ویزا 724
رزرو وقت مشاوره

خرید بیزینس در کانادا


آخرین بروز رسانی : ۹۹/۰۸/۲۳

 

 

 قیمت خرید بیزینس ‌های مختلف در کانادا

 وقتی قصد شروع یک کسب‌وکار را داشته باشید، معمولاً اولین گام بخاطر تردیدها و سردرگمی در مورد یک انتخاب خوب، سخت‌ترین گام است. خرید بیزینس در کانادا بدون داشتن اطلاعات کافی اصلاً ساده نیست. قیمت تنها بخشی از اطلاعات مورد نیاز است و در واقع شما باید اطلاعات دقیقی در مورد شرایط محاسبه قیمت‌ها و پروسه‌های حقوقی خرید داشته باشید، اینکه بیزینس بدهی، فرار مالیاتی، نقض قوانین و شکایتی نداشته باشد و اینکه راه درست را برای دریافت اقامت همراه با خرید بیزینس انتخاب کنید.

اما در این یادداشت به عنوان سرآغازی بر اطلاعات مورد نیاز جهت خرید بیزینس در کانادا، قصد داریم تا قیمت خرید چند نوع از پرطرفدارترین بیزینس‌های کانادایی را بررسی کنیم. پس اگر در مواردی مانند اینکه قیمت خرید رستوران در کانادا چقدر است؟ قیمت خرید کافه در کانادا چقدر است؟ یا خرید خشکشویی در کانادا چقدر هزینه دارد؟ سوال دارید، این یادداشت تا حد زیادی به شما در رسیدن به پاسخ‌هایی تخمینی کمک می‌کند.

 

 راه‌هایی برای یافتن مواردی جهت خرید بیزینس

 سایت‌های مختلفی در کانادا، با اطلاعات کافی در مورد موقعیت‌ها و موارد موجود، به شما  برای خرید بیزینس در کانادا کمک می‌کنند. شما می‌توانید به کمک این سایت‌ها در بین موارد جستجو کرده و آگهی‌هایی که با شرایط شما مطابقت دارند را انتخاب کنید. البته باید تأکید کرد که این سایت‌ها همگی رسمی و معتبر نیستند و در پروسه خرید بیزینس در کانادا، تنها تا مرحله یافتن موارد به شما کمک می‌کنند. پس از یافتن مورد مناسب برای خرید بیزینس در کانادا از طریق این سایت‌ها، می‌توان با صاحب کسب‌وکار ارتباط برقرار کنید و با مشورت مشاوران حقوقی، وکلا و افراد با تجربه خرید بیزینس را نهایی کنید.

 

کسب و کار در کاناداداشتن یک کسب‌وکار خوب در کانادا می‌تواند رفاه خانواده شما را تضمین کند

 

 

توضیحات آقای مهیار حلاج پور (عضو رسمی قانون‌گذاری مهاجرت کانادا iccrc )

در خصوص خرید بیزینس از طریق برنامه مهاجرتی Owner Operator

 

 

 خرید خشکشویی در کانادا؛ گزینه‌ای مقرون به صرفه

 خشکشویی‌ها که در کانادا از آن‌ها تحت عنوان (Dry Cleaner) یاد می‌شود، درآمد خوبی دارند و این باعث شده تا افراد زیادی برای خرید بیزینس در کانادا به سراغ آن‌ها بروند. در مورد خشکشویی‎‌ها شما ابتکار عمل بیشتری دارید و معمولاً می‌توان با خرید یک خشکشویی قدیمی، خارج از رقابت و بدون ملزومات کافی کار خود را شروع کنید. در صورت خرید بیزینسی با این شرایط، می‌توانید با انجام مجموعه اقداماتی از جمله بروز کردن ملزومات و ماشین‌های خشکشویی، افزایش سرعت کار با افزایش کارمندان، ایجاد خدمات و سرویس‌های جدید برای جذب مشتریان بیشتر و ایجاد خدمات آنلاین، درآمد خود را به‌طور چشمگیری افزایش دهید. قیمت خرید خشکشویی به طور میانگین بین 100 تا 200 هزار دلار است. به طور مثال در حال حاضر می‌توان با پرداخت 49 هزار دلار یک خشکشویی کوچک در استان آلبرتا، 178 هزار دلار یک خشکشویی مناسب در بریتیش کلمبیا و پرداخت 460 هزار دلار یک خشکشویی بسیار بزرگ، مجهز و خوشنام را در استان آلبرتا خریداری کرد.

 

خشکشویی در کانادامشاغل خدماتی در هر شرایطی مشتریان خاص خود را دارند

 

 

 خرید شرکت بازاریابی و تبلیغات در کانادا

 خرید بیزینسی با این عنوان و ماهیت، اصلاً کار ساده‌ای نیست و به شما پیشنهاد می‌کنیم تا در این مورد حتماً با شخص با تجربه و مطلع، مشورت بگیرید. علت این موضوع، پیچیدگی محاسبه میزان ارزش واقعی کسب و کار است. معمولاً برای محاسبه میزان ارزش خرید بیزینسی با این ماهیت، فرمول‌های مختلفی وجود دارد و خریداران ممکن است در این مورد سردرگم شوند. در مجموع بدون پرداختن به این فرمول‌ها (به علت پیچیدگی و گستردگی) می‌توان برخی از اعداد میانگین در این مورد را ذکر کرد. میانگین قیمت 10 شرکت برتر این حوزه که در حال حاضر در لیست فروش قرار دارند، حدود 1میلیون و 500 هزار دلار است. میانگین قیمت 10 شرکت ارزان‌قیمت این حوزه که در حال حاضر در لیست فروش قرار دارند 75 هزار دلار است. همانطور که می‌بینید در این عرصه بازه قیمت‌ها بسیار گسترده است و همین انتخاب را بسیار سخت‌تر می‌کند.

 

شرکتهای بازاریابی در کاناداشرکت‌های بازاریابی نیز رونق خوبی داشته و پرسود هستند

 

 

 پمپ بنزین و مراکز فروش سوخت؛ گزینه‌ای گران‌قیمت اما ارزشمند برای خرید بیزینس در کانادا

 بخاطر تفاوت اساسی سیستم فروش سوخت و بنزین در این کشور، ساختار پمپ بنزین‌ها نیز در کانادا متفاوت با کشور ایران است. در این کشور معمولاً پمپ بنزین‌ها در نقش مراکز خدمات رفاهی ظاهر شده و در کنار فروش سوخت، عملاً یک فروشگاه کوچک یا رستوران نیز دارند. هم متغیر بودن قیمت سوخت و آزادی در تعیین نرخ‌ها و هم برقراری مرکز فروش در کنار این قسم پمپ بنزین‌ها، این مورد از کسب‌وکارها به گزینه ایده‌آلی برای خرید بیزینس در کانادا تبدیل می شوند. البته باید در نظر داشت که عموماً قیمت خرید چنین مراکزی بالاست. به طور مثال در حال حاضر 6 مورد در کانادا، در لیست فروش قرار دارند که مشخصات آن‌ها به شرح زیر است:

 * پمپ بنزین مارک‌دار (دارای فرانشیز فروش سوخت) در ناحیه بلویل استان انتاریو: 6.2 میلیون دلار

 * پمپ بنزین در استان ساسکچوان: حداقل 5 میلیون دلار

 * پمپ بنزین با راندمان کاری بالا در غرب تورنتو: 3.7 میلیون دلار

 * پمپ بنزین در شهر کالدن استان بریتیش کلمبیا: 3.1 میلیون دلار

 * پمپ بنزین برند اسو (Esso) در استان انتاریو: 3 میلیون دلار

 * پمپ بنزین در استان بریتیش کلمبیا: 2.5 میلیون دلار

 همانطور که از مطالعه این لیست مشخص است، قیمت خرید بیزینسی با این ماهیت، قطعاً بالاست اما باید در نظر داشت که صرفه مالی بسیار بالایی دارند.

 

پمپ بنزین در کانادامیزان درآمد شما در این عنوان شغلی وابسته به مسائل مختلفی است

 

 

 فروشگاه و طراحی پوشاک و مد در کانادا

 پوشاک و مد نیز از آن دسته صنایعی هستند که بسیار دیر نسبت به رکودها و بحران‌های اقتصادی واکنش نشان داده و به مشکل برمی‌خورند. این دست تولیدی‌ها و فروشگاه‌های عرضه مستقیم کالا در کانادا نیز وضعیت مطلوبی دارند و گزینه خوبی برای خرید بیزینس در کانادا هستند. اما در مورد خرید مراکز صنعتی، طراحی و تولیدی پوشاک نیز شاهد انتخاب‌های متغیری هستیم و همین موضوع نیاز به تجربه و دانش کافی را تشدید می‌کنند. در کنار یک وکیل توانمند و یک فرد با تجربه در بازار کار کانادا، لازم است تا حتماً شخصی توانا در صنعت مد و پوشاک کانادا را نیز در کنار خود داشته باشید. قیمت‌ها برای خرید بیزینسی با این ماهیت، از حدود 25 هزار دلار آغاز شده و ممکن است تا بیش از 600 هزار دلار نیز برسد. به طور مثال موردی که 30 هزار دلار قیمت دارد، در حد یک خیاطی ساده برای تولید لباس‌های دست‌بافت است و موردی که 600 هزار دلار قیمت دارد، یک کسب‌وکار گسترده تولید پوشاک با بیش از 30 سال سابقه حضور در این بازار است. اینکه کدام‌یک را انتخاب کنید به بودجه و سیاست‌های اقتصادی شما مرتبط است. در مجموع می‌توان گفت میانگین قیمت برای خرید بیزینسی در حیطه مد و پوشاک حدود 350 الی 450 هزار دلار است.

 

 

 خرید کافه در کانادا؛ گزینه‌ای ایده‌آل برای خرید بیزینس در کانادا

 نیازی به توضیح نیست که کافه‌ها در دنیای مدرن و هنجارهای اجتماعی بشر امروز، تا چه حد نقش مهمی دارد و تا چه حد برای عامه مردم اهمیت دارند. در کانادا نیز کافه‌ها رونق زیادی دارند و مردم از اقشار مختلفی با اهداف و انگیزه‌های مختلفی به کافه می‌روند. اگر قرار است یک کافه را برای خرید بیزینس در کانادا انتخاب کنید، باید چند نکته را در مورد قیمت آن در نظر داشت:

 * دقت به بیلان‌های مالی تا حد زیادی به تصمیم‌گیری درست کمک می‌کنند. مهم است صاحب پیشین کافه مطابق اسناد واضحی به شما نشان دهد درآمد سالانه چگونه بوده است. این بر قیمت کافه و تصمیم شما برای خرید بیزینس تأثیر مستقیمی دارد.

 * موقعیت کافه نیز اهمیت زیادی دارد. هر قدر کافه در محیط پر رفت‌وآمدتری باشد و محیط اطراف آن شلوغی و رونق بیشتری داشته باشد، ارزش آن نیز بالاتر خواهد رفت.

 * سایز کافه از نظر بنا و محیط خدمات بدیهتاً بر قیمت آن تأثیر دارد.

 * دکور کافه و قیمت مبلمان کافه را باید در نظر داشت.

 * تجهیزات آشپزخانه و سطح حرفه‌ای بودن آن‌ها، بر قیمت نهایی بیزینس تأثیر دارد.

 موارد فوق تنها بخشی از موارد مهم و حیاتی در خرید کافه هستند و در این مورد بهتر است حتماً از افراد مطلع و مجرب این حیطه مشورت بگیرید. مشورت با وکیل نیز مثل همیشه برای سلامت از اطمینان اسناد و مستندات فروش مهم است. اما در مورد میانگین قیمت خرید بیزینس در کانادا با چنین ماهیتی می‌توان گفت انتخاب‌های بسیار متعددی دارید و این باعث گستردگی بازه قیمت‌ها شده است. به طور مثال می‌توان کار را با یک کافه بیرون‌بر بسیار کوچک شروع کرد که قیمت آن تنها 40 هزار دلار است یا به سراغ فرانچایز یک برند معتبر کانادایی در کافه‌های زنجیره‌ای رفته و مبلغی بیش از 490 هزار دلار بپردازید. در مجموع میانگین قیمت خرید کافه در کانادا بین 250 هزار تا 350 هزار دلار متغیر است.

 

بیزینس کافه در کاناداکافه‌ها در سراسر جهان، همواره مشتریان زیادی دارند. البته در شرایط کرونا تا جدی دچار بحران شده‌اند

 

 

 خرید رستوران در کانادا

 خرید رستوران در کانادا، شباهت زیادی به خرید کافه دارد و تقریباً نکات مشترکی را در این خرید باید در نظر گرفت. به‌خاطر همین همانندی و اشتراک زیاد بین پروسه خرید کافه و خرید رستوران و با توجه به ذکر موارد الزامی در بخش پیشین در این بخش تنها به بررسی قیمت‌ها خواهیم پرداخت. قیمت خرید بیزینسی با این ماهیت در کانادا، متغیرات زیادی دارد. در حال حاضر بیش از 330 رستوران کانادایی در لیست فروش هستند و به‌خاطر شرایط موقتی ناشی از کرونا می‌توان اغلب آن‌ها را با قیمت مناسبی خریداری کرد. کف قیمت برای رستوران‌های کوچک بیرون‌بر از 25 هزار دلار آغاز شده و تا بیش از 5 میلیون دلار، آپشن‌های متنوعی در دسترس هستند. به طور مثال در مورد همین رستوران با قیمت 5 میلیون دلار باید گفت که در عمل یک برند معتبر کشوری در کانادا بوده و آوازه‌ای در سراسر کانادا دارد. میانگین قیمت‌های این بخش بین 500 هزار تا 1 میلیون دلار است.

 

خرید رستوران در کاناداخرید رستوران با یک دید بلندمدت با توجه به رکود ناشی از کرونا، یک انتخاب عالی است

 

برای دریافت توضیحات تکمیلی (برآورد دقیق هزینه ها) در خصوص خرید رستوران می توانید به لینک زیر مراجعه کنید:

خرید رستوران در کانادا

خرید مرکز فروش مشروبات الکلی در کانادا

خرید این بیزینس برای دوستانی که اعتقادات مذهبی دارند توصیه نمی شود.

فروشگاه‌های مشروبات الکلی یکی از معدود مراکز اقتصادی و صنفی هستند که با رکود فاصله داشته و در عمل کمتر تحت تأثیر موقعیت‌های بد اقتصادی قرار می‌گیرند. این مشروبات در کانادا محبوبیت بالایی دارند و همین کمک می‌کند تا همیشه در صدر سبد خرید افراد کانادایی در سنین مختلف باشند. اگر قصد خرید بیزینس در کانادا دارید، بی‌شک این یک انتخاب با مزایا و سود مالی بالاست زیرا خرید و راه‌اندازی مجدد آن هم آنچنان سخت نیست. کافیست تا مجوز فروش مشروبات الکلی را با تأیید چند مرکز دولتی و مراکز نظارت اجتماعی دریافت کنید و برای این در مجموع به بیش از چند روز دوندگی و پیگیری نیاز نیست. اما شرایط کاری متصدیان و صاحبان این مراکز چندان ساده نیست. معمولاً شما به کارمندان چند شیفته نیاز دارید زیرا مدت زمان ارائه خدمات در طول روز زیاد است و شاید نیاز باشد تا بیش از 18 ساعت در روز فروشگاه خود را باز کنید. از طرفی دیگر نیز باید قید تعطیلات آخر هفته و تعطیلات دوره‌ای، مانند تعطیلات سال نو را هم بزنید. شاید بیشتر فشار بر شانه کارگران و کارمندان شیفتی شما باشد اما پرداخت مزایا و خود مدیریت کارمندان نیز همیشه کار آسانی نیست. برای خرید بیزینسی با چنین شرایطی، حتی می‌توان از 30 هزار دلار شروع کرد اما این رقم پرداختی برای یک مرکز بسیار کوچک و ساده است. در حالت معمول با در نظر گرفتن میانگین‌ها و حداقل‌هایی برای این کار، بازه قیمت خرید بیزینسی با اندازه و فروش مناسب، بین 200 تا 500 هزار دلار است. به طور مثال در حال حاضر موارد در استان آلبرتا یک مورد کوچک با قیمت 100 هزار دلار، یک مورد مناسب دیگر در این استان اما با شهرت و سابقه طولانی با قیمت 925 هزار دلار و مورد دیگری در استان مانیتوبا با فروش بسیار بالا و موقعیت عالی با قیمت 850 هزار دلار در دسترس است.

 

مشروبات الکی پر سود در کانادااین یک تجارت و کسب‌وکار پرسود است که در برابر بحران‌های اقتصادی مقاومت خوبی دارد

 

 

 داروخانه؛ در شرایط کرونا گزینه‌ای کم‌ریسک برای خرید بیزینس در کانادا

 با توجه به وضعیت کرونا، یکی از بهترین و کم‌ریسک‌ترین بیزینس‌ها برای خرید، داروخانه است. اگر یک داروخانه را برای خرید بیزینس در کانادا مد نظر دارید، باید برخی نکات خاص را مد نظر داشته باشید. قبل از هر چیز باید بدانید که کانادا و نظام درمان این کشور، مانند هر کشور دیگری قوانین خاصی در مورد داروخانه‌ها دارد و برای خرید و تملیک یک داروخانه باید شرایط خاصی رعایت شود. هرچند پرداختن به تمام این شرایط ممکن نیست اما در مجموع می‌توان گفت حضور داروسازان و افراد متخصص در نقش کارمند الزامی است. همین موضوع باعث می‌شود تا قدری هزینه دستمزد کارمندان داروخانه بالاتر از سایر کسب‌وکارها باشد. قیمت خرید داروخانه در کانادا از حدود 100 هزار دلار آغاز شده و تا 900 هزار دلار نیز می‌رسد. در یک نگاه کلی با سرمایه حدودی 600 هزار دلار می‌توان یک داروخانه مجهز و مناسب با موقعیتی خوب را خریداری کرد.

 

خرید داروخانه در کاناداخرید داروخانه یک آپشن کم‌ریسک است

 

 

 خرید یک بیزینس در کانادا به تنهایی منجر به دریافت اقامت نمی شود و باید بیزینس پلن دقیق و به طور کلی برنامه ریزی دقیقی برای دریافت اقامت داشته باشید. از این رو می توانید بر روی خدمات حرفه ای ما برای خرید بیزینس حساب کنید که پلن دقیقی برای دریافت اقامت شما داشته باشیم.

 

 سازمان مهاجرتی کاناداپاس (visa724.com)، به مدیریت عاملی عضو رسمی شورای قانونگذاری مهاجرت کانادا، آقای مهیار حلاج پور با داشتن مجوزهای لازمه از وزارت کار و رفاه اجتماعی ایران و مجوز رسمی از  ICCRC ، تا بحال صدها پرونده موفق و قانونی مهاجرتی داشته است.

 

 همراهان گرامی، برای بهره مندی از ارزیابی تخصصی شرایط شما، اقدام به تکمیل  فرمهای ارزیابی رایگان نمایید، یا اگر قصد جدی برای مهاجرت یا دریافت ویزا دارید؛ می‌توانید به صفحه رزرو وقت مشاوره مراجعه نمایید تا از مشاوره عضو رسمی شورای قانونگذاری مهاجرت کانادا بهره مند شوید. همچنین می‌توانید با مراجعه به صفحه درباره ما و مطالعه آن، اطلاعات تماس دفاتر ما را دریافت نموده و از اعتبار و مجوزهای ما اطمینان حاصل نمایید.

 

 

مطالب پیشنهادی:

 

استارتاپ ویزای کانادا

درباره ویزای کانادا همه چیز بدانید

ویزای اقامت دائم کانادا

مهاجرت به کانادا

وکیل مهاجرت

> نگاه اجمالی زندگی در کانادا

> مشاغل پر در آمد کانادا سال 2020

> بازار کار کانادا در شرایط کرونا

> اقامت از طریق خرید بیزینس در کانادا

> خرید رستوران در کانادا

 

 

 مطالب مندرج در وب سایت حاضر به منظور اطلاع رسانی و افزایش دانش مخاطبین عزیز وبسایت حاضر و سایر شبکه های اجتماعی است. اگر چه اخبار و مطالب منتشره با نهایت دقت نویسنده مکتوب گردیده، ولی همچنان می تواند دستخوش تغییرات مرور زمان بوده و یا عاری از اشتباه انسانی نباشند.
بدیهی است برداشت و مشورت‌های حقوقی نهایی صرفا در چارچوب موضوع مورد مشاوره با شخص آقای مهیار حلاج پور ممکن بوده و توصیه می‌شود.
مدیریت و همکاران مجموعه حقوقی کاناداپاس و کاریابی بین‌المللی مهیار مسئولیتی در خصوص اقدامات خواننده با استناد به مطالب مندرج در وب سایت حاضر و سایر شبکه های اجتماعی نداشته و مسئولیت مجموعه صرفا محدود به چارچوب قرارداد منعقده با موکلین مجموعه باقی خواهد ماند.

 


مشاوره رایگان/پرسش و پاسخ


همراهان گرامی، در این قسمت میتوانید سوالات خود را مطرح نمایید. در اولین فرصت پاسخگوی شما خواهیم بود.(نمایش عمومی)


فرمهای ارزیابی رایگان
مشاوره اخذ ویزا اقامت و مهاجرت

ارتباط با ما

آدرس و راههای ارتباطی :

- سازمان حقوقی مهاجرتی کاناداپاس

- کاریابی بین المللی مهیار

با مدیریت، مهیار حلاج پور عضو رسمی قانونگذاری مشاورین مهاجرت کانادا

دارای مجوزرسمی از وزارت کار و رفاه اجتماعی ایران

دارای مجوز ICCRC (شورای قانونگذاری مهاجرت کانادا).

 

دفتر مرکزی (کانادا - تورنتو):

25 Sheppard Avenue West
suite 300
M3n 6S6 (مراجعه با رزرو وقت قبلی)

 

ارتباط مستقیم و رایگان با دفتر کانادا از شماره تهران:

02182802280 (پاسخگویی: دوشنبه تا شنبه 18:00 الی 02:00 بوقت تهران)

واتساپ دفتر کانادا:

0014168905972 (پاسخ‌گویی: دوشنبه تا شنبه 18:00 الی 02:00 بوقت تهران)

 

دفتر تهران: 

02128421010 (پاسخ‌گویی: شنبه تا چهارشنبه 10:00 الی 18:00 بوقت تهران) - (پنجشنبه ها: 10 الی 14:00)

واتساپ دفتر ایران:

09124644197 (پاسخ‌گویی: 10:00 الی 18:00 بوقت تهران)

 

بدلیل مشکلات بیماری، تا اطلاع ثانوی، از برگزاری جلسات حضوری در دفاتر ایران معذوریم. می‌توانید با شماره های تماس در ارتباط باشید.

 

> برای بهره مندی از تخفیفات و اخبار جدید مهاجرت، صفحه اینستاگرام ما را دنبال کنید.

ایمیل : info[at]visa724.com

ویزا 724

تمامی حقوق این سایت مربوط به ویزا 724 می باشد.