بهترین بیزینس ها در کانادا و مهاجرت از طریق راه اندازی یا خرید بیزینس در کانادا


آخرین بروز رسانی : ۰۰/۰۷/۲۴

 

 

 قیمت خرید بیزینس ‌های مختلف در کانادا

زمانی که صحبت از مهاجرت به کشوری مثل کانادا می شود، بحث راه اندازی یا خرید بیزینس در کانادا نیز به دنبال آن می آید. یکی از بهترین روش هایی که می توان به کانادا مهاجرت کرد، راه اندازی یا خرید بیزینس است. ما در این بخش قصد داریم تا بیزینس های مختلف را معرفی کرده و همینطور به توضیحات کامل درمورد نحوه مهاجرت از آن ها را به شما ارائه دهیم. همچنین می توانید جهت بررسی شرایط مهاجرت از طریق خرید بیزینس فرم ارزیابی کارآفرینی و سرمایه گذاری را تکمیل نمایید؛ تا نتیجه بررسی، به صورت اختصاصی، از طریق ایمیل برای شما ارسال شود.

چطور میشه با راه اندازی یا خرید بیزینس مهاجرت کرد؟

مختصر و مفید: با خرید یا راه اندازی یک بیزینس در کانادا، میتوانید در قالب برنامه های استانی کارآفرینی و ثبت شرکت، در ابتدا ویزای کار دریافت کرده و سپس برای اقامت دائم کانادا اقدام کنید. معمولا برای خرید یک بیزینس مناسب که ارزش خرید داشته باشد و بتوانید با آن ویزا درخواست کنید، به بیش از 150 هزار دلار کانادا نیاز دارید و بر حسب تجربه راه اندازی بیزینس هایی که داشته ایم برای اداره یک بیزینس 150 هزار دلاری به حداقل معادل 300 هزار دلار پشتوانه مالی نیاز دارید.

تمامی خدمات مهاجرت کانادا در ویزا 724 با مدیریت خوشنام ترین وکیل و مشاور قانونی مهاجرت کانادا (آقای مهیار حلاج پور) با دانش تیم تخصصی توسعه بیزینس و استارتاپ در کانادا و تجربه بیش از 1000 پرونده موفق توسعه بیزینس و مهاجرت، انجام‌ می شود. بسیار مهم است که بدانید مشاور شما همراه با داشتن مجوزها و دانش کافی در امور مهاجرت، دانش و تجربه توسعه و راه اندازی بیزینس در کانادا دارد. برای مشاهده مجوزهای ما در ایران و کانادا؛ می توانید صفحه درباره ما را مطالعه بفرمایید.

 

نکات مهم خرید بیزینس در کانادا:

 

مراحل انجام پروسه مهاجرت از طریق خرید یا راه اندازی بیزینس: (به اختصار)

1. دریافت مشاوره تلفنی یا حضوری برای بررسی شرایط شما و تشخیص اینکه برای این برنامه مهاجرتی مناسب هستید یا خیر.

2. پس از بررسی شرایط، حداکثر میزانی که می‌توانید برای خرید یا راه اندازی بیزینس هزینه کنید را، به ما اعلام می کنید.

3. پس از امضای قرارداد با وکیل قانونی مهاجرت، بر اساس میزان توانایی مالی، شرایط سنی، توانایی مدیریتی، سوابق شغلی و علایقی که دارید، جستجوی دقیقی راجع به آنالیز بیزینس های موجود که برای شما مناسب باشد و ارزش خرید یا راه اندازی داشته باشند انجام می شود.

4. پس از انتخاب بیزینس تحقیق جامع و کاملی راجع به این خواهیم داشت که بیزینس مذکور ارزش خرید یا راه اندازی داشته باشد. جزو مشاغل ممنوعه برای مهاجران نباشد. برای دریافت مجوز مشکلی نداشته باشد. بدهی مالیاتی یا بانکی نداشته باشد. ورشکسته نباشد. پتانسیل پیشرفت در چند سال آینده داشته باشد. با خرید یا راه اندازی آن بتوانید مهاجرت کنید و...

5. پس از انتخاب قطعی بیزینس و توافقات انجام شده با فروشنده، قرارداد رسمی و حقوقی بین شما و فروشنده امضا می گردد.

6. تمامی امور حقوقی ثبت شرکت، افتتاح حساب و واریز مبلغ مورد نیاز به حساب خودتان مدیریت و انجام می شود.

7. برای پیشرفت بیزینس در سالهای آینده، آنالیز دقیقی از رقبا، بازار هدف، علایق مشتریان، انجام‌ شده و پلن دقیقی برای چگونگی درآمد زایی، تبلیغات و مارکتینگ خواهید داشت.

8. با ارائه یک بیزینس پلن دقیق و ارائه تمامی مدارک به اداره مهاجرت، درخواست ویزا را ثبت می کنیم.

9. پس از ورود به کانادا، طبق توافقات انجام شده با فروشنده، هزینه بیزینس را پرداخت می کنید و با توجه به نقشه راهی که دارید، شروع به توسعه کسب و کار خود می کنید و سپس درخواست اقامت دائم کانادا را ثبت می کنید.

10. معمولا اگر پلن دقیق و حساب شده ای برای بیزینس خود داشته باشید می تواند هزینه خرید یا راه اندازی آن را در 3 تا 5 سال اول دریافت کنید و پس از آن می توانید برداشت سود شیرینی همراه با اقامت کانادا داشته باشید.

 

تا انتهای این مطلب در سایت مهاجرتی ویزا724 با ما همراه باشید. در انتها به بیزینس هایی که ارزش خرید یا راه اندازی در کانادا دارند، اشاره کرده ایم.

 

 وقتی قصد شروع یک کسب‌وکار را داشته باشید، معمولاً اولین گام بخاطر تردیدها و سردرگمی در مورد یک انتخاب خوب، سخت‌ترین گام است. معمولا همه به دنبال خرید بهترین بیزینس ها در کانادا هستند. اما خرید بیزینس در کانادا بدون داشتن اطلاعات کافی اصلاً ساده نیست. قیمت بیزینس، تنها بخشی از اطلاعات مورد نیاز است و در واقع شما باید اطلاعات دقیقی در مورد شرایط محاسبه قیمت‌ها و پروسه‌های حقوقی خرید داشته باشید، اینکه بیزینس بدهی مالی، فرار مالیاتی، نقض قوانین و شکایتی نداشته باشد، میزان دخل و خرج معقول باشد، آینده روشنی برای بیزینس مذکور متصور باشد، پلن مناسبی برای توسعه بیزینس وجود داشته باشد و اینکه راه درست را برای دریافت اقامت همراه با خرید بیزینس برای مهاجرت به کانادا انتخاب کنید.

 

تیم حقوقی مهاجرتی ما، در ویزا724 در کنار شرکت توسعه بیزینس در کانادا و با داشتن تجربه راه اندازی و توسعه بیش از 100 کسب و کار موفق، صفر تا صد خدمات خرید بیزینس، امضای قرارداد قانونی و انجام امور مهاجرتی را ارائه می کند. کسب و کار را مطابق با شرایط شما، انتخاب و برای خرید آن اقدام می کنیم.

اما در این یادداشت به عنوان سرآغازی بر اطلاعات مورد نیاز جهت خرید یا راه اندازی بیزینس در کانادا، قصد داریم تا قیمت خرید چند نوع از پرطرفدارترین و بهترین بیزینس‌های کانادایی را بررسی کنیم. پس اگر در مواردی مانند اینکه قیمت خرید بیزینس رستوران در کانادا چقدر است؟ قیمت خرید کافه در کانادا چقدر است؟ بیزینس های پر سود در کانادا؟ با خرید بیزینس میشه اقامت کانادا گرفت؟ خرید بزینس برای مهاجرت به کانادا؟ اقامت کانادا با خرید بیزینس ممکنه؟ سوال دارید، این یادداشت تا حد زیادی به شما در رسیدن به پاسخ‌هایی تخمینی کمک می‌کند.

 راه‌هایی برای یافتن مواردی جهت خرید بیزینس در کانادا

 سایت‌های مختلفی در کانادا، با اطلاعات کافی در مورد موقعیت‌ها و موارد موجود، به شما  برای راه اندازی یا خرید بیزینس در کانادا کمک می‌کنند. شما می‌توانید به کمک این سایت‌ها در بین موارد جستجو کرده و آگهی‌هایی که با شرایط شما مطابقت دارند را انتخاب کنید. البته باید تأکید کرد که این سایت‌ها همگی رسمی و معتبر نیستند و در پروسه خرید بیزینس در کانادا، تنها تا مرحله یافتن موارد به شما کمک می‌کنند. پس از یافتن مورد مناسب برای خرید بیزینس در کانادا از طریق این سایت‌ها، می‌توان با صاحب کسب‌وکار ارتباط برقرار کنید و با مشورت مشاوران حقوقی، وکلا و افراد با تجربه خرید بیزینس را نهایی کنید.

 

کسب و کار در کانادا

اقامت کانادا با خرید بیزینس آماده یا راه اندازی بیزینس:

اقامت کانادا از طریق خرید بیزینس در کانادا ممکن است. پس به نوعی با یک برنامه ریزی دقیق می‌توانید با خرید هوشمندانه یک بیزینس، به کانادا مهاجرت کنید. اما باید در نظر داشته باشید که انتخاب برنامه مهاجرتی با خرید بیزین در کانادا بسیار مهم است. شما می‌توانید با روشهای کارآفرینی استانی یا ثبت شرکت در کانادا اقدام به خرید بیزینس کرده و برای دریافت اقامت کانادا از طریق خرید بیزینس اقدام کنید. باید پلن اقامتی درستی داشته باشد که بدانید که در نهایت با چه روشی می‌ توانید اقامت کانادا را در کنار خرید یک بیزینس داشته باشید.

با خرید یا راه اندازی بیزینس در کانادا ابتدا ویزای کار موقت دریافت کرده سپس با ورود به کانادا معمولا پس از 2 سال می توانید درخواست اقامت دائم کانادا داشته باشد. اگر در قالب برنامه ثبت شرکت، اقدام به خرید بیزینس در کانادا کنید، باید به دقت امتیازات اقامتی شما محاسبه شود که در نهایت شانس دریافت اقامت از طریق خرید بیزینس در کانادا به صورت دقیق بررسی شود. اگر می خواهید در شروع پروسه با اقامت دائم به کانادا ورود کنید، پیشنهاد می شود صفحه ویزای استارتاپ کانادا را مطالعه بفرمایید.

 

* بسیار دقت داشته باشید که یک شرکت مهاجرتی معتبر باید مجوزهای کشور مبدا و مقصد را به صورت همزمان داشته باشد (نه صرفا یک شرکت ثبت شده باشد، باید مجوز رسمی با کد پیگیری داشته باشد) مثلا در کشور ایران؛ مجوز وزارت کار و در کشور کانادا مجوز اداره مهاجرت، به طور همزمان، بنام شخصی که قرارداد را امضا میکند، فعال و معتبر باشد.

اما اگر با شرکتی وارد قرارداد شدید، که یکی از این مجوزها را ندارد، باید بدانید که قرارداد شما در یکی از این دو کشور معتبر نیست و اگر شخص یا شرکت مذکور در هیچ کدام از کشورها مجوز ندارند! تکلیف مشخص است!

به صورت کلی، تعداد شرکتهای مهاجرتی معتبر، که در کشور ایران مجوز وزارت کار دارند و در کانادا مجوز اداره مهاجرت به صورت همزمان دارند، بسیار کم است و تعداد شرکتهایی که مجوزی ندارند و صرفا یک شرکت ثبت کرده اند، بسیار زیاد است. (حتما استعلام کنید).

 

به این نکته باید بسیار دقت کنید که شما می ‌توانید تمام پروسه اقامت از طریق راه اندازی یا خرید بیزینس در کانادا را، خودتان طی کنید و اجباری به انتخاب یک وکیل مهاجرت کانادا ندارید. اما به شدت توصیه می شود اگر میخواهید خودتان مسیر خرید بیزینس در کانادا را طی کنید، حداقل 3 سال راجع به این پروسه تحقیق کنید. عدم دانش کافی در این حیطه، باعث از بین رفتن سرمایه های بسیاری شده است و خیلی از هموطنان عزیزمان اقدام به خرید بیزینس هایی در کانادا می کنند که به هیچ عنوان ارزش خرید ندارد و هچنین با انتخاب اشتباه مسیر خرید بیزینس در کانادا، سالهاست که به اقامت دائم کانادا دست پیدا نکرده اند (خرید بیزینس در کانادا مناسب همه نیست).

 

حداقل سرمایه برای راه اندازی بیزینس در کانادا چقدر است؟

 خرید خشکشویی در کانادا؛ گزینه‌ای مقرون به صرفه

 خشکشویی‌ها که در کانادا از آن‌ها تحت عنوان (Dry Cleaner) یاد می‌شود، درآمد خوبی دارند و این باعث شده تا افراد زیادی برای خرید بیزینس در کانادا به سراغ آن‌ها بروند. در مورد خشکشویی‎‌ها شما ابتکار عمل بیشتری دارید و معمولاً می‌توان با خرید یک خشکشویی قدیمی، خارج از رقابت و بدون ملزومات کافی کار خود را شروع کنید. در صورت خرید بیزینسی با این شرایط، می‌توانید با انجام مجموعه اقداماتی از جمله بروز کردن ملزومات و ماشین‌های خشکشویی، افزایش سرعت کار با افزایش کارمندان، ایجاد خدمات و سرویس‌های جدید برای جذب مشتریان بیشتر و ایجاد خدمات آنلاین، درآمد خود را به‌طور چشمگیری افزایش دهید. قیمت خرید خشکشویی به طور میانگین بین 100 تا 300 هزار دلار است. به طور مثال در حال حاضر می‌توان با پرداخت 49 هزار دلار یک خشکشویی کوچک در استان آلبرتا کانادا، 178 هزار دلار یک خشکشویی مناسب در بریتیش کلمبیا و پرداخت 460 هزار دلار یک خشکشویی نسبتا بزرگ، مجهز و خوشنام را در استان آلبرتا خریداری کرد.

 

خشکشویی در کانادا

مشاغل خدماتی در هر شرایطی مشتریان خاص خود را دارند

 خرید شرکت بازاریابی و تبلیغات در کانادا

 خرید بیزینسی با این عنوان و ماهیت، اصلاً کار ساده‌ای نیست و به شما پیشنهاد می‌کنیم تا در این مورد حتماً با شخص با تجربه و مطلع، مشورت بگیرید. علت این موضوع، پیچیدگی محاسبه میزان ارزش واقعی کسب و کار است. معمولاً برای محاسبه میزان ارزش خرید بیزینسی با این ماهیت، فرمول‌های مختلفی وجود دارد و خریداران ممکن است در این مورد سردرگم شوند. در مجموع بدون پرداختن به این فرمول‌ها (به علت پیچیدگی و گستردگی) می‌توان برخی از اعداد میانگین در این مورد را ذکر کرد. میانگین قیمت 10 شرکت برتر این حوزه که در حال حاضر در لیست فروش قرار دارند، حدود 1میلیون و 500 هزار دلار است. میانگین قیمت 10 شرکت ارزان‌قیمت این حوزه که در حال حاضر در لیست فروش قرار دارند 75 هزار دلار است. همانطور که می‌بینید در این عرصه بازه قیمت‌ها بسیار گسترده است و همین انتخاب را بسیار سخت‌تر می‌کند.

 

شرکتهای بازاریابی در کانادا

شرکت‌های بازاریابی نیز رونق خوبی داشته و پرسود هستند

 خرید پمپ بنزین و مراکز فروش سوخت؛ گزینه‌ای گران‌قیمت اما ارزشمند برای خرید بیزینس در کانادا

 بخاطر تفاوت اساسی سیستم فروش سوخت و بنزین در این کشور، ساختار پمپ بنزین‌ها نیز در کانادا متفاوت با کشور ایران است. در این کشور معمولاً پمپ بنزین‌ها در نقش مراکز خدمات رفاهی ظاهر شده و در کنار فروش سوخت، عملاً یک فروشگاه کوچک یا رستوران نیز دارند. هم متغیر بودن قیمت سوخت و آزادی در تعیین نرخ‌ها و هم برقراری مرکز فروش در کنار این قسم پمپ بنزین‌ها، این مورد از کسب‌وکارها به گزینه ایده‌آلی برای خرید بیزینس در کانادا تبدیل می شوند. البته باید در نظر داشت که عموماً قیمت خرید چنین مراکزی بالاست. به طور مثال در حال حاضر 6 مورد در کانادا، در لیست فروش قرار دارند که مشخصات آن‌ها به شرح زیر است:

 * پمپ بنزین مارک‌دار در کانادا (دارای فرانشیز فروش سوخت) در ناحیه بلویل استان انتاریو: 6.2 میلیون دلار

 * پمپ بنزین در استان ساسکچوان کانادا: حداقل 5 میلیون دلار

 * پمپ بنزین با راندمان کاری بالا در غرب تورنتو کانادا: 3.7 میلیون دلار

 * پمپ بنزین در شهر کالدن استان بریتیش کلمبیا کانادا: 3.1 میلیون دلار

 * پمپ بنزین برند اسو (Esso) در استان انتاریو کانادا: 3 میلیون دلار

 * پمپ بنزین در استان بریتیش کلمبیا: 2.5 میلیون دلار

 همانطور که از مطالعه این لیست مشخص است، قیمت خرید بیزینسی با این ماهیت، قطعاً بالاست اما باید در نظر داشت که صرفه مالی بسیار بالایی دارند. البته اجاره پمپ بنزین در کانادا بدون مالکیت زمین آن، ممکن است، که البته باید توجه داشته باشید که برنامه اقامتی آن سخت تر خواهد شد.

برای کسب اطلاعات تکمیلی در خصوص جنبه اقتصادی خرید پمپ بنزین، میتوانید مطلب > خرید پمپ بنزین در کانادا را مطالعه کنید.

 

پمپ بنزین در کانادا

میزان درآمد شما در این عنوان شغلی وابسته به مسائل مختلفی است

 خرید یا راه اندازی فروشگاه و طراحی پوشاک و مد در کانادا

 پوشاک و مد نیز از آن دسته صنایعی هستند که بسیار دیر نسبت به رکودها و بحران‌های اقتصادی واکنش نشان داده و به مشکل برمی‌خورند. این دست تولیدی‌ها و فروشگاه‌های عرضه مستقیم کالا در کانادا نیز وضعیت مطلوبی دارند و گزینه خوبی برای خرید بیزینس در کانادا هستند. اما در مورد خرید مراکز صنعتی، طراحی و تولیدی پوشاک نیز شاهد انتخاب‌های متغیری هستیم و همین موضوع نیاز به تجربه و دانش کافی را تشدید می‌کنند. در کنار یک وکیل توانمند و یک فرد با تجربه در بازار کار کانادا، لازم است تا حتماً شخصی توانا در صنعت مد و پوشاک کانادا را نیز در کنار خود داشته باشید. قیمت‌ها برای خرید بیزینسی با این ماهیت، از حدود 25 هزار دلار آغاز شده و ممکن است تا بیش از 600 هزار دلار نیز برسد. به طور مثال موردی که 30 هزار دلار قیمت دارد، در حد یک خیاطی ساده برای تولید لباس‌های دست‌بافت است و موردی که 600 هزار دلار قیمت دارد، یک کسب‌وکار گسترده تولید پوشاک با بیش از 30 سال سابقه حضور در این بازار است. اینکه کدام‌یک را انتخاب کنید به بودجه و سیاست‌های اقتصادی شما مرتبط است. در مجموع می‌توان گفت میانگین قیمت برای خرید بیزینسی در حیطه مد و پوشاک حدود 350 الی 450 هزار دلار است.

در صورتی که تمایل دارید راجع به این بیزیسن در کانادا، بیشتر بدانید به صفحه خرید یا راه اندازی فروشگاه لباس مراجعه نمایید.

با سرمایه گذاری در کانادا می توانیم سود در یافت کنید و اقامت بگیریم؟

 خرید کافه در کانادا؛ گزینه‌ای ایده‌آل برای خرید بیزینس در کانادا

 نیازی به توضیح نیست که کافه‌ها در دنیای مدرن و هنجارهای اجتماعی بشر امروز، تا چه حد نقش مهمی دارد و تا چه حد برای عامه مردم اهمیت دارند. در کانادا نیز کافه‌ها رونق زیادی دارند و مردم از اقشار مختلفی با اهداف و انگیزه‌های مختلفی به کافه می‌روند. اگر قرار است یک کافه را برای خرید بیزینس در کانادا انتخاب کنید، باید چند نکته را در مورد قیمت آن در نظر داشت:

 * دقت به بیلان‌های مالی تا حد زیادی به تصمیم‌گیری درست کمک می‌کنند. مهم است صاحب پیشین کافه مطابق اسناد واضحی به شما نشان دهد درآمد سالانه چگونه بوده است. این بر قیمت کافه و تصمیم شما برای خرید بیزینس تأثیر مستقیمی دارد.

 * موقعیت کافه نیز اهمیت زیادی دارد. هر قدر کافه در محیط پر رفت‌وآمدتری باشد و محیط اطراف آن شلوغی و رونق بیشتری داشته باشد، ارزش آن نیز بالاتر خواهد رفت.

 * سایز کافه از نظر بنا و محیط خدمات بدیهتاً بر قیمت آن تأثیر دارد.

 * دکور کافه و قیمت مبلمان کافه را باید در نظر داشت.

 * تجهیزات آشپزخانه و سطح حرفه‌ای بودن آن‌ها، بر قیمت نهایی بیزینس تأثیر دارد.

 موارد فوق تنها بخشی از موارد مهم و حیاتی در خرید کافه هستند و در این مورد بهتر است حتماً از افراد مطلع و مجرب این حیطه مشورت بگیرید. مشورت با وکیل نیز مثل همیشه برای سلامت از اطمینان اسناد و مستندات فروش مهم است. اما در مورد میانگین قیمت خرید بیزینس در کانادا با چنین ماهیتی می‌توان گفت انتخاب‌های بسیار متعددی دارید و این باعث گستردگی بازه قیمت‌ها شده است. به طور مثال می‌توان کار را با یک کافه بیرون‌بر بسیار کوچک شروع کرد که قیمت آن تنها 40 هزار دلار است یا به سراغ فرانچایز یک برند معتبر کانادایی در کافه‌های زنجیره‌ای رفته و مبلغی بیش از 490 هزار دلار بپردازید. در مجموع میانگین قیمت خرید کافه در کانادا بین 250 هزار تا 350 هزار دلار متغیر است.

 اگر علاقه یک کافی شاپ را در کانادا اداره کنید برای کسب اطلاعات بیشتر؛ می توانید مطلب خرید کافی شاپ در کانادا را مطالعه بفرمایید.

 

بیزینس کافه در کاناداکافه‌ها در سراسر جهان، همواره مشتریان زیادی دارند. البته در شرایط کرونا تا جدی دچار بحران شده‌اند

 خرید رستوران در کانادا

 خرید رستوران در کانادا، شباهت زیادی به خرید کافه دارد و تقریباً نکات مشترکی را در این خرید باید در نظر گرفت. به‌خاطر همین همانندی و اشتراک زیاد بین پروسه خرید کافه و خرید رستوران و با توجه به ذکر موارد الزامی در بخش پیشین در این بخش تنها به بررسی قیمت‌ها خواهیم پرداخت. قیمت خرید بیزینسی با این ماهیت در کانادا، متغیرات زیادی دارد. در حال حاضر بیش از 330 رستوران کانادایی در لیست فروش هستند و به‌خاطر شرایط موقتی ناشی از کرونا می‌توان اغلب آن‌ها را با قیمت مناسبی خریداری کرد. کف قیمت برای رستوران‌های کوچک بیرون‌بر از 75 هزار دلار (منهای هزینه نیروها و موارد اولیه) آغاز شده و تا بیش از 5 میلیون دلار، آپشن‌های متنوعی در دسترس هستند. به طور مثال در مورد همین رستوران با قیمت 5 میلیون دلار باید گفت که در عمل یک برند معتبر کشوری در کانادا بوده و آوازه‌ای در سراسر کانادا دارد. میانگین قیمت‌های این بخش بین 500 هزار تا 1 میلیون دلار است.

خرید رستوران در کانادا

برای دریافت توضیحات تکمیلی (برآورد دقیق هزینه های راه اندازی یا خرید یک رستوران در کانادا) می توانید به لینک زیر مراجعه کنید:

خرید رستوران در کانادا

 

 یک فرانچایز محبوب در صنعت غذایی کانادا، ساب وی است که برای مطالعه شرایط دریافت شعبه این فرانچایز می توانید به صفحه شرایط دریافت شعبه ساب وی مراجعه بفرمایید

 خرید داروخانه؛ در شرایط کرونا گزینه‌ای به نسبت کم‌ریسک برای خرید بیزینس در کانادا

خرید داروخانه در کانادا

با توجه به وضعیت کرونا، یکی از بهترین و کم‌ریسک‌ترین بیزینس‌ها برای خرید، داروخانه است. اگر یک داروخانه را برای خرید بیزینس در کانادا مد نظر دارید، باید برخی نکات خاص را مد نظر داشته باشید. قبل از هر چیز باید بدانید که کانادا و نظام درمان این کشور، مانند هر کشور دیگری قوانین خاصی در مورد داروخانه‌ها دارد و برای خرید و تملیک یک داروخانه باید شرایط خاصی رعایت شود. هرچند پرداختن به تمام این شرایط ممکن نیست اما در مجموع می‌توان گفت حضور داروسازان و افراد متخصص در نقش کارمند الزامی است. همین موضوع باعث می‌شود تا قدری هزینه دستمزد کارمندان داروخانه بالاتر از سایر کسب‌وکارها باشد. قیمت خرید داروخانه در کانادا از حدود 150 هزار دلار آغاز شده و تا 2 میلیون دلار نیز می‌رسد. در یک نگاه کلی با سرمایه حدودی 600 هزار دلار می‌توان یک داروخانه مجهز و مناسب با موقعیتی خوب را خریداری کرد.

 

چگونه وکیل مهاجرت خود را انتخاب کنید؟

 

اگر علاقه به سرمایه گذاری در داروخانه های کانادا دارید و میخواهید با جنبه اقتصادی آن بیشتر آشنا شوید(که چقدر می تواند به صرفه باشد)، حتما صفحه خرید داروخانه در کانادا را مطالعه نمایید.

 

خرید هتل در کانادا:

خرید هتل در کانادا

به دلیل توریستی بودن کشور کانادا، خرید یا اجاره بلند مدت یک هتل در کانادا می تواند برگشت سرمایه بسیار خوبی باشد، اما در انتخاب یک هتل مناسب خرید بسیار باید دقت داشته باشید و به نکات بسیاری توجه کنید، به لوکیشن هتل، قدمت هتل، مجوزها، خدماتی که در هتل ارائه می شود، شهرت هتل، کارمندان و ...

خرید امتیاز یک هتل در کانادا به طور میانگین به بیش از 300 هزار دلار سرمایه نیاز دارد. برای مشاهده چند نمونه از هتل هایی که ارزش خرید دارند می توانید مطلب هتل در کانادا را مطالعه بفرمایید.

 

خرید یا راه اندازی کارواش در کانادا:

خرید کارواش

تقریبا می توان گفت که کارواش یک بیزینس قابل اعتماد در تمام دنیا به حساب می رود، البته ساختارهای کارواش در کشور کانادا در هر استان می تواند کاملا متفاوت باشد، و البته با رعایت تمامی استانداردها. در صورتی که سرمایه مناسبی داشته باشید، می توانید در کنار یک کارواش مکانیزه، تعمیرات، تعویض روغن، سوپر مارکت، کافه رستوران و هرگونه خدماتی که بتواند پولساز باشد را، ارائه دهید.

اگر علاقه به بیزینس کارواش دارید، توصیه می شود، حتما مطلب راه اندازی یا خرید کارواش را مطالعه بفرمایید.

 

خرید یا راه اندازی کلینیک زیبایی در کانادا

کلینیک زیبایی در کانادا

این بیزینس بیشتر قابل توجه پرشکان است، طبابت در کانادا مستلزم دریافت سرتیفیکیت های دشواری ست که موجب می شود اکثر پزشکانی که تمایل به مهاجرت کانادا دارند اقدام به خرید بیزیسن های مرتبط داشته باشند و پزشک متخصص را فردی که قبلا سرتیفیکیت ها را دریافت کرده است معرفی نمایید. معمولا برای خرید یا راه اندازی یک کلینیک زیبایی قابل قبول، به بیش از 250 هزار دلار سرمایه اولیه نیاز دارید؛ اما خب می توان گفت که یک بیزینس سود آور با شان اجتماعی بالا محسوب می شود.

در صورتی که تمایل به این نوع بیزینس در کانادا دارید، می توانید مطلب خرید کلینیک در کانادا را مطالعه بفرمایید.

 

راه اندازی یا خرید تعمیرگاه در کانادا:

راه اندازی تعمیرگاه در کانادا

هزینه های راه اندازی یک تعمیرگاه در کانادا بسته به لوکیشن و خدماتی که ارائه می شود بسیار متفاوت است اما به حسب تجربه تیم توسعه بیزیسن ما به صورت کلی به سرمایه بیش از 80 هزار دلار نیاز دارید.  اما اگر تمایل دارید امتیاز یک تعمیرگاه آماده و خوب با مشتریان ثابت و درآمد قابل قبول در کانادا خریداری کنید به سرمایه بیش از 500 هزار دلار کانادا نیاز دارید.

برای کسب اطلاعات بیشتر در خصوص این بیزینس و مطالعه جزئیات بیشتر می توانید به صفحه تعمیرگاه در کانادا مراجعه نمایید.

 

راه اندازی یا خرید بیزینس حمل و نقل در کانادا:

حمل و نقل در کانادا

این نوع بیزینس می تواند قابل توجه این گروه از افراد باشد؛ رانندگان، خلبانان، دریانوردان یا افرادی که سوابق شغلی در حیطه شرکتهای حمل و نقل دریایی، هوایی و زمینی

شرکت های حمل و نقل در کانادا درآمدهای خوبی داشته و حتی با دو دستگاه کامیون کوچک می تواند در کانادا شرکت حمل و نقل تاسیس کنید و با یک برنامه ریزی درست و حساب شده درآمد خوبی کسب کنید، البته می توانید شرکتهای آماده فروش در این حیطه را نیز خریداری کنید.

برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید صفحه شرکت حمل و نقل در کانادا را مطالعه بفرمایید.

 

خرید یا راه اندازی مرغداری در کانادا:

شرایط راه اندازی مرغداری در کانادا

 

برای بسیاری از افراد این سوال پیش می‌آید که متوسط درآمد مرغداران در کانادا چقدر است. در جواب باید بگوییم که حقوق هر کارگر مرغداری کمتر از 30000 دلار در سال است. البته این مبلغ برای کارگران مبتدی تا 25000 دلار و برای کارگران حرفه‌ای حتی بیش از 34000 دلار خواهد بود. با این حساب درآمد یک صاحب مرغداری می‌تواند رقمی به مراتب بسیار بیشتر از این باشد.

برای راه اندازی مرغداری یا هر تجارت دیگر اصلا نباید بدون برنامه‌ریزی پیش بروید؛ زیرا ممکن است همه یا بخش عظیمی از سرمایه خود را از دست بدهید. شما پیش از هر چیز به تجزیه و تحلیل اقتصادی نیاز دارید و پس از آن است که باید بر اساس عوامل اصلی، هزینه‌ها را تخمین بزنید. با ما همراه باشید تا شما را با این شغل در کانادا بیشتر آشنا کنیم.

برای کسب اطلاعات بیشتر در خصوص این بیزینس می توانید صفحه مرغداری در کانادا را مطالعه بفرمایید.

 

خرید یا راه‌اندازی کارگاه تولیدی در کانادا:

راه اندازی کارگاه تولیدی کانادا

ایده‌های زیادی وجود دارد که می توانید از طریق آن یک تجارت در کانادا راه‌اندازی کنید. یکی از این ایده‌ها برپا کردن یک تولیدی در این کشور است. اگرچه ایده‌ها آسان هستند، اما راه‌اندازی آن‌ها چندان ساده نیست. یکی از اولین مباحث مطرح بودجه و هزینه است. بعد شناخت بازار، مشتریان و رقبا باید مورد توجه قرار بگیرد و این تازه شروع ماجرا است. خرید یا راه‌اندازی کارگاه تولید در کانادا یکی از شیوه‌های کارآفرینی است که در صورت موفقیت آمیز بودن می‌تواند منجر به ارائه اقامت دائم یا تابعبت کانادا به متقاضیان شود. 

برای کسب اطلاعات بیشتر در این خصوص می توانید صفحه راه‌اندازی کارگاه تولیدی در کانادا را مطالعه بفرمایید.

 

خرید امتیاز بیزینس های فرانچایزی:

پیتزاپیتزا کانادا - ویزا724

این نوع بیزینس ها به صورت زنجیره ای عمل می کنند و امتیاز خود را به متقاضیان واگذار می کنند، عموما بیزینس های فرانچایزی را به صورت رستوران را فست فودهای معروف می شناسید اما در کشوری مثل کانادا تقریبا می توان گفت که در تمامی اصنافف بیزینس های فرانچایزی وجود دارد. اصطلاحا خرید امتیاز یک فرانچایز را می تواند به خرید یک اسب زین شده تشبیه کرد که دردسرهای بازاریابی مشتری، راه اندازی و مدیریت تبلیغات آن بسیار کم است.

اگر تمایل به راه اندازی بیزینس فرانچایزی را دارید، بهتر است، صفحه فرانچایز در کانادا را مطالعه فرمایید.

 

 

 

بیزینس هایی که به عنوان یک مهاجر نمیتوانید در کانادا راه اندازی کنید:

بیزنس ها نمی تواند شامل  وامهای روزپرداخت ، واریز نقدی ، وثیقه رهن ، توسعه املاک و مستغلات ، دلالی املاک یا بیمه ، تولید، توزیع، فروش محصولات یا خدمات پورنوگرافی، باشد.

 

 نکته مهم: خرید یک بیزینس در کانادا می تواند در ابتدا منجر به دریافت ویزای کار و در اداره دریافت اقامت دائم کانادا شود. باید بیزینس پلن دقیق و به طور کلی برنامه ریزی دقیقی برای دریافت اقامت داشته باشید. از این رو می توانید بر روی خدمات حرفه ای ما برای خرید بیزینس حساب کنید که پلن دقیقی برای دریافت اقامت شما داشته باشیم.

 

مهیار حلاج پور - ویزا 724

من، مهیار حلاج پور (Mahyar Hallajpour)
عضو رسمی شورای قانون‌گذاری امور مهاجرت کانادا، مشاور رسمی مهاجرت کانادا ICCRC/RCIC ، یا اصطلاحا وکیل مهاجرت، به شماره پروانه R520250 هستم.

زندگی من صرف این می شود که اطمینان حاصل کنم، ممتازترین خدمات تخصصی حقوق مهاجرت کانادا را دریافت می کنید.

ما در طول سالیان فعالیتمان، بانی توسعه بیش از یکصد شرکت در کانادا بوده ایم و امروز تمام این خدمات در غالب  شرکت سرمایه گذاری و توسعه استارتاپ و بیزینس i3 Capital ارائه می شود. در این شرکت گام به گام در خدمت اهداف کارآفرینانی هستیم که میخواهند بیزینس موفقی در کانادا داشته باشند و از راههای برنامه های تجاری سرمایه گذاری در کانادا ، ویزای استارت آپ و خرید بیزینس در کانادا به کانادا مهاجرت کنند.

همچنین در کنار همکارانم در کاریابی مهیار، برای تحقق برنامه های کاریابی بین المللی موکلین پارسی زبان می کوشیم.

ویزا 724 (VISA724.com) و شرکت مهاجرتی کاناداپاس، با مدیرعاملی و نظارت مستقیم اینجانب، اداره می شود.

مجموعه شرکتهای ما، دارای مجوزهای ذیل است:

  • شرکت مهاجرتی کاناداپاس،  با مجوز رسمی اداره مهاجرت کانادا به شماره ثبت: 002782433
  • شرکت توسعه بیزینس و شتاب دهنده i3 Capital ، با مجوز رسمی از دولت فدرال کانادا: به شماره ثبت 003223957
  • شرکت کاریابی بین المللی مهیار،  با مجوز وزارت کار ایران: به شماره ثبت 103621 

دریافت اطلاعات تماس و اطمینان از مجوز های ما، با مراجعه به صفحه > درباره شرکت مهاجرتی ما

 

مطالب پیشنهادی:

> خرید نانوایی در کانادا

> بیزینس پلن

> هزینه های رندگی در کانادا

 

 مطالب مندرج در وب سایت حاضر به منظور اطلاع رسانی و افزایش دانش مخاطبین عزیز وبسایت حاضر و سایر شبکه های اجتماعی است. اگر چه اخبار و مطالب منتشره با نهایت دقت نویسنده مکتوب گردیده، ولی همچنان می تواند دستخوش تغییرات مرور زمان بوده و یا عاری از اشتباه انسانی نباشند.
بدیهی است برداشت و مشورت‌های حقوقی نهایی صرفا در چارچوب موضوع مورد مشاوره با شخص آقای مهیار حلاج پور ممکن بوده و توصیه می‌شود.
مدیریت و همکاران مجموعه حقوقی کاناداپاس و کاریابی بین‌المللی مهیار مسئولیتی در خصوص اقدامات خواننده با استناد به مطالب مندرج در وب سایت حاضر و سایر شبکه های اجتماعی نداشته و مسئولیت مجموعه صرفا محدود به چارچوب قرارداد منعقده با موکلین مجموعه باقی خواهد ماند.


سوالات متداول


چطور میشه از طریق خرید یا راه اندازی بیزینس اقامت گرفت؟

با خرید یا راه اندازی یک بیزینس می توانید از طریق برنامه کارآفرینی یا ثبت شرکت برای مهاجرت به کانادا اقدام کنید. روشهای مهاجرتی کانادا بسیار است، اما اگر شرایط خرید یا راه اندازی یک بیزینس در کانادا را دارید؛ با یک تحقیق جامع و کامل برای انتخاب بیزینس و انجام امور مهاجرتی می توانیم با یک برنامه ریزی دقیق برای شما یک انتخاب درست و حساب شده داشته باشیم که بتوانید از همین طریق به ویزای کار دریافت کرده سپس برای اقامت دائم کانادا اقدام کنید.

برای خرید بیزینس باید به چه نکاتی دقت کنیم؟

برای تمامی مراحل زیر می توانید بر روی ما حساب کنید:

1. تحقیق کامل و جامع درباره بیزینس انتخابی در کانادا.

2. بیزینس مورد نظر بدهی و شکایت نداشته باشد.

3. بیزینس مورد نظر پتانسل پیشرفت در سالهای آتی داشته باشد.

4. بیزینس انتخابی تمام قوانین استانی و فدرال را رعایت کرده باشد.

5. رقبای بیزینس مورد نظر در کانادا آنالیز شوند.

6. پلن دقیقی برای بازاریابی و تبلیغات و توسعه بیزینس در کانادا ارائه شود.

7. بیزینس پلن دقیقی برای ارائه به اداره مهاجرت جهت درخواست ویزا تهیه شود.

8. معامله حقوقی با فروشنده از طریق یک قرارداد کاملا قانونی انجام شود.

9. تمامی تعهدات فروشنده و خریدار با جزئیات در قرارداد عنوان شود. 10. وکیل یا مشاور شما در کانادا و ایران به صورت همزمان مجوز فعالیت داشته باشد.

و...

پیشنهاد میکنیم صفحه درباره ما را، حتما مطالعه بفرمایید.

قیمت بیزینس ها در کانادا برای خرید چقدر است؟

بیزینس های مختلف در کانادا با توجه به ماهیت فعالیت، سودآوری، لوکیشن بیزینس، پتانسیل پیشرفت، کشش بازار و خیلی عوامل دیگر قیمت گذاری می شوند. اما به صورت کلی، معمولا بیزینس هایی که ارزش خرید یا اجاره بلند مدت دارند، بیش از 150 هزار دلار کانادا قیمت گذاری می شوند


مشاوره رایگان/پرسش و پاسخ


همراهان گرامی، در این قسمت میتوانید سوالات خود را مطرح نمایید. در اولین فرصت پاسخگوی شما خواهیم بود.(نمایش عمومی)


norouzi ali :

سلام من 59 سالم بازنشستهام 200.000 دلار کانادا دارم دمسن ت دارم بقیعد عمرم بام اونحا دکار گری کنم مثلا یه حپخششوییر مغاره ای بخرم و کارکنم ویکد پسر 17 ساله دارم شما راهی برام دارید هر شهری باشه مهم نیست کارهای مختلفذ فنی بلدم و سالم هستم

بجز سرمایه، باید تمام شرایط شما به دقت بررسی شود. از این رو می توانید به صفحه فرمهای ارزیابی رایگان یا رزرو وقت مشاوره مراجعه بفرمایید

صادقی :

نحوهوروش مهاجرت به کاندا و دریافت اقامت دائم برای مهندس عمران با 50 سال سن و سابقه قریب 20 سال کار و شرکتداری در بازار و صنعت ایران

با شرایط سنی که عنوان کردید برنامه های تجاری توصیه می شود اما باید شرایط شما به دقت بررسی شده و بهترین روشی که می توانید اقدام کنید، به شما پیشنهاد شود. از این رو می توانید به صفحه رزرو وقت مشاوره مراجعه نمایید.

عاطی :

با سلام عاطفه 29 ساله هستم با 8 سال سابقه کار که 6 سال حسابداری بوده و 2 سال بازرگانی...لیسانش مدیریت مالی و ارشد بازرگانی بین الملل ..همسرم 35 ساله 16 سال سابقه که 8 سال ان مدیریتی بوده فوق بازرگانی..نوزاد 4 ماهه داریم... به دنبال خربد بیزنس در تونتو هستیم..مناسب و پر درامد در جایی که پاخور خوبی داره و سو پیشینه مالی و غیره نداته باشه و خلاصه به سود دهی زسیده باشه

مواردی که می فرمایید ممکن است اما احتمالا میدانید وقتی توقع این همه آپشن  به صورت یکجا را دارید، بیزینس های این چنینی ارزان قیمت نیستند...

برای بررسی شرایط می توانید با دفاتر ما در تماس باشید.

Esmaeil Kordi :

سلام اقای مهیار کردی هستم. یک سوال داشتم. برای خرسد یک بزینس مانند داروخانه یا کلینیک زیبایی آیا لزوما باید تحصیلات پزشکی داشت. من دکتری عمران شاخه هیدرولیک درم و به همراه همسرم استادیار دانشگاه هستیم. و قصد مهاجرت داریم. سن من 45 و همسرم 40 می باشد. سپاس فراوان

می توانید بیزینس مربوط با تحصیلات یا سوابق شغلی خود را در کانادا خریداری کنید

محسن ادیب :

سلام. میخواستم بدونم هزینه تهیه بیزینس پلن چقدر است. ممنون

بسته به نوع بیزیسن پلن متغییر است، با دفاتر در تماس باشید راهنمایی خواهید شد

Erf mu :

سلام من پسر 24ساله دانشجوی لیسانس عمران هستم و تمکن مالی نسبتا خوبی هم دارم اما نمیخوام در ابتدای کار هزینه زیادی برای مهاجرت بکنم و ابتدا سعی کنم خودم رو در کانادا مستقر کنم و بعد انتقال سرمایه انجام بدم ! طبق تخقیقات جزئی که داشتم فکر میکنم خرید بیزینس بهترین راه برای من باشه ! حالا میخوام از شما راهنمایی بگیرم ایا میشه با حدود 150تا 200هزار دلار یه بیزینس سوداور خریداری کرد در کانادا؟(ترجیحا ونکور) و اینکه چه مقدار هزینه داره و چه ملزوماتی داره ؟ یا اینکه شما راه بهتری پیشنهاد میکنید؟ ممنونم

با این رقم در ونکوور نمی توانید بیزینس سود آور خریداری کنید، یا باید سرمایه را افزایش دهید یا باید با تحقیق جامع و کامل شهری را پیدا کنید که هزینه های زیادی نداشته باشد.

سعید قادری مهر :

سلام. وقت بخیر 1. مورد خرید یک سوپرماکت شرایط چگونه است. 2.من مهندس مانیک هستم ولی سنم 48 سال و بازنشسته شرکت ماشین سازی تبریز که حدود 10 سال مسئول کنترل کیفی بودم 3. همسرم با حدود 15 سال سابقه معاونت در آموزش و پروش در کل کمک کنید تا ما بیام کانادا متشکرم

می‌توانید مشخصات خود را، برای بررسی دقیق شرایط، در فرمهای ارزیابی رایگان وارد نمایید

و یا برای دریافت مشاوره تخصصی (حضوری یا غیر حضوری)، به صفحه رزرو وقت مشاوره مراجعه فرمایید.

مشاوره اخذ ویزا اقامت و مهاجرت به کانادا - ویزا 724

ارتباط با ما

آدرس و راههای ارتباطی :

- ویزا 724

- شرکت مهاجرتی کاناداپاس

- کاریابی بین المللی مهیار

- شرکت توسعه استارتاپ و سرمایه گذاری i3capital

- دارای مجوزرسمی از وزارت کار و رفاه اجتماعی ایران با شماره ثبت: 103621 

- دارای مجوز رسمی اداره مهاجرت کانادا: ICCRC R520250

با مدیریت مهیار حلاج پور، مشاور و وکیل قانونی RCIC/ICCRC به شماره پروانه R520250

 

دفتر مرکزی (کانادا - تورنتو):

 No.25 Shepard Ave W Suite 300 North York ON M2N 6S6 (مراجعه با رزرو وقت قبلی)

0014168905972 (پاسخ‌گویی: دوشنبه تا شنبه 18:00 الی 02:00 بوقت تهران)

دفتر ایران: 

02122927033 (پاسخ‌گویی: شنبه تا چهارشنبه 10:00 الی 17:00 بوقت تهران) - (پنجشنبه: 10 الی 14:00)

تهران - بزرگراه مدرس شمال، خیابان دستگردی شرقی(ظفر)، جنب بیمارستان علی اصغر، پلاک 199 طبقه سوم، واحد 301 (مراجعه با رزرو وقت قبلی)

واتساپ دفتر ایران:

09124644197 (پاسخ‌گویی: 10:00 الی 18:00 بوقت تهران)

واتساپ کانادا:

14168905972+ (پاسخگویی به پیامهای متنی در واتساپ)

* برای مطالعه روش های اصلی مهاجرت به کانادا، به صفحه مهاجرت کانادا مراجعه بفرمایید.

ایمیل : info[at]visa724.com

ویزا 724

تمامی حقوق این سایت مربوط به ویزا 724 می باشد.