ویزا 724
رزرو وقت مشاوره

پذیرش دانشگاه تورنتو و دریافت ویزای تحصیلی کانادا


آخرین بروز رسانی : ۹۹/۰۸/۱۴

 

شرایط و مدارک لازم جهت پذیرش دانشگاه تورنتو در کانادا (University of Toronto

   اگر قصد تحصیل در یکی از دانشگاه‌های کانادا را دارید باید اجازه تحصیل در کانادا را نیز داشته باشید. لذا فرد باید درخواست اجازه تحصیل به وزارت آموزش مربوطه ارسال نماید تا این نامه برای وی صادر گردد. پس از کسب نامه می‌توانید درخواست آنلاین برای پذیرش در دانشگاه مورد نظر را بدهید. نحوه‌ی پذیرش در دانشگاه تورنتو از دانشگاه‌های کانادا به این صورت است که نمرات شما را بررسی و مدارک تحصیلی‌تان را چک می‌کند و اگر از سطح تحصیلی و نمره بالایی برخوردار بودید و اینکه مدارک ‌تحصیلی‌تان کامل بود شما را پذیرش می‌کند و برای شما ایمیلی جهت تایید مدارکتان ارسال می‌نماید. برای اینکه شما در دانشگاه تورنتو پذیرفته شوید باید زبان انگلیسی خوبی داشته باشید و آیلتس شما بالا باشد. همچنین لیست نمرات میان دوره و دوره تحصیل شما خوب و در سطح بالایی باشد. اگر درخواست شما رد شد یک‌بار مهلت بازدید دوباره مدارک دارید که چک می‌شوند. برای پذیرفته شدن تحصیل شما در کانادا باید ثابت کنید که توانایی پرداخت هزینه تحصیل خود در دانشگاه‌های کانادا را دارید.

 

نکته بسیار مهم در خصوص ویزای تحصیلی کانادا

برای مشاهده دیگر ویدئوهای آموزشی، صفحه اینستاگرام را دنبال کنید > instagram.com/visa724

 

رشته‌های تحصیلی ارائه شده در دانشگاه تورنتو

    در دانشگاه تورنتو بیش از هفتصد رشته تحصیلی وجود دارد که تعدادی از این رشته‌ها به شرح زیر است:

   پزشکی و سایر شاخه‌های پزشکی مانند پرستاری، دندانپزشکی و.... در شعبه مرکزی و سایر شعبه‌های دانشگاه تورنتو، مهندسی، حسابداری، آمار کاربردی، فیزیولوژی حیوانات، ریاضیات، زیست شناسی، مهندسی شیمی، مهندسی عمران، اقتصاد، ستاره شناسی، ژنتیک و نوروبیولوژیک، جرم شناسی، کامپیوتر و سایر رشته‌ها می‌باشد.

 دانشگاه تورنتو university of toronto

 

هزینه تحصیل در هر رشته دانشگاه تورنتو

   هزینه تحصیلات در دانشگاه تورنتو با توجه به انتخاب رشته متفاوت می‌باشد. هزینه تحصیل در رشته‌های پزشکی در دانشگاه تورنتو سالیانه تقریبا 25500دلار است و برای سایر رشته‌ها حدوداً در دوره کارشناسی ارزان‌تر از دوره دکتری است اما به دوره دکتری و کارشناسی ارشد بورسیه تعلق می‌گیرد. عموما برای دوره لیسانس و یا کارشناسی شما باید مبلغی حدود 29740 تا 55900 دلار کانادا هزینه کنید و این مبلغ برای مقاطع بالاتر حدود 9900دلار کانادا است.

  

آدرس  و امکانات دانشگاه تورنتو

   این دانشگاه که در شهر تورنتو واقع شده است بزرگترین دانشگاه کانادا است ودر سال 1828 تاسیس شده است. شعار این دانشگاه "همچون درختی در گذر زمان" است. دانشگاه تورنتو دارای رتبه 28 جهان و اول کاناداست. از امکانات این دانشگاه میتوان باشگاه ورزشی و سالن‌های مجزا را نام برد که دانشجویان خارجی را نیز ساپورت کرده و در مسابقات نیز شرکت می‌کنند. دانشجویان برای انجام تحقیقات می‌توانند از اتاق‌های پروژه مخصوص استفاده کنند. همچنین دارای خوابگاه و کتابخانه مجزا بوده و سایر امکانات که برای راحتی و آسایش دانشجویان لازم است را فراهم می‌نماید.

 

زمستان در دانشگاه تورنتو کانادا toronto in winter 

 

اعتبار و ظرفیت آموزشی دانشگاه تورنتو

   همانگونه که در قسمت قبل نیز اشاره شد دانشگاه تورنتو از لحاظ اعتبار و آموزش رتبه اول کانادا و همچنین رتبه 28 جهان را داراست و این نشان‌دهنده میزان توان آموزشی بالا و برتر این مجموعه است. این دانشگاه دارای دانشکده‌های هنر، علوم کاربردی و مهندسی، معماری، نقاشی و طراحی، موسیقی، جنگل‌داری، اطلاعات، پزشکی، پرستاری، داروسازی، دندان‌پزشکی، علوم حرکتی و تربیت بدنی است که حدود شصت‌هزار دانشجو دارد.

 

تبعات دریافت مشاوره و خدمات از افراد غیر متخصص و غیر مجاز از زبان وکیل رسمی مهاجرت آقای مهیار حلاج پور

 

 

شرایط دریافت بورسیه دانشگاه تورنتو

   دانشگاه تورنتو برای دانشجویان خود برای اینکه هزینه بالای تحصیل آزارشان ندهد بورسیه‌هایی درنظر گرفته که به دانشجویان خارجی در مقطع کارشناسی به بالا تعلق می‌گیرد. ولی برای دوره کارشناسی‌ارشد برحسب معدل، مقاله‌های دانشجویی و همچنین نمره آزمون کمک هزینه‌هایی تعلق میگرد که طبق نظر هیئت مدیره دانشگاه از هزار دلار تا پنج هزار دلار در سال است.

 

پردیس دانشگاهی تورنتو

 

زمان تحصیل در دانشگاه  تورنتو

   زمان تحصیل در هر رشته و دانشگاه بسیار متفاوت است. بعضی از رشته‌های دانشگاهی مانند علوم پزشکی علاوه بر سال‌هایی که فرد تحصیل علمی می‌کند باید سال‌هایی نیز مشغول تحصیل عملی باشد اما به طور کلی برای مقطع لیسانس هر دانشجو باید در دانشگاه تورنتو چهار سال درس بخواند. این موضوع درمورد بعضی از رشته‌ها به سه سال می‌انجامد و دانشجوی محصل بعد از سه سال و چند ماه لیسانس خود را دریافت می‌کند. اما ترم‌های دانشگاه تورنتو سه ترم با نام‌های ترم پاییزه، زمستانه و بهاره یا تابستانه هستند. در دانشگاه تورنتو ترم تابستانه که ماه مِی است به طور عمومی و خودکار تعطیلات تلقی می‌شود اما اگر دوست دارید که زودتر تحصیلات خود را به پایان برسانید بهتر است که این ترم را ثبت نام کنید. ترم پاییزه از ماه سپتامبر تا دسامبر یعنی از اواسط مهر ماه تا آذر ماه است. ترم زمستانه از ژانویه تا آوریل یعنی از بهمن ماه تا اردیبهشت است و ترم تابستانه از اواسط مِی شروع می‌شود یعنی از خرداد ماه شروع می‌شود.

 

 سازمان مهاجرتی کاناداپاس (visa724.com)، به مدیریت عاملی عضو رسمی شورای قانونگذاری مهاجرت کانادا، آقای مهیار حلاج پور با داشتن مجوزهای لازمه از وزارت کار و رفاه اجتماعی ایران و مجوز رسمی از  ICCRC ، تا بحال صدها پرونده موفق و قانونی مهاجرتی داشته است.

 

 همراهان گرامی، برای بهره مندی از ارزیابی تخصصی شرایط شما، اقدام به تکمیل  فرمهای ارزیابی رایگان نمایید، یا اگر قصد جدی برای مهاجرت یا دریافت ویزا دارید؛ می‌توانید به صفحه رزرو وقت مشاوره مراجعه نمایید تا از مشاوره عضو رسمی شورای قانونگذاری مهاجرت کانادا بهره مند شوید. همچنین می‌توانید با مراجعه به صفحه درباره ما و مطالعه آن، اطلاعات تماس دفاتر ما را دریافت نموده و از اعتبار و مجوزهای ما اطمینان حاصل نمایید.

 

 

مطالب پیشنهادی:

استارتاپ ویزای کانادا

ویزای تحصیلی کانادا

مهاجرت از طریق خود اشتغالی کانادا

ویزای کار پرستاری کانادا یا مهاجرت پرستاران به کانادا

مهاجرت از طریق PEQ کانادا

ویزای کانادا بدون شینگن

ویزای دانش آموزی کانادا

ویزا و اقامت سرمایه گذاری کانادا

مقایسه هزینه های زندگی در کانادا

مهاجرت از طریق اکسپرس اینتری کانادا

درباره ویزای کانادا همه چیز بدانید

درباره تحصیل در کانادا همه چیز بدانید

ویزای اقامت دائم کانادا

مهاجرت به کانادا

وکیل مهاجرت

 

 

 

مطالب مندرج در وب سایت حاضر به منظور اطلاع رسانی و افزایش دانش مخاطبین عزیز وبسایت حاضر و سایر شبکه های اجتماعی است. اگر چه اخبار و مطالب منتشره با نهایت دقت نویسنده مکتوب گردیده، ولی همچنان می تواند دستخوش تغییرات مرور زمان بوده و یا عاری از اشتباه انسانی نباشند.
بدیهی است برداشت و مشورت‌های حقوقی نهایی صرفا در چارچوب موضوع مورد مشاوره با شخص آقای مهیار حلاج پور ممکن بوده و توصیه می‌شود.
مدیریت و همکاران مجموعه حقوقی کاناداپاس و کاریابی بین‌المللی مهیار مسئولیتی در خصوص اقدامات خواننده با استناد به مطالب مندرج در وب سایت حاضر و سایر شبکه های اجتماعی نداشته و مسئولیت مجموعه صرفا محدود به چارچوب قرارداد منعقده با موکلین مجموعه باقی خواهد ماند.

 


مشاوره رایگان/پرسش و پاسخ


همراهان گرامی، در این قسمت میتوانید سوالات خود را مطرح نمایید. در اولین فرصت پاسخگوی شما خواهیم بود.(نمایش عمومی)


رضا :

با سلام وعرض ادب در خصوص ویزای تحصیلی وشرایط ثبت نام فرزندم در رشته داروسازی با مدرک دیپلم وزمان ارسال مدارک تحصیلی به دانشگاه تورنتو مطالبی را ارائه نمایید ممنون خواهم شد

در ابتدا باید برای لیسانس علوم پایه اقدام کنید.

Ali :

با سلام برای دکترا مهندسی عمران دانشگاه ه تورنتو برای ترم تابستان 2021 ددلاین از چه تاریخی تا چه تاریخی می باشد؟ همچنین درمورد نمره تافل حداقلی آن سوال داشتم. با تشکر

باید به وبسایت همان دانشگاه مراجعه کنید

آذین موسوی :

سلام من لیسانس مهندسی معماری هستم برای پذیرش مستر طراحی شهری و یا هنر تا چه زمانی برای ارائه آیلتس فرصت دارم؟ و چه نمره ای باید بگیرم؟

باید شرایط دانشگاه مورد نظرتون رو مطالعه بفرمایید

kjli :

سلام خسته نباشید من امسال مدرک دیپلم را دریافت کردم ومعادل معدلم در GPA برابر با 3.84 میباشد میخواستم شرایط تحصیل با این معدل در دانشگاه تورنتو و رشته داروسازی بدونم ممنون از راهنماییتون.

برای ورود به رشته داروسازی باید یک لیسانس علوم پایه داشته باشید

حسین اسلامی :

سلام من میخواستم بدون در ریاضی کدام رشته ها در کانادا از درآمد بیشتر موقعیت شغلی و پذیرش بهتری برخوردار است و با معدل 17.5 از دانشگاه تبریز و 3 مقاله اکسپت شدن و معدل تافل 75 میشه تو یکی از دانشگاه های خوب کانادا تحصیل کردم هدف اصلی زندگی تو اون کشوره و برام مهمه بتونم اونجا شغل با درامد خوب داشته باشم کامپیوتر تو کانادا چه طوره

F :

سلام میخواستم بدونم اگه کنکور بدیم و یه رتبه خیلی خوب بیاریم برای پذیرش در دانشگاه های معتبر کانادا مثل تورنتو بهتره یا اینکه از دبیرستان برای تحصیل به کانادا بریم؟در کدوم صورت پذیرشمون راحت تر میشه؟

دبیرستان در کانادا

Navid :

سلام تغیر رشته هم میشه در اونجا داد؟من الان در اینجا کامپیوتر میخونم و سال بعد دیپلم میگیرم اگر ویزای تحصیلی بگیرم میتونم رشتمو اونجا به تربیت بدنی تغیر بدم؟

شرایطش را داشته باشید، بله

Zahra :

سلام من علاقمند به تحصيل پزشكي در كانادا را دارم چگونه ميتوانم براي انها نامه بفرستم وچگونه ميتوانم نامه از آموزش پرورش دريافت نمايم ممنونم

برای دریافت نامه از دانشگاه کشور مبدا از دانشگاه مورد نظر سوال کنید، برای تحصیل در رشته پزشکی در کانادا باید یک مدرک لیسانس داشته باشد و در آزمون mcat قبول شوید.

باران :

سلام آیا میتوانم با سن 24 سال با مدرک دیپلم در رشته داروسازی در دانشگاه تورنتو بریتیش کلمبیا و مک گیل از مقطع دیپلم به کارشناسی درس بخونم با تشکر

در صورت دریافت پذیرش و دارابودن شرایط بله

میلاد :

سلام وقتی در یکی از بورسیه های این دانشگاه اپلای کنیم، باز هم باید هزینه پرداخت کنیم؟

اگر بورسیه فول شوید هزینه های تحصیل حتی ممکن است هزینه های زندگی شما را بپردازند.

محمدرضایی :

بورسیه یکی از دانشگاه کانادا بدون مدرک زبان رشته حقوق با معدل 14 به چه نحو میشود اقدام کرد

با این معدل تقریبا ناممکن است

mahdieh :

سلام.روز خوش برای زبان انگلیسی که باید قوی باشد تا چه مدرک براشون قابل تحسین و ستایش است.

منظورتان از تحسین و ستایش متوجه نشدم، اما هر دانشگاه مدرک زبان مورد قبول خود را بسته به مقطع تحصیلی در وبسایت خود اعلام می کند که عموما معادل با آیلتس 6.5 به بالاست

sama :

سلام، حداقل معدل مورد قبول برای قبولی در هرمقطع دانشگاه تورنتو چند هس؟ و کسانی که پیشرفت داشتن و نیمی از نمرات خوب در کارنامه دارند چقدر شانس دارند؟

بسته به انتخاب رشته متغییر است، اما عموما بالای 16

سیروان :

سلام خسته نباشید..‌. رشته من جغرافیاست و دکترا میخوام تو دانشگاه تورنتو یا بریتیش کلمبیا جغرافیای سیاسی بخونم....1_ واسه پذیرش چه مدارکی از من میخوان؟2_آیا با کار دانشجویی از پس مخارج اونجا بر میام؟3_معدل کارشناسی هم ملاکه واسشون یا فقط ارشد؟ واسه خروج از کشور چقدر باید هزینه کنم؟ اگه کسی معدل کارشناسیش کم باشه ولی مقاله داشته باشه و از لحاظ علمی و فن بیان و دانش در سطح بالایی داشته باشه شانسش چطوره؟

به مدارک شغلی و مدارک شناسایی فردی و تحصیلی به صورت ترجمه رسمی نیاز دارید.

خیر با کار دانشجویی نمیتوانید هزینه های خود را پرداخت کنید هزینه های تحصیل از درآمد کار دانشجویی بالاتر است. صفحه هزینه های تحصیل در کانادا را مطالعه فرمایید.

اگر تمکن مالی مناسبی ندارید، زبان خود را تقویت کنید و برای بورسیه های تحصیلی تلاش کنید

بختی :

لطفا شرایط تحصیل در کانادا و هزینه های آن را بفرمایید .

مشاور مهاجرت و ویزا:

می توانید به صفحه هزینه های تحصیل در کانادا مراجعه فرمایید.

علی بختی آرانی :

لطفا شرایط تحصیل در کانادا و هزینه های آن را برای اینجانب بفرمایید .

مشاور مهاجرت و ویزا:

برای بررسی شرایط مهاجرت یا دریافت ویزا، به اطلاعات بیشتری درباره شما نیاز داریم، برای بررسی دقیق، می‌توانید به صفحه فرمهای ارزیابی رایگان مراجعه فرمایید و یا برای بهره مندی از مشاوره وکیل رسمی مهاجرت به صفحه رزرو وقت مشاوره مراجعه فرمایید.

طهورا :

سلام میخاستم بدونم حداقل نمره معدل برای گرفتم پذیرش چقدر هست؟! مثلن بین نمره 18تا19 یا 17 تا 18؟!

مشاور مهاجرت و ویزا:

در بسیاری از دانشگاه ها معدل ملاک پذیرش تحصیلی نیست، بسته با انتخاب دانشگاه می تواند بسیار متغییر باشد.

فرمهای ارزیابی رایگان
مشاوره اخذ ویزا اقامت و مهاجرت

ارتباط با ما

آدرس و راههای ارتباطی :

- شرکت مهاجرتی کاناداپاس

- کاریابی بین المللی مهیار

با مدیریت، مهیار حلاج پور عضو رسمی قانونگذاری مشاورین مهاجرت کانادا

دارای مجوزرسمی از وزارت کار و رفاه اجتماعی ایران

دارای مجوز رسمی ICCRC R520250 (اداره مهاجرت کانادا)

 

دفتر مرکزی (کانادا - تورنتو):

25 Sheppard Avenue West
suite 300
M3n 6S6 (مراجعه با رزرو وقت قبلی)

0014168905972 (پاسخ‌گویی: دوشنبه تا شنبه 18:00 الی 02:00 بوقت تهران)

 

دفتر ایران: 

02128421010 - 02122927033 (پاسخ‌گویی: شنبه تا چهارشنبه 10:00 الی 17:00 بوقت تهران) - (پنجشنبه ها: 10 الی 14:00)

تهران - بزرگراه مدرس شمال، خیابان دستگردی(ظفر)، جنب بیمارستان علی اصغر، پلاک 199 طبقه سوم، واحد 301 (مراجعه با رزرو وقت قبلی در قسمت رزرو وقت مشاوره)

واتساپ دفتر ایران:

09124644197 (پاسخ‌گویی: 10:00 الی 18:00 بوقت تهران)

 

> برای بهره مندی از ویدئوهای آموزشی مهاجرت به کانادا، صفحه > اینستاگرام ما را دنبال کنید.

ایمیل : info[at]visa724.com

ویزا 724

تمامی حقوق این سایت مربوط به ویزا 724 می باشد.