ویزای کانادا توسط وکیل رسمی اداره مهاجرت در 2024

در حال حاضر کانادا امتیاز ویژه ای را برای ایرانیان در نظر گرفته که می‌توانند ویزای توریستی را در خاک کانادا به ویزای کار باز تبدیل کنند. که فعلا یکی از بهترین روش های مهاجرتی کاناداست، اگر موفق به دریافت ویزای توریستی کانادا شوید.

بنابراین اگر میخواهید مسیر درخواست ویزای کانادا برای شما بی نقص انجام شود، توصیه می‌شود با ما تماس بگیرید و از خدمات ما حرفه ای ما در دفاتر ایران و کانادا استفاده کنید.

ویزای کانادا

کانادا ویزاهای مختلفی دارد که هرکدام شرایط خاص خود را دارند. مهمترین سوالی که برای متقاضیان ویزای کانادا وجود دارد؛ این است که بهترین نوع ویزا با توجه به شرایط ما، کدام است؟ در این مطلب سعی شده که با معرفی انواع ویزای کانادا و شرایط و نکات مهم پیرامون آن، به انتخاب درست شما کمک کنیم. در سال 2022 به دلیل مشکلات بیماری کرونا یک مقدار سختگیری های اداره مهاجرت کانادا برای صدور ویزاهای موقت کانادا زیاد شد، اما خوشبختانه بعد از گذراندن این مشکل، بررسی پرونده ها در سال 2023 با سرعت و دقت بیشتری در حال انجام است.

(اگر قصد دریافت هر گونه ویزای کانادا را دارید، توصیه می شود تا انتهای این مطلب را مطالعه بفرمایید )

 

پادکست ویزا724: انواع ویزای کانادا

 

 

ویزای توریستی کانادا:

ویزای توریستی و مدت اعتبار آن بنا به تشخیص افسر و درخواست شما صادر می‌گردد. که معمولا اگر به درستی مراحل ثبت درخواست را طی کنید ویزای مولتی کانادا دریافت خواهید کرد.

* خدمات ویزای توریستی کانادا در ویزا724 به سه صورت ارائه می شود؛ برای اطلاع از هزینه ها و شرایط آن می توانید به لینک > هزینه ویزای توریستی کانادا مراجعه نمایید.

 

موارد تاثیرگذار در شانس ویزای کانادا:

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

شرایط خدمات ویزای کانادا در ویزا724:

 

 

 

 

 

1. تاریخچه سفر قوی در 3 سال گذشته. یا داشتن دعوتنامه از اقوام درجه یک در کانادا (داشتن دعوتنامه از یک همایش، سمینار، نمایشگاه، دوست یا اقوام دور پذیرفته نیست، چون ریسک ویزای بالایی دارد). در صورتی که تاریخچه سفر قوی برای درخواست ویزای توریستی کانادا ندارید، می توانید از خدمات ما در تور یونان یا ویزای فرانسه یا ویزای ایتالیا در ویزا724 استفاده کنید.

 

 

 

 

 

2. مدارک شغلی معتبر با گردش حساب متناسب با شغل

 

 

 

 

 

3. سند ملکی

 

 

 

 

 

4. تایید شرایط شما توسط مشاوران ویزا724

 

 

 

 

 

برای بررسی شرایط باما در تماس باشید…

 

 

 

 

 

چند توصیه بسیار مهم درباره ویزای کانادا 

 

 

 

 

 

* برای درخواست ویزای توریستی اگر تاریخچه سفر قوی در 3 سال گذشته ندارید، مثلا ویزای شینگن، استرالیا، انگلستان یا امکان دریافت دعوتنامه از اقوام درجه یکی با اقامت دائم، در کانادا ندارید؛ برای ویزای توریستی کانادا، شانس شما بسیار ضعیف است (فریب آژانس هایی که ادعای این را دارند که دعوتنامه آنها شانس شما را افزایش می دهد، را نخورید، دعوتنامه فقط دلیل سفر شما را توضیح می دهد، خرید و فروش دعوتنامه کاملا غیر قانونی ست اگر بیشتر دقت کنید شرکتهایی اقدام به فروش دعوتنامه می کنند که لایسنس و مجوز اداره مهاجرت کانادا ندارند).

 

 

 

 

 

* به شدت توصیه می شود با شرکتهایی که در کشور مبدا مقصد شما مجوز قابل استعلام دارند وارد قرارداد شده و مدارک خود را در اختیارشان بگذارید.

 

 

 

 

 

* فریب نخورید که به شما می گویند، کانادا هیچ مدرکی را استعلام نمی‌گیرد! ما ویزای تضمینی  کانادا میگیریم! مبلغ را بعد از صدور ویزا پرداخت کنید! چون قطعا برای اینکه ویزا را تضمین کرده اند، از مدارک جعلی بدون اطلاع شما استفاده می کنند که بخواهند شانس ویزا را افزایش دهند، اما در اصل شما 5 سال تحریم می شود و اگر پولتان را هم پس بدهند ارزشی ندارد..

 

 

 

 

 

* اگر به قصد پناهندگی میخواهید ویزای کانادا بگیرید، این تصمیم ممکن است یکی از بزرگترین اشتباهات شما در مسیر رسیدن به اقامت دائم کانادا باشد. چون احتمالا میخواهید با ارائه یک کیس دروغین درخواست پناهندگی کنید و احتمال بسیار قوی یا به شما ویزا نمی دهند یا با کیس شما مخالفت می شود. یا توسط سودجویان غیر مجاز مهاجرت، آینده خود را از دست می دهید.

 

 

 

 

 

ویزای توریستی یک بار ورود کانادا و ویزای 5 ساله مولتی کانادا هر 2 به یک روش اخذ میگردد و هر دو به صورت توریستی است. برای کسب اطلاعات تکمیلی در این خصوص می توانید به صفحه ویزای توریستی کانادا مراجعه کنید.

 

 

 

 

 

اگر قبلا سابقه درخواست ویزا داشته اید اما ریجکت شده اید؛ توصیه می شود صفحه رفع ریجکتی را مطالعه بفرمایید. 

 

 

 

 

 

باید توجه داشته باشید که راههای مهاجرت کانادا بسیار است اما ویزای توریستی کانادا راه مهاجرتی نیست، شما صرفا یک توریست خواهید بود، مگر اینکه…

 

 

 

 

 

دقت داشته باشید که انتخاب مشاور یا وکیل کانادا برای انجام هیچکدام از مراحل مهاجرت یا درخواست ویزای کانادا اجباری نیست، اما حضور یک وکیل یا مشاور خبره و با تجربه بسیار می تواند در مدیریت زمان و افزایش شانس ویزا موثر باشد.

 

 

 

 

 

خدمات ویزا و مهاجرت کانادا در ویزا724 توسط خوشنام ترین مشاور و وکیل قانونی مهاجرت با دانش تیم تخصصی متشکل از چندین وکیل دادگستری کانادا و مشاورین ICCRC با تجربه بیش از 1000 پرونده موفق، مدیریت و انجام می پذیرد. برای مشاهده مجوزهای ما می توانید به صفحه درباره ما مراجعه بفرمایید.

 

 

 

 

 

بدترین نوع ریجکتی ویزای کانادا از زبان وکیل رسمی کانادا

 

 

 

 

 

ویزای تحصیلی کانادا:

یکی از بهترین و سریعترین روشهایی که راه مهاجرت به کانادا را هموار میکند، دریافت ویزای تحصیلی است. البته باید توجه داشته باشید که این نوع از ویزای کانادا برای همه مناسبت نیست و بسیار به شرایط شما بستگی دارد

برای افراد بالای 18 سال باید از کالج ها، دانشگاهها و مراکز آموزشی کانادا پذیرش گرفت و سپس درخواست ویزای تحصیلی کانادا مطرح شود. برای افراد 5 الی 17 سال ویزای دانش آموزی کانادا اخذ میگردد. مدارس در کانادا به صورت دولتی و غیر دولتی بوده و از سطح علمی بالایی برخوردار هستند. 

با انتخاب درست مرکز آموزشی، انتخاب رشته دقیق، ارائه درست مدارک، انگیزه نامه حرفه ای به اداره مهاجرت، در صورتی که موفق به دریافت ویزای تحصیلی کانادا شوید، می توانید اجازه کار بعد از تحصیل دریافت کرده و وارد بازار کار کانادا شوید. سپس برای پروسه اقامت دائم کانادا اقدام نمایید.

ویزای کانادا مولتی 5 ساله:

منظور از ویزای کانادا مولتی 5 ساله این است که ویزای کانادا عموما به میزان اعتبار پاسپورت صادر میگردد و پاسپورتهای ایرانی دارای 5 سال اعتبار هستن ویزای کانادا 5 ساله یک اصطلاح است که بین عموم رواج پیدا کرده.

توصیه می‌کنیم برای دریافت این نوع از ویزای کانادا، ویزای شینگن یا حداقل ویزای کشورهای همسایه را قبلا در پاسپورت خود داشته باشید (دارای تاریخچه سفر قوی ای باشید) و سپس برای دریافت ویزای کانادا 5 ساله اقدام نمایید. برای افزایش شانس دریافت ویزای کانادا داشتن دعوتنامه معتبر موثر است (البته نه دعوتنامه ای که آژانسها و یا شرکت ها بر روی پرونده شما می گذارند برای اینکه نداشتن مجوز خود را از اداره مهاجرت توجیه کنند).

 

ویزای اقامت دائم کانادا با اکسپرس انتری:

سیستم اکسپرس اینتری سریعترین و ارزانترین روش دریافت اقامت دائم کاناداست که بر مبنای چند فاکتور سن، تحصیلات، سوابق شغلی،  دانش زبان و انطباق پذیری، محاسبه می شود. در صورتی که واجد شرایط این سیستم باشید دعوتنامه اقامت دائم دریافت می کنید. به صورت خلاصه؛ این روش بیشتر برای کسانی ست که سن زیر 34 سال دارند، حداقل فوق لیسانس دریافت کرده اند، مدرک زبان انگلیسی حداقل معادل با CLB 9 دارند و دارای 3 سال سابقه کار هستند.

برای کسب اطلاعات بیشتر این برنامه می توانید به صفحه اکسپرس انتری کانادا مراجعه بفرمایید.

 

ویزای کانادا فرصت مطالعاتی:

کشور کانادا برای جذب تفکرات و طرحهای علمی ، تسهیلاتی به منظور ارائه ویزای فرصت مطالعاتی به واجدین شرایط، اعطا می کند. متقاضیان میتوانند پس از دریافت پذیرش از دانشگاه، موسسه علمی و یا مراکز هنری کانادا، جهت دریافت ویزا اقدام نمایند. از آنجائیکه این ویزا در رده بندی خاصی بین ویزاهای تحصیلی و کاری جای میگیرد، انتخاب نوع صحیح ویزا از اهمیت زیادی در پروسه اقدام برای ویزای فرصت مطالعاتی برخوردار است.

البته باید دقت داشته باشید که اگر قصد مهاجرت به کانادا دارید این نوع ویزا توصیه نمی شود چون معمولا اجازه کار بعد از تحصیل نخواهید داشت و کوتاه مدت است.

 

ویزای کانادا شغلی:

ویزای کانادا شغلی یا همون ویزای کار کانادا، برای آن دسته از افرادی ایست که قصد مهاجرت کاری به کانادا را دارند. دریافت ویزای کار کانادا بسیار دشوار است، اما اگر به صورت موقت در کانادا مشغول به کار شوید و شما فرد مفیدی برای کشور کانادا باشید میتوانید با داشتن امتیازات لازمه درخواست اقامت دائم کنید.

از روشهای مختلفی میتوانید ویزای کار کانادا دریافت کنید، مثلا ثبت شرکت، کارآفرینی، دریافت جاب آفر، از طریق تحصیل همسر، با خرید یک بیزنیس در کانادا و…

فاکتورهایی که برای شما برای دریافت ویزای کار کانادا (دریافت فرصت شغلی) امتیاز می آورد:

 مهارت در زبان انگلیسی یا فرانسه، میزان تحصیلات، تجربه کاری، سن، پیدا کردن کارفرما در کشور کانادا، سازگاری با محیط زندگی

 

ویزای کار کانادا از طریق ثبت شرکت یا owner operator :

این برنامه اقامتی کانادا در خصوص افرادیست که میخواهند بیزینسی را در کانادا راه اندازی کرده و یا خریداری کنند.

حسن این برنامه اقامتی این است که مانند برنامه های کارآفرینی استانی به حجم سرمایه خاصی نیاز ندارد بسته به نوع بیزینس بسیار متفاوت است، الزامی برای ارائه مدرک زبان ندارید و کل برنامه می تواند در کمتر از یک سال انجام شود و ……

 

ویزای کانادا سرمایه گذاری:

یکی از روشهای دریافت ویزای کانادا، روش سرمایه گذاری در کشور کاناداست که شرایط خاص خود را دارد و اگر واجد شرایط باشید می‌توانید ویزای سرمایه گذاری کانادا درخواست نمایید.

 

شرایط دریافت ویزای کانادا سرمایه گذاری:

تنها ویزای سرمایه گذاری کانادا در حال حاضر متعلق به استان کبک است که شما باید تعهد دهید تا مبلغ 1/200/00 دلار در کانادا سرمایه گذاری کنید و این مبلغ تا 5 سال نزد دولت کانادا خواهد ماند.( البته این مبلغ هر ساله با توجه به قوانین مهاجرتی کانادا تغییر میکند و برای هر استان در کانادا متفاوت است) مثلا شما با دارایی 2 میلیون دلاری کانادا و پرداخت 365 هزار دلار به کبک میتوانید اقامت کانادا را دریافت کنید.

همچنین شما باید نشان دهید که به اندازه کافی پول برای پشتیبان مالی خود و خانواده در کانادا خواهید داشت.

داشتن حداقل 35 امتیاز از 100 که این امتیازها بر اساس موارد زیر تعیین می شود:

سن، تحصیلات، تجربه کاری، میزان سطح دانش زبان انگلیسی یا فرانسه، انطباق فرد متقاضی با محیط کانادا.

روشهای تجاری دیگر مانند ثبت شرکت، استارتاپ، کارآفرینی های استانی همگی به سرمایه گذاری کانادا معروف هستند؛ برای کسب اطلاعات بیشتر در این خصوص می توانید به صفحه اقامت سرمایه گذاری و کارآفرینی کانادا مراجعه فرمایید.

 

ویزای استارتاپ کانادا:

در این روش اقامتی کانادا باید یک ایده یا بیزینس پلن نوین برای کسب درآمد به کانادا نشان دهید که بتواند در کانادا پول ساز باشد. این ایده استارتاپی باید مورد تایید یکی از مراکز سرمایه گذاری کانادا قرار گیرد تا بتوانید برای اقامت کانادا درخواست دهید. در این روش مهاجرتی شما با داشتن اقامت دائم به کانادا می رود و همچنین حداکثر 5 خانواده میتوانند از این طریق اقامت دائم کانادا دریافت نمایید. برای کسب اطلاعات بیشتر در این خصوص می توانید به صفحه استارتاپ ویزای کانادا مراجعه فرمایید.

 

ویزای پناهندگی کانادا:

پناهندگی کانادا جزو روشهای اقامتی یا مهاجرتی محسوب نمی شود. پناهندگی یک روشی ست برای کلاهبرداری! بسیاری از شرکتهایی که وعده پناهندگی می دهند

اشخاص بسیاری هستند که وعده های پناهندگی میدن، این اشخاص یا شرکت ها قراره کیس های دروغ و مدارک جعلی به اداره مهاجرت ارائه بدن، اونوقت چطور شما میتونین به این اشخاص اعتماد کنید، همانطوری که به اداره مهاجرت دروغ میگن به شما هم دروغ نگن؟!

⏪ به دفعات میشنویم و میبینیم کسانی که در این راه سرشون کلاه رفته با وعده های اینچنینی:
ما تمام مبلغ رو در مقصد میگیریم.
ما قرارداد رسمی مینویسیم که فقط به اداره مهاجرت دروغ بگیم و به شما دروغ نگیم!!
ما شرکت ثبت شده در دبی، ترکیه، … هستیم.
این روش ارزونترین روشه‌.
فقط کافیه که برسی به کانادا.
حتما با کیس شما موافقت می کنن و دیپورت نمیشی.
صد در صد ویزا میگیری و…
ما ویزای توریستی تضمینی میگیریم خودتون برید کانادا پناهندگی بگیرید…!
میفرستیمتون ترکیه میان دنبالتون از اونجا میفرستیمتون انگلیس یا کانادا !!!
(در بهترین حالت در کشور ترکیه رها می شوید یا اینکه تهدید میکنند که اگر قسط های اول و دوم رو پرداخت نکنید در ترکیه رها خواهید شد و به پلیس ترکیه خبر میدیم که چه قصدی دارید که شما را دستگیر کنند، البته بعد از پرداخت باز هم رها خواهید شد! چون فقط 1 یا 2 قسط نداده اید)

 

ویزای خود اشتغالی کانادا:

این نوع ویزا متخص به هنرمندان و ورزشکاران است، یا کسانی که در این دو حیطه دستی بر آتش دارند و می توانند با ارائه شواهد و مدارک اثبات کنند که در کشور خود کسب درآمد کرده و می توانند در کانادا نیز این راه را ادامه دهند. برای کسب اطلاعات بیشتر در خصوص این برنامه می توانید به صفحه خود اشتغالی کانادا مراجعه بفرمایید.

 

ویزای اسپانسر شیب کانادا:

این نوع ویزای کانادا مختص به کسانی ست که همسر آنها اقامت دائم کانادا یا پاسپورت کانادا را داراست یا مختص به کسانی ست که فرزند یا نوه آنها در کانادا اقامت دائم داشته یا شهروند کانادایی محسوب می شوند.

برای دریافت اطلاعات بیشتر این نوع ویزای کانادا می توانید صفحه اسپانسرشیپ کانادا را مطالعه بفرمایید.

 ویزای اقامت دائم کانادا از طریق استان های آتلانتیک:

در شرایط کنونی پیدا کردن فرصت شغلی در کانادا بسیار دشوار است. اما استانهای آتلانتیک کانادا شرایط بهتری نسبت به دیگر استان های کانادا دارند، کاریابی در این استانها شانس بالاتری داشته و یکی از بزرگترین امتیازات این برنامه مهاجرتی، دریافت اقامت دائم کانادا در ابتدای پروسه است.

برای دریافت اطلاعات کامل این نوع ویزای کانادا به صفحه کاریابی آتلانتیک مراجعه بفرمایید.

نکات مهم ویزای کانادا

 

ویزای تضمینی کانادا چگونه‌ است؟

ویزای تضمینی کانادا صد در صد کلاهبرداری ست! هیچ تضمینی در صدور ویزا وجود ندارد، معمولا واژه ویزای تضمینی را، شرکتهایی که مجوز اداره مهاجرت کانادا (RCIC/ICCRC) را ندارند یا در ایران مجوز وزارت کار یا وزارت علوم ندارند، برای جلب نظر مشتری استفاده می کنند. عنوان می کنند که با دعوتنامه آنها صد در صد ویزا صادر می شود! (در صورتی که دعوتنامه فقط می تواند دلیل سفر شما را توضیح دهد نه اینکه شانس ویزا را افزایش دهد!) و گاهی عنوان می شود که ویزای تضمینی کانادا یعنی اگر با دعوتنامه ما، ویزا صادر نشد، کل مبلغ عودت داده می شود و شما ضرر نخواهید کرد! (آژانسهای مسافرتی طبق قوانین اداره مهاجرت کانادا حق هیچگونه فعالیت در هیچ گونه ویزای کانادا را ندارند، حتی توریستی)

شرکتهایی که ویزا را تضمین  می‌کنند در اکثر مواقع بدون اطلاع شما از مدارک جعلی در پرونده استفاده می کنند که طبق نظر خودشان شانس شما را افزایش دهند تا مجبور نباشند پول شما را عودت بزنند. که این امر موجب می شود از هر گونه درخواست به کانادا به مدت 5 سال تحریم شوید و در آخر اگر مبلغ شما را هم عودت بزنند، ضرر بزرگ شما این است که 5 سال حق هیچگونه درخواست یا اعتراضی را به اداره مهاجرت کانادا ندارید.

 

علت طولانی شدن جواب ویزای کانادا؟

عوامل زیادی می تواند در این امر تاثیرگذار باشد، نقص مدارک، بررسی بیشتر اداره مهاجرت و در شرایط کنونی کرونا که تعداد نیروها بسیار کم شده و …

چگونه ویزای کانادا بگیرم؟

اول باید بررسی کنید که شانس دریافت چه نوع ویزایی را دارید که در ادامه انواع ویزای کانادا را شرح داده ایم. سپس باید شرایط ویزای کانادا را برآورده کنید. بسته به کشور محل اقامت شما، اگر می خواهید به کانادا سفر کنید، ممکن است نیاز به درخواست ویزای کانادا داشته باشید.

اگر در لیست کشورهایی قرار دارید که اتباع آنها نیاز به ویزای کانادا دارند، باید برای ویزای کانادا اقدام کنید. نوع ویزای کانادا شما بستگی به هدف و مدت اقامت شما دارد. به عنوان مثال، اگر می خواهید به عنوان یک توریست به کانادا بروید، به ویزای توریستی موقت نیاز دارید و اگر می خواهید تحصیل کنید، به ویزای دانشجویی احتیاج دارید.

هر یک از ویزاهای کانادا به مدارک مخصوصی نیاز دارد و همچنین هر کدام مراحل متفاوتی دارد؛ پس از انتخاب روش مهاجرتی متناسب با شرایط خود، بهتر است با وکیل مهاجرتی درباره شروع مراحل مهاجرت صحبت کنید.

 

زمان پردازش ویزای کانادا

زمان پردازش ویزای کانادا چقدر طول می کشد؟

یکی از متداول ترین سوالات مهاجران احتمالی کانادایی این است که ” مدت زمان پردازش ویزا چقدر طول می کشد؟ درخواست مهاجرت من چقدر طول می کشد تا رسیدگی شود؟ ” ما تمام اطلاعات مورد نیاز در مورد زمان پردازش مهاجرت را گردآوری کرده ایم. به خواندن ادامه دهید!

 

زمان پردازش ویزای مهاجرت به کانادا

متقاضیان هر نوع ویزا یا مجوز مهاجرت به کانادا باید هنگام محاسبه مدت زمان لازم برای رسیدگی مجدد به درخواست خود، زمان متوسط پردازش را در نظر بگیرند.

در مهاجرت به کانادا، مدت زمان پردازش این است که چقدر طول می کشد تا مقامات اداره مهاجرت، پناهندگی و شهروندی کانادا (IRCC) به درخواست شما رسیدگی کنند، این مدت زمان از روزی که آن ها پرونده را دریافت می کنند تا روزی که به تصمیم گیری می رسند.

 

طولانی شدن مدت زمان ویزای کانادا

 

چه چیزی بر زمان پردازش ویزای کانادا تأثیر می گذارد؟

عوامل متعددی بر زمان پردازش درخواست تأثیر می گذارد:

کشور محل اقامت: برخی از زمان های پردازش IRCC بسته به کشور محل اقامت فرد متفاوت است. قبل از دسامبر 2015، زمان پردازش خدمات مختلف با توجه به دفتر ویزا مشخص می شد. این به این دلیل بود که تقاضاهای مربوط به اقامت دائم و موقت، ویزا و مجوزها توسط نزدیکترین دفتر ویزا بررسی می شد. امروزه برنامه ها در سراسر شبکه جهانی دفاتر ویزا بررسی می شوند تا پردازش تا حد ممکن کارآمد شود، بنابراین ممکن است درخواست شما لزوماً در نزدیکترین دفتر ویزا به شما پردازش نشود، بلکه در دفتری که به بهترین نحو برای پردازش کارآمد درخواست شما طراحی شده است، پردازش می شود.

نوع درخواست: زمان پردازش انواع مختلف ویزا و مجوزها نیز متفاوت است. نوع درخواست و همچنین تعداد داوطلبانی که در حال حاضر در آن دسته در حال بررسی هستند، هر دو می توانند بر زمان پردازش تأثیر بگذارند. اگر برنامه ای مراحل زیادی داشته باشد، ممکن است پردازش آن بیشتر طول بکشد.

کامل بودن: اگر یک پرونده ناقص باشد، IRCC ممکن است متقاضی را به طور کامل رد کند، یا ممکن است اطلاعات بیشتری را درخواست کند که می تواند باعث تاخیر قابل توجه در پردازش شود.

در این بخش میانگین زمان پردازش برنامه های مهاجرت در برخی از محبوب ترین روش ها و زمان تقریبی پردازش را بررسی می کنیم. مهم است که به یاد داشته باشید که زمان پردازش را نمی توان تضمین کرد و فقط تخمینی است. زمانهای زیر بر اساس میانگین زمانهای پردازش IRCC است که در 4 ژانویه 2018 بیان شده است. لطفاً توجه داشته باشید که گاهی اوقات زمان پردازش بستگی به این دارد که آیا یک درخواست به صورت الکترونیکی با استفاده از روش آنلاین ارسال شده است یا از طریق یک روش کاغذی. زمانهای پردازش ذکر شده در زیر مشخص می کند که بین برنامه های کاربردی آنلاین و کاغذی تفاوت است.

 

مدت زمان پردازش ویزای کانادا

زمان پردازش برنامه مهاجرت کاری

*این شامل برنامه کارگران ماهر فدرال (FSW) ، معاملات ماهر فدرال (FST)  و جریانهای کلاس تجربه کانادایی (CEC) و همچنین برخی از برنامه های نامزدی استانی (PNP) است.

در 80 مورد، برنامه ای که از طریق اکسپرس اینتری ارسال می شود ظرف 6 ماه از تاریخ دریافت پردازش می شود. لطفاً توجه داشته باشید که این زمان های پردازش شامل زمان لازم برای ارسال نمایه اکسپرس اینتری، دریافت دعوتنامه برای درخواست (ITA) و آماده سازی درخواست نهایی برای ارسال نیست و فقط زمان بررسی پرونده است.

 

زمان پردازش برنامه مهاجرت تحصیلی

 

بسته به کشور محل اقامت متقاضی، زمان پردازش مجوزهای تحصیل بسیار متفاوت است. کوتاهترین زمان پردازش تقریباً 1-2 هفته است، اما متقاضیان از برخی کشورها می توانند زمان پردازش نزدیک به 16 هفته را انتظار داشته باشند. زمان پردازش ویزای تحصیلی نیز بسته به حجم درخواست های دریافتی متفاوت است، بنابراین اگر نزدیک به آغاز سال تحصیلی کانادا درخواست می دهید ممکن است با تاخیر مواجه شوید.

 

زمان پردازش درخواست مجوز کار پس از تحصیل

این یک نوع ویزا است که در گروه تمدید مجوز کار قرار می گیرد. زمان پردازش درخواست برای مجوزهای کار پس از فارغ التحصیلی بسته به روش مورد استفاده شما متفاوت است. اگر درخواست خود را به صورت آنلاین ارسال کنید، باید ظرف 99 روز رسیدگی شود. با این حال، اگر یک برنامه کاغذی ارسال کنید، می توانید مدت زمان پردازش بیشتری را در حدود 117 روز انتظار داشته باشید.

 

مدت زمان پردازش مراحل اقامت دائم

پردازش کارت جدید اقامت دائم (PR)   13 روز طول می کشد. با این حال، تمدید یا جایگزینی یک کارت PR قدیمی می تواند 24 روز طول بکشد تا پردازش شود.

 

مدت زمان پردازش درخواست اسپانسرشیب

هنگام حمایت از همسر برای اقامت دائم، درخواست ها تقریباً 12 ماه طول می کشد. زمانهای پردازش بسته به این که همسر در داخل یا خارج از کانادا اقامت داشته باشد متفاوت است، اما اکنون برای همه برنامه های حمایتی همسر مدت 12 ماه مشخص شده است.

 

مدت زمان پردازش ویزای توریستی

زمان پردازش ویزای توریستی بستگی به این دارد که از کجا و چگونه درخواست می کنید. در صورت درخواست از داخل کانادا، برنامه های آنلاین ظرف 12 روز و برنامه های کاغذی ظرف 27 روز پردازش می شوند. با این حال، درخواست های خارج از کانادا بسته به کشور محل اقامت متقاضی متفاوت است.

 

تمکن مالی ویزای کانادا

شرایط مالی مورد نیاز برای ویزای کانادا

این مورد هم بستگی به نوع درخواست ویزا دارد مثلا در ویزای توریستی کانادا اثبات تمکن مالی مناسب برای طول مدت سفر که باید محاسبه کنید چند روز در کانادا اقامت دارید و هزینه ها شامل چه مواردی ست و مثلا برای ویزای تحصیلی کانادا معادل با شهریه 1 سال مرکز آموزشی و 1 سال زندگی نفرات در شهر مورد نظر محاسبه و ارائه می شود و انواع ویزای دیگر که شرایط مفصلی دارند.

 

مدت زمان دریافت جواب ویزای کانادا؟

مدت زمان پاسخ‌دهی به درخواست ویزا به افسران اداره مهاجرت بستگی دارد اما یک زمان حدودی در وبسایت رسمی اداره مهاجرت به آدرس Canada.ca برای هر نوع ویزا اعلام شده است.

 

مدارک مورد نیاز ویزای کانادا

مدارک مورد نیاز برای درخواست ویزای کانادا

مدارک مورد نیاز برای ویزاهای موقت مثل توریستی و تحصیلی معمولا باید اثبات کننده بازگشت شما به کشور مبدا باشد همچنین باید ثابت شود که تمکن مالی کافی برای تأمین خود در طول مدت اقامتتان را دارید. همچنین در ویزاهای اقامت دائم کانادا بسته به نوع درخواست بسیار متغییر است که در ادامه به جزئیات بیشتری به آن اشاره می کنیم.

در اینجا مدارک مورد نیاز برای ویزای کانادا آمده است:

 • گذرنامه
 • فرم مناسب ویزای کانادا
 • اثبات هزینه پرداخت شده برای ویزای کانادا
 • اثبات سابقه کیفری پاک
 • اثبات سلامت کامل از طریق معاینه پزشکی
 • عکس ها مطابق با شرایط عکس برای ویزای کانادا
 • اثبات تمکن مالی
 • اثبات اینکه پس از اتمام ویزای کانادا به کشور خود باز خواهید گشت
 • اسناد هویت و وضعیت مدنی
 • نامه ای که هدف سفر شما به کانادا را توضیح می دهد.
 • نامه پشتیبانی/دعوت به کانادا

 

سن

شرایط برنامه مهاجرتی ممکن است بر اساس این که سن فرد چقدر است متفاوت باشد؛ افراد با سن بالای 18 سال می توانند برای برنامه های مهاجرتی اقدام کنند و افراد کمتر از 17 سال باید با کمک فردی که به سن قانونی رسیده است برای پرونده مهاجرتی خود اقدام کنند.

گذرنامه

شما باید گذرنامه معتبر و سایر مدارک سفر داشته باشید. هنگام درخواست ویزای کانادا، باید فتوکپی صفحه اطلاعات گذرنامه خود را ارائه دهید.  این مورد باید شامل موارد زیر باشد:

 • شماره گذرنامه
 • تاریخ صدور و انقضا
 • اطلاعات شخصی شما: نام، عکس، محل تولد و تاریخ تولد

اسناد و فرمها

هنگام درخواست ویزای کانادا، باید یک بسته برنامه مهاجرتی را از وب سایت IRCC بارگیری کنید. در آنجا، راهنمای آموزشی، چک لیست اسناد و همچنین تمام فرمهایی را که باید تکمیل و ارسال کنید، خواهید یافت.

شما باید تمام اسناد و فرم هایی را که در چک لیست وجود دارد، ارائه دهید. این اسناد شامل (البته ممکن است موارد دیگری بر اساس پرونده مهاجرتی شما نیاز شود) کپی گذرنامه، تصاویر، رسید هزینه و سایر اسناد هویت می باشد.

علاوه بر اسناد ذکر شده در چک لیستIRCC ، کشورهای مختلف ممکن است به اسناد خاصی نیاز داشته باشند. شما باید از دفتر ویزای مسئول در کشور خود بپرسید که آیا به مدارک اضافی نیاز دارید یا خیر.

اثبات هزینه پرداخت شده برای ویزای کانادا

برای درخواست ویزای کانادا، باید هزینه های لازم را بپردازید و رسیدها را به درخواست خود ضمیمه کنید. بسته به هدف سفر ، هزینه ها تغییر می کند.

دو نوع هزینه وجود دارد:

 • هزینه پردازش برنامه
 • هزینه های بیومتریک

عکسهای ویزای کانادا

شما باید دو تصویر گذرنامه بر اساس شرایط کانادا ارائه دهید. اگر تصاویر با الزامات تعیین شده توسط دولت کانادا مطابقت ندارند، درخواست شما ممکن است رد شود.

اثبات تمکن مالی

شما باید شواهدی ارائه دهید که نشان می دهد می توانید از حمایت مالی خود و سایر اعضای خانواده که ممکن است در طول مدت اقامت شما همراه شما باشند، حمایت کنید. می توانید این کار را از طریق موارد زیر انجام دهید:

 • اظهارات بانکی
 • نامه اشتغال نشان دهنده درآمد سالانه
 • مدارکی که شما برای دریافت حمایت مالی از دوستان/خانواده برای پوشش مدت اقامت خود تنظیم کرده اید.
 • شواهدی از درآمد میزبان یا یکی از اعضای خانواده کانادایی شما
 • به خاطر داشته باشید که این یک لیست جامع نیست و ممکن است به مدارک دیگری نیاز داشته باشید.

اثبات اینکه پس از اتمام ویزا به کشور خود باز می گردید!

شما باید افسران ویزای خود را متقاعد کنید که پس از اتمام ویزای، به کشور خود باز خواهید گشت. چندین روش برای انجام این کار وجود دارد، از جمله:

 • اثبات اشتغال؛شما باید کپی قرارداد کار خود را ارائه دهید، نامه ای که نشان می دهد شما به عنوان کارمند دائمی شناخته می شوید این مورد زمان بازگشت شما به کار و نقش شما در شرکت را مشخص می کند.
 • اگر مالک املاک در کشور خود هستید، باید شواهدی از آن مانند سند مالکیت یا قرارداد اجاره را ارائه دهید.
 • اگر در کشور خود افرادی را دارید که باید از آنها مراقبت کنید، مانند اعضای خانواده یا فرزندان، باید شواهدی از مسئولیت های خود را نشان دهید.

اسناد هویت و وضعیت مدنی

شما باید کپی مدارک هویت و وضعیت مدنی را با درخواست ویزای کانادا ضمیمه کنید. این شامل گواهی تولد، گواهی ازدواج یا گواهی طلاق است. در برخی موارد، ممکن است ملزم به ارائه شناسه ملی باشید.

برای اطلاعات بیشتر در این مورد بهتر است با یک وکیل مهاجرتی مشورت کنید.

مجوزهای پلیس

شما باید ثابت کنید که هیچ سابقه کیفری قبلی ندارید و خطری برای جامعه کانادا محسوب نمی شوید. شما می توانید این کار را با اخذ گواهی پلیس در کشور خود انجام دهید. در برخی موارد، ممکن است مجبور شوید مجوزهای پلیس را از هر کشوری که بیش از شش ماه در آن زندگی کرده اید نیز ارائه دهید.

معاینه پزشکی

برای اخذ ویزای کانادا باید از سلامت کامل برخوردار باشید. برای اثبات آن، ممکن است از شما خواسته شود که یک معاینه پزشکی را انجام داده و نتایج را در پرونده خود ثبت کنید. با این حال، اگر قصد دارید کمتر از شش ماه بمانید، معمولاً معاینه پزشکی لازم نیست، مگر اینکه در شرایطی باشید که از نزدیک با مردم کار کنید.

هدف از سفر

هنگام درخواست ویزای کانادا، باید هدفی را برای سفر خود به کانادا ارائه دهید. شرایط بستگی به کشور دارد اما می تواند شامل موارد زیر باشد:

 • یک دعوت نامه از حامی مالی خود یا عضو خانواده/دوستی که ملاقات خواهید کرد.
 • اطلاعات تماس افرادی که می توانند از شما برای بازدید حمایت کنند.
 • هرگونه اسنادی که هدف شما از سفر را تأیید کند.

نامه پشتیبانی/دعوت نامه

در برخی موارد، ممکن است لازم باشد نامه دعوت نامه ای را از شخصی در کانادا ارائه دهید .این شخص یا باید شهروند کانادا باشد یا دارای اقامت دائم باشد. شخصی که نامه می نویسد از نظر قانونی مسئولیتی در قبال شما ندارد. او باید آن نامه را به شما بدهد و شما باید آن را در پرونده خود بگنجانید.

نامه باید شامل این اطلاعات باشد:

 • نام
 • تاریخ تولد
 • شماره تلفن و آدرس
 • رابطه شما با شخصی که نامه را می نویسد.
 • مدت اقامت شما در کانادا، محل اقامت شما و زمان عزیمت به آنجا چقدر است.
 • نحوه برنامه ریزی شما برای حمایت مالی از خود.

این نامه همچنین باید شامل اطلاعات زیر در مورد نویسنده باشد:

 • نام کامل و تاریخ تولد آنها
 • آدرس و شماره تلفن کانادایی آنها
 • وضعیت اقامت آنها (شهروند یا مقیم دائم) و کپی سند که آن را اثبات می کند.
 • عنوان شغلی آنها
 • مشخصات خانوادگی آنها (نام و تاریخ تولد همسر و افراد تحت تکفل او)
 • تعداد اعضای خانواده

رد درخواست ویزای کانادا

 

شرایط ویزای کانادا برای خردسالان

خردسالانی که به کانادا سفر می کنند نیز باید از قوانین مشابه سایر افراد پیروی کنند. با این حال، بسته به نحوه سفر کودکان، مدارک مورد نیاز دیگری نیز وجود دارد. همه خردسالان، صرف نظر از نحوه سفر، باید موارد زیر را داشته باشند:

 • گذرنامه
 • کپی شناسنامه

سپس، اسناد اضافی بر اساس اینکه آیا آنها به تنهایی در سفر هستند یا فردی همراه با آنها است عبارتند از:

سفر به تنهایی: نامه مجوز سفر، که توسط والدین یا سرپرستان قانونی امضا شده است. نامه باید:

 • به زبان انگلیسی یا فرانسوی باشد.
 • آدرس و شماره تلفن والدین/سرپرستان قانونی
 • اطلاعات (نام، آدرس، شماره تلفن) شخصی که در کانادا از کودک مراقبت می کند.

همراه با یکی از والدین: نامه امضای اجازه از والدینی که با آنها سفر نمی کنند. باید شامل موارد زیر باشد:

 • آدرس و شماره تلفن والدینی که سفر نمی کنند.
 • فتوکپی گذرنامه و شناسنامه ملی والدین که در سفر نیستند.
 • اگر والدین طلاق گرفته اند اما حضانت مشترک دارند:والدین حاضر باید نسخه ای از اسناد قانونی حضانت و نامه مجوز از والدین دیگر را بیاورند.
 • اگر تنها یکی از والدین حضانت دارد:آنها باید یک نسخه از حکم حضانت را بیاورند.
 • اگر یکی از والدین فوت کرده باشد:والدین دیگر باید کپی گواهی فوت را به همراه داشته باشند.
 • اگر با سرپرستان قانونی/والدین فرزندخوانده سفر می کنید: یک کپی از سرپرستی یا اوراق فرزندخواندگی همراه داشته باشید.
 • اگر با شخصی که والدین/سرپرست قانونی آنها نیست سفر می کنید:این شخص باید اجازه کتبی از والدین/سرپرستان را داشته باشد. نامه باید شامل آدرس یا شماره تلفن والدین/سرپرستان قانونی باشد.

 

ریجکت شدن ویزای کانادا

دلیل های ریجکت شدن ویزای کانادا

احتمالا این سوال خیلی برای شما هم پیش آمده اما به صورت کلی دلیل اصلی ریجکتی انواع ویزای کانادا ضعف ارائه پرونده ها و درخواست به اداره مهاجرت کاناداست که در ادامه به تفکیک و با جزئیات دقیق به آن اشاره می کنیم.

همچنین اقدامات پس از ریجکتی ویزای کانادا را برایتان شرح داده ایم.

 

پناهندگی در کانادا با ویزای توریستی

این مورد یک روش مهاجرتی نیست! فریب اداره مهاجرت کانادا خلاف قوانین است. حتما نکات انتهای متن را راجع به پناهندگی و کلاهبرداران پناهندگی رل مطالعه بفرمایید.

 

راههای تشخیص ویزای تقلبی کانادا چیست؟

با دریافت نت پرونده از اداره مهاجرت به راحتی میتوانید متوجه شوید که شرکت یا شخصی که مدعی شده ویزای شما را گرفته است حقیقت را گفته یا ویزای مذکور تقلبی ست.

 

با ویزای توریستی میشه به کانادا مهاجرت کرد؟

خیر ویزای توریستی یعنی شما فقط قصد سفر به کانادا را دارید، نه قصد مهاجرت. مگر اینکه در خاک کانادا موفق شوید وارد یکی از برنامه‌های مهاجرتی کانادا شوید.

 

آیا ویزای مولتی کانادا با ویزای توریستی متفاوت است؟

خیر، ویزای توریستی کانادا معمولا به صورت مالتی پل صادر می شود.

 

همه چیز درباره ویزای کانادا:

قبل از هر گونه اقدام برای درخواست انواع ویزای کانادا، باید اطلاعات کافی در این حیطه را کسب کنید. شاید اولین موضوعی که باید بدانید مدارک لازم برای درخواست انواع ویزای کاناداست، که البته بسته به شرایط هر فرد بسیار متفاوت است، اما در این مطلب به صورت کلی این مدارک را بیان می کنیم.

 

مدارک مورد نیاز برای دریافت ویزای توریستی کانادا:

مدارک: اصل پاسپورت متقاضی با حداقل شش ماه اعتبار به انضمام کلیه پاسپورت های قدیمی که در آن ها ویزا درج شده است.

یک قطعه عکس جدید  3٫5*4٫5 رنگی با زمینه سفید. ترجمه شناسنامه. ترجمه سند ازدواج در صورت همسفر بودن با همسر . در صورت همراهی فرزندان حتما گواهی اشتغال به تحصیلشان ترجمه شود.

 

مدارک مالی:

شامل نامه تمکن بانک به زبان انگلیسی  با مهر امور بین الملل بانک به همراه گردش چهار ماهه حساب که نشان دهنده میزان درآمد ماهیانه متقاضی باشد. در صورتی که گواهی سپرده بلندمدت، گواهی خرید سهام یا اوراق بهادار، سند اتومبیل و اجاره نامه دارید نیز ارائه دهید (مدت اعتبار نامه تمکن مالی و پرینت 4 تا 6 ماه اخر، یک ماه است.)

ترجمه اسناد ملکی.

 

مدارک شغلی:

کارمندان: گواهی اشتغال به کار به زبان انگلیسی روی سربرگ شرکت (با ذکر تاریخ شروع به کار، عنوان شغلی و درآمد سالیانه، نام مدیر یا سوپروایزر و مدت زمان موافقت شده با مرخصی)، ترجمه فیش حقوقی دو ماه آخر، ترجمه لیست بیمه دو ماه آخر و ترجمه حکم کارگزینی

کارفرمایان: ترجمه “آگهی تاسیس”، “آگهی تغییرات” و آگهی تصمیمات” شرکت در روزنامه رسمی، ترجمه لیست بیمه و فیش حقوقی دو ماه آخر کارمندان، ترجمه آخرین لیست مالیاتی پرداخت شده، نامه تمکن بانک شرکت و ریزپرینت 4 ماه آخر به لاتین

تجار: ترجمه کارت بازرگانی، گواهی اتاق بازرگانی، ترجمه آخرین لیست مالیاتی پرداخت شده، ترجمه لیست پرداخت بیمه

مهندسان: ترجمه پروانه نظام مهندسی یا جواز ساخت

کارخانه داران و صاحبان مشاغل آزاد: ترجمه پروانه بهره برداری، ترجمه جواز کسب، ترجمه آخرین لیست مالیاتی پرداخت شده و ترجمه لیست پرداخت بیمه

بازنشستگان: ترجمه حکم بازنشستگی و ترجمه فیش حقوقی دو ماه آخر بازنشستگی (در صورت افزایش حقوق، ترجمه حکم افزایش حقوق بازنشستگی ارائه شود.)

اطلاعات دعوت نامه کانادایی: شامل مشخصات کامل دعوت کننده و متقاضی، نسبت، دلیل سفر متقاضی، آدرس و تلفن، مدت زمان اقامت و هرگونه موارد مرتبط دیگر (دعوت نامه پس از تنظیم باید به مهر و امضای دفتر (Notary Public) برسد.

مدارک فرد دعوت کننده: ارائه کارت شهروندی (Canadian Citizenship Card)، پاسپورت کانادایی، شناسنامه کانادایی(Canadian Birth Certificate)  یا کارت اقامت(PR Card)  از سوی فرد دعوت کننده الزامی است. همچنین سایر مدارک فرد دعوت کننده شامل گواهی اشتغال به کار، نامه بانک و فرم های T4 یا T1 تاثیر بسیار زیادی روی نتیجه درخواست ویزای فرد دعوت شونده دارند.

ترجمه رضایت نامه محضری برای همراهی فرزندانی که بدون یکی از والدین قصد مسافرت دارند. رضایت نامه باید از سوی کسی باشد که آن ها را همراهی نمی کند.

 

 توضیحات ویزای کانادا

 

چند دلیل که باعث رد درخواست ویزای کانادا می‌شود:

دلیل عمده رد درخواست ویزه کانادا تشخیص افسر(آفیسر) ویزای سفارت کاناداست. به این دلیل که شما نتوانسته اید افسر را قانع کنید که به صورت موقت در کانادا مانده وفقط قصد سفر دارید. بنابراین باید برنامه ریزی شده نسبت به اخذ ویزای کانادا اقدام کنید. در صورتی که افسر ویزای کانادا شما را ریجکت کند اقدام مجدد برای دریافت ویزای کانادا سخت تر خواهد شد پس اولین درخواست بسیار مهم است.

 

ریجکتی ویزای کانادا توریستی:

اگر شما قصد دریافت ویزای توریستی کانادا رو دارید باید بدونید به دلایل زیر افسر ویزای کانادا میتونه ویزای شمارو ریجکت کنه

الف) نداشتن تمکن مالی برای تامین هزینه های سفر

ب) نداشتن تمکن مالی فرد دعوت کننده برای تامین هزینه های سفر شما

ج) قانع نشدن افسر ویزا برای اینکه شما قصد اقامت در کشور کانادا را ندارید.

د) داشتن سوء پیشینه

ه) پاسپورت سفید (تاکنون سفر خارجی نرفته باشید)

و) نداشتن برنامه دقیقی برای سفر.

ز) عدم سلامت مدارک درخواست شده و یا جعلی بودن آنها

 

 

رد درخواست ویزای کانادا تحصیلی:

معمولا متقاضی ویزای تحصیلی کانادا پس از رد درخواست با این متن رو به رو خواهد شد:

بر اساس قوانین مهاجرت به کانادا متقاضی باید تصمیم خود برای بازگشت به کشورش پس از تحصیل در کانادا را نشان دهد. شما باید به افسر ویزا ثابت کنید که واجد شرایط قوانین ویزا بر اساس بند 12 قانون هستید و همچنین باید اثبات کنید که دارای تمکن مالی برای پرداخت هزینه های شهریه و هزینه های زندگی خود در کانادا هستید. پس از بررسی دقیق تمامی مدارکی که برای ما ارسال کردید، ما قانع نشدیم که شما واجد شرایط برای اخذ ویزای تحصیلی کانادا هستید و یا مدارک شما به صورت کامل برای ما ارسال نشده است. بنابراین با درخواست ویزای کانادا تحصیلی شما مخالفت می‌گردد.

اقدامات پس از رد درخواست ویزای کانادا:

بسیاری از متقاضیان ویزای کانادا سوال می‌کنند که پس از رد درخواست ویزای کانادا چه راه کاری هایی وجود دارد؟ آیا پس از رد درخواست ویزای کانادا امکان درخواست مجدد وجود دارد؟‌ دلایل رد درخواست ویزای کانادا چیست؟‌

بارها  تجربه شده است که متقاضی ویزای کانادا که در بار اول رد شده در دفعات بعدی موفق به اخذ ویزا گردیده است. مساله اصلی، دانستن این که دلیل اصلی مردودی پرونده ویزای کانادا چه بوده و اینکه افسر ویزا دقیقا به چه دلایلی ویزا را رد کرده است بسیار حائز اهمیت است. نامه رد درخواست که پس از انگشت نگاری در دفاتر وکالتی صادر می‌شود معمولا موارد کلی و جنرال را مورد اشاره قرار می‌دهد که این موضوع کمک دقیقی به متقاضیان جهت برطرف کردن مشکلات پرونده نمی‌کند. در این موارد امکان دریافت اطلاعات دقیق مبنی بر نظر افسر ویزا در هنگام رد درخواست پرونده وجود دارد و بر اساس آن متقاضی میتواند رویکرد افسر ویزا را نسبت به پرونده بداند.

ویزای تضمینی کانادا بدون شینگن چگونه ممکن است؟

حتی اگر خودتان قصد انجام امور درخواست ویزای کانادا را دارید، با دقت کامل به نکات زیر درباره ویزای کانادا توجه فرمایید، این نکات بر مبنای تجربه و اطلاعات دقیق مشاوران و وکلای مهاجرت موسسه تهیه و تالیف شده است.

ویزای کانادا بدون شینگن ممکن است، اما تضمین صدور ویزا یک دورغ بزرگ است. ویزای 100% تضمینی کانادا وجود ندارد. هیچ شخص یا شرکتی آشنایی در سفارت کانادا ندارد. هیچگونه تفاوتی بین بررسی مدارک در کانادا وجود ندارد. هیچ دعوتنامه ای تضمین کننده صدور ویزای کانادا نخواهد بود. ویزای فوری یا VIP کانادا وجود ندارد. سفارت هیچ گونه آماری در خصوص تعداد قبول یا رد درخواست ویزا را اعلام نمی کند، تمام آمارهایی که در سایت های مختلف عنوان می شود که مثلا 90 درصد درخواست ویزای ایرانی ها ریجکت یا قبول شده است دروغی بیش نیست؛ تعداد قبول یا رد درخواست های ویزا هیچوقت اعلام نشده است. ارائه مدارک جعلی به سفارت کانادا عواقب جبران ناپذیری خواهد داشت.

نکته بسیار مهم در خصوص اخذ ویزای تحصیلی تضمینی کانادا:

 برخی از آژانسها یا شرکتهای مسافرتی یا تحصیلی چند نرخ برای خدمات درخواست ویزا در نظر گرفته اند: معمولی و تضمینی(ضمانت بازگشت وجه). این موضوع بدین صورت است که اگر هزینه درخواست ویزای معمولی را پرداخت کنید؛ یک کارآموز شرکت، خود را به جای شما جا زده و یک ایمیل به اسم شما درست می کند و درخواست ویزا می دهد (از دیدگاه کانادا این نوع درخواست غیر قانونی ست.) علاوه بر غیر قانونی بودن این موضوع، احتمال خطا و ریجکتی به دلیل بی تجربگی کارآموز بسیار بالاست. اگر هزینه ویزای تضمینی را پرداخت کنید؛ یک غیر کارآموز باز هم با یک ایمیل از سمت شما درخواست ویزا می کند (از دیدگاه کانادا این نوع درخواست غیر قانونی ست.) و گاهی عنوان می کنند که از یک دعوتنامه رسمی و معتبر برای افزایش شانس دریافت ویزای شما استفاده خواهد شد!(دعوتنامه نیز غیر قابل خرید و فروش است، و تاثیری هم بر روی پرونده ندارند، چون برای صدها نفر دیگه استفاده شده و به هیچ عنوان تضمین کننده بازگشت شما، که دغدغه اصلی آفیسر است، نخواهد بود)

با چند سوال ساده میتوانید متوجه دروغ این نوع شرکت ها شوید: 

آیا خود را به جای شما معرفی خواهند کرد یا از یک وکیل یا مشاور رسمی مهاجرت کانادا استفاده خواهند کرد؟ (اگر از وکیل یا مشاور رسمی استفاده می شود، شما حق دارید نام وکیل خود را بدانید و یک قرارداد مستقیم با وکیل یا مشاور رسمی کانادا داشته باشید و اگر یک ایمیل را به جای شما به کانادا معرفی خواهند کرد، این کار به صورت رسمی در وبسایت کانادا عنوان شده است که غیر قانونی ست).

آیا پروفایل و رمز ورود اپلیکیشن فی درخواست ویزا را در اختیار شما قرار خواهند داد؟ در صورتی که پروفایل و رمز ورود را در اختیار شما نگذارند، این موضوع با ریسک بسیار همراه است؛ به دلیل اینکه تضمین کرده اند که هزینه ی شما را در صورت رد درخواست ویزا، عودت دهند. پس به احتمال بسیار قوی بدون اطلاع شما، از مدارک جعلی برای تکمیل مدارک شما استفاده خواهند کرد، و برای اینکه مدرکی از جعل آنها نداشته باشید، پروفایل و رمز ورود را در اختیارتان نخواهند گذاشت. که اگر آفیسر متوجه جعلی بودن مدارک شود، 5 سال از درخواست ویزا تحریم خواهید شد. و هیچ مدارکی برای اثبات بی گناهی خود نخواهید داشت!

آیا دعوتنامه معتبری! که برای شما استفاده می کنند فقط برای شما بوده یا برای هزاران نفر دیگر استفاده شده است؟! اگر این شرکت شما را به کانادا دعوت می کند پس چرا یک ایمیل به جای شما درست کرده و درخواست ویزا می دهد؟ (به دلیل اینکه فقط یا خود اشخاص یا مشاوران و وکلای رسمی کانادا اجازه این نوع فعالیت را دارند)

 

دریافت ویزای کانادا

 

توضیحات تکمیلی:

1. سوالی که برای بسیاری از متقاضیان ویزای کانادا پیش می آید این است که آیا بدون داشتن شینگن می‌توان ویزای کانادا دریافت کرد؟ داشتن ویزای شینگن برای درخواست ویزای کانادا الزام نیست اما تاریخچه ی سفر قوی، در پرونده ی درخواست شما برای دریافت ویزای کانادا موثر است.

ویزای شینگن برای اثبات بازگشت شما، بعد از سفر به کانادا است؛ با داشتن ویزای شینگن به آفیسر کانادا تفیهم میگردد، که اگر قصد پناهندگی با ویزای توریستی در کشور دیگری را داشته اید در همان کشور عضو اتحادیه اروپا درخواست اقامت خود را مطرح می کردید.

2. یکی از مواردی که می‌تواند در دریافت ویزای کانادا تاثیر گذار باشد، داشتن دعوتنامه معتبر از کشور کاناداست. حال این دعوتنامه می‌تواند از سوی یک دوست یا شرکت یا اقوام شما باشد. در صورتی که نمی‌توانید به دعوتنامه دسترسی داشته باشید لطفا اقدام به خرید دعوتنامه کانادایی نفرمایید! متاسفانه بسیاری از افراد به دروغ عنوان میکنن که از دعوتنامه در پرونده ی شما استفاده شده و ما دعوتنامه را همراه با دیگر مدارک به سفارت فرستاده ایم! و شما نمی‌توانید دعوتنامه را مشاهده کنید چون منبع صدور دعوتنامه افشا میشود! یا اینکه از دعوتنامه های فاقد اعتبار یا دعوتنامه های جعلی برای درخواست ویزای کانادا استفاده میکنن که اتفاقا در مواردی دلیل ریجکتی و تحریم پنج ساله ویزای کانادا، همان دعوتنامه ی فاقد اعتبار است.

داشتن دعوتنامه معتبر شانس دریافت ویزه کانادا را افزایش می‌دهد. اما دقت داشته باشید، تنها دعوتنامه ای معتبر است که یا از اقوام درجه یک شما و دوستان شما باشد، یا از طریق یک شریک ثبت شده معتبر در کانادا صادر شده باشد. به یک آژانس یا شرکت مسافرتی که صرفا یک شعبه در کانادا دارد و شما را به کانادا یک توریست یا دانشجو معرفی می کند و بابت دعوتنامه، هزینه ای را از شما طلب می کند! به هیچ عنوان اعتماد نکنید. این نوع دعوتنامه کمکی به پروسه دریافت ویزا نخواهد کرد.

3. مراقب باشید که فریب وعده های دروغین لیبل جعلی ویزای شینگن یا ویزای کانادا را نخورید؛ متاسفانه بسیاری از افراد با وعده هایی همچون؛ چسباندن لیبل شینگن جعلی یا کشورهای آسیایی، جعل مهر ورود و خروج ویزا، از متقاضیان ویزای کانادا سودجویی می‌کنند. باید بدانید که علاوه بر عواقب جعل که می‌تواند گریبان گیر شما شود، در صورتی که آفیسر به جعلی بودن مدارک پی ببرد؛ شما از 5 سال تا مادام العمر از سفر به کانادا محروم خواهید شد.
در برخی از تبلیغات میبینیم که حرف از اخذ ویزای کانادا بدون مدارک، فقط با پاسپورت و موارد این چنینی زده شده است. واقعیت این است که بعضی از کارگزاران و عاملان ویزای تضمینی کانادا، اقدام به جعل مدارک و جعل ویزای شینگن یا سفرهای آسیایی متعدد می‌کنند و به خیال خود با این کار شانس ویزای کانادا متقاضی را افزایش می‌دهند. در صورتی که این کار نه تنها شانس اخذ ویزا را افزایش نمی‌دهد، بلکه در خواست ویزای کانادا متقاضی نیز ریجکت می‌شود.

4. در بسیاری موارد از مشاوران ما سوال شده که آیا رابطی در سفارت کانادا دارند و آیا دارای امتیاز خاصی در سفارت کانادا هستند؟ لازم به ذکر است که؛ هیچ کس نه رابطی در سفارت کانادا داشته و نه دارای امتیاز خاصی است. سیستم مهاجرت و ویزای کانادا بسیار دقیق بوده و بر مبنای قانون پایه ریزی شده و به نوعی هیچ شخصی جرات رابطه بازی در این سیستم را ندارد و باید تاکید کنیم کسانی که این مورد را عنوان میکنند، دارای تجربه کافی در این حیطه نبوده و میخواهند با این عناوین هر طور شده از موقعیت سوء استفاده کنند و از شما مبالغی را بابت دستمزد دریافت کنند.

5. در بسیاری از موارد کارگزاران ویزای کانادا عنوان می کنند که؛ در انتهای کار، مبلغ دستمزد و یا حق الوکاله را پرداخت کنید! این امر نشان دهنده ی آن است که شرکت یا شخص مذکور شانس خود را با ارائه مدارک جعلی برای دریافت ویزای شما امتحان خواهد کرد؛ اگر با درخواست ویزای کانادا موافقت شد دستمزد را دریافت میکند و اگر با درخواست ویزا مخالفت شد و شما ریجکت شدین و وارد بلک لیست 5ساله شدین، مشکلی نیست نفر بعدی …!!!

6. مراقب باشید که چیزی با عنوان ویزای فوری کانادا وجود ندارد، زمان تایید مدارک توسط سفارت تعیین می‌گردد و هیچ شخصی در کوتاه کردن زمان پاسخگویی سفارت دخالتی نخواهد داشت.

7. زمانی که سخن از ویزای تضمینی کانادا می باشد، توجه داشته باشید که هیچ کس نمی‌تواند تضمین کننده صدور ویزا باشد. 100 درصد کلاهبرداری ست.

در مواردی برخی شرکت های مهاجرتی یا اشخاص بیان می‌کنند که در سفارت مثلا ترکیه، آفیسر از دوستان آنهاست و یا از این افراد مبالغی دریافت می‌کند! باید توجه داشته باشید که افسرهای ویزای کانادا در شرایط بسیار دشواری انتخاب می شوند و هیچوقت به طور ثابت در یک سفارت نمی مانند و نکته مهم این است که مشخص نیست پرونده ی شما به کدام آفیسر کانادا ارجاع داده خواهد شد و پرونده ها به صورت رندوم توسط افسرهای ویزا بررسی می‌گردد. پس به طور کل رابطه در سفارت کانادا و اخذ ویزای تضمینی کانادا وجود ندارد.

8. گروگان گیری سند ملکی به عنوان ضمانت بازگشت از کانادا و یا دریافت مبالغ ضمانت نامه بانکی با عنوان ضمانت بازگشت شما!!!

لطفا توجه داشته باشید این کار کاملا غیر قانونی ست. برای درخواست ویزای کانادا، سفارت این کشور هیچگونه ضمانت بازگشتی در غالب سند ملک یا زمین یا ضمانت نامه بانکی از متقاضیان دریافت نمی کند. به هیچ عنوان اسناد خود را در اختیار سودجویان و افراد یا شرکتهایی که این موضوع را طلب می کنند، قرار ندهید که یک عمر پشیمانی به بار خواهد آورد (حتی اگر از دوستان و آشنایان شما این ریسک را قبلا انجام داده اند).

 

نکته بسیار مهم: 

وکلای دادگستری، موسسات حقوقی، موسسات کاریابی بین المللی،  موسسات اعزام دانشجو، حتی آژانس های مسافرتی، یا افراد حقیقی، برای فعالیت در حیطه ویزا و مهاجرت به کانادا باید از شورای قانونگذاری مهاجرت کانادا (ICCRC) مجوز داشته باشند؛ در غیر این صورت، هرگونه فعالیت آنها از دیدگاه کانادا در حیطه ویزا و مهاجرت غیر قانونی ست.

 

 در سایت رسمی مهاجرت کانادا اعلام شده است که؛ اگر از بی تجربگی و کلاهبرداری این‌گونه افراد یا موسسات فاقد مجوز ICCRC متضرر شوید، هیچ راهی برای پیگیری و رفع اتهامات خود ندارید. پس فقط به مشاوران یا وکلای رسمی کانادا اعتماد کنید تا  در صورت بروز مشکل، مدافع منافع شما باشیم.

 

کشور کانادا فقط به وکلا و مشاوران رسمی مقیم کانادا که از iccrc مجوز دارند، اجازه فعالیت در حیطه مشاوره و انجام امور ویزا و مهاجرت به کانادا را می دهد.

وکلای دادگستری، موسسات، آژانسهای مسافرتی  و یا هر شرکت دیگری، بدون حضور وکیل یا مشاور رسمی مهاجرت کانادا، نمی‌توانند نامه دفاعیه از موکل خود به اداره مهاجرت کانادا ارائه دهند.

 

برای مشاهده ویدئوهای آموزشی مهاجرت به کانادا، با کلیک برروی لینک زیر، صفحه اینستاگرام ما را دنبال کنید

instagram.com/visa724com

در صورت عدم وجود وکیل یا مشاور رسمی مهاجرت کانادا، این شرکتها یا افراد، یک ایمیل به نام شما درست می کنند و تمامی امور را به جای شما و با یک هویت جعلی انجام می دهند و گاها حتی اکانت و پسوورد را در اختیار شما نمی گذارند، یا اینکه به عنوان واسطه عمل کرده و تمامی امور مهاجرت یا ویزا را به یک مشاور یا وکیل رسمی کانادا می سپارند. فقط قرارداد مستقیم با مشاور یا وکیل رسمی مهاجرت به کانادا (مورد تایید ICCRC) را امضا کنید.

 

در آخر اشاره ای داریم به سوالات متداول در مورد دریافت ویزای توریستی کانادا

مدارک هویتی مانند شناسنامه و کارت ملی و ترجمه آن لازم نیست؟

مدارکی که باید برای سفارت کانادا ارسال شود برای هر فرد متفاوت است. توی لیست مدارک درخواستی گاها اشاره می شود که ترجمه رسمی مدارک هویتی برای درخواست ویزا الزامیست.

آیا ارائه مدارک شغلی برای ویزای کانادا الزامیه؟

مشابه مورد بالا در صورت درخواست سفارت باید مدارک شغلی ارسال گردد اما داشتن مدارک شغلی معتبر به آفیسر اثبات میکند که شما دارای شغل مناسبی در کشور خود هستید و قصد ترک کشور خود را ندارید. پس ارسال مدارک شغلی برای دریافت ویزای کانادا بسیار موثر است.

کدوم قسمت درخواست ویزای مولتیپل کانادا را مشخص کنیم؟

شما در در فرمهای سفارت می توانید تعیین کنید که درخواست ویزای مولتی کانادا را دارید یا ویزای یک بار ورود. البته اگر مالتی درخواست کنید افسر می تواند به شما ویزای مالتی دهد.

با توجه به مدارکی که دارم چند درصد شانس دارم که ویزای کانادا را دریافت کنم؟

هیچ قانون و ربات مشخصی برای محاسبه شانس دریافت ویزا وجود ندارد صلاحیت شما با توجه به مدارکی که ارائه می دهید و صلاح دید آفیسر مشخص می گردد. مدارک شما باید اثبات کننده ی آن باشد که خاک کانادا را بعد از سفر توریستی خود ترک خواهید کرد. 

نکاتی پیرامون سوالات افسر اداره مهاجرت

در صورتی که مراحل دریافت ویزای کانادا شما به درستی انجام شد باید خود را برای ورود به این کشور آماده کنید. اما پیش از ورود به کانادا ممکن است نگران سوالاتی باشید که افسر اداره مهاجرت از شما خواهد پرسید. باید به شما این اطمینان را بدهیم که در صورتی که با صداقت به سوالات پاسخ دهید مشکلی پیش نخواهد آمد. در ادامه به اختصار به شما این مراحل را خواهیم گفت.

 

ویزای کشور کانادا

 

در اولین برخود مصاحبه شما با خوش آمد گویی شروع خواهد شد. سپس باید تمام مدارک مورد نیاز خود و همراهان خود را ارائه کنید. سوالاتی که در ابتدا از شما خواهد شد پیرامون وضعیت سلامتی شما است. سپس سوالاتی از شما می پرسند که مشابه فرم درخواست مهاجرت به کانادا است. تمامی پاسخ ها باید با آنچه در فرم نوشته‌اید یکسان باشد. سوالاتی مانند :

 • آیا تنها سفر می‌کنید؟
 • تا کنون در کشور خود به دلیل یک جرم مهم محکوم شده‌اید؟
 • چه مدت قصد دارید در کانادا بمانید؟
 • چه مقدار نقدینگی همراه خود دارید؟
 • تا کنون به کانادا سفر کرده‌اید؟

سپس با افسر دیگری ملاقات خواهید کرد که وسایلی که با خود همراه دارید بررسی خواهد کرد.

 

ویزای کانادا

 

لزوم دریافت ویزای کانادا

هر فرد خارجی در صورتی که بخواهد وارد خاک کانادا شود باید ویزای کانادا ا داشته باشد. تنها 54 کشور از ارائه ویزا معاف هستند و می‌توانند بدون ویزا تا 6 ماه وارد کانادا شوند. این در حالی است که ایرانیان برای ورود به خاک کشور کانادا باید اقدام به دریافت ویزای کانادا کنند تا در بدو ورود آن را به مأموران دولتی ارائه کنند.

به خاطر داشته باشید مسافرانی که از دریافت ویزای کانادا معاف هستند تنها ملزم به دریافت مجوز سفر الکترونیکی به ارزش 7 دلار کانادا هستند. البته برای دو گروه مسافران، شهروندان ایالت متحده از منطقه سنت‌پیر یا میکلون فرانسه نیازی به دریافت مجوز الکترونیکی ندارند.

 

مطالب پیشنهادی:

> شهروندی کانادا

ویزای انگلیس

خرید بیزینس در کانادا

> ویزای ایتالیا

 

مطالب مندرج در وب سایت حاضر به منظور اطلاع رسانی و افزایش دانش مخاطبین عزیز وبسایت حاضر و سایر شبکه های اجتماعی است. اگر چه اخبار و مطالب منتشره با نهایت دقت نویسنده مکتوب گردیده،ولی همچنان می تواند دستخوش تغییرات مرور زمان بوده و یا عاری از اشتباه انسانی نباشند.
بدیهی است برداشت و مشورت‌های حقوقی نهایی صرفا در چارچوب موضوع مورد مشاوره با شخص مشاور و وکیل رسمی توصیه می‌شود.
مدیریت و همکاران این مجموعه مسوولیتی در خصوص اقدامات خواننده با استناد به مطالب مندرج در وب سایت حاضر و سایر شبکه های اجتماعی نداشته و مسوولیت مجموعه صرفا محدود به چارچوب قرارداد منعقده با موکلین مجموعه باقی خواهد ماند.

 

ویزا 724، در کنار شرکت حقوقی مهاجرتی و شرکت توسعه بیزینس در کانادا، با داشتن تجربه راه اندازی و توسعه بیش از 100 کسب و کار موفق، صفر تا صد خدمات خرید بیزینس یا راه اندازی بیزینس، امضای قرارداد قانونی و انجام امور مهاجرتی را ارائه می کند. ما کسب و کار را مطابق با شرایط شما، انتخاب و برای خرید یا راه اندازی آن اقدام می کنیم. در صورتی که قصد راه اندازی یک کسب و کار در کشور کانادا را داشته باشید و اگر تمایل دارید در فرانچایز های قوی کانادا سرمایه گذاری کنید، می توانید با ما در ارتباط باشید.

در این شرکت، گام به گام در خدمت اهداف کارآفرینانی هستیم که میخواهند بیزینس موفقی در کانادا داشته باشند و از راههای برنامه های تجاری روشهای سرمایه گذاری در کانادا، ویزای استارتاپ و راه اندازی بیزینس به کانادا مهاجرت کنند.

دریافت اطلاعات تماس و اطمینان از مجوز های ما، با مراجعه به صفحه > درباره موسسه مهاجرتی ما

درخواست مشاوره رایگان

7 + 12 =

نظرات و سوالات شما

۵۵۲ دیدگاه

 1. زینب اسکندری

  مطلب جامعی در خصوص ویزای کانادا بود.چطور میشه ویزا رو آنلاین سفارش داد؟

  پاسخ دهید
  • محمد رستمی

   پاسخ: با تشکر از همراهی شما، با مراجعه به بخش “سفارش ویزا” در منوی اصلی میتوانید ویزای مورد نظر خود را بیابید.

   پاسخ دهید
 2. رضا گلچین

  سلام. درخواست ویزای کانادا ۵ ساله برای بار اول امکان پذیر نیست؟

  پاسخ دهید
  • محمد رستمی

   با سلام درخواست ویزای کانادا ۵ ساله امکان پذیر است اما تجربه ثابت کرده که اگر در پاسپورت خود حداقل ۲ ویزای شینگن نداشته باشید و یا ویزای کانادا توریستی نداشته باشید با درخواست شما موافقت نخواهد شد.

   پاسخ دهید
 3. مهشید ایزدی

  من درخواست ویزای کانادام ریجکت شدمتاسفانه پکیج جعلی ارائه دادم الان باید چکار کنم؟ بازم میتونم ویزای کانادا درخواست کنم یا ویزای شینگن؟

  پاسخ دهید
  • محمد رستمی

   با سلام و احترام.
   یکی از بدترین اقدامات برای گرفتن ویزا ارائه پکیج مدارک جعلی ست، که بالای ۹۰ درصد احتمال تحریم دائمی از ویزا رو باید به جان بخرید. اگر به صورت دائم منع ویزا نشده باشید میشود اقدام به رفع ریجکتی کنید. فقط تاکید می کنیم به هیچ عنوان از مدارک جعلی استفاده نکنید. اگر ۲ سفر توریستی در حیطه شینگن انجام دهید و سپس اقدام به درخواست ویزای کانادا بفرمایید به مراتب شانس شما افزایش پیدا خواهدکرد.

   پاسخ دهید
 4. لیلا

  سلام من بهمراه خانواده ام برای ویزای دانشجویی پسرم ۱۶ اذر ۹۶ برای انگشت نگاری به انکارا رفتیم که بعد از سه روز جواب ریجکتی تحصیلی پسرم اومد که طی ان نامه ای اومد که بمدت ۴ تا ۶ هفته علت ریجکتی میاد که تا الان نیومده ایا این مدت زمان طبیعی هست ؟ و درضمن خانومی در انکارا برای ویزا ۵ ساله اومده بودن که بدون داشتن ویزای شینگن بهش ویزا کانادا دادن پس نمیشه اشاره به موارد خاصی کرد . برای پسرم تمام مدارک کامل بود حتی تمام شهریه کالج و زبان یکسالش هم پرداخت کردیم اما متاسفانه ریجکت شد بنظر شما تا چه مدت طول میکشد و بعداز رفع ریچکتی چه مدت بعد میتوانیم بریم برای انگشت نگاری ؟؟؟ ممنون

  پاسخ دهید
  • محمد رستمی

   با سلام و احترام. ویزای کانادا معمولا تو بازه زمانی یک ماه تا یک ماه و نیم مشخص میشه که داخل همان ایمیل، نامه ریجکتی هم ارسال می‌شود. رد درخواست ویزای کانادا قانون خاصی ندارد که الزاما بعد از تاریخ مقرر شده اقدام به درخواست مجدد داشته باشید. شما میتوانید فردای همان روز اقدام مجدد رفع ریجکتی بفرمایید. در مورد نداشتن ویزای شینگن و تاثیر گذاری آن بر روی دریافت ویزای کانادا باید گفت خیلی از موارد دیگر بر روی عدم رد درخواست ویزای کانادا تاثیر گذار هستن، از جمله سن و سال، دعوتنامه، تمکن مالی، مدارک کسب و کار و…

   پاسخ دهید
 5. اردشیر سرلک

  سلام من درخواست ویزای ۵ ساله کانادا رو میتونم بدون داشتن ویزای شینگن اقدام کنم و یا اجباری هستش؟ و اینکه تا حالا کانادا نرفتم. آیا بادرخواست من موافقت میشه؟

  پاسخ دهید
  • محمد رستمی

   با سلام و احترام. برای درخواست ویزای مولتی یا همون ۵ ساله کانادا اجباری به داشتن ویزای شینگن نیست، اما اگر تا به حال به کانادا و یا محدوده شینگن سفر نداشته اید احتمال اینکه با درخواست ویزای کانادای شما مخالفت شود افزایش پیدا خواهد کرد. البته اگر مدارک ارائه شده از طرف شما برای افسر سفارت کانادا قابل قبول باشد با ویزای شما موافقت خواهد شد.

   پاسخ دهید
 6. میترا

  با سلام ممنون از مطالب مفیدتون. عذر میخوام یه سوال داشتم من باردارم و قصد دارم اگر امکانش باشه با ویزای توریستی به کانادا برم و انجا وضع حمل کنم بخاطر پاسپورتی که به بچم میدن.ویزلی شینگن ندارم و سفرهای خارجی منوط به کشورهای اطراف بوده در کانادا هم اقوامی داریم اما درجه یک نیستند که بشود دعوتنامه گرفت.آیا امکانش هست به ما ویزا بدن مشکلی به لحاظ تمکن مالی نداریم.سپاس

  پاسخ دهید
  • محمد رستمی

   با سلام و احترام
   برای درخواست ویزای کانادا شینگن داشته باشید درصد تایید ویزا بالا خواهد بود و دعوتنامه هم بسیار تاثیرگذار هستش.
   یکی از آژانسهای معتبر تهران اعلام کرده که میتونه دعوتنامه کانادا تهیه کنن که هزینش برای هر نفر ۸۰۰دلار هستش.

   پاسخ دهید
 7. لیلا

  ممنون از پاسخگویی سریع من سوال دیگری هم داشت اینکه برای انگشت نگاری اگر موقعیت مکانی رو عوض کنیم ایا تاثیری دارد یا میتوانیم مجددا به همان کشوری قبلی رفت ؟ یکی از علتهای مردودی که من مطالعه کردن بابت ریجکتی ویزای کانادا قانع نکردن افسر ویزا برای بازگشت به کشور خود بعد ار اتمام تحصیل می باشد در این رابطه چه مدرکی باید ارایه داد که ثابت شود باز میگردد با توجه باینکه دررزومه ی کاری ما قید کرده بودیم که بعد از اتمام تحصیل این شرکت با قابلیتهای بیشتر خواهان این اقا می باشد … در این رابطه هم من ممنون میشوم که راهنمایی بفرمایید سپاسگزارم

  پاسخ دهید
  • محمد رستمی

   با سلام و احترام.
   خیر تغییر موقعیت برای انگشت نگاری تفاوتی ندارد چون گزارشات به صورت سیستمی انجام می‌پذیرد.
   باید علت اصلی ریجکت شدن رو پیدا کرد‍
   شما میتوانید در قسمت جستگو ثبت سفارش ویزای کانادا را انجام دهید آژانس مربوط به درخواست شما با شما تماس می‌گیرند و راهنمایی خواهید شد.

   پاسخ دهید
 8. بهزاد ایمانی

  با سلامویزای توریستی کانادارو چطور میتونم از همین وبسایت سفارش بدم؟ شما خودتون آژانس دارین؟

  پاسخ دهید
  • محمد رستمی

   با سلام و احترام. بله شما میتوانید ویزای مورد نظر خودتان را در قسمت سفارش ویزا، جستجو کرده و سفارش دهید.
   ویزای کانادا توریستی و اقامت کانادا در حال حاضر موجود می‌باشد. پس از ثبت سفارش، آژانسی که قادر به اخذ ویزای کانادا با مبلغ درخواستی شماس. با مشاهده سفارش، با شما تماس خواهند گرفت.

   پاسخ دهید
 9. آرمین امیری

  آیا ترجمه مدارک مربوط به اسناد ملکی برای نشان دادن تمکن مالی برای اخذ ویزای کانادا نیاز به تائیده ی دادگستری دارد؟ یا ترجمه رسمی مدارک کافی ست؟ با تشکر

  پاسخ دهید
  • محمد رستمی

   با سلام و احترام. برای درخواست ویزای کانادا باید تمکن مالی تاییدیه مهر برجسته ی دادگستری را دارا باشد.

   پاسخ دهید
 10. Mahdi

  سلام وقت بخیر. اگر بلیت رفت و برگشت و رزرویشن هتل برای ویزای توریستی ارایه بشه و بلیت رفت برای ویزای تحصیلی تاثیری بر روند ویزا داره؟ً!

  پاسخ دهید
  • محمد رستمی

   با سلام و احترام. خیر تاثیری نخواهد داشت

   پاسخ دهید
 11. سهراب مقامی

  سلام ویزای ۵ ساله کانادا بدون داشتن شینگن رو میتونید بگیرید؟ هزینه ش چقدر هستش؟

  پاسخ دهید
  • محمد رستمی

   با سلام و احترام. اگر مدارکتون برای درخواست ویزای کانادا کامل باشه و فقط شینگن نداشته باشید. هزینه ی دریافت ویزای ۵ ساله کانادا حدود ۵۰۰۰ دلار و به صورت تضمینی است.(پرداخت هزینه پس از دریافت ویزا بدون پیش پرداخت)

   پاسخ دهید
 12. مسعود پیروز

  سلام ویزای ۵ ساله کانادا مولتی تضمینی و غیر تضمینی چند هستش

  پاسخ دهید
  • محمد رستمی

   با سلام و احترام. ویزای تضمینی اگر شینگن داشته باشین ۲۵۰۰ دلار و اگر شینگن نداشته باشین تضمینی ۵۰۰۰ دلار ( پرداخت پس از دریافت ویزا بدون پیش پرداخت) و غیر تضمینی ۴۰۰ دلار که اگر ویزا دریافت نشود ۲۰۰ دلار عودت داده میشود.

   پاسخ دهید
 13. محمد آریا

  ویزای مولتی کانادا ۵ ساله اگر پاسپورت ۳ سال اعتبار داشته باشه چی؟ اعتبار ویزا میشه ۳ سال؟

  پاسخ دهید
  • محمد رستمی

   با سلام و احترام. ویزای ۵ ساله کانادا اصطلاح این نوع از ویزا هستش، اعتبار پاسپورت ایرانی ها ۵ ساله س و نهایت اعتبار میتونه ۵ سال باشه و اگر اعتبار پاسپورت شما ۳ ساله هستش بله اعتبار ویزای شما ۳ ساله خواهد بود

   پاسخ دهید
 14. مهرابه غلامی

  ویزای تضمینی کانادا مبلغ پرداختی به چه صورته اگه ویزا نشه چی؟

  پاسخ دهید
  • محمد رستمی

   با سلام و احترام. ویزای تضمینی یعنی مبلغ به صورت کامل پس از اخذ ویزا از شما دریافت میگردد. و قبل از اخذ ویزا مبلغی را پرداخت نخواهید کرد.

   پاسخ دهید
 15. عباد صراف

  تفاوت ویزای تضمینی و ویزای عادی ۵ ساله کانادا چیه؟

  پاسخ دهید
  • محمد رستمی

   با سلام و احترام. مبلغ ویزای تضمینی کانادا پس از دریافت ویزا پرداخت خواهد شد ( بدون پیش پرداخت) و مبلغ ویزای عادی کانادا قبل از اقدام به درخواست ویزا انجام خواهد شد و در صورتی که درخواست ویزا تایید نگردد قسمتی از مبلغ پرداختی عودت داده خواهد شد. اما در ویزای تضمینی کانادا اگر با درخواست ویزا موافقت نگردد، هیچ مبلغی پرداخت نخواهید کرد.

   پاسخ دهید
 16. رضا دارایی

  با ویزای ۵ ساله کانادا میتونیم اقامت دائم بگیریم و در کانادا بمونیم

  پاسخ دهید
  • محمد رستمی

   باسلام و احترام. شما با دریافت ویزای ۵ ساله کانادا فرصت این را دارین که در طی این مدت به صورت قانونی و با مراجعه به یک موسسه حقوقی واقع در کانادا به صورت قانونی اقدام به مهاجرت کنید.

   پاسخ دهید
 17. زهرا سلیمی

  ممنون ازمطلب کاملتون یه سوال داشتم از خدمتتون که من و همسرم قصد مهاجرت به کانادا را داریم و از نظر مالی هم مشکلی نداریم اما درست نمیدونم که بهتره اقدام به ویزای ۵ ساله کانادا داشته باشیم یا بعد از گرفتن ویزای توریستی کانادا اقدام به پناهندگی کنیم؟

  پاسخ دهید
  • محمد رستمی

   با سلام و احترام. قطعا توصیه ما اخذ ویزای کانادا به صورت قانونی و اقدام به مهاجرت به کانادا می باشد. متاسفانه در این زمینه سوء استفاده فراوانی شده و برای پناهندگی دردسرهای فراوانی را هم باید در این مسیر متحمل شوید. در صورتی که اقدام به دریافت ویزای ۵ ساله کانادا کنید زمان بسیاری را برای مهاجرت قانونی با کانادا را خواهید داشت و میتوانید اقدام به اقامت دائم به صورت قانونی داشته باشید.

   پاسخ دهید
 18. سمیه افراسیابی

  سلام برای درخواست ویزای کانادا من مدارکم کامل بود و از طریق یک آژانس اقدام کردم و ریجکت شدم متاسفانه الان شما میتونید منو به جایی معرفی کنید که رفع ریجکتی کنن و مدارک منو بررسی کنن برام ویزای تضمینی بگیرن و من کل هزینه رو اگر ویزا شد پرداخت کنم؟ چون از ۱۰۰۰ دلاری که پرداخت کرده بودم فقط ۳۰۰ دلارش رو به من پس دادن!!!

  پاسخ دهید
  • محمد رستمی

   با سلام و احترام. بله شما میتوانید در قسمت سفارش ویزا، ویزای کانادای تضمینی رو انتخاب کنید و مدارکتون رو ارسال بفرمایید و پس از امضای قرارداد کل هزینه رو بعد از اخذ ویزا پرداخت نمایید.

   پاسخ دهید
 19. فریبا

  سلام و خسته نباشیددخترم برای ویزای تحصیلی کانادا اقدام کرده مدارکشم کامل بوده و مهرماه همراه همسرش به استانبول رفت واسه انگشت نگاری ولی هنوز جوابی ندادن و فقط دو بار ایمیل دادن و بابت طولانی شدن پروسه عذرخواهی کردن بنظر شما چقدر زمان میبره وقتی به سایت سفارت هم مراجعه میکنه نوشته in process آیا اگر از آذربایجان اقدام می‌کرد زودتر جواب میگرفت ممنون میشم اگه راهنمایی بفرمایید

  پاسخ دهید
  • محمد رستمی

   با سلام و احترام ویزاهای تحصیلی مدت زمان خاصی ندارن، معمولا طولانی هستن.
   کشور دیگه ای هم اقدام میکردید فرقی نداشت باید منتظر جواب سفارت باشید.

   پاسخ دهید
 20. احمد سیدی

  سلام ویزای کانادا به صورت تضمینی پیش پرداخت باید بپردازم؟

  پاسخ دهید
  • محمد رستمی

   باسلام و احترام. خیر در ویزای تضمینی کانادا مبلغی به عنوان پیش پرداخت دریافت نمی گردد.

   پاسخ دهید
 21. Vahid Akhavizadeh

  سلام ممنون بابت اطلاعات خوبتون سوالی که داشتم این بود من همزمان دو شغل دارم یعنی هم مغازه دارم با پروانه کسب وهم اینکه نصف روز در یک شرکت نرم افزاری مرتبط با رشته تحصیلیم فعالیت میکنم که برام فیش حقوقی و بیمه تامین اجتماعی هم رد میشه ولی درآمد اصلی من مغازه هستو شرکت فقط جهت از دست ندادن ارتباط رشته تحصیلیم با کار هست حالا برای درخواست ویزای کانادا باید هر دو شغل را عنوان کنم یا فقط شغل مغازه با پروانه کسب؟

  پاسخ دهید
  • محمد رستمی

   با سلام و احترام. برای ارائه مدارک جهت اخذ ویزای کانادا هر دو را اعلام کنید مشکلی ندارد. اگه خودتان بیمه دارید که مدارک شرکت الزامی نیست. ولی اگر بیمه شخصی ندارید بخاطر بیمه تون شرکتم اعلام کنید بهتره…

   پاسخ دهید
 22. نصیبه کاوه ای

  با تشکر از اطلاعات مفید و صادقانه تون من ویزای کانادارو از طریق یک آژانس درخواست دادم و برای مصاحبه م رفتم از من چنتا سوال پرسیدن و متاسفانه ویزا نشد. آژانسی هم که درخواست داده بودم پول منو پس نمیدن باید چکار کنم؟

  پاسخ دهید
  • محمد رستمی

   با سلام و احترام. اگر قرارداد به صورت عادی و غیر تضمینی بوده باید مبلغی به شما برگشت داده میشد البته به متن قرادادی که امضا فرمودین هم بستگی دارد. در حال حاضر میتوانید رفع ریجکتی کنید و اینکه پیشنهاد میکنم اگر مدارکتون کامل هستش، درخواست ویزای کانادا به صورت تضمینی داشته باشید که مبلغی رو متضرر نشوید

   پاسخ دهید
 23. فریبا منتظری

  چه عجب یه وبسایت پیدا شد نخواد به زور ویزا بفروشه. خسته نباشید واقعا استفاده کردم از اطلاعاتتون فقط یه سوال داشتم اینکه اگر من درخواست ویزای شینگن آلمان داشته باشم میتونم توی کشور دیگه ای فرود بیام؟ یا فقط همون کشوری که درخواست ویزا دادم و فرموشو پر کردم باید فرود بیام؟ ممنون…

  پاسخ دهید
  • محمد رستمی

   باسلام و احترام.
   ممنون از شما. خیر شما درخواست ویزای هر کشوری رو داشته باشید باید از همان کشور وارد محدوده شینگن شده و سفرتون رو شروع کنید

   پاسخ دهید
 24. پگاه کرمانی

  با سلام و خسته نباشید ممنون که به سوالات پاسخ میدین یک سوال دیگه ام داشتم. من اگر بخوام رفع ریجکتی ویزای کانادا انجام بدم حتما باید از طریق یک آژانس این کارو بکنم یا خودمم میتونم؟

  پاسخ دهید
  • محمد رستمی

   با سلام و احترام. خیر خود شما هم میتوانید اقدام به رفع ریجکتی ویزای کانادا بفرمایید.

   پاسخ دهید
 25. الناز منافی

  جهت ویزا کانادا نیازمند ویزا شینگن میباشم

  پاسخ دهید
  • محمد رستمی

   با سلام و احترام. میتوانید در بخش سفارش ویزا کشور خود را برای درخواست ویزا انتخاب نمایید. و مراحل سفارش را طی فرمایید

   پاسخ دهید
 26. بابک مرادی

  سلام من میخواستم به صورت قانونی مهاجرت به کانادا داشته باشم تمکن مالی مناسبی رو هم دارم اما ویزای شینگن نداشتم لطفا راهنمایی بفرمایید؟ خودتون هم اقدام میکنین؟

  پاسخ دهید
  • محمد رستمی

   با سلام و احترام. شما می توانید به صورت قانونی درخواست ویزای کانادا ۵ ساله داشته باشید و طی این مدت میتوانید در کشور کانادا درخواست ویزای بیزینش داشته و درخواست اقامت دائم نیز داشته باشید و به صورت قانونی به کانادا سفر کنید.

   پاسخ دهید
 27. حامد مظفری

  سلام ممنون از توضیحات مفیدتون. شما بجز ویزای کانادا ویزای آلمان کار میکنین؟

  پاسخ دهید
 28. مهدی رضایی

  من ۲۸ خرداد از درخواست ویزای کانادا ریجکت شدم. شما میتونید درخواست رفع ریجکتی کنین و ویزای منو در بیارین هرچقدر مبلغش باشه پرداخت میکنم

  پاسخ دهید
  • محمد رستمی

   با سلام و احترام. بله اما خود شما هم می توانید رفع ریجکتی بفرمایید. و پس از رفع مشکل ریجکتی درخواست مجدد ویزا ارسال کنید، اما عموما دلیل ریجکتی را جنران اعلام میکنند.

   پاسخ دهید
 29. کامیار رضایی

  سلام ممنون از سایت خوبتون من میخوام ویزای مولتی کانادا بگیرم اما شینگن ندارم به هر حا زنگ زدم میگن بدون شینگن ریجکت میشی! شما تضمینی میتونین بگیرین؟

  پاسخ دهید
 30. بهناز راد

  سلام دختر من یک ماه پیشبرای ویزای تحصیلی کانادا انگشت نگاری شده اگر قرار بر ریجکت شدنش بود ایا همان روز های اول ریجکت میشد یا هنوز هم این امکان وجود دارد چون شنیده ام جواب های منفی را طی روزهای اول اعلام میکنند

  پاسخ دهید
  • محمد رستمی

   با سلاام و احترام. 

   خیر اگر برای ویزای کانادا ریجکت بشن با ایمیل به شما اطلاع رسانی خواهند کرد و دلیل ریجکتی را هم عنوان میکنند

   پاسخ دهید
 31. مهدی ایدین

  سلام و درود ، عرض ادب ،بنده ۶۵ روز از انگشت نگاریم میگذره از کشور امارات و برای ویزای توریستی اقدام کردم با کامل بودن همه مدارک از جمله سند ملکی و تمکن مالی به ارزش ۱۲۰ میلیون و با داشتن اقامت ۱ ساله کشور ژاپن و سابقه سفر به کره،چین،بلغارستان،باکو،ترکیه،سنگاپور و ۳ سال تحصیل در بهترین دانشگاه کشور مالزی به نظرتون چند درصد امکان رد شدن تقاضای بنده هست ؟ با گذشت۶۵ روز که جواب نیامده

  پاسخ دهید
  • محمد رستمی

   با سلام و احترام.

   مدارکتون خوبه اما سند ملکی و مدارک شغلی و دعوت نامه رو هم باید ارائه میدادین…

   با این وجود ۲ سفر شینگن برای اخذ ویزای کانادا بسیار موثرتر خواهد بود و عموما نزدیک به ایام عید جواب قبولی یا ریجکتی ویزا ۱ تا ۲ ماه طول میکشه…

   پاسخ دهید
 32. سعید رضایی

  با سلام من برای دریافت ویزای آنلاین اقدام کردم اما جایی از من شناسنامه نخواست

  پاسخ دهید
  • محمد رستمی

   با سلام و احترام. 

   ویزای آنلاین در این وبسایت به بعضی از سفارت خانه ها که قابلیت ثبت نام آنلاین دارن متصل است 

   شما باید اول ویزای درخواستی خود را در ویزا ۷۲۴ جستجو وسپس ثبت نمایید و نسبت به ارسال مدارک در کنترل پنل خود اقدام نمایید. سپس کارشناسان ما با شما تماس خواهند گرفت و راهنمایی خواهید شد. 

   پاسخ دهید
 33. مهشید حیدری

  سلام و وقت بخیر. ایا حداقل تمکن مالی برای هرتعداد نفر در ویزای مولتی ۵ ساله جایی رسما قیدشده؟ هر اژانسی یک مبلغی را اعلام می کند.

  پاسخ دهید
  • محمد رستمی

   با سلام و احترام. 

   خیر حداقلی برای ویزای کانادا در نظر گرفته نشده چون سفارت مبلغی را اعلام نکرده اما زیر ۵۰میلیون قابل قبول نیست

   هرچی بیشتر بهتر! 

   پاسخ دهید
 34. میلاد ابراهیی

  سلام با تشکر از سایت و اطلاعات خوبتون .بنده نزدیک به ۱ ماه پیش مدارک کامل را به سفارت کانادا تحویل دادم .مدارک مالی قوی شامل تمکن و گردش چندین حساب بانکی برای خودم و همسرم.مدار شغلی شامل اشتغال به کار و نامه مرخصی و مدارک شرکتم شامل حق بیمه پرسنل شرکتم و گواهی ثبت برند و اساس نامه شرکت.مدارک مالکیت خانه با ارزش بالا و سند ماشین و یک سری گواهینامه های شغلی.ویزا شینگن نداشتم اما به چندین کشور از جمله روسیه .دبی.مالزی ترکیه ارمنستان گرجستان قبلا سفر کردم .به نظرتون احتمال اخذ ویزا توریستی کانادا چه قدر میباشد؟

  پاسخ دهید
  • محمد رستمی

   با سلام و احترام.

   مدارکتون خوب بوده اما باید یک دعوتنامه هم روی پرونده تون میومد.

   مواردی که در ویزای مولتی کانادا بسیار اهمیت داره دعوتنامه و داشتن شینگن در پاسپورته اما خب بهتر بود یک سفر شینگن انجام میدادین سپس اقدام به درخواست ویزا می‌نمودین

   با این اوصاف اگر درصد موفقیتتون رو ۱۰۰ در نظر بگیریم با نداشتن دعوتنامه و شینگن احتمال ۵۰ درصد با درخواست شما موافقت می شه.

   پاسخ دهید
 35. سجاد

  سلام.من به یه اژانس نامعتبر سپردم که واسم ویزا بگیره.متاسفانه حالا که با ویزام موافقت شده درخواست مبلغ زیادی رو کردن.آیا راهی وجود داره تا خودم پاسپورت رو برای پیکاپ ویزا بفرستم.ممنون میشم اگه راهنمایی کنین

  پاسخ دهید
  • محمد رستمی

   با سلام و احترام.

   اگر قراداد نوشتین می‌تونید به جرم کلاهبرداری و سرقت مدارکتون ازشون شکایت کنید اما در صورت امکان به صورت توافقی موضوع رو حل کنید که از سفرتون هم جا نمونین.

   پاسخ دهید
 36. معصومه معدنی

  با سلام .من برای ویزای تحصیلی کانادا اقدام کردم.همسر و پسرم هم همراه هستن.برای همسرم میخوایم اپن ورک تقاضا بدیم و پسرم هم ۱۵ سالشه کلاس نهم.برای سفارت همسر و پسرم نیاز به ارسال چه مدارکی دارن؟ممنون میشم راهنماییم کنید.با تشکر

  پاسخ دهید
  • محمد رستمی

   با سلام و احترام.

   مدارکی که برای خودتون ارائه دادین هم برای همسرتون الزامیست. برای فرزندتون هم مدارک شناسایی و تحصیلی به طور کامل با مهر دادگستری ترجمه بفرمایید.

   اما احتمال ردی درخواستتون بالاست.

   پاسخ دهید
 37. آریاسا رضایی

  با سلام، ما بیش از ۴ ماه برای ویزای توریستی کانادا اقدام کردیم اما هنوز ایمیلی برایمان نیامده، به نظر شما این مدت زمان منطقی است؟ ما در ۵ سال گذشته ۸ مسافرت داشتیم که شینگن هم شاملش میشود

  پاسخ دهید
  • محمد رستمی

   با سلام و احترام.
   بله نزدیک به عید به علت درخواستهای بالای ویزای کانادا گاها تا ۶ ماه به طول می انجامد.

   پاسخ دهید
 38. احسان حبيبي

  باسلام و عرض ادب،بنده خانمم تقریباً ۶ ماهه که کانادا هست و در حال تحصیل در دانشگاه میباشد،بنده هم اقدام کردم ۵ ماه پیش به عنوان ساپورتر مالی و مدارکم هم کامل ارسال کردم ،تقریباً ١٠٠ روز هم از انگشت نگاریم در سفرت کانادا واقع در استانبول میگذره ولی تا کنون هنوز ایمیلی و جوابی دریافت نکردم،بنظرتون چرا انقدر طولانی شده؟و فکر میکنید چقدر دیگه زمان ببره ؟

  پاسخ دهید
  • محمد رستمی

   با سلام و احترام.

   با توجه به تغییر تحولات قوانین کانادا و درخواستهای بالا در حال حاضر یک مقدار به سوالات دیر جواب داده می شود. نگران نباشید و یک مقدار صبور …

   پاسخ دهید
 39. سوسن

  باسلام پس از واریز هزینه ویزای کانادا چقدر زمان داریم برای آپلود مدارک چون یکی از نزدیکان قبل از ارسال مدارک هزینه,را واریز کرده

  پاسخ دهید
  • محمد رستمی

   با سلام و احترام

   مدارک ویزای کانادا رو نهایتا به مدت کمتر از ۳ هفته باید ارسال بفرمایید.

   پاسخ دهید
 40. لیلانژادی

  با سلام . برای ویزای مولتی ۵ ساله کانادا نیاز به عدم سوء پیشینه و مدرک پزشکی هست ؟پاسپورت من ۲ سال و ۴ ماه مهلت داره و اداره گذرنامه تعویض نمی کنه ایا راهی هست که بتونم ویزای ۵ ساله بگیرم ؟

  پاسخ دهید
  • محمد رستمی

   با سلام و احترام

   بله به عدم سوء پیشینه برای درخواست ویزای کانادا نیاز دارید.

   خیر میزان اعتبار ویزای کانادا با توجه به اعتبار پاسپورت شما صادر خواهد شد.

   پاسخ دهید
 41. میترا

  ممنون از پاسخگویی شما.امکانش هست شماره آژانسی که دعوتنامه کانادا میده نفری ۸۰۰ دلار بمن بدید که بتونم ارتباط بگیرم.ممنونم

  پاسخ دهید
  • محمد رستمی

   با سلام و احترام 

   باید در وبسایت اقدام به ثبت سفارش بفرمایید در اولین فرصت با شما تماس خواهند گرفت. 

   پاسخ دهید
 42. سارا

  سلام خسته نباشید .ببخشید من و همسرم واسه کانادا اقدام کردیم از تهران شرکتی همه کارامون رو کرده در تاریخ ۸آذر واسه انگشت نگاری رفتیم استانبول تا الان هنوز خبری نشده میخوام بدونم باید چکار کنیم.تمکن مالی و دعوت نامه هم

  پاسخ دهید
  • محمد رستمی

   با سلام و احترام.

   به دلیل تغییرات قوانین ویزا در کانادا و حجم بالای سفارشات یک مقدار پاسخ دهی سفارت کانادا با تاخیر مواجه شده. باید یک مقدار صبور باشید و در انتظار ایمیل سفارت.

   پاسخ دهید
 43. حسنی

  من اتباع افغانستان هستم وحال کارت امایش دارم حالا من می توانم ویزای کانادارابگیرم و تا حالا هم هیچ ویزایی دریافت نکرده ام

  پاسخ دهید
  • محمد رستمی

   با سلام و احترام.

   بله میتوانید اقدام به درخواست ویزای کانادا داشته باشید اما به احتمال زیاد به دلیل سفید بودن پاسپورت با درخواست شما برای ویزای کانادا موافقت نخواهند کرد.

   پیشنهاد میکنیم که حداقل ۲ سفر اروپایی بروید و سپس اقدام به درخواست ویزای کانادا بفرمایید.

   پاسخ دهید
 44. سینا

  سلام و خسته نباشید من پاسپورت قبلم به علت مخدوشی عوض شده و نمیتونم اسکن صفحاتشو بدم به سفارت کانادا ایا راهی هست واسه اثباتش و کلاً چه راهی داره واسه برطرف شدن این مشکل؟؟

  پاسخ دهید
  • محمد رستمی

   با سلام و احترام.

   میتوانید در زمان پر کردن فرم سفارت کانادا در قسمت توضیحات عنوان بفرمایید که سفر داشته اید اما پاسپورت پیشین شما مخدوش شده و سفرهای شما در سیستم شینگن موجود می باشد.

   پاسخ دهید
 45. Mohamad Maracy

  با عرض سلام و خسته نباشیدآیا میتوان با ویزای مولتی در کشور کانادا کار کرد ؟

  پاسخ دهید
  • محمد رستمی

   با سلام و احترام.

   خیر برای داشتن شغل در کانادا باید نسبت به ویزای کاری کانادا اقدام فرمایید.

   پاسخ دهید
 46. MohamadMaracy

  سلام با تشکر از شما و همکارانتان یک سوال دیگر داشتم میخواستم بدونم با ویزای مولتی می شود در کانادا درخواست اقامت کاری یا اقامت داعم کرد

  پاسخ دهید
  • محمد رستمی

   با سلام و احترام.

   خیر، ویزای مولتی کانادا توریستی است و باید برای فعالیت کاری در کانادا اقدام به اخذ ویزای کار کانادا بفرمایید.

   پاسخ دهید
 47. علي نوجو

  من و همسرم برای درخواست ویزا کانادا اقدام کردیم به صورت انلاین اما متاسفانه برخی مدارک مهم از قبیل گواهی اشتغال بکار و مدارک اسناد مالکیت را آپلود نکردیم که درخواست ما رد شد به نظر شما کی مجدد اقدام کنیم همه مدارکمون کامله فقط آپلود نکرده بودیم

  پاسخ دهید
  • محمد رستمی

   با سلام و احترام. 

   بله اون مدارک مهم هستن و اینکه در پاسپورتتون حتما باید ۲ سفر شینگن داشته باشید که با درخواستتون موافقت کنن. 

   ۳ ماه بعد از ریجکتی مجدد میتوانید درخواست ویزای کانادا داشته باشید

   پاسخ دهید
 48. پژمان

  .پس از انگشت نگاری به ۳ذلیل ذرخواست ما رد شده است.ایا برای درخواست مجدد باید دوباره تمام مدارک ترجمه شود؟گواهی بانکی وشغلی چطور؟

  پاسخ دهید
  • محمد رستمی

   با سلام و احترام. 

   بله تمامی مدارک باید ترجمه شوند همراه با مهر دادگستری. 

   شما ۳ ماه دیگر مجاز به درخواست ویزای کانادا هستین و دقت بفرمایید که حتما ۲ ویزای شینگن در پاسپورت خود داشته باشید. 

   پاسخ دهید
 49. الناز اکبری

  سلام من و همسر و دختر ۴ ساله ام برای مولتی کانادا اقامت کردیم بعد یک هفته جواب ریجکت شدن امد دلیل قانع نشدن افسر به دلیل اینکه خانوادگی میریم و مسافرتمون کمه لازم به ذکر میباشد که ما مدارکمون کامل بود و هر سه تایمون یکبار ویزای شینگن و مسافرتهای روسیه و چند کشور دیگه داشتیم و به عنوان توریسی توسط یک آژانس که قسمت بازدید تو شهر از کانادا داشتیم حالا باید چیکار کنیم با تشکر

  پاسخ دهید
  • محمد رستمی

   با سلام و احترام.
   باید مدارکتون رو دقیق تر بررسی کنیم که علت اصلی ریجکتی ویزای کانادارو پیدا کنیم. عموما دلیل رد درخواست رو به صورت جنرال اعلام میکنن.

   بهتر بود که در پاسپورتتون ۲ ویزای شینگن داشته و یک سفر توریستی به کانادا قبل از درخواست ویزای مولتی کانادا داشته باشید.

   پاسخ دهید
 50. پژمان امین

  پس از انگشت نگاری به ۳ دلیل درخواست ویزای کانادا ما رد شده است.ایا برای درخواست مجدد ویزای کانادا باید دوباره تمام مدارک ترجمه شود؟ گواهی بانکی وشغلی چطور؟

  پاسخ دهید
  • محمد رستمی

   با سلام و احترام

   بله برای درخواست مجدد ویزای کانادا باید تمامی مدارک ترجمه شده به سفارت ارائه گردد.

   همچین میتوانید در وبسیات اقدام به ثبت سفارش ویزا نمایید تا از خدمات اخذ ویزا از جمله رفع ریجکتی ویزای کانادا بهره مند شوید.

   پاسخ دهید
 51. لیلا احمدی

  خسته نباشید. میخواستم بدونم بعد از انگشت نگاری برای ویزا کانادا چند روز زمان میبره تا جواب ویزا بیاد. ممنون میشم پاسخ منو بدین

  پاسخ دهید
  • محمد رستمی

   با سلام و احترام

   برای درخواست ویزای کانادا پس از انگشت نگاری جواب سفارت کانادا عموما کمتر ۱ ماه زمان بر خواهد بود اما در برخی از موارد تا ماه هم جوابدهی به طول انجامیده است

   پاسخ دهید
 52. مهیا

  سلام من تمامی مدارکی که شما برای ویزای کانادا نوشتید رو دارم میخواستم بدونم اگر مدارک رو به شما تحویل بدم معمولا چقدر طول میکشه که ویزا رو دریافت کنم؟

  پاسخ دهید
  • محمد رستمی

   با سلام و احترام

   برای اخذ ویزای کانادا مدارک شما باید به صورت کامل بررسی گردد اما برای تعیین وقت سفارت کانادا حدود ۱ ماه زمان بر خواهد بود.

   پاسخ دهید
 53. پونه سلیمانی

  سلام من شهریورماه به دفتر سفارت کانادا دراستانبول مراجعه کردم برای ویزای توریستی توسط یک شرکت مسافرتی ولی تاکنون خبری نرسیده ولی جواب تمام همراهان و حتی افرادی که بعد از ما رفتند آمده با شرکت هم تماس گرفتم میگویند باید صبر کنید میتونم دوباره از جای دیگه برای ویزا اقدام کنم و آیا این زمان طولانی عادیه؟

  پاسخ دهید
  • محمد رستمی

   با سلام و احترام

   اگر برای درخواست ویزای کانادا انگشت نگاری رفتین و ایمیل تایید مدارک رو براتون فرستادن باید برای جواب صبر کنید

   اما میتوانید یوزر و پسووردتون رو از آژانسی که اقدام نمودین دریافت کنید و به سفارت کانادا درخواست بزنین که نتیجه رو اعلام کنن

   پاسخ دهید
 54. sam

  با سلام. برای پر کردن فرم ویزای توریستی کانادا هر یک از اعضای خانواده باید یک یوزر و پسورد داشته باشن؟ و اینکه جداگانه پرداخت کنن هزینه را؟ با تشکر

  پاسخ دهید
  • محمد رستمی

   با سلام و احترام.

   بله برای درخواست ویزای کانادا باید به صورت جداگانه اقدام گردد.

   پاسخ دهید
 55. ایمان کامرانی

  سلام . دانشجو. مجرد.شغل ازاد .بدون مدارک شغلی. گردش مالی بسیار عالی..کشورهای بدون ویزا ترکیه .گرجستان . دبی رفتم .ویزای توریستی کانادا ایا امکانش هست . پرداخت . امکانش هست پول هم بعد از اخذ ویزا و قرداد محضری ممنون

  پاسخ دهید
  • محمد رستمی

   با سلام و احترام

   بله میتوانید برای ویزای کانادا درخواست داشته باشید

   برای اخذ ویزای کانادا قرارداد رسمی بین شما و شرکت نوشته خواهد شد اما مبلغی را باید به عنوان پیش، پرداخت نمایید و اگر شما شما مورد قبول واقع نشد مبلغ پرداختی شما بدون کسر، عودت داده خواهد شد

   همچین میتوانید در وبسایت اقدام به ثبت سفارش ویزای کانادا بفرمایید تا از خدمات اخذ ویزای شرکت بهره مند شوید.

   پاسخ دهید
 56. محمود بهمن نژاد

  با سلام و تشکر از مطالب مفیدتان من دعوت نامه دیداری از پسرم از کانادا آمده برام سیتی زن کانادا هست ۲۰ ساله آیا برای من داشتن ویزای شنگن الزامی است گذرنامه قبلی گم شده ولی گذرنامه های خیلی قدیم هست سفر خارج داشتم باید اعلام کنم. برای ازدواج پسرم میرم ممنون از پاسخ شما

  پاسخ دهید
  • محمد رستمی

   با سلام و احترام

   برای دریافت ویزای کانادا داشتن شینگن به پروسه اخذ ویزا کمک میکنه اما از طرف سفارت کانادا اجباری برای آن در نظر گرفته نشده.

   بله پاسپورت های قدیمتون هم به روند اخذ ویزای کانادا کمک خواهد کرد.

   پاسخ دهید
 57. ریتا بلوری

  با درود… بنده پزشک هستم، ۳۰ ساله و مجرد. با سابقه ۶ سفر به کشورهای آذربایجان، امارات، ترکیه و یک ویزای شنگن بلژیک. در حال حاضر دعوتنامه از کانادا دارم. همراه با پروانه طبابت، بیمه مسئولیت حرفه‌ای و تمکن مالی بالا. برادر و خواهرم هم بارها بصورت توریستی به کانادا رفت‌و آمد داشتن. میشه ازتون خواهش کنم لطف کنین به من بگین در صورت اقدام حدوداً چقدر احتمال داره ویزا بگیرم؟ بسیار ممنون میشم

  پاسخ دهید
  • محمد رستمی

   با سلام و احترام

   با دعوتنامه قوی و تراول هیستوری قوی و مدارک کامل و داشتن ویزای شینگن احتمال دریافت ویزای کانادای شما بالاست.

   و همچنین میتوانید ویزا ۷۲۴ را به عنوان کارگزار خود انتخاب نمایید.

   پاسخ دهید
 58. محمد

  سلام وعرض ادب،من حدود ١۵ مهر ماه برای انگشت نگاری به استانبول رفتم،و درست بعد از ٢ روز یک ایمیل از طرف سفارت برای من اومد،من از اژانسی مه برام اقدام کرده بودم پرسیدم مه چی بود این ایمیل؟ گفتن که تاییده ی انگشت نگاریتون بوده،من و همسرم با هم اقدام مردیم،تا اون روز برای هرمن جمعا ۶ ایمیل اومده که میشه نفری ٣ ایمیل.تا الان هن هیچ ایمیل دیگه ای برام نیومده،از اون اژانس هم میپرسم که چیشد،میگن که زمان میبره،من میترسم که ریجکت شده باشم،و اون اژانس داره بهم دروغ میگه فکر میکنم.و واسه ی این هست مه اونا از من همون اول نفری ١٠٠٠ دلار گرفتن، که در صورت ریجکتی باید پس بدن.الان هم رمز اکانتی که برای ارسال مدارک که ساختن رو به من نمیدن که خودم ببینم چه خبره،چون اگه بدن میترسن که من جوابم اگه درست گفته باشن و نیومده باشه ،بعد از جواب خودم برم بگیرم و ما بقی پول رو بهشون ندم.چیکار باید بکنم به نظر شما؟ درست میگن یا دروغ؟؟

  پاسخ دهید
  • محمد رستمی

   با سلام و احترام

   حق شماست که به اکانت دسترسی داشته باشید.

   این مدت زمان برای دریافت جواب رد یا تایید ویزای کانادا معقول نیست احتمال بالا شما ریجکت شده اید. اما میتوانید همچنان از طریق آژانس مذکور ویزاتون رو پیگیری نمایید.

   پاسخ دهید
 59. مهرانا

  سلام ببخشید روزهای تعطیل سفارت موقع جوابدهی ویزا حساب میشه؟ یا فقط روزهای کاری؟

  پاسخ دهید
  • محمد رستمی

   با سلام و احترام

   خیر فقط روزهای کاری محسوب خواهد شد.

   پاسخ دهید
 60. لادن رضازاده

  آیا برای گرفتن ویزای فرصت مطالعاتی مخصوص اعضای هیت علمی بایستی گواهی پزشکی از پزشک معتمد سفارت برای همه اعضا خانواده و خود متقاضی تهیه و همراه مدارک در سایت آپلود شود؟ خیلی از دوستان که رفتند این مورد را نداشتند. می خواستم بدونم اگر این مورد جزو مدارک نباشد احتمال رد شدن ویزا هست یا نه؟

  پاسخ دهید
  • محمد رستمی

   با سلام و احترام

   اجباری به ارائه این مدرک برای دریافت ویزای کانادا نیست اما احتمال دریافت ویزا را افزایش خواهد داد.

   پاسخ دهید
 61. زهرا

  سلام خسته نباشید زهراهستم سه تا دختر دارم با همسرم ما تمام مدارک ترجمه کردیم وارسال کردی شوهرم و بچه هام؛ مهاجرن شوهرم یکبار دبی ویکبارهم ترکیه رفته ویزای شینگن نداره به ما ویزا میدن تا چقد دیگه باید صبر کرد

  پاسخ دهید
  • محمد رستمی

   با سلام و احترام

   ما دقیقا نمیدونیم که مدارک رو چیا ارائه دادین اما با نداشتن شینگن و اینکه خانوادگی درخواست کردین احتمال در اومدن ویزا پایین هستش.

   پاسخ دهید
 62. فاطمه

  سلام و خسته نباشید من ۱۰ فروردین برای انگشت نگاری استانبول رفتم و ۱۴ ایمیل اومد که رزومه کاری و اخرین مدرک دوباره بفرستین منم ۱۸ فروردین فرستادم سوال من اینه که چندروزه ویزای تحصیلی برای کانادا می اد و ایا جدیدا تعییراتی در ویزای تحصیلی شده ممنون می شوم اگر راهنمایی کنید

  پاسخ دهید
  • محمد رستمی

   با سلام و احترام
   تغییرات چندانی در قوانین ویزای کانادا اعمال نشده باید در انتظار جواب ویزا بمونین.

   پاسخ دهید
 63. نگار ج

  سلام بنده دانشجوی پزشکی سال ۶ هستم با اشتغال به تحصیل و دعوتنامه از طرف cousin بدون شینگن و مجرد چ قدر احتمال ویزا دادن هست ؟ اشتغال به تحصیل تأثیری داره؟

  پاسخ دهید
  • محمد رستمی

   با سلام و احترام

   اگر مدارک کامل بوده و دارای دعوتنامه معتبر باشید و وضعیت سربازی شما مشخص باید احتمال اخذ ویزای شما بالا خواهد رفت.

   پاسخ دهید
 64. حسین امیری

  سلام . من برای شرکت و سخنرانی در کنفرانس درخواست ویزا داده ام و برای انگشت نگاری رفتم ارمنستان. و ارمنستان مدارک آنلاین مرا برای سفارت مسکو فرستاده است. برای اینکه به کنفرانس برسم و ویزای من در زمان مناسب بیاید می توانم کاری انجام دهم؟

  پاسخ دهید
  • محمد رستمی

   با سلام و احترام

   اگر دعوتنامه شرکت در کنفرانس رو داشته باشید ویزاتون رو قبل از برگزاری کنفرانس تایید خواهند کرد.

   پاسخ دهید
 65. ندا

  با سلام من از طریق خاله ام دعوت نامه دریافت کرده ام برای مدارک ارسالی به سفارت رابطه خانوادگی را با چه مدرکی اثبات کنم و اینکه من خودم شخصا برای کارهایم اقدام میکنم زمان سفرم رادر چه بازه زمانی در نظر بگیرم اززمان در خواست ؟ و اینکه بلیط هم باید رزو کنم و همراه مدارک ارسال کنم ؟ با تشکر از شما

  پاسخ دهید
  • محمد رستمی

   با سلام و احترام.

   شما نیازی به اثبات خویشاوندی خود ندارید.

   بله مدارک رو باید به صورت کامل به سفارت ارائه دهید.

   زمان سفرتون رو هم باید توجه به وقت سفارت تنظیم بفرمایید.

   پاسخ دهید
 66. ندا

  با سلام ۱. برای ویزای کانادا ارسال مدارک رزو بلیط الزامی است؟ ۲. بازه زمانی را از ارسال تا تاریخ رفت حدود چه مدت در نظر بگیرم؟ ۳.اثبات رابطه خویشاوندی درجه دوم نیاز به چه مدارکی دارد؟

  پاسخ دهید
  • محمد رستمی

   با سلام و احترام

   بله برای ویزای کانادا ارسال مدارک رزرو بلیط الزامی می باشد.

   بازه زمانی را حدود ۲ ماه در نظر بگیرید.

   ارسال دعوتنامه نیازی به اثبات خویشاوندی ندارد، فقط زمانی که از شما سوال میشه که ارسال کننده دعوتنامه کانادا با شما چه نسبتی دارد شما عنوان میکنید که از خویشاوندان شما هستن

   پاسخ دهید
 67. مرصاد اسمائیلی

  ویزای تحصیلی کانادا چقدر طول میکشه. منظورم کل پروسه ی رفتن هستش

  پاسخ دهید
  • محمد رستمی

   با سلام و احترام

   ویزای تحصیلی در حال حاضر جز خدمات ویزا ۷۲۴ نمی باشد.

   پاسخ دهید
 68. فائزه زمانیان

  من و همسرم دعوتنامه از کنفرانس خارجی برای ارائه مقاله مشترکمان داریم. هر دو یک ویزای شینگین در پاسپورت داریم. سوال من این است: ۱- من فرزند یک سال و ۳ ماهه دارم که شیرخوار است , با خود میخواهم ببرم ولی دعوتنامه ندارد، تکلیفش چه میشود؟ ۲- آیا امکان ریجکت شدن ما هست؟ ۳- مدارک لازم برای گرفتن این ویزا چه چیز هایی هست؟ ۴- آیا مدارک غیر تمکن مالی مثل فیش حقوقی، اشتغال به کار، حکم کارگزینی، مدرک تحصیلی و بیمه نیز نیاز به مهر دادگستری دارد؟ یا فقط مهر دارالترجمه کفایت میکند؟ متشکرم

  پاسخ دهید
  • محمد رستمی

   با سلام و احترام

   با توجه به اینکه شما دعوتنامه شرکت در کنفرانس را دارید و تصمیم دارید فرزند خود راه همراه ببرید بهتر آن است که از کارگزار برای اخذ ویزا کمک بگیرید.

   داشتن مهر دادگستری برای کشورهای مختلف متفاوت است و باید مشخص شود که کدام کشور مقصد شما میباشد برای دریافت ویزای شینگن

   پاسخ دهید
 69. Faeze

  سلام. مرسی از پاسخ سریعتان. سوالی که پرسیده بودم در رابطه با کشور کانادا بود. میخواستم بدونم همه مدارک باید مهر دادگستری بخوره یا نه؟ واحتمال اینکه به ما ویزا بدهند چقدر است. من و همسرم ۱ ویزای شینگن قبلا داشتیم. ممنونم

  پاسخ دهید
  • محمد رستمی

   با سلام و احترام 

   بله برای درخواست ویزای کانادا مدارک به مهر احتیاج دارند

   و احتمال موفقیت برای تایید درخواست ویزای کانادا به عوامل بسیاری بستگی دارد و باید پرونده شما مورد بررسی قرارگیرد

   پاسخ دهید
 70. faeze

  اول از همه از سایت خوبتان و جوابهای سریع که میدهید متشکرم. برای بررسی پرونده توسط کارگزار شما چقدر هزینه باید پرداخت شود؟ و آیا با توجه به اینکه من برای کنفرانس در ۳۰ خرداد میخواهم بروم آیا امکان گرفتن ویزای مولتیپل ۵ ساله وجود دارد؟ یا باید سینگل بگیرم؟

  پاسخ دهید
  • محمد رستمی

   با سلام و احترام

   باید پرونده شما مورد بررسی قرار بگیرد.

   اگر مدارک شما تکمیل بوده و دارای دعوتنامه قوی ای باشید میتوانیم برای ویزای کانادا مولتی اقدام کنیم.

   هزینه و تمامی توضیحات نیز در وبسایت عنوان شده است. لطفا قسمت توضیحات را به دقت مطالعه فرمایید.

   پاسخ دهید
 71. احمد اکبری

  اگر تا یک ماه برای پیکاپ ویزای کانادا اقدام نکنیم سرنوشت ویزا چه می شود؟

  پاسخ دهید
  • محمد رستمی

   با سلام و احترام

   ویزای توریستی کانادا دارای ۱۴ روز اقامت و دارای ۳ ماه اعتبار میباشد

   از زمانی که ویزای توریستی کانادای شما صادر گردد تا ۳ ماه اجازه دارید که به کانادا سفر کرده و تا ۱۴ روز اقامت داشته باشید و قبل از اتمام اعتبار ویزا به کشور خودتان بازگردید.

   پاسخ دهید
 72. مهرانا

  برای دوره زبان باید ویزای توریستی کانادا اپلای کرد یا تحصیلی؟ من پذیرش شرطی دارم

  پاسخ دهید
  • محمد رستمی

   با سلام و احترام

   اگر که ویزای توریستی کانادا رو اقدام بفرمایید اعتبار اقامت شما ۱۴ روز خواهد بود و پس از ۱۴ روز باید به کشور خودتون برگردین.

   شما باید درخواست ویزای تحصیلی کانادارو داشته باشید که بتوانید در طول مدت تحصیل در کانادا ساکن شوید.

   پاسخ دهید
 73. مهسا

  با سلام و وقت بخیر ، سوالی داشتم خدمتتون ممنون میشم راهنمایی بفرمایید ، من و نامزدم قصد داریم برای ویزای پنج ساله کانادا اقدام کنیم ، نامزدم پزشک هستن و متخصص شرایط مالی خوبی نداریم ایا شانس گرفتن ویزا رو داریم با توجه به اینکه ایشون ۴۷ سالشونه ، به نطر شما چقدر باید تمکن مالی داشته باشیم

  پاسخ دهید
  • محمد رستمی

   با سلام و احترام

   پرونده شما باید به طور کامل بررسی گردد اما با داشتن دعوتنامه قوی شانس اخذ ویزای کانادا بالا خواهد رفت.

   همچنین میتوانید در وبسایت اقدام به ثبت سفارش نمایید، کارشناسان ویزای کانادا در اولین فرصت جهت راهنمایی با شما در تماس خواهند بود.

   پاسخ دهید
 74. فاطمه

  با سلام و خسته نباشید من ویزای تحصیلی کانادا اقدام کرده بودم ۶ اردیبهشت جواب رد ویزام اومد حالا می خواستم برای تور تابستان کانادا ثبت نام کنم میخواستم شما راهنمایی کنید که ایا به من ویزای توریستی می دهند و اینکه فروردین انگشت نگاری رفتم دوباره باید انگشت نگاری بشوم

  پاسخ دهید
  • محمد رستمی

   با سلام و احترام

   بله تمامی مراحل اخذ ویزای کانادا باید از ابتدا انجام شود انگشت نگاری مجدد نیز خواهید شد.

   همچنین میتوانید در وبسیات اقدام به ثبت سفارش ویزای کانادا نمایید، کارشناسان شرکت جهت راهنمایی با شما تماس خواهد گرفت.

   پاسخ دهید
 75. sepehr

  با سلام. ایا دعوتنامه از یکی از دوستانم که ساکن کانادا هستند و وضعیت مالی مناسبی هم دارند مورد قبول هست ؟

  پاسخ دهید
  • محمد رستمی

   با سلام و احترام

   برای درخواست ویزای کانادا باید اعتبار دعوتنامه و مدارک دیگه که باید به سفارت کانادا ارائه دهید مورد بررسی قرار گیرد.

   میتوانید در وبسایت اقدام به ثبت سفارش ویزا بفرمایید، کارشناسان ویزای کانادا در اولین فرصت با شما در تماس خواهند بود

   پاسخ دهید
 76. احمد اکبری

  منظورم از سؤال قبلی این بودکه اگر تا یک ماه برای گرفتن ویزای تأیید شده ۵ ساله از آنکارا اقدام نکنیم آیا ویزای صادر شده باطل می شود؟

  پاسخ دهید
  • محمد رستمی

   با سلام و احترام

   اعتبار ویزای کانادا بر منبای اعتبار پاسپورت تعیین میگردد.

   اگر ویزای شما صادر شده تا اتمام زمان اعتبار پاسپورت باطل نخواهد شد

   پاسخ دهید
 77. پژمان اکبرزاده

  سلام من پاسپورت قدیمی رو گم کردم باید چکار کنم ممنونم

  پاسخ دهید
  • محمد رستمی

   با سلام و احترام

   اگر نگران سفرهای قبلی خود به اروپا هستین نگران نباشید همه آنها در سیستم ثبت شده است.

   پاسخ دهید
 78. شقایق

  سلام ما خانوادگی برای ویزای کانادا اقدام کردیم و متاسفانه چند روز پیش متوجه شدیم که بهمون ویزا ندادن … از نظر خودمون همه موارد تکمیل و بدون نقص بودن، دلم می خوا‌د بدونم ایا می تونم اعتراض کنم ؟ اگر بله چطوری ؟ پیشاپیش سپاس از راهنمایی تون

  پاسخ دهید
  • محمد رستمی

   با سلام و احترام

   بله میتوانید اعتراض بزنید اما تجربه ثابت کرده که فایده ای نخواهد داشت.

   شما میفرمایید مدارک کامل بوده اما باید مدارک ارائه شده به صورت دقیق مورد بررسی قرار گرفته و سپس به شما عنوان میکنیم دلیل رد درخواست ویزای کانادا چه بوده است.

   همچنین میتوانید در وبسایت اقدام به ثبت سفارش ویزای کانادا نمایید تا جهت راهنمایی بیشتر کارشناسان بخش ویزای کانادا با شما در تماس باشند.

   پاسخ دهید
 79. ساسان

  سلام آیا میشه با نداشتن مهر ویزای شینگن از قبل برای اولین بار درخواست ویزای توریستی کانادا داد؟؟؟ و این ک مبلغ گردش مالی ۴ ماه اخیرمورد قبول سفارت کانادا چقدر باید باشد؟؟؟ با تشکر

  پاسخ دهید
  • محمد رستمی

   با سلام و احترام

   بله میتوانید با داشتن شرایط خاص بدون داشتن ویزای شینگن درخواست ویزای کانادا داشته باشید.

   مبلغ گردش ۴ ماه آخر حساب نیز باید مورد بررسی قرار بگیرد اما عموما واریز و برداشت بالای ۴ میلیون تومان خواهد بود.

   پاسخ دهید
 80. شهريار توكلي

  اگر تقاضای ویزای امریکا رد شده باشد در فرمهای ویزای ۵ساله کانادا باید اعلام کنیم یا نه

  پاسخ دهید
  • محمد رستمی

   با سلام و احترام

   نیازی به اعلام ریجکت نیست اما به احتمال بالایی درخواست ویزای کانادا مولتی نیز ریجکت خواهید شد.

   پاسخ دهید
 81. مجتبی رحیمی

  آیا محل انگشت نگاری و محل ارسال پاسپورت برای دریافت ویزای کانادا میتواند متفاوت باشد ؟ آیا امکان تعویض پاسپورت بعد از انگشت نگاری می باشد ؟ من میخوام به آلمان سفر کنم و در آلمان هم انگشت نگاری رو انجام بدم و بعد از سفر پاسپورتم رو تعویض کنم تا ویزای ۵ ساله توی پاسپورت جدید باشه و ۵ سال اعتبار داشته باشه و پاسپورت جدید رو برای دریافت ویزا به آنکارا ارسال کنم . آیا امکان پذیر است ؟

  پاسخ دهید
  • محمد رستمی

   با سلام و احترام 

   خیر محل انگشت نگاری و ارسال پاسپورت باید یک جا باشه.

   خیر امکان بعد از انگشت نگاری امکان تغییر پاسپورت نیست، شما میتوانید قبل از درخواست ویزا پاسپورتتون رو تمدید کنید.

   همچنین برای راهنمایی بهتر میتوانید با شماره تلفن های موسسه در تماس باشید. 

   پاسخ دهید
 82. مینا

  من برای ویزای تحصیلی اقدام کرده ام و در مدارکم سند و نامه تمکن مالی از طرف پدر و مادرم گذاشته ام. آیا امکان دارد پدر و مادرم هم با همین سندها و تمکن ها بتوانند ویزای ۵ ساله کانادا را بگیرند؟

  پاسخ دهید
  • محمد رستمی

   با سلام و احترم 

   بله شما برای دریافت ویزای کانادا میتوانید از همین مدارک برای دریافت ویزای کانادا اقدام بفرمایید اما این نکته رو هم در نظر بگیرید که ویزای تحصیلی کانادا با ویزای توریستی کانادا از لحاظ ارائه مدارک و درخواست بسیار متفاوت است.

   پاسخ دهید
 83. مهسا کلانتری

  با سلام پدر و مادرم برای کانادا اقدام کرده اند، جواب ویزا مثبت بود، پاسپورت ها رو برای دریافت ویزا پیک آپ کردیم. اما امروز یه نامه اومد تو پروفایلم که درخواست آپلود مدارک خدمت وظیفه را داشت به همراه یک جدول که جزئیات دقیقی از سال خدمت، شرح وظایف، نام فرمانده، رسته درجه، مکان خدمت و … بود. با توجه به اینکه کارت پایان خدمت پدرم قدیمی است و جزئیات بیشتری نسبت به کارت های پایان خدمت جدید در آن درج شده اما مترجم همه آنها را ترجمه نکرده، از جمله نام فرمانده و … آیا امکان دارد دلیل درخواست مجدد سفارت به همین دلیل باشد که ترجمه کافی نیست؟ یا دلیل دیگری دارد؟چکار باید بکنم ؟ آیا مجدد همان مدارک را آپلود کنم؟ و یا مجدد ترجمه ی کامل تری را ارائه دهم؟با تشکر از راهنمایی شما

  پاسخ دهید
  • محمد رستمی

   با سلام و احترام 

   باید پرونده و مدارک ارائه شده توسط شما برای درخواست ویزای کانادا مورد بررسی دقیق قرار گیرد. همچنین میتوانید جهت راهنمایی با دفتر تماس بگیرید،کارشناسان ویزای کانادا پاسخگوی شما خواهند بود.

   پاسخ دهید
 84. صبا

  سلام ممنونم از اطلاعات خوبتون، میخوام بدونم منو همسرم اگر نخوایم پناهندگی بگیریم میتونیم برای اقامت کانادا اقدام کنیم؟ با ویزای مولتی کانادا میشه اقامت دائم گرفت؟

  پاسخ دهید
  • محمد رستمی

   با سلام و احترام

   ویزای ۵ ساله کانادا ویزای توریستی می باشد و اینکه در هیچ کشوری ویزای توریستی قابل تبدیل به اقامت نمی باشد. بنابراین برای اقامت کانادا میتوانید از طریق سرمایه گذاری یا کارآفرینی اقدام به اخذ اقامت نمایید.

   پاسخ دهید
 85. سمانه اسفندیاری

  با ویزای تحصیلی کانادا میشه برای اقامت دائم اقدام کرد؟ من لیسانس کاردرمانی دارم با معدل بالای ۱۷ و مدرک آیلتسمم گرفتم این رشته برای بورسیه پذیرش داره؟ و اگر توی دانشگاهای کانادا بورسیه بشم هزینه های جانبی من چقدر میشه؟ حق الزحمه موسسه شما چطور؟ ممنون از سایت خوبتون

  پاسخ دهید
  • محمد رستمی

   با سلام و احترام

   بله میتوانیم برای اقامت کانادا اقدام کنیم در شرایط خاص

   بله امکان بورسیه شدن شما هست اما باید مدارک بررسی گردد.

   برای اطلاع از هزینه ها میتوانید با شماره های دفتر در تماس باشید.

   پاسخ دهید
 86. آذر

  سلام ببخشید من به مدت ۶ ماه برای فرصت مطالعاتی از یکی از دانشگاه های کبک پذیرش گرفتم،هزبنه هامم توسط وزارت علوم طبق نامه ارایه شده پرداخت میشه،آیا باز هم گردش ۴ ماهه لازمه؟و اینکه حداقل تمکن مالی برای من و همسرم توی ۶ ماه چقد باید باشه؟

  پاسخ دهید
  • محمد رستمی

   با سلام و احترام

   باید مدارک شما به صورت دقیق مورد بررسی موسسه قرار بگیرد و بله به پرینت حساب نیز نیاز دارید.

   پاسخ دهید
 87. شیما

  وقتتون بخیر بنده از بچگی سیتیزن کانادا هستم به واسطه پدرم. اما هیچوقت در کانادا زندگی نکردم و ایران بزرگ شدم.البته یک بار به کانادا سفر کردم. الان ازدواج کردم در ایران و میخوام و همسرم رو ببرم به کانادا مادامی که در ایران هستم. آیا زمانی میرسه که باید جداگانه برم کانادا و کارهای خاص قبل آمدن همسرم رو انجام بدم؟ چند روز یا هفته قبلتر؟ پروسه اومدن همسرم به کانادا با توجه به دولت جدید چقدر طول میکشه؟ یکی از چیزهایی که باید ثابت کنیم این هست که به محض رسیدن به کانادا با هم زندگی خواهیم کرد. چه مدرکی برای این موضوع آماده کنم به نظر شما؟ سپاس فراوان

  پاسخ دهید
  • محمد رستمی

   با سلام و احترام

   ویزای ازدواج شما بسیار سخت است 

   بنابراین باید مدارک کامل و کافی داشته باشید 

   اخذ ویزای ازدواج کانادا عموما ۳ ماهه زمان برخواهد بود.

   همچنین میتوانید جهت مشاوره با شماره تماسهای دفتر در ارتباط باشید.

   پاسخ دهید
 88. سما رحيمي

  سلام، من.و همسرم برای مالتیپل کانادا اقدام کردیم ریجکت شدیم ، اعتراض کردیم قبول شد و گفتند رفتید بک گراند چک که بالای چهار ماه طول میکشه، من چهار روز بعد ویزا شدم و همسرم الان دو هفته گذشته هنوز جوابی نگرفته، اقدامی باید کرد؟

  پاسخ دهید
  • محمد رستمی

   با سلام احترام

   شما میتوانید به مجموعه وکالت بدین که مورد ویزای کانادا در سفارت پیگیری و دریافت گردد.

   پاسخ دهید
 89. زهرا

  باسلام اگه ازدواج یا همون عقد در سفارات کانادا ( آنکارا) صورت بگیرد گرفتن ویزا تا چه زمانی داده میشود و ساکن شدن در کانادا تا چند سال می باشد آیا با ازدواج در سفارت کانادا می توان به طور دائم ویزای کانادا را داشت یا خیر؟ در صورت خیر پس تا چه مدت میتوان از این طریق اقامت وکانادا رو گرفت

  پاسخ دهید
  • محمد رستمی

   با سلام و احترام

   برگزاری مراسم شما در سفارت کانادا تفاوتی در اخذ ویزای کانادا نخواهد داشت.

   پاسخ دهید
 90. mehrdad

  سلام شما در این صفحه ۶ نوع یزای کشور کانادا را معرفی نموده اید سئوال من این است ویزای ویزیتوری کدام یک از این نوع ویزا هستش ممنون میشم پاسخ دهید.

  پاسخ دهید
  • محمد رستمی

   با سلام و احترام 

   ویزاهای کانادا که در وبسایت مشاهده میفرمایید یا توریستی یه تحصیلی یا کاری هستن که احتمالا منظور شما ویزای توریستی کانادا هستش

   پاسخ دهید
 91. مهرنوش

  سلام خسته نباشیدببخشید یه سوال در خصوص اقامت از طریق تولد فرزند کانادا داشتم از خدمتتون من تو ماهه ششم بارداری هستم میخواستم ببینم اکر الان اقدام کنم برای ویزای توریستی چقدر زمان میبره تا اوکی شه باتوجه به اینکه ویزای شینگن هم ندارم چقدر امکانش هست که بتونم تو این مدت بتونم به هدفم برسم

  پاسخ دهید
  • محمد رستمی

   با سلام و احترام 

   با توجه به زمان کم برای دریافت ویزای کانادا میتوانیم ویزای مولتی انگلیس ( انگلستان ) به صورت فوری اخذ کنیم و از همانجا به کانادا سفر کنید.

   پاسخ دهید
 92. زهرا

  سلام‌خسته نباشید برای ویزای شینگن میخواستم اقدام کنم به همراه شوهرم و دختر چهار ساله ام که مهاجرن ولی اقامت قانونی ایران رو بیشتر از ۱۵ ساله که دارن من خودم ایرانیم بعد اینکه یه بار درخواست ویزای تحصیلی برای دخترام دادم اما متاسفانه ریجکت شد الان از طریق وکیل برای من در خواست ویزای کاری دادن به خاطر اینکه کارامون زودتر پیش بره میخوام در خواست ویزای شینگن بدم به نظر شماایا به ما ویزای شینگن رو میدن

  پاسخ دهید
  • محمد رستمی

   با سلام و احترام 

   اگر پرونده شما به صورت دقیق پیگیری شود و دلایل ریجکتی ویزای شینگن مشخص گردد و اقدام به رفع مشکلات نمایید، بله امکان پذیر خواهد بود.

   پاسخ دهید
 93. مریم

  سلام من یکبار برای ویزای توریستی کانادا ریجکت شدم .الان دوباره درخواست ویزا دادم ،میخواستم یدونم که بازم لازم هست برای انگشت نگاری برم ترکیه ؟ ممنونم

  پاسخ دهید
  • محمد رستمی

   با سلام و احترام 

   بله تمامی مراحل اخذ ویزای کانادا مجدد تکرار خواهد شد.

   پاسخ دهید
 94. همت آذر پیر

  سلام بنده تقریبا ۶ماه قبل برای ویزای توریستی کاندا اقدام کرددم و متاسفانه ویزای بنده مردود شد الان کاندا داره راننده پایه یکم میگیره وبخطر همینم ویزای کاری میده میخاستم بدونم ایا اون ویزای قبلی من میتونه تو ویزای کار منم تاثیر منفی داشته باشه یا خیر اگه جواب بنده رو بدید خیلی ممنون میشم

  پاسخ دهید
  • محمد رستمی

   با سلام و احترام

   بله رجکتی قبلی بر روی تایید درخواست ویزای کانادا تاثیر مستقیم خواهد داشت.

   پاسخ دهید
 95. مرجان

  سلام. خانواده‌ی جهار نفره قصد سفر به کانادا داریم. دعوتنامه هم داریم. هم خودم و هم همسرم شاغل هستیم. برای همه‌ی اعضای خانواده باید یک درخواست ویزا ارایه بدیم یا برای هر کدوم جداگانه؟

  پاسخ دهید
  • محمد رستمی

   با سلام و احترام

   با توجه به نوع دعوتنامه و تراول هیستوری اعضای خانواده تعیین میگردد که باید درخواست ویزای کانادا به صورت جداگانه ارائه گردد یا خانوادگی

   پاسخ دهید
 96. رویا

  با سلام و تشکر ، ما یک خانواده ۵ نفره هستیم که یه سفر اروپایی در پیش رو داریم سوال من این است که برای دریافت ویزای مالتیپل کانادا اگه کل خانواده مهر شینگن در پاسمون داشته باشیم چقدر شانس قبولی داریم ؟ دختر بزرگم ۲۷ ساله است و دو فرزند زیر ۱۸ سال دارم، اگه شانس دریافت ویزا برای کل خانواده کم هست چه اقدامی بهتر است انجام بدیم که کل خانواده به کانادا بریم و ویزای توریستی بچه هام به ویزای تحصیلی تبدیل بشه؟ سپاسگزارم

  پاسخ دهید
  • محمد رستمی

   با سلام و احترام

   یک شینگن برای دریافت ویزای مولتیپل کانادا کافی نمی باشد.

   و همچنین ویزای توریستی را نمیتوان به ویزای دیگری تبدیل کرد.

   البته باید مدارک شما به صورت دقیق مورد بررسی قرار گیرد تا بتوانیم دریافت ویزای مالتیپل کانادارو تضمین کنیم.

   پاسخ دهید
 97. احمد علي اكبر

  سلام،من و همسرم ویزای ۵ساله کانادا از(٢٠١۴)داریم تا(٢٠١٩)اما تا(٢٠١٨) به کانادا نرفتیم ، حالا در٢٠١٨ قصد سفر داریم ، سوْال : ١ – استفاده نکردن از ویزا به مدت ۴سال الان که میخواهیم به کانادا سفر کنیم، ممکن است به إیرادی برخورد کند، که نتوانیم به کانادا سفر کنیم؟ ٢- اگر تا پایان اعتبار ویزای فعلی به کانادا نرویم، درخواست ویزای مجدد ممکن است ریجکت شود؟ با سپاس فراوان برای پاسخ:احمد علی اکبر

  پاسخ دهید
  • محمد رستمی

   با سلام و احترام

   بله به احتمال زیاد به مشکل بر خواهید خورد

   پاسخ دهید
 98. Armita __yz

  سلام‌ می خواستم بدونم‌ در صورت پذیرش از سمت کانادا برای ویزای تحصیلی اگر نتونیم به اونجا بریم مشکلی برای اقدام مجدد به وجود میاد ؟ و‌ این که ممکن هست در آینده برای دریافت اقامت در کشور های دیگر هم دچار مشکل شم ؟

  پاسخ دهید
  • محمد رستمی

   با سلام و احترام

   اگر با ویزای کانادا موافقت شود و نتوانید به کانادا سفر کنید درخواست مجدد با مشکل مواجه خواهد شد و باید دلیلی برای این کار عنوان بفرمایید.

   پاسخ دهید
 99. مريم يوسفي

  سلام من سه سال قبل توسط یک وکیل به نام آقای … اقدام به دریافت ویزای توریستی کانادا برای خودم و دخترم کردیم مع ریجکت شدیم و دلیل اون نفهمیدیم الان مجدد توسط کسی دیگه اقدام کردیم مجدد رد شدیم با توجه به اینکه تعداد ۵ ویزای شینگن دارم و دخترم ٣ تا مدیر مالی هستم با ٢٣ سال سابقه فقط اینکه چطوری و با چه هزینه ای میتونم این مشکل حل کنم و اینکه أصلا اقدام کنم یا خیر

  پاسخ دهید
  • محمد رستمی

   با سلام و احترام 

   در پرونده شما حتما نقطه ی ابهامی برای آفیسر وجود داشته که شما را رجکت کردن یا درخواست ویزای کانادا به صورت آماتور انجام شده، در حال حاضر باید مدارک شما به طور دقیق مورد بررسی قرار گیرد. تا بتوانیم برای اقدام مجدد تصمیم گیری کنیم.

   با مراجعه به صفحه رو به رو میتوانید اقدام به ثبت سفارش ویزای کانادا نمایید. در اولین فرصت با شما در تماس خواهیم بود  سفارش ویزای کانادا

   پاسخ دهید
 100. فهیمه حیدری

  سلام ، ممنون ازسایت خوبتونمن میخوام برای ویزای کاری کانادا اقدام کنم ،بارشته ی پرستاری. میخوام بدونم چه شرایطی داره ، و اینکه چقدر این پروسه طول میکشه؟ .. واقدام ازطرف شما ضمانتی مبنی برانجام این کار داره یا نه. ممنون .

  پاسخ دهید
  • محمد رستمی

   با سلام و احترام

   شما با این رشته میتوانید در کشور انگلستان مشغول به کار شوید فقط باید مدرک بین المللی رو قبل از اعزام به انگلیس اخذ کرده باشید

   پاسخ دهید
 101. Ali

  با عرض سلام و خسته نباشید من حدود ۴۰روز از انگشت نگاری در سفارت کانادا میگذره که جوابی نیومده ایا احتمال ریجکت شدن ویزای کانادا هست

  پاسخ دهید
  • محمد رستمی

   با سلام و احترام

   تاخیر در زمان اعلام نتیجه ویزای کانادا دلیلی بر ریجکت شدن شما نخواهد بود باید مدارک را به درستی ارائه دهید.

   پاسخ دهید
 102. الناز كامراني

  سلام برای ویزای توریستی یه ویزای شنگن دارم که با فامیلی قبلیم که مدت یه ساله عوض شده هست برای ارسال مدارک که تغییر نام خانوادگی هست باید چیکار کنم؟؟؟

  پاسخ دهید
  • محمد رستمی

   با سلام واحترام 

   باید تمامی مدارک تغییر فامیلی رو برای اخذ ویزا به سفارت ارائه دهید.

   پاسخ دهید
 103. مجید

  سلام ببخشید برای ویزای توریستی کانادا چک ضمانتی بازگشت مسافر چه مبلغی باید باشد؟؟؟ با تشکر از پاسخ گویتان.

  پاسخ دهید
  • محمد رستمی

   با سلام واحترام اگر مدارک شغلی مناسبی داشته باشید نیازی به ضمانت بازگشت نخواهد بود

   پاسخ دهید
 104. اسکندری

  سلام چنانچه ویزای کانادا دریافت کرده باشیم اما به دلیل مشکلی نتوانیم به کانادا سفر کنیم آیا برای سفرهای بعدی به کانادا و اخذ ویزا مشکلی به وجود خواهد آمد سوال دوم اگر یکبار انگشت نگاری در ترکیه انجام داده باشیم برای سفرهای بعدی آیا مجددا باید انگشت نگار کنیم متشکرم

  پاسخ دهید
  • محمد رستمی

   با سلام و احترام

   برای درخواست بعدی ویزای کانادا باید توضیح داده شود که چرا در درخواست قبلی به کانادا سفر نداشته اید.

   پاسخ دهید
 105. نسرین

  سلام و خسته نباشید. چقدر داشتن مسافرت به اروپا با ویزای شینگن در گرفتن ویزای تحصیلی کانادا واجب است؟ آیا برای کسی که نزدیک به سی سال دارد و دوره یک ساله در دانشگاه هنرهای دیجیتال ونکوور پذیرفته شده است داشتن مسافرت پیشین برای گرفتن ویزای تحصیلی واجب است؟

  پاسخ دهید
  • محمد رستمی

   با سلام و احترام 

   ویزای شینگن برای اخذ ویزای کانادا بسیار تاثیر گذار خواهد بود.

   پاسخ دهید
 106. vahid karimi

  با سلاممن و همسرو دخترسه ساله ام در تاریخ ١٨ دی نود و شش در آنکارا انگشت نگاری شدیم و تا کنون ١۵ خرداد هنوز جوابی برای ما ارسال نشده ،آیا شانسی برای قبولی داریم و یا باید پیگیری کنیم ؟با تشکر

  پاسخ دهید
  • محمد رستمی

   با سلام واحترام 

   زمان مشخص کننده ی رد و یا تایید ویزای درخواستی شما نخواهد بود.بله میتوانید پیگیری نمایید.

   پاسخ دهید
 107. Reza Anooshehei

  با سلام همسر بنده ویزا دانشجویی کانادا دارد برای بنده اقدام به ویزا توریستی مطمئن است یا اوپن ورک پرمیت؟

  پاسخ دهید
  • محمد رستمی

   با سلام واحترام 

   باید مدارک شما و همسران مورد بررسی کارشناسان قرار گیرد. به انتخاب کارشناس ویزا خواهد بود که چه نوع ویزایی برای شما مناسب خواهد بود.

   پاسخ دهید
 108. شیما صمدزاده

  سلام. پنج روز از مهلت ارسال پاسپورتم برای درج ویزا کانادا در پاسپورتم گذشته.آیا امکانی برای پیگیری یا اقدام بر اساس همین سابقه برای من وجود داره؟

  پاسخ دهید
  • محمد رستمی

   با سلام واحترام 

   خیر متاسفانه مجدد باید مراحل درخواست ویزای کانادا را طی نمایید.

   پاسخ دهید
 109. اسکندری

  سلام پس از دریافت ویزای کار کانادا آیا حتما بایستی در بازه زمانی خاصی وارد خاک کانادا شد یا می توان در بازه زمانی اعتبار ویزا برای بار اول وارد خاک کانادا شد ممنون

  پاسخ دهید
  • محمد رستمی

   با سلام و احترام

   بعد از تایید درخواست ویزای کانادا می‌توان تا زمانی که ویزا معتبر است وارد خاک کانادا شوید

   پاسخ دهید
 110. گلی هاشمی

  سلام سال ۲۰۰۶ اقدام به مهاجرت از نوع نیروی متخصص کردیم همراه با شوهر و دخترم که در سال ۲۰۱۱ اعلام کردن که از۶۷ امتیاز ۶۴ آوردیم و ریجکت شدیم در همون موقع برای کبک اقدام کردیم اما در سال ۲۰۱۴ دوباره renew کردن مدارک رو خواستند که چون دخترم دیگه مدرسه میرفت و طول کشیده بود ما از تجدید مدارک جدید خودداری کردیم و دیگه دنبال نگرفتیم ، بعد از آن تعدادی ویزای شینگن که آخری آن مولتی یکساله هست داریم بعلاوه کشورهای دیگه مثل ژاپن و هنگ کنگ و مالزی و…. درحال حاضر عروسی دعوتیم در کانادا با مدارک اعتباری مالی خیلی خوب و دعوتنامه مناسب از طرف فامیلمون که ۱۸ سال شده در کانادا هستند ، آیا میتوانم اقدام به گرفتن ویزا توریستی بکنم یا خیر؟

  پاسخ دهید
  • محمد رستمی

   با سلام و احترام

   برای اقدام به ویزای کار برای هر کشوری نیاز به مدرک زبان دارید و عموما سنتون زیر ۳۰ سال باشه.

   پاسخ دهید
 111. ریزان

  سلام خسته نباشید ..من مامانم کانادا زندگی میکنه چند سال پیش برام ویزا گرفتن ولی من بنا به دلایلی نتونستم برم و ازدواج کردم الانم یه پسر دارم من میخواستم بدونم میتونم بازم از ویزام استفاده کنم

  پاسخ دهید
  • محمد رستمی

   با سلام و احترام 

   اگر ویزاتون اعتبار داشته باشه و به سفارت دلیل موجه آورده بشه که به چه دلیل به کانادا سفر نداشتین و آفیسر رو قانع کنه، بله میتوانید از ویزای کانادا استفاده کنید.

   پاسخ دهید
 112. اکبر

  سلام من ۵تا ویزاى شینگن وانگلیس وژاپن وچین ومالزى وترکیه وقطروامارات رادارم وبا خانواده پنج نفره که یکى از بچه هام ویزاى شینگن داره و ویزاى ولى بقیه ویزاى إمارات دارن فکر مى کنید احتمال قبولى چند درصد میباشد

  پاسخ دهید
  • محمد رستمی

   با سلام واحترام 

   باید به صورت دقیق مدارک و شرایط مورد بررسی قرار گیرد تا بتوان شانس دریافت ویزای کانادا را افزایش داد.

   پاسخ دهید
 113. ارتا دخت زاهدی

  با سلام حدود دو سال قبل با برنامه خوداشتغالی هنرمندان با وکیل اقدام کردم تا مرحله اپدیت مدارک هم پیش رفتم و مدارک را در زمان خواسته شده ارسال شد.اما پرونده من در ورشو لهستان ریجکت شد که دلیل ان هم راضی نشدن افیسر اعلام شده .میخواستم بدونم ایا امکان پیگیری دوباره و مجدد وجود دارد؟و پیشنهاد شما چیست؟

  پاسخ دهید
  • محمد رستمی

   با سلام و احترام 

   عموما اعتراض به پرونده های ریجکتی ویزا نتیجه بخش نخواهد بود. همچنین باید مدارک و نامه رجکتی شما مورد بررسی قرار گیرد تا بتوانیم بهترین راه حل برای دریافت ویزا را ارائه دهیم.

   پاسخ دهید
 114. آرتا

  با سلام حدود دو سال قبل با برنامه خوداشتغالی هنرمندان با وکیل اقدام کردم تا مرحله اپدیت مدارک هم پیش رفتم و مدارک را در زمان خواسته شده ارسال شد.اما پرونده من در ورشو لهستان ریجکت شد که دلیل ان هم راضی نشدن افیسر اعلام شده .میخواستم بدونم ایا امکان پیگیری دوباره و مجدد وجود دارد؟؟

  پاسخ دهید
  • محمد رستمی

   با سلام و احترام 

   عموما اعتراض به ریجکتی ویزا بررسی نمیگردد و شما باید مجدد درخواست ویزا داشته باشید.

   باید مدارک شما به صورت دقیق مورد بررسی کارشناسان موسسه قرار گیرد.

   پاسخ دهید
 115. علی رضا

  سلام من میخواستم برای ویزای کار در کانادا اقدام کنم میخواستم ببینم چطور امکانش هست . ۳۵سال سن دارم فوق لیسانس کامپیوتر با ۵سال سابقه کار غیر مرطبت همسرم هو لیسانس مامایی دارن با سابقه کار مرتبط

  پاسخ دهید
  • محمد رستمی

   با سلام  و احترام

   سن شما برای ویزای کار مناسب نیست اما برای همسران میتوانیم ویزای کار انگلستان دریافت کنیم.

   برای کسب اطلاعات بیشتر میتوانید با شماره های موسسه در ارتباط باشید.

   پاسخ دهید
 116. امیر

  با سلام من برای شرکت در سمینار ۳۱ آگوست ۲۰۱۸ آنلاین درخواست ویزای کانادا کردم دعوتنامه و.. هم دارم حالا برای انگشت نگاری به نظر شما کجا مناسبتر و زودتر جواب ویزا رو میدن؟استانبول یا دبی؟ فقط میترسم تا اون موقع ویزا حاضر نشه

  پاسخ دهید
  • محمد رستمی

   با سلام و احترام 

   تفاوتی نخواند داشت میتوانید به هر کدام از سفارت های کانادا در دبی یا استانبول درخواست دهید.

   جوابدهی به درخواست ویزا با توجه به تاریخ دعوتنامه و سمینار خواهد بود.

   پاسخ دهید
 117. Ali mohammad

  با عرض سلام به کارشناسان محترم بنده ۲ ماه هست که از دفتر سفارت در استانبول (انگشت نگاری) میگذره پ میخواستم سوال کنم اکثرا جواب یعد از چند روز میاد و اینکه میشه گفت چون مدتش بالاتر رفته احتمال ویزا شدن بیشتره ممنون از لطفتون❤️❤️❤️

  پاسخ دهید
  • محمد رستمی

   با سلام واحترام

   خیر رد یا تایید درخواست ویزای کانادا به مدارک ارائه شما بستگی خواهد داشت و ارتباطی به تاخیر در زمان پاسخگویی ندارد.

   پاسخ دهید
 118. روناک رستمی

  با سلام، میخواستم بدونم که الان که پروسه پاسخ دهی به درخواست برای ویزای توریستی کانادا اینقدر طولانی شده ( شاید بیشتر از ۴ ماه) اگر بجای استانبول یا انکارا از طریق یکی از کشورهزی اروپایی برای انگشت تگاری اقدام کنیم بهتر نیست زودتر جواب نمیدن؟؟؟

  پاسخ دهید
  • محمد رستمی

   با سلام و احترام 

   در برخی از پرونده ها پاسخ دهی جواب سفارت برای تایید یا رد درخواست طولانی خواهد بود.

   اگر که ویزای کشور اروپایی رو داشته باشید و تایید کنند میتوانید همانجا اقدام به انگشت نگاری بفرمایید.

   همچنین میتوانید در وبسایت اقدام به ثبت سفارش نمایید در اولین فرصت با شما در تماس خواهیم بود.

   پاسخ دهید
 119. رضاا

  سلام
  ۴ ماه پیش به دلیل نقص مدارک ریجکتی شینگن داشتم اما الان مدارکم کامله
  اگه واسه ویزای کانادا اقدام کنم ایا این ریجکتی تاثیری در ویزا داره؟

  پاسخ دهید
 120. رضاا

  سلا من ۴ ماه قبل درخواست ویزای شنگن رد شدبه علت نقص مدارک الان مدارکم تکمیله میخوام بزای ویزای توریستی کانادا اقدام کنم ای این ریجیکتی تاثیری در ویزای کانادا داره؟

  پاسخ دهید
  • محمد رستمی

   با سلام و احترام 

   بله تاریخچه سفر شینگن در اخذ ویزای کانادا بسیار موثر است.

   باید اول دلیل ریجکتی شما مشخص گردد و سپس اقدام به درخواست ویزای کانادا نمایید .

   پاسخ دهید
 121. سمکو

  با سلام و سپاس، لطفاً بفرمایید بعد از دریافت تاییدیه ارسال مدارک سفارت کانادا چه مدت تا دریافت نامه انگشت نگاری طول می‌کشد؟ من سه روز پیش نامه تایید مدارک را از سفارت کانادا گرفتم ولی هنوز خبری از نامه انگشت نگاری نیست.چون دوستان می‌گفتند که بلافاصله میاد. در ضمن من برای فرصت مطالعاتی کانادا اعضای هیئت علمی به همراه خانم و دختر ۴ ساله ام اقدام کردم. با سپاس مجدد

  پاسخ دهید
  • محمد رستمی

   با سلام واحترام 

   جوابدهی به درخواست ویزای کانادا در بعضی از موارد طولانی خواهد بود. لطفا صبور باشید.

   پاسخ دهید
 122. ازاده ازادى

  سلام دخترم براى ژانویه ٢٠١٧ ویزاى تحصیلى استرالیا اقدام کرد که متاسفانه به دلیلى که نمى دونیم رد شد. البنه دایی اش در انجا بود و ما اعلام نکرده بودیم. الان براى کانادا اقدام کردیم ومدت سه ماه از انگشت نگارى اش مى گذره ایا چون استرالیا ریجکت شده ممکنه در ویزاى کاناداش تاثیر داشته باشه؟

  پاسخ دهید
  • محمد رستمی

   با سلام واحترام

   دریافت پذیرش از دانشگاه دلیل محکمی برای اخذ ویزای استرالیا نخواهد بود و اینکه باید دلیل ریجکتی مشخص میشد سپس درخواست ویزای کانادارو مطرح میکردین…

   طولانی بودن زمان پاسخگویی دلیل ریجکتی نخواهد بود بلکه مدارک ارائه شده از سوی شما دلیل ریجکتی را مشخص خواهد کرد.

   پاسخ دهید
 123. Reza

  با سلام و ارزوی موفقیت بنده ۳۴ سال سن دارم. برای ویزای توریستی کانادا اقدام کردم و انگشت نگاری هم انجام شد. می خواستم بدونم باتوجه به شغل دولتی در یک جای معتبر با ۱۳ سال سابقه بیمه و داشتن ویزای شنگن (المان) و سفر ترکیه و ارمنستان و تکمیل بودن تمامی مدارک (تمکن مالی معمولی) چقدر شانس گرفتن ویزای توریستی رو دارم؟ ممنون از شما

  پاسخ دهید
  • محمد رستمی

   با سلام و احترام 

   باید پرونده و مدارک شما توسط کارشناس به صورت دقیق مورد بررسی قرار گیرد و اینکه نامه توجیهی شما برای آفیسر باید ارائه گردد. پس از بررسی مدارک میزان موفقیت شما بررسی خواهد شد.

   پاسخ دهید
 124. حمیدرضاقاسمی

  با سلام . بنده یه ویزای شینگن ۲۰۱۱ آلمان و دوتا ویزای شینگن ۲۰۱۸ فرانسه دهرم یا تمکن مالی مناسب , جوازکسب , ۲ سند مغازه و ۲ سند ملکی و سابقه ۱۸ سال بیمه و ۴۴ سال سن میخواستم بدونم بدون دعوت نامه چقدر شانس ویزای ۵ ساله توریستی رو دارم .

  پاسخ دهید
  • محمد رستمی

   با سلام واحترام 

   در صورتی که پرونده به درستی اعمال گردد و نامه توجیهی به آفیسر قانع کننده باشد، با توضیحات داده شده شانس خوبی برای دریافت ویزای کانادا مولتی خواهید داشت.

   پاسخ دهید
 125. مهدی

  سلام ،من ۱۶آذر۹۶در آنکارا انگشت نگاری کردم ولی تا امروز که ۴تیر ۹۷هست هیچ جوابی برام نیومده حدود دو ماه پیش برای سفرت ایمیل به جهت پیگیری پروندم زدم ،بعد از ۲۳روز جواب دادن که ما پرونده شما رو برسی کردیم و در حال برسی هستش و ایامید رو به شما میدیم که یک قدم جلوتر میریم و کلی معذرت خواهی ،حالا میخواستم ببینم این طبیعی هستش و احیانا آیا باید کاری انجام بدم یا خیر با تشکر

  پاسخ دهید
  • محمد رستمی

   با سلام و احترام

   بله این تاخیر به دلیل حجم بالایی درخواست های ویزای کانادا گاهی پیش خواهد آمد. یک مقدار صبور باشید، اگر همه چیز درست ارائه شده باشد ویزای درخواستی شما صادر خواهد شد.

    

   پاسخ دهید
 126. اکبر

  سلام چطور مى توانم نتیجه بررسى درخواست ویزاى خودم راپیگیرى نمایم

  پاسخ دهید
  • محمد رستمی

   با سلام و احترام 

   از طریق کارگزاری که درخواست ویزای کانادای شما را انجام داده و یا از طریق ایمیلی که از سمت سفارت کانادا برای شما ارسال شده میتوانید پیگیری نمایید.

   پاسخ دهید
 127. فرجام

  سلام ببخشید من و همسرم برای ویزای توریستی کانادا به طور همزمان با ساخت یک اکانت اقدام کردیم و برای همسرم جواب تایید اومده ولی برای من هیچ جوابی نیمده میخواستم بپرسم ایا این موضوع طبیعی هست و ممکنه جواب یکی بیشتر طول بکشه ؟ یا از طریقی باید این موضوع پیگیری شود؟

  پاسخ دهید
  • محمد رستمی

   با سلام و احترام 

   اگر آفیسر به ماندن شما در کانادا شک کرده باشد احتمالا ویزای شما تایید نخواهد شد. باید منتظر ایمیل سفارت بمانید.

   پاسخ دهید
 128. MOHAMMAD

  با سلام.راه اقامت دایم کانادا از اول چه مقدار پول لازم است.ممنون.

  پاسخ دهید
  • محمد رستمی

   با سلام و احترام 

   اقامت کانادا روشهای مختلفی دارد. باید مدارک شما مورد بررسی دقیقی قرار گیرد.

   شما میتوانید برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره های دفتر درتماس باشید و یا جهت مشاوره خصوصی اقدام به رزرو وقت مشاوره نمایید.

   پاسخ دهید
 129. فرید

  سلام. آیا کسانی که با ویزای توریستی وارد کانادا میشوند میتوانند از امکانات کلاسهای رایگان آموزش زبان استفاده کنند؟ آیا مجوز و یا جای خاصی برای این کار پیش ببینی شده است؟

  پاسخ دهید
  • محمد رستمی

   با سلام و احترام

   به عنوان یک توریست نمیتوانید در کانادا تحصیل کنید. باید درخواست ویزا تحصیلی کانادا به صورت جداگانه مطرح گردد.

   برای مشاوره خصوصی در مورد ویزا و بررسی شرایط مهاجرت میتوانید در وبسایت اقدام به رزرو وقت مشاوره نمایید.

   پاسخ دهید
 130. پارسا زهدی

  با سلام میخواستم بدونم برای بررسی مدارک ارسال شده ی ویزای ۵ساله ی کانادا بنظر شما آیا کشور ارمنستان یا ترجیحا گرجستان خلوت تر هستند تا در پاسخگوییشان سرعت بیش‌تری نسبت به کشورهای اطراف باشه ؟

  پاسخ دهید
  • محمد رستمی

   با سلام و احترام 

   باید وبسایت نوبت دهی وقت سفارت کشور انتخابی شما مورد بررسی قرار گیرد.

   پاسخ دهید
 131. hani hosseini

  سلام میخواستم بدونم از زمان اخذ ویزا باید حتما تا ۶ ماه وارد خاک کانادا بشیم یا محدودیت ندارد؟ و میشه تا اخر تایم ویزا هم وارد نشد؟

  پاسخ دهید
  • محمد رستمی

   با سلام و احترام

   بسته به نوع ویزایی هستش که برای شما صادر خواهد شد اما اصولا باید بعد از اخذ ویزای کانادا تا ۶ ماه فرصت دارید که وارد کانادا شوید.

   پاسخ دهید
 132. مسعود

  سلام خوب هستید؟؟؟ میشه آدرس دفترتونو برام بفرستید؟؟ اگه شعبه اصفهان دارید شعبه ی اصفهانو بفرستید

  پاسخ دهید
  • محمد رستمی

   با سلام و احترام 

   آدرس موسسه در انتهای وبسایت موجود است و در قسمت تماس با ما میتوانید آدرس دقیق رو در نقشه ملاحظه بفرمایید.

   متاسفانه شعبه ایران فقط در تهران می باشد.

   پاسخ دهید
 133. صائب

  سلام خسته نباشید من دو سال ترکیه هستم زیر نظر UNHCR بخوام ویزای توریستی بگیرم برای کانادا ایا میشه اگه اره چقدر پول باید گردش مالی داشته باشم برای تمکن مالی

  پاسخ دهید
  • محمد رستمی

   با سلام واحترام

   بله میتوانید درخواست ویزای کانادا داشته باشید اما باید واجد شرایط دریافت ویزای کانادا باشید.

   پاسخ دهید
 134. Sahar

  سلام ببخشید آیا بعد از تاییدیه انگشت نگاری برای پیکاپ میشه پاسپورت را عوض کرد تا ویزا کامل ۵ ساله در پاس جدید چسبیده بشه؟ یا باید همون پاس قدیمی انگشت نگاری را ارسال کرد؟ چون من پاسم ۲.۵ سال دیگه بیشتر نداره

  پاسخ دهید
  • محمد رستمی

   با سلام و احترام

   ترجیها قبل از انجام امور ویزای کانادا پاسپورت رو تعویض بفرمایید.

    

   پاسخ دهید
 135. نیوشا حبیبی

  با سلام. برای ویزای توریستی کانادا (بازدید اقوام کمتر از ۶ ماه) بهتر است یک خانواده سه نفره به طور جداگانه درخواست دهند و یا به صورت خانوادگی؟ آیا جواب تمام اعضای خانواده در صورت اقدام خانوادگی یکسان خواهد بود و یا احتمال دارد یکی از اعضا قبول و دیگری ریجکت شود؟ ممنون.

  پاسخ دهید
  • محمد رستمی

   با سلام و احترام 

   اگر پرونده به صورت حرفه ای انجام نپذیرد احتمال ریجکتی برخی یا تمام اعضای خانواده وجود دارد. باید پرونده شما مورد بررسی دقیق کارشناسان موسسه قرار گیرد.

   شما میتوانید با شماره های موسسه در ارتباط بوده و یا جهت مشاوره خصوصی ویزا اقدام به رزرو وقت مشاوره نمایید.

   پاسخ دهید
 136. فرزانه شاهجویی

  با سلام و احتراممن با همسرم برای ویزای انلاین اقدام کردیم میخواستم بپرسم باید برای هرکدوممون جدا اکانت باز کنیم اخه توی اکانت خودم زدم که با همسرم هستم و گفتم که هزینه اونم من پرداخت میکنم و در مجموع مبلغ قابل پرداخت … دلار می باشد. اگه اکانت جدا باز کنم ینی باید دوباره هزینه بدیم؟باتشکر

  پاسخ دهید
  • محمد رستمی

   با سلام و احترام 

   اگر جداگانه اقدام نمایید هر کدام یک پرونده جدید خواهید بود و باید هزینه ها را جداگانه پرداخت نمایید.

   همچنین میتوانید برای مشاوره خصوصی در وبسایت اقدام به رزرو وقت مشاوره نمایید.

   پاسخ دهید
 137. ژیلا گودرزی

  سلام خواهرم میخواد از کانادا دعوت نامه بفرسته برای مادرم واسه سفر به تورنتو برای دیدار حالا چند تا سوال دارم از خدمتتون واسه دریافت ویزای کانادا اثبات تمکن مالی چقدر باید تو حساب مادرم باشه چون مادرم خونه داره و حسابش خیلی کم کار کرده اما بابام میتونه پول بریزه ب حسابش دوم اینکه مامانم دوتا سند زمین به نام خودش داره که ارزشش هم ۵۰۰ میلیونه آیا اینا فایده ای داره واسش ممنون میشم سریع بهم جواب بدید ایا باید حتما پرینت ۴ماهه بگیره یا همون تمکن مالی کفایت میکنه ممنون ازتون

  پاسخ دهید
  • محمد رستمی

   با سلام و احترام 

   میتوانید مدارک همسر رو هم به عنوان ساپورت مالی ضمیمه مدارک کنید سپس درخواست ویزای کانادا داشته باشید.

   پاسخ دهید
 138. راضیه

  سلام ایا با داشتن ویزای دانشجویی کانادا میتوان به اروپا سفر کرد؟ گرفتن ویزا اروپا لازم است؟

  پاسخ دهید
 139. ابوالفضل صداقتی

  با سلام ۱- برای اقامت ۵ ساله کانادا ویزای شینگن لازم هست؟ ۲- اگر بخوام ویزای ۵ ساله بگیرم برم کشور کانادا و دیگه بر نگردم ایران آیا میشه ویزا رو در اون کشور به صورت داعمی تبدیل کرد؟ (به صورت پناهندگی)با تشکر

  پاسخ دهید
  • محمد رستمی

   با سلام و احترام 

   اطلاعاتی در خصوص پناهندگی عنوان نخواهد شد.

   اما میتوان برای مهاجرت به کانادا از روشهای قانونی بسیاری اقدام کرد.

   جهت کسب اطلاعات بیشتر میتوانید با شماره های موسسه در ارتباط بوده و یا اقدام به رزرو وقت مشاوره نمایید.

   پاسخ دهید
 140. مرجان

  من وهمسرم برأی ویزای توریستی کانادا به همراه فرزندهشت ماه ام میخواهیم اقدام کنیم من سابقه چهارمحل سال کار بدون بیمه وهمسرم داری سند ملکی بالای یک میلیارد است حساب مالی صد میلیون هم داریم دارای ثبت شرکت هم هستیم ولی همسرم بیمه نداردهمسرم دارای پنج سال سابقه کاری است رد حال حاضر قرارداد کاری هم دارد ولی شنگن نداریم دعوتنامه هم اگر بخوایم برامون میفرستند ما میتونیم ویزای توریستی کانادا بگیریم

  پاسخ دهید
 141. Aydin

  سلام خسته نباشید من و همسرم تاریخ ۱۳۹۶/۱۲/۱۱ انگشت نگاری کردیم برای ویزای کانادا امروز ۱۳۹۷/۵/۶ هیچ جوابی نیومده یعنی ۴ ماه و ۲۹ روز میخواستم بدون احتمال ریجکتی هنوز هستش ؟

  پاسخ دهید
 142. افسانه حسني خواه

  با سلام و خسته نباشید، من یک دختر ١۶ ساله و یک پسر ١١ ساله دارم وبرای ویزای تحصیلی هردو اقدام کردم بعد ازحدود یک ماه ونیم به دخترم ویزا دادن وویزای پسرم ریفیوز شد، وکیل با توجه به اینکه داکیومنت هردو فرزندم مثل هم بود اعتراض همراه با اپلای مجدد انجام داد ، وقول اینکه صد درصد ویزای پسرم اکی میشه رو بهمون داد میخواستم ازتون سوال کنم واقعا امکان اینکه به پسرم ویزا بدن وجود داره؟ واینکه چه مدت زمان میبره تا جواب اعتراض داده بشه؟ ممنون میشم ازاینکه جوابمو بدید.

  پاسخ دهید
 143. Tara safari

  سلام وقت بخیر من ٣ بار از سفارت سوئد ریجکت شدم ولى مدارک کامل اشتغال به تحصیل و تمکن مالى و گردش مالى هم داشتم میخواستم بدونم گرفتن ویزاى کانادا ممکن براى من یا خیر؟

  پاسخ دهید
 144. Afaf yousefian

  سلام. من به همراه خواهر و برادرم که ویزای تحصیلی داریم در سفارت کانادایی دبی بایومتریک را انجام دادیم ایا نزدیک شدن به سبتمبر و شروع کلاس ها شانسی در سریع گرفتن ویزا داریم یا خیر؟

  پاسخ دهید
 145. سیاوش

  سلام وقتتون بخیر
  خواستم بدونم کسیکه ۱۰ سال پیش در کشور امارات عربی به تشخیص این کشور مجرم به رابطه نامشروع شده( هر چند مدارک این را ثابت نکرده)و با توجه به اینکه در زندان بسر برده تا نوبت دادگاه رسیدنش شود ودر نهایت حکم قاضی جریمه ۱۰۰۰ درهمی بوده که با توجه به سپری کردن یکماه در زندان جریمه هم بخشیده میشود و از ان کشور دیپورت میشود در گرفتن ویزای مهاجرتی(اسپانسر سیپ همسر) به کانادا مشکل ساز خواهد بود این موضوی و سو پیشینه محسوب میشود؟
  ممنون میشم جوابمو بدید

  پاسخ دهید
 146. setare

  سلام و. خسته نباشید من با ویزای مولتی کانادا وارد کانادا شدم و در. فرودگاه در. فرم مدت زمان حضورم در کانادا رو دو. ماه نوشتم . آیا میتونم به جای دو. ماه، شش ماه بمونم؟ وباید اقدام خاصی انجام بدهم؟

  پاسخ دهید
 147. فریبا محمدی

  با درود
  دختر من دانشجوی دکتری در کاناداست و هنوز اقامت نداردو ازدواج کرده و برای خواهرم دعوتنامه فرستاد و خواهرم ویزای دو ساله کانادا را گرفت .
  سوال من این است که آیا خواهر من اگه با این ویزا بره کانادا میتونه پناهنده بشه ؟ و این کار برای دخترم دردسر نمیشه ؟ چون خودشون هنوز اقامت نگرفتند .
  سپاسگزارم

  پاسخ دهید
 148. زهرا

  در خواست ویزای کاری کانادا چقد طول میکشه؟الان ما سه ماه اقدام کردیم

  پاسخ دهید
 149. mohammad

  سلام من در تاریخ ۲۵/۱۱/۹۶ در دبی انگشت نگاری شدم ولی تا امروز که۱۰ مرداد ۹۷ هست هیچ جوابی برام نیومده ایا امکانش هست که ریجکت بشم یا طولانی بودن پروسه جواب به صدور ویزا ختم میشه ممنون میشم جواب منو بدید

  پاسخ دهید
 150. سید علی محمودی

  برای گرفتن ویزا یکساله توریستی اتریش یک قانون هست که میگه اگر ثابت کنید که درآمد سالانه شما بیش از ۱۲۵۰۰ یورو میباشد میتوانید از این ویزا بهره ببرید. آیا شما اطلاعی از این نوع ویزا دارید اگر دارید چند سئوال داشتم.

  پاسخ دهید
 151. بنیامین

  سلام. برای من و دوستم از یک جشنواره بین المللی فیلم در کانادا دعوت نامه اومد. دوتایی رفتیمانگشت نگاری هم کردیم. جواب اون یک هفته بعد اومد و ریجکت شد… اما جواب من هنوز بعد از یک ماه نیومده! میدونین چرا اینطوری شده؟!

  پاسخ دهید
 152. منا فرهادى

  من وخانواده ام که چهارنفر هستیم ویزاى کاندا را گرفتیم ام فعلا بدلایلى نمیتونیم به آنجا سفر کنیم آیا تا سال آینده میتونیم سفرمون رو به تعویق بندازیم

  پاسخ دهید
 153. مریم غفاری

  با سلام و خسته نباشید .من ۳۰ سال سن دارم و دوبار ویزای شنگن کاری گرفتم که یکیش برای پارسال ۳. ماهه مولتی بود که رفتم (آلمان) و امسال هم ویزای شنگن دو ساله بیزینسی گرفتم ( مدیر بازرگانی خارجی هستم ) که هنوز نرفتم. میخواستم بدونم برای ویزای کانادا چقدر شانس گرفتن ویزای ۵ ساله رودارم ؟ و اینکه اگه ویزای توریستی گرفتم میتونم برای اقامت اونجا اقدام کنم ؟ و برای زبان هم باید حتما مدرک ایلتس داشته باشم ؟ ممنون از شما بابت وقتی که برای سوالات میذارید

  پاسخ دهید
 154. مریم رنجبر

  سلام ، من برای دخترهایم اقدام به گرفتن ویزای تحصیلی کردم ، شرکت مورد نظری که از طریق ان اقدام کردند اول به من قول دادند که تا زمان کوتاهی کار رفتن بچه ها رو انجام میدهند و اینکه باید یکی یکی برای گرفتن ویزاشون اقدام کنند اما تمام پول لازم برای ثبت نام انها رو گرفتند حالا از ۱۵ فروردین یکی از دخترهام انگشت نگاری انجام دادند و الان بعد از این همه مدت میگویند که دوباره باید بیلان بانکی بفرستید اما انگشت نگاری لازم نیست و دوباره باید پرونده به جریان بیافتد و وقتی گفتم انصراف بدهیم از رفتن گفتند خیلی از مبلغ پول قابل برگشت نیست حتی برای دخترم که هنوز هیچ اقدامی برای رفتنش نشده ، در ضمن میگویند که شماره پرونده فقط از طریق وکیل و کارگذار قابل پیگیری هست ، میشه من رو راهنمایی کنید در این موارد که براتون فرستادم که کار من اصلا انجام میشه یا این وسط ایرادی هست و یا نادرستی از جانب ان شرکت وجود داره

  پاسخ دهید
 155. روزا رضایی

  با سلام و خسته نباشید . بنده پزشک هستم و ۴ سال قبل تقاضای ویزای فرصت مطالعاتی ( ویزای تحصیلی ) من برای آمریکا توسط سفارت آمریکا ۲ بار رد شد . ولی در سال های بعد ۲ بار ویزای شنگن گرفتم . حالا من دعوتنامه قوی از کانادا دارم، اگر بخوام برای ویزای توریستی اقدام کنم به نظر شما رد ویزای تحصیلی ۴ سال قبل توسط آمریکا روی پرونده من تأثیر منفی خواهد گذاشت ؟ اگر جواب مثبت هست چقدر ؟ آیا به امتحان کردنش می‌ارزه ؟ سپاسگزارم

  پاسخ دهید
 156. hassan parvaneh

  با سلام و تشکر . آیا کسانی که قبل از ده سال ویزا ی توریستی کانادا گرفته اند نیاز هست مجددا برای اخذ ویزا انگشت نگاری شوند ؟

  پاسخ دهید
 157. فیروزه زاهد

  سلام ، روز بخیر
  دختر من برای ویزای دانشجویی اقدام کرده و الان بعد از ۹ هفته هنوز نیامده و تا شروع ترم زمان زیادی نداره اگر در چند روز باقی مانده ویزاش برسه و برای تسریع کار حضوری به سفارت مراجعه کند پروسه مهر ویزا در پاسپورت چقدر طول میکشد ؟ یک روزه این کار انجام میشود یا چند روز طول میکشد؟

  پاسخ دهید
 158. مهراب امیر خانی

  سلام در صورتی که ویزای مولتی کانادا داشته باشیم میتوانیم به انگلستان هم سفر کنیم یا باید برای انگلیس هم ویزا بگیریم؟ من قصد مهاجرت به انگلیس رو دارم اما ریجکت شدم

  پاسخ دهید
 159. مسعود قرائی

  با سلام خسته نباشید .من لیسانس عمران وپروانه نظام مهندسی پایه ۱ با ۱۵ سال سابقه کار در شرکتهای معتبر مانند پالایشگاه تهران .ناظر اسکله قشم .مدیر پروژه تعاونی پایانه های مواد نفتی و… در حال گذراندن دوره آیلتس هستم .میخواستم برای اقامت کانادا همراه با همسر ودوفرزندم اقدام کنم .سرمایه من حدود ۳۵۰۰۰ دلار است.آیا راهی هست؟ ممنون میشم راهنمایی بفرمایید.

  پاسخ دهید
 160. farnoosh yazdkhasti

  در صورتی که بخواهم برای MBA در کانادا اقدام کنم و در حال حاضر ٢سال سابقه کارمرتبط دارم آیا ضروری است تا زمان گرفتن پذیرش و ویزا کار کنم و کار نکردن تاثیری بر نگرفتن ویزا و پذیرش دارد؟

  پاسخ دهید
 161. Maziar Aryan

  با سلام .وقت بخیر .خواستم بدونم اگه بنده ویزای اقامت دوساله کشور عمان رو داشته باشم باید چه مراحلی رو طی کنم .ممنونم

  پاسخ دهید
 162. محمدعلی نسیمی

  با سلام و احترام ،
  اگر کسی جواب مثبت درخواست ویزای ۵ ساله اون اعلام بشه و بخاطر مشکل پاسپورت که در حال تعویض مباشد نتونست در وقت قانونی یکماه جهت دریافت ویزا مراجعه کنه ، چه مشکلی پیش میاد و ایا راهکارهی برای گرفتن وقت بیشتر از یکماه برای مراجعه و دریافت ویزا هست ؟
  سپاس از راهنمای شما

  پاسخ دهید
 163. Araz Khazen

  با سلام و خسته نباشید،من خدمت سربازی ندارم ولی در ایران در حال تحصیل هستم،از طرفی احتمالا بتونم کارفرمایی رو در کانادا مجاب کنم که من به دردشون میخورم و میتونن رو من حساب کنن،حالا اگر کارفرما برای من دعوت نامه بفرسته و من که فقط اشتغال به تحصیل دارم،میتونم با همون وثیقه ی ۱۵ میلیون تومانی معمول به کانادا برای مصاحبه یا کار سفر کنم؟یا دولت ایران یا کانادا به این موضوع گیر میده؟با تشکر

  پاسخ دهید
 164. پریسا پناهی

  سلام و وقت بخیر،
  من یک پذیرش از کالج سنکا در تورنتو و در مقطع کالج دیپلما و یک پذیرش از دانشگاه تامپسون ریورز در کلمپوس و در مقطع پست بچلر دارم. با توجه به اینکه ترجیه خودم سنکا کالج هست بخاطر رشته مورد علاقم، شهریه و خود شهر تورنتو. باز هم نیاز به مشاوره و توصیه شما از بین این دو انتخاب هستم.
  ممنونم
  پناهی

  پاسخ دهید
 165. رضا کوهیاری

  سلام.وقتتون بخیرمن ۳۰ سالم هست و کاردانی کامپیوتر و سند سرقفلی به ارزش ۱،۵ میلیارد و جواز کسب دارم.ایا میتونم ویزای کانادا رو بگیرم؟چه نوع ویزایی رو میتونم بگیرم؟اقامت میتونم بگیرم؟سند سرقفلی باشه مشکلی نداره؟

  پاسخ دهید
 166. محمدنبی رزمی

  درودمن ویزای شینگن ندارم و دعوتنامه هم ندارم ولی مابقی مدارک رو دارم و مانده حسابم هم ۷۰ تومن هست چقدر شانس قبولی دارم در صورت مصاحبه برای ویزای توریستی کانادا؟با تشکر از شما

  پاسخ دهید
 167. سايه حسينى

  سلام، من از دانشگاهى در کانادا با فاند کامل پذیرش دارم، مى خواستم بدونم اگر پدر و مادرم قبل از اقدام من براى اخذ ویزا ، اقدام به گرفتن ویزاى توریستى کانادا با دعوتنامه ى یکى از دوستان کنند، در گرفتن ویزاى تحصیلى من مشکلى پیش نمى یاد؟

  پاسخ دهید
 168. sadegh

  با سلام و تشکر از پاسخ های خیلی دقیقتون
  من و همسرم درخواست ویزای کانادا داشتیم اما تاریخ کنفرانس که هدف از سفرمون هست هفته گذشته بود اما هنوز جواب ما نیامده ایا ممکنه همچنان جواب درخواست ما مثبت باشه یا به همین دلیل بعد از گذشت ۷ ماه ریجکت میشیم بازم ممنونم که پاسخ من رو میدین ..

  پاسخ دهید
 169. منصور شیرانی

  سلام.برای ویزای توریستی کشور کانادا قصد دارم اقدام کنم.در پاسپورت قبلی من دوبار ویزای روسیه خورده و تمکن مالی و پرینت ۴ ماهه حساب خوبی دارم.و هم اکنون کارمند یه شرکت تعاونی هستم که میتونم گواهی اشتغال به کار بگیرم.درضمن دانشجو هم هستم.به نظر شما اگر اقدام کنم برای ویزای توریستی کانادا موفق به دریافت ویزا خواهم شد یا خیر.ممنون

  پاسخ دهید
 170. Mojgan Mesgari

  سلام، برای دریافت ویزای کانادا آیا نیاز هست مدارک ترجمه شده به تایید وزارت دادگستری و وزارت امور خارجه برسد؟با تشکر مسگری

  پاسخ دهید
 171. احمد ظفری

  سلام خسته نباشید. من همه مدارک رو دارم به جز برگه تمکن مالی میخواستم ببینم چیکار باید بکنم.

  پاسخ دهید
 172. علی بابایی

  باسلام
  پس از اخذ ویزای نیروی متخصص، چقدر زمان داریم تا به کانادا برویم؟

  پاسخ دهید
 173. محبوبه عباسی

  سلام
  پس ازینکه ویزای کانادا صادر شد و برچسبش داخل پاسپورت خورده شد.
  از کجا باید مطمئن شد ویزا قانونی هست؟؟؟
  برای کسیکه وکیل اقدام کرده
  قبل از دریافت هزینه آیا راهی وجود دارد که فهمید ویزای قادر شده قانونی هست؟؟؟
  ممنون میشم راهنمایی کنین

  پاسخ دهید
 174. مهربود

  سلام من ۲ بار ویزای شینگن داشتم و مدارکم هم کامله متاسفانه به یک آژانس هواپیمایی سپردم که برام ویزای کانادا رو بگیرن اما با داشتن مدارک کامل ریجکت شدم و داخل نامه ریجکتیم زده که مدارک جعلی ارائه دادین
  الان من باید چکار کنم؟ مدارک جعلی رو اون آژانس بدون هماهنگی من روی پرونده م گذاشته
  لطفا منو راهنمایی کنید؟ یعنی من دیگه نمیتونم ویزای کانادا بگیرم؟!

  پاسخ دهید
 175. اردلان

  سلام ممنون از مطلب مفیدتون؟
  میخواستم بپرسم اگر من ویزای تحصیلی کانادا رو بگیرم آیا بعد از تحصیلم شانس اقامت دائم توی کانادا رو دارم؟ منظورم اینه اگه اول تحصیلی برم بعدش برای کار و اقامت کانادا اقدام کنم شانسم بیشتر از اینه که از همین اول به صورت کاری اقدام کنم؟

  پاسخ دهید
 176. مرادی

  ممنون از پاسخ دقیقتون ببخشید من بجز کانادا در خصوص انگلیس هم سوال داشتم که آیا قوانین اقامت سرمایه گذاری در کانادا شبیه قوانین سرمایه گذاری در انگلستانه ؟ میتونم به صورت سرمایه گذاری در انگلیس یا کانادا به دفتر شما مراجعه کنم؟

  پاسخ دهید
 177. اميرعلي

  سلام من ٣۴سال سن دارم متاهل ودوفرزند میخام اقدام به گرفتن ویزا کنمسفر خارجی بجز عراق نداشتم واینکه از اتباع افغانستانی ساکن ایران هستم ملک وتحصیلات ندارم میخاستم بدونم ایا راهی برای گرفتن ویزای کاری برای من هست؟

  پاسخ دهید
 178. REZA

  با سلام ، اگر خانم من باردار باشد و نتواند برای بیومتریک (انگشت نگاری و عکس) به سفارت بیاید ، چه کار باید کرد ؟؟ آیا باید صبر کرد تا بچه بدنیا بیاید و شرایط رفتن به سفارت را پیدا کند ؟؟ من میتوانم زودتر بروم و کارهای مربوطه را انجام بدهم و خانم بعد از لندینگ در کانادا انجام دهد ؟؟

  پاسخ دهید
 179. مريم

  سلام، ما کارهای دریافت ویزای مالتی رو به شخصی سپردیم که الان جواب ویزا آمده و موفق به اخذ آن شدیم، اما شخص رابط درخواست مبلغ دوباره پول از ما مرده و گفته نامه ای از سفارت آمده که باید مدارکتون به تایید یک وکیل کانادایی برسد. آیا این مورد صحت دارد؟

  پاسخ دهید
 180. soheila mohamadzadeh

  سلام من همه مدارکم برای‌ویزای‌اقامت کامله اما‌ نمره ایلتسم ۷ نمیشه دوبار هم امتحان دادم
  باید چیکار کنم واقعا ناامید شدم ک فقط به خاطر ی امتحان اینقدر عقب افتاده کارامون

  پاسخ دهید
 181. Sepideh

  باسلام و وقت بخیر، میخواستم بدونم برای گرفتن ویزای کانادا محدودیتی برای سفر به کشورهای دیگه هست؟ مثلا اگه مهر تایلند تو پاست باشه نمیشه ویزای کانادا گرفت؟

  پاسخ دهید
 182. سلمان شیخی

  سلام،وقت بخیر،میخواستم بدونم من اگر بتونم برم یه کشور اروپایی و ویزای شنگن دریافت کنم با اون ویزای شنگن که در دست دارم میتونم ویزای توریستی کانادا دریافت کنم؟ممنون

  پاسخ دهید
 183. asieh

  با سلام
  با دریافت ویزای ۵ ساله کانادا تا چه زمانی فرصت دارم وارد خاک کانادا بشم ؟ ایا محدودیتی وجود داره ؟ یا تا پایان اعتبار گذرنامه فرصت دارم؟ ممنون میشم راهنمایی کنید

  پاسخ دهید
 184. شریعت

  با سلام و احترام و تشکر از محبتتون،من به همراه خانواده برای ویزای توریستی کانادا اقدام کردیم، متاسفانه در زمان لازم برای اثر انگشت که مدت یکماه زمان داشت نتوانستیم برویم، آیا امکان تمدید فرصت هست؟

  پاسخ دهید
 185. فائز مهربانی

  سلام وقت بخیر، من ویزای مولتی کانادام چند روز پیش اوکی شد. میخوام بدونم چقدر زمان دارم برای رفتن به کانادا ؟ آیا زمان محدودی برای ورود به کانادا با ویزاهای توریستی یا تحصیلی وجود داره ؟ برخی میگن ۴۵ روز بیشتر فرصت ندارم ! آیا این درسته ؟!