مهاجرت به کانادا از طریق ثبت شرکت یا owner operator


آخرین بروز رسانی : ۰۰/۰۶/۲۷

 

 

همه چیز درباره ثبت شرکت در کانادا و مهاجرت به کانادا از طریق ثبت شرکت:

طبق توضیحات این مطلب؛ اگر شرایط شما تایید گردد، شانس این را دارید که مالک بیزینس خود باشید، ویزای کار دریافت کرده و قانونی، به کانادا مهاجرت کنید...

اول همه باید بدانید صرفا با ثبت یک شرکت (به تنهایی) نمی‌توانید هیچگونه ویزایی دریافت کنید و پروسه دریافت ویزا از طریق ثبت شرکت موارد و شرایط فراوانی دارد که سعی کردیم در این مقاله به دقت به تمامی این موارد اشاره کنیم

 

ثبت شرکت در کانادا یا owner operator چیست:

مالک بیزینس صاحب یک واحد تجاری است که خود آن را مدیریت می کند. مثلا یک تعمیرگاه خودرو را در نظر بگیرید که کسب و کار خودش را دارد یا یک قناد که قنادی خودش را دارد. همچنین یک نفر را در نظر بگیرید که یک شرکت برنامه نویسی سایت را دارد و خودش هم مدیریت آن را به عهده گرفته است. به طور کلی وقتی سخن از ثبت شرکت در کانادا یا Owner Operator می شود درباره فردی صحبت می کنیم که یک شرکت یا واحد تجاری (به طور معمول با کمتر از 10 کارمند یا کارگر) و خود آن فرد، مدیریت شرکت یا واحد تجاری خود را بر عهده گرفته است.

 

ویزای کار کانادا از طریق ثبت شرکت در کانادا چگونه دریافت می شود:

در ویزای کار ثبت شرکت یا owner operator، متقاضی ابتدا یک واحد تجاری یا شرکت را در کانادا راه اندازی یا خریداری می کند. سپس به اداره کار کانادا اعلام می کند که حضور وی برای مدیریت این واحد تجاری واجب است. اگر اداره کار قانع شود، برای وی نامه LMIA صادر می کند. بعد از دریافت این نامه، متقاضی می تواند به اداره مهاجرت کانادا تقاضای ویزای کار بدهد. اگر اداره مهاجرت هم با تقاضای وی موافقت کند، ویزای کار کانادا صادر خواهد شد. همسر متقاضی نیز می تواند ویزای کار کانادا دریافت کند و فرزندان زیر 18 سال وی نیز اجازه خواهند داشت در کانادا رایگان تحصیل کنند. ویزای متقاضی اصلی به وی اجازه می دهد تنها برای واحد تجاری خود کار کند. اما ویزای همسر وی از نوع Open Work Permit است و به او اجازه می دهد که تقریبا برای هر کارفرمایی کار کند.

 

پاسخ به سوالات مهم ثبت شرکت در کانادا

برای مشاهده دیگر ویدئوهای مهاجرتی کانادا صفحه اینستاگرام مارا دنبال کنید

LMIA در کانادا به چه معناست:

LMIA ) Labour Market Impact Assessmen ) نامه ایست که اداره کار کانادا صادر می کند و طی آن اعلام می کند، استخدام یک فرد غیر کانادایی اثر منفی روی بازار کار کانادا ندارد. به طور معمول گرفتن LMIA بسیار دشوار است و یک شرکت کانادایی باید ابتدا برای مدت قابل توجهی با صرف هزینه های قابل توجهی در چند منبع قابل قبول آگهی استخدام بدهد و یک سری مدارک و فرم به اداره کار کانادا ارائه کند تا آنها متقاعد شوند که آن شرکت موفق نشده نیروی مورد نیاز خود را از بین مقیمان دائم یا شهروندان کانادا پیدا کند و چاره ای  جز استخدام افراد خارجی ندارد.

 

بسیاری از روشهای مهاجرتی کانادا به سرمایه گذاری در کانادا یا ثبت شرکت معروف است، اما برنامه owner operator برای صاحبین مشاغلی ست که در کشور خود بیزینسی را مدیریت می کنند و یا از مدیران ارشد یک بیزینس بوده اند، می توانند با ارائه یک بیزینس پلن دقیق به کانادا، ویزای کار دریافت کنند.

 

آیا با  ثبت شرکت در کانادا و ویزای کار owner operator می توان به کانادا مهاجرت کرد؟

دریافت این ویزا می تواند بین 50 تا 200 امتیاز برای مهاجرت اکسپرس انتری Express Entry همراه داشته باشد. در حقیقت صرف گرفتن LMIA می تواند کافی باشد. دریافت امتیاز 50 یا 200 بستگی به پستی دارد که متقاضی احراز می کند و همچنین نوع واحد تجاری که خریداری یا تأسیس می شود. که البته ما پرونده های بسیاری را داشته ایم که توانسته اند 200 امتیاز این ویزا را کسب کنند.

وجود این امتیاز مهاجرت به کانادا را تضمین نمی کند. به عبارت دیگر گرچه این روش ممکن است برای بعضی متقاضیان راههای مهاجرت را تسهیل کند، اما برای خیلی از افراد مؤثر نخواهد بود.

صرف نظر ازشانس گرفتن اقامت کانادا، موفقیت در این روش به متقاضی و خانواده وی اجازه حضور و کار در کانادا می دهد (و برای فرزندان زیر 18 سال اجازه تحصیل).

 

 توضیحات تکمیل در خصوص ثبت شرکت در کانادا

 

مزایای ثبت شرکت در کانادا یا owner operator:

در صورتی که صاحب یک کسب و کار در کشور خود هستید، اما سرمایه بالایی برای دریافت اقامت سرمایه گذاری کانادا ندارید، پیشنهاد ما، برنامه مهاجرتی ثبت شرکت در کانادا یا owner operator است، که مزایای بسیاری داشته و به اختصار به تعدادی از آنها اشاره می کنیم:

1. توجیه اقتصادی بالا نسبت به برنامه های مهاجرتی حاضر
2. بدون نیاز به ارائه مدرک زبان
3. سرمایه گذاری و داشتن حداقل دارایی از اهمیت کمتری نسبت به برنامه های مشابه کارآفرینی استانی برخوردار است (با سرمایه به مراتب کمتری امکان اقدام وجود دارد)
4. امکان انتقال سرمایه به صورت قانونی به کانادا.
5. تحصیلات دانشگاهی الزامی نیست.
6. داشتن ویزای توریستی کانادا برای شروع فرآیند الزامی نیست.
7. امکان تغییر بیزینس یا خرید بیزینس دیگر بعد از ورود به کانادا، ممکن است.
8. سابقه سفر به کشورهای حوزه شینگن اهمیتی ندارد.
9. می توانید شهر خود را انتخاب کنید و محدود به انتخاب استانی خاصی نیستید
10. رشته تحصیلی و سوابق کاری اگر ناهماهنگ باشند مشکلی نخواهید داشت.
11. پس از راه اندازی بیزینس ملزم به اقامت محل یا شهر خاصی نیستید و انتخاب با خود شماست.
12. مالک 100% کسب و کار خود خواهید بود
13. همسر میتواند ویزای کار باز داشته باشد و فرزندان زیر 18 سال از تحصیل رایگان بهره مند خواهند شد.
14. کل خانواده بیمه درمانی تکمیلی خواهند داشت.
15. تسهیل راه برای دریافت اقامت دائم کانادا.
و....

ما در کنار شما خواهیم بود تا بهترین راه مهاجرت را انتخاب کنیم.

 

نکته بسیار مهم: 

وکلای دادگستری، موسسات حقوقی، موسسات کاریابی بین المللی،  موسسات اعزام دانشجو، حتی آژانس های مسافرتی، یا افراد حقیقی، برای فعالیت در حیطه ویزا و مهاجرت به کانادا باید از شورای قانونگذاری مهاجرت کانادا (ICCRC) مجوز داشته باشند؛ در غیر این صورت، هرگونه فعالیت آنها از دیدگاه کانادا در حیطه ویزا و مهاجرت غیر قانونی ست.

 

 در سایت رسمی مهاجرت کانادا اعلام شده است که؛ اگر از بی تجربگی و کلاهبرداری این‌گونه افراد یا موسسات فاقد مجوز ICCRC متضرر شوید، هیچ راهی برای پیگیری و رفع اتهامات خود ندارید. پس فقط به مشاوران یا وکلای رسمی کانادا اعتماد کنید تا  در صورت بروز مشکل، مدافع منافع شما باشیم.

 

کشور کانادا فقط به وکلا و مشاوران رسمی مقیم کانادا که از iccrc مجوز دارند، اجازه فعالیت در حیطه مشاوره و انجام امور ویزا و مهاجرت به کانادا را می دهد.

وکلای دادگستری، موسسات، آژانسهای مسافرتی  و یا هر شرکت دیگری، بدون حضور وکیل یا مشاور رسمی مهاجرت کانادا، نمی‌توانند نامه دفاعیه از موکل خود به اداره مهاجرت کانادا ارائه دهند.

 

در صورت عدم وجود وکیل یا مشاور رسمی مهاجرت کانادا، این شرکتها یا افراد، یک ایمیل به نام شما درست می کنند و تمامی امور را به جای شما و با یک هویت جعلی انجام می دهند و گاها حتی اکانت و پسوورد را در اختیار شما نمی گذارند، یا اینکه به عنوان واسطه عمل کرده و تمامی امور مهاجرت یا ویزا را به یک مشاور یا وکیل رسمی کانادا می سپارند.

لطفا توجه داشته باشید که؛ فقط قرارداد مستقیم با مشاور یا وکیل رسمی مهاجرت به کانادا (مورد تایید ICCRC) را امضا کنید.

 

>> آموزش نحوه استعلام وکیل مهاجرت کانادا <<

 

 توضیحات تکمیل در خصوص ثبت شرکت در کانادا

 

 

طریقه ی ثبت شرکت در کانادا:


جهت ثبت شرکت در کانادا،قبل از هر اقدامی،چنانچه کار آزادی رو ثبت می کنید حتماَ در رابطه با مجوزهای مربوط به آن نیز اطلاعاتی داشته باشید.در ضمن ممکن است از طرف شهرداری شهر نیز با محدودیت هایی روبرو باشید.


برای ثبت شرکت در کانادا،سه گزینه پیش رو دارید:


Corporation
در این روش ثبت شرکت در کانادا، که مثل ثبت شرکت به روش سهامی خاص یا عام در ایران است، بیزینس در کانادا ثبت شده و به عنوان یک شخصیت حقوقی تلقی می شود. لذا مسئولیت بیزینس به شرکت ختم می گردد و نه به افراد صاحب آن. در این شیوه حداقل 2 نفر عضو نیاز است. چنانچه شرکتی ورشکست گردد صاحبانش ورشکسته تلقی نمی شوند.


Sole proprietorships
این شیوه ثبت شرکت در کانادا، بسیار آسان است. در این روش کار آزاد به اسم یک نفر به ثبت می رسد. ایراد این روش در  این است که درآمدش با درآمد شخصی فرد جمع می شود که ممکن است باعث افزایش مالیات پرداختی گردد. در ضمن فرد در چنین حالتی مسئولیت کامل دارد. لذا چنانچه ورشکست گردد ممکن است کل دارایی اش را از دست بدهد. در کانادا سابقه ورشکستگی بین 5 تا 7 سال در سابقه تجاری ورشکسته ثبت خواهد شد که آثار خوبی برای تاجر نخواهد داشت.


Partnership
در این شیوه ثبت شرکت در کانادا دو یا چند نفر با یکدیگر شراکت می کنند. معمولاَ این شیوه را (به دلیل مسائل حقوقی پیچیده اش) کسانی مانند زن و شوهر ها انجام می دهند. این روش کاملاَ با روش قبلی شباهت دارد با این تفاوت که درآمد یا ضرر بیزینس بین شرکا تقسیم می گردد. ثبت بیزینس به این شیوه کمی مشکل تر از شیوه قبل است.
در انتها، قابل ذکر است به موجب قوانین کشور کانادا، شرکت ثبت شده از حقوق و تعهداتی مشابه یک فرد حقیقی برخوردار است. هنگامی که یک شرکت ثبت می شود وضعیت قانونی مجزایی ایجاد می شود و دارایی، حقوق و تعهدات شرکت تا زمان انحلال آن همچنان وجود خواهند داشت. حتی در صورت فوت سهامداران و مدیران شرکت، دارایی، تعهدات و حقوق شرکت از بین نمی رود.

 

ثبت شرکت یا خرید یک بیزینس در کانادا به تنهایی منجر به دریافت اقامت نمی شود و باید بیزینس پلن دقیق و به طور کلی برنامه ریزی دقیقی برای دریافت اقامت داشته باشید. از این رو می توانید بر روی خدمات حرفه ای ما برای خرید بیزینس حساب کنید که پلن دقیقی برای دریافت اقامت شما داشته باشیم.

 

 

مهیار حلاج پور - ویزا 724

من، مهیار حلاج پور (Mahyar Hallajpour)
عضو رسمی شورای قانون‌گذاری امور مهاجرت کانادا، مشاور رسمی مهاجرت کانادا ICCRC/RCIC ، یا اصطلاحا وکیل مهاجرت، به شماره پروانه R520250 هستم.

زندگی من صرف این می شود که اطمینان حاصل کنم، ممتازترین خدمات تخصصی حقوق مهاجرت کانادا را دریافت می کنید.

ما در طول سالیان فعالیتمان، بانی توسعه بیش از یکصد شرکت در کانادا بوده ایم و امروز تمام این خدمات در غالب  شرکت سرمایه گذاری و توسعه استارتاپ و بیزینس i3 Capital ارائه می شود. در این شرکت گام به گام در خدمت اهداف کارآفرینانی هستیم که میخواهند بیزینس موفقی در کانادا داشته باشند و از راههای برنامه های تجاری سرمایه گذاری در کانادا ، ویزای استارت آپ و خرید بیزینس در کانادا به کانادا مهاجرت کنند.

همچنین در کنار همکارانم در کاریابی مهیار، برای تحقق برنامه های کاریابی بین المللی موکلین پارسی زبان می کوشیم.

ویزا 724 (VISA724.com) و شرکت مهاجرتی کاناداپاس، با مدیرعاملی و نظارت مستقیم اینجانب، اداره می شود.

مجموعه شرکتهای ما، دارای مجوزهای ذیل است:

  • شرکت مهاجرتی کاناداپاس،  با مجوز رسمی اداره مهاجرت کانادا به شماره ثبت: 002782433
  • شرکت توسعه بیزینس و شتاب دهنده i3 Capital ، با مجوز رسمی از دولت فدرال کانادا: به شماره ثبت 003223957
  • شرکت کاریابی بین المللی مهیار،  با مجوز وزارت کار ایران: به شماره ثبت 103621 

دریافت اطلاعات تماس و اطمینان از مجوز های ما، با مراجعه به صفحه > درباره شرکت مهاجرتی ما

 

مطالب پیشنهادی:

مقایسه هزینه های زندگی در کانادا

وکیل مهاجرت

 

 

مطالب مندرج در وب سایت حاضر به منظور اطلاع رسانی و افزایش دانش مخاطبین عزیز وبسایت حاضر و سایر شبکه های اجتماعی است. اگر چه اخبار و مطالب منتشره با نهایت دقت نویسنده مکتوب گردیده، ولی همچنان می تواند دستخوش تغییرات مرور زمان بوده و یا عاری از اشتباه انسانی نباشند.
بدیهی است برداشت و مشورت‌های حقوقی نهایی صرفا در چارچوب موضوع مورد مشاوره با شخص آقای مهیار حلاج پور ممکن بوده و توصیه می‌شود.
مدیریت و همکاران مجموعه حقوقی کاناداپاس و کاریابی بین‌المللی مهیار مسئولیتی در خصوص اقدامات خواننده با استناد به مطالب مندرج در وب سایت حاضر و سایر شبکه های اجتماعی نداشته و مسئولیت مجموعه صرفا محدود به چارچوب قرارداد منعقده با موکلین مجموعه باقی خواهد ماند.

 

 

سوالات متداول


هزینه ثبت شرکت در کانادا چقدر است؟

مهمترین موضوع در محاسبه هزینه های ثبت شرکت در کانادا این است که قصد راه اندازی چه بیزینسی در کانادا دارید که پلن و هزینه های شما بر مبنای همان بیزینس و لوکیشنی که برای آن در نظر گرفته شده است محاسبه می شود. بر خلاف برنامه های کارآفرینی کانادا، حداقل میزان سرمایه گذاری برای این روش در نظر گرفته نشده است. بنابراین باید به صورت کامل تجزیه و تحلیل شود که بیزینس مورد نظر در کانادا چه مقدار هزینه بر است...

چطور میشه با ثبت شرکت به اقامت کانادا بگیریم؟

در متن این مقاله به صورت کامل توضیح داده ایم که به چه صورت می توانید برای اقامت کانادا اقدام کنید. صرفا فقط با ثبت یک شرکت نمی توانید برای اقامت دائم کانادا اقدام کنید و باید شرایط اولیه را دارا باشید، یعنی امتیازات ثبت شرکت افزون بر امتیازاتی که خودتان دارید می تواند شما را به اقامت دائم کانادا برساند.


مشاوره رایگان/پرسش و پاسخ


همراهان گرامی، در این قسمت میتوانید سوالات خود را مطرح نمایید. در اولین فرصت پاسخگوی شما خواهیم بود.(نمایش عمومی)


جواد دولتشاهی :

با عرض سلام وخسته نباشید من 40 سال سن و لیسانس عمران دارم 10 سال سابقه مدیر فنی با بیمه در دو شرکت تولید مصالح ساختمانی دارم شما چه روشی را برای مهاجرت به کانادا توصیه میکنید؟

برای بررسی شرایط فرم ارزیابی انتخاب بهترین روش مهاجرت را تکمیل نمایید

Bita :

سلام من 45 ساله و همسرم 42 ساله و پسر 5،5 ساله ام قصد داریم از طریق کارآفرینی از کشور اتریش به کانادا مهاجرت کنیم؟ آیا با نداشتن سابقه مدیریت یا بیزینس در گذشته هم میتونیم اقدام کنیم؟ با سپاس

در برخی برنامه های تجاری کانادا داشتن سوابق مدیریتی اجباری نیست

یاسمین :

سلام و عرض ادب من دانشجوی کانادا هستم و با یکی از آشنایان در کانادا شرکتی به ثبت رسانده ایم آیا با وجود عضو هیئت مدیره بودن می توانم ویزای دانشجویی را به ویزای کا رتبدیل کنمو آیا پدرم میتونه با استفاده از این ثبت شرکت به عنوان اینکه به ایشون برای کار نیازمندیم ویزا بگیره ممنون

هیچ ویزایی در کانادا به ویزای دیگری تبدیل نمی شود باید ویزای جدید درخواست کنید و توضیح دهید که چرا قصد انصراف از تحصیل دارید، البته این کار ریسک ها و قوانین خود را دارد

نرگس صادقی :

سلام روزتون بخیر . ما یگ تیم هستیم میخواهیم از طریق استارت اپ به کانادا مهاجرت کنیم .یک سوالی داشتم خدمتون .ما شرکت ثبت شده در ایران نداریم .ایا قبل اپلای سرمایه گذارهای کانادا باید ثبت شرکت در ایران انجام دهیم یا در کانادا باید ثبت شرکت داشته باشیم .ما با شرکام دچار تردید هستیم .میگن الان ثبت شرکت کانادا انجام بدهیم بهتره .ممنون میشوم پاسخ سوال بنده بفرمایید .و هزینه های شرکت شما برای ثبت شرکت در کانادا چقدر است

خیر، برای استارتاپ ویزای کانادا ثبت شرکت در کشور مبدا اجباری نیست.

ثبت یک شرکت در کانادا هزینه چندانی ندارد و باید شرکت واقعی بوده واثبات کند که می تواند در کانادا کارافرین باشد. مهم پلنی ست که ارائه می دهید.

لطفی :

با سلام مبلغ هزینه به جهت انجام امور مربوط به مهاجرت از طریق شما برای روش IMP ،چقدر است؟چه بازه زمانی طولی می کشد؟احتمالش چند درصد است. همسر من 41 سالشه ،فوق لیسانس شبکه و لیسانس نرم افزار داره ،در حال حاضر web developer هستش. پیشاپیش از راهنمایی شما ممنونم

بسته به نوع بیزینس بسیار متفاوت است. مدت زمان کل پروسه معمولا زیر یک سال است. می توانید برای بررسی شرایط به صفحه رزرو وقت مشاوره مراجعه نمایید.

ali bahmani :

سلام و عرض ادب من مدیر یک اکسچنج ارز دیجیتال دارم که بصورت بین المللی فعالیت میکنه 5 ماه است که لانچ شده و ماهی 4000 دلار در حال سوددهی است من سهامدار 60 درصدی این بیزینس هستم آیا میتوانم روی این اکسچنج اقامت شرکتی بگیرم coinlocally.com

چیزی به نام اقامت شرکتی در کانادا نداریم، شما باید بتوانید ثابت کنید که در کانادا به عنوان یک کارآفرین می توانید فعالیت کنید.

حسین عسگری :

سلام برای ثبت شرکت در کانادا حدودا چقدر سرمایه مورد نیاز هست؟

نوع و شرایط بیزینس تعیین کننده هزینه هاست

آرش* :

درود بر شما خدا قوت فرض تمام موارد انجام شده و شخص در کانادا حضور دارد و بیزینس در حال انجام هست. آیا مدت زمان کار در بیزینس در امتیازات اکسپرس اینتری حساب میشود؟! مقلا اگر شخص یکسال این بیزینس را داشته باشد و پس از مدت یکسال در اکسپرس اینتری شرکت کند،امتیاز یکسال کار در کانادا به او تعلق میگیرد؟! اگر تعلق نمیگیرد پس دیگر امتیازات تجربه کار در خارج از کانادا هم صفر میشود. درسته؟! ممنون از پاسخگویی شما

در قوانین جدید ثبت شرکت یا خرید بیزینس در کانادا به ازای هر سال امتیاز کار کانادایی دریافت خواهید کرد.

Mv :

سلام روز بخیر هزینه دریافتی موسسه شما برای انجام کلیه امور تا دریافات ویزا و ورود به کانادا از روش خرید یا ایجاد بیزینس چقدر هست؟

بسته به نوع بیزینس و خدماتی که درخواست می کنید متفاوت است، می توانید با دفاتر تماس بگیرید راهنمایی خواهید شد

پرویز حیدری :

با سلام ، آیا کسی که دانشجوی مستر بوده و الان pgwpدارد می تواند از طریق owner opratorer اقدام به تاسیس یک شرکت در خصوص ساخت بازیهای کامپیوتری کند؟ آیا این روش به pr ختم می شود ؟ چون امکان شرکت در استریم bc- pnp و گرفتن امتیازلازم هم دارد ، ولی در این استریم باید جاب آفر بگیرد و مشغول بکار شود ، هدف این است بجای گرفتن جاب آفر و کار برای دیگران بزینس خودش را راه بیندازد ، بشرطی که منجر به pr شود

باید شرایط شما به دقت بررسی شود. می توانید با دفاتر در تماس باشید یا فرمهای ارزیابی رایگان را تکمیل نمایید

مهران وظیفه :

سلام و عرض ادب در رابطه با ویزا business owner operator به جز تمکن مالی نیاز به باز کردن حساب خارجی هست؟اگر نیاز هست حدودا چه مبلغی و تا چه مدت مبلغ باید داخل حساب قبل از صدور ویزا بماند؟ با تشکر

خیر نیازی نیست

حمیدرضا :

آیا میتوان با این نوع پلن وارد شد بعد در شرکت و سازمانهای دیگر هم کار کرد. کسب در آمد با حقوق از شرکت دیگر

خیر

حمیدرضا :

آیا میتوان بعد از ورود به کانادا با ایجاد شعب میتوان کار در زمینه دیگر کنار فعالیت شرکت انجام داد ؟ حقوق دریافت کرد از شرکت دیگر.

سلام، خیر

نیما فرزاد :

هزینه کامل مهاجرت از طریق Operater Owner چقدر هست و آیا اخذ ویزا بصورت تضمینی هست؟

هیچ ویزایی در کانادا تضمینی نیست. معمولا کلمه ویزای تضمینی کانادا از افراد کلاهبردار شنیده می شود.

Ali :

سلام و وقت بخیر تفاوت برنامه Owner Oparator و ITC در شیوه اجرایی چیست و باتوجه به شرایط حاضر کدام برنامه شانس موفقیت بیشتری دارد؟ باتشکر

owner operator راه اندازی یا خرید یک بیزینس مستقل است. ICT راه اندازی یک شعبه.

شانس موفقیت بسته به شرایط هر متقاضی متغییر است

Akam :

سلام من آکام هستم متاهلم 31 سالمه مدرک فنی حرفه ای آرایشگر مردانه حرفه ای دارم و +مدرک بین المللی و 12 سال سابقه کاری حرفه ای دارم و همچنین در کوتاهی موی خانما و رنگ هم سابقه کاری داشتم و حال تصمیم به مهاجرت به کانادارا دارم لطفا کمکم کنید که از کجا باید شروع کنم ایا موفق میشم. لطفا....

می‌توانید مشخصات خود را، برای بررسی دقیق شرایط، در فرمهای ارزیابی رایگان وارد نمایید

و یا برای دریافت مشاوره تخصصی (حضوری یا غیر حضوری)، به صفحه رزرو وقت مشاوره مراجعه فرمایید.

Mina :

سلام،در مورد مهاجرت به روش ثبت شرکت ،ما توی ایران شرکت فعال داریم ک ساخت سازه های فلزی سایبان و سوله انجام میدیم،سوال من در مورد ايجاد کارگاه تولیدی اکسسوری فلزی در کاناداست..و ميخواستم مشاوره بگیرم

برای بررسی شرایط مهاجرت یا دریافت ویزا، به اطلاعات بیشتری درباره شما نیاز داریم، برای بررسی دقیق، می‌توانید به صفحه فرمهای ارزیابی رایگان مراجعه فرمایید و یا برای بهره مندی از مشاوره وکیل رسمی مهاجرت به صفحه رزرو وقت مشاوره مراجعه فرمایید.

علی حسینی :

سلام خستە نباشید،من یک خانواد پنج نفر هستیم پسر بزرگم بیست سال دارد یک دختر شانزدە سالە پسرهشت سالە،می خواستم با ثبت شرکت وراندازی یک ماشین شوری ،ایا امکان اقامت دایم کاندا را داریم ،واین شغل درشهری با درامد بالا چقدر سرمایە لازم دارد ،

باید اطلاعات دقیقی از شما داشته باشیم، به صفحه فرمهای ارزیابی رایگان مراجعه نمایید

شیروانی :

آیا میتوان یک کسب و کار در حوزه آی تی راه اندازی کرد و محل شرکت همان محل سکونت باشد؟ تا در هزینه‌ها صرفه جویی کرد. چون خدمات کلا به نحوی هست نیاز به فضای زیادی نیست. در این صورت با بیست هزار دلار میشه اقدام کرد ؟

خیر

farzad karami :

وقت بخیر برای تاسیس و ثبت شرکت در کانادا و ایجاد بیزینس آیا الزاما باید در ایران (کشوری که هستم ) دارای بیزینس باشم یا نه میتونم بدون اینکه اینجا بیزینسی داشته باشم از صفر در کانادا بیزینسم رو تاسیس کنم. و اینکه اگه شرکتی در ایران داشته باشم که کارش در رابطه با موضوعی مثلا ساختمانی باشه ایا در کانادا هم باید با همین بیزینس فعالیت داشته باشه. با سپاس از وقتی که میزارید

خیر

بله

می‌توانید مشخصات خود را، برای بررسی دقیق شرایط، در فرمهای ارزیابی رایگان وارد نمایید

و یا برای دریافت مشاوره تخصصی (حضوری یا غیر حضوری)، به صفحه رزرو وقت مشاوره مراجعه فرمایید.

شهدخت امامزاده ای :

سلام وقت بخیر شوهرم حدود 18 سال سابقه بیمه داره و مغازه آجیل و خشک بار فروشی که متعلق به خودش هست آیا می‌تواند از طریق این شغل اقدام به خرید ثبت شرکت نماید حداقل هزینه برای اینکار چقدر است ؟ چه مدت طول میکشه که خانواده بتوانند ویزا بگیرند ؟ هزینه انجام کار شما چقدر میشود با تشکر

بله ممکن است

می‌توانید مشخصات خود را، برای بررسی دقیق شرایط، در فرمهای ارزیابی رایگان وارد نمایید

و یا برای دریافت مشاوره تخصصی (حضوری یا غیر حضوری)، به صفحه رزرو وقت مشاوره مراجعه فرمایید.

امیر مصطفی :

سپاس از اطلاعات مفیدی که در این مقاله بیان کرده‌اید. قطعا owner operator یکی از گزینه‌های مهم برای مهاجرت است. فقط یک سوال دارم، این پروسه معمولا چقدر زمان میبرد؟

در شرایط معمولی کمتر از یک سال

مصطفی هروی :

با سلام من میخواستم از روش ثبت شرکت یا همین owner operator اقدام کنم برای مهاجرت به کانادا و تمام شرایط را هم دارم لطفا میشه راهنمایی کنید که چقدر زمان میبره ، ضمنا یک پسر 18 ساله هم دارم به همراه همسرم ، هزینه را هم اگر بفرمایید چقدر هست ممنون میشم

در شرایط معمولی حدود 1 سال

هزینه ها بسته به نوع بیزینس کاملا متفاوت است

می‌توانید مشخصات خود را، برای بررسی دقیق شرایط، در فرمهای ارزیابی رایگان وارد نمایید

و یا برای دریافت مشاوره تخصصی (حضوری یا غیر حضوری)، به صفحه رزرو وقت مشاوره مراجعه فرمایید.

وحید طاهرزاده :

درباره owner operator میخواستم بپرسم برای ثبت شرکت تعمیر و نگهداری در زمینه تاسیسات سیستم های سرمایشی و گرمایشی که در حال حاضر این شرکت در ایران فعال و در حال کار هست با 20 سال سابقه که 10 سالش خودم مدیر بودم چقدر بودجه میخواد حدودا؟؟؟ چند نفر برای تاسیس شرکت نیاز هست؟؟؟؟ کل هزینه کار برای وکیل مهاجرت تا صدور ویزا حدودا چقدره؟؟؟آیا اصلا شانسی دارم؟؟؟؟ لطفا جواب بدین ممنونم

بله ممکن است.

می‌توانید مشخصات خود را، برای بررسی دقیق شرایط، در فرمهای ارزیابی رایگان وارد نمایید

و یا برای دریافت مشاوره تخصصی (حضوری یا غیر حضوری)، به صفحه رزرو وقت مشاوره مراجعه فرمایید.

كاوه :

سلام و وقت خوش آيا امكان دارد و آيا راه مناسبي هست كه ويزاي توريستي ٥ساله با خانواده گرفته شود و در آنجا با توجه به قابليت شغلي و شخصي به دونبال جاب آفر بود؟ وايا با اين ويزا ميشه شاغل بود و دخترم درس بخواند

اگر شرایطش را داشته باشید، بله

علیرضا صابری :

من در خصوص owner operator میخواستم بدونم یکی اینکه با خواهرم شرکت ثبت کنم امکان پذیر هست ایشان مقیم کانادا هستن دوم اینکه خانمم مدرک نانوایی و شیرینی پزی دارند میتوانم نانوایی فانتزی احداث کنیم دستگاه ها را از ایران ارسال میکنم البته شرکت سازنده با کانادا کار میکنه مشکلی از لحاظ صادرات نیست شرکتی ثبتی خدماتی در ایران دارم البته غیر فعال الان با همین عنوان میتوانم شرکت خدماتی بزنم خانمم مدرک تعایم رانندگی با سابقه 5 سال دارد میتوانیم شرکت اموزش رانندگی بزنیم خودم مهندس مکانیکم در دکوراسیون داخلی منرل کتبینت سازی مشغولم لبخشید مزاحم شدم و سوالاتم زیاد شد چقدر این مواردی که گفتم نیاز به سرمایه گذاری دارد هر کدام با تشکر فراوان از پاسخگوییتان

می توانید اما باید صاحب اصلی بیزینس شما باشید.

صرفا با یک مدرک نمی توانید موفق شوید باید سوابق کاری مرتبط با بیزینس را داشته باشید

چنتا شرکت میخواید تاسیس کنید؟! باید توسط مشاور بررسی شود کدام شرکت برای تاسیس می تواند موفق باشد و شانس دریافت ویزا خواهد داشت. برای این منظور به صفحه رزرو وقت مشاوره مراجعه فرمایید

بهرام :

سلام.چک برگشتی دارم تاثیری تا مهاجرت دارد؟حداقل سرمایه مهاجرت چقدره؟

بسته به انتخاب راه مهاجرت بسیار متفاوته، فرمهای ارزیابی رایگان را تکمیل نمایید تا بررسی شود

علی رضا صابری :

با سلام میخواستم در رابطه با owner operator صحبت کنم 1_خواهرم مقیم کاناداست ایا با ایشان میتوانم شرکتی را به ثبت برسانم یا بایستی تنهایی این کار را انجام بدهم خودم در ایران یک شرکت خدماتی دارم که ثبت شده و فعالیت ندارد الان 2_خانومم مدرک فنی حرفه ایی نانوایی و شیرینی پزی دارد ایا برای راه اندازی نان فانتزی میتوانیم از روش بالا استفاده کنیم چقدر سرمایه لازم و کدام شهر سرمتیه کمتر نیاز دارد 3_ایا همان عنوان شرکت خدماتی را میتوانم انجا راه اندازی کنم 4_در ضمن خانمم مدرک اموزش رانندگی با سابق 5 سال را هم دارد میشود شرکت اموزش رانندگی احداث کرد خودم مهندس مکانیکم دکوراسیون داخای منزل کار میکنم ببخشید مزاحم شدم ممنونم از پاسخگوییتون ببخشید سوالاتم زیاد شد

در ثبت شرکت شما باید صاحب اصلی بیزینس باشید.

لطفا اطلاعات خود را در فرمهای ارزیابی رایگان مطرح نمایید

سیمین :

سلام وقت بخیر ببخشید من دوروز پیش با آقای رستمی مشاوره داشتم در مورد ثبت شرکت، الان سوالی برام پیش اومده اینکه بیزینسی که راه اندازی میکنیم چون نوپا هست آیا سوددهی داره در ابتدا؟ یا اینکه در نهایت به این نتیجه میرسیم که باید یک بیزینس خریداری کنیم؟و کدام معقول و معمول تره؟ چون هزینه هاش خیلی متفاوته ممنون

می تونید با شرکت در تماس باشید و از مشاورتون سوال کنید، اما به صورت کلی تمامی بیزینس پلن هایی که در این سازمان تهیه می شود، با دقت بسیار زیاد درخصوص بازار هدف و تحقیق بازار انجام می شود، با یک مقدار تلاش قطعا می توانید به سود دهی برسانید

محمدرضا دستوری : سلام، ما یک شرکت نرم افزاری در ایران داریم.فکر میکنیم شرایط برنامه owner operator یا imp را داشته باشیم

احمد رضا :

سلام. روزتون بخیر. درخصوص مهاجرت به کانادا درخواست مشاوره دارم

به صفحه رزرو وقت مشاوره مراجعه فرمایید

پری :

سلام آیا با 51سال سن آیلتس 5 و مدرک پرستاری میشه جاب آفر برای پرستار خانگی گرفت?

در این سن امکان اینکه توانایی انجام کارهای پرستار خانگی را داشته باشید دشوار است

علی :

سلام، آیا با دریافت ویزای ثبت شرکت میتوانم فرزند 18 ساله ام را با خود به کانادا ببرم؟ متشکرم

بله فرزندان مجرد، زیر 22 سال همراه شما خواهند بود

جاوید اسدزاده :

لام وقت بخیر هزینه اقدام اقامت کانادا از طریق راه اندازی بیزنس کوچک چقدر خواهد بود؟ هزینه های قانونی و دولتی و نیز حق الوکاله؟

اولین موضوع در این برنامه این است که آیا شرایط آن را دارید یا خیر، موضوع بعدی این است  که آیا این برنامه برای رسیدن شما به اقامت دائم مناسب یا نه، بعد هزینه...

می‌توانید مشخصات خود را، برای بررسی دقیق شرایط، در فرمهای ارزیابی رایگان وارد نمایید

Mohammad :

ثبت شرکتی های خدماتی درکانادا چگونه است وچقدرهزینه دارد؟ سپاس

باید نوع بیزینس به صورت دقیق بررسی شود، شرایط شما بررسی شود، لطفا فرمهای ارزیابی رایگان را تکمیل فرمایید

ندا :

با عرض سلام ایا برای joboffer پرستار خانگی ,با 40 سال سن میشه اقدام کرد؟ممنون

سلام

بله

مشاوره اخذ ویزا اقامت و مهاجرت به کانادا - ویزا 724

ارتباط با ما

آدرس و راههای ارتباطی :

- ویزا 724

- شرکت مهاجرتی کاناداپاس

- کاریابی بین المللی مهیار

- شرکت توسعه استارتاپ و سرمایه گذاری i3capital

- دارای مجوزرسمی از وزارت کار و رفاه اجتماعی ایران با شماره ثبت: 103621 

- دارای مجوز رسمی اداره مهاجرت کانادا: ICCRC R520250

با مدیریت مهیار حلاج پور، مشاور و وکیل قانونی RCIC/ICCRC به شماره پروانه R520250

 

دفتر مرکزی (کانادا - تورنتو):

 No.25 Shepard Ave W Suite 300 North York ON M2N 6S6 (مراجعه با رزرو وقت قبلی)

0014168905972 (پاسخ‌گویی: دوشنبه تا شنبه 18:00 الی 02:00 بوقت تهران)

دفتر ایران: 

02122927033 (پاسخ‌گویی: شنبه تا چهارشنبه 10:00 الی 17:00 بوقت تهران) - (پنجشنبه: 10 الی 14:00)

تهران - بزرگراه مدرس شمال، خیابان دستگردی شرقی(ظفر)، جنب بیمارستان علی اصغر، پلاک 199 طبقه سوم، واحد 301 (مراجعه با رزرو وقت قبلی)

واتساپ دفتر ایران:

09124644197 (پاسخ‌گویی: 10:00 الی 18:00 بوقت تهران)

واتساپ کانادا:

14168905972+ (پاسخگویی به پیامهای متنی در واتساپ)

* برای مطالعه روش های اصلی مهاجرت به کانادا، به صفحه مهاجرت کانادا مراجعه بفرمایید.

ایمیل : info[at]visa724.com

ویزا 724

تمامی حقوق این سایت مربوط به ویزا 724 می باشد.