکن مالی نوشتن در صورتی که وضعیت مالی خیلی خوبی داریم وتمام مدارک رو هم براشون سابمیت کردم لطفا راهنمایی کنید

مشاوره مهاجرت و ویزا:

احتمالا در درخواست شما خطایی وجود داشته و یا قیم کانادایی به اداره مهاجرت کانادا معرفی نکرده اید. با دفاتر ما در تماس باشید، راهنمایی خواهید شد. اگر مجدد درخواست خود را به درستی ارائه دهید میتوانید ویزا را دریافت کنید.

shayan razmjoo :

سلام خسته نباشید بنده 15 سال دارم بنده در ضمینه ی برنامه نویسی مهارت دارم و آیا امکانش هست بتوانم به تنهایی با به کانادا بروم در چه صورت میتوانم مهارت های خود را اثبات کنم و سوال دوم بنده این بود که آیا امکان کار کردم من در آنجا وجود دارد؟

مشاوره مهاجرت و ویزا:

میتوانید با گذراندن یک دوره کوتاه مدت آموزشی در کانادا و دریافت سرتیفیکیت معتبر وارد بازار کار کانادا شوید. و در زمان ویزای تحصیلی نیز، میتوانید 20 ساعت در هفته در کانادا فعالیت کاری داشته باشید. همچنین با داشتن یک تجره و رزومه موفق به راحتی میتوانید پس از تحصیل مرتبط با رشته خود در شرکتهای معتبر برنامه نویسی در کانادا مشغول به کار شده و درخواست اقامت دائم کانادا داشته باشید.

shayan razmjoo : سلام خسته نباشید بنده 15 سال سن دارم و در ضمینه ی برنامه نویسی خیلی مهارت دارم یک مدرک برنامه نویسی اندروید هم که تا حدودی معتبر هست به همرام نمونه کار دارم . آیا امکان بورسیه تحصیلی شدن هست ؟ اگه نیست میشه توضیح بدید دقیقا باید چکاری انجام دهم تا بتوانم بورسیه تحصیلی کانادا شوم

مشاوره مهاجرت و ویزا:

برای دریافت بورسیه تحصیلی شرایط خاصی وجود دارد از جمله معدل بالا، نداشتن گپ تحصیلی، مدرک زبان دارای نمره میانگین بالای 7 ، تاییده یک استاد معتبر در یکی از دانشگاههای معتبر کانادا. در صورتی که تمایل دارید شرایط شما به صورت دقیقتری بررسی گردد به صفحه فرمهای ارزیابی رایگان مراجعه فرمایید.

امیر پرویر :

با سلام . دارای دو فرزند ۱۴ و ۱۵ ساله که قصد دارم به همراه خود و یا همسرم برایشان ویزای تحصیلی تهیه کنم. لطفا راهنمایی فرمائید.

مشاوره مهاجرت و ویزا:

در صورتی که تمکن مالی مناسبی برای اثبات اینکه میتوانید هزینه های خود را در کانادا ساپورت کنید، ارائه دهید؛ موفق به دریافت ویزای دانش آموزی کانادا خواهید شد.

|Nojane._| : میشه برای دبیرستان کانادا بورسیه شد؟؟ برای سال ۱۱ یا ۱۲

مشاوره مهاجرت و ویزا:

خیر، امکان بورسیه شدن افراد غیر کانادایی در مدارس کانادا وجود ندارد.

نوژان : درباره شرایط گرفتن اقامت کانادا برای افراد زیر ۱۸ سال سوال دارم و میشود بعد تمام شدن مدرسه برای دوره کارشناسی اقدام کردم یا خیر؟

مشاوره مهاجرت و ویزا:

بله میتوانید برای مقطع لیسانس در کانادا پذیرش دریافت کرده و درخواست ویزای تحصیلی داشته باشید.

رضا پوررجب :

سلام. برای ویزای دانش آموزی دخترم که ۱۲ سال دارد میخواستم بپرسم. اگه بخواد با خانمم و دو فرزند دوقلو پسر ۴ ساله اقدام کند آیا امکان داره؟

مشاوره مهاجرت و ویزا:

در صورتی که تمکن مالی بالا ارائه دهید بله امکان پذیر است.

شیدا :

سلام من دو فرزند پسر دارم یکی ۱۲ ساله و به کلاس هفتم میرود و دیگری حدود ۸ ساله و کلا س دوم .آیا خودم به عنوان قیم و همراه میتوانم همراهشان کنم .اگر پدرش هم همراهمان باشد در درخواست ویزا مشکلی پیش نمی آید یا اگر ما سه نفر اقدام کنیم بهتر جواب میگیریم که هر دو فرزندم تحصیلات خود را در کانادا بگذرانند و پدرش بتواند بعد به ما ملحق شود برای دیدن یا حتی ماندن آیا در سالهای آتی تحصیلی می توانند اقامت بگیرند که همان جا برای ادامه تحصیل در دانشگاه اقدام کنند

مشاوره مهاجرت و ویزا:

به طور کلی باید شرایط به صورت دقیق مورد بررسی قرار گیرد. اما ترجیحا یک نفر پدر یا مادر همراه فرزندان برای ویزای کانادا درخواست می دهد و سپس پدر خانواده نیز برای دیدن اعضای خانواده درخواست ویزا خواهد داد. بله در صورتی که بتوانید وارد یکی از برنامه های مهاجرت کانادا شوید؛ میتوانید درخواست اقامت دائم کانادا داشته باشید.

مرضیه :

با سلام من دختر۱۵ ساله دارم کلاس نهم هستند قصد اخذ پذیرش دانش آموزی دارم برای کانادا،از مدارس خوب پذیرش می خوام که برای پزشکی بتونه کانادا ادامه تحصیل بدهند و منجر به اخذ اقامت بشه،سوال بنده این هست که ۱-آیا با توجه به اینکه بنده و پدرش هر دو به دلیل شاغل بودن و داشتن فرزند ۵ساله نمی توانیم همراه دخترمان شویم امکانش هست که دایی ایشان همراه بشوند،راهی هست که برادرم با توجه به اینکه مجرد هم هست همراه دخترم بشود؟و سوال ۲-آیادخترم با چه شرایطی در آینده می تواند درخواست ملحق شدن ما با او به عنوان خانواده ،که بتوانیم اقامت بگیریم شود؟ممنون میشم پاسخ بدهید

مشاوره مهاجرت و ویزا
با سلام و احترام

بله با توجه به همکاری موسسه با مدارس دولتی کانادا ثبت نام ایشان در بهترین مراکز دولتی آموزشی کانادا انجام میپذیرد. سرپرست همراه شخص درخواست کننده ی ویزای دانش آموزی فقط میتواند والدین آن شخص باشد. در صورتی که تمایل دارید که دایی ایشان همراه فرزندتان به کانادا بروند باید برای ایشان ویزای تحصیلی به صورت جداگانه درخواست کنیم.
پس از دریافت اقامت دائم کانادا میتواند شما را به کانادا به عنوان اسپانسر شیپ والدین دعوت کنند که بتوانید درخواست اقامت دائم کانادا داشته باشید.

محمد : با سلام. آیا بعد از سپری شدن مدتی تحصیل در کانادا دانش آموز می تواند درخواست اقامت کانادا بدهد؟ و اگر می شود این زمان چه مدت هست و چه مدت می بایست از زمان تحصیلش در کانادا گذشته باشد؟ با تشکر

مشاوره مهاجرت و ویزا
با سلام و احترام

در صورتی که وارد یکی از برنامه های مهاجرتی کانادا شوید بله میتوانید برای اقامت کانادا اقدام کنید.

farnia :

سلام وقتتون بخیر. با دبیرستان Boarding School Du Saint-nom-de-Marie همکاری میکنین؟ اگر ممکنه اطلاعات بشتری به ایمیلم ارسال کنین. ممنون.

مشاوره مهاجرت و ویزا
با سلام و احترام

لطفا با دفاتر ما در تهران یا کانادا در تماس باشید و یا به صفحه رزرو وقت مشاوره مراجعه نمایید.

مرجان نظری :

سلام من خواهر زاده ام ۱۵ساله است و برای ویزای دانش آموزی میخواهیم اقدام کنیم به طوریکه با مادرش به عنوان وارد کانادا بشود لطفا راهنمایی کنید تشکر

مشاور مهاجرت و ویزا
با سلام و احترام

در صورتی که بتوانند تمکن مالی مناسب برای اثبات پرداخت هزینه های تحصیل و زندگی را در کانادا اثبات کنند میتوانیم برای درخواست ویزای کانادا اقدام کنیم. در صورتی که تصمیم قطعی برای درخواست ویزای دانش آموزی کانادا دارید به صفحه رزرو وقت مشاوره مراجعه نمایید. و در صورتی که تمایل دارید شرایط شما به صورت رایگان مورد بررسی قرار گیرد به صفحه فرمهای ارزیابی رایگان مراجعه نمایید

 

گداعلی : با سلام من دو دختر ۸ و ۳ ساله دارم میخوام برای ویزای دانش اموزی کانادا اقدام کنم آیا امکان داره اگر داره به من و همسرم چه نوع ویزایی می دهند با تشکر

مشاور مهاجرت و ویزا
با سلام و احترام

با دریافت ویزای دانش آموزی فرزندان، والدین آنها شانس دریافت ویزای مولتی کانادا را خواهند داشت.

Matin :

سلام من 16 سال دارم ... می‌خواستم بدونم با چقدر هزینه می‌تونم ویزای دانش آموزی رو دریافت کنم؟برای سال 12 بعد از اون می‌تونم برای دانشگاه بورسیه بشم؟ یکی از بستگان ک بالای 18 سال هستن ... میتونن بعنوان گاردین با من بیان ؟(گاردینی ک مقیم کانادا باشه رو ندارم) می‌تونیم اونجا نیمه وقت کار کنیم ؟ چند وقت این ویزا اعتبار داره؟

مشاوره مهاجرت و ویزا
با سلام و احترام

هزینه شهریه مدارس در کانادا حدود 14000 دلار خواهد بود. امکان بورسیه شدن هم در دانشگاههای کانادا در صورتی که بتوانید توانایی های خود را اثبات کنید وجود دارد. گاردین در کانادا باید مقیم کانادا باشد. ویزا 1 سال اعتبار دارد. در صورتی که ویزای تحصیلی دریافت کنید اجازه کار پاره وقت را دارید.

amirreza jamali :

سلام.خسته نباشید.بین استرالیا و کانادا برای تحصیل در دبیرستان کدوم بیشتر پیشنهاد میشه؟ و دلایلشو هم اگه میشه ذکر کنید. ممنون

مشاوره مهاجرت و ویزا
با سلام و احترام

انتخاب کشور برای مهاجرت جز تصمیمات خود شما می باشد. اما تحصیل در کانادا برای دریافت اقامت امتیازاتی خواهد داشت. اما تحصیل در در استرالیا امتیازی نخواهد داشت.

عبدالله صادقيان :

سلام .ممنونم از پاسخ به سوال اولم . ممکنه بفرمائيد شرايط اخذ پيشنهاد کاري که فرموديد چيه ؟(بطور اجمال رئوس مطالب را بفرمائيد ).

مشاوره مهاجرت و ویزا

با سلام و احترام

شما سوال خودتون رو در صفحه ویزای دانش آموزی کانادا مطرح فرمودین. با داشتن ویزای دانش آموزی فرزندتان، والدین یا سرپرست ویزای توریستی کانادا دریافت میکنند و اجازه ی کار ندارند مگر اینکه در کانادا جاب آفر دریافت کرده یا وارد یکی از برنامه های مهاجرتی کانادا شوند.

عبدالله صادقيان :

سلام . ميخواستم بدونم اگه من براي فرزندم ويزاي دانش آموزي درخواست بدم و همسرم هم بعنوان ويزاي گاردين همراه ايشان برود . آيا همسرم ميتواند آنجا کار کند يا خير . چون من طبق تحقيقي که کردم اگه فردي بعنوان پرستار کودک يا سالمند دو سال با حداقل 30 ساعت کار در هفته مبادرت به پرستاري کودک در کانادا بکند بعد از دوسال مي تواند درخواست اقامت بکند .منظورم اينه که همزمان با اينکه پسرم در کانادا تحصيل ميکند آيا همسرم مي تواند شغل پرستاري را انجام بدهد که بعد از دو سال ايشان اقامت بگيرد و بعدا من هم بتوانم بروم.

مشاوره مهاجرت و ویزا

با سلام و احترام

با دریافت ویزای دانش آموزی کانادا و دریافت ویزای گاردین برای همسرتان ایشان اجازه کار نخواهند داشت مگر اینکه واجد شرایط ویزای کار در کانادا باشن و اگر بتوانند در طول اقامت فرزند جاب آفر دیافت نمایید شانس بالایی برای اقامت در کانادا خواهند داشت.

شکیب حسن زاده : با سلام و عرض احترامپسرم شش سال دارد و برای کلاس اول در سال آینده در نظر دارم برای ایشان درخواست پذیرش و اخذ ویزا کانادا اقدام کنمتمکین مالی قوی داریم فقط نگران کم بودم سن پسرم هستم که میخواهم مطمین شوم به همسرم ویزای همراه صادر میشودسپاسگذارم خواهم شد راهنمایی بفرمایید

با سلام و احترام 

بله امکان اخذ ویزای دانش آموزی کانادا برای فرزند شما فراهم هست و یکی از اعضای خانواده به عنوان سرپرست همراه ایشان خواهند رفت.

 

Maryam : سلام من دو فرزند پسر ١٥ ساله پايه نهم و دختر ١١ ساله پايه پنجم ابتدايي دارم. قصد گرفتن ويزاي دانش آموزي کانادا براي ايشان و خودم به عنوان همراه در كشور كانادا هستم. لطفا شرايط اخذ اين ويزا را توضيح و ارسال نماييد. در ضمن ساكن تهران هستم بسيار متشكرم

با سلام و احترام 

با دریافت ویزای دانش آموزی کانادا برای فرزندان شما والدین نیز به عنوان گاردین به کانادا خواهند رفت

اخذ ویزای دانش آموزی کانادا یک امر تخصصی و پیچیده میباشد و توضیحات بسیاری خواهد داشت که با جستجو در وبسایت میتوانید به جواب بسیاری از سوالات دست پیدا کنید.

شما میتوانید برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره های دفتر درتماس باشید و یا جهت مشاوره خصوصی اقدام به رزرو وقت مشاوره نمایید.

 

فرمهای ارزیابی رایگان
مشاوره اخذ ویزا اقامت و مهاجرت

ارتباط با ما

آدرس و راههای ارتباطی :

- موسسه کاریابی بین المللی ایران

- موسسه حقوقی بین المللی لیبرا

کانادا - تورنتو (دفتر مرکزی) :

Libra Liana Inc 2201 -250 Yonge St Toronto, Ontario M58 2L7 Canada.(مراجعه با رزرو وقت قبلی)

تلفن: 14164771878+ (پاسخگویی به زبان انگلیسی - 18 الی 24 بوقت تهران)

واتساپ: 14074084084+ (فقط جهت پیغام متنی) 

ایران - تهران:

خیابان شریعتی پایین تر از پل صدر، جنب پمپ بنزین، پلاک 1684 واحد3 - ورودی پارکینگ: جنب بن بست الهیه. (مراجعه با رزرو وقت قبلی)

تلفن: 982122609221+ 

آمریکا - فلوریدا: 

 Libra liana Co LLC  4700 Millenia Blvd, Suite 175  Orlando Florida ,Zip Code: 32839.(مراجعه با رزرو وقت قبلی)

تلفن: 14073935700+ (پاسخگویی به زبان انگلیسی - 18 الی 24 بوقت تهران)

ایمیل : info@visa724.com

ویزا 724

تمامی حقوق این سایت مربوط به ویزا 724 می باشد.