مهاجرت از طریق خرید امتیاز فرانچایز در سال 2021


آخرین بروز رسانی : ۰۰/۰۶/۱۱

 

 

 نگاهی به 10 گزینه جذاب برای خرید فرانچایز در کانادا

 در یکی دیگر از سری یادداشت‌هایی که بر جنبه اقتصادی امور بیش از جنبه حقوقی آن تأکید دارند، میزبان توجهات شما هستیم. بر مبنای تجربه تیم توسعه بیزینس خود در کانادا، این بار قصد داریم تا بر جنبه اقتصادی و اطلاعات مالی خرید فرانچایز در کانادا تمرکز کنیم. در سیستم کسب‌وکار کانادا و برخی دیگر از کشورهای اروپایی و آمریکایی، اساساً خرید فرانچایز و افتتاح شعبه‌ای از برندهای معروف و شبکه‌ای، یک راه‌حل منطقی و مناسب برای برپایی یک کسب‌وکار پر سود است. در ادامه توضیحات بیشتری در مورد ماهیت حقوقی و ساختار اقتصادی آنچه فرانچایز نامیده می‌شود خواهیم داشت اما به طور اجمالی باید گفت شما با خرید فرانچایز در کانادا یا هر کشور دیگری، در عمل سرمایه خود را صرف خرید حق استفاده از یک برند کرده و به پشتوانه آن برند، به سوددهی دست پیدا می‌کند. خرید فرانچایز در کانادا بسته به عوامل مختلفی، شرایط متغیری دارد که خریدار باید در هنگام خرید به دقت از آن مطلع شود. اگر یکی از اشخاص متقاضی مهاجرت به کانادا هستید که توان مالی بالایی دارد، بد نیست تا این اطلاعات ارائه شده در مورد خرید فرانچایز در کانادا را مطالعه کنید. بی‌شک حاوی نکات ارزشمندی برای شما خواهد بود.

تمامی خدمات مهاجرت کانادا در ویزا 724 با مدیریت خوشنام ترین وکیل و مشاور قانونی مهاجرت کانادا (آقای مهیار حلاج پور) با دانش تیم تخصصی توسعه بیزینس و استارتاپ در کانادا و تجربه بیش از 1000 پرونده موفق توسعه بیزینس و مهاجرت، انجام‌ می شود. بسیار مهم است که بدانید مشاور شما همراه با داشتن مجوزها و دانش کافی در امور مهاجرت، دانش و تجربه توسعه و راه اندازی بیزینس در کانادا دارد. برای مشاهده مجوزهای ما در ایران و کانادا؛ می توانید صفحه درباره ما را مطالعه بفرمایید.

با خرید یک فرانچایز میتوانید در قالب برنامه های کارآفرینی و ثبت شرکت برای مهاجرت برنامه ریزی کنید. معمولا برای خرید یک فرانچایز مناسب که ارزش خرید داشته باشد و بتوانید با آن ویزا درخواست کنید به بیش از 200 هزار دلار کانادا، نیاز دارید.

مراحل انجام پروسه مهاجرت از طریق خرید فرانچایز: (به اختصار)

1. دریافت مشاوره تلفنی یا حضوری برای بررسی شرایط شما و تشخیص اینکه برای این برنامه مهاجرتی مناسب هستید یا خیر.

2. پس از بررسی شرایط، حداکثر میزانی که می‌توانید برای گرفتن امتیاز یک فرانچایز هزینه کنید را، به ما اعلام می کنید.

3. پس از امضای قرارداد با وکیل قانونی مهاجرت، بر اساس میزان توانایی مالی، شرایط سنی، توانایی مدیریتی، سوابق شغلی و علایقی که دارید، جستجوی دقیقی راجع به آنالیز فرانچایزهای موجود که برای شما مناسب باشد و ارزش خرید یا راه اندازی داشته باشند انجام می شود.

4. پس از انتخاب فرانچایز تحقیق جامع و کاملی راجع به این خواهیم داشت که فرانچایز مذکور ارزش خرید یا دریافت شعبه داشته باشد. شرایط تعیین شده فرانچایز را داشته باشید. جزو مشاغل ممنوعه برای مهاجران نباشد. برای دریافت مجوز مشکلی نداشته باشید. پتانسیل پیشرفت در چند سال آینده داشته باشد. با خرید یا راه اندازی آن بتوانید مهاجرت کنید و...

5. پس از انتخاب قطعی فرانچایز و توافقات انجام شده با فروشنده، قرارداد رسمی و حقوقی بین شما و فروشنده امضا می گردد.

6. تمامی امور حقوقی ثبت شرکت، افتتاح حساب و واریز مبلغ مورد نیاز به حساب خودتان مدیریت و انجام می شود.

7. برای پیشرفت کسب و کار در سالهای آینده، آنالیز دقیقی از روقبا، بازار هدف، علایق مشتریان، انجام‌ شده و پلن دقیقی برای چگونگی درآمد زایی، تبلیغات و مارکتینگ خواهید داشت.

8. با ارائه یک بیزینس پلن دقیق و ارائه تمامی مدارک به اداره مهاجرت، درخواست ویزا را ثبت می کنیم.

9. پس از ورود به کانادا با توجه به نقشه راهی که دارید، شروع به توسعه بیزینس فرانچایزی خود می کنید و سپس درخواست اقامت دائم کانادا را ثبت می کنید.

 

 وقتی قصد شروع یک کسب‌وکار فرانچایزی را داشته باشید، معمولاً اولین گام بخاطر تردیدها و سردرگمی در مورد یک انتخاب خوب، سخت‌ترین گام است. معمولا همه به دنبال خرید بهترین فرانچایز ها در کانادا هستند. اما خرید فرانچایز بدون داشتن اطلاعات کافی اصلاً ساده نیست. قیمت فرانچایز، تنها بخشی از اطلاعات مورد نیاز است و در واقع شما باید اطلاعات دقیقی در مورد شرایط محاسبه قیمت‌ها و پروسه‌های حقوقی خرید داشته باشید، اینکه فرانچایز مورد نظر بدهی مالی، فرار مالیاتی، نقض قوانین و شکایتی نداشته باشد، تبلیغات معقولی برای برندسازی خود داشته باشد، قیمت مناسب به نسبت میزان محبوبت و فروش داشته باشد، آینده روشنی برای بیزینس مذکور متصور باشد، پلن مناسبی برای توسعه بیزینس وجود داشته باشد و اینکه راه درست را برای دریافت اقامت همراه با خرید بیزینس برای مهاجرت به کانادا انتخاب کنید.

تیم حقوقی مهاجرتی ما، در کنار شرکت توسعه بیزینس در کانادا و با داشتن تجربه راه اندازی بیش از 100 بیزینس موفق، صفر تا صد خدمات خرید فرانچایز و امضای قرارداد قانونی و انجام امور مهاجرتی را ارائه می کند. بیزینس را مطابق با شرایط شما، انتخاب و برای خرید آن اقدام می کنیم.

 نگاهی اجمالی به ماهیت فرانچایز در کانادا و ساختار حقوقی آن

 فرانچایز در اصل یک قرارداد رسمی و قانونی بین شخص متقاضی فرانچایز و شخص حقیقی یا حقوقی است که یک برند را در اختیار دارد. طی این قرارداد، متقاضی در قبال پرداخت مبلغی از پول و تعهد در برابر پرداخت درصدی از درآمد کسب‌وکار، اجازه استفاده از برند شخص صاحب فرانچایز را پیدا می‌کند. به این عمل که خرید فرانچایز گفته می‌شود، منجر به حق استفاده از برند خواهد شد. انجام این کار برای هر برندی و در هر سطح از کسب‌وکار ممکن است اما به طور نرمال برخی از برندهای فرانچایز، بیش از سایرین شهرت داشته و شعب بیشتری در سراسر کشور دارند؛ تا جایی که به عنوان برترین اعطاکنندگان فرانچایز شناخته می‌شوند. جزئیات یک قرارداد فرانچایز کاملاً منعطف است؛

 * قیمت خرید فرانچایز بستگی به معیارهای و استانداردهای اعطاکننده آن دارد

 * ممکن است طی قرارداد حداقل‌هایی برای میزان سرمایه و یا امکانات و ملزومات تعیین شود

 * ممکن است متقاضی خرید فرانچایز متعهد به اختصاص درصدی از درآمد خود به صاحبان اصلی شود

 * ممکن است اعطاکننده فرانچایز در مورد تأمین و پشتیبانی در بخش مواد اولیه یا وسایل متعهد شود

 * به طور نرمال هر قرارداد فرانچایز اعتبار سالانه و دوره‌ای داشته و تمدید آن منوط به موافقت طرفین

 * خروج از قرارداد فرانچایز پیش از موعد مقرر، برای طرفین جریمه‌ها و هزینه‌های سنگینی به همراه دارد

 پس در نظر داشته باشید که با وجود انعطاف بسیار زیاد و آپشن‌های مختلف یک قرارداد خرید فرانچایز در کانادا، در عمل انجام این کار بدون مشاوره وکیل مطلع از قوانین این کشور، ممکن نیست. باید حتماً وکلای آشنا به قوانین کانادا در این امر به شما مشاوره دهند. حال با توجه به اینکه محوریت متن ما مسائل و موضوعات حقوقی خرید فرانچایز در کانادا نیست و بر جنبه اقتصادی این مسئله تأکید داریم، در ادامه شاهد اطلاعات اقتصادی در این مورد خواهد بود.

 

 نکات مهم در خصوص خرید فرانچایز در کانادا

برای مشاوره ویدئو های آموزشی مهاجرت با کلیک بر روی لینک زیر، صفحه جدید اینستاگرام ما را دنبال کنید:

instagram.com/visa724com

 جذاب‌ترین گزینه‌ها برای خرید فرانچایز در کانادا

 مثل همیشه به سراغ اطلاعات قطعی و رسمی موجود در مورد بازار کار کانادا رفتیم تا اطلاعات رسمی و دقیقی در مورد خرید فرانچایز (فرانشیز) در کانادا بدست آوریم. ماحصل بررسی‌های بروز و دقیق ما در سیستم اعطای فرانشیز ( فرانچایز ) در کانادا، لیستی از برترین فرانچایزها در کانادا بود که در ادامه به صورت موردی آن را مطالعه خواهید کرد. اما در مورد اینکه لیست مذکور چگونه تنظیم و تحریر شده، باید به ذکر برخی نکات پرداخت. ابتدا در نظر داشته باشید که مرجع اصلی اطلاعات استخراج‌شده، (CFA) کاناداست؛ (Canadian Franchise Association) یا همان انجمن فرانچایز کانادا، یک مرجع رسمی، معتبر و قابل اعتماد در حیطه شناسایی توانایی و قابلیت‌های اعطاکنندگان فرانچایز است. این انجمن ضمن ارائه اطلاعاتی دقیق در مورد هر فرانچایز تلاش می‌کند تا به طور سالانه برترین فرانچایز در کانادا را مشخص کند. آنچه که در ادامه مطالعه می‌کنید، بر مبنای اطلاعات رسمی انجمن فرانچایز کانادا شکل گرفته است.

 

هورتونز در کانادا شعب تیم هورتونز در کانادا بسیار پرطرفدار هستند

 

 تیم هورتونز(Tim Hortons)؛ گزینه‌ای ایده‌آل برای خرید فرانچایز در کانادا

 تیم هورتونز یک برند کانادایی در حیطه مالکیت رستوران، قنادی، کافه و پخت غذا و شیرینی است که شهرتی ملی در کانادا دارد. این برند در سال 1964 بنا نهاده شده و در حال حاضر با 3665 شعبه در کانادا، گسترده‌ترین شبکه از فرانچایزها را دارد. اگر قصد خرید فرانچایز در کانادا را دارید، احتمالاً اولین پیشنهاد به شما، خرید فرانچایز تیم هورتونز و افتتاح یک شعبه از این رستوران بسیار مشهور باشد. قیمت خود فرانچایز تیم هورتونز 35 هزار دلار است؛ این مبلغی است که به در مبنا برای کسب حق افتتاح شعبه باید بپردازید. سایر هزینه‌های برپایی شعبه با خود متقاضی بوده و پس از تکمیل و آماده‌سازی فضا و وسایل، مأموران اجرایی تیم هورتونز باید کسب‌وکار شما را برای ادامه همکاری تأیید کنند. پس از تکمیل خرید فرانچایز، مالک شعبه ملزم به اختصاص 4 درصد از درآمد خود به تیم هورتونز بوده و همچنین متعهد است که حداقل 4 درصد از درآمد خود را به تبلیغات شعبه و برند اختصاص دهد. اما در مورد قیمت نهایی برپایی یک شعبه باید گفت که بین 46 هزار دلار (شعبه‌های فوق کوچک) تا 498 هزار دلار (شعبه‌های پیشرفته و بزرگ) متغیر است.

 

ساب وی در کاناداساب‌وی یک برند جهانی است

 

 ساب‌وی(Subway)؛ ارزان‌ترین گزینه خرید فرانچایز رستوران

 اگر قصد خرید فرانچایز در کانادا را دارید و یک رستوران برای خرید در کانادا را برای این کار انتخاب کرده‌اید، احتمالاً ارزان‌ترین گزینه، ساب‌وی باشد. این برند حاضر است در برابر تنها 15 هزار دلار، حق فرانچایز خود را به متقاضیان اعطا کند. این در حالی است که مثلاً مک‌دونالد به عنوان یک رقیب عدد 45 هزار دلار را در نظر گرفته است. اما در مورد هزینه کلی برپایی شعبه، در کنار پرداخت مبلغ فوق، هزینه برپایی آن بسته به میزان خدمات، وسعت و پیشرفتگی سیستم اجرایی بین 115 تا 263 هزار دلار متغیر است.

میشه گفت یکی از محبوب ترین فرانچایزهای صنعت غذایی در کانادا، ساب وی است. برای مطالعه شرایط دریافت شعبه این فرانچایز، می توانید به صفحه شرایط دریافت شعبه ساب وی مراجعه بفرمایید

 

فروشگاه‌های سیرکل-کی کانادافروشگاه‌های سیرکل-کی، طیف وسیعی از نیازها را پوشش می‌دهند؛ از خرید یک بسته چیپس تا خرید سوخت

 

 سیرکل-کِی(Circle K)؛ یک فروشگاه زنجیره‌ای برای خرید فرانچایز در کانادا

 سیرکل-کِی یک برند موفق در عرصه فروشگاه‌های زنجیره‌ای است که می‌تواند انتخاب خوبی برای خرید فرانچایز در کانادا باشد. این برند که اساس کار آن بر مبنای فروشگا‌های زنجیره‌ای شکل گرفته، در برخی موارد با احداث و افتتاح شعبه‌هایی که پمپ بنزین نیز دارد، موافقت می‌کند البته شما مجاز هستید که فرانچایز بنزین خود را به طور جداگانه با شرکت نفتی دیگری امضا کنید یا از سیرکل-کی در این بخش نیز کمک بگیرید. این برند آپشن‌های بسیار متنوعی برای متقاضیان داشته و بسته به توان مالی و سرمایه آن‌ها، درصدها متفاوتی از کمیسیون را تعیین می‌کند. اما به طور عمومی داشتن ثروت خالص به میزان حداقل 500 هزار دلار و سرمایه جاری 100 هزار دلار، شروط اصلی اعطای فرانچایز سیرکل-کی هستند. البته باید خاطر نشان کرد قیمت خود فرانچایز 25 هزار دلار است.

 

جان-پرو  در کاناداجان-پرو در زمینه امور نظافتی پیشگام است

 

 جان-پرو کانادا(Jan-Pro Canada)؛ یک شرکت نظافتی موفق در کانادا

 جان-پرو یک برند جهانی است که در کشورهای دیگری از جمله برزیل، آمریکا، استرالیا یا حتی مکزیک نیز فعال است؛ حیطه عملکرد این شرکت پاکسازی، نظافت، بهداشت محیط و استخدام مستخدمان است. این شرکت جهانی نیز بسته به شرایط، برای طیف مختلفی از متقاضیان خرید فرانچایز در کانادا، فرصت‌هایی را فراهم کرده است. جان-پرو نیز در اعطای فرانچایز در کانادا بسیار منعطف کرده و پلن‌های مختلفی را به مشتریان معرفی می‌کند. به طور نرمال قیمت فرانچایز بسته به طرح انتخابی بین 3 هزار تا 50 هزار دلار متغیر است و سرمایه مورد نیاز برای برپایی کسب‌وکار نیز بسته به گستردگی آن، بین 5 تا 50 هزار دلار متغیر است. به طور مثال در پکیج فرانچایز 50 هزار دلاری، آموزش کارکنان و مستخدمان نیز بر عهده خود برند است اما در پکیج 3 هزار دلاری چنین آپشنی وجود ندارد.

همچنین اگر تمایل به دانستن جنبه اقتصادی خرید فرانچایز آرایشگری دارید؛ می توانید صفحه خرید آرایشگاه در کانادا را مطالعه بفرمایید.

 

صنایع غذایی A&W  کانادادرصد بالایی از جمعیت کانادا، (A&W) را ترجیح می‌دهند

 

 صنایع غذایی اِی اند دبلیو (A&W Food services)؛ پیشگام در صنایع غذایی کانادا

 (A&W) یک برند معتبر در بازار غذای کانادا بوده و یکی از معدود برندهای موفق این عرصه است که اصالتی کانادایی دارد. این شرکت خود را بعنوان موفق‌ترین رستوران و غذاخوری زنجیره‌ای کانادا معرفی کرده و معتقد است که برترین همبرگرهای کانادایی را به مشتریان تحویل می‌دهد؛ همچنین مطابق اعلام رسمی، این برند در کانادا فروش فوق‌العاده 1 میلیارد دلار در سال را تجربه می‌کند. برای برپایی یک شعبه "اِی اند دبلیو" به سرمایه‌ای بین 250 تا 450 هزار دلار نیاز دارید. البته قیمت این فرانچایز به خودی خود 55 هزار دلار است و با اعتبار 20 ساله اعطا خواهد شد. برای پکیج‌هایی با اعتبار کمتر، رقمی بین 20 تا 30 هزار دلار تعیین شده است. باید خاطر نشان کرد که کمیسیون برند، بین 5 تا 6 درصد از میزان فروش ماهانه متغیر است. البته در صورت افتتاح شعبه در برخی از نواحی تعیین‌شده از سوی این برند، کمیسیون به 2 تا 3 درصد تقلیل می‌یابد.

 

شل کانادانیازی به توضیح در مورد امپراطوری عظیم و جهانی شل نیست

 شل کانادا (Shell Canada Ltd.)؛ یک پمپ بنزین در کلاس جهانی

البته پیش از پرداختن به قیمت‌ها و وجهه اقتصادی فرانچایز شل، باید خاطر نشان کرد در سیستم اقتصادی کشورهای آمریکای شمالی و برخی از کشورهای اروپایی، پمپ بنزین‌ها همزمان فروشگاه نیز داشته و در اصطلاح به آن‌ها (Convenience Store) گفته می‌شود. هرچند جزئیات مختلفی برای بررسی در مورد این هدف و خرید این فرانچایز در کانادا وجود دارد اما به طور اجمالی باید گفت در مجموع به سرمایه‌ای بین 300 تا 500 هزار دلار کانادا(بسته به وسعت و پیشرفته بودن) نیاز دارید. قیمت‌های خود فرانچایز شل نیز متغیر است؛ بسته به میزان پشتیبانی و تعهدات شما. به طور مثال اگر سیستم روشنایی پمپ بنزین خود را از برند کری(Cree) اروپا خریداری کرده و مطابق قرارداد از پمپ‌های وین(Wayne) استفاده کنید، هزینه خرید فرانچایز شل حتی تا نصف هم کاهش می‌یابد.

 

اگر علاقه به سرمایه گذاری در کانادا و دریافت اقامت کانادا از طریق خرید بیزینس را دارید، با مطالعه صفحات خرید داروخانه در کانادا و خرید پمپ بنزین در کانادا می توانید از دید تجاری، اطلاعات کافی راجع به این مثال های خرید بیزینس در کانادا داشته باشید.

 

رستوران پیتزا-پیتزا کاناداپیتزا پیتزا هم در اعطای فرانچایز و هم در فروش محصولات، رویکردی اقتصادی دارد

 رستوران پیتزا-پیتزا (Pizza Pizza)؛ گزینه‌ای اقتصادی برای خرید فرانچایز در کانادا

 رستوران‌های پیتزا-پیتزا 750 شعبه در نقاط مختلف کانادا دارند. شما می‌توانید این برند را برای خرید فرانچایز در کانادا انتخاب کنید و در قبال دریافت حق استفاده از آن، مبلغ 30 هزار دلار بپردازید. این 30 هزار دلار تنها قیمت فرانچایز بوده و به طور جداگانه، بسته به وسعت و سطح کاری مورد نظر خود، بین 275 تا 350 هزار دلار سرمایه‌گذاری کنید (این موضوع به تشخیص خودتان بستگی دارد). فرانچایز با اعتبار 5 سال اعطا شده، در پایان دوره 5 ساله در صورت توافق طرفین با قیمت 7500 دلار تمدید شده و همچنین حق کمیسیون، 6 درصد بر مجموع درآمد سالانه است.

 

اگر علاقه دارید یک کافی شاپ را در کانادا اداره کنید و می خواهید جنبه های اقتصادی آن را بسنجید؛ می توانید صفحه خرید کافی شاپ در کانادا را مطالعه بفرمایید.

شرکت عمرانی پل-دیویس کانادااحیا، بازسازی، بازیابی؛ پل دیویس در ساماندهی املاک و خانه‌ها تخصص دارد

 

 شرکت عمرانی پل-دیویس (Paul Davis)؛ گزینه‌ای متفاوت در خرید فرانچایز در کانادا

 شرکت عمرانی پل-دیویس شاید شهرتی به قدر سایر گزینه‌های لیست نداشته باشد اما موفق به کسب جایزه بهترین‌ فرانچایزهای سال 2019 از سوی (CFA) شد. این برند 310 شعبه در آمریکا داشته و فعلاً 58 فرانچایز در کانادا اعطا کرده است. حیطه کار این شرکت ساخت‌وساز اضطراری، ترمیم بنا و همچنین رساندن منازل به استانداردهای بیمه در کانادا و آمریکاست. قیمت این فرانچایز در کانادا برابر با 50 هزار دلار بوده و به حجم سرمایه‌ای بین 150 تا 300 هزار دلار نیاز دارد.

 

حمل و نقل درایور‌سیت کانادادرایور‌سیت در مدت زمان کوتاهی با اقبال مشتریان روبرو شده است

 

 حمل و نقل درایور‌سیت(Driver Seat)؛ گزینه مورد علاقه انجمن (CFA) کانادا

 برند حمل و نقل درایور‌سیت، به علل مختلفی از سوی انجمن (CFA) به عنوان برترین فرانچایز نوظهور و خلاقانه انتخاب شده است. اگر خرید فرانچایز در کانادا را مد نظر دارید، این برند می‌تواند یک گزینه عالی برای شروع باشد. خدمات این برند شامل اجاره خودرو، اجاره ماشین و راننده برای حمل و نقل، اجاره کامیونت، ون و هر وسیله دیگری برای حمل و نقل است. قیمت خرید فرانچایز (Driver Seat)، تنها 19 هزار دلار است و برای شروع به کار بین سرمایه بسیار کمی، بین 40 تا 50 هزار دلار نیاز دارید. زمان لازم برای برپایی آن نیز به طرز اعجاب‌انگیزی کوتاه بوده و حداکثر 7 هفته است!

دایری کوئین کانادا(DQ) در آمریکای شمالی حکم‌فرمایی می‌کند

 

 دایری کوئین (Dairy Queen)؛ برندی عظیم و اعتباری بالا

اگر آشنایی نسبی با بازار مواد غذایی آمریکا داشته یا در مورد بزرگ‌ترین ثروتمندان جهان اطلاعاتی داشته باشید، حتماً برند دایری کوئین یا همان (DQ) متعلق به وارن بافت مشهور را می‌شناسید. این برند در حوزه لبنیات و بستی آمریکا یک غول محسوب شده و در کانادا نیز اقدام به فروش فرانچایز می‌کند. قیمت خرید فرانچایز دایری کوئین در کانادا برابر با 45 هزار دلار، حق کمیسیون نرمال 4 درصد، حق الزام به تبلیغ 5 تا 6 درصد، مدت اعتبار مجوز 20 سال و سرمایه جاری مورد نیاز برابر با 400 هزار دلار است.

 

چگونه وکیل مهاجرت خود را انتخاب کنید؟

برای مشاهده ویدئو های آموزشی مهاجرت، صفحه اینستاگرام ما را دنبال کنید.

 

تیم حقوقی مهاجرتی ما، در کنار شرکت توسعه بیزینس در کانادا و با داشتن تجربه راه اندازی و توسعه بیش از 100 کسب و کار موفق، صفر تا صد خدمات خرید بیزینس، امضای قرارداد قانونی و انجام امور مهاجرتی را ارائه می کند. کسب و کار را مطابق با شرایط شما، انتخاب و برای خرید آن اقدام می کنیم.

 

مهیار حلاج پور - ویزا 724

من، مهیار حلاج پور (Mahyar Hallajpour)
عضو رسمی شورای قانون‌گذاری امور مهاجرت کانادا، مشاور رسمی مهاجرت کانادا ICCRC/RCIC ، یا اصطلاحا وکیل مهاجرت، به شماره پروانه R520250 هستم.

زندگی من صرف این می شود که اطمینان حاصل کنم، ممتازترین خدمات تخصصی حقوق مهاجرت کانادا را دریافت می کنید.

من در طول سالیان فعالیتم، بانی توسعه بیش از یکصد شرکت در کانادا بوده ام و امروز تمام این خدمات در غالب  شرکت سرمایه گذاری و توسعه استارتاپ و بیزینس i3 Capital در اختیار متقاضیان و موکلین عزیز است.

ویزا 724 (VISA724.com) و شرکت مهاجرتی کاناداپاس، با مدیرعاملی و نظارت مستقیم اینجانب، اداره می شود.

مجموعه شرکتهای ما، دارای مجوزهای ذیل است:

شرکت مهاجرتی کاناداپاس،  با مجوز رسمی اداره مهاجرت کانادا به شماره ثبت: 002782433

شرکت توسعه بیزینس و شتاب دهنده i3 Capital ، با مجوز رسمی از دولت فدرال کانادا: به شماره ثبت 003223957

شرکت کاریابی بین المللی مهیار،  با مجوز وزارت کار ایران: به شماره ثبت 103621 

دریافت اطلاعات تماس و اطمینان از مجوز های ما، با مراجعه به صفحه > درباره شرکت های مهاجرتی ما

 

 

مطالب پیشنهادی:

> خرید خانه در کانادا

> موفقیت در استارتاپ ویزا

> بیزینس پلن

 

 مطالب مندرج در وب سایت حاضر به منظور اطلاع رسانی و افزایش دانش مخاطبین عزیز وبسایت حاضر و سایر شبکه های اجتماعی است. اگر چه اخبار و مطالب منتشره با نهایت دقت نویسنده مکتوب گردیده، ولی همچنان می تواند دستخوش تغییرات مرور زمان بوده و یا عاری از اشتباه انسانی نباشند.
بدیهی است برداشت و مشورت‌های حقوقی نهایی صرفا در چارچوب موضوع مورد مشاوره با شخص آقای مهیار حلاج پور ممکن بوده و توصیه می‌شود.
مدیریت و همکاران مجموعه حقوقی کاناداپاس و کاریابی بین‌المللی مهیار مسئولیتی در خصوص اقدامات خواننده با استناد به مطالب مندرج در وب سایت حاضر و سایر شبکه های اجتماعی نداشته و مسئولیت مجموعه صرفا محدود به چارچوب قرارداد منعقده با موکلین مجموعه باقی خواهد ماند.

 


سوالات متداول


چطور می توان با خرید فرانچایز اقامت کانادا گرفت؟

با خرید یک بیزینس فرانچایزی می توانید در برنامه کارآفرینی برای مهاجرت کانادا اقدام کنید. روشهای سرمایه گذاری کانادا بسیار است اما خرید فرانچایز برای افرادی جالب توجه است که میخواهند با ورود به کانادا اصطلاحا یک اسب زین شده داشته باشند که در عین حالی که بتوانند مهاجرت کنند، با خیالی آسوده تر بیزینس خود را انتخاب کنند

فرانچایز های خوب کانادا کدامند؟

گزینه های بسیاری برای خرید یا دریافت شعبه فرانچایزها در کانادا وجود دارد، اما باید به این نکته دقت داشته باشید، که همه آنها مناسب دریافت امتیاز فرانچایزی نیستند. پس حتما این مطلب را به صورت کامل مطالعه کنید


مشاوره رایگان/پرسش و پاسخ


همراهان گرامی، در این قسمت میتوانید سوالات خود را مطرح نمایید. در اولین فرصت پاسخگوی شما خواهیم بود.(نمایش عمومی)


رضا وکیل :

سلام روز به خیر. برای اخذ نمایندگی یک برند معتبر در محصولات روشنایی چه قدر سرمایه نیاز هست؟

مشاوره اخذ ویزا اقامت و مهاجرت به کانادا - ویزا 724

ارتباط با ما

آدرس و راههای ارتباطی :

- ویزا 724

- شرکت مهاجرتی کاناداپاس

- کاریابی بین المللی مهیار

- شرکت توسعه استارتاپ و سرمایه گذاری i3capital

- دارای مجوزرسمی از وزارت کار و رفاه اجتماعی ایران با شماره ثبت: 103621 

- دارای مجوز رسمی اداره مهاجرت کانادا: ICCRC R520250

با مدیریت مهیار حلاج پور، مشاور و وکیل قانونی RCIC/ICCRC به شماره پروانه R520250

 

دفتر مرکزی (کانادا - تورنتو):

 No.25 Shepard Ave W Suite 300 North York ON M2N 6S6 (مراجعه با رزرو وقت قبلی)

0014168905972 (پاسخ‌گویی: دوشنبه تا شنبه 18:00 الی 02:00 بوقت تهران)

دفتر ایران: 

02122927033 (پاسخ‌گویی: شنبه تا چهارشنبه 10:00 الی 17:00 بوقت تهران) - (پنجشنبه: 10 الی 14:00)

تهران - بزرگراه مدرس شمال، خیابان دستگردی شرقی(ظفر)، جنب بیمارستان علی اصغر، پلاک 199 طبقه سوم، واحد 301 (مراجعه با رزرو وقت قبلی)

واتساپ دفتر ایران:

09124644197 (پاسخ‌گویی: 10:00 الی 18:00 بوقت تهران)

واتساپ کانادا:

14168905972+ (پاسخگویی به پیامهای متنی در واتساپ)

* برای مطالعه روش های اصلی مهاجرت به کانادا، به صفحه مهاجرت کانادا مراجعه بفرمایید.

ایمیل : info[at]visa724.com

ویزا 724

تمامی حقوق این سایت مربوط به ویزا 724 می باشد.