سیستم اکسپرس اینتری ساسکاچوان


آخرین بروز رسانی : ۰۰/۰۴/۱۹

 

 

 توضیحات کامل درباره امتیازات در سیستم اکسپرس اینتری ساسکاچوان

 سیستم اکسپرس انتری ساسکاچوان یکی از جریان‌های اصلی مهاجرت کارگران ماهر در پلن مهاجرتی (SINP) است. SINP که مخفف عبارت (Saskatchewan Immigrant Nominee Program) است، در اصل یک اسم رمز برای پذیرش متقاضیان مهاجرتی که در حوضچه اکسپرس اینتری قرار دارند؛ این کار توسط دولت استانی ساسکاچوان انجام خواهد شد. افراد متقاضی مهاجرت به کانادا که سیستم اکسپرس اینتری را برای این کار انتخاب کرده باشند، به طور یکجا در یک بانک داده فدرال قرار گرفته و سپس بسته به شرایط مختلفی شرایط آن‌ها توسط استان‌ها مناسب تشخیص داده شده و به ویزای مورد نیاز دست پیدا می‌کنند. از متقاضیانی که به شکل موفقی از معیارهای برنامه اکسپرس اینتری ساسکاچوان گذر کرده باشند، به منظور اعلام رسمی درخواست اقامت دائم دعوت به عمل خواهد آمد. این جریان مهاجرتی بر اساس یک ساختار امتیازبندی خاص، متقاضیان را اولویت‌بندی کرده و تعیین می‌کند در پروسه انتخاب و دعوت به اقامت دائم، کدام متقاضیان شانس بیشتری داشته و در اولویت قرار دارد. دقت داشته باشید که بخاطر محدودیت‌های خاص اکسپرس اینتری ساسکاچوان، تنها افرادی که توانسته باشند جز افراد برتری قرار گیرند و بیشترین امتیاز را مطابق معیارهای تعیین‌ کننده بدست آورند، شانس دستیابی به ویزای کانادا را خواهند داشت. پس اگر خواهان بلیت ورود به پروسه اخذ ویزای کانادا هستید، باید مطابق معیارهای اکسپرس انتری ساسکاچوان به موفقیت دست پیدا کنید.

 

راههای مهاجرتی کانادا بسیار است؛ می توانید برای انتخاب درست راه مهاجرتی، به صفحه روش های اصلی مهاجرت به کانادا مراجعه کرده و با 10 روش اصلی مهاجرتی آشنا شوید.

 همچنین اگر قصد مهاجرت تحصیلی کانادا را دارید، برای مطالعه موارد مهم این مسیر مهاجرتی، حتما مطلب تحصیل در کانادا را مطالعه بفرمایید.

 

پل رسیدن به ساسکاچواناین پلی برای رسیدن سریع به ساسکاچوان است؛ اما رد شدن از آن چه شروطی دارد؟

 

 

ارزانترین روش مهاجرت کانادا از زبان آقای حلاج پور (عضو رسمی ICCRC کانادا)

برای مشاهده دیگر ویدئوهای مهاجرت به کانادا، با کلیک برروی لینک زیر، صفحه اینستاگرام ما را دنبال کنید

instagram.com/visa724com

 

 پیش‌نیازهای ورود به اکسپرس اینتری ساسکاچوان

 نکته حائز اهمیت در مورد اکسپرس اینتری ساسکاچوان این است که باید به طور مجزایی پروسه ورود به این سیستم و ارزیابی در آن را مد نظر قرار دارد. در بخش پیش‌نیازها در واقع شرایطی که متقاضی برای ورود به آن نیاز است داشته باشد را بررسی می‌کنیم و در بخش امتیازبندی، اولویت‌های موجود برای برتری متقاضیان را بررسی خواهیم کرد.

 بدیهی است که ابتدا باید بتوان به سیستم اکسپرس انتری ساسکاچوان وارد شد و پس از آن برتری در سیستم امتیازبندی ساسکاچوان اهمیت دارد. برای اینکه افراد واجد شرایط ورود به سیستم اکسپرس اینتری ساسکاچوان باشند، الزامی است متقاضی در بانک اطلاعات سیستم اکسپرس اینتری فدرال ثبت شده باشد. برای داشتن یک پروفایل در بانک اطلاعات مذکور، متقاضیان باید یک حداقل یکی از سه برنامه اقتصادی فدرال مناسب برای اکسپرس انتری واجد شرایط تشخیص داده شوند:

 * کارگران ماهر فدرال: در این برنامه الزامی است که متقاضی حداقل دیپلم را اخذ کرده و در زمینه کاری مورد تقاضا حداقل 1 سال تجربه کاری داشته باشد. در طول این 1 سال تجربه کاری، شخص باید اشتغال به یک ردیف شغلی تمام‌وقت داشته باشد. البته این تنها شرط تعیین شده در مورد تجربه کاری در این برنامه نیست؛ باید تجربه کاری در یکی از مشاغل موجود در دسته‌های 0، A یا B لیست مشاغل ملی کانادا (NOC) بوده باشد. در نهایت متقاضیان در این برنامه باید حداقل CLB7 را در بخش مهارت‌های زبان خارجه کسب کرده باشند. اهمیتی ندارد این نمره در زبان انگلیسی کسب شده باشد یا فرانسوی.

 

اقتصاد ساسکاچوانایالتی با توسعه اقتصادی بالا و فضایی مناسب برای زندگی مهاجران

 

 * کلاس کارگران مجرب: در این بخش همانطور که از نام آن مشخص است، کفه ترازو به سمت تجربه سنگینی کرده و شاهد هیچ معیار تعیین‌شده‌ای در مورد تحصیلات نیستیم. متقاضیان این برنامه باید حداقل یک سال تجربه کاری در یک جایگاه شغلی تمام‌وقت و نیازمند به مهارت بالا داشته باشند؛ این تجربه کاری نیازی نیست به طور مداوم بوده باشد اما باید مجموع یک‌سال تجربه کاری با حداکثر فاصله 3 سال از تاریخ اعلام درخواست بدست آمده باشد. سابقه کار در این برنامه در صورتی قابل پذیرش است که در یکی از سطوح 0، A و B بوده باشد و ماهرانه تلقی شود. در مورد مهارت‌های زبانی اما در صورتی که ردیف شغلی مورد تقاضا در سطح 0 یا A باشد، متقاضی باید حداقل CLB7 و در صورتی که ردیف شغلی مورد تقاضای در سطح B باشد، حداقل CLB5 در یکی از دو زبان فرانسوی یا انگلیسی کسب شده باشد.

 * کلاس مشاغل فنی و عملی فدرال: این برنامه که با اسم (Federal Skilled Trades) شناخته می‌شود هیچ معیاری در مورد تحصیلات و مدرک علمی ندارد. متقاضیان برنامه (FST) باید حداقل 2 سال تجربه کاری تمام‌وقت را در سوابق خود داشته و این سابقه در یکی از مشاغل فنی و عملی باشد. یکی از شروط مهمی که باعث تمایز شرایط این برنامه نسبت به دو برنامه اخیر خواهد شد، لزوم داشتن یکی از موارد زیر است:

 1) یک پیشنهاد کار از سوی کارفرمای کانادایی در ردیف شغلی تعیین شده باشد.

 2) یک تأییدیه یا گواهی از سوی مراجع ذی‌صلاح کانادایی به منظور اثبات توانایی بالا و حرفه‌ای بودن در ردیف شغلی تعیین شده

 در کنار موارد فوق کسب نمره حداقل 5 در دو بخش مکالمه و شنیدار آزمون CLB و کسب نمره حداقل 4 در دو بخش خواندن و نوشتن آزمون CLB الزامی است.

 

بافت شهری در ساسکاچوانبافت شهری و رفاه اجتماعی در اغلب شهرهای سطح استان شرایط خوبی دارد

 

 اگر علاقه به سرمایه گذاری در ساسکاچوان دارید، صفحه شرایط سرمایه گذاری در ساسکاچوان را مطالعه بفرمایید.

 جزئیاتی دقیق در مورد ساختار امتیازبندی اکسپرس اینتری ساسکاچوان

 در بخش پیشین به شرایط حداقلی مورد نیاز برای ورود به سیستم اکسپرس اینتری ساسکاچوان سخن گفتیم. حال نوبت به آن رسیده تا نگاهی به ساختار امتیازبندی در آن و معیارهای اعلام شده داشته باشیم. سقف امتیازات در سیستم اکسپرس اینتری ساسکاچوان عدد 100 است. برای اینکه بتوانید حداقل شانس پیروزی در این سیستم را داشته باشید، باید از این 100 امتیاز، حداقل 60 امتیاز را کسب کرده باشید. البته مطابق تأکید قوانین و قواعد سیستم اکسپرس اینتری ساسکاچوان کسب حداقل 60 امتیاز قطعیتی در مورد پذیرش شما ایجاد نخواهد کرد؛ کسب 60 امتیاز شرط لازم است اما شرط کافی نیست. پیش از پرداختن به لیست اعلام‌شده برای امتیازات در بخش‌های مجزا، شما را به مطالعه بخش بعدی دعوت می‌کنیم.

 

ساسکاچوانشاید این همان‌جایی است که شما را به رویاهایتان خواهد رساند

 

 اگر امتیازات کافی در سیستم اکسپرس انتری را ندارید و شرایط تحصیل در کانادا را دارید؛ می توانید به صفحه شرایط ویزای تحصیلی کانادا مراجعه بفرمایید.

 با تساوی در امتیازبندی سیستم اکسپرس اینتری ساسکاچوان اولویت با کیست؟

 یکی از پرسش‌های متداول در مورد اکسپرس اینتری ساسکاچوان که در صورت برابر بودن امتیازات کسب‌شده از سوی دو نفر، اولویت پذیرش با کدام‌یک خواهد بود. مطابق قوانین اکسپرس اینتری ساسکاچوان از پیش معیارهای مشخصی در این مورد تعیین کرده و از آن پیروی می‌کند. مطابق این معیارها:

 * در صورت برابر شدن امتیازات دو شخص متقاضی، اولویت با متقاضی است که در بخش ارتباط با استان ساسکاچوان (یکی از بخش‌های امتیازبندی که در ادامه بررسی خواهد شد) امتیاز بیشتری کسب کرده باشد، اولویت دارد.

 * در شرایط نادری که حتی در امتیاز مربوط به بخش ارتباط با استان ساسکاچوان شاهد امتیاز برابری باشیم، برتری با شخصی است که در تجربه کاری بیشتری داشته باشد.

 * مجدداً حتی در صورت برابری در بخش تجربه کاری، معیار بعدی که برای تصمیم‌گیری وجود دارد نمره اخذ شده در آزمون زبان است. متقاضی که نمره بیشتری در مدرک مهارت زبان انگلیسی یا فرانسوی خود داشته باشد، در جایگاه بالاتری قرار خواهد گرفت.

 پس با این توصیفات، سوای امتیازات کسب‌شده در سیستم اکسپرس اینتری ساسکاچوان، مهم است تا نگاه ویژه‌ای به سه بخش ارتباط با استان ساسکاچوان، تجربه کاری و نمره مهارت زبان انگلیسی داشته باشید.

 

فرصت شغلی در ساسکاچوانیکی از چند استان پیشتاز در توسعه اقتصادی و فراهم ساختن فرصت‌های شغلی

 

 

 دورنمایی از امتیازات موجود در اکسپرس اینتری ساسکاچوان

 مطابق معیارهای موجود در سیستم اکسپرس اینتری ساسکاچوان از مجموع 100 امتیاز موجود، هر بخش دارای امتیازاتی به شرح زیر است:

 * حداکثر امتیاز قابل کسب در بخش تحصیلات و دوره‌های آموزشی 23 امتیاز است

 * حداکثر امتیاز قابل کسب در بخش تجربه کاری 15 امتیاز است.

 * حداکثر امتیاز قابل کسب در بخش مهارت زبان انگلیسی(یا فرانسوی) 20 امتیاز است.

 * حداکثر امتیاز قابل کسب در بخش مربوط به سن متقاضی 12 امتیاز است.

 * حداکثر امتیاز قابل کسب در بخش ارتباط با استان ساسکاچوان 30 امتیاز است.

 با در نظر داشتن این دورنما از حداکثر امتیازات قابل اخذ در هر بخش به سراغ جزئیات امتیازبندی در بخش‌های مختلف خواهیم رفت.

 

ویدئو آموزشی برای انتخاب درست وکیل مهاجرت کانادا

 

 امتیازات مربوط به تحصیلات در سیستم اکسپرس اینتری ساسکاچوان

 بیشترین امتیاز در این بخش به افراد دارای مدرک تحصیلی دکترا یا کارشناسی ارشد اختصاص دارد(23 امتیاز) و کمترین امتیاز هم متعلق به افرادی که دارای مدرک دیپلم بوده و یک دوره آموزشی حداقل 1 ساله مرتبط با حرفه خود را در سطح حرفه‌ای گذرانده باشند (12 امتیاز). سایر سطوح امتیازبندی بدین شرح است.

 * افراد دارای مدرک کارشناسی به طوری حداقل طول دوره آموزشی مقطع 3 سال بوده باشد: 20 امتیاز

 * افرادی که دارای تأییدیه گذراندن دوره حرفه‌ای و کارآموزی مربوط به شغل خود باشند به شرطی که این تأییدیه شغلی از سوی مراجع ذی‌صلاح دارای اعتبار تشخیص داده شود: 20 امتیاز

 * افرادی که دارای مدرک دیپلم بوده و یک دوره آموزشی حداقل 2 ساله مرتبط با حرفه خود را با موفقیت سپری کرده باشند: 15 امتیاز

 

ساسکاچوان غرب کانادااستانی متمایل به غرب کانادا

 

 

 امتیازات مربوط به تجربه کاری در سیستم اکسپرس اینتری ساسکاچوان

 در این بخش محاسبه امتیازات نیازمند دقت بیشتری است و باید به دقت شرایط موجود را مطالعه کنید. دقت داشته باشید که حداکثر امتیاز موجود در این بخش 15 امتیاز است که 10 امتیاز آن در رابطه تجربه کاری متقاضی در 5 سال گذشته است و 5 امتیاز مابقی مربوط به سابقه کاری متقاضی در 6 الی 10 سال گذشته است. در مورد 10 امتیاز ابتدایی به موارد زیر دقت کنید:

 * 5 سال سابقه کار داشته باشد 10 امتیاز

 * 4 سال سابقه کار داشته باشد 8 امتیاز

 * 3 سال سابقه کار داشته باشد 6 امتیاز

 * 2 سال سابقه کار داشته باشد 4 امتیاز

 * 1 سال سابقه کار داشته باشد 2 امتیاز

 اما در مورد 5 امتیاز باقی‌مانده از 15 امتیاز کل، به شرایط زیر دقت کنید:

 * 5 سال سابقه کار داشته باشد 5 امتیاز

 * 4 سال سابقه کار داشته باشد 4 امتیاز

 * 3 سال سابقه کار داشته باشد 3 امتیاز

 * در صورتی که 2 سال سابقه کار داشته باشد 2 امتیاز

 * در صورتی که 1 سال یا کمتر سابقه کار داشته باشد صفر امتیاز

 ممکن است با مطالعه بخش پیشین تا حدی دچار سردرگمی شوید اما با یک مثال کمک می‌کنیم تا به درک مناسبی از مسئله دست پیدا کنید. فرض کنید شما به عنوان یک متقاضی در 5 سال گذشته تنها 3 سال را به صورت تمام‌وقت کار کرده و در بازه 5 تا 10 سال گذشته فقط 2 سال را به صورت تمام‌وقت کار کرده باشید. در این حالت شما بخاطر 3 سال سابقه کاری که در 5 سال گذشته داشته‌اید 6 امتیاز و بخاطر 2 سال سابقه کاری در بازه زمانی 5 تا 10 سال گذشته 2 امتیاز کسب کرده و در نهایت از کل 15 امتیاز 8 امتیاز را بدست می‌آورید.

 

 امتیازات مربوط به مهارت زبانی در اکسپرس اینتری ساسکاچوان

لیست سطوح مختلف امتیاز بندی در این بخش به شرح زیر است:

 * داشتن CLB8 برای متقاضی 20 امتیاز

 * داشتن CLB7 برای متقاضی 18 امتیاز

 * داشتن CLB6 برای متقاضی 16 امتیاز

 * داشتن CLB5 برای متقاضی 14 امتیاز

 * داشتن CLB4 برای متقاضی 12 امتیاز به همراه دارد

 بر مبنای سطوح مختلف امتیازات مربوط به مهارت زبانی، در صورت داشتن نداشتن مدرک زبان CLB یا نمره‌ای کمتر از 4 در آن هیچ امتیازی در این بخش نصیب متقاضی نخواهد شد.

 

اکسپرس اینتری ساسکاچوانموفقیت در سیستم اکسپرس اینتری وابسته به شناخت کامل شرایط آن است

 

 

مطلب پیشنهادی: درآمد مشاغل در کانادا

 امتیازات مربوط به شرایط سنی در اکسپرس اینتری ساسکاچوان

 در مورد شرایط سنی اکسپرس اینتری ساسکاچوان، بر مبنای یک هرم سنی تصمیم گرفته که در آن افراد دارای سنی کمتر از 18 سال و بیشتر از 50 سال در این بخش هیچ امتیازی کسب نخواهند کرد. با در نظر داشتن این کف و سقف تعیین شده برای شرایط سنی اکسپرس اینتری ساسکاچوان شما را به مطالعه سایر سطوح امتیازبندی دعوت می‌کنیم.

 * متقاضیان بین 18 تا 21 ساله 8 امتیاز

 * متقاضیان بین 22 تا 34 ساله 12 امتیاز

 * متقاضیان بین 35 تا 45 ساله 10 امتیاز

 * متقاضیان بین 46 تا 50 ساله 8 امتیاز

 بر این مبنا متقاضیانی که بین 22 تا 34 سال سن داشته باشند می‌توانند بیشترین امتیاز را در این بخش از امتیازبندی اکسپرس اینتری ساسکاچوان بدست آورند.

 

 مطلب پیشنهادی: 25 شغل برتر کانادا

 بخش ارتباط با استان ساسکاچوان

 در این بخش سیستم امتیازبندی تا حد بیشتری به سمت کیفی شدن پیش می‌رود اما مراد از ارتباط با ساسکاچوان چیست؟ در این بخش این موضوع که شما تا چه حد با این استان در ارتباط هستید و یا در گذشته در ارتباط بوده‌اید مورد ارزیابی قرار می‌گیرد. در ادامه با مطالعه لیست سطوح مختلف امتیازبندی این بخش، کامل متوجه مقصود از ارتباط با استان ساسکاچوان خواهید شد.

 * متقاضی در صورتی که یک پیشنهاد کاری رسمی در یک جایگاه شغلی حرفه‌ای از سوی یکی از کارفرمایان استان ساسکاچوان داشته باشد، تمام 30 امتیاز موجود در این بخش را کسب خواهد کرد.

 * در صورتی که یکی از اقوام نزدیک شخص متقاضی ساکن استان ساسکاچوان باشد، 20 امتیاز به او تعلق می‌گیرد. اقوام نزدیک شامل والدین، برادر یا خواهر، پدربزرگ یا مادربزرگ، عمه، خاله، عمو، دایی و فرزندان آن‌ها، برادرزاده و خواهرزاده خواهد شد. به علاوه مقصود از سکونت در استان ساسکاچوان داشتن اقامت دائم یا امتیاز شهروندی در این ناحیه است.

 * داشتن سابقه کار در استان ساسکاچوان ، برای متقاضی 5 امتیاز به همراه دارد.

 * داشتن سابقه تحصیل در استان ساسکاچوان برای متقاضی 5 امتیاز به همراه دارد.

 

 

مهیار حلاج پور - ویزا 724

من، مهیار حلاج پور (Mahyar Hallajpour)

عضو رسمی شورای قانون‌گذاری امور مهاجرت کانادا، مشاور رسمی مهاجرت کانادا ICCRC/RCIC ، یا اصطلاحا وکیل مهاجرت، به شماره پروانه R520250 هستم.

زندگی من صرف این می شود که اطمینان حاصل کنم، ممتازترین خدمات تخصصی حقوق مهاجرت کانادا را دریافت می کنید.

ما در طول سالیان فعالیتمان، بانی توسعه بیش از یکصد شرکت در کانادا بوده ایم و امروز تمام این خدمات در غالب  شرکت سرمایه گذاری و توسعه استارتاپ و بیزینس i3 Capital ارائه می شود. در این شرکت گام به گام در خدمت اهداف کارآفرینانی هستیم که میخواهند بیزینس موفقی در کانادا داشته باشند و از راههای برنامه های تجاری سرمایه گذاری در کانادا ، ویزای استارت آپ و خرید بیزینس در کانادا به کانادا مهاجرت کنند.

همچنین در کنار همکارانم در کاریابی مهیار، برای تحقق برنامه های کاریابی بین المللی موکلین پارسی زبان می کوشیم.

ویزا 724 (VISA724.com) و شرکت مهاجرتی کاناداپاس، با مدیرعاملی و نظارت مستقیم اینجانب، اداره می شود.

مجموعه شرکتهای ما، دارای مجوزهای ذیل است:

  • شرکت مهاجرتی کاناداپاس،  با مجوز رسمی اداره مهاجرت کانادا به شماره ثبت: 002782433
  • شرکت توسعه بیزینس و شتاب دهنده i3 Capital ، با مجوز رسمی از دولت فدرال کانادا: به شماره ثبت 003223957
  • شرکت کاریابی بین المللی مهیار،  با مجوز وزارت کار ایران: به شماره ثبت 103621 

دریافت اطلاعات تماس و اطمینان از مجوز های ما، با مراجعه به صفحه > درباره شرکت مهاجرتی ما

 

 

مطالب پیشنهادی:

> انواع ویزای کانادا

> اقامت دائم کانادا

> نگاه اجمالی زندگی در کانادا

 

مطالب مندرج در وب سایت حاضر به منظور اطلاع رسانی و افزایش دانش مخاطبین عزیز وبسایت حاضر و سایر شبکه های اجتماعی است. اگر چه اخبار و مطالب منتشره با نهایت دقت نویسنده مکتوب گردیده، ولی همچنان می تواند دستخوش تغییرات مرور زمان بوده و یا عاری از اشتباه انسانی نباشند.
بدیهی است برداشت و مشورت‌های حقوقی نهایی صرفا در چارچوب موضوع مورد مشاوره با شخص آقای مهیار حلاج پور ممکن بوده و توصیه می‌شود.
مدیریت و همکاران مجموعه حقوقی کاناداپاس و کاریابی بین‌المللی مهیار مسئولیتی در خصوص اقدامات خواننده با استناد به مطالب مندرج در وب سایت حاضر و سایر شبکه های اجتماعی نداشته و مسئولیت مجموعه صرفا محدود به چارچوب قرارداد منعقده با موکلین مجموعه باقی خواهد ماند.

 

 

 

 

مشاوره رایگان/پرسش و پاسخ


همراهان گرامی، در این قسمت میتوانید سوالات خود را مطرح نمایید. در اولین فرصت پاسخگوی شما خواهیم بود.(نمایش عمومی)


ازاده :

درود و وقت بخیر من 43 ساله هستم و میخوام برای اکپرس اینتری اقدام کنم ولی بعید میدونم زودتر از یکسال اینده بتونم نمره زبان بگیرم. کارشناسی ارشد حسابداری دارم . حدود 15 سال سابقه بیمه دارم . دخترم 13 سالشه و شوهرم 45 ساله هست. میخوام بدونم شانس موفقیت چقدر هست؟

شرایط سنی شما برای اکسپرس اینتری مناسب نیست

محمد :

سلام...بنده دندانپزشک هستم. میخواستم ببینم شرایط اقامت ساسکاچوان رو دارم یا نه؟

فقط به صرف اینکه دندان پزشک هستید نمی توان نتیجه گیری کرد که شرایط را دارید یا خیر. داخل سایت، یکی از فرمهای ارزیابی رایگان را تکمیل نمایید.

مشاوره اخذ ویزا اقامت و مهاجرت به کانادا - ویزا 724

ارتباط با ما

آدرس و راههای ارتباطی :

- ویزا 724

- شرکت مهاجرتی کاناداپاس

- کاریابی بین المللی مهیار

- شرکت توسعه استارتاپ و سرمایه گذاری i3capital

- دارای مجوزرسمی از وزارت کار و رفاه اجتماعی ایران با شماره ثبت: 103621 

- دارای مجوز رسمی اداره مهاجرت کانادا: ICCRC R520250

با مدیریت مهیار حلاج پور، مشاور و وکیل قانونی RCIC/ICCRC به شماره پروانه R520250

 

دفتر مرکزی (کانادا - تورنتو):

 No.25 Shepard Ave W Suite 300 North York ON M2N 6S6 (مراجعه با رزرو وقت قبلی)

0014168905972 (پاسخ‌گویی: دوشنبه تا شنبه 18:00 الی 02:00 بوقت تهران)

دفتر ایران: 

02122927033 - 02128421010 (پاسخ‌گویی: شنبه تا چهارشنبه 10:00 الی 17:00 بوقت تهران) - (پنجشنبه: 10 الی 14:00)

تهران - بزرگراه مدرس شمال، خیابان دستگردی شرقی(ظفر)، جنب بیمارستان علی اصغر، پلاک 199 طبقه سوم، واحد 301 (مراجعه با رزرو وقت قبلی)

واتساپ دفتر ایران:

09124644197 (پاسخ‌گویی: 10:00 الی 18:00 بوقت تهران)

واتساپ کانادا:

14168905972+ (پاسخگویی به پیامهای متنی در واتساپ)

* برای مطالعه روش های اصلی مهاجرت به کانادا، به صفحه مهاجرت کانادا مراجعه بفرمایید.

ایمیل : info[at]visa724.com

ویزا 724

تمامی حقوق این سایت مربوط به ویزا 724 می باشد.