ویزا 724
رزرو وقت مشاوره

آموزش رایگان و تصویری نحوه ثبت نام در سیستم امتیاز بندی آریما کبک کانادا


آخرین بروز رسانی : ۹۹/۰۵/۱۳

 

 

نحوه ثبت نام در سیستم امتیاز بندی آریما کبک کانادا

 

برنامه مهاجرت به کبک کانادا نسبت به برنامه‌های مهاجرتی سایر نقاط کشور کانادا تفاوت‌ها چشمگیری دارد. در سپتامبر سال 2018 کبک از سیستم امتیازدهی آریما کبک کانادا پرده برداری و آن را به عنوان جدیدترین پرتال مهاجرتی برای کارکنان و کارگران حرفه‌ای و آموزش دیده معرفی کرد. با پیشروی در ساختار امتیازدهی آریما کبک کانادا، دولت استانی در تلاش است تا روند ثبت نام، بررسی صلاحیت و پیشبرد امور در جهت مهاجرت را تسهیل کند و در این امر هم تا حدود زیادی موفق بوده است به شکلی که در حال حاضر تمام برنامه مهاجرتی (QSW) را از این طریق به اجرا درآورده است. با ما در این آموزش رایگان و تصویری ثبت نام در سیستم آریما کبک همراه باشید تا سیستم امتیازبندی آریما را بهتر بشناسیم و نحوه ثبت نام و ثبت درخواست در آن را بیاموزیم.

 

همه چیز از ورود به لینک وب‌سایت امتیازدهی آریما کبک کانادا آغاز خواهد شد. که آدرس لینک را در قسمت زیر مشاهده می‌کنید . برای دسترسی به آن به آدرس زیر مراجعه فرمایید. 

 

http://www.immigration-quebec.gouv.qc.ca/en/informations/arrima/index.html

 

پس از ورود با این صفحه زیر روبرو خواهید شد که آغاز مراحل ثبت نام شما در پرتال امتیازدهی آریما کبک کانادا ست.

 

ایجاد حساب کاربری در پرتال آریما کبک کانادا

 

آموزش رایگان و تصویری نحوه ثبت نام در سیستم امتیاز بندی آریما کبک کانادا

مرحله اول از مراحل ثبت نام در آریما کبک کانادا

 

در صفحه باز شده باید گزینه آبی و بزرگ (Access Arrima) را بفشارید تا به مراحل بعدی پرتال آریما کبک کانادا وارد شوید. دقت داشته باشید که در طول ثبت نام هر لحظه ممکن است که سیاست زبان پیش‌فرض را به زبان فرانسوی تغییر دهید که این مشکل از طریق جستجوگر شما قابل حل است. اگر از جستجوگر گوگل استفاده کنید پس از هربار اتفاق افتادن، در بالای صفحه از شما در مورد زبان انتخابی سوال خواهد شد و اگر دانشی در زمینه زبان فرانسه ندارید بهتر است که به حالت انگلیسی یا همان English باز گردید. پس از این با صفحه زیر مواجه خواهید شد.

 

آریما کبک کانادا

مرحله دوم از مراحل ثبت نام در آریما کبک کانادا

 

در صفحه باز شده توسط پرتال آریما کبک کانادا باید گزینه بالایی را که بر روی آن عبارت (To complete, update or file a declaration of interest) قید شده است را انتخاب کنید. پس از انتخاب گزینه مدنظر در پرتال آریما کبک کانادا به صفحه زیر وارد خواهد شد.

 

کبک کانادا

مرحله سوم از مراحل ثبت نام در آریما کبک کانادا

 

پرواضح است که چون حساب کاربری در پرتال آریما کبک کانادا ندارید و در حال ایجاد آن هستید باید پایین‌ترین گزینه فیلد یعنی گزینه (Create an account) را انتخاب و به ادامه مراحل ثبت نام خود بپردازید.

 آریما کبک کانادا

مرحله چهارم از مراحل ثبت نام در آریما کبک کانادا

 

در این صفحه باید در فیلد شماره یک ایمیل رسمی و درست خود را وارد کنید. از وارد کردن ایمیل‌های غیر معتبر یا اشتباه در پورتال آریما کبک کانادا جداً خودداری کنید چون ممکن است در آینده در حین تکمیل مراحل دچار مشکل شوید. پس از آنکه ایمیل خود را در نشانگر یک وارد کردید بلافاصله باید گزینه نشان داده شده در نشانگر دوم تصویر را فشار دهید. با فشار دادن این گزینه ضمن دریافت یک ایمیل حاوی یک کد، صفحه به شکل زیر درخواهد آمد.

 

امتیاز بندی آریما

مرحله پنجم از مراحل ثبت نام در آریما کبک کانادا

 

در بخش نشانگر اول تصویر باید کدی که از طریق ایمیل دریافت کردید را وارد و سپس گزینه‌ای که در نشانگر دوم تعیین شده است را وارد کنید. گاهاً ممکن است که با خطاهایی در این بخش روبرو شوید که برای رفع مشکل و تکرار ارسال ایمیل حاوی کد جدید، کافیست تا گزینه کناری را که عنوان (Ask for a new code) روی آن درج شده است را بفشارید. پس از تکمیل این بخش در دو فیلد انتهایی باید رمزی که قصد تنظیم آن بر روی حساب کاربری خود دارید را وارد کنید. دقت داشته باشید که رمز باید دو دو فیلد عیناً تکرار شود و حداقل در طول رمز انتخابی یک بار از حروف بزرگ استفاده شده باشد. پس از تکمیل و فشردن گزینه (To Register) در پایین فیلد سفید به صفحه بعد پرتال آریما کبک کانادا راهنمایی خواهید شد.

 امتیاز بندی آریما

مرحله ششم از مراحل ثبت نام در آریما کبک کانادا

 

در صفحه بالا در مورد اینکه شما به چه عنوان قصد استفاده از این حساب کاربری را دارید سوال خواهد شد. شما دو پاسخ پیش رو دارید یا به عنوان نماینده یا به عنوان یک شخص حقیقی متقاضی خواهان دریافت اقامت و مهاجرت به کبک کانادا. که بدیهی است باید گزینه اول را انتخاب بفرمایید. این گزینه در تصویر با نشانگر قرمز مشخص شده است. با انتخاب این گزینه به صفحه بعدی راه پیدا خواهید کرد.

 

مهاجرت به کبک

مرحله هفتم از مراحل ثبت نام در آریما کبک کانادا

 

پس از رفتن به صفحه بعدی باید صفحه را پایین بکشید تا به انتهای فیلد نمایش داده شده که مطابق تصویر بالاست برسید. در این فایل باید تیک هر دو گزینه موجود را طق تصویر آبی کنید تا بتوانید به ادامه فرآیند بپردازید. پس از تیک زدن هر دو آپشن، گزینه (Next) در انتهای فیلد به رنگ آبی درآمده و فعال خواهد شد. آن را بفشارید تا به مرحله بعدی پورتال آریما کبک کانادا وارد شوید.

 

امتیاز بندی آریما

مرحله هشتم از مراحل ثبت نام در آریما کبک کانادا

 

در فیلد بالا باید به ترتیب نام خانوادگی و نام خود را وارد کنید. دقت داشته باشید که هجی نام وارد شده باید با پاسپورت شما تطابق کامل داشته باشد. سپس باید جنسیت، تاریخ دقیق تولد در تقویم میلادی را تعیین کنید. پس از یان باید کشور محل تولد خود را از بین گزینه‌ها تعیین کنید. در انتها نیز باید دوباره ایمیل خود را در آخرین بخش خالی وارد کنید. پس از تکمیل تمام فیلدها با فشردن گزینه Next به مرحله بعدی خواهید رفت.

 

نحوه ثبت نام در سیستم امتیاز بندی آریما کبک کانادا

مرحله نهم از مراحل ثبت نام در آریما کبک کانادا

 

در فیلد باز شده اطلاعات ارتباطی شما مورد پایش قرار خواهد گرفت. با دقت تمام باید در هر فیلد بخش خواسته شده از آدرس خود را وارد کنید. اگر در مورد هجی نام خیابان‌ها و تعیین مناطق به زبان انگلیسی در چهار ابهام بودید سعی کنید از نقشه گوگل کمک بگیرید تا آدرسی که وارد می‌کنید دقیق باشد. پس از آن با پایین کشیدن اسکرول به فیلد مربوط به تلفن منزل خواهید رسید. در این بخش باید تلفن ثابت منزل خود را با پیش شماره ایران که 0098 است وارد کنید. پس از پر کردن این بخش، بخش بعدی مربوط به تلفن همراه شما و تلفن محل کارتان است. پر کردن دومی الزامی نیست اما باید حتماً دومی را پر کنید چون ممکن است از روش پیامکی برای اطلاع رسانی در برخی مراحل استفاده شود. با تکمیل تمام فیلدها به طبع باید گزینه آبی (CreateMyProfile) را در انتهای فیلد انتخاب و به صفحه بعد بروید. مراقب باشید که در پرتال آریما کبک کانادا به هیچ وجه در هیچ بخشی از شماره تماس‌ها و آدرس‌هایی دارای ابهام استفاده نکنید چون می‌تواند به شکل جدی کار شما را دچار مشکل کند. این آخرین گام در ساخت حساب کاربری شما در پرتال آریما کبک کانادا ست. پس از این تصویر زیر برای شما نمایان خواهد شد.

 

باید تنها گزینه موجود یعنی Leave را که به رنگ سفید است انتخاب کنید تا مراحل کامل به اتمام برسند پس از فشردن دکمه Leave به همان صفحه ابتدایی که به شکل زیر است بازخواهید گشت ولی با این تفاوت که دیگر در حال حاضر باید عملیات متفاوتی را پیگیری کنید.

 

ثبت نام آلیما کانادا

مرحله دهم از مراحل ثبت نام در آریما کبک کانادا

 

این بار در فیلد شماره یک ایمیلی که برای ساخت حساب کاربری خود وریفای کردید را وارد کرده و سپس در فیلد دو که در تصویر با نشانگر دو مشخص است رمز حساب کاربری خود را وارد کنید. پس از انجام این کار گزینه To Log In را انتخاب و به پورتال شخصی آریما کبک کانادا خود وارد شوید. پس از ورود با تصویر زیر روبرو خواهید شد.

 

 

وارد کردن اطلاعات در پرتال آریما کبک کانادا

 

پرتال آریما کبک کانادا

مرحله یازدهم از مراحل ثبت نام در آریما کبک کانادا

 

تصویر بالا نمایی است که در ابتدای ورود با آن روبرو خواهید شد. چند توضیح در مورد صفحه شخصی پورتال آریما کبک شما وجود دارد که ذکر آن الزامی است. بخشی که با نشانگر شماره یک مشخص شده است بخش پیام‌های دریافتی شماست. هر پیامی که از طرف پورتال برای شما ارسال شود در این بخش نشان داده خواهد شد. مشخص است که عدد بغل آیکون پاکت نامه نشان می‌دهد که چه تعداد پیام جدید دارید. نشانگر دوم که عبارت (My Folders) را نشانه رفته است تمام دارک و درخواست های اعلام شده و وارد شده از سوی شما بر روی پورتال را نمایش خواهد داد. پس بدیهی است که به طور مثال درخواست شما در این بخش نشان داده خواهد شد. نشانگر سوم اما که بخش (My Documents) را نشان می‌دهد تمام مدارک و نامه‌هایی را که از طرف پورتال برای شما ارسال شده باشد را نشان خواهد داد. پاسخ درخواست‌های شما همانطور که مشخص است همواره در این بخش یا پوشه قرار خواهد گرفت. اما برای ادامه کار باید گزینه‌ای که با نشانگر شماره چهار مشخص شده است را بفشارید. پس از فشردن آن یک دیالوگ باکس به شکل زیر نمایان خواهد شد.

 

آموزش رایگان و تصویری نحوه ثبت نام در سیستم امتیاز بندی آریما کبک کانادا

مرحله دوازدهم از مراحل ثبت نام در آریما کبک کانادا

 

در این دیالوگ باکس باز شده توسط پرتال آریما کبک کانادا در فیلد اول از شما خواسته شده تا نوع فولدر انتخابی(همان درخواست خود را تعیین کنید) که همیشه فقط یک گزینه دارد. پس از انتخاب آن باید در دیالوگ باکس باز شده از سو پورتال آریما کبک کانادا دکمه آبی Create را انتخاب کنید. پس از این شما به یک صفحه جدید راهنمایی خواهید شد که نمای ظاهری آن در تصویر زیر مشخص است.

 

ثبت نام در آریما کبک کانادا

مرحله سیزدهم از مراحل ثبت نام در آریما کبک کانادا

 

اینجا همان بخش اصلی است که باید به ورود دیتاها و اطلاعات مربوط به درخواست خود در پرتال آریما کبک کانادا بپردازید. همانطور که مشخص است از چندین فیلد تشکیل شده که باید به صورت گام به گام با اطلاعات صحیح پر شوند. در ادامه با کلیک بر روی هر کدام از آن‌ها به تکمیل بر اساس ترتیب از بالا به پایین خواهیم پرداخت.

 

ثبت نام در آریما کانادا

مرحله چهاردهم از مراحل ثبت نام در آریما کبک کانادا

 

بخش اولی که باید آن را تکمیل کنید و در قریب به اتفاق پورتال‌ها بسته به اطلاعات ابتدایی بخش‌هایی از آن تکمیل شده است زبانه (Personal Information) است. در هر فیلد با دانش زبان سطحی نیز مشخص است که باید چه اطلاعاتی را وارد کنید تنها نکته مهم دقت در صحت اطلاعات ورودی است. دو موردی که محل چالش است دو پرسش پایانی این فیلد هستند که در بخش پایینی تصویر بالا قرار دارند. در سوال اول از شما پرسیده شده که آیا کد ارجاع خاصی از وزارت مهاجرت و دولت کانادا دارید؟ در صورت پاسخ منفی فیلد بسته خواهد شد. در سوال بعدی هم از شما در این مورد که آیا در حال حاضر تحت برنامه مهاجرتی خاصی از اقامت کانادا به صورت دائم یا مقطعی برخوردار هستید یا خیر؟ که در این بخش هم با انتخاب گزینه NO برای پاسخ فیلد بسته خواهد شد. پس از تکمیل کامل و صحیح اطلاعات بخش بالایی این زبانه با تیک سبز مشخص خواهد شد.

 

در زبانه (Contact Information) از اطلاعات لازم برای آریما کبک کانادا هم باید اطلاعات محل سکونت و تمام راه‌های ارتباطی خود را با دقت کامل وارد کنید. دقت داشته باشید که اطلاعات وارد شده نباید با اطلاعات ارتباطی وارد شده در هنگام ساخت حساب کاربری مغایرت داشته باشید. پس از اینکه تیک سبز این زبانه را دریافت کردی به زبانه بعدی یعنی (Family Situation) وارد شوید. اطلاعات این زبانه به شکل زیر است.

 

کبک کانادا آریما مرحله پانزدهم از مراحل ثبت نام در آریما کبک کانادا

 

این بخش با دو پرسش اصلی آغاز خواهد شد. در پرسش یا فیلد اول باید وضع فعلی تأهل خود را تعیین کنید. اگر مجرد هستید باید گزینه Single را انتخاب یا اگر ازدواج کرده‌اید باید گزینه Married را انتخاب کنید. البته اگر دارای شرایط دیگری نیز مثل بیوگی یا طلاق هستید این گزینه‌ها هم در اختیار شما قرار خواهند گرفت. اگر گزینه Married را انتخاب کردید فیلدهایی مربوط به اطلاعات پارتنتر(همسر) شما نمایان خواهند شد که اطلاعات دقیق آن‌ها باید بر مبنای مشخصات سجلی و پاسپورتی مشخص شود. سوال بعدی که در این زبانه مشخص است این است که آیا فرزندانی دارید که در فرآیند اخذ اقامت و درخواست شما درگیر شوند و شامل تقاضای شما باشند. در صورت پاسخ مثبت به این بخش نیز باید اطلاعات دقیق آن ها را به پرتال آریما کبک ارائه کنید. پس از تکمیل تمام فیلدها(در صورت پاسخ مثبت به هر کدام) تیک سبز این زبانه نیز برقرار خواهد شد و می‌توانید به زبانه Schooling یا همان بخش تحصیلات وارد شوید.

 

مراحل ثبت نام در آریما کانادا

مرحله شانزدهم از مراحل ثبت نام در آریما کبک کانادا

 

در این زبانه همه چیز با یک پرسش آغاز خواهد شد: آیا مدرک دبیرستان یا آموزش عالی دارید؟ با انتخاب گزینه بله سایر فیلدها در اختیار شما قرار خواهند گرفت. در هر فیلد توضیحات مربوط به مدرک تحصیلی شما از نظر تاریخ یا مشخصات مربوط به رشته تحصیلی مورد پرسش قرار رفته و شما باید مدارک را با دقت وارد کنید. لازم به ذکر است که حتماً باید پیش از پر کردن این بخش، مدارک تحصیلی و علمی خود را در مراکز رسمی و معتبر به زبان انگلیسی ترجمه کنید تا در ورود اطلاعات مربوط به این بخش دچار مشکل نشوید. دقت اطلاعات مورد نیاز در این بخش باید بالا بوده و بسیار جزئی‌نگرانه و دقیق وارد شوند. پس از تکمیل تمام فیلدها، تیک سبز این زبانه را نیز دریافت خواهید کرد.

 

مراحل ثبت نام در آریما

مرحله هفدهم از مراحل ثبت نام در آریما کبک کانادا

 

در زبانه بعدی که نام آن (occupation) است باید اطلاعات مربوط به حرفه خود را تکمیل کنید. برای تکمیل این بخش یک دیالوگ باکس به شکل بالا باز خواهد شد. محل کار، تاریخ آغاز و اتمام کار و نوع پروژه کاری در این بخش بررسی خواهد شد و باید از طرف کاربر تکمیل شود. نکته‌ای که وجود دارد این است که در این دیالوگ باکس برای تکمیل نهایی لازم است تا کد عنوان شغلی خود یا همان NOC آن را تعیین کنید. برای این کار باید در لیست مشاغل رسمی دولت کانادا، کد حرفه خود را پیدا و عدد پنج رقمی آن را در این دیالوگ باکس در فیلد مربوطه وارد کنید. پس از آن که تمام عناوین شغلی خود را به ترتیب زمان در این زبان وارد کردید، تیک سبز آن فعال شده و می‌توانید به زبانه بعدی بروید.

 

ثبت نام در آریما کبک

مرحله هجدهم از مراحل ثبت نام در آریما کبک کانادا

 

در زبانه بعدی که (Job offer validated by the ministry) نام دارد باید در صورت داشتن یک جاب آفر رسمی در ناحیه کبک کانادا، به سوال اول این فیلد پاسخ مثبت بدهید و در غیر این صورت با انتخاب No به ادامه امور بپردازید. پس از انتخاب Yes در فیلد زیرین از شما خواسته خواهد شد که شماره پرونده خود که مربوط به جاب آفر است را وارد کنید. پس از ورود کد تیک سبز این زبانه را نیز دریافت خواهید کرد.

دو زبانه بعدی که باید تیک سبز را در آن‌ها دریافت کنید مربوط به توانایی های زبانی شما در دو زبان فرانسوی و انگلیسی است. در هر کدام از زبانه‌ها در ابتدا از شما پرسیده خواهد شد که آیا در زبان مذکور دانشی دارید یا نه؟ در صورت انتخاب گزینه بله باید اطلاعات مربوط به توانایی زبانی خود را در فیلدهای مربوطه وارد کنید. اطلاعاتی از قبیل نوع مدرک و نمرات کسب شده در آزمون زبان باید با دقت در این دو زبانه وارد شوند تا تیک سبز زبانه را دریافت کنید.

زبانه آخری که در پایین‌ترین بخش قرار دارد و با عبارت (Consents) مشخص شده است نیازی به پر کردن اطلاعات خاصی ندارد بلکه باید تا تیک زدن تمام گزینه‌ها موافقت قانونی خود با اطلاعات اعلام شده در زبانه‌های قبلی و درخواست خود را اعلام کنید. دقت داشته باشید که برای گرفتن تیک سبز این زبانه باید تمام گزینه‌ها را تیک بزنید. پس از گرفتن تیک سبز آخرین زبانه باید کل صفحه شما به این شکل درآمده باشد که در تصویر زیر مشخص است.

 

ثبت نام در آریما کبک کانادا

مرحله نوزدهم از مراحل ثبت نام در آریما کبک کانادا

 

پس از این که طبق تصویر بالا تمام تیک‌های موجود را دریافت کردید باید با فشردن کلید آبی DESPOIT فرآیند را به اتمام رسانده و درخواست خود را به شکل رسیم در پورتال آریما کبک کانادا وارد کنید.

 

 

اگر تخصصی دارید که می‌تواند منجر به دریافت ویزای کار کانادا شود، صفحه  اینستاگرام  ما را دنبال کنید و منتظر اعلام فرصتهای شغلی جدید، در صفحه  اینستاگرام ما باشید.

 

 سازمان مهاجرتی کاناداپاس (visa724.com)، به مدیریت عاملی وکیل رسمی مهاجرت کانادا، آقای مهیار حلاج پور با داشتن مجوزهای لازمه از وزارت کار و رفاه اجتماعی ایران و مجوز رسمی وکیل مهاجرت کانادا ( ICCRC)، تا بحال صدها پرونده موفق و قانونی مهاجرتی داشته است.

 

 همراهان گرامی، برای بهره مندی از مشاوره و ارزیابی تخصصی مشاوران ما، اقدام به تکمیل  فرمهای ارزیابی رایگان نمایید، یا اگر قصد جدی برای مهاجرت یا دریافت ویزا دارید می‌توانید به صفحه رزرو وقت مشاوره مراجعه نمایید تا از مشاوره وکیل رسمی مهاجرت بهره مند شوید. همچنین می‌توانید با مراجعه به صفحه درباره ما و مطالعه آن، اطلاعات تماس دفاتر ما را دریافت نموده و از اعتبار و مجوزهای ما اطمینان حاصل نمایید.

 

 

مطالب پیشنهادی:

استارتاپ ویزای کانادا

ویزای کار پرستاری کانادا 

> مهاجرت به کانادا برای پرستاران

> مهاجرت آرایشگران به کانادا

ویزا و اقامت سرمایه گذاری کانادا

درباره ویزای کانادا همه چیز بدانید

ویزای اقامت دائم کانادا

مهاجرت به کانادا

وکیل مهاجرت

> مهاجرت به نیوبرانزویک

> فرصت‌های سرمایه گذاری در ونکور 

  مراحل ثبت نام آنلاین ویزای توریستی کانادا

 

 

مطالب مندرج در وب سایت حاضر به منظور اطلاع رسانی و افزایش دانش مخاطبین عزیز وبسایت حاضر و سایر شبکه های اجتماعی است. اگر چه اخبار و مطالب منتشره با نهایت دقت نویسنده مکتوب گردیده،ولی همچنان می تواند دستخوش تغییرات مرور زمان بوده و یا عاری از اشتباه انسانی نباشند.
بدیهی است برداشت و مشورت‌های حقوقی نهایی صرفا در چارچوب موضوع مورد مشاوره با شخص مشاور و وکیل رسمی مجموعه جناب حلاج پور ممکن بوده و توصیه می‌شود.
مدیریت و همکاران مجموعه حقوقی کانادپاس و کاریابی بین‌المللی مهیار مسوولیتی در خصوص اقدامات خواننده با استناد به مطالب مندرج در وب سایت حاضر و سایر شبکه های اجتماعی نداشته و مسوولیت مجموعه صرفا محدود به چارچوب قرارداد منعقده با موکلین مجموعه باقی خواهد ماند.

 


مشاوره رایگان/پرسش و پاسخ


همراهان گرامی، در این قسمت میتوانید سوالات خود را مطرح نمایید. در اولین فرصت پاسخگوی شما خواهیم بود.(نمایش عمومی)


فرمهای ارزیابی رایگان
مشاوره اخذ ویزا اقامت و مهاجرت

ارتباط با ما

آدرس و راههای ارتباطی :

- سازمان حقوقی مهاجرتی کاناداپاس

- کاریابی بین المللی مهیار

با مدیریت وکیل رسمی مهاجرت، مهیــار حلاج پور. 

دارای مجوزرسمی از وزارت کار و رفاه اجتماعی ایران.

دارای مجوز ICCRC (شورای قانونگذاری مهاجرت کانادا).

 

دفتر مرکزی (کانادا - تورنتو):

25 Sheppard Avenue West
suite 300
M3n 6S6 (مراجعه با رزرو وقت قبلی)

 

(ارتباط مستقیم و رایگان با دفتر کانادا از شماره تهران):

00982182802280 (پاسخگویی: 18:00 الی 02:00 بوقت تهران)

 

واتساپ دفتر کانادا:

0014168905972 (پاسخگویی: 18:00 الی 02:00 بوقت تهران)

 

واتساپ دفتر ایران:

09124644197 (پاسخگویی 10:00 الی 18:00 بوقت تهران)

 

بدلیل مشکلات بیماری، تا اطلاع ثانوی، از برگزاری جلسات حضوری در دفاتر ایران معذوریم. می‌توانید با دفتر مرکزی کانادا یا واتساپ تهران در ارتباط باشید

 

> برای بهره مندی از تخفیفات و اخبار جدید مهاجرت، صفحه اینستاگرام ما را دنبال کنید.

ایمیل : info[at]visa724.com

ویزا 724

تمامی حقوق این سایت مربوط به ویزا 724 می باشد.