معرفی بهترین دانشگاه های کانادا و رشته های کانادا


آخرین بروز رسانی : ۰۰/۰۸/۰۱

 

 

کانادا تنها به دلیل سبک زندگی غنی خود شهرت ندارد، بلکه بخش زیادی از این آوازه خود را مدیون دانشگاه های با کیفیتی است که در سطح دنیا شناخته شده هستند. البته که شگفتی های زندگی در این کشور کم نیست، اما بخش زیادی از مهاجران کانادایی مجذوب تحصیل در این کشور می شوند.

از مزایای تحصیل در کانادا می توانیم به بهره مندی از سیستم عالی آموزش در مقاطع مختلف، استفاده از تجهیزات آزمایشگاهی و عملی به روز، تحصیل زیر نظر بهترین اساتید دنیا، شهریه مقرون به صرفه در مقایسه با بسیاری از کشورهای اروپایی، ارائه انواع بورسیه های تحصیلی، آماده شدن برای بازار کار به شکل عملی و مهم تر از همه امکان دریافت اقامت پس از تحصیل را نام ببریم.

 

شهریه رشته های دانشگاهی کانادا به چه صورت است؟

شهریه رشته های مختلف در دانشگاه های کانادا بسیار متفاوت است. به راستی شهریه رشته های مختلف دانشگاه های کانادا چقدر است؟ دانشجویان به غیر از شهریه، چه هزینه هایی دارند؟ هزینه زندگی در کانادا چقدر است؟ شهریه رشته های پزشکی در کانادا چقدر است؟ شهریه رشته حقوق در دانشگاه های کانادا چقدر است؟

 کانادا در سالهای گذشته به یک مقصد محبوب برای تحصیل دانشجویان تبدیل شده است که دانشجویان بین المللی را به خود جذب می کند. کانادا با داشتن دانشگاه های معتبر، شهرهای دانشجویی کم و پایین و سبک زندگی منظم، به کشوری با تقاضای بالا و شهرت بالا تبدیل شد. کانادا بیش از 30 دانشگاه با توجه به رتبه بندی دانشگاه های جهانی در میان بهترین موسسات دانشگاهی در سراسر جهان ذکر کرده است. شهریه دانشگاه های کانادا نسبت به کشورهای هم رده بسیار کم تر است (آمریکا، انگلستان، استرالیا). شهریه تحصیل در کانادا به نسبت کیفیت آموزشی و کیفیت زندگی در کانادا بسیار تناسب دارد.

هر یک از دانشگاه های کانادا شهریه خاص خود را دارند. این شهریه برای دانشگاه های بزرگ و رتبه برتر کانادا و البته برای رشته های پرمتقاضی بیشتر است. اگر در شهرهای پرجمعیت کانادا قصد تحصیل دارید، معمولا شهریه تمام شده بیشتر خواهد بود و البته شهریه دانشجویان بین المللی نسبت به شهروندان کانادایی و کسانی که اقامت دائم دارند، بیشتر محاسبه می شود. در خلال این مطلب شهریه هر دانشگاه را به صورت جداگانه و شهریه هر رشته در کانادا را هم به شکل تفکیک شده بیان خواهیم کرد.

اگر قصد تحصیل در کانادا را دارید، صفحه شرایط ویزای تحصیلی کانادا را مطالعه بفرمایید.

 

رشته های مختلف در دانشگاه های کانادا

 

معرفی دانشگاه های کانادا

شما احتمالا تصمیم گرفته اید که تحصیل در کانادا می تواند هدف شما باشد، اما بعد از آن باید چه بکنید؟ قدم بعدی این است که بفهمید می خواهید چه چیزی را در کجا مطالعه کنید. اگر قصد تحصیل در کانادا را دارید، شناخت لیست کامل دانشگاه های کانادا، رشته های هر یک از مراکز و شهریه آن ها شروع خوبی برای تحقیق درباره آن ها است.  برای انتخاب بهتر از همین جا تحقیق خود را شروع کنید.

 

علت استقبال از دانشجویان خارجی در کانادا

 

1.دانشگاه تورنتو

می خواهید در برترین دانشگاه کانادا تحصیل کنید؟ تبریک می گوییم دانشگاه تورنتو یکی از بهترین دانشگاه های دنیا و دانشگاه رتبه یک کانادا است که هر کسی آرزوی تحصیل رشته مورد علاقه خود را در آن دارد. اما این کافی نیست. شما باید دانش آموز مقتدری از نظر درسی و سطح زبان باشید تا بتوانید به عنوان دانشجوی این دانشگاه پذیرفته شوید. دانشگاه تورنتو سه سطح مختلف کارشناسی، کارشناسی ارشد و دکتری را پوشش می دهد.

شهریه دانشگاه تورنتو برای دانشجویان لیسانس بین المللی حدود 45690 دلار است. شهریه دوره های ارشد حدودا بین 6900 تا 22640 دلار متغیر است. برای اطلاع دقیق تر از شرایط پذیرش و رشته های این دانشگاه به صفحه دانشگاه تورنتو مراجعه کنید.

 

2.دانشگاه بریتیش کلمبیا

دانشگاه بریتیش کلمبیا در سطح بین المللی به دلیل برتری در آموزش و تحقیقات و همچنین تأثیر جهانی به شهرت رسیده است. از سال 1915 به بعد بود که این دانشگاه درهای رشد و پیشرفت تحصیلی را برای ساختن دنیایی آبادتر به روی دانشجویان باز کرده است.

شهریه این دانشگاه در مقطع لیسانس بین 25.987 تا 38.946 دلار در نوسان است. شهریه ارشد آن هم حدود برای افراد بودمی حدود 8605 دلار خواهد بود. برای مطالعه بیشتر درباره این دانشگاه به صفحه دانشگاه بریتیش کلمبیا رجوع کنید.

 

دانشگاه بریتیش کلمبیا

 

3.دانشگاه مک گیل

دانشگاه مک گیل سومین پیشنهاد ما برای تحصیل در کانادا است. این دانشگاه با رشته های درام و تئاتر، مطالعات توسعه بین المللی، علوم سیاسی، فیزیک، اقتصاد، جغرافیا، هنر، تاریخ، ارتباطات، علوم کامپیوتر، حقوق و حسابداری است که شناخته می شود.

برای تحصیل در دانشگاه مک گیل باید به طور متوسط بین 16815 تا 45263 دلار بسته به رشته در مقط کارشناسی شهریه پرداخت کنید. این شهریه برای مقطع ارشد 16816 دلار است.  برای مطالعه بیشتر درباره این دانشگاه به صفحه دانشگاه مک گیل رجوع کنید.

 

4.دانشگاه مک مستر

دانشگاه مک مستر یک دانشگاه مشهور در بسیاری از زمینه های دانشگاهی مانند مهندسی، MBA، پرستاری، علوم انسانی و هنر است.  یک دانشگاه تاریخی است و در سال 1887 تشکیل شده است. دارای یک برنامه درسی عالی است و به طور مداوم در 100 دانشگاه برتر جهان قرار دارد. همچنین در مقایسه با دانشگاه های دیگر در سطح خود مانند UPenn یا Northwestern در ایالات متحده، مدارک MBA و Master را در کانادا ارزان ارائه می دهد.

می خواهید بدانید شهریه لیسانس این دانشگاه چقدر است؟ شما باید در هر سال بین 20800 تا 27978 دلار در هر سال پرداخت کنید. البته نرخ شهریه کارشناسی ارشد این دانشگاه کمتر و بین 16761 تا 17096 دلار متغیر است. اما شاید نیاز داشته باشید که به طور دقیق تر درباره این دانشگاه اطلاع کسب کنید، پس حتما به صفحه دانشگاه مک مستر سری بزنید.

 

5.دانشگاه مونترال

دانشگاه مونترال که یکی دیگر از دانشگاه های برتر کانادا محسوب می شود، از هر چهار دانشجوی خود یک متقاضی بین المللی پذیرش می کند. این دانشگاه تحقیقاتی پیشرو به نشاط فرهنگی، هزینه پایین زندگی و ایمنی خود شهرت دارد. برای تحصیل در این دانشگاه باید بین 990 تا 13048 دلار برای لیسانس و حدود 16372 دلار برای فوق لیسانس پرداخت کنید. می خواهید درباره دانشگاه مونترال و رشته های آن بیشتر بدانید؟ پس به صفحه دانشگاه مونترال سری بزنید.

 

دانشگاه مونترال

 

6.دانشگاه براندون

از دیگر دانشگاه های کانادا که مدارک مختلف BA ، BBA ، BEd ، BFA ، BM ، BN ، BSc را به دانشجویان خود ارائه می دهد و البته شهریه مقرون به صرفه ای نیز دارد، دانشگاه براندون است. این دانشگاه ادعا می کند که یک رابطه طولانی و مثبت با دانشجویان بین المللی دارد و تعاملات و فرصت های پژوهشی آنها را یک به یک ارائه می دهد که در دانشگاه های بزرگتر به این صورت نیست.

 دانشگاه براندون در سال 1889 تاسیس شد و یکی از ارزان ترین دانشگاه های کانادا است که شهریه کمی در زمینه هنر، علوم، آموزش، موسیقی و پرستاری دارد. 3000 دانشجوی کارشناسی در حال حاضر در دانشگاه براندون تحصیل می کنند و شما نیز می توانید در اين دانشگاه تحصيل كنید.

دانشگاه براندون در منطقه براندون مانیتوبا قرار دارد و شهریه بین المللی آن حدود 7203 دلار خواهد بود. البته که این شهریه بسته به رشته و مقطع تحصیلی مورد نظر متفاوت است.

 

7.دانشگاه سنت بونیفیس

دانشجویان ممکن است تحصیلات خود را در مقطع کارشناسی ارشد در دانشگاه مانیتوبا ادامه دهند. دانشجویان بین المللی در سنت بونيفيس باید انتظار داشته باشند که بتوانند سطح معینی از فرانسه را صحبت کنند زیرا این دانشگاه فرانسه است.

 این موسسه در مانیتوبا واقع شده و یک دانشگاه دولتی است. نکته مهم این است که این موسسه دانشجویان را ملزم به داشتن حداقل مهارت در زبان فرانسه می کند. به این دلیل که با زبان اصلی در موسسه صحبت می شود. مهارت صحبت کردن انگلیسی هم ممکن است لازم باشد. دانشگاه سنت بونیفیس یک دانشگاه بسیار کوچک است که کمتر از 2000 دانشجو دارد. با این حال، برنامه هایی را در دو سطح کارشناسی و کارشناسی ارشد ارائه می دهد.

دانشگاه سنت بونیفیس هم در شهر وینیپگ ایالت مانیتوبا قرار دارد. برای تحصیل در این دانشگاه در رشته های تحصیلی مختلف آن از جمله لیسانس هنر، مددکاری اجتماعی، ترجمه، تجارت و آموزش، پرستاری و رشته های علوم باید به طور متوسط حدود 7482 دلار در سال شهریه پرداخت کنید. 

 

8.دانشگاه گلف

در صورتی که به تحصیل در ایالت انتاریو علاقه مند هستید، می توانید در منطقه گلف در دانشگاهی با همین نام تحصیل کنید. از رشته های این دانشگاه می توانیم به هنر، علوم زیست شناسی، تجارت و اقتصاد، مهندسی و علوم فیزیکی، علوم انسانی و اجتماعی کاربردی اشاره کنیم.

شهریه دانشگاه گلف حدود 9730 دلار است. هر چند که در مقاطع مختلف و با توجه به نوع رشته این مبلغ متفاوت خواهد بود.

 

انتاریو

 

9.دانشگاه مموریال

دانشگاه Memorial به گرمی از برنامه های بین المللی استقبال می کند و دانشجویان را تشویق می کند. این دانشگاه خدمات ویژه ای را برای دانشجویان بین المللی مانند مشاوره دانشجویی، دفتر بین المللی و گروه های دانشجویی بین المللی ارائه می دهد. این دانشگاه از سال 1925 به بعد و در ابتدا به عنوان کالج دانشگاهی مموریال در کانادا شروع به کار کرد. برای تحصیل در این دانشگاه در مقطع لیسانس باید حدود 11460 دلار شهریه پرداخت کنید.

  

10.دانشگاه آلبرتا

دانشگاه آلبرتا توسط دو مرد تاسیس شد که نام های آنها رادرفورد و توری است. این افراد در تأسیس دانشگاه های دیگر در کانادا تأثیرگذار بودند. وقف عظیم 1.2 میلیارد دلاری آن به دانشگاه کمک می کند تا فعالیتهای خود را انجام دهد و همچنین شهریه را کاهش دهد. این بخش دارای برخی از بخش ها است که در 100 برنامه برتر جهان قرار دارد.

دانشگاه آلبرتا یکی از بهترین دانشگاه های کانادا است که دانشجویان بین المللی زیادی را در طول سال تحصیلی جذب می کند. برای تحصیل در این دانشگاه باید حدود 21668 دلار بودجه برای شهریه آن اختصاص دهید. اما برای اطلاع دقیق از شرایط پذیرش این دانشگاه و البته شهریه اختصاصی دروس و مدارک مختلف به صفحه دانشگاه آلبرتا مراجعه کنید.

 

دانشگاه آلبرتا

 

11.دانشگاه اتاوا

دانشگاه اتاوا دانشگاه دولتی بزرگ است که در اتاوا ، انتاریو واقع شده است. این سخنرانی به دو زبان انگلیسی و فرانسه ارائه می دهد و این دانشگاه را به یکی از بزرگترین دانشگاه های دو زبانه در جهان تبدیل می کند.

 این همچنین عضو معتبر U15 است، که گروهی از دانشگاه های کانادا است که به دلیل تلاش های تحقیقاتی مورد تقدیر قرار گرفته است. در حال حاضر، 35000 دانشجوی کارشناسی و 5000 دانشجوی تحصیلات تکمیلی وجود دارد که در این دانشگاه افسانه اي تحصیل می کنند.

تحصیل در دانشگاه اتاوا آرزوی بسیاری از دانشجویان خارجی است. اما رسیدن به این هدف هزینه دارد. برای تحصیل در دانشگاه اتاوا به طور متوسط باید بودجه ای بالغ بر 31444 دلار را پرداخت کنید. اما شاید بخواهید به شکل دقیق تر با این دانشگاه و هزینه های لازم برای تحصیل در آن آشنا شوید. در این صورت باید مطالب صفحه دانشگاه اتاوا را مطالعه کنید.

 

12.دانشگاه سایمون فریزر

دانشگاه سایمون فریزر یک موسسه عظیم است که در بریتیش کلمبیا کانادا واقع شده است. این پردیس دارای دانشگاههای مختلفی مانند دیگری در ونکوور غیر از پردیس اصلی است. گرچه دانشگاه سایمون فریزر اغلب تحت نظر دانشگاه بریتیش کلمبیا قرار دارد، همچنان دانشگاه عالی کانادا است رشته هاي تحصيلي بسيار عالي ای در آن تدريس مي شود.

شهریه دانشجویان بین المللی این دانشگاه 5300 دلار است که نسبت به بیشتر شهریه های دانشگاه های کانادا مقرون به صرفه خواهد بود. 

 

13.دانشگاه بیشاپ

 دانشگاه بیشاپ دانشگاه هنرهای لیبرال است که در شربروک کانادا واقع شده است. دانشگاهی ارزان در کانادا در سال 1843 به عنوان کالج تأسیس شد، که به صورت پنج مدرسه دانشگاهی ارائه می شود و شامل تجارت، آموزش، علوم انسانی، علوم طبیعی، علوم زندگی و علوم اجتماعی  در سطح کارشناسی و کارشناسی ارشد می باشد.

این شهرت بیشتر به خاطر دانشکده تجارت آن است که برنامه های مدرک اقتصادی، کارآفرینی، تجارت بین المللی و غیره را ارائه می دهد. این دانشگاه دارای هفت تیم ورزشی که نماینده دانشگاه در مسابقات قهرمانی کشور است. تیم فوتبال دانشگاه بیشاپ در سراسر کانادا مشهور است.

برای محصل شدن در این دانشگاه باید به طور متوسط 17000 دلار در سال شهریه پرداخت کنید. البته لازم است که بگوییم شهریه برنامه های مختلف با توجه به مقاطع تحصیلی آن متفاوت است. 

 

دانشگاه بیشاپ

 

14.دانشگاه نیوفانلند

یکی از دانشگاه های با شهریه فوق العاده به صرفه مرکز آموزشی نیوفانلند است. تنوع زیادی از برنامه های کارشناسی ارشد و دکترا به صورت حضوری و آنلاین، در زمینه های علوم انسانی و علوم اجتماعی، برنامه های حرفه ای، برنامه های بین رشته ای و علوم دانشگاه نیوفاندلند به دلیل میزان پذیرش 66.8٪ میزان پذیرش دانشگاه در کانادا در دانشگاه نیوفانلند وجود دارد.

همچنین، این دانشگاه در بین دانشجویان بین المللی محبوب است؛ زیرا دانشگاه ارزان قیمتی در کانادا است. بخشهای پزشکی، آموزشی و زمین شناسی آن یکی از بهترین موارد در کانادا است، بنابراین دانشجویان علاقه مند به این رشته ها قطعاً باید اقدام کنند.

اگر تحصیل در این دانشگاه جزو اهداف شما محسوب می شود باید در سنت جان مشغول به تحصیل شوید و در هر سال حدود 3222 دلار شهریه پرداخت کنید.

 

15.دانشگاه بریتیش کلمبیای شمالی

برخی از دانشجویان شاید این دانشگاه را با دانشگاه بریتیش کلمبیا مشهور اشتباه بگیرند. اما این دانشگاه در منطقه پرنس جورج واقع شده است و در مقایسه با دانشگاه بریتیش کلمبیا شهریه ناچیزی از دانشجویان خود دریافت می کند. از جمله رشته های تحصیلی دانشگاه بریتیش کلمبیای شمالیMBA ، MSc، MEd ، MEng ، MScN ، MSW ، گواهینامه های تحصیلات تکمیلی و برنامه های دکترا هستند که هر کدام شرایط و بودجه مورد نیاز خود را دارند.

برای تحصیل در این دانشگاه شما باید شهریه 3297 دلاری آن را پرداخت کنید. هر چند که گفتیم هر برنامه یک شهریه مجزا برای خود خواهد داشت که ممکن است با این نرخ برابری نکند.

 

16.دانشگاه کلگری

دانشگاه کلگری با رتبه جهانی بین 151 تا 200 و رتبه داخلی کانادا بین 6 تا 9 در بین مراکز آموزشی با کیفیت کانادا قرار دارد. برای تحصیل در دانشگاه کلگری در مقاطع لیسانس و تحصیلات تکمیلی، تا سال 2017 حدود 12695 دلار بود. برای آشنایی بیشتر با دانشگاه کلگری، دوره ها و رشته های آن بهتر است وارد صفحه دانشگاه کلگری شوید.

 

 17.دانشگاه سیمون فاستر

دانشگاه سیمون فاستر یکی دیگر از پیشنهادهای روی میز برای تحصیل در کانادا برای هر متقاضی خواهد بود. این دانشگاه در منطقه برنابی ایلت بریتیش کلمبیا قرار دارد و پذیرای دانشجویان متعدد از درون و بیرون کشور کانادا است.

برای تحصیل در این دانشگاه رشته های متعددی را می توانید انتخاب کنید که از جمله آن ها می توانیم علوم کاربردی، هنرها و علوم اجتماعی، تجارت، ارتباطات، هنر و فناوری، آموزش، محیط زیست، علوم بهداشتی و علوم تجربی را نام ببریم. شهریه این دانشگاه بسته به رشته و مقطع متفاوت است، اما طبق تحقیقات این شهریه به طور متوسط 4441 دلار است.

 

18.دانشگاه ساسکاچوان

دانشگاه ساسکاچوان میزان قبولی بالایی در حدود 70٪ دارد. این میزان قبولی بالا خبر خوبی برای دانشجویان بین المللی که مایل به تحصیل در کانادا هستند می باشد زیرا پذیرش در این دانشگاه عالی آسان تر است. همچنین، دانشجویان بین المللی می توانند از این واقعیت که دانشگاه ساسکاچوان یک دانشگاه ارزان کانادایی با دانشجويان عالی است، استفاده کنند.

این دانشگاه در ساسکاتون واقع شده است و بیشتر مدارک تحصیلی آن شامل کارشناسی ارشد و دکتری می شوند. شهریه این دانشگاه برای دانشجویان خارجی 4358 دلار است. 

 

19.دانشگاه مانیتوبا

دانشگاه مانیتوبا به خاطر برتری در تدریس دانشجویان مقطع کارشناسی و کارشناسی ارشد مشهور است. همچنین، این دانشگاه یکی از مقرون به صرفه ترین دانشگاه های کانادا برای دانشجویان داخلی و دانشجویان بین المللی است.

اگر دوست دارید در این دانشگاه تحصیل کنید باید حدود 22000 دلار شهریه پرداخت کنید. هر چند که این شهریه ها در رشته های و مقاطع تحصیلی مختلف متفاوت است.

 

دانشگاه مانیتوبا

 

20.دانشگاه وینیپگ

دانشگاه وینیپگ، دانشگاه کانادایی با شهریه کم برای دانشجویان بین المللی است و تقریباً 10 هزار دانشجو در آن تحصیل می کنند. تمرکز آن روی دانشجویان مقطع کارشناسی است و به دلیل تمرکز در مقطع کارشناسی رتبه های خوبی کسب کرده است. همچنین، این دانشگاه آموزش های عالی را به دانشجویان داخلی و بین المللی برای شهریه های مقرون به صرفه ارائه می دهد.

این دانشگاه بی نظیر شهریه ای معادل 13695 دلار از دانشجویان بین المللی خود دریافت می کند.

 

21.دانشگاه نیوبرانزویک

دانشگاه نیوبرانزویک یک موسسه افسانه اي در کانادا است. رشته هاي علوم، مهندسی، پرستاری و پزشکی در اين دانشگاه تدريس مي شود. دانشجویان احتمالی باید به دانشگاه نیوبرانزویک و آنچه دانشگاه ارائه می دهد نگاهی بیندازند. شهریه دانشجویان بین المللی این دانشگاه 21000 دلار است. 

 

22.دانشگاه منونایت

ایالت مانیتوبا یک دانشگاه دیگر به اسم مینونایت دارد که در شهر وینیپگ تاسیس شده است. این دانشگاه برنامه های متعددی را در قالب دوره های سه و چهار ساله و مقطع کارشناسی ارشدBA ، BSc ، BBA به دانشجویان خود ارائه می دهد.

در صورتی که قصد تحصیل در دانشگاه مینونایت کانادا را دارید، باید بتوانید از پس هزینه شهریه 10003 دلاری آن بر بیایید. 

 

دانشگاه منونایت

 

معرفی رشته های تحصیلی کانادا

پس از شناخت دانشگاه های کانادا نوبت به برداشتن قدم بعدی می رسد. حالا وقت آن است که رشته های مختلف را بررسی و مطابق با علاقه خود و البته میزان شهریه ای که دارند، آن ها را بررسی و بهترین گزینه را انتخاب کنید.

 

ویدئو آموزشی برای انتخاب درست وکیل مهاجرت

برای مشاهده آموزشهای رایگان مهاجرت، با کلیک برروی لینک زیر، صفحه اینستاگرام ما را دنبال کنید

instagram.com/visa724com

 

1.رشته عمران و معماری

از رشته های پرطرفدار در کانادا، رشته عمران و رشته معماری است. هر دو متخصص معماری و مهندسی عمران در یک منطقه کار می کنند که ساخت یک ساختمان، بنای تاریخی یا هر سازه جامد دیگر است. تفاوت در هدف آنها نهفته است، یک معمار با طراحی سازه سروکار دارد، در حالی که مهندس عمران مصالح مورد نیاز و ساخت و ساز کلی را بررسی می کند. کل شهریه کارشناسی معماری در کانادا بین 94000 دلار تا 230000 دلار متغیر است. برای کسب اطلاعات بیشتر درباره این دو رشته به صفحه تحصیل و بازار کار رشته معماری و عمران در کانادا مراجعه کنید.

 

2.رشته فیزیوتراپی

فیزیوتراپی یکی از رشته های متصل به پزشکی است که در سه جنبه مختلف اسکلتی عضلانی، قلبی و تنفسی کار می کند. این رشته در دانشگاه های مختلف کانادا تدریس می شود و به طور متوسط در هر قسط 13628 دلار و هزینه کل شهریه دوره حدود 95469 دلار خواهد بود. برای آشنایی بیشتر با این رشته به صفحه رشته فیزیوتراپی در کانادا سری بزنید.

 

رشته فیزیوتراپی

 

3.رشته دستیار دندانپزشک

حرفه دستیاری دندانپزشکی به مهارت های فنی، اداری و بین فردی نیاز دارد. متقاضی تحصیل در این رشته طی یک دوره کارآموزی که تحت مسئولیت جراح دندانپزشک قرار دارد، تمامی آموزش های لازم را به شکل تئوری و عملی می بیند. چنین شخصی از بیماران استقبال می کند و قرار ملاقات ها را سازماندهی می کند، عمل دندان را به کمک دندانپزشک مدیریت می کند و در نهایت تجهیزات پزشکی را آماده و ضد عفونی می کند .

هزینه های تحصیل در این رشته بین 3000 تا 13000 دلار متغیر خواهد بود. برای کسب اطلاع بیشتر می تواند صفحه رشته دستیار دندانپزشک در کانادا را دنبال کنید.

 

4.رشته علوم کامپیوتر

به علم تئوری و پردازش اطلاعات با استفاده از برنامه های اجرا شده بر روی رایانه ها علوم کامپیوتر می گویند. این رشته خود می تواند شامل شاخه های متعددی از جمله برنامه نویسی، شبکه، آی تی، تولید محتوای دیجیتال و چندین برنامه دیگر باشد. هزینه های تحصیل در این رشته می تواند از 1535 دلار شروع و تا 55500 دلار در هر سال تحصیلی برسد. برای آشنایی بهتر با این رشته می توانید به صفحه رشته علوم کامپیوتر در کانادا مراجعه کنید.

 

5.رشته مهندسی برق

فارغ التحصیل رشته برق در کانادا، تکنسین الکتروتکنیک متخصص در کاربردهای برق است. او طراحی، تجزیه و تحلیل، نصب و مراقبت از لوازم خانگی، صنعتی یا تجهیزات اداری را بر عهده دارد. برای تحصیل در این رشته باید بتوانید حدود 10000 تا 34000 دلار در سال شهریه بپردازید. می خواهید درباره تحصیل این رشته در کانادا بیشتر بدانید؟ پس به صفحه رشته مهندسی برق در کانادا مراجعه کنید.

 

6.رشته مهندسی مکانیک و صنایع

هدف مهندسی صنایع یافتن چگونگی انجام بهتر وظایف و بهینه سازی عملکرد یک ارگانیسم است. فارغ التحصیلان مهندسی صنایع دارای مهارت در مدیریت تولید، مدیریت پروژه، نگهداری و مدیریت کیفیت، ایمنی، محیط زیست و تدارکات هستند. رشته مکانیک همیشه تقاضای بالایی برای پذیرش دارد. شهریه این رشته در هر سال حدود 13594 تا 46933 دلار در مقطع لیسانس و بین 11900 تا 40800 دلار در مقطع ارشد است. در صفحه تحصیل در رشته مکانیک در کانادا به طور کامل تر به بررسی این رشته و دانشگاه های برتر آن پرداخته ایم.

 

مهندسی صنایع

 

7.رشته شیمی

یک مهندس شیمی اجزای زندگی روزمره را طراحی می کند. از داروها، لوازم آرایشی و منسوجات گرفته تا پلاستیک و صدها مواد کاربردی دیگر. این رشته می تواند در تمام مراحل فرمول بندی، تولید و بازاریابی بسیاری از  محصولات مداخله کند. مایل هستید در کانادا در رشته شیمی مشغول به تحصیل شوید؟ پس باید از شهریه 29714 دلاری در مقطع لیسانس باخبر شوید این نرخ برای مقطع ارشد بین 14000 تا 49300 دلار متغیر خواهد بود. در صفحه تحصیل در رشته شیمی در کانادا درباره شیمی بیشتر بخوانید..!!

 

8.رشته مهندسی معدن

رشته مهندسی معدن عبارت است از استخراج مواد بالا و زیر سطح زمین. این رشته می تواند ترکیبی از رشته های مختلف مثل نقشه برداری، زمین شناسی، اکتشاف و چندین رشته دیگر باشد. برای تبدیل شدن به یک مهندس معدن در کانادا باید بتوانید متوسط شهریه آن را که حدود 28469 یورو در سال است پرداخت کنید. در صفحه تحصیل در رشته مهندسی معدن در کانادا به طور کامل تر به بررسی این رشته و دانشگاه های برتر آن پرداخته ایم.

 

9.رشته نفت، گاز و پتروشیمی

رشته مهندسی نفت در رابطه با اکتشافات نفت و گاز استفاده از این مواد معدنی در پتروشیمی، استخراج و ذخیره سازی آن ها فعالیت می کند. این رشته هم می تواند درست مثل یک مهندس معدن از چند رشته مختلف تشکیل شود. برای تحصیل در این رشته باید شهریه آن که معادل 29062 دلار است را پرداخت کنید.

برای کسب اطلاعات بیشتر درباره رشته مهندسی نفت، گاز و پتروشیمی باید صفحه مهندسی نفت در کانادا را دنبال کنید.

 

رشته مهندسی معدن

 

10.رشته فیزیک پزشکی و نانو تلکنولوژی

رشته نانو یکی از رشته های جدید در چند دهه اخیر است که می تواند در هر علمی کاربرد خاص خود را داشته باشد. برای مثال فیزیک پزشکی تنها یکی از شاخه های زیر مجموعه این رشته محسوب می شود. شهریه تحصیل در رشته نانو تکنولوژی در کانادا می تواند تا 63000 دلار در هر سال هم برسد. 

 

11.رشته امور مالی

رشته امور مالی که شامل حسابداری هم می شود، نقش حیاتی در رقابت و ثروت یک کشور ایفا می کند. این رشته اطمینان می دهد که همه تصمیمات ارزش و ثروت تولید می کنند. در حالت ایده آل، امور مالی باید به همه امکان دسترسی به سطح بالاتری از زندگی را بدهد.

اگر دوست داشته باشید در این رشته و یا یکی از شاخه های آن در دانشگاه های کانادا تحصیل کنید، باید هزینه 24000 تا 75000 دلار در مقطع لیسانس و تا 47572 دلار در مقط ارشد را متحمل شوید.

 

12.رشته زمین شناسی

زمین شناسان درباره زمین، ترکیب و ساختار آن، لایه های سنگی آن، شکل گیری و مراحل توسعه تحقیق می کنند. زمین شناسی می تواند به عنوان یکی از بخش های کاربردی بسیاری از رشته ها محسوب شود. شهریه این رشته در کانادا به طور متوسط در دانشگاه ساسکاچوان حدود 23566 دلار است که این نرخ در دانشگاه های رده بالاتر بیشتر هم خواهد بود.

 

13.رشته MBA و DBA

این رشته ها یک درجه عمومی از تحصیلات محسوب می شوند که دید جامعی از تجارت در اختیار فارغ التحصیل قرار می دهند. این دید می تواند شامل بازاریابی، امور مالی، مهارت های رهبری، نرم افزاری و حتی حسابداری باشد.

اگر علاقه مند به تحصیل رشته ام بی ای در کانادا هستید، بد نیست از شهریه که بین 20592 تا 22249 متغیر است، مطلع شوید. 

 

رشته زمین شناسی

 

14.رشته گردشگری

رشته مدیریت گردشگری به وظایف مدیریتی در مشاغل، انجمن ها و سازمان های شرکتی منطقه ای اشاره دارد که خدمات را برای مشتریان بالقوه خدمات گردشگری به بازار عرضه می کنند. کالج ها و دانشگاه های فنی دوره های متعدد و برنامه های مطالعاتی ویژه گردشگری را ارائه می دهند. شهریه این رشته در کانادا بین 2000 تا 22595 دلار متغیر خواهد بود. 

 

15.رشته بازاریابی

بازاریابی یک زمینه حرفه ای بسیار متنوع است و تخصص ها و حوزه های مسئولیت زیادی را ارائه می دهد که متفاوت است، اما همه آنها یک هدف دارند: توسعه محصولات بر اساس تجزیه و تحلیل بازار و گروه هدف برای افزایش فروش.

این رشته هم به طور گسترده در مقاطع تحصیلی مختلف کانادا تدریس می شود. شهریه تحصیل در این رشته تنها در مقطع ارشد می تواند بین 13000 تا 38000 دلار در نوسان باشد.

 

16.رشته تیچینگ زبان انگلیسی و فرانسوی

این رشته هم همانطور که از نامش پیداست به آموزش یکی از دو رشته زبان انگلیسی و فرانسوی در کانادا می پردازد. اگر به این رشته ها علاقه دارید باید هزینه حدود 15 هزار دلاری آن را بپردازید.

 

17.رشته دکوراسیون داخلی

یکی از برجسته ترین رشته های این روزها، رشته طراحی دکوراسیون داخلی است که اتفاقا طرفداران خاص خود را دارد. این رشته چیزی شبیه معماری و یا خلق یک هنر است، زیرا در زیباتر کردن خانه، محیط کار و دفاتر نقش زیادی دارد. شهریه تحصیل در این رشته می تواند تا 59000 دلار نیز باشد.

 

18.رشته طراحی مد و فشن

در دنیا مدرن این روزها طراحی مد و فشن می توانید یکی از جذاب ترین و در عین حال پردرآمدترین رشته های تحصیلی در کانادا باشد. دوره هایی مانند طراحی مد، تاریخچه لباس، آموزش خلاقیت و روش کار، نظریه طراحی و جامعه شناسی مد بخشی از زندگی روزمره دانشجویی شما است. شهریه این رشته حدود 32242 دلار است.

 

رشته دکوراسیون داخلی

 

19.رشته مدیریت انرژی

مدیریت انرژی شامل برنامه ریزی و بهره برداری از واحدهای تولید و مصرف مهندسی نیرو است. مدیریت انرژی در نهایت باید به مدیرت مصرف انواع انرژی و کاهش هزینه ها تاکید داشته باشد. شهریه این رشته در کانادا بین 6900 دلار تا 33630 دلار متغیر است. 

 

20.رشته حسابداری

حسابداری شرکتی شامل روشهای سیستماتیک ثبت و ارزیابی کلیه روابط و فرایندهای قابل اندازه گیری در شرکت به منظور برنامه ریزی، هدایت و کنترل عملیات مالی شرکت است. این رشته در کانادا شهریه ای بالای 22 هزار دلار برای مقطع کارشناسی و حدود 42300دلار برای مقطع ارشد خواهد بود.

 

21.رشته بانکداری

رشته بانکداری به آموزش مباحث متعددی می پردازد که در نهایت به رفع مسائل مالی موجود در هر بانک یا موسسه مالی منجر می شود. این مسائل به سرمایه گذاری مشتریان، ارائه وام، مذاکرات مالی و به طور کلی مدیرت مالی منجر می شوند. شهریه این رشته برای تحصیل در کانادا به شهریه رشته های مالی نزدیک است.

 

22.رشته بیمه

یکی از دیگر از رشته های مالی که این روزها در تمامی نقاط دنیا اولیت زیادی در جوامع دارد، رشته بیمه است. شما می توانید برای آشنایی با این رشته در دانشگاه های کانادا مشغول به تحصیل آن شوید. 

 

23.رشته بورس جهانی

با تحصیل در رشته بورس جهانی می توانید به یک کارشناس زبده در این فعالیت تبدیل شوید و با دسترسی به مبادلات در سراسر دنیا، می توانید از فرصت های جهانی بهره مند شوید.

 

رشته بیمه

 

24.رشته امنیت شبکه

هدف از امنیت شبکه است با تعریف برای محافظت از اطلاعات شبکه و زیرساخت ها را از تهدیدات خارجی. بنابراین نقش محوری در حفاظت از شبکه های شرکتی و جلوگیری از فعالیت های غیر مجاز ایفا می کند. هزینه تحصیل این رشته در کانادا بین 16239 تا 31290 دلار متغیر است. در صفحه رشته امنیت شبکه در کانادا درباره تحصیل رشته امنیت سایبری یا امنیت شبکه در کانادا بیشتر بدانید.

 

25.رشته علوم سلولی مولکولی

این رشته با کمک میکروسکوپ و روش های بیولوژیکی مولکولی روی عملکرد سلول ها در شرایط مختلف نظارت دارد. به طور کلی رشته علوم سلولی به منظور درک و روشن شدن فرایندهای بیولوژیکی در سطح سلولی، روی سلول ها تحقیق می کند. شهریه این رشته در مقطع ارشد بین 20000 تا 40000 دلار در سال متغیر است.

 

رشته علوم سلولی مولکولی

 

26.رشته بیوتکنولوژی و بیولوژی

بیوتکنولوژی یک حوزه کاربردی زیست شناسی است که نه تنها دانش و روشهای میکروبیولوژی، ژنتیک و بیوشیمی، بلکه شیمی و مهندسی فرآیند را نیز شامل می شود. شهریه این رشته بین 30000 تا 57000 دلار متغیر است. 

 

27.رشته گرافیک و انیمیشن

رشته موشن گرافیک یا گرافیک و انیمیش یک حوزه در حال ظهور است که هر دو رسانه متحرک و گرافیکی را ترکیب می کند. رسانه حرکتی شامل رشته هایی مانند انیمیشن، فیلم و صدا می شود. رسانه های گرافیکی شامل رشته هایی مانند طراحی گرافیک، تصویرسازی، عکاسی و نقاشی است. شهریه این رشته تا 31750 دلار به شکل متوسط است.

 

28.علوم کشاورزی و جنگل داری

علوم کشاورزی و جنگلداری در درجه اول با کشاورزی، دام و استفاده و طراحی از جنگل، طبیعت و چشم انداز کار خواهد داشت. دوره های علوم کشاورزی و جنگلداری به شدت تحت تأثیر موضوعات علوم طبیعی مانند جانورشناسی، گیاه شناسی، فیزیک و شیمی هستند. شهریه این رشته می تواند تا حدود 24256 دلار در سال باشد. 

 

رشته گرافیک و انیمیشن

 

جمع بندی

در این راهنمای صفر تا صدی دانشگاه های کانادا و رشته های تحصیلی که در این کشور تدریس می شوند را بررسی کردیم. هزینه تحصیل دانشگاه های کانادا در مقایسه با ایران بالاتر بوده ولی شهریه دانشگاه های کانادا نسبت به کشورهای هم رده، بسیار کم تر است (آمریکا، انگلستان، استرالیا). شهریه تحصیل در کانادا به نسبت کیفیت آموزشی و کیفیت زندگی در کانادا بسیار تناسب دارد. هزینه دانشگاه ها در کانادا ممکن است سالانه متفاوت باشد، زیرا بسته به رشته شهر یا مقطع تحصیلی تفاوت هایی را مشاهده خواهید کرد. به عنوان مثال کمترین شهریه در دانشگاه های نیوفاندلند ثبت شده در حالی که انتاریو گران ترین منطقه به لحاظ شهریه رشته های مختلف است.

شهریه دانشجویان بین المللی که در کانادا تحصیل می کنند به نوع برنامه و مکانی که برای تحصیل انتخاب می کنید بستگی دارد. دوره های کارشناسی از 7203 دلار تا 49،800 دلار در سال در شهریه متغیر است، در حالی که هزینه های تحصیل در سال برای دوره های کارشناسی ارشد بین 3،222 تا 42،850 دلار كانادا هزینه خواهد داشت.

راههای مهاجرتی کانادا بسیار است، اما ده روش اصلی مهاجرت وجود دارد که برای مطالعه آن می توانید به صفحه مهاجرت به کانادا مراجعه نمایید.

 

مهیار حلاج پور

من مهیار حلاج پور هستم؛ (Mahyar Hallajpour)

عضو رسمی شورای قانون‌گذاری امور مهاجرت کانادا، مشاور رسمی مهاجرت کانادا ICCRC/RCIC ، یا اصطلاحا وکیل مهاجرت. به شماره پروانه R520250

زندگی من صرف این می شود که اطمینان حاصل کنم، ممتازترین خدمات تخصصی حقوق مهاجرت کانادا را دریافت می کنید.

من در طول سالیان فعالیتم، بانی توسعه بیش از یکصد شرکت در کانادا بوده ام و امروز تمام این خدمات در غالب  شرکت سرمایه گذاری و توسعه استارتاپ و بیزینس i3 Capital در اختیار متقاضیان و موکلین عزیز است. در این شرکت، گام به گام در خدمت اهداف کارآفرینانی هستیم که میخواهند بیزینس موفقی در کانادا داشته باشند و از راههای برنامه های تجاری سرمایه گذاری در کانادا ، ویزای استارت آپ و خرید بیزینس در کانادا به کانادا مهاجرت کنند.

ویزا 724 (VISA724.com) و شرکت مهاجرتی کاناداپاس، با مدیرعاملی و نظارت مستقیم اینجانب، اداره می شود.

مجموعه شرکتهای ما، دارای مجوزهای ذیل است:

  • شرکت مهاجرتی کاناداپاس،  با مجوز رسمی اداره مهاجرت کانادا به شماره ثبت: 002782433
  • شرکت توسعه بیزینس و شتاب دهنده i3 Capital ، با مجوز رسمی از دولت فدرال کانادا: به شماره ثبت 003223957
  • شرکت کاریابی بین المللی مهیار،  با مجوز وزارت کار ایران: به شماره ثبت 103621 

دریافت اطلاعات تماس و اطمینان از مجوز های ما، با مراجعه به صفحه > درباره موسسه مهاجرتی ما

 

 

مطالب پیشنهادی:

استارتاپ ویزای کانادا

ویزای کانادا

اقامت کانادا

چگونه در کانادا پزشکی بخوانید

هزینه زندگی در کانادا

پرداخت هزینه WES

 

 مطالب مندرج در وب سایت حاضر به منظور اطلاع رسانی و افزایش دانش مخاطبین عزیز وبسایت حاضر و سایر شبکه های اجتماعی است. اگر چه اخبار و مطالب منتشره با نهایت دقت نویسنده مکتوب گردیده، ولی همچنان می تواند دستخوش تغییرات مرور زمان بوده و یا عاری از اشتباه انسانی نباشند.
بدیهی است برداشت و مشورت‌های حقوقی نهایی صرفا در چارچوب موضوع مورد مشاوره با شخص آقای مهیار حلاج پور ممکن بوده و توصیه می‌شود.
مدیریت و همکاران مجموعه حقوقی کاناداپاس و کاریابی بین‌المللی مهیار مسئولیتی در خصوص اقدامات خواننده با استناد به مطالب مندرج در وب سایت حاضر و سایر شبکه های اجتماعی نداشته و مسئولیت مجموعه صرفا محدود به چارچوب قرارداد منعقده با موکلین مجموعه باقی خواهد ماند.

 


سوالات متداول


میانگین شهریه های تحصیل در کانادا چقدر است؟

هزینه های تحصیل در کانادا بسته به بمی بودن یا دانشجوی بین المللی بودن، انتخاب مرکز آموزشی، استان، محل سکونت، رشته، طول دوره تحصیل، کیفیت زندگی و ... بسیار متفاوت است؛ اما شهریه ها به صورت میانگین به شرح ذیل است:

مقطع کارشناسی بین: 10 تا 25 هزار دلار کانادا

مقطع کارشناسی ارشد بین: 12 تا 28 هزار دلار کانادا

مقطع دکتری بین: 5 تا 20 هزار دلار کانادا

شهریه دانشگاه بریتیش کلمبیا: سالانه بین 1.300 تا 8000 برای بومی ها و برای دانشجویان بین المللی تا 53.000 دلار کانادا

شهریه دانشگاه تورنتو: سالانه برای بومی ها: بین 5000 تا 15.000 دلار. دانشجویان بین المللی  تا 60.000 دلار کانادا

شهریه دانشگاه مک گیل: دانشجوی بومی سالانه بین 2.100 تا 7000 دلار و دانشجوی بین المللی تا 60.000 دلار کانادا

ویزای تحصیلی کانادا سخته؟

در سالهای اخیر به دلیل ارسال بالای پرونده های ضعیف درخواست ویزای تحصیلی کانادا سخت گیری های اداره مهاجرت برای صدور ویزا زیاد شده و برای ارائه پرونده دقیق بهتر است بیشتر تحقیق کنید، شرایط را به دقت آنالیز کنید، درست انتخاب رشته کنید، مرکز آموزشی با درجه اعتبار بالا انتخاب کنید، استادی پلن قوی بنویسید

آیا مدرک زبان برای مهاجرت تحصیلی کانادا اجباری ست؟

خیر، ارائه مدرک زبان برای دریافت پذیرش در برخی مراکز آموزشی اجباری نیست و برای درخواست ویزای تحصیلی هم الزامی نیست، اما ارائه مدرک زبان در تصمیم افسر اداره مهاجرت برای صدور ویزا تاثیر گذار است.


مطالب پیشنهادی


نکات بسیار مهم در خصوص انواع ویزای کانادا، که باید بدانید
نکات بسیار مهم در خصوص انواع ویزای کانادا، که باید بدانید
هزینه زندگی در کانادا و مقایسه هزینه ها در استانهای کانادا
هزینه زندگی در کانادا و مقایسه هزینه ها در استانهای کانادا
مقایسه میزان درآمد مشاغل در استان های مختلف کانادا
مقایسه میزان درآمد مشاغل در استان های مختلف کانادا
مقایسه سرمایه گذاری در کانادا و استرالیا
مقایسه سرمایه گذاری در کانادا و استرالیا

مشاوره رایگان/پرسش و پاسخ


همراهان گرامی، در این قسمت میتوانید سوالات خود را مطرح نمایید. در اولین فرصت پاسخگوی شما خواهیم بود.(نمایش عمومی)


مسعود :

سلام.من کاردانی و لیسانس نقشه برداری دارم.35 سال دارم.10 سال سابقه کار.متاهل هستم و 1 بچه دارم. خانومم کاردانی کامپیوتر و لیسانس حسابداری.سابقه کار نداره ولی سابقه بیمه 5 ساله داره. به نظرتون کدوم روش مهاجرت با این شرایط من مناسبتره؟ بودجه: 2 میلیارد تومان. ممنون میشم جواب بدین.

برای بررسی دقیق شرایط و انتخاب صحیح راه مهاجرت می توانید به صفحه فرمهای ارزیابی رایگان مراجعه بفرمایید.

melika salehi :

سلام من لیسانس حسابداری-حسابرسی با معدل 16.58 هستم شانس پذیرش گرفتن از دانشگاه های تورنتو رو دارم؟؟ سن:24سال

به قیمت قوانین پذیرش در سایت دانشگاه تورنتو مراجعه بفرمایید

کورش همتی :

من 26 ساله ترم آخر کارشناسی مدیریت صنعتی با معدل 17.30 از دانشگاه آزاد تهران شمال هستم . میخواستم ببینم با نزدیک 2 سال سابقه کاری مدیریتی و معدل بالا و سطح زبان خوب ( امکان دریافت آیلتس 6.5 ) امکان فاند دارم یا خیر و کدام دانشگاه برای ارشد ام بی ای یا مدیریت منابع انسانی مناسب از نظر هزینه هستش

برای دریافت فاند باید بتوانید نظر یک استاد در کانادا جلب کنید

سعید خیرخواه :

سلام و عرض ادب. من 31 سال دارم و لیسانس رشته حقوق از دانشگاه ازاد و متاهل همسرم 25 سال برای تحصیل در مقطع کارشناسی ارشد میخوام اقدام کنم و در حال حاضر دارم زبان میخونم تا مدرک ایلتس بگیرم. به نظر شما دانشگاه اتاوا با توجه به ظرفیت زیاد سالانه ای که داره گزینه ای خوبی هستش؟ چه از لحاظ سطح دانشگاه و چه از لحاظ شهریه از لحاظ مالی ادم زیاد قوی ای نیستم به نظر شما کدوم دانشگاه واسه شرایط بنده با توجه به رشته تحصیلیم مناسب هستش که شهریه بالایی هم نداشته باشه؟ پیشاپیش ممنون از پاسختون

اگر شرایط دریافت پذیرش از دانشگاه اوتاوا را دارید، گزینه مناسبی ست

Mehrdad :

سلام برای رشته کارشناسی ارشد(MBA) شهریه در دانشگاه ترینتی وسترن در شهر لنگلی ، چقدره و هر ترم چقدر باید داد؟ و همینطور در دانشگاه نیوفاندلند؟

به سایت دانشگاهها مراجعه کنید و هزینه شهریه رشته مورد نظرتون رو ببینید

مشاوره اخذ ویزا اقامت و مهاجرت به کانادا - ویزا 724

ارتباط با ما

آدرس و راههای ارتباطی :

- ویزا 724

- شرکت مهاجرتی کاناداپاس

- کاریابی بین المللی مهیار

- شرکت توسعه استارتاپ و سرمایه گذاری i3capital

- دارای مجوزرسمی از وزارت کار و رفاه اجتماعی ایران با شماره ثبت: 103621 

- دارای مجوز رسمی اداره مهاجرت کانادا: ICCRC R520250

با مدیریت مهیار حلاج پور، مشاور و وکیل قانونی RCIC/ICCRC به شماره پروانه R520250

 

دفتر مرکزی (کانادا - تورنتو):

 No.25 Shepard Ave W Suite 300 North York ON M2N 6S6 (مراجعه با رزرو وقت قبلی)

0014168905972 (پاسخ‌گویی: دوشنبه تا شنبه 18:00 الی 02:00 بوقت تهران)

دفتر ایران: 

02122927033 - 02128421010 (پاسخ‌گویی: شنبه تا چهارشنبه 10:00 الی 17:00 بوقت تهران) - (پنجشنبه: 10 الی 14:00)

تهران - بزرگراه مدرس شمال، خیابان دستگردی شرقی(ظفر)، جنب بیمارستان علی اصغر، پلاک 199 طبقه سوم، واحد 301 (مراجعه با رزرو وقت قبلی)

واتساپ دفتر ایران:

09124644197 (پاسخ‌گویی: 10:00 الی 18:00 بوقت تهران)

واتساپ کانادا:

14168905972+ (پاسخگویی به پیامهای متنی در واتساپ)

* برای مطالعه روش های اصلی مهاجرت به کانادا، به صفحه مهاجرت کانادا مراجعه بفرمایید.

ایمیل : info[at]visa724.com

ویزا 724

تمامی حقوق این سایت مربوط به ویزا 724 می باشد.