شرایط مهاجرت به کانادا ویژه رانندگان پایه یک و رانندگان کامیون


آخرین بروز رسانی : ۰۰/۰۵/۰۴

 

 

 مهاجرت رانندگان پایه یک به کانادا چه شرایط و مراحلی دارد؟

 کمبود رانندگان پایه یک، همواره یکی از مشکلات موجود در سیستم حمل و نقل کانادا بوده است؛ مشکلی که دولت کانادا با سیاست‌های مختلفی سعی در حل آن دارد. یکی از اصلی‌ترین سیاست‌های اتخاذ شده از سوی دولت جذب رانندگان پایه یک از طریق برنامه‌های مختلف مهاجرت به کاناداست که تا حد زیادی توانسته موفق باشد اما همچنان تقاضای بالا کارفرمایان در این ردیف شغلی محسوس است. با توجه به این نیاز بالای بازار کار کانادا به رانندگان پایه یک و شرایط منعطفی که در مورد انواع مختلف ویزای کاری وجود دارد، به نظر می‌رسد مهاجرت به کانادا با این روش و با اتکای بر این ویژگی، می‌تواند یک پلن مهاجرتی عالی و منطقی باشد. بر همین مبنا ما تلاش کردیم در این یادداشت ضمن نگاهی به وضعیت اشتغال رانندگان پایه یک در بازار کار کانادا، به پرسش‌هایی از قبیل اینکه آیا رانندگان پایه یک شرایط بهتری برای مهاجرت به کشور کانادا دارند؟ آیا این افراد امکان استفاده از گواهینامه خود در این مسیر را دارند؟ یا برای ورود به هر استان باید از کدام پلن مهاجرتی استفاده کرد؟ پاسخ دهیم. پس اگر یک راننده پایه یک هستید و رویای مهاجرت به canada را در سر دارید، این یادداشت حامل خبرهای خوبی برای شماست.

 

باید توجه داشته باشید که برای رانندگی پایه یک در کانادا گرفتن گواهینامه کانادایی الزامی ست، بنابراین کاریابی در کانادا زمانی که گواهینامه کانادایی ندارید بسیار دشوار است، چون کارفرما باید منتظر دریافت گواهینامه شما باشد. بنابراین توصیه می کنیم فریب شرکتهایی که این مسیر را راحت جلوه می دهند، بخاطر اینکه کانادا به راننده نیاز دارد، را نخورید، حتما مجوزهای شرکت در کشور مبدا و مقصد را استعلام بگیرید.

 

اگر گواهینامه کانادایی ندارید اما میتوانید برای راه اندازی یک شرکت حمل و نقل در کانادا؛ حداقل 150 هزار دلار هزینه کنید، توصیه می شود، مطلب راه اندازی شرکت حمل و نقل در کانادا را مطالعه کنید.

 

رانندگان پایه یک کاناداراندن این غول‌های آهنی هیچگاه کار آسانی نبوده است

 آمار و ارقام در مورد مهاجرت به کانادا توسط رانندگان پایه یک

 آمار و ارقام نیز در کنار قوانین مهاجرتی، حامل اخبار خوبی برای رانندگان پایه یک هستند. مطابق آمار رسمی تا سال 2024 بازار کار کانادا با کمبود 48 هزار راننده پایه یک مواجه خواهد شد و این خود به تنهایی یعنی انبوهی از فرصت‌های شغلی خالی و در دسترس برای متقاضیان مهاجرت به کانادا با این روش و عنوان شغلی. در کنار این حد بالای نیاز به رانندگان پایه یک با نزدیک شدن میانگین سنی رانندگان کانادایی که در این بخش فعال هستند به بیش از 47 سال می‌توان انتظار باز شدن فضایی بشدت بیشتر برای جوانان را داشت؛ بیش از یک‌سوم رانندگان پایه یک کانادایی بیش از 55 سال سن دارند!

چگونه وکیل مهاجرت خود را انتخاب کنید؟

برای مشاهده ویدئو های آموزشی مهاجرت، صفحه اینستاگرام ما را دنبال کنید.

 شرایط کار برای رانندگان پایه یک در کانادا

 در کنار شرایط مهاجرت به کانادا، مهم است تا رانندگان پایه یک از شرایط کار در کانادا مطلع شوند. به طور معمول رانندگان پایه یک در کانادا در دوره‌های 14 روزه در حال حمل بار بوده و با شیفت‌های 12 ساعته کار می‌کنند. پس از اتمام این دوره نیز یک مهلت سه روزه را در تعطیلات به سر می‌برند. این سیستم کاری از بسیاری جهات برای رانندگان پایه یک نسبت به شرایط ایران راحت‌تر بوده و همین خود یک برگ برنده مهم است. البته برگ برنده مهم دیگر درآمد قابل قبول است؛ متوسط حقوق و دستمزد سالانه رانندگان پایه یک در کانادا بین 56 تا 65 هزار دلار است. داشتن این سطح از درآمد برای ایرانیان می‌تواند تا حد زیادی مسرت‌بخش و حتی عالی قلمداد شود. این موضوع جایی جذاب‌تر می‌شود که متوجه شوید این تنها حقوق پایه است. بسته به شرایط مختلفی رانندگان پایه یک در کانادا احتمالاً بسته به کیلومتر (مایل) سپری شده در هر دفعه بارگیری با پاداش‌های از پیش تعیین شده مواجه شوند و در ازای تحویل به موقع بار در نقاط تعیین شده نیز مجدد پاداش‌های مختلفی دریافت کنند. در مجموع پس از مهاجرت و دستیابی به یک جایگاه شغلی مناسب احتمالاً بتوانید بین 80 تا 100 هزار دلار درآمد داشته باشید؛ البته قطعاً دستیابی به این میزان از درآمد بدون تلاش کافی و مهارت بالا در رانندگی ممکن نیست.

 

همچنین توصیه می شود مطلب ارزانترین روش مهاجرت کانادا را مطالعه نمایید > اکسپرس انتری

 

رانندگی در کانادارانندگی در کانادا کار به مراتب ساده‌تری از رانندگی در جاده‌های غیر استاندارد ایران است

 تعداد فرصت‌های شغلی موجود

 پیش از آنکه بخواهید مهاجرت به کانادا برای اشتغال در این ردیف شغلی را انتخاب کنید، مهم است تا تشخیص دهید در حال حاضر چند جایگاه شغلی خالی وجود دارد؛ بی‌شک این تأثیر زیادی در برنامه‌های آتی شما خواهد داشت. این امر با مراجعه به سایت معتبر و رسمی (www.jobbank.gc.ca) ممکن بوده و شما می‌توانید به طور آنی و در لحظه متوجه شوید در هر استان کانادا چند جایگاه شغلی خالی وجود دارد. در ادامه ما لیستی از جایگاه‌های شغلی موجود در استان‌های مختلف کانادا برای نمونه آماده و ارائه خواهیم کرد. بدیهی است که این اطلاعات به شکل آنی آپدیت نشده و در عمل به روز نیستند اما به طور کلی معیار خوبی برای درک تفاوت سطح نیاز استان‌ها به رانندگان پایه یک هستند. پیش از آغاز یک پلن مهاجرت به کانادا باید این موضوع به شکل آنی و در موقعیت بررسی شود.

 * استان کبک: 837 جایگاه شغلی خالی

 * استان آلبرتا: 546 جایگاه شغلی خالی

 * استان انتاریو: 494 جایگاه شغلی خالی

 * استان بریتیش کلمبیا: 427 جایگاه شغلی خالی

 * استان ساسکاچوان: 126 جایگاه شغلی خالی

 * استان مانیتوبا: 107 جایگاه شغلی خالی

 * استان نیوبرانشوایگ: 66 جایگاه شغلی خالی

 * نوا اسکوشیا: 28 جایگاه شغلی خالی

 * جزیره پرنس ادوارد: 13 جایگاه شغلی خالی

 * استان نیوفاندلند: 7 جایگاه شغلی خالی

 با دقت در لیست فوق، سوای درک این موضوع که تقاضا برای جذب رانندگان پایه یک در استان‌های کبک، آلبرتا، انتاریو و بریتیش کلمبیا نسبت به سایر استان‌های کشور کانادا بیشتر است، با یک جمع‌بندی متوجه خالی بودن بیش از 2600 عنوان شغلی در کل کانادا خواهید شد؛ رقمی که به معنی سهولت و سرعت در کاریابی خواهد بود.

 

 اگر علاقه به سرمایه گذاری در کانادا و دریافت اقامت کانادا از طریق خرید بیزینس در کانادا دارید، با مطالعه صفحات خرید رستوران در کانادا و خرید پمپ بنزین در کانادا و خرید آرایشگاه در کانادا می توانید از دید تجاری، اطلاعات کافی راجع به این مثال های خرید بیزینس در کانادا داشته باشید. همچنین اگر تمایل به راه اندازی بیزینس فرانچایزی را دارید، بهتر است، صفحه خرید فرانچایز در کانادا را مطالعه فرمایید.

 یک راننده پایه یک در کانادا جه وظایفی دارد؟

 * رانندگی تریلی، وسایل نقلیه با بیش از 4.6 تن وزن و وسایل حمل و نقل با بیش از 3 محور که از آن‌ها برای جابجایی مواد سنگین و کالا استفاده می‌شود.

 * نظارت بر تمام جنبه‌های وسایل نقلیه مانند وضعیت تجهیزات بارگیری، تخلیه بار و امنیت ماشین

 * انجام بازرسی‌های دوره‌ای و مستمر از سیستم‌ها قبل از سفر به منظور تعویض لاستیک، چراغ، ملزومات ترمز، فرمان و سردخانه

 * دانش و آگاهی کافی برای انجام تعمیرات کنار جاده‌ای

 * تهیه اسناد و مدارک مورد نیاز برای حمل و نقل بین‌الملل در موارد اعلام‌شده از سوی کارفرما

 * نظارت بر اطلاعات بار، مسافت پیموده شده، مصرف سوخت و سایر اطلاعات مهمی که باید ثبت شوند

 * ارتباط با سایر رانندگان شاغل در خطوط مشترک به کمک رادیو باندهای تعریف‌ شده، تلفن‌همراه و رایانه داخلی

 * ممکن است راننده بسته به صلاحدید کارفرما یا حتی دولت ملزم به حمل مواد شیمیایی خطرناک شده و نیاز باشد تا در قالب گروه‌های دو یا چند نفره، مسئولیت رانندگی در خطوط حمل را برعهده گیرد.

 

جاده های استاندارد کانادابا وجود جاده‌های استاندارد و وسایل نقلیه با کیفیت، رانندگی در کانادا در کنار درآمد بیشتر، ساده‌تر هم خواهد بود

 

 

 پروسه مهاجرت به کانادا ویژه رانندگان پایه یک

 پروسه اقامت کانادا برای این دسته از متقاضیان به شکل اعجاب‌انگیزی منطقی و بدون چالش‌های غیرمعمول است به شرطی که شخص متقاضی اشراف کافی نسبت به برنامه‌های مختلف اعطای ویزای کانادا و جزئیات آن‌ها داشته باشد. برای اینکه بتوانید این مسیر را آغاز کنید، باید در ابتدا و به عنوان یک پیش‌نیاز اصلی، گواهینامه مناسب رانندگی، عدم سوء پیشینه و یک سابقه پاک از تصادفات داشته باشید. در کنار این موارد باید یک معاینه پزشکی با پزشک متخصص داشته و سلامت بینایی در وهله اول و در ادامه سایر بخش‌های مهم بدن شما تأیید شود؛ سلامت جسمی در انجام وظایف محول‌شده به رانندگان پایه یک اهمیت زیادی دارد.

 

 

 گام‌های بعدی

 اغلب رانندگان پایه یک که به دنبال استخدام در کانادا هستند، با برنامه موقت کارگران خارجی کار خود را شروع می‌کنند؛ برنامه مهاجرتی که به آن‌ها امکان ورود به کانادا و کار برای یک کارفرما را به صورت مقطعی می‌دهد. در هنگام اعلام درخواست برای این نوع از ویزای کانادا، شما باید علاوه بر داشتن تمام شرایط فوق، یک کارفرمای مناسب نیز یافته و او را در مورد استخدام خود متقاعد سازید. به محض موافقت شما و کارفرما برای مشغول به کار شدن، کارفرما باید دعوتنامه رسمی به شما اعطا کرده و از نظر قانونی رسماً برای استخدام اعلام درخواست کند. در کنار این بخش، به منظور تسریع پروسه مهاجرت و انجام اولین گام‌ها ظرف 6 ماه، ساخت یک پروفایل در سیستم اکسپرس اینتری(Express Entry) الزامی است.

 

مهاجرت به کاناداهمانطور که در راندن مسیرهای طولانی صبر دارید، برای مهاجرت به کانادا هم باید صبر کافی داشته باشید

 

 

 پس از کاریابی یا پیش از آن

 رانندگان پایه یک می‌توانند پیش از کار تحت شرایط فوق یا در حین آن، درخواست خود برای ویزای ویژه استانی را از طریق ارسال آنلاین یک "انگیزه‌نامه" (Expression of interest) اعلام کنند. اگر وضعیت شخص متقاضی با معیارهای موجود همخوانی داشته باشد، استان مورد نظر از او برای ورود به یک جریان نامزدی استانی دعوت خواهد کرد. یکی از مثال‌ها برای این قسم برنامه‌های استانی پروژه راننده تریلی است که به عنوان بخشی از جریان مهاجرت استانی ناحیه ساسکاچوان قابل پیگیری است. به هر طریق و از هر استانی این پروسه را پیگیری کنید، در صورت مطابقت وضعیت شما با معیارهای یک برنامه نامزدی استانی، بلافاصله این موضوع به شما کمک می‌کند تا 600 امتیاز به مجموع امتیازات شما در سیستم اکسپرس اینتری افزوده شده و شانس خود برای پذیرش سریع در این سیستم را به شکل چشمگیری افزایش دهید. همواره رانندگان پایه یک متقاضی مهاجرت به ترکیه باید تلاش کنند تا بیشترین امتیاز را در حوض انتخاب اکسپرس اینتری کسب کنند تا شانس خود برای رسیدن به این مهم را افزایش دهند.

 

 

 نگاهی به وضعیت برخی از استان‌ها در پذیرش رانندگان پایه یک

 همانطور که از بخش پیشین می‌توان متوجه شد، مهاجرت به کانادا برای رانندگان پایه یک، تابع شرایط و وضعیت منعطف استان‌های مختلف کانادا است و در عمل برای انجام این کار متقاضیان باید اطلاعات اجمالی در مورد وضعیت اعلام شده از سوی هر استان داشته باشند. بر همین اساس قصد داریم تا در ادامه نگاهی به وضعیت برخی از استان‌ها در پذیرش رانندگان پایه یک داشته باشیم.

 

شرایط کار بهتر در کاناداشرایط کار بهتر، درآمد بیشتر و اقامت دائم کانادا، از مزایای این پلن مهاجرتی هستند

 

 

 استان انتاریو

 کد (NOC) اعلام‌شده برای رانندگان پایه یک یعنی 7511، مطابق شرایط استان انتاریو یکی از 3 کد عنوان شغلی است که از ماه جولای 2019  به برنامه نامزدی مهاجران در این استان افزوده شده است؛ این برنامه در استان انتاریو جریان پیشنهاد کار برای مهارت‌های ضروری شناخته می‌شود. با این حساب آن درسته از رانندگان پایه یک که متقاضی مهاجرت به کانادا با در نظر گرفتن انتاریو به عنوان مقصد هستند می‌توانند در این جریان مهاجرتی حضور پیدا کنند.

 

 

 استان بریتیش کلمبیا

 در استان بریتیش کلمبیا، طبق اعلام سایت رسمی بانک کاریابی این استان، بیش از 400 جایگاه شغلی خالی برای رانندگان پایه یک (در حال حاضر) وجود دارد که این میزان برای تسهیل فرآیند مهاجرت کافیست. استاندارد اصلی برای پذیرش شما در برنامه مهاجرتی این استان، داشتن یک جاب‌آفر با شرایط کار تمام‌وقت در این استان است. دولت محلی استان بریتیش کلمبیا برای آن دسته از رانندگان پایه یک که پیشنهاد کاری تأییدشده‌ای دارند و ذیل برنامه ورود کارگران نیمه‌ماهر تقاضای خود را اعلام کرده باشند، در گام اول امتیاز اقامت موقت و در نهایت اقامت دائم قائل خواهد شد.

 

مهارت رانندگی در کانادااز مهارت رانندگی خود برای راندن به سمت سرزمین رویاها استفاده کنید

 

 

 استان آلبرتا

 آلبرتا با دو جریان اصلی از برنامه‌های مهاجرت، پذیرش تقاضای رانندگان پایه یک را مورد بررسی قرار می‌دهد؛ یکی از آن‌ها برنامه اکسپرس اینتری آلبرتا و دیگری جریان شانس آلبرتا است. برای کسب اطلاعات بیشتری در مورد تمایز نحوه پذیرش در این دو سیستم، باید به توضیحات تفصیلی ارائه شده برای هر سیستم مهاجرتی رجوع کنید.

 

 

 استان مانیتوبا

 قوانین و شرایط پذیرش در استان مانیتوبا به علت کمتر بودن تعدد فرصت‌های کاری در این ردیف شغلی، قدری سخت‌تر و پیچیده‌تر خواهد بود. دولت به کارفرمایان کانادایی حاضر در این استان توصیه کرده است تا حتماً از مسیر اخذ LMIA به سمت جذب نیروی کار در این ردیف شغلی حرکت کنند. (LMIA) در واقع مدرک و سندی قانونی است که برای اخذ آن، کارفرمای متقاضی نیروی کار خارجی باید مراحل مشخصی را سپری کند. کارفرما با این استدلال که شخص کانادایی مناسب دیگری برای حضور در این موقعیت شغلی وجود ندارد، اجازه جذب نیروی کار خارجی را بدست می‌آورد و در اصطلاح صاحب (LIMIA) محسوب می‌شود. این بدان معنی است رانندگان پایه یک متقاضی مهاجرت و سکونت در این استان، باید شرایط کارفرمایانی را دنبال کنند که دارای مدرک (LMIA) هستند.

 

 

 جزیره پرنس ادوارد

پذیرش رانندگان پایه یک در این ناحیه کار ساده‌ای نیست و برای اینکه به اقامت دائم کانادا از طریق اشتغال در این استان دست پیدا کنید، نیاز است تا مدت زمان طولانی را با ویزای کار موقت در این استان اشتغال داشته باشید. شاخه‌ای که جزیره پرنس ادوارد برای پذیرش رانندگان پایه یک در نظر گرفته است، پذیرش از طریق برنامه کارگران ضروری این استان است.

 

 

 نیوفاندلند و لابرادور

 مطابق دورنمای دولت محلی، این ناحیه تا سال 2025 به تعداد زیادی از رانندگان پایه یک برای پر کردن فرصت‌های شغلی خالی نیاز دارد و بر همین اساس میل بالایی برای جذب این قشر از کارگران در سال‌های آتی خواهد داشت. در حال حاضر نیز کمپانی‌های حمل و نقل، برای جذب نیروی کار خارجی باید مطابق شرایط جذب کارگران ماهر (NLPNP) عمل کرده و متقاضیان را روانه پذیرش در سیستم اکسپرس اینتری کنند.

 

 

مهیار حلاج پور - ویزا 724

من، مهیار حلاج پور (Mahyar Hallajpour)
عضو رسمی شورای قانون‌گذاری امور مهاجرت کانادا، مشاور رسمی مهاجرت کانادا ICCRC/RCIC ، یا اصطلاحا وکیل مهاجرت، به شماره پروانه R520250 هستم.

زندگی من صرف این می شود که اطمینان حاصل کنم، ممتازترین خدمات تخصصی حقوق مهاجرت کانادا را دریافت می کنید.

من در طول سالیان فعالیتم، بانی توسعه بیش از یکصد شرکت در کانادا بوده ام و امروز تمام این خدمات در غالب  شرکت سرمایه گذاری و توسعه استارتاپ و بیزینس i3 Capital در اختیار متقاضیان و موکلین عزیز است.

ویزا 724 (VISA724.com) و شرکت مهاجرتی کاناداپاس، با مدیرعاملی و نظارت مستقیم اینجانب، اداره می شود.

مجموعه شرکتهای ما، دارای مجوزهای ذیل است:

  • شرکت مهاجرتی کاناداپاس،  با مجوز رسمی اداره مهاجرت کانادا به شماره ثبت: 002782433
  • شرکت توسعه بیزینس و شتاب دهنده i3 Capital ، با مجوز رسمی از دولت فدرال کانادا: به شماره ثبت 003223957
  • شرکت کاریابی بین المللی مهیار،  با مجوز وزارت کار ایران: به شماره ثبت 103621 

دریافت اطلاعات تماس و اطمینان از مجوز های ما، با مراجعه به صفحه > درباره شرکت مهاجرتی ما

 

 

مطالب پیشنهادی:

> نگاه اجمالی زندگی در کانادا

> اقامت کانادا در کدام استان بهتر است

> سیستم اکسپرس اینتری ساسکاچوان

 

 

 

 مطالب مندرج در وب سایت حاضر به منظور اطلاع رسانی و افزایش دانش مخاطبین عزیز وبسایت حاضر و سایر شبکه های اجتماعی است. اگر چه اخبار و مطالب منتشره با نهایت دقت نویسنده مکتوب گردیده، ولی همچنان می تواند دستخوش تغییرات مرور زمان بوده و یا عاری از اشتباه انسانی نباشند.
بدیهی است برداشت و مشورت‌های حقوقی نهایی صرفا در چارچوب موضوع مورد مشاوره با شخص آقای مهیار حلاج پور ممکن بوده و توصیه می‌شود.
مدیریت و همکاران مجموعه حقوقی کاناداپاس و کاریابی بین‌المللی مهیار مسئولیتی در خصوص اقدامات خواننده با استناد به مطالب مندرج در وب سایت حاضر و سایر شبکه های اجتماعی نداشته و مسئولیت مجموعه صرفا محدود به چارچوب قرارداد منعقده با موکلین مجموعه باقی خواهد ماند.

 


مشاوره رایگان/پرسش و پاسخ


همراهان گرامی، در این قسمت میتوانید سوالات خود را مطرح نمایید. در اولین فرصت پاسخگوی شما خواهیم بود.(نمایش عمومی)


سید محمد مدنی :

آخزین مسئله و سوال: چطور میشه گواهینامه پایه یک کانادا گرفت؟ اصلا اگر میشه برای گواهینامه داخلی وقت نذارم مستقیم کاندایی بگیرم، و اینکه چقدر هزینه داره؟

باید گواهینامه رو در کانادا بگیرید

شهریار نیکان :

سلام من راننده تریلی تانکر گاز مواد اسیدی سوخت هستم و از نطر فنی مهارت کامل تعمیرات برق جوشکاری و کامل هستم و تحصیلات ارشد دارم و کامپیوتر خیلی خوب مهارت دارم و زبان معمولی هستم و چطور میتونم برای مهاجرت و گرفتن کار استخدام و پذیرش رانندگی کمکم کنید ایا کارفرمایی هست با توجه به مهارت و سوابق کاری و تجربه بالا بتواند برای مهاجرت و هزینه ها مساعدن و پرداخت کند؟

مشخصات خود را در فرمهای ارزیابی رایگان وارد نمایید.

Mohsen Golmakani :

سلام . وقت بخیر . محسن گلمکانی هستم . من 14 سال سابقه رانندگی پایه یک دارم . سپاسگزار میشوم مرا در امر مهاجرت برای شغل رانندگی راهنمائی فرمایید . با تسکر ????⚘

به صفحه فرمهای ارزیابی رایگان مراجعه نمایید تا شرایط شما بررسی شود

خلیل فاطمی :

سلام فکر میکنم داشتن یا نداشتن گواهینامه پایه یک هیچ تاثیری نداره برای کانادا چون باید مجدد گواهینامه بگیریم خب اگه اینطور باشه هیچ شرکتی جاب آفر نمیده چون در واقع گواهینامه نداریم.مگر اینکه مشروط به گذراندن دور بخواهند پذیرش کنند که فکر میکنم آفیسر سخت ویزا صادر کنه با این شرایط و اینکه باید از G1 شروع کنیم تا به A1برسیم یا مستقیم A1 رو امتحان میدیم ممنون میشم این موارد با جزئیات توضیح بدید با تشکر

 میتوانید خودتان دوره ها در کانادا بگذرانید، گواهینامه دریافت کنیدف سپس به کارفرما درخواست کنید که به شما جاب آفر دهد، یا باید کارفرما قبول کند که این پروسه را طی کنید.

Abbas Gordan :

سلام من 41 سالمه و متاهل دارای 2 فرزند 12 و 8 ساله هستم گواهینامه پایه یک دارم و در نیروهای مسلح تجربه رانندگی تریلی دارم و مدرک دیپلم کاردانش هستم اگه خدا یاری کنه قصد مهاجرت به کانادا دارم در همین ضمینه کاری به نظرتون میشه ؟

اگر کارفرمایی پیدا بشه که با این شرایط به شما جاب آفر بده و بتونید گواهینامه کانادایی بگیرید، بله

محمد جبدرانی :

باسلام من 35 سالمه لیسانس برق راننده پایه یک با 7 سال سابقه رانندگی کامیون و تریلی با بیمه الانم در حال آماده شدن برای آزمون آیلتس قصد مهاجرت به کانادا به عنوان راننده کامیون رو دارم ..بهترین راه برای من برای مهاجرت چه راهیه که بهتدین نتیجه رو بگیرم و اینکه چه کارهایی باید بانجام بدم

برای انتخاب درست راه مهاجرتی می توانید به صفحه فرمهای ارزیابی رایگان مراجعه فرمایید. 

محمدرضا :

سلام رضاهستم ازتهران40ساله متاهل دارای دوفرزند پسر 17ساله و7ساله دارای گواهینامه پایه یک ازتهران 8سال سابقه گواهینامه مدرک تحصیلی دیپلم راننده تراک بامهارت بالاورانندگی درجاده های ایران متقاضی مهاجرت به کشور کانادا نیازمند راهنمایی ازشما دوستان عزیز باتشکرازمدیریت ومجموعه خوبتان

فرمهای ارزیابی رایگان را تکمیل نمایید 

پارمیدا :

سلام ، ممنون از سایت بسیار خوبتون ، ببخشید ایا راننده ها باید مدرک ایلتس یا میزان تحصیلاات خاصی هم داشته باشند یا خیر؟ سوال دومم این هست که اگر اقایی 50 سالش باشه ولی سابقه کار بالا 15 سال داشته باشه بازم غیر ممکنه کارفرما پذیرشش کنه؟ اگه پذسرش کنه بهش ویزا میدن یا بخاطر سن رد میشه؟

باید بتوانید نظر یک کارفرمای واجد شرایط را برای اهدای جاب آفر جلب کنید، البته شرایط سنی خوبی ندارید

شهلا شیخله :

سلام خسته نباشین برادرم 36 ساله و راننده پایه یک میباشد و سابقه شغلی دارد ایا میتوان در کانادا کار پیدا کند

به صفحه فرمهای ارزیابی رایگان مراجعه نمایید

رضا حقیقت منش :

راننده بیل مکانیکی زنجیری و راننده پایه یک،سوال بنده چکار کنیم بتوانیم با این کارفرما ها ارتباط برقرار کنیم،یا با کمپانیهای ک مربوط ب ماشین سنگین و راه ساری هستند،آیا بعد اگر هم موفق شدیم با راهنمایی شما بزرگواران،بعد خرج و مخارج رفتن با چ کسی است

میتوانید در گوگل عبارت زیر را جستجو کنید و در سایتهایی کاریابی که معرفی کرده ایم ثبت نام کنید:

کاریابی در کانادا ویزا724

najafiani :

درود، سوالم این هست که برای رانندگی پایه یک در کانادا، داشتن گواهی نامه پایه یک در ایران کمکی میگنه یا داشتن گواهینامه پایه یک ایران بلااستفاده هست؟ سپاس

باید گواهینامه کانادایی بگیرید

Eslam safdari :

سلام و خسته نباشید. 41ساله هستم.10 ترم زبان خوندم ولی هموز برای آیلتس اقدام نکردم. 14سال سابقه بیمه و رانن گی انواع تریلرها و کامیونها رو دارم. چجوری میتونم با یک کارفرمای کانادایی و یا استرالیایی پیداکنم.یا ارتباط بگیرم.لیسانس هم دارم.

عبارت زیر را در گوگل جستجو کنید

سایتهای کاریابی رایگان ویزا724

حسین دارابی :

سلام 37 سالمه گواهینامه پایه 1 دارم سابقه کارباتریلی دارم متاهلم ودوتا بچه ام دارم شرایط مهاجرت برای من چطوریه وچقدرهزینه داره

به صفحه فرمهای ارزیابی رایگان مراجعه نمایید

محسن مرشدلو :

سلام من اقامت موقت ترکیه دارم و پایه یک دارم با 15 سال سابقه کار،میخوام از اینجا اقدام کنم برای کانادا،ایران هم نمیتونم برگردم ممنوع خروجم میشه ازینجا کاری کرد دردسر داره؟

باید بتونید جاب آفر واقعی در کانادا پیدا کنید

Saeed :

سلام وقت بخیر ویزای کار راننده تریلی نیاز به چه سطحی از زبان دارد؟

هر چقدر نمره بالاتری ارائه دهید کارفرما را برای استخدام مجاب تر می کنید

جهانبخش مرادیان :

بنده در سال جدید 40 ساله هستم ایا برای مهاجرت و تقاضای کار با تریلی مشکلی ندارم

ممانعی برای سنتان نیست اما باید دیگر شرایط درخواستی کارفرما را داشته باشید

امیر طاهرخانی :

سلام راننده پایه یک هستم 35 سال سن دارم. با گواهینامه بین المللی و دفترچه خروج با ده سال سابقه شرایط برای مهاجرت کار کانادا چه جوریه .ممنون میشم راهنمایی کنید

باید از یک کارفرمای واجد شرایط، جاب آفر دریافت کنید

علیرضا :

با سلام و تشکر از وقتی که میگذارید. بنده لیسانس و مجرد 38 ساله می‌باشم. میتونم با گرفتن گواهی نامه پایه یکم امکان مهاجرت داشته باشم؟؟

اگر کارفرمایی پیدا بشه که شرایط شما رو قبول کنه، ممکنه

Hesam :

سلام من 27سال سن دارم.مجردم.گواهینامه پایه یک دارم باسابقه کار.چجوری میتونم ویزای کار کانادا بگیرم.راهنمایی کنید ممنون میشم

باید بتونید یک کارفرمای واجد شرایط اهدای جاب آفر کانادا پیدا کنید

غلامرضا آئینی :

سلام ، بنده راننده پایه یک با 12 سال سابقه ، با 47 سال سن ، آیا امکان مهاجرت به کانادا برای شغل مورد نظر وجود دارد؟

می تونید در سایتهای کاریابی کانادا ثبت نام کنید و شانستون رو امتحان کنید. اما با توجه به شرایط سنی شانس زیادی برای دریافت جاب آفر ندارید.

farshad :

سلام من 31ساله مجرد دارای مدرک کارشناسی مکانیک و گواهینامه رانندگی پایه یکم و سابقه کار در این زمینه به مدت 4 سال هستم.آشنایی به زبان در حد خوب هست.امکان و شرایط کار در کانادا رو با توجه به شرایطم میخواستم بدونم.ممنون

باید یک کارفرمای واجد شرایط رزومه شما را برای اهدای جاب آفر کانادا قبول کند

Abdollah fathi : سلام و ادب من راننده پایه یک هستم که حدود 15 سال سابقه گواهینامه رانندگی ودر حال حاضر بطور ترانزیت بین المللی کار میکنم که سابقه کارم بیش از سابقه گواهینامه ام است و به تمام کشورهای اروپایی سفر کردم سابقه بیمه ام بیشتر از سابقه گواهینامه ام در این شغل است و ویزای شنگن کشورهای مختلف و دارم وقصد مهاجرت به کانادا رو دارم لطفا اگه میشه راهنمایی بفرماييد + واتساپ بنده است خوشحال میشم از راهنمایی شما تشکر

به صفحه فرمهای ارزیابی رایگان مراجعه نمایید 

سیدفردین افضلی :

سلام وقت بخیر بنده چن سالی هست راننده هستم و الان داری گواهینامه پایه1هستم برای مهاجرت بعنوان راننده چه اقداماتی لازم هست ممنون میشم جواب بدین

باید کارفرمای واجد شرایط اهدای جاب آفر پیدا بشه

عطا ایلغمی :

با سلام من 35 ساله هستم 4 ساله گواهینامه پایه یک دادم و خیلی وقت دنبال فرصت مهاجرت به کانادا هستم میشه کمک کنید

اگر کارفرمای واجد شرایط اهدای جاب آفر راننده کامیون پیدا شود، می توانید با ویزای کار وارد کانادا شوید

فرهاد جهانشاهی :

راننده ی پایه ی یک هستم با سابقه بالای هفت سال هستم با تریلی کار میکنم، 45 سال دارم. مهاجرت به کانادا به عنوان راننده محدودیت سنی داره؟ شرایطی هست ممنون میشم راهنمایی بفرمایید.

سلام  شانس زیادی ندارید

Mojtaba rangani :

با عرض سلام بنده 31 ساله و مجرد 6 سال گواهینامه پایه یک و سابقه کار داخلی و ترانزیت به کشورهای مجاور با تریلی خودم را دارم سابقه بیمه رانندگی 8 سال وامکان انتقال سرمایه ای بیش از 200 هزار دلار به کانادا رادارم تحصیلات دانشگاهی و مدرک زبان هم ندارم. ایا امکان مهاجرت برای بنده وجود دارد.

اگر کارفرمای واجد شرایط اهدای جاب آفر پیدا بشه و رزومه شمارو تایید کنند، بله ممکنه

یعقوب پیری :

سلام بنده 40سال سن دارم .دارای گواهینامه پایه یکم با بیش از 10سال سابقه میباشم و مدرک تحصیلی کارشناسی میباشم ایا میتوانم در کانادا یا هر کشور دیگری که نیاز به راننده کامیون دارن و حقوق ومزایای خوبی دارن ویزای کاری یا اقامت بگیرم وکار کنم .ممنون از راهنماییاتون ومطالب مفیدتون

اگر کارفرمای واجد شرایط اهدای جاب آفر راننده کامیون پیدا بشه، میتونید با ویزای کار به کانادا وارد شوید

محمد صالح بهمئی :

سلام.صفر تا صد شرایط اشتغال در کانادا و مدارک لازم رو برام بگید لطفا

باید بتونید یک کارفرمای پیدا کنید که به شما جاب آفر بده و قرارداد رسمی رو به اداره مهاجرت ارائه داده و درخواست ویزای کار داشته باشید

مرتضی پورخیراله :

سلام وقت بخیر، منظور از عدم سو پیشینه جرایم سیاسیست ولاغیر با تشکر و خسته نباشید.

عدم سو پیشینه را می توانید از مراکز پلیس +10 در ایران درخواست کنید

saeid mohammadi :

سلام وعرض ادب بنده 37 ساله و متاهل دارای مدرک کاردانی و شغل رانندگی هستم 5 سال راننده کامیونت با بیمه بودم و درحال حاضر گواهینامه پایه یک دارم و مدرک زبان ندارم ایا امکان مهاجرت برای بنده وجود دارد

با دفاتر ما در تماس باشید راهنماییتون می کنن

مشاوره اخذ ویزا اقامت و مهاجرت به کانادا - ویزا 724

ارتباط با ما

آدرس و راههای ارتباطی :

- ویزا 724

- شرکت مهاجرتی کاناداپاس

- کاریابی بین المللی مهیار

- شرکت توسعه استارتاپ و سرمایه گذاری i3capital

- دارای مجوزرسمی از وزارت کار و رفاه اجتماعی ایران با شماره ثبت: 103621 

- دارای مجوز رسمی اداره مهاجرت کانادا: ICCRC R520250

با مدیریت مهیار حلاج پور، مشاور و وکیل قانونی RCIC/ICCRC به شماره پروانه R520250

 

دفتر مرکزی (کانادا - تورنتو):

 No.25 Shepard Ave W Suite 300 North York ON M2N 6S6 (مراجعه با رزرو وقت قبلی)

0014168905972 (پاسخ‌گویی: دوشنبه تا شنبه 18:00 الی 02:00 بوقت تهران)

دفتر ایران: 

02122927033 - 02128421010 (پاسخ‌گویی: شنبه تا چهارشنبه 10:00 الی 17:00 بوقت تهران) - (پنجشنبه: 10 الی 14:00)

تهران - بزرگراه مدرس شمال، خیابان دستگردی شرقی(ظفر)، جنب بیمارستان علی اصغر، پلاک 199 طبقه سوم، واحد 301 (مراجعه با رزرو وقت قبلی)

واتساپ دفتر ایران:

09124644197 (پاسخ‌گویی: 10:00 الی 18:00 بوقت تهران)

واتساپ کانادا:

14168905972+ (پاسخگویی به پیامهای متنی در واتساپ)

* برای مطالعه روش های اصلی مهاجرت به کانادا، به صفحه مهاجرت کانادا مراجعه بفرمایید.

ایمیل : info[at]visa724.com

ویزا 724

تمامی حقوق این سایت مربوط به ویزا 724 می باشد.