ویزا 724
رزرو وقت مشاوره

آموزش مراحل ثبت نام آنلاین ویزای توریستی کانادا


آخرین بروز رسانی : ۹۹/۰۱/۲۰

 

 

 آموزش رایگان و تصویری ثبت درخواست ویزای توریستی کانادا

 

اگر به دنبال این هستید که، با کمترین خطای ممکن، خودتان درخواست کننده ویزای کانادا باشید -

اگر ترس این را دارید که با مراجعه به مراکز غیر مجاز از مدارک شما برای درخواست ویزا سو استفاده شود -

اگر از بی تجربی برخی شرکت ها در درخواست ویزا متضرر شده اید -

اگر می خواهید به صورت کامل مراحل درخواست آنلاین ویزای کانادا را یاد بگیرید -

حتما مراحل گام به گام این مقاله را مطالعه فرمایید ( این مقاله به صورت رایگان، توسط تیم حرفه ای ویزا724 در اختیار شما قرار گذاشته شده است، که سالها تجربه در پس آن پنهان است).

 

همکاران محترم، کپی مطالب آموزشی این سازمان، مجاز است، راحت باشید...

 

 تبعات مشورت با افراد غیرقانونی و ناآگاه در حیطه مهاجرت کانادا، از زبان وکیل رسمی مهاجرت، آقای مهیار حلاج پور

برای مشاهده قسمتهای بعدی، صفحه > اینستاگرام ما را دنبال کنید

 

 

توضیحاتی در خصوص کلاهبرداری دعوتنامه های ویزای توریستی

برای مشاهده قسمتهای بعدی، صفحه > اینستاگرام ما را دنبال کنید

 

مراحل ثبت نام آنلاین ویزای توریستی کانادا

ویزا، نوعی اجازه ورود به یک کشور جهت اقامت موقت است که با اهداف مختلفی اخذ خواهد شد. ویزای توریستی کانادا هم از طرف دولت کانادا به اشخاصی که خواهان بازدید از این کشور باشند اعطا خواهد شد. این نوع ویزا در واقع به هدف سکونت در یک کشور خاص به کسی داده نخواهد شد. مثلاً برای انجام سفر و گردش، سر زدن به اقوام یا قرارهای کاری و تجاری شما می‌توانید از این اقامت موقت استفاده کنید. اصطلاحاً نام این نوع اقامت ویزای توریستی است اما این به آن معنی نیست که تنها برای مسافرت کاربرد دارد.

 

ویزای توریستی کانادا از طرف سفارت‌های این کشور در کشورهای مختلف به تمام افرادی که خواهان مسافرت به کشور کانادا باشند اعطا خواهد شد. البته کار به همین سادگی نیست و به طی کردن مراحل خاصی نیاز دارد. در حالت معمول پیش از هربار سفر کردن به کشور کانادا نیاز دارید تا ویزای توریستی کانادا را دریافت کنید. 

 

ویزای توریستی کانادا نوع مولتی (Multiple)؛ راه حلی ساده برای نیازهای بلند مدت

تفاوت مهمی که ویزای توریستی مولتی با ویزای توریستی معمولی یا همان سینگل دارد این است که شما برای هر بار ورود به کانادا نیازمند اخذ مجدد ویزا نیستید. در اصل این ویزا تا زمانی که پاسپورت شما اعتبار داشته باشد(پاسپورت ایرانی پنج سال) نیازی به اخذ مجدد ندارد. اما دقت داشته باشید این بدان معنی نیست که می‌توانید پنج سال مداوم در کشور کانادا اقامت داشته باشید، با این ویزای توریستی شما حداکثر شش ماه امکان اقامت دارید، پس از این مدت حتماً باید از مرزهای کانادا خارج شوید و سپس مجدداً به کانادا بازگردید. مهم نیست مدت زمان خروج شما از کانادا چقدر باشد، حتی اگر برای چند ساعت کافی است. البته ممکن از در زمان بازگشت با مشکل مواجه شوید، که افسر فرودگاه از شما بپرسد که چطور شده بیزینس خودتان را ترک کرده اید؟ که تمام این مدت در کانادا بوده اید؟ پس باید برای هر بار ورود علت مشخصی داشته باشید. 

 

مدارک مورد نیاز برای اخذ ویزای توریستی کانادا (مولتی)

برای اخذ ویزای توریستی کانادا به مدارک مختلفی نیاز دارید که هدف از ارائه آن‌ها اثبات برخی نکات به دولت کاناداست. در ابتدا شما نیاز است تا هویت خود را به این کشور اثبات کنید. در مراحل بعدی باید توانایی مالی خود در طول اقامت در این کشور و امکان بازگشت مجدد را اثبات کنید. اثبات این موارد نیازمند ارائه مدارکی است که در زیر نام برده خواهند شد:

- اصل پاسپورت با سلامت کامل و وجود حداقل دو صفحه‌ی خالی ویزا. در صورت وجود پاسپورت‌های قدیمی‌تر ارائه تمام آن‌ها الزامی خواهد بود.

- دو عکس پرسنلی در سایز 35 در 45 میلی‌متر، حاشیه و پس زمینه سفید، تمام‌رخ به شکلی که صورت هشتاد درصد از عکس را پوشش دهد(عکس باید در فرمت عکس پاسپورت باشد). الزامی است تا حداکثر بیش از سه ماه قدیمی نباشد. به علاوه نباید در ویزاهای قبلی ارائه شده باشد

- نامه‌‌ی معتبر از طرف کارفرمای فعلی جهت اثبات اشتغال شما. الزامی است تا در این نامه تمام جزئیات مربوط به شغل شما درج شود. مدارک مورد نیاز در این بخش بسته به شغل متقاضی متفاوت است.

 

برای مهندسان:

- پروانه نظام مهندسی (جواز کسب هم قابل قبول است)

- کارت نظام مهندسی

 - سوابق بیمه

 - قرارداد کاری

برای پزشکان:

- پروانه دائم پزشکی

- کارت نظام پزشکی

- حکم کارگزینی

 

برای وکلا:

- پروانه وکالت

- دفترچه وکالت

 

برای کارمندان:

- فیش حقوقی سه ماه اخیر

- گواهی اشتغال معتبر

- سوابق بیمه

- قرارداد کاری

 

برای کارفرمایان:

- اظهارنامه معتبر ثبت شرکت

- اساسنامه شرکت

- صورت مالی گردش حساب شرکت در شش ماه اخیر

- آخرین حکم مالیاتی به همراه مدارک اثبات پرداخت

 

وجود اظهارنامه مالی معتبر از سوی بانک، ممهور به معاونت امور بین‌الملل بانک. وجود صورت حساب گردش مالی شش ماهه گذشته به پیوست این اظهارنامه الزامی است. به علاوه در صورت داشتن سپرده بلندمدت یا سایر سرمایه‌گذاری‌ها و تضمین‌های بانکی، اراده آن‌ها نیز الزامی خواهد بود.

- اسناد مربوط به مالکیت

- ارائه بلیط هواپیمایی رفت و برگشت به کشور کانادا

- ارائه مدارک معتبر رزرو هتل یا سایر مراکز اقامتی معتبر

 

در صورتی که قصد اخذ ویزای توریستی کانادا برای خانواده خود داشته باشید مدارک دیگر اعضای خانواده هم علاوه بر مدارک اعلام شده نیاز است.

بدیهی است که تمام مدارک اعلام شده باید به زبان انگلیسی نگارش شوند. در صورت وجود اصل مدرک به زبان فارسی ارائه ترجمه معتبر آن‌ها اجباری است. باید تمام این مدارک با کیفیت بالا اسکن و به فایل کامپیوتری تبدیل شوند. (دارای حداکثر 4 مگابایت) 

 

گام به گام برای ارائه درخواست آنلاین ویزای کانادا

برای اغاز مراحل ثبت نام ویزای کانادا ابتدا لازم است تا فرم مناسب را دانلود کنید. در این فرم مهم است تا اطلاعات مربوط به خود را به درستی با انتخاب آپشن‌های مختلف ارائه کنید. بسیار مهم است تا بتوانید هدف خود از اخذ ویزای توریستی کانادا را کامل بیان کنید. تجربه نشان داده که بهتر است هیچ جای فرم را خالی یا بدون پاسخ مناسب رها نکنید. این می‌تواند در پذیرش فرم شما اهمیت بالایی داشته باشد. پس از تکمیل درست فرم درخواست تمام مدارک را ضمیمه کنید. پس از مطالعه برگه مربوط به سیاست‌های حریم شخصی باید رضایت‌نامه خود برای موافقت با ادامه روند اخذ ویزای توریستی کانادا اعلام کنید. در رضایت‌نامه شما موافقت خود را با گرفتن تست‌های بیومتریک از طرف مراکز بررسی اعلام خواهید کرد. تست‌های بیومتریک شامل گرفتن اثر انگشت الکترونیکی و در برخی موارد عکس‌برداری از مردمک چشم می‌شود. حال شما تمام مدارک و مراحل درخواست را تکمیل کرده و کافی است تا به نزدیک‌ترین (CVAC) تحویل دهید. این مراکز که مراکز دریافت مدارک ویزای کانادا هستند و در واقع صادر کننده ویزا نیستند. با توجه به این دوری مراکز cvac و وجود دو روش برای درخواست ویزای توریستی کانادا که یکی بر روی کاغذ است و دیگری روش آنلاین، استفاده از روش آنلاین بسیار منطقی‌تر است، البته بهتر از با وکیل خود مشورت کنید. در روش آنلاین، طبق اعلام دولت کانادا ممکن است سرعت بررسی سریع‌تر باشد و سایر امور مثل تکمیل سایر مدارک آسان خواهد بود. این که انجام این کار به روش آنلاین برای شما ممکن است یا نه بستگی به دولت کانادا دارد. چنانچه در فرآیندهای کسب ویزای توریستی کانادا نیازی به ارائه اطلاعات بیومتریک پیش از مراحل ابتدایی باشد، درخواست آنلاین ممکن نیست. دقت داشته باشید که در کیس‌های خاص ممکن است که مسئول و به اصطلاح افسر اقامت، از شما مدارک بیشتری جهت موافقت با درخواست ویزای توریستی کانادا شما بخواهد. باید آمادگی داشته باشید تا تمام مدارک رسمی مربوط به اطلاعات و جزئیات شخصی خود را ارائه دهید. باید به یاد داشته باشید که کنسول کاملاً آزاد است تا به هر نحوی با درخواست شما مخالفت کنید. عوامل زیادی در متقاعد کردن کنسول مؤثر هستند.

 

هزینه‌های اخذ اقامت توریستی کانادا

هزینه تمام‌شده برای گرفتن خود ویزای توریستی کانادا طبق اعلام مراجع رسمی کانادا، صد دلار کاناداست که به صورت آنلاین پرداخت میکنید. شما به ازای هر نفر باید این مبلغ را پرداخت کنید. البته سقف این مبلغ برای خانواده‌ها 170 دلار است. این هزینه برای فرم است. برای انجام آزمایشات بیومتریک هم باید به ازای هر نفر هشتاد و پنج دلار کانادا بپردازید.

 

راهنمای تصویری تکمیل فرم درخواست ویزای توریستی کانادا

در ادامه به صورت مرحله به مرحله، پر کردن فرم تقاضای ویزای توریستی کانادا توضیح داده خواهد شد. بدیهی است که برای درک مناسب مراحل توضیح داده شده باید به شماره‌های مورد اشاره در تصاویر دقت فرمایید.

 

 ویزای توریستی کانادا

تصویر اول فرم درخواست ویزای توریستی کانادا

 

بالاترین بخش‌هایی که در صفحه اول درخواست ویزای توریستی کانادا خواهید دید در تصویر بالا به نمایش درآمده‌اند. اگر این اولین بار است که به نامه‌نگاری جهت اخذ مدارک دولتی از کشور کانادا می‌پردازید، در بخش یک نیازی نیست عددی وارد کنید. این بخش مختص به افرادی است که در نامه‌نگاری‌های قبلی برای امور مهاجرتی یک کد منحصر بفرد UCI دریافت کرده باشند. در باکس دو فرم درخواست ویزای توریستی کانادا نیاز است تا تعیین کنید که در تکمیل فرم از چه زبانی استفاده می‌کنید. زبان‌های در در دسترس انگلیسی و فرانسوی هستند. انگلیسی قاعدتاً انتخاب بهتری است. در بخش سه باید تعیین کنید که شما خواهان چه نوع ویزایی هستید. چون در این بخش در حال توضیح مراحل مربوط به ویزای توریستی کانادا هستیم بدیهی است که باید گزینه‌ی (Visitor Visa) را انتخاب کنید. در باکس چهار فرم درخواست ویزای توریستی کانادا باید نام خانوادگی خود را دقیق با تمام جزئیات وارد کنید. در باکس پنج هم باید همین کار را در مورد نام خود تکرار کنید. دقت داشته باشید که املای دقیق اسامی مهم است. در باکس‌های شش و هفت فرم درخواست ویزای توریستی کانادا ابتدا یک پرسش مطرح شده‌ است. آیا تابحال از اسامی دیگری استفاده کرده‌اید(گذشته یا حال)؟ اگر پاسخ شما مثبت است باید در این دو باکس اطلاعات مربوط آن نام و نام خانوادگی استفاده شده را با دقت وارد بفرمایید. اما در صورت انتخاب پاسخ (No) این بخش غیر فعال خواهد شد. در باکس هشت نیز باید جنسیت خود را تعیین کنید. برای این کار چند انتخاب دارید که در بین آن‌ها باید گزینه مدنظر خود را انتخاب کنید. در باکس نه باید تاریخ دقیق تولد خود در تقویم میلادی را وارد کنید. دقت داشته باشید که ورود دقیق اطلاعات، بدون خطا، الزامی است. البته باید گفت که در تمام آموزش ثبت درخواست ویزای کانادا رعایت دقت بالا برای پذیرش اهمیت فراوانی دارد. در باکس ده شهر محل تولد خود را تعیین  و در باکس بعدی یعنی یازده کشور یا ناحیه مستقلی که شهر محل تولدتان در آن قرار دارد، یعنی ایران را تعیین خواهید کرد.

 

مراحل ثبت درخواست ویزای توریستی کانادا

تصویر دوم فرم درخواست ویزای توریستی کانادا

 

در این بخش از مراحل درخواست آنلاین ویزای توریستی کانادا ، باید وارد کردن اطلاعات محل سکونت را آغاز کنید. در باکس دوازده کشور محل سکونت و در باکس سیزده وضعیت اسکان خود را مشخص کنید. در بین وضعیت‌های ارائه شده در این بخش اگر ساکن ایران هستید باید (Citizen) یا همان شهروند را انتخاب کنید. باکس چهارده برای ارائه توضیحات بیشتر است. چنان چه غیر از شهروندی یا آپشن‌های دیگر بخش وضعیت(باکس سیزده) دارای توضیحات دیگری نسبت به وضعیت خود هستید باید از این باکس برای توضیح استفاده کنید. مجموعه دو باکسِ پانزده هم مربوط به تعیین تاریخ شهروندی شما در محل اعلام شده(ایران) است. از تاریخ دقیق شمسی برای پر کردن این دو باکس استفاده کنید. در ادامه فرم درخواست ویزای توریستی کانادا ، یک پرسش مطرح خواهد شد:(آیا در طول پنج سال گذشته در کشور یا نوحای دیگری غیر از کشور فعلی برای بیش از شش ماه، با هر عنوانی) سکونت داشته‌اید؟ سپس دو گزینه در اختیار دارید. بله و خیر. در صورت انتخاب بله باید اطلاعات مربوط به این مسئله را در باکس‌های شانزده، هفده و هجده وارد فرمایید. سؤال بعدی این بخش این است:(آیا محلی که از آن برای (اپلای) ویزای توریستی کانادا استفاده می‌کنید با محل سکونت شما همانند است؟) باید در این قسمت ایران را انتخاب کنید چون اگر ساکن ایران باشید هیچ مرکز اخذ اقامت کانادایی در ایران نیست. پس از انتخاب گزینه‌ی (iran) در باکس نوزده باید وضعیت اقامت خود در کشور ایران را در باکس بیست انتخاب کنید. پس از انتخاب گزینه مناسب اگر توضیحات اضافی نیاز باشد پس از انتخاب گزینه (Other) می‌توانید در باکس بیست و یک فرم درخواست ویزای توریستی کانادا توضیحات را درج کنید. در مجموعه دو باکس بیست و دو هم باید تاریخ‌های مربوط را وارد فرمایید. در باکس بیست و سه باید وضعیت تأهل خود را تعیین کنید. آپشن‌های این بخش به همراه ترجمه به شرح ذیل است:

 

- Annulled Marriage به معنی ازدواج ناموفق (ملغی و غلط از نظر قانونی)

- Common-Law به معنی ازدواج عرفی (بدون طی مراحل قانونی)

- Divorced به معنی مطلقه

- Legally Separated به معنی جدایی قانونی از هم (در عین ملغی نشدن ازدواج)

- Married به معنی ازدواج

- Single به معنی مجرد

- Unknown به معنی نامشخص

- Widowed به معنی بیوه

 

اگر در شرایط عادی ازدواج با همسرتان قرار دارید باید آپشن Married را در این باکس انتخاب کنید. سایر شرایط هم بسته به ترجمه بیان شده قابل تطبیق و انتخاب هستند. پس از این باید در باکس بیست و چهار، تاریخ دقیق آغاز ازدواج را درج کنید. در باکس بیست و پنج فرم درخواست ویزای توریستی کانادا ، نام خانوادگی همسر و در باکس بیست و شش باید نام او را وارد کنید. اگر در باکس بیست و سه گزینه مجرد را انتخاب کرده باشید این بخش‌ها به صورت اتوماتیک غیرفعال خواهند شد.

 

ویزای توریستی کانادا

تصویر سوم فرم درخواست ویزای توریستی کانادا

 

در ادامه روند آنلاین ویزای توریستی کانادا باید به پرسش بالا پاسخ دهید. متن این پرسش این است که(آیا تا بحال در گذشته ازدواج کرده‌اید یا هر کدام از روابط موجود در باکس بیست و سه را پشت سر گذاشته‌اید؟). اگر پاسخ شما مثبت است باید اطلاعات مربوط به این اتفاق را در باکس‌های بیست و هفت تا سی و یک وارد کنید. ورود دقیق اطلاعات الزامی است.

 

درخواست ویزای توریستی کانادا

تصویر چهارم فرم درخواست ویزای توریستی کانادا

 

بخش بعدی فرم درخواست آنلاین ویزای توریستی کانادا در مورد زبان شماست. در باکس سی و دو باید زبان مادری خود را انتخاب کنید. در باکس سی و سه هم باید به این پرسش که آیا توانایی برقرای ارتباط با زبان انگلیسی یا فرانسوی را دارید وارد کنید. گیزنه‌های این باکس شامل چهار گزینه است: انگلیسی، فرانسوی، هردو، هیچ‌کدام است. گزینه مناسب با وضعیت خود را انتخاب کنید.(دقت داشته باشید که انتخاب هیچ‌کدام ممکن است باعث رد فرم شما شود). در باکس سی و چهار فرم درخواست آنلاین ویزای توریستی کانادا از شما پرسیده خواهد شد که در کدام زبان بسیار به راحت‌ترین شکل مکالمه می‌کنید؟ گزینه‌های این باکس شامل یکی از دو زبان انگلیسی و فرانسوی است. این باکس تنها در صورتی که هردو را در باکس قبل انتخاب کرده باشید فعال خواهد بود. سؤال بعدی که در فرم درخواست ویزای توریستی کانادا از شما پرسیده خواهد شد آیا تابحال امتحان رسمی و معتبری در جهت اثبات توانایی خود در زبان‌های انگلیسی یا فرانسوی پشت سر گذاشته‌اید؟ در صورت انتخاب پاسخ مثبت الزامی است تا مدارک مربوط به تست‌ها و امتحان‌های زبان خود را به پیوست‌های فرم که قبل‌تر آماده‌کرده‌اید اضافه کنید.

 

ویزای توریستی کانادا

تصویر پنجم فرم درخواست ویزای توریستی کانادا

 

در باکس‌های سی و پنج تا سی و هفت فرم ویزای توریستی کانادا باید اطلاعات مربوط به پاسپورت خود را وارد کنید. در باکس سی و پنج شماره پاسپورت، در باکس سی و شش نام کشور محل دریافت پاسپورت و در دو باکس سی و هفت، تاریخ اخذ پاسپورت و انقضای آن را درج کنید. پس از این باید این پرسش که آیا در این سفر از پاسپورت دولت تایوان استفاده می‌کنید جواب منفی و به سوال بعدی که همین سؤال را در مورد پاسپورت اسرائیلی تکرار می‌کند هم پاسخ منفی بدهید.

 

درخواست آنلاین <a class=

تصویر ششم فرم درخواست ویزای توریستی کانادا

 

در این بخش از فرم درخواست ویزای توریستی کانادا باید اطلاعات سجلی خود را وارد فرمایید. پرسش اول در مورد این است که آیا یک مدرک شناسایی ملی دارید؟ با پاسخ مثبت باید شماره شناسنامه، کشور محل اخذ و تاریخ اخذ را قید فرمایید. مجموعه‌ باکس‌های چهل و یک مختص به تبعه‌های کشور آمریکا است و نیازی نیست تا آن‌ها را پر کنید. کافی است فقط در پاسخ به پرسش اول No را انتخاب فرمایید.

 

ویزای توریستی کانادا

تصویر هفتم فرم درخواست ویزای توریستی کانادا

 

 

در این بخش اطلاعات ارتباطی در مجموع باید وارد گردد. اما قابل از وارد کردن حتماً به ترجمه سه بند ابتدای این بخش دقت کنید:

-تمام مکاتبات به آدرسی که شما به عنوان آدرس ایمیل در زیر درج خواهید کرد ارسال می‌شود

-معرفی یک ایمیل خاص به این معنی است که تمام اطلاعات و مدارک از طریق این ایمیل ارسال و دریافت خواهند شد

-اگر شما خواهان تأیید انتقال اطلاعات موجود در درخواست خود به یک نماینده یا شخص دیگر هستید باید، باید این ایمیل را در فرم دیگری ارائه فرمایید

 

در مجموعه باکس‌های چهل و دو باید اطلاعات پستی خود را با دقت بالا وارد فرمایید. در بخش اول باید شماره صندوق پستی، در باکس کناری شماره آپارتمان یا واحد، در باکس کناری نام خیابان و آدرس دقیق، در باکس بعدی نام شهر و در باکس بعدتر نام کشور را قید فرمایید. برای دقت بیشتر باید کد پستی خود را نیز وارد فرمایید. در مرحله بعدی اخذ ویزای توریستی کانادا از شما پرسیده شده که آیا آدرس محل سکونت شما با آدرس پستی یکسان است؟ در صورت تطابق دیگر نیازی به پر کردن باکس‌های بعدی فرم درخواست ویزای توریستی کانادا نیست و در صورت عدم تطابق بسیار مهم است تا آدرس خود را با همان فرمت قبلی و دقت وارد فرمایید. در باکس چهل و سه فرم درخواست ویزای توریستی کانادا باید شماره تلفن خود را وارد کنید. در باکس چهل و پنج هم باید یک شماره دیگر وارد کنید که در صورت مشکل در ارتباط با شماره اول در دسترس باشد. در باکس چهل و هفت وارد کردن شماره فکس و در آخرین باکس این بخش، یعنی چهل و شش وارد کردن ایمیل معتبر با دقت در هجی واژگان بسیار مهم است.

 

ویزای توریستی کانادا

تصویر هشتم فرم درخواست ویزای توریستی کانادا

 

در این بخش از فرم درخواست آنلاین ویزای توریستی کانادا شما باید به تشریح ویزای درخواستی خود بپردازید. در باکس چهل و هفت باید هدف خود از سفر به کانادا به درستی توضیح دهید. جزئیات توضیح باید در حد معقول بوده و هدف منطقی سفر شما را به خوبی بیان کند. گزینه‌های باکس چهل و هفت زیاد هستند اما در این کیس بخصوص باید از بین (Tourism) و (Visit) یکی را انتخاب کنید. البته اگر احساس می‌کنید که اگر این برای توضیح وضعیت شما کفایت نمی‌کند باید حتماً (Other) را انتخاب و در باکس چهل و هشت فرم درخواست ویزای توریستی کانادا به توضیح بپردازید. در باکس چهل و نه و پنجاه باید مدت زمان سفر احتمالی خود را با تعیین تاریخ آغاز و پایان اعلام کنید. در باکس پنجاه و یک باید مقدار اعتبار مالی خود که مورد نیاز برای مدت زمان ماندن در کانادا را اعلام کنید. در باکس بعدی فرم درخواست ویزای توریستی کانادا باید نام فرد یا مکان خاصی که در ابتدا به جهت ملاقات یا بازدید از آن به کانادا می‌روید را بیان کنید. در باکس بعدی هم باید ربط این شخص یا مکان را به خود توضیح دهید. در باکس پنجاه و چهار باید آدرس شخص یا محل را به دقت وارد کنید. چنانچه هدف بازدید شما از کانادا بیش از یک شخص یا مکان است باید در مجموعه باکس پنجاه و پنج فرم درخواست ویزای توریستی کانادا به همان طریق قبلی اطلاعات را وارد کنید در غیر این صورت نیازی به پر کردن این باکس‌ها نیست.

 

در خواست ویزای توریستی کانادا

تصویر نهم فرم درخواست ویزای توریستی کانادا

 

در این بخش فرم آنلاین ویزای توریستی کانادا اطلاعات تحصیلی شما اهمیت دارد. در باکس پنجاه و شش باید اعلام کنید که آیا تحصیلات عالی دارید یا خیر. اگر پاسخ شما مثبت است باید بالاترین درجه تحصیلی که پشت سر گذاشته‌اید را مدنظر قرار داده و مجموعه باکس‌های پنجاه و هفت فرم درخواست ویزای توریستی کانادا را در مورد آن پر کنید. دقت در تکمیل اطلاعات فراموش نشود.

 

ثبت نام آنلاین ویزای توریستی کانادا

تصویر دهم فرم درخواست ویزای توریستی کانادا

 

در این بخش از درخواست ویزای توریستی کانادا ، اطلاعات مربوط به کار شما اهمیت دارند. باید تمام مشاغل و کارهایی که در ده سال اخیر داشته‌اید را مو به مو بدون ایجاد انقطاع زمانی در پایان و آغاز هر کدام وارد کنید. بسیار مهم است تا در باکس‌های پنجاه و هشت تا شصت فرم درخواست ویزای توریستی کانادا به شکل دقیق تاریخ آغاز و پایان، محل کار و عنوان دقیق شغل را وارد کنید.

 

ثبت درخواست ویزای توریستی کانادا آنلاین

تصویر یازدهم فرم درخواست ویزای توریستی کانادا

 

این بخش مربوط به پیشینه شما در مورد اخذ ویزای توریستی کانادا است. در باکس شصت و یک از شما پرسیده شده که  آیا در دو سال گذشته کسی از افراد خانواده شما به بیماری سل یا سایر امراض ریوی مبتلا بوده یا خودتان با شخصی دارای این بیماری ارتباط نزدیک داشته‌اید؟ اگر پاسخ شما به این پرسش مثبت باشد باید در بخش زیرین باکس که فضای کافی هم دارد به تشریح این موضوع بپردازید. پرسش بعدی فرم درخواست ویزای توریستی کانادا این است که آیا بیماری یا ناتوانی جسمانی خاصی دارید که در طول اقامت شما در کانادا نیاز باشد تا تحت مراقبت‌های پزشکی قرار گیرید؟ اگر پاسخ‌تان مثبت باشد باید همچون پرسش قبل، به تشریح موضوع بپردازید. لازم به ذکر است که پاسخ مثبت به این پرسش‌ها زمینه‌ساز بررسی بیشتر و حساسیت بیشتر نسبت به فرم شما خواهد شد.

 

ویزای توریستی کانادا

تصویر دوازدهم فرم درخواست ویزای توریستی کانادا

 

سؤالات این بخش از بخش‌های فرم درخواست ویزای توریستی کانادا مربوط به پیشینه شما در اخذ ویزای توریستی کانادا است. در پرسش اول این سوال مطرح می‌شود که آیا تابحال به شکل غیرقانونی و خارج از چارچوب‌ها در کانادا شاغل بوده‌اید؟ سوال بعد هم این است که آیا تابحال از سوی کانادا یا هر کشور دیگری، درخواست اقامت یا ویزا شما رد شده است؟ و سوال بعدی در این مورد است که آیا شما اخیراً برای حضور در کانادا پذیرش شده‌اید؟ در صورت پاسخ مثبت به هر کدام از پرسش‌ها باید اطلاعات تکمیلی و توضیحات اضافی را در انتهای این باکس از باکس‌های فرم درخواست ویزای توریستی کانادا ، با دقت درج کنید.

 

 

ویزرای توریستی کانادا

تصویر سیزدهم فرم درخواست ویزای توریستی کانادا

 

در این باکس سوابق جنایی شما در مورد اخذ ویزای توریستی کانادا بررسی خواهد شد. سوال این است که آیا تابحال در مورد هر جرمی در هر کشوری مورد اتهام، محکومیت یا دستگیری قرار گرفته‌اید؟ بدیهی است که با پاسخ مثبت به این بخش باید توضیحات کاملی در مورد چند و چون موضوع در انتهای باکس درج فرمایید. پاسخ مثبت به این بخش بشدت حساسیت‌زا بوده تا جایی که می‌تواند به منزله رد درخواست شما برای ویزای توریستی کانادا باشد.

 

ثبت نام ویزای توریستی کانادا

تصویر چهاردهم فرم درخواست ویزای توریستی کانادا

 

در باکس شصت و چهار فرم آنلاین درخواست ویزای توریستی کانادا در مورد خدمت نظامی شما در هر کدام از ارتش‌های جهان، پلیس یا دستگاه‌های اطلاعاتی سوال مطرح می‌شود. اگر پاسخ شما مثبت باشد باید بازهم در این باکس به شکل کامل توضیحات را درج فرمایید. دقت داشته باشید در صورت خدمت سربازی در ایران پس از درج و توضیح کامل این مسئله که این نوع خدمت در ایران اجباری است باید مدارک لازم را پیوست فرمایید.

 

ویزای توریستی کانادا

تصویر پانزدهم فرم درخواست ویزای توریستی کانادا

 

در باکس شصت و پنج فرم درخواست ویزای توریستی کانادا این سوال مطرح شده است:(آیا تابحال عضو یک حزب، گروه، سازمان یا دسته سیاسی و مذهبی که برای رسیدن به اهداف خود، اعمال خشونت کند بوده‌اید؟ یا مشارکت داشته‌اید؟ که پاسخ شما قطعاً منفی خواهد بود. در باکس شصت و شش این پرسش مطرح می‌شود که آیا تابحال شاهد بزهکاری زندانیان یا شهروندان در دست برد به اماکن مذهبی بوده‌اید؟ که پاسخ این پرسش نیز از قبل مشخص است. در صفحه پایانی فرم درخواست ویزای توریستی کانادا هم باید در محل مشخص شده امضا بزنید و تاریخ امضا را به درستی درج کنید تا فرم ویزای توریستی کانادا شما به کلی رسمیت پیدا کند.

 

 

ادامه این مطلب را در قسمت دوم آموزش مراحل ثبت نام آنلاین ویزای توریستی کانادا مطالعه فرمایید.

 

 

 

مطالب مندرج در وب سایت حاضر به منظور اطلاع رسانی و افزایش دانش مخاطبین عزیز وبسایت حاضر و سایر شبکه های اجتماعی است. اگر چه اخبار و مطالب منتشره با نهایت دقت نویسنده مکتوب گردیده،ولی همچنان می تواند دستخوش تغییرات مرور زمان بوده و یا عاری از اشتباه انسانی نباشند.
بدیهی است برداشت و مشورت‌های حقوقی نهایی صرفا در چارچوب موضوع مورد مشاوره با شخص مشاور و وکیل رسمی مجموعه جناب حلاج پور ممکن بوده و توصیه می‌شود.
مدیریت و همکاران مجموعه حقوقی کانادپاس و کاریابی بین‌المللی مهیار مسوولیتی در خصوص اقدامات خواننده با استناد به مطالب مندرج در وب سایت حاضر و سایر شبکه های اجتماعی نداشته و مسوولیت مجموعه صرفا محدود به چارچوب قرارداد منعقده با موکلین مجموعه باقی خواهد ماند.


مشاوره رایگان/پرسش و پاسخ


همراهان گرامی، در این قسمت میتوانید سوالات خود را مطرح نمایید. در اولین فرصت پاسخگوی شما خواهیم بود.(نمایش عمومی)


فرمهای ارزیابی رایگان
مشاوره اخذ ویزا اقامت و مهاجرت

ارتباط با ما

آدرس و راههای ارتباطی :

- سازمان حقوقی مهاجرتی کاناداپاس

- کاریابی بین المللی مهیار

با مدیریت وکیل رسمی مهاجرت، مهیــار حلاج پور. 

دارای مجوزرسمی از وزارت کار و رفاه اجتماعی ایران.

دارای مجوز ICCRC (شورای قانونگذاری مهاجرت کانادا).

 

دفتر مرکزی (کانادا - تورنتو):

25 Sheppard Avenue West
suite 300
M3n 6S6 (مراجعه با رزرو وقت قبلی)

 

(ارتباط مستقیم و رایگان با دفتر کانادا از شماره تهران):

00982182802280 (پاسخگویی: 18:00 الی 02:00 بوقت تهران)

 

واتساپ دفتر کانادا:

0014168905972 (پاسخگویی: 18:00 الی 02:00 بوقت تهران)

 

واتساپ دفتر ایران:

09124644197 (پاسخگویی 10:00 الی 18:00 بوقت تهران)

 

بدلیل مشکلات بیماری، تا اطلاع ثانوی، از برگزاری جلسات حضوری در دفاتر ایران معذوریم. می‌توانید با دفتر مرکزی کانادا یا واتساپ تهران در ارتباط باشید

 

> برای بهره مندی از تخفیفات و اخبار جدید مهاجرت، صفحه اینستاگرام ما را دنبال کنید.

ایمیل : info[at]visa724.com

ویزا 724

تمامی حقوق این سایت مربوط به ویزا 724 می باشد.