شرایط مهاجرت به کانادا ویژه رانندگان پایه یک و رانندگان کامیون


آخرین بروز رسانی : ۰۲/۰۷/۰۸

مهاجرت رانندگان پایه یک به کانادا چه شرایط و مراحلی دارد؟

 کمبود رانندگان پایه یک، همواره یکی از مشکلات موجود در سیستم حمل و نقل کانادا بوده است؛ مشکلی که دولت کانادا با سیاست‌های مختلفی سعی در حل آن دارد. یکی از اصلی‌ترین سیاست‌های اتخاذ شده از سوی دولت جذب رانندگان پایه یک از طریق برنامه‌های مختلف مهاجرت به کاناداست که تا حد زیادی توانسته موفق باشد اما همچنان تقاضای بالا کارفرمایان در این ردیف شغلی محسوس است. با توجه به این نیاز بالای بازار کار کانادا به رانندگان پایه یک و شرایط منعطفی که در مورد انواع مختلف ویزای کاری وجود دارد، به نظر می‌رسد مهاجرت کانادا با این روش و با اتکای بر این ویژگی، می‌تواند یک پلن مهاجرتی عالی و منطقی باشد. بر همین مبنا ما تلاش کردیم در این یادداشت ضمن نگاهی به وضعیت اشتغال رانندگان پایه یک در بازار کار کانادا، به پرسش‌هایی از قبیل اینکه آیا رانندگان پایه یک شرایط بهتری برای مهاجرت به کشور کانادا دارند؟ آیا این افراد امکان استفاده از گواهینامه خود در این مسیر را دارند؟ یا برای ورود به هر استان باید از کدام پلن مهاجرتی استفاده کرد؟ پاسخ دهیم. پس اگر یک راننده پایه یک هستید و رویای مهاجرت به canada را در سر دارید، این یادداشت حامل خبرهای خوبی برای شماست.

مهمترین نکته برای دریافت ویزای کار رانندگان پایه یک، لودر، لیفتراک و ... در کانادا این است که باید بتوانید دوره گواهینامه را در کانادا گذرانده که حدود 6 ماه زمان بر است؛ پس باید شانس دریافت ویزای توریستی کانادا را داشته  باشید. به کانادا سفر کنید و در دوره ها شرکت کنید و پس از دریافت گواهینامه برای کاریابی اقدام کنید. (سوابق رانندگی در کشور مبدا برای کاریابی مهم است؛ اما با گواهینامه پایه یک کشور مبدا نمی توانید برای کاریابی اقدام کنید، گواهینامه کانادا اجباری ست). اگر شرایط کانادا را ندارید می توانید با ثبت یک شرکت حمل و نقل در امارات (دبی) اقامت 3 ساله دریافت کنید و کسب درآمد مناسبی در دبی داشته باشید. برای دریافت اطلاعات بیشتر در این خصوص می توانید مطلب اقامت دبی را مطالعه بفرمایید.

در شرایط کنونی با توجه مشکلات زیادی که برای مشاغل ایجاد شده دریافت جاب آفر برای خارجی ها در کانادا بسیار دشوار است، اما در استان آتلانتیک به دلیل نیاز شدید به نیروی کار، این موضوع یک مقدار متفاوت است و سخت گیری ها در استانهای آتلانتیک کانادا برای جذب نیروی کار کمتر است.

برنامه مهاجرتی آتلانتیک مدتی است که از حالت آزمایشی به صورت برنامه قطعی توسط اداره مهاجرت کانادا اعلام شده است که مهمترین رکن آن پیدا کردن یک فرصت شغلی از کارفرمایانی ست که واجد شرایط جاب آفر آتلانتیک هستند.


ویدئو توضیحات برنامه مهاجرتی آتلانتیک کانادا:

 

فایل صوتی توضیحات برنامه مهاجرتی آتلانتیک:

برای دریافت اطلاعات تکمیلی برنامه آتلانتیک به صفحه مهاجرت کار آتلانتیک کانادا مراجعه بفرمایید.

 

اگر قبلا سابقه درخواست ویزا داشته اید اما ریجکت شده اید؛ توصیه می شود صفحه رفع ریجکتی را مطالعه بفرمایید. 

اگر به دنبال راهی برای مهاجرت یا دریافت ویزای کانادا یا آمریکا هستید، شاید مطالب رایگان زیر به شما کمک کند. تمامی مراحل به صورت رایگان و گام به گام آموزش داده شده (بر روی لینک کلیک کنید)

لاتاری آمریکا

ویزا توریستی کانادا

 

در ادامه این مقاله باید توجه داشته باشید که برای رانندگی پایه یک در کانادا، گرفتن گواهینامه کانادایی الزامی ست، بنابراین کاریابی در کانادا زمانی که گواهینامه کانادایی ندارید بسیار دشوار است، چون کارفرما باید منتظر دریافت گواهینامه شما باشد. بنابراین توصیه می کنیم فریب شرکتهایی که این مسیر را راحت جلوه می دهند، بخاطر اینکه کانادا به راننده نیاز دارد، را نخورید، حتما مجوزهای شرکت در کشور مبدا و مقصد را استعلام بگیرید. برای استعلام یک شرکت مهاجرتی معتبر می توانید صفحه وکیل مهاجرت کانادا را مطالعه بفرمایید.

 

اگر میتوانید برای راه اندازی یک شرکت حمل و نقل در کانادا؛ حداقل 250 هزار دلار هزینه کنید، توصیه می شود، مطلب راه اندازی شرکت حمل و نقل در کانادا را مطالعه کنید.

 

رانندگان پایه یک کاناداراندن این غول‌های آهنی هیچگاه کار آسانی نبوده است

 آمار و ارقام در مورد مهاجرت به کانادا توسط رانندگان پایه یک

 آمار و ارقام نیز در کنار قوانین مهاجرتی، حامل اخبار خوبی برای رانندگان پایه یک هستند. مطابق آمار رسمی تا سال 2024 بازار کار کانادا با کمبود 48 هزار راننده پایه یک مواجه خواهد شد و این خود به تنهایی یعنی انبوهی از فرصت‌های شغلی خالی و در دسترس برای متقاضیان مهاجرت به کانادا با این روش و عنوان شغلی. در کنار این حد بالای نیاز به رانندگان پایه یک با نزدیک شدن میانگین سنی رانندگان کانادایی که در این بخش فعال هستند به بیش از 47 سال می‌توان انتظار باز شدن فضایی بشدت بیشتر برای جوانان را داشت؛ بیش از یک‌سوم رانندگان پایه یک کانادایی بیش از 55 سال سن دارند!

 

برای مشاهده ویدئو های آموزشی مهاجرت، صفحه اینستاگرام ما را دنبال کنید.

 شرایط کار برای رانندگان پایه یک در کانادا

 در کنار شرایط مهاجرت به کانادا، مهم است تا رانندگان پایه یک از شرایط کار در کانادا مطلع شوند. به طور معمول رانندگان پایه یک در کانادا در دوره‌های 14 روزه در حال حمل بار بوده و با شیفت‌های 12 ساعته کار می‌کنند. پس از اتمام این دوره نیز یک مهلت سه روزه را در تعطیلات به سر می‌برند. این سیستم کاری از بسیاری جهات برای رانندگان پایه یک نسبت به شرایط ایران راحت‌تر بوده و همین خود یک برگ برنده مهم است. البته برگ برنده مهم دیگر درآمد قابل قبول است؛ متوسط حقوق و دستمزد سالانه رانندگان پایه یک در کانادا بین 56 تا 65 هزار دلار است. داشتن این سطح از درآمد برای ایرانیان می‌تواند تا حد زیادی مسرت‌بخش و حتی عالی قلمداد شود. این موضوع جایی جذاب‌تر می‌شود که متوجه شوید این تنها حقوق پایه است. بسته به شرایط مختلفی رانندگان پایه یک در کانادا احتمالاً بسته به کیلومتر (مایل) سپری شده در هر دفعه بارگیری با پاداش‌های از پیش تعیین شده مواجه شوند و در ازای تحویل به موقع بار در نقاط تعیین شده نیز مجدد پاداش‌های مختلفی دریافت کنند. در مجموع پس از مهاجرت و دستیابی به یک جایگاه شغلی مناسب احتمالاً بتوانید بین 80 تا 100 هزار دلار درآمد داشته باشید؛ البته قطعاً دستیابی به این میزان از درآمد بدون تلاش کافی و مهارت بالا در رانندگی ممکن نیست.

 

همچنین توصیه می شود مطلب ارزانترین روش مهاجرت کانادا را مطالعه نمایید > اکسپرس انتری

 

رانندگی در کانادارانندگی در کانادا کار به مراتب ساده‌تری از رانندگی در جاده‌های غیر استاندارد ایران است

 تعداد فرصت‌های شغلی موجود

 پیش از آنکه بخواهید مهاجرت به کانادا برای اشتغال در این ردیف شغلی را انتخاب کنید، مهم است تا تشخیص دهید در حال حاضر چند جایگاه شغلی خالی وجود دارد؛ بی‌شک این تأثیر زیادی در برنامه‌های آتی شما خواهد داشت. این امر با مراجعه به سایت معتبر و رسمی (www.jobbank.gc.ca) ممکن بوده و شما می‌توانید به طور آنی و در لحظه متوجه شوید در هر استان کانادا چند جایگاه شغلی خالی وجود دارد. در ادامه ما لیستی از جایگاه‌های شغلی موجود در استان‌های مختلف کانادا برای نمونه آماده و ارائه خواهیم کرد. بدیهی است که این اطلاعات به شکل آنی آپدیت نشده و در عمل به روز نیستند اما به طور کلی معیار خوبی برای درک تفاوت سطح نیاز استان‌ها به رانندگان پایه یک هستند. پیش از آغاز یک پلن مهاجرت به کانادا باید این موضوع به شکل آنی و در موقعیت بررسی شود.

 * استان کبک: 837 جایگاه شغلی خالی

 * استان آلبرتا: 546 جایگاه شغلی خالی

 * استان انتاریو: 494 جایگاه شغلی خالی

 * استان بریتیش کلمبیا: 427 جایگاه شغلی خالی

 * استان ساسکاچوان: 126 جایگاه شغلی خالی

 * استان مانیتوبا: 107 جایگاه شغلی خالی

 * استان نیوبرانشوایگ: 66 جایگاه شغلی خالی

 * نوا اسکوشیا: 28 جایگاه شغلی خالی

 * جزیره پرنس ادوارد: 13 جایگاه شغلی خالی

 * استان نیوفاندلند: 7 جایگاه شغلی خالی

 با دقت در لیست فوق، سوای درک این موضوع که تقاضا برای جذب رانندگان پایه یک در استان‌های کبک، آلبرتا، انتاریو و بریتیش کلمبیا نسبت به سایر استان‌های کشور کانادا بیشتر است، با یک جمع‌بندی متوجه خالی بودن بیش از 2600 عنوان شغلی در کل کانادا خواهید شد؛ رقمی که به معنی سهولت و سرعت در کاریابی خواهد بود.

 

 اگر علاقه به سرمایه گذاری در کانادا و دریافت اقامت کانادا از طریق خرید بیزینس در کانادا دارید، با مطالعه صفحات خرید رستوران در کانادا و خرید پمپ بنزین در کانادا و خرید آرایشگاه در کانادا می توانید از دید تجاری، اطلاعات کافی راجع به این مثال های خرید بیزینس در کانادا داشته باشید. همچنین اگر تمایل به راه اندازی بیزینس فرانچایزی را دارید، بهتر است، صفحه خرید فرانچایز در کانادا را مطالعه فرمایید.

 یک راننده پایه یک در کانادا جه وظایفی دارد؟

 * رانندگی تریلی، وسایل نقلیه با بیش از 4.6 تن وزن و وسایل حمل و نقل با بیش از 3 محور که از آن‌ها برای جابجایی مواد سنگین و کالا استفاده می‌شود.

 * نظارت بر تمام جنبه‌های وسایل نقلیه مانند وضعیت تجهیزات بارگیری، تخلیه بار و امنیت ماشین

 * انجام بازرسی‌های دوره‌ای و مستمر از سیستم‌ها قبل از سفر به منظور تعویض لاستیک، چراغ، ملزومات ترمز، فرمان و سردخانه

 * دانش و آگاهی کافی برای انجام تعمیرات کنار جاده‌ای

 * تهیه اسناد و مدارک مورد نیاز برای حمل و نقل بین‌الملل در موارد اعلام‌شده از سوی کارفرما

 * نظارت بر اطلاعات بار، مسافت پیموده شده، مصرف سوخت و سایر اطلاعات مهمی که باید ثبت شوند

 * ارتباط با سایر رانندگان شاغل در خطوط مشترک به کمک رادیو باندهای تعریف‌ شده، تلفن‌همراه و رایانه داخلی

 * ممکن است راننده بسته به صلاحدید کارفرما یا حتی دولت ملزم به حمل مواد شیمیایی خطرناک شده و نیاز باشد تا در قالب گروه‌های دو یا چند نفره، مسئولیت رانندگی در خطوط حمل را برعهده گیرد.

 

جاده های استاندارد کانادابا وجود جاده‌های استاندارد و وسایل نقلیه با کیفیت، رانندگی در کانادا در کنار درآمد بیشتر، ساده‌تر هم خواهد بود

 

 

 پروسه مهاجرت به کانادا ویژه رانندگان پایه یک

 پروسه اقامت کانادا برای این دسته از متقاضیان به شکل اعجاب‌انگیزی منطقی و بدون چالش‌های غیرمعمول است به شرطی که شخص متقاضی اشراف کافی نسبت به برنامه‌های مختلف اعطای ویزای کانادا و جزئیات آن‌ها داشته باشد. برای اینکه بتوانید این مسیر را آغاز کنید، باید در ابتدا و به عنوان یک پیش‌نیاز اصلی، گواهینامه مناسب رانندگی، عدم سوء پیشینه و یک سابقه پاک از تصادفات داشته باشید. در کنار این موارد باید یک معاینه پزشکی با پزشک متخصص داشته و سلامت بینایی در وهله اول و در ادامه سایر بخش‌های مهم بدن شما تأیید شود؛ سلامت جسمی در انجام وظایف محول‌شده به رانندگان پایه یک اهمیت زیادی دارد.

 

 

 گام‌های بعدی

 اغلب رانندگان پایه یک که به دنبال استخدام در کانادا هستند، با برنامه موقت کارگران خارجی کار خود را شروع می‌کنند؛ برنامه مهاجرتی که به آن‌ها امکان ورود به کانادا و کار برای یک کارفرما را به صورت مقطعی می‌دهد. در هنگام اعلام درخواست برای این نوع از ویزای کانادا، شما باید علاوه بر داشتن تمام شرایط فوق، یک کارفرمای مناسب نیز یافته و او را در مورد استخدام خود متقاعد سازید. به محض موافقت شما و کارفرما برای مشغول به کار شدن، کارفرما باید دعوتنامه رسمی به شما اعطا کرده و از نظر قانونی رسماً برای استخدام اعلام درخواست کند. در کنار این بخش، به منظور تسریع پروسه مهاجرت و انجام اولین گام‌ها ظرف 6 ماه، ساخت یک پروفایل در سیستم اکسپرس اینتری(Express Entry) الزامی است.

 

مهاجرت به کاناداهمانطور که در راندن مسیرهای طولانی صبر دارید، برای مهاجرت به کانادا هم باید صبر کافی داشته باشید

 

 

 پس از کاریابی یا پیش از آن

 رانندگان پایه یک می‌توانند پیش از کار تحت شرایط فوق یا در حین آن، درخواست خود برای ویزای ویژه استانی را از طریق ارسال آنلاین یک "انگیزه‌نامه" (Expression of interest) اعلام کنند. اگر وضعیت شخص متقاضی با معیارهای موجود همخوانی داشته باشد، استان مورد نظر از او برای ورود به یک جریان نامزدی استانی دعوت خواهد کرد. یکی از مثال‌ها برای این قسم برنامه‌های استانی پروژه راننده تریلی است که به عنوان بخشی از جریان مهاجرت استانی ناحیه ساسکاچوان قابل پیگیری است. به هر طریق و از هر استانی این پروسه را پیگیری کنید، در صورت مطابقت وضعیت شما با معیارهای یک برنامه نامزدی استانی، بلافاصله این موضوع به شما کمک می‌کند تا 600 امتیاز به مجموع امتیازات شما در سیستم اکسپرس اینتری افزوده شده و شانس خود برای پذیرش سریع در این سیستم را به شکل چشمگیری افزایش دهید. همواره رانندگان پایه یک متقاضی مهاجرت به ترکیه باید تلاش کنند تا بیشترین امتیاز را در حوض انتخاب اکسپرس اینتری کسب کنند تا شانس خود برای رسیدن به این مهم را افزایش دهند.

 

 

 نگاهی به وضعیت برخی از استان‌ها در پذیرش رانندگان پایه یک

 همانطور که از بخش پیشین می‌توان متوجه شد، مهاجرت به کانادا برای رانندگان پایه یک، تابع شرایط و وضعیت منعطف استان‌های مختلف کانادا است و در عمل برای انجام این کار متقاضیان باید اطلاعات اجمالی در مورد وضعیت اعلام شده از سوی هر استان داشته باشند. بر همین اساس قصد داریم تا در ادامه نگاهی به وضعیت برخی از استان‌ها در پذیرش رانندگان پایه یک داشته باشیم.

 

شرایط کار بهتر در کاناداشرایط کار بهتر، درآمد بیشتر و اقامت دائم کانادا، از مزایای این پلن مهاجرتی هستند

 

 

 استان انتاریو

 کد (NOC) اعلام‌شده برای رانندگان پایه یک یعنی 7511، مطابق شرایط استان انتاریو یکی از 3 کد عنوان شغلی است که از ماه جولای 2019  به برنامه نامزدی مهاجران در این استان افزوده شده است؛ این برنامه در استان انتاریو جریان پیشنهاد کار برای مهارت‌های ضروری شناخته می‌شود. با این حساب آن درسته از رانندگان پایه یک که متقاضی مهاجرت به کانادا با در نظر گرفتن انتاریو به عنوان مقصد هستند می‌توانند در این جریان مهاجرتی حضور پیدا کنند.

 

 

 استان بریتیش کلمبیا

 در استان بریتیش کلمبیا، طبق اعلام سایت رسمی بانک کاریابی این استان، بیش از 400 جایگاه شغلی خالی برای رانندگان پایه یک (در حال حاضر) وجود دارد که این میزان برای تسهیل فرآیند مهاجرت کافیست. استاندارد اصلی برای پذیرش شما در برنامه مهاجرتی این استان، داشتن یک جاب‌آفر با شرایط کار تمام‌وقت در این استان است. دولت محلی استان بریتیش کلمبیا برای آن دسته از رانندگان پایه یک که پیشنهاد کاری تأییدشده‌ای دارند و ذیل برنامه ورود کارگران نیمه‌ماهر تقاضای خود را اعلام کرده باشند، در گام اول امتیاز اقامت موقت و در نهایت اقامت دائم قائل خواهد شد.

 

مهارت رانندگی در کانادااز مهارت رانندگی خود برای راندن به سمت سرزمین رویاها استفاده کنید

 

 

 استان آلبرتا

 آلبرتا با دو جریان اصلی از برنامه‌های مهاجرت، پذیرش تقاضای رانندگان پایه یک را مورد بررسی قرار می‌دهد؛ یکی از آن‌ها برنامه اکسپرس اینتری آلبرتا و دیگری جریان شانس آلبرتا است. برای کسب اطلاعات بیشتری در مورد تمایز نحوه پذیرش در این دو سیستم، باید به توضیحات تفصیلی ارائه شده برای هر سیستم مهاجرتی رجوع کنید.

 

 

 استان مانیتوبا

 قوانین و شرایط پذیرش در استان مانیتوبا به علت کمتر بودن تعدد فرصت‌های کاری در این ردیف شغلی، قدری سخت‌تر و پیچیده‌تر خواهد بود. دولت به کارفرمایان کانادایی حاضر در این استان توصیه کرده است تا حتماً از مسیر اخذ LMIA به سمت جذب نیروی کار در این ردیف شغلی حرکت کنند. (LMIA) در واقع مدرک و سندی قانونی است که برای اخذ آن، کارفرمای متقاضی نیروی کار خارجی باید مراحل مشخصی را سپری کند. کارفرما با این استدلال که شخص کانادایی مناسب دیگری برای حضور در این موقعیت شغلی وجود ندارد، اجازه جذب نیروی کار خارجی را بدست می‌آورد و در اصطلاح صاحب (LIMIA) محسوب می‌شود. این بدان معنی است رانندگان پایه یک متقاضی مهاجرت و سکونت در این استان، باید شرایط کارفرمایانی را دنبال کنند که دارای مدرک (LMIA) هستند.

 

 

 جزیره پرنس ادوارد

پذیرش رانندگان پایه یک در این ناحیه کار ساده‌ای نیست و برای اینکه به اقامت دائم کانادا از طریق اشتغال در این استان دست پیدا کنید، نیاز است تا مدت زمان طولانی را با ویزای کار موقت در این استان اشتغال داشته باشید. شاخه‌ای که جزیره پرنس ادوارد برای پذیرش رانندگان پایه یک در نظر گرفته است، پذیرش از طریق برنامه کارگران ضروری این استان است.

 

 

 نیوفاندلند و لابرادور

 مطابق دورنمای دولت محلی، این ناحیه تا سال 2025 به تعداد زیادی از رانندگان پایه یک برای پر کردن فرصت‌های شغلی خالی نیاز دارد و بر همین اساس میل بالایی برای جذب این قشر از کارگران در سال‌های آتی خواهد داشت. در حال حاضر نیز کمپانی‌های حمل و نقل، برای جذب نیروی کار خارجی باید مطابق شرایط جذب کارگران ماهر (NLPNP) عمل کرده و متقاضیان را روانه پذیرش در سیستم اکسپرس اینتری کنند.

 

کانادا یک مقصد خوب برای رانندگان پایه یک است!

بزرگ‌ترین مزیتِ مهاجرت به کانادا از طریق گواهینامه‌ی پایه یک، در متناسب بودن حقوق رانندگان در این کشور خلاصه می‌شود. معمولا رانندگان پایه یک حقوق بسیار خوبی در مقایسه با تلاش و زحمت خود دریافت می‌کنند. از قضا، گاهی میزان حقوق این رانندگان از میانگین حقوق ملی هم بالاتر می‌رود. بنابراین می‌توان کار به عنوانِ راننده‌ی پایه یک در کانادا را یک شغلِ مناسب و خوش‌آتیه در نظر گرفت. معمولا سیستم حمل‌ونقل کشور کانادا، یک سیستم پویا و بشدت فعال است و تقاضا برای رانندگان پایه یک جدید،‌ دائما در لیست کاریابیِ این کشور به چشم می‌خورد.

 

مهاجرت به کانادا از طریق گواهینامه پایه یک شدنی‌ست؟

 

چرا مهاجرت به کانادا با گواهینامه‌ی پایه یک توصیه می‌شود؟

اقتصاد کانادا تا حد زیادی به رانندگان پایه یک بستگی دارد. دقیقا به همین دلیل است که رانندگان پایه یک، یکی از پرتقاضاترین مشاغل را در برنامه‌های مهاجرت به کانادا، به خود اختصاص می‌دهند. 80 درصد از محصولات مصرف‌کنندگان در کانادا، توسط رانندگان پایه یک جابجا می‌شوند. پس اگر به دنبال یک کار خوب با درآمد مناسب می‌گردید، مهاجرت به کانادا با گواهینامه‌ی پایه یک به شما پیشنهاد می‌شود. در صورتی‌که بتوانید با ورک‌پرمیت و گواهینامه‌ی پایه یکِ کانادا در این کشور شروع به کار کنید، مزایای زیر شامل حال شما خواهد شد:

رانندگی پایه یک در کانادا، به هیچ عنوان به این نشانه نیست که شما دائما در جاده خواهید بود و هیچ زمانِ استراحتی برایتان در نظر گرفته نخواهد شد. بلکه زمان کاری شما کاملا بسته به شرکتی که برای آن کار می‌کنید، می‌تواند بسیار منعطف باشد و از قضا زمان استراحت خاصی هم در عین پرداخت حقوق،‌ برایتان در نظر گرفته شود. از طرفی، امنیت شغلی شما هم بسیار بالا خواهد بود.

مهاجرت به کانادا با گواهینامه پایه یک، خیال شما را از حیث حقوق دریافتی راحت خواهد کرد. حداقلِ حقوق یک راننده‌ی خودروی سنگین در کانادا، از 30 دلار در ساعت شروع می‌شود و مقدار آن می‌تواند بالاتر هم باشد. رانندگان پایه یک در کانادا، حداقل سالی 48000 دلار کانادا درآمد دارند.

 

مطالب پیشنهادی:

> نگاه اجمالی زندگی در کانادا

> اقامت کانادا در کدام استان بهتر است

> سیستم اکسپرس اینتری ساسکاچوان

 

 

مطالب مندرج در وب سایت حاضر به منظور اطلاع رسانی و افزایش دانش مخاطبین عزیز وبسایت حاضر و سایر شبکه های اجتماعی است. اگر چه اخبار و مطالب منتشره با نهایت دقت نویسنده مکتوب گردیده،ولی همچنان می تواند دستخوش تغییرات مرور زمان بوده و یا عاری از اشتباه انسانی نباشند.
بدیهی است برداشت و مشورت‌های حقوقی نهایی صرفا در چارچوب موضوع مورد مشاوره با شخص مشاور و وکیل رسمی توصیه می‌شود.
مدیریت و همکاران این مجموعه مسوولیتی در خصوص اقدامات خواننده با استناد به مطالب مندرج در وب سایت حاضر و سایر شبکه های اجتماعی نداشته و مسوولیت مجموعه صرفا محدود به چارچوب قرارداد منعقده با موکلین مجموعه باقی خواهد ماند.

 

ویزا 724، در کنار شرکت حقوقی مهاجرتی و شرکت توسعه بیزینس در کانادا، با داشتن تجربه راه اندازی و توسعه بیش از 100 کسب و کار موفق، صفر تا صد خدمات خرید بیزینس یا راه اندازی بیزینس، امضای قرارداد قانونی و انجام امور مهاجرتی را ارائه می کند. ما کسب و کار را مطابق با شرایط شما، انتخاب و برای خرید یا راه اندازی آن اقدام می کنیم. در صورتی که قصد راه اندازی یک کسب و کار در کشور کانادا را داشته باشید و اگر تمایل دارید در فرانچایز های قوی کانادا سرمایه گذاری کنید، می توانید با ما در ارتباط باشید.

در این شرکت، گام به گام در خدمت اهداف کارآفرینانی هستیم که میخواهند بیزینس موفقی در کانادا داشته باشند و از راههای برنامه های تجاری روشهای سرمایه گذاری در کانادا، ویزای استارتاپ و راه اندازی بیزینس به کانادا مهاجرت کنند.

دریافت اطلاعات تماس و اطمینان از مجوز های ما، با مراجعه به صفحه > درباره موسسه مهاجرتی ما


سوالات متداول


آیا بدون گواهینامه کانادایی می شود در کانادا رانندگی کرد؟

برای رانندگی پایه یک در کانادا، گرفتن گواهینامه کانادایی الزامی ست، بنابراین کاریابی در کانادا زمانی که گواهینامه کانادایی ندارید بسیار دشوار است، چون کارفرما باید منتظر دریافت گواهینامه شما باشد. بنابراین توصیه می کنیم فریب شرکتهایی که این مسیر را راحت جلوه می دهند، بخاطر اینکه کانادا به راننده نیاز دارد، را نخورید، حتما مجوزهای شرکت در کشور مبدا و مقصد را استعلام بگیرید. برای استعلام یک شرکت مهاجرتی معتبر می توانید صفحه وکیل مهاجرت کانادا را مطالعه بفرمایید.


مشاوره رایگان/پرسش و پاسخ


همراهان گرامی، در این قسمت میتوانید سوالات خود را مطرح نمایید. در اولین فرصت پاسخگوی شما خواهیم بود.(نمایش عمومی)


بابک :

سلام من گواهینامه پایه یک دارم ودیپلم میکانیکی دیزل وسابقه کار با اتوبوس شهری و حال حاضر درشرکتی مشغول به رانندگی هستم داری دو فرزند دختر 11و14 ساله که زبان بلد هستند خودم زبان ضعیف بلدم جهت مهاجرت به کانادا ورانندگی با ماشین سنگین کار کنم میشه راهنمایی کنید مرسی

با سلام و احترام

برای ویزای کار کانادا باید دانش زبان داشته باشید و سنتون هم زیر 50 سال باشد.در صورت تمایل برای اطلاع از هزینه ها میتوانید به صفحه تماس با ما مراجعه نمایید.

ali.k : سلام من گواهی نامه پایه یک کانادا را گرفته ام . ودر تورنتو زندگی می کنم و ویزای کاری 3 ساله ایرانی ها را دریافت کرده ام. والان 6 ماه است که از شرکت خودم به عنوان راننده بیمه رد کرده ام. سن 50 سال- مدرک تحصیلی فوق لیسانس عمران در موسسه wes مدرک تحصیل ام تایید شده است.- زبان 5.5 تا 6 آیلتس- البته 6 آیلتس جنرال داشتم شهریور وقتش تمام شده وباید مجددا امتحان بدهم . لطفا بنده را راهنمایی کنید تا از طریق رانندگان بتوانم پی آر تورنتو را بگیرم . شماره تماس بنده ***** ممنون از لطفتان

ایمان : ایمان هستم 36ساله با سابقه کاررانندگی پایه یک (پانزده ساله) تکنسین برق قدرت هم دارم قسط مهاجرت به کانادا دارم ممنون میشم راهنمایی کنید .

با سلام و احترام

برای اطلاع از شرایط جاب آفر کانادا میتوانید به صفحه تماس باما مراجعه نمایید.

اسماعیل خلیل نژاد :

مشاوره مهاجرت از طریق گواهینامه رانندگی پایه یک

با سلام و احترام

برای اطلاع از شرایط میتوانید به صفحه تماس باما مراجعه نمایید.

خلیل ناصری :

سلام بنده 35 ساله هستم راننده هستم دارای مدرک دیپلم و دارای گواهینامه پایه یکم و دارای گواهینامه ویژه لودر و بیل مکانیکی و مهارت پیکور و چنگک با سابقه کار بیش از 10 سال و فقط زبان انگلیسی‌م ضعیفه

با سلام

جاب آفر کانادا نیاز به دانش زبان دارد.

مهراد باستان :

سلام وقتتون بخیر بنده 27 سال سن دارم ، تازه در حال گذراندن کلاس های گواهینامه پایه یکم‌ هستم . تا دو ماه دیگه تقریبا گواهی نامه پایه یک بنده صادر خواهد شد . از نظر مهارتی هم کاملا مسلط هستم‌ به اتوبوس و تریلی . تا حدی که بتونم کارم رو راه بیندازم زبان انگلیسی بلد هستم . می خواستم بدونم به چه طریقی برای مهاجرت به کانادا باید اقدام‌ کنم ؟

با سلام

پس از دریافت گواهی نامه پایه یک و در صورت داشتن سابقه کاری از طریق جاب آفر رانندگان پایه یک کانادا میتوانید اقدام کنید.برای اطلاع از شرایط و هزینه ها میتوانید به صفحه تماس باما مراجعه کنید.

بهزاد احمدی :

گواهینامه پایه یکم دارم همچنین تکنسین مکانیک cnc هستم برای کار در کانادا چه کار انجام دهم

با سلام

لطفا برای اطلاع از شرایط و هزینه ها به صفحه تماس باما مراجعه کنید.

محمدرضا اسماعیل زاده :

من پایه یک دارم و تا حدود خوبی زبان انگلیسی بلدم و میتونم بنویسم و بخونم و تاحدودی هم منظور خودمو برسونم

با سلام

برای اطلاع از شرایط و هزینه ها لطفا به لینک تماس باما" href="https://visa724.com/تماس-باما">تماس باما مراجعه نمائید.

محمدرضا اسماعیل زاده :

سلام و خست نباشین.من پایه یک دارم چطوری میتونم ویزای موقت بگیرم.تا حدودی انگلیسی هم خوب بلدم.میتونم بنویسم و بخونم .09906570858.لطف کنین راهنمایی کنین

با سلام

در اسرع وقت با شما تماس خواهیم گرفت.

اکبر :

بادرود خدمت شما من راننده پایه یک هستم که با ماشین خودم مشغول به کار هستم خواستم بدونم آیا در سن 40سالگی میتونم به فکر مهاجرت کاری باشم واینکه کدوم کشور برای راننده پایه یک مناسب هست وشرایط اون چی هست باتشکر

سلام

بله برای مهاجرت به کانادا میتوانید اقدام کنید.برای اطلاع از شرایط و هزینه ها لطفا با شماره های مندرج در سایت تماس بگیرید.

visa724.com/تماس-باما

اسماعيل خرمی فرد :

راننده پایه یکم با5سال سابقه برای مهاجرت با کانادا ممنون میشم راهنمایی کنید

با سلام

برای اطلاع از شرایط و هزینه های جاب آفر کانادا لطفا با شماره های مندرج در سایت تماس بگیرید.

visa724.com/تماس-باما

رستمیان :

سلام. با گواهینامه پایه یک بدون مدرک زبان آیا امکان مهاجرت به کانادا هست؟

رستمیان :

سلام. برادر من راننده پایه یک هست ولی مدرک زبان نداره آیا بدون مدرک زبان امکان مهاجرت به کانادا را داره؟

سلام و احترام، خیر

دنیا برهانی :

سلام . پدر من دارای پایه یک و دارای 20 سال سابقه ی کاری و اطلاعات فنی بالا هست در زمینه تعمیرات ماشین و سرمایه حدودا 3 میلیارد و دارای یک تریلی فتون 457 هست با این شرایط مهاجرت میشه کرد به کانادا ؟؟

با درود 

باید دیگر شرایط شما بررسی شود. به بالای سایت قسمت فرم ارزیابی مراجعه بفرمایید.

مصطفی دهقان شریف ابادی :

سلام خوبین شما، من سابقه 13 ساله رانندگی تریلر رو دارم و الان 41 سالمه ، واسه اقدام به مهاجرت به کانادا چه کاری باید انجام بدم ، با تشکر از راهنمایی تون،

با درود 

به بالای سایت مراجعه یا فرم ارزیابی تکمیل بفرمایید را رزرو وقت مشاوره.

Mansour kazemi,,mansour :

سلام،بنده 42 سالمه،برای اقامت کانادا میخواهم اقدام کنم،از کجا باید شروع کنم؟چقدر سرمایه میخواد؟ممنون میشم پاسخ بدید

با درود 

باید در ابتدا شرایط شما بررسی شود

به بالای سایت قسمت فرم ارزیابی مراجعه بفرمایید

Mansour kazemi,,mansour :

سلام،وقتتون بخیر،گواهینامه پایه یک دارم،برای مهاجرت و کاریابی در کانادا محدودیت سنی وجود داره،من 42 سال دارم،آیا موفق به دریافت اجازه کار در کانادا میشوم،یه سئوال دیگه هم چقدر سرمایه میخواد برای مهاجرت؟ممنون میشم راهنمایی کنین

با درود 

محدودیت سنی ندارید اما کارفرما حق انتخاب دارد.

برای هزینه ها هم می توانید با شماره های پشتیبانی دفتر تماس بگیرید یا به لینک هزینه های مهاجرت مراجعه بفرمایید

 

آروین :

من میخواهم راننده پایه یک در کانادا بشم سنم 17 هست برا من راهی نشان بدید راهنمایی کنید ممنون

با درود 

سن شما برای ویزای دانش آموزی کانادا مورد تایید است نه راننده پایه یک

آروین :

سلام، خدا قوت من 17 سال دارم متاسفانه در ایران هنوز گواهینامه پایه سوم رو هم نگرفتم ولی میخواهم بطور دقیق برنامه ریزی کنم و از زمانم بهینه استفاده کنم چون اگه من منتظر گرفتن پایه یک در ایران باشم باید 7 سال بیکار بمونم لطفاً خواهش میکنم راهنمایی کنید واقعا دیگه خسته شدیم از ناامیدی از گرانی از بیکاری...

با درود 

سن شما برای مهاجرت کاری مناسب نیست. باید به صورت تحصیل در مدارس کانادا اقدام کنید که رایگان نیست.

behrouz radfar :

سلام من 57 سالمه. راننده ماهری هستم. با سفر های طولانی مشکلی ندارم. گواهینامه پایه دو دارم . از 10 سالگی رانندگی کردم و تجربه رانندگی جاده دارم. کامیون رانده ام ولی پایه یک ندارم. تحصیلاتم فوق لیسلنسه. تجربه مکانیکی و تعمیران وسائل نقلیه دارم. آیا شانسی برای اقدام از طریق رانندگی دارم؟

با درود 

شانس استخدام برای سن شما بالا نیست

مسعود :

با سلام بنده گواهینامه پایه 2دارم آیا با توجه به اینکه لازمه گواهینامه پایه 1در کانادا گرفته شود آیا ضرورتی برای گرفتن در ایران وجود ندارد هزینه خدمات شرکت و نیز مبلغ اولیه برای استقرار اولیه خودم چقدر میباشد در ضمن بنده علاقمندم در اولین فرصت اقدام نمایم .ممنونم که بنده را راهنمایی میکنید.

با درود 

اگر گواهینامه ایران را هم داشته باشید بهتر است.

هزینه ها بسته به انتخاب شهر و سبک زندگی بسیار متفاوت است.

hamed asadian :

با سلام من به همراه همسرم ویزا شدیم برای thunder bay از طریق تحصیلی همسرم و من به عنوان open work permit همراه ایشان 7 سال سابقه کار پایه 2 دارم و گواهینامه پایه یک هم دارم اگه میشه راهنمایی کنید چطور در کانادا اقدام کنم برای پایه یک و شروع به کار و چقدر هزینه داره و اینکه برای گرفتن پایه یک کانادا چقدر زمان میبره با تشکر

با دورد 

همین صفحه را مطالعه بفرمایید به تمام موارد اشاره شده است

یا در تایم اداری با دفاتر ما درتماس باشید

حسین ورزدار :

سلام شب خوش من بیست و چهار سال سابقه گواهینامه پایه یک دارم وبا اتوبوس پانزده سال سابقه کار وبا تریلر حمل مواد سوختی پنج سال دوسال سابقه ترانزیت اروپا و گرجستان و ترکیه دارم وچهل وشش سالمه سه فرزند دارم ومتاهلم ازکجا شروع کنم بهتر است

با دورد 

به بالای سایت مراجعه و اطلاعات خود را در فرمهای ارزیابی وارد نمایید تا شرایط شما دقیق تر بررسی شود.

سلیم دلفانی :

سلام31سال سن دارم7 سال رانندگی و8 سال شاگرد ماشینهای سنگین تریلر بودم ولی چون با ماشین برادرم آزاد کار کردم سابقه کار ندارم آیا شانسی برای مهاجرت دارم؟ و اینکه میتونم با گواهینامه ایرانی خودم در کانادا کار کنم؟

با درود

باید گواهینامه کانادایی دریافت کنید

مجید جعفری :

سلام و درود یه سوال داشتم خدمتتون بنده 32 سالمه دارای ویزای شنگن ک راننده کامیون ام . میخواستم کمکم کنین برا مهاجرت ب کانادا . ممنون میشم


بادرود

باید شرایط شما بررسی شود؛ از این رومی توانید با مراجعه به لینک زیر در ساعات اداری با شماره های دفاتر ما در تماس باشید

مجید جعفری :

با سلام و درود وقتتون بخیر یه سوال داشتم خدمتتون من 32 سالمه راننده کامیون و دارایه ویزای شنگن ک ایتالیا و آلمان کار میکنم . میخواستم کمکم کنین برا مهاجرت به کانادا اگه امکان داشته باشه کمکم کنین ممنون

GRIGOR HASELI :

سلام. من شهروند فنلاند و راننده تریلی هستم. من می توانم مدت 6 ماه بعنوان توریست در کانادا بمانم. چطور می توانم گواهینامه خودم را تبدیل به گواهینامه کانادایی کنم؟

با درود 

با ثبت نام در کلاسهای آموزشی گواهینامه پایه یک کانادا

روح اله بیلدار :

سلام شببخیر. من جدیدا پایه یکم گرفتم. ولی با گواهینامه 2 را خیلی پیش گذراندم. وسابقه هم دارم. 42 ساله هستم. 22سال هم سابقه بیمه دارم. خواستم ببینم شانسی دارم. البته با ویزا 724 رزرو مشاوره هم دارم.

با درود 

در زمان مشاوره به تمام سوالات شما پاسخ داده می شود.

مرتضی پناهی :

سلام برای مهاجرت رانندگان پایه یک در کانادا ایا بدون داشتن پایه یک در ایران می توان رفت و در کانادا پایه یک گرفت و امید داشت که بدون سابقه و تنها با داشتن گواهی نامه پایه یک از کانادا کار گرفت از کانادا؟ ممنون

با درود 

بله ممکنه 

رحیم نوری :

من لیسانس مکانیک نیروگاه دارم و19 سال سابقه کار در نیروگاههای حرارتی و گازی به عنوان اپراتور دارم.42 سالمه و مجردم.میتونم در بخش نیروگاهی کانادا کار کنم؟؟

با سلام 

برای مهاجرت کاری به کانادا باید بتوانید از یک کارفرمای کانادایی جاب افر دریافت کنید.

نسیم بهرامی :

سلام من کارشناسی مددکاری اجتماعی دارم با 4 سال سابقه کار.همسرم راننده پایه یک هست با 15 سال سابقه کار .دو دختر 5 و 12 ساله داریم . همسرمن قصد مهاجرت دارند . ممنون میشم راهنمایی فرمایید

با درود 

به بالای سایت قسمت فرم ارزیابی رایگان مراجعه بفرمایید.

ارمین :

سلام .اینجانب سنم 50 سال ...و پایه یک 30 سال سابقه دارم ایا برای رفتن به کانادا فقط از طریق ویزای تفریحی صورت بگیره وبرای زندگی 6 ماه در کانادا وگرفتم گواهینامه از کانادا چقدر هزینه لازم است ممنون از راهنمایی

با درود 

با توجه به شرایط سنی که دارید این مسیر توصیه نمی شود. بهتر است به برنامه های سرمایه محور فکر کنید

موحدی :

باسلام و احترام؛ در مقاله مربوط به مهاجرت به کانادا برای رانندگی پایه یک گفتین بهتر که ویزای تفریحی بگیریم و اونجا آموزش رانندگی پایه یک و نهایتا دریافت گواهینامه داشته باشیم. سوالم اینه که هزینه شش ماه اقامت و دریافت گواهینامه پایه یک در کانادا چقدر هستش؟ متشکرم شماره تماس: 09155861300

حامد :

قبل از هر چیز باید از زحمات شما بزرگواران تشکر کنم چند سال بعد از دریافت اقامت دائم کانادا میشه واسه مهاجرت به ایالات متحده اقدام کرد؟ ممنون بابت پاسخی که خواهید داد.

با درود 

بستگی دارد از چه طریقی بتونید اقدام کنید

سابق رضایی :

اینجانت داری ویژه بیل مکانیکی بین المللی با 20سال سابقه کاری

علی خرم :

سلام من 48سالمه و فوق دیپلم حسابداری دارم و بیست سال سابقه کار حرفه ای در این زمبنه دارم گواهینامه رانندگی پایه دو داشته و از مرحله اول گواهینامه پایه یک نیز قبول شده ام من اگر گواهینامه پایه یکم را بگیرم میتوانم از طریق شما اقدام به گرفتن ویزای کار به کانادا کنم ؟ از دوران کودکی شدیدا به رانندگی کامیون و تریلی علاقه دارم . لطفا راهنمایی فرمایید

با درود 

به بالای سایت مراجعه و فرم ارزیابی مهاجرت را تکمیل بفرمایید.

sonia :

با سلام و احترام؛ آیا بدون جاب آفر از کارفرما، شرایط دیگری برای مهاجرت رانندگان پایه یک یا دو وجود ندارد؟

احسان نامدار :

من راننده پایه یک ایران هستم 5سال سابقه رانندگی دارم. با تریلی واتوبوس به طور حرفه ای کار کردم که از بچگی با کامیون بودیم .میخوام برم یکی از شهرهای کاندا به چه صورت باید اقدام کنم .لطفا یه راهنمایی بکنید

Pouya :

چگونه می‌توان هرچه زودتر باخانواده به یک کشور امن ودرآمدبالا رفت ممنون میشم آگر راهنمایی کنید

با درود 

در ابتدا باید بررسی شود که شرایط مهاجرت دارید یا خیر. برای بررسی شرایط می توانید به بالای سایت قسمت فرمهای ارزیابی رایگان مراجعه بفرمایید.

علی رشیدی :

من گواهینامه پایه یک ندارم اما میتونم در عرض 3 ماه بگیرم.میخواستم ببینم جاب افر راننده پایه یک به من میتونه تعلق بگیره؟

با درود 

به طور معمول برای جلب نظر یک کارفرمای کانادایی باید سابقه کار مرتبط داشته باشید و اینکه بتوانید در کانادا گواهینامه کانادایی دریافت نمایید.

هادی :

چطور میتونم برم کانادا

با درود 

فرم ارزیابی تکمیل بفرمایید

مهین سیاوشان :

سلام بنده راننده پایه یکم هستم 3سال سابقه کاربا اتوبوس شهری دارم الان برای کارت هوشمند باربری اقدام کردم می‌خوام که بتوانم ویزای کار باترانزید به کشورهای اروپایی را بگیرم سن 42سال هست یکم دیابت معمولی دارم میخواستم ببینم شرکتی هست از ایران که کارهای ترانزیت من را به کانادا انجام بده و اینکه زبانم خوب نیست ممنون میشم راهنمایی کنید

با درود 

به بالای سایت مراجعه و فرم ارزیابی تکمیل بفرمایید که بتوانیم شرایط شما را بررسی کنیم.

فاطمه :

سلام خسته نباشید حتما باید زبان بلد باشه فرد راننده؟

با درود

بله

مهدی مسبوقی فریمانی :

سلام هزینه که من از اینجا برم توی کانادا کارکنم چقدر است باگرفتنه گواهینامه کانادا

باید در ابتدا بررسی کنیم که شرایط دریافت ویزا را دارید یا خیر

حسین عسگری :

سلام حسین عسگری هستم43ساله ازسال1385رانندگی بیابان شروع کردم راننده کامیون بودم الان حدود3سال راننده اتوبوس هستم ممنون میشم راهنمایی کنید

اطلاعاتی که فرمودین کافی نیست، داخل سایت فرم ارزیابی تکمیل بفرمایید

نادر غلامی :

باسلام بنده متولد 69هستو دارای گواهینامه پایه یکم و دارای مدرک تحصیلی کاردانی معماری و همچنین سابقه کار با کامیون ولوو ایویکو بنز هستم هیچگونه پرونده کیفری یا تصادف یا سوپیشینه ای ندارم اهل دود و دم هم نیستم لطفا اگه بتونید واسه مهاجرت کمکم کنید ممنون میشم تشکر فراوان

به بالای سایت مراجعه و فرم ارزیابی رایگان را تکمیل نمایید تا شرایط شما بررسی شود.

Erfan_da :

با عرض سلام وخسته نباشید بنده 28 سالمه و گواهینامه پایه 2 دارم. یعنی میتونم کامیونت و وانت برونم. لیسانس عمران هستم و به زبان انگلیسی هم مسلطم. پایه 1 رو هم میتونم بزودی بگیرم. میتونید راهنمایی بفرمایید؟ و اینکه سربازی رو در سپاه گذروندم، آیا مشکلی پیش خواهد آمد از این بابت؟

در سایت فرم ارزیابی تکمیل بفرمایید. خیر مشکلی برای سربازی نخواهید داشت.

سامان :

سلام من پایک دارم سابقه رانندگی با هرنوع تریلر را دارم 15سال سابقه رانندگی پایک دارم سنم 38 سال دارم و من با کارفرمای جاب افر متوانم برم ممنون میشم جواب بدید

به بالای سایت قسمت فرم های ارزیابی رایگان مراجعه کنید که شرایط شما بررسی شود

علیرضاکاووسی :

سلام من 37سالمه،پایه یک دارم 12سال سابقه گواهینامه ام،هیچ نوع بیماری هم ندارم،سابقه کیفری هم نداشتم،ممنون میشم ی توضیح بهم بدیم باتوجه به شرایطم،اگه اقدام کنم میتونم

باید  بررسی شود که شرایط دریافت گواهینامه در کانادا را دارید یا خیر و اینکه بتوانید از یک کارفرمای کانادایی جاب آفر دریافت نمایید

بهنام امانی :

باعرض سلام وخسته نباشید خدمت شما بزرگوار. بنده متولد سال69 میباشم ازسال 95گواهینامه پایه یک دارم وبمدت7سال بیمه رانندگی دارم مدرک تحصیلی دیپلم میباشد واز دانشگاه آزاد انصراف داده ام،وزیاد هم به زبان انگلیسی مسلط نیستم خواستم ببینم امیدی برای بنده حقیر هم هست که بتونم مهاجرت به کانادا یا انگلیس داشته باشم یانه؟ باتشکر از شما.

اگر بتوانید از یک کارفرمایی کانادایی جاب آفر دریافت نمایید، بله

محمدرضا فراز :

سلام. بنده پنج ساله گواهینامه رانندگی پایه یک رو گرفتم. و مدرک کارشناسی زبان انگلیسی رو هم دارم. 50 ساله ساکن کرج هستم. میتونم از طریق شغل رانندگی برای کانادا اقدام کنم. ممنون میشم راهنمایی بفرمایید.

با توجه به شرایط سنی شانس زیادی برای دریافت جاب آفر ندارید، بهتر است که روشهای دیگر بررسی شود. فرم ارزیابی رایگان را تکمیل بفرمایید

مجتبی پورحسنی :

من 14 سال در زمینه مکانیک خودرو کار کردم . 30 مقام قهرمانی رشته اتومبیلرانی دارم و مربی رسمی با مدرک بین المللی هستم . سفیر امنیت جاده های ایران هستم و میخواستم برای شغل رانندگی مهاجرت کنم و کشور مقصد کانادا یا هرجای دیگری مد نظرم هست

باید شرایط شما برای دریافت ویزای کانادا بررسی شود، می توانید فرم ارزیابی رایگان تکمیل نمایید.

محمد اکبری :

سلام کوهینامه پایه یک دارم میخوام مهاجرت کنم واسه کار رانندگی29سالم هست لطفا راهنمایی کنید

باید شرایط شما بررسی شود، فرم ارزیابی رایگان را در سایت تکمیل بفرمایید

محمد اکبری :

سلام دوست عزیز بنده داری گواهینامه پایه یک هستم پنج سال سابقه کار داری گواهینامه حمل مواد خطرناک متولد 1.11.1371هستم میخوام به کانادا مهاجرت کنم شغل رانندگی درو در کشور کانادا آدمه بدم هیچ اطلاع ایم که چطور برم کانادا و باید چیکار کنم ندارم لطفا راهنمای کنید

باید شانس دریافت ویزای کانادا را داشته باشید که بتوانید در کانادا گواهینامه کانادایی دریافت نمایید

بهزاد بدلخانی :

با سلام احتراما اگر ممکنه بفرمایید در روش مهاجرت با گواهینامه پایه یک محدودیت سنی وجود داره ؟ من 53 سالمه . و دیگر اینکه سابقه گواهینامه مهمه ؟

با توجه به شرایط سنی که دارید شانس زیادی برای جلب نظر کارفرما برای دریافت جاب آفر ندارید، شانس خرید یک شرکت حمل و نقل کوچک در کانادا برای شما گزینه بهتری باشد

سیدحامدشایگان فرد :

سلام بنده 32 سالمه وگواهینامه پایه یکم، به دلیل جرمی که مرتکب شدم ممنوع خروجم. آیا میتونم به صورت پناهندگی وارد کانادا بشم و اونجا به عنوان راننده تقاضا کار بدم. ممنون میشم راهنمایی کنیید تا از این کشور آزاد بشم...

خیر چون زمانی که ممنوع الخروج هستید امکان خروج از کشور را ندارید!

مسعود جمیلی :

سلام من سوالات دوستان رو مشاهده کردم. چطور کارفرما پیدا کنیم که جاب افر بهمون بده بنده 29 سالمه و زبانم خوبه واقعا دنبال یک فرصتم خواهشمندم بیشتر توضیح بدین واسه پیدا کردن کارفرما

باید با اساتید دانشگاه در ارتباط باشین که بتوانید تاییدیه دریافت نمایید.

مسعود جمیلی : سلام من راننده پایه یکم کجا باید گواهینامه کانادایی بگیرم؟ خیلی مشتاقم بیشتر باهاتون مشورت کنم .واتساپ دارید مزاحمتون بشم

به صفحه رزرو وقت مشاوره مراجعه بفرمایید

افشین ناتوان :

سلام من راننده پایه یکم هستم 36ساله مدرک فوق دیپلم عمران متاهل ودو فرزند برای مهاجرت از طریق راننده پایه یک چطور و از کجا شروع کنم وایا اصلا شدنی هست یا خیر ممنون

باید بتوانید از یک کارفرمای واجد شرایط جاب آفر دریافت کنید

رامین صوفیانی :

رامین صوفیانی هستم دارای پایه یک رانندگی میخواستم ببینم برام کار ردیف میشه کانادا خانمم کمک بهیار هستش آیا برام کار میشه جور شد

اگر بتوانید کارفرمای واجد شرایط جاب آفر پیدا کنید ممکن است.

mohammad mahdi khorramian khalilabad :

من متولد 1336 داراي پايه يك و سابقه از 1362 زبان انگليسي مكالمه با لا تر از متوسط . باز نشسته و حقوق فعلي حدود 12 ميليون تومان . با رزومه عالي رانندگي شهري و جايگاهي يا شركتي منظور كارخانه تقاضاي كار در كانادا يا انگلستان دارم . اگر ممكن است اعلام تا در خدمت باشم. ممنون با احترام محمد مهدي خرميان خليل آباد. ممنون خواهم شد اگر سن من بالاست محبت فرموده اعلام تا پيگير نباشم

شرایط سنی و مدرک زبان در انتخاب کارفرما تاثیر گذار است اما قطعی نیست. می توانید به سایت های کاریابی بین المللی مانند indeed مراجعه بفرمایید و شانس خود را برای دریافت جاب آفر امتحان کنید.

اعظم هراتیان :

سلام ببخشید شرایط سنی برای رانندگان چی هست و اینکه چطور باید گواهی نامه کانادایی بگیرند و آیا باید زبان انگلیسی یا کشور دیگه ای بلد باشند همسرم راننده پایه یک هستند خواستیم ببینم شرایط اقدام برای مهاجرت چطوره؟

شرایط سنی را کارفرما تعیین می کند. برای دریافت گواهینامه کانادایی باید شانس دریافت ویزا داشته باشید. مهارت در زبان انگلیسی برای دریافت فرصت شغلی راننده در کانادا بسیار تاثیر گذار است

صمد نجفی :

باسلام وخسته نباشید چطور میشه کار فرما پیدا کرد یا چطور میشه با کارفرما ارتباط پیدا کنیم؟آیا داشتن مدرک زبان الزامیست؟شرایط سنی چطور؟این وسط باید هزینه هم بشه؟

می توانید به سایتهای کاریابی مراجعه کنید، مانند indeed ، مدرک زبان و شرایط سنی هم تاثیر گذار است

hossein rafieniya :

چطور میشود گواعینامه کانادایی دریافت کرد

آرش :

سلام من 33 سالم هست پایه یک دارم سطح زبانم در حد سلام احوالپرسیه و قصد مهاجرت ب کانادا از طریق رانندگی پایه یک رو دارم و میتونم تلاش کنم و ایلتس با نمره بالا بگیرم لطفا منو راهنمایی کنید. ناگفته نماند الان کارمند یکی از ارگانهای نظامی هستم و قصد استعفا دارم . پس از استعفا یکسال باید بگذره ک بتونم پاسپورت بگیرم.

باید بتوانید یک کارفرمای واجد شرایط اهدای جاب آفر پیدا کنید

Mohsen Darafshsamani :

درود بر شما...ایا کانادا به راننده پایه یک احتیاج دارد ؟ من سابقه بیمه رانندگان دارم به مدت 6سال در حال حاضر قصد اقدام برای پایه یک را دارم ایا برای این حرفه شرایط خاصی مانند بقیه حرفه ها وجود دارد؟

بله اما باید بتوانید یک کارفرمای کانادایی پیدا کنید و گواهینامه کانادایی دریافت کنید

Mohsen sabeti :

سلام و ارز ادب من میخواستم مهاجرت کنم برایه راننده پایه و قصدم هم جدیه ممنون میشم راهنماییم کنید 32سالمه متاهل هستم و 3تا هم بچه دارم میخواستم ببینم هزینه صفر تا صد برایه مهاجرت خودم و خانواده ام به چه صورته و اینکه همه کارارو شما انجام میدین؟ و اینکه من باید چه کارایی رو انجام بدم و اینکه چجوری میتونم گواهینامه کانادایی بگیرم از ایران میشه آیا؟ با تشکر

باید بتوانید از یک کارفرمای کانادایی جاب آفر دریافت کنید و در صورتی که موفق به دریافت ویزا شوید می توانید در دوره های گواهینامه کانادایی شرکت کنید

سید مسعود قندی نامقی :

من راننده پایه یک در ایرانم میشه برای کار مهاجرت کنم من فقط مدارک کار در ایران رو دارم رانندگی مسافری و باری سنم 30 سال و متاهل هستم

اگر بتوانید از یک کارفرمای واجد شرایط جاب آفر دریافت کنید می توانید به صورت کاری مهاجرت کنید

علی اصغر اسحاقیان :

درود جناب من 31 سال سن دارم متعهل و دارای یک فرزند2 ساله دیپلم برق سنعتی .پایه یک .مدرک بیل زنجیری و دامتراک هستم با سابقه کار .میخوام مهاجرت کنم برا کانادا آیا امکانش هست که برا ما کار پیدا بشه راهنمایی کنید لطفا

فرم ارزیابی ویزای کار را تکمیلی بفرمایید در صورتی که شرایطش را داشته باشید، با شما در ارتباط خواهیم بود

مهدی شکوری :

سلام چگونه میتوانم با یک کار فرما ارتباط بر قرار کنم و شرایط خودم رو بهش بگم و ایشون با مدارکی که من دارم من و تایید کنه تا کارت دعوت همکاری من و برای سفارت مهیا کنه تا من بتونم در اون کشور اقامت بگیرم ، لطفا من و در این امر همراهی کنید

می توانید به سایتهای کاریابی رایگان کانادا مراجعه کنید

پری :

برای مهاجرت به کانادا به عنوان راننده پایه 1 آیا مدرک زبان الزامی است؟

بله

امید مهدوی :

با سلام برای مهاجرت به عنوان راننده پایه یکم چه اقداماتی باید انجام بدم ؟ سپاس

برای بررسی شرایط مهاجرت میتوانید فرم ارزیابی تکمیل بفرمایید

محمدعلی رنجبر :

سلام وقت بخیر من راننده پایه یک هستم.سلامت جسمانی دارم. سن 32 سال چقدر هزینه مهاجرت به کانادا میشه؟

برای انتخاب راه مهاجرت این شرایط کافی نیست، داخل سایت فرم ارزیابی مهاجرت را تکمیل بفرمایید

فرزاد امینی فر : سلام و ادبمن 5ساله پایه یک دارم و زبانم درحجدمتوسطه و درضمن دنبال اخذ آیلتس640ساله هستمپیشنهادتون درمورد کانادا برای بنده چیه؟؟؟؟

اطلاعات خود را در فرم ارزیابی تکمیل بفرمایید

علی اکبر سلارجاوید :

برای راننده پایه یک میخواستم راهنماییم کنین لطفا

سالار داداشی :

چطور میتوانم برای رانندگی کامیون اقدام کنم

وحید :

سلام من راننده پایه یک هستم 21سال با کامیون کشنده کار کردم و قصد مهاجرت به کانادا را دارم چطور میتونم یک کارفرما پیدا کنم لطفا راهنمایی کنید با تشکر

AtenA Shakib :

سلام خسته نباشید برادرم 15 سال سابقه رانندگی پایه یک دارن سابقه 10سال بیمه طلاق گرفتن و 2فرزند کوچک دارن تحصیلاتشون سیکل آیا شرایط مهاجرت دارن؟!

بهبود یاری :

درود وعرض ادب 48 سال دارم 25 سال هست که پایه یک دارم همسرم ارشد روانشناسی بالینی هست که در مقطع دکترا در شرف گرفتن اپلای در کاناد بریتیش کلمبیا است و پسرم 17/5 سال دارد قصد مهاجرت به کانادا دارم خودم علاقه زیادی به سیستم حمل و نقل دارم راهنمایی بفرمایید

بهبود شیروانی :

سلام بهبود شیروانی هستم راننده پایه یک هستم متاهل هستم دارای یک فرزند لطفا جهت مشاوره تماس بگیرید با تشکر 09171384363

بهبود شیروانی :

سلام من بهبود هستم 34سالم متاهل دارای یک فرزند مدارک رانندگی پایه یک کامل دارم چگونه میتوانم اخذاقامت کانادا ویژه رانندگان بگیرم 09171384363

سید محمد مدنی :

آخزین مسئله و سوال: چطور میشه گواهینامه پایه یک کانادا گرفت؟ اصلا اگر میشه برای گواهینامه داخلی وقت نذارم مستقیم کاندایی بگیرم، و اینکه چقدر هزینه داره؟

باید گواهینامه رو در کانادا بگیرید

سید محمد مدنی :

در ادامه مطالب قبلی عرض کنم سابقه 10 سال سابقه کار در زمینه انبار داری دارم

سید محمد مدنی :

سلام، 31 ساله متاهل دارای یک فرزند، فوق دیپلم زبان انگلیسی، گواهینامه پایه سه دارم، از الان بخواهم در خصوص مهاجرت برای رانندگی پایه یک (جهت اخذ آن) اقدام کنم حداقل دوسال نیاز به زمان دارم، و اینکه سابقه رانندگی پایه 1 ندارم، رانندگی برای مسافر کشی داشته ام، سابقه دوبار تصادف با خودروی شخصی دارم، معافیت پزشکی دارم ولی هیچگونه ممنوعیت یا معلولیتی ندارم، عینکی هستم (که قابل عمل است)، آیا به نظر شما یک چنین زمانی را وقت بگذارم؟

مسعود :

سلام راننده‌ی ماشین سنگین هستم.10سال سابقه‌ی کاری همراه با بیمه دارم و سابقه‌ی رانندگی برون مرزی دارم و متاهل هستم و فرزند ندارم و مدرک فنی حرفه ای برق هم دارم و خانمم هم دارای مدرک فنی حرفه ای حسابداری و آرایشگری دارد،لطف کنید منو برای مهاجرت به کانادا راهنمایی کنید و برای مهاجرت به کانادا بعنوان راننده پایه یک باید چه شرایطی داشته باشم

داخل سایت فرم ارزیابی تکمیل بفرمایید تا شرایط شما بررسی شود

کسری کریمی :

حداقل سن لازم برای گرفتن گواهینامه در کانادا چند ساله؟

asgar :

من راننده پایه یک هستم و می خواهم ویزا بگیرم برای کانادا ولی نمی دونم چه طور این کار را انجام دهم.و از طرفی از سرمایه سفرهم نگران هستم.از اینکه شاید آنجا نتوانم کار پیدا کنم.واینکه چقدر طول می‌کشد تا من ویزا بگیرم.میشه من رو راهنمایی کنید ممنون.راننده تریلر

فرشید زیتونلی :

سلام راننده پایه یک هستم متقاضی مهاجرت به کانادا لطفا راهنمایی بفرمایید

مرجان میرموسوی :

سلام خسته نباشید. همسره من راننده پایه یک هست و به کشورهای آلمان و فرانسه و ...بار میبره. ایشون تحصیلات بالا ندارن میخواستم بدونم مقدمه مهاجرت ما به یکی از کشورهایی که شرایط کار برای همسرم وجود داشته باشه چطور باید باشه؟

علیرضا سپهری ،shahin s :

با عرض سلام ،من یک راننده پایه یک هستم با18سال سابقه کار و45 سال سن برای رفتن به کانادا هزینه و مدت زمان رفتن و مراحلی که از ایران شروع وبه کانادا و شروع به کارختم میشود به چه شکلی هست اگر لطف کنید و راهنمایی کنید ممنون میشم، ،با تشکر

سلاله دولتی :

سلام.همسرم 36 سالشه و مدرک پایه یک داره و اپراتور و راننده جرثقیل. آیا می‌تواند برای کار در کانادا اقدام کند؟ چه چیزهایی نیاز دارد؟ ممنون

محمد حسین رشیدی :

من گواهینامه پایه یک دارم میخواستم برم کاندا برای کار رانندگی چطوری میتونم برم

Masoud ghasemi :

با سلام؛ گواهینامه پایه یکم دارم و مدرک مهندسی برق و 32 سال سن دارم. جهت مهاجرت چگونه باید اقدام کنم. باتشکر

فرم ارزیابی تکمیل بفرمایید

Babak :

من راننده پایه یک تو ایرانم و می‌خوام مهاجرت کنم کانادا و اونجا مشغول شم از کجا شروع کنم و چه اقداماتی بکنم

فرم ارزیابی را در بالای سایت تکمیل بفرمایید

مسعود رمضانی :

سلام میخواستم بدونم مقدار هزینه لازم برای مهاجرت به کانادا با داشتن شرایط خوب یک راننده پایه یکم برانندگی کامیون بالای6تن چقدر میشود ممنونم

قبل از هزینه باید بدانیم که آیا شرایطش را دارید یا خیر

meisam baekhtiar :

سلام. الان کارشناسی ارشد حقوق خصوصی دارم و کارمند رسمی دادگستری هستم. با هفت سال سابقه قضایی. اخیرا آزمون قضاوت پذیرفته شده ام که مراحل گزینش را در حال سپری کردن هستم. بودجه زیادی برای مهاجرت ندارم. زبان در حد upper intermediate هستم. نزدیک شش سال کلاس زبان رفتم و راحت صحبت می کنم. سوال اصلی من اینه ایا میتونم با گواهی نامه رانندگی پایه یک وارد کانادا بشم بعد از چند سال به ادامه تحصیل و مشاغل حقوقی بپردازم.

داشتن یک گواهینامه بدون سابقه کار و بدون مدرک زبان و بدون سرمایه کافی نیست

محمد حسین شریفی :

سلام من و برادرم گواهینامه پایه یک به همراه سابقه کار داریم و مکانیک وهم هستیم برای اقامت به کانادا از کجا باید شروع کنیم ممنون میشم راهنمایی کنید

به بالای سایت مراجعه و فرم ارزیابی تکمیل بفرمایید

محمدهادی :

با درود متقاضی مهاجرت به کانادا یا هر کشور دیگری هستم . 43 ساله . مهندس عمران و دارای گواهینامه رانندگی پایه یک . 6 سال از صدور گواهینامه رانندگی میگذرد ولی سابقه کار ندارم . در مورد هزینه و نحوه پرداخت هم اعلام بفرمائید

به قسمت بالایی سایت مراجعه و فرم ارزیابی رایگان را تکمیل بفرمایید.

مسعود کاتب صابر :

درود بر شما من 4٢ ساله متاهل و دارای یک دختر ٩ ساله هستم. مدرک پایه یک رانندگی دارم با حدود ١٠ سال سابقه کار. زبان انگلیسی من هم ضعیفه. برای مهاجرت به کانادا شانسی دارم یا خیر.؟ ممنون از پاسخگویی شما

برای بررسی شرایط به بالای صفحه قسمت فرمهای ارزیابی مراجعه بفرمایید

شهریار نیکان :

سلام من راننده تریلی تانکر گاز مواد اسیدی سوخت هستم و از نطر فنی مهارت کامل تعمیرات برق جوشکاری و کامل هستم و تحصیلات ارشد دارم و کامپیوتر خیلی خوب مهارت دارم و زبان معمولی هستم و چطور میتونم برای مهاجرت و گرفتن کار استخدام و پذیرش رانندگی کمکم کنید ایا کارفرمایی هست با توجه به مهارت و سوابق کاری و تجربه بالا بتواند برای مهاجرت و هزینه ها مساعدن و پرداخت کند؟

مشخصات خود را در فرمهای ارزیابی رایگان وارد نمایید.

Shahab.misaghi :

با سلام وقت بخیر 56 سالمه و 32 سال سابقه پایه یک دارم،ایا می توان با اقامت موقت به کانادا برای کار مهاجرت کرد،در ظمن گواهینامه رانندگی پایه دوم از المان و گواهینامه لیفتراک از المان هم دارم ممنون می شم پاسخ دهید

با درود

باید دیگر شرایط شما با دقت بررسی شود. به بالای سایت قسمت فرمهای ارزیابی رایگان یا رزرو وقت مشاوره مراجعه بفرمایید.

میثم صادقی :

سلام وقت بخیر میثم صادقی هستم داری مدرک کارشناسی هستم گواهینامه پایه یک دارم سپاسگزار میشوم مرا در امر مهاجرت برای شغل رانندگی راهنمائی فرمائید با تشکر

با درود 

برای بررسی شرایط می توانید به بالای سایت مراجعه و وقت مشاوره رزرو بفرمایید.

Hooman :

سلام وقت بخیر سوال من در خصوص گواهینامه هست،آیا گواهینامه پایه یک کشور ترکیه مورد تایید کانادا هست؟یا خیر؟ ممنون از وقتی که میزارید

با درود 

 باید بتوانید گواهینامه کانادایی دریافت کنید

farshid :

سلام خدمت شما بنده راننده تریلی در ایرانم تجربه تا دلتون بخواد دارم مدرکم لیسانس عمران هست اگه بخوام شروع کنم برم ب کانادا واسه رانندگی و همسرمم همراه خودم بیارم اولین قدم چیه واسه این کار.. ممنون میشم جواب بدین

با درود

باید دیگر شرایط شما با دقت بررسی شود. به بالای سایت قسمت فرمهای ارزیابی رایگان یا رزرو وقت مشاوره مراجعه بفرمایید.

فرشید :

من خودم تو ایران راننده تریلی هستم با گواهینامه بین الملل آیا میتونم با همین گواهینامه ب کانادا برم

باید از یک کارفرمای کانادایی دعوتنامه دریافت کنید و گواهینامه پایه یک را در کانادا دریافت نمایید.

وحید خدادادی :

سلام من 15 سال هست که پایه یک دارم و فعالیت حرفه‌ای با تریلی دارم به کشورهای آسیای میانه هم بار بردم سن م 39 سال هست چطور میتونم نسبت به شغلم اقامت بگیرم ممنون

با درود

مشخصات خود را در بالای سایت قسمت فرمهای ارزیابی وارد نمایید.

سیده کوثر میراییز :

سلام من همسر گواهینامه پایه 1 داره چطور میتونه ویزای کار در کانادا رو بگیره؟؟؟؟؟؟؟؟

به بالای سایت قسمت فرم ارزیابی مراجعه بفرمایید که شرایط بررسی شود.

عیسی معصوم زاده :

سلام راننده کامیون هستم پایه یکم لطفاً برای اقامت کاری کمی راهنماییم کنید.ممنون

Amir :

سلام.وقتتون بخیر.چند جایی خوندم ک گرفتن ویزای کاری از مستلذم داشتن مدرک لیسانس هستش.آیا با مدرک کاردانی محدودیتی برای گرفتن ویزای کاری یا اقامت وجود داره؟

در استانهای آتلانتیک می توانیم اقدام کنیم.

فرشید علی نژاد اقدم :

با عرض سلام و خسته نباشید بنده 33 ساله گواهینامه های پایه یک ، موتور سیکلت ، بیل مکانیکی، لیفتراک را دارم خیلی دوست دارم مهاجرت کنم اگه امکانش هست کمکم کنید ممنون میشم

Mohsen Golmakani :

سلام . وقت بخیر . محسن گلمکانی هستم . من 14 سال سابقه رانندگی پایه یک دارم . سپاسگزار میشوم مرا در امر مهاجرت برای شغل رانندگی راهنمائی فرمایید . با تسکر ????⚘

به صفحه فرمهای ارزیابی رایگان مراجعه نمایید تا شرایط شما بررسی شود

خلیل فاطمی :

سلام فکر میکنم داشتن یا نداشتن گواهینامه پایه یک هیچ تاثیری نداره برای کانادا چون باید مجدد گواهینامه بگیریم خب اگه اینطور باشه هیچ شرکتی جاب آفر نمیده چون در واقع گواهینامه نداریم.مگر اینکه مشروط به گذراندن دور بخواهند پذیرش کنند که فکر میکنم آفیسر سخت ویزا صادر کنه با این شرایط و اینکه باید از G1 شروع کنیم تا به A1برسیم یا مستقیم A1 رو امتحان میدیم ممنون میشم این موارد با جزئیات توضیح بدید با تشکر

 میتوانید خودتان دوره ها در کانادا بگذرانید، گواهینامه دریافت کنیدف سپس به کارفرما درخواست کنید که به شما جاب آفر دهد، یا باید کارفرما قبول کند که این پروسه را طی کنید.

علی :

سلام من 57 سالمه میخواستم ببینم می‌توانم برای راننده کامیون برای ویزا کانادا اقدام کنم چه شرایطی را باید داشته باشم لطفا راهنمایی می کنید

Abbas Gordan :

سلام من 41 سالمه و متاهل دارای 2 فرزند 12 و 8 ساله هستم گواهینامه پایه یک دارم و در نیروهای مسلح تجربه رانندگی تریلی دارم و مدرک دیپلم کاردانش هستم اگه خدا یاری کنه قصد مهاجرت به کانادا دارم در همین ضمینه کاری به نظرتون میشه ؟

اگر کارفرمایی پیدا بشه که با این شرایط به شما جاب آفر بده و بتونید گواهینامه کانادایی بگیرید، بله

محمد جبدرانی :

باسلام من 35 سالمه لیسانس برق راننده پایه یک با 7 سال سابقه رانندگی کامیون و تریلی با بیمه الانم در حال آماده شدن برای آزمون آیلتس قصد مهاجرت به کانادا به عنوان راننده کامیون رو دارم ..بهترین راه برای من برای مهاجرت چه راهیه که بهتدین نتیجه رو بگیرم و اینکه چه کارهایی باید بانجام بدم

برای انتخاب درست راه مهاجرتی می توانید به صفحه فرمهای ارزیابی رایگان مراجعه فرمایید. 

محمدرضا :

سلام رضاهستم ازتهران40ساله متاهل دارای دوفرزند پسر 17ساله و7ساله دارای گواهینامه پایه یک ازتهران 8سال سابقه گواهینامه مدرک تحصیلی دیپلم راننده تراک بامهارت بالاورانندگی درجاده های ایران متقاضی مهاجرت به کشور کانادا نیازمند راهنمایی ازشما دوستان عزیز باتشکرازمدیریت ومجموعه خوبتان

فرمهای ارزیابی رایگان را تکمیل نمایید 

پارمیدا :

سلام ، ممنون از سایت بسیار خوبتون ، ببخشید ایا راننده ها باید مدرک ایلتس یا میزان تحصیلاات خاصی هم داشته باشند یا خیر؟ سوال دومم این هست که اگر اقایی 50 سالش باشه ولی سابقه کار بالا 15 سال داشته باشه بازم غیر ممکنه کارفرما پذیرشش کنه؟ اگه پذسرش کنه بهش ویزا میدن یا بخاطر سن رد میشه؟

باید بتوانید نظر یک کارفرمای واجد شرایط را برای اهدای جاب آفر جلب کنید، البته شرایط سنی خوبی ندارید

شهلا شیخله :

سلام خسته نباشین برادرم 36 ساله و راننده پایه یک میباشد و سابقه شغلی دارد ایا میتوان در کانادا کار پیدا کند

به صفحه فرمهای ارزیابی رایگان مراجعه نمایید

دامون لطفی :

جهت درخواست مهاجرت از طریق رانندگی پایه 1 سوال دارم.

رضا حقیقت منش :

راننده بیل مکانیکی زنجیری و راننده پایه یک،سوال بنده چکار کنیم بتوانیم با این کارفرما ها ارتباط برقرار کنیم،یا با کمپانیهای ک مربوط ب ماشین سنگین و راه ساری هستند،آیا بعد اگر هم موفق شدیم با راهنمایی شما بزرگواران،بعد خرج و مخارج رفتن با چ کسی است

میتوانید در گوگل عبارت زیر را جستجو کنید و در سایتهایی کاریابی که معرفی کرده ایم ثبت نام کنید:

کاریابی در کانادا ویزا724

najafiani :

درود، سوالم این هست که برای رانندگی پایه یک در کانادا، داشتن گواهی نامه پایه یک در ایران کمکی میگنه یا داشتن گواهینامه پایه یک ایران بلااستفاده هست؟ سپاس

باید گواهینامه کانادایی بگیرید

Eslam safdari :

سلام و خسته نباشید. 41ساله هستم.10 ترم زبان خوندم ولی هموز برای آیلتس اقدام نکردم. 14سال سابقه بیمه و رانن گی انواع تریلرها و کامیونها رو دارم. چجوری میتونم با یک کارفرمای کانادایی و یا استرالیایی پیداکنم.یا ارتباط بگیرم.لیسانس هم دارم.

عبارت زیر را در گوگل جستجو کنید

سایتهای کاریابی رایگان ویزا724

حسین دارابی :

سلام 37 سالمه گواهینامه پایه 1 دارم سابقه کارباتریلی دارم متاهلم ودوتا بچه ام دارم شرایط مهاجرت برای من چطوریه وچقدرهزینه داره

به صفحه فرمهای ارزیابی رایگان مراجعه نمایید

محسن مرشدلو :

سلام من اقامت موقت ترکیه دارم و پایه یک دارم با 15 سال سابقه کار،میخوام از اینجا اقدام کنم برای کانادا،ایران هم نمیتونم برگردم ممنوع خروجم میشه ازینجا کاری کرد دردسر داره؟

باید بتونید جاب آفر واقعی در کانادا پیدا کنید

Saeed :

سلام وقت بخیر ویزای کار راننده تریلی نیاز به چه سطحی از زبان دارد؟

هر چقدر نمره بالاتری ارائه دهید کارفرما را برای استخدام مجاب تر می کنید

جهانبخش مرادیان :

بنده در سال جدید 40 ساله هستم ایا برای مهاجرت و تقاضای کار با تریلی مشکلی ندارم

ممانعی برای سنتان نیست اما باید دیگر شرایط درخواستی کارفرما را داشته باشید

امیر طاهرخانی :

سلام راننده پایه یک هستم 35 سال سن دارم. با گواهینامه بین المللی و دفترچه خروج با ده سال سابقه شرایط برای مهاجرت کار کانادا چه جوریه .ممنون میشم راهنمایی کنید

باید از یک کارفرمای واجد شرایط، جاب آفر دریافت کنید

علیرضا :

با سلام و تشکر از وقتی که میگذارید. بنده لیسانس و مجرد 38 ساله می‌باشم. میتونم با گرفتن گواهی نامه پایه یکم امکان مهاجرت داشته باشم؟؟

اگر کارفرمایی پیدا بشه که شرایط شما رو قبول کنه، ممکنه

Hesam :

سلام من 27سال سن دارم.مجردم.گواهینامه پایه یک دارم باسابقه کار.چجوری میتونم ویزای کار کانادا بگیرم.راهنمایی کنید ممنون میشم

باید بتونید یک کارفرمای واجد شرایط اهدای جاب آفر کانادا پیدا کنید

غلامرضا آئینی :

سلام ، بنده راننده پایه یک با 12 سال سابقه ، با 47 سال سن ، آیا امکان مهاجرت به کانادا برای شغل مورد نظر وجود دارد؟

می تونید در سایتهای کاریابی کانادا ثبت نام کنید و شانستون رو امتحان کنید. اما با توجه به شرایط سنی شانس زیادی برای دریافت جاب آفر ندارید.

farshad :

سلام من 31ساله مجرد دارای مدرک کارشناسی مکانیک و گواهینامه رانندگی پایه یکم و سابقه کار در این زمینه به مدت 4 سال هستم.آشنایی به زبان در حد خوب هست.امکان و شرایط کار در کانادا رو با توجه به شرایطم میخواستم بدونم.ممنون

باید یک کارفرمای واجد شرایط رزومه شما را برای اهدای جاب آفر کانادا قبول کند

Abdollah fathi : سلام و ادب من راننده پایه یک هستم که حدود 15 سال سابقه گواهینامه رانندگی ودر حال حاضر بطور ترانزیت بین المللی کار میکنم که سابقه کارم بیش از سابقه گواهینامه ام است و به تمام کشورهای اروپایی سفر کردم سابقه بیمه ام بیشتر از سابقه گواهینامه ام در این شغل است و ویزای شنگن کشورهای مختلف و دارم وقصد مهاجرت به کانادا رو دارم لطفا اگه میشه راهنمایی بفرماييد + واتساپ بنده است خوشحال میشم از راهنمایی شما تشکر

به صفحه فرمهای ارزیابی رایگان مراجعه نمایید 

سیدفردین افضلی :

سلام وقت بخیر بنده چن سالی هست راننده هستم و الان داری گواهینامه پایه1هستم برای مهاجرت بعنوان راننده چه اقداماتی لازم هست ممنون میشم جواب بدین

باید کارفرمای واجد شرایط اهدای جاب آفر پیدا بشه

عطا ایلغمی :

با سلام من 35 ساله هستم 4 ساله گواهینامه پایه یک دادم و خیلی وقت دنبال فرصت مهاجرت به کانادا هستم میشه کمک کنید

اگر کارفرمای واجد شرایط اهدای جاب آفر راننده کامیون پیدا شود، می توانید با ویزای کار وارد کانادا شوید

فرهاد جهانشاهی :

راننده ی پایه ی یک هستم با سابقه بالای هفت سال هستم با تریلی کار میکنم، 45 سال دارم. مهاجرت به کانادا به عنوان راننده محدودیت سنی داره؟ شرایطی هست ممنون میشم راهنمایی بفرمایید.

سلام  شانس زیادی ندارید

Mojtaba rangani :

با عرض سلام بنده 31 ساله و مجرد 6 سال گواهینامه پایه یک و سابقه کار داخلی و ترانزیت به کشورهای مجاور با تریلی خودم را دارم سابقه بیمه رانندگی 8 سال وامکان انتقال سرمایه ای بیش از 200 هزار دلار به کانادا رادارم تحصیلات دانشگاهی و مدرک زبان هم ندارم. ایا امکان مهاجرت برای بنده وجود دارد.

اگر کارفرمای واجد شرایط اهدای جاب آفر پیدا بشه و رزومه شمارو تایید کنند، بله ممکنه

یعقوب پیری :

سلام بنده 40سال سن دارم .دارای گواهینامه پایه یکم با بیش از 10سال سابقه میباشم و مدرک تحصیلی کارشناسی میباشم ایا میتوانم در کانادا یا هر کشور دیگری که نیاز به راننده کامیون دارن و حقوق ومزایای خوبی دارن ویزای کاری یا اقامت بگیرم وکار کنم .ممنون از راهنماییاتون ومطالب مفیدتون

اگر کارفرمای واجد شرایط اهدای جاب آفر راننده کامیون پیدا بشه، میتونید با ویزای کار به کانادا وارد شوید

محمد صالح بهمئی :

سلام.صفر تا صد شرایط اشتغال در کانادا و مدارک لازم رو برام بگید لطفا

باید بتونید یک کارفرمای پیدا کنید که به شما جاب آفر بده و قرارداد رسمی رو به اداره مهاجرت ارائه داده و درخواست ویزای کار داشته باشید

مرتضی پورخیراله :

سلام وقت بخیر، منظور از عدم سو پیشینه جرایم سیاسیست ولاغیر با تشکر و خسته نباشید.

عدم سو پیشینه را می توانید از مراکز پلیس +10 در ایران درخواست کنید

saeid mohammadi :

سلام وعرض ادب بنده 37 ساله و متاهل دارای مدرک کاردانی و شغل رانندگی هستم 5 سال راننده کامیونت با بیمه بودم و درحال حاضر گواهینامه پایه یک دارم و مدرک زبان ندارم ایا امکان مهاجرت برای بنده وجود دارد

با دفاتر ما در تماس باشید راهنماییتون می کنن

مشاوره اخذ ویزا اقامت و مهاجرت قانونی با مجوزها و وکیل رسمی

ارتباط با ما

آدرس و راههای ارتباطی :

مجوزها و آدرس دفاتر:

- مجوز وزارت گردشگری ایران (بنام سالی گشت پارس به ش.ث: 461992)

- مجوز رسمی مشاور مهاجرت کانادا، دکتر شهروز بهرامی اصل: ICCRC :R527306 

- مجوز مرکز توسعه تجارت الکترونیک ایران (ای نماد) بنام ویزا724

- مجوز دفتر فعال حقوقی و مشاور املاک، در امارات (دبی) بنام الیزیاگروپ

 

دفتر ایران (تهران): 

تلفن‌های ثابت:

02122913141 02122223173 / 02122226298

 

پشتیبانی تلفن همراه، واتساپ و تلگرام:

09124644197 / 09961042050 

(شنبه تا چهارشنبه 10:00 الی 17:00 بوقت تهران) - (پنجشنبه: 10 الی 14:00)

 

آدرس: میرداماد؛ میدان مادر (محسنی)، برج بیژن، طبقه 7 واحد 6

* مراجعه حضوری فقط با رزرو وقت قبلی

(پاسخدهی تلفنی فقط: 10:00 الی 18:00 بوقت تهران )

(پشتیبانی پیام در واتساپ و تلگرام: 24 ساعته)


دفتر کانادا (تورنتو):

CANADA Office  :

17075 Leslie St, Unit 6, Newmarket, ON L3Y8E1 
Canada Toronto 

19055987474+ : Whatsapp & CALL

(مراجعه به دفاتر فقط با رزرو وقت قبلی)

 

دفتر امارات (دبی):

DUBAI Office  :

Dubai sheikh zayed road AlQuoz3 RAK bank Building office

 

اینماد ویزا724   RCIC

* ویزا724 مرکز تخصصی ویزا و مهاجرت

لینک های مهم: شرایط مهاجرت به کانادا / ویزا تحصیلی کانادا

سرمایه گذاری در کانادا / وکیل مهاجرت / ثبت شرکت دبی

شرایط و هزینه ویزای توریستی کانادا / ویزای کانادا / پاسپورت دومینیکا

مهاجرت به انگلیس / ویزای تحصیلی انگلیس / خرید ملک در دبی

استارتاپ کانادا / موسسه مهاجرتی / تورنتو / ونکوور

 

* اینستاگرام ویزا724: 

ایمیل : info[at]visa724.com

تمامی حقوق این سایت مربوط به ویزا 724 می باشد.