ویزای توریستی کانادا، آموزش رایگان ثبت درخواست به صورت گام به گام - وکیل مهاجرت خودتان باشید


آخرین بروز رسانی : ۰۰/۰۸/۰۷

 

 

 آموزش رایگان صفر تا صد ثبت درخواست ویزا توریستی کانادا

این مقاله کامل ترین آموزش رایگان، درخواست ویزای توریستی کاناداست که توسط تیم فنی ویزا 724 در اختیار شما قرار گذاشته شده.

امید است بتوانید با این آموزش های رایگان مسیر درستی را انتخاب کنید.

 

(تمامی خدمات مجموعه شرکتهای ما، توسط خوش نام ترین مشاور و وکیل رسمی مهاجرت، آقای مهیار حلاج پور در بالاترین کیفیت ممکن، مدیریت و ارائه می گردد. برای مشاهده مجوزها و سوابق فعالیت ما می‌توانید صفحه مجوزهای موسسه مهاجرتی را مطالعه بفرمایید)

 

* این مقاله دارای 3 صفحه آموزش، در حدود 15 هزار کلمه است. بنابراین توصیه می شود این صفحه را ذخیره کنید. 

 

چند توصیه بسیار مهم (حتما قبل از آموزش مطالعه شود)

* اگر تاریخچه سفر قوی در 4 سال گذشته ندارید، مثلا ویزای شینگن، استرالیا، انگلستان یا اقوام درجه یکی با اقامت دائم، در کانادا ندارید؛ برای ویزای توریستی کانادا، شانس شما بسیار ضعیف است و توصیه می‌شود مسیر دیگری را برای مهاجرت انتخاب کنید (فریب آژانس هایی که ادعای این را دارند که دعوتنامه آنها شانس شما را افزایش می دهد، را نخورید، دعوتنامه فقط دلیل سفر شما را توضیح می دهد)

طبق قوانین اداره مهاجرت کانادا (ICCRC/RCIC)؛ هر گونه فعالیت در حیطه ویزای توریستی کانادا یا هر نوع ویزای مربوط به کانادا باید توسط مشاوران و وکلای رسمی مهاجرت کانادا انجام شود و در صورتی که هر شخص، شرکت یا آژانس مسافرتی که لایسنس اداره مهاجرت را ندارد، هر گونه خدمات ویزا یا مهاجرت کانادا را ارائه دهد خلاف قوانین صریح کانادا است و قرارداد شما با اینگونه افراد یا شرکت ها هیچ گونه اعتباری در کانادا ندارد و اگر کوچکترین جعلی در پرونده شما انجام دهند، اداره مهاجرت کانادا، به هیچ عنوان مدافع حقوق شما نخواهد بود.

به هیچ عنوان از مدارک جعلی برای درخواست ویزای توریستی کانادا استفاده نکنید، ممکن است 5 سال از هر گونه درخواست ویزا به کشور کانادا، تحریم شوید و دیگر درهای ورود به کانادا را بر روی خودتان ببندید (فریب نخورید که به شما می گویند، کانادا هیچ مدرکی را استعلام نمی‌گیرد! ما ویزای تضمینی  کانادا میگیریم! ممکن است برای اینکه ویزا را تضمین کرده اند، از مدارک جعلی بدون اطلاع شما استفاده کنند که بخواهند شانس ویزا را افزایش دهند، اما در اصل شما 5 سال تحریم می شود و اگر پولتان را هم پس بدهند ارزشی ندارد).

اگر به قصد پناهندگی میخواهید ویزای توریستی کانادا بگیرید، این تصمیم ممکن است یکی از بزرگترین اشتباهات شما در مسیر رسیدن به اقامت دائم کانادا باشد. چون احتمالا میخواهید با ارائه یک کیس دروغین درخواست پناهندگی کنید، باید بدانید که دست این گونه افراد خیلی وقت است که رو شده و مراقب شرکتهایی که وعده های پناهندگی می دهند باشید (شما کیس بهتری برای کلاهبرداری هستید تا اداره مهاجرت!)

* اگر میخواهید کل مسیر را خودتان طی کنید؛ در انجام مراحل آموزش زیر بسیار دقت داشته باشید، نامه قوی و با تحقیق برای آیتینری سفر خود ارائه دهید، تمکن مالی را با توجه به هدفی که دارید، ارائه دهید تا افسر اداره مهاجرت را برای صدور درخواست ویزا قانع کنید. در این آموزش فقط مراحل درخواست عنوان شده است، شانس دریافت ویزای توریستی کانادا به کیفیت پرونده شما بسیار بستگی دارد. اگر میخواهید یک وکیل قانونی مهاجرت، تمام پروسه درخواست ویزای شما را بر عهده بگیرد، صفحه درباره ما را مطالعه کنید. 

دقت داشته باشید که انتخاب مشاور یا وکیل کانادا برای انجام هیچکدام از مراحل مهاجرت یا درخواست ویزای کانادا اجباری نیست، اما حضور یک وکیل یا مشاور خبره و با تجربه بسیار می تواند در مدیریت زمان و افزایش شانس ویزا موثر باشد.

* احتمالا موضوعی را که نمی دانید این است که، طبق آخرین اعلام سایت اداره مهاجرت کانادا، پاسخ‌دهی به درخواست ویزای توریستی برای ایرانیان ممکن است بسیار زمان بر باشد! البته این زمان دائما در حال تغییر است.

امروز که این مطلب را می‌خوانید، می‌توانید به لینک زیر مراجعه کرده و گزینه ها را مانند تصویر زیر انتخاب کنید و زمان دقیق بررسی در خواست هر نوع ویزایی را مشاهده کنید:

Canada.ca/en/immigration

 

تصویری از وبسایت رسمی اداره مهاجرت کانادا:

زمان بررسی ویزای توریستی کانادا

 

با توجه به‌ این‌ مدت طولانی بررسی درخواست ویزای توریستی کانادا، توصیه می‌شود که اگر قصد مهاجرت دارید شاید بهتر باشد صبر کنید یا به فکر دیگر مسیرهای مهاجرت کانادا باشید...

برای انتخاب بهترین راه مهاجرت با توجه به شرایطی که دارید می توانید به صفحه فرمهای ارزیابی رایگان مراجعه بفرمایید.

 

انتهای همین مطلب لینک صفحات چند تا سوپرایز ویژه هم براتون داریم: آموزش رایگان نحوه ثبت درخواست ویزا تحصیلی کانادا. آموزش رایگان تاییدیه مدارک تحصیلی با wes . آموزش نحوه ثبت نام آزمون تافل. آموزش نحوه ثبت نام دولینگو. آموزش رایگان نحوه کاریابی در کانادا. آموزش رایگان کاریابی در استانهای کانادا. آموزش رایگان نحوه ثبت نام در سیستم آریما کبک کانادا.

چگونگی انتخاب صحیح وکیل مهاجرت کانادا

برای مشاهده دیگر ویدئوهای مهاجرت به کانادا، با کلیک برروی لینک زیر، صفحه اینستاگرام ما را دنبال کنید

instagram.com/visa724com

مراحل ثبت نام آنلاین ویزا توریستی کانادا

ویزا، نوعی اجازه ورود به یک کشور جهت اقامت موقت است که با اهداف مختلفی اخذ خواهد شد. ویزا توریستی کانادا هم از طرف دولت کانادا به اشخاصی که خواهان بازدید از این کشور باشند اعطا خواهد شد. این نوع ویزا در واقع به هدف سکونت در یک کشور خاص به کسی داده نخواهد شد. مثلاً برای انجام سفر و گردش، سر زدن به اقوام یا قرارهای کاری و تجاری شما می‌توانید از این اقامت موقت استفاده کنید. اصطلاحاً نام این نوع اقامت ویزای توریستی است اما این به آن معنی نیست که تنها برای مسافرت کاربرد دارد.

 

ویزا توریستی کانادا از طرف سفارت‌های این کشور در کشورهای مختلف به تمام افرادی که خواهان مسافرت به کشور کانادا باشند اعطا خواهد شد. البته کار به همین سادگی نیست و به طی کردن مراحل خاصی نیاز دارد. در حالت معمول پیش از هربار سفر کردن به کشور کانادا نیاز دارید تا ویزا توریستی کانادا را دریافت کنید. 

 مطلب پیشنهادی وی اف اس گلوبال چیست؟

ویزا توریستی کانادا نوع مولتی (Multiple)؛ راه حلی ساده برای نیازهای بلند مدت

تفاوت مهمی که ویزای توریستی مولتی با ویزای توریستی معمولی یا همان سینگل دارد این است که شما برای هر بار ورود به کانادا نیازمند اخذ مجدد ویزا نیستید. در اصل این ویزا تا زمانی که پاسپورت شما اعتبار داشته باشد(پاسپورت ایرانی پنج سال) نیازی به اخذ مجدد ندارد. اما دقت داشته باشید این بدان معنی نیست که می‌توانید پنج سال مداوم در کشور کانادا اقامت داشته باشید، با این ویزای توریستی شما حداکثر شش ماه امکان اقامت دارید، پس از این مدت حتماً باید از مرزهای کانادا خارج شوید و سپس مجدداً به کانادا بازگردید. مهم نیست مدت زمان خروج شما از کانادا چقدر باشد، حتی اگر برای چند ساعت کافی است. البته ممکن از در زمان بازگشت با مشکل مواجه شوید، که افسر فرودگاه از شما بپرسد که چطور شده بیزینس خودتان را ترک کرده اید؟ که تمام این مدت در کانادا بوده اید؟ پس باید برای هر بار ورود علت مشخصی داشته باشید. 

توضیحاتی در خصوص کلاهبرداری دعوتنامه های ویزای توریستی کانادا

مدارک مورد نیاز برای اخذ ویزا توریستی کانادا (مولتی)

برای اخذ ویزا توریستی کانادا به مدارک مختلفی نیاز دارید که هدف از ارائه آن‌ها اثبات برخی نکات به دولت کاناداست. در ابتدا شما نیاز است تا هویت خود را به این کشور اثبات کنید. در مراحل بعدی باید توانایی مالی خود در طول اقامت در این کشور و امکان بازگشت مجدد را اثبات کنید. اثبات این موارد نیازمند ارائه مدارکی است که در زیر نام برده خواهند شد:

- اصل پاسپورت با سلامت کامل و وجود حداقل دو صفحه‌ی خالی ویزا. در صورت وجود پاسپورت‌های قدیمی‌تر ارائه تمام آن‌ها الزامی خواهد بود.

- دو عکس پرسنلی در سایز 35 در 45 میلی‌متر، حاشیه و پس زمینه سفید، تمام‌رخ به شکلی که صورت هشتاد درصد از عکس را پوشش دهد(عکس باید در فرمت عکس پاسپورت باشد). الزامی است تا حداکثر بیش از سه ماه قدیمی نباشد. به علاوه نباید در ویزاهای قبلی ارائه شده باشد

- نامه‌‌ی معتبر از طرف کارفرمای فعلی جهت اثبات اشتغال شما. الزامی است تا در این نامه تمام جزئیات مربوط به شغل شما درج شود. مدارک مورد نیاز در این بخش بسته به شغل متقاضی متفاوت است.

برای مهندسان:

- پروانه نظام مهندسی (جواز کسب هم قابل قبول است)

- کارت نظام مهندسی

 - سوابق بیمه

 - قرارداد کاری

برای پزشکان:

- پروانه دائم پزشکی

- کارت نظام پزشکی

- حکم کارگزینی

برای وکلا:

- پروانه وکالت

- دفترچه وکالت

برای کارمندان:

- فیش حقوقی سه ماه اخیر

- گواهی اشتغال معتبر

- سوابق بیمه

- قرارداد کاری

برای کارفرمایان:

- اظهارنامه معتبر ثبت شرکت

- اساسنامه شرکت

- صورت مالی گردش حساب شرکت در شش ماه اخیر

- آخرین حکم مالیاتی به همراه مدارک اثبات پرداخت

 

وجود اظهارنامه مالی معتبر از سوی بانک، ممهور به معاونت امور بین‌الملل بانک. وجود صورت حساب گردش مالی شش ماهه گذشته به پیوست این اظهارنامه الزامی است. به علاوه در صورت داشتن سپرده بلندمدت یا سایر سرمایه‌گذاری‌ها و تضمین‌های بانکی، اراده آن‌ها نیز الزامی خواهد بود.

- اسناد مربوط به مالکیت

- ارائه بلیط هواپیمایی رفت و برگشت به کشور کانادا

- ارائه مدارک معتبر رزرو هتل یا سایر مراکز اقامتی معتبر

 

در صورتی که قصد اخذ ویزا توریستی کانادا برای خانواده خود داشته باشید مدارک دیگر اعضای خانواده هم علاوه بر مدارک اعلام شده نیاز است.

بدیهی است که تمام مدارک اعلام شده باید به زبان انگلیسی نگارش شوند. در صورت وجود اصل مدرک به زبان فارسی ارائه ترجمه معتبر آن‌ها اجباری است. باید تمام این مدارک با کیفیت بالا اسکن و به فایل کامپیوتری تبدیل شوند. (دارای حداکثر 4 مگابایت) 

گام به گام برای ارائه درخواست آنلاین ویزای کانادا

برای اغاز مراحل ثبت نام ویزای کانادا ابتدا لازم است تا فرم مناسب را دانلود کنید. در این فرم مهم است تا اطلاعات مربوط به خود را به درستی با انتخاب آپشن‌های مختلف ارائه کنید. بسیار مهم است تا بتوانید هدف خود از اخذ ویزا توریستی کانادا را کامل بیان کنید. تجربه نشان داده که بهتر است هیچ جای فرم را خالی یا بدون پاسخ مناسب رها نکنید. این می‌تواند در پذیرش فرم شما اهمیت بالایی داشته باشد. پس از تکمیل درست فرم درخواست تمام مدارک را ضمیمه کنید. پس از مطالعه برگه مربوط به سیاست‌های حریم شخصی باید رضایت‌نامه خود برای موافقت با ادامه روند اخذ ویزا توریستی کانادا اعلام کنید. در رضایت‌نامه شما موافقت خود را با گرفتن تست‌های بیومتریک از طرف مراکز بررسی اعلام خواهید کرد. تست‌های بیومتریک شامل گرفتن اثر انگشت الکترونیکی و در برخی موارد عکس‌برداری از مردمک چشم می‌شود. حال شما تمام مدارک و مراحل درخواست را تکمیل کرده و کافی است تا به نزدیک‌ترین (CVAC) تحویل دهید. این مراکز که مراکز دریافت مدارک ویزای کانادا هستند و در واقع صادر کننده ویزا نیستند. با توجه به این دوری مراکز cvac و وجود دو روش برای درخواست ویزا توریستی کانادا که یکی بر روی کاغذ است و دیگری روش آنلاین، استفاده از روش آنلاین بسیار منطقی‌تر است، البته بهتر از با وکیل خود مشورت کنید. در روش آنلاین، طبق اعلام دولت کانادا ممکن است سرعت بررسی سریع‌تر باشد و سایر امور مثل تکمیل سایر مدارک آسان خواهد بود. این که انجام این کار به روش آنلاین برای شما ممکن است یا نه بستگی به دولت کانادا دارد. چنانچه در فرآیندهای کسب ویزا توریستی کانادا نیازی به ارائه اطلاعات بیومتریک پیش از مراحل ابتدایی باشد، درخواست آنلاین ممکن نیست. دقت داشته باشید که در کیس‌های خاص ممکن است که مسئول و به اصطلاح افسر اقامت، از شما مدارک بیشتری جهت موافقت با درخواست ویزا توریستی کانادا شما بخواهد. باید آمادگی داشته باشید تا تمام مدارک رسمی مربوط به اطلاعات و جزئیات شخصی خود را ارائه دهید. باید به یاد داشته باشید که کنسول کاملاً آزاد است تا به هر نحوی با درخواست شما مخالفت کنید. عوامل زیادی در متقاعد کردن کنسول مؤثر هستند.

هزینه‌های اخذ اقامت توریستی کانادا

هزینه تمام‌شده برای گرفتن خود ویزای توریستی کانادا طبق اعلام مراجع رسمی کانادا، صد دلار کاناداست که به صورت آنلاین پرداخت میکنید. شما به ازای هر نفر باید این مبلغ را پرداخت کنید. البته سقف این مبلغ برای خانواده‌ها 170 دلار است. این هزینه برای فرم است. برای انجام آزمایشات بیومتریک هم باید به ازای هر نفر هشتاد و پنج دلار کانادا بپردازید.

راهنمای تصویری تکمیل فرم درخواست ویزا توریستی کانادا

در ادامه به صورت مرحله به مرحله، پر کردن فرم تقاضای ویزا توریستی کانادا توضیح داده خواهد شد. بدیهی است که برای درک مناسب مراحل توضیح داده شده باید به شماره‌های مورد اشاره در تصاویر دقت فرمایید.

 درخواست ویزای توریستی کانادا

تصویر اول فرم درخواست ویزای توریستی کانادا

 

بالاترین بخش‌هایی که در صفحه اول درخواست ویزا توریستی کانادا خواهید دید در تصویر بالا به نمایش درآمده‌اند. اگر این اولین بار است که به نامه‌نگاری جهت اخذ مدارک دولتی از کشور کانادا می‌پردازید، در بخش یک نیازی نیست عددی وارد کنید. این بخش مختص به افرادی است که در نامه‌نگاری‌های قبلی برای امور مهاجرتی یک کد منحصر بفرد UCI دریافت کرده باشند. در باکس دو فرم درخواست ویزا توریستی کانادا نیاز است تا تعیین کنید که در تکمیل فرم از چه زبانی استفاده می‌کنید. زبان‌های در در دسترس انگلیسی و فرانسوی هستند. انگلیسی قاعدتاً انتخاب بهتری است. در بخش سه باید تعیین کنید که شما خواهان چه نوع ویزایی هستید. چون در این بخش در حال توضیح مراحل مربوط به ویزا توریستی کانادا هستیم بدیهی است که باید گزینه‌ی (Visitor Visa) را انتخاب کنید. در باکس چهار فرم درخواست ویزا توریستی کانادا باید نام خانوادگی خود را دقیق با تمام جزئیات وارد کنید. در باکس پنج هم باید همین کار را در مورد نام خود تکرار کنید. دقت داشته باشید که املای دقیق اسامی مهم است. در باکس‌های شش و هفت فرم درخواست ویزا توریستی کانادا ابتدا یک پرسش مطرح شده‌ است. آیا تابحال از اسامی دیگری استفاده کرده‌اید(گذشته یا حال)؟ اگر پاسخ شما مثبت است باید در این دو باکس اطلاعات مربوط آن نام و نام خانوادگی استفاده شده را با دقت وارد بفرمایید. اما در صورت انتخاب پاسخ (No) این بخش غیر فعال خواهد شد. در باکس هشت نیز باید جنسیت خود را تعیین کنید. برای این کار چند انتخاب دارید که در بین آن‌ها باید گزینه مدنظر خود را انتخاب کنید. در باکس نه باید تاریخ دقیق تولد خود در تقویم میلادی را وارد کنید. دقت داشته باشید که ورود دقیق اطلاعات، بدون خطا، الزامی است. البته باید گفت که در تمام آموزش ثبت درخواست ویزای کانادا رعایت دقت بالا برای پذیرش اهمیت فراوانی دارد. در باکس ده شهر محل تولد خود را تعیین  و در باکس بعدی یعنی یازده کشور یا ناحیه مستقلی که شهر محل تولدتان در آن قرار دارد، یعنی ایران را تعیین خواهید کرد.

مراحل ثبت درخواست ویزای توریستی کانادا

تصویر دوم فرم درخواست ویزای توریستی کانادا

 

در این بخش از مراحل درخواست آنلاین ویزا توریستی کانادا ، باید وارد کردن اطلاعات محل سکونت را آغاز کنید. در باکس دوازده کشور محل سکونت و در باکس سیزده وضعیت اسکان خود را مشخص کنید. در بین وضعیت‌های ارائه شده در این بخش اگر ساکن ایران هستید باید (Citizen) یا همان شهروند را انتخاب کنید. باکس چهارده برای ارائه توضیحات بیشتر است. چنان چه غیر از شهروندی یا آپشن‌های دیگر بخش وضعیت(باکس سیزده) دارای توضیحات دیگری نسبت به وضعیت خود هستید باید از این باکس برای توضیح استفاده کنید. مجموعه دو باکسِ پانزده هم مربوط به تعیین تاریخ شهروندی شما در محل اعلام شده(ایران) است. از تاریخ دقیق شمسی برای پر کردن این دو باکس استفاده کنید. در ادامه فرم درخواست ویزا توریستی کانادا ، یک پرسش مطرح خواهد شد:(آیا در طول پنج سال گذشته در کشور یا نوحای دیگری غیر از کشور فعلی برای بیش از شش ماه، با هر عنوانی) سکونت داشته‌اید؟ سپس دو گزینه در اختیار دارید. بله و خیر. در صورت انتخاب بله باید اطلاعات مربوط به این مسئله را در باکس‌های شانزده، هفده و هجده وارد فرمایید. سؤال بعدی این بخش این است:(آیا محلی که از آن برای (اپلای) ویزا توریستی کانادا استفاده می‌کنید با محل سکونت شما همانند است؟) باید در این قسمت ایران را انتخاب کنید چون اگر ساکن ایران باشید هیچ مرکز اخذ اقامت کانادایی در ایران نیست. پس از انتخاب گزینه‌ی (iran) در باکس نوزده باید وضعیت اقامت خود در کشور ایران را در باکس بیست انتخاب کنید. پس از انتخاب گزینه مناسب اگر توضیحات اضافی نیاز باشد پس از انتخاب گزینه (Other) می‌توانید در باکس بیست و یک فرم درخواست ویزا توریستی کانادا توضیحات را درج کنید. در مجموعه دو باکس بیست و دو هم باید تاریخ‌های مربوط را وارد فرمایید. در باکس بیست و سه باید وضعیت تأهل خود را تعیین کنید. آپشن‌های این بخش به همراه ترجمه به شرح ذیل است:

 

- Annulled Marriage به معنی ازدواج ناموفق (ملغی و غلط از نظر قانونی)

- Common-Law به معنی ازدواج عرفی (بدون طی مراحل قانونی)

- Divorced به معنی مطلقه

- Legally Separated به معنی جدایی قانونی از هم (در عین ملغی نشدن ازدواج)

- Married به معنی ازدواج

- Single به معنی مجرد

- Unknown به معنی نامشخص

- Widowed به معنی بیوه

 

اگر در شرایط عادی ازدواج با همسرتان قرار دارید باید آپشن Married را در این باکس انتخاب کنید. سایر شرایط هم بسته به ترجمه بیان شده قابل تطبیق و انتخاب هستند. پس از این باید در باکس بیست و چهار، تاریخ دقیق آغاز ازدواج را درج کنید. در باکس بیست و پنج فرم درخواست ویزا توریستی کانادا ، نام خانوادگی همسر و در باکس بیست و شش باید نام او را وارد کنید. اگر در باکس بیست و سه گزینه مجرد را انتخاب کرده باشید این بخش‌ها به صورت اتوماتیک غیرفعال خواهند شد.

ویزای توریستی کانادا

تصویر سوم فرم درخواست ویزای توریستی کانادا

 

در ادامه روند آنلاین ویزا توریستی کانادا باید به پرسش بالا پاسخ دهید. متن این پرسش این است که(آیا تا بحال در گذشته ازدواج کرده‌اید یا هر کدام از روابط موجود در باکس بیست و سه را پشت سر گذاشته‌اید؟). اگر پاسخ شما مثبت است باید اطلاعات مربوط به این اتفاق را در باکس‌های بیست و هفت تا سی و یک وارد کنید. ورود دقیق اطلاعات الزامی است.

 

درخواست ویزای توریستی کانادا

تصویر چهارم فرم درخواست ویزای توریستی کانادا

 

بخش بعدی فرم درخواست آنلاین ویزا توریستی کانادا در مورد زبان شماست. در باکس سی و دو باید زبان مادری خود را انتخاب کنید. در باکس سی و سه هم باید به این پرسش که آیا توانایی برقرای ارتباط با زبان انگلیسی یا فرانسوی را دارید وارد کنید. گیزنه‌های این باکس شامل چهار گزینه است: انگلیسی، فرانسوی، هردو، هیچ‌کدام است. گزینه مناسب با وضعیت خود را انتخاب کنید.(دقت داشته باشید که انتخاب هیچ‌کدام ممکن است باعث رد فرم شما شود). در باکس سی و چهار فرم درخواست آنلاین ویزا توریستی کانادا از شما پرسیده خواهد شد که در کدام زبان بسیار به راحت‌ترین شکل مکالمه می‌کنید؟ گزینه‌های این باکس شامل یکی از دو زبان انگلیسی و فرانسوی است. این باکس تنها در صورتی که هردو را در باکس قبل انتخاب کرده باشید فعال خواهد بود. سؤال بعدی که در فرم درخواست ویزا توریستی کانادا از شما پرسیده خواهد شد آیا تابحال امتحان رسمی و معتبری در جهت اثبات توانایی خود در زبان‌های انگلیسی یا فرانسوی پشت سر گذاشته‌اید؟ در صورت انتخاب پاسخ مثبت الزامی است تا مدارک مربوط به تست‌ها و امتحان‌های زبان خود را به پیوست‌های فرم که قبل‌تر آماده‌کرده‌اید اضافه کنید.

 

ویزای توریستی کانادا

تصویر پنجم فرم درخواست ویزای توریستی کانادا

 

در باکس‌های سی و پنج تا سی و هفت فرم ویزای توریستی کانادا باید اطلاعات مربوط به پاسپورت خود را وارد کنید. در باکس سی و پنج شماره پاسپورت، در باکس سی و شش نام کشور محل دریافت پاسپورت و در دو باکس سی و هفت، تاریخ اخذ پاسپورت و انقضای آن را درج کنید. پس از این باید این پرسش که آیا در این سفر از پاسپورت دولت تایوان استفاده می‌کنید جواب منفی و به سوال بعدی که همین سؤال را در مورد پاسپورت اسرائیلی تکرار می‌کند هم پاسخ منفی بدهید.

 

درخواست آنلاین ویزای توریستی کانادا

تصویر ششم فرم درخواست ویزای توریستی کانادا

 

در این بخش از فرم درخواست ویزا توریستی کانادا باید اطلاعات سجلی خود را وارد فرمایید. پرسش اول در مورد این است که آیا یک مدرک شناسایی ملی دارید؟ با پاسخ مثبت باید شماره شناسنامه، کشور محل اخذ و تاریخ اخذ را قید فرمایید. مجموعه‌ باکس‌های چهل و یک مختص به تبعه‌های کشور آمریکا است و نیازی نیست تا آن‌ها را پر کنید. کافی است فقط در پاسخ به پرسش اول No را انتخاب فرمایید.

 

ویزای توریستی کانادا

تصویر هفتم فرم درخواست ویزای توریستی کانادا

 

 

در این بخش اطلاعات ارتباطی در مجموع باید وارد گردد. اما قابل از وارد کردن حتماً به ترجمه سه بند ابتدای این بخش دقت کنید:

-تمام مکاتبات به آدرسی که شما به عنوان آدرس ایمیل در زیر درج خواهید کرد ارسال می‌شود

-معرفی یک ایمیل خاص به این معنی است که تمام اطلاعات و مدارک از طریق این ایمیل ارسال و دریافت خواهند شد

-اگر شما خواهان تأیید انتقال اطلاعات موجود در درخواست خود به یک نماینده یا شخص دیگر هستید باید، باید این ایمیل را در فرم دیگری ارائه فرمایید

 

در مجموعه باکس‌های چهل و دو باید اطلاعات پستی خود را با دقت بالا وارد فرمایید. در بخش اول باید شماره صندوق پستی، در باکس کناری شماره آپارتمان یا واحد، در باکس کناری نام خیابان و آدرس دقیق، در باکس بعدی نام شهر و در باکس بعدتر نام کشور را قید فرمایید. برای دقت بیشتر باید کد پستی خود را نیز وارد فرمایید. در مرحله بعدی اخذ ویزا توریستی کانادا از شما پرسیده شده که آیا آدرس محل سکونت شما با آدرس پستی یکسان است؟ در صورت تطابق دیگر نیازی به پر کردن باکس‌های بعدی فرم درخواست ویزا توریستی کانادا نیست و در صورت عدم تطابق بسیار مهم است تا آدرس خود را با همان فرمت قبلی و دقت وارد فرمایید. در باکس چهل و سه فرم درخواست ویزا توریستی کانادا باید شماره تلفن خود را وارد کنید. در باکس چهل و پنج هم باید یک شماره دیگر وارد کنید که در صورت مشکل در ارتباط با شماره اول در دسترس باشد. در باکس چهل و هفت وارد کردن شماره فکس و در آخرین باکس این بخش، یعنی چهل و شش وارد کردن ایمیل معتبر با دقت در هجی واژگان بسیار مهم است.

 

ویزای توریستی کانادا

تصویر هشتم فرم درخواست ویزای توریستی کانادا

 

در این بخش از فرم درخواست آنلاین ویزا توریستی کانادا شما باید به تشریح ویزای درخواستی خود بپردازید. در باکس چهل و هفت باید هدف خود از سفر به کانادا به درستی توضیح دهید. جزئیات توضیح باید در حد معقول بوده و هدف منطقی سفر شما را به خوبی بیان کند. گزینه‌های باکس چهل و هفت زیاد هستند اما در این کیس بخصوص باید از بین (Tourism) و (Visit) یکی را انتخاب کنید. البته اگر احساس می‌کنید که اگر این برای توضیح وضعیت شما کفایت نمی‌کند باید حتماً (Other) را انتخاب و در باکس چهل و هشت فرم درخواست ویزا توریستی کانادا به توضیح بپردازید. در باکس چهل و نه و پنجاه باید مدت زمان سفر احتمالی خود را با تعیین تاریخ آغاز و پایان اعلام کنید. در باکس پنجاه و یک باید مقدار اعتبار مالی خود که مورد نیاز برای مدت زمان ماندن در کانادا را اعلام کنید. در باکس بعدی فرم درخواست ویزا توریستی کانادا باید نام فرد یا مکان خاصی که در ابتدا به جهت ملاقات یا بازدید از آن به کانادا می‌روید را بیان کنید. در باکس بعدی هم باید ربط این شخص یا مکان را به خود توضیح دهید. در باکس پنجاه و چهار باید آدرس شخص یا محل را به دقت وارد کنید. چنانچه هدف بازدید شما از کانادا بیش از یک شخص یا مکان است باید در مجموعه باکس پنجاه و پنج فرم درخواست ویزا توریستی کانادا به همان طریق قبلی اطلاعات را وارد کنید در غیر این صورت نیازی به پر کردن این باکس‌ها نیست.

 

در خواست ویزای توریستی کانادا

تصویر نهم فرم درخواست ویزای توریستی کانادا

 

در این بخش فرم آنلاین ویزا توریستی کانادا اطلاعات تحصیلی شما اهمیت دارد. در باکس پنجاه و شش باید اعلام کنید که آیا تحصیلات عالی دارید یا خیر. اگر پاسخ شما مثبت است باید بالاترین درجه تحصیلی که پشت سر گذاشته‌اید را مدنظر قرار داده و مجموعه باکس‌های پنجاه و هفت فرم درخواست ویزا توریستی کانادا را در مورد آن پر کنید. دقت در تکمیل اطلاعات فراموش نشود.

 

ثبت نام آنلاین ویزای توریستی کانادا

تصویر دهم فرم درخواست ویزای توریستی کانادا

 

در این بخش از درخواست ویزا توریستی کانادا ، اطلاعات مربوط به کار شما اهمیت دارند. باید تمام مشاغل و کارهایی که در ده سال اخیر داشته‌اید را مو به مو بدون ایجاد انقطاع زمانی در پایان و آغاز هر کدام وارد کنید. بسیار مهم است تا در باکس‌های پنجاه و هشت تا شصت فرم درخواست ویزا توریستی کانادا به شکل دقیق تاریخ آغاز و پایان، محل کار و عنوان دقیق شغل را وارد کنید.

 

ثبت درخواست ویزای توریستی کانادا آنلاین

تصویر یازدهم فرم درخواست ویزای توریستی کانادا

 

این بخش مربوط به پیشینه شما در مورد اخذ ویزا توریستی کانادا است. در باکس شصت و یک از شما پرسیده شده که  آیا در دو سال گذشته کسی از افراد خانواده شما به بیماری سل یا سایر امراض ریوی مبتلا بوده یا خودتان با شخصی دارای این بیماری ارتباط نزدیک داشته‌اید؟ اگر پاسخ شما به این پرسش مثبت باشد باید در بخش زیرین باکس که فضای کافی هم دارد به تشریح این موضوع بپردازید. پرسش بعدی فرم درخواست ویزا توریستی کانادا این است که آیا بیماری یا ناتوانی جسمانی خاصی دارید که در طول اقامت شما در کانادا نیاز باشد تا تحت مراقبت‌های پزشکی قرار گیرید؟ اگر پاسخ‌تان مثبت باشد باید همچون پرسش قبل، به تشریح موضوع بپردازید. لازم به ذکر است که پاسخ مثبت به این پرسش‌ها زمینه‌ساز بررسی بیشتر و حساسیت بیشتر نسبت به فرم شما خواهد شد.

 

ویزای توریستی کانادا

تصویر دوازدهم فرم درخواست ویزای توریستی کانادا

 

سؤالات این بخش از بخش‌های فرم درخواست ویزا توریستی کانادا مربوط به پیشینه شما در اخذ ویزا توریستی کانادا است. در پرسش اول این سوال مطرح می‌شود که آیا تابحال به شکل غیرقانونی و خارج از چارچوب‌ها در کانادا شاغل بوده‌اید؟ سوال بعد هم این است که آیا تابحال از سوی کانادا یا هر کشور دیگری، درخواست اقامت یا ویزا شما رد شده است؟ و سوال بعدی در این مورد است که آیا شما اخیراً برای حضور در کانادا پذیرش شده‌اید؟ در صورت پاسخ مثبت به هر کدام از پرسش‌ها باید اطلاعات تکمیلی و توضیحات اضافی را در انتهای این باکس از باکس‌های فرم درخواست ویزا توریستی کانادا ، با دقت درج کنید.

 

 

ویزرای توریستی کانادا

تصویر سیزدهم فرم درخواست ویزای توریستی کانادا

 

در این باکس سوابق جنایی شما در مورد اخذ ویزا توریستی کانادا بررسی خواهد شد. سوال این است که آیا تابحال در مورد هر جرمی در هر کشوری مورد اتهام، محکومیت یا دستگیری قرار گرفته‌اید؟ بدیهی است که با پاسخ مثبت به این بخش باید توضیحات کاملی در مورد چند و چون موضوع در انتهای باکس درج فرمایید. پاسخ مثبت به این بخش بشدت حساسیت‌زا بوده تا جایی که می‌تواند به منزله رد درخواست شما برای ویزا توریستی کانادا باشد.

 

ثبت نام ویزای توریستی کانادا

تصویر چهاردهم فرم درخواست ویزای توریستی کانادا

 

در باکس شصت و چهار فرم آنلاین درخواست ویزا توریستی کانادا در مورد خدمت نظامی شما در هر کدام از ارتش‌های جهان، پلیس یا دستگاه‌های اطلاعاتی سوال مطرح می‌شود. اگر پاسخ شما مثبت باشد باید بازهم در این باکس به شکل کامل توضیحات را درج فرمایید. دقت داشته باشید در صورت خدمت سربازی در ایران پس از درج و توضیح کامل این مسئله که این نوع خدمت در ایران اجباری است باید مدارک لازم را پیوست فرمایید.

 

ویزای توریستی کانادا

تصویر پانزدهم فرم درخواست ویزای توریستی کانادا

 

در باکس شصت و پنج فرم درخواست ویزا توریستی کانادا این سوال مطرح شده است:(آیا تابحال عضو یک حزب، گروه، سازمان یا دسته سیاسی و مذهبی که برای رسیدن به اهداف خود، اعمال خشونت کند بوده‌اید؟ یا مشارکت داشته‌اید؟ که پاسخ شما قطعاً منفی خواهد بود. در باکس شصت و شش این پرسش مطرح می‌شود که آیا تابحال شاهد بزهکاری زندانیان یا شهروندان در دست برد به اماکن مذهبی بوده‌اید؟ که پاسخ این پرسش نیز از قبل مشخص است. در صفحه پایانی فرم درخواست ویزا توریستی کانادا هم باید در محل مشخص شده امضا بزنید و تاریخ امضا را به درستی درج کنید تا فرم ویزا توریستی کانادا شما به کلی رسمیت پیدا کند.

 

 

ادامه این مطلب را در قسمت دوم آموزش مراحل ثبت نام آنلاین ویزا توریستی کانادا مطالعه فرمایید.

 

سوپرایزهای ما برای شما که تا انتها این مطلب آموزشی رایگان رو خوندین اینه که، می تونید از صفحه

آموزش ثبت درخواست ویزا تحصیلی کانادا بهره ببرید.

آموزش نحوه کاریابی در سایتهای رایگان رو مطالعه کنید.

آموزش ثبت نام در آزمون تافل رو ببینید و یاد بگیرید.

آموزش ثبت نام در آزمون دولینگو رو یاد بگیرید و در شرایط کرونا ازش استفاده کنید.

آموزش ثبت نام در سیستم آریما کبک رو ببینید و اگر شرایطش رو دارید، از طریق کبک به کانادا مهاجرت کنید.

اگر به دنبال پیدا کردن یک فرصت شغلی واقعی در کانادا هستید؛ آموزش نحوه کاریابی در استانهای کانادا رو مطالعه کنید.

 

 

مهیار حلاج پور - ویزا 724

من، مهیار حلاج پور (Mahyar Hallajpour)

عضو رسمی شورای قانون‌گذاری امور مهاجرت کانادا، مشاور رسمی مهاجرت کانادا ICCRC/RCIC ، یا اصطلاحا وکیل مهاجرت، به شماره پروانه R520250 هستم.

زندگی من صرف این می شود که اطمینان حاصل کنم، ممتازترین خدمات تخصصی حقوق مهاجرت کانادا را دریافت می کنید.

ما در طول سالیان فعالیتمان، بانی توسعه بیش از یکصد شرکت در کانادا بوده ایم و امروز تمام این خدمات در غالب  شرکت سرمایه گذاری و توسعه استارتاپ و بیزینس i3 Capital ارائه می شود. در این شرکت گام به گام در خدمت اهداف کارآفرینانی هستیم که میخواهند بیزینس موفقی در کانادا داشته باشند و از راههای برنامه های تجاری سرمایه گذاری در کانادا ، ویزای استارت آپ و خرید بیزینس در کانادا به کانادا مهاجرت کنند.

همچنین در کنار همکارانم در کاریابی مهیار، برای تحقق برنامه های کاریابی بین المللی موکلین پارسی زبان می کوشیم.

ویزا 724 (VISA724.com) و شرکت مهاجرتی کاناداپاس، با مدیرعاملی و نظارت مستقیم اینجانب، اداره می شود.

مجموعه شرکتهای ما، دارای مجوزهای ذیل است:

  • شرکت مهاجرتی کاناداپاس،  با مجوز رسمی اداره مهاجرت کانادا به شماره ثبت: 002782433
  • شرکت توسعه بیزینس و شتاب دهنده i3 Capital ، با مجوز رسمی از دولت فدرال کانادا: به شماره ثبت 003223957
  • شرکت کاریابی بین المللی مهیار،  با مجوز وزارت کار ایران: به شماره ثبت 103621 

دریافت اطلاعات تماس و اطمینان از مجوز های ما، با مراجعه به صفحه > درباره شرکت مهاجرتی ما

 

مطالب مندرج در وب سایت حاضر به منظور اطلاع رسانی و افزایش دانش مخاطبین عزیز وبسایت حاضر و سایر شبکه های اجتماعی است. اگر چه اخبار و مطالب منتشره با نهایت دقت نویسنده مکتوب گردیده،ولی همچنان می تواند دستخوش تغییرات مرور زمان بوده و یا عاری از اشتباه انسانی نباشند.
بدیهی است برداشت و مشورت‌های حقوقی نهایی صرفا در چارچوب موضوع مورد مشاوره با شخص مشاور رسمی مجموعه جناب حلاج پور ممکن بوده و توصیه می‌شود.
مدیریت و همکاران مجموعه حقوقی کانادپاس و کاریابی بین‌المللی مهیار مسوولیتی در خصوص اقدامات خواننده با استناد به مطالب مندرج در وب سایت حاضر و سایر شبکه های اجتماعی نداشته و مسوولیت مجموعه صرفا محدود به چارچوب قرارداد منعقده با موکلین مجموعه باقی خواهد ماند.

 

سوالات متداول


آیا وجود وکیل مهاجرت برای درخواست ویزای توریستی کانادا اجباریست؟

وجود مشاور یا وکیل مهاجرت کانادا برای درخواست ویزای کانادا اجباری نیست، اما تجریه یک وکیل خبره باعث ارئه یک پرونده با کیفیت شده و شانس دریافت ویزا را افزایش می دهد

عوامل موثر در شانس ویزای توریستی کانادا چیست؟

1. ارائه هر گونه مدرک جعلی می‌تواند موجب 5 سال تحریم هرگونه درخواست ویزای کانادا شود (فریب شرکتهای کلاهبردار که می‌گوید اداره مهاجرت استعلام نمی‌گیرد را نخورید)

2. ارائه درست مدارک مالی با توجه به شغلی که دارید

3. ارائه آیتینری سفر دقیق

4. دعوتنامه دلیل سفر شما را مشخص می‌کند (فریب شرکتهایی که وعده فروش دعوتنامه می‌دهند را نخورید، این گونه دعوتنامه های فروشی فقط دلیل سفر شما را توضیح می دهد، تاثیری در افزایش شانس ویزا ندارد)

5. تاریخچه سفر قوی (مثلا سفرهای اروپایی یا همان شنگن)

و...


مشاوره رایگان/پرسش و پاسخ


همراهان گرامی، در این قسمت میتوانید سوالات خود را مطرح نمایید. در اولین فرصت پاسخگوی شما خواهیم بود.(نمایش عمومی)


مجید :

با سلام بنده شخصی متاهل و دارای مدرک مهندسی مکانیک از دانشگاه امیر کبیر بوده . با شرایط گفته شده اینجانب خواستار مهاجرت به کانادا هستم . می خواهم بدانم از کدام روشی از مجموعه روش های گرفتن ویزای کانادا می توانم اقدام کنم ؟

فقط اینکه دانشجوی یک دانشگاه خاص باشید نمی شود برنامه مهاجرتی پیشنهاد داد. به اطلاعات زیادی درباره شما نیاز داریم. می توانید به صفحه فرمهای ارزایابی رایگان مراجعه بفرمایید.

قاسمی :

درود بنده توسط آژانس مسافرتی و کارگزار در مرداد 95 درخواست ویزای توریستی کردم و آژانس ادعا میکند که جواب ما نیامده آیا می توانم دوباره اقدام کنم تجربه شما در مورد جواب ویزا ی ما چیست بنظر شما آژانس که با ما قرارداد بسته ما با صادق بوده و دروغ نگفته لطفاً راهنمایی کنید .

 می توانید توسط یک وکیل یا مشاور رسمی درخواست اطلاعات پرونده را از اداره مهاجرت کانادا داشته باشید

pouya heidarpour :

سلام من کارشناسی رشته برق هستم، اما در ادامه فارق التحصیلی از دانشگاه به دلیل علاقه زیاد به طراحی سایت وارد زمینه IT و فناوری اطلاعات شدم و مدرک طراحی سایت از مجتمع فنی تهران گرفتم و همینطور در آکادمی همیار هم آموزش طراحی سایت و گرافیک دیدم و در حال حاضر در این زمینه فعالیت میکنم و همینطور علاقه دارم برای کار در این زمینه و پیشرفت مهاجرت کنم. ضمن اینکه علاقه زیادی به زبان انگلیسی دارم و آشنایی زیاد دارم با این زبان و در حد متوسط میتونم صحبت کنم و کاملا درک میکنم. میخواستم بدونم بهترین راه برای مهاجرت من به کانادا چه راهی هستش و چقدر باید هزینه کنم؟

مواردی که عنوان کرده اید برای انتخاب درست راه مهاجرت کافی نیست. می توانید جهت بررسی شرایط به صفحه فرمهای ارزیابی رایگان مراجعه نمایید

محمد مهدی ابطحی :

من یک افغان هستم فعلأ در ولایت غزنی افغانستان زندگی می کنم تمکن مالی یک سفر سیاحتی به کانادا دارم شغلی آزاد دارم،ساختمان سازی ودوکانداری (مغازه دار)دارم میخواهم ویزای توریستی کانادا را بگیرم رهنمایی نماید متشکرم

به صفحه فرمهای ارزیابی رایگان مراجعه کنید و فرم ارزیابی توریستی را تکمیل نمایید یا با دفاتر ما در تماس باشید راهنمایی تون می کنند

مشاوره اخذ ویزا اقامت و مهاجرت به کانادا - ویزا 724

ارتباط با ما

آدرس و راههای ارتباطی :

- ویزا 724

- شرکت مهاجرتی کاناداپاس

- کاریابی بین المللی مهیار

- شرکت توسعه استارتاپ و سرمایه گذاری i3capital

- دارای مجوزرسمی از وزارت کار و رفاه اجتماعی ایران با شماره ثبت: 103621 

- دارای مجوز رسمی اداره مهاجرت کانادا: ICCRC R520250

با مدیریت مهیار حلاج پور، مشاور و وکیل قانونی RCIC/ICCRC به شماره پروانه R520250

 

دفتر مرکزی (کانادا - تورنتو):

 No.25 Shepard Ave W Suite 300 North York ON M2N 6S6 (مراجعه با رزرو وقت قبلی)

0014168905972 (پاسخ‌گویی: دوشنبه تا شنبه 18:00 الی 02:00 بوقت تهران)

دفتر ایران: 

02122927033 (پاسخ‌گویی: شنبه تا چهارشنبه 10:00 الی 17:00 بوقت تهران) - (پنجشنبه: 10 الی 14:00)

تهران - بزرگراه مدرس شمال، خیابان دستگردی شرقی(ظفر)، جنب بیمارستان علی اصغر، پلاک 199 طبقه سوم، واحد 301 (مراجعه با رزرو وقت قبلی)

واتساپ دفتر ایران:

09124644197 (پاسخ‌گویی: 10:00 الی 18:00 بوقت تهران)

واتساپ کانادا:

14168905972+ (پاسخگویی به پیامهای متنی در واتساپ)

* برای مطالعه روش های اصلی مهاجرت به کانادا، به صفحه مهاجرت کانادا مراجعه بفرمایید.

ایمیل : info[at]visa724.com

ویزا 724

تمامی حقوق این سایت مربوط به ویزا 724 می باشد.