ویزا 724
رزرو وقت مشاوره

اقامت کانادا از طریق جاب آفر استان‌های آتلانتیک


آخرین بروز رسانی : ۹۹/۰۱/۲۰

 

 

 قابل ذکر است که: تمام کاریابی های این موسسه توسط کاریابی بین المللی ثبت شده در ایران و کانادا و با مدیریت وکیل رسمی مهاجرت و با نظارت اداره مهاجرت کانادا انجام می پذیرد، تمامی جاب آفرها واقعی ست و در کانادا مشغول به کار خواهید شد.

 

برنامه مهاجرت استانهای آتلانتیک کانادا؛ شرایط و برتری‌ها

امروزه مهاجرت به کانادا، به عنوان کشوری با فرصت‌های شغلی پرتعداد و مناسب، یکی از اهداف اصلی افراد خواهان مهاجرت به کشورهای خارجی است؛ برای رسیدن به این هدف برنامه‌ها و طرح‌های متفاوتی وجود دارد. برنامه مهاجرتی پایلوت منطقه آتلانتیک یکی از برنامه‌های مهاجرتی است که توسط کشور کانادا در راستای پذیرش مهاجرین متخصص و کارآزموده در حال اجراست. این برنامه از سال 2017 آغاز شده و قرار است تا در مرحله آزمایشی که تا سال 2021 ادامه دارد، هفت‌هزار مهاجر و خانواده‌هایشان را پذیرش نماید. این برنامه مهاجرت استانی کانادا که به اختصار از آن به عنوان (AIPP) اسم برده می‌شود، در استان‌های ناحیه آتلانتیک کانادا یعنی  نوا اسکوشیا، نیوبرانزویک، پرنس ادوارد، نیوفاندلند و لابرادور در حال اجراست. این برنامه آزمایشی بخشی از استراتژی کلی رشد مناطق آتلانتیک را تشکیل داده و در پنج بخش اساسی متمرکز است.

 

- نیروی کار ماهر و مهاجرت

- نوآوری

- رشد پاک و تغییرات آب‌وهوایی

- تجارت و سرمایه‌گذاری در مناطق جهت توسعه

- زیرساخت‌های کشور کانادا

 

اخذ اقامت کانادا در استان‌های آتلانتیک

 

 تبعات مشورت با افراد غیرقانونی و ناآگاه در حیطه مهاجرت کانادا، از زبان وکیل رسمی مهاجرت، آقای مهیار حلاج پور

برای مشاهده قسمتهای بعدی، صفحه > اینستاگرام ما را دنبال کنید

 

 

هشدار: به هیچ عنوان برای جاب آفرهای صوری کانادا، اقدام نکنید

برای مشاهده قسمتهای بعدی، صفحه > اینستاگرام ما را دنبال کنید

 

نحوه عملکرد برنامه مهاجرتی استان‌های آتلانتیک  کانادا

این برنامه اقامت کانادا کارفرما محور است و شما عملاً بدون داشتن یک فرصت شغلی مناسب نمی‌توانید از متقاضیان اقامت کانادا باشید و برای ورود به آن باید دارای یک پیشنهاد کاری از یک کارفرمای کانادایی معین داشته باشید. پس از آن که کارفرما رزومه و شرایط شغلی شما را مورد پذیرش قرار دهد بلافاصله توسط او به یک مرکز ارائه خدمات اسکان معرفی می‌شوید تا ادامه برنامه مهاجرت به کانادا و اسکان شما مورد بررسی و پیگیری قرار گیرد. مراکز ارائه خدمات اسکان وظیفه دارند تا شما را از جنبه‌های مختلف برای اقامت کانادا آماده و کمک کنند. همچنین کارفرمایانی که باید سریعاً نیروی کار مدنظر خود را جذب کنند، به اجازه کار موقت دسترسی پیدا می‌کنند تا متقاضی کار و خانواده وی بتوانند در سریع‌ترین زمان ممکن به کانادا بروند. برای این کار نیاز است تا در کنار داشتن فرصت شغلی و نامه رسمی استانی، تعهد رسمی به درخواست اقامت کانادا در طول نود روز اقامت موقت از سوی متقاضی مهاجرت داده شود.

 

 هشدار بسیار مهم:

لطفا بسیار مراقب باشید، شرکتها یا افرادی که پیشنهاد جاب آفر، پیشنهاد شغلی و یا کاریابی هایی را با رقم های متفاوت می دهند و به شما عموما این موارد را عنوان می کنند (نیازی نیست سرکار بروید چون اقامت دائم را گرفته اید! این جاب آفر را، ما از کارفرما میخریم! میتوانید بعد از گرفتن اقامت در استانهای آتلانتیک زندگی نکنید و به تورنتو و ونکوور بروید! اداره کار کانادا متوجه نبود شما در آن پیشنهاد شغلی نمی شود! و...)

 

اینگونه کلاهبردارها عموما وکیل رسمی مهاجرت کانادا نیستند یا اگر هستند خودشان قرارداد شما را امضا نمی‌کنند چون کانادا به شدت با آنها برخورد می کند. 

 

لطفا توجه داشته باشید که جاب آفر شما باید واقعی باشد، گزارشات مالیاتی، حقوق و بیمه شما باید از سوی کارفرما به اداره کار و اداره مهاجرت کانادا گزارش شود. حتی اگر ورود شما با اقامت دائم همراه باشد (جاب آفر استانهای آتلانتیک)، ثابت شود که جاب آفر شما واقعی نبوده و گزارشات شغلی شما را دریافت نکرده باشند، حتی اگر سالها هم در کانادا زندگی کرده باشید، احتمال بسیار قوی، کانادا، اقامت دائم شما را باطل می کند. 

از این رو فقط قرارداد رسمی کاریابی را، با وکیل رسمی مهاجرت کانادا را، امضا کنید. 

 

شرایط کارفرمایان معین برای برنامه استانی آتلانتیک

پذیرش هر کارفرمایی برای حضور در این پروژه اثرگذار نیست و تنها کارفرمایانی که بتوانند از اداره استانی، مجوز لازم برای حضور در این برنامه مهاجرتی را اخذ کنند معتبر هستند. در هر استان این فرآیند به شکل جداگانه‌ای انجام شده و شرایط متفاوتی دارد. کارفرمایان باید متعهد به برآورده کردن برخی از شرایط مدنظر باشند. یکی از شرایط اصلی، تعهد به حمایت از مهاجر تازه‌وارد و خانواده او جهت بدست آوردن آسان اقامت کانادا و ادغام در زندگی کانادایی است. کارفرمایان خواهان شرکت در این برنامه نیازی نیست تا اجازه‌نامه (LMIA) را اخذ کنند. این مدرک، به‌طور معمول باید توسط کارفرمایانی که خواهان جذب نیروی خارجی متقاضیِ اقامت کانادا هستند از اداره استانی گرفته شود و مستلزم مراحل طولانی و شرایط پیچیده‌ای است اما در این برنامه مهاجرت به کانادا نیازی به آن نیست و کارفرما می‌تواند بدون آن مهاجر کاری جذب کند.

در همه موارد، کارفرما باید پیشنهاد شغل، برنامه اسکان و ادغام در زندگی کانادایی برای هر یک از اعضای خانواده بزرگسال و یک درخواست تأیید را برای بررسی به استان ارسال کند. اگر استان درخواست را تأیید کند ، نامه تأیید کننده را به متقاضی شغل ارسال می‌کند و فرآیند اخذ اقامت کانادا آغاز می‌شود.

 

 اقامت کانادا با روش AIPP

 

نکته مهم: 

وکلای دادگستری، موسسات حقوقی، موسسات کاریابی بین المللی،  موسسات اعزام دانشجو، حتی آژانس های مسافرتی، یا افراد حقیقی، برای فعالیت در حیطه ویزا و مهاجرت به کانادا باید از شورای قانونگذاری مهاجرت کانادا (ICCRC) مجوز داشته باشند؛ در غیر این صورت، هرگونه فعالیت آنها از دیدگاه کانادا در حیطه ویزا و مهاجرت غیر قانونی ست.

 

 در سایت رسمی مهاجرت کانادا اعلام شده است که؛ اگر از بی تجربگی و کلاهبرداری این‌گونه افراد یا موسسات فاقد مجوز ICCRC متضرر شوید، هیچ راهی برای پیگیری و رفع اتهامات خود ندارید. پس فقط به مشاوران یا وکلای رسمی کانادا اعتماد کنید تا  در صورت بروز مشکل، مدافع منافع شما باشیم.

 

کشور کانادا فقط به وکلا و مشاوران رسمی مقیم کانادا که از iccrc مجوز دارند، اجازه فعالیت در حیطه مشاوره و انجام امور ویزا و مهاجرت به کانادا را می دهد.

وکلای دادگستری، موسسات، آژانسهای مسافرتی  و یا هر شرکت دیگری، بدون حضور وکیل یا مشاور رسمی مهاجرت کانادا، نمی‌توانند نامه دفاعیه از موکل خود به اداره مهاجرت کانادا ارائه دهند.

 

در صورت عدم وجود وکیل یا مشاور رسمی مهاجرت کانادا، این شرکتها یا افراد، یک ایمیل به نام شما درست می کنند و تمامی امور را به جای شما و با یک هویت جعلی انجام می دهند و گاها حتی اکانت و پسوورد را در اختیار شما نمی گذارند، یا اینکه به عنوان واسطه عمل کرده و تمامی امور مهاجرت یا ویزا را به یک مشاور یا وکیل رسمی کانادا می سپارند.

لطفا توجه داشته باشید که؛ فقط قرارداد مستقیم با مشاور یا وکیل رسمی مهاجرت به کانادا (مورد تایید ICCRC) را امضا کنید.

 

شرایط متقاضیان مهاجرت استانی کانادا

AIPP برای جذب کارکنان متقاضی اقامت کانادا دو سطح متفاوت درنظر گرفته است. سطح اول که مختص به کارکنان ماهر است و از آن به عنوان AHSP یاد شده و سطح دوم برای کارکنان نیمه‌ماهر که AISP نام دارد. البته سطح سومی هم در این برنامه برای فارغ‌التحصیلان دانشگاه‌های بین‌المللی کانادا در دسترس است. باید توجه داشت که این طرح تنها برای فارغ‌التحصیلانی که در دانشگاه‌های استان‌های ناحیه آتلانتیک تحصیل کرده باشند در دسترس است

در تمامی سطح، چه ماهر، چه نیمه‌ماهر و فارغ‌التحصیلان، درخواستِ شغلی متقاضی اقامت کانادا باید

- تمام وقت، حداقل برای یک سال

- فرصت شغلی نباید فصلی باشد

- بر اساس سند طبقه‌بندی شغلی ملی کانادا، متخصص باشد

- دارای پیشنهاد کاری تأیید شده توسط اداره استانی باشد

 

1- تجربه کاری

متقاضیان سطح کارکنان ماهر و نیمه‌ماهر باید دارای تجربه کاری باشند. تجربه کاری عبارت است از حداقل یک‌سال تجربه کاری که معادل است با 1560 ساعت کار. این تجربه کاری برای اینکه بتواند برای اخذ اقامت کانادا کارساز باشد باید با حقوق باشد.

چند نکته مهم برای متقاضیان این سطح بدین شرح است

متقاضیان باید فعالیت های ذکر شده در بیانیه اصلیِ توضیحات طبقه بندی ملی شغلی کانادا و تعداد قابل توجهی از وظایف اصلی را انجام داده باشند. برای - متقاضیان ماهر سطح 0 ، A یا B مورد نیاز است. برای نیمه‌ماهر سطح C نیز قابل پذیرش است.

- تجربه کار در کانادا در حالی قابل پذیرش است که اتباع خارجی، مجاز به کار و اقامت کانادا به عنوان مقیم موقت بوده باشند.

- نیازی نیست متقاضی در هنگام تسلیم درخواست، شاغل باشد.

- دوره های خود اشتغالی در محاسبه مدت تجربه کار متقاضی در نظر گرفته نمی‌شوند.

- تجربه کاری به دست آمده در طی یک دوره تحصیلی قابل پذیرش است، مادامی که ساعات کار از آنچه متقاضی مجاز به انجام آن در دوره تحصیلی بوده تجاوز نکند.

- همچنین برای سطح فارغ‌التحصیلان دانشگاه‌های بین‌المللی کانادا در این ناحیه نیازی به تجربه کاری نیست.

 

2- وضعیت تحصیلی

برای هر دو سطح ماهر و نیمه‌ماهر متقاضیان باید دارای یکی از مدارک زیر باشند

- مدرک متوسطه کانادا (دبیرستان)، دیپلم یا مدرک تحصیلی بعد از متوسطه

- مدرک تحصیلی خارجی تکمیل شده

 

همچنین برای متقاضیان دارای تحصیلات در خارج از کانادا ، ارزیابی اعتبارنامه تحصیلی (ECA) لازم است تا اثبات شود که سطح تحصیلات، متناسب با استانداردهای کانادایی است. فاصله اخذ مدرک ECA از زمان ارائه درخواست اقامت کانادا باید کمتر از پنج سال باشد. اما برای سطح فارغ‌التحصیلان به مدرک دیپلم دو ساله‌ی پس از دوره متوسطه از یک مؤسسه یادگیری با بودجه عمومی در منطقه آتلانتیک نیاز است. الزامی است که در مدت 12 ماه قبل از ارسال درخواست اقامت کانادا به‌صورت دائم اخذ شده باشد.

 

استان های آتلانتیک

 

3- توانایی‌های زبانی

متقاضیان در هر دو سطح ماهر و نیمه ماهر، باید توانایی زبانی حداقل سطح پایه‌ای را داشته و مسلط به زبان انگلیسی یا فرانسوی باشند. این یعنی در تمام بخش‌های صحبت کردن ، گوش دادن ، خواندن و نوشتن آزمون CLB نمره چهار را کسب کنند.  همچنین مدارک آیلتس(IELTSسلپیپ(CELPIPتیف(TEF) و تی.سی.اف کانادا (TCF) نیز قابل پذیرش است. این مدارک تنها در صورتی که با فاصله دو سال از زمان ارائه درخواست گرفته شده باشند معتبر هستند.

 

4- توانایی مالی

در مورد توانایی‌های مالی تفاوتی بین سطح‌های مختلف وجود ندارد. برای هر سه سطح از متقاضیان اقامت کانادا با این طرح، بسته به جمعیت خانواده مهاجر مبالغ متفاوتی مورد نیاز است. متقاضیان مهاجرت به کانادا با روش AIPP برای خانواده یک نفره 3167 دلار، خانواده دو نفره 3943 دلار، خانواده سه نفره 4847 دلار، خانواده چهارنفره 5885 دلار، خانواده پنج نفره 6675 دلار، خانواده شش نفره 7528 و خانواده‌های دارای هفت عضو یا بیشتر هم به 8381 دلار سرمایه اولیه نیاز دارند. این مبالغ نباید از شخصی دیگر قرض گرفته شود.

 

گرفتن اقامت کانادا 

برتری های این روش چیست؟

اول؛ مهاجرت استانی به کانادا امکان مهاجرت افراد شاغل با سطح پایین‌تری از مهارت را فراهم می‌کند. اولین مزیت برنامه AIPP این است که این امکان را می دهد که متقاضیِ یک پیشنهاد شغلی از یک کارفرمای معین، از سطح مهارت پایین تری برخوردار باشد تا حدی که معمولاً فقط به آموزش متوسطه یا آموزش های خاص شغلی برای گرفتن اقامت کانادا نیاز است. برنامه مهاجرت استانی به کانادا فرصت‌های جدید مهاجرت به کانادا برای تازه‌واردانی که در مشاغل دارای مهارت کمتر فعال بوده‌اند فراهم می‌کند.

 

دوم؛ این برنامه مهاجرتی، برای فارغ‌التحصیلان دانشگاه‌های بین‌المللی ناحیه آتلانتیک به تجربه کاری نیاز ندارد. نیاز به تجربه کار قبلی به علت اینکه اکثر این افراد برای یافتن یک تجربه کاری مرتبط با شغل مدنظر خود دچار مشکل می‍شوند، یک مانع بزرگ برای فارغ‌التحصیلان بین‌المللی در مسیر اخذ اقامت کانادا بصورت دائمی است. اما در برنامه مهاجرت استانی به کانادا با توجه به شرایط درج شده می‌توانند به‌راحتی اقامت کانادا را به‌صورت دائم اخذ نمایند.

 

سوم؛ برای گرفتن اقامت کانادا نیاز به دانش زبانی پایین‌تری دارد. آنچنان که در شرایط گفته شد در این طرح می‌توان با CLB4 شرایط مدنظر را بدست آورد و این درحالی است که به‌طور مثال در برنامه Express Entry شما به CLB با نمره هفت به بالا در تمام مهارت‌های زبانی برای بعضی مشاغل و به نمره پنج برای بعضی دیگر نیاز دارید. AIPP اقامت کانادا را به‌صورت دائمی برای تازه‌واردان آینده‌نگر که هنوز در حال یادگیری زبان های رسمی کانادا هستند، فراهم می‌کند زیرا تنها CLB4 را برای کلیه توانایی های زبان در صحبت کردن، گوش دادن، خواندن و نوشتن احتیاج دارد.

 

چهارم؛ به اقامت کانادا بصورت راحت‌تر و اسکان و ادغام در زندگی کانادایی، برای تازه‌واردان در ناحیه آتلانتیک کانادا کمک می‌کند. این روش با ایجاد یک برنامه منحصر به فرد برای اسکان هریک از مهاجران در ناحیه آتلانتیک کانادا برنامه‌ریزی می‌کند. کارفرما برای تکمیل ارزیابی نیازهای متقاضی، باید با یک سازمان ارائه دهنده خدمات و راهنمایی‌های مربوط به اسکان تعیین شده در ارتباط باشد و عملاً به امور اسکان و جایگیری مهاجر مدنظر کمک کند.

 

مدت زمان لازم برای اخذ اقامت کانادا با روش جاب آفر استانهای آتلانتیک

مدت زمان لازم تنها شش ماه است. به‌علاوه چنانچه کارفرمای شما اعلام نیاز بدون معطلی داشته باشد می‌توانید بلافاصله اقامت کانادا را موقتاً تا نود روز برای خود و خانواده‌تان بگیرید. البته در این مدت محدود باید به ادامه فرآیندهای لازم برای اقامت AIPP بپردازید. به‌ علاوه شایان ذکر است که هیچ سیستم امتیازدهی وجود ندارد و درخواست‌ها فقط به ترتیب ورود پردازش می‌شوند.

 

اگر تخصصی دارید که میتواند منجر به دریافت ویزای کار کانادا شود، صفحه  اینستاگرام  ما را دنبال کنید و منتظر اعلام فرصتهای شغلی جدید، در صفحه  اینستاگرام باشید.

 

ویزا 724 با داشتن مجوزهای لازمه از وزارت کار و رفاه اجتماعی ایران و مجوز رسمی وکیل مهاجرت، تا بحال صدها پرونده موفق و قانونی مهاجرتی داشته است.

 

 همراهان گرامی، برای بهره مندی از مشاوره و ارزیابی تخصصی مشاوران ما، اقدام به تکمیل  فرمهای ارزیابی رایگان نمایید و یا می‌توانید سوالات خود را در قسمت  مطرح فرمایید. یا اگر قصد جدی برای مهاجرت یا دریافت ویزا دارید می‌توانید به صفحه رزرو وقت مشاوره مراجعه نمایید تا از مشاوره وکیل رسمی مهاجرت بهره مند شوید. همچنین می‌توانید با مراجعه به صفحه درباره ما و مطالعه آن، اطلاعات تماس دفاتر ما را دریافت نموده و از اعتبار و تجربه موسسه اطمینان حاصل نمایید.

 

مطالب پیشنهادی:

استارتاپ ویزای کانادا

ویزای کار پرستاری کانادا یا مهاجرت پرستاران به کانادا

ویزا و اقامت سرمایه گذاری کانادا

مقایسه هزینه های زندگی در کانادا

مهاجرت از طریق اکسپرس اینتری کانادا

درباره ویزای کانادا همه چیز بدانید

ویزای اقامت دائم کانادا

مهاجرت به کانادا

وکیل مهاجرت

> هزینه های زندگی و تحصیل در ونکور کانادا

مهاجرت به کانادا از طریق پرستاران خانگی

مهاجرت به کانادا از طریق نیوبرانزویک

> سرمایه گذاری در نیوبرانزویک

 

 

مطالب مندرج در وب سایت حاضر به منظور اطلاع رسانی و افزایش دانش مخاطبین عزیز وبسایت حاضر و سایر شبکه های اجتماعی است. اگر چه اخبار و مطالب منتشره با نهایت دقت نویسنده مکتوب گردیده،ولی همچنان می تواند دستخوش تغییرات مرور زمان بوده و یا عاری از اشتباه انسانی نباشند.
بدیهی است برداشت و مشورت‌های حقوقی نهایی صرفا در چارچوب موضوع مورد مشاوره با شخص مشاور و وکیل رسمی مجموعه جناب حلاج پور ممکن بوده و توصیه می‌شود.
مدیریت و همکاران مجموعه حقوقی کانادپاس و کاریابی بین‌المللی مهیار مسوولیتی در خصوص اقدامات خواننده با استناد به مطالب مندرج در وب سایت حاضر و سایر شبکه های اجتماعی نداشته و مسوولیت مجموعه صرفا محدود به چارچوب قرارداد منعقده با موکلین مجموعه باقی خواهد ماند.

 

 


مشاوره رایگان/پرسش و پاسخ


همراهان گرامی، در این قسمت میتوانید سوالات خود را مطرح نمایید. در اولین فرصت پاسخگوی شما خواهیم بود.(نمایش عمومی)


محمدرضا پورقلی :

من 35 ساله مهندس عمران متاهل .تصمیم مهاجرت به کانادا دارم.شما شرایط دریافت جاب افر از اتلانتیک را دارید؟ و یا پیشنهادی برای مهاجرت سریع.سپاس.

مهاجرت سریع نیست.

فرم ارزیابی رایگان رو تکمیل بفرمایید تا شرایطتتون بررسی بشه

pooria :

سلام ، میخواستم شرایط و هزینه گرفتن ویزا کار از طریق پیشنهاد کاری رو بدونم سن 23 مدرک دیپلم تخصص:نصب و راه اندازی کولرگازی و پکیج گرمایشی جوشکاری آرگون

فرمهای ارزیابی رایگان را تکمیل نمایید

فرشاد :

با سلام احتراما من قبلا فرم ارزیابی را خدمتتان تکمیل کرده بودم و شما لطف کردید و پاسخ دادید آیا با شرایط من غیر از دو روشی که اشاره فرمودید از طریق تحصیلی امکان مهاجرت وجود ندارد؟ شنیده ام از طریق تحصیل در کبک از روش PEQ میتوان اقدام نمود. ممنون میشوم اینطریق را در ایمیل به بنده راهنمایی فرمایید با تشکر

شرایط شما در اینجا عنوان نشده می توانید به همان ایمیل ارزیابی پاسخ دهید، مقدمه PEQ تحصیل در کبک کاناداست.

وحید :

هزینه اخذ جاب آفر چقدر است و نحوه پرداخت به چه شکل است،

اول باشد شرایط شما توسط مشاورین سازمان تایید شود.

به صفحه فرمهای ارزیابی رایگان یا رزرو وقت مشاوره مراجعه فرمایید

الهه :

من کارشناسی مدیریت بازرگانی دارم ،متاهل و بدون فرزند . حدود 4 سال سابقه کار با بیمه 4 ساله در سمت مسئول دفتر و حسابدار . سقف بودجه ام حدود 750 میلیون تومان است و سطح زبان انگلیسی ام متوسط رو به بالا . ایا شرایط مهاجرت به اروپا یا کشور پیشنهادی شما رو دارم ؟؟؟ ،

شاید بتوانید از طریق دانش آموزی فرزند اقدام کرده سپس در خاک کانادا درخواست ویزای جدید داشته باشید

صادقی :

آیا شما پیشنهاد شغلی برای مناطق کم جمعیت ارائه میدهید؟ کل هزینه دریافتی شما چقدر است ؟

مهدیه :

هزینه مدارس آتلانتیک به چه صورت است؟ آیا از شهرهایی مثل تورنتو ارزانتر است یا خیر؟

بله به مراتب ارزانتر است، میتوانید صفحه هزینه های زندگی و تحصیل در آتلانتیک رو مطالعه فرمایید

سینا زنگنه :

با سلام. هزینه کاریابی و گرفتن اقامت ناحیه اتلانتیک حدوداً چقدر است.

ابتدا باید شرایط شما بررسی شود که شرایط اقدام را دارید یا خیر، میتوانید فرمهای ارزیابی رایگان را تکمیل نمایید تا شرایط شما بررسی شود

نیلوفر طالبی :

سلام.هزینه اقدام برای جاب آفر چقد هست؟و چجوری میتونم نمونه جاب آفرهایی که گرفتید رو ببینم؟

هزینه ها در جلسات مشاوره و پس از تایید اینکه شرایط آن را دارید یا خیر اعلام می گردد.

این سازمان دارای مجوز رسمی وزارت کار ایران و مجوز رسمی اداره مهاجرت و اداره کار کاناداست که مجوز کاریابی در کانادا فقط به اشخاصی اهدا میگردد که دارای سالها فعالیت در این حیطه هستند، نشان دادن جاب آفر موکلین برای جذب مشتری در کانادا ممنوع است.

فرشاد :

با سلام آیا شما برای اخذ جاب آفر از آتلانتیک کانادا اقدام می کنید اگر بلی ،هزینه کل پروسه چه میزان است؟

ابتدا باید شرایط شما سنجیده شود که اصلا شرایط اقدام دارید یا خیر، میتوانید در شروع پروسه فرمهای ارزیابی رایگان را تکمیل نمایید

saeed :

هزینه اینکه دعوت نامه کاری بگیرید چقدره؟ در مورد برنامه آتلانتیک

باید ابتدا شرایط شما بررسی شود، لطفا فرمهای ارزیابی رایگان را تکمیل نمایید

علی :

سلام‌من‌39‌‌ سال دارم و آقا هستم و 11‌سال سابقه بیمه دارم‌1‌بچه 6 ساله هم دارم شرایط برای رفتن به کانادا به استان های آتلانتبک‌رو دارم‌؟


برای بررسی شرایط مهاجرت یا دریافت ویزا، به اطلاعات بیشتری درباره شما نیاز داریم، برای بررسی دقیق، می‌توانید به صفحه فرمهای ارزیابی رایگان مراجعه فرمایید و یا برای بهره مندی از مشاوره وکیل رسمی مهاجرت به صفحه رزرو وقت مشاوره مراجعه فرمایید.

Ramin :

سلام وقت بخیر. من 26 ساله،لیسانس رادیولوژی با دو سال سابقه کار هستم،اما سرتیفیکت از کانادا ندارم،آیا با این وضعیت امکان گرفتن جاب آفر برای برنامه آتلانتیک وجود دارد؟آیا امکان گرفتن جاب آفر برای مشاغل ساده وجود دارد(مثل کار در رستوران و صندوقداری و ...)؟ ممنون میشم راهنمایی بفرمایید.


برای بررسی شرایط دریافت ویزای کار (پیشنهاد شغلی) یا جاب آفر کانادا به صفحه رزرو وقت مشاوره مراجعه فرمایید.

آرش :

سلام من ارش بهراد هستم ٤٠ سال فوق ليسانس مكانيك از دانشگاه هاي مازندران و سمنان (سراسري) سابقه بيمه ١٦ سال ، داراي شركت خصوصي ، داراي دو فرزند ٥ سال و ١٠ ماهه ، همسرم ٣٨ سال فوق ليسانس مهندس شيمي از دانشگاههاي مازندران و كرمانشاه (سراسري) سابقه بيمه ١٤ سال كارمند شركت نفت


برای بررسی شرایط مهاجرت یا دریافت ویزا، به اطلاعات بیشتری درباره شما نیاز داریم، برای بررسی دقیق، می‌توانید به صفحه فرمهای ارزیابی رایگان مراجعه فرمایید و یا برای بهره مندی از مشاوره وکیل رسمی مهاجرت به صفحه رزرو وقت مشاوره مراجعه فرمایید.

شاهرخ چاپاریان :

سلام من کارشناس حسابداری با 25 سال سابقه و دارای مدرک کارشناسی ارشد مدیریت جهانگردی برنامه ریزی و توسعه هستم در ضمن کارت راهنمای گردشگری فرهنگی رسمی از وزارت میراث فرهنگی دارم . 53 ساله . الان هم مدیر مالی یک شرکت هستم .با این شرایط میتونم برای ویزای کاری اتلانتیک اقدام کنم ؟ و در چه بازه زمانی انجام خواهد شد

برای بررسی شرایط دریافت ویزای کار (پیشنهاد شغلی) یا جاب آفر کانادا به صفحه رزرو وقت مشاوره مراجعه فرمایید.

پرستو زورقی :

در خصوص جاب آفر کانادا و یا سایر کشور ها نیاز به مشاوره دارم.

فرمهای ارزیابی رایگان را تکمیل نمایید

اسحاق :

سلام سوالی که داشتم راجع به اقامت کانادا از طریق جاب آفر استان های آتلانتیک هست. میخاستم بدونم تا چه مدت باید در استان های آتلانتیک اقامت ذاشته باشیم؟ یعنی بعد از گرفتن اقامت دایم امکان جابه جایی به استان های ذیگر وجود دارد یا خیر؟

حدودا به مدت دو سال

بهادر قنبری منفرد :

50 ساله متاهل دو فرزند 14 ساله دختر و 19 ساله پسر آیتلس 5 فوق لیسانس مهندسی عمران سابقه کار بیمه مرتبط 22 سال همسر 46 ساله لیسانس شیمی مدرک زیان ندارد سابقه کار بیمه 16 سال ، تقاضای بهره مندی از برنامه AIPP دارم ، برای قرارداد راهنمایی بفرمائید . متشکرم

می‌توانید مشخصات خود را، برای بررسی دقیق شرایط، در فرمهای ارزیابی رایگان وارد نمایید

Masoud :

با سلام، بنده قصد مهاجرت از طریق برنامه آتلانتیک به کانادا رو دارم و چند سوال از حضورتون داشتم. 1- بنده مدرک mcse از شرکت مایکروسافت دارم و 1 سال سابقه کار در زمینه شبکه و کامپیوتر دارم، میخاستم ببینم برای مهاجرت به مناطق کم جمعیت کانادا اتلانتیک واجد شرایط هستم؟ البته بنده دیپلم در رشته تاسیسات دارم ولی سابقه کار در این زمینه ندارم. 2-لبته مدرک فنی و حرفه ای هم در زمینه کامپیوتر و فناوری اطلاعات دارم،آیا با این مدرک امکانپذیر هست؟ 3- و سوال آخر اینکه ما با جاب افر داریم میریم از همان اول با اقامت دایم میریم و شعل هم داریم، درسته؟

می‌توانید مشخصات خود را، برای بررسی دقیق شرایط، در فرمهای ارزیابی رایگان وارد نمایید

بله در ابتدا اقامت دائم کانادا خواهید داشت

محمد بشری :

سلام. 44 ساله هستم. مدرک هجده ماههٔ مربیگری فنی و حرفه ای 2700 ساعته طرح ایران و زیمنس آلمان رو دارم که سال 1377 اخذ کردم در رشته ماشینهای الکتریکی و برق صنعتي و ساختمانی. بیش از بیست سال هم س

سوال شما به صورت کامل مطرح نشده است

سيامك :

سلام من گواهينامه رانندگي با ماشين سنگين(پايه يك) دارم ميخاستم بدونم با برنامه جاب آفر آتلانتيك ميتونم مهاجرت كنم؟ چ شرايطي بايد داشته باشم ٣١ سالمه،ليسانس دارم هزينش چقدر ميشه ممنون

باید گواهینامه کانادایی دریافت نمایید.

می‌توانید مشخصات خود را، برای بررسی دقیق شرایط، در فرمهای ارزیابی رایگان وارد نمایید

همچنین هزینه های حق الوکاله فقط در جلسات مشاوره (حضوری یا غیر حضوری) عنوان خواهد شد : رزرو وقت مشاوره

ستایش :

اگه با مدرک فنی لوله کشی بخوایم جاب افر بگیریم هزینه پروسه چقدر میشه سایر فاکتور ها رو داریم ارشد عمران هستن ولی بار فنی میخوان اقدام کننهزینه رو میخوام بدونم

می‌توانید مشخصات خود را، برای بررسی دقیق شرایط، در فرمهای ارزیابی رایگان وارد نمایید

همچنین هزینه های حق الوکاله فقط در جلسات مشاوره (حضوری یا غیر حضوری) عنوان خواهد شد : رزرو وقت مشاوره

محمد بهروزنیا :

با سلام و عرض ادب خواهشمند است هزینها و مراحل کاری طرح آتلانتیک را اعلام فرمایید. با سپاس

می‌توانید مشخصات خود را، برای بررسی دقیق شرایط، در فرمهای ارزیابی رایگان وارد نمایید

همچنین هزینه های حق الوکاله فقط در جلسات مشاوره (حضوری یا غیر حضوری) عنوان خواهد شد : رزرو وقت مشاوره

علی محمد سعیدی :

با سلام من میخوام برای ویزای کار کانادا با جاب آفر اقدام کنم. میخواستم هزینه قرارداد و نحوه پرداخت رو بدونم. ممنون

می‌توانید مشخصات خود را، برای بررسی دقیق شرایط، در فرمهای ارزیابی رایگان وارد نمایید

همچنین هزینه های حق الوکاله فقط در جلسات مشاوره (حضوری یا غیر حضوری) عنوان خواهد شد : رزرو وقت مشاوره

محمد :

با سلام و عرض ادب خواهشمند است اعلام فرمایید هزینه های طرح جاب آفر جهت حوزه آتلانتیک چه مقدار است . با سپاس فراوان

می‌توانید مشخصات خود را، برای بررسی دقیق شرایط، در فرمهای ارزیابی رایگان وارد نمایید

همچنین هزینه های حق الوکاله فقط در جلسات مشاوره (حضوری یا غیر حضوری) عنوان خواهد شد : رزرو وقت مشاوره

اتنا تاجکی :

با سلام و خسته نباشید . من 7 سال سابقه کار در منزل و پرستاری سالمند و مدرک هم فقط دیپلم دارم ایا راهی هست برای رفتن به کانادا

بله ، مشاغل مرتبط با پرستار خانگی و نگهداری از سالمندان در کانادا

می‌توانید مشخصات خود را، برای بررسی دقیق شرایط، در فرمهای ارزیابی رایگان وارد نمایید

ن :

سلام در رابطه با دانشگاه اوتاگو چند تا سوال ازتون داشتم .من دانشجوی سال اول داروسازی دانشگاه تهران هستم و رتبه کنورم 200 بوده. و دانش آموز مدرسه فرزانگان بودم معدل دیپلم هم 19/5. دارای مدرک تافل زبان هم هستم. قصد ادامه تحصیل در نیوزیلند رو دارم .اما هزینه های دانشگاهی خیلی زیاد هستن و من حقیقتا نمیتونم یه چنین هزینه ای رو پرداخت کنم. میخواستم بدونم با شرایطم بورسیه تحصیلی امکان پذیر هستش یانه. خواهش میکنم پاسخگو باشید . مچکر

این سوال شما مربوط به استرالیاست

گندم :

سلام شرایط پیدا کردن کار در کانادا رو سوال دارم سپاس

می‌توانید مشخصات خود را، برای بررسی دقیق شرایط، در فرمهای ارزیابی رایگان وارد نمایید

Aslani :

سلام .من 47 سالمه. فوق دیپلم حسابداری با 18 سال سابقه بیمه.آیا برای آتلانتیک واجد شرایط هستم .اگر پاسخ مثبت است طول مدت انجام پروسه و هزینه را اعلام بفرمائید. سپاسگزارم

می‌توانید مشخصات خود را، برای بررسی دقیق شرایط، در فرمهای ارزیابی رایگان وارد نمایید.

هزینه های حق الوکاله فقط در جلسات مشاوره عنوان خواهد شد.

مهدی امیریان :

سلام آیا شما خدمات جاب آفر آتلانتیک هم ارائه میکنید؟

بله

مهین :

سلام میبخشید که مزاحم شدم چون دیروز تکس زدم و جواب نگرفتم مجددا وقتتون رو میگیرم .برادرم ویزای توریستی به کانادا رو دارد و اعتبار ویزا و پاسپورتش تا ماه نوامبر میباشد ایا میتواند برای تابستان بیاید و یه پاسپورت جدید بگیرد که اعتبارش طولانی باشد اما دعوتنامه در پاسپورت قدیمی باشد.ممنوپ میشم جواب منو بدهید

محمود جعفرزاده :

مناطق اتلانتيك --- وضعيت زندگي - اب و هوا - جاب افر - حقوق - بيمه - pR-هزينهاي كلي از صفر تا صد

صفحه هزینه های زندگی در آتلانتیک را مطالعه بفرمایید

Masoud Paydarsan :

با سلام و احترام، خواستم بدونم که کل هزینه های مربوط به دریافت جاب آفر برای رشته آی تی اعم از هزینه وکالت و هزینه پرداختی به دولت کانادا به چه صورت هست؟ با تشکر

اول باید مشخص شود که اصلا شرایط آن را دارید یا خیر! به صفحه فرمهای ارزیابی رایگان مراجعه فرمایید تا شرایط شما بررسی شود

بهنام :

باسلام درخصوص مهاجرت استانی مزاحمتون شدم. بنده 46 ساله مدرک فوق لیسانس مهندسی صنایع دلنشگاه تهران با 19 سال سابقه کار planning هستم. متاهل و دوفرزند 6 و12 ساله دارم سطح زبانم حدود ایلتس 5 هست. با توجه به سن 46سال بنده امکان اقدام از این طریق برای من هست.

اطلاعات خود را در فرمهای ارزیابی رایگان مطرح بفرمایید

ایمان :

سلام31سالم ومجرد شغلم فست فود ایا کاراونجا هست وچه مبلغ برامهاجرت بازم

فرمهای ارزیابی رایگان را تکمیل بفرمایید

فرخنده :

سلام خسته نباشید من کارمندرسمی مترو هستم 11 سال سابقه کار مدرکم از دانشگاه علمی کاربردی هست لیسانسآی دارم دارم

فرمهای ارزیابی رایگان رو تکمیل بفرمایید

فرمهای ارزیابی رایگان
مشاوره اخذ ویزا اقامت و مهاجرت

ارتباط با ما

آدرس و راههای ارتباطی :

- سازمان حقوقی مهاجرتی کاناداپاس

- کاریابی بین المللی مهیار

با مدیریت وکیل رسمی مهاجرت، مهیــار حلاج پور. 

دارای مجوزرسمی از وزارت کار و رفاه اجتماعی ایران.

دارای مجوز ICCRC (شورای قانونگذاری مهاجرت کانادا).

 

دفتر مرکزی (کانادا - تورنتو):

25 Sheppard Avenue West
suite 300
M3n 6S6 (مراجعه با رزرو وقت قبلی)

 

(ارتباط مستقیم و رایگان با دفتر کانادا از شماره تهران):

00982182802280 (پاسخگویی: 18:00 الی 02:00 بوقت تهران)

 

واتساپ دفتر کانادا:

0014168905972 (پاسخگویی: 18:00 الی 02:00 بوقت تهران)

 

واتساپ دفتر ایران:

09124644197 (پاسخگویی 10:00 الی 18:00 بوقت تهران)

 

بدلیل مشکلات بیماری، تا اطلاع ثانوی، از برگزاری جلسات حضوری در دفاتر ایران معذوریم. می‌توانید با دفتر مرکزی کانادا یا واتساپ تهران در ارتباط باشید

 

> برای بهره مندی از تخفیفات و اخبار جدید مهاجرت، صفحه اینستاگرام ما را دنبال کنید.

ایمیل : info[at]visa724.com

ویزا 724

تمامی حقوق این سایت مربوط به ویزا 724 می باشد.