پذیرش دانشگاه تورنتو و ویزای تحصیلی کانادا + هزینه ها و شرایط


آخرین بروز رسانی : ۰۰/۰۴/۱۹

 

شرایط و مدارک لازم جهت پذیرش دانشگاه تورنتو در کانادا (University of Toronto

   اگر قصد تحصیل در یکی از دانشگاه‌های کانادا را دارید باید اجازه تحصیل در کانادا را نیز داشته باشید. لذا فرد باید درخواست اجازه تحصیل به وزارت آموزش مربوطه ارسال نماید تا این نامه برای وی صادر گردد. پس از کسب نامه می‌توانید درخواست آنلاین برای پذیرش در دانشگاه مورد نظر را بدهید. نحوه‌ی پذیرش در دانشگاه تورنتو از دانشگاه‌های کانادا به این صورت است که نمرات شما را بررسی و مدارک تحصیلی‌تان را چک می‌کند و اگر از سطح تحصیلی و نمره بالایی برخوردار بودید و اینکه مدارک ‌تحصیلی‌تان کامل بود شما را پذیرش می‌کند و برای شما ایمیلی جهت تایید مدارکتان ارسال می‌نماید. برای اینکه شما در دانشگاه تورنتو پذیرفته شوید باید زبان انگلیسی خوبی داشته باشید و آیلتس شما بالا باشد. همچنین لیست نمرات میان دوره و دوره تحصیل شما خوب و در سطح بالایی باشد. اگر درخواست شما رد شد یک‌بار مهلت بازدید دوباره مدارک دارید که چک می‌شوند. برای پذیرفته شدن تحصیل شما در کانادا باید ثابت کنید که توانایی پرداخت هزینه تحصیل خود در دانشگاه‌های کانادا را دارید.

 

همچنین اگر قصد تحصیل در کانادا را دارید، باید نکات بسیار مهمی را بدانید که توصیه می شود، حتما مطلب تحصیل در کانادا را مطالعه بفرمایید.

 

 چگونگی انتخاب وکیل مهاجرتی معتبر

برای مشاهده دیگر ویدئوهای مهاجرت به کانادا، با کلیک برروی لینک زیر، صفحه اینستاگرام ما را دنبال کنید

instagram.com/visa724com


 

رشته‌های تحصیلی ارائه شده در دانشگاه تورنتو

در دانشگاه تورنتو بیش از هفتصد رشته تحصیلی وجود دارد که تعدادی از این رشته‌ها به شرح زیر است:

پزشکی و سایر شاخه‌های پزشکی مانند پرستاری، دندانپزشکی و.... در شعبه مرکزی و سایر شعبه‌های دانشگاه تورنتو، مهندسی، حسابداری، آمار کاربردی، فیزیولوژی حیوانات، ریاضیات، زیست شناسی، مهندسی شیمی، مهندسی عمران، اقتصاد، ستاره شناسی، ژنتیک و نوروبیولوژیک، جرم شناسی، کامپیوتر و سایر رشته‌ها می‌باشد.

 دانشگاه تورنتو university of toronto

 

هزینه تحصیل در هر رشته دانشگاه تورنتو

هزینه تحصیلات در دانشگاه تورنتو با توجه به انتخاب رشته متفاوت می‌باشد. هزینه تحصیل در رشته‌های پزشکی در دانشگاه تورنتو سالیانه تقریبا 35500دلار است و برای سایر رشته‌ها حدوداً در دوره کارشناسی ارزان‌تر از دوره دکتری است اما به دوره دکتری و کارشناسی ارشد می تواند بورسیه تعلق بگیرد. عموما برای دوره لیسانس و یا کارشناسی شما باید مبلغی حدود 29740 تا 55900 دلار کانادا هزینه کنید و این مبلغ برای مقاطع بالاتر حدود 9900دلار کانادا است.

  

آدرس  و امکانات دانشگاه تورنتو

این دانشگاه که در شهر تورنتو واقع شده است که بزرگترین دانشگاه کانادا است ودر سال 1828 تاسیس شده است. شعار این دانشگاه "همچون درختی در گذر زمان" است. دانشگاه تورنتو دارای رتبه 28 جهان و اول کاناداست. از امکانات این دانشگاه میتوان باشگاه ورزشی و سالن‌های مجزا را نام برد که دانشجویان خارجی را نیز ساپورت کرده و در مسابقات نیز شرکت می‌کنند. دانشجویان برای انجام تحقیقات می‌توانند از اتاق‌های پروژه مخصوص استفاده کنند. همچنین دارای خوابگاه و کتابخانه مجزا بوده و سایر امکانات که برای راحتی و آسایش دانشجویان لازم است را فراهم می‌نماید.

 

زمستان در دانشگاه تورنتو کانادا toronto in winter 

 

اعتبار و ظرفیت آموزشی دانشگاه تورنتو

   همانگونه که در قسمت قبل نیز اشاره شد دانشگاه تورنتو از لحاظ اعتبار و آموزش رتبه اول کانادا و همچنین رتبه 28 جهان را داراست و این نشان‌دهنده میزان توان آموزشی بالا و برتر این مجموعه است. این دانشگاه دارای دانشکده‌های هنر، علوم کاربردی و مهندسی، معماری، نقاشی و طراحی، موسیقی، جنگل‌داری، اطلاعات، پزشکی، پرستاری، داروسازی، دندان‌پزشکی، علوم حرکتی و تربیت بدنی است که حدود شصت‌هزار دانشجو دارد.

 

نکته بسیار مهم در خصوص ویزای تحصیلی کانادا

روشهای مهاجرتی کانادا بسیار است و ممکن است که مهاجرت تحصیلی تنها راه مهاجرت نباشد، از این رو پیشنهاد می شود که صفحه روشهای مهاجرت به کانادا را به دقت مطالعه بفرمایید. همچنین اگر به دنبال ارزانتری روش مهاجرت به کانادا هستید صفحه اکسپرس انتری را مطالعه بفرمایید 

 

شرایط دریافت بورسیه دانشگاه تورنتو

دانشگاه تورنتو برای دانشجویان خود برای اینکه هزینه بالای تحصیل آزارشان ندهد بورسیه‌هایی درنظر گرفته که به دانشجویان خارجی در مقطع کارشناسی به بالا تعلق می‌گیرد. ولی برای دوره کارشناسی‌ارشد برحسب معدل، مقاله‌های دانشجویی و همچنین نمره آزمون کمک هزینه‌هایی تعلق میگرد که طبق نظر هیئت مدیره دانشگاه از هزار دلار تا پنج هزار دلار در سال است.

 

پردیس دانشگاهی تورنتو

 

زمان تحصیل در دانشگاه  تورنتو

زمان تحصیل در هر رشته و دانشگاه بسیار متفاوت است. بعضی از رشته‌های دانشگاهی مانند علوم پزشکی علاوه بر سال‌هایی که فرد تحصیل علمی می‌کند باید سال‌هایی نیز مشغول تحصیل عملی باشد اما به طور کلی برای مقطع لیسانس هر دانشجو باید در دانشگاه تورنتو چهار سال درس بخواند. این موضوع درمورد بعضی از رشته‌ها به سه سال می‌انجامد و دانشجوی محصل بعد از سه سال و چند ماه لیسانس خود را دریافت می‌کند. اما ترم‌های دانشگاه تورنتو سه ترم با نام‌های ترم پاییزه، زمستانه و بهاره یا تابستانه هستند. در دانشگاه تورنتو ترم تابستانه که ماه مِی است به طور عمومی و خودکار تعطیلات تلقی می‌شود اما اگر دوست دارید که زودتر تحصیلات خود را به پایان برسانید بهتر است که این ترم را ثبت نام کنید. ترم پاییزه از ماه سپتامبر تا دسامبر یعنی از اواسط مهر ماه تا آذر ماه است. ترم زمستانه از ژانویه تا آوریل یعنی از بهمن ماه تا اردیبهشت است و ترم تابستانه از اواسط مِی شروع می‌شود یعنی از خرداد ماه شروع می‌شود.

 

 

 

مهیار حلاج پور - ویزا 724

من مهیار حلاج پور هستم؛ (Mahyar Hallajpour)

عضو رسمی شورای قانون‌گذاری امور مهاجرت کانادا، مشاور رسمی مهاجرت کانادا ICCRC/RCIC ، یا اصطلاحا وکیل مهاجرت. به شماره پروانه R520250

زندگی من صرف این می شود که اطمینان حاصل کنم، ممتازترین خدمات تخصصی حقوق مهاجرت کانادا را دریافت می کنید.

من در طول سالیان فعالیتم، بانی توسعه بیش از یکصد شرکت در کانادا بوده ام و امروز تمام این خدمات در غالب  شرکت سرمایه گذاری و توسعه استارتاپ و بیزینس i3 Capital در اختیار متقاضیان و موکلین عزیز است. در این شرکت، گام به گام در خدمت اهداف کارآفرینانی هستیم که میخواهند بیزینس موفقی در کانادا داشته باشند و از راههای برنامه های تجاری سرمایه گذاری در کانادا ، ویزای استارت آپ و خرید بیزینس در کانادا به کانادا مهاجرت کنند.

ویزا 724 (VISA724.com) و شرکت مهاجرتی کاناداپاس، با مدیرعاملی و نظارت مستقیم اینجانب، اداره می شود.

مجموعه شرکتهای ما، دارای مجوزهای ذیل است:

  • شرکت مهاجرتی کاناداپاس،  با مجوز رسمی اداره مهاجرت کانادا به شماره ثبت: 002782433
  • شرکت توسعه بیزینس و شتاب دهنده i3 Capital ، با مجوز رسمی از دولت فدرال کانادا: به شماره ثبت 003223957
  • شرکت کاریابی بین المللی مهیار،  با مجوز وزارت کار ایران: به شماره ثبت 103621 

دریافت اطلاعات تماس و اطمینان از مجوز های ما، با مراجعه به صفحه > درباره موسسه مهاجرتی ما

 

 

مطالب پیشنهادی:

ویزای تحصیلی کانادا

شرایط تحصیل در کانادا

دانشگاه بریتیش کلمبیا

دانشگاه تورنتو

دانشگاه آلبرتا

دانشگاه کلگری

هزینه دانشگاه های کانادا

 

 

مطالب مندرج در وب سایت حاضر به منظور اطلاع رسانی و افزایش دانش مخاطبین عزیز وبسایت حاضر و سایر شبکه های اجتماعی است. اگر چه اخبار و مطالب منتشره با نهایت دقت نویسنده مکتوب گردیده، ولی همچنان می تواند دستخوش تغییرات مرور زمان بوده و یا عاری از اشتباه انسانی نباشند.
بدیهی است برداشت و مشورت‌های حقوقی نهایی صرفا در چارچوب موضوع مورد مشاوره با شخص آقای مهیار حلاج پور ممکن بوده و توصیه می‌شود.
مدیریت و همکاران مجموعه حقوقی کاناداپاس و کاریابی بین‌المللی مهیار مسئولیتی در خصوص اقدامات خواننده با استناد به مطالب مندرج در وب سایت حاضر و سایر شبکه های اجتماعی نداشته و مسئولیت مجموعه صرفا محدود به چارچوب قرارداد منعقده با موکلین مجموعه باقی خواهد ماند.

 

 

مشاوره رایگان/پرسش و پاسخ


همراهان گرامی، در این قسمت میتوانید سوالات خود را مطرح نمایید. در اولین فرصت پاسخگوی شما خواهیم بود.(نمایش عمومی)


somayeh panahi :

لیسانس فیزیک و ارشد ژئوفیزیک معدل 14، دکتری زمین شناسی 17.5، سن 43، 11 مقاله ای اس ای با اچ ایندکس 8با ایمپکت فاکتوور بالای 3 و 4، آیا میتوونم از دانشگاه تورنتو و یا رایرسون برای دکتری جغرافی یا محیط زیست فول فاند بگیرم؟ تا در صورت مثبت بودن زبان رو شروع کنم.

باید بتوانید از یک استاد کانادایی تاییدیه فاند دریافت فرمایید.

Amir :

سلام خسته نباشید. با معدل بالای 17 حقوق میشه دانشگاه تورنتو قبول شد؟ و اینکه معمولا دانشجویان بین المللی با چه نمره ای تو آزمون lsat دانشگاه تورنتو قبول میشوند؟

بله اگر دیگر شرایط آن را داشته باشید ممکن است

حسین گیلانی :

سلام برای خانمم ویزا تحصیلی میخوام بگیرم.لیسانس حقوق داره معدلش 15.66.یه دختر 4 ساله داریم.سن خانمم 32.مدرک تافل داریم.

اگر تمکن مالی کافی داشته باشید مشکلی نیست.

مبینا :

سلام ببخشید من کلاس دهم هستم و رشته ریاضی میخونم و میخوام برای دانشگاه برم دانشگاه تورنتو.میخواستم بپرسم من اگه معدل این سه سالم رو بالای 18 نگه دارم و مدرک زبان با نمره خیلی خوبی بگیرم شانسم برای گرفتن بورسیه چقدره؟و چه کار هایی انجام بدم تا شانسم بیشتر و بیشتر شه؟

به صورت کلی شانس گرفتن بورسیه در مقطع لیسانس کم است

R :

سلام خسته نباشید.بورسیه‌های دانشگاه تورنتو هزینه خوابگاه و شهریه دانشگاه رو صفر میکنه و علاوه بر اون کمک هزینه‌ هم میده؟و اینکه چه تعهدی در قبال بورسیه داریم؟مثلا اسیست استاد بشیم یا...؟؟

بله. تعهدات بورسیه هر مرکز آموزشی در وبسایت همان مرکز عنوان شده.

Saifuddin kaihan :

سلام، من سیف الدین کیهان هستم از کشور افغانستان می باشم، از دبیرستان فارغ شدم و 22 سال سن دارم، آما تافل و آیلتس ندارم آیا من می توانم به کشور کانادا مهاجرت کنم و ویزه تحصیلی بگیرم به رهنمای شما ضرورت دارم

اگر بتوانید هزینه های تحصیل در کانادا را بپردازید مشکلی نیست، می توانید درخواست تحصیل در کانادا را ثبت کنید

شهرام رشوند : سلام من خودم تورنتو زندگی میکنم ولی یکی از بستگانم که خانوم پرستار هستن . قصد دارن بیان تورنتو . میخواستم ببینم سریع ترین روش این کار چیه . 48 سالشونه و لیسانس پرستاری به علاوه فوق لیسانس روان شناسی دارن . لطفن اگه امکان کمک هست به من زنگ بزنین ****

می توانید با دفاتر ما در کانادا در تماس باشید، راهنمایی خواهید شد

jasmin :

ایا بدون بورسیه شدن و تنها با هزینه شخصی و بدون ازمون ایلتس می توان در دانشگاه تورنتو کارشناسی ارشد معماری خوند

به نمره آیلتس نیاز دارید

Narges :

سلام وقت بخیر من سال دوازدهم رشته معماری هستم میخوام دانشگاهو در کانادا شروع کنم نمیخوام ایران دانشگاه برم میشه راهنمایی کنید درسته که میگن اگه بخوایم دانشکاهو در کانادا شروع کنم باید یه دور هنرستانو در اونجا بگزرونم و بعد وارد دانشگاهشون بشمم شرایط قبولیی دانشکاه های مثل تورنتو ، بیریتش کلمبیا چطوره ؟!

اگر شرایطش رو داشته باشید می توانید برای مقطع لیسانس در دانشگاه های کانادا اقدام کنید

bita :

سلام.برای درخواست بورسیه فول رشته پزشکی دانشگاه تورنتوازکجاوچطورشروع کنم؟وبرای درخواست apply ازکجاشروع کنم؟ ممنون از راهنماییتون

اقدامی در خصوص بورسیه ن داریم

aida :

سلام وقت بخیر برای تحصیل در دانشگاه تورنتو اول در رشته ی دندان بهتره از ابتدا یعنی بعد دیپلم اپلای بدیم و با نمره بالا در ازمونها امکتن قبولی هست؟؟؟ یا اینکه وارد ی دانشگاه معتبر بشیم مثل دانشگاه تهران و بعد اپلای بدیم برای دوره ی تخصص؟؟؟ و اینکه شرایط بورسیه در دندانپزشکی چه جوریع؟؟ شرایط زندگی یک دندانپزشک از نظر رفاه در کانادا چه جوریه؟؟؟ و سوال دیگ بین دندانپزشکی و فیزیوتراپی در مقطع دکتری کدوم برای اپلای بهتره؟ موقع انتخاب رشته در دانشگاه تهران سعی کنم رشته های تاپ مثل پزشکی و دندپن رپ بیارم یا رشته فیزیو اکیه؟ ممنون میشم پاسخگو باشید من نمره دیپلمم 19.95 هست و ترجیحم اینه که بورسیه بشم.

برای ورود به رشته های پزشکی در کانادا، ابتدا باید یک لیسانس علوم پایه داشته باشید

رضا :

با سلام وعرض ادب در خصوص ویزای تحصیلی وشرایط ثبت نام فرزندم در رشته داروسازی با مدرک دیپلم وزمان ارسال مدارک تحصیلی به دانشگاه تورنتو مطالبی را ارائه نمایید ممنون خواهم شد

در ابتدا باید برای لیسانس علوم پایه اقدام کنید.

Ali :

با سلام برای دکترا مهندسی عمران دانشگاه ه تورنتو برای ترم تابستان 2021 ددلاین از چه تاریخی تا چه تاریخی می باشد؟ همچنین درمورد نمره تافل حداقلی آن سوال داشتم. با تشکر

باید به وبسایت همان دانشگاه مراجعه کنید

آذین موسوی :

سلام من لیسانس مهندسی معماری هستم برای پذیرش مستر طراحی شهری و یا هنر تا چه زمانی برای ارائه آیلتس فرصت دارم؟ و چه نمره ای باید بگیرم؟

باید شرایط دانشگاه مورد نظرتون رو مطالعه بفرمایید

kjli :

سلام خسته نباشید من امسال مدرک دیپلم را دریافت کردم ومعادل معدلم در GPA برابر با 3.84 میباشد میخواستم شرایط تحصیل با این معدل در دانشگاه تورنتو و رشته داروسازی بدونم ممنون از راهنماییتون.

برای ورود به رشته داروسازی باید یک لیسانس علوم پایه داشته باشید

حسین اسلامی :

سلام من میخواستم بدون در ریاضی کدام رشته ها در کانادا از درآمد بیشتر موقعیت شغلی و پذیرش بهتری برخوردار است و با معدل 17.5 از دانشگاه تبریز و 3 مقاله اکسپت شدن و معدل تافل 75 میشه تو یکی از دانشگاه های خوب کانادا تحصیل کردم هدف اصلی زندگی تو اون کشوره و برام مهمه بتونم اونجا شغل با درامد خوب داشته باشم کامپیوتر تو کانادا چه طوره

F :

سلام میخواستم بدونم اگه کنکور بدیم و یه رتبه خیلی خوب بیاریم برای پذیرش در دانشگاه های معتبر کانادا مثل تورنتو بهتره یا اینکه از دبیرستان برای تحصیل به کانادا بریم؟در کدوم صورت پذیرشمون راحت تر میشه؟

دبیرستان در کانادا

Navid :

سلام تغیر رشته هم میشه در اونجا داد؟من الان در اینجا کامپیوتر میخونم و سال بعد دیپلم میگیرم اگر ویزای تحصیلی بگیرم میتونم رشتمو اونجا به تربیت بدنی تغیر بدم؟

شرایطش را داشته باشید، بله

Zahra :

سلام من علاقمند به تحصيل پزشكي در كانادا را دارم چگونه ميتوانم براي انها نامه بفرستم وچگونه ميتوانم نامه از آموزش پرورش دريافت نمايم ممنونم

برای دریافت نامه از دانشگاه کشور مبدا از دانشگاه مورد نظر سوال کنید، برای تحصیل در رشته پزشکی در کانادا باید یک مدرک لیسانس داشته باشد و در آزمون mcat قبول شوید.

باران :

سلام آیا میتوانم با سن 24 سال با مدرک دیپلم در رشته داروسازی در دانشگاه تورنتو بریتیش کلمبیا و مک گیل از مقطع دیپلم به کارشناسی درس بخونم با تشکر

در صورت دریافت پذیرش و دارابودن شرایط بله

میلاد :

سلام وقتی در یکی از بورسیه های این دانشگاه اپلای کنیم، باز هم باید هزینه پرداخت کنیم؟

اگر بورسیه فول شوید هزینه های تحصیل حتی ممکن است هزینه های زندگی شما را بپردازند.

محمدرضایی :

بورسیه یکی از دانشگاه کانادا بدون مدرک زبان رشته حقوق با معدل 14 به چه نحو میشود اقدام کرد

با این معدل تقریبا ناممکن است

mahdieh :

سلام.روز خوش برای زبان انگلیسی که باید قوی باشد تا چه مدرک براشون قابل تحسین و ستایش است.

منظورتان از تحسین و ستایش متوجه نشدم، اما هر دانشگاه مدرک زبان مورد قبول خود را بسته به مقطع تحصیلی در وبسایت خود اعلام می کند که عموما معادل با آیلتس 6.5 به بالاست

sama :

سلام، حداقل معدل مورد قبول برای قبولی در هرمقطع دانشگاه تورنتو چند هس؟ و کسانی که پیشرفت داشتن و نیمی از نمرات خوب در کارنامه دارند چقدر شانس دارند؟

بسته به انتخاب رشته متغییر است، اما عموما بالای 16

سیروان :

سلام خسته نباشید..‌. رشته من جغرافیاست و دکترا میخوام تو دانشگاه تورنتو یا بریتیش کلمبیا جغرافیای سیاسی بخونم....1_ واسه پذیرش چه مدارکی از من میخوان؟2_آیا با کار دانشجویی از پس مخارج اونجا بر میام؟3_معدل کارشناسی هم ملاکه واسشون یا فقط ارشد؟ واسه خروج از کشور چقدر باید هزینه کنم؟ اگه کسی معدل کارشناسیش کم باشه ولی مقاله داشته باشه و از لحاظ علمی و فن بیان و دانش در سطح بالایی داشته باشه شانسش چطوره؟

به مدارک شغلی و مدارک شناسایی فردی و تحصیلی به صورت ترجمه رسمی نیاز دارید.

خیر با کار دانشجویی نمیتوانید هزینه های خود را پرداخت کنید هزینه های تحصیل از درآمد کار دانشجویی بالاتر است. صفحه هزینه های تحصیل در کانادا را مطالعه فرمایید.

اگر تمکن مالی مناسبی ندارید، زبان خود را تقویت کنید و برای بورسیه های تحصیلی تلاش کنید

بختی :

لطفا شرایط تحصیل در کانادا و هزینه های آن را بفرمایید .

مشاور مهاجرت و ویزا:

می توانید به صفحه هزینه های تحصیل در کانادا مراجعه فرمایید.

علی بختی آرانی :

لطفا شرایط تحصیل در کانادا و هزینه های آن را برای اینجانب بفرمایید .

مشاور مهاجرت و ویزا:

برای بررسی شرایط مهاجرت یا دریافت ویزا، به اطلاعات بیشتری درباره شما نیاز داریم، برای بررسی دقیق، می‌توانید به صفحه فرمهای ارزیابی رایگان مراجعه فرمایید و یا برای بهره مندی از مشاوره وکیل رسمی مهاجرت به صفحه رزرو وقت مشاوره مراجعه فرمایید.

طهورا :

سلام میخاستم بدونم حداقل نمره معدل برای گرفتم پذیرش چقدر هست؟! مثلن بین نمره 18تا19 یا 17 تا 18؟!

مشاور مهاجرت و ویزا:

در بسیاری از دانشگاه ها معدل ملاک پذیرش تحصیلی نیست، بسته با انتخاب دانشگاه می تواند بسیار متغییر باشد.

مشاوره اخذ ویزا اقامت و مهاجرت به کانادا - ویزا 724

ارتباط با ما

آدرس و راههای ارتباطی :

- ویزا 724

- شرکت مهاجرتی کاناداپاس

- کاریابی بین المللی مهیار

- شرکت توسعه استارتاپ و سرمایه گذاری i3capital

- دارای مجوزرسمی از وزارت کار و رفاه اجتماعی ایران با شماره ثبت: 103621 

- دارای مجوز رسمی اداره مهاجرت کانادا: ICCRC R520250

با مدیریت مهیار حلاج پور، مشاور و وکیل قانونی RCIC/ICCRC به شماره پروانه R520250

 

دفتر مرکزی (کانادا - تورنتو):

 No.25 Shepard Ave W Suite 300 North York ON M2N 6S6 (مراجعه با رزرو وقت قبلی)

0014168905972 (پاسخ‌گویی: دوشنبه تا شنبه 18:00 الی 02:00 بوقت تهران)

دفتر ایران: 

02122927033 (پاسخ‌گویی: شنبه تا چهارشنبه 10:00 الی 17:00 بوقت تهران) - (پنجشنبه: 10 الی 14:00)

تهران - بزرگراه مدرس شمال، خیابان دستگردی شرقی(ظفر)، جنب بیمارستان علی اصغر، پلاک 199 طبقه سوم، واحد 301 (مراجعه با رزرو وقت قبلی)

واتساپ دفتر ایران:

09124644197 (پاسخ‌گویی: 10:00 الی 18:00 بوقت تهران)

واتساپ کانادا:

14168905972+ (پاسخگویی به پیامهای متنی در واتساپ)

* برای مطالعه روش های اصلی مهاجرت به کانادا، به صفحه مهاجرت کانادا مراجعه بفرمایید.

ایمیل : info[at]visa724.com

ویزا 724

تمامی حقوق این سایت مربوط به ویزا 724 می باشد.