ویزا 724
رزرو وقت مشاوره

مهاجرت به کانادا از طریق ثبت شرکت یا owner operator


آخرین بروز رسانی : ۹۹/۰۱/۲۰

 

 

همه چیز درباره ثبت شرکت در کانادا و دریافت اقامت کانادا از طریق ثبت شرکت:

طبق توضیحات این مطلب؛ اگر شرایط شما تایید گردد، شانس این را دارید که مالک بیزینس خود باشید، ویزای کار دریافت کرده و قانونی، به کانادا مهاجرت کنید..

 

این مطلب با توجه به، تجربه و نگارش وکیل رسمی مهاجرت کانادا تهیه شده است، پس با دقت، تمامی نکات را مطالعه فرمایید.

تمامی پرونده های ویزا و مهاجرت به کانادا در این سازمان، توسط وکیل رسمی مهاجرت کانادا، مهیار حلاج پور انجام می پذیرد.

 

مالک بیزینس یا owner operator چیست:

مالک بیزینس صاحب یک واحد تجاری است که خود آن را مدیریت می کند. مثلا یک تعمیرگاه خودرو را در نظر بگیرید که کسب و کار خودش را دارد یا یک قناد که قنادی خودش را دارد. همچنین یک نفر را در نظر بگیرید که یک شرکت برنامه نویسی سایت را دارد و خودش هم مدیریت آن را به عهده گرفته است. به طور کلی وقتی سخن از مالک بیزینس یا Owner Operator می شود درباره فردی صحبت می کنیم که یک شرکت یا واحد تجاری (به طور معمول با کمتر از 10 کارمند یا کارگر) و خود آن فرد، مدیریت شرکت یا واحد تجاری خود را بر عهده گرفته است.

 

ویزای کار کانادا از طریق ثبت شرکت یا مالک بیزینس چگونه دریافت می شود:

در ویزای کار مالک بیزینس، ثبت شرکت یا owner operator، متقاضی ابتدا یک واحد تجاری یا شرکت را در کانادا راه اندازی یا خریداری می کند. سپس به اداره کار کانادا اعلام می کند که حضور وی برای مدیریت این واحد تجاری واجب است. اگر اداره کار قانع شود، برای وی نامه LMIA صادر می کند. بعد از دریافت این نامه، متقاضی می تواند به اداره مهاجرت کانادا تقاضای ویزای کار بدهد. اگر اداره مهاجرت هم با تقاضای وی موافقت کند، ویزای کار کانادا صادر خواهد شد. همسر متقاضی نیز می تواند ویزای کار کانادا دریافت کند و فرزندان زیر 18 سال وی نیز اجازه خواهند داشت در کانادا رایگان تحصیل کنند. ویزای متقاضی اصلی به وی اجازه می دهد تنها برای واحد تجاری خود کار کند. اما ویزای همسر وی از نوع Open Work Permit است و به او اجازه می دهد که تقریبا برای هر کارفرمایی کار کند.

 

LMIA به چه معناست:

LMIA ) Labour Market Impact Assessmen ) نامه ایست که اداره کار کانادا صادر می کند و طی آن اعلام می کند، استخدام یک فرد غیر کانادایی اثر منفی روی بازار کار کانادا ندارد. به طور معمول گرفتن LMIA بسیار دشوار است و یک شرکت کانادایی باید ابتدا برای مدت قابل توجهی با صرف هزینه های قابل توجهی در چند منبع قابل قبول آگهی استخدام بدهد و یک سری مدارک و فرم به اداره کار کانادا ارائه کند تا آنها متقاعد شوند که آن شرکت موفق نشده نیروی مورد نیاز خود را از بین مقیمان دائم یا شهروندان کانادا پیدا کند و چاره ای  جز استخدام افراد خارجی ندارد.

 

بسیاری از روشهای مهاجرتی کانادا به سرمایه گذاری در کانادا یا ثبت شرکت معروف است، اما برنامه owner operator برای صاحبین مشاغلی ست که در کشور خود بیزینسی را مدیریت می کنند و یا از مدیران ارشد یک بیزینس بوده اند، می توانند با ارائه یک بیزینس پلن دقیق به کانادا، ویزای کار دریافت کنند.

 

سوال مهم اینکه آیا با  ثبت شرکت و ویزای کار owner operator می توان به کانادا مهاجرت کرد؟

دریافت این ویزا می تواند بین 50 تا 200 امتیاز برای مهاجرت اکسپرس انتری Express Entry همراه داشته باشد. در حقیقت صرف گرفتن LMIA می تواند کافی باشد. دریافت امتیاز 50 یا 200 بستگی به پستی دارد که متقاضی احراز می کند و همچنین نوع واحد تجاری که خریداری یا تأسیس می شود. که البته ما پرونده های بسیاری را داشته ایم که توانسته اند 200 امتیاز این ویزا را کسب کنند.

وجود این امتیاز مهاجرت به کانادا را تضمین نمی کند. به عبارت دیگر گرچه این روش ممکن است برای بعضی متقاضیان راههای مهاجرت را تسهیل کند، اما برای خیلی از افراد مؤثر نخواهد بود.

صرف نظر ازشانس گرفتن اقامت کانادا، موفقیت در این روش به متقاضی و خانواده وی اجازه حضور و کار در کانادا می دهد (و برای فرزندان زیر 18 سال اجازه تحصیل).

 

توضیحات وکیل رسمی مهاجرت کانادا، آقای مهیار حلاج پور در خصوص ثبت شرکت در کانادا یا Owner Operator

 

مزایای دریافت اقامت کانادا از طریق ثبت شرکت یا owner operator:

در صورتی که صاحب یک کسب و کار در کشور خود هستید، اما سرمایه بالایی برای دریافت اقامت سرمایه گذاری کانادا ندارید، پیشنهاد ما، برنامه مهاجرتی ثبت شرکت در کانادا یا owner operator است، که مزایای بسیاری داشته و به اختصار به تعدادی از آنها اشاره می کنیم:

1. توجیه اقتصادی بالا نسبت به برنامه های مهاجرتی حاضر
2. بدون نیاز به ارائه مدرک زبان
3. سرمایه گذاری و داشتن حداقل دارایی از اهمیت کمتری نسبت به برنامه های مشابه کارآفرینی استانی برخوردار است (با سرمایه به مراتب کمتری امکان اقدام وجود دارد)
4. امکان انتقال سرمایه به صورت قانونی به کانادا.
5. تحصیلات دانشگاهی الزامی نیست.
6. داشتن ویزای توریستی کانادا برای شروع فرآیند الزامی نیست.
7. امکان تغییر بیزینس یا خرید بیزینس دیگر بعد از ورود به کانادا، ممکن است.
8. سابقه سفر به کشورهای حوزه شینگن اهمیتی ندارد.
9. می توانید شهر خود را انتخاب کنید و محدود به انتخاب استانی خاصی نیستید
10. رشته تحصیلی و سوابق کاری اگر ناهماهنگ باشند مشکلی نخواهید داشت.
11. پس از راه اندازی بیزینس ملزم به اقامت محل یا شهر خاصی نیستید و انتخاب با خود شماست.
12. مالک 100% کسب و کار خود خواهید بود
13. همسر میتواند ویزای کار باز داشته باشد و فرزندان زیر 18 سال از تحصیل رایگان بهره مند خواهند شد.
14. کل خانواده بیمه درمانی تکمیلی خواهند داشت.
15. تسهیل راه برای دریافت اقامت دائم کانادا.
و....

ما در کنار شما خواهیم بود تا بهترین راه مهاجرت را انتخاب کنیم.

 

پاسخ به سوالات متداول ثبت شرکت در کانادا، توسط وکیل رسمی مهاجرت، آقای مهیار حلاج پور - قسمت اول

 

 

پرسش و پاسخ ثبت شرکت در کانادا - قسمت دوم

برای مشاهده قسمتهای بعدی، صفحه > اینستاگرام ما را دنبال کنید

 

 

نکته بسیار مهم: 

وکلای دادگستری، موسسات حقوقی، موسسات کاریابی بین المللی،  موسسات اعزام دانشجو، حتی آژانس های مسافرتی، یا افراد حقیقی، برای فعالیت در حیطه ویزا و مهاجرت به کانادا باید از شورای قانونگذاری مهاجرت کانادا (ICCRC) مجوز داشته باشند؛ در غیر این صورت، هرگونه فعالیت آنها از دیدگاه کانادا در حیطه ویزا و مهاجرت غیر قانونی ست.

 

 در سایت رسمی مهاجرت کانادا اعلام شده است که؛ اگر از بی تجربگی و کلاهبرداری این‌گونه افراد یا موسسات فاقد مجوز ICCRC متضرر شوید، هیچ راهی برای پیگیری و رفع اتهامات خود ندارید. پس فقط به مشاوران یا وکلای رسمی کانادا اعتماد کنید تا  در صورت بروز مشکل، مدافع منافع شما باشیم.

 

کشور کانادا فقط به وکلا و مشاوران رسمی مقیم کانادا که از iccrc مجوز دارند، اجازه فعالیت در حیطه مشاوره و انجام امور ویزا و مهاجرت به کانادا را می دهد.

وکلای دادگستری، موسسات، آژانسهای مسافرتی  و یا هر شرکت دیگری، بدون حضور وکیل یا مشاور رسمی مهاجرت کانادا، نمی‌توانند نامه دفاعیه از موکل خود به اداره مهاجرت کانادا ارائه دهند.

 

در صورت عدم وجود وکیل یا مشاور رسمی مهاجرت کانادا، این شرکتها یا افراد، یک ایمیل به نام شما درست می کنند و تمامی امور را به جای شما و با یک هویت جعلی انجام می دهند و گاها حتی اکانت و پسوورد را در اختیار شما نمی گذارند، یا اینکه به عنوان واسطه عمل کرده و تمامی امور مهاجرت یا ویزا را به یک مشاور یا وکیل رسمی کانادا می سپارند.

لطفا توجه داشته باشید که؛ فقط قرارداد مستقیم با مشاور یا وکیل رسمی مهاجرت به کانادا (مورد تایید ICCRC) را امضا کنید.

 

>> آموزش روش استعلام وکیل رسمی مهاجرت به کانادا <<

 

طریقه ی ثبت شرکت در کانادا:


جهت ثبت شرکت در کانادا،قبل از هر اقدامی،چنانچه کار آزادی رو ثبت می کنید حتماَ در رابطه با مجوزهای مربوط به آن نیز اطلاعاتی داشته باشید.در ضمن ممکن است از طرف شهرداری شهر نیز با محدودیت هایی روبرو باشید.


برای ثبت شرکت در کانادا،سه گزینه پیش رو دارید:


Corporation
در این روش ثبت شرکت در کانادا، که مثل ثبت شرکت به روش سهامی خاص یا عام در ایران است، بیزینس در کانادا ثبت شده و به عنوان یک شخصیت حقوقی تلقی می شود. لذا مسئولیت بیزینس به شرکت ختم می گردد و نه به افراد صاحب آن. در این شیوه حداقل 2 نفر عضو نیاز است. چنانچه شرکتی ورشکست گردد صاحبانش ورشکسته تلقی نمی شوند.


Sole proprietorships
این شیوه ثبت شرکت در کانادا، بسیار آسان است. در این روش کار آزاد به اسم یک نفر به ثبت می رسد. ایراد این روش در  این است که درآمدش با درآمد شخصی فرد جمع می شود که ممکن است باعث افزایش مالیات پرداختی گردد. در ضمن فرد در چنین حالتی مسئولیت کامل دارد. لذا چنانچه ورشکست گردد ممکن است کل دارایی اش را از دست بدهد. در کانادا سابقه ورشکستگی بین 5 تا 7 سال در سابقه تجاری ورشکسته ثبت خواهد شد که آثار خوبی برای تاجر نخواهد داشت.


Partnership
در این شیوه ثبت شرکت در کانادا دو یا چند نفر با یکدیگر شراکت می کنند. معمولاَ این شیوه را (به دلیل مسائل حقوقی پیچیده اش) کسانی مانند زن و شوهر ها انجام می دهند. این روش کاملاَ با روش قبلی شباهت دارد با این تفاوت که درآمد یا ضرر بیزینس بین شرکا تقسیم می گردد. ثبت بیزینس به این شیوه کمی مشکل تر از شیوه قبل است.
در انتها، قابل ذکر است به موجب قوانین کشور کانادا، شرکت ثبت شده از حقوق و تعهداتی مشابه یک فرد حقیقی برخوردار است. هنگامی که یک شرکت ثبت می شود وضعیت قانونی مجزایی ایجاد می شود و دارایی، حقوق و تعهدات شرکت تا زمان انحلال آن همچنان وجود خواهند داشت. حتی در صورت فوت سهامداران و مدیران شرکت، دارایی، تعهدات و حقوق شرکت از بین نمی رود.

 

ثبت شرکت یا خرید یک بیزینس در کانادا به تنهایی منجر به دریافت اقامت نمی شود و باید بیزینس پلن دقیق و به طور کلی برنامه ریزی دقیقی برای دریافت اقامت داشته باشید. از این رو می توانید بر تخصص وکیل رسمی مهاجرت حساب کنید که پلن دقیقی برای دریافت اقامت شما داشته باشیم.

 

فرصتهای شغلی متعددی در کانادا، به صورت ماهانه در کاریابی بین المللی مهیار (visa724.com) اعلام می شود.

اگر به دنبال فرصت های شغلی در کانادا هستید قبل از مطالعه این مقاله، حتما صفحه  اینستاگرام  ما را دنبال کنید و منتظر فرصتهای شغلی اعلام شده از سوی ما باشید.

 

ویزا 724 با داشتن مجوزهای لازمه از وزارت کار و رفاه اجتماعی ایران و مجوز رسمی وکیل مهاجرت، تا بحال صدها پرونده موفق و قانونی مهاجرتی داشته است.

 

 همراهان گرامی، برای بهره مندی از مشاوره و ارزیابی تخصصی مشاوران ما، اقدام به تکمیل  فرمهای ارزیابی رایگان نمایید و یا می‌توانید سوالات خود را در قسمت  مطرح فرمایید. یا اگر قصد جدی برای مهاجرت یا دریافت ویزا دارید می‌توانید به صفحه رزرو وقت مشاوره مراجعه نمایید تا از مشاوره وکیل رسمی مهاجرت بهره مند شوید. همچنین می‌توانید با مراجعه به صفحه درباره ما و مطالعه آن، اطلاعات تماس دفاتر ما را دریافت نموده و از اعتبار و تجربه موسسه اطمینان حاصل نمایید.

 

مطالب پیشنهادی:

استارتاپ ویزای کانادا

ویزای تحصیلی کانادا

مهاجرت از طریق خود اشتغالی کانادا

ویزای کار پرستاری کانادا یا مهاجرت پرستاران به کانادا

مهاجرت از طریق PEQ کانادا

ویزای دانش آموزی کانادا

ویزا و اقامت سرمایه گذاری کانادا

مقایسه هزینه های زندگی در کانادا

مهاجرت از طریق اکسپرس اینتری کانادا

درباره ویزای کانادا همه چیز بدانید

درباره تحصیل در کانادا همه چیز بدانید

ویزای اقامت دائم کانادا

مهاجرت به کانادا

وکیل مهاجرت

 

 

مطالب مندرج در وب سایت حاضر به منظور اطلاع رسانی و افزایش دانش مخاطبین عزیز وبسایت حاضر و سایر شبکه های اجتماعی است. اگر چه اخبار و مطالب منتشره با نهایت دقت نویسنده مکتوب گردیده،ولی همچنان می تواند دستخوش تغییرات مرور زمان بوده و یا عاری از اشتباه انسانی نباشند.
بدیهی است برداشت و مشورت‌های حقوقی نهایی صرفا در چارچوب موضوع مورد مشاوره با شخص مشاور و وکیل رسمی مجموعه جناب حلاج پور ممکن بوده و توصیه می‌شود.
مدیریت و همکاران مجموعه حقوقی کانادپاس و کاریابی بین‌المللی مهیار مسوولیتی در خصوص اقدامات خواننده با استناد به مطالب مندرج در وب سایت حاضر و سایر شبکه های اجتماعی نداشته و مسوولیت مجموعه صرفا محدود به چارچوب قرارداد منعقده با موکلین مجموعه باقی خواهد ماند.

 


مشاوره رایگان/پرسش و پاسخ


همراهان گرامی، در این قسمت میتوانید سوالات خود را مطرح نمایید. در اولین فرصت پاسخگوی شما خواهیم بود.(نمایش عمومی)


كاوه :

سلام و وقت خوش آيا امكان دارد و آيا راه مناسبي هست كه ويزاي توريستي ٥ساله با خانواده گرفته شود و در آنجا با توجه به قابليت شغلي و شخصي به دونبال جاب آفر بود؟ وايا با اين ويزا ميشه شاغل بود و دخترم درس بخواند

اگر شرایطش را داشته باشید، بله

علیرضا صابری :

من در خصوص owner operator میخواستم بدونم یکی اینکه با خواهرم شرکت ثبت کنم امکان پذیر هست ایشان مقیم کانادا هستن دوم اینکه خانمم مدرک نانوایی و شیرینی پزی دارند میتوانم نانوایی فانتزی احداث کنیم دستگاه ها را از ایران ارسال میکنم البته شرکت سازنده با کانادا کار میکنه مشکلی از لحاظ صادرات نیست شرکتی ثبتی خدماتی در ایران دارم البته غیر فعال الان با همین عنوان میتوانم شرکت خدماتی بزنم خانمم مدرک تعایم رانندگی با سابقه 5 سال دارد میتوانیم شرکت اموزش رانندگی بزنیم خودم مهندس مکانیکم در دکوراسیون داخلی منرل کتبینت سازی مشغولم لبخشید مزاحم شدم و سوالاتم زیاد شد چقدر این مواردی که گفتم نیاز به سرمایه گذاری دارد هر کدام با تشکر فراوان از پاسخگوییتان

می توانید اما باید صاحب اصلی بیزینس شما باشید.

صرفا با یک مدرک نمی توانید موفق شوید باید سوابق کاری مرتبط با بیزینس را داشته باشید

چنتا شرکت میخواید تاسیس کنید؟! باید توسط مشاور بررسی شود کدام شرکت برای تاسیس می تواند موفق باشد و شانس دریافت ویزا خواهد داشت. برای این منظور به صفحه رزرو وقت مشاوره مراجعه فرمایید

بهرام :

سلام.چک برگشتی دارم تاثیری تا مهاجرت دارد؟حداقل سرمایه مهاجرت چقدره؟

بسته به انتخاب راه مهاجرت بسیار متفاوته، فرمهای ارزیابی رایگان را تکمیل نمایید تا بررسی شود

علی رضا صابری :

با سلام میخواستم در رابطه با owner operator صحبت کنم 1_خواهرم مقیم کاناداست ایا با ایشان میتوانم شرکتی را به ثبت برسانم یا بایستی تنهایی این کار را انجام بدهم خودم در ایران یک شرکت خدماتی دارم که ثبت شده و فعالیت ندارد الان 2_خانومم مدرک فنی حرفه ایی نانوایی و شیرینی پزی دارد ایا برای راه اندازی نان فانتزی میتوانیم از روش بالا استفاده کنیم چقدر سرمایه لازم و کدام شهر سرمتیه کمتر نیاز دارد 3_ایا همان عنوان شرکت خدماتی را میتوانم انجا راه اندازی کنم 4_در ضمن خانمم مدرک اموزش رانندگی با سابق 5 سال را هم دارد میشود شرکت اموزش رانندگی احداث کرد خودم مهندس مکانیکم دکوراسیون داخای منزل کار میکنم ببخشید مزاحم شدم ممنونم از پاسخگوییتون ببخشید سوالاتم زیاد شد

در ثبت شرکت شما باید صاحب اصلی بیزینس باشید.

لطفا اطلاعات خود را در فرمهای ارزیابی رایگان مطرح نمایید

سیمین :

سلام وقت بخیر ببخشید من دوروز پیش با آقای رستمی مشاوره داشتم در مورد ثبت شرکت، الان سوالی برام پیش اومده اینکه بیزینسی که راه اندازی میکنیم چون نوپا هست آیا سوددهی داره در ابتدا؟ یا اینکه در نهایت به این نتیجه میرسیم که باید یک بیزینس خریداری کنیم؟و کدام معقول و معمول تره؟ چون هزینه هاش خیلی متفاوته ممنون

می تونید با شرکت در تماس باشید و از مشاورتون سوال کنید، اما به صورت کلی تمامی بیزینس پلن هایی که در این سازمان تهیه می شود، با دقت بسیار زیاد درخصوص بازار هدف و تحقیق بازار انجام می شود، با یک مقدار تلاش قطعا می توانید به سود دهی برسانید

محمدرضا دستوری : سلام، ما یک شرکت نرم افزاری در ایران داریم.فکر میکنیم شرایط برنامه owner operator یا imp را داشته باشیم

احمد رضا :

سلام. روزتون بخیر. درخصوص مهاجرت به کانادا درخواست مشاوره دارم

به صفحه رزرو وقت مشاوره مراجعه فرمایید

پری :

سلام آیا با 51سال سن آیلتس 5 و مدرک پرستاری میشه جاب آفر برای پرستار خانگی گرفت?

در این سن امکان اینکه توانایی انجام کارهای پرستار خانگی را داشته باشید دشوار است

علی :

سلام، آیا با دریافت ویزای ثبت شرکت میتوانم فرزند 18 ساله ام را با خود به کانادا ببرم؟ متشکرم

بله فرزندان مجرد، زیر 22 سال همراه شما خواهند بود

جاوید اسدزاده :

لام وقت بخیر هزینه اقدام اقامت کانادا از طریق راه اندازی بیزنس کوچک چقدر خواهد بود؟ هزینه های قانونی و دولتی و نیز حق الوکاله؟

اولین موضوع در این برنامه این است که آیا شرایط آن را دارید یا خیر، موضوع بعدی این است  که آیا این برنامه برای رسیدن شما به اقامت دائم مناسب یا نه، بعد هزینه...

می‌توانید مشخصات خود را، برای بررسی دقیق شرایط، در فرمهای ارزیابی رایگان وارد نمایید

Mohammad :

ثبت شرکتی های خدماتی درکانادا چگونه است وچقدرهزینه دارد؟ سپاس

باید نوع بیزینس به صورت دقیق بررسی شود، شرایط شما بررسی شود، لطفا فرمهای ارزیابی رایگان را تکمیل فرمایید

ندا :

با عرض سلام ایا برای joboffer پرستار خانگی ,با 40 سال سن میشه اقدام کرد؟ممنون

سلام

بله

فرمهای ارزیابی رایگان
مشاوره اخذ ویزا اقامت و مهاجرت

ارتباط با ما

آدرس و راههای ارتباطی :

- سازمان حقوقی مهاجرتی کاناداپاس

- کاریابی بین المللی مهیار

با مدیریت وکیل رسمی مهاجرت، مهیــار حلاج پور. 

دارای مجوزرسمی از وزارت کار و رفاه اجتماعی ایران.

دارای مجوز ICCRC (شورای قانونگذاری مهاجرت کانادا).

 

دفتر مرکزی (کانادا - تورنتو):

25 Sheppard Avenue West
suite 300
M3n 6S6 (مراجعه با رزرو وقت قبلی)

 

(ارتباط مستقیم و رایگان با دفتر کانادا از شماره تهران):

00982182802280 (پاسخگویی: دوشنبه تا شنبه 18:00 الی 02:00 بوقت تهران)

 

واتساپ دفتر کانادا:

0014168905972 (پاسخ‌گویی: دوشنبه تا شنبه 18:00 الی 02:00 بوقت تهران)

 

دفتر تهران: 

02128421010 (پاسخ‌گویی: شنبه تا چهارشنبه 10:00 الی 18:00 بوقت تهران) - (پنجشنبه ها: 10 الی 14:00)

 

واتساپ دفتر ایران:

09124644197 (پاسخ‌گویی: 10:00 الی 18:00 بوقت تهران)

 

بدلیل مشکلات بیماری، تا اطلاع ثانوی، از برگزاری جلسات حضوری در دفاتر ایران معذوریم. می‌توانید با شماره های تماس در ارتباط باشید.

 

> برای بهره مندی از تخفیفات و اخبار جدید مهاجرت، صفحه اینستاگرام ما را دنبال کنید.

ایمیل : info[at]visa724.com

ویزا 724

تمامی حقوق این سایت مربوط به ویزا 724 می باشد.