ویزای توریستی کانادا با وکیل رسمی اداره مهاجرت 2023


آخرین بروز رسانی : ۰۲/۰۲/۰۴

 

در حال حاضر کشور کانادا امتیاز ویژه ای برای ایرانیان در نظر گرفته است.

ایرانیان در خاک کانادا می‌توانند تا تاریخ 28 فوریه 2024 ویزای توریستی را به ویزای کار باز تبدیل کنند. اگر موفق به دریافت ویزای توریستی کانادا شوید، این روش فعلا یکی از بهترین روش های مهاجرتی کاناداست.

کوچکترین خطا در ثبت درخواست ویزای توریستی کانادا می تواند موجب ریجکتی شود؛ بنابراین اگر میخواهید مسیر درخواست ویزای کانادا برای شما بی نقص انجام شود، توصیه می‌شود با ما تماس بگیرید و از خدمات حرفه ای ما در دفاتر ایران و کانادا استفاده کنید.

پرسش و پاسخ های مهم درباره ویزای توریستی کانادا

با وکیل/مشاور رسمی اداره مهاجرت کانادا؛ آقای شهروز بهرامی اصل:

 

 

به سه روش می توانید برای درخواست ویزای توریستی کانادا اقدام کنید:

1. توسط کارشناسان باتجربه ی ویزا724 در دفاتر معتبر ایران و کانادا (بدون حضور وکیل رسمی اداره مهاجرت کانادا)

2. توسط وکیل و مشاور رسمی اداره مهاجرت کانادا در ویزا724 (ثبت درخواست در دفاتر کانادا)

3. توسط خودتان (در ادامه همین مطلب به صورت رایگان آموزش ثبت درخواست ویزای توریستی کانادا را در اختیارتان گذاشته ایم)

* نکته: برای اطلاع از هزینه ها و شرایط درخواست ویزای توریستی کانادا، در ویزا724 ، می توانید به لینک > هزینه ویزای توریستی کانادا، مراجعه نمایید.

 

ویدئو تبدیل ویزای توریستی کانادا به ویزای کار در سال 2023

 

جهت اطلاعات در مورد تبدیل ویزای توریستی به ویزای کار به صفحه > ویزای کار باز مراجعه نمایید. 

 

چرا تاریخچه سفر قوی در شانس ویزای توریستی کانادا موثره؟

 

2. مدارک شغلی معتبر با گردش حساب متناسب با شغل

3. سند ملکی

4. تایید شرایط شما توسط مشاوران ویزا724

برای بررسی شرایط باما در تماس باشید...

 

چند توصیه بسیار مهم در خصوص ویزای توریستی کانادا (حتما قبل از آموزش مطالعه شود)

* اگر تاریخچه سفر قوی در 2 سال گذشته ندارید، مثلا ویزای شینگن، استرالیا، انگلستان، ژاپن. یا اقوام درجه یکی با اقامت دائم، در کانادا ندارید و یا دلیل محکمی برای سفر به کانادا ندارید؛ برای ویزای توریستی کانادا، شانس شما بسیار ضعیف است، بنابراین توصیه می شود برای دریافت ویزای شنگن اقدام کنید. اگر نمیدانید که شرایط شنگن را دارید یا خیر؛ می توانید با ما در تماس باشید. یا توصیه می‌شود مسیر دیگری را برای مهاجرت انتخاب کنید (فریب شرکتهایی که ادعا می‌کنند دعوتنامه آنها از کانادا، شانس شما را افزایش می دهد، را نخورید، دعوتنامه فقط دلیل سفر شما را توضیح می دهد، برای ویزای توریستی کانادا، شما باید ثابت کنید که قصد بازگشت به کشور خود را دارید و قصد پناهندگی در کانادا را ندارید)

به هیچ عنوان از مدارک جعلی برای درخواست ویزای توریستی کانادا استفاده نکنید، ممکن است 5 سال از هر گونه درخواست ویزا به کشور کانادا، تحریم شوید و دیگر درهای ورود به کانادا را بر روی خودتان ببندید (فریب نخورید که به شما می گویند، کانادا هیچ مدرکی را استعلام نمی‌گیرد! ما ویزای تضمینی  کانادا میگیریم! ممکن است برای اینکه ویزا را تضمین کرده اند، از مدارک جعلی بدون اطلاع شما استفاده کنند که بخواهند شانس ویزا را افزایش دهند، اما در اصل شما 5 سال تحریم می شود و اگر پولتان را هم پس بدهند ارزشی ندارد).

اگر به قصد پناهندگی میخواهید ویزای توریستی کانادا بگیرید، این تصمیم ممکن است یکی از بزرگترین اشتباهات شما در مسیر رسیدن به اقامت دائم کانادا باشد. چون احتمالا میخواهید با ارائه یک کیس دروغین درخواست پناهندگی کنید، باید بدانید که دست این گونه افراد خیلی وقت است که رو شده و مراقب شرکتهایی که وعده های پناهندگی می دهند باشید (شما کیس بهتری برای کلاهبرداری هستید تا اداره مهاجرت!)

* اگر میخواهید کل مسیر را خودتان طی کنید؛ در انجام مراحل آموزش زیر بسیار دقت داشته باشید، نامه قوی و با تحقیق برای آیتینری سفر خود ارائه دهید، تمکن مالی را با توجه به هدفی که دارید، ارائه دهید تا افسر اداره مهاجرت را برای صدور درخواست ویزا قانع کنید. در این آموزش فقط مراحل درخواست عنوان شده است، شانس دریافت ویزای توریستی کانادا به کیفیت پرونده شما بسیار بستگی دارد. اگر میخواهید یک وکیل قانونی مهاجرت، تمام پروسه درخواست ویزای شما را بر عهده بگیرد، صفحه درباره ما را مطالعه کنید. 

دقت داشته باشید که انتخاب مشاور یا وکیل کانادا یا آژانس مسافرتی برای انجام هیچکدام از مراحل مهاجرت یا درخواست ویزای کانادا اجباری نیست، اما حضور یک وکیل یا مشاور خبره و با تجربه بسیار می تواند در مدیریت زمان و افزایش شانس ویزا موثر باشد.

اگر قبلا سابقه درخواست ویزا داشته اید اما ریجکت شده اید؛ توصیه می شود صفحه رفع ریجکتی ویزا را مطالعه بفرمایید. 

اگر قصد دریافت ویزای شینگن دارید، در ویزا724 ویزای ایتالیا و ویزای فرانسه اقدام می کنیم؛ که ضمانت بازگشت، اجباری ست.

ویزای توریستی کانادا

 

3. ثبت درخواست ویزای توریستی کانادا توسط خودتان (بدون حضور وکیل رسمی اداره مهاجرت کانادا یا آژانس مسافرتی)

آموزش رایگان صفر تا صد ثبت درخواست ویزا توریستی کانادا

این آموزش فقط مربوط به چگونگی ثبت درخواست ویزای توریستی کاناداست، عوامل بسیاری در شانس ویزا تاثیر گذار است، از جمله:

  • ارائه مدارک تمکن مالی با توجه به شرایطی که دارید، دعوتنامه ای که گرفتید، آیتینری سفری که نوشته اید.
  • ارائه مدارک هویتی و شناسایی بدون نقص و خطا
  • ارائه انگیزه نامه سفر اینکه چرا کانادا را انتخاب کرده اید، برنامه سفر شما چیست؟ چه مدت در کانادا می مانید؟ 
  • حتی ارائه یا آپلود درست مدارک
  • چینش درست مدارک

و عوامل بسیار دیگری در شانس ویزا تاثیر گذار است، که توصیه می کنیم اگر تا بحال تجربه این کار را نداشته اید از خدمات ما در ویزای توریستی کانادا استفاده بفرمایید اگر هم به هر دلیلی تمایل به پرداخت هزینه به وکیل رسمی ندارید، این مطلب را به صورت کامل مطالعه بفرمایید.

 

این مقاله کامل ترین آموزش رایگان، درخواست ویزای توریستی کاناداست که توسط تیم فنی ویزا 724 در اختیار شما قرار گذاشته شده.

امید است بتوانید با این آموزش مسیر درستی را انتخاب کنید.

* این مقاله دارای 3 صفحه آموزش، در حدود 15 هزار کلمه است. بنابراین توصیه می شود این صفحه را ذخیره کنید. 

 

برای انتخاب بهترین راه مهاجرت با توجه به شرایطی که دارید می توانید به بالای سایت به صفحه فرمهای ارزیابی رایگان مراجعه بفرمایید.

 

اگر قصد مهاجرت به کانادا را دارید؛ برای مشاهده روشهای مختلف مهاجرتی می توانید صفحه مهاجرت به کانادا، را مطالعه کنید

 

مراحل ثبت نام آنلاین ویزا توریستی کانادا

ویزا، نوعی اجازه ورود به یک کشور جهت اقامت موقت است که با اهداف مختلفی اخذ خواهد شد. ویزا توریستی کانادا هم از طرف دولت کانادا به اشخاصی که خواهان بازدید از این کشور باشند اعطا خواهد شد. این نوع ویزا در واقع به هدف سکونت در یک کشور خاص به کسی داده نخواهد شد. مثلاً برای انجام سفر و گردش، سر زدن به اقوام یا قرارهای کاری و تجاری شما می‌توانید از این اقامت موقت استفاده کنید. اصطلاحاً نام این نوع اقامت ویزای توریستی است اما این به آن معنی نیست که تنها برای مسافرت کاربرد دارد.

 

ویزا توریستی کانادا از طرف سفارت‌های این کشور در کشورهای مختلف به تمام افرادی که خواهان مسافرت به کشور کانادا باشند اعطا خواهد شد. البته کار به همین سادگی نیست و به طی کردن مراحل خاصی نیاز دارد. در حالت معمول پیش از هربار سفر کردن به کشور کانادا نیاز دارید تا ویزا توریستی کانادا را دریافت کنید. 

 مطلب پیشنهادی وی اف اس گلوبال چیست؟

 

گام به گام برای ارائه درخواست آنلاین ویزای کانادا

برای اغاز مراحل ثبت نام ویزای کانادا ابتدا لازم است تا فرم مناسب در وبسایت اداره مهاجرت کانادا را دانلود کنید. در این فرم مهم است تا اطلاعات مربوط به خود را به درستی با انتخاب آپشن‌های مختلف ارائه کنید. بسیار مهم است تا بتوانید هدف خود از اخذ ویزا توریستی کانادا را کامل بیان کنید. تجربه نشان داده که بهتر است هیچ جای فرم را خالی یا بدون پاسخ مناسب رها نکنید. این می‌تواند در پذیرش فرم شما اهمیت بالایی داشته باشد. پس از تکمیل درست فرم درخواست تمام مدارک را ضمیمه کنید. پس از مطالعه برگه مربوط به سیاست‌های حریم شخصی باید رضایت‌نامه خود برای موافقت با ادامه روند اخذ ویزا توریستی کانادا اعلام کنید. در رضایت‌نامه شما موافقت خود را با گرفتن تست‌های بیومتریک از طرف مراکز بررسی اعلام خواهید کرد. تست‌های بیومتریک شامل گرفتن اثر انگشت الکترونیکی و در برخی موارد عکس‌برداری از مردمک چشم می‌شود. حال شما تمام مدارک و مراحل درخواست را تکمیل کرده و کافی است تا به نزدیک‌ترین (CVAC) تحویل دهید. این مراکز که مراکز دریافت مدارک ویزای کانادا هستند و در واقع صادر کننده ویزا نیستند. با توجه به این دوری مراکز cvac و وجود دو روش برای درخواست ویزا توریستی کانادا که یکی بر روی کاغذ است و دیگری روش آنلاین، استفاده از روش آنلاین بسیار منطقی‌تر است، البته بهتر از با وکیل خود مشورت کنید. در روش آنلاین، طبق اعلام دولت کانادا ممکن است سرعت بررسی سریع‌تر باشد و سایر امور مثل تکمیل سایر مدارک آسان خواهد بود. این که انجام این کار به روش آنلاین برای شما ممکن است یا نه بستگی به دولت کانادا دارد. چنانچه در فرآیندهای کسب ویزا توریستی کانادا نیازی به ارائه اطلاعات بیومتریک پیش از مراحل ابتدایی باشد، درخواست آنلاین ممکن نیست. دقت داشته باشید که در کیس‌های خاص ممکن است که مسئول و به اصطلاح افسر اقامت، از شما مدارک بیشتری جهت موافقت با درخواست ویزا توریستی کانادا شما بخواهد. باید آمادگی داشته باشید تا تمام مدارک رسمی مربوط به اطلاعات و جزئیات شخصی خود را ارائه دهید. باید به یاد داشته باشید که کنسول کاملاً آزاد است تا به هر نحوی با درخواست شما مخالفت کنید. عوامل زیادی در متقاعد کردن کنسول مؤثر هستند.

 

راهنمای تصویری تکمیل فرم درخواست ویزا توریستی کانادا

(ویزا724 هیچگونه مسئولیتی در قبال خطاهای شما برای پر کردن فرمهای ویزای توریستی کانادا ندارد؛ اگر می خواهید خودتان درخواست کننده ویزا باشید، بسیار با دقت این کار را انجام دهید)

در ادامه به صورت مرحله به مرحله، پر کردن فرم تقاضای ویزا توریستی کانادا توضیح داده خواهد شد. بدیهی است که برای درک مناسب مراحل توضیح داده شده باید به شماره‌های مورد اشاره در تصاویر دقت فرمایید.

 درخواست ویزای توریستی کانادا

تصویر اول فرم درخواست ویزای توریستی کانادا

 

بالاترین بخش‌هایی که در صفحه اول درخواست ویزا توریستی کانادا خواهید دید در تصویر بالا به نمایش درآمده‌اند. اگر این اولین بار است که به نامه‌نگاری جهت اخذ مدارک دولتی از کشور کانادا می‌پردازید، در بخش یک نیازی نیست عددی وارد کنید. این بخش مختص به افرادی است که در نامه‌نگاری‌های قبلی برای امور مهاجرتی یک کد منحصر بفرد UCI دریافت کرده باشند. در باکس دو فرم درخواست ویزا توریستی کانادا نیاز است تا تعیین کنید که در تکمیل فرم از چه زبانی استفاده می‌کنید. زبان‌های در در دسترس انگلیسی و فرانسوی هستند. انگلیسی قاعدتاً انتخاب بهتری است. در بخش سه باید تعیین کنید که شما خواهان چه نوع ویزایی هستید. چون در این بخش در حال توضیح مراحل مربوط به ویزا توریستی کانادا هستیم بدیهی است که باید گزینه‌ی (Visitor Visa) را انتخاب کنید. در باکس چهار فرم درخواست ویزا توریستی کانادا باید نام خانوادگی خود را دقیق با تمام جزئیات وارد کنید. در باکس پنج هم باید همین کار را در مورد نام خود تکرار کنید. دقت داشته باشید که املای دقیق اسامی مهم است. در باکس‌های شش و هفت فرم درخواست ویزا توریستی کانادا ابتدا یک پرسش مطرح شده‌ است. آیا تابحال از اسامی دیگری استفاده کرده‌اید(گذشته یا حال)؟ اگر پاسخ شما مثبت است باید در این دو باکس اطلاعات مربوط آن نام و نام خانوادگی استفاده شده را با دقت وارد بفرمایید. اما در صورت انتخاب پاسخ (No) این بخش غیر فعال خواهد شد. در باکس هشت نیز باید جنسیت خود را تعیین کنید. برای این کار چند انتخاب دارید که در بین آن‌ها باید گزینه مدنظر خود را انتخاب کنید. در باکس نه باید تاریخ دقیق تولد خود در تقویم میلادی را وارد کنید. دقت داشته باشید که ورود دقیق اطلاعات، بدون خطا، الزامی است. البته باید گفت که در تمام آموزش ثبت درخواست ویزای کانادا رعایت دقت بالا برای پذیرش اهمیت فراوانی دارد. در باکس ده شهر محل تولد خود را تعیین  و در باکس بعدی یعنی یازده کشور یا ناحیه مستقلی که شهر محل تولدتان در آن قرار دارد، یعنی ایران را تعیین خواهید کرد.

مراحل ثبت درخواست ویزای توریستی کانادا

تصویر دوم فرم درخواست ویزای توریستی کانادا

 

در این بخش از مراحل درخواست آنلاین ویزا توریستی کانادا ، باید وارد کردن اطلاعات محل سکونت را آغاز کنید. در باکس دوازده کشور محل سکونت و در باکس سیزده وضعیت اسکان خود را مشخص کنید. در بین وضعیت‌های ارائه شده در این بخش اگر ساکن ایران هستید باید (Citizen) یا همان شهروند را انتخاب کنید. باکس چهارده برای ارائه توضیحات بیشتر است. چنان چه غیر از شهروندی یا آپشن‌های دیگر بخش وضعیت(باکس سیزده) دارای توضیحات دیگری نسبت به وضعیت خود هستید باید از این باکس برای توضیح استفاده کنید. مجموعه دو باکسِ پانزده هم مربوط به تعیین تاریخ شهروندی شما در محل اعلام شده(ایران) است. از تاریخ دقیق شمسی برای پر کردن این دو باکس استفاده کنید. در ادامه فرم درخواست ویزا توریستی کانادا ، یک پرسش مطرح خواهد شد:(آیا در طول پنج سال گذشته در کشور یا نوحای دیگری غیر از کشور فعلی برای بیش از شش ماه، با هر عنوانی) سکونت داشته‌اید؟ سپس دو گزینه در اختیار دارید. بله و خیر. در صورت انتخاب بله باید اطلاعات مربوط به این مسئله را در باکس‌های شانزده، هفده و هجده وارد فرمایید. سؤال بعدی این بخش این است:(آیا محلی که از آن برای (اپلای) ویزا توریستی کانادا استفاده می‌کنید با محل سکونت شما همانند است؟) باید در این قسمت ایران را انتخاب کنید چون اگر ساکن ایران باشید هیچ مرکز اخذ اقامت کانادایی در ایران نیست. پس از انتخاب گزینه‌ی (iran) در باکس نوزده باید وضعیت اقامت خود در کشور ایران را در باکس بیست انتخاب کنید. پس از انتخاب گزینه مناسب اگر توضیحات اضافی نیاز باشد پس از انتخاب گزینه (Other) می‌توانید در باکس بیست و یک فرم درخواست ویزا توریستی کانادا توضیحات را درج کنید. در مجموعه دو باکس بیست و دو هم باید تاریخ‌های مربوط را وارد فرمایید. در باکس بیست و سه باید وضعیت تأهل خود را تعیین کنید. آپشن‌های این بخش به همراه ترجمه به شرح ذیل است:

 

- Annulled Marriage به معنی ازدواج ناموفق (ملغی و غلط از نظر قانونی)

- Common-Law به معنی ازدواج عرفی (بدون طی مراحل قانونی)

- Divorced به معنی مطلقه

- Legally Separated به معنی جدایی قانونی از هم (در عین ملغی نشدن ازدواج)

- Married به معنی ازدواج

- Single به معنی مجرد

- Unknown به معنی نامشخص

- Widowed به معنی بیوه

 

اگر در شرایط عادی ازدواج با همسرتان قرار دارید باید آپشن Married را در این باکس انتخاب کنید. سایر شرایط هم بسته به ترجمه بیان شده قابل تطبیق و انتخاب هستند. پس از این باید در باکس بیست و چهار، تاریخ دقیق آغاز ازدواج را درج کنید. در باکس بیست و پنج فرم درخواست ویزا توریستی کانادا ، نام خانوادگی همسر و در باکس بیست و شش باید نام او را وارد کنید. اگر در باکس بیست و سه گزینه مجرد را انتخاب کرده باشید این بخش‌ها به صورت اتوماتیک غیرفعال خواهند شد.

ویزای توریستی کانادا

تصویر سوم فرم درخواست ویزای توریستی کانادا

 

در ادامه روند آنلاین ویزا توریستی کانادا باید به پرسش بالا پاسخ دهید. متن این پرسش این است که(آیا تا بحال در گذشته ازدواج کرده‌اید یا هر کدام از روابط موجود در باکس بیست و سه را پشت سر گذاشته‌اید؟). اگر پاسخ شما مثبت است باید اطلاعات مربوط به این اتفاق را در باکس‌های بیست و هفت تا سی و یک وارد کنید. ورود دقیق اطلاعات الزامی است.

 

درخواست ویزای توریستی کانادا

تصویر چهارم فرم درخواست ویزای توریستی کانادا

 

بخش بعدی فرم درخواست آنلاین ویزا توریستی کانادا در مورد زبان شماست. در باکس سی و دو باید زبان مادری خود را انتخاب کنید. در باکس سی و سه هم باید به این پرسش که آیا توانایی برقرای ارتباط با زبان انگلیسی یا فرانسوی را دارید وارد کنید. گیزنه‌های این باکس شامل چهار گزینه است: انگلیسی، فرانسوی، هردو، هیچ‌کدام است. گزینه مناسب با وضعیت خود را انتخاب کنید.(دقت داشته باشید که انتخاب هیچ‌کدام ممکن است باعث رد فرم شما شود). در باکس سی و چهار فرم درخواست آنلاین ویزا توریستی کانادا از شما پرسیده خواهد شد که در کدام زبان بسیار به راحت‌ترین شکل مکالمه می‌کنید؟ گزینه‌های این باکس شامل یکی از دو زبان انگلیسی و فرانسوی است. این باکس تنها در صورتی که هردو را در باکس قبل انتخاب کرده باشید فعال خواهد بود. سؤال بعدی که در فرم درخواست ویزا توریستی کانادا از شما پرسیده خواهد شد آیا تابحال امتحان رسمی و معتبری در جهت اثبات توانایی خود در زبان‌های انگلیسی یا فرانسوی پشت سر گذاشته‌اید؟ در صورت انتخاب پاسخ مثبت الزامی است تا مدارک مربوط به تست‌ها و امتحان‌های زبان خود را به پیوست‌های فرم که قبل‌تر آماده‌کرده‌اید اضافه کنید.

 

ویزای توریستی کانادا

تصویر پنجم فرم درخواست ویزای توریستی کانادا

 

در باکس‌های سی و پنج تا سی و هفت فرم ویزای توریستی کانادا باید اطلاعات مربوط به پاسپورت خود را وارد کنید. در باکس سی و پنج شماره پاسپورت، در باکس سی و شش نام کشور محل دریافت پاسپورت و در دو باکس سی و هفت، تاریخ اخذ پاسپورت و انقضای آن را درج کنید. پس از این باید این پرسش که آیا در این سفر از پاسپورت دولت تایوان استفاده می‌کنید جواب منفی و به سوال بعدی که همین سؤال را در مورد پاسپورت اسرائیلی تکرار می‌کند هم پاسخ منفی بدهید.

 

درخواست آنلاین ویزای توریستی کانادا

تصویر ششم فرم درخواست ویزای توریستی کانادا

 

در این بخش از فرم درخواست ویزا توریستی کانادا باید اطلاعات سجلی خود را وارد فرمایید. پرسش اول در مورد این است که آیا یک مدرک شناسایی ملی دارید؟ با پاسخ مثبت باید شماره شناسنامه، کشور محل اخذ و تاریخ اخذ را قید فرمایید. مجموعه‌ باکس‌های چهل و یک مختص به تبعه‌های کشور آمریکا است و نیازی نیست تا آن‌ها را پر کنید. کافی است فقط در پاسخ به پرسش اول No را انتخاب فرمایید.

 

ویزای توریستی کانادا

تصویر هفتم فرم درخواست ویزای توریستی کانادا

 

 

در این بخش اطلاعات ارتباطی در مجموع باید وارد گردد. اما قابل از وارد کردن حتماً به ترجمه سه بند ابتدای این بخش دقت کنید:

-تمام مکاتبات به آدرسی که شما به عنوان آدرس ایمیل در زیر درج خواهید کرد ارسال می‌شود

-معرفی یک ایمیل خاص به این معنی است که تمام اطلاعات و مدارک از طریق این ایمیل ارسال و دریافت خواهند شد

-اگر شما خواهان تأیید انتقال اطلاعات موجود در درخواست خود به یک نماینده یا شخص دیگر هستید باید، باید این ایمیل را در فرم دیگری ارائه فرمایید

 

در مجموعه باکس‌های چهل و دو باید اطلاعات پستی خود را با دقت بالا وارد فرمایید. در بخش اول باید شماره صندوق پستی، در باکس کناری شماره آپارتمان یا واحد، در باکس کناری نام خیابان و آدرس دقیق، در باکس بعدی نام شهر و در باکس بعدتر نام کشور را قید فرمایید. برای دقت بیشتر باید کد پستی خود را نیز وارد فرمایید. در مرحله بعدی اخذ ویزا توریستی کانادا از شما پرسیده شده که آیا آدرس محل سکونت شما با آدرس پستی یکسان است؟ در صورت تطابق دیگر نیازی به پر کردن باکس‌های بعدی فرم درخواست ویزا توریستی کانادا نیست و در صورت عدم تطابق بسیار مهم است تا آدرس خود را با همان فرمت قبلی و دقت وارد فرمایید. در باکس چهل و سه فرم درخواست ویزا توریستی کانادا باید شماره تلفن خود را وارد کنید. در باکس چهل و پنج هم باید یک شماره دیگر وارد کنید که در صورت مشکل در ارتباط با شماره اول در دسترس باشد. در باکس چهل و هفت وارد کردن شماره فکس و در آخرین باکس این بخش، یعنی چهل و شش وارد کردن ایمیل معتبر با دقت در هجی واژگان بسیار مهم است.

 

آموزش ویزای توریستی کانادا

تصویر هشتم فرم درخواست ویزای توریستی کانادا

 

در این بخش از فرم درخواست آنلاین ویزا توریستی کانادا شما باید به تشریح ویزای درخواستی خود بپردازید. در باکس چهل و هفت باید هدف خود از سفر به کانادا به درستی توضیح دهید. جزئیات توضیح باید در حد معقول بوده و هدف منطقی سفر شما را به خوبی بیان کند. گزینه‌های باکس چهل و هفت زیاد هستند اما در این کیس بخصوص باید از بین (Tourism) و (Visit) یکی را انتخاب کنید. البته اگر احساس می‌کنید که اگر این برای توضیح وضعیت شما کفایت نمی‌کند باید حتماً (Other) را انتخاب و در باکس چهل و هشت فرم درخواست ویزا توریستی کانادا به توضیح بپردازید. در باکس چهل و نه و پنجاه باید مدت زمان سفر احتمالی خود را با تعیین تاریخ آغاز و پایان اعلام کنید. در باکس پنجاه و یک باید مقدار اعتبار مالی خود که مورد نیاز برای مدت زمان ماندن در کانادا را اعلام کنید. در باکس بعدی فرم درخواست ویزا توریستی کانادا باید نام فرد یا مکان خاصی که در ابتدا به جهت ملاقات یا بازدید از آن به کانادا می‌روید را بیان کنید. در باکس بعدی هم باید ربط این شخص یا مکان را به خود توضیح دهید. در باکس پنجاه و چهار باید آدرس شخص یا محل را به دقت وارد کنید. چنانچه هدف بازدید شما از کانادا بیش از یک شخص یا مکان است باید در مجموعه باکس پنجاه و پنج فرم درخواست ویزا توریستی کانادا به همان طریق قبلی اطلاعات را وارد کنید در غیر این صورت نیازی به پر کردن این باکس‌ها نیست.

 

در خواست ویزای توریستی کانادا

تصویر نهم فرم درخواست ویزای توریستی کانادا

 

در این بخش فرم آنلاین ویزا توریستی کانادا اطلاعات تحصیلی شما اهمیت دارد. در باکس پنجاه و شش باید اعلام کنید که آیا تحصیلات عالی دارید یا خیر. اگر پاسخ شما مثبت است باید بالاترین درجه تحصیلی که پشت سر گذاشته‌اید را مدنظر قرار داده و مجموعه باکس‌های پنجاه و هفت فرم درخواست ویزا توریستی کانادا را در مورد آن پر کنید. دقت در تکمیل اطلاعات فراموش نشود.

 

ثبت نام آنلاین ویزای توریستی کانادا

تصویر دهم فرم درخواست ویزای توریستی کانادا

 

در این بخش از درخواست ویزا توریستی کانادا ، اطلاعات مربوط به کار شما اهمیت دارند. باید تمام مشاغل و کارهایی که در ده سال اخیر داشته‌اید را مو به مو بدون ایجاد انقطاع زمانی در پایان و آغاز هر کدام وارد کنید. بسیار مهم است تا در باکس‌های پنجاه و هشت تا شصت فرم درخواست ویزا توریستی کانادا به شکل دقیق تاریخ آغاز و پایان، محل کار و عنوان دقیق شغل را وارد کنید.

 

ثبت درخواست ویزای توریستی کانادا آنلاین

تصویر یازدهم فرم درخواست ویزای توریستی کانادا

 

این بخش مربوط به پیشینه شما در مورد اخذ ویزا توریستی کانادا است. در باکس شصت و یک از شما پرسیده شده که  آیا در دو سال گذشته کسی از افراد خانواده شما به بیماری سل یا سایر امراض ریوی مبتلا بوده یا خودتان با شخصی دارای این بیماری ارتباط نزدیک داشته‌اید؟ اگر پاسخ شما به این پرسش مثبت باشد باید در بخش زیرین باکس که فضای کافی هم دارد به تشریح این موضوع بپردازید. پرسش بعدی فرم درخواست ویزا توریستی کانادا این است که آیا بیماری یا ناتوانی جسمانی خاصی دارید که در طول اقامت شما در کانادا نیاز باشد تا تحت مراقبت‌های پزشکی قرار گیرید؟ اگر پاسخ‌تان مثبت باشد باید همچون پرسش قبل، به تشریح موضوع بپردازید. لازم به ذکر است که پاسخ مثبت به این پرسش‌ها زمینه‌ساز بررسی بیشتر و حساسیت بیشتر نسبت به فرم شما خواهد شد.

 

ویزای توریستی کانادا

تصویر دوازدهم فرم درخواست ویزای توریستی کانادا

 

سؤالات این بخش از بخش‌های فرم درخواست ویزا توریستی کانادا مربوط به پیشینه شما در اخذ ویزا توریستی کانادا است. در پرسش اول این سوال مطرح می‌شود که آیا تابحال به شکل غیرقانونی و خارج از چارچوب‌ها در کانادا شاغل بوده‌اید؟ سوال بعد هم این است که آیا تابحال از سوی کانادا یا هر کشور دیگری، درخواست اقامت یا ویزا شما رد شده است؟ و سوال بعدی در این مورد است که آیا شما اخیراً برای حضور در کانادا پذیرش شده‌اید؟ در صورت پاسخ مثبت به هر کدام از پرسش‌ها باید اطلاعات تکمیلی و توضیحات اضافی را در انتهای این باکس از باکس‌های فرم درخواست ویزا توریستی کانادا ، با دقت درج کنید.

 

 

ویزرای توریستی کانادا

تصویر سیزدهم فرم درخواست ویزای توریستی کانادا

 

در این باکس سوابق جنایی شما در مورد اخذ ویزا توریستی کانادا بررسی خواهد شد. سوال این است که آیا تابحال در مورد هر جرمی در هر کشوری مورد اتهام، محکومیت یا دستگیری قرار گرفته‌اید؟ بدیهی است که با پاسخ مثبت به این بخش باید توضیحات کاملی در مورد چند و چون موضوع در انتهای باکس درج فرمایید. پاسخ مثبت به این بخش بشدت حساسیت‌زا بوده تا جایی که می‌تواند به منزله رد درخواست شما برای ویزا توریستی کانادا باشد.

 

ثبت نام ویزای توریستی کانادا

تصویر چهاردهم فرم درخواست ویزای توریستی کانادا

 

در باکس شصت و چهار فرم آنلاین درخواست ویزا توریستی کانادا در مورد خدمت نظامی شما در هر کدام از ارتش‌های جهان، پلیس یا دستگاه‌های اطلاعاتی سوال مطرح می‌شود. اگر پاسخ شما مثبت باشد باید بازهم در این باکس به شکل کامل توضیحات را درج فرمایید. دقت داشته باشید در صورت خدمت سربازی در ایران پس از درج و توضیح کامل این مسئله که این نوع خدمت در ایران اجباری است باید مدارک لازم را پیوست فرمایید.

 

ویزای توریستی کانادا

تصویر پانزدهم فرم درخواست ویزای توریستی کانادا

 

در باکس شصت و پنج فرم درخواست ویزا توریستی کانادا این سوال مطرح شده است:(آیا تابحال عضو یک حزب، گروه، سازمان یا دسته سیاسی و مذهبی که برای رسیدن به اهداف خود، اعمال خشونت کند بوده‌اید؟ یا مشارکت داشته‌اید؟ که پاسخ شما قطعاً منفی خواهد بود. در باکس شصت و شش این پرسش مطرح می‌شود که آیا تابحال شاهد بزهکاری زندانیان یا شهروندان در دست برد به اماکن مذهبی بوده‌اید؟ که پاسخ این پرسش نیز از قبل مشخص است. در صفحه پایانی فرم درخواست ویزا توریستی کانادا هم باید در محل مشخص شده امضا بزنید و تاریخ امضا را به درستی درج کنید تا فرم ویزا توریستی کانادا شما به کلی رسمیت پیدا کند.

 

 

ادامه این مطلب را در قسمت دوم آموزش مراحل ثبت نام ویزا توریستی کانادا مطالعه فرمایید.

 

مدت زمان پاسخدهی به درخواست ویزای توریستی کانادا:

امروز که این مطلب را می‌خوانید، می‌توانید به لینک زیر مراجعه کرده و زمان بررسی در خواست هر نوع ویزای کانادا را از وبسایت رسمی اداره مهاجرت کانادا مشاهده کنید:

Canada.ca/en/immigration

 

ویزا توریستی کانادا نوع مولتی (Multiple)؛ راه حلی ساده برای نیازهای بلند مدت

تفاوت مهمی که ویزای توریستی مولتی با ویزای توریستی معمولی یا همان سینگل دارد این است که شما برای هر بار ورود به کانادا نیازمند اخذ مجدد ویزا نیستید. در اصل این ویزا تا زمانی که پاسپورت شما اعتبار داشته باشد(پاسپورت ایرانی پنج سال) نیازی به اخذ مجدد ندارد. اما دقت داشته باشید این بدان معنی نیست که می‌توانید پنج سال مداوم در کشور کانادا اقامت داشته باشید، با این ویزای توریستی شما حداکثر شش ماه امکان اقامت دارید، پس از این مدت حتماً باید از مرزهای کانادا خارج شوید و سپس مجدداً به کانادا بازگردید. مهم نیست مدت زمان خروج شما از کانادا چقدر باشد، حتی اگر برای چند ساعت کافی است. البته ممکن از در زمان بازگشت با مشکل مواجه شوید، که افسر فرودگاه از شما بپرسد که چطور شده بیزینس خودتان را ترک کرده اید؟ که تمام این مدت در کانادا بوده اید؟ پس باید برای هر بار ورود علت مشخصی داشته باشید. 

 

مدارک مورد نیاز برای اخذ ویزا توریستی کانادا (مولتی)

برای اخذ ویزا توریستی کانادا به مدارک مختلفی نیاز دارید که هدف از ارائه آن‌ها اثبات برخی نکات به دولت کاناداست. در ابتدا شما نیاز است تا هویت خود را به این کشور اثبات کنید. در مراحل بعدی باید توانایی مالی خود در طول اقامت در این کشور و امکان بازگشت مجدد را اثبات کنید. اثبات این موارد نیازمند ارائه مدارکی است که در زیر نام برده خواهند شد:

- اصل پاسپورت با سلامت کامل و وجود حداقل دو صفحه‌ی خالی ویزا. در صورت وجود پاسپورت‌های قدیمی‌تر ارائه تمام آن‌ها الزامی خواهد بود.

- دو عکس پرسنلی در سایز 35 در 45 میلی‌متر، حاشیه و پس زمینه سفید، تمام‌رخ به شکلی که صورت هشتاد درصد از عکس را پوشش دهد(عکس باید در فرمت عکس پاسپورت باشد). الزامی است تا حداکثر بیش از سه ماه قدیمی نباشد. به علاوه نباید در ویزاهای قبلی ارائه شده باشد

- نامه‌‌ی معتبر از طرف کارفرمای فعلی جهت اثبات اشتغال شما. الزامی است تا در این نامه تمام جزئیات مربوط به شغل شما درج شود. مدارک مورد نیاز در این بخش بسته به شغل متقاضی متفاوت است.

برای مهندسان:

- پروانه نظام مهندسی (جواز کسب هم قابل قبول است)

- کارت نظام مهندسی

 - سوابق بیمه

 - قرارداد کاری

برای پزشکان:

- پروانه دائم پزشکی

- کارت نظام پزشکی

- حکم کارگزینی

برای وکلا:

- پروانه وکالت

- دفترچه وکالت

برای کارمندان:

- فیش حقوقی سه ماه اخیر

- گواهی اشتغال معتبر

- سوابق بیمه

- قرارداد کاری

برای کارفرمایان:

- اظهارنامه معتبر ثبت شرکت

- اساسنامه شرکت

- صورت مالی گردش حساب شرکت در شش ماه اخیر

- آخرین حکم مالیاتی به همراه مدارک اثبات پرداخت

 

وجود اظهارنامه مالی معتبر از سوی بانک، ممهور به معاونت امور بین‌الملل بانک. وجود صورت حساب گردش مالی شش ماهه گذشته به پیوست این اظهارنامه الزامی است. به علاوه در صورت داشتن سپرده بلندمدت یا سایر سرمایه‌گذاری‌ها و تضمین‌های بانکی، اراده آن‌ها نیز الزامی خواهد بود.

- اسناد مربوط به مالکیت

- ارائه بلیط هواپیمایی رفت و برگشت به کشور کانادا

- ارائه مدارک معتبر رزرو هتل یا سایر مراکز اقامتی معتبر

در صورتی که قصد اخذ ویزا توریستی کانادا برای خانواده خود داشته باشید مدارک دیگر اعضای خانواده هم علاوه بر مدارک اعلام شده نیاز است.

بدیهی است که تمام مدارک اعلام شده باید به زبان انگلیسی نگارش شوند. در صورت وجود اصل مدرک به زبان فارسی ارائه ترجمه معتبر آن‌ها اجباری است. باید تمام این مدارک با کیفیت بالا اسکن و به فایل کامپیوتری تبدیل شوند. (دارای حداکثر 4 مگابایت) 

 

هزینه‌های اخذ ویزای توریستی کانادا توسط خودتان

هزینه تمام‌شده برای گرفتن خود ویزای توریستی کانادا طبق اعلام مراجع رسمی کانادا، صد دلار کاناداست که به صورت آنلاین پرداخت میکنید. شما به ازای هر نفر باید این مبلغ را پرداخت کنید. البته سقف این مبلغ برای خانواده‌ها 170 دلار است. این هزینه برای فرم است. برای انجام آزمایشات بیومتریک هم باید به ازای هر نفر هشتاد و پنج دلار کانادا بپردازید.

 

آموزشهای رایگان ما برای شما که تا انتها این مطلب آموزشی رایگان رو خوندین اینه که، می تونید از صفحه

آموزش ثبت درخواست ویزا تحصیلی کانادا بهره ببرید.

آموزش نحوه کاریابی در سایتهای رایگان رو مطالعه کنید.

آموزش ثبت نام در آزمون تافل رو ببینید و یاد بگیرید.

آموزش ثبت نام در آزمون دولینگو رو یاد بگیرید و در شرایط کرونا ازش استفاده کنید.

آموزش ثبت نام در سیستم آریما کبک رو ببینید و اگر شرایطش رو دارید، از طریق کبک به کانادا مهاجرت کنید.

اگر به دنبال پیدا کردن یک فرصت شغلی واقعی در کانادا هستید؛ آموزش نحوه کاریابی در استانهای کانادا رو مطالعه کنید.

 

 

مطالب مندرج در وب سایت حاضر به منظور اطلاع رسانی و افزایش دانش مخاطبین عزیز وبسایت حاضر و سایر شبکه های اجتماعی است. اگر چه اخبار و مطالب منتشره با نهایت دقت نویسنده مکتوب گردیده،ولی همچنان می تواند دستخوش تغییرات مرور زمان بوده و یا عاری از اشتباه انسانی نباشند.
بدیهی است برداشت و مشورت‌های حقوقی نهایی صرفا در چارچوب موضوع مورد مشاوره با شخص مشاور و وکیل رسمی توصیه می‌شود.
مدیریت و همکاران این مجموعه مسوولیتی در خصوص اقدامات خواننده با استناد به مطالب مندرج در وب سایت حاضر و سایر شبکه های اجتماعی نداشته و مسوولیت مجموعه صرفا محدود به چارچوب قرارداد منعقده با موکلین مجموعه باقی خواهد ماند.

 

ویزا 724، در کنار شرکت حقوقی مهاجرتی و شرکت توسعه بیزینس در کانادا، با داشتن تجربه راه اندازی و توسعه بیش از 100 کسب و کار موفق، صفر تا صد خدمات خرید بیزینس یا راه اندازی بیزینس، امضای قرارداد قانونی و انجام امور مهاجرتی را ارائه می کند. ما کسب و کار را مطابق با شرایط شما، انتخاب و برای خرید یا راه اندازی آن اقدام می کنیم. در صورتی که قصد راه اندازی یک کسب و کار در کشور کانادا را داشته باشید و اگر تمایل دارید در فرانچایز های قوی کانادا سرمایه گذاری کنید، می توانید با ما در ارتباط باشید.

در این شرکت، گام به گام در خدمت اهداف کارآفرینانی هستیم که میخواهند بیزینس موفقی در کانادا داشته باشند و از راههای برنامه های تجاری روشهای سرمایه گذاری در کانادا، ویزای استارتاپ و راه اندازی بیزینس به کانادا مهاجرت کنند.

دریافت اطلاعات تماس و اطمینان از مجوز های ما، با مراجعه به صفحه > درباره موسسه مهاجرتی ما

 

 

سوالات متداول


آیا وجود وکیل مهاجرت برای درخواست ویزای توریستی کانادا اجباریست؟

وجود مشاور یا وکیل مهاجرت کانادا برای درخواست ویزای کانادا اجباری نیست، اما تجریه یک وکیل خبره باعث ارئه یک پرونده با کیفیت شده و شانس دریافت ویزا را افزایش می دهد

عوامل موثر در شانس ویزای توریستی کانادا چیست؟

1. ارائه هر گونه مدرک جعلی می‌تواند موجب 5 سال تحریم هرگونه درخواست ویزای کانادا شود (فریب شرکتهای کلاهبردار که می‌گوید اداره مهاجرت استعلام نمی‌گیرد را نخورید)

2. ارائه درست مدارک مالی با توجه به شغلی که دارید

3. ارائه آیتینری سفر دقیق

4. دعوتنامه دلیل سفر شما را مشخص می‌کند (فریب شرکتهایی که وعده فروش دعوتنامه می‌دهند را نخورید، این گونه دعوتنامه های فروشی فقط دلیل سفر شما را توضیح می دهد، تاثیری در افزایش شانس ویزا ندارد)

5. تاریخچه سفر قوی (مثلا سفرهای اروپایی یا همان شنگن)

و...


مشاوره رایگان/پرسش و پاسخ


همراهان گرامی، در این قسمت میتوانید سوالات خود را مطرح نمایید. در اولین فرصت پاسخگوی شما خواهیم بود.(نمایش عمومی)


mary :

سلام من دکترا دارم همسرم لیسانس و شاغله اما من کار نمی کنم. دعوتنامه از پسرخاله من هست. مدارک مالی هر دومون خوبه اما سندها اغلب به اسم من هست. سک پسر 5 سال داریم. برای ویزای تئریستا خانوادگی اپلای کننده اصلی همسرم باشه یا من؟

با درود 

به اطلاعات بیشتری برای تصمیم گیری در این خصوص نیاز داریم.

مهران خسروتاش :

خواستار ویزای توریستی مولتیپل کانادا هستم شاید هم روش خود اشتغالی سپاس

با درود 

باید در ابتدا شرایط شما بررسی شود 

به بالای سایت مراجعه یا فرم ارزیابی تکمیل بفرمایید یا رزرو وقت مشاوره

مریم لسان :

با عرض سلام و وقت بخير من و همسرم با دعوتنامه خواهر همسرم براي ويزاي توريستي در حال اقدام هستيم . سوال من اين هست كه براي دريافت ويزاي توريستي كانادا نياز به ارائه عدم سو پيشينه ترجمه شده و معاينه پزشكي داريم يا خير؟ سوال بعدي اينكه همسر من اپليكنت اصلي هست و من نفر دوم پرونده هستم آيا من هم بايد فرم مشخصات خانوادگي كه شامل اسامي و مشخصات خواهر و برادر هست رو پر كنم؟

با درود 

برای ویزای توریستی عدم سو پیشینه و مدیکال نیازی نیست، بله مشخصات شما هم کامل باید وارد شود.

Vahid Razandi :

با درود من در آخرین پاسپورتم ویزای کاری آفریقا دارم و همسرم هم ویزای همراهی ، البته الان ایران هستم آیا تاثیری در اخذ ویزای توریستی کانادا دارد

با درود 

باید دیگر شرایط شما بررسی شود. با شماره های پشتیبانی در تماس باشید.

پویا یگانه :

سلام هزینه اقدام برای اخذ ویزای توریستی کانادا توسط مجموعه شما از صفر تا صد چقدر هست؟

با درود 

به صفحه هزینه ویزای توریستی کانادا مراجعه بفرمایید.

علی :

سلام و وقت به خیر، بایومتریک من که مربوط به سفر 6 سال پیش من به کانادا بوده همچنان اعتبار دارد (از سایت مربوطه استعلام گرفتم). آیا برای درخواست مجدد ویزا حضور فیزیکی من در مرکز ویزا (دبی) الزامی است؟ ممنون

با درود

انگشت نگاری درحال حاضر تا ده سال معتبر است.

mahshid :

سلام. من میخوام برای ویزای توریستی کانادا اقدام کنم اما دعوتنامه ندارم. سابقه سفر برای شینگن دارم ( 3 تا ویزای شنگن که آخریش سال 2022 بود) تمکن مالی 10 هزاردلار رو دارم. مدارک شغلی و سابقه بیمه هم دارم. میخواستم بدونم اگه بدون دعوتنامه اقدام کنم چقدر شانس ویزا گرفتن دارم؟ خیلی ممنون

با درود 

شرایطتتون رو کامل عنوان نکرده اید، باید بدانید وابستگی شما به کشور مبدا چی هست.

میتوانید با شماره های پشتیبانی ما در تماس باشید

Hana :

سلام وقت بخیر.برادرم در کانادا دعوتنامه برای من فرستادن و کارهای اپلای ویزای توریستی رو خودشون انجام دادن و در قسمت فامیلی من یک حرف کم نوشته شده و با پاسپورتم همخوانی نداره.حدود 20روز دیگه باید ترکیه باشم برای انگشت نگاری آیا راه حلی داره تا بتونم پروسه ی بیومتریک رو انجام بدم و به مشکلی برنخورم؟؟

سلام 

ایمیل بزنید یا وب فرم

عاطفه رهبر :

با سلام و احترام خواستم بپرسم چطور میتونم درخواستی که برای ویزای توریستی دادم و الآن بعد از سه ماه انگشت نگاری جوابی نگرفتم را کنسل کنم؟ ممنون میشم راهنماییم کنید.

در پروفایل خود می توانید درخواست رو کنسل کنید، اما سوابق و مدارکی که ارائه داده اید پاک نخواهد شد. یعنی اگر به شرکت غیر مجازی مراجعه کرده اید که برای شما از مدارک جعلی استفاده کرده اند، متاسفانه امکان پاک کردن سوابق شما وجود ندارد

فرزانه :

سلام من 39 سال سن دارم و متاهل هستم و در به شرک کار میکنم. همسرم هم شاغل هست و ما فرزندی نداریم. من خواهرم 7 سال هست در کانادا زندگی میکنه. همسرش سیتی زن و خودش کارت اقامت دارد. هردو شاغل هستن در کانادا. الان برای من و همسرم میخواهم. ویزای توریستی اقدام کنند. ما 5 سال پیش ریجکت شدیم به دلیل دلائل ناکافی برای برگشت به ایران. ما سابقه مسافرت به شینگن نداریم و لی قبل از کرونا مسافرت تفریحی خارج از کشور زیاد رفتیم. پدر و مادر من هم در امریکا سیتی زن هستن. میخواستم ببپرسم چقدر شانس گرفتن ویزا توریستی دارم. و چه مدارکی برای اطمینان به برگشت به ایران بهتر ارائه بدم. با تشکر

با درود 

توصیه می شه برای شینگن اقدام کنید.

می توانید صفحه تور یونان رو مطالعه بفرمایید

سعید خان :

من متاهل هستم دارای یک فرزند برای ویزای مولتی چطور میتونم اقدام کنم ؟ هیچ ویزایی هم تا حالا نداشتم

توصیه می شود برای درخواست ویزای مولتی کانادا تاریخچه سفر قوی داشته باشید، در غیر این صورت ریسک ویزا بالاست.

NIMA :

سشسش

راد :

سلام روز خوش من میخواستم جهت اقدام برای ویزای ویزیتوری کانادا مشورتی داشته باشم باهاتون با توجه به شرایط خاصی که دارم: همسر من ساکن ونکوور کانادا هستن و PR دارن. ما دی ماه 1400 ازدواج کردیم و یک فوریه پرونده اسپانسرشیپ همسر رو سابمیت کردیم برای اداره مهاجرت. حالا گفتیم ببینیم برای کم کردن زمان این دوری و سختی هاش آیا ارزش داره برای ویزای ویزیتوری هم اقدام کنیم یا نه و شانس گرفتن ویزا چقدر هست با توجه به اینکه تو ایران الان تمکن مالی ای وجود نداره که ثابت کنیم و من 3 ماه پیش از کارم استعفا دادم و لذا بیمه هم ندارم در حال حاضر اما نامه کارفرما میتونم جور کنم. از طرفی چون ونکوور پیش همسرم میرم اگر ویزا بدن بنابراین رزرو هتل و برنامه سفر هم ندارم و همسرم هزینه ها رو ساپورت میکنن. برای ویزای سینگل هم مد نظرمون هست اقدام کنیم و شرایط رو برای آفیسر ذکر کنیم. دعوتنامه هم قطعا اوکی هست و همه مدارک اجباری ذکر شده در وبسایت اداره مهاجرت رو هم دارم. حالا به نظر شما اقدام بکنیم شانسی هست یا خیر. ممنون

اگر پرونده بدون نقصی ارائه دهید احتمال موفقیت ویزای توریستی را دارید.

شاهین حیدری :

سلام شاهین هستم 25 سال دارم لیسانس معماری و مغازه دار هستم در حوزه تاسیسات و تعمیر لوازم خانگی بهترین روش برای من کدام است

به اطلاعات بیشتری برای انتخاب راه مهاجرت نیاز داریم، می توانید داخل سایت فرم ارزیابی را تکمیل بفرمایید که شرایط شما بررسی شود

محمدامین زارع :

سلام. من 35 ساله و شغل آزاد دارم. متاهل هستم بدون فرزند. همسرم در حال حاظر ویزای کانادا دارد. ما 1 ساله ازدواج کردیم و من میخواهم برای دیدن خواهر و برادر خانمم که در کانادا هستن سفر کنم که تا حالا آنها را از نزدیک ندیده ام چون زمان ازدواج ما آنها ایران نبودن. خواهر خانمم در کانادا کار میکند و همسرشان هم دانشجوی دکترا هستن و PR هستن و میتونن دعوت نامه بفرستن. تاریخچه سفر به اروپا و شینگن ندارم ولی سفرهایی به دبی و ترکیه و ویزای چین (بدون سفر) دارم. از نظر مالی تمکن بالای 60-70 هزار دلار کانادا میتوانم ارائه کنم. و امکان ارائه قولنامه خرید ملک و... فراهم میباشد. آیا با این شرایط میتوانم ویزای توریستی کانادا را اخذ نمایم ؟ و درصد موفقیت آن چقدر است ؟ شرکت شما برای انجام این کار چقدر هزینه اخد می نماید؟ با تشکر

به اطلاعات بیشتری درباره شما و شرایط شما نیاز داریم. می توانید داخل سایت فرم ارزیابی تکمیل بفرمایید یا رزرو وقت مشاوره

صفرخان حسنی :

با سلام و خسته نباشید خدمت شما من افغانی هستم بعد سقوط حکومت افغانستان تحت تحدید طالبان قرار داشتم و به ایران آمده ام چگونه میتوانم ویزه مهاجرت کانا را دریافت نمایم.

Niloufar makhmali :

سلام بنده ویزای مالتیپل 5 ساله کانادا داشتم که از آن استفاده نکرده ام و بدلیل شرایط کرونایی هم زمان ویزا تا ماه مارچ منقضی خواهد شد ایا امکان انتقال ویزا بدون دعوتنامه جدید به پاسپورت جدیدم وجود دارد یا باید دعوتنامه جدید داشته باشم . ممنون از پاسخگویی

باید مجدد درخواست ویزای توریستی را ثبت نمایید

ابراهیم :

سلام وقت به خیر و ممنون از پاسخگویی شما من فرم ارزیابی را ارسال کردم و شما من را واجد مهاجرت تحصیلی و تجاری دونستید و فقط یک سوال داشتم من که آیلتس ندارم چگونه می توانم برای تحصیلی اقدام کنم؟

می توانید بدون مدرک زبان برای تحصیلی اقدام کنید اما به شدت توصیه میشود برای افزایش شانس ویزای کانادا مدرک زبان دریافت نمایید

مجید :

با سلام بنده شخصی متاهل و دارای مدرک مهندسی مکانیک از دانشگاه امیر کبیر بوده . با شرایط گفته شده اینجانب خواستار مهاجرت به کانادا هستم . می خواهم بدانم از کدام روشی از مجموعه روش های گرفتن ویزای کانادا می توانم اقدام کنم ؟

فقط اینکه دانشجوی یک دانشگاه خاص باشید نمی شود برنامه مهاجرتی پیشنهاد داد. به اطلاعات زیادی درباره شما نیاز داریم. می توانید به صفحه فرمهای ارزایابی رایگان مراجعه بفرمایید.

علی توکلی :

سلام و عرض ادب میخواستم هزینه وکالت ویزای توریستی کانادا رو بپرسم ممنون

قاسمی :

درود بنده توسط آژانس مسافرتی و کارگزار در مرداد 95 درخواست ویزای توریستی کردم و آژانس ادعا میکند که جواب ما نیامده آیا می توانم دوباره اقدام کنم تجربه شما در مورد جواب ویزا ی ما چیست بنظر شما آژانس که با ما قرارداد بسته ما با صادق بوده و دروغ نگفته لطفاً راهنمایی کنید .

 می توانید توسط یک وکیل یا مشاور رسمی درخواست اطلاعات پرونده را از اداره مهاجرت کانادا داشته باشید

pouya heidarpour :

سلام من کارشناسی رشته برق هستم، اما در ادامه فارق التحصیلی از دانشگاه به دلیل علاقه زیاد به طراحی سایت وارد زمینه IT و فناوری اطلاعات شدم و مدرک طراحی سایت از مجتمع فنی تهران گرفتم و همینطور در آکادمی همیار هم آموزش طراحی سایت و گرافیک دیدم و در حال حاضر در این زمینه فعالیت میکنم و همینطور علاقه دارم برای کار در این زمینه و پیشرفت مهاجرت کنم. ضمن اینکه علاقه زیادی به زبان انگلیسی دارم و آشنایی زیاد دارم با این زبان و در حد متوسط میتونم صحبت کنم و کاملا درک میکنم. میخواستم بدونم بهترین راه برای مهاجرت من به کانادا چه راهی هستش و چقدر باید هزینه کنم؟

مواردی که عنوان کرده اید برای انتخاب درست راه مهاجرت کافی نیست. می توانید جهت بررسی شرایط به صفحه فرمهای ارزیابی رایگان مراجعه نمایید

رسا شیفته فر :

سلام خسته نباشید برای دریافت ویزای توریستی کانادا می خواستم راهنماییم کنین و اینکه اگه بخوام از سمت شما اقدام کنم شرایطش چجوری هست. سپاس

باید در ابتدا بررسی کنیم که واجد شرایط دریافت ویزای توریستی هستید یا خیر. می توانید با شماره های دفاتر در تماس باشید.

محمد مهدی ابطحی :

من یک افغان هستم فعلأ در ولایت غزنی افغانستان زندگی می کنم تمکن مالی یک سفر سیاحتی به کانادا دارم شغلی آزاد دارم،ساختمان سازی ودوکانداری (مغازه دار)دارم میخواهم ویزای توریستی کانادا را بگیرم رهنمایی نماید متشکرم

به صفحه فرمهای ارزیابی رایگان مراجعه کنید و فرم ارزیابی توریستی را تکمیل نمایید یا با دفاتر ما در تماس باشید راهنمایی تون می کنند

مشاوره اخذ ویزا اقامت و مهاجرت قانونی با مجوزها و وکیل رسمی

ارتباط با ما

آدرس و راههای ارتباطی :

مجوزها و آدرس دفاتر:

- مجوز موسسه حقوقی بین المللی لیبرا (لیانا باستین راستا)، ثبت شده در ایران، کانادا و آمریکا

- مجوز اداره مهاجرت کانادا: ICCRC :R527306 

- مجوز مرکز توسعه تجارت الکترونیک ایران (ای نماد)

- مجوز رسمی اداره مهاجرت کانادا ICCRC: R527306

- مجوز دفتر فعال تجاری در امارات (دبی)

- مجوز فدرال کانادا برای شرکت توسعه استارتاپ و سرمایه گذاری

 

دفتر ایران (تهران): 

02122609221 / 02122624260 02122609232 / 02122609330

(شنبه تا چهارشنبه 10:00 الی 17:00 بوقت تهران) - (پنجشنبه: 10 الی 14:00)

خیابان شریعتی، پایین تر از پل صدر، جنب پمپ بنزین، نبش کوچه الهیه (ساختمان موسسه حقوقی لیبرا و کاریابی بین المللی ایران)

* مراجعه حضوری فقط با رزرو وقت قبلی

پشتیبانی تلفن همراه، واتساپ و تلگرام:

09124644197 // 09961042050 

(پاسخدهی تلفنی فقط: 10:00 الی 18:00 بوقت تهران )

(پشتیبانی پیام در واتساپ و تلگرام: 24 ساعته)


دفاتر کانادا (تورنتو):

CANADA Office1 :

250Yong St Unite 2201 Toronto M5B 2l7 On Canada (Libra Liana Inc)

14168565403+ : CALL & whatsapp

CANADA Office 2 :

17075 Leslie St, Unit 6, Newmarket, ON L3Y8E1 
Canada Toronto 

19055987474+ : Whatsapp & CALL

 

دفتر انگلستان:

UK Office:

5St John's lane London EC1M 4BH  United Kingdom (Libra low)

Whatsapp  & call: +447586465323

 

دفتر آمریکا:

USA Office 

6336Buford St Unit 209 Orlando 32835 Florida USA (Libra Liana Co Ltd)

(مراجعه به دفاتر فقط با رزرو وقت قبلی)

اینماد ویزا724   RCIC

* ویزا724 مرکز تخصصی اخذ ویزا و مهاجرت

لینک های مهم: مهاجرت به کانادا / ویزا تحصیلی کانادا

سرمایه گذاری در کانادا / وکیل مهاجرت / ثبت شرکت دبی

ویزای توریستی کانادا / ویزای کانادا / پاسپورت دومینیکا

مهاجرت به انگلیس / ویزای تحصیلی انگلیس

استارتاپ کانادا / موسسه مهاجرتی

 

* اینستاگرام ویزا724: 

ایمیل : info[at]visa724.com

تمامی حقوق این سایت مربوط به ویزا 724 می باشد.