راه‌ اندازی یا خرید رستوران در کانادا + یافتن رستوران مناسب برای خرید و مهاجرت


آخرین بروز رسانی : ۰۰/۱۲/۱۵

 

 توضیحاتی در مورد راه‌ اندازی رستوران در کانادا

 راه‌اندازی رستوران اگر یکی از رویاهای شما نباشد، حداقل چندباری ذهن شما را به خود مشغول کرده و این اصلاً اتفاقی نیست. راه‌اندازی رستوران می‌تواند به معنی رسیدن شما به موفقیت مالی بوده و در کنار اینکه یک کار جذاب و سرشار از خلاقیت را تجربه می‌کنید، بتوانید به عنوان یک سرمایه‌گذاری عالی در مورد آن وقت صرف کنید. راه‌اندازی رستوران در سرزمین مادری به خودی خود، با چالش‌ها و دوندگی‌های زیاد گره خورده است اما آنچه که ما در این یادداشت قصد شرح آن را داریم راه‌اندازی رستوران در کانادا و چالش‌هایی است که حول این کار وجود دارد. شما در این یادداشت ضمن نگاهی به موضوعات حقوقی مهمی که در مورد راه‌اندازی رستوران در کانادا نیاز است بدانید، اطلاعات مالی و جانبی مهم دیگری نیز دریافت خواهید کرد. بر همین مبنا دعوت می‌کنیم تا با بررسی عناوین زیر با ما همراه باشید:

 * راه‌ اندازی رستوران در کانادا ؛ چه کسانی می‌توانند؟

 * راه‌ اندازی رستوران در کانادا چه هزینه‌هایی دارد؟

 * هزینه راه‌ اندازی رستوران در کانادا

 * راه‌ اندازی رستوران در کانادا از طریق فرانچایز و نمایندگی

 * راه‌ اندازی رستوران در کانادا ؛ چه کسانی می‌توانند

 

برای مشاهده ویدئو های آموزشی مهاجرت، صفحه اینستاگرام ما را دنبال کنید.

 

خرید یا راه اندازی رستوران در کانادا در قالب برنامه های کارآفرینی، ثبت شرکت می تواند منجر به اقامت کانادا شود، همچنین می توانید از طریق برنامه ICT شعبه ای از رستوارن خود را در کانادا داشته باشید و از این طریق برای اقامت کانادا اقدام کنید (اینکه این رستوران در کانادا راه اندازی شده و چه قوانینی را باید رعایت کند همچنین بیزینس پلن برای درآمد زایی آن داشته باشید بسیار اهمیت دارد؛ که می توانید بر روی تجربه و دانش شرکت توسعه بیزینس ما حساب کنید)

 مطلب پیشنهادی: راه اندازی یا خرید فست فود در کانادا

مراحل انجام پروسه مهاجرت از طریق خرید یا راه اندازی رستوران: (به اختصار)

1. دریافت مشاوره تلفنی یا حضوری برای بررسی شرایط شما و تشخیص اینکه برای این برنامه مهاجرتی مناسب هستید یا خیر.

2. پس از بررسی شرایط، حداکثر میزانی که می‌توانید برای خرید یا راه اندازی رستوران هزینه کنید و اینکه به چه استانهایی علاقه دارید را، به ما اعلام می کنید.

3. پس از امضای قرارداد با وکیل قانونی مهاجرت، بر اساس میزان توانایی مالی، شرایط سنی، توانایی مدیریتی، سوابق شغلی و علایقی که دارید، جستجوی دقیقی راجع به آنالیز رستوران های موجود که برای شما مناسب باشد و ارزش خرید یا راه اندازی داشته باشند انجام می شود.

4. پس از انتخاب رستوران مورد نظر تحقیق جامع و کاملی راجع به این خواهیم داشت که رستوران مذکور ارزش خرید یا راه اندازی داشته باشد. در استان و شهر مورد نظر جزو مشاغل ممنوعه برای مهاجران نباشد. برای دریافت مجوز مشکلی نداشته باشد. بدهی مالیاتی یا بانکی نداشته باشد. ورشکسته نباشد. پتانسیل پیشرفت در چند سال آینده داشته باشد. با خرید یا راه اندازی آن بتوانید مهاجرت کنید و...

5. پس از انتخاب قطعی رستوران و توافقات انجام شده با فروشنده، قرارداد رسمی و حقوقی بین شما و فروشنده امضا می گردد.

6. تمامی امور حقوقی ثبت شرکت، افتتاح حساب و واریز مبلغ مورد نیاز به حساب خودتان مدیریت و انجام می شود.

7. برای پیشرفت رستوران در سالهای آینده، آنالیز دقیقی از روقبا، بازار هدف، علایق مشتریان، انجام‌ شده و پلن دقیقی برای چگونگی درآمد زایی، تبلیغات و مارکتینگ خواهید داشت.

8. با ارائه یک بیزینس پلن دقیق و ارائه تمامی مدارک به اداره مهاجرت، درخواست ویزا را ثبت می کنیم.

9. پس از ورود به کانادا، طبق توافقات انجام شده با فروشنده، هزینه رستوران را پرداخت می کنید و با توجه به نقشه راهی که دارید، شروع به توسعه رستوران می کنید و سپس درخواست اقامت دائم کانادا را ثبت می کنید.

10. معمولا اگر پلن دقیق و حساب شده ای برای بیزینس خود داشته باشید می تواند هزینه خرید یا راه اندازی آن را در 3 تا 5 سال اول دریافت کنید و پس از آن می توانید برداشت سود شیرینی همراه با اقامت کانادا داشته باشید.

در صورتی که قصد راه‌اندازی یک کسب و کار در کشور کانادا را داشته باشید اما در آن موقعیت، مقیم این کشور نباشید یک راه‌حل جانبی وجود دارد که آن شراکت با شخصی است که شهروند کانادا بوده یا اقامت دائم این کشور را داشته باشد. هر چند این به معنی راه‌اندازی رستوران توسط شخص شما نیست اما این شراکت می‌تواند برای شما سودمند باشد. پس بسیار مهم است تا در گام اول برای راه‌اندازی رستوران در کانادا، از یک شخص مطلع در زمینه حقوقی، کسب اطلاع کنید. بدون وجود شناخت کافی بازار کار کانادا و تحقیق کامل راجع به بیزینس مربوطه، اقدام به خرید یا راه اندازی رستوران نکنید

اگر قبلا سابقه درخواست ویزا داشته اید اما ریجکت شده اید؛ توصیه می شود صفحه رفع ریجکتی را مطالعه بفرمایید. 

اگر به دنبال یک بیزینس پرسود در کانادا هستید، بعد از مطالعه خرید رستوران در کانادا، میتوانید مطلب > خرید پمپ بنزین در کانادا را مطالعه کنید.

 

موفقیت رستورانهای کانادابرای موفقیت در این مارکت باید استاندارد کاری خود را در سطح بالایی نگه دارید

 راه‌اندازی رستوران در کانادا چه هزینه ‌هایی دارد؟

 برای راه‌اندازی رستوران در کانادا، در کنار سپری کردن مراحل قانونی، باید به برخی از اطلاعات مالی مسئله نیز توجه داشت. شما برای برپایی هر کاری به هزینه کردن پول نیاز دارید و راه‌اندازی رستوران نیز از این قاعده مستثنی نیست. هزینه ‌های لازم برای راه‌اندازی رستوران در کانادا، در 10 مورد مختلف خلاصه خواهد شد. در هر مورد در صورت نیاز، توضیحاتی ارائه خواهد شد:

 1) موقعیت(محل) رستوران:

 شما به یک محل مناسب برای راه‌اندازی رستوران نیاز دارید. در این مورد باید محدودیت ثبت برند رستوران خود را مد نظر داشته باشید و در صورتی که رستوران شما یک برند استانی است، تنها در محل‌های تأیید شده از سوی دولت محلی، رستوران خود را برپا کنید.

 2) ساخت و سازهای لازم:

 حتی اگر یک رستوران قدیمی را خریداری کرده یا اجاره کرده باشید اما در هر صورت شما برای برنامه‌ریزی دقیقی برای نوسازی آن داشته باشید. آماده‌سازی فضای رستوران نقش بسزایی در موفقیت شما داشته و به همین علت غیرقابل چشم‌پوشی است. این بخش از کار می‌تواند بیشترین هزینه را برای شما به همراه داشته باشد اما مطمئن باشید که هر قدر برای این بخش هزینه کنید، در نهایت سود آن را خواهد دید.

 3) مجوزها و اجازه‌های قانونی:

 چند دسته اجازه و مجور مختلف وجود دارد که به صورت روتین برای راه‌اندازی رستوران در کانادا صادر خواهد شد که اخذ آن‌ها الزامی است. مجوزها برای تمام حل‌ها و در تمام شرایط یکسان نیستند و به همین علت نمی‌توان به صورت جزئی آن‌ها را معرفی کرد. شما می‌توانید در این مورد از وکیل یا مشاور حقوقی آشنا به قوانین کانادا مشورت بگیرید.

 4) زیرساخت‌های سخت‌افزاری و نرم‌افزاری فروش:

 بی‌شک در جهان امروزی سبک پرداخت‌ها و سرویس‌دهی به کلی دگرگون شده است و این غیرقابل انکار است. شما در راه‌اندازی رستوران نیاز دارید تا زیرساخت‌های نرم‌افزاری و سخت‌افزاری لازم برای سرویس‌دهی در این قالب را فراهم کنید. به طور مثال باید نرم‌افزار صدور قبض داشته، POS دریافت و نصب کنید و در نهایت حتی اپلیکیشن یا نرم‌افزار اختصاصی خود برای دریافت وجوه را داشته باشید.

 5) مبلمان و وسایل آشپزخانه:

 مبلمان و وسایل آشپزخانه برای آغاز به کار یک رستوران بسیار مهم و حیاتی هستند. در این بخش بسته به تعداد نفراتی که قصد میزبانی از آن‌ها را دارید باید خرید کنید. این که شما یک رستوران 20 یا 40 نفره داشته باشید، در تعداد میز و صندلی‌ها یا سایر المان‌های پذیرایی مؤثر است. در کنار مبلمان وسایل آشپزخانه نیز از نظر تعداد و کیفیت متغیر هستند؛ ممکن است شما به دو یا چند اجاق، دو یا چند یخچال نیاز داشته باشید. این کاملاً به ظرفیت بالقوه کسب و کار شما مرتبط است.

 6) کارمندان:

 در مورد تعداد کارمندان مورد نیاز نیز، عدد مشخصی وجود ندارد اما در مورد نوع کارمندان، به خدمت گرفتن برخی از تخصص‌ها الزامی به نظر می‌رسد. راه‌اندازی رستوران بدون استخدام آشپز ممکن نیست. در کنار آشپز، شما به گارسون و سایر عناوین شغلی خدماتی در رستوران نیاز دارید. تعیین دقیق این وابسته به سبک رستوران، ظرفیت آن و سبک مدیریتی شماست.

 7) سرمایه اولیه برای برپایی

 8) منوی رستوران و بخش مارکتینگ آن

 9) کادر مدیریتی

 10) سرمایه در جریان:

 در مورد سرمایه در جریان باید گفت که تفاوت آن با سرمایه اولیه در این است که سرمایه اولیه یک میزان ثابت است که تنها در صورت توسعه و ارتقا زیرساخت‌ها و اصلاح وسایل به آن رجوع خواهد شد اما سرمایه در جریان، میزانی از پول است که برای خرید مواد غذایی، پرداخت قبض‌ها و سایر هزینه ‌های جاری در نظر گرفته خواهد شد. به نوعی می‌توان آن را تنخواه قلمداد کرد.

 

مطلب پیشنهادی: معروف ترین رستوران های ایرانی در کانادا

 

 مبلمان رستوران های کانادا

خرید مبلمان و سایر ملزومات دکور یک رستوران می‌تواند بسیار هزینه‌زا باشد

 هزینه راه‌ اندازی یا خرید رستوران در کانادا

 در ادامه بخش پیشین حال نوبت به آن رسیده تا به صورت جزئی و موردی، هزینه ‌های لازم برای راه‌اندازی رستوران را به شکلی ملموس بررسی کنیم.

در یک نگاه کلی برای برپایی یا خرید یک رستوران با چهل صندلی و در متراژی متناسب در شهر تورنتو با این حجم از مشتریان، باید حدود سیصد تا ششصدهزار دلار پرداخت کنید.

البته امکان خرید کل یک رستوران کوچک با تجهیزات و ملک آن در دیگر شهرهای کانادا، با کمتر از دویست هزار دلار هم، وجود دارد (با سود آوری معقول).

در ادامه لیستی از هزینه ‌های احتمالی برای راه اندازی رستوران عنوان می گردد.

لازم به ذکر است که تمام هزینه با واحد دلار کاناداست.


 * مبلمان رستوران: 50 هزار دلار
 * وسایل آشپزخانه: 43 هزار دلار
 * بیمه: 625 دلار
 * وسایلی مانند بشقاب‌ها، ظروف و وسایل پذیرایی: 18000 دلار
 * مجوزها و اجازه‌های رسمی و قانونی: 12500 دلار
 * موجودی اولیه مواد غذایی برای آغاز به کار: 12500 دلار
 * سیستم پرداخت و صندوق: 4 هزار دلار
 * برپایی سایت و سیستم فروش برخط: 6 هزار دلار
 * بازاریابی، چاپ و تبلیغات: 10 هزار دلار
 * هزینه اموری مانند برق، اجاره‌های احتمالی و پیش‌پرداخت حقوق کارمندان: 6 هزار دلار
 * حساب بانکی، اینترنت و وسایل دفتری برای بخش مدیریتی: 2500 دلار
 * تنخواه و هزینه جاری: 15 هزار دلار کانادا

 

  توجه داشته باشید که موارد ذکر شده و هزینه ‌های تعیین شده در لیست فوق، به صورت حدودی تعیین شده و حاصل بررسی مستمر تجربه تیم توسعه بیزینس ماست که اقدام به راه‌اندازی رستوران در کانادا برای موکیل خود کرده‌ایم. بر همین مبنا ممکن است این هزینه ‌ها قدری با واقعیت فاصله داشته باشند و این کاملاً طبیعی است.


قبل از خرید یا راه اندازی بیزینس برای جلوگیری از هدر رفت سرمایه خود، حتما با یک کمپانی معتبر و با تجربه، مشورت کنید.

 

اگر می خواهید در شروع پروسه با اقامت دائم به کانادا ورود کنید، پیشنهاد می شود صفحه ویزای استارتاپ کانادا را مطالعه بفرمایید.

 

 توجه داشته باشید که موارد ذکر شده و هزینه ‌های تعیین شده در لیست فوق، به صورت حدودی تعیین شده و حاصل بررسی مستمر و تجربه تیم توسعه بیزینس ماست که اقدام به راه‌اندازی رستوران در کانادا برای موکیل خود داشته است. بر همین مبنا ممکن است این هزینه ‌ها قدری با واقعیت فاصله داشته باشند و این کاملاً طبیعی است.

 

سرمایه گذاری رستوران در کانادااین کار مستلزم صرف انرژی، وقت و سرمایه زیادی است

 راه‌ اندازی رستوران در کانادا از طریق فرانچایز و نمایندگی

 یکی دیگر از راه‌های برپایی یک کسب و کار، راه‌اندازی رستوران در قالب نمایندگی و فرانچایز است. حتماً تابحال با نام‌هایی مانند مک‌دونالد، کی.اف.سی و ساب‌وی مواجه داشته و آن‌ها را می‌شناسید. این برندها شهرتی جهانی داشته و در سراسر جهان از جمله کانادا شعبه دارند. شما می‌توانید برای راه‌اندازی رستوران به سراغ این برندها رفته و در واقع رستوران خود را به یک نمایندگی از این برندها بدل کنید. هرچند این مستلزم سرمایه زیاد و درگیر شدن با مراحل قانونی بیشتری است اما درآمد حاصل از آن به مراتب بیشتر است. تصمیم‌گیری در مورد این مسئله هم از جنبه حقوقی و هم از جنبه مالی تا حدودی سخت پیچیده است. به طور مثال اگر شما قصد دارید که یک نمایندگی از مک‌دونالد بگیرید باید سرمایه‌گذاری معادل با 1 تا 2.2 میلیون دلاری داشته و هزینه‌ای معادل با 45 هزار دلار برای ثبت نمایندگی بپردازید. پس از پرداخت این مبلغ، شما باید 4 درصد سود حاصل از فروش خود را به برند مک‌دونالد پرداخت کنید. البته برخی هزینه‌های جانبی دیگر نیز تحت عناوین مختلفی باید به برند اصلی پرداخت شوند. امتیازهای مک‌دونالد که در این مثال از آن یاد شد با تعهدی دو سویه و 25 ساله اعطا خواهند شد پس الزامی است تا پیش از راه‌اندازی رستوران در قالب نمایندگی چنین برندی، حتماً در مورد تمام جوانب آن کسب اطلاع کرده و با مشاور حقوقی خود مشورت کرده باشید. شاید با ورود به این تعهد دیگر نیازی به انجام اموری مانند بازاریابی نداشته باشید اما در نهایت شما در تعهدات متعددی در قبال برند اعطاکننده نمایندگی مسئول هستید و باید از آن‌ها پیروی کنید.

 اگر تمایل به راه اندازی بیزینس فرانچایزی دارید، بهتر است، صفحه خرید فرانچایز در کانادا را مطالعه فرمایید.

 و اگر علاقه به خرید یک کافی شاپ در کانادا دارید می توانید مطلب خرید کافی شاپ در کانادا را مطالعه بفرمایید.

 یک فرانچایز محبوب در صنعت غذایی کانادا، ساب وی است که برای مطالعه شرایط دریافت شعبه این فرانچایز می توانید به صفحه شرایط دریافت شعبه ساب وی مراجعه بفرمایید

 

 

مک‌دونالد برندی جهانی و موفق در سطح کاناداست برای مطالعه شرایط دریافت شعبه این فرانچایز به صفحه شرایط دریافت شعبه مک دونالد مراجعه نمایید

برند مک دونالد کانادا

 

معرفی معروفترین و بهترین رستوران های کانادا:

برای جالب تر شدن مطلب رستوران های کانادا رو به دو دسته کلی تقسیم می کنیم؛ خارجی و ایرانی

 

رستوران های ایرانی معروف در کانادا:

شاید این بخش برای شما جذاب تر باشد که چطور یک رستوران ایرانی  توانسته در کانادا خود را معرفی کرده و پیشرفت کند؟ با ما همراه باشید، علاوه بر معرفی رستوران های معروف ایرانی در کانادا در ادامه به چند رستوران غیر ایرانی معروف در کانادا هم اشاره می کنیم:

 

رستوران ایرانی درویش در تورنتو کانادا:

این رستوران فعالیت خود را از سال 1985 در خیابان یانگ تورنتو آغاز کرده است، تقریبا هر غذای ایرانی که می شناسید در این رستوران عرضه می شود و جالب است بدانید که طرفداران کانادایی غیر ایرانی بسیاری پیدا کرده است.

 

رستوران درویش کانادا ویزا724

وبسایت رستوران درویش تورنتو:

https://darvishrestaurant.ca

 

رستوران ایرانی تهران در مونترال کانادا

رستوران تهران دارای بیش از 24 سال قدمت است، غذاهای اصیل ایرانی و با عطر و بوی زعفران در تمامی این رستوران پیچیده است، باقالی پلو با ماهیچه معرکه ای دارد! سبزی پلو با ماهی این رستوران برای کانادایی ها هم پوشیده نیست. این رستوران نشان دهنده ایستادگی ست، باید بدانید که با راه اندازی یک رستوران در کانادا ممکن است با مشکلات زیادی مواجه شوید اما با کسب تجربه و مدیریت قوی می توانید بسیار موفق شوید و علاوه بر هموار کردن راه مهاجرت، درآمد خوبی کسب کنید.

 

رستوران ایرانی گیلانه در ونکوور کانادا

غذاهای شمال ایران جز خوشمزه ترین غذاهای دنیاست و اینو کانادایی ها به لطف رستوران گیلانه، خوب فهمیدن!

کباب ترش، مرغ ترش، باقلا قاتق، فسنجان، انواع خورش، انواع کباب، انواع ماهی و ... در این رستوران اصیل ارائه می شود.

 

ممکن است داشتن یک رستوران در کانادا سخت به نظر برسد اما ذائقه کانادایی ها و تعداد مهاجران ایرانی باعث شده که این بیزینس در کانادا موفق باشد از جمله دیگر رستورانهای ایرانی معروف در کانادا می توان به موارد زیر اشاره کرد:

رستوران زیتون در ونکوور کانادا، رستوران مهمان در ونکوور کانادا، رستوران بیبلوس در مونترال، رستوران تبریز در تورنتو، رستوران کوچک ملکه پرشین در تورنتو، رستوران کبابی دربار در تورنتو، رستوران طاووس در تورنتو، رستوران شهرزاد در تورنتو، رستوران سنتی انار در تورنتو، رستوران یاس در مونترال، رستوران آرین در کبک کانادا، رستوران شالیزار در ونکوور و ...

 

رستوران های خارجی معروف در کانادا:

رستوران فرانسوی ALO

این رستوران یکی از بهترین های شهر تورنتو محسوب می شود. طبق نظرسنجی های رستوران های کانادایی این رستوران جز برترین رستورانهای کانادا محسوب می شود. از نظر تنوع غذایی و کیفیت بسیار معروف است. همچنین این رستوران دارای محیطی بسیار دوست داشتنی ست. صاحب این رستوران یک بیزینس من حرفه ای ست که توانسته شهرت این رستوران را در تمام کانادا به درجه بالایی برساند.

 

رستوران چینی R&D

کانادا دارای تعداد زیادی مهاجر چینی ست که به سرعت در حال اضافه شدن هستند! بنابراین وجود محله های چینی و رستوران های متعدد چینی در کانادا، دور از انتظار نیست.

این رستوران یکی از بهترین رستوران های چینی در تمام کانادا محسوب می شود؛ البته شاید عجیب باشد که این رستوران معروف چینی در کانادا، بر خلاف خیلی از همکارانش دارای دکوراسیون سنتی چینی نیست اما غذاهای آن قابل رقابت با غذاهای موجود در قلب چین است. سرآشپز این رستوران چینی در کانادا، در سال 2015 بهترین سرآشپز کانادا انتخاب شد. بنابراین راه اندازی یک رستوران چینی در کانادا می تواند درآمد بسیار خوبی را داشته باشد به صرف مصرف کننده بسیاری که برای آن وجود دارد.

 

رستوران اروپایی / بلژیکی CHAMBAR

این رستوران در شهر ونکوور واقع شده که یکی از مشهورترین رستوران های کانادا محسوب می شود. این رستوران در یک ساختمان قدیمی بازسازی شده خود نمایی می کند. صاحب این رستوران با خلاقیت و کیفیت غذاها توانسته نظرات زیادی را به خود جلب کند به طوری که از تمامی شهرهای کانادا برای صرف غذا به این رستوران می آیند. صاحب این رستوران به محیط زیست بسیار اهمیت می دهد که از هیچ کربنی تولید نمی کند...

 

 

 

مطالب پیشنهادی:

 > کار آفرینان موفق کانادا

سرمایه گذاری در نیوبرانزویک کانادا

 

 

 

مطالب مندرج در وب سایت حاضر به منظور اطلاع رسانی و افزایش دانش مخاطبین عزیز وبسایت حاضر و سایر شبکه های اجتماعی است. اگر چه اخبار و مطالب منتشره با نهایت دقت نویسنده مکتوب گردیده،ولی همچنان می تواند دستخوش تغییرات مرور زمان بوده و یا عاری از اشتباه انسانی نباشند.
بدیهی است برداشت و مشورت‌های حقوقی نهایی صرفا در چارچوب موضوع مورد مشاوره با شخص مشاور و وکیل رسمی توصیه می‌شود.
مدیریت و همکاران این مجموعه مسوولیتی در خصوص اقدامات خواننده با استناد به مطالب مندرج در وب سایت حاضر و سایر شبکه های اجتماعی نداشته و مسوولیت مجموعه صرفا محدود به چارچوب قرارداد منعقده با موکلین مجموعه باقی خواهد ماند.

 

ویزا 724، در کنار شرکت حقوقی مهاجرتی و شرکت توسعه بیزینس در کانادا، با داشتن تجربه راه اندازی و توسعه بیش از 100 کسب و کار موفق، صفر تا صد خدمات خرید بیزینس یا راه اندازی بیزینس، امضای قرارداد قانونی و انجام امور مهاجرتی را ارائه می کند. ما کسب و کار را مطابق با شرایط شما، انتخاب و برای خرید یا راه اندازی آن اقدام می کنیم. در صورتی که قصد راه اندازی یک کسب و کار در کشور کانادا را داشته باشید و اگر تمایل دارید در فرانچایز های قوی کانادا سرمایه گذاری کنید، می توانید با ما در ارتباط باشید.

در این شرکت، گام به گام در خدمت اهداف کارآفرینانی هستیم که میخواهند بیزینس موفقی در کانادا داشته باشند و از راههای برنامه های تجاری سرمایه گذاری در کانادا، ویزای استارتاپ و خرید و راه اندازی بیزینس به کانادا مهاجرت کنند.

دریافت اطلاعات تماس و اطمینان از مجوز های ما، با مراجعه به صفحه > درباره موسسه مهاجرتی ما

 

سوالات متداول


خرید یک رستوران چطور می تواند منجر به دریافت اقامت کانادا شود؟

با خرید یا راه اندازی یک رستوران در برنامه های کارآفرینی یا ثبت شرکت می توانید برای اقامت کانادا اقدام کنید. البته در ابتدا ویزای کار دریافت خواهید کرد سپس می توانید برای درخواست اقامت دائم کانادا اقدام کنید. بنابراین با راه اندازی یا خرید یک رستوران در کانادا در عین بهره بردن از سود حاصله می توانید به کانادا مهاجرت کنید. البته باید شرایط آن را داشته باشید و به موارد بسیاری دقت کنید که در این مطلب به  صورت کامل به هزینه ها، شرایط و موارد مهم خرید یا راه اندازی یک رستوران در کشور کانادا اشاره کرده ایم

رستوران های ایرانی در کاناد موفق شده اند؟

بله، رستورانهای ایرانی زیادی در کانادا به موفقیت رسیدن و با ارائه خدمات با کیفیت و یک برنامه ریزی دقیق توانسته اند مشتریان ایرانی و غیر ایرانی زیادی را جذب کنن، در انتهای این متن به چند رستوران ایرانی موفق در کانادا اشاره کرده ایم. البته شما مجبور به راه اندازی یک رستوران ایرانی نیستید؛ ما می توانیم با آنالیز دقیق شرایط بازار، بهترین انتخاب را به شما معرفی کنیم که در عین سودآوری بتوانید به کانادا مهاجرت کنید.

آیا شعبه رستوران خودم رو می تونم در کانادا راه اندازی کنم؟

بله، از طریق راه اندازی شعبه می توانید ویزای کار کانادا دریافت کرده سپس برای اقامت دائم کانادا اقدام کنید. البته باید شرایط شما و کشش بازار کانادا به صورت دقیق مورد بررسی قرار بگیرد.


مشاوره رایگان/پرسش و پاسخ


همراهان گرامی، در این قسمت میتوانید سوالات خود را مطرح نمایید. در اولین فرصت پاسخگوی شما خواهیم بود.(نمایش عمومی)


بهروز جنیدیان :

با مبلغ 200هزار دلار آمریکا می‌توان در ونکوور یک کافی شاپ راه‌اندازی کرد؟

با این رقم در ونکوور، معمولا ارزش خرید ندارد

صابر :

سلام وقت بخیر. میخوام بدونم برای یک رستوران در مکان مناسب که درآمد قابل قبولی داشته باشه کلا چقدر سرمایه نیازه ؟ برای سایر هزینه ها تا اخذ ویزا و ...؟ آیا برای خرید و راه اندازی قنادی هم میتوان اقدام کرد؟

هزینه های حدودی در همین صفحه عنوان شده است به لوکیشن و اندازه بیزینس و خدماتی که ارائه می‌دهید بستگی دارد

zahra :

من و همسرم به دنبال مهاجرت هستیم . همن از طریق دانشگاه و تحصیل در مقطع دکترا در حال مکاتبه هستم برای پذیرش . به دنبال شغلی برای ممهاجرت هستیم که نیاز به مدرک دانشگاه نداشته باشد البته شغلشون مدیریت هتل و هتلداری که در این زمینه مدرک دانشکاهی ندارند و فقط تجربه کاری دارند . به همین دیلیل دنبال کاری هستیم که نیاز به مدرک نداشته باشد .

zahra :

به دنیال مهاجرت هستم خودم از طریق ویزای تحصیلی و اپلای در مقطع دکترا در حال مکاتبه هستم . همسرم به دنبال کار مناسب با سرمایه ای متناسب است جهت مهاجرت . مدیر هتل هستند و کار هتلداری انجام می دهند . اما مدرک دانشکاهی ندارند . در این خصوص بیشتر دنبال کاری هستیم که نیاز به مدرک دانشگاهی نباشد .

فرم ارزیابی تکمیل بفرمایید

Mahsa :

سلام وقتتون بخیر ، من 31 سالمه و متاهل هستم. مدرک کارشناسی برق - الکترونیک دارم، 7 سال سابقه کار(3 سال مدرس و مهندس رباتیک بودم و 4 سال بعنوان مدیر فنی و بازرگانی شرکت بازرگانی مربوط به حوزه ابزاردقیق فعالیت داشتم ) و آیلتس 8 دارم. معدل لیسانسم پایینه (13.60) ولی معدل نمرات دو سال اخر لیسانسم بیشتر از 14 هستش. تمکن مالی تا 60 هزار دلار میتونم بگیرم و اینکه سابقه ویزای شینگن ندارم. خواستم ببینم شانسی برای پذیرش تحصیلی در کانادا دارم ؟ اگر که اره ، از کالج یا دانشگاه می تونم پذیرش بگیرم؟ و اینکه شانس گرفتن ویزا تحصیلی با کالج هست؟

بله، شرایط درخواست را دارید. شانس ویزای تحصیلی به کیفیت پرونده شما بستگی دارد و دلایلی که ارائه می دهید، نه دانشگاه و کالج. برای بررسی دقیق شرایط می توانید به بالای صفحه، قسمت رزرو وقت مشاوره مراجعه بفرمایید.

مهدی :

با سلام. من از روش اکسپرس انتری دراو شدم به تازگی و احتمالاً اواخر سال 2021 لندینگ انجام بدم و برای کار نظرم روی تاسیس تهیه غذا یا همون مطبخ یا غذای بیرون بر هست. آیا در کانادا همچین چیزی وجود داره؟ چقدر سرمایه اولیه لازم دارم؟

بله

بسته به وسعت بیزینس، لوکیشن و خدماتی که ارائه می دهید بسیار متغییر است

مشاوره اخذ ویزا اقامت و مهاجرت قانونی با مجوزها و وکیل رسمی

ارتباط با ما

آدرس و راههای ارتباطی :

مجوزها و آدرس دفاتر:

- مجوز موسسه حقوقی بین المللی لیبرا (لیانا باستین راستا)، ثبت شده در ایران، کانادا و آمریکا

- مجوز اداره مهاجرت کانادا: ICCRC :R527306 

- مجوز مرکز توسعه تجارت الکترونیک ایران (ای نماد)

- مجوز رسمی اداره مهاجرت کانادا ICCRC: R527306

- مجوز دفتر فعال تجاری در امارات (دبی)

- مجوز فدرال کانادا برای شرکت توسعه استارتاپ و سرمایه گذاری

 

دفتر ایران (تهران): 

02122609221 / 02122624260 02122609232 / 02122609330

(شنبه تا چهارشنبه 10:00 الی 17:00 بوقت تهران) - (پنجشنبه: 10 الی 14:00)

خیابان شریعتی، پایین تر از پل صدر، جنب پمپ بنزین، نبش کوچه الهیه (ساختمان موسسه حقوقی لیبرا و کاریابی بین المللی ایران)

* مراجعه حضوری فقط با رزرو وقت قبلی

پشتیبانی تلفن همراه، واتساپ و تلگرام:

09124644197 // 09961042050 

(پاسخدهی تلفنی فقط: 10:00 الی 18:00 بوقت تهران )

(پشتیبانی پیام در واتساپ و تلگرام: 24 ساعته)


دفاتر کانادا (تورنتو):

CANADA Office1 :

250Yong St Unite 2201 Toronto M5B 2l7 On Canada (Libra Liana Inc)

14168565403+ : CALL & whatsapp

CANADA Office 2 :

17075 Leslie St, Unit 6, Newmarket, ON L3Y8E1 
Canada Toronto 

19055987474+ : Whatsapp & CALL

 

دفتر انگلستان:

UK Office:

5St John's lane London EC1M 4BH  United Kingdom (Libra low)

Whatsapp  & call: +447586465323

 

دفتر آمریکا:

USA Office 

6336Buford St Unit 209 Orlando 32835 Florida USA (Libra Liana Co Ltd)

(مراجعه به دفاتر فقط با رزرو وقت قبلی)

اینماد ویزا724   RCIC

* ویزا724 مرکز تخصصی اخذ ویزا و مهاجرت

لینک های مهم: مهاجرت به کانادا / ویزا تحصیلی کانادا

سرمایه گذاری در کانادا / وکیل مهاجرت / ثبت شرکت دبی

ویزای توریستی کانادا / ویزای کانادا / پاسپورت دومینیکا

مهاجرت به انگلیس / ویزای تحصیلی انگلیس

استارتاپ کانادا / موسسه مهاجرتی

 

* اینستاگرام ویزا724: 

ایمیل : info[at]visa724.com

تمامی حقوق این سایت مربوط به ویزا 724 می باشد.