ویزای دانش آموزی کانادا

قیمت : طبق درخواست

رزرو وقت مشاوره

ویزای دانش آموزی کانادا


نوع ویزا : حتی اگر خودتان قصد انجام امور درخواست ویزای دانش آموزی کانادا را دارید، با دقت کامل این صفحه را مطالعه فرمایید، این مطالب بر مبنای تجربه و اطلاعات دقیق مشاوران و وکلای مهاجرت موسسه، تهیه و تالیف شده است.

کشور : کانادا

هشدار ها : برای درخواست ویزای دانش آموزی یا هر نوع دیگری از ویزای کانادا، از سپردن پاسپورت و مدارک شناسایی خود به افراد یا شرکتهایی که مجوز اداره مهاجرت کانادا و وزارت کار ایران را ندارند؛ خودداری کنید. حتما صفحه دریاره ما را مطالعه کنید

مدارک :

مدارک ذیل به صورت کلی عنوان می شود (ارائه تمامی آنها اجباری نیست).

ارائه مدارک دیگر، افزون بر مدارک زیر به نوع درخواست بستگی دارد.

الف) مدارک شناسایی جهت درخواست ویزای دانش آموزی کانادا: 

ارائه مدارک شناسایی و هویتی سرپرست و تمامی اعضای خانواده

ب) مدارک شغلی والدین:

باتوجه به تجارب و سوابق شغلی هر فرد، ارائه مدارک شغلی بسیار متفاوت است. در برنامه ویزای دانش آموزی، اثبات سوابق شغلی، دانش علمی و ارائه درست مدارک والدین بسیار اهمیت دارد.

ج) مدارک تحصیلی:

عموما ارائه آخرین مدرک تحصیلی کافی ست اما بسته به انتخاب روش مهاجرت می تواند متفاوت باشد.

د) مدارک مالی و ملکی والدین :

ارائه مدارک مالی و ملکی سرپرست و دیگر اعضای خانواده برای اثبات توانایی مالی الزامیست.

ه) فرم اطلاعات فردی جهت درخواست ویزا:

یک فرم اختصاصی از طرف کارشناسان موسسه در اختیارتان گذاشته می شود که باید آن را به دقت تکمیل نمایید.

قبل از اقدام به تهیه مدارک برای درخواست ویزای دانش آموزی کانادا، با متخصصان ما مشورت فرمایید.

توضیحات :

 

شرایط و هزینه ویزای دانش آموزی کانادا + مزایای تحصیل در کانادا

 

مراحل دریافت ویزای دانش آموزی کانادا:

یکی از مهمترین مسائل ویزای دانش آموزی کانادا، این است که شرایط شما برای شانس دریافت اقامت دائم کانادا توسط تیم مشاوره بررسی شود، صرفا دریافت ویزای دانش آموزی بدون پلن اقامتی توصیه نمی شود. باید بررسی شود خود شخص دریافت کننده ویزای دانش آموزی و والدین ایشان چقدر شانس این را دارند که در خاک کانادا، درخواست اقامت از طریق یکی از برنامه های مهاجرتی را داشته باشند.

ویزای دانش آموزی - ویزا724

مهمترین مزایای ویزای دانش آموزی و تحصیل در مدارس کانادا:

 

1. امکان دریافت ویزای کانادا برای والدین و تسهیل دریافت اقامت در کانادا به دلیل اینکه شانس ویزای تحصیلی یا ویزای کار برای والدین در خاک کانادا بالاتر از درخواست ویزا در خارج از خاک کاناست.

2. بهره مندی فرزندان از سیستم آموزشی بسیار با کیفیت کانادا و افزایش شانس پذیرش از بهترین دانشگاه‌های کانادا.

3. آموزش زبان انگلیسی و روابط اجتماعی بین المللی از سطح پایه در کشوری با زبان رسمی انگلیسی. 

4. هزینه کم مدارس نسبت به کشورهای هم سطح و هم زبان کانادا، مانند؛ انگلیس، استرالیا و آمریکا.

5. آشنایی بسیار سریعتر فرزندان با فرهنگ زندگی در کانادا به صورت آکادميک در صورتی که قصد مهاجرت به کانادا را دارید.

و...

نکته مهم: برای افزایش شانس ویزای دانش آموزی و ویزای توریستی والدین؛ بهتر است که تاریخچه سفر قوی داشته باشید(مثلا شینگن).

نکته مهم دوم: چیزی به نام ویزای همراه برای والدین وجود ندارند، والدین می توانند درخواست ویزای ویزیتور ثبت کنند.

خدمات ویزای توریستی کانادا که برای والدین صادر می شود در ویزا724 به دو صورت عادی و vip درخواست می شود.

هزینه دریافت پذیرش از مدارس کانادا:

250 دلار کانادا (با سربرگ معتبر آژانس مسافرتی) یا 1000 دلار کانادا (قرارداد مستقیم با وکیل/مشاور رسمی کانادا)

هزینه درخواست ویزای دانش آموزی:

650 دلار کانادا (با سربرگ معتبر آژانس مسافرتی) یا 1650 دلار کانادا (قرارداد مستقیم با وکیل/مشاور رسمی کانادا)

هزینه ویزای توریستی کانادا برای هر کدام از والدین (عادی):

350 دلار کانادا (با سربرگ معتبر آژانس مسافرتی) یا 1500 دلار کانادا (قرارداد مستقیم با وکیل/مشاور رسمی کانادا)

شرایط خدمات VIP ویزای کانادا در ویزا724:

1. تاریخچه سفر قوی به یکی از کشورهای حوزه شینگن، استرالیا، آمریکا، انگلستان یا ژاپن در 3 سال گذشته. در صورتی که تاریخچه سفر قوی ندارید، می توانید از پکیج VIP تور یونان یا ویزای توریستی فرانسه در ویزا724 استفاده کنید (دو سفر به حوزه شینگن، فول گارانتی + ویزای کانادا)

2. مدارک شغلی معتبر با گردش حساب متناسب با شغل

3. سند ملکی

4. تایید شرایط شما توسط مشاوران ویزا724: باما در تماس باشید...

 

ویزا 724 با سابقه ترین مرکز تخصصی ویزای کانادا (بیش از 10 سال سابقه با مجوز رسمی وزارت مهاجرت کانادا)، با تجربه بیش از هزار پرونده توسط وکیل دادگستری کانادا و مشاور رسمی اداره مهاجرت کاناداست. برای استفاده از خدمات ما می توانید به صفحه تماس با ما یا برای مشاوره تخصصی می توانید به صفحه مشاوره مهاجرت مراجعه بفرمایید.

همچنین اگر به هر دلیلی ریجکت شده اید می توانید صفحه رفع ریجکتی را مطالعه بفرمایید.

پاسخ به چند سوال بسیار مهم در خصوص ویزای دانش آموزی کانادا:

1. آیا میشه همزمان پدر و مادر برای ویزا همراه اقدام کنیم؟ چیزی به نام ویزای همراه نداریم، احتمالا منظور شما ویزای توریستی کاناداست که برای همراهی فرزندتان درخواست می کنید. بله می توانید همزمان درخواست ویزای توریستی ثبت کنید اما در اکثر مواقع درخواست تمام اعضای خانواده ریسک صدور ویزا را افزایش می دهد

2. آیا همراه فرزند که ویزای تحصیلی گرفته می تواند در کانادا کار کند؟ همانطور که در سوال 1 پاسخ داده شد، ویزای همراه به صورت ویزای توریستی ست و توریست اجازه کار در کانادا ندارد؛ فقط این موضوع باعث می شود که شانس این را داشته باشید که با کارفرماهای کانادایی مذاکره کنید برای گرفتن جاب آفر قانونی.

3. آیا شانس ویزا دانش اموزی بالاس؟ بسیار به شرایط هر فرد بستگی دارد و برای همه یکسان نیست.

4. هزینه ها به چه صورت است؟

بر آورد هزینه ها: به صورت کلی با هزینه حدود 15 تا 20 هزار دلار کانادا شهریه مدرسه (با کیفیت آموزشی بالا). البته با توجه به انتخاب مرکز آموزشی و شهر مورد نظر هزینه های شهریه متفاوت است. همچنین با حدود 3 تا 5 هزار دلار هزینه زندگی ماهانه میتوانید برای ویزای دانش آموزی کانادا اقدام کنید. برای هزینه های حق الوکاله و هزینه های قیم کانادایی هم می توانید با دفاتر ما در تماس باشید و یا وقت مشاوره رزرو بفرمایید.

5. آیا تنها راه مهاجرت به کانادا از طریق تحصیل فرزند است؟ خیر؛ روشهای مهاجرتی کانادا بسیار است. برای مطالعه روشهای اصلی مهاجرت، صفحه مهاجرت کانادا را مطالعه بفرمایید.

* در حال حاضر استانهای آتلانتیک کانادا شرایط خوبی برای کاریابی دارند، کاریابی در این استانها شانس بالاتری داشته و یکی از بزرگترین امتیازات این برنامه مهاجرتی، دریافت اقامت دائم کانادا در ابتدای پروسه است. برای دریافت اطلاعات کامل این نوع ویزای کانادا به صفحه کاریابی آتلانتیک مراجعه بفرمایید.

برای دریافت اطلاعات مدارس در ونکوور می توانید به صفحه معرفی مدرسه در ونکوور مراجعه بفرمایید.

برای دریافت اطلاعات مدارس در تورنتو می توانید به صفحه معرفی مدرسه در تورنتو مراجعه بفرمایید.

1) پس از تایید شرایط عنوان شده در فرم ارزیابی، مصاحبه حضوری یا تصویری یا تلفنی با فرد متقاضی ویزای دانش آموزی کانادا توسط موسسه به منظور دریافت اطلاعات زیر برگزار می شود:

- ارزیابی سطح زبان انگلیسی و یا فرانسه متقاضی برای مقطع دبیرستان (البته در ویزای دانش آموزی ارائه مدرک زبان الزامی نیست)

- میزان ھزینه کرد خانواده دانش آموز برای شھریه سالانه و ھزینه زندگی آنها

- انتخاب شهر و استان

- مکان و امکانات اسکان شھر انتخابی؛ در صورت ھمراھی خانواده دانش آموز و انتخاب محدوده خاصی از شھر به عنوان پیش فرض محل اسکان

- بررسی نمرات سالھای گذشته دانش آموز

- انتخاب قیم

- مکاتبه و انتخاب مرکز آموزشی در کانادا

- ھمراھی خانواده با دانش آموز در زمان تحصیل

- انتخاب مدرسه خاص یا برنامه خاص توسط متقاضی

- بررسی داشتن شرایط اخذ ویزا

- زمان ورود به مدرسه کشور مبدا (برخی دانش آموزان ایرانی از کشورھایی ھمچون ترکیه، امارات، گرجستان، قبرس، مالزی و... ورود میکنند.)

- خدمات درخواستی و مورد نیاز دانش آموز

 

2) مرحله دریافت مدارک لازم جهت پذیرش مدارس کانادا:

کپی صفحه اول پاسپورت متقاضی

ترجمه ریز نمرات

توصیه نامه از مدرسه قبلی (فرم دارد)

ترجمه کارت واکسیناسیون

تکمیل فرم قیم و گواھی امضای آن

تکمیل فرم Application مدرسه انتخابی.

در برخی از مدارس خصوصی پس از دریافت مدارک، درخواست یک مصاحبه تصویری را دارند که در زمان تعیین شده انجام می گیرد. برخی از مدارس نیز فرصت زمانی دو تا چھار ھفته را جھت بررسی نھایی وضع متقاضی در نظر میگیرند (غالبا این مدارس از کیفیت بھتری برخوردارند).

مدارس خاص و مشھور کانادا با سطح کیفی بالا گاھی پروسه یکساله برای پذیرش متقاضی دارند ولی به طور معمول مدارس خصوصی به طور متوسط ظرف یک ھفته نامه پذیرش اولیه را صادر میکنند. مدارس دولتی از طریق وب سایت رسمی اداره آموزش و پرورش شھر مربوطه اقدام به ثبت نام می کنند و این ادارات نیز به منظور ھماھنگی با مدرسه درخواستی مھلت 2 تا 3 ھفته ای در نظر می گیرند. در این خصوص امکان دارد مدرسه درخواستی در آن زمان امکان پذیرش دانش آموز بین المللی را نداشته باشد.

 

3) صدور نامه پذیرش مدرسه جھت اخذ ویزای دانش آموزی کانادا:

معمولا ھمراه با نامه پذیرش اولیه مدرسه نامه invoice نیز صادر می شود که حاوی اعلام کلیه ھزینه ھای ثبت نام و اعلام شماره حساب مدرسه و نحوه واریز مبلغ مذکور است. متقاضی بعد از واریز مبلغ مذکور که جھت ایرانیان معمولا از طریق صرافی ھا صورت میگیرد ظرف چند روز نامه پذیرش مدرسه را دریافت می نماید . در این نامه تاریخ شروع کلاس ھا ، تعداد واحد درسی و پایان کلاسھا اعلام می شود.

 

4) درخواست برای ویزای دانش آموزی کانادا و ویزای همراهان:

ارسال درخواست ویزای دانش آموزی برای دانش آموز و ویزای مولتی برای سرپرست و دیگر اعضای خانواده آماده سازی مقدمات سفر و اقامت دانش آموز.

 

اگر بیش از 18 سال سن دارید و تصمیم دارید برای تحصیل در کانادا اقدام کنید، صفحه ویزای تحصیلی کانادا را مطالعه بفرمایید.

کشور کانادا دارای یکی از بهترین نظام های آموزشی دنیاست. گزارش تحقیقات اخیر آمریکا و ارزیابی 90 کشور از نظر پایداری شرایط اقتصادی، رفاه اجتماعی، برابری درآمد و شرایط بازار کار نشان داد که کانادا دومین کشور برتر جهان برای مهاجران است و از نظر امکانات تحصیلات، کانادا مقام اول را در دنیا دارد. تحصیل در کانادا برای دانش آموزان بین المللی مقاطع ابتدایی، دبیرستان و پیش دانشگاهی میسر است. در کشور کانادا قوانین تحصیل در استانها متفاوت است مثلا در استان کبک تحصیل در مقطع ابتدایی و متوسطه 11 سال است و دانش آموزان قبل از ورود به دانشگاه باید 2 سال پیش دانشگاهی بگذرانند اما در سایر استان ها مقطع ابتدایی و متوسطه 12 سال است و پس از آن دانش آموزان می توانند مستقیماً وارد دانشگاه شوند و داشتن مدرک زبان انگلیسی و فرانسه برای این مقاطع الزامی نیست و از همه مهم تر اینکه پدر، مادر، پدربزرگ یا مادربزرگ می توانند دانش آموزان را در هنگام تحصیل همراهی کنند. بر اساس بند 2 ماده 30 قانون مهاجرت و حمایت از پناهندگان کانادا (Immigration and Refugee Protection Act) همه افراد زیر 18 سال حق تحصیل در کانادا دارند و تنها در شرایطی اجازه تحصیل به آنها داده می شود که والدین شان با ویزای موقتی، ویزای دانشجویی کانادا یا ویزای کار در کانادا حضور داشته باشند.

 

انواع مدارس مورد هدف برای ادامه تحصیل در کانادا:

این موسسه امکان پذیرش و دریافت ویزای دانش آموزی کانادا با شرایط خاص و مناسب از تمامی مدارس دولتی و غیر دولتی در سراسر کانادا را دارد. هر گروه از مدارس دارای قوانین و ضوابط خاص خود می باشد بنابراین اخذ پذیرش از هر مدرسه تابع شرایط متقاضی ویزای دانش آموزی کانادا می باشد. شرایط دریافت ویزای دانش آموزی برای برخی مدارس میتوان به میزان سطح زبان متقاضی، مقطع تحصیلی، زمان ورود به مدرسه، نمرات سالهای گذشته، کالج یا دانشگاه هدف، سطح مالی، محل اسکان، در برخی موارد مذهب و جنسیت متقاضی اشاره کرد.

 

ویژگیھای مدارس دولتی و خصوصی در کانادا:

1 - مدارس دولتی عموما دارای فضای بزرگ آموزشی و تجهیزات کاملی هستن و از شرایط رفاهی بالایی برخوردارند؛ مدارس دولتی می بایست دانش آموزان بومی و محلی را در اولویت قرار دھند بنابراین در مدارس دولتی تعداد کمتری از مهاجران تازه وارد پذیرش می شوند.  یک مقدار هماهنگی با مدارس دولتی برای تازه واردین سخت است مخصوصا دانش آموزانی که به زبان انگلیسی تسلط ندارند. مدارس دولتی از وسعت فضای زیاد، زمین ھای بازی و ورزشی، آزمایشگاه ھای مجھز، کتابخانه، سالن ھای ورزشی، سالن ھای نمایش و انواع کلوپ ھای ھنری، تفریحی، ورزشی وعلمی برخوردارند که مزیتی مھم است. اکثر مدارس دولتی و غیر دولتی در کانادا از اعتبار لازم جھت ورود به کالج ھا و دانشگاه ھای معتبر کانادا برخوردارند.

2 - مدارس دولتی در کانادا برای ورود به ترم ھای سپتامبر و فوریه تا زمان مشخصی ثبت نام انجام می دھند؛ برای مثال در استان انتاریو برای ورود به ترم سپتامبر، متقاضی تا 31 می ھمان سال وبرای ترم فوریه تا 15 نوامبر سال قبل فرصت ثبت نام دارد.

3 - غالبا متقاضیان دبیرستان ھای دولتی در کانادا می بایست از سطح زبان انگلیسی متوسط که حدودا معادل آیلتس 5 بوده برخوردار باشند. البته نیاز به ارائه مدرک آیلتس نیست ولی متقاضی باید نشان دھد که این سطح زبان را داراست. (می تواند مدارک معتبر آموزشگاهھای ایران باشد)

4 - ازآنجاکه مدارس دولتی اساسا سازگاری با فضای کلاس ھای این مدارس برای دانش آموزان ایرانی که به ناگھان به یک گرید ورود می‌کنند قدری مشکل خواھد بود.از لحاظ لھجه، سرعت بیان جملات، اصطلاحات محلی و امثالھم متقاضی می بایست دانش آموز آمادگی لازم را داشته باشد، و این آماده گی را در نامه درخواست ویزا اعلام نماید.

5 - نکته دیگر بافت اجتماعی مدارس دولتی در کانادا و رفتار فردی و گروھی دانش آموزان این مدارس است که غالبا با الگوھای رفتاری دانش آموزان ایرانی تفاوت دارد. مدارس دولتی در مقایسه با مدارس خصوصی، جمعیت بیشتر و سیستم بازتری دارند بنابراین امکان بروز خلاقیت ها و بهبود روابط اجتماعی بیشتر خواھد بود. اما خب جمعیت زیاد در کلاس ها خود یک مشکل بزرگ است.

6 - مدارس خصوصی در کانادا دارای درجه بندی های متفاوتی هستند که در انتخاب آنها باید بسیار دقیق عمل کرد. مدارس خصوصی به صرف اینکه چون شهریه بالایی داشته باشند لزوما جز مدارس خوب کانادا نیستند؛ چه بسا مدارس خصوصی در کانادا وجود دارند که حتی شهریه آنها نسبت به مدارس دیگر پایین است اما سطح آموزشی، فرهنگی و علمی بالایی دارند...

 

میزان شھریه در مدارس کانادا:

میزان شھریه در مدارس دولتی کانادا برای ھر استان ثابت و یکسان بوده و معمولا به طور سالانه اعلام می شود. به طور مثال شھریه مدارس دبستان دولتی در سال 2018 برای یک سال و دو ترم تحصیلی 13 ھزار دلار کانادا بوده که در خصوص دبیرستان ھای دولتی به 14 ھزار و 500 دلار کانادا می رسد. در استان انتاریو میزان شھریه در مدارس خصوصی متناسب با کیفیت ، وسعت فضاھا و خدمات ارائه شده از حدود ده ھزار دلار کانادا تا 30 ھزار دلار کانادا برای مقطع دبستان و از حدود 12 ھزار دلار کانادا تا 40 ھزار دلار کانادا برای مقطع دبیرستان می باشد. البته این شھریه شامل ھزینه خوابگاه، یونیفرم، کتاب، بیمه درمانی، سرویس رفت و آمد و امثالھم نخواھد بود. در این بین برخی از مدارس ھزینه Fee Registration را نیز دریافت میکنند که مربوط به ثبت نام بار اول دانش آموز در آن مدرسه بوده و سالھای آتی حذف میگردد و معمولا بین 1000 تا 9000 دلار کانادا است.

معمولا برخی از مدارس خصوصی در کانادا ھزینه کلاس ھای ESL را به طور جداگانه دریافت می کنند و گاھی لیست مفصلی از فعالیتھا و خدمات سالانه خود را اعلام و ھزینه ھر یک را نیز دریافت می کنند ولی در مجموع میزان شھریه مدارس خصوصی به طور متوسط بین 15 تا 20 ھزار دلار کاناداست. 

 

نکات مھم در انتخاب مدرسه در کانادا:

جدای از شرایط متقاضی و خواسته ھای او، موارد زیر می بایست مورد توجه و دقت قرار گیرد:

1. آیا مدرسه از اعتبار لازم جھت ورود به دانشگاه ھای معتبر و رتبه بالای کانادا برخوردار است یا خیر؟ دانشگاه ھا برخی از مدارس را به لحاظ آموزشی ضعیف دانسته و امتیاز کمتری به آنھا می‌دھند.

2. آیا مدرسه دوره ESL نیز ارائه می دھد؟ در صورتی که ارائه ندھد، دانش آموز می‌بایست ھزینه اضافه را پرداخت نماید و شھریه پرداختی این مورد را پوشش نخواھد داد.

3. آیا شھریه پرداختی برای یک سال جھت 8 واحد درسی بوده و یا کمتر؟ ھر دانش آموز دبیرستانی حداکثر امکان گذراندن 8 واحد درسی را دارد که بھتر است شھریه پرداختی شامل 8 واحد درسی باشد.

4. آیا اگر دانش آموز امکان حضور در کلاس ھا را در زمان مقرر نداشته باشد (که معمولا ناشی از تأخیر در صدور ویزای دانش آموزی کانادا است) آیا امکان انتقال مبلغ شھریه به ترم بعد وجود دارد و ھزینه پرداختی برای آن ترم محفوظ می ماند؟

5. مدارسی سطح پایین که Fee Registration دریافت می کنند معمولا مطلوب دانش آموزان ایرانی نیستند به دلیل اینکه در صورت عدم دریافت ویزا این مبلغ برگشت پذیر نیست و امکان دارد بین ھزار تا 9 ھزار دلار زیان دیده شود.

6. امکان تحصیل به صورت آنلاین در کانادا وجود دارد ولی نیاز به رعایت نکات خاصی است.

7. نکته بسیار مھم، جانمایی مدرسه در شھرهای کانادا و نحوه دسترسی به آن است که اگر شرایط خوبی نداشته باشند بسیار سخت و ھزینه بر خواھد بود.

8. در صورتی که والدین همراه دانش آموز بتوانند وارد یکی از برنامه های مهاجرتی کانادا شوند؛ می توانند برای اقامت دائم کانادا اقدام کنند، اما به خودی خود ویزای دانش آموزی نمی‌تواند منجر به اقامت کانادا شود. (در پروسه دریافت اقامت دائم نیز، در کانادا همراه شما خواهیم بود)

 

   ھزینه ھای مربوط به زندگی روزانه دانش آموز (کاملا به سبک زندگی، انتخاب شهر، انتخاب محله بستگی دارد؛ لذا این اعداد حدودی است):

1 - ھزینه مربوط به اسکان Homestay: بین 800 تا 1500 دلار کانادا که بستگی به شرایط میزبان و خدمات او دارد. * خوابگاه: بین 800 تا 1200 دلار کانادا * ھمراه خانواده: آپارتمان یک خوابه بین 1500 تا 2000 دلار کانادا و دوخواب بین 1800 تا 2800 دلار کانادا

2 - حمل و نقل ماھانه: با استفاده از حمل و نقل عمومی حدود 100 تا 200 دلار در ماه

3 - خوراک و تغذیه: معمولا دو تا سه وعده غذا در سیستم Homestay ارائه می شود ولی در صورت زندگی مستقل بین 500 تا 700 دلار در ماه

4 - پوشاک و وسایل بھداشتی: حدود 50 تا 100 دلار در ماه

5 - کتاب، خط تلفن، اینترنت ھمراه: ماھی 100 دلار

6 - متفرقه: ماھی 100 دلار

 

  شرایط دریافت ویزای دانش آموزی کانادا:

1. اگر دانش آموزی در خارج از کانادا باشد و مقیم یا تابع کانادا نباشد، با او همانند دانشجویان رفتار می شود و می تواند از مدرسه ای در کانادا پذیرش بگیرد.

2. دانش آموزان نمی توانند با ویزای توریستی در کانادا تحصیل کنند و باید برای دریافت ویزای تحصیلی اقدام کنند.

3. داشتن حداقل 5 سال و حداکثر 17 سال سن.

4. داشتن پشتوانه مالی از سوی پدر و مادر برای پرداخت شهریه مدارس و مخارج زندگی فرزند و همراه آن در زمان تحصیل در کانادا با ارایه مدارک بانکی.

5. داشتن قیم یا همان Custodian در کانادا که این فرد باید صلاحیت داشته باشد. همچین باید فردی کانادایی یا دارای اقامت دائم کانادا باشید.

6. اگر پدر و مادر آنها را همراهی نکنند باید نشان دهند که در کانادا قیم Custodian دارند و همچنین موافقتنامه ای بین والدین یا قیمشان Legal Guardian در کشور مبدأ با قیمشان در کشور کانادا امضا شده است.

 وضعیت سکونت دانش آموزان بین المللی در کانادا:

1. اقامت با پدر، مادر، پدربزرگ یا مادر بزرگ(واجد شرایط جسمی و روحی) که با ویزای همراه (ویزای موقت) به کانادا خواهند آمد.

2. اقامت با بستگان، دوستان یا آشنایانی که ساکن کانادا هستند.

3. اقامت در پانسیون مورد تایید اداره آموزش و پرورش و دولت کانادا

 

اگر علاقه به سرمایه گذاری در کانادا و دریافت اقامت کانادا از طریق خرید بیزینس در کانادا دارید، با مطالعه صفحات خرید رستوران در کانادا و خرید پمپ بنزین در کانادا می توانید از دید تجاری، اطلاعات کافی راجع به این مثال های خرید بیزینس در کانادا داشته باشید. همچنین اگر تمایل به راه اندازی بیزینس فرانچایزی را دارید، بهتر است، صفحه خرید فرانچایز در کانادا را مطالعه فرمایید.

 

نکته بسیار مهم: 

وکلای دادگستری، موسسات حقوقی، موسسات کاریابی بین المللی،  موسسات اعزام دانشجو، حتی آژانس های مسافرتی، یا افراد حقیقی، برای فعالیت در حیطه ویزا و مهاجرت به کانادا باید از شورای قانونگذاری مهاجرت کانادا (ICCRC) مجوز داشته باشند؛ در غیر این صورت، هرگونه فعالیت آنها از دیدگاه کانادا در حیطه ویزا و مهاجرت غیر قانونی ست.

 

 در سایت رسمی مهاجرت کانادا اعلام شده است که؛ اگر از بی تجربگی و کلاهبرداری این‌گونه افراد یا موسسات فاقد مجوز ICCRC متضرر شوید، هیچ راهی برای پیگیری و رفع اتهامات خود ندارید. پس فقط به مشاوران یا وکلای رسمی کانادا اعتماد کنید تا  در صورت بروز مشکل، مدافع منافع شما باشیم.

 

کشور کانادا فقط به وکلا و مشاوران رسمی مقیم کانادا که از iccrc مجوز دارند، اجازه فعالیت در حیطه مشاوره و انجام امور ویزا و مهاجرت به کانادا را می دهد.

وکلای دادگستری، موسسات، آژانسهای مسافرتی  و یا هر شرکت دیگری، بدون حضور وکیل یا مشاور رسمی مهاجرت کانادا، نمی‌توانند نامه دفاعیه از موکل خود به اداره مهاجرت کانادا ارائه دهند.

 

در صورت عدم وجود وکیل یا مشاور رسمی مهاجرت کانادا، این شرکتها یا افراد، یک ایمیل به نام شما درست می کنند و تمامی امور را به جای شما و با یک هویت جعلی انجام می دهند و گاها حتی اکانت و پسوورد را در اختیار شما نمی گذارند، یا اینکه به عنوان واسطه عمل کرده و تمامی امور مهاجرت یا ویزا را به یک مشاور یا وکیل رسمی کانادا می سپارند. فقط قرارداد مستقیم با مشاور یا وکیل رسمی مهاجرت به کانادا (مورد تایید ICCRC) را امضا کنید.

 

 

   خدمات دیگر:

1. ارائه اطلاعات و مشخصات دقیق مدرسه مورد نظر و یا ارائه مشاوره برای انتخاب مدرسه در کانادا

2. پر کردن فرمهای مربوطه به معرفی دانش آموز متقاضی به مدرسه

3. تعیین و انتخاب قیم برای دانش آموزان ( این مورد برای دریافت ویزای دانش آموزی کانادا اجباری می باشد و فرد قیم باید مقیم کانادا باشد.)

4. ارائه خدمات vip به متقاضیان مانند پیکاپ فرودگاهی و در اختیار گذاشتن مترجم

5. اسکان دانش آموزان به صورت مستقل

6. تهیه homestay یا خوابگاه

7. افتتاح حساب بانکی شخصی به نام فرد متقاضی

8. شناساندن شهر و راههای ارتباطی و سیستم حمل و نقل کانادا

9. ثبت نام در مراکز فرهنگی و کتابخانه های شهر

10. شناساندن خدمات شهری و دولتی برای متقاضیان ویزای دانش آموزی کانادا

11. خدمات لازم برای همراهان دانش آموز

12. ثبت نام کمپ های دانش آموزی در تابستان

13. ثبت نام در کلاسهای زبان برای یادگیری هرچه بهتر زبان های رایج در کانادا ( انگلیسی، فرانسوی)

14. انجام تمامی مراحل دریافت پذیرش معتبر از مدارس برای درخواست ویزای دانش آموزی کانادا

15. انجام تمامی مراحل دریافت ویزای دانش آموزی کانادا و ویزای کانادا برای همراهان دانش آموز.

 

مطالب پیشنهادی:

ویزای تحصیلی کانادا

> روشهای اصلی مهاجرت به کانادا

ویزای دبی

ویزا 724، در کنار شرکت حقوقی مهاجرتی و شرکت توسعه بیزینس در کانادا، با داشتن تجربه راه اندازی و توسعه بیش از 100 کسب و کار موفق، صفر تا صد خدمات خرید بیزینس یا راه اندازی بیزینس، امضای قرارداد قانونی و انجام امور مهاجرتی را ارائه می کند. ما کسب و کار را مطابق با شرایط شما، انتخاب و برای خرید یا راه اندازی آن اقدام می کنیم. در صورتی که قصد راه اندازی یک کسب و کار در کشور کانادا را داشته باشید و اگر تمایل دارید در فرانچایز های قوی کانادا سرمایه گذاری کنید، می توانید با ما در ارتباط باشید.

در این شرکت، گام به گام در خدمت اهداف کارآفرینانی هستیم که میخواهند بیزینس موفقی در کانادا داشته باشند و از راههای برنامه های تجاری روشهای سرمایه گذاری در کانادا ، ویزای استارتاپ و راه اندازی بیزینس به کانادا مهاجرت کنند.

دریافت اطلاعات تماس و اطمینان از مجوز های ما، با مراجعه به صفحه > درباره موسسه مهاجرتی ما

اطلاعات تکمیلی

قیمت

طبق درخواست

مدت اقامت

طبق درخواست

مدت اعتبار

طبق درخواست

مدت اخذ ویزا

3 الی 6 ماه


مشاوره رایگان/پرسش و پاسخ


همراهان گرامی، در این قسمت میتوانید سوالات خود را مطرح نمایید. در اولین فرصت پاسخگوی شما خواهیم بود.(نمایش عمومی)


Fereshteh shojaei :

عرض ادب و احترام ما یک خانواده ی چهارنفره هستیم که با ویزای توریستی مولتی در تاریخ 20 ژوئن وارد کانادا میشویم. سوال من اینست که آیا امکان دارد بعد از ورود به کانادا دو فرزندم که کلاس هشتم و ششم می‌باشند ، ویزا را تغییر بدهیم که امکان مدرسه رفتن داشته باشند ؟ آیا با همان ویزای توریستی امکان ثبت‌نام در مدرسه را دارند؟ و سوال آخر اینکه ددلاین ثبت‌نام در مدارس چه زمانیست؟ ممنونم اگر پاسخ بفرمایید

Elham Ne :

سلام وقتتون بخیر ببخشید برای مهاجرت کسی که مشکل هپاتیت ب دارد میتواند اقامت بگیرد یا خیر امکان دریافت اقامت دائم برایش وجود دارد البته درخانواده فقط یک نفر مبتلا شده است و بقیه این مشکل راندارند و تحت درمان می باشد ممنون میشوم راهنمایی کنید

با درود 

متاسفانه آن یک نفر در تست مدیکال رد خواهد شد

Parmis :

ایا برای مهاجرت تحصیلی به ایلتس نیاز است؟

مریم باشوکی :

با سلام درصورت نامه پذیرش از مدرسه هزینه اخذ ویزای دانش آموزی و ویزای همراه چغدر است در صورت واجد شرایط بودن و تکمیل مدارک چغدر احتمال ویزا شدن هست .

نسرین غلامعلی زاده :

سلام پسر من متولد 2004/06/10 هست در پایه یازدهم تجربی مشغول به تحصیل هست . آیا امکان تحصیل در پایه دوازدهم را در مدارس بین المللی شبانه روزی کشور کانادا شهر ونکور را دارند؟ ممنونم

حمید علی جباری :

با سلام و عرض ادب برای پسرم که مقطع دهم هست و علاقمند به فوتبال، با توجه به هزینه ها بهترین کشورها کدامند؟ با احترام

حمید علی جباری :

سلام و عرض ادب برای پسرم که مقطع دهم دبیرستان است، و علاقمند به فوتبال، بهترین کشور از نظر هزینه و اثربخشی کجاست؟ با احترام

مریم مرامی :

سلام وقت بخیر من دانشجوی ترم سوم ارشد علوم شناختی _ رسانه از پژوهشکده علوم شناختی icss هستم و پسرم پایه 11 تجربی علامه حلی تهران هست محبت میکنید راهنمایی بفرمایید ما چطور میتونیم ویزای تحصیلی بگیریم و در کانادا ادامه تحصیل بدیم و اقامت بگیریم سپاسگزارم

برای سال 12 می توانیم برای ایشان اقدام کنیم

آذرنوش خوشخو :

روز شما به خیر من فوق لیسانس طراحی پارچه و لباس و همسرم فوق لیسانس فیزیوتراپی هستند.همسرم مدت 32سال است کلینیک فیزیوتراپی دارند و امکانات مالی مناسبی داریم. قصد ادامه تحصیل دبیرستان برای پسر 15ساله خود در مونترال داریم. خواهرم وخانواده اش مقیم کانادا نزدیک مونترال شهر لاپقی هستند. تمایل داریم پسرم برای زندگی در منزل خواهرم اقامت داشته باشد. کمی در مورد مدارس تحقیق کرده ام .دبیرستان غیر دولتی مناسب و نزدیکتر از بعد مسافت به محل زندگی خواهرم مطلوب من است (لاپقی جنوب مونترال است)هزینه شما برای به عهده گرفتن امور و زمان مناسب برای اقدام پذیرش تحصیلی را چه زمان پیشنهاد میفرمائید.

Az :

با سلام من دو فرزند 11 و 15 ساله دارم . قصد دارم برای هر دوی انها ویزای تحصیلی بگیرم. آیا دوست صمیمی من که شهروند کاناداست می تواند قیم هر دوی انها باشد؟

محمد رضا شادمانی :

سلام و عرض ادب پدر و مادر دانش آموز میتوانند (همزمان ) با ویزای دانش آموزی در کانادا زندگی کنند ؟ اگر اینطور هست ،آیا مدت خاصی دارد و یا مادام که فرزندشان ویزای تحصیلی دارد ، میتوانند در کانادا زندگی کنند ؟

مریم رحمانی :

سلام. آیا پیشنهادی برای مهاجرت پسرم که متولد 28\8\2004 است و پایه دهم را به پایان رسانده دارید؟ لطفا راهنمایی بفرمایید. سپاس

سارا پاینده :

من 34 سالمه و دو تا پسر 11 و 9 ساله دارم .میخواستم بدونم ما میتونیم درخواست ویزای دانش اموزی کنیم برای کانادا . و اینکه یه پسر 4 ساله هم دارم از نظر مالی مشکلی نداریم و تمکین مالی خوبی داریم . و شانس قبولی و دریافت ویزا برای ما چقدره ؟

دانیال :

بادرود.پسرم امسال در کلاس 10ایران باید برود.جند روز دیگر 15ساله پرمیشود.زبانش خوب ازبچگی کلاس انگلیسی می‌ره با معدل نزدیک بیست قبول شده ما چگونه میتوانیم ایشان را برای ادامه درس به کانادا بفرستیم.بنده سه تا فرزند دارم .خانواده همراه ایشان میتواند به کانادا مهاجرت کند .باتشکر

شهرام اسدی :

با عرض سلام و تشکر بابت مطالب مفیدی که ارائه کردید، برنامه ام اینه پسرم که امسال دانش آموز کلاس هفتم هست برنامه ریزی برای شروع به تحصیل در دبیرستان های کشور کانادا انجام دهم سوالی که مطرح هست اینه که اولا از کی باید شروع بکنم برای ویزا و ثبت نام دوما زبان انگلیسی باید در چه حد باشه سوما اینکه در صورت ادامه تحصیل و قبولی در دانشگاهای کانادا امکان اخذ ویزای دائم و کار برای فرزندم در آن کشور وجود دارد

فاطمه الهی :

من مادر دو فرزند 4 و 6 ساله هستم میخوام بچه ها تو کانادا درس بخونن و براشون ویزای تحصیلی بگیرم بعد که امدبم برای ویزای دایم اقدام کنم میشه راهنمایی بفرمابید

Yasamin :

آیا امکان هست که وکیل برای مقطع دبیرستان اقامت دائم بگیره تا هزینه های مدرسه رایگان بشه؟

خیر. مگه اینکه والدین شخص دانش آموز شرایط اقامت دائم را داشته باشند

Yasamin :

سلام اگر در مقطع کارشناسی وارد دانشگاه شویم و بعد از چند سال اقامت دائم بگیریم ، امکان کم تر شدن هزینه های مقاطع کارشناسی ارشد و دکترا هست؟

بعد از دریافت اقامت دائم کانادا هزینه های تحصیلی تقریبا یک دهم یک فرد خارجی خواهد بود

ایلیا :

سلام من 15 سالمه و کلاس نهم هستم معدل تمام دروسم هم تا کلاس هشتم 19.93 بوده اما به دلایلی نتونستم امسال یعنی سال نهم رو بخونم و شاید معدلم به زیر 10 رسیده و اینکه ایا الان میتونم با کارنامه سال هشتمم ویزای تحصیلی بگیرم یا خیر؟؟؟ چون هنوز سال تحصیلی نهمم تموم نشده و کارنامه نوبت دوم نهمم هنوز نرسیده ایا میتونم از این 2 ماه که تا خرداد مونده استفاده کنم و با کارنامه هشتمم ویزا بگیرم و اینکه اگر من تونستم ویزای تحصیلی بگیرم راهی داره که طی سالهای اینده اقامت دایم بتونم بگیرم هم خودم هم پدر و مادرم؟؟ خیلی ممنون

ممکنه.

با ویزای دانش آموزی اقامت دائم دریافت نمی کنید

آرزو محمودی :

باسلام خانواده ما همگی ویزای توریستی کانادا را داریم و به آن کشور چند مورد رفت آمد داشته ایم . یکی از فرزندانم امسال از دانشگاه هالیفکس پذیرش دانشگاهی گرفت . و برای دختر دومم می خواهم با ثبت نام در پایه هفتم ویزای تحصیلی بگیرم . و امکان زندگی در آن شهر را دارم . لطفا راهنمایی فرمائید. ممنون.

مشکلی نخواهید داشت اما توصیه می شود اگر قصد مهاجرت خانوادگی دارید، وارد پروسه های اقامتی کانادا شوید. از این رو می توانید با دفاتر در تماس باشید، شما را راهنمایی خواهند کرد

 

m.gh :

سلام وقت بخیر من و همسرم هر دو لیسانس زبان داریم و مدرک ایلتس هم به تازگی گرفتیم و مشکلی از نظر زبان نداریم و همسرم دکترای جامعه شناسی دارن طبق امتیاز بندی اکسپرس اینتری حدود 430امتیاز داریم که اگر مدرک فرانسه رو‌هم همسرم ظرف دوسه ماه اینده بگیرن بیشتر میشه چون در حد بیسیک فرانسه رو بلد هستیم اگر ما وارد پول بشیم با این امتیازو کم باشه امتیازمون ایا اگر فرزند 13ساله امون رو با پدرش با ویزای تحصیلی بفرستیم ایا امکان دریافت جاب آفر رو داره همسرم؟با توجه به اینکه همراه اجازه کار یا تحصیل نداره میتونه اونحا جاب افر بگیره و امتیازش رو‌کامل کنه ؟یا اینکار ریسک داره؟چون باید تمام دارو‌ندارمون رو بفروشیم تا تمکن مالیش رو چور کنیم خواهشا راهنمایی کنید ایا احتمااش هست کسی بانمره ایلتس 8 و مدرک دکترا نتونه کار موجهی پیدا کنه ؟و مجبور بشه برگرده ؟

هیچ تضمینی نیست که بتونید در کانادا جاب آفر پیدا کنید. بهتره که امتیازات اکسپرس اینتری استانی رو هم بررسی کنید. برای بررسی دقیق امتیازات اکسپرس اینتری می توانید با دفاتر ما در تماس باشید، راهنمایی تون میکنن

Sajjad :

سلام . من 16 سالمه و قصد ادامه ی تحصیل در کشور کانادا را دارم میخواستم بدونم چقد سرمایه نیاز است تا بتوان در کانادا تحصیل کرد

برای یک سال هزینه شهریه مدرسه و هزینه زندگی حدود 30 هزار دلار کانادا در نظر بگیرید

محمد حسین خائف :

سلام خسته نباشید من دارای گواهینامه پایه یک میتوانم اقامت بگیرم ودر ضمن با تحصیل فرزند در کانادا چطور امکان دارد؟ممنون میشم راهنمایی کنید

اگر کارفرمای واجد شرایط اهدای جاب آفر پیدا شده و رزومه شما رو تایید کنند ممکنه.

با تحصیل فرزند در کانادا امتیاز اقامتی نخواهید داشت، فقط شانس محاسبه حضوری با کارفرمای کانادایی را پیدا می کنید

ارمیا قمیان :

سلام من 12 سال دارم و میخواهم ویزای تحصیل در کانادا رو بگیرم. آیا می توانم؟

اگر توانایی پرداخت هزینه ها را داشته باشید، بله

علیرضا محمدپور :

سلام . خواستم بدونم که آیا برای خرید بیزنس با بازدهی تقریبا خرج یک خانواده 4 نفره در ایالت کبک میشه با مبلغ تقریبا 200 هزار دلار کانادا اقدام کرد یا خیر یا شاید رقم دیگه ای لازم هست . اگه رقم دیگری هست اعلام کنید

اگر با یک انتخاب صحیح و پلن دقیق بیزینسی همراه باشد، بله

Parisa :

با سلام و احترام. آیا در حال حاظر به خاطر شیوع کرونا در کانادا و بسته شدن موقتی مدارس، آیا باز هم نامه پذیرش میدن؟ مثلا برای ترم دی برای مدارس ابتدایی؟ با تشکر.

Parisa :

با سلام و احترام.آیا در حال حاضر به خاطر کرونا و بسته شدن موقتی مدارس کانادا، آیا نامه پذیرش برای مدارس ابتدایی صادر میکنن یا نه؟ مثلا برای ترم دی آیا پذیرش میدن؟ با تشکر.

بهار :

سلام من یک دختر 7 ساله دارم که میخوام بدونم امکانش هست از طریق ثبت نام دخترم تو مدارس کانادا تا ویزای دانش آموزی براش بگیریم و من هم ویزای همراه بگیرم؟

سحر :

سلام وقتبخیر من 34 سالمه و لیسانسمو 12 سال پیش گرفتم،ی دختر 8 ساله دارم و همسرم 40 سالشه و مهندس برقه و شاغل و ی کار دولتی داره،چ راهی رو شما پیشنهاد میکنید برای مهاجرت ب کانادا؟تمکن مالیم 500 تومنه

اطلاعاتتون رو در فرمهای ارزیابی رایگان وارد نمایید

غزال :

صفحه فرم ارزیابی شما ایمیل منو قبول نمیکنه

در ابتدا و انتهای فیلد ها از خط فاصله استفاده نکنید

Mona :

سلام، وقت بخیر من یک خانوم 36ساله هستم و قصد مهاجرت به کانادارو دارم ویزای توریستی دارم میگیرم و تاریخش هم 5ساله هستش، میخواستم منو راهنمایی کنید چه کارکنم که مجبور نباشم پناهنده بشم؟

مشخصات خود را در فرمهای ارزیابی رایگان وارد نمایید

a :

سلام من 15 سال دارم.برای تحصیل در کانادا به مشکل برخوردم و استادی پرمیت نمیتونم بگیرم چون نامه از مدرسه ی مورد تایید ندارم میشه کمکم کنید

علیرضا :

سلام زير هجده هستم و مدرک ادونس زبان دارم و معدل متوسط رو به بالا در مدرسه رتبه برتر اصفهان

سوالتان چیست؟

محمدامین فراقی : بچه من 6 ساله هست.و خانمم به عنوان قیم میخاد بره.چندتا سوال آیا خانمم به عنوان قیم میتونه کار کنه؟؟

سلام
خیر

علی :

سلام دخترم 12سالشه سال ششم اگر براش ویزای تحصیلی بگیرم خودم میتونم بیام دوره ای رو مثل دوره اموزش برق ببینم؟

اگر شرایط پذیرش و ویزای تحصیلی را داشته باشید، بله ممکن است

 

عرفان :

سلام خسته نباشید ببخشید میشه با ویزا تحصیلی کانادا اقامت داعم رو گرفت؟

دانش آموزی خیر، اما اگر یکی از والدین وارد یکی از برنامه های مهاجرتی کانادا شوند، بله

مریم باباشمسی :

سلام و درود بنده 36 ساله دارای فرزند دختر 5 ساله هستم که برای اقامت تحصیلی فرزندم به همراه والدین میخواهن اقدام کنم سوال اول : به پدر و مادر ویزای همراه داده میشود؟ سوال دوم : بعد از ورود بنده میتوانم در کالج ثبت نام کنم ؟ سوال سوم: اگر بعد از ورود به کانادا کار پیدا کنیم میشود نوع ویزا را تغییر داد؟ سوال چهارم : اگر به یکی از والدین ویزای همراه بدهند از چه طریق نفر دیگر باید وارد کانادا شود؟؟

اول: در ویزای دانش آموزی چیزی به نام ویزای همراه نداریم، والدین می توانند درخواست ویزای توریستی داشته باشند، که اجازه کار در کانادا نخواهند داشت.

دوم: بله اگر شرایطش را داشته باشید میتواندی در مراکز آموزشی ثبت نام کنید و درخواست ویزای تحصیلی داشته باشید.

سوم: ویزا تغییر نمی کند، اگر کار پیدا کنید می توانید درخواست کننده ویزای کار باشید.

چهارم: ویزای همراه وجود ندارد. اگر شما ویزای تحصیلی بگیرید، همسرتان می تواند درخواست کننده ویزای کاری کانادا باشد

مریم :

سلام ما میخواهیم برای اقامت دائم از طریق ویزای تحصیلی فرزند اقدام کنیم دختر بنده 5 ساله است آیا شرایطی وجود دارد به پدر و مادر ویزای همراه بدهند و بعد در کانادا ویزا را به تحصیلی و کاری تغییر دهیم؟

مریم باباشمسی :

سلام برای تحصیل دختر 5 ساله ام میخواهن تحصیلی اقدام کنم میخواهم بدانم آیا ممکن است پدر و مادر هر دو ویزای گاردین بگیرند و بعد از آن ویزا را به کاری و تحصیلی تغییر دهند؟

اگر هر دو والدین درخواست ویزا داشته باشند، شانس ویزای تحصیلی بسیار کم خواهد شد، باید شرایط والدین بررسی شود که بدانیم برای ویزای جدید در کانادا چقدر شانس دارند

می‌توانید مشخصات خود را، برای بررسی دقیق شرایط، در فرمهای ارزیابی رایگان وارد نمایید

مبینا :

سلام من چهارده سالم هست و پدر و مادرم در جریان این قضیه نیستند میخواستم بدونم بهترین راه گرفتن ویزا برای من وی هست لطفاً در یک زمان مشخص به من پیام بدهید و رنگ نزنید

فرزندان تحت تکفل والدین، بدون اجازه آنها اجازه تحصیل در کانادا را ندارند

محمد علی حجازی نصر :

سلام میخواستم برای مدرسه سال 12 اقدام کنم برای مدارس دولتی میخواستم ببینم میتونم از اول خرداد شروع کنم؟

باید 6 ماه قبل از شروع ترم پروسه دریافت پذیرش و ویزا را شروع کنید

Saba :

سلام وقتتون بخیر دختر من کلاس دهم رشته ریاضی هست و معدلش بالای 19 هست میخوام برای سال یازدهم بفرستمش کانادا اما اشنایی مقیم کانادا نداریم وخودمان هم نمیتوانیم بیایم چطور میتوانم بفرستمش؟

از سمت ما قیم معرفی می شود.

می‌توانید مشخصات خود را، برای بررسی دقیق شرایط، در فرمهای ارزیابی رایگان وارد نمایید

همچنین هزینه های حق الوکاله فقط در جلسات مشاوره (حضوری یا غیر حضوری) عنوان خواهد شد : رزرو وقت مشاوره

عبدالله حدادی :

سلام من میخواهم در خارج از کشور تحصیل کنم تنهایی سنم هم 14سال است تحصیل رایگان من کانادا را دوست دارم و همچنین تحصیل در کانادا عمم خودش کاناداس میگه ویزای تحصیلی بگیر میارمت پیش خودم آیا از تحصیل رایگان بر خوردار میشم؟

احتمال دریافت بورسیه تحصیلی برای مدارس کانادا بسیار ضعیف است

AHB :

سلام شما گفته بودید که با یکی مدارس خصوصی قرار داد همکاری داریدکه 50 درصد تخفیف میدن خواستم بدونم با این 50درصد چقدر میشه شهریه ؟!؟!و تمکن مالی چقدر میخواد ؟؟!؟

صفحه را به صورت کامل مطالعه بفرمایید، اطلاعات عنوان شده است

Ffa :

سلام ببخشید برای ویزای دانش آموزی من دو فرزند 15 و ده ساله دارم به عنوان همراه من و همسرم هر دو باهم میتونیم همراهشون باشیم

شانس ویزا بسیار کم خواهد شد

ماهان :

آیا اجازه ی کار برای همراه دانش آموز وجود دارد

خیر

sepehr :

من میخواهم به کانادا برای تحصیل بروم

حسیب :

من 16 سالمه ویزا دانش آموز کانادا را میخواهم

فرناز :

ايا براي ويزاي تحصيلي مقطع دبستان به مادر و مادربزرگ ويزا ميدهند؟

آنها میتوانند درخواست کننده ویزای موقت باشند اما تصمیم گیری برای صدور ویزا بر عهده آفیسر است

|A.kh| :

سلام و خسته نباشید من امسال در پایه 11 تحصیل میکنم و قرار بود که در از ترم فوریه سال 11 در کانادا تحصیل کنم .متاسفانه دو هفته از ترم فوریه میگذرد ولی هموز خبری از ویزای دانش آموزی من نشد. انگشت نگاری من در 30 اکتبر 2020 انجام شد و الان 3 ماه و دو هفته از آن میگذرد . به نظر شما مشکل چه میتواند باشد ؟،من و خانواده خیلی نگران هستیم ممنون از توجه شما

باید منتظر پاسخ آفیسر بمانید و رفتن به کانادا به ترم بعدی موکول کنید

شهرزاد مرید امام زاده :

سلام ببخشید میخواستم بپرسم پروسه اخذ پذیرش از یک مدرسه دولتی در کانادا چقدر زمان میبرد؟ من حدود یک ماه هست برای دخترم اقدام کردم از یک مدرسه در تورنتو ولی متاسفانه هنوز هیچ خبری نداده اند

دریافت پذیرش تحصیلی عموما زیاد زمان بر نیست اما خب به فرمت اداری همان مدرسه بستگی دارد.

kasra :

ممکنه جواب من را بدید من گفتم پس اگر به ارز دولتی باشه من باید 109 میلیون تومان فقط تمکن بدم برای سال اول

محمد علی حجازی نصر :

آیا مدارس دولتی کانادا نیاز به مدرک ایلتس دارند برای سال 12

مشاور مهاجرت و ویزا:

خیر

ارین فتاحی :

من برای سال 12پسرم می خواهم اقدام کنم والان سال 11است و ترجیحا شهرمونترال باشد چون خواهر زاده ام انجاست.امکانش هست؟

مشاور مهاجرت و ویزا:

بله ممکن است.

برای بررسی شرایط مهاجرت یا دریافت ویزا، به اطلاعات بیشتری درباره شما نیاز داریم، برای بررسی دقیق، می‌توانید به صفحه فرمهای ارزیابی رایگان مراجعه فرمایید و یا برای بهره مندی از مشاوره وکیل رسمی مهاجرت به صفحه رزرو وقت مشاوره مراجعه فرمایید.

ستار علیزاده :

با عرض سلام و وقت بخیر بنده یک پسر 10 ساله دارم قصد دارم جهت ویزای تحصیلی کانادا برای ایشان و ویزای گاردین برای خودم اقدام کنم در صورت ماندن فرزندم در کانادا بنده با این ویزا چه مدت میتوانم بمانم و آیا میتوانم کار کنم؟؟

فرزاد :

سلام من 48سال دارم همسرم34ودخترم12سال دارد.لیسانس زبان دارم امکان گرفتن اقامت از طریق استارتاپ وجوددارد.ازنطر مالی چقدر باید داشته باشم

مشاور مهاجرت و ویزا:

استارتاپ یک برنامه بسیار تخصصی ست.

برای بررسی شرایط مهاجرت یا دریافت ویزا، به اطلاعات بیشتری درباره شما نیاز داریم، برای بررسی دقیق، می‌توانید به صفحه فرمهای ارزیابی رایگان مراجعه فرمایید و یا برای بهره مندی از مشاوره وکیل رسمی مهاجرت به

مجتبی :

سلام وقت بخیر آیا در سال دوم شهریه دبیرستان رایگان میشود؟

مشاور مهاجرت و ویزا:

اگر پدر و مادر وارد یکی از برنامه های مهاجرتی کانادا شوند، بله، در غیر این صورت خیر

 

ارزو :

سلام من دخترم متولد 7 مهرماه 1382 هستند و الان در پایه دهم درس میخونند تا کی فرصت دارند که دانش اموزی براشون اقدام بشه و من بتونم همراهش باشم البته من مادر مجرد هستم

مشاور مهاجرت و ویزا:

تا قبل از 18 سالگی.

نازی :

سلام من دو فرزند 6 و 11 ساله درم چگونه میتون ویزای تحصیلی براشون بگیرم

مشاور مهاجرت و ویزا:

برای بررسی شرایط مهاجرت یا دریافت ویزا، به اطلاعات بیشتری درباره شما نیاز داریم، برای بررسی دقیق، می‌توانید به صفحه فرمهای ارزیابی رایگان مراجعه فرمایید و یا برای بهره مندی از مشاوره وکیل رسمی مهاجرت به صفحه رزرو وقت مشاوره مراجعه فرمایید.

مهسا :

از چه سنی می توان اقدام به اخذ ویزای تحصیلی در کانادا کرد؟ مادر یا پدر که می خواهد اقدام به اخذ ویزای همراه کند ، آیا نیاز به تسلط به زبان انگلیسی دارد؟ و آیا می تواند در آن کشور به کار مشغول گردد ؟

مشاور مهاجرت و ویزا:

تا سن 17 سالگی، خیر پدر و مادر اجازه کار در کانادا نخواهند داشت. اگر قصد مهاجرت به کانادا را دارید باید وارد یکی از برنامه های مهاجرتی کانادا شوید.

شهرام :

ایا اقوام ساکن در کانادا اسپانسر دخترم میتوانند بشوند ؟ و این اسپانسری فایده ای برای دریافت کمک هزینه تحصیلی یا گرفتن پی آر برای دخترم خواهد بود یا نه . در حال حاضر دخترم 17 سال دارد

مشاور مهاجرت و ویزا:

اسپانسر خیر، اما میتوانند در ویزای دانش آموزی قیمیت ایشان را قبول کنند.

آی سان :

من کودکی 2 ساله دارم و قصد مهاجرت داریم من خودم برای دکتری اقدام خواهم کرد می خواستم بدونم برای فرزندم هم چطوری می تونم اقدام کنم هزینه های تحصیل چطوریه؟از کی باید بره؟

مشاور مهاجرت و ویزا:

برای بررسی شرایط مهاجرت یا دریافت ویزا، به اطلاعات بیشتری درباره شما نیاز داریم، برای بررسی دقیق، می‌توانید به صفحه فرمهای ارزیابی رایگان مراجعه فرمایید و یا برای بهره مندی از مشاوره وکیل رسمی مهاجرت به صفحه رزرو وقت مشاوره مراجعه فرمایید.

سمیه :

با توجه به اینکه خانواده ی من به جز گرفتن ویزای دانش آموزی برای فرزندانمون و همراهی والدین راه دیگری برای مهاجرت به کانادا را نداریم چون همسرم سیکل هستند و مکانیک با سابقه ی کار 18سال و اینکه خودم بورس کار می کنم آیا راه حلی داریم ؟ و اینکه اگر با فرزندانمون که 12و8 ساله هستند بریم می تونیم اونجا کار پیدا کنیم حداقل برای همسرم

مشاور مهاجرت و ویزا:

از طریق ویزای دانش آموزی فقط یک نفر از والدین میتواند درخواست ویزا داشته باشد که آن هم اجازه کار در کانادا نخواهد داشت.

صفحه مهاجرت از طریق ثبت شرکت در کانادا را مطالعه فرمایید.

مهدی :

با سلام آیا پدر یا مادری که همراه دانش آموز ویزای همراه می شوند در کانادا اجازه کار کردن را دارند؟

مشاور مهاجرت و ویزا:

خیر.

kasra :

ببخشید هزینه تحصیل در مقطع دکتری میشه 34هزار دلار کانادا گرفت سالانه برای رشته های مهندسی و تمکنی که به سفارت ارایه میشه با ارز دولتی حساب میشه یا با ارز ازاد خیلی ممنون

مشاور مهاجرت و ویزا:

تمکنی که به بانک به شما ارائه خواهد داد، دولتی ست.

رضا وکیلی :

سلام، من الان کلاس دهم در حال خواندن دسته تجربی هستم. می خواستم بدانم شرایط و هزینه برای مهاجرت من برای ادامه تحصیل تا مدرک دکترا در کا نا دا چگونه است و باید برای این کار چقدر هزینه کنم؟

مشاور مهاجرت و ویزا:

از کلاس دهم تا دکتری واقعا نمی شود درست محاسبه کرد!

سميرا بهاري :

سلام من پسري ١٠ ساله دارم ميخوام تحصيلاتش را دركشور كانادا ادامه دهد راهنمايي ميخواهم

مشاور مهاجرت و ویزا:

می توانید با مراجعه به صفحه تماس باما ، با دفاتر ما در ارتباط باشید، راهنمایی خواهید شد و یا برای مشورت با وکیل رسمی مهاجرت، به صفحه رزرو وقت مشاوره مراجعه فرمایید.

M Moteghademi :

سلام من کلاس هشتم هستم می خوام برای سال دیگه برای تحصیل در کانادا اقدام کنم با مطالبی که خواندم هزینه زیاد باید پرداخت کنم چیزی حدو 300 ملیون سالانه می خستم بدونم راه ارزان تری هم هست یا مثلا بورسیه

مشاور مهاجرت و ویزا:

برای بررسی شرایط مهاجرت یا دریافت ویزا، به اطلاعات بیشتری درباره شما نیاز داریم، برای بررسی دقیق، می‌توانید به صفحه فرمهای ارزیابی رایگان مراجعه فرمایید و یا برای بهره مندی از مشاوره وکیل رسمی مهاجرت به صفحه رزرو وقت مشاوره مراجعه فرمایید.

حمید :

در مورد تحصیلی دانش اموزی کانادا

مشاور مهاجرت و ویزا:

اگر درخصوص ویزای دانش آموزی و شرایط آن سوال دارید، همین صفحه را تا انتها مطالعه بفرمایید.

محیطی :

دخترم سال آخر دبیرستان تحصیل میکند و تمایل به گرفتن دیپلم در کانادا وادامه تحصیل در آنجا میباشد.هزینه تقریبی شما برای انجام این پروسه ومراحل آن را لطفا اعلام نمایید.

مشاور مهاجرت و ویزا:

هزینه حق الوکاله خدمات، مصوب شورای قانون گذاری مهاجرت کانادا خواهد بود، که با توجه به مشخصات متقاضی و بر حسب نفر ساعت فقط در جلسات مشاوره عنوان خواهد شد.

مریم :

سلام ببخشبد آسانترین راه و ارزانترین راه مهاجرت کدام کشور است برای کسی که دو سال دیگر بازنشسته میشود از کی باید اقدام کرد

مشاور مهاجرت و ویزا:

مهاجرت راه ارزان و آسانی نیست.

ارشیا :

سلام من دی ماه امسال کارشناسی ارشد حسابداری میگیرم و24سال هستم سوال این که نمره لازم برای قبولی در اکسپرس اینتری چند است در هر 4مهارت؟

مشاور مهاجرت و ویزا:

مطالب مربوط به اکسپرس اینتری کانادا را مطالعه بفرمایید.

امیر :

برای ویزای دانش اموزی از چه زمانی باید اقدام کنم

مشاور مهاجرت و ویزا:

بستگی به ددلاین اعلامی مدارس دارد. اما به طور معمول 6 ماه قبل از شروع ترم، تهیه مدارک و نوشتن stady plan باید شروع شود.

بیو :

سلام دختر من هجده سالش رو تموم کرده و الان سال آخر دبیرستان رشته تجربیه معدل سال یازدهمش 17/70شده خواستم بپرسم که امسال میتونه برای کالج یا دبیرستان خارج از کشور اقدام کنه که اونجا دیپلمش رو بگیره ‌بعد بره دانشگاه البته چون نمیدونم میشه یا نه ما کشور کانادا رومیگیم چون نمیدونم برای کشورهای دیگه هم میشه یا نه؟ سوال دیگه اینکه مدارس بین المللی خارج از ایران چطور آیا میشه برای دیپلمش اقدام کنه در هر صورت از نظر سن و زمان وقت داره یا نه؟

مشاور مهاجرت و ویزا:

بله ممکن است اما باید در سریعترین زمان ممکن اقدام بفرمایید.

مانی :

سلام . میخواستم بدونم نحوه گرفتن ویزای کار چطوری هست؟ یعنی اینکه باید با دعوت نامه رفت یا میشه درخواست داد و اینکه چقدر به طور متوسط طول میکشه تا اقامت دائم گرفته بشه؟

مشاور مهاجرت و ویزا:

باید دعوتنامه یا پیشنهاد کاری داشته باشید، یا اینکه بتوانید بیزینس خود را در کانادا داشته و به واسطه آن ویزای کار دریافت نمایید.

بسته به رده بندی شغلی و اجازه کاری که در کانادا دارید، می توانید درخواست اقامت داشته باشید، به طور میانگین 1 تا 2 سال پس از تجربه کار کانادایی، اگر امتیاز تجربه کاری شما در سیستم اکسپرس اینتری لحاظ گردد، می توانید درخواست اقامت دائم داشته باشید.

سوسن :

سلام دختر من امسال کلاس 11 هستش معدلش بالای نوزده و نیم هستش دوره امدادگر رو گذرانده و مدال طلای مسابقات امدادگر را دارد توصیه نامه از مدیر مدرسه راهنمایی و دبیرستان و دبیر فیزیک دارد چند مدال مسابقات ورزشی استانی و رتبه برتر مسابقات خوارزمی استانی در دبستان را دارد زبان بسیار خوب درحال گرفتن مدرک ایلس میباشد اگر دبیرستان را کانادا بخواند شانس پذیرش بورسیه دانشگاه را دارد

مشاور مهاجرت و ویزا:

اقدامی برای بورسیه تحصیلی از سوی موسسه ما انجام نمی پذیرد.

سوسن :

سلام در مورد تخفیف 50درصد شهریه دبیرستان سوال داشتم آیا هنوزم برقرار هست و کدام استان و شهر میباشد؟

مشاور مهاجرت و ویزا:

بله فعلا برقرار است.

در شهر تورنتو کانادا

یوسف محمدی علی آبادی :

با سلام برای اخذ ویزا دانش آموزان به همراه والدین نیاز به سابقه ویزای شنگن می باشد

مشاور مهاجرت و ویزا:

الزامی نیست.

abbas :

سلام میتوانم برای پسر 6 ساله ام ویزای تحصیلی کانادا بگیرم و خودم و خانمم همراهش برویم؟

مشاور مهاجرت و ویزا:

برای بررسی شرایط مهاجرت، به اطلاعات بیشتری درباره شما نیاز داریم، برای بررسی دقیق، می‌توانید به صفحه فرمهای ارزیابی رایگان مراجعه فرمایید و یا برای بهره مندی از مشاوره وکیل رسمی مهاجرت به صفحه رزرو وقت مشاوره مراجعه فرمایید.

mfob13581359 :

سلام هزینه مشاوره جهت اخذ اقامت تحصیلی فرزندم چه مبلغی می باشد

مشاور مهاجرت و ویزا:

برای بررسی شرایط دریافت ویزای کار (پیشنهاد شغلی) یا جاب آفر کانادا به صفحه رزرو وقت مشاوره مراجعه فرمایید.

هزینه حق الوکاله خدمات، مصوب شورای قانون گذاری مهاجرت کانادا خواهد بود، که با توجه به مشخصات متقاضی و بر حسب نفر ساعت فقط در جلسات مشاوره عنوان خواهد شد.

Parisa :

ویزای دانش آموز با همراهی همزمان هر دو والد

مشاور مهاجرت و ویزا:

احتمال رد درخواست ویزا در این شرایط که فرمودین، بسیار بالاست...

فریده فیاضی :

سلام .من دخترم 6 ساله هست و خودم مدرک پرستاری و مجوز حرفه ای با 22 سال سابقه دارم میخوام اقدام کنم برای ویزای تحصیلی دخترم چیکار باید کنم؟ آیا امکانش هست؟

مشاور مهاجرت و ویزا:

برای بررسی شرایط مهاجرت، به اطلاعات بیشتری درباره شما نیاز داریم، برای بررسی دقیق، می‌توانید به صفحه فرمهای ارزیابی رایگان مراجعه فرمایید و یا برای بهره مندی از مشاوره وکیل رسمی مهاجرت به صفحه رزرو وقت مشاوره مراجعه فرمایید.

حامد کمال زاده :

ویزای دانش آموزی کانادا برای فرزندانم.

مشاور مهاجرت و ویزا:

برای بررسی شرایط مهاجرت، به اطلاعات بیشتری درباره شما نیاز داریم، برای بررسی دقیق، می‌توانید به صفحه فرمهای ارزیابی رایگان مراجعه فرمایید و یا برای بهره مندی از مشاوره وکیل رسمی مهاجرت به صفحه رزرو وقت مشاوره مراجعه فرمایید.

الیاسی :

سلام در مورد تحصیل دخترم برای مقطع اول دبستان تو کانادا سواد داشتم

مشاور مهاجرت و ویزا:

مشاور مهاجرت و ویزا:

سوالتان را بفرمایید؟

نازی :

سلام من دو فرزند 6و11سال دارم میخواهم تحصیلاتشان را در کانادا انجام دهند لطفا راهنمایی میکنید

مشاور مهاجرت و ویزا:

در صورتی که بتوانید توانایی مالی خود را برای پرداخت هزینه ها اثبات فرمایید، مشکلی نخواهید داشت.

Dorsa panahi :

سلام یه سوال داشتم ممنون میشم جواب بدین من خیلی مهمه برام به اون فردی که ویزا تحصیلی میدن برای دبیرستان به همراهش ام میدن پدر مادر .... اجازه داره اون قدر اونجا کار کنه ؟؟

مشاور مهاجرت و ویزا:

به پدر یا مادر همراه فردی که ویزای دانش آموزی دریافت می کند ویزای موقت توریستی داده خواهد شد، اما اگر میخواهند اجازه کار در کانادا داشته باشند باید ویزای کار درخواست داده شود.

کوشا :

ویزای تحصیلی برای فرزندم بخواهم بگیرم چقدر هزینه داره،؟

مشاور مهاجرت و ویزا:

ما به اطلاعات بیشتری درباره شرایط شما نیاز داریم، برای بررسی دقیق شرایط، می‌توانید به صفحه فرمهای ارزیابی رایگان مراجعه فرمایید و یا برای بهره مندی از مشاوره وکیل رسمی مهاجرت به صفحه رزرو وقت مشاوره مراجعه فرمایید.

روانبخش :

سلام خسته نباشید برای دختر کلاس نهم آیا میتوان تا سال با هزینه کم بورسیه و ویزا برای والدین گرفت؟بسیار زرنگ و . ،آینده با نمرات 20و سطح زبان اینترمیدیت

مشاور مهاجرت و ویزا:

درخصوص بورسیه فعالیتی نداریم.

فافا :

سلام ، دختر دارم متولد 2014 و بزودی 6 سالش می شود می خواستم بدونم اگه برای تحصیلی ایشون اقدام کنیم چطوری میتونیم هم من هم پدرش تا انتهای تحصیل در کنارش بمونیم ؟؟؟؟

مشاور مهاجرت و ویزا:

برای بررسی شرایط مهاجرت، به اطلاعات بیشتری درباره شما نیاز داریم، برای بررسی دقیق شرایط، می‌توانید به صفحه فرمهای ارزیابی رایگان مراجعه فرمایید و یا برای بهره مندی از مشاوره وکیل رسمی مهاجرت به صفحه رزرو وقت مشاوره مراجعه فرمایید.

ایران :

سلام .من دودختر 11و6ساله دارم که می خواستم اقدام به ویزا .کنم .البته دختر بزرگ من بیماری عدم تعادل دارد وکارهایش را به تنهایی نمی تواند انجام بدهد ..ومدرسه عادی میرود واز هوش وذهن خوبی برخوردار است ..می خواستم بدانم با توجه به شرایط ما ویزا به ما داده میشود

مشاور مهاجرت و ویزا:

برای بررسی شرایط مهاجرت، به اطلاعات بیشتری درباره شما نیاز داریم، برای بررسی دقیق شرایط، می‌توانید به صفحه فرمهای ارزیابی رایگان مراجعه فرمایید و یا برای بهره مندی از مشاوره وکیل رسمی مهاجرت به صفحه رزرو وقت مشاوره مراجعه فرمایید.

شیرین بیانی :

سلام. ما از طریق شرکت نیلگام برای تحصیلی دخترم که ده سالشه اقدام کردیم و متاسفانه به فاصله 3 روز از تاریخ انگشت نگاری ریجکت شدیم. لطفا بفرمایید چیکار کنیم دوباره اقدام کنیم یا باز ریسکش بالاست؟

مشاور مهاجرت و ویزا:

لطفا از عنوان کردن نام شرکتها در سوالات خودداری فرمایید.

برای بررسی دقیق شرایط، می‌توانید به صفحه فرمهای ارزیابی رایگان مراجعه فرمایید و یا برای بهره مندی از مشاوره وکیل رسمی مهاجرت به صفحه رزرو وقت مشاوره مراجعه فرمایید.

هلیا :

قسط بندی شهریه مدارس ابتدایی وجود دارد

مشاور مهاجرت و ویزا:

معمولا خیر.

Hh :

سلام یک مشاوره میخواستم چطور میتونم با وکیل مهاجرت مشاوره داشته باشم؟

مشاور مهاجرت و ویزا:

برای بهره مندی از مشاوره وکیل رسمی مهاجرت به صفحه رزرو وقت مشاوره مراجعه فرمایید.

حسین :

سلام من دو پسر دارم اولی سال دهم دبیرستانه و دومی 5 سالشه آیا میتونم فرزند بزرگمو با ویزای تحصیلی بفرستم و مادرش رو به عنوان همراه صمنا با توجه به اینکه پسرکوچکم 5 سالشه آیا قوانین اجازه میده یا نه ممنونم

مشاور مهاجرت و ویزا:

برای بررسی شرایط مهاجرت، به اطلاعات بیشتری درباره شما نیاز داریم، برای بررسی دقیق، می‌توانید به صفحه فرمهای ارزیابی رایگان مراجعه فرمایید و یا برای بهره مندی از مشاوره وکیل رسمی مهاجرت به صفحه رزرو وقت مشاوره مراجعه فرمایید.

HHHH :

سلام ببخشید من میخواستم بدونم کف کف هزینه برای تحصیل در کانادا چقدره ؟؟؟ و اینکه من الان 17سال دارم آیا باید زودتر اقدام کنم ؟؟؟ و آیا مدرسه ای هست که هزینه شهریه همراه با جای خواب باشه ؟؟ و اینکه شما بالا نوشته بودید که از طرف مدرسه ای 50 درصد تخفیف دارید خب هزینه این با این درصد تخفیف چقدره ؟؟

مشاور مهاجرت و ویزا:

همین صفحه را به صورت کامل مطالعه بفرمایید تمام توضیحات عنوان شده است.

ریاحی :

با سلام ویزای دانش اموزی برای دخترم میخواستم امکان داره راهنمایی کنید

مشاور مهاجرت و ویزا:

تمامی توضیحات لازم در همین صفحه عنوان شده است، لطفا به صورت کامل مطالعه فرمایید.

برای بررسی شرایط، توسط مشاور یا وکیل رسمی مهاجرت به صفحه فرمهای ارزیابی رایگان مراجعه فرمایید.

یا برای بهره مندی از مشاوره مهاجرت قانونی، توسط وکیل رسمی مهاجرت، به صفحه رزرو وقت مشاوره مراجعه فرمایید.

علیرضا :

سلام میزان تمکن مالی برای ویزا گرفتن و تحصیل در دبیرستان های کانادا باید حدودا چقدر باشه؟

مشاور مهاجرت و ویزا

بستگی به انتخاب محل زندگی، و میزان شهریه مدرسه دارد و برای هر پرونده میتواند متفاوت باشد، اما در کل باید ثابت کنید که از پس هزینه های شهریه و زندگی خود در کانادا بر خواهید آمد.

پریسا :

سلام .آیا وجود قیم برای دختر ابتدایی و پسر دبیرستانی لازم است ؟اگر من بعنوان مادر باشم باز هم قیم لازم است؟هزینه قیم ماهانه است و چقدر حدودا است ؟میتوان یک قیم برای هر دو فرزندم بگیرم ممنون

مشاور مهاجرت و ویزا:

بله همیشه وجود قیم برای ویزای دانش آموزی واجب است. 

هزینه قیم هم بستگی به وقت و زمانی که قیم در نظر گرفته می شود اما در حال حاضر تقریبا ماهیانه 100 - 200 دلار دریافت می شود.

ارمان معصومی :

بعد پرداخت پول شهریه مدارس بعد یکسال هزینه مدرسه رایگان است

مشاور مهاجرت و ویزا

اگر والدین وارد یکی از برنامه های مهاجرتی کانادا شوند یا اینکه ویزای تحصیلی یا کاری دریافت کنند، شهریه فرزندان میتواند رایگان باشد

زری :

سلام وقت بخیر،من یک پسر 5 ساله دارم و از طریق اون میخام ویزای دانش اموزی بگیرم ایا امکانش هست و باسرمایه 15 ملیارد ریال تمکن مالی،

مشاور مهاجرت و ویزا

برای بررسی شرایط، توسط مشاور یا وکیل رسمی مهاجرت به صفحه فرمهای ارزیابی رایگان مراجعه فرمایید.

یا برای بهره مندی از مشاوره مهاجرت قانونی، توسط وکیل رسمی مهاجرت، به صفحه رزرو وقت مشاوره مراجعه فرمایید.

محمدرضاگودرزوندچگینی :

سلام من محمدرضا گودرزوندچگینی هستم 18سال سن دارم میخواستم برای ویزای دانش اموزی اقدام کنم میخواستم بدونم اینکه اگه من دوم دبیرستانو تمام کنم میتونم سوم دبیرستان که همان پایه دوازدهم میشود در کانادا درس بخونم و دیپلممو انجا بگیرم ممنون از اینکه جواب میدید

مشاور مهاجرت و ویزا:

بله امکان پذیر است.

می توانید با مراجعه به صفحه تماس باما ، با دفاتر ما در ارتباط باشید، راهنمایی خواهید شد.

فاطمه :

سلام،يك پسر يك و نيم ساله دارم،براي ويزاي دانش آموزي از كي بايد اقدام كنم؟يا بهترين و كم هزينه ترين راه براي رفتن به كاناداچيست؟لطفا راهنمايي بفرماييد

مشاور مهاجرت و ویزا

برای بررسی شرایط، توسط مشاور یا وکیل رسمی مهاجرت به صفحه فرمهای ارزیابی رایگان مراجعه فرمایید.

یا برای بهره مندی از مشاوره مهاجرت قانونی، توسط وکیل رسمی مهاجرت، به صفحه رزرو وقت مشاوره مراجعه فرمایید.

مریم خالقی :

با عرض سلام و خسته نباشید ما قصد مهاجرت از طریق ویزای دانش اموزی برای دختر 11 ساله ام را داریم میخواستم بدونم امکان بودن من و پدرش با هم در کانادا هست یا نه؟ و اگر هست پدرش میتونه انجا کار پیدا کنه؟

مشاور مهاجرت و ویزا

بسته به شرایط و تصمیم گیری وکیل موسسه می تواند متفاوت باشد. اگر وارد یکی از برنامه های مهاجرتی کانادا شوید شما هم میتوانید اقامت کانادا را دریافت نمایید.

برای بررسی شرایط، توسط مشاور یا وکیل رسمی مهاجرت به صفحه فرمهای ارزیابی رایگان مراجعه فرمایید.

یا برای بهره مندی از مشاوره مهاجرت قانونی، توسط وکیل رسمی مهاجرت، به صفحه رزرو وقت مشاوره مراجعه فرمایید.

سیدعارف خدیوی فرد :

آیا درصورتیکه مدرسه در کانادا دارای پانسیون باشد باز هم باید درانجا قیم داشته باشد یا خیر؟ واینکه مادر میتواند بطور همزمان ویزای گاردین بگیرد ودرطول تحصیل فرزندش بدون هیچ مشکلی رفت وامد کند؟ از راهنمایی شما سپاسگزارم .

مشاور مهاجرت و ویزا:

بله انتخاب قیم برای ویزای دانش آموزی الزامیست و مادر نمی توانم قیم یا گاردین باشد.

مینا رفیعی :

در خصوص گرفتن ویزا دانش آموزی برای فرزندانم از کشور کانادا و شرایط آن وطول مدت گرفتن ویزا و اینکه می‌شود برای دو فرزندم ویزای همزمان گرفت سوال داشتم.

مشاور مهاجرت و ویزا

درخصوص اقدام هم زمان باید گفت امکان پذیر است. و

برای بررسی شرایط، توسط مشاور یا وکیل رسمی مهاجرت به صفحه فرمهای ارزیابی رایگان مراجعه فرمایید.

یا برای بهره مندی از مشاوره مهاجرت قانونی، توسط وکیل رسمی مهاجرت، به صفحه رزرو وقت مشاوره مراجعه فرمایید.

علی :

ایا برای گرفتن ویزای دانش اموزی کانادا تعداد سفر های قبلی تاثیری داره در روند ویزا

مشاور مهاجرت و ویزا:

بسته به شرایط هر فرد می تواند متفاوت باشد و تاثیر گذار.

رایان :

سلام من نهم میخونم و معدلم هم 20 هستش و تا 1 سال دیگه میتونم ایلتسم رو کامل کنم میخواستم بدونم کمک هزینه هم داره؟ برای زیر 18 سال چون میخوام سال 11 و 12 زو اونجا بخونم بعد بورس بگیرم خوبه یا با دیپلم بورس بگیرم؟

مشاور مهاجرت و ویزا:

امکان دریافت بورسیه تحصیلی در مقطع دانش آموزی بسیار ضعیف است.

افق :

سلام وقت بخیر برای ویزای دانش آموزی هر دو والد یعنی هم پدر هم مادر می توانند ویزای همراه دریافت کنند، چون من شنیده بودم یکی از والدین می تونن همراه باشن

مشاور ویزا و مهاجرت

هر دو می‌توانند درخواست ویزا داشته باشند، اما ریسک ویزا بسیار بالا خواهد بود. پس ترجیحا یکی از والدین درخواست دهد بهتر است.

بابک :

با سلام بنده پسر 6 سال دارم در مقطع پیش دبستانی قصد ثبت نام در دوره ابتدایی در کانادا را دارم قیم ایشان خاله و دایی میباشند که هر دو شهروند کانادا میباشند لطفا اینجانب را راهنمایی بفرمایید. با تشکر

مشاور مهاجرت و ویزا

در قدم اول باید شرایط اقوام شما برای قیم بودن فرزندتان بررسی شود. در قدم دوم در صورتی که شرایط ایشان توسط کارشناسان ما تایید گردد، برای درخواست پذیرش تحصیلی اقدام خواهیم کرد، همچنین شما باید تمکن مالی خود را به برای پرداخت هزینه ها اثبات کنید، تمکن مالی قیم کافی نیست.

برای بررسی شرایط، توسط مشاور یا وکیل رسمی مهاجرت به صفحه فرمهای ارزیابی رایگان مراجعه فرمایید.

یا برای بهره مندی از مشاوره مهاجرت قانونی، توسط وکیل رسمی مهاجرت، به صفحه رزرو وقت مشاوره مراجعه فرمایید.

یاسمن :

در صورت گرفتن ویزای دانش آموزی در کانادا، به والدین مسکن رایگان داده میشود؟

مشاور مهاجرت و ویزا

خیر، تمام هزینه ها بر عهده خودتان است.

محراب :

باسلام برای پسر16ساله ام پذیرش از کلمبیا کالج گرفتیم و تمکن مالیحدود400میلیون تومان جمعا منو پدرش و و 2سند ملکی و پرداخت شهریه 1سال کالج بهمراه 5ماه هوم استی..وخلاصه پرونده ای بی نقص از نظر وکیلمان متاسفانه ریجکت شد..برای بار دوم اگر اقدام کنیم بنظرتون ازکدوم دبیرستان پذیرش بگیریم که مورد تایید سفارت باشه و اینکه تاریخچه سفری پسرم ضعیف هست نیازی به اقدام برای گرفتن شنگن هست؟

مشاور مهاجرت و ویزا

بعید میدانم پرونده بی نقص بوده و ریجکت شده باشید. عموما کارگزاران در نوشتن stady plan خطاهای بزرگی دارند و نمیتوانند آفیسر را برای بازگشت شما به کشور مبدا قانع کنند. باید شرایط شما به صورت دقیق تر مورد بررسی قرار گیرد و توضیحات بیشتر از آفیسر دریافت شود(دریافت نت آفیسر).

برای بررسی شرایط، توسط مشاور یا وکیل رسمی مهاجرت به صفحه فرمهای ارزیابی رایگان مراجعه فرمایید.

یا برای بهره مندی از مشاوره وکیل مهاجرت به صفحه رزرو وقت مشاوره مراجعه فرمایید.

نسیم بارکزهی :

سلام من 18 سال دارم و در ایران زندگی میکنم افغان هستم و میخوام بدم افغانستان و پاسپورت سیاحتی افغانستان را بگیرم و ویزای کانادا را بگیرم بدم کانادا و درخواست پناهندگی بدم آیا میشه با پاسپورت افغانستان به کانادا رفت و درخواست پناهندگی داد و اگه میشه چقدر هزینه میشه با بلیت هواپیما و پاسپورت ویزای کلا چقدر میشه ممنون میشم جواب بدین

مشاور مهاجرت و ویزا

در این موسسه، در خصوص پناهندگی خدمات و اطلاعاتی عنوان نمی گردد.

مریم :

با سلام آیا امکان بورسیه شدن در بدو ورود برای دانش آموزان دوران دبیرستانی وجود دارد . با معدل 20 در ایران

مشاور مهاجرت و ویزا

احتمال آن بسیار ضعیف است.

امید منصوری خلیل آباد :

با سلام . دخترم 6 سالشه چطور میشه ویزای دانشجویی گرفت که من و همسرم هم ویزا بگیریم. ایا درصورت اخذ ویزای موقت بعدا امکان اقامت دائم وجود دارد؟بعد اینکه تا چند سال برای دخترم ویزای دانش آموزی میدن؟ خودم بعنوان سرپرست دارای سابقه کار مالی و پروانه کسب نان فانتزی ممتاز با لیست بیمه هستم همسرم در حال آماده شدن برای ایلتس هستش. از اون طریق یعنی ویزای دانشجویی چطور؟ در پایان لطفا با توجه به تمام شرایط قید شده بهترین و مناسبترین راه را برای من پیشنهاد بدید. تشکر

مشاور مهاجرت و ویزا

تمامی مواردی که فرمودین برای بررسی پیشنهاد بهترین روش مهاجرت کافی نیست.

برای بررسی شرایط، توسط مشاور یا وکیل رسمی مهاجرت به صفحه فرمهای ارزیابی رایگان مراجعه فرمایید.

یا برای بهره مندی از مشاوره وکیل مهاجرت به صفحه رزرو وقت مشاوره مراجعه فرمایید.

سیامک خسروی :

دو فرزند دختر و پسر دارم. دخترم 11 ساله و کلاس پنجم است و پسرم 9 ساله کلاس سوم. برای ویزای تحصیلی میخواستم مرا راهنمایی کنید. با تشکر

مشاور مهاجرت و ویزا

برای بررسی شرایط، توسط مشاور یا وکیل رسمی مهاجرت به صفحه فرمهای ارزیابی رایگان مراجعه فرمایید.

یا برای بهره مندی از مشاوره وکیل مهاجرت به صفحه رزرو وقت مشاوره مراجعه فرمایید.

علیرضا وفایی حسینی :

سلام پسر من 12 سال دارد و یک بسکتبالیست حرفه ای است آیا مدرسه ای هست که در کانادا او را بورس نماید ؟

مشاور مهاجرت و ویزا

خیر متاسفانه احتمال بورسیه تحصیلی در مدارس کانادا بسیار ضعیف است. 

افشار :

با درود و احترام جهت دریافت ویزای دانش اموزی برای دخترم که پایه یازده را تموم کرده درخواست دادم که پذیرش مدرسه و caq را هم گرفتیم و درمرحله ویزا ریجکت کرده اند تمکن خوب بود خاله دخترم کانادا بودن یکی از دوستان هم guardin بودند که مقیم کانادا هستند الان راهکارم چیست؟ دلیل رد شدن i. am not satisfied that you will leave Canada at the end of your stay, as stipulated in subsection 216(1) of the IRPR, based on your family ties in Canada and in your country of residence. • I am not satisfied that you will leave Canada at the end of your stay, as stipulated in subsection 216(1) of the IRPR, based on the purpose of your visit. You are welcome to reapply if you feel that you can respond to these concerns and can demonstrate that your situation meets the requirements. All new applications must be accompanied by a new processing fee.

مشاور مهاجرت و ویزا:

به شما عنوان شده که به دلیل وابسته گی خانوادگی در کانادا آفیسر اطمینانی از بازگشت شما پس از فارغ التحصیلی را ندارد و عنوان کرده اند که برای بار دوم ثابت کنید که قصد بازگشت دارد.

توصیه ما: ترجیحا شهری که خاله ایشان حضور ندارد اقدام کنید و مادر ایشان درخواست کننده همراهی با ایشان را داشته باشد؛ انتخاب مدرسه مناسب نیز بسیار اهمیت دارد.

همچنین مدارک شما باید توسط کارشناسان ما مورد بررسی قرار گیرد که نقصی در پرونده نداشته باشید.

Mandana :

سلام من پایه دهم هستم و راهنمایی و دبیرستانمو تیزهوشان بودم. نمراتمم بالای 19.5 هستن. خواستم ببینم درصورتی که مدارک تمکن مالیو بهشون ارایه بدیم و با این شرایطم و داشتن یه توصیه نامه قوی چند درصد احتمال این که ویزا بدنو دارم؟؟؟ و اینکه گرفتن ایلتس میتونه یه امتیاز باشه؟؟؟

مشاور مهاجرت و ویزا:

تمامی مواردی که میفرمایید می تواند شانس دریافت ویزا را افزایش دهد. اما ارائه برخی از آنها مانند ارائه مدرک زبان برای دریافت ویزای دانش آموزی الزامی نیست.

Mary :

با سلام من متقاضی ویزای تحصیلی برای دختر 9 ساله ام هستم .و میخواستم بدونم وقتی به عنوان همراه و با ویزای توریستی وارد کانادا بشم از جه طریق میتونم اقامت کانادا رو بگیرم .در ضمن از طریق سرمایه گذاری نمیتونم . تقریبا 42 ساله هستم و لیسانس دبیری زبان انگلیسی .اگر میشه راهنمایی کنید ممنون میشم

مشاور مهاجرت و ویزا:

روشهای بسیاری برای تغییر status در کانادا وجود دارد که میتوان به گرفتن جاب آفر یا درخواست ویزای تحصیلی خودتان و یا ثبت نام در سیستم اکسپرس اینتری اشاره کرد.

زهرا عرب :

چگونه می تونم ب یک کشور فرقی نداره اما خیلی راحت و کم هزینه ادامه تحصیل بدم مقطع دبیرستان و اینکه زود بتونم اقامت بگیرم

مشاور مهاجرت و ویزا:

تقریبا هیچ کشوری راحت و کم هزینه و زود نیست. 

پریا :

سلام. میخواستم بدونم ویزای دانش آموزی که احتمالش زیاده برای دختر من که 4 سالشه ممکن نیست؟ میخوایم مهاجرت کنیم اما از راهی مطمین .

مشاور مهاجرت و ویزا:

خیر ویزای دانش آموزی کانادا برای فرزندان بیش از 5 سال است اما شاید واجد شرایط یکی از برنامه های مهاجرتی کانادا باشید. میتوانید فرم ارزیابی رایگان تکمیل نمایید تا شرایط شما برای مهاجرت به صورت دقیق مورد بررسی قرار گیرد.

شهپرکیان :

باسلام دودختر12و10ساله دارم هدفم تحصیلآنهادرمدارس دولتنی کاناداست.ازطرفی خودم ا25سابقه کارمالی و بازنشسته تامین اجتماعی هستم وفوق لیسانس روانشناسی هستم همسرمدانشجوترم آخرعلوم دامی است لطفا بفرمایید بهترین راهی که میتوان به کانادارفت و اقامت گرفت چیست ؟چه کاری و چه تحصیلی متشکرم

مشاور مهاجرت و ویزا:

لطفا فرمهای ارزیابی رایگان را تکمیل نمایید تا شرایط شما بررسی شده و بهترین پیشنهاد برای مهاجرت را دریافت نمایید.

فرزاد چهارلنگ : با درود، برخی آژانسها نظیر سایت ن.... امکان دریافت ویزای تحصیلی کانادا برای کودکان زیر 10 سال را مردود می دانند... نظر شما چیست؟ درصد موفقیت چقدر است؟

مشاوره مهاجرت و ویزا:

احتمال ریجکتی درخواست ویزا همیشه در تمامی پرونده ها وجود دارد. اما به 3 دلیل این موضوع را رد می کنیم. اول اینکه آژانس مسافرتی اجازه و مجوز برگزاری تور گردشگری و فروش تیکت هواپیما و رزرو هتل را دارد نه انجام امور حقوقی یا تحصیلی در کانادا. دوم اینکه عموما موسساتی که در یک موضوع ضعف عملکرد دارند آن را نقض می کنند. یه اینکه اگر ویزا صادر نمی شد. قطعا اداره مهاجرت کانادا آن را اعلام می کرد که پذیرش مقطع دبستان اعطا نمی گردد.

رامتین نوری :

دانش آموز پسر سال یازدهم تموم کردم. برای سال دوازدهم میتونم برم کاننادا بخونم برای ترم زمستون؟ مشکل سربازی ندارم؟

مشاوره مهاجرت و ویزا:

مشکل سربازی را باید از پلیس +10 ایران سوال بفرمایید ولی در کل اجازه این داده شده که برای مقطع 12 کانادا ثبت نام کنید، در صورتی که تمکن مالی بالا ارائه دهید شانس ویزا را نیز بالا خواهید برد.

فرزاد چهارلنگ :

بررسی امکان دریافت ویزای تحصیلی برای فرزند ۵/۵ ساله

مشاوره مهاجرت و ویزا:

میتوانیم برای کلاس اول در کانادا ثبت نام داشته باشیم.

alishayegh :

هزینه مهاجرت برای تحصیل برای کلاس دهم

مشاوره مهاجرت و ویزا:

لطفا همین صفحه را به صورت دقیق مطالعه بفرمایید به تمامی ابهامات پاسخ داده شده است

Sheghy :

دختر من ۱۶ سال و ۸ ماه داره .کلاس دهم رو تموم کرده در رشته علوم انسانی ،معدل ۱۹/۳۳ ،میخواستم بدونم میتونم براش ویزای تحصیلی بگیرم که دبیرستان رو در کانادا تموم کنه و بعد وارد دانشگاه در رشته موسیقی بشه ،قبلا سه بار به کانادا سفر کردیم، خواهرم مقیم کانادا هستش ،در ضمن زبان انگلیسی دخترم هم بسیار خوبه.

مشاوره مهاجرت و ویزا:

بله؛ در صورتی که اثبات کنید که توانایی پرداخت هزینه های تحصیل و زندگی ایشان را دارید، میتوانیم و برای پذیرش و ویزای تحصیلی ایشان اقدام کنیم.

shiva bordbar :

سلام من برای ویزای دانش اموزی برای پسرم اقدام کردم با این که از بترین مدارس تورنتو بذیرش گرفتم وتمامی معدل هاش بالای ۱۹ ولی متاسفانه ریجکت شد ودلیلش رو هم تکن مالی نوشتن در صورتی که وضعیت مالی خیلی خوبی داریم وتمام مدارک رو هم براشون سابمیت کردم لطفا راهنمایی کنید

مشاوره مهاجرت و ویزا:

احتمالا در درخواست شما خطایی وجود داشته و یا قیم کانادایی به اداره مهاجرت کانادا معرفی نکرده اید. با دفاتر ما در تماس باشید، راهنمایی خواهید شد. اگر مجدد درخواست خود را به درستی ارائه دهید میتوانید ویزا را دریافت کنید.

shayan razmjoo :

سلام خسته نباشید بنده 15 سال دارم بنده در ضمینه ی برنامه نویسی مهارت دارم و آیا امکانش هست بتوانم به تنهایی با به کانادا بروم در چه صورت میتوانم مهارت های خود را اثبات کنم و سوال دوم بنده این بود که آیا امکان کار کردم من در آنجا وجود دارد؟

مشاوره مهاجرت و ویزا:

میتوانید با گذراندن یک دوره کوتاه مدت آموزشی در کانادا و دریافت سرتیفیکیت معتبر وارد بازار کار کانادا شوید. و در زمان ویزای تحصیلی نیز، میتوانید 20 ساعت در هفته در کانادا فعالیت کاری داشته باشید. همچنین با داشتن یک تجره و رزومه موفق به راحتی میتوانید پس از تحصیل مرتبط با رشته خود در شرکتهای معتبر برنامه نویسی در کانادا مشغول به کار شده و درخواست اقامت دائم کانادا داشته باشید.

shayan razmjoo : سلام خسته نباشید بنده 15 سال سن دارم و در ضمینه ی برنامه نویسی خیلی مهارت دارم یک مدرک برنامه نویسی اندروید هم که تا حدودی معتبر هست به همرام نمونه کار دارم . آیا امکان بورسیه تحصیلی شدن هست ؟ اگه نیست میشه توضیح بدید دقیقا باید چکاری انجام دهم تا بتوانم بورسیه تحصیلی کانادا شوم

مشاوره مهاجرت و ویزا:

برای دریافت بورسیه تحصیلی شرایط خاصی وجود دارد از جمله معدل بالا، نداشتن گپ تحصیلی، مدرک زبان دارای نمره میانگین بالای 7 ، تاییده یک استاد معتبر در یکی از دانشگاههای معتبر کانادا. در صورتی که تمایل دارید شرایط شما به صورت دقیقتری بررسی گردد به صفحه فرمهای ارزیابی رایگان مراجعه فرمایید.

امیر پرویر :

با سلام . دارای دو فرزند ۱۴ و ۱۵ ساله که قصد دارم به همراه خود و یا همسرم برایشان ویزای تحصیلی تهیه کنم. لطفا راهنمایی فرمائید.

مشاوره مهاجرت و ویزا:

در صورتی که تمکن مالی مناسبی برای اثبات اینکه میتوانید هزینه های خود را در کانادا ساپورت کنید، ارائه دهید؛ موفق به دریافت ویزای دانش آموزی کانادا خواهید شد.

|Nojane._| : میشه برای دبیرستان کانادا بورسیه شد؟؟ برای سال ۱۱ یا ۱۲

مشاوره مهاجرت و ویزا:

خیر، امکان بورسیه شدن افراد غیر کانادایی در مدارس کانادا وجود ندارد.

نوژان : درباره شرایط گرفتن اقامت کانادا برای افراد زیر ۱۸ سال سوال دارم و میشود بعد تمام شدن مدرسه برای دوره کارشناسی اقدام کردم یا خیر؟

مشاوره مهاجرت و ویزا:

بله میتوانید برای مقطع لیسانس در کانادا پذیرش دریافت کرده و درخواست ویزای تحصیلی داشته باشید.

رضا پوررجب :

سلام. برای ویزای دانش آموزی دخترم که ۱۲ سال دارد میخواستم بپرسم. اگه بخواد با خانمم و دو فرزند دوقلو پسر ۴ ساله اقدام کند آیا امکان داره؟

مشاوره مهاجرت و ویزا:

در صورتی که تمکن مالی بالا ارائه دهید بله امکان پذیر است.

شیدا :

سلام من دو فرزند پسر دارم یکی ۱۲ ساله و به کلاس هفتم میرود و دیگری حدود ۸ ساله و کلا س دوم .آیا خودم به عنوان قیم و همراه میتوانم همراهشان کنم .اگر پدرش هم همراهمان باشد در درخواست ویزا مشکلی پیش نمی آید یا اگر ما سه نفر اقدام کنیم بهتر جواب میگیریم که هر دو فرزندم تحصیلات خود را در کانادا بگذرانند و پدرش بتواند بعد به ما ملحق شود برای دیدن یا حتی ماندن آیا در سالهای آتی تحصیلی می توانند اقامت بگیرند که همان جا برای ادامه تحصیل در دانشگاه اقدام کنند

مشاوره مهاجرت و ویزا:

به طور کلی باید شرایط به صورت دقیق مورد بررسی قرار گیرد. اما ترجیحا یک نفر پدر یا مادر همراه فرزندان برای ویزای کانادا درخواست می دهد و سپس پدر خانواده نیز برای دیدن اعضای خانواده درخواست ویزا خواهد داد. بله در صورتی که بتوانید وارد یکی از برنامه های مهاجرت کانادا شوید؛ میتوانید درخواست اقامت دائم کانادا داشته باشید.

مرضیه :

با سلام من دختر۱۵ ساله دارم کلاس نهم هستند قصد اخذ پذیرش دانش آموزی دارم برای کانادا،از مدارس خوب پذیرش می خوام که برای پزشکی بتونه کانادا ادامه تحصیل بدهند و منجر به اخذ اقامت بشه،سوال بنده این هست که ۱-آیا با توجه به اینکه بنده و پدرش هر دو به دلیل شاغل بودن و داشتن فرزند ۵ساله نمی توانیم همراه دخترمان شویم امکانش هست که دایی ایشان همراه بشوند،راهی هست که برادرم با توجه به اینکه مجرد هم هست همراه دخترم بشود؟و سوال ۲-آیادخترم با چه شرایطی در آینده می تواند درخواست ملحق شدن ما با او به عنوان خانواده ،که بتوانیم اقامت بگیریم شود؟ممنون میشم پاسخ بدهید

مشاوره مهاجرت و ویزا
با سلام و احترام

بله با توجه به همکاری موسسه با مدارس دولتی کانادا ثبت نام ایشان در بهترین مراکز دولتی آموزشی کانادا انجام میپذیرد. سرپرست همراه شخص درخواست کننده ی ویزای دانش آموزی فقط میتواند والدین آن شخص باشد. در صورتی که تمایل دارید که دایی ایشان همراه فرزندتان به کانادا بروند باید برای ایشان ویزای تحصیلی به صورت جداگانه درخواست کنیم.
پس از دریافت اقامت دائم کانادا میتواند شما را به کانادا به عنوان اسپانسر شیپ والدین دعوت کنند که بتوانید درخواست اقامت دائم کانادا داشته باشید.

محمد : با سلام. آیا بعد از سپری شدن مدتی تحصیل در کانادا دانش آموز می تواند درخواست اقامت کانادا بدهد؟ و اگر می شود این زمان چه مدت هست و چه مدت می بایست از زمان تحصیلش در کانادا گذشته باشد؟ با تشکر

مشاوره مهاجرت و ویزا
با سلام و احترام

در صورتی که وارد یکی از برنامه های مهاجرتی کانادا شوید بله میتوانید برای اقامت کانادا اقدام کنید.

farnia :

سلام وقتتون بخیر. با دبیرستان Boarding School Du Saint-nom-de-Marie همکاری میکنین؟ اگر ممکنه اطلاعات بشتری به ایمیلم ارسال کنین. ممنون.

مشاوره مهاجرت و ویزا
با سلام و احترام

لطفا با دفاتر ما در تهران یا کانادا در تماس باشید و یا به صفحه رزرو وقت مشاوره مراجعه نمایید.

مرجان نظری :

سلام من خواهر زاده ام ۱۵ساله است و برای ویزای دانش آموزی میخواهیم اقدام کنیم به طوریکه با مادرش به عنوان وارد کانادا بشود لطفا راهنمایی کنید تشکر

مشاور مهاجرت و ویزا
با سلام و احترام

در صورتی که بتوانند تمکن مالی مناسب برای اثبات پرداخت هزینه های تحصیل و زندگی را در کانادا اثبات کنند میتوانیم برای درخواست ویزای کانادا اقدام کنیم. در صورتی که تصمیم قطعی برای درخواست ویزای دانش آموزی کانادا دارید به صفحه رزرو وقت مشاوره مراجعه نمایید. و در صورتی که تمایل دارید شرایط شما به صورت رایگان مورد بررسی قرار گیرد به صفحه فرمهای ارزیابی رایگان مراجعه نمایید

 

گداعلی : با سلام من دو دختر ۸ و ۳ ساله دارم میخوام برای ویزای دانش اموزی کانادا اقدام کنم آیا امکان داره اگر داره به من و همسرم چه نوع ویزایی می دهند با تشکر

مشاور مهاجرت و ویزا
با سلام و احترام

با دریافت ویزای دانش آموزی فرزندان، والدین آنها شانس دریافت ویزای مولتی کانادا را خواهند داشت.

Matin :

سلام من 16 سال دارم ... می‌خواستم بدونم با چقدر هزینه می‌تونم ویزای دانش آموزی رو دریافت کنم؟برای سال 12 بعد از اون می‌تونم برای دانشگاه بورسیه بشم؟ یکی از بستگان ک بالای 18 سال هستن ... میتونن بعنوان گاردین با من بیان ؟(گاردینی ک مقیم کانادا باشه رو ندارم) می‌تونیم اونجا نیمه وقت کار کنیم ؟ چند وقت این ویزا اعتبار داره؟

مشاوره مهاجرت و ویزا
با سلام و احترام

هزینه شهریه مدارس در کانادا حدود 14000 دلار خواهد بود. امکان بورسیه شدن هم در دانشگاههای کانادا در صورتی که بتوانید توانایی های خود را اثبات کنید وجود دارد. گاردین در کانادا باید مقیم کانادا باشد. ویزا 1 سال اعتبار دارد. در صورتی که ویزای تحصیلی دریافت کنید اجازه کار پاره وقت را دارید.

amirreza jamali :

سلام.خسته نباشید.بین استرالیا و کانادا برای تحصیل در دبیرستان کدوم بیشتر پیشنهاد میشه؟ و دلایلشو هم اگه میشه ذکر کنید. ممنون

مشاوره مهاجرت و ویزا
با سلام و احترام

انتخاب کشور برای مهاجرت جز تصمیمات خود شما می باشد. اما تحصیل در کانادا برای دریافت اقامت امتیازاتی خواهد داشت. اما تحصیل در در استرالیا امتیازی نخواهد داشت.

عبدالله صادقيان :

سلام .ممنونم از پاسخ به سوال اولم . ممکنه بفرمائيد شرايط اخذ پيشنهاد کاري که فرموديد چيه ؟(بطور اجمال رئوس مطالب را بفرمائيد ).

مشاوره مهاجرت و ویزا

با سلام و احترام

شما سوال خودتون رو در صفحه ویزای دانش آموزی کانادا مطرح فرمودین. با داشتن ویزای دانش آموزی فرزندتان، والدین یا سرپرست ویزای توریستی کانادا دریافت میکنند و اجازه ی کار ندارند مگر اینکه در کانادا جاب آفر دریافت کرده یا وارد یکی از برنامه های مهاجرتی کانادا شوند.

عبدالله صادقيان :

سلام . ميخواستم بدونم اگه من براي فرزندم ويزاي دانش آموزي درخواست بدم و همسرم هم بعنوان ويزاي گاردين همراه ايشان برود . آيا همسرم ميتواند آنجا کار کند يا خير . چون من طبق تحقيقي که کردم اگه فردي بعنوان پرستار کودک يا سالمند دو سال با حداقل 30 ساعت کار در هفته مبادرت به پرستاري کودک در کانادا بکند بعد از دوسال مي تواند درخواست اقامت بکند .منظورم اينه که همزمان با اينکه پسرم در کانادا تحصيل ميکند آيا همسرم مي تواند شغل پرستاري را انجام بدهد که بعد از دو سال ايشان اقامت بگيرد و بعدا من هم بتوانم بروم.

مشاوره مهاجرت و ویزا

با سلام و احترام

با دریافت ویزای دانش آموزی کانادا و دریافت ویزای گاردین برای همسرتان ایشان اجازه کار نخواهند داشت مگر اینکه واجد شرایط ویزای کار در کانادا باشن و اگر بتوانند در طول اقامت فرزند جاب آفر دیافت نمایید شانس بالایی برای اقامت در کانادا خواهند داشت.

شکیب حسن زاده : با سلام و عرض احترامپسرم شش سال دارد و برای کلاس اول در سال آینده در نظر دارم برای ایشان درخواست پذیرش و اخذ ویزا کانادا اقدام کنمتمکین مالی قوی داریم فقط نگران کم بودم سن پسرم هستم که میخواهم مطمین شوم به همسرم ویزای همراه صادر میشودسپاسگذارم خواهم شد راهنمایی بفرمایید

با سلام و احترام 

بله امکان اخذ ویزای دانش آموزی کانادا برای فرزند شما فراهم هست و یکی از اعضای خانواده به عنوان سرپرست همراه ایشان خواهند رفت.

 

Maryam : سلام من دو فرزند پسر ١٥ ساله پايه نهم و دختر ١١ ساله پايه پنجم ابتدايي دارم. قصد گرفتن ويزاي دانش آموزي کانادا براي ايشان و خودم به عنوان همراه در كشور كانادا هستم. لطفا شرايط اخذ اين ويزا را توضيح و ارسال نماييد. در ضمن ساكن تهران هستم بسيار متشكرم

با سلام و احترام 

با دریافت ویزای دانش آموزی کانادا برای فرزندان شما والدین نیز به عنوان گاردین به کانادا خواهند رفت

اخذ ویزای دانش آموزی کانادا یک امر تخصصی و پیچیده میباشد و توضیحات بسیاری خواهد داشت که با جستجو در وبسایت میتوانید به جواب بسیاری از سوالات دست پیدا کنید.

شما میتوانید برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره های دفتر درتماس باشید و یا جهت مشاوره خصوصی اقدام به رزرو وقت مشاوره نمایید.

 


سوالات متداول


آیا پدر مادر همراه دانش آموز می توانند در کانادا کار کنند؟

در ویزای دانش آموزی کانادا پدر و مادر می توانند درخواست ویزای ویزیتور کانادا داشته باشند؛ و باید توجه داشته باشید که بدون داشتن work permit اجازه کار در کانادا نخواهند داشت. اما می توانند برای ویزای تحصیلی خود یا درخواست ویزای کار در خاک کانادا اقدام کنند.

هزینه مدارس کانادا و هزینه های زندگی به چه صورت است؟

شهریه ها بسته به استان انتخابی و انتخاب مدرسه بسیار متفاوت است اما به صورت مثال برای یک مدرسه دولتی در استان اونتاریو حدود 15 هزار دلار برای شهریه و حدود 20 تا 30 هزار دلار هزینه زندگی در یک سال را در نظر بگیرید.

مشاوره اخذ ویزا اقامت و مهاجرت قانونی با مجوزها و وکیل رسمی

ارتباط با ما

آدرس و راههای ارتباطی :

مجوزها و آدرس دفاتر:

- مجوز وزارت گردشگری ایران (بنام سالی گشت پارس به ش.ث: 461992)

- مجوز رسمی مشاور مهاجرت کانادا، دکتر شهروز بهرامی اصل: ICCRC :R527306 

- مجوز مرکز توسعه تجارت الکترونیک ایران (ای نماد) بنام ویزا724

- مجوز دفتر فعال حقوقی و مشاور املاک، در امارات (دبی) بنام الیزیاگروپ

 

دفتر ایران (تهران): 

تلفن‌های ثابت:

02122913141 02122223173 / 02122226298

 

پشتیبانی تلفن همراه، واتساپ و تلگرام:

09124644197 / 09961042050 

(شنبه تا چهارشنبه 10:00 الی 17:00 بوقت تهران) - (پنجشنبه: 10 الی 14:00)

 

آدرس: میرداماد؛ میدان مادر (محسنی)، برج بیژن، طبقه 7 واحد 6

* مراجعه حضوری فقط با رزرو وقت قبلی

(پاسخدهی تلفنی فقط: 10:00 الی 18:00 بوقت تهران )

(پشتیبانی پیام در واتساپ و تلگرام: 24 ساعته)


دفتر کانادا (تورنتو):

CANADA Office  :

17075 Leslie St, Unit 6, Newmarket, ON L3Y8E1 
Canada Toronto 

19055987474+ : Whatsapp & CALL

(مراجعه به دفاتر فقط با رزرو وقت قبلی)

 

دفتر امارات (دبی):

DUBAI Office  :

Dubai sheikh zayed road AlQuoz3 RAK bank Building office

 

اینماد ویزا724   RCIC

* ویزا724 مرکز تخصصی ویزا و مهاجرت

لینک های مهم: شرایط مهاجرت به کانادا / ویزا تحصیلی کانادا

سرمایه گذاری در کانادا / وکیل مهاجرت / ثبت شرکت دبی

شرایط و هزینه ویزای توریستی کانادا / ویزای کانادا / پاسپورت دومینیکا

مهاجرت به انگلیس / ویزای تحصیلی انگلیس / خرید ملک در دبی

استارتاپ کانادا / موسسه مهاجرتی / تورنتو / ونکوور

 

* اینستاگرام ویزا724: 

ایمیل : info[at]visa724.com

تمامی حقوق این سایت مربوط به ویزا 724 می باشد.