ویزا 724
رزرو وقت مشاوره

آموزش نحوه ثبت نام و شرکت در آزمون زبان تافل


آخرین بروز رسانی : ۹۹/۰۸/۰۶

 

 

 گام به گام تا رسیدن به آزمون زبان تافل

 با یکی دیگر از آموزش‌های مهم و الزامی در حیطه مهاجرت در کنار شما هستیم. با توجه به لزوم داشتن مدارک معتبر زبان انگلیسی در مسیر مهاجرت به بسیاری از کشورها، این بار سراغ آزمون زبان تافل رفتیم تا مراحل ثبت‌نام و شرکت در این آزمون مهم و کاربردی را مورد بررسی قرار دهیم. پیش‌تر در این مورد که داشتن این مدرک و عبور از سد آزمون زبان تافل چرا و چگونه در مسیر مهاجرت شما مؤثر است توضیحات کاملی دادیم پس در این یادداشت بدون اتلاف وقت مستقیم سراغ مراحل ثبت‌نام می‌رویم تا گام به گام همراه شما کاربران گرامی، عبور از مراحل مختلف ثبت نام آزمون زبان تافل را تجربه کنیم.

 

تمام مطالب آموزشی رایگان این سازمان، بدون هیچ چشم داشتی، در اختیار علاقه مندان قرار می گیرد. امید است، بتوانید پله های پیشرفت را طی کنید.

همکاران محترم، با اینکه برای تهیه این مطلب بسیار زحمت کشیده شده، تصاویر دارای امضا نمی باشد، که به راحتی بتوانید کپی کنید! پیگرد قانونی هم ندارد...

البته با ذکر منبع می توانید مارا در تولید محتوای آموزشی بیشتر یاری کنید

 

 دورنمایی از ثبت‌نام آزمون زبان تافل

 ثبت‌نام و شرکت در آزمون زبان تافل، سلسله مراتب خاصی دارد که باید در مورد آن‌ها اطلاعات کافی داشته باشید. در این بخش سعی می‌کنیم تا دورنمایی از مراحل انجام کار را در اختیار شما قرار دهیم. مراحل انجام کار در مجموع به شکل زیر است:

 * رجوع به سایت رسمی آزمون زبان تافل و ساخت حساب کاربری اینترنتی

 * درخواست برای شرکت در آزمون زبان تافل

 * تعیین تاریخ شرکت در آزمون زبان تافل با توجه به تاریخ‌های موجود

 * تعیین محل برگزاری آزمون زبان تافل بین مراکز مجاز کشور ایران

 * پرداخت هزینه آزمون زبان تافل از طرق مختلف

 * مراجعه برای شرکت در آزمون زبان تافل همراه با پیروی از نکات و قواعد اعلام‌شده

 در این یادداشت از مرحله ساخت حساب کاربری تا پرداخت هزینه آزمون زبان تافل تافل کنار شما هستیم تا بدون هیچ ابهامی تمام مسیر را سپری کنید.

 

 ساخت حساب کاربری در سایت آزمون زبان تافل

 برای شروع به آدرس سایت رسمی آزمون زبان تافل که (www.ets.org) وارد شوید. پس از ورود با تصویر زیر روبرو خواهید شد.

 

 

مرحله اول ثبت نام تافلاولین تصویر از مراحل ثبت‌نام

 

 در صفحه باز شده مطابق تصویر بالا باید گزینه‌ای که در تصویر با نشانگر  قرمز مشخص شده است را پیدا کرده و روی آن کلیک کنید. نام این آپشن همانطور که نشان داده شده (TOEFL) است. پس از انتخاب این گزینه به صفحه بعدی سایت رسمی آزمون زبان تافل که مطابق تصویر زیر است وارد می‌شوید.

 

 

مرحاه دوم ثبت نام تافلدومین تصویر از مراحل ثبت‌نام

 

 در صفحه باز شده مطابق تصویر بالا باید گزینه مشخص شده را انتخاب کنید. عنوان این گزینه (For Test Takers) است. پس از انتخاب به صفحه بعدی خواهید رفت که به شکل زیر است.

 

 

مرحله سوم ثبت نام تافلسومین تصویر از مراحل ثبت‌نام

 

 در این صفحه ضمن وجود توضیحاتی در مورد آزمون زبان تافل گزینه‌ای زرد رنگ تحت عنوان (Register) وجود دارد که با فشردن آن می‌توانید وارد عملیات ثبت‌نام شوید. در عمل مراحل ثبت‌نام شما در سایت از اینجا آغاز می‌شود. گام بعدی مطابق تصویر زیر است.

 

 

مرحله چهارم ثبت نام تافلچهارمین تصویر از مراحل ثبت‌نام

 

 در صفحه باز شده پیش از هرچیز اگر سوال سایت در مورد موافقت خود در برابر استفاده از کوکی‌ها را اعلام کنید. برای این کار گزینه آبی (I Agree) را در نوار پایین صفحه وجود دارد و ما آن را عدد یک مشخص کردیم انتخاب کنید. پس از این سراغ گزینه (Create an Account) بروید تا وارد مرحله بعدی ثبت نام در آزمون زبان تافل شوید. در تصویر این گزینه را با نشانگر دو نشان داده‌ایم. پس از لمس گزینه به مرحله بعدی که به شکل زیر است وارد خواهید شد.

 

 

مرحله پنجم ثبت نام آزمون تافلپنجمین تصویر از مراحل ثبت‌نام

 

 از این مرحله، وارد کردن اطلاعات کاربری آغاز می‌شود. فراموش نکنید که شما با یک سایت رسمی و یک مدرک علمی رسمی روبرو هستید پس در وارد کردن اطلاعات کوتاهی نکرده و تمام داده‌ها را به دقت وارد کنید تا در مراحل بعدی ثبت‌نام دچار مشکل نشوید. در فیلد اول نام خود را وارد کرده، فیلد دوم چون مربوط به نام میانی است و این امر در ایران معمول نیست خالی گذاشته و در سومین فیلد نام خانوادگی خود را وارد کنید. بخش بعدی که سایت رسمی آزمون زبان تافل از شما انتظار تکمیل آن را دارد اطلاعات مربوط به تاریخ تولید شماست. با دقت تاریخ‌ها را طبق تقویم میلادی وارد کرده و سپس به بخش بعدی بروید. در این بخش پس از ورود جنسیت، لازم است آدرس ایمیل معتبر خود را وارد کنید. سعی کنید آدرس ایمیل معتبری و در دسترسی را وارد کنید تا بعدتر در مکاتبه با سایت دچار مشکل نشوید. با اسکرول کردن صفحه و پایین‌تر آمدن متوجه خواهید شد که بخش بعدی مربوط به آدرس محل سکونت شماست. در این بخش هم تلاش کنید تا حداقل اشتباه را در هجی عناوین داشته باشید. شهر و استان محل سکونت را به دقت انتخاب کرده و در نهایت کد پستی خود را نیز با همان دقت وارد کنید. کد پستی اهمیت زیادی دارد چون حتی در صورت خطای شما در درج آدرس، کد پستی می‌تواند مرسوله را به آدرس شما برساند. با عبور از این بخش و پایین‌تر رفتن به مرحله ورود اطلاعات تماس می‌رسید. در نهایت با عبور از این مرحله و رسیدن به پایین‌ترین بخش صفحه به تصویری مطابق شکل زیر می‌رسید.

 

 

مرحله ششم ثبت نام تافلششمین تصویر از مراحل ثبت‌نام

 

 در اینجا از شما سوال شده که ترجیح شما بر استفاده کدام‌یک از راه‌های ارتباطی جهت اطلاع از وضعیت موضوعات مختلف است. راهی که شما انتخاب می‌کنید، به راه ارتباطی تبدیل خواهد شد که مرکز آزمون زبان تافل توسط آن به شما موضوعات مختلف را اطلاع می‌دهد. اولین پرسش داخل باکس خاکستری این است که آیا شما مایل هستید تا به جای دریافت ایمیل، مرکز آزمون زبان تافل با پیامک به شما موضوعات مختلف را اطلاع دهد؟ با انتخاب اولین گزینه موافقت خود را با این موضوع اعلام و در گزینه دوم ابراز مخالفت می‌کنید. در دومین پرسش نیز، سایت در این مورد سوال پرسیده که آیا با دریافت ایمیل‌های جانبی از جمله خدمات ویژه یا کتب خاص موافق هستید؟ در صورت پذیرش باید تیک پاسخ را فعال کنید. پس ازتکمیل تمام مراحل یاد شده در این صفحه با فشردن کلید آبی (NEXT) به صفحه بعدی که مطابق تصویر زیر است وارد خواهید شد.

 

 

مرحله هفتم ثبت نام تافلهفتمین تصویر از مراحل ثبت‌نام

 

 همانطور که از تصویر مشخص است این صفحه نیازمند صرف زمان زیادی نیست. در اولین فیلد کشور محل تولید، در دومین فیلد زبان مادری و در سومین فیلد کشوری که در حال حاضر شهروند آن هستید را انتخاب می‌کنید. در مورد زبان مادری (Persian) در لیست موجود نیست و به جای آن برای زبان فارسی از (Farsi) استفاده شده است. پس از تکمیل فیلدها مطابق معمول با فشردن (NEXT) به مرحله بعدی ثبت‌نام در آزمون زبان تافل بروید.

 

 

مرحله هشتم ثبت نام تافلهشتمین تصویر از مراحل ثبت‌نام

 

 با باز شدن صفحه بعد، پس از کمی اسکرول کردن و آمدن به بخش پایین‌تر صفحه، با تصویر بالا روبرو خواهید شد. ماهیت این صفحه در مجموع در مورد سرویس خاصی است که مرکز آزمون زبان تافل مطابق درخواست در اختیار متقاضیان قرار می‌دهد. این خدمات و سرویس‌های جانبی از برخی اطلاعات هویتی و مشخصات شما استفاده کرده و در اختیار برخی مراکز آموزشی زبان قرار می‌دهد تا بعدتر در موضوعات مختلفی جهت تحلیل شرکت‌کنندگان در آزمون زبان تافل مورد استفاده قرار بگیرد. البته این تنها کاربرد این گزینه نیست. مطابق شنیده‌ها، این سرویس به مراکز آموزش زبان کمک می‌کند تا از این طریق بتوانند دارندگان مدرک آزمون زبان تافل را شناسایی کرده و به آن‌ها پیشنهادهای کاری و آموزشی مختلفی دهند. اگر مشکل خاصی با این موضوع ندارید، گزینه اول، یعنی پذیرش را تیک زده و سپس (NEXT) را بفشارید.

 

 

مرحله نهم ثبت نام تافلنهمین تصویر از مراحل ثبت‌نام

 

 پس از این وارد صفحه‌ای مطابق تصویر بالا می‌شوید. در این صفحه برخی اطلاعات جانبی مربوط به شرایط خود را باید وارد کنید. این اطلاعات عملاً در پرونده شما مؤثر نیست و در راستای ایجاد پیش‌زمینه‌ای در مورد شما کاربرد دارد. در بخش اول از شما سوال شده است که شما امیدوار به تحصیل، کار یا اقامت در کدام کشورها هستید. در فیلد می‌توانید حداکثر پنج کشور را وارد کنید. در این مورد آنچه که واقعیت دارد را جواب دهید. یعنی مثلاً اگر متقاضی مهاجرت به کانادا، آمریکا یا استرالیا هستید آن‌ها را وارد کنید. پس از این در دومین پرسش از شما در مورد علت اصلی شرکت در آزمون زبان تافل سوال شده است. با گشتن بین گزینه‌ها می‌توانید گزینه‌ای را با دقت با شرایط شما همخوانی دارد را انتخاب کنید. گزینه یکی مانده به آخر، کاربرد گسترده‌تری دارد و اگر در انتخاب سردرگم شدید سراغ آن بروید؛ به منظور اهداف مهاجرتی. پس از این در فیلد بعدی در مورد بازه سنی شما سؤال می‌شود. بازه سنی را از بین گزینه‌ها به دقت انتخاب کنید. مابقی پرسش‌های موجود در این باکس خاکستری به ترتیب بدین شرح هستند:

 * مقطع تحصیلی فعلی شما چیست؟

 * مقطع بعدی که در آن تحصیل خواهید کرد کدام است؟

 * حیطه علمی مورد علاقه شما جهت تحصیل و مطالعه چیست؟

 * چه میزان زمان برای مطالعه زبان انگلیسی صرف کرده‌اید؟

 * چه میزان زمان را در مراکز علمی که زبان تدریس آن‌ها انگلیسی است سپری کرده‌اید؟

 * آیا تابحال در کشوری که زبان اصلی آن انگلیسی است زندگی کرده‌اید؟

 پس از پاسخگویی دقیق به پرسش‌های بالا و تکمیل صفحه، طبعاً با انتخاب (NEXT) به صفحه بعدی سایت رسمی آزمون زبان تافل وارد خواهید شد.

 

 

مرحله دهم ثبت نام تافلدهمین تصویر از مراحل ثبت‌نام

 

 مطابق تصویر بالا در یکی از گام‌های نهایی ساخت حساب کاربری قرار خواهید گرفت. در این گام از ساخت حساب کاربری سایت رسمی آزمون زبان تافل ، باید نام کاربری و رمز ورود را تعیین کنید. در انتخاب نام کاربری آزاد هستید اما در ایجاد رمز ورود رعایت برخی نکات الزامی است؛ در غیر این صورت رمز ورود تأیید نشده و امکان عبور از این مرحله را ندارید. پس از انتخاب رمز و تکرار آن در فیلد بعدی، در فیلد بعدتر لازم است تا یک سؤال امنیتی برای ورود به حساب کاربری تعیین کنید. جواب نیز باید در آخرین فیلد این باکس وارد شود. با اسکرول صفحه و رفتن به بخش پایین‌تر با تصویر زیر روبرو خواهید شد.

 

 

مرحله یازدهم ثبت نام تافلیازدهمین تصویر از مراحل ثبت‌نام

 

 در باکس خاکستری که ذیل عنوان (Acknowledgement) باید آگاهی خود در مورد تمام شرایط ساخت حساب کاربری و آزمون زبان تافل را تأیید کنید. برای این کار پس از مطالعه تمام موارد باید تیک آبی داخل گزینه داخل باکس را فعال کنید. پس از انجام تمام امور، حال با (NEXT) به صفحه بعدی بروید.

 

 

مرحله دوازدهم ثبت نام تافلدوازدهمین تصویر از مراحل ثبت‌نام

 

 صفحه باز شده مطابق تصویر بالا، آخرین مرحله ساخت حساب کاربری است که شما در آن باید اطلاعات وارد شده را مجدد بررسی و مطالعه کنید تا در آن‌ها اشتباهی وجود نداشته باشید. در صورتی که از نبود مغایرت مطمئن شدید می‌توانید از این صفحه گذر کرده و به صفحه زیر وارد شوید که عملاً به معنی پایان مراحل ساخت حساب کاربری است.

 

 

مرحله سیزدهم ثبت نام تافلسیزدهمین تصویر از مراحل ثبت‌نام

 

 صفحه بالا نشان می‌دهد که ساخت حساب کاربری شما تمام شده و با انتخاب گزینه آبی‌رنگ (Sign in to Continue) به صفحه اولیه ورود باز می‌گردید که مطابق تصویر زیر است.

 

 

مرحله چهاردهم ثبت نام تافل چهاردهمین تصویر از مراحل ثبت‌نام

 

 این همان صفحه‌ای است که در ابتدای مراحل ثبت‌نام در آزمون زبان تافل با آن روبرو شدید با این تفاوت که این بار برای ورود به پنل خود می‌توانید نام کاربری و رمز ورود خود را مورد استفاده قرار دهید. پس از وارد کردن نام کاربری و رمز شما در پنل خود هستید.

 

 کار با پنل کاربری آزمون زبان تافل و ثبت درخواست برای آزمون

 پس از وارد کردن نام کاربری و رمز ورود خود وارد پنل کاربری خود در سایت آزمون زبان تافل خواهید شد. این پنل مطابق تصویر زیر دارای اجزا و گزینه‌های مختلفی است.

 

 

مرحله پانزدهم ثبت نام تافلپانزدهمین تصویر از مراحل ثبت‌نام

 

 مطابق تصویر بالا پنل شما حاوی اطلاعات و اجزای مختلفی است. در بخش بالا سمت راست نام کاربری و شماره شناسایی شما در سایت آزمون زبان تافل درج شده است که در تصویر ما با مستطیل قرمز روی آن را پوشانده‌ایم. کد مذکور، شماره شناسایی شما در مراحل شرکت در آزمون زبان تافل است. مجموعه گزینه‌های محصور در کادر شماره یک مربوط به مراحل آماده شدن برای آزمون هستند. در بین گزینه‌ها می‌توانید آزمون‌ها و منابع مجانی یا پولی برای یادگیری تافل پیدا کنید. گزینه‌های موجود در کادر دوم مربوط به متقاضیانی است که با ناتوانی‌های جسمانی مختلفی دست و پنجه نرم می‌کنند. اگر مشکلاتی از این قبیل دارید با بررسی گزینه‌های مذکور، انتخاب‌های پیش روی خود را متوجه خواهید شد. اما در نهایت مهم‌ترین کادر برای ما کادر شماره سه است. کادر شماره سه همان گزینه‌ای است که شما را به مرحله بعدی تقاضا برای شرکت در آزمون زبان تافل می‌برد. با انتخاب آن به صفحه زیر راهنمایی خواهید شد.

 

 

مرحله شانزدهم ثبت نام تافلشانزدهمین تصویر از مراحل ثبت‌نام

 

 در کادر شماره یک صفحه بالا نوع تست شما به دقت معرفی شده است تا خطایی احتمالی وجود نداشته باشد. همانطور که مشخص است، آزمون زبان تافل iBT درج شده است. قبل‌تر در مورد iBT توضیحات لازم ارائه شده است. در بخش دوم باید محل زندگی خود را وارد کنید تا مراکز آزمون زبانی که در مجاورت شما هستند برای سایت آزمون زبان تافل مشخص شود. معمولاً در این مورد بهتر است شهر تهران را انتخاب کنید تا مراکز آزمونی که در این شهر قرار دارند برای شما نشان داده شوند. البته باید گفت که غیر از شهر تهران در شهرهای

 * اصفهان

 * شیراز

 * آمل

 * ارومیه

 * تبریز

 * زنجان

 نیز دارای مراکز مجاز برگزاری آزمون زبان تافل هستند. در این مورد که کدام یک را برای آزمون مد نظر داشته باشید به خود شما بستگی دارد اما پیش از انتخاب سعی کنید تا از افراد مطلع در حیطه آزمون زبان تافل اطلاعات لازم را کسب کنید. به هر طریق ما بنا را بر سکونت در تهران می‌گذاریم و شهر تهران را در این فیلد وارد می‌کنیم. در کادر سوم اما لازم است یک بازه دو ماه برای برگزاری آزمون زبان تافل تعیین کنید. آزمون زبان تافل به صورت دوره‌ای در تاریخ‌های خاصی برگزار می‌شود؛ معمولاً ماهی دو بار. اینکه کدام تاریخ را برای شرکت انتخاب کنید به خود شما بستگی دارد. به هر طریق در این فیلد باید یک بازه دوماهه که در آن امکان شرکت در آزمون را دارید تعیین کنید. اما در مورد کادر چهارم اگر از طریق مراکز آموزش زبان مجاز و وابسته به تافل در آزمون شرکت می‌کنید، از طرف آن مرکز آموزش زبان کد خاصی برای شرکت در آزمون به شما داده خواهد شد. در صورتی که این کد را دارید، آن را در فیلد نشان داده شده وارد کنید. در غیر این صورت این کادر را خالی رها کرده و با فشردن (Find test centers and dates) به صفحه بعدی بروید.

 

 

مرحله هفدهم ثبت نام تافلهفدهمین تصویر از مراحل ثبت‌نام

 

 در صفحه بالا باید تاریخ و مکان شرکت در آزمون را تعیین کنید. در کادر اول مطابق روزهای تقویم تاریخ‌های برگزاری آزمون دیده می‌شوند. کادرها سبز تقویم روزهایی هستند که امکان برگزاری آزمون وجود دارد. به طور مثال در شرایط فرضی ما دو تاریخ بیست و چهار و سی‌ام در ماه می و دو تاریخ سیزده و بیست‌ام در ماه ژوئن در دسترس هستند. با کلیک روی هر یک و به رنگ آبی در آمدن آن، تاریخ مشخص را برای آزمون خود تعیین خواهید کرد. پس از انتخاب تاریخ، در کادر دوم مراکزی که در تاریخ تعیین‌شده، امکان پذیرش شما در آزمون را دارند لیست خواهند شد. مثلاً در تصویر حساب کاربری ما، به طور نمونه دانشگاه شهید بهشتی نشان داده شده است. با هر محل برگزاری که موافق بودید می‌توانید گزینه کوچک (Show Test Times and Register) را در پنل آن فشرده و پس از فشردن (Register) به مرحله بعدی ثبت‌نام که مطابق تصویر زیر است بروید.

 

 

مرحله هجدهم ثبت نام تافلهجدهمین تصویر از مراحل ثبت‌نام

 

 مطاق تصویر بالا اطلاعات نهایی ثبت‌نام شما پیش از تأیید نمایش داده خواهد شد. در بالا محل آزمون شما به همراه سایر جزئیات لازم اعلام شده است. در کادر خاکستری نیز شاهد برخی نکات و قوانین خاص در طول شرکت در آزمون زبان تافل هستیم که بهتر است پیش از مراجعه به محل آزمون، آن‌ها را مطالعه کرده و آشنایی کامل داشته باشید. با رفتن به مرحله بعد با تصویر زیر روبرو خواهید شد.

 

 

مرحله نوزدهم ثبت نام تافلنوزدهمین تصویر از مراحل ثبت‌نام

 

 در صفحه باز شده مطابق تصویر بالا شما باید اطلاعات مربوط به کارت شناسایی خود را وارد کنید. اگر پاسپورت دارید و با آن در محل آزمون حاضر می‌شوید، اطلاعات پاسپورت و اگر با کارت ملی در آزمون شرکت می‌کنید فیلد (National ID) را پر کنید. برای پر کردن هر بخش لازم است کشور خود و شماره ندرک شناسایی را وارد کنید. اگر امکان شرکت با هیچ‌یک از موارد اعلام شده را ندارید می‌توانید صفحه را اسکرول کرده و به بخش پایین‌تر که مطابق تصویر زیر است بروید.

 

 

مرحله بیستم ثبت نام تافلبیستمین تصویر از مراحل ثبت‌نام

 

 همانطور که در تصویر بالا مشخص است، می‌توانید اطلاعات گواهینامه رانندگی خود را برای شرکت در آزمون زبان تافل وارد کنید. در این صورت این کارت شناسایی برای ورود شما به آزمون زبان تافل پذیرفته خواهد شد. البته مطابق مندرجات خود سایت با پر کردن بخش (OTHER ID) این امکان را دارید تا از سایر کارت‌های شناسایی معتبر برای ورود به جلسه استفاده کنید. هرچند این پیشنهاد نمی‌شود اما در صورت انتخاب اطلاعات آن را نیز با دقت تکمیل کنید. پی از تکمیل کامل و دقیق با کلید NEXT به صفحه بعدی بروید.

 

 

مرحله بیست و یکم تافلبیست‌ویکمین تصویر از مراحل ثبت‌نام

 

 در این مرحله باید اطلاعات خود را که قبل‌تر در طول ساخت حساب کاربری در سایت آزمون زبان تافل ارائه کردید را مرور کنید. در صورتی که تمام اطلاعات درست بود و شاهد مغایرتی در آن نبودید، می‌توانید با تأیید به مرحله بعدی کار بروید. در صورت مغایرت در هر بخش می‌توانید کلید آبی (Edit) را فشرده و سپس اصلاح لازم را انجام دهید. با عبور مجدد از مرحله بعدی که مربوط به تأیید مجدد اطلاعات پیش‌زمینه‌ای شماست، وارد گام (Free Score Recipients) خواهید شد که مطابق تصویر زیر است.

 

 

مرحله بست و دوم تافلبیست‌ودومین تصویر از مراحل ثبت‌نام

 

 این صفحه مختص به کسانی است که خواهان ارسال رایگان نتایج آزمون زبان تافل خود برای مراکز علمی و دانشگاه‌ها هستند. اگر پیش از این مطمئن هستید که نتایج را برای مرکز خاصی نیاز دارید، با ابزارهای موجود در این صفحه می‌توانید مراکز مد نظر را مشخص کنید. در غیر این صورت از این مرحله بدون هیچ انتخاب خاصی گذر کنید و به بخش بعدی که (Review Test Registration) نام دارد وارد شوید. در بخش مذکور پس از مطمئن شدن از صحت اطلاعات وارد شده، تأیید لازم را انجام دهید تا به صفحه زیر وارد شوید.

 

 

مرحله بیست و سوم تافل بیست‌وسومین تصویر از مراحل ثبت‌نام

 

 مطابق تصویر بالا، سایت به شما این امکان را می‌دهد تا در صورت نیاز به محتوای کمک آموزشی، آن‌ها را به طور رسمی از خود مؤسسه خریداری کنید. قیمت هر کدام از آیتم‌ها در کنار توضیحات آن‌ها درج شده است. در صورت نیاز می‌توانید با فشردن هر کدام، آن را به سبد خرید اضافه کنید. با افزودن آن به سبد خرید، در نهایت باید در کنار هزینه آزمون، هزینه آن را نیز بپردازید.

 

 

مرحله بیست و چهارم تافلبیست‌وچهارمین تصویر از مراحل ثبت‌نام

 

 با رفتن به مرحله بعدی، با تصویر بالا روبرو خواهید شد. در تصویر بالا چون ما آیتم اضافه‌ای خرید نکرده‌ایم، تنها آیتم اصلی آزمون قرار دارد که هزینه آن دویست و بیست و پنج دلار است. پس از مطمئن شدن از محتویات سبد خرید خود با فشردن (Proceed to Checkout) به مرحله بعدی پرداخت که مطابق تصویر زیر است وارد شوید.

 

 

مرحله بیست و پنجم تافلبیست‌وپنجمین تصویر از مراحل ثبت‌نام

 

 صفحه بالا آخرین گام شما در ثبت‌نام است. در این بخش باید نحوه پرداخت خود هزینه را انتخاب کنید. چون در ایران عموماً پرداخت با کارت‌های اعتباری ممکن نیست، عملیات پرداخت با کد ووچر انجام می‌شود. کد ووچر را می‌توانید از مراکز مجاز پس از پرداخت هزینه دریافت کنید. کد دریافت شده را باید در فیلد بالا وارد کرده و عملیات پرداخت را تمام کنید. پس از این عملاً اجازه ورود به آزمون زبان تافل برای شما صادر شده است.

 

سازمان مهاجرتی کاناداپاس (visa724.com)، به مدیریت عاملی عضو رسمی شورای قانونگذاری مهاجرت کانادا، آقای مهیار حلاج پور با داشتن مجوزهای لازمه از وزارت کار و رفاه اجتماعی ایران و مجوز رسمی از  ICCRC ، تا بحال صدها پرونده موفق و قانونی مهاجرتی داشته است.

 

 همراهان گرامی، برای بهره مندی از ارزیابی تخصصی شرایط شما، اقدام به تکمیل  فرمهای ارزیابی رایگان نمایید، یا اگر قصد جدی برای مهاجرت یا دریافت ویزا دارید؛ می‌توانید به صفحه رزرو وقت مشاوره مراجعه نمایید تا از مشاوره عضو رسمی شورای قانونگذاری مهاجرت کانادا بهره مند شوید. همچنین می‌توانید با مراجعه به صفحه درباره ما و مطالعه آن، اطلاعات تماس دفاتر ما را دریافت نموده و از اعتبار و مجوزهای ما اطمینان حاصل نمایید.

 

 

 

مطالب پیشنهادی:

استارتاپ ویزای کانادا

ویزا و اقامت سرمایه گذاری کانادا

درباره ویزای کانادا همه چیز بدانید

ویزای اقامت دائم کانادا

مهاجرت به کانادا

وکیل مهاجرت

>  مراحل ثبت نام آنلاین ویزای توریستی کانادا

> آموزش گام به گام wes

> آموزش گام به گام درخواست ویزای تحصیلی کانادا

> آموزش رایگان و معرفی سایت های کاریابی

 

 

مطالب مندرج در وب سایت حاضر به منظور اطلاع رسانی و افزایش دانش مخاطبین عزیز وبسایت حاضر و سایر شبکه های اجتماعی است. اگر چه اخبار و مطالب منتشره با نهایت دقت نویسنده مکتوب گردیده، ولی همچنان می تواند دستخوش تغییرات مرور زمان بوده و یا عاری از اشتباه انسانی نباشند.
بدیهی است برداشت و مشورت‌های حقوقی نهایی صرفا در چارچوب موضوع مورد مشاوره با شخص آقای مهیار حلاج پور ممکن بوده و توصیه می‌شود.
مدیریت و همکاران مجموعه حقوقی کاناداپاس و کاریابی بین‌المللی مهیار مسئولیتی در خصوص اقدامات خواننده با استناد به مطالب مندرج در وب سایت حاضر و سایر شبکه های اجتماعی نداشته و مسئولیت مجموعه صرفا محدود به چارچوب قرارداد منعقده با موکلین مجموعه باقی خواهد ماند.

 

 

 


مشاوره رایگان/پرسش و پاسخ


همراهان گرامی، در این قسمت میتوانید سوالات خود را مطرح نمایید. در اولین فرصت پاسخگوی شما خواهیم بود.(نمایش عمومی)


فرمهای ارزیابی رایگان
مشاوره اخذ ویزا اقامت و مهاجرت

ارتباط با ما

آدرس و راههای ارتباطی :

- شرکت مهاجرتی کاناداپاس

- کاریابی بین المللی مهیار

با مدیریت، مهیار حلاج پور عضو رسمی قانونگذاری مشاورین مهاجرت کانادا

دارای مجوزرسمی از وزارت کار و رفاه اجتماعی ایران

دارای مجوز رسمی ICCRC R520250 (اداره مهاجرت کانادا)

 

دفتر مرکزی (کانادا - تورنتو):

25 Sheppard Avenue West
suite 300
M3n 6S6 (مراجعه با رزرو وقت قبلی)

0014168905972 (پاسخ‌گویی: دوشنبه تا شنبه 18:00 الی 02:00 بوقت تهران)

 

دفتر ایران: 

02128421010 - 02122927033 (پاسخ‌گویی: شنبه تا چهارشنبه 10:00 الی 17:00 بوقت تهران) - (پنجشنبه ها: 10 الی 14:00)

تهران - بزرگراه مدرس شمال، خیابان دستگردی(ظفر)، جنب بیمارستان علی اصغر، پلاک 199 طبقه سوم، واحد 301 (مراجعه با رزرو وقت قبلی در قسمت رزرو وقت مشاوره)

واتساپ دفتر ایران:

09124644197 (پاسخ‌گویی: 10:00 الی 18:00 بوقت تهران)

 

> برای بهره مندی از ویدئوهای آموزشی مهاجرت به کانادا، صفحه > اینستاگرام ما را دنبال کنید.

ایمیل : info[at]visa724.com

ویزا 724

تمامی حقوق این سایت مربوط به ویزا 724 می باشد.