ویزا 724
رزرو وقت مشاوره

هزینه های مهاجرت به کانادا در روش های مختلف


آخرین بروز رسانی : ۹۹/۰۵/۲۴

 

 

 

 هزینه های مختلف مهاجرت به کانادا چگونه است؟

 هزینه های مهاجرت به کانادا چقدر است؟ شما برای مهاجرت به کانادا به چه میزان پول نیاز دارید؟ از کدام یک از روش های مهاجرتی می خواهید استفاده کنید؟ قصد مهاجرت به کانادا از طریق تحصیل را دارید یا به دنبال کارآفرینی و بهترین فرصت های سرمایه گذاری می باشید؟ در هر صورت، قبل از اقدام برای دریافت ویزا و مهاجرت، الزاماً باید از جزئیات هزینه های مهاجرت به کشور کانادا اطلاع پیدا کنید.

 با توجه به هزینه های مهاجرت به کانادا در مقایسه با سایر مناطق مهاجرتی مشهور مانند استرالیا، انگلستان و ایالات متحده، هنوز هم این قیمت ها مقرون به صرفه است. یک خانواده چهار نفری که به کانادا مهاجرت می کنند تقریباً 11000 دلار کانادا کمتر از یک خانواده چهار نفره که به استرالیا مهاجرت کرده اند، نیاز دارند. این، مقدار قابل توجهی برای هزینه های مهاجرت است!

 میزان پولی که برای مهاجرت به کانادا نیاز دارید به تعداد افراد خانواده شما و نوع برنامه مهاجرتی که برای آن درخواست می کنید، بستگی دارد. هزینه های مهاجرت به کانادا همچنین شامل بودجه تسویه حساب، هزینه پردازش، بررسی و صدور ویزا، جمع آوری اسناد مورد نیاز و موارد جزئی مربوط به نقل مکان به این کشور است.

 

 

مهاجرت به کانادامهاجرت به کانادا

 

 برای درک بهتر هزینه های مهاجرت به کانادا، این هزینه ها را به تفکیک در قسمت زیر نشان داده ایم. بهتر است قبل از اینکه وارد بحث کلی این هزینه ها و مطالب مهاجرتی شویم، این بخش را به طور اختصار مطالعه کنید:

 * هزینه ها برای یک نفر: 12960 دلار کانادا

 * هزینه ها برای دو نفر: 16135 دلار کانادا

 * هزینه ها برای سه نفر: 19836 دلار کانادا

 * هزینه ها برای چهار نفر: 24083 دلار کانادا

 * هزینه ها برای پنج نفر: 27315 دلار کانادا

 * هزینه ها برای شش نفر: 30806 دلار کانادا

 * هزینه ها برای هفت نفر: 34299 دلار کانادا

 * هزینه های مهاجرت به کانادا برای یک نفر اضافه تر در خانواه: 3492 دلار کانادا

 * هزینه های ویزای تحصیلی: 150 دلار کانادا

 * هزینه ویزای توریستی از طریق دیدار با خانواده: 500 دلار کانادا

 * هزینه ویزای کاری: 155 دلار کانادا

 * هزینه ویزای توریستی: 100 دلار کانادا

 * هزینه ویزای کاری موقتی: 153 دلار کانادا

 * هزینه پردازش ویزای ورود به کشور: 825 دلار کانادا

 * هزینه های مهاجرت به کانادا و اقامت دائمی: 500 دلار کانادا

 

 به طور کلی با هر میزان دارایی انتخاب صحیح راه مهاجرت به کانادا بسیار اهمیت دارد، چون مشخصات و شرایط هر فرد با فرد دیگر کاملا متفاوت است، اما در این مقاله سعی کرده ایم که به هزینه های کلی مهاجرت اشاره ای داشته باشیم.

 

 تجزیه و تحلیل هزینه های مهاجرت به کانادا

 

 

فرایند مهاجرت به کانادافرایند مهاجرت به کانادا

 

 اگر به فکر مهاجرت به خارج از کشور هستید، باید از همین اکنون شروع به پس انداز هزینه های خود کنید. تفاوتی نمی کند بتوانید شغلی ثابت در کانادا داشته باشید یا خیر، آنچه اهمیت دارد این است که به میزان کافی پس انداز نیاز دارید تا بتوانید در طی سه ماه اول، در حالی که زندگی جدید خود را آغاز کرده اید، از عهده هزینه های زندگی بربیایید.

 به محض ورود به کانادا باید هزینه های اساسی مانند مواد غذایی، اجاره مسکن، حمل و نقل و خدمات مورد نیاز خود را بپردازید. به همین دلیل است که دولت کانادا، ابتدا وضعیت تمام متقاضیان اقامت دائم را بررسی می کند تا مطمئن شود که پس انداز لازم را برای ادامه زندگی در این کشور دارند یا خیر!

 

  هزینه های مهاجرت به کانادا -وجوه تسویه حساب IRCC برای مهاجران کانادایی

 مهاجرت، پناهندگی و تابعیت کانادا (IRCC)، یک سیستم Express Entry را ایجاد کرد که محبوب ترین مسیر مهاجرت به کانادا برای کارگران خارجی با مهارت های کاری و اعضای خانواده آنها است. بودجه تسویه حساب IRCC یکی از هزینه های مهاجرت به کانادا است و هر ساله تغییر می کند. در سال 2020، یک متقاضی مجرد بدون همسر یا فرزندان باید حداقل 12960 دلار کانادا پس انداز کند تا بتواند واجد شرایط اقامت دائم باشد.

 هزینه های مهاجرت به کانادا برای یک زوج برای زندگی در کانادا، مبلغی معادل 16135 دلار کانادا برای بودجه تسویه حساب است. در اصل، باید برای هر یک از اعضای خانواده اضافه تر که همراه شما به کانادا نقل مکان می کنند، 3492 دلار پس انداز، در نظر بگیرید.

 

 هزینه های مهاجرت به کانادا - وجوه تسویه حساب برای PNP

 

 

مهاجرت به کانادامهاجرت به کانادا

 

 برنامه های کاندیداهای استانی (PNPs)، مسیرهای مهاجرتی است که توسط 11 دولت های استانی همکار، طراحی و اداره می شود. نامزدها به امید دستیابی به شانس کاندیدایی که در درخواست نهایی آنها برای اقامت دائم مؤثر است، در IRCC شرکت می کنند.

 در ابتدا، برای واجد شرایط شدن برای نامزدی در این طرح باید بودجه تسویه حساب PNP که یکی از هزینه های مهاجرت به کانادا محسوب می شود را تأمین کنید. بودجه تسویه مورد نیاز ممکن است از استان به استان دیگر متفاوت باشد و به هزینه زندگی آن منطقه بستگی دارد.

 با این حال، به محض کاندیدا شدن، شما نیاز به تأمین بودجه تسویه حساب IRCC دارید که فقط کمی با تسویه حساب PNP ها متفاوت است. به طور مثال، در قسمت زیر به هزینه های تسویه حساب برای استان های "ساسکاچوان" و "انتاریو" نگاهی داشته باشید:

 

 تسویه حساب PNP برای ساسکاچوان:

 * برای یک نفر: 12669 دلار کانادا

 * برای دو نفر: 15772 دلار کانادا

 * برای سه نفر: 19390 دلار کانادا

 * برای چهار نفر: 23542 دلار کانادا

 * برای پنج نفر: 26701 دلار کانادا

 * برای شش نفر: 30411 دلار کانادا

 * برای هفت نفرو بیشتر: 33528 دلار کانادا

 

 تسویه حساب PNP برای انتاریو:

 * برای یک نفر: 12164 دلار کانادا

 * برای دو نفر: 15143 دلار کانادا

 * برای سه نفر: 18617 دلار کانادا

 * برای چهار نفر: 22603 دلار کانادا

 * برای پنج نفر: 25636 دلار کانادا

 * برای شش نفر: 28913 دلار کانادا

 * برای هفت نفرو بیشتر: 32191 دلار کانادا

 

 هزینه های مهاجرت به کانادا؛ حق ویزای اقامت دائم

 

 

مروری بر کانادا اکسپرسکانادا اکسپرس

 

 هزینه های مهاجرت به کانادا برای اقامت دائم برای هر متقاضی بالغ، 500 دلار است. این هزینه را می توانید همزمان با هزینه های درخواست اقامت دائم پرداخت کنید تا به نوعی فرآیند پردازش و بررسی مدارک شما به تأخیر نیوفتد. اگر درخواست شما تأیید نشود، این هزینه ها به شما بازپرداخت می شود. هنگامی که هزینه های لازم را پرداخت کردید و درخواست شما با موفقیت مورد تأیید قرار گرفت، به این معنا است که شما به طور رسمی، اقامت دائم کانادا را دریافت کرده اید!

 

 هزینه های مهاجرت به کانادا - هزینه های اسناد مهاجرت و ویزای موقت

 اگر می خواهید شانس بیشتری را برای مهاجرت به کانادا داشته باشید و یک سبک زندگی متفاوت را در نواحی شمالی آمریکای شمالی داشته باشید، بهتر است ابتدا از طریق ویزای توریستی یا ویزای موقت کار در کانادا اقدام نمایید. داشتن تجربه کار در کانادا و یا صلاحیت اقامت در این کشور در حقیقت، شانس موفقیت شما در مهاجرت را به میزان قابل توجهی افزایش می دهد. اگر آماده هستید در این کشور زیبا و امن زندگی خود را شروع کنید، لازم است اسناد و مدارک مورد نیاز و همچنین هزینه های مهاجرت به کانادا برای برنامه مهاجرتی خود را آماده کنید. کسب نمره عالی در آزمون زبان و معاینه پزشکی دو نمونه از این مدارک هستند.

 

 در قسمت زیر، مهم ترین هزینه های مهاجرت به کانادا به صورت حدودی، به ازای هر نوع روش مهاجرتی آورده شده است:

 * هزینه ویزای تحصیلی در کانادا: 150 دلار کانادا

 * هزینه مجوز و ویزای کاری در کانادا: 155 دلار کانادا

 * هزینه ویزای بازدید کننده (توریستی) در کانادا: 100 دلار کانادا

 * هزینه ویزای بازدید کننده (دیدار با خانواده) در کانادا: 500 دلار کانادا

 * هزینه ویزای کاری دوره ای کوتاه در کانادا: 153 دلار کانادا

 * هزینه آزمون انگلیسی IELTS: 319 دلار کانادا

 * هزینه آزمون فرانسوی TEF: 440 دلار کانادا

 * هزینه معاینات پزشکی: 100 تا 500 دلار کانادا

 * هزینه صلاحیت و احراز هویت و ارزیابی سوء سابقه: متوسط، 20 دلار کانادا

 * هزینه تأییدیه مدارک آموزشی و تحصیلی: 160 دلار کانادا برای ارزیابی در مقاطع مختلف و 100 دلار کانادا برای ارزیابی هر پرونده به صورت مجزا

 هزینه های روش های سرمایه محور در کانادا بسته به نوع بیزینس، می تواند بسیار متفاوت باشد، که البته شدیدا توصیه می شود برای روش های سرمایه محور مثل:

 * استارت آپ ویزای کانادا

 * کارآفرینی های استانی

 * ثبت شرکت در کانادا

 

 از دانش و مهارت یک وکیل رسمی مهاجرت به کانادا استفاده کنید که با انتخاب اشتباه راه مهاجرت، سرمایه خود را از دست ندهید.

 

هزینه های مهاجرت به کانادا - هزینه های  وکیل مهاجرتی

 

 

موفقیت در مهاجرت کاناداموفقیت درمهاجرت به کانادا

 

 به این نکته باید دقت داشته باشید که هر فردی خودش می تواند وکیل مهاجرت خودش باشد و انتخاب وکیل مهاجرت برای انجام امور اجباری نیست.

 به صورت کلی نمی توان برای خدمات یک وکیل مهاجرت نرخ ثابتی در نظر گرفت چون وکلای مهاجرت با توجه به میزان سابقه و مهارتی که در پرونده های مختلف دارند نرخی را تعیین می کنند که بسته به انتخاب روش مهاجرت بسیار متفاوت خواهد بود. انتخاب یک وکیل مهاجرتی روند مهاجرتی را مطمئن تر و سریع تر می کند و از همه مهم تر اینکه احتمال موفقیت شما در پذیرش از سوی سفارت، بیشتر می شود. کلیه مراحلی که باید به وکیل مهاجرتی واگذار کنید به صورت زیر هستند (هزینه های مهاجرت به کانادا شامل این موارد هم می شود):

 

 مرحله 1: مشاوره با مشاوران در مورد صلاحیت

 در طی این مرحله، بررسی می شود که شما برای مهاجرت به کانادا واجد شرایط هستید یا خیر. این بدان معنی است که شما باید حداقل شرایط لازم برای مهاجرت به کانادا را داشته باشید؛ از جمله داشتن سلامتی کامل، نداشتن سابقه کیفری و شرط سنی مناسب، شرایط مالی مناسب، دانش زبان، میزان تحصیلات و ...

 

 مرحله 2: ارزیابی برنامه مهاجرت

 در طی این مرحله ، شما باید یکی از فرمهای ارزیابی رایگان را تکمیل کنید که توسط یکی از مشاوران حرفه ای مهاجرت کانادایی ارزیابی خواهد شد. این برنامه و فرم های مورد نیاز، تجزیه و تحلیل خواهد کرد که از بین بیش از 100 برنامه مهاجرتی و ویزا که شما واجد شرایط آنها برای مهاجرت به کانادا هستید، کدام استان بیشترین فرصت را برای شما فراهم می کند.

 

 مرحله 3: تأیید اسناد و ارسال درخواست ویزا و مهاجرت

در این مرحله، درخواست خود را به کارشناسان شرکت مهاجرتی می دهید تا از طرف شما، تمام کارها را انجام دهند.

 

 مرحله 4: بررسی درخواست شما برای مهاجرت؛ اعلام نتیجه

 نتیجه نهایی کار در این مرحله به شما اعلام می شود. (دقت داشته باشید که وکلای رسمی مهاجرت کانادا دارای تایید رسمی از اداره مهاجرت کانادا هستند که یک کد پروانه پیگیری دارند؛ هرگونه قرار داد با شرکتهای مهاجرتی که با مدیریت وکیل رسمی کانادا نیستند غیر قانونی و نامعتبر است)

 
 آیین نامه جدید از تاریخ 30 آوریل 2020 برای افزایش هزینه های مهاجرت به کانادا

 اداره مهاجرت کانادا برای اتباع خارجی که مایل به اقامت دائم هستند، هزینه های مهاجرت به کانادا را در پایان ماه افزایش می دهد.

 * برای متقاضیان بخش تجاری- اقتصادی (خود اشتغالی، سرمایه گذاری در کبک، کارآفرینی در کبک و خود اشتغالی در کبک) از 1050 دلار به 1575 دلار افزایش می یابد.

 * برای متقاضیان با اهداف غیر تجاری اقتصادی از 550 دلار به 825 دلار افزایش خواهند یافت.

 * هزینه ها برای همسر، در همه اقشار از 550 دلار به 825 دلار افزایش می یابد.

 * هزینه فرزندان در تمام اقشار از 150 دلار به 225 دلار افزایش می یابد.

 * حق هزینه اقامت دائم از 490 دلار به 500 دلار افزایش می یابد که این افزایش، دو درصدی است.

هزینه کارت های اقامت دائم، اسناد مسافرتی دائم و گواهینامه یا اسناد مهاجرتی افزایش نمی یابد.

 

 

 سازمان مهاجرتی کاناداپاس (visa724.com)، به مدیریت عاملی وکیل رسمی مهاجرت کانادا، آقای مهیار حلاج پور با داشتن مجوزهای لازمه از وزارت کار و رفاه اجتماعی ایران و مجوز رسمی وکیل مهاجرت کانادا ( ICCRC)، تا بحال صدها پرونده موفق و قانونی مهاجرتی داشته است.

 

 همراهان گرامی، برای بهره مندی از مشاوره و ارزیابی تخصصی مشاوران ما، اقدام به تکمیل  فرمهای ارزیابی رایگان نمایید، یا اگر قصد جدی برای مهاجرت یا دریافت ویزا دارید می‌توانید به صفحه رزرو وقت مشاوره مراجعه نمایید تا از مشاوره وکیل رسمی مهاجرت بهره مند شوید. همچنین می‌توانید با مراجعه به صفحه درباره ما و مطالعه آن، اطلاعات تماس دفاتر ما را دریافت نموده و از اعتبار و مجوزهای ما اطمینان حاصل نمایید.

 

 

مطالب پیشنهادی:

ویزای تحصیلی کانادا

مقایسه هزینه های زندگی در کانادا

>  استارتاپ ویزای کانادا

درباره ویزای کانادا همه چیز بدانید

ویزای اقامت دائم کانادا

مهاجرت به کانادا

وکیل مهاجرت

> سرمایه گذاری در ساسکاچوان کانادا

> سرمایه گذاری در ونکور کانادا

> کار آفرینان موفق کانادا

 

 

مطالب مندرج در وب سایت حاضر به منظور اطلاع رسانی و افزایش دانش مخاطبین عزیز وبسایت حاضر و سایر شبکه های اجتماعی است. اگر چه اخبار و مطالب منتشره با نهایت دقت نویسنده مکتوب گردیده، ولی همچنان می تواند دستخوش تغییرات مرور زمان بوده و یا عاری از اشتباه انسانی نباشند.
بدیهی است برداشت و مشورت‌های حقوقی نهایی صرفا در چارچوب موضوع مورد مشاوره با شخص مشاور و وکیل رسمی مجموعه جناب حلاج پور ممکن بوده و توصیه می‌شود.
مدیریت و همکاران مجموعه حقوقی کاناداپاس و کاریابی بین‌المللی مهیار مسئولیتی در خصوص اقدامات خواننده با استناد به مطالب مندرج در وب سایت حاضر و سایر شبکه های اجتماعی نداشته و مسئولیت مجموعه صرفا محدود به چارچوب قرارداد منعقده با موکلین مجموعه باقی خواهد ماند.

 

 


مشاوره رایگان/پرسش و پاسخ


همراهان گرامی، در این قسمت میتوانید سوالات خود را مطرح نمایید. در اولین فرصت پاسخگوی شما خواهیم بود.(نمایش عمومی)


فرمهای ارزیابی رایگان
مشاوره اخذ ویزا اقامت و مهاجرت

ارتباط با ما

آدرس و راههای ارتباطی :

- سازمان حقوقی مهاجرتی کاناداپاس

- کاریابی بین المللی مهیار

با مدیریت وکیل رسمی مهاجرت، مهیــار حلاج پور. 

دارای مجوزرسمی از وزارت کار و رفاه اجتماعی ایران.

دارای مجوز ICCRC (شورای قانونگذاری مهاجرت کانادا).

 

دفتر مرکزی (کانادا - تورنتو):

25 Sheppard Avenue West
suite 300
M3n 6S6 (مراجعه با رزرو وقت قبلی)

 

(ارتباط مستقیم و رایگان با دفتر کانادا از شماره تهران):

00982182802280 (پاسخگویی: 18:00 الی 02:00 بوقت تهران)

 

واتساپ دفتر کانادا:

0014168905972 (پاسخگویی: 18:00 الی 02:00 بوقت تهران)

 

واتساپ دفتر ایران:

09124644197 (پاسخگویی 10:00 الی 18:00 بوقت تهران)

 

بدلیل مشکلات بیماری، تا اطلاع ثانوی، از برگزاری جلسات حضوری در دفاتر ایران معذوریم. می‌توانید با دفتر مرکزی کانادا یا واتساپ تهران در ارتباط باشید

 

> برای بهره مندی از تخفیفات و اخبار جدید مهاجرت، صفحه اینستاگرام ما را دنبال کنید.

ایمیل : info[at]visa724.com

ویزا 724

تمامی حقوق این سایت مربوط به ویزا 724 می باشد.