ویزا 724
رزرو وقت مشاوره

آموزش رایگان و معرفی سایت های کاریابی در 10 استان کانادا


آخرین بروز رسانی : ۹۹/۰۵/۳۱

 

 

معرفی سایت های کاریابی در ده استان کانادا

کاریابی در کشور کانادا به علت بالا بودن تعداد فرصت‌های شغلی، دارای روش‌های متفاوتی است. در عصر قوت اینترنت و ارتباطات حالا در این حیطه هم اینترنت نقش اول را بازی می‌کند و سایت های کاریابی کانادا به میدان آمده‌اند تا به شما کمک کنند. با اتکا بر اینترنت و سایت های کاریابی کانادا نیز چندین روش برای کاریابی وجود دارد. در هر کدام از روش‌ها باید به گونه خاصی از سایت‌ها مراجعه کنید. اما مگر چند دسته وبسایت در این زمینه‌ برای پیدا کردن شغل در استان های کانادا در دسترس داریم؟

 

تمام مطالب آموزشی رایگان این سازمان، بدون هیچ چشم داشتی، در اختیار علاقه مندان قرار می گیرد. امید است، بتوانید پله های پیشرفت را طی کنید.

همکاران محترم، با اینکه برای تهیه این مطلب بسیار زحمت کشیده شده، تصاویر دارای امضا نمی باشد، که به راحتی بتوانید کپی کنید! پیگرد قانونی هم ندارد...

البته با ذکر منبع می توانید مارا در تولید محتوای آموزشی بیشتر یاری کنید

 

https://visa724.com/uploads/0a476af0efde6fdd191080b32554618c.jpg

سایت های کاریابی کانادا در یافتن شغل کنار شما هستند

 

 تبعات مشورت با افراد غیرقانونی و ناآگاه در حیطه مهاجرت کانادا، از زبان وکیل رسمی مهاجرت، آقای مهیار حلاج پور

برای مشاهده قسمتهای بعدی، صفحه > اینستاگرام ما را دنبال کنید

 

کاریابی کشوری

برخی سایت‌ها دارای کاربری حتی جهانی هستند و در کانادا نیز برای پیدا کردن فرصت‌های شغلی به عنوان یکی از سایت های کاریابی کانادایی مناسب هستند. با توجه به شکل اقتصاد و بازار دولت کانادا، فرصت‌های شغلی این کشور کاملاً با بازار جهانی هم‌راستا بوده و ارتباط دارند لذا از وبسایت‌های جهانی کاریابی نیز برای کاریابی در کشور کانادا می‌توان استفاده کرد. نکته اصلی این است که اکثر وبسایت‌های جهانی یک زیردامنه برای کشور کانادا با کد .ca ایجاد کرده‌اند و شما می‌توانید برای کاربری راحت‌تر از این زیردامنه‌ها در بهره گیری از سایت های کاریابی کانادا کمک بگیرید.

غیر از وبسایت‌های جهانی برای کاریابی در کانادا برخی سایت های کشوری نیز حضور فعال دارند. این سایت ها بدون توجه به این که فرصت شغلی اعلام شده در کجای کشور قرار دارد آن را جمع‌آوری کرده و بسته به غربالی که شما در نظر دارید ارائه خواهند داد. استفاده از این سایت‌ها مزیت‌ها و معایبی نیز دارد. مزیت اصلی این است که به شکل یکجا امکان کنکاش در تمام فرصت‌های شغلی کشور کانادا را دارید و از طرفی همین نکته می‌تواند عامل سردرگمی شما باشد؛ بخصوص هنگامی که نیاز دارید تا در یک محل خاص، بسته به برنامه مهاجرتی یا نوع اقامت خود، به کاریابی در سایت های کاریابی کانادا بپردازید. پس در گام اول، اگر از نظر شغلی دارای محدودیت جغرافیایی نیستید این سایت های کاریابی کانادا مناسب هستند. هر چند که برای مشکل اخیر این سایت ها راه‌حل هایی مثل بهره گیری از فیلتر جغرافیایی را به کاربران خود پیشنهاد می‌دهند اما در قریب به اتفاق موارد با اعمال فیلتر جغرافیایی، فرصت شغلی های باقیمانده و به نمایش درآمده به قدر یک وبسایت محلی دارای تنوع نیستند.

 

کاریابی در استان های کانادا

 

سایت های کاریابی کانادا در فراهم کردن فرصت های بیشتر کنار شما هستند

 

کاریابی به کمک سایت های کاریابی کانادایی فعال در سطح استانی

آنچه که کاریابی در کشور کانادا را بشدت تسهیل کرده وجود سایت های کاریابی کانادا به شکل بومی و محلی است. این سایت های کاریابی کانادا به طبع اینکه بسیار تخصصی‌تر با یک بازار هدف در ارتباط هستند و به رابطه محلی با کارفرمایان تکیه دارند، عملکرد بسیار مناسب‌تری دارند. برای استفاده از یک سایت محلی کاریابی از سایت های کاریابی کانادا باید در ابتدا استان مدنظر خود را تعیین کنید. پس از اینکه استان را تعیین کردید حالا باید جستجو را برای سایت های کاریابی محلی در آن استان را آغاز و به آن دست پیدا کنید. اکثر سایت های فعال در این زمینه کاربری ساده‌ای دارند و در کمترین زمان ممکن شما را به کارفرمایان مجاز متصل خواهند کرد.

اینکه از هر نقطه دنیا با یک کارفرما در یک استان یا شهر خاص کانادا ارتباط بگیرید قطعاً اعجاب انگیز است چون بدون نیاز به سفری پرهزینه و اکتشافی، با نشستن در خانه و ارتباط با بازار محلی، به کنکاش فرصت های شغلی خواهید پرداخت. ما در ادامه به معرفی این سایت های کاریابی کانادا می‌پردازیم. برای این کار از تفکیک و دسته بندی سایت های کاریابی کانادا بر مبنای استان محل عملکرد سایت کمک گرفته و لیست پیش رو از سایت های کاریابی کانادا را برای شما کاربران محترم مهیا ساختیم.

 

یکی از سایت های کاریابی کانادا در بریتیش کلمبیا

استان بریتیش کلمبیا به عنوان یکی از چند پایه اصلی بازار و کسب و کار در کشور کانادا، فرصت‌های شغلی متعدد و بی‌نظیری را پیش روی متقاضیان قرار خواهد داد اما این تعدد فرصت‌ها اگر با یک برنامه‌ریزی صحیح و راهنمایی کاربردی از طرف یک سایت از سایت های کاریابی کانادا همراه نباشد ممکن است بیشتر شما را در کاریابی دچار مشکل کنید. سایت محلی که در این استان به امور کاریابی می‌پردازد (بی.سی جابز) است. "بی.سی جابز" یک سایت با طراحی عالی است که به یک دیتابیس گسترده و محلی در ارتباط است. داشتن بیش از پانزده سال تجربه در زمینه کاریابی حالا این سایت های کاریابی کانادایی را به یک غول در این حیطه تبدیل کرده است. کار با این سایت بسیار ساده است.

از همان بدو ورود یک دو فیلد در اختیار دارید. در فیلد سمت چپ باید نام عنوان شغلی مورد جستجو را وارد کنید و اگر خواهان دقت بیشتر در عنوان های شغلی به نمایش درآمده هستید، در فیلد سمت راست، نام شهر مد نظر را نیز وارد کنید. اگر اینکه شغل در کجای استان باشد برایتان اهمیت ندارد، با خالی کردن این بخش به جتسجو بپردازید و با انبوهی از ردیف های شغلی اعلام شده، با جزئیات بالا روبرو شوید. نقطه قوت این سایت بهره گیری از دسته بندی های متعددی است که شما را در امر کاریابی بشدت کمک خواهند کرد. در بخش پایینی صفحه اصلی می‌توانید این دسته‌بندی ها را به تفکیک دیده و پس از کلیک، در هر دسته جستجو کنید. آدرس ورود به این سایت:

(https://www.bcjobs.ca)

 

کاریابی در استان های کانادا

یکی از سایت های کاریابی کانادا که با کارفرمایان مهمی در ارتباط است

 

 

یکی از سایت های کاریابی کانادا در ساسکاچوان

سایت کاریابی که قصد معرفی آن در استان ساسکاچوان را داریم ساز و کار متفاوتی دارد. این سایت که "ساسک.جابز" نام دارد، با داشتن دایره‌ای خوب از ارتباطات و نزدیکی به بازار کار استان ساسکاچوان، به‌روزترین فرصت های شغلی استان را در اختیار شما قرار خواهد داد. به خاطر ظاهر شلوغ سایت ممکن است پس از ورود حس کنید کار کردن با آن چندان ساده نیست، اما بعدتر متوجه خواهید شد که با یک انگاره غلط روبرو هستید.

دوگزینه بزرگ در صفحه اصلی روبروی شما قرار دارد؛ گزینه های (Post jobs) و (Search for jobs) از معانی مشخص است که به عنوان یک متقاضی کار به کدام یک نیاز دارید پس با کلیک بر روی (Search for jobs) به راحتی به فضای جستجو و کنکاش کار وارد شوید. در بخش پایینی این سایت های کاریابی کانادایی، یک روش دیگر برای جستجو برای شما ارائه شده است و آن هم گردش در دسته‌بندی های سایت است. این سایت از دو نوع دسته‎‍‌بندی استفاده کرده است؛ یکی بر مبنای منطقه کار، و دیگری نوع و حیطه شغل انتخابی. در هر دسته بندی، امکان انتخاب های زیادی دارید مثلاً در دسته بندی بر مبنای حیطه شغلی دسته های مدیریت، مهندسی، کسب و کار و بازار، سلامت و نفت و گاز به طور مثال دیده می‌شوند. تعدد زیاد مشاغل پیشنهادی در این سایت بسیار بالاست و تقریباً بعید است که فرصت شغلی خالی در سطح استان باشد و توسط آن پوشش داده شده نباشد.

در کنار امکان جستجوی محلی این سایت آموزش‌ها و راهنمایی های خوبی نیز در دل خود جای داده که به شما کمک خواهند کرد تا با شرایط بازار و کسب و کار محلی آشنایی بیشتری پیدا کنید. ادرس این سایت :

(https://www.saskjobs.ca)

 

و باید دقت داشته باشید که گاهاً در هنگام مراجعه ممکن است به مشکل بخورید و کافی است تا فیلترشکن خود را خاموش یا محل اتصال آن را عوض کنید.

 

کاریابی در استان های کانادا

نمای ظاهری سایت کاریابی استانی آلبرتا یکی از سایت های کاریابی کانادا

 

یکی از سایت های کاریابی کانادا در آلبرتا

آلبرتا با قرار داشتن بین سه استان کانادایی که بیشترین سرانه درآمد را دارد، مقصد و هدف جذابی برای افراد جویای کار است. اگر متقاضی کاریابی منحصراً در استان آلبرتا هستید استفاده از سایت "آلبرتا حاب سنتر" که یکی سایت های کاریابی کانادا ست، بهترین انتخاب محلی است که در اختیار دارید. "آلبرتا جاب سنتر" از نظر ظاهری تا حدود زیادی با سایت محلی استان بریتیش کلمبیا دارد اما مشخصاً به دیتابیس های کاری استان آلبرتا متصل است.

جستجو به همان میزان ساده است و اگر خواهان دسترسی به دسته های مختلف باشد کافی است تا پیش از جستجو، در همان صفحه اول، کمی اسکرول را پایین کشیده و به دسته‌ها دسترسی پیدا کنید. در بین سایت های استانی می‎توان گفت که بیشترین تنوع در دسته بندی مشاغل، به این سایت از سایت های کاریابی کانادا تعلق دارد و این باعث شده تا امر کاریابی بیش از پیش ساده شود. اینکه سایت به شکل مستقیم با کمپانی‌های صاحب نامی مثل استارباکس، مک‌دونالد، پالادین سکیوریتی و آمازون در ارتباط است یعنی انتخاب مناسبی برای کاریابی است. جالب آنکه فرصت های شغلی مربوط به این کمپانی‌ها به شکل اختصاصی و مجزا، بسته به کمپانی در دسترس هستند و این کار را برای شما، بدون جستجو ساده‌تر خواهد کرد. آدرس این سایت نیز بدین شرح است:

(https://www.albertajobcentre.ca)

 

کاریابی در کانادا رایگان

نمای ظاهری سایت "ساسک جابز" یکی از سایت های کاریابی کانادا

 

یکی از سایت های کاریابی کانادا در مانیتوبا

سایت های کاریابی کانادا یی و سایت های تخصصی کاریابی در فضای محلی کسب و کار این استان از توان بالایی برخوردار نیستند و نتوانسته‌اند تا به ترندهای محلی گوگل راه پیدا کنند اما یک راه حل دیگر برای کاریابی توسط متقاضیان در این استان وجود دارد که تفاوتی با یک سایت تخصصی ندارد. "مانیتوبا استارت" یک سایت جامع برای مهاجرین و افراد خواهان اسکان در این استان است که مراجعه به آن به شما کمک خواهد کرد تا کار متناسب با معیارهای خود را پیدا کنید. یکی از سربرگ‌های اصلی سایت "مانیتوبا استارت" سربرگ "جاپ مچینگ" است و با این آدرس

https://manitobastart.com

در دسترس شما قرار خواهد داشت.

 

پس از ورود به این سربرگ تمام فرصت‌های شغلی موجود بسته به حیطه کاری، دسته‌بندی شده و در اختیار شما قرار دارند. با انتخاب هر حیطه و پس دیدن تمام مشاغل موجود در آن دسته می‌توانید پی.دی.اف مربوط به هر حرفه را دانلود و پس از مطالعه به بررسی فرصت شغلی مذکور به شکل کامل بپردازید. "مانیتوبا استارت" تنها در خدمت کاریابی نیست و کاریابی تنها بخشی از عملکردهای آن است. با دسترسی به سایر بخش‌ها از تجارب افراد و اطلاعات جامع تری در مورد زندگی و فضای کسب و کار این استان بدست خواهید آورد. با وجود تکیه این سایت از سایت های کاریابی کانادایی بر مراجع رسمی، و استفاده از دیتابیس های دولتی و رسمی این سایت نسبت به سایر سایت های حاضر در این لیست از اعتبار و اطمینان بیشتری برخوردار است هرچند شاید به قدر بقیه در جمع‌آوری داده موفق نبوده باشد.

 

یکی از سایت های کاریابی کانادا در استان اونتاریو

در استان اونتاریو هم مثل استان مانیتوبا ما یک سایت جامع را به شما پیشنهاد می‌کنیم. سایت رسمی استان اونتاریو انتخابی است که به سادگی می‌تواند شما را به ردیف های شغلی پر متقاضی این استان لینک کند. کار با این سایت هم برای کارفرمایان و هم متقاضیان کار ساده است و این باعث شده تا میزان بالایی از ردیف‌های شغلی در دیتابیس آن موجود باشد.

پس از ورود به صفحه مربوط به کسب و کار سایت، دو گزینه اصلیِ (Find a job) و (Post a job) وجود دارد که با انتخاب گزینه اول وارد فضای جستجو و بررسی ردیف های شغلی موجود خواهید شد. در این سایت در کنار وجود دسته بندی های متعدد و مناسب، اطلاعات ویژه و منحصر بفردی بسته به هر ردیف شغلی وجود دارد که خواندن آن هم از نظر حرفه‌ای و فنی در عملکرد کاری و هم در ایجاد ارتباط مناسب با کارفرما در هنگام کاریابی و پس از اشتغال کمک شایانی خواهد کرد. اینکه بتوانید به داده‌های تجربه محور سایر کارکنان و فعالان اقتصادی در هر حیطه شغلی دست پیدا کنید یک نقطه قوت مهم در حین کاریابی و انتخاب کارفرمای مناسب است. در نهایت این سایت نیز با تکیه بر مراجع رسمی از اعتبار بالایی برخوردار بوده و ردیف‌های شغلی آن کاملاً قابل اعتماد و رسمی هستند. اینکه به هر سایتی اعتماد کنید، حتی در سطح کاریابی استانی اصلاً انتخاب خوبی نیست و ممکن است باعث هدر رفتن وقت شما شود. برای دسترسی به این سایت می‌توان از این آدرس

https://www.ontario.ca/page

کمک گرفت.

 

پیدا کردن شغل در استانهای کانادا

 

سایت کاریابی استان اونتاریو یکی از سایت های کاریابی کانادایی

 

 

یکی از سایت های کاریابی کانادا در استان کبک

کبک استانی است که از نظر اداری و انجام پشتیبانی‌های رسمی از شهروندان، از نظر کیفی تفاوت فاحشی با سایر استان های کشور کانادا دارد. این موضوع باعث شده که در تخصصی‌ترین حیطه ها نیز، سایت ها و مراجع رسمی به کمک آمده و شما را از سردرگمی نجات دهند. سایت رسمی "امپلویی کبک" که یکی از سایت های کاریابی کانادا ست، وظیفه دارد تا شما را در امر کاریابی یاری دهد و باید گفت که در انجام این وظیفه کاملاً موفق عمل کرده است چون نه فقط یک سایت کاریابی است بلکه شما را برای استفاده از سایر سایت های کاریابی محلی تشویق خواهد کرد.

آدرس این سایت

(https://emploiquebec.gouv.qc.ca)

و یک مرجع رسمی محسوب خواهد شد اما همین مرجع غیر از منبع فعلی کاربران را به استفاده از ساید دیگری که آدرس آن بدین شرح است

(https://www.carrieres.gouv.qc.ca/accueil)

تشویق می‌کند.

سایت ثانویه از نظر کاربری راحت تر و بهتر است و از نظر وجود دسته بندی های متنوع نیز عالی است. در همان صفحه ابتدایی پس از تغییر زبان به انگلیسی به سادگی می‌توانید به حیطه های مختلف مشاغل بسته به نیاز خود دسترسی داشته باشید. در این سایت اطلاعات کاملی در مورد ردیف های شغلی استان کبک در دسترس قرار داشته و سطح راهنمایی آن نیز آنچنان مناسب است که به شکل گام به گام شما را در مراحلی پیش از انتخاب کارفرما و ردیف شغلی نیز یاری خواهد داد.

 

پیدا کردن شغل در استانهای کانادا

نمای ظاهری سایت کبک یکی از سایت های کاریابی کانادایی

 

سایت های کاریابی کانادا در استان یوکان

در استان یوکان برخلاف اکثر استان‌ها بیش از یک انتخاب مناسب در اختیار دارید. اولین سایتی که برای کاریابی در استان یوکان در قالب سایت های کاریابی کانادا به شما پیشنهاد می‌کنیم سایت "ایمپلویمنت یوکان" است. این سایت که در آدرس اینترنتی

(https://www.employmentyukon.ca) 

در دسترس است، به راحتی اکثر ردیف های شغلی موجود را در استان را پوشش خواهد داد و در همان صفحه ورود تمام توضیحات موردی مشاغل را ارائه خواهد داد. اما اگر گردش دستی در میان ردیف های شغلی از نظرتان مناسب نیست می‌توانید از نوار ابزار بالای سایت گزینه (Job Seekers) را انتخاب کنید و به منوی جستجوی کامل و هوشمند وارد شوید.

 

یکی از سایت های کاریابی کانادایی دیگری که در این استان برای کاریابی قابلیت های خود را به اثبات رسانده، سایت "یو وین" است. این سایت که آدرس آن

(https://www.yuwin.ca)

است. از نظر رابط کاربری و فضای ظاهری جز برترین سایت های این لیست است. در همان صفحه اول فیلدهای مربوط به ورود عنوان شغلی و تعیین محل دقیق شغل در دسترس هستند. اگر مایل به جستجو با این روش نبودید می‌توانید صفحه را پایین کشیده و به صورت موردی و بسته به تاریخ اعلام نیاز، فرصت‌ها را انتخاب و مطالعه کنید. با بهره گیری از این دو سایت از سایت های کاریابی کانادا و همپوشانی بانک داده‌های هر دو، تقریباً هیچ شغلی در این استان از چشم شما دور نخواهد ماند چون غیر از موارد مشترک گاهاً موردی فقط در یکی ثبت شده و برای یافتن آن باید به یکی از این دو مراجعه و به جستجوی حرفه‌ای بپردازید.

 

سایت های کاریابی کانادا

نمای ظاهری سایت "یو وین" یکی از سایت های کاریابی کانادا

 

سایت های کاریابی کانادا در استان نیوبرانزوایک

استان برانشوایک یکی از چند استانی است که تعداد ردیف‌های شغلی آزاد در آن، بیش از میانگین کشور کانادا بوده و به بهشت کارکنان و کارگران حرفه‌ای و نیمه حرفه‌ای تبدیل شده است. ان باعث می‌شود تا شما در امر کاریابی نیازمند کمک بیشتری باشید. سایت مرجع "ان.بی جابز" که یکی از سایت های کاریابی کانادا ست بهترین انتخاب برای کاریابی در استان نیوبرانزوایک است. این استان با قرارگیری در بین استان‌های شریک در برنامه مهاجرتی آتلانتیک، در کانون توجه متقاضیان پرشمار کار قرار دارد و بدون بهره‌گیری از یک مرجع قدرتمند، کاریابی در آن ممکن است بسیار زمانبر باشد. سرعت در کاریابی به علت وجود متقاضیان پر تعداد حرف اول را می‌زند و سایت "ان.بی جابز" سرعت و راحتی را برای هر کاربری، چه آماتور و جه حرفه‌ای به ارمغان خواهد آورد.

آدرس این سایت

(https://nbjobs.ca)

است و پس از ورود در همان صفحه اول این سایت از سایت های کاریابی کانادایی، ساز و کار جستجو ساده و قابل فهم است. جستجو در دسته بندی های پیشنهادی سایت هم همیشه انتخاب خوبی است اگر به حیطه شغل مد نظر خود اشراف کافی دارید و خواهان بررسی مشاغل متفاوتی در حیطه مذکور هستید. مثلاً با انتخاب حیطه (health) کار شما برای کاریابی در بخش سلامت بسیار ساده‌تر شده و می‌توانید در یک قالب و به صورت یکجا با اعمال فیلترهای متفاوت هر جاب آفر و اطلاعات مربوط به آن را مطالعه کنید. با این سایت ارتباط ساده و سریع با کارفرما از هر کجای دنیا ممکن خواهد شد.

 

سایت های کاریابی کانادا

نمای ظاهری سایت "ان.بی جابز" یکی از سایت های کاریابی کانادایی

 

سایت های کاریابی کانادا در استان نوااسکوشیا

نوا اسکوشیا هم یکی از استان های پرمتقاضی است که در برنامه مهاجرتی آتلانتیک قرار دارد و با توجه به همین موضوع، بهره گیری از یک سایت از سایت های کاریابی کانادا برای پیدا کردن مشاغل مورد نظر بسیار الزامی خواهد بود. ما در این لیست سایت "نوا اسکوشیا جابز" را به شما پیشنهاد می‌کنیم. این سایت از نظر ظاهری در عین زیبایی راحتی فراوانی را برای کاربر به ارمغان آورده و از نظر نحوه عملکرد تفاوت برجسته‌ای با سایت های کاریابی معمول سایر استان‌های مندرج در لیست ندارد. مک دونالد، استارباکس و بانک نوا اسکوشیا کمپانی‌هایی هستند که به شکل رسمی با این سایت ارتباط داشته و به عرضه فرصت شغلی در آن می‌پردازند. این یعنی شما با یک سایت معتبر و با سابقه بیش از پانزده سال روبرو هستید که انجام امور جستجو، ارتباط و پیگیری فرصت‎‌های شغلی استان نوا اسکوشیا را برای شما به سادگی ممکن خواهد ساخت.

در این سایت میز شما هم می‌توانید به شکل مستقیم با بهره‌گیری از کلید واژه به جستجو بپردازید یا به صورت دستی به محل دسته‌بندی ها بروید و فرصت‌ها را بسته به تاریخ درج، درآمد و شهر محل کار مورد بررسی کامل قرار دهید. دیتابیس های سایت کاملاً بروز هستند و اجازه نخواهند داد تا شما از پیکار کاریابی در کشور کانادا حتی برای چند روز جا بمانید. آدرس سایت کاریابی محلی استان نوا اسکوشیا

(https://www.novascotiajobs.ca)

است که بدون هیچ مشکل خاصی در دسترس عموم قرار دارد.

 

 

سایت های کاریابی کانادا

دسته بندی های سایت کاریابی استان نوا اسکوشیا که یکی از سایت های کاریابی استان کاناداست

 
 
یک سایت کاریابی کانادایی در استان نیوفاندلند

اگر پیگیر امور مهاجرتی کشور کانادا باشید حتماً فارغ از برنامه مهاجرتی آتلانتیک و اهمیت آن از فرصت‌های شغلی عالی و پردرآمد استان نیوفاندلند مطلع هستید. حال ما به شما استفاده از سایت "ان.ال جاب‌سنتر" که یکی از سایت های کاریابی کانادا ست را پیشنهاد می‌کنیم. این وبسایت با ارتباط پایا با بانک‌داده های محلی کسب و کار و رابطه مستمر با کارفرمایان محلی استان نیوفاندلند؛ همواره یک گام از سایرین پیش است و توانسته فرصت های دسته اول را برای کاربران خود پیدا و ارائه کند. برای ورود به این سایت می‌توانید از دامنه

(https://nljobcenter.ca)

کمک گرفته و در کسری از ثانیه جستجو در مشاغل پر متقاضی این استان را ممکن سازید. این سایت که یکی از سایت های کاریابی کاناداست از نظر ظاهری و نحوه عملکرد با سایت‌های دیگر موجود در این قالب تفاوتی نداشته و مانند آن‌ها در عین راحتی در کاربری، بهترین عملکرد ممکن را به شما ارائه خواهد داد.

 

 

سازمان مهاجرتی کاناداپاس (visa724.com)، به مدیریت عاملی وکیل رسمی مهاجرت کانادا، آقای مهیار حلاج پور با داشتن مجوزهای لازمه از وزارت کار و رفاه اجتماعی ایران و مجوز رسمی وکیل مهاجرت کانادا ( ICCRC)، تا بحال صدها پرونده موفق و قانونی مهاجرتی داشته است.

 

 همراهان گرامی، برای بهره مندی از مشاوره و ارزیابی تخصصی مشاوران ما، اقدام به تکمیل  فرمهای ارزیابی رایگان نمایید، یا اگر قصد جدی برای مهاجرت یا دریافت ویزا دارید می‌توانید به صفحه رزرو وقت مشاوره مراجعه نمایید تا از مشاوره وکیل رسمی مهاجرت بهره مند شوید. همچنین می‌توانید با مراجعه به صفحه درباره ما و مطالعه آن، اطلاعات تماس دفاتر ما را دریافت نموده و از اعتبار و مجوزهای ما اطمینان حاصل نمایید.

 

 

 

مطالب پیشنهادی:

استارتاپ ویزای کانادا

ویزای کار پرستاری کانادا 

> مهاجرت به کانادا برای پرستاران

> مهاجرت آرایشگران به کانادا

ویزا و اقامت سرمایه گذاری کانادا

درباره ویزای کانادا همه چیز بدانید

ویزای اقامت دائم کانادا

مهاجرت به کانادا

وکیل مهاجرت

> مهاجرت به نیوبرانزویک

>  مراحل ثبت نام ویزای توریستی کانادا

 

 

مطالب مندرج در وب سایت حاضر به منظور اطلاع رسانی و افزایش دانش مخاطبین عزیز وبسایت حاضر و سایر شبکه های اجتماعی است. اگر چه اخبار و مطالب منتشره با نهایت دقت نویسنده مکتوب گردیده، ولی همچنان می تواند دستخوش تغییرات مرور زمان بوده و یا عاری از اشتباه انسانی نباشند.
بدیهی است برداشت و مشورت‌های حقوقی نهایی صرفا در چارچوب موضوع مورد مشاوره با شخص مشاور و وکیل رسمی مجموعه جناب حلاج پور ممکن بوده و توصیه می‌شود.
مدیریت و همکاران مجموعه حقوقی کاناداپاس و کاریابی بین‌المللی مهیار مسئولیتی در خصوص اقدامات خواننده با استناد به مطالب مندرج در وب سایت حاضر و سایر شبکه های اجتماعی نداشته و مسئولیت مجموعه صرفا محدود به چارچوب قرارداد منعقده با موکلین مجموعه باقی خواهد ماند.

 

 


مشاوره رایگان/پرسش و پاسخ


همراهان گرامی، در این قسمت میتوانید سوالات خود را مطرح نمایید. در اولین فرصت پاسخگوی شما خواهیم بود.(نمایش عمومی)


فرمهای ارزیابی رایگان
مشاوره اخذ ویزا اقامت و مهاجرت

ارتباط با ما

آدرس و راههای ارتباطی :

- سازمان حقوقی مهاجرتی کاناداپاس

- کاریابی بین المللی مهیار

با مدیریت وکیل رسمی مهاجرت، مهیــار حلاج پور. 

دارای مجوزرسمی از وزارت کار و رفاه اجتماعی ایران.

دارای مجوز ICCRC (شورای قانونگذاری مهاجرت کانادا).

 

دفتر مرکزی (کانادا - تورنتو):

25 Sheppard Avenue West
suite 300
M3n 6S6 (مراجعه با رزرو وقت قبلی)

 

(ارتباط مستقیم و رایگان با دفتر کانادا از شماره تهران):

00982182802280 (پاسخگویی: دوشنبه تا شنبه 18:00 الی 02:00 بوقت تهران)

 

واتساپ دفتر کانادا:

0014168905972 (پاسخ‌گویی: دوشنبه تا شنبه 18:00 الی 02:00 بوقت تهران)

 

دفتر تهران: 

02128421010 (پاسخ‌گویی: شنبه تا چهارشنبه 10:00 الی 18:00 بوقت تهران) - (پنجشنبه ها: 10 الی 14:00)

 

واتساپ دفتر ایران:

09124644197 (پاسخ‌گویی: 10:00 الی 18:00 بوقت تهران)

 

بدلیل مشکلات بیماری، تا اطلاع ثانوی، از برگزاری جلسات حضوری در دفاتر ایران معذوریم. می‌توانید با شماره های تماس در ارتباط باشید.

 

> برای بهره مندی از تخفیفات و اخبار جدید مهاجرت، صفحه اینستاگرام ما را دنبال کنید.

ایمیل : info[at]visa724.com

ویزا 724

تمامی حقوق این سایت مربوط به ویزا 724 می باشد.