ویزا 724
رزرو وقت مشاوره

درباره ویزای کانادا همه چیز بدانید


آخرین بروز رسانی : ۹۷/۰۹/۱۸

 

  

سرفصل ها:

مدارک مورد نیاز برای دریافت ویزای توریستی کانادا.

انواع ویزای کانادا.

چند دلیل که باعث رد درخواست ویزای کانادا می‌شود.

اقدامات پس از رد درخواست ویزای کانادا.

تجریباتی درباره ی دریافت ویزای کانادا.

نکات مهم درباره ی سفر به کانادا.

  

 

همه چیز درباره کانادا

همه چیز درباره ویزای کانادا:

تمامی فعالیت‌های سفارت کانادا به علت تعطیلی سفارت در ایران به حالت تعلیق درآمده و شهروندان ایرانی برای دریافت ویزا می‌توانند از طریق نمایندگان قانونی یا شخصا به سفارت کانادا در کشورهای همسایه از جمله سفارت کانادا واقع در آنکارا، پایتخت ترکیه، مراجعه و مراحل قانونی دریافت ویزا را طی کنند. البته با توجه به اینکه مراجعه حضوری به سفارتخانه‌های کانادا در کشورهای هم‌جوار اتلاف هزینه و زمان بر است، بنابراین ثبت نام و دریافت آنلاین ویزا معقول‌ترین و کم هزینه‌ترین و نیز سریع‌ترین راه ممکن به نظر می‌رسد.

ویزای تضمینی کانادا بدون شینگن چگونه ممکن است؟

با دقت به نکات زیر درباره ی ویزای مولتی کانادا توجه بفرمایید:

1. داشتن ویزای شینگن الزام نیست اما تاریخچه ی سفر قوی، در پرونده ی درخواست شما برای دریافت ویزای کانادا موثر است. این مورد به صورت تجربی ثابت شده که زمانی که افراد از سوی سفارت کانادا ریجکت می شوند در نامه ی ریجکتی سفارت کانادا موردی رو انتخاب میکنن با عنوان ضعیف بودن تاریخچه سفر و در هیچ کجا عنوان نشده که الزام به وجود ویزای شینگن خواهید داشت.

ویزای شینگن برای اثبات بازگشت شما از سفر به کانادا می باشد؛ با داشتن ویزای شینگن به آفیسر کانادا تفیهم میگردد که اگر قصد ماندن در کشور دیگری را داشته اید در همان کشور عضو اتحادیه اروپا درخواست اقامت خود را مطرح می کردید. پس اگر دارای سفر هایی به کشورهای دیگر بوده اید و مدارک دیگر شما برای دریافت ویزای کانادا کامل است اجباری برای دریافت ویزای شینگن نخواهید داشت.

2. یکی از مواردی که میتواند در دریافت ویزای کانادا بسیار تاثیر گذار باشد (حتی بدون اینکه به اروپا سفری داشته باشید) داشتن دعوتنامه معتبر از کشور کاناداست. حال این دعوتنامه میتواند از سوی یک دوست یا شرکت یا اقوام شما باشد. در صورتی که نمیتوانید به دعوتنامه دسترسی داشته باشید ما میتوانیم در دریافت آن به شما کمک کنیم تا شانس دریافت ویزای کانادا چند برابر شود. البته متاسفانه بسیاری از افراد به دروغ عنوان میکنن که از دعوتنامه در پرونده ی شما استفاده شده و ما دعوتنامه را همراه با دیگر مدارک به سفارت فرستاده ایم! و شما نمیتوانید دعوتنامه را مشاهده کنید چون منبع صدور دعوتنامه افشا میشود! یا اینکه از دعوتنامه های فاقد اعتبار برای درخواست ویزای کانادا استفاده میکنن که اتفاقا در مواردی دلیل ریجکتی درخواست ویزا همان دعوتنامه ی فاقد اعتبار است.

3. مراقب باشید که فریب وعده های دروغین لیبل جعلی ویزای شینگن یا ویزای کانادا را نخورید متاسفانه بسیاری از افراد با وعده هایی همچون چسباندن لیبل شینگن جعلی و جعل مهر ورود و خروج ویزا از متقاضیان ویزای کانادا سودجویی میکنند. باید بدانید که علاوه بر عواقب جعل که میتواند گریبان گیر شما شود در صورتی که آفیسر به جعلی بودن مهر شینگن پی ببرد شما از 5 سال تا مادام العمر از سفر به کانادا محروم خواهید شد.

متاسفانه در ماه اکتبر 2018 خبر های خوبی از ویزای کانادا برای شهروندان ایرانی به گوش نرسید. بیشتر از 90 درصد درخواست متقاضیان ویزای کانادا ریجکت شد و همچنین اجازه سفر به تعدادی از مسافران و دانشجویان از فرودگاه های ترانزیتی مانند استانبول، مسقط، دبی، دوحه و ..... داده نشد و این اشخاص اجبارا به ایران بازگشتند.
در برخی از تبلیغات میبینیم که حرف از اخذ ویزای کانادا بدون مدارک و موارد این چنینی زده شده است. واقعیت این است که بعضی از کارگزاران و عاملان ویزای تضمینی کانادا، اقدام به جعل مدارک و جعل ویزای شینگن میکنند و به خیال خود با این کار شانس ویزای کانادا متقاضی را افزایش میدهند. در صورتی که این کار نه تنها شانس اخذ ویزای تضمینی کانادا متقاضی را افزایش نمیدهد، بلکه در خواست ویزای کانادا متقاضی نیز ریجکت میشود. افسران ویزای کانادا تمامی و در مواردی، برخی از ویزا های شینگن متقاضیان را از سفارت کشور هایی که این ویزا را صادر کرده اند چک میکنند و اگر پی به جعلی بودن ویزا ببرند قطعا با درخواست ویزا مخالفت خواهند کرد و شخص خاطی را وارد بلک لیست خواهد کرد.

4. در بسیاری موارد از مشاوران موسسه سوال شده که آیا رابطی در سفارت کانادا دارند و آیا دارای امتیاز خاصی در سفارت کانادا هستند؟ لازم به ذکر است که؛ هیچ کس نه رابطی در سفارت کانادا داشته و نه دارای امتیاز خاصی است. سیستم مهاجرت و ویزای کانادا بسیار دقیق بوده و بر مبنای قانون پایه ریزی شده و به نوعی هیچ شخصی جرات رابطه بازی در این سیستم را ندارد و باید تاکید کنیم کسانی که این مورد را عنوان میکنند، دارای تجربه کافی در این حیطه نبوده و میخواهند با این عناوین هر طور شده از موقعیت سوء استفاده کنند و از شما مبالغی را بابت دستمزد دریافت کنند.

5. در بسیاری از موارد عنوان میشود که در انتهای کار ویزای تضمینی کانادا مبلغ دستمزد و یا حق الوکاله را پرداخت کنید! این امر نشان دهنده ی آن است که شرکت یا شخص مذکور شانس خود را برای دریافت ویزای شما امتحان خواهد کرد؛ اگر با درخواست ویزا موافقت شد دستمزد را دریافت میکند و اگر با درخواست ویزا مخالفت شد و شما ریجکت شدین مشکلی نیست نفر بعدی...!!!

6. مراقب باشید که چیزی با عنوان ویزای فوری کانادا وجود ندارد و فقط میتوان زمان انگشت نگاری را با انتخاب کشوری که برای انگشت نگاری انتخاب می نمایید کوتاه تر کرد. و زمان تایید مدارک توسط سفارت تعیین میگردد و هیچ شخصی در کوتاه کردن زمان پاسخگویی سفارت دخالتی نخواهد داشت.

7. زمانی که سخن از ویزای تضمینی کانادا می باشد توجه داشته باشید که تضمین در عودت وجه خواهد بود و کسی نمیتواند تضمین کند که دریافت کننده ی ویزا خواهد بود مگر آفیسر باشد! البته در مواردی هم بیان میکنند که در سفارت مثلا ترکیه آفیسر از دوستان آنهاست و یا از این افراد مبالغی دریافت میکند! باید توجه داشته باشید که افسرهای ویزای کانادا در شرایط بسیار دشواری انتخاب می شوند و هیچوقت به طور ثابت در یک سفارت نمی مانند و نکته مهم این است که مشخص نیست پرونده ی شما به کدام آفیسر کانادا ارجاع داده خواهد شد و پرونده ها به صورت رندوم توسط افسرهای ویزا بررسی میگردد. پس به طور کل رابطه در سفارت کانادا و اخذ ویزای تضمینی کانادا وجود ندارد.

8. ارائه دعوتنامه به هیچ عنوان تضمین کننده ی ویزا نخواهد بود اما در دریافت ویزای کانادا بسیار موثر خواهد بود البته در صورت که جعلی نبوده و به صورت قانونی و دارای اعتبار باشد. متاسفانه بسیاری از شرکتها اقدام به درخواست ویزای کانادا با دعوتنامه های جعلی یا نامعتبر نموده اند که موجب ریجکتی بسیاری از متقاضیان ویزای کانادا شده است.

9. گروگان گیری سند ملکی به عنوان ضمانت بازگشت!!

لطفا توجه داشته باشید برای درخواست ویزای کانادا سفارت این کشور هیچگونه ضمانت بازگشتی از متقاضیان دریافت نمی کند. به هیچ عنوان سند املاک خود را در اختیار سودجویان و افراد یا شرکتهای نامعتبر قرار ندهید که یک عمر پشیمانی به بار خواهد آورد.

توجه داشته باشید که سفارت به هیچ شخص، موسسه، آژانس یا شرکتی هیچگونه امتیازی نمی دهد و متقاضی خود میتواند درخواست کننده ی ویزا باشد و الزامی برای انتخاب کارگزار از سوی سفارت ندارد. اما میتواند از تجربه ی کارگزاران دارای اعتبار استفاده نماید.

این مورد را میتوان با این مثال بیان کرد که شخصی برای دریافت حق خود در دادستانی میتواند شخصا از حق خود دفاع کند، در عین حال می تواند یک وکیل با تجربه را انتخاب کند تا مدافع حقوق شخص باشد. اما دادگاه شخص را مجبور به انتخاب وکیل و مشاور نمی کند.

 

مدارک مورد نیاز برای دریافت ویزای توریستی کانادا:

مدارک: اصل پاسپورت متقاضی با حداقل شش ماه اعتبار به انضمام کلیه پاسپورت های قدیمی که در آن ها ویزا درج شده است.

 یک قطعه عکس جدید  ۳٫۵*۴٫۵ رنگی با زمینه سفید.

 ترجمه شناسنامه.

 ترجمه سند ازدواج در صورت همسفر بودن با همسر .

در صورت همراهی فرزندان حتما گواهی اشتغال به تحصیلشان ترجمه شود.

 تکمیل فرم اطلاعات فردی و فرم اطلاعات خانوادگی برای هر یک از متقاضیان به صورت جداگانه.

 مدارک مالی:

 شامل نامه تمکن بانک به زبان انگلیسی  با مهر امور بین الملل بانک به همراه گردش چهار ماهه حساب که نشان دهنده میزان درآمد ماهیانه متقاضی باشد. در صورتی که گواهی سپرده بلندمدت، گواهی خرید سهام یا اوراق بهادار، سند اتومبیل و اجاره نامه دارید نیز ارائه دهید (مدت اعتبار نامه تمکن مالی و پرینت ۴ ماه اخر یک ماه است.)

 ترجمه اسناد ملکی.

 مدارک شغلی:

کارمندان: گواهی اشتغال به کار به زبان انگلیسی روی سربرگ شرکت (با ذکر تاریخ شروع به کار، عنوان شغلی و درآمد سالیانه، نام مدیر یا سوپروایزر و مدت زمان موافقت شده با مرخصی)، ترجمه فیش حقوقی دو ماه آخر، ترجمه لیست بیمه دو ماه آخر و ترجمه حکم کارگزینی

کارفرمایان: ترجمه “آگهی تاسیس”، “آگهی تغییرات” و آگهی تصمیمات” شرکت در روزنامه رسمی، ترجمه لیست بیمه و فیش حقوقی دو ماه آخر کارمندان، ترجمه آخرین لیست مالیاتی پرداخت شده، نامه تمکن بانک شرکت و ریزپرینت ۴ ماه آخر به لاتین

تجار: ترجمه کارت بازرگانی، گواهی اتاق بازرگانی، ترجمه آخرین لیست مالیاتی پرداخت شده، ترجمه لیست پرداخت بیمه

مهندسان: ترجمه پروانه نظام مهندسی یا جواز ساخت

کارخانه داران و صاحبان مشاغل آزاد: ترجمه پروانه بهره برداری، ترجمه جواز کسب، ترجمه آخرین لیست مالیاتی پرداخت شده و ترجمه لیست پرداخت بیمه

بازنشستگان: ترجمه حکم بازنشستگی و ترجمه فیش حقوقی دو ماه آخر بازنشستگی (در صورت افزایش حقوق، ترجمه حکم افزایش حقوق بازنشستگی ارائه شود.)

 دعوت نامه، شامل مشخصات کامل دعوت کننده و متقاضی، نسبت، دلیل سفر متقاضی، آدرس و تلفن، مدت زمان اقامت و هرگونه موارد مرتبط دیگر (دعوت نامه پس از تنظیم باید به مهر و امضای دفتر (Notary Public) برسد.

 مدارک فرد دعوت کننده: ارائه کارت شهروندی (Canadian Citizenship Card)، پاسپورت کانادایی، شناسنامه کانادایی(Canadian Birth Certificate)  یا کارت اقامت(PR Card)  از سوی فرد دعوت کننده الزامی است. همچنین سایر مدارک فرد دعوت کننده شامل گواهی اشتغال به کار، نامه بانک، برگه های مالیاتیNotice of) (Assessment  و فرم های T4 یا T1 تاثیر بسیار زیادی روی نتیجه درخواست ویزای فرد دعوت شونده دارند.

 در صورت نداشتن دعوت نامه، ارائه رزرو هتل و شرح برنامه سفر به همراه رزرو بلیط رفت و برگشت کانادا الزامی است.

 ترجمه رضایت نامه محضری برای همراهی فرزندانی که بدون یکی از والدین قصد مسافرت دارند. رضایت نامه باید از سوی کسی باشد که آن ها را همراهی نمی کند.

 کلیه مدارک فارسی باید به زبان انگلیسی ترجمه رسمی شوند و ترجیحا به تایید دادگستری برسند.

پروسه زمانی بررسی و عیب یابی و رفع آن توسط کارشناسان ویزا724 به کمک خود شما عموما 1 الی 2 هفته به طول می انجامد. بعد از تکمیل مدارک و تکمیل فرم درخواست ویزا و تاییدیه شما، نامه انگشت نگاری در اختیار شما قرار داده می شود و شما تا یک ماه فرصت دارید به محل موردنظر مراجعه نمایید.  در حال حاضر انگشت نگاری برای ویزای کانادا نیاز به تعیین وقت سفارت ندارد و شما در این بازه زمانی 1 ماهه میتوانید برای انجام انگشت نگاری اقدام کنید. پس از انجام انگشت نگاری باید منتظر جواب سفارت بمانید. این جواب دهی سفارت از 3 روز تا 90 روز ممکن است طول بکشد، اما در هر زمان که سفارت نتیجه رو اعلام کنه در عرض کمتر از 1 ساعت ما نتیجه رو به شما اعلام می کنیم . اگر جواب منفی باشد، نامه سفارت مبنی بر رد درخواست در اختیار شما قرار داده می شود و اشکالاتی که به پرونده گرفته شده توضیح داده می شود  و در صورت امکان نسبت به رفع اشکالات اقدام میشود. اگر هم جواب مثبت باشد، پاسپورتتان را در اختیار ما قرار می‌دهید تا نسبت به تحویل آن به سفارت اقدام کنیم.

 

درباره ویزای کانادا

  

 

انواع ویزای کانادا:

 

  1. ویزای کانادا توریستی یک بار ورود
  2. ویزای کانادا 5 ساله مالتیپل
  3. ویزای کانادا تحصیلی
  4. ویزای کانادا مطالعاتی
  5. ویزای کانادا شغلی
  6. ویزای کانادا سرمایه گزاری

ویزای کانادا توریستی:

ویزای توریستی یک بار ورود کانادا و ویزای 5 ساله مولتی کانادا هر 2 به یک روش اخذ میگردد و هر دو به صورت توریستی میباشد. در فرم سفارت کانادا هیچ کجا عنوان نخواهید کرد که درخواست ویزای مالیتی دارید یا ویزای یک بار ورود. نوع ویزای توریستی و مدت اعتبار آن بنا به تشخیص افسر ویزا صادر میگردد. که معمولا اگر به درستی مراحل ثبت درخواست را طی کنید ویزای مولتی کانادا دریافت خواهید کرد.

ویزای کانادا 5 ساله:

منظور از ویزای کانادا مولتی 5 ساله این است که ویزای کانادا عموما به میزان اعتبار پاسپورت صادر میگردد و پاسپورتهای ایرانی دارای 5 سال اعتبار هستن اما اگر پاسپورتی دارای 3 سال اعتبار باشد نهایت ویزای کانادا با اعتبار 3 ساله صادر میگردد. ویزای کانادا 5 ساله یک اصطلاح است که بین عموم رواج پیدا کرده.

توصیه می‌کنیم برای دریافت این نوع از ویزای کانادا، ویزای شینگن یا حداقل ویزای کشورهای همسایه را قبلا در پاسپورت خود داشته باشید (دارای تاریخچه سفر قوی ای باشید) و سپس برای دریافت ویزای کانادا 5 ساله اقدام نمایید.برای افزایش شانس دریافت ویزای کانادا داشتن دعوتنامه معتبر بسیار موثر است. بدین صورت که باید فرد دعوت کننده از درآمد بالایی که کشور کانادا برخوردار باشد که تضمین کننده تامین مسائل مالی زندگی شما در کانادا باشد. یعنی دارای حداقل حقوق پایه در ماه 2000 دلار باشد. برای دریافت ویزای کانادا 5 ساله، مدارک فردی که دعوتنامه را ارسال می‌کند الزامی بوده و مورد بررسی دقیق سفارت قرار میگیرد. فرد دعوت کننده موظف است که برای فرد دعوت شده در کانادا بیمه خدمات درمانی 1 ساله تهیه نماید.

ویزای کانادا تحصیلی:

کانادا، دارای سطح بسیار بالایی از لحاظ علمی می‌باشد. و همین طور دارای دانشگاهای معتبر در سطح بین الملل است. تحصیل در دانشگاههای کانادا قطعا راه پیشرفت علمی را تسهیل می‌کند. کانادا شرایط بسیار مساعدی برای کسانی که طرحهای اقتصادی و علمی دارند فراهم می‌سازد. برای دریافت ویزای کانادا تحصیلی فقط کافیست ثابت کنید برای کانادا از لحاظ علمی مفید هستید یا اگر قصد تحصیل در کانادا را دارید دارای سطح علمی بالایی هستید. تحصیل در کانادا با بالا بردن امتیاز شما برای مهاجرت به کانادا شانس دریافت اقامت شما را بسیار افزایش می دهد.

برای افراد بالای 18 سال باید از کالج ها دانشگاههای کانادا پذیرش گرفت و سپس درخواست ویزای تحصیلی کانادا مطرح شود. برای افراد 5 الی 17 سال ویزای دانش آموزی کانادا اخذ میگردد. مدارس در کانادا به صورت دولتی و غیر دولتی بوده و از سطح علمی بالایی برخوردار هستند. علاوه بر اینکه میتوان از این طریق ویزای دانش آموزی دریافت کرد برای دیگر اعضای خانواده نیز اخذ ویزای توریستی کانادا بسیار تسهیل میگردد حتی به داشتن تاریخچه سفر قوی الزامی نیست. به دلیل اینکه والدین هدف مشخصی برای دریافت ویزای کانادا دارند.

مدارک لازم برای ویزای کانادا تحصیلی:

مدرک پذیرش : باید نامه پذیرش را مدرسه یا دانشگاه کامل کرده و آن را برایتان بفرستند و شما باید نامه اصلی را با فرم مجوز تحصیلی پر کرده و بفرستید.

مدرک شناسایی : پاسپورت خود و همراهان و۲ قطعه عکس جدید ۳٫۵*۴٫۵ زمینه سفید و هر یک از همراهان – نام و تاریخ تولد هر فرد باید پشت عکس نوشته شود.

مدارک مالی :

 نامه ی بانک از کانادا (اگر پولتان را به کانادا فرستاده اید).

 نامه وام دانشجویی از موسسه مالی.

 نامه تمکن مالی ۴ ماه اخیر.

 نامه ی تمکن مالی به همراه مبلغ مبدل به دلار کانادا.

 فیش واریزی تحصیل.

 نامه ی مالی ساپورت کننده چه شخصی باشد چه موسسه.

مدارک لازم برای ورود به کانادا:

 اصل پاسپورت معتبر.

 نامه دریافتی از سفارت مبنی بر تایید شدن مجوز تحصیلیتان.

 نامه پذیرش از دانشگاه.

 مدارک مالی که شما طی مدت اقامتتان در کانادا ساپورت کند.

 نامه رفرنش سفارت.

در برخی موارد ممکن است افسر ویزا از شما مدارک معاینه پزشکی بخواهد که ممکن است بیش از ۳ ماه به پروسه پرونده شما اضافه کند. گواهی عدم سوء پیشینه برای شما و اعضای خانواده ای که بالای 18 سال دارند الزامی است.

 

ویزای کانادا فرصت مطالعاتی:

کشور کانادا برای جذب تفکرات و طرحهای علمی ، تسهیلاتی به منظور ارائه ویزای فرصت مطالعاتی به واجدین شرایط، اعطا می کند. متقاضیان میتوانند پس از دریافت پذیرش از دانشگاه، موسسه علمی و یا مراکز هنری کانادا، جهت دریافت ویزا اقدام نمایند. از آنجائیکه این ویزا در رده بندی خاصی بین ویزاهای تحصیلی و کاری جای میگیرد، انتخاب نوع صحیح ویزا از اهمیت زیادی در پروسه اقدام برای ویزای فرصت مطالعاتی برخوردار است.

اکثر مسافران باید جهت دریافت ویزای کاری اقدام نمایند و برحسب مورد که آیا در حین دوره از استاد و مرکز آموزشی مقصد حقوق دریافت می کنند یا خیر، باید فرم های مربوطه را تکمیل و هزینه های مرتبط را به اداره مهاجرت کانادا پرداخت نمایند. در برخی موارد با توجه به طول مدت دوره و ماهیت علمی یا پژوهشی آن می توان برای سایر ویزاها، مانند ویزاهای تحصیلی و یا حتی ویزیتور عادی اقدام نمود. کسانی که برای دریافت این ویزا اقدام می کنند معمولا از شرایط علمی ، پژوهشی و فرهنگی خاصی برخوردار هستند و می توانند دانش اکتسابی خود را در اختیار سایر همکاران و هم رشته ای های خود قرار دهند.

مدارک لازم برای ویزای کانادا فرصت مطالعاتی:

ترجمه شناسنامه.

ترجمه اسناد ملکی.

 ترجمه سند ازدواج در صورت همسفر بودن با همسر (در صورت همراهی فرزندان حتما گواهی اشتغال به تحصیلشان ترجمه شود.)

ترجمه آخرین مدرک تحصیلی و ترجمه ریز نمرات آخرین مقطع تحصیل.

اصل پاسپورت متقاضی با حداقل شش ماه اعتبار به انضمام کلیه پاسپورت های قدیمی که در آن ها ویزا درج شده است.

 یک قطعه عکس جدید ۵*۴٫۵ رنگی با زمینه سفید.

 تکمیل فرم اطلاعات فردی و فرم اطلاعات خانوادگی برای هر یک از متقاضیان به صورت جداگانه

 مدارک مالی، شامل نامه تمکن بانک به زبان انگلیسی و ممهور به مهر امور بین الملل بانک به همراه گردش چهار ماهه حساب که نشان دهنده میزان درآمد ماهیانه متقاضی باشد. در صورتی که گواهی سپرده بلندمدت، گواهی خرید سهام یا اوراق بهادار، سند اتومبیل و اجاره نامه دارید نیز ارائه دهید (مدت اعتبار نامه تمکن مالی و ریزپرینت ۴ ماه اخر یک ماه است.)

 مدارک شغلی برای کارمندان: گواهی اشتغال به کار به زبان انگلیسی روی سربرگ شرکت (با ذکر تاریخ شروع به کار، عنوان شغلی و درآمد سالیانه، نام مدیر یا سوپروایزر و مدت زمان موافقت شده با مرخصی)، ترجمه فیش حقوقی دو ماه آخر، ترجمه لیست بیمه دو ماه آخر و ترجمه حکم کارگزینی.

کارفرمایان: ترجمه “آگهی تاسیس”، “آگهی تغییرات” و آگهی تصمیمات” شرکت در روزنامه رسمی، ترجمه لیست بیمه و فیش حقوقی دو ماه آخر کارمندان، ترجمه آخرین لیست مالیاتی پرداخت شده، نامه تمکن بانک شرکت و ریزپرینت ۴ ماه آخر به لاتین

بازنشستگان: ترجمه حکم بازنشستگی و ترجمه فیش حقوقی دو ماه آخر بازنشستگی (در صورت افزایش حقوق، ترجمه حکم افزایش حقوق بازنشستگی ارائه شود.)

 گواهی اشتغال به تحصیل در صورت دانشجو بودن.

 رزومه کامل و عکس دار با ذکر تمامی تاریخ ها و سوابق شغلی در صورت موجود بودن.

 نامه پذیرش از دانشگاه کانادایی.

نامه از دانشگاه محل تحصیل یا وزارت علوم (ایران) مبنی بر اینکه شما را حمایت مالی می کنند.

 فرم LMIA.

 رسید پرداختی ۲۳۰ دلار که از کانادا پرداخت شده باشد.

 ارائه مدرک زبان معتبر، در صورت لزوم.

 کلیه مدارک فارسی باید به زبان انگلیسی ترجمه رسمی شوند و به تایید دادگستری برسند.

ویزای کانادا شغلی:

ویزای کانادا شغلی یا همون ویزای کار کانادا، برای آن دسته از افرادی ایست که قصد مهاجرت به کانادا را دارند. دریافت ویزای کار کانادا بسیار دشوار است، اما اگر به صورت موقت در کانادا مشغول به کار شوید و شما فرد مفیدی برای کشور کانادا باشید میتوانید درخواست اقامت دائم کنید.

در صورتی که ۶۷ امتیاز از ۱۰۰ امتیاز را کسب کنید واجد شرایط اخذ ویزای شغلی کانادا هستید، فاکتورهایی که برای شما امتیاز می آورد:

 مهارت در زبان انگلیسی یا فرانسه

 میزان تحصیلات

 تجربه کاری

 سن

 پیدا کردن کارفرما در کشور کانادا

 سازگاری با محیط زندگی

 

ویزای کانادا سرمایه گذاری:

یکی از روشهای دریافت ویزای کانادا، روش سرمایه گذاری در کشور کاناداست که شرایط خاص خود را دارد و اگر واجد شرایط باشید می‌توانید ویزای سرمایه گذاری کانادا درخواست نمایید.

شرایط دریافت ویزای کانادا سرمایه گذاری:

داشتن دارایی بالغ بر  دلار کانادا ۱٫۶۰۰٫۰۰۰

شما باید تعهد دهید تا مبلغ 1/200/00 دلار در کانادا سرمایه گذاری کنید و این مبلغ تا ۵ سال نزد دولت کانادا خواهد ماند.( البته این مبلغ هر ساله با توجه به قوانین مهاجرتی کانادا تغییر میکند و برای هر استان در کانادا متفاوت است) مثلا شما با دارایی 2 میلیون دلاری کانادا و پرداخت 365 هزار دلار به کبک میتوانید اقامت کانادا را دریافت کنید.

همچنین شما باید نشان دهید که به اندازه کافی پول برای پشتیبان مالی خود و خانواده در کانادا خواهید داشت.

داشتن حداقل ۳۵ امتیاز از ۱۰۰ که این امتیازها بر اساس موارد زیر تعیین می شود:

سن

تحصیلات

تجربه کاری

میزان سطح دانش زبان انگلیسی یا فرانسه

انطباق فرد متقاضی با محیط کانادا

 

ویزای کانادا

 

 

چند دلیل که باعث رد درخواست ویزای کانادا می‌شود:

دلیل عمده رد درخواست ویزای کانادا تشخیص افسر(آفیسر) ویزای سفارت کاناداست. به این دلیل که شما نتوانسته اید افسر را قانع کنید که به صورت موقت در کانادا مانده وفقط قصد سفر دارید. بنابراین باید برنامه ریزی شده نسبت به اخذ ویزای کانادا اقدام کنید. در صورتی که افسر ویزای کانادا شما را ریجکت کند اقدام مجدد برای دریافت ویزای کانادا سخت تر خواهد شد پس اولین درخواست بسیار مهم است.

 1. رد درخواست ویزای کانادا توریستی:

اگر شما قصد دریافت ویزای توریستی کانادا رو دارید باید بدونید به دلایل زیر افسر ویزای کانادا میتونه ویزای شمارو ریجکت کنه

الف) نداشتن تمکن مالی برای تامین هزینه های سفر

ب) نداشتن تمکن مالی فرد دعوت کننده برای تامین هزینه های سفر شما

ج) قانع نشدن افسر ویزا برای اینکه شما قصد اقامت در کشور کانادا را ندارید.

د) داشتن سوء پیشینه

ه) پاسپورت سفید (تاکنون سفر خارجی نرفته باشید)

و) نداشتن برنامه دقیقی برای سفر.

ز) عدم سلامت مدارک درخواست شده و یا جعلی بودن آنها

 2. رد درخواست ویزای کانادا تحصیلی:

معمولا متقاضی ویزای تحصیلی کانادا پس از رد درخواست با این متن رو به رو خواهد شد:

بر اساس قوانین مهاجرت به کانادا متقاضی باید تصمیم خود برای بازگشت به کشورش پس از تحصیل در کانادا را نشان دهد. شما باید به افسر ویزا ثابت کنید که واجد شرایط قوانین ویزا بر اساس بند ۱۲ قانون هستید و همچنین باید اثبات کنید که دارای تمکن مالی برای پرداخت هزینه های شهریه و هزینه های زندگی خود در کانادا هستید. پس از بررسی دقیق تمامی مدارکی که برای ما ارسال کردید، ما قانع نشدیم که شما واجد شرایط برای اخذ ویزای تحصیلی کانادا هستید و یا مدارک شما به صورت کامل برای ما ارسال نشده است. بنابراین با درخواست ویزای کانادا تحصیلی شما مخالفت می‌گردد.

اقدامات پس از رد درخواست ویزای کانادا:

بسیاری از متقاضیان ویزای کانادا سوال می‌کنند که پس از رد درخواست ویزای کانادا چه راه کاری هایی وجود دارد؟ آیا پس از رد درخواست ویزای کانادا امکان درخواست مجدد وجود دارد؟‌ دلایل رد درخواست ویزای کانادا چیست؟‌

بارها  تجربه شده است که متقاضی ویزای کانادا که در بار اول رد شده در دفعات بعدی موفق به اخذ ویزا گردیده است. مساله اصلی، دانستن این که دلیل اصلی مردودی پرونده ویزای کانادا چه بوده و اینکه افسر ویزا دقیقا به چه دلایلی ویزا را رد کرده است بسیار حائز اهمیت است. نامه رد درخواست که پس از انگشت نگاری در دفاتر وکالتی صادر می‌شود معمولا موارد کلی و جنرال را مورد اشاره قرار می‌دهد که این موضوع کمک دقیقی به متقاضیان جهت برطرف کردن مشکلات پرونده نمی‌کند. در این موارد امکان دریافت اطلاعات دقیق مبنی بر نظر افسر ویزا در هنگام رد درخواست پرونده وجود دارد و بر اساس آن متقاضی میتواند رویکرد افسر ویزا را نسبت به پرونده بداند. با دانستن دلایل اصلی رد درخواست ویزا، متقاضی میتواند شانس خوبی برای قبولی در دفعات بعدی داشته باشد. توجه داشته باشید که هرگز بدون ایجاد تغییر در پرونده درخواست مجدد ویزا ندهید زیرا به احتمال زیاد مجددا درخواست ویزای شما رد خواهد شد.

در آخر اشاره ای داریم به سوالات متداول در مورد دریافت ویزای توریستی کانادا

مدارک هویتی مانند شناسنامه و کارت ملی و ترجمش لازم نیست؟

مدارکی که باید برای سفارت کانادا ارسال شود برای هر فرد متفاوت است. توی لیست مدارک درخواستی گاها اشاره می شود که ترجمه رسمی مدارک هویتی برای درخواست ویزا الزامیست.

آیا ارائه مدارک شغلی برای ویزای کانادا الزامیه؟

مشابه مورد بالا در صورت درخواست سفارت باید مدارک شغلی ارسال گردد اما داشتن مدارک شغلی معتبر به آفیسر اثبات میکند که شما دارای شغل مناسبی در کشور خود هستید و قصد ترک کشور خود را ندارید. پس ارسال مدارک شغلی برای دریافت ویزای کانادا بسیار موثر است.

کدوم قسمت درخواست ویزای مولتیپل کانادا را مشخص کنیم؟

هیچ کجای فرم های درخواست ویزای کانادا شما نمیتوانید یکبار ورود، چندبار ورود و مدت ویزا رو مشخص کنید. اداره مهاجرت کانادا تصمیم گیرنده ی طول مدت ویزا و نوع آن است.

 

آیا بیمه مسافرتی برای درخواست ویزای کانادا الزامیست؟

توی مدارک درخواستی من بیمه مسافرتی نبود. موقع ورود به کانادا هم از من درخواست بیمه مسافرتی نکردند. ولی توصیه من اینه که قبل از سفر به هر کشوری بیمه مسافرتی تهیه کنید.

 

با توجه به مدارکی که دارم چند درصد شانس دارم که ویزای کانادا را دریافت کنم؟

هیچ مقانون و ربات مشخصی برای محاسبه شانس دریافت ویزا وجود ندارد صلاحیت شما با توجه به مدارکی که ارائه می دهید و صلاح دید آفیسر مشخص می گردد. مدارک شما باید اثبات کننده ی آن باشد که خاک کانادا را بعد از سفر توریستی خود ترک خواهید کرد.

آیا با نداشتن ویزای شینگن شانسی برای دریافت ویزای کانادا دارم؟

بسیاری از دوستان از سوال را از ما می پرسند که باید بگوییم هیچ کجا عنوان نشده که باید برای درخواست ویزای کانادا ویزای شینگن داشته باشید. داشتن ویزای شینگن یا همان تاریخچه سفر قوی شانس شما را برای دریافت ویزای کانادا افزایش می‌ دهد.

 

ویزای کانادا 

 

 

همراهان گرامی، با مراجعه به بخش "پرسش و پاسخ / نظرات" در انتهای همین مطلب می‌توانید از مشاوره رایگان ویزا یا مهاجرت ووکلا و کارشناسان موسسه بهره مند شوید. و یا جهت بهره مندی از مشاوره تخصصی کارشناسان و مشاوران رسمی مهاجرت در داخل و خارج از کشور، اقدام بهرزرو وقت مشاوره" href="https://visa724.com/%D9%85%D8%B4%D8%A7%D9%88%D8%B1%D9%87" target="_blank"> رزرو وقت مشاوره نمایید.

مطالب مرتبط:

سریع ترین راه مهاجرت به کانادا از طریق PEQ

ویزای کانادا تضمینی بدون شینگن

ویزای کانادا تضمینی با شینگن

ویزای دانش آموزی کانادا" href="https://visa724.com/Admin/%D9%88%DB%8C%D8%B2%D8%A7/%DA%A9%D8%A7%D9%86%D8%A7%D8%AF%D8%A7/%D9%88%DB%8C%D8%B2%D8%A7%DB%8C-%D8%AF%D8%A7%D9%86%D8%B4-%D8%A2%D9%85%D9%88%D8%B2%DB%8C-%DA%A9%D8%A7%D9%86%D8%A7%D8%AF%D8%A7" target="_blank">ویزای دانش آموزی کانادا

اخذ پاسپورت کانادا برای تولد فرزند

اقامت دائم انگلیس" href="https://visa724.com/%D9%88%DB%8C%D8%B2%D8%A7/%D8%A7%D9%86%DA%AF%D9%84%DB%8C%D8%B3/%D8%A7%D9%82%D8%A7%D9%85%D8%AA-%DA%A9%D8%A7%D8%B1%D8%A2%D9%81%D8%B1%DB%8C%D9%86%DB%8C-%D8%A7%D9%86%DA%AF%D9%84%DB%8C%D8%B3" target="_blank">اقامت انگلیس

ویزای کار انگلیس

ویزای انگلیس مولتی 6 ماهه

ویزای انگلیس مولتی 2 ساله

ویزای  انگلیس دانش آموزی

ویزای انگلیس دانشجویی

ویزای تحصیلی انگلیس" href="https://visa724.com/%D9%88%DB%8C%D8%B2%D8%A7/%D8%A7%D9%86%DA%AF%D9%84%DB%8C%D8%B3/%D9%88%DB%8C%D8%B2%D8%A7%DB%8C-%D8%A7%D9%86%DA%AF%D9%84%DB%8C%D8%B3-%D8%AA%D8%AD%D8%B5%DB%8C%D9%84%DB%8C" target="_blank">ویزای انگلیس تحصیلی

ویزای آلمان شینگن تضمینی

ویزای فرانسه شینگن تضمینی

ویزای ایتالیا شینگن تضمینی

ویزای اتریش شینگن تضمینی


مشاوره رایگان/پرسش و پاسخ


همراهان گرامی، در این قسمت میتوانید سوالات خود را مطرح نمایید. در اولین فرصت پاسخگوی شما خواهیم بود.(نمایش عمومی)

تغییر کد

مرادی :

ممنون از پاسخ دقیقتون ببخشید من بجز کانادا در خصوص انگلیس هم سوال داشتم که آیا قوانین اقامت سرمایه گذاری در کانادا شبیه قوانین سرمایه گذاری در انگلستانه ؟ میتونم به صورت سرمایه گذاری در انگلیس یا کانادا به دفتر شما مراجعه کنم؟

مشاور مهاجرت و ویزا:

با سلام و احترام 

شما میتوانید در کانادا به صورت سرمایه گذاری یا کارآفرینی اقامت بگیرید و همچنین میتوانید در انگلستان نیز از طریق سرمایه گذاری به اقامت دائم انگلستان دست پیدا کنید.

بله میتوانید برای بهره مندی از خدمات موسسه در وبسایت اقدام به رزرو وقت مشاوره نمایید.

اردلان :

سلام ممنون از مطلب مفیدتون؟ میخواستم بپرسم اگر من ویزای تحصیلی کانادا رو بگیرم آیا بعد از تحصیلم شانس اقامت دائم توی کانادا رو دارم؟ منظورم اینه اگه اول تحصیلی برم بعدش برای کار و اقامت کانادا اقدام کنم شانسم بیشتر از اینه که از همین اول به صورت کاری اقدام کنم؟

مشاور مهاجرت و ویزا:

با سلام و احترام 

درصد موفقیت شما برای اخذ اقامت کانادا یا دریافت ویزای کاری کانادا بعد از گذراندن دوران تحصیل در کانادا بسیار بالا خواهد رفت به دلیل اینکه شما تجربیات خوبی در این کشور کسب نموده و به دولت کانادا ثابت شده که میتوانید مفید واقع شوید حتی در سیستم امتیاز بندی اقامت کانادا دارای امتیاز بیشتری خواهید بود.

مشاور مهاجرت و ویزا:

با سلام و احترام 

درصد موفقیت شما برای اخذ اقامت کانادا یا دریافت ویزای کاری کانادا بعد از گذراندن دوران تحصیل در کانادا بسیار بالا خواهد رفت به دلیل اینکه شما تجربیات خوبی در این کشور کسب نموده و به دولت کانادا ثابت شده که میتوانید مفید واقع شوید حتی در سیستم امتیاز بندی اقامت کانادا دارای امتیاز بیشتری خواهید بود.

مهربود :

سلام من 2 بار ویزای شینگن داشتم و مدارکم هم کامله متاسفانه به یک آژانس هواپیمایی سپردم که برام ویزای کانادا رو بگیرن اما با داشتن مدارک کامل ریجکت شدم و داخل نامه ریجکتیم زده که مدارک جعلی ارائه دادین الان من باید چکار کنم؟ مدارک جعلی رو اون آژانس بدون هماهنگی من روی پرونده م گذاشته لطفا منو راهنمایی کنید؟ یعنی من دیگه نمیتونم ویزای کانادا بگیرم؟!

مشاور مهاجرت و ویزا:

با سلام و احترام 

متاسفانه با مشکل شدن اخذ ویزای کانادا موارد این چنینی بسیار زیاد شده اند احتمال قوی شما مادام العمر یا 10 سال از رفتن به کانادا به دلیل ارائه مدارک جعلی محروم شده اید.

شما میتوانید با نامه ای به سفارت توضیح دهید که شما از این مدارک جعلی استفاده نکرده اید و دلایل قانع کننده بیاورید که از این موضوع خبر نداشته اید. اگر به صورت دقیق موضوع را پیگیری نمایید احتمال موفقیت خواهید داشت.

محبوبه عباسی :

سلام پس ازینکه ویزای کانادا صادر شد و برچسبش داخل پاسپورت خورده شد. از کجا باید مطمئن شد ویزا قانونی هست؟؟؟ برای کسیکه وکیل اقدام کرده قبل از دریافت هزینه آیا راهی وجود دارد که فهمید ویزای قادر شده قانونی هست؟؟؟ ممنون میشم راهنمایی کنین

با سلام و احترام

میتوانید از طریق خود سفارت استعلام صحت ویزای کانادا را بگیرید. و یا جهت اطمینان مراحل اخذ ویزای خود را به یک موسسه معتبر بسپارید.

علی بابایی :

باسلام پس از اخذ ویزای نیروی متخصص، چقدر زمان داریم تا به کانادا برویم؟

با سلام و احترام 

عموما برای سفر به کانادا 6 ماه فرصت دارید که پرونده ی شما با مشکی مواجه نشود.

احمد ظفری :

سلام خسته نباشید. من همه مدارک رو دارم به جز برگه تمکن مالی میخواستم ببینم چیکار باید بکنم.

با سلام و احترام 

لطفا راجع به پرسش خود بیشتر توضیح دهید؟

Mojgan Mesgari : سلام، برای دریافت ویزای کانادا آیا نیاز هست مدارک ترجمه شده به تایید وزارت دادگستری و وزارت امور خارجه برسد؟با تشکر مسگری

با سلام و احترام 

بله برای دریافت ویزای کانادا نیاز به تایید مدارک توسط دادگستری خواهید داشت.

منصور شیرانی :

سلام.برای ویزای توریستی کشور کانادا قصد دارم اقدام کنم.در پاسپورت قبلی من دوبار ویزای روسیه خورده و تمکن مالی و پرینت 4 ماهه حساب خوبی دارم.و هم اکنون کارمند یه شرکت تعاونی هستم که میتونم گواهی اشتغال به کار بگیرم.درضمن دانشجو هم هستم.به نظر شما اگر اقدام کنم برای ویزای توریستی کانادا موفق به دریافت ویزا خواهم شد یا خیر.ممنون

مشاور مهاجرت و ویزا: با سلام و احترام

با شرایط کنونی شما یا باید پاسپورت خود را دارای اعتبار نمایید که با یک سفر شینگن این امر محقق میگردد و یا از طریق دعوتنامه معتبر برای دریافت ویزای کانادا اقدام نمایید که شانس بالایی برای قبول درخواست ویزا کانادا داشته باشید.

شما می‌توانید با شماره های موسسه در ارتباط بوده و یا برای مشاوره ی تخصصی اقدام به رزرو وقت مشاوره نمایید.

sadegh :

با سلام و تشکر از پاسخ های خیلی دقیقتون من و همسرم درخواست ویزای کانادا داشتیم اما تاریخ کنفرانس که هدف از سفرمون هست هفته گذشته بود اما هنوز جواب ما نیامده ایا ممکنه همچنان جواب درخواست ما مثبت باشه یا به همین دلیل بعد از گذشت 7 ماه ریجکت میشیم بازم ممنونم که پاسخ من رو میدین ..

با سلام و احترام 

در برخی از مواقع پیش اومده که ویزا صادر شده اما به متقاضی اطلاع داده نشده. اما اگر پرونده شما هنوز بررسی نشده باشد با توجه به اینکه تاریخ برگذاری کنفرانس به پایان رسیده احتمالا درخواست شما برای ویزای ریجکت خواهد شد.

سايه حسينى :

سلام، من از دانشگاهى در كانادا با فاند كامل پذيرش دارم، مى خواستم بدونم اگر پدر و مادرم قبل از اقدام من براى اخذ ويزا ، اقدام به گرفتن ويزاى توريستى كانادا با دعوتنامه ى يكى از دوستان كنند، در گرفتن ويزاى تحصيلى من مشكلى پيش نمى ياد؟

مشاور مهاجرت و ویزا:

با سلام و احترام 

در کدام دانشگاه و چه رشته ای بورسیه دریافت کرده اید؟ برای برخی از دانشگاهها و ایالت های کانادا مشکلی نخواهید داشت اما ترجیحا ویزای تحصیلی خود را دریافت نمایید سپس دیگر اعضای خانواده برای دریافت ویزای کانادا اقدام نمایند.

محمدنبی رزمی : درودمن ویزای شینگن ندارم و دعوتنامه هم ندارم ولی مابقی مدارک رو دارم و مانده حسابم هم ۷۰ تومن هست چقدر شانس قبولی دارم در صورت مصاحبه برای ویزای توریستی کانادا؟با تشکر از شما

مشاور مهاجرت و ویزا:

با سلام و احترام 

تعیین میزان شانس دریافت ویزای کانادا به فاکتورهای زیادی بستگی دارد که یکی از مهترین آنها داشتن تاریخچه سفر به شینگن است. درصورتی که دارای تاریخچه سفر اروپا نیستید میتوانیم با ارائه دعوتنامه شانس دریافت ویزا کانادا را بالا ببریم.

رضا کوهیاری :

سلام.وقتتون بخیرمن 30 سالم هست و کاردانی کامپیوتر و سند سرقفلی به ارزش 1،5 میلیارد و جواز کسب دارم.ایا میتونم ویزای کانادا رو بگیرم؟چه نوع ویزایی رو میتونم بگیرم؟اقامت میتونم بگیرم؟سند سرقفلی باشه مشکلی نداره؟

مشاور مهاجرت و ویزا: با سلام و احترام 

روشهای بسیاری برای مهاجرت به کانادا یا اخذ ویزای کانادا وجود دارد که با وجود مدارک عنوان شده شرایط اخذ ویزا را دارا می باشید و اینکه برای اقامت کانادا طبق قوانین جدید مهاجرتی حتی بعد از اخذ ویزای توریستی کانادا میتوانید ویزای خود را به ویزای تحصیلی و سپس به اقامت دائم کانادا تبدیل کنید.

پریسا پناهی :

سلام و وقت بخیر، من یک پذیرش از کالج سنکا در تورنتو و در مقطع کالج دیپلما و یک پذیرش از دانشگاه تامپسون ریورز در کلمپوس و در مقطع پست بچلر دارم. با توجه به اینکه ترجیه خودم سنکا کالج هست بخاطر رشته مورد علاقم، شهریه و خود شهر تورنتو. باز هم نیاز به مشاوره و توصیه شما از بین این دو انتخاب هستم. ممنونم پناهی

مشاور مهاجرت و ویزا: با سلام و احترام 

پذیرش دانشگاه مرحله اول شما برای رفتن به کانادا می باشد و مرحله بعدی اخذ ویزای تحصیلی کاناداس باید در نظر بگیرید که کدام مورد موجب قانع کردن آفیسر برای صدور ویزا میگردد. اگر پذیرش رو همراه با پروگرم داشته باشید شانس بالاتری برای دریافت ویزا خواهید داشت.

Araz Khazen :

با سلام و خسته نباشید،من خدمت سربازی ندارم ولی در ایران در حال تحصیل هستم،از طرفی احتمالا بتونم کارفرمایی رو در کانادا مجاب کنم که من به دردشون میخورم و میتونن رو من حساب کنن،حالا اگر کارفرما برای من دعوت نامه بفرسته و من که فقط اشتغال به تحصیل دارم،میتونم با همون وثیقه ی 15 میلیون تومانی معمول به کانادا برای مصاحبه یا کار سفر کنم؟یا دولت ایران یا کانادا به این موضوع گیر میده؟با تشکر

مشاور مهاجرت و ویزا: با سلام و احترام

خیر برای سفر به کانادا مشکلی نخواهید داشت.

 

حسین :

برای دریافت ویزای کانادا داشتن ویزای شینگن الزامیست؟ من تمام مدارکم کامله اما امکان گرفتن ویزای کانادا رو ندارم

مشاور مهاجرت و ویزا: با سلام و احترام

در شرایط خاص برای اخذ ویزای کانادا با داشتن مدارک شغلی قوی و دعوتنامه، داشتن ویزای شینگن الزامی نخواهد بود.

شما می‌توانید با شماره های موسسه در ارتباط بوده و یا برای مشاوره ی تخصصی اقدام به رزرو وقت مشاوره نمایید.

محمدعلی نسیمی :

با سلام و احترام ، اگر کسی جواب مثبت درخواست ویزای ۵ ساله اون اعلام بشه و بخاطر مشکل پاسپورت که در حال تعویض مباشد نتونست در وقت قانونی یکماه جهت دریافت ویزا مراجعه کنه ، چه مشکلی پیش میاد و ایا راهکارهی برای گرفتن وقت بیشتر از یکماه برای مراجعه و دریافت ویزا هست ؟ سپاس از راهنمای شما

با سلام و احترام 

در صورتی که در زمان تعیین شده برای ارائه مدارک و انگشت نگاری جهت دریافت ویزا کانادا مراجعه نفرمایید باید مجدد درخواست ویزا کانادا داشته باشید.

 

Maziar Aryan : با سلام .وقت بخیر .خواستم بدونم اگه بنده ویزای اقامت دوساله کشور عمان رو داشته باشم باید چه مراحلی رو طی کنم .ممنونم

مشاور مهاجرت و ویزا: با سلام و احترام

وقت سفارت کانادا در کشور عمان اخذ شده و میتوانید به همان جا مراجعه کنید و تمامی مراحل اخذ ویزا توسط موسسه انجام میپذیرد.

شما می‌توانید با شماره های موسسه در ارتباط بوده و یا برای مشاوره ی تخصصی اقدام به رزرو وقت مشاوره نمایید.

farnoosh yazdkhasti : در صورتي كه بخواهم براي MBA در كانادا اقدام كنم و در حال حاضر ٢سال سابقه كارمرتبط دارم آيا ضروري است تا زمان گرفتن پذيرش و ويزا كار كنم و كار نكردن تاثيري بر نگرفتن ويزا و پذيرش دارد؟

مشاور مهاجرت و ویزا: با سلام و احترام

داشتن مدارک شغلی برای اخذ ویزا بسیار موثر است تا زمان ارسال مدارک برای سفارت باید شغل خود را حفظ بفرمایید.

شما می‌توانید با شماره های موسسه در ارتباط بوده و یا برای مشاوره ی تخصصی اقدام به رزرو وقت مشاوره نمایید.

مسعود قرائی : با سلام خسته نباشید .من لیسانس عمران وپروانه نظام مهندسی پایه ۱ با ۱۵ سال سابقه کار در شرکتهای معتبر مانند پالایشگاه تهران .ناظر اسکله قشم .مدیر پروژه تعاونی پایانه های مواد نفتی و... در حال گذراندن دوره آیلتس هستم .میخواستم برای اقامت کانادا همراه با همسر ودوفرزندم اقدام کنم .سرمایه من حدود ۳۵۰۰۰ دلار است.آیا راهی هست؟ ممنون میشم راهنمایی بفرمایید.

مشاور مهاجرت و ویزا: با سلام و احترام

بله روشهای بسیاری برای اخذ اقامت شما وجود دارد که بتوان از طریق سابقه کار و تحصیلات و یا از طریق فرزندان اقدام کنیم 

شما می‌توانید با شماره های موسسه در ارتباط بوده و یا برای مشاوره ی تخصصی اقدام به رزرو وقت مشاوره نمایید.

مهراب امیر خانی : سلام در صورتی که ویزای مولتی کانادا داشته باشیم میتوانیم به انگلستان هم سفر کنیم یا باید برای انگلیس هم ویزا بگیریم؟ من قصد مهاجرت به انگلیس رو دارم اما ریجکت شدم

مشاور مهاجرت و ویزا: با سلام و احترام

بله با داشتن ویزای کانادا برای دریافت ویزای انگلیس نیز باید به صورت جداگانه درخواست ویزا مطرح شود.

فیروزه زاهد : سلام ، روز بخیر دختر من برای ویزای دانشجویی اقدام کرده و الان بعد از ۹ هفته هنوز نیامده و تا شروع ترم زمان زیادی نداره اگر در چند روز باقی مانده ویزاش برسه و برای تسریع کار حضوری به سفارت مراجعه کند پروسه مهر ویزا در پاسپورت چقدر طول میکشد ؟ یک روزه این کار انجام میشود یا چند روز طول میکشد؟

مشاور مهاجرت و ویزا: با سلام و احترام

یک روزه که امکان پذیر نیست، میتوانید به سفارت ایمیل زده و درخواست کنید که برای جوابدهی ویزا به دلیل شروع ترم جدید تعجیل کنند.

hassan parvaneh : با سلام و تشکر . آیا کسانی که قبل از ده سال ویزا ی توریستی کانادا گرفته اند نیاز هست مجددا برای اخذ ویزا انگشت نگاری شوند ؟

مشاور مهاجرت و ویزا: با سلام و احترام

طبق قانون جدید دولت کانادا کسانی که به تازگی انگشت نگاری می شوند تا 10 سال معتبر خواهد بود.

روزا رضایی : با سلام و خسته نباشید . بنده پزشک هستم و ۴ سال قبل تقاضای ویزای فرصت مطالعاتی ( ویزای تحصیلی ) من برای آمریکا توسط سفارت آمریکا ۲ بار رد شد . ولی در سال های بعد ۲ بار ویزای شنگن گرفتم . حالا من دعوتنامه قوی از کانادا دارم، اگر بخوام برای ویزای توریستی اقدام کنم به نظر شما رد ویزای تحصیلی ۴ سال قبل توسط آمریکا روی پرونده من تأثیر منفی خواهد گذاشت ؟ اگر جواب مثبت هست چقدر ؟ آیا به امتحان کردنش می‌ارزه ؟ سپاسگزارم

مشاور مهاجرت و ویزا: با سلام و احترام

بله تاثیر گذار خواهد بود اما اگر به صورت حرفه ای پرونده به سفارت ارائه گردد و دعوتنامه با فرمت معتبر بر روی پرونده ارائه گردد با توجه به شغل معتبر شما و تراول هیستوری خوب احتمال ریجکتی پایین خواهد آمد.

مریم رنجبر : سلام ، من برای دخترهایم اقدام به گرفتن ویزای تحصیلی کردم ، شرکت مورد نظری که از طریق ان اقدام کردند اول به من قول دادند که تا زمان کوتاهی کار رفتن بچه ها رو انجام میدهند و اینکه باید یکی یکی برای گرفتن ویزاشون اقدام کنند اما تمام پول لازم برای ثبت نام انها رو گرفتند حالا از ۱۵ فروردین یکی از دخترهام انگشت نگاری انجام دادند و الان بعد از این همه مدت میگویند که دوباره باید بیلان بانکی بفرستید اما انگشت نگاری لازم نیست و دوباره باید پرونده به جریان بیافتد و وقتی گفتم انصراف بدهیم از رفتن گفتند خیلی از مبلغ پول قابل برگشت نیست حتی برای دخترم که هنوز هیچ اقدامی برای رفتنش نشده ، در ضمن میگویند که شماره پرونده فقط از طریق وکیل و کارگذار قابل پیگیری هست ، میشه من رو راهنمایی کنید در این موارد که براتون فرستادم که کار من اصلا انجام میشه یا این وسط ایرادی هست و یا نادرستی از جانب ان شرکت وجود داره

مشاور مهاجرت و ویزا: با سلام و احترام

اینکه درستی یا نادرستی شرکت مشخص شود تشخیص آن با خود شما خواهد بود اما اگر با شما قرارداد رسمی امضا کرده اند میتوانید اقدام بفرمایید. اگر هم قراردادی ننوشته شده باشه باید شک کنید.

شما می‌توانید با شماره های موسسه در ارتباط بوده و یا برای مشاوره ی تخصصی اقدام به رزرو وقت مشاوره نمایید.

مریم غفاری : با سلام و خسته نباشید .من 30 سال سن دارم و دوبار ویزای شنگن کاری گرفتم که یکیش برای پارسال 3. ماهه مولتی بود که رفتم (آلمان) و امسال هم ویزای شنگن دو ساله بیزینسی گرفتم ( مدیر بازرگانی خارجی هستم ) که هنوز نرفتم. میخواستم بدونم برای ویزای کانادا چقدر شانس گرفتن ویزای 5 ساله رودارم ؟ و اینکه اگه ویزای توریستی گرفتم میتونم برای اقامت اونجا اقدام کنم ؟ و برای زبان هم باید حتما مدرک ایلتس داشته باشم ؟ ممنون از شما بابت وقتی که برای سوالات میذارید

مشاور مهاجرت و ویزا: با سلام و احترام

 سوالات شما در حیطه های مختلف مطرح شده.
شانس گرفتن ویزا: به توجه به مدارک عنوان شده شانس خوبی برای اخذ ویزا خواهید داشت.
مدرک زبان: برای دریافت ویزای توریستی کانادا نیازی به مدرک زبان ندارید در صورتی که درخواست ویزای تحصیلی داشته باشید مدرک زبان میتواند در اخذ ویزا امتیاز خوبی محسوب شود.
برای دریافت اقامت کانادا راه حل های فراوانی وجود داد که با توجه به شرایط شما بهترین مورد توسط کارشناس انتخاب میگردد.

شما می‌توانید با شماره های موسسه در ارتباط بوده و یا برای مشاوره ی تخصصی اقدام به رزرو وقت مشاوره نمایید.

منا فرهادى : من وخانواده ام كه چهارنفر هستيم ويزاى كاندا را گرفتيم ام فعلا بدلايلى نميتونيم به آنجا سفر كنيم آيا تا سال آينده ميتونيم سفرمون رو به تعويق بندازيم

مشاور مهاجرت و ویزا: با سلام و احترام

 در 6 ماه اول ویزا حتما یک سفر به کانادا داشته باشید.

بنیامین : سلام. برای من و دوستم از یک جشنواره بین المللی فیلم در کانادا دعوت نامه اومد. دوتایی رفتیمانگشت نگاری هم کردیم. جواب اون یک هفته بعد اومد و ریجکت شد... اما جواب من هنوز بعد از یک ماه نیومده! میدونین چرا اینطوری شده؟!

مشاور مهاجرت و ویزا: با سلام و احترام

در برخی از موارد جوابدهی سفارت کانادا طولانی خواهد بود اما مدت زمان جوابدهی ربطی به تایید و رد درخواست ویزا نخواهد داشت.

سید علی محمودی : برای گرفتن ویزا یکساله توریستی اتریش یک قانون هست که میگه اگر ثابت کنید که درآمد سالانه شما بیش از ۱۲۵۰۰ یورو میباشد میتوانید از این ویزا بهره ببرید. آیا شما اطلاعی از این نوع ویزا دارید اگر دارید چند سئوال داشتم.

مشاور مهاجرت و ویزا: با سلام و احترام

 در صورتی که درآمد ماهانه شما به دولت اتریش و آفیسر ثابت گردد واجد شرایط این ویزا خواهید بود اما این نوع از ویزای اتریش به صورت اقامت نبود و فقط ویزا می باشد.

شما می‌توانید با شماره های موسسه در ارتباط بوده و یا برای مشاوره ی تخصصی اقدام به رزرو وقت مشاوره نمایید.

mohammad : سلام من در تاریخ ۲۵/۱۱/۹۶ در دبی انگشت نگاری شدم ولی تا امروز که۱۰ مرداد ۹۷ هست هیچ جوابی برام نیومده ایا امکانش هست که ریجکت بشم یا طولانی بودن پروسه جواب به صدور ویزا ختم میشه ممنون میشم جواب منو بدید

مشاور مهاجرت و ویزا: با سلام و احترام

 طولانی شدن اعلام نتیجه درخواست ویزا کانادا میتواند به دلیل چک مجدد مدارک شما باشد که احتمالا از طریق ایمیل از شما اصل مدارک را درخواست خواهند کرد.

زهرا : در خواست ویزای کاری کانادا چقد طول میکشه؟الان ما سه ماه اقدام کردیم

مشاور مهاجرت و ویزا: با سلام و احترام

 اعلام نتیجه ویزای کاری کانادا در صورتی که واجد شرایط بوده باشید در برخی موارد حتی تا 5 سال هم به طول انجامیده است. 

فریبا محمدی : با درود دختر من دانشجوی دکتری در کاناداست و هنوز اقامت نداردو ازدواج کرده و برای خواهرم دعوتنامه فرستاد و خواهرم ویزای دو ساله کانادا را گرفت . سوال من این است که آیا خواهر من اگه با این ویزا بره کانادا میتونه پناهنده بشه ؟ و این کار برای دخترم دردسر نمیشه ؟ چون خودشون هنوز اقامت نگرفتند . سپاسگزارم

مشاور مهاجرت و ویزا: با سلام و احترام

در مورد پناهندگی اطلاعاتی داده نخواهد شد.

setare : سلام و. خسته نباشید من با ویزای مولتی کانادا وارد کانادا شدم و در. فرودگاه در. فرم مدت زمان حضورم در کانادا رو دو. ماه نوشتم . آیا میتونم به جای دو. ماه، شش ماه بمونم؟ وباید اقدام خاصی انجام بدهم؟

مشاور مهاجرت و ویزا: با سلام و احترام

 باید در فرم مدت زمانی رو که قصد موندن داشتین عنوان میکردین در حال حاضر ممکنه با مشکل مواجه شوید، ترجیحا بعد از 2 ماه یک خروج از کشور کانادا داشته باشید.

سیاوش : سلام وقتتون بخیر خواستم بدونم کسیکه ۱۰ سال پیش در کشور امارات عربی به تشخیص این کشور مجرم به رابطه نامشروع شده( هر چند مدارک این را ثابت نکرده)و با توجه به اینکه در زندان بسر برده تا نوبت دادگاه رسیدنش شود ودر نهایت حکم قاضی جریمه ۱۰۰۰ درهمی بوده که با توجه به سپری کردن یکماه در زندان جریمه هم بخشیده میشود و از ان کشور دیپورت میشود در گرفتن ویزای مهاجرتی(اسپانسر سیپ همسر) به کانادا مشکل ساز خواهد بود این موضوی و سو پیشینه محسوب میشود؟ ممنون میشم جوابمو بدید

مشاور مهاجرت و ویزا: با سلام و احترام

 در صورت استعلام سو پیشینه توسط آفیسر کانادا میتواند در دیافت ویزای شما موثر باشد.

Afaf yousefian : سلام. من به همراه خواهر و برادرم كه ويزاي تحصيلي داريم در سفارت كانادايي دبي بايومتريك را انجام داديم ايا نزديك شدن به سبتمبر و شروع كلاس ها شانسي در سريع گرفتن ويزا داريم يا خير؟

مشاور مهاجرت و ویزا: با سلام و احترام

 به احتمال قوی قبل از شروع کلاس ها تاییدیه ویزا را دریافت خواهید کرد.

Tara safari : سلام وقت بخير من ٣ بار از سفارت سوئد ريجكت شدم ولى مدارك كامل اشتغال به تحصيل و تمكن مالى و گردش مالى هم داشتم ميخواستم بدونم گرفتن ويزاى كانادا ممكن براى من يا خير؟

مشاور مهاجرت و ویزا: با سلام و احترام

 با توجه به 3 بار ریجکتی ویزای شینگن سوئد شانس پایینی برای دریافت ویزای کانادا خواهید داشت اما میتوان با انجام رفع ریجکتی و دریافت شینگن شانس دریافت ویزا کانادا را افزایش داد.

شما می‌توانید با شماره های موسسه در ارتباط بوده و یا برای مشاوره ی تخصصی اقدام به رزرو وقت مشاوره نمایید.

افسانه حسني خواه : با سلام و خسته نباشيد، من يك دختر ١٦ ساله و يك پسر ١١ ساله دارم وبراي ويزاي تحصيلي هردو اقدام كردم بعد ازحدود يك ماه ونيم به دخترم ويزا دادن وويزاي پسرم ريفيوز شد، وكيل با توجه به اينكه داكيومنت هردو فرزندم مثل هم بود اعتراض همراه با اپلاي مجدد انجام داد ، وقول اينكه صد درصد ويزاي پسرم اكي ميشه رو بهمون داد ميخواستم ازتون سوال كنم واقعا امكان اينكه به پسرم ويزا بدن وجود داره؟ واينكه چه مدت زمان ميبره تا جواب اعتراض داده بشه؟ ممنون ميشم ازاينكه جوابمو بديد.

مشاور مهاجرت و ویزا: با سلام و احترام

زمان جوابدهی به اعتراض ویزای کانادا مشخص نیست اما اگر مدارک فرزندان شما یکی بوده باید دلیل آفیسر رو برای رد درخواست ویزای فرزندتون برطرف و سپس برای دریافت ویزای دانش آموزی کانادا اقدام نمایید.

Aydin : سلام خسته نباشید من و همسرم تاریخ ۱۳۹۶/۱۲/۱۱ انگشت نگاری کردیم برای ویزای کانادا امروز ۱۳۹۷/۵/۶ هیچ جوابی نیومده یعنی ۴ ماه و ۲۹ روز میخواستم بدون احتمال ریجکتی هنوز هستش ؟

مشاور مهاجرت و ویزا: با سلام و احترام

زمان ارتباطی به رد یا تایید در خواست ویزای کانادا نخواهد داشت. در صورتی که مدارک شما کامل بوده باشد دلیلی برای رد درخواست ویزا وجود نخواهد داشت.

شما می‌توانید با شماره های موسسه در ارتباط بوده و یا برای مشاوره ی تخصصی اقدام به رزرو وقت مشاوره نمایید.

مرجان : من وهمسرم برأي ويزاي توريستي كانادا به همراه فرزندهشت ماه ام ميخواهيم اقدام كنيم من سابقه چهارمحل سال كار بدون بيمه وهمسرم داري سند ملكي بالاي يك ميليارد است حساب مالي صد ميليون هم داريم داراي ثبت شركت هم هستيم ولي همسرم بيمه نداردهمسرم داراي پنج سال سابقه كاري است رد حال حاضر قرارداد كاري هم دارد ولي شنگن نداريم دعوتنامه هم اگر بخوايم برامون ميفرستند ما ميتونيم ويزاي توريستي كانادا بگيريم

مشاور مهاجرت و ویزا: با سلام و احترام

با توجه به موارد عنوان شده شانس خوبی برای دریافت ویزای کانادا خواهید داشت. اما باید مدارک و شرایط شما توسط کارشناس شرکت مورد بررسی قرار گیرد تا بهترین گزینه برای دریافت ویزا انتخاب گردد.

شما می‌توانید با شماره های موسسه در ارتباط بوده و یا برای مشاوره ی تخصصی اقدام به رزرو وقت مشاوره نمایید.

ابوالفضل صداقتی : با سلام 1- برای اقامت 5 ساله کانادا ویزای شینگن لازم هست؟ 2- اگر بخوام ویزای 5 ساله بگیرم برم کشور کانادا و دیگه بر نگردم ایران آیا میشه ویزا رو در اون کشور به صورت داعمی تبدیل کرد؟ (به صورت پناهندگی)با تشکر

با سلام و احترام 

اطلاعاتی در خصوص پناهندگی عنوان نخواهد شد.

اما میتوان برای مهاجرت به کانادا از روشهای قانونی بسیاری اقدام کرد.

جهت کسب اطلاعات بیشتر میتوانید با شماره های موسسه در ارتباط بوده و یا اقدام به رزرو وقت مشاوره نمایید.

راضیه : سلام ایا با داشتن ویزای دانشجویی کانادا میتوان به اروپا سفر کرد؟ گرفتن ویزا اروپا لازم است؟

مشاور مهاجرت و ویزا: با سلام و احترام

 با سلام و احترام بله نیاز به دریافت ویزای شینگن دارید. میتوانید در همان کشوری که اقامت تحصیلی دارید درخواست ویزای شینگن خود را مطرح نمایید.

ژیلا گودرزی : سلام خواهرم میخواد از کانادا دعوت نامه بفرسته برای مادرم واسه سفر به تورنتو برای دیدار حالا چند تا سوال دارم از خدمتتون واسه دریافت ویزای کانادا اثبات تمکن مالی چقدر باید تو حساب مادرم باشه چون مادرم خونه داره و حسابش خیلی کم کار کرده اما بابام میتونه پول بریزه ب حسابش دوم اینکه مامانم دوتا سند زمین به نام خودش داره که ارزشش هم ۵۰۰ میلیونه آیا اینا فایده ای داره واسش ممنون میشم سریع بهم جواب بدید ایا باید حتما پرینت ۴ماهه بگیره یا همون تمکن مالی کفایت میکنه ممنون ازتون

با سلام و احترام 

میتوانید مدارک همسر رو هم به عنوان ساپورت مالی ضمیمه مدارک کنید سپس درخواست ویزای کانادا داشته باشید.

فرزانه شاهجویی : با سلام و احتراممن با همسرم برای ویزای انلاین اقدام کردیم میخواستم بپرسم باید برای هرکدوممون جدا اکانت باز کنیم اخه توی اکانت خودم زدم که با همسرم هستم و گفتم که هزینه اونم من پرداخت میکنم و در مجموع مبلغ قابل پرداخت ... دلار می باشد. اگه اکانت جدا باز کنم ینی باید دوباره هزینه بدیم؟باتشکر

با سلام و احترام 

اگر جداگانه اقدام نمایید هر کدام یک پرونده جدید خواهید بود و باید هزینه ها را جداگانه پرداخت نمایید.

همچنین میتوانید برای مشاوره خصوصی در وبسایت اقدام به رزرو وقت مشاوره نمایید.

نیوشا حبیبی : با سلام. برای ویزای توریستی کانادا (بازدید اقوام کمتر از 6 ماه) بهتر است یک خانواده سه نفره به طور جداگانه درخواست دهند و یا به صورت خانوادگی؟ آیا جواب تمام اعضای خانواده در صورت اقدام خانوادگی یکسان خواهد بود و یا احتمال دارد یکی از اعضا قبول و دیگری ریجکت شود؟ ممنون.

با سلام و احترام 

اگر پرونده به صورت حرفه ای انجام نپذیرد احتمال ریجکتی برخی یا تمام اعضای خانواده وجود دارد. باید پرونده شما مورد بررسی دقیق کارشناسان موسسه قرار گیرد.

شما میتوانید با شماره های موسسه در ارتباط بوده و یا جهت مشاوره خصوصی ویزا اقدام به رزرو وقت مشاوره نمایید.

Sahar : سلام ببخشید آیا بعد از تاییدیه انگشت نگاری برای پیکاپ میشه پاسپورت را عوض کرد تا ویزا کامل ۵ ساله در پاس جدید چسبیده بشه؟ یا باید همون پاس قدیمی انگشت نگاری را ارسال کرد؟ چون من پاسم ۲.۵ سال دیگه بیشتر نداره

با سلام و احترام

ترجیها قبل از انجام امور ویزای کانادا پاسپورت رو تعویض بفرمایید.

 

صائب : سلام خسته نباشید من دو سال ترکیه هستم زیر نظر UNHCR بخوام ویزای توریستی بگیرم برای کانادا ایا میشه اگه اره چقدر پول باید گردش مالی داشته باشم برای تمکن مالی

با سلام واحترام

بله میتوانید درخواست ویزای کانادا داشته باشید اما باید واجد شرایط دریافت ویزای کانادا باشید.

مسعود : سلام خوب هستید؟؟؟ میشه آدرس دفترتونو برام بفرستید؟؟ اگه شعبه اصفهان دارید شعبه ی اصفهانو بفرستید

با سلام و احترام 

آدرس موسسه در انتهای وبسایت موجود است و در قسمت تماس با ما میتوانید آدرس دقیق رو در نقشه ملاحظه بفرمایید.

متاسفانه شعبه ایران فقط در تهران می باشد.

hani hosseini : سلام ميخواستم بدونم از زمان اخذ ويزا بايد حتما تا ٦ ماه وارد خاك كانادا بشيم يا محدوديت ندارد؟ و ميشه تا اخر تايم ويزا هم وارد نشد؟

با سلام و احترام

بسته به نوع ویزایی هستش که برای شما صادر خواهد شد اما اصولا باید بعد از اخذ ویزای کانادا تا 6 ماه فرصت دارید که وارد کانادا شوید.

پارسا زهدی : با سلام میخواستم بدونم برای بررسی مدارک ارسال شده ی ویزای ۵ساله ی کانادا بنظر شما آیا کشور ارمنستان یا ترجیحا گرجستان خلوت تر هستند تا در پاسخگوییشان سرعت بیش‌تری نسبت به کشورهای اطراف باشه ؟

با سلام و احترام 

باید وبسایت نوبت دهی وقت سفارت کشور انتخابی شما مورد بررسی قرار گیرد.

فرید : سلام. آیا کسانی که با ویزای توریستی وارد کانادا میشوند میتوانند از امکانات کلاسهای رایگان آموزش زبان استفاده کنند؟ آیا مجوز و یا جای خاصی برای این کار پیش ببینی شده است؟

با سلام و احترام

به عنوان یک توریست نمیتوانید در کانادا تحصیل کنید. باید درخواست ویزا تحصیلی کانادا به صورت جداگانه مطرح گردد.

برای مشاوره خصوصی در مورد ویزا و بررسی شرایط مهاجرت میتوانید در وبسایت اقدام به رزرو وقت مشاوره نمایید.

MOHAMMAD : با سلام.راه اقامت دایم کانادا از اول چه مقدار پول لازم است.ممنون.

با سلام و احترام 

اقامت کانادا روشهای مختلفی دارد. باید مدارک شما مورد بررسی دقیقی قرار گیرد.

شما میتوانید برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره های دفتر درتماس باشید و یا جهت مشاوره خصوصی اقدام به رزرو وقت مشاوره نمایید.

فرجام : سلام ببخشيد من و همسرم براي ويزاي توريستي كانادا به طور همزمان با ساخت يك اكانت اقدام كرديم و براي همسرم جواب تاييد اومده ولي براي من هيچ جوابي نيمده ميخواستم بپرسم ايا اين موضوع طبيعي هست و ممكنه جواب يكي بيشتر طول بكشه ؟ يا از طريقي بايد اين موضوع پيگيري شود؟

با سلام و احترام 

اگر آفیسر به ماندن شما در کانادا شک کرده باشد احتمالا ویزای شما تایید نخواهد شد. باید منتظر ایمیل سفارت بمانید.

اکبر : سلام چطور مى توانم نتيجه بررسى درخواست ويزاى خودم راپيگيرى نمايم

با سلام و احترام 

از طریق کارگزاری که درخواست ویزای کانادای شما را انجام داده و یا از طریق ایمیلی که از سمت سفارت کانادا برای شما ارسال شده میتوانید پیگیری نمایید.

مهدی : سلام ،من ۱۶آذر۹۶در آنکارا انگشت نگاری کردم ولی تا امروز که ۴تیر ۹۷هست هیچ جوابی برام نیومده حدود دو ماه پیش برای سفرت ایمیل به جهت پیگیری پروندم زدم ،بعد از ۲۳روز جواب دادن که ما پرونده شما رو برسی کردیم و در حال برسی هستش و ایامید رو به شما میدیم که یک قدم جلوتر میریم و کلی معذرت خواهی ،حالا میخواستم ببینم این طبیعی هستش و احیانا آیا باید کاری انجام بدم یا خیر با تشکر

با سلام و احترام

بله این تاخیر به دلیل حجم بالایی درخواست های ویزای کانادا گاهی پیش خواهد آمد. یک مقدار صبور باشید، اگر همه چیز درست ارائه شده باشد ویزای درخواستی شما صادر خواهد شد.

 

حمیدرضاقاسمی : با سلام . بنده یه ویزای شینگن 2011 آلمان و دوتا ویزای شینگن 2018 فرانسه دهرم یا تمکن مالی مناسب , جوازکسب , 2 سند مغازه و 2 سند ملکی و سابقه 18 سال بیمه و 44 سال سن میخواستم بدونم بدون دعوت نامه چقدر شانس ویزای 5 ساله توریستی رو دارم .

با سلام واحترام 

در صورتی که پرونده به درستی اعمال گردد و نامه توجیهی به آفیسر قانع کننده باشد، با توضیحات داده شده شانس خوبی برای دریافت ویزای کانادا مولتی خواهید داشت.

Reza : با سلام و ارزوی موفقیت بنده ۳۴ سال سن دارم. برای ویزای توریستی کانادا اقدام کردم و انگشت نگاری هم انجام شد. می خواستم بدونم باتوجه به شغل دولتی در یک جای معتبر با ۱۳ سال سابقه بیمه و داشتن ویزای شنگن (المان) و سفر ترکیه و ارمنستان و تکمیل بودن تمامی مدارک (تمکن مالی معمولی) چقدر شانس گرفتن ویزای توریستی رو دارم؟ ممنون از شما

با سلام و احترام 

باید پرونده و مدارک شما توسط کارشناس به صورت دقیق مورد بررسی قرار گیرد و اینکه نامه توجیهی شما برای آفیسر باید ارائه گردد. پس از بررسی مدارک میزان موفقیت شما بررسی خواهد شد.

ازاده ازادى : سلام دخترم براى ژانويه ٢٠١٧ ويزاى تحصيلى استراليا اقدام كرد كه متاسفانه به دليلى كه نمى دونيم رد شد. البنه دايي اش در انجا بود و ما اعلام نكرده بوديم. الان براى كانادا اقدام كرديم ومدت سه ماه از انگشت نگارى اش مى گذره ايا چون استراليا ريجكت شده ممكنه در ويزاى كاناداش تاثير داشته باشه؟

با سلام واحترام

دریافت پذیرش از دانشگاه دلیل محکمی برای اخذ ویزای استرالیا نخواهد بود و اینکه باید دلیل ریجکتی مشخص میشد سپس درخواست ویزای کانادارو مطرح میکردین...

طولانی بودن زمان پاسخگویی دلیل ریجکتی نخواهد بود بلکه مدارک ارائه شده از سوی شما دلیل ریجکتی را مشخص خواهد کرد.

سمکو : با سلام و سپاس، لطفاً بفرمایید بعد از دریافت تاییدیه ارسال مدارک سفارت کانادا چه مدت تا دریافت نامه انگشت نگاری طول می‌کشد؟ من سه روز پیش نامه تایید مدارک را از سفارت کانادا گرفتم ولی هنوز خبری از نامه انگشت نگاری نیست.چون دوستان می‌گفتند که بلافاصله میاد. در ضمن من برای فرصت مطالعاتی کانادا اعضای هیئت علمی به همراه خانم و دختر ۴ ساله ام اقدام کردم. با سپاس مجدد

با سلام واحترام 

جوابدهی به درخواست ویزای کانادا در بعضی از موارد طولانی خواهد بود. لطفا صبور باشید.

رضاا : سلا من ٤ ماه قبل درخواست ويزاي شنگن رد شدبه علت نقص مدارك الان مداركم تكميله ميخوام بزاي ويزاي توريستي كانادا اقدام كنم اي اين ريجيكتي تاثيري در ويزاي كانادا داره؟

با سلام و احترام 

بله تاریخچه سفر شینگن در اخذ ویزای کانادا بسیار موثر است.

باید اول دلیل ریجکتی شما مشخص گردد و سپس اقدام به درخواست ویزای کانادا نمایید .

روناک رستمی : با سلام، ميخواستم بدونم كه الان كه پروسه پاسخ دهي به درخواست براي ويزاي توريستي كانادا اينقدر طولاني شده ( شايد بيشتر از ٤ ماه) اگر بجاي استانبول يا انكارا از طريق يكي از كشورهزي اروپايي براي انگشت تگاري اقدام كنيم بهتر نيست زودتر جواب نميدن؟؟؟

با سلام و احترام 

در برخی از پرونده ها پاسخ دهی جواب سفارت برای تایید یا رد درخواست طولانی خواهد بود.

اگر که ویزای کشور اروپایی رو داشته باشید و تایید کنند میتوانید همانجا اقدام به انگشت نگاری بفرمایید.

همچنین میتوانید در وبسایت اقدام به ثبت سفارش نمایید در اولین فرصت با شما در تماس خواهیم بود.

Ali mohammad : با عرض سلام به کارشناسان محترم بنده ۲ ماه هست که از دفتر سفارت در استانبول (انگشت نگاری) میگذره پ میخواستم سوال کنم اکثرا جواب یعد از چند روز میاد و اینکه میشه گفت چون مدتش بالاتر رفته احتمال ویزا شدن بیشتره ممنون از لطفتون❤️❤️❤️

با سلام واحترام

خیر رد یا تایید درخواست ویزای کانادا به مدارک ارائه شما بستگی خواهد داشت و ارتباطی به تاخیر در زمان پاسخگویی ندارد.

امیر : با سلام من برای شرکت در سمینار ۳۱ آگوست ۲۰۱۸ آنلاین درخواست ویزای کانادا کردم دعوتنامه و.. هم دارم حالا برای انگشت نگاری به نظر شما کجا مناسبتر و زودتر جواب ویزا رو میدن؟استانبول یا دبی؟ فقط میترسم تا اون موقع ویزا حاضر نشه

با سلام و احترام 

تفاوتی نخواند داشت میتوانید به هر کدام از سفارت های کانادا در دبی یا استانبول درخواست دهید.

جوابدهی به درخواست ویزا با توجه به تاریخ دعوتنامه و سمینار خواهد بود.

علی رضا : سلام من میخواستم برای ویزای کار در کانادا اقدام کنم میخواستم ببینم چطور امکانش هست . 35سال سن دارم فوق لیسانس کامپیوتر با 5سال سابقه کار غیر مرطبت همسرم هو لیسانس مامایی دارن با سابقه کار مرتبط

با سلام  و احترام

سن شما برای ویزای کار مناسب نیست اما برای همسران میتوانیم ویزای کار انگلستان دریافت کنیم.

برای کسب اطلاعات بیشتر میتوانید با شماره های موسسه در ارتباط باشید.

آرتا : با سلام حدود دو سال قبل با برنامه خوداشتغالی هنرمندان با وکیل اقدام کردم تا مرحله اپدیت مدارک هم پیش رفتم و مدارک را در زمان خواسته شده ارسال شد.اما پرونده من در ورشو لهستان ریجکت شد که دلیل ان هم راضی نشدن افیسر اعلام شده .میخواستم بدونم ایا امکان پیگیری دوباره و مجدد وجود دارد؟؟

با سلام و احترام 

عموما اعتراض به ریجکتی ویزا بررسی نمیگردد و شما باید مجدد درخواست ویزا داشته باشید.

باید مدارک شما به صورت دقیق مورد بررسی کارشناسان موسسه قرار گیرد.

ارتا دخت زاهدی : با سلام حدود دو سال قبل با برنامه خوداشتغالی هنرمندان با وکیل اقدام کردم تا مرحله اپدیت مدارک هم پیش رفتم و مدارک را در زمان خواسته شده ارسال شد.اما پرونده من در ورشو لهستان ریجکت شد که دلیل ان هم راضی نشدن افیسر اعلام شده .میخواستم بدونم ایا امکان پیگیری دوباره و مجدد وجود دارد؟و پیشنهاد شما چیست؟

با سلام و احترام 

عموما اعتراض به پرونده های ریجکتی ویزا نتیجه بخش نخواهد بود. همچنین باید مدارک و نامه رجکتی شما مورد بررسی قرار گیرد تا بتوانیم بهترین راه حل برای دریافت ویزا را ارائه دهیم.

اکبر : سلام من ٥تا ويزاى شينگن وانگليس وژاپن وچين ومالزى وتركيه وقطروامارات رادارم وبا خانواده پنج نفره كه يكى از بچه هام ويزاى شينگن داره و ويزاى ولى بقيه ويزاى إمارات دارن فكر مى كنيد احتمال قبولى چند درصد ميباشد

با سلام واحترام 

باید به صورت دقیق مدارک و شرایط مورد بررسی قرار گیرد تا بتوان شانس دریافت ویزای کانادا را افزایش داد.

ریزان : سلام خسته نباشید ..من مامانم کانادا زندگی میکنه چند سال پیش برام ویزا گرفتن ولی من بنا به دلایلی نتونستم برم و ازدواج کردم الانم یه پسر دارم من میخواستم بدونم میتونم بازم از ویزام استفاده کنم

با سلام و احترام 

اگر ویزاتون اعتبار داشته باشه و به سفارت دلیل موجه آورده بشه که به چه دلیل به کانادا سفر نداشتین و آفیسر رو قانع کنه، بله میتوانید از ویزای کانادا استفاده کنید.

گلی هاشمی : سلام سال ۲۰۰۶ اقدام به مهاجرت از نوع نیروی متخصص کردیم همراه با شوهر و دخترم که در سال ۲۰۱۱ اعلام کردن که از۶۷ امتیاز ۶۴ آوردیم و ریجکت شدیم در همون موقع برای کبک اقدام کردیم اما در سال ۲۰۱۴ دوباره renew کردن مدارک رو خواستند که چون دخترم دیگه مدرسه میرفت و طول کشیده بود ما از تجدید مدارک جدید خودداری کردیم و دیگه دنبال نگرفتیم ، بعد از آن تعدادی ویزای شینگن که آخری آن مولتی یکساله هست داریم بعلاوه کشورهای دیگه مثل ژاپن و هنگ کنگ و مالزی و.... درحال حاضر عروسی دعوتیم در کانادا با مدارک اعتباری مالی خیلی خوب و دعوتنامه مناسب از طرف فامیلمون که ۱۸ سال شده در کانادا هستند ، آیا میتوانم اقدام به گرفتن ویزا توریستی بکنم یا خیر؟

با سلام و احترام

برای اقدام به ویزای کار برای هر کشوری نیاز به مدرک زبان دارید و عموما سنتون زیر 30 سال باشه.

اسکندری : سلام پس از دریافت ویزای کار کانادا آیا حتما بایستی در بازه زمانی خاصی وارد خاک کانادا شد یا می توان در بازه زمانی اعتبار ویزا برای بار اول وارد خاک کانادا شد ممنون

با سلام و احترام

بعد از تایید درخواست ویزای کانادا می‌توان تا زمانی که ویزا معتبر است وارد خاک کانادا شوید

شیما صمدزاده : سلام. پنج روز از مهلت ارسال پاسپورتم برای درج ویزا کانادا در پاسپورتم گذشته.آیا امکانی برای پیگیری یا اقدام بر اساس همین سابقه برای من وجود داره؟

با سلام واحترام 

خیر متاسفانه مجدد باید مراحل درخواست ویزای کانادا را طی نمایید.

Reza Anooshehei : با سلام همسر بنده ويزا دانشجويي کانادا دارد براي بنده اقدام به ويزا توريستي مطمئن است يا اوپن ورك پرميت؟

با سلام واحترام 

باید مدارک شما و همسران مورد بررسی کارشناسان قرار گیرد. به انتخاب کارشناس ویزا خواهد بود که چه نوع ویزایی برای شما مناسب خواهد بود.

vahid karimi : با سلاممن و همسرو دخترسه ساله ام در تاريخ ١٨ دي نود و شش در آنكارا انگشت نگاري شديم و تا كنون ١٥ خرداد هنوز جوابي براي ما ارسال نشده ،آيا شانسي براي قبولي داريم و يا بايد پيگيري كنيم ؟با تشكر

با سلام واحترام 

زمان مشخص کننده ی رد و یا تایید ویزای درخواستی شما نخواهد بود.بله میتوانید پیگیری نمایید.

نسرین : سلام و خسته نباشید. چقدر داشتن مسافرت به اروپا با ویزای شینگن در گرفتن ویزای تحصیلی کانادا واجب است؟ آیا برای کسی که نزدیک به سی سال دارد و دوره یک ساله در دانشگاه هنرهای دیجیتال ونکوور پذیرفته شده است داشتن مسافرت پیشین برای گرفتن ویزای تحصیلی واجب است؟

با سلام و احترام 

ویزای شینگن برای اخذ ویزای کانادا بسیار تاثیر گذار خواهد بود.

اسکندری : سلام چنانچه ویزای کانادا دریافت کرده باشیم اما به دلیل مشکلی نتوانیم به کانادا سفر کنیم آیا برای سفرهای بعدی به کانادا و اخذ ویزا مشکلی به وجود خواهد آمد سوال دوم اگر یکبار انگشت نگاری در ترکیه انجام داده باشیم برای سفرهای بعدی آیا مجددا باید انگشت نگار کنیم متشکرم

با سلام و احترام

برای درخواست بعدی ویزای کانادا باید توضیح داده شود که چرا در درخواست قبلی به کانادا سفر نداشته اید.

مجید : سلام ببخشید برای ویزای توریستی کانادا چک ضمانتی بازگشت مسافر چه مبلغی باید باشد؟؟؟ با تشکر از پاسخ گویتان.

با سلام واحترام اگر مدارک شغلی مناسبی داشته باشید نیازی به ضمانت بازگشت نخواهد بود

الناز كامراني : سلام براي ويزاي توريستي يه ويزاي شنگن دارم كه با فاميلي قبليم كه مدت يه ساله عوض شده هست براي ارسال مدارك كه تغيير نام خانوادگي هست بايد چيكار كنم؟؟؟

با سلام واحترام 

باید تمامی مدارک تغییر فامیلی رو برای اخذ ویزا به سفارت ارائه دهید.

Ali : با عرض سلام و خسته نباشید من حدود ۴۰روز از انگشت نگاری در سفارت کانادا میگذره که جوابی نیومده ایا احتمال ریجکت شدن ویزای کانادا هست

با سلام و احترام

تاخیر در زمان اعلام نتیجه ویزای کانادا دلیلی بر ریجکت شدن شما نخواهد بود باید مدارک را به درستی ارائه دهید.

فهیمه حیدری : سلام ، ممنون ازسایت خوبتونمن میخوام برای ویزای کاری کانادا اقدام کنم ،بارشته ی پرستاری. میخوام بدونم چه شرایطی داره ، و اینکه چقدر این پروسه طول میکشه؟ .. واقدام ازطرف شما ضمانتی مبنی برانجام این کار داره یا نه. ممنون .

با سلام و احترام

شما با این رشته میتوانید در کشور انگلستان مشغول به کار شوید فقط باید مدرک بین المللی رو قبل از اعزام به انگلیس اخذ کرده باشید

مريم يوسفي : سلام من سه سال قبل توسط يك وكيل به نام آقاي ... اقدام به دريافت ويزاي توريستي كانادا براي خودم و دخترم كرديم مع ريجكت شديم و دليل اون نفهميديم الان مجدد توسط كسي ديگه اقدام كرديم مجدد رد شديم با توجه به اينكه تعداد ٥ ويزاي شينگن دارم و دخترم ٣ تا مدير مالي هستم با ٢٣ سال سابقه فقط اينكه چطوري و با چه هزينه اي ميتونم اين مشكل حل كنم و اينكه أصلا اقدام كنم يا خير

با سلام و احترام 

در پرونده شما حتما نقطه ی ابهامی برای آفیسر وجود داشته که شما را رجکت کردن یا درخواست ویزای کانادا به صورت آماتور انجام شده، در حال حاضر باید مدارک شما به طور دقیق مورد بررسی قرار گیرد. تا بتوانیم برای اقدام مجدد تصمیم گیری کنیم.

با مراجعه به صفحه رو به رو میتوانید اقدام به ثبت سفارش ویزای کانادا نمایید. در اولین فرصت با شما در تماس خواهیم بود  سفارش ویزای کانادا

Armita __yz : سلام‌ می خواستم بدونم‌ در صورت پذیرش از سمت کانادا برای ویزای تحصیلی اگر نتونیم به اونجا بریم مشکلی برای اقدام مجدد به وجود میاد ؟ و‌ این که ممکن هست در آینده برای دریافت اقامت در کشور های دیگر هم دچار مشکل شم ؟

با سلام و احترام

اگر با ویزای کانادا موافقت شود و نتوانید به کانادا سفر کنید درخواست مجدد با مشکل مواجه خواهد شد و باید دلیلی برای این کار عنوان بفرمایید.

احمد علي اكبر : سلام،من و همسرم ويزاي ٥ساله كانادا از(٢٠١٤)داريم تا(٢٠١٩)اما تا(٢٠١٨) به كانادا نرفتيم ، حالا در٢٠١٨ قصد سفر داريم ، سوْال : ١ - استفاده نكردن از ويزا به مدت ٤سال الان كه ميخواهيم به كانادا سفر كنيم، ممكن است به إيرادي برخورد كند، كه نتوانيم به كانادا سفر كنيم؟ ٢- اگر تا پايان اعتبار ويزاي فعلي به كانادا نرويم، درخواست ويزاي مجدد ممكن است ريجكت شود؟ با سپاس فراوان براي پاسخ:احمد علي اكبر

با سلام و احترام

بله به احتمال زیاد به مشکل بر خواهید خورد

رویا : با سلام و تشکر ، ما یک خانواده ۵ نفره هستیم که یه سفر اروپایی در پیش رو داریم سوال من این است که برای دریافت ویزای مالتیپل کانادا اگه کل خانواده مهر شینگن در پاسمون داشته باشیم چقدر شانس قبولی داریم ؟ دختر بزرگم ۲۷ ساله است و دو فرزند زیر ۱۸ سال دارم، اگه شانس دریافت ویزا برای کل خانواده کم هست چه اقدامی بهتر است انجام بدیم که کل خانواده به کانادا بریم و ویزای توریستی بچه هام به ویزای تحصیلی تبدیل بشه؟ سپاسگزارم

با سلام و احترام

یک شینگن برای دریافت ویزای مولتیپل کانادا کافی نمی باشد.

و همچنین ویزای توریستی را نمیتوان به ویزای دیگری تبدیل کرد.

البته باید مدارک شما به صورت دقیق مورد بررسی قرار گیرد تا بتوانیم دریافت ویزای مالتیپل کانادارو تضمین کنیم.

مرجان : سلام. خانواده‌ی جهار نفره قصد سفر به کانادا داریم. دعوتنامه هم داریم. هم خودم و هم همسرم شاغل هستیم. برای همه‌ی اعضای خانواده باید یک درخواست ویزا ارایه بدیم یا برای هر کدوم جداگانه؟

با سلام و احترام

با توجه به نوع دعوتنامه و تراول هیستوری اعضای خانواده تعیین میگردد که باید درخواست ویزای کانادا به صورت جداگانه ارائه گردد یا خانوادگی

همت آذر پیر : سلام بنده تقریبا ۶ماه قبل برای ویزای توریستی کاندا اقدام کرددم و متاسفانه ویزای بنده مردود شد الان کاندا داره راننده پایه یکم میگیره وبخطر همینم ویزای کاری میده میخاستم بدونم ایا اون ویزای قبلی من میتونه تو ویزای کار منم تاثیر منفی داشته باشه یا خیر اگه جواب بنده رو بدید خیلی ممنون میشم

با سلام و احترام

بله رجکتی قبلی بر روی تایید درخواست ویزای کانادا تاثیر مستقیم خواهد داشت.

مریم : سلام من یکبار برای ویزای توریستی کانادا ریجکت شدم .الان دوباره درخواست ویزا دادم ،میخواستم یدونم که بازم لازم هست برای انگشت نگاری برم ترکیه ؟ ممنونم

با سلام و احترام 

بله تمامی مراحل اخذ ویزای کانادا مجدد تکرار خواهد شد.

زهرا : سلام‌خسته نباشید برای ویزای شینگن میخواستم اقدام کنم به همراه شوهرم و دختر چهار ساله ام که مهاجرن ولی اقامت قانونی ایران رو بیشتر از ۱۵ ساله که دارن من خودم ایرانیم بعد اینکه یه بار درخواست ویزای تحصیلی برای دخترام دادم اما متاسفانه ریجکت شد الان از طریق وکیل برای من در خواست ویزای کاری دادن به خاطر اینکه کارامون زودتر پیش بره میخوام در خواست ویزای شینگن بدم به نظر شماایا به ما ویزای شینگن رو میدن

با سلام و احترام 

اگر پرونده شما به صورت دقیق پیگیری شود و دلایل ریجکتی ویزای شینگن مشخص گردد و اقدام به رفع مشکلات نمایید، بله امکان پذیر خواهد بود.

مهرنوش : سلام خسته نباشيدببخشيد يه سوال در خصوص اقامت از طريق تولد فرزند كانادا داشتم از خدمتتون من تو ماهه ششم بارداري هستم ميخواستم ببينم اكر الان اقدام كنم براي ويزاي توريستي چقدر زمان ميبره تا اوكي شه باتوجه به اينكه ويزاي شينگن هم ندارم چقدر امكانش هست كه بتونم تو اين مدت بتونم به هدفم برسم

با سلام و احترام 

با توجه به زمان کم برای دریافت ویزای کانادا میتوانیم ویزای مولتی انگلیس ( انگلستان ) به صورت فوری اخذ کنیم و از همانجا به کانادا سفر کنید.

mehrdad : سلام شما در این صفحه ۶ نوع یزای کشور کانادا را معرفی نموده اید سئوال من این است ویزای ویزیتوری کدام یک از این نوع ویزا هستش ممنون میشم پاسخ دهید.

با سلام و احترام 

ویزاهای کانادا که در وبسایت مشاهده میفرمایید یا توریستی یه تحصیلی یا کاری هستن که احتمالا منظور شما ویزای توریستی کانادا هستش

زهرا : باسلام اگه ازدواج یا همون عقد در سفارات کانادا ( آنکارا) صورت بگیرد گرفتن ویزا تا چه زمانی داده میشود و ساکن شدن در کانادا تا چند سال می باشد آیا با ازدواج در سفارت کانادا می توان به طور دائم ویزای کانادا را داشت یا خیر؟ در صورت خیر پس تا چه مدت میتوان از این طریق اقامت وکانادا رو گرفت

با سلام و احترام

برگزاری مراسم شما در سفارت کانادا تفاوتی در اخذ ویزای کانادا نخواهد داشت.

سما رحيمي : سلام، من.و همسرم براي مالتيپل كانادا اقدام كرديم ريجكت شديم ، اعتراض كرديم قبول شد و گفتند رفتيد بك گراند چك كه بالاي چهار ماه طول ميكشه، من چهار روز بعد ويزا شدم و همسرم الان دو هفته گذشته هنوز جوابي نگرفته، اقدامي بايد كرد؟

با سلام احترام

شما میتوانید به مجموعه وکالت بدین که مورد ویزای کانادا در سفارت پیگیری و دریافت گردد.

شیما : وقتتون بخیر بنده از بچگی سیتیزن کانادا هستم به واسطه پدرم. اما هیچوقت در کانادا زندگی نکردم و ایران بزرگ شدم.البته یک بار به کانادا سفر کردم. الان ازدواج کردم در ایران و میخوام و همسرم رو ببرم به کانادا مادامی که در ایران هستم. آیا زمانی میرسه که باید جداگانه برم کانادا و کارهای خاص قبل آمدن همسرم رو انجام بدم؟ چند روز یا هفته قبلتر؟ پروسه اومدن همسرم به کانادا با توجه به دولت جدید چقدر طول میکشه؟ یکی از چیزهایی که باید ثابت کنیم این هست که به محض رسیدن به کانادا با هم زندگی خواهیم کرد. چه مدرکی برای این موضوع آماده کنم به نظر شما؟ سپاس فراوان

با سلام و احترام

ویزای ازدواج شما بسیار سخت است 

بنابراین باید مدارک کامل و کافی داشته باشید 

اخذ ویزای ازدواج کانادا عموما 3 ماهه زمان برخواهد بود.

همچنین میتوانید جهت مشاوره با شماره تماسهای دفتر در ارتباط باشید.

آذر : سلام ببخشيد من به مدت ٦ ماه براي فرصت مطالعاتي از يكي از دانشگاه هاي كبك پذيرش گرفتم،هزبنه هامم توسط وزارت علوم طبق نامه ارايه شده پرداخت ميشه،آيا باز هم گردش ٤ ماهه لازمه؟و اينكه حداقل تمكن مالي براي من و همسرم توي ٦ ماه چقد بايد باشه؟

با سلام و احترام

باید مدارک شما به صورت دقیق مورد بررسی موسسه قرار بگیرد و بله به پرینت حساب نیز نیاز دارید.

سمانه اسفندیاری : با ویزای تحصیلی کانادا میشه برای اقامت دائم اقدام کرد؟ من لیسانس کاردرمانی دارم با معدل بالای 17 و مدرک آیلتسمم گرفتم این رشته برای بورسیه پذیرش داره؟ و اگر توی دانشگاهای کانادا بورسیه بشم هزینه های جانبی من چقدر میشه؟ حق الزحمه موسسه شما چطور؟ ممنون از سایت خوبتون

با سلام و احترام

بله میتوانیم برای اقامت کانادا اقدام کنیم در شرایط خاص

بله امکان بورسیه شدن شما هست اما باید مدارک بررسی گردد.

برای اطلاع از هزینه ها میتوانید با شماره های دفتر در تماس باشید.

صبا : سلام ممنونم از اطلاعات خوبتون، میخوام بدونم منو همسرم اگر نخوایم پناهندگی بگیریم میتونیم برای اقامت کانادا اقدام کنیم؟ با ویزای مولتی کانادا میشه اقامت دائم گرفت؟

با سلام و احترام

ویزای 5 ساله کانادا ویزای توریستی می باشد و اینکه در هیچ کشوری ویزای توریستی قابل تبدیل به اقامت نمی باشد. بنابراین برای اقامت کانادا میتوانید از طریق سرمایه گذاری یا کارآفرینی اقدام به اخذ اقامت نمایید.

مهسا کلانتری : با سلام پدر و مادرم برای کانادا اقدام کرده اند، جواب ویزا مثبت بود، پاسپورت ها رو برای دریافت ویزا پیک آپ کردیم. اما امروز یه نامه اومد تو پروفایلم که درخواست آپلود مدارک خدمت وظیفه را داشت به همراه یک جدول که جزئیات دقیقی از سال خدمت، شرح وظایف، نام فرمانده، رسته درجه، مکان خدمت و ... بود. با توجه به اینکه کارت پایان خدمت پدرم قدیمی است و جزئیات بیشتری نسبت به کارت های پایان خدمت جدید در آن درج شده اما مترجم همه آنها را ترجمه نکرده، از جمله نام فرمانده و ... آیا امکان دارد دلیل درخواست مجدد سفارت به همین دلیل باشد که ترجمه کافی نیست؟ یا دلیل دیگری دارد؟چکار باید بکنم ؟ آیا مجدد همان مدارک را آپلود کنم؟ و یا مجدد ترجمه ی کامل تری را ارائه دهم؟با تشکر از راهنمایی شما

با سلام و احترام 

باید پرونده و مدارک ارائه شده توسط شما برای درخواست ویزای کانادا مورد بررسی دقیق قرار گیرد. همچنین میتوانید جهت راهنمایی با دفتر تماس بگیرید،کارشناسان ویزای کانادا پاسخگوی شما خواهند بود.

مینا : من برای ویزای تحصیلی اقدام کرده ام و در مدارکم سند و نامه تمکن مالی از طرف پدر و مادرم گذاشته ام. آیا امکان دارد پدر و مادرم هم با همین سندها و تمکن ها بتوانند ویزای ۵ ساله کانادا را بگیرند؟

با سلام و احترم 

بله شما برای دریافت ویزای کانادا میتوانید از همین مدارک برای دریافت ویزای کانادا اقدام بفرمایید اما این نکته رو هم در نظر بگیرید که ویزای تحصیلی کانادا با ویزای توریستی کانادا از لحاظ ارائه مدارک و درخواست بسیار متفاوت است.

مجتبی رحیمی : آیا محل انگشت نگاری و محل ارسال پاسپورت برای دریافت ویزای کانادا میتواند متفاوت باشد ؟ آیا امکان تعویض پاسپورت بعد از انگشت نگاری می باشد ؟ من میخوام به آلمان سفر کنم و در آلمان هم انگشت نگاری رو انجام بدم و بعد از سفر پاسپورتم رو تعویض کنم تا ویزای ۵ ساله توی پاسپورت جدید باشه و ۵ سال اعتبار داشته باشه و پاسپورت جدید رو برای دریافت ویزا به آنکارا ارسال کنم . آیا امکان پذیر است ؟

با سلام و احترام 

خیر محل انگشت نگاری و ارسال پاسپورت باید یک جا باشه.

خیر امکان بعد از انگشت نگاری امکان تغییر پاسپورت نیست، شما میتوانید قبل از درخواست ویزا پاسپورتتون رو تمدید کنید.

همچنین برای راهنمایی بهتر میتوانید با شماره تلفن های موسسه در تماس باشید. 

شهريار توكلي : اگر تقاضاي ويزاي امريكا رد شده باشد در فرمهاي ويزاي ٥ساله كانادا بايد اعلام كنيم يا نه

با سلام و احترام

نیازی به اعلام ریجکت نیست اما به احتمال بالایی درخواست ویزای کانادا مولتی نیز ریجکت خواهید شد.

ساسان : سلام آیا میشه با نداشتن مهر ویزای شینگن از قبل برای اولین بار درخواست ویزای توریستی کانادا داد؟؟؟ و این ک مبلغ گردش مالی 4 ماه اخیرمورد قبول سفارت کانادا چقدر باید باشد؟؟؟ با تشکر

با سلام و احترام

بله میتوانید با داشتن شرایط خاص بدون داشتن ویزای شینگن درخواست ویزای کانادا داشته باشید.

مبلغ گردش 4 ماه آخر حساب نیز باید مورد بررسی قرار بگیرد اما عموما واریز و برداشت بالای 4 میلیون تومان خواهد بود.

شقایق : سلام ما خانوادگی برای ویزای کانادا اقدام کردیم و متاسفانه چند روز پیش متوجه شدیم که بهمون ویزا ندادن ... از نظر خودمون همه موارد تکمیل و بدون نقص بودن، دلم می خوا‌د بدونم ایا می تونم اعتراض کنم ؟ اگر بله چطوری ؟ پیشاپیش سپاس از راهنمایی تون

با سلام و احترام

بله میتوانید اعتراض بزنید اما تجربه ثابت کرده که فایده ای نخواهد داشت.

شما میفرمایید مدارک کامل بوده اما باید مدارک ارائه شده به صورت دقیق مورد بررسی قرار گرفته و سپس به شما عنوان میکنیم دلیل رد درخواست ویزای کانادا چه بوده است.

همچنین میتوانید در وبسایت اقدام به ثبت سفارش ویزای کانادا نمایید تا جهت راهنمایی بیشتر کارشناسان بخش ویزای کانادا با شما در تماس باشند.

پژمان اکبرزاده : سلام من پاسپورت قدیمی رو گم کردم باید چکار کنم ممنونم

با سلام و احترام

اگر نگران سفرهای قبلی خود به اروپا هستین نگران نباشید همه آنها در سیستم ثبت شده است.

احمد اکبری : منظورم از سؤال قبلی این بودکه اگر تا یک ماه برای گرفتن ویزای تأیید شده 5 ساله از آنکارا اقدام نکنیم آیا ویزای صادر شده باطل می شود؟

با سلام و احترام

اعتبار ویزای کانادا بر منبای اعتبار پاسپورت تعیین میگردد.

اگر ویزای شما صادر شده تا اتمام زمان اعتبار پاسپورت باطل نخواهد شد

sepehr : با سلام. ایا دعوتنامه از یکی از دوستانم که ساکن کانادا هستند و وضعیت مالی مناسبی هم دارند مورد قبول هست ؟

با سلام و احترام

برای درخواست ویزای کانادا باید اعتبار دعوتنامه و مدارک دیگه که باید به سفارت کانادا ارائه دهید مورد بررسی قرار گیرد.

میتوانید در وبسایت اقدام به ثبت سفارش ویزا بفرمایید، کارشناسان ویزای کانادا در اولین فرصت با شما در تماس خواهند بود

فاطمه : با سلام و خسته نباشید من ویزای تحصیلی کانادا اقدام کرده بودم ۶ اردیبهشت جواب رد ویزام اومد حالا می خواستم برای تور تابستان کانادا ثبت نام کنم میخواستم شما راهنمایی کنید که ایا به من ویزای توریستی می دهند و اینکه فروردین انگشت نگاری رفتم دوباره باید انگشت نگاری بشوم

با سلام و احترام

بله تمامی مراحل اخذ ویزای کانادا باید از ابتدا انجام شود انگشت نگاری مجدد نیز خواهید شد.

همچنین میتوانید در وبسیات اقدام به ثبت سفارش ویزای کانادا نمایید، کارشناسان شرکت جهت راهنمایی با شما تماس خواهد گرفت.

مهسا : با سلام و وقت بخیر ، سوالی داشتم خدمتتون ممنون میشم راهنمایی بفرمایید ، من و نامزدم قصد داریم برای ویزای پنج ساله کانادا اقدام کنیم ، نامزدم پزشک هستن و متخصص شرایط مالی خوبی نداریم ایا شانس گرفتن ویزا رو داریم با توجه به اینکه ایشون ۴۷ سالشونه ، به نطر شما چقدر باید تمکن مالی داشته باشیم

با سلام و احترام

پرونده شما باید به طور کامل بررسی گردد اما با داشتن دعوتنامه قوی شانس اخذ ویزای کانادا بالا خواهد رفت.

همچنین میتوانید در وبسایت اقدام به ثبت سفارش نمایید، کارشناسان ویزای کانادا در اولین فرصت جهت راهنمایی با شما در تماس خواهند بود.

مهرانا : براي دوره زبان بايد ویزای توريستي کانادا اپلاي كرد يا تحصيلي؟ من پذيرش شرطي دارم

با سلام و احترام

اگر که ویزای توریستی کانادا رو اقدام بفرمایید اعتبار اقامت شما 14 روز خواهد بود و پس از 14 روز باید به کشور خودتون برگردین.

شما باید درخواست ویزای تحصیلی کانادارو داشته باشید که بتوانید در طول مدت تحصیل در کانادا ساکن شوید.

احمد اکبری : اگر تا یک ماه برای پیکاپ ویزای کانادا اقدام نکنیم سرنوشت ویزا چه می شود؟

با سلام و احترام

ویزای توریستی کانادا دارای 14 روز اقامت و دارای 3 ماه اعتبار میباشد

از زمانی که ویزای توریستی کانادای شما صادر گردد تا 3 ماه اجازه دارید که به کانادا سفر کرده و تا 14 روز اقامت داشته باشید و قبل از اتمام اعتبار ویزا به کشور خودتان بازگردید.

faeze : اول از همه از سایت خوبتان و جوابهای سریع که میدهید متشکرم. برای بررسی پرونده توسط کارگزار شما چقدر هزینه باید پرداخت شود؟ و آیا با توجه به اینکه من برای کنفرانس در 30 خرداد میخواهم بروم آیا امکان گرفتن ویزای مولتیپل 5 ساله وجود دارد؟ یا باید سینگل بگیرم؟

با سلام و احترام

باید پرونده شما مورد بررسی قرار بگیرد.

اگر مدارک شما تکمیل بوده و دارای دعوتنامه قوی ای باشید میتوانیم برای ویزای کانادا مولتی اقدام کنیم.

هزینه و تمامی توضیحات نیز در وبسایت عنوان شده است. لطفا قسمت توضیحات را به دقت مطالعه فرمایید.

Faeze : سلام. مرسی از پاسخ سریعتان. سوالی که پرسیده بودم در رابطه با کشور کانادا بود. میخواستم بدونم همه مدارک باید مهر دادگستری بخوره یا نه؟ واحتمال اینکه به ما ویزا بدهند چقدر است. من و همسرم ۱ ویزای شینگن قبلا داشتیم. ممنونم

با سلام و احترام 

بله برای درخواست ویزای کانادا مدارک به مهر احتیاج دارند

و احتمال موفقیت برای تایید درخواست ویزای کانادا به عوامل بسیاری بستگی دارد و باید پرونده شما مورد بررسی قرارگیرد

فائزه زمانیان : من و همسرم دعوتنامه از کنفرانس خارجی برای ارائه مقاله مشترکمان داریم. هر دو یک ویزای شینگین در پاسپورت داریم. سوال من این است: 1- من فرزند یک سال و 3 ماهه دارم که شیرخوار است , با خود میخواهم ببرم ولی دعوتنامه ندارد، تکلیفش چه میشود؟ 2- آیا امکان ریجکت شدن ما هست؟ 3- مدارک لازم برای گرفتن این ویزا چه چیز هایی هست؟ 4- آیا مدارک غیر تمکن مالی مثل فیش حقوقی، اشتغال به کار، حکم کارگزینی، مدرک تحصیلی و بیمه نیز نیاز به مهر دادگستری دارد؟ یا فقط مهر دارالترجمه کفایت میکند؟ متشکرم

با سلام و احترام

با توجه به اینکه شما دعوتنامه شرکت در کنفرانس را دارید و تصمیم دارید فرزند خود راه همراه ببرید بهتر آن است که از کارگزار برای اخذ ویزا کمک بگیرید.

داشتن مهر دادگستری برای کشورهای مختلف متفاوت است و باید مشخص شود که کدام کشور مقصد شما میباشد برای دریافت ویزای شینگن

مرصاد اسمائیلی : ویزای تحصیلی کانادا چقدر طول میکشه. منظورم کل پروسه ی رفتن هستش

با سلام و احترام

ویزای تحصیلی در حال حاضر جز خدمات ویزا 724 نمی باشد.

ندا : با سلام 1. برای ویزای کانادا ارسال مدارک رزو بلیط الزامی است؟ 2. بازه زمانی را از ارسال تا تاریخ رفت حدود چه مدت در نظر بگیرم؟ 3.اثبات رابطه خویشاوندی درجه دوم نیاز به چه مدارکی دارد؟

با سلام و احترام

بله برای ویزای کانادا ارسال مدارک رزرو بلیط الزامی می باشد.

بازه زمانی را حدود 2 ماه در نظر بگیرید.

ارسال دعوتنامه نیازی به اثبات خویشاوندی ندارد، فقط زمانی که از شما سوال میشه که ارسال کننده دعوتنامه کانادا با شما چه نسبتی دارد شما عنوان میکنید که از خویشاوندان شما هستن

ندا : با سلام من از طریق خاله ام دعوت نامه دریافت کرده ام برای مدارک ارسالی به سفارت رابطه خانوادگی را با چه مدرکی اثبات کنم و اینکه من خودم شخصا برای کارهایم اقدام میکنم زمان سفرم رادر چه بازه زمانی در نظر بگیرم اززمان در خواست ؟ و اینکه بلیط هم باید رزو کنم و همراه مدارک ارسال کنم ؟ با تشکر از شما

با سلام و احترام.

شما نیازی به اثبات خویشاوندی خود ندارید.

بله مدارک رو باید به صورت کامل به سفارت ارائه دهید.

زمان سفرتون رو هم باید توجه به وقت سفارت تنظیم بفرمایید.

حسین امیری : سلام . من برای شرکت و سخنرانی در کنفرانس درخواست ویزا داده ام و برای انگشت نگاری رفتم ارمنستان. و ارمنستان مدارک آنلاین مرا برای سفارت مسکو فرستاده است. برای اینکه به کنفرانس برسم و ویزای من در زمان مناسب بیاید می توانم کاری انجام دهم؟

با سلام و احترام

اگر دعوتنامه شرکت در کنفرانس رو داشته باشید ویزاتون رو قبل از برگزاری کنفرانس تایید خواهند کرد.

نگار ج : سلام بنده دانشجوي پزشكي سال ٦ هستم با اشتغال به تحصيل و دعوتنامه از طرف cousin بدون شينگن و مجرد چ قدر احتمال ويزا دادن هست ؟ اشتغال به تحصيل تأثيري داره؟

با سلام و احترام

اگر مدارک کامل بوده و دارای دعوتنامه معتبر باشید و وضعیت سربازی شما مشخص باید احتمال اخذ ویزای شما بالا خواهد رفت.

فاطمه : سلام و خسته نباشید من ۱۰ فروردین برای انگشت نگاری استانبول رفتم و ۱۴ ایمیل اومد که رزومه کاری و اخرین مدرک دوباره بفرستین منم ۱۸ فروردین فرستادم سوال من اینه که چندروزه ویزای تحصیلی برای کانادا می اد و ایا جدیدا تعییراتی در ویزای تحصیلی شده ممنون می شوم اگر راهنمایی کنید

با سلام و احترام
تغییرات چندانی در قوانین ویزای کانادا اعمال نشده باید در انتظار جواب ویزا بمونین.

زهرا : سلام خسته نباشید زهراهستم سه تا دختر دارم با همسرم ما تمام مدارک ترجمه کردیم وارسال کردی شوهرم و بچه هام؛ مهاجرن شوهرم یکبار دبی ویکبارهم ترکیه رفته ویزای شینگن نداره به ما ویزا میدن تا چقد دیگه باید صبر کرد

با سلام و احترام

ما دقیقا نمیدونیم که مدارک رو چیا ارائه دادین اما با نداشتن شینگن و اینکه خانوادگی درخواست کردین احتمال در اومدن ویزا پایین هستش.

لادن رضازاده : آیا برای گرفتن ویزای فرصت مطالعاتی مخصوص اعضای هیت علمی بایستی گواهی پزشکی از پزشک معتمد سفارت برای همه اعضا خانواده و خود متقاضی تهیه و همراه مدارک در سایت آپلود شود؟ خیلی از دوستان که رفتند این مورد را نداشتند. می خواستم بدونم اگر این مورد جزو مدارک نباشد احتمال رد شدن ویزا هست یا نه؟

با سلام و احترام

اجباری به ارائه این مدرک برای دریافت ویزای کانادا نیست اما احتمال دریافت ویزا را افزایش خواهد داد.

مهرانا : سلام ببخشيد روزهاي تعطيل سفارت موقع جوابدهي ويزا حساب ميشه؟ يا فقط روزهاي كاري؟

با سلام و احترام

خیر فقط روزهای کاری محسوب خواهد شد.

محمد : سلام وعرض ادب،من حدود ١٥ مهر ماه براي انگشت نگاري به استانبول رفتم،و درست بعد از ٢ روز يك ايميل از طرف سفارت براي من اومد،من از اژانسي مه برام اقدام كرده بودم پرسيدم مه چي بود اين ايميل؟ گفتن كه تاييده ي انگشت نگاريتون بوده،من و همسرم با هم اقدام مرديم،تا اون روز براي هرمن جمعا ٦ ايميل اومده كه ميشه نفري ٣ ايميل.تا الان هن هيچ ايميل ديگه اي برام نيومده،از اون اژانس هم ميپرسم كه چيشد،ميگن كه زمان ميبره،من ميترسم كه ريجكت شده باشم،و اون اژانس داره بهم دروغ ميگه فكر ميكنم.و واسه ي اين هست مه اونا از من همون اول نفري ١٠٠٠ دلار گرفتن، كه در صورت ريجكتي بايد پس بدن.الان هم رمز اكانتي كه براي ارسال مدارك كه ساختن رو به من نميدن كه خودم ببينم چه خبره،چون اگه بدن ميترسن كه من جوابم اگه درست گفته باشن و نيومده باشه ،بعد از جواب خودم برم بگيرم و ما بقي پول رو بهشون ندم.چيكار بايد بكنم به نظر شما؟ درست ميگن يا دروغ؟؟

با سلام و احترام

حق شماست که به اکانت دسترسی داشته باشید.

این مدت زمان برای دریافت جواب رد یا تایید ویزای کانادا معقول نیست احتمال بالا شما ریجکت شده اید. اما میتوانید همچنان از طریق آژانس مذکور ویزاتون رو پیگیری نمایید.

ریتا بلوری : با درود... بنده پزشک هستم، ۳۰ ساله و مجرد. با سابقه ۶ سفر به کشورهای آذربایجان، امارات، ترکیه و یک ویزای شنگن بلژیک. در حال حاضر دعوتنامه از کانادا دارم. همراه با پروانه طبابت، بیمه مسئولیت حرفه‌ای و تمکن مالی بالا. برادر و خواهرم هم بارها بصورت توریستی به کانادا رفت‌و آمد داشتن. میشه ازتون خواهش کنم لطف کنین به من بگین در صورت اقدام حدوداً چقدر احتمال داره ویزا بگیرم؟ بسیار ممنون میشم

با سلام و احترام

با دعوتنامه قوی و تراول هیستوری قوی و مدارک کامل و داشتن ویزای شینگن احتمال دریافت ویزای کانادای شما بالاست.

و همچنین میتوانید ویزا 724 را به عنوان کارگزار خود انتخاب نمایید.

محمود بهمن نژاد : با سلام و تشکر از مطالب مفیدتان من دعوت نامه دیداری از پسرم از کانادا آمده برام سیتی زن کانادا هست ۲۰ ساله آیا برای من داشتن ویزای شنگن الزامی است گذرنامه قبلی گم شده ولی گذرنامه های خیلی قدیم هست سفر خارج داشتم باید اعلام کنم. برای ازدواج پسرم میرم ممنون از پاسخ شما

با سلام و احترام

برای دریافت ویزای کانادا داشتن شینگن به پروسه اخذ ویزا کمک میکنه اما از طرف سفارت کانادا اجباری برای آن در نظر گرفته نشده.

بله پاسپورت های قدیمتون هم به روند اخذ ویزای کانادا کمک خواهد کرد.

ایمان کامرانی : سلام . دانشجو. مجرد.شغل ازاد .بدون مدارک شغلی. گردش مالی بسیار عالی..کشورهای بدون ویزا ترکیه .گرجستان . دبی رفتم .ویزای توریستی کانادا ایا امکانش هست . پرداخت . امکانش هست پول هم بعد از اخذ ویزا و قرداد محضری ممنون

با سلام و احترام

بله میتوانید برای ویزای کانادا درخواست داشته باشید

برای اخذ ویزای کانادا قرارداد رسمی بین شما و شرکت نوشته خواهد شد اما مبلغی را باید به عنوان پیش، پرداخت نمایید و اگر شما شما مورد قبول واقع نشد مبلغ پرداختی شما بدون کسر، عودت داده خواهد شد

همچین میتوانید در وبسایت اقدام به ثبت سفارش ویزای کانادا بفرمایید تا از خدمات اخذ ویزای شرکت بهره مند شوید.

sam : با سلام. برای پر کردن فرم ویزای توریستی کانادا هر یک از اعضای خانواده باید یک یوزر و پسورد داشته باشن؟ و اینکه جداگانه پرداخت کنن هزینه را؟ با تشکر

با سلام و احترام.

بله برای درخواست ویزای کانادا باید به صورت جداگانه اقدام گردد.

پونه سلیمانی : سلام من شهریورماه به دفتر سفارت کانادا دراستانبول مراجعه کردم برای ویزای توریستی توسط یک شرکت مسافرتی ولی تاکنون خبری نرسیده ولی جواب تمام همراهان و حتی افرادی که بعد از ما رفتند آمده با شرکت هم تماس گرفتم میگویند باید صبر کنید میتونم دوباره از جای دیگه برای ویزا اقدام کنم و آیا این زمان طولانی عادیه؟

با سلام و احترام

اگر برای درخواست ویزای کانادا انگشت نگاری رفتین و ایمیل تایید مدارک رو براتون فرستادن باید برای جواب صبر کنید

اما میتوانید یوزر و پسووردتون رو از آژانسی که اقدام نمودین دریافت کنید و به سفارت کانادا درخواست بزنین که نتیجه رو اعلام کنن

مهیا : سلام من تمامی مدارکی که شما برای ویزای کانادا نوشتید رو دارم میخواستم بدونم اگر مدارک رو به شما تحویل بدم معمولا چقدر طول میکشه که ویزا رو دریافت کنم؟

با سلام و احترام

برای اخذ ویزای کانادا مدارک شما باید به صورت کامل بررسی گردد اما برای تعیین وقت سفارت کانادا حدود 1 ماه زمان بر خواهد بود.

لیلا احمدی : خسته نباشید. میخواستم بدونم بعد از انگشت نگاری برای ویزا کانادا چند روز زمان میبره تا جواب ویزا بیاد. ممنون میشم پاسخ منو بدین

با سلام و احترام

برای درخواست ویزای کانادا پس از انگشت نگاری جواب سفارت کانادا عموما کمتر 1 ماه زمان بر خواهد بود اما در برخی از موارد تا ماه هم جوابدهی به طول انجامیده است

پژمان امین : پس از انگشت نگاری به 3 دلیل درخواست ویزای کانادا ما رد شده است.ایا برای درخواست مجدد ویزای کانادا باید دوباره تمام مدارک ترجمه شود؟ گواهی بانکی وشغلی چطور؟

با سلام و احترام

بله برای درخواست مجدد ویزای کانادا باید تمامی مدارک ترجمه شده به سفارت ارائه گردد.

همچین میتوانید در وبسیات اقدام به ثبت سفارش ویزا نمایید تا از خدمات اخذ ویزا از جمله رفع ریجکتی ویزای کانادا بهره مند شوید.

الناز اکبری : سلام من و همسر و دختر ۴ ساله ام برای مولتی کانادا اقامت کردیم بعد یک هفته جواب ریجکت شدن امد دلیل قانع نشدن افسر به دلیل اینکه خانوادگی میریم و مسافرتمون کمه لازم به ذکر میباشد که ما مدارکمون کامل بود و هر سه تایمون یکبار ویزای شینگن و مسافرتهای روسیه و چند کشور دیگه داشتیم و به عنوان توریسی توسط یک آژانس که قسمت بازدید تو شهر از کانادا داشتیم حالا باید چیکار کنیم با تشکر

با سلام و احترام.
باید مدارکتون رو دقیق تر بررسی کنیم که علت اصلی ریجکتی ویزای کانادارو پیدا کنیم. عموما دلیل رد درخواست رو به صورت جنرال اعلام میکنن.

بهتر بود که در پاسپورتتون 2 ویزای شینگن داشته و یک سفر توریستی به کانادا قبل از درخواست ویزای مولتی کانادا داشته باشید.

پژمان : .پس از انگشت نگاری به 3ذلیل ذرخواست ما رد شده است.ایا برای درخواست مجدد باید دوباره تمام مدارک ترجمه شود؟گواهی بانکی وشغلی چطور؟

با سلام و احترام. 

بله تمامی مدارک باید ترجمه شوند همراه با مهر دادگستری. 

شما ۳ ماه دیگر مجاز به درخواست ویزای کانادا هستین و دقت بفرمایید که حتما ۲ ویزای شینگن در پاسپورت خود داشته باشید. 

علي نوجو : من و همسرم براي درخواست ويزا كانادا اقدام كرديم به صورت انلاين اما متاسفانه برخي مدارك مهم از قبيل گواهي اشتغال بكار و مدارك اسناد مالكيت را آپلود نكرديم كه درخواست ما رد شد به نظر شما كي مجدد اقدام كنيم همه مداركمون كامله فقط آپلود نكرده بوديم

با سلام و احترام. 

بله اون مدارک مهم هستن و اینکه در پاسپورتتون حتما باید ۲ سفر شینگن داشته باشید که با درخواستتون موافقت کنن. 

۳ ماه بعد از ریجکتی مجدد میتوانید درخواست ویزای کانادا داشته باشید

MohamadMaracy : سلام با تشکر از شما و همکارانتان یک سوال دیگر داشتم میخواستم بدونم با ویزای مولتی می شود در کانادا درخواست اقامت کاری یا اقامت داعم کرد

با سلام و احترام.

خیر، ویزای مولتی کانادا توریستی است و باید برای فعالیت کاری در کانادا اقدام به اخذ ویزای کار کانادا بفرمایید.

Mohamad Maracy : با عرض سلام و خسته نباشیدآیا میتوان با ویزای مولتی در کشور کانادا کار کرد ؟

با سلام و احترام.

خیر برای داشتن شغل در کانادا باید نسبت به ویزای کاری کانادا اقدام فرمایید.

سینا : سلام و خسته نباشيد من پاسپورت قبلم به علت مخدوشي عوض شده و نميتونم اسكن صفحاتشو بدم به سفارت كانادا ايا راهي هست واسه اثباتش و كلاً چه راهي داره واسه برطرف شدن اين مشكل؟؟

با سلام و احترام.

میتوانید در زمان پر کردن فرم سفارت کانادا در قسمت توضیحات عنوان بفرمایید که سفر داشته اید اما پاسپورت پیشین شما مخدوش شده و سفرهای شما در سیستم شینگن موجود می باشد.

حسنی : من اتباع افغانستان هستم وحال کارت امایش دارم حالا من می توانم ویزای کانادارابگیرم و تا حالا هم هیچ ویزایی دریافت نکرده ام

با سلام و احترام.

بله میتوانید اقدام به درخواست ویزای کانادا داشته باشید اما به احتمال زیاد به دلیل سفید بودن پاسپورت با درخواست شما برای ویزای کانادا موافقت نخواهند کرد.

پیشنهاد میکنیم که حداقل 2 سفر اروپایی بروید و سپس اقدام به درخواست ویزای کانادا بفرمایید.

سارا : سلام خسته نباشید .ببخشید من و همسرم واسه کانادا اقدام کردیم از تهران شرکتی همه کارامون رو کرده در تاریخ ۸آذر واسه انگشت نگاری رفتیم استانبول تا الان هنوز خبری نشده میخوام بدونم باید چکار کنیم.تمکن مالی و دعوت نامه هم

با سلام و احترام.

به دلیل تغییرات قوانین ویزا در کانادا و حجم بالای سفارشات یک مقدار پاسخ دهی سفارت کانادا با تاخیر مواجه شده. باید یک مقدار صبور باشید و در انتظار ایمیل سفارت.

میترا : ممنون از پاسخگویی شما.امکانش هست شماره آژانسی که دعوتنامه کانادا میده نفری ۸۰۰ دلار بمن بدید که بتونم ارتباط بگیرم.ممنونم

با سلام و احترام 

باید در وبسایت اقدام به ثبت سفارش بفرمایید در اولین فرصت با شما تماس خواهند گرفت. 

لیلانژادی : با سلام . برای ویزای مولتی 5 ساله کانادا نیاز به عدم سوء پیشینه و مدرک پزشکی هست ؟پاسپورت من 2 سال و 4 ماه مهلت داره و اداره گذرنامه تعویض نمی کنه ایا راهی هست که بتونم ویزای 5 ساله بگیرم ؟

با سلام و احترام

بله به عدم سوء پیشینه برای درخواست ویزای کانادا نیاز دارید.

خیر میزان اعتبار ویزای کانادا با توجه به اعتبار پاسپورت شما صادر خواهد شد.

سوسن : باسلام پس از واریز هزینه ویزای کانادا چقدر زمان داریم برای آپلود مدارک چون یکی از نزدیکان قبل از ارسال مدارک هزینه,را واریز کرده

با سلام و احترام

مدارک ویزای کانادا رو نهایتا به مدت کمتر از 3 هفته باید ارسال بفرمایید.

احسان حبيبي : باسلام و عرض ادب،بنده خانمم تقريباً ٦ ماهه كه كانادا هست و در حال تحصيل در دانشگاه ميباشد،بنده هم اقدام كردم ٥ ماه پيش به عنوان ساپورتر مالي و مداركم هم كامل ارسال كردم ،تقريباً ١٠٠ روز هم از انگشت نگاريم در سفرت كانادا واقع در استانبول ميگذره ولي تا كنون هنوز ايميلي و جوابي دريافت نكردم،بنظرتون چرا انقدر طولاني شده؟و فكر ميكنيد چقدر ديگه زمان ببره ؟

با سلام و احترام.

با توجه به تغییر تحولات قوانین کانادا و درخواستهای بالا در حال حاضر یک مقدار به سوالات دیر جواب داده می شود. نگران نباشید و یک مقدار صبور ...

آریاسا رضایی : با سلام، ما بیش از 4 ماه برای ویزای توریستی کانادا اقدام کردیم اما هنوز ایمیلی برایمان نیامده، به نظر شما این مدت زمان منطقی است؟ ما در 5 سال گذشته 8 مسافرت داشتیم که شینگن هم شاملش میشود

با سلام و احترام.
بله نزدیک به عید به علت درخواستهای بالای ویزای کانادا گاها تا 6 ماه به طول می انجامد.

معصومه معدنی : با سلام .من برای ویزای تحصیلی کانادا اقدام کردم.همسر و پسرم هم همراه هستن.برای همسرم میخوایم اپن ورک تقاضا بدیم و پسرم هم 15 سالشه کلاس نهم.برای سفارت همسر و پسرم نیاز به ارسال چه مدارکی دارن؟ممنون میشم راهنماییم کنید.با تشکر

با سلام و احترام.

مدارکی که برای خودتون ارائه دادین هم برای همسرتون الزامیست. برای فرزندتون هم مدارک شناسایی و تحصیلی به طور کامل با مهر دادگستری ترجمه بفرمایید.

اما احتمال ردی درخواستتون بالاست.

سجاد : سلام.من به یه اژانس نامعتبر سپردم که واسم ویزا بگیره.متاسفانه حالا که با ویزام موافقت شده درخواست مبلغ زیادی رو کردن.آیا راهی وجود داره تا خودم پاسپورت رو برای پیکاپ ویزا بفرستم.ممنون میشم اگه راهنمایی کنین

با سلام و احترام.

اگر قراداد نوشتین می‌تونید به جرم کلاهبرداری و سرقت مدارکتون ازشون شکایت کنید اما در صورت امکان به صورت توافقی موضوع رو حل کنید که از سفرتون هم جا نمونین.

میلاد ابراهیی : سلام با تشکر از سایت و اطلاعات خوبتون .بنده نزدیک به ۱ ماه پیش مدارک کامل را به سفارت کانادا تحویل دادم .مدارک مالی قوی شامل تمکن و گردش چندین حساب بانکی برای خودم و همسرم.مدار شغلی شامل اشتغال به کار و نامه مرخصی و مدارک شرکتم شامل حق بیمه پرسنل شرکتم و گواهی ثبت برند و اساس نامه شرکت.مدارک مالکیت خانه با ارزش بالا و سند ماشین و یک سری گواهینامه های شغلی.ویزا شینگن نداشتم اما به چندین کشور از جمله روسیه .دبی.مالزی ترکیه ارمنستان گرجستان قبلا سفر کردم .به نظرتون احتمال اخذ ویزا توریستی کانادا چه قدر میباشد؟

با سلام و احترام.

مدارکتون خوب بوده اما باید یک دعوتنامه هم روی پرونده تون میومد.

مواردی که در ویزای مولتی کانادا بسیار اهمیت داره دعوتنامه و داشتن شینگن در پاسپورته اما خب بهتر بود یک سفر شینگن انجام میدادین سپس اقدام به درخواست ویزا می‌نمودین

با این اوصاف اگر درصد موفقیتتون رو 100 در نظر بگیریم با نداشتن دعوتنامه و شینگن احتمال 50 درصد با درخواست شما موافقت می شه.

مهشید حیدری : سلام و وقت بخیر. ایا حداقل تمکن مالی برای هرتعداد نفر در ویزای مولتی ۵ ساله جایی رسما قیدشده؟ هر اژانسی یک مبلغی را اعلام می کند.

با سلام و احترام. 

خیر حداقلی برای ویزای کانادا در نظر گرفته نشده چون سفارت مبلغی را اعلام نکرده اما زیر ۵۰میلیون قابل قبول نیست

هرچی بیشتر بهتر! 

سعید رضایی : با سلام من برای دریافت ویزای آنلاین اقدام کردم اما جایی از من شناسنامه نخواست

با سلام و احترام. 

ویزای آنلاین در این وبسایت به بعضی از سفارت خانه ها که قابلیت ثبت نام آنلاین دارن متصل است 

شما باید اول ویزای درخواستی خود را در ویزا 724 جستجو وسپس ثبت نمایید و نسبت به ارسال مدارک در کنترل پنل خود اقدام نمایید. سپس کارشناسان ما با شما تماس خواهند گرفت و راهنمایی خواهید شد. 

مهدی ایدین : سلام و درود ، عرض ادب ،بنده ۶۵ روز از انگشت نگاریم میگذره از کشور امارات و برای ویزای توریستی اقدام کردم با کامل بودن همه مدارک از جمله سند ملکی و تمکن مالی به ارزش ۱۲۰ میلیون و با داشتن اقامت ۱ ساله کشور ژاپن و سابقه سفر به کره،چین،بلغارستان،باکو،ترکیه،سنگاپور و ۳ سال تحصیل در بهترین دانشگاه کشور مالزی به نظرتون چند درصد امکان رد شدن تقاضای بنده هست ؟ با گذشت۶۵ روز که جواب نیامده

با سلام و احترام.

مدارکتون خوبه اما سند ملکی و مدارک شغلی و دعوت نامه رو هم باید ارائه میدادین...

با این وجود 2 سفر شینگن برای اخذ ویزای کانادا بسیار موثرتر خواهد بود و عموما نزدیک به ایام عید جواب قبولی یا ریجکتی ویزا 1 تا 2 ماه طول میکشه...

بهناز راد : سلام دختر من يك ماه پيشبراي ويزاي تحصيلي كانادا انگشت نگاري شده اگر قرار بر ريجكت شدنش بود ايا همان روز هاي اول ريجكت ميشد يا هنوز هم اين امكان وجود دارد چون شنيده ام جواب هاي منفي را طي روزهاي اول اعلام ميكنند

با سلاام و احترام. 

خیر اگر برای ویزای کانادا ریجکت بشن با ایمیل به شما اطلاع رسانی خواهند کرد و دلیل ریجکتی را هم عنوان میکنند

کامیار رضایی : سلام ممنون از سایت خوبتون من میخوام ویزای مولتی کانادا بگیرم اما شینگن ندارم به هر حا زنگ زدم میگن بدون شینگن ریجکت میشی! شما تضمینی میتونین بگیرین؟

با سلام و احترام. 

بله برای اخذ ویزای کانادا مولتی بدون شینگن هم میتوان اقدام کرد لطفا به لینک زیر مراجعه فرمایید 

ویزای کانادا تضمینی 5 ساله بدون شینگن

مهدی رضایی : من 28 خرداد از درخواست ویزای کانادا ریجکت شدم. شما میتونید درخواست رفع ریجکتی کنین و ویزای منو در بیارین هرچقدر مبلغش باشه پرداخت میکنم

با سلام و احترام. بله اما خود شما هم می توانید رفع ریجکتی بفرمایید. و پس از رفع مشکل ریجکتی درخواست مجدد ویزا ارسال کنید، اما عموما دلیل ریجکتی را جنران اعلام میکنند.

حامد مظفری : سلام ممنون از توضیحات مفیدتون. شما بجز ویزای کانادا ویزای آلمان کار میکنین؟

با سلام و احترام. بله در قسمت سفارش ویزا می توانید ویزای مورد نظر خود را بیابید و یا در اینجا درباره ویزای آلمان اطلاعات لازمه را کسب نمایید.

بابک مرادی : سلام من میخواستم به صورت قانونی مهاجرت به کانادا داشته باشم تمکن مالی مناسبی رو هم دارم اما ویزای شینگن نداشتم لطفا راهنمایی بفرمایید؟ خودتون هم اقدام میکنین؟

با سلام و احترام. شما می توانید به صورت قانونی درخواست ویزای کانادا 5 ساله داشته باشید و طی این مدت میتوانید در کشور کانادا درخواست ویزای بیزینش داشته و درخواست اقامت دائم نیز داشته باشید و به صورت قانونی به کانادا سفر کنید.

الناز منافی : جهت ویزا کانادا نیازمند ویزا شینگن میباشم

با سلام و احترام. میتوانید در بخش سفارش ویزا کشور خود را برای درخواست ویزا انتخاب نمایید. و مراحل سفارش را طی فرمایید

پگاه کرمانی : با سلام و خسته نباشید ممنون که به سوالات پاسخ میدین یک سوال دیگه ام داشتم. من اگر بخوام رفع ریجکتی ویزای کانادا انجام بدم حتما باید از طریق یک آژانس این کارو بکنم یا خودمم میتونم؟

با سلام و احترام. خیر خود شما هم میتوانید اقدام به رفع ریجکتی ویزای کانادا بفرمایید.

فریبا منتظری : چه عجب یه وبسایت پیدا شد نخواد به زور ویزا بفروشه. خسته نباشید واقعا استفاده کردم از اطلاعاتتون فقط یه سوال داشتم اینکه اگر من درخواست ویزای شینگن آلمان داشته باشم میتونم توی کشور دیگه ای فرود بیام؟ یا فقط همون کشوری که درخواست ویزا دادم و فرموشو پر کردم باید فرود بیام؟ ممنون...

باسلام و احترام. ممنون از شما. خیر شما درخواست ویزای هر کشوری رو داشته باشید باید از همان کشور وارد محدوده شینگن شده و سفرتون رو شروع کنید

نصیبه کاوه ای : با تشکر از اطلاعات مفید و صادقانه تون من ویزای کانادارو از طریق یک آژانس درخواست دادم و برای مصاحبه م رفتم از من چنتا سوال پرسیدن و متاسفانه ویزا نشد. آژانسی هم که درخواست داده بودم پول منو پس نمیدن باید چکار کنم؟

با سلام و احترام. اگر قرارداد به صورت عادی و غیر تضمینی بوده باید مبلغی به شما برگشت داده میشد البته به متن قرادادی که امضا فرمودین هم بستگی دارد. در حال حاضر میتوانید رفع ریجکتی کنید و اینکه پیشنهاد میکنم اگر مدارکتون کامل هستش، درخواست ویزای کانادا به صورت تضمینی داشته باشید که مبلغی رو متضرر نشوید

Vahid Akhavizadeh : سلام ممنون بابت اطلاعات خوبتون سوالي كه داشتم اين بود من همزمان دو شغل دارم يعني هم مغازه دارم با پروانه كسب وهم اينكه نصف روز در يك شركت نرم افزاري مرتبط با رشته تحصيليم فعاليت ميكنم كه برام فيش حقوقي و بيمه تامين اجتماعي هم رد ميشه ولي درآمد اصلي من مغازه هستو شركت فقط جهت از دست ندادن ارتباط رشته تحصيليم با كار هست حالا برای درخواست ویزای کانادا بايد هر دو شغل را عنوان كنم يا فقط شغل مغازه با پروانه كسب؟

با سلام و احترام. برای ارائه مدارک جهت اخذ ویزای کانادا هر دو را اعلام کنید مشکلی ندارد. اگه خودتان بیمه دارید که مدارک شرکت الزامی نیست. ولی اگر بیمه شخصی ندارید بخاطر بیمه تون شرکتم اعلام کنید بهتره...

احمد سیدی : سلام ویزای کانادا به صورت تضمینی پیش پرداخت باید بپردازم؟

باسلام و احترام. خیر در ویزای تضمینی کانادا مبلغی به عنوان پیش پرداخت دریافت نمی گردد.

فریبا : سلام و خسته نباشیددخترم برای ویزای تحصیلی کانادا اقدام کرده مدارکشم کامل بوده و مهرماه همراه همسرش به استانبول رفت واسه انگشت نگاری ولی هنوز جوابی ندادن و فقط دو بار ایمیل دادن و بابت طولانی شدن پروسه عذرخواهی کردن بنظر شما چقدر زمان میبره وقتی به سایت سفارت هم مراجعه میکنه نوشته in process آیا اگر از آذربایجان اقدام می‌کرد زودتر جواب میگرفت ممنون میشم اگه راهنمایی بفرمایید

با سلام و احترام ویزاهای تحصیلی مدت زمان خاصی ندارن، معمولا طولانی هستن. کشور دیگه ای هم اقدام میکردید فرقی نداشت باید منتظر جواب سفارت باشید.

سمیه افراسیابی : سلام برای درخواست ویزای کانادا من مدارکم کامل بود و از طریق یک آژانس اقدام کردم و ریجکت شدم متاسفانه الان شما میتونید منو به جایی معرفی کنید که رفع ریجکتی کنن و مدارک منو بررسی کنن برام ویزای تضمینی بگیرن و من کل هزینه رو اگر ویزا شد پرداخت کنم؟ چون از ۱۰۰۰ دلاری که پرداخت کرده بودم فقط ۳۰۰ دلارش رو به من پس دادن!!!

با سلام و احترام. بله شما میتوانید در قسمت سفارش ویزا، ویزای کانادای تضمینی رو انتخاب کنید و مدارکتون رو ارسال بفرمایید و پس از امضای قرارداد کل هزینه رو بعد از اخذ ویزا پرداخت نمایید.

زهرا سلیمی : ممنون ازمطلب کاملتون یه سوال داشتم از خدمتتون که من و همسرم قصد مهاجرت به کانادا را داریم و از نظر مالی هم مشکلی نداریم اما درست نمیدونم که بهتره اقدام به ویزای 5 ساله کانادا داشته باشیم یا بعد از گرفتن ویزای توریستی کانادا اقدام به پناهندگی کنیم؟

با سلام و احترام. قطعا توصیه ما اخذ ویزای کانادا به صورت قانونی و اقدام به مهاجرت به کانادا می باشد. متاسفانه در این زمینه سوء استفاده فراوانی شده و برای پناهندگی دردسرهای فراوانی را هم باید در این مسیر متحمل شوید. در صورتی که اقدام به دریافت ویزای 5 ساله کانادا کنید زمان بسیاری را برای مهاجرت قانونی با کانادا را خواهید داشت و میتوانید اقدام به اقامت دائم به صورت قانونی داشته باشید.

رضا دارایی : با ویزای 5 ساله کانادا میتونیم اقامت دائم بگیریم و در کانادا بمونیم

باسلام و احترام. شما با دریافت ویزای 5 ساله کانادا فرصت این را دارین که در طی این مدت به صورت قانونی و با مراجعه به یک موسسه حقوقی واقع در کانادا به صورت قانونی اقدام به مهاجرت کنید.

عباد صراف : تفاوت ویزای تضمینی و ویزای عادی 5 ساله کانادا چیه؟

با سلام و احترام. مبلغ ویزای تضمینی کانادا پس از دریافت ویزا پرداخت خواهد شد ( بدون پیش پرداخت) و مبلغ ویزای عادی کانادا قبل از اقدام به درخواست ویزا انجام خواهد شد و در صورتی که درخواست ویزا تایید نگردد قسمتی از مبلغ پرداختی عودت داده خواهد شد. اما در ویزای تضمینی کانادا اگر با درخواست ویزا موافقت نگردد، هیچ مبلغی پرداخت نخواهید کرد.

مهرابه غلامی : ویزای تضمینی کانادا مبلغ پرداختی به چه صورته اگه ویزا نشه چی؟

با سلام و احترام. ویزای تضمینی یعنی مبلغ به صورت کامل پس از اخذ ویزا از شما دریافت میگردد. و قبل از اخذ ویزا مبلغی را پرداخت نخواهید کرد.

محمد آریا : ویزای مولتی کانادا ۵ ساله اگر پاسپورت ۳ سال اعتبار داشته باشه چی؟ اعتبار ویزا میشه ۳ سال؟

با سلام و احترام. ویزای 5 ساله کانادا اصطلاح این نوع از ویزا هستش، اعتبار پاسپورت ایرانی ها 5 ساله س و نهایت اعتبار میتونه 5 سال باشه و اگر اعتبار پاسپورت شما 3 ساله هستش بله اعتبار ویزای شما 3 ساله خواهد بود

مسعود پیروز : سلام ویزای 5 ساله کانادا مولتی تضمینی و غیر تضمینی چند هستش

با سلام و احترام. ویزای تضمینی اگر شینگن داشته باشین 2500 دلار و اگر شینگن نداشته باشین تضمینی 5000 دلار ( پرداخت پس از دریافت ویزا بدون پیش پرداخت) و غیر تضمینی 400 دلار که اگر ویزا دریافت نشود 200 دلار عودت داده میشود.

سهراب مقامی : سلام ویزای 5 ساله کانادا بدون داشتن شینگن رو میتونید بگیرید؟ هزینه ش چقدر هستش؟

با سلام و احترام. اگر مدارکتون برای درخواست ویزای کانادا کامل باشه و فقط شینگن نداشته باشید. هزینه ی دریافت ویزای 5 ساله کانادا حدود 5000 دلار و به صورت تضمینی است.(پرداخت هزینه پس از دریافت ویزا بدون پیش پرداخت)

Mahdi : سلام وقت بخیر. اگر بلیت رفت و برگشت و رزرویشن هتل برای ویزای توریستی ارایه بشه و بلیت رفت برای ویزای تحصیلی تاثیری بر روند ویزا داره؟ً!

با سلام و احترام. خیر تاثیری نخواهد داشت

آرمین امیری : آیا ترجمه مدارک مربوط به اسناد ملکی برای نشان دادن تمکن مالی برای اخذ ویزای کانادا نیاز به تائیده ی دادگستری دارد؟ یا ترجمه رسمی مدارک کافی ست؟ با تشکر

با سلام و احترام. برای درخواست ویزای کانادا باید تمکن مالی تاییدیه مهر برجسته ی دادگستری را دارا باشد.

بهزاد ایمانی : با سلامویزای توریستی کانادارو چطور میتونم از همین وبسایت سفارش بدم؟ شما خودتون آژانس دارین؟

با سلام و احترام. بله شما میتوانید ویزای مورد نظر خودتان را در قسمت سفارش ویزا، جستجو کرده و سفارش دهید. ویزای کانادا توریستی و اقامت کانادا در حال حاضر موجود می‌باشد. پس از ثبت سفارش، آژانسی که قادر به اخذ ویزای کانادا با مبلغ درخواستی شماس. با مشاهده سفارش، با شما تماس خواهند گرفت.

لیلا : ممنون از پاسخگویی سریع من سوال دیگری هم داشت اینکه برای انگشت نگاری اگر موقعیت مکانی رو عوض کنیم ایا تاثیری دارد یا میتوانیم مجددا به همان کشوری قبلی رفت ؟ یکی از علتهای مردودی که من مطالعه کردن بابت ریجکتی ویزای کانادا قانع نکردن افسر ویزا برای بازگشت به کشور خود بعد ار اتمام تحصیل می باشد در این رابطه چه مدرکی باید ارایه داد که ثابت شود باز میگردد با توجه باینکه دررزومه ی کاری ما قید کرده بودیم که بعد از اتمام تحصیل این شرکت با قابلیتهای بیشتر خواهان این اقا می باشد … در این رابطه هم من ممنون میشوم که راهنمایی بفرمایید سپاسگزارم

با سلام و احترام. خیر تغییر موقعیت برای انگشت نگاری تفاوتی ندارد چون گزارشات به صورت سیستمی انجام می‌پذیرد. باید علت اصلی ریجکت شدن رو پیدا کرد‍ شما میتوانید در قسمت جستگو ثبت سفارش ویزای کانادا را انجام دهید آژانس مربوط به درخواست شما با شما تماس می‌گیرند و راهنمایی خواهید شد.

میترا : با سلام ممنون از مطالب مفیدتون. عذر میخوام یه سوال داشتم من باردارم و قصد دارم اگر امکانش باشه با ویزای توریستی به کانادا برم و انجا وضع حمل کنم بخاطر پاسپورتی که به بچم میدن.ویزلی شینگن ندارم و سفرهای خارجی منوط به کشورهای اطراف بوده در کانادا هم اقوامی داریم اما درجه یک نیستند که بشود دعوتنامه گرفت.آیا امکانش هست به ما ویزا بدن مشکلی به لحاظ تمکن مالی نداریم.سپاس

با سلام و احترام برای درخواست ویزای کانادا شینگن داشته باشید درصد تایید ویزا بالا خواهد بود و دعوتنامه هم بسیار تاثیرگذار هستش. یکی از آژانسهای معتبر تهران اعلام کرده که میتونه دعوتنامه کانادا تهیه کنن که هزینش برای هر نفر 800دلار هستش.

اردشیر سرلک : سلام من درخواست ویزای 5 ساله کانادا رو میتونم بدون داشتن ویزای شینگن اقدام کنم و یا اجباری هستش؟ و اینکه تا حالا کانادا نرفتم. آیا بادرخواست من موافقت میشه؟

با سلام و احترام. برای درخواست ویزای مولتی یا همون 5 ساله کانادا اجباری به داشتن ویزای شینگن نیست، اما اگر تا به حال به کانادا و یا محدوده شینگن سفر نداشته اید احتمال اینکه با درخواست ویزای کانادای شما مخالفت شود افزایش پیدا خواهد کرد. البته اگر مدارک ارائه شده از طرف شما برای افسر سفارت کانادا قابل قبول باشد با ویزای شما موافقت خواهد شد.

لیلا : سلام من بهمراه خانواده ام برای ویزای دانشجویی پسرم ۱۶ اذر ۹۶ برای انگشت نگاری به انکارا رفتیم که بعد از سه روز جواب ریجکتی تحصیلی پسرم اومد که طی ان نامه ای اومد که بمدت ۴ تا ۶ هفته علت ریجکتی میاد که تا الان نیومده ایا این مدت زمان طبیعی هست ؟ و درضمن خانومی در انکارا برای ویزا ۵ ساله اومده بودن که بدون داشتن ویزای شینگن بهش ویزا کانادا دادن پس نمیشه اشاره به موارد خاصی کرد . برای پسرم تمام مدارک کامل بود حتی تمام شهریه کالج و زبان یکسالش هم پرداخت کردیم اما متاسفانه ریجکت شد بنظر شما تا چه مدت طول میکشد و بعداز رفع ریچکتی چه مدت بعد میتوانیم بریم برای انگشت نگاری ؟؟؟ ممنون

با سلام و احترام. ویزای کانادا معمولا تو بازه زمانی یک ماه تا یک ماه و نیم مشخص میشه که داخل همان ایمیل، نامه ریجکتی هم ارسال می‌شود. رد درخواست ویزای کانادا قانون خاصی ندارد که الزاما بعد از تاریخ مقرر شده اقدام به درخواست مجدد داشته باشید. شما میتوانید فردای همان روز اقدام مجدد رفع ریجکتی بفرمایید. در مورد نداشتن ویزای شینگن و تاثیر گذاری آن بر روی دریافت ویزای کانادا باید گفت خیلی از موارد دیگر بر روی عدم رد درخواست ویزای کانادا تاثیر گذار هستن، از جمله سن و سال، دعوتنامه، تمکن مالی، مدارک کسب و کار و...

مهرداد آریا : ویزای 5 ساله ی کانادا چقدر هزینشه؟ چند روز کاری زمان میبره؟

باسلام و احترام. هزینه ویزای 5 ساله کانادا با توجه به مدارک ارائه شده متغییر می باشد و معمولا 6 الی 9 ماه زمان بر خواهد بود.

مهشید ایزدی : من درخواست ویزای کانادام ریجکت شدمتاسفانه پکیج جعلی ارائه دادم الان باید چکار کنم؟ بازم میتونم ویزای کانادا درخواست کنم یا ویزای شینگن؟

با سلام و احترام. یکی از بدترین اقدامات برای گرفتن ویزا ارائه پکیج مدارک جعلی ست، که بالای 90 درصد احتمال تحریم دائمی از ویزا رو باید به جان بخرید. اگر به صورت دائم منع ویزا نشده باشید میشود اقدام به رفع ریجکتی کنید. فقط تاکید می کنیم به هیچ عنوان از مدارک جعلی استفاده نکنید. اگر 2 سفر توریستی در حیطه شینگن انجام دهید و سپس اقدام به درخواست ویزای کانادا بفرمایید به مراتب شانس شما افزایش پیدا خواهدکرد.

رضا گلچین : سلام. درخواست ویزای کانادا 5 ساله برای بار اول امکان پذیر نیست؟

با سلام درخواست ویزای کانادا 5 ساله امکان پذیر است اما تجربه ثابت کرده که اگر در پاسپورت خود حداقل 2 ویزای شینگن نداشته باشید و یا ویزای کانادا توریستی نداشته باشید با درخواست شما موافقت نخواهد شد.

زینب اسکندری : مطلب جامعی در خصوص ویزای کانادا بود.چطور میشه ویزا رو آنلاین سفارش داد؟

پاسخ: با تشکر از همراهی شما، با مراجعه به بخش "سفارش ویزا" در منوی اصلی میتوانید ویزای مورد نظر خود را بیابید.

مشاوره اخذ ویزا اقامت و مهاجرت

ارتباط با ما

کد پستی : 1543735613

تلفن : (انگلستان-لندن) 442032875518+ _ (واتس اپ انگلستان) 447910010022+ /

موبایل : 447910010022+ (کارشناس رسمی مهاجرت از انگلستان _ واتساپ)

ایمیل : info@visa724.com

آدرس :

دفترایران: در حال جابجایی

دفتر انگلستان: AA Advisory, 117 Station Road, Edgware, London, HA8 7JG

 

ویزا 724

تمامی حقوق این سایت مربوط به ویزا 724 می باشد.