مهاجرت آمریکایی ها به کانادا


آخرین بروز رسانی : ۰۰/۰۶/۲۸

 

 

 چرا آمریکایی‌ها علاقه‌مند مهاجرت به کانادا هستند؟

 آمریکا به عنوان یک ابرقدرت اقتصادی و سیاسی، سرزمین رویاهاست و در این موضوع هیچ شکی نیست اما آنچنان که آمارها و حقایق نشان می‌دهند بسیاری افراد حاضرند تا برای مهاجرت به کانادا، به سرزمین رویاها پشت کنند! شاید در نگاه اول کمی عجیب به نظر برسد اما این همسایه سردخو، حتی در ذهن بسیاری از مردم خود آمریکا، گویا سبقت را در آرامش، امنیت، رفاه و پیشرفت ربوده و حالا به عنوان یکی از معدود مقاصدی است که شاهد مهاجرت گسترده آمریکایی‌ها به آن هستیم. اما به راستی چرا آمریکایی‌ها علاقمند مهاجرت به کانادا هستند؟ آیا مهاجرت به کانادا باعث زندگی در فضای اجتماعی بهتری نسبت به آمریکا می‌شود؟ چه چیز باعث برتری کانادا نسبت به آمریکا در امر مهاجرپذیری خواهد شد؟ این قبیل پرسش‌ها انگیزه‌ای شد تا در مقاله ای جدید و مجزا، این بار با تمرکز بر مهاجرت به کانادا توسط شهروندان آمریکا کنارتان باشیم.

برای مطالعه روشهای اصلی مهاجرت کانادا به صفحه مهاجرت به کانادا مراجعه نمایید.

 

 آب و هوا و فرهنگ

ایالات متحده و کانادا کشورهای بزرگی هستند که از اقیانوس آرام تا سواحل اقیانوس اطلس گسترده شده اند، بدین معنا که آب و هوا و فرهنگ هر کدام از ایالت یا استان های آن بسیار متفاوت است. به طور کلی ایالات متحده متراکم تر و گرمتر از کانادا است و به خط استوا نیز نزدیکتر است.

 

فضای سیاسی کانادا

 

 

آیا این موضوع واقعیت دارد که آمریکایی ها به کانادا مهاجرت می کنند؟

 ممکن است برخی افراد با علاقه خاصی که نسبت به آمریکا و لایف‌استایل آمریکایی دارند، در ابتدا منکر این موضوع شده و راضی نباشند تا خراشی هرچند کوچک، بر چهره رویای آمریکایی وارد شود اما کمی سطح اینترنت را که بگردید و مصاحبه‌های مختلف خبرگزاری‌های معتبر را بخوانید، متوجه خواهید شد اساساً مهاجرت به کانادا در بین شهروندان آمریکا، طرفداران پر و پا قرصی دارد. پس سوای اینکه انگیزه مهاجرت آمریکایی ها به کشور کانادا چیست و چه چیز شهروندان آمریکا را راغب به مهاجرت به کانادا می‌کند، باید پذیرفت که این یک واقعیت انکارناپذیر است. مهاجرت به کانادا خراشی کوچک اما دردناک بر سیمای پر زرق و برق رویای آمریکایی است.

 

برای مشاهده ویدئو های آموزشی مهاجرت، صفحه اینستاگرام ما را دنبال کنید.

 

lمطلب پیشنهادی : چگونه وکیل مهاجرت خود را انتخاب کنید؟

به آمریکا مهاجرت کنم یا به کانادا؟

روایت‌ها و مهاجران سخن می‌گویند: "آمریکا شباهت زیادی به آن دسته از آشنایانی دارد که شاید در هنگام آمدن به خانه شما تعداد زیادی هدیه و سوغات به همراه داشته باشند اما هر بار با آمدن و زیادی صمیمی بودن، کل فضای خانه شما را اشغال و نامرتب می‌کنند؛ با نهایت صمیمیت نیز بدون هیچ ادبیات رسمی و مؤدبانه‌ای روی دوش شما زده و شوخی می‌کنند. اما کانادا احتمالاً همان آشنایی است که در هنگام آمدن هدیه‌ای به همراه ندارد، کمی رسمی برخورد می‌کند، شاید تا حدودی کم‌صحبت باشد اما در سخن گفتن با او متوجه وقار، احترام و تدبیر بیشتری خواهید شد". این توصیفی است که کیمبرلی بنکس، به عنوان یکی از نویسندگان نشریه معتبر (Insider) در مورد تفاوت‌های آمریکا و کانادا بیان می‌کند؛ او خود نیز یکی از شهروندان آمریکایی است که سال‌ها پیش مهاجرت به کانادا را برای ادامه زندگی خود انتخاب کرده و اکنون در مورد این انتخاب خود خوشحال است. اما کیمبرلی برای مهاجرت از آمریکا به کانادا صراحتاً چه دلایلی دارد؟ 

 

کانادا مهاجر پذیرتر از آمریکا

کانادا مهاجران زیادی را به خصوص در سال های اخیر پذیرفته است. این تفاوت خاص، مهاجر پذیری کانادا نسبت به آمریکا هیچ زمان به اندازه الان آشکار و واضح نبوده است! کانادایی ها بیشتر از آمریکا از پناهندگان و مهاجران استقبال می کنند.

به گفته NPR ، "کانادایی ها مهاجرت را برای موفقیت اقتصادی کشورشان بسیار مهم می دانند. این کشور مهاجران زیادی را دعوت کرده است که همین باعث شده است که یک پنجم کانادایی ها از مهاجران باشند".

مهاجران با عنوان "کانادایی های جدید" به این کشور وارد می شوند و با هدف اخذ اقامت این کشور و زندگی دائم مراحل مهاجرتی خود را شروع و سپری می کنند.

کریس الکساندر، وزیر مهاجرت، پناهندگان و شهروندی کانادا باتوجه به آمار سال 2013 تا 2015 ، به NPR گفت: "بزرگترین تفاوت بین ایالات متحده و کانادا این است که ما سیستم مهاجرت خود را به طور مداوم و فشرده، به مدت یک دهه برای مردم مختلف از سراسر جهان با برنامه های مختلفی ارائه کرده ایم. "

 

در کانادا از جنجال‌های سیاسی خبری نیست

 ممکن نیست بتوانید به آزادی‌های سیاسی و اجتماعی در آمریکا خرده بگیرد اما به فضای سیاسی آن چرا. بخصوص از هنگام سر کار آمدن ترامپ در آمریکا، مسائل، چالش‌ها و تقابل‌های سیاسی بوی خشم گرفته و در عمل جنجال‌های سیاسی به بخشی ناخوشایند از زندگی آمریکایی بدل شده است؛ البته حتی پیش از سر کار آمدن ترامپ نیز با نگاهی به تاریخ دو کشور متوجه خواهید شد که اساساً آمریکایی‌ها بیشتر به جنجال‌های سیاسی عادت دارند. همین آرامش بیشتر در موضوعات سیاسی و دورتر بودن جامعه از پدیده سیاست‌زدگی باعث شده تا آمریکایی‌ها مهاجرت به کانادا را دوست داشته باشند. رقابت‌های انتخاباتی آرام‌تر، مشارکت مسالمت‌آمیزتر مردم با سیاستمداران و اجتناب از التهاب و تشویش در فضای اجتماعی باعث شده تا کانادا فضای اجتماعی آرام‌تری داشته باشد.

 

آمریکارشد اقتصادی کند کانادا اما با آرامش بیشتر نسبت به آمریکا

 

در کانادا بر خلاف آمریکا، خبری از دیوارهای بلند نیست

 کسی نمی‌تواند منکر حساسیت کانادا نسبت به جذب صحیح مهاجران و ایستادگی در برابر سیل پناهجویان شود اما موضوع این است که در کانادا خبری از دیوار نیست؛ مهاجرت به کانادا برای همه ساده نیست اما غیر ممکن هم نیست. چه پیش از ترامپ و با سختگیری نسبت به مسلمانان و ساکنان خاورمیانه و چه بعد از ترامپ و اجرای فرمان ممنوعیت مسافرت و ویزا مسلمانان (Muslim travel ban) سفر به آمریکا برای ساکنان خاورمیانه هیچگاه آسان و دلپذیر نبوده است. کافیست تا به عنوان یک مهاجر در آمریکا ساکن باشید، سرزمین مادری شما یکی از کشورهای داخل لیست تراول بن ترامپ باشد و نیاز باشد تا خانواده خود را ملاقات کنید؛ در آن هنگام قطعاً خودتان متوجه دیوار بلندی که به دور مرز‌های آمریکا کشیده شده است خواهید شد. در مقابل اما کانادا نه‌تنها با دیوار سخت و محکم از مسافران و مهاجران پذیرایی نمی‌کند بلکه آغوش بازی برای پذیرش مهاجران خارجی با شرایطی منطقی دارد. در ورود به کانادا و خروج از آن نیازی نیست تا درگیر با تنش‌های امنیتی شدید شده و هفت‌خوان رستم را پشت سر بگذارید؛ در حالی که گاهاً حتی خود شهروندان درجه اول آمریکایی نیز به علل مختلفی در خروج از آمریکا و ورود به آن شاهد تنش‌های امنیتی، بازجویی و بازداشت‌های سختگیرانه هستند. دولت این کشور به جای تهدید قلمداد کردن مهاجرت به کانادا و تلاش برای محدود و متوقف ساختن آن تلاش کرده تا با معرفی پلن‌های مهاجرتی متنوع و معیارهای سیاسی مختلف، حتی کمبود نیروی کار خود را به کمک همین مهاجران جبران سازد. دولت کانادا با سیاست‌های کلان و خرد در عرصه مهاجرپذیری توانسته مهاجرت به کانادا را به یک بازی برد-برد برای مهاجران و جامعه کانادا تبدیل کند.

یکی از مهمترین مقایسه ها انتخاب  سرمایه گذاری در کانادا یا آمریکا ست.

 

آمریکا آمریکا، انگلیس و کانادا؛ سه کشور با فرهنگ‌های نزدیک اما فرسنگ‌ها فاصله در فضای سیاسی و اجتماعی

 

مسافرت در سطح کشور کانادا آسان است

 یکی دیگر از انگیزه‌های مهاجرت به کانادا، راحتی بیشتر در استفاده از وسایل حمل و نقل است. مسافرت با قطار در کانادا نیز مانند آمریکا هزینه بالایی دارد اما در مجموع سیستم حمل و نقل عمومی دایره پوشش بهتری دارد. خط آهن (Trans-Canada) و (VIA) به شما این امکان را می‌دهند تا در کمترین زمان به نقاط دوردست کشور دسترسی داشته باشید اما در آمریکا این موضوع با مخاطرات، هزینه و زمان بیشتری همراه است. سوای بحث خطوط آهن و ریل‌ها، در مجموع مساحت و پوشش کمتر مناطق شهری در کانادا کمک کرده تا حمل و نقل سراسری و سفر در این کشور ساده‌تر باشد.

 خدمات بهداشتی بهتر در کانادا نسبت آمریکا

 مهاجرت به کانادا نیز، شهروندان آمریکا را به رویای خدمات بهداشتی رایگان نمی‌رساند؛ رویایی که با زندگی در آمریکا متوجه اهمیت آن در بین شهروندان این کشور خواهید شد. کانادا نیز بیمه تأمین اجتماعی و خدمات بهداشتی رایگان ندارد اما در عین حال یک بیمه درمانی سراسری دارد. هزینه بیمه از طریق مالیات‌های شخصی و شرکتی تأمین خواهد اما تا زمانی که کارت سلامت خود را در دست داشته باشید، نیازی نیست تا برای هر بیمارستان و مطب متفاوت، هزینه‌های ریز و درشت دیگری بپردازید زیرا بیمه درمان در کانادا یکپارچه است. هزینه ویزیت، سونوگرافی، بستری یا هر خدمت عمومی دیگری با در دست داشتن کارت سلامت رایگان است و در صورت نیاز به خدمات بهداشتی اختصاصی مانند داشتن یک اتاق خصوص در بیمارستان هزینه‌های اضافی از بیمار دریافت خواهد شد. این در حالی که است متأسفانه درمان در آمریکا نه‌تنها هزینه بسیار زیادی داشته و بسیاری از شهروندان از پوشش‌های حمایتی در این بخش محروم هستند، بلکه خود پدیده بیمه‌های درمانی نیز گیج‌کننده بوده و در اغلب موارد حتی با وجود داشتن یک بیمه، مجبور به پرداخت هزینه سنگینی برای امور بهداشتی خواهید شد.

 

مرزنشینان آمریکایی بسیاری از مرزنشینان آمریکایی برای اموری مانند تحصیل به کانادا می‌روند

 

 با محدودیت در حمل سلاح، زندگی در کانادا آرام‌تر است

 دو موضوع باعث شده تا استفاده از اسلحه برای اقدامات بزهکارانه و ارعاب مردم در کانادا کمتر از آمریکا باشد؛ سختگیری بیشتر دولت کانادا نسبت به حمل سلاح و فرهنگ بالاتر مردم کانادا در زمینه تملک و به کارگیری اسلحه. یکی از نگرانی‌هایی که باعث می‌شود شهروندان آمریکایی، مهاجرت به کانادا را به عنوان یک آپشن منطقی قلمداد کنند، زندگی به دور از تشویش و اضطراب ناشی از حمل اسلحه در شهرهاست. آمار و ارقام نیز در این مورد به روشنی رأی به نفع کانادا می‌دهند. به عنوان مثال مطابق یک بررسی انجام شده توسط چند نشریه و شبکه تلویزیونی معتبر در جهان، در سال 2017، هفتاد و سه درصد قتل‌های صورت گرفته در آمریکا با اسلحه بوده است در حالی که این رقم برای کانادا تنها 38 درصد است! یعنی چیزی حدود نصف میزان قتل‌های صورت گرفته با اسلحه در آمریکا. یک آمار جالب دیگر در این زمینه، که البته منبع چندان موثقی ندارد نشان می‌دهد تعداد سلاح‌های شهروندان آمریکایی بیشتر از تعداد اسلحه‌های موجود در دست ارتشیان کانادایی است! با وجود چنین آمار و ارقامی، بدیهی است که شهروندان آمریکایی، بخصوص شهروندان برخی از ایالت‌های خاص، میل بالایی برای مهاجرت به کانادا داشته باشند. اگر مهاجرت به کانادا به معنی رسیدن به آرامش بیشتری باشد، در هر کجای زمین که باشید، آن را انتخاب می‌کنید؛ حتی آمریکا.

 

حمل سلاحقانون و مقررات مربوط به حمل سلاح، سال‌هاست یکی از مباحث چالش‌برانگیز در سیاست آمریکا هستند

 

 قوانین سختگیرانه کمتر کانادا، آزادی‌های شهروندی بیشتر

 در کانادا شاهد قوانین سختگیرانه کمتری هستیم و افراد آزادی بیشتری را از سنین کمتر تجربه می‌کنند؛ به همان میزان که در امور بزهکارانه مانند حمل اسلحه، قوانین کانادایی سختگیر هستند، در ارائه آزادی‌های شهروندی عملکرد ملایم و منطقی دارند. به طور مثال در حالی که حداقل سن مصرف الکل در قریب به اتفاق ایالت‌های آمریکا، 21 سال است، در کانادا در اغلب مناطق شاهد حداقل سن 19 سال و در ایالت‌های آلبرتا، کبک و مانیتوبا حداقل سن 18 سال است. البته این تنها گوشه‌ای از این قسم آزادی‌ها در کاناداست. اگر نیازی باشد تا اشاره بیشتری در این مورد داشته باشیم، می‌توان به آزادی استفاده از ماریجوانا در کانادا رفته آن را با ممنوعیت کامل آن در بسیاری از ایالت‌های کانادا مقایسه کنیم. رویکردهای قانونی ملایم‌تر و برخوردهای قانونی منطقی‌تر با این دست مسائل باعث شده تا شهروندان آمریکا نسبت به مهاجرت به کانادا علاقه نشان دهند.

 

حمل سلاح در کاناداآنچنان که در تصویر مشخص است، حمل سلاح در کانادا با سختگیری شدیدی از سوی قوانین همراه است

 

 آرامش بیشتر در سیستم اقتصادی کانادا

 آمریکا سرزمین فرصت‌های اقتصادی و سکوی پرتابی برای رسیدن به رویاهای دور و دراز در امور سرمایه‌گذاری و کسب و کار است. اما در کنار این نکته در نظر داشته باشید که ریسک سرمایه‌گذاری در آمریکا به مراتب بالاتر از ریسک آن در کاناداست. کانادا محیط اقتصادی پایدارتری دارد که در عین رشد کندتر نسبت به آمریکا، شانس کمتری نیز برای سقوط دارد. این آرامش بیشتر در بازار کانادا برای بسیاری افراد خوشایند است و به انگیزه‌ای برای مهاجرت به کانادا بدل خواهد شد. اگر خواهان رشد انفجاری و رویایی هستید، آمریکا فضای بهتری برای شماست اما در عین حال مد نظر داشته باشید که شانس سقوط‌های سخت و ناگهانی نیز وجود دارد. البته علاوه بر سقوط‌های ناگهانی و کلی که باعث ترس از بازار و اقتصاد آمریکا می‌شوند، خود بازار آمریکا نیز رقابتی‌تر است و برای موفقیت در آن به دانش، تجربه و ممارست بیشتری احتیاج دارد؛ برای ماندن در دور تند رقابت بازار آمریکا نیازمند تلاش بیشتری هستید. مهاجرت به کانادا رشد کندتر اما با آرامش بیشتری را به شما پیشنهاد می‌کند.

 

آمریکا و کانادابرای درک تفاوت فضای سیاسی و اجتماعی آمریکا و کانادا به تفاوت‌های این دو شخص توجه کنید

 

قانون کار بهتر انگیزه دیگری برای مهاجرت به کانادا

 انگیزه دیگری که حتی شهروندان آمریکایی را در مورد مهاجرت به کانادا ترغیب می‌کند، قانون کار بهتر و حمایت بیشتر قانون از کارگران و کارمندان در برابر کارفرمایان است. هرچند ارائه توضیحات دقیقی برای علل این موضوع قدری زمانبر است و باعث طولانی شدن متن خواهد شد اما به طور اجمالی می‌توان به مسئله حداقل دستمزد اشاره کرد. در آمریکا نرخ رسمی حداقل دستمزد به طور میانگین 7.25 دلار است اما در کانادا شاهد نرخ 11.25 دلار برای حداقل دستمزد هستیم. نرخ‌های گفته شده برای هر ساعت از کار بیان شده است. بدیهی است که غیر از مورد فوق موارد دیگری باعث حمایت بیشتر از نیروی کار در کانادا می‌شوند و این انگیزه خوب و محکمی برای مهاجرت به کاناداست.

 

تعطیلات کاری کانادا بیشتر از آمریکا

از نظر بررسی زمان کار، آمریکایی ها بیشتر از کانادایی ها کار می کنند. زمان تعطیلات کانادا شبیه به زمان اروپا است. به گفته HR Daily Advisor ، به کارمندان کانادایی هر پنج ساعت 30 دقیقه استراحت داده می شود. اگرچه به کارکنان آمریکایی نیز استراحت داده می شود، اما کانادایی ها به نسبت آمریکایی ها زمان استراحت بیشتری دارند.

در مورد زمان تعطیلات بستگی به این دارد که چند سال است کارمند کار می کند، اما کانادایی ها با سابقه یک سال کار، دو هفته مرخصی با حقوق دارند. پس از پنج یا شش سال کار، این تعداد به سه هفته می رسد. در ایالات متحده، معمولاً حقوق بسیار کمتری به کارمندان داده می شود. در واقع، ایالات متحده به طور قانونی شرکت ها را ملزم به ارائه تعطیلات با حقوق نمی کند و به گفته مارکت واچ، حتی زمانی که کارکنان آن را دریافت می کنند، اکثر آنها حتی از آن استفاده نمی کنند!

 

مهیار حلاج پور - ویزا 724

من، مهیار حلاج پور (Mahyar Hallajpour)
عضو رسمی شورای قانون‌گذاری امور مهاجرت کانادا، مشاور رسمی مهاجرت کانادا ICCRC/RCIC ، یا اصطلاحا وکیل مهاجرت، به شماره پروانه R520250 هستم.

زندگی من صرف این می شود که اطمینان حاصل کنم، ممتازترین خدمات تخصصی حقوق مهاجرت کانادا را دریافت می کنید.

من در طول سالیان فعالیتم، بانی توسعه بیش از یکصد شرکت در کانادا بوده ام و امروز تمام این خدمات در غالب  شرکت سرمایه گذاری و توسعه استارتاپ و بیزینس i3 Capital در اختیار متقاضیان و موکلین عزیز است.

ویزا 724 (VISA724.com) و شرکت مهاجرتی کاناداپاس، با مدیرعاملی و نظارت مستقیم اینجانب، اداره می شود.

مجموعه شرکتهای ما، دارای مجوزهای ذیل است:

  • شرکت مهاجرتی کاناداپاس،  با مجوز رسمی اداره مهاجرت کانادا به شماره ثبت: 002782433
  • شرکت توسعه بیزینس و شتاب دهنده i3 Capital ، با مجوز رسمی از دولت فدرال کانادا: به شماره ثبت 003223957
  • شرکت کاریابی بین المللی مهیار،  با مجوز وزارت کار ایران: به شماره ثبت 103621 

دریافت اطلاعات تماس و اطمینان از مجوز های ما، با مراجعه به صفحه > درباره شرکت مهاجرتی ما

 

 

مطالب پیشنهادی:

استارتاپ ویزای کانادا

ویزای کانادا

ویزای اقامت دائم کانادا

وکیل مهاجرت

> هزینه های مهاجرت به کانادا

> نگاه اجمالی زندگی در کانادا

> سرمایه‌ گذاری در کانادا

> سرمایه گذاری در کانادا یا استرالیا

> مشاغل پر در آمد کانادا در سال 2020

مهاجرت کانادا با ثبت شرکت

اقامت با استارت آپ و کارآفرینی

مهاجرت کارخانه داران به کانادا

 مطالب مندرج در وب سایت حاضر به منظور اطلاع رسانی و افزایش دانش مخاطبین عزیز وبسایت حاضر و سایر شبکه های اجتماعی است. اگر چه اخبار و مطالب منتشره با نهایت دقت نویسنده مکتوب گردیده، ولی همچنان می تواند دستخوش تغییرات مرور زمان بوده و یا عاری از اشتباه انسانی نباشند.
بدیهی است برداشت و مشورت‌های حقوقی نهایی صرفا در چارچوب موضوع مورد مشاوره با شخص آقای مهیار حلاج پور ممکن بوده و توصیه می‌شود.
مدیریت و همکاران مجموعه حقوقی کاناداپاس و کاریابی بین‌المللی مهیار مسئولیتی در خصوص اقدامات خواننده با استناد به مطالب مندرج در وب سایت حاضر و سایر شبکه های اجتماعی نداشته و مسئولیت مجموعه صرفا محدود به چارچوب قرارداد منعقده با موکلین مجموعه باقی خواهد ماند.


سوالات متداول


هزینه زندگی و تحصیل در کانادا بیشتر است یا آمریکا؟

هزینه زندگی اجاره بها و شهریه دانشگاه‌ها برای تحصیل در کانادا کمتر از آمریکاست. دلار آمریکا گران تر از دلار کاناداست

وضعیت اقتصادی آمریکا بهتر است یا کانادا؟

آمریکا به واسطه جمعیت بیشتری که به نسبت کانادا دارد، شرایط اقتصادی بهتر و پویا تری نسبت به کانادا دارد اما متاسفانه به علت تبعیض نژادی که در ایالت های آمریکا موج می زد، اقتصاد کانادا آرامش بیشتری برای مهاجران دارد


مطالب پیشنهادی


مقایسه سرمایه گذاری در کانادا و آمریکا
مقایسه سرمایه گذاری در کانادا و آمریکا
ثبت نام لاتاری آمریکا، آموزش تصویری و قدم به قدم
ثبت نام لاتاری آمریکا، آموزش تصویری و قدم به قدم
معرفی شرایط و هزینه های بهترین راههای مهاجرت به کانادا در 2021
معرفی شرایط و هزینه های بهترین راههای مهاجرت به کانادا در 2021

مشاوره رایگان/پرسش و پاسخ


همراهان گرامی، در این قسمت میتوانید سوالات خود را مطرح نمایید. در اولین فرصت پاسخگوی شما خواهیم بود.(نمایش عمومی)


مشاوره اخذ ویزا اقامت و مهاجرت به کانادا - ویزا 724

ارتباط با ما

آدرس و راههای ارتباطی :

- ویزا 724

- شرکت مهاجرتی کاناداپاس

- کاریابی بین المللی مهیار

- شرکت توسعه استارتاپ و سرمایه گذاری i3capital

- دارای مجوزرسمی از وزارت کار و رفاه اجتماعی ایران با شماره ثبت: 103621 

- دارای مجوز رسمی اداره مهاجرت کانادا: ICCRC R520250

با مدیریت مهیار حلاج پور، مشاور و وکیل قانونی RCIC/ICCRC به شماره پروانه R520250

 

دفتر مرکزی (کانادا - تورنتو):

 No.25 Shepard Ave W Suite 300 North York ON M2N 6S6 (مراجعه با رزرو وقت قبلی)

0014168905972 (پاسخ‌گویی: دوشنبه تا شنبه 18:00 الی 02:00 بوقت تهران)

دفتر ایران: 

02122927033 - 02128421010 (پاسخ‌گویی: شنبه تا چهارشنبه 10:00 الی 17:00 بوقت تهران) - (پنجشنبه: 10 الی 14:00)

تهران - بزرگراه مدرس شمال، خیابان دستگردی شرقی(ظفر)، جنب بیمارستان علی اصغر، پلاک 199 طبقه سوم، واحد 301 (مراجعه با رزرو وقت قبلی)

واتساپ دفتر ایران:

09124644197 (پاسخ‌گویی: 10:00 الی 18:00 بوقت تهران)

واتساپ کانادا:

14168905972+ (پاسخگویی به پیامهای متنی در واتساپ)

* برای مطالعه روش های اصلی مهاجرت به کانادا، به صفحه مهاجرت کانادا مراجعه بفرمایید.

ایمیل : info[at]visa724.com

ویزا 724

تمامی حقوق این سایت مربوط به ویزا 724 می باشد.