ویزا 724
رزرو وقت مشاوره

اقامت کانادا در کدام استان بهتر است


آخرین بروز رسانی : ۹۹/۰۵/۱۳

 

 

 مهاجرت به کدام استان‌های مختلف کانادا زیر ذره‌بین؛ اقامت کانادا در کدام استان؟

 آیا شما نیز خواهان کار و زندگی در کشور کانادا هستید؟ باید گفت که بیش از هفتاد روش متفاوت برای اخذ اقامت دائم کانادا یا غیر دائم وجود دارد که انتخاب آن به شرایط شما بستگی دارد. هر یک از سیزده استان و ناحیه کشور کانادا، جدا از برنامه‌های سراسری، معمولاً به‌تنهایی راه‌حل‌های دیگری را پیش پای متقاضیان مهاجرت به کشور کانادا قرار می‌دهند. با در نظر گرفتن برنامه‌های کشوری و استانی در کنار یکدیگر، باید سراغ این پرسش رفت که مهاجرت به کدام استان های کانادا بیش از سایرین ساده است و از طریق آن می‌توان صاحب اقامت کانادا شد؟ پاسخی که ما به این پرسش می‌دهیم بدون در نظر گرفتن شرایط ویژه شما و صرفاً بر مبنای داده‌ها و تجربیات سایر متقاضیان اقامت دائم کانادا است. فراموش نکنید که هیچ شخصی مانند وکیل امور مهاجرتی یا کارشناس امور مهاجرتی توانایی راهنمایی دقیق شما در کیس خودتان را ندارد. گاهی آمار و ارقام نمی‌توانند آینه تمام‌نمای شرایط و وضعیت مهاجرت باشند و به همین علت به‌تنهایی نباید در نظر گرفته شوند.

 

 

نقشه کاناداکانادا جغرافیایی وسیع دارد که انتخاب محل زندگی در آن همیشه کار راحتی نیست

 

 

 برای یافتن بهترین استان های کانادا چگونه عمل کردیم؟

 برخی از استان‌های کانادا آپشن‌های و برنامه‌های مهاجرتی بیشتری را برای اخذ اقامت کانادا در اختیار متقاضیان قرار می‌دهند اما میزان ورودی آن‌ها در مقاطع مختلف همیشه ثابت نیست. نیازهای بازار کار نقش تعیین‌کننده‌ای در تشخیص میزان پذیرش متقاضیان اقامت کانادا دارد. پس با این وجود ما تصمیم‌گرفتیم تا برای پاسخ به این پرسش که مهاجرت به کدام استان های کانادا بیش از سایرین ساده است، سراغ آمار پذیرش سالانه استان‌ها برویم و این موضوع را تا حدی مبنا قرار دهیم. اهرم دیگری که در پاسخ به پرسش مهاجرت به کدام استان های کانادا بیش از سایرین ساده است داشتیم، رجوع به تعدد برنامه‌های مهاجرتی است. در ادامه بر همین مبنا تلاش می‌کنیم تا به شما تصویر روشنی از این موضوع ارائه کنیم.

 

 کدام استان‌های کانادا در پذیرش مهاجران سهم بیشتری دارند؟

 رجوع به آمار سال 2017 نشان می‌دهد سهم هر یک از استان های کانادا در پذیرش مهاجر و اعطای اقامت کانادا به چه میزان بوده است. مطابق آمار رسمی سهم هر استان به ترتیب برابر با اعداد زیر است:

 * استان انتاریو 98406 اقامت کانادا اعطا کرده است

 * استان کبک 53199 اقامت کانادا اعطا کرده است

 * استان آلبرتا 44091 اقامت کانادا اعطا کرده است

 * استان بریتیش کلمبیا 35388 اقامت کانادا اعطا کرده است

 * استان مانیتوبا 15679 اقامت کانادا اعطا کرده است

 * استان ساسکاچوان 14315 اقامت کانادا اعطا کرده است

 مابقی استان‌های کانادا در این سال میلادی زیر ده هزار نفر مهاجر پذیرش کرده و به ترتیب نوا اسکوشیا، نیو برانشوایک، پرنس ادوارد و استان یوکان در جایگاه‌های بعدی قرار دارند. با در نظر داشتن این آمار سراغ همین آمار در سال 2019 کانادا می‌رویم:

 * استان انتاریو 139071 اقامت کانادا اعطا کرده است

 * استان کبک 44856 اقامت کانادا اعطا کرده است

 * استان بریتیش کلمبیا 43151 اقامت کانادا اعطا کرده است

 * استان آلبرتا 40725 اقامت کانادا اعطا کرده است

 * استان مانیتوبا 15918 اقامت کانادا اعطا کرده است

 * استان ساسکاچوان 13910 اقامت کانادا اعطا کرده است

 در جایگاه‌های بعدی به ترتیب نوا اسکوشیا، نیو برانشوایک، پرنس ادوارد و نیوفاندلند و لابرادور قرار می‌گیرند. مقایسه آمارهای این دو سال نکات مهمی را نشان می‌دهد. اول اینکه پذیرش اقامت کانادا به تفکیک استان از نظر رده‌بندی تفاوت چشمگیری نداشته است جز در مورد تغییر مکان استان بریتیش کلمبیا و آلبرتا در رده‌بندی است که این نشان می‌دهد رشد میزان پذیرش در استان آلبرتا بیشتر بوده است. دوم ورود استان نیوفاندلند و لابرادور به رده‌بندی است؛ این نشان می‌دهد که این استان برنامه‌های جدیدی برای جذب مهاجر و اعطای اقامت کانادا دارد. سوم این که هر چند اکثر استان‌های با افزایش میزان پذیرش در سال 2019 روبرو بوده‌اند اما استان انتاریو با افزایش چهل و یک هزار نفری نشان داده که برنامه بلند مدتی برای پذیرش بیشتر مهاجرین دارد. حال با این دید کلی، مطابق ترتیب اعطای بیشترین اقامت کانادا سراغ بررسی تک به تک استان‌ها خواهیم رفت.

 

 

 اقامت استان های کاناد تعداد اقامت‌های اعطا شده توسط هر استان کشور کانادا

 

 

 اقامت کانادا از طریق استان انتاریو

 استان انتاریو در جایگاه اول تعداد پذیرش مهاجران ایستاده و با این وجود باید به دقت شرایط آن را بررسی کنیم. یکی از عللی که باعث شده مهاجرت به این استان کانادا و دریافت اقامت کانادا از طریق آن ساده شود، تعدد انتخاب‌هایی است که پیش پای متقاضیان اقامت کانادا می‌گذارد. انتاریو انتخاب‌های مختلفی برای اقامت کانادا دارد که در قالب شش جریان دسته‌بندی می‌شوند:

 * سیستم اکسپرس اینتری مناسب برای کارکنان حرفه‌ای فرانسوی‌زبان

 * جریان اقامت فارغ‌التحصلان ارشد

 * جریان اقامت دارندگان مدارک دکترا

 * مهاجرت با جاب آفر مناسب برای جذب کارکنان و دانشجویان مورد نیاز مقطعی استان انتاریو

 * جریان اقامت کارآفرینان

 * جریان اقامت متولیان شرکت‌های کلان و شخصیت‌های حقوقی

 یکی از سریع‌ترین راه‌ها برای دریافت اقامت کانادا و پذیرش درخواست شما کمک گرفتن از برنامه اکسپرس اینتری است. مدت‌زمان میانگین برای انجام این کار در استان انتاریو شش ماه است اما این میزان برای برخی تقاضاها می‌تواند تا چهار ماه کاهش یابد. برنامه اکسپرس اینتری با سه برنامه فدرال دیگر مرتبط است؛ برنامه کارکنان ماهر فدرال، برنامه تاجران ماهر فدرال و برنامه جذب مهاجران دارای تجربه قانونی کار در کانادا. انتاریو مثال مناسبی برای موفقیت از تعامل یک ناحیه با برنامه اکسپرس اینتری است. ذیل سیستم EE سه جریان مختلف از متقاضیان که در بالا ذکر شد می‌توانند تحت چندین فرآیند شانس خود را برای دریافت اقامت کانادا امتحان می‌کنند. وجود امکان‌های مختلف همان چیزی است که تأثیر بسزایی در تسهیل پذیرش در یک استان دارد.

 

 

انتاریواستان انتاریو بهشت مهاجران است

 

 

 اقامت کانادا از طریق استان بریتیش کلمبیا

 بریتیش کلمبیا یکی دیگر از استان‌های جذابی است که توانسته با شرایطی منعطف، سهم بالایی از مهاجران به کشور کانادا داشته باشد. نه‌تنها برای کارگران ماهر، بلکه کارکنان موقت و دانشجویان نیز راه‌های مختلفی برای دریافت اقامت کانادا از طریق این استان دارند. بسیاری از برنامه‌های مهاجرتی استان به شما این امکان را می‌دهند تا با انعطاف بیشتری از سد موانع اکسپرس اینتری گذر کنید. به طور مثال در نوامبر 2018 استان بریتیش کلمبیا سه جریان و دسته متفاوت برای پذیرش در برنامه نامزدی استانی معرفی کرد. برنامه پایلوت مهاجرت کارآفرینان؛ که به شما کمک می‌کند تا در این استان یک کسب و کار برپا کنید و با تکیه به آن اقامت کانادا را دریافت کنید. هرچند این کار از نظر عملی با چالش‌هایی همراه است اما اگر شما ثروت کافی برای حضور در این برنامه را دارید، بی‌شک بهترین و موفق‌ترین مسیری است که شما را به اقامت کانادا می‌رساند. اما اگر در امور آی.تی و فناوری اطلاعات فعال هستید احتمالاً پایلوت فعالان دنیای تکنولوژی استان بریتیش کلمبیا ، کلید شما برای رسیدن به موفقیت در این هدف باشد. این برنامه مهاجرتی بیست و نه شغل مختلف را شامل می‌شود که در ادامه به برخی از پر متقاضی‌ترین‌ها اشاره می‌کنیم:

 * مدیران مشاغل و امور ارتباطات رادیویی و تلفنی

 * مهندسان مکانیک

 * طراحان و مهندسان نرم‌افزار

 * برنامه‌نویسان

 * توسعه‌دهندگان وب

 * تکنسین‌های تولید محتوای صوتی و تصویری

 * طراحان گرافیک

 فقدان نیروی کار کافی در حوزه مشاغل تکنولوژی، استان بریتیش کلمبیا را به بهشتی رویایی برای فعالان این حیطه تبدیل کرده است. پس اگر توانایی حضور در این برنامه مهاجرتی را دارید، کافیست تا تقریباً پنج ماه وقت صرف کنید تا اقامت کانادا را در استان بریتیش کلمبیا بدست آورید.

 

 

بریتیش کلمبیابریتیش کلمبیا؛ غربی‌ترین استان های کانادا با رشد اقتصادی فزاینده

 

 

 اقامت کانادا از طریق استان مانیتوبا

 مانیتوبا مثال دیگری برای سادگی دریافت اقامت کانادا است که بررسی شرایط آن کمک می‌کند تا دید بهتری نسبت به شرایط آن داشته باشید. بخصوص اگر یک کارآفرین هستید و سرمایه کافی دارید، باید با دقت بیشتری شرایط این استان را دنبال کنید. با وجود چندین برنامه مهاجرتی مختلف برای اقشار و طیف‌های متفاوتی از مهاجران، مانیتوبا نیز یک مقصد باب میل متقاضیان اقامت کانادا است. حتی خود مقوله کارآفرینی نیز در این استان انعطاف زیادی داشته و شما با خرید یک کسب و کار یا شراکت در آن نیز موفق خواهید شد. امکان‌هایی که استان مانیتوبا برای کارآفرینان در نظر گرفته، بدین شرح هستند:

 * مسیر راحت راه‌اندازی کسب و کار و کارآفرینی

 * مسیر راحت سرمایه‌گذاری در مزرعه‌ها و امور وابسته

 * پایلوت پذیرش آسان دانشجویان بین‌الملل

 * برنامه حمایتی کسب و کارهای مربوط به تحقیق و توسعه

 * برنامه حمایتی استارت‌آپ‌ها

 تعدد برنامه برای کارآفرینان به معنی بی‌توجهی دست‌اندرکاران این استان نسبت به سایر اقشار و دسته‌ها نیست بلکه همچنان راه‌های دیگری پیش پای سایرین وجود دارد. مانیتوبا سه گام ساده پیش پای کارگران حرفه‌ای برای دریافت اقامت کانادا قرار داده است. گام اول وارد کردن یک فرم  بیان علاقه‌مندی یا همان (Expression of Interest) در یکی از برنامه‌های استانی است. گام دوم مصادف است با زمانی که شما دعوت برای پذیرش توسط استان یا همان (ITA) را دریافت می‌کنید. برای دریافت این دعوت باید نمره کافی در بخش نمره‌بندی را داشته و یا با حداقل‌های اعلام شده برنامه همخوانی داشته باشید. در یاد داشته باشید که این گام بدون تکمیل دقیق مدارک مطابق دستورالعمل‌ها با شکست مواجه خواهد شد. اما در گام سوم شما وضعیت همراهان خود را پیگیری کرده و ارزیابی‌های لازم را به شکل موازی در مراجع سراسری دولت کانادا پی می‌گیرید. دست مشاغل مورد نیاز مقطعی استان مانیتوبا نیز، راه دیگری برای دریافت اقامت کانادا است که در واقع بازهم بخشی از برنامه نامزدهای استانی است. استان یک لیست از مشاغل دارد که طبق بررسی‌های آماری، تقاضای بالایی برای جذب آن‌ها توسط کارفرمایان محلی وجود دارد. این مشاغل می‌توانند در دسته‌بندی‌های مختلفی اعلام نیاز شوند مثل:

 * مشاغل مدیریتی و اجرایی در حوزه تجارت و موضوعات مالی

 * علوم طبیعی و آزمایشگاهی مثل مدیران بخش‌های مهندسی، بیولوژی، کامپیوتر و شبکه اطلاعات

 * مشاغل و حرفه‌های حیطه سلامت

 * علوم اجتماعی، آموزشی و مشاغل مربوط به خدمات‌دهی اجتماعی و دولتی

 * فرهنگ، هنر و مشاغل حرفه‌ای در حیطه ورزش

 * خدمات‌دهندگان عرصه عمومی مانند فروشندگان، آشپزها و خرده‌فروشان

 برای بدست آوردن اقامات کانادا به کمک این مشاغل نیازی نیست تا CLB بیش از پنج داشته باشید و این یک امتیاز بسیار مهم است. اکثر متقاضیان اقامت کانادا ، دانش زبان انگلیسی یا زبان فرانسه را یک سد مهم پیش روی خود دانسته و برای عبور از آن مشکل دارند. اینکه با CLB5 بتوانید پذیرش شوید یک امکان عالی است که در هر برنامه مهاجرتی شانس شما برای گرفتن اقامت کانادا را به طرز محسوسی بالا می‌برد.

 

 

مانیتوبامانیتوبا استانی نه‌چندان بزرگ اما کلیدی در امر مهاجرت است

 

 

 اقامت کانادا از طریق استان کبک

 احتمالاً تابحال متوجه شده‌اید که جای استان کبک در بین استان‌هایی که بررسی کردیم خالی است؛ با این وجود که این استان در جایگاه دوم پذیرش مهاجرت ایستاده و تقریباً روند ثابتی برای جذب مهاجران دارد. علت این موضوع این است که برنامه‌های مهاجرتی استان کبک برای دریافت اقامت کانادا ، احتمالاً معروف‌ترین برنامه‌های مهاجرتی کشور کانادا باشند به طرزی که اکثر متقاضیان پس از شنیدن نام اقامت کانادا ، ذهن‌شان به استان کبک رجوع می‌کند. با این حال در یک معرفی اجمالی باید گفت که در این استان نیز طیف وسیعی از برنامه‌های مهاجرتی در دسترس هستند.کارکنان موقت، تاجران، دانش‌آموزان و دانشجویان، کارآفرینان و افراد خواهان شراکت در کسب و کارهای کانادایی، از جمله اقشار و دسته‌هایی هستند که توان بهره‌مندی از تسهیلات مهاجرتی استان کبک را دارند. بررسی بیشتر و دقیق برنامه‌های مهاجرتی پر طرفدار استان کبک در دسترس هستند و شما می‌توانید بسته به شرایط خود آن‌ها را با دقت مطالعه کنید. فراموش نکنید، مطالعه این دست موضوعات نمی‌تواند جایگزین دانش و تجربه بالای وکلای امور مهاجرتی شود. کیفیت بالای حمل و نقل عمومی و وجود دسترسی مناسب، برنامه‌های حمایتی برای کسب و کارها، سیستم مالیاتی مناسب و منعطف و وجود قیمت‌های رقابتی عللی هستند که کبک را تا این حد برای مهاجران محبوب کرده‌اند. گره خوردن نام کبک به امور مهاجرتی و رویای اقامت کانادا اصلاً اتفاقی نیست.

 

 

کبکنام کبک، سال‌هاست به نام مهاجرت به کانادا گره خورده است

 

 

 یک دید دیگر نسبت به استان‌های کانادا برای متقاضیان کار

 اگر برنامه مهاجرتی شما یک برنامه کارمحور است و در عمل بدون کاریابی موفق، به ثمر نمی‌نشیند، علاوه بر آمار و ارقام فوق، نکات دیگری نیز برای شما اهمیت دارند. یکی از این آمار رسمی که به شما در تشخیص استان مناسب کمک می‌کند آماری تحت عنوان تعداد فرصت‌های شغلی خالی است. درک این ارقام از نظر علم آمار با پیچیدگی‌هایی همراه است اما صرف نظر از این پیچیدگی، فهم تأثیر آن کار سختی نیست. این آمار گویای این است که در یک استان چند ردیف شغلی خالی وجود دارد و در عمل کاریابی در آن آسان‌تر است. در کنار این فرصت شغلی، درصد ایجاد فرصت شغلی نیز اهمیت نسبی دارد که باید به آن دقت داشت. درصد ایجاد فرصت شغلی در استان‌های برتر کانادا در سال 2020 به این شرح است:

 * استان کبک 4 درصد

 * استان بریتیش کلمبیا 8 درصد

 * انتاریو 2 درصد

 * نیو برانشوایک 3 درصد

 * مانیتوبا 6 درصد

 * نوا اسکوشیا 2.4 درصد

 * نیوفاندلند و لابرادور 2.3 درصد

 * ساسکاچوان 2.3 درصد

 * آلبرتا 2 درصد

 * پرنس ادوارد 1.9 درصد

 این آمار نشان می‌دهد که بازار کار کبک بیش از سایر استان‌ها در حال توسعه است و بازار بهتری برای کارآفرینی، کاریابی و سرمایه‌گذاری است. یکی از استان‌های جالب مطابق این آمار نیو برانشوایک است. این استان در تعداد مهاجر پذیرفته شده در بالای جدول قرار نداشت اما در اینجا با رشد 2.6 در رده چهارم قرار دارد. این یعنی این استان در مسیر توسعه بازار کار قرار دارد. موضوعی که بر این مسئله مهر تأیید می‌گذارد، برنامه پایلوت استان‌های آتلانتیک است که یک فرآیند گرفتن اقامت کانادا بر مبنای کار و جاب‌آفر است. پس از این درصدها، خود تعداد فرصت‌های شغلی موجود در این استان‌ها در سال 2020 بدین شرح است:

 * انتاریو 168 هزار فرصت شغلی خالی

 * کبک 119 هزار فرصت شغلی خالی

 * بریتیش کلمبیا 71 هزار فرصت شغلی خالی

 * آلبرتا 35 هزار فرصت شغلی خالی

 * مانیتوبا 11 هزار فرصت شغلی خالی

 مابقی استان‌ها زیر ده‌هزار فرصت شغلی دارند که در بین آن‌ها سه استان ساسکاچوان، نیو برانشوایک و نوا اسکوشیا با بالغ بر هفت‌هزار فرصت شغلی در صدر قرار دارند. نیو برانشوایک و نوا اسکوشیا از استان‌های ناحیه آتلانتیک کشور کانادا هستند و به واسطه برنامه پایلوتی که در این ناحیه برقرار است، جذب نیروی کار ماهر و نیمه ماهر را در دستور کار دارند و تا حد زیادی موفق عمل کرده‌اند. برنامه مهاجرتی AIPP یک پلن ممتاز برای گرفتن اقامت کانادا است که نمی‌توان آن را نادیده گرفت.

 

 

انتخاب استان های کانادابدون شناخت کافی، انتخاب و پیشبرد یک برنامه مهاجرتی بسیار سخت خواهد شد

 

 

 یک جمع‌بندی برای متقاضیان اقامت کانادا

 پس از مطالعه آمار بالا، به دید روشنی در مورد وضعیت مهاجرت هر استان می‌رسید اما شاید همچنان در تصمیم‌گیری دچار تردید باشید. رفع این تردید تنها با مشاوره و مشورت با وکیل امور مهاجرتی یا کارشناسی با تجربه برطرف خواهد شد. در بالا پس از ارائه یک دید کلی از تعداد مهاجران و سهولت پذیرش در استان‌ها تلاش کردیم تا وضع بازار کار را نیز یک دلیل برای تصمیم‌گیری قرار دهیم. با این‌حال تمام برنامه‌های مهاجرتی، کار محور نیستند؛ به طور مثال ممکن است به عنوان دانشجو یا دانش‌آموز خواهان اقامت کانادا باشید. در این صورت الزامی است تا به آماری حول وضعیت تحصیلی استان‌ها مراجعه کنید. استان‌هایی با تعداد بیشتر مراکز آموزشی پتانسیل بیشتری برای پذیرش شما در برنامه‌های مهاجرتی تحصیل‌محور دارند. در کنار ظرفیت پذیرش، اینکه یک استان بتواند شرایط ساده‌تری برای امتیاز دادن به شما داشته باشید بسیار مهم است. در مجموع انتخاب مقصد برای مهاجرت به کشور کانادا امری نیست که بتوان ساده در مورد آن تصمیم گرفت. شاید حس کنید که این تأکید زیادی باشد اما واقعیت این است که وکلای امور مهاجرت نظر و حضورشان بسیار الزامی است. یک کارشناس امور مهاجرتی مانند یک پزشک توان تعیین وضعیت دقیق شما را دارد. شما باید با یک دورنمای چند ساله برنامه‌های خود را جهت پذیرش در استان‌ها تنظیم کنید. گاهی تصمیم غلط در این مورد می‌تواند سال‌ها موفقیت شما را به تعویق انداخته یا به کلی از بین ببرد.

 

 

تراکم جمعیت کانادااز اواسط دهه پیشین، تراکم کم جمعیتی و ازدیاد منابع باعث شده کانادا نگاه ویژه‌ای به این مناطق داشته باشد

 

 

اگر تخصصی دارید که می‌تواند منجر به دریافت ویزای کار کانادا شود، صفحه  اینستاگرام  ما را دنبال کنید و منتظر اعلام فرصتهای شغلی جدید، در صفحه  اینستاگرام ما باشید.

 

 سازمان مهاجرتی کاناداپاس (visa724.com)، به مدیریت عاملی وکیل رسمی مهاجرت کانادا، آقای مهیار حلاج پور با داشتن مجوزهای لازمه از وزارت کار و رفاه اجتماعی ایران و مجوز رسمی وکیل مهاجرت کانادا ( ICCRC)، تا بحال صدها پرونده موفق و قانونی مهاجرتی داشته است.

 

 همراهان گرامی، برای بهره مندی از مشاوره و ارزیابی تخصصی مشاوران ما، اقدام به تکمیل  فرمهای ارزیابی رایگان نمایید، یا اگر قصد جدی برای مهاجرت یا دریافت ویزا دارید می‌توانید به صفحه رزرو وقت مشاوره مراجعه نمایید تا از مشاوره وکیل رسمی مهاجرت بهره مند شوید. همچنین می‌توانید با مراجعه به صفحه درباره ما و مطالعه آن، اطلاعات تماس دفاتر ما را دریافت نموده و از اعتبار و مجوزهای ما اطمینان حاصل نمایید.

 

 

مطالب پیشنهادی:

استارتاپ ویزای کانادا

ویزا و اقامت سرمایه گذاری کانادا

درباره ویزای کانادا همه چیز بدانید

ویزای اقامت دائم کانادا

مهاجرت به کانادا

وکیل مهاجرت

>  اقامت دائم کانادا با اسپانسرشیپ خانواده

> سرمایه گذاری در ساسکاچوان کانادا

> سرمایه گذاری در نیوبرانزویک کانادا

> سرمایه گذاری در ونکور کانادا

 

 

 مطالب مندرج در وب سایت حاضر به منظور اطلاع رسانی و افزایش دانش مخاطبین عزیز وبسایت حاضر و سایر شبکه های اجتماعی است. اگر چه اخبار و مطالب منتشره با نهایت دقت نویسنده مکتوب گردیده، ولی همچنان می تواند دستخوش تغییرات مرور زمان بوده و یا عاری از اشتباه انسانی نباشند.
بدیهی است برداشت و مشورت‌های حقوقی نهایی صرفا در چارچوب موضوع مورد مشاوره با شخص مشاور و وکیل رسمی مجموعه جناب حلاج پور ممکن بوده و توصیه می‌شود.
مدیریت و همکاران مجموعه حقوقی کاناداپاس و کاریابی بین‌المللی مهیار مسئولیتی در خصوص اقدامات خواننده با استناد به مطالب مندرج در وب سایت حاضر و سایر شبکه های اجتماعی نداشته و مسئولیت مجموعه صرفا محدود به چارچوب قرارداد منعقده با موکلین مجموعه باقی خواهد ماند.


مشاوره رایگان/پرسش و پاسخ


همراهان گرامی، در این قسمت میتوانید سوالات خود را مطرح نمایید. در اولین فرصت پاسخگوی شما خواهیم بود.(نمایش عمومی)


فرمهای ارزیابی رایگان
مشاوره اخذ ویزا اقامت و مهاجرت

ارتباط با ما

آدرس و راههای ارتباطی :

- سازمان حقوقی مهاجرتی کاناداپاس

- کاریابی بین المللی مهیار

با مدیریت وکیل رسمی مهاجرت، مهیــار حلاج پور. 

دارای مجوزرسمی از وزارت کار و رفاه اجتماعی ایران.

دارای مجوز ICCRC (شورای قانونگذاری مهاجرت کانادا).

 

دفتر مرکزی (کانادا - تورنتو):

25 Sheppard Avenue West
suite 300
M3n 6S6 (مراجعه با رزرو وقت قبلی)

 

(ارتباط مستقیم و رایگان با دفتر کانادا از شماره تهران):

00982182802280 (پاسخگویی: 18:00 الی 02:00 بوقت تهران)

 

واتساپ دفتر کانادا:

0014168905972 (پاسخگویی: 18:00 الی 02:00 بوقت تهران)

 

واتساپ دفتر ایران:

09124644197 (پاسخگویی 10:00 الی 18:00 بوقت تهران)

 

بدلیل مشکلات بیماری، تا اطلاع ثانوی، از برگزاری جلسات حضوری در دفاتر ایران معذوریم. می‌توانید با دفتر مرکزی کانادا یا واتساپ تهران در ارتباط باشید

 

> برای بهره مندی از تخفیفات و اخبار جدید مهاجرت، صفحه اینستاگرام ما را دنبال کنید.

ایمیل : info[at]visa724.com

ویزا 724

تمامی حقوق این سایت مربوط به ویزا 724 می باشد.