ویزا 724
رزرو وقت مشاوره

سرمایه گذاری در ساسکاچوان کانادا


آخرین بروز رسانی : ۹۹/۰۵/۱۳

 

 

اقامت سرمایه گذاری در ساسکاچوان کانادا

ساسکاچوان یکی از استان‌های موفق کشور کانادا در زمینه کسب و کار و بازار سرمایه است. از این رو کارآفرینی در ساسکاچوان کانادا، متقاضیان زیادی دارد. بسیاری افراد این استان را هدف مناسبی برای سرمایه‌گذاری می‌دانند چون در کنار امنیت سرمایه، امکان بهره‌مندی از برنامه‌های مهاجرتی مناسبی را برای آن‌ها فراهم می‌کند. ما در این یادداشت به بررسی پیش‌نیازها و نکات مربوط به کارآفرینی و سرمایه گذاری ساسکاچوان کانادا می‌پردازیم. شما با اطلاع از طرح‌های ترکیبی اقامت سرمایه گذاری ساسکاچوان و مشورت با کارشناسان با تجربه و به‌روز این حیطه می‌توانید به نگرشی شفاف در مورد این طرح برسید.

 

 تبعات مشورت با افراد غیرقانونی و ناآگاه در حیطه مهاجرت کانادا، از زبان وکیل رسمی مهاجرت، آقای مهیار حلاج پور

برای مشاهده قسمتهای بعدی، صفحه > اینستاگرام ما را دنبال کنید

 

ساسکاچوان کانادا

سهم حیطه‌ها و کسب و کارهای مختلف از اقتصاد استان

 

 

فرصت های مناسب برای کارآفرینی در ساسکاچوان کانادا

طبق اعلام مراجع رسمی معادن و منابع طبیعی شامل نفت و گاز، بیشترین سهم را در اقتصاد این استان داشته و به طبع فرصت‌های مناسب‌تری برای سرمایه‌گذاری هستند. رقابت در استخراج و دسترسی به منابع خام، قطعاً برای افراد با سرمایه در حد معمول، با توجه به حضور شرکت‌های بزرگی که در این بخش فعالیت دارند، ممکن نیست اما صنایع جانبی فرصت‌های مناسبی در دل خود دارند. صنایع جانبی یا همان صنایع وابسته، با بهره‌گیری از منابع طبیعی به تولید و توزیع مواد و ابزار مختلفی می‌پردازند که پایه تمام آن‌ها نفت، گاز و سایر مواد معدنی است. به علاوه باید توجه داشت که با اهمیت بالای این بخش در اقتصاد این استان، ساخت و تولید ابزار حفاری و برداشت مواد اولیه نیز انتخاب مناسبی برای کارآفرینی در ساسکاچوان کانادا هستند.

مقام بعدی پویاترین بخش مناسب برای سرمایه‌گذاری، به بخش املاک و مستغلات استیجاری تعلق می‌گیرد. هرچند که سرمایه‌گذاری در این بخش خیلی به مهاجرین پیشنهاد نمی‌شود، چون دارای موانع و چالش‌های زیادی برای پذیرش است اما بازار پر سودی دارد. جایگاه سوم نیز مربوط به کشاورزی و تولیدات مربوط به صنایع غذایی است. صنایع کشاورزی و ایجاد مزارع،  انتخاب مناسبی برای کارآفرینی در ساسکاچوان کانادا هستند. با داشتن سهمی 8.4 درصدی از GDP استان، مزرعه داران ساسکاچوان سومین سهم بزرگ از اقتصاد ساسکاچوان را داشته و به طبع این بخش انتخاب مناسبی برای سرمایه‌گذاری است. با نگاهی به نمودار بالا بهتر می‌توانید فرصت‌های موجود برای کارآفرینی در ساسکاچوان کانادا را مورد سنجش قرار دهید.

 

بخش کشاورزی ساسکاچوان

 

رونق زیاد بخش کشاورزی و مزارع در استان ساسکاچوان

 

کشاورزی و مزرعه‌داری به عنوان فرصتی برای کارآفرینی در ساسکاچوان کانادا

همانطور که گفته شد کشاورزی با داشتن سهم 8.4 درصدی از اقتصاد استان ساسکاچوان، یک هدف دلربا برای کارآفرینی در ساسکاچوان کانادا ست. مراجع رسمی استان نیز تمهیداتی در راستای تسهیل سرمایه‌گذاری در این بخش برای افراد مختلف، از جمله متقاضیان مهاجرت به کانادا، در نظر گرفته‌اند. طبق اعلام رسمی شما برای استفاده از این برنامه های حمایتی نیاز نیست که درخواست اکسپرس اینتری مجزایی داشته باشد به علاوه وجود ارتباط محلی با استان نیز جز پیش‌نیازهای حضور در طرح نیست. این برنامه چون برای کارآفرینی در ساسکاچوان کانادا ست و هدف آن جذب کارکنان و کارگران نیست، به جاب آفر نیازی ندارد و از این نظر این یک مزیت بزرگ برای متقاضیان خواهد بود. در کنار این موضوع در مورد توانایی‌های زبانی نیز هیچ سختگیری وجود ندارد؛ افراد برای قرار گرفتن ذیل این برنامه، نیازی نیست که مدرک زبان خاصی داشته باشند و طبق اعلام رسمی به هیچ پیش‌نیازی برای بخش توانایی‌های زبانی نیازی نیست. هرچند که وجود مدارک زبانی مثل CLB می‌تواند در ادامه تلویحاً کمک حال شما باشد اما در آغاز برای کارآفرینی در ساسکاچوان کانادا در حیطه کشاورزی نیازی به ارائه مدارک زبان نیست. یکی دیگر از نکات جالب این برنامه مهاجرتی این است که در بخش تحصیلات نیز هیچ پیش‌نیازی اعلام نشده است و این بدان معناست که شما برای کارآفرینی در ساسکاچوان کانادا در حیطه کشاورزی، به مدرک تحصیلی خاصی نیاز ندارید.

 

کشاورزی در ساسکاچوان کانادا

 

تسهیلات خوبی شامل حال کشاورزان جوان خواهد شد

 

تجربه کاری لازم برای کارآفرینی در ساسکاچوان کانادا در حیطه کشاورزی

برای پذیرش در برنامه مهاجرتی SINP که هدف آن حمایت از متقاضیان کارآفرینی در ساسکاچوان کانادا در بخش کشاورزی است باید فرد اثبات کند که دارای تجربه کافی در زمینه تملک و اداره مزارع است. برای این موضوع از هیچ معیار یا اعداد و ارقام دقیقی استفاده نشده است اما بر روی این موضوع تاکید شده است که فرد باید دارای تجربه کاری در زمینه اداره مزرعه بوده و در کنار آن سابقه تملک آن را نیز داشته باشد. افراد بسته به کیس خاص خود باید با مسئولان SINP در مورد این بند از شرایط پذیرش، مصاحبه کرده و به نتیجه مشترکی برسند. این بدان معناست که برای کارآفرینی در ساسکاچوان کانادا در بخش کشاورزی، SINP انعطاف زیادی در نظر گرفته است.

 

پیش‌نیازهای مالی برای کارآفرینی در ساسکاچوان کانادا در حیطه کشاورزی

پذیرش شما جهت کارآفرینی در ساسکاچوان کانادا توسط این برنامه که مربوط به گسترش کشاورزی است، نیاز به منابع مالی مناسبی دارد و در این بخش حساسیت بالایی وجود دارد. افراد متقاضی کارآفرینی در ساسکاچوان کانادا در بخش کشاورزی، باید حداقل ثروت 500.000 دلار کانادا را به شکل خالص داشته باشند. این یعنی این که شما باید مدارکی دال بر داشتن 500.000 دلار ثروت به SINP ارائه کنید. این بخش مالی جدا از حداقل لازم جهت سرمایه‌گذاری در پروژه است. البته اگر شما بتوانید ذیل شرایط کشاورزان جوان SINP (بعدتر توضیح داده خواهد شد) قرار بگیرید این مبلغ کاهش چشمگیری خواهد داشت. چنانچه شامل شاخه کشاورزان جوان شوید کافیست تا 300 هزار دلار ثروت خالص داشته باشید و این به مراتب رقم کمتری است و احراز شرایط آن راحت‌تر است. پس از احراز این بند در شرایط شما، از شما درخواست می‌شود تا جهت کارآفرینی در ساسکاچوان کانادا حداقل مبلغ هفتاد و پنج هزار دلار کانادا سرمایه‌گذاری کنید. این مبلغ باید توسط برنامه ایجاد مزرعه، که از طرف شما به SINP اراده خواهد شد پشتیبانی شود و محل هزینه‌کرد روشنی داشته باشد.

 

ساسکاچوان کانادا

کشاورزان ساسکاچوانی

شاخه مزرعه‌داران(کشاورزان) جوان

SINP یک امتیاز ویژه برای جوانانی که خواهان آغاز یک کسب و کار کشاورزی در استان ساسکاچوان هستند در نظر گرفته است. این زیرشاخه در واقع برای کشاورزانی با سن زیر چهل سالی مناسب است که در هنگام ارائه درخواست در کنار سایر شرایط، سن آن‌ها به چهل سال نرسیده باشد. این زیرشاخه در تمام شرایط با شاخه اصلی مزرعه‌داران متقاضی مشترک است جز در بخش مالی. افرادی که بتوانند شامل این برنامه شوند به جای پانصد هزار دلار ثروت خالص، کافیست تا سیصد هزار دلار ثروت داشته باشند. این کاهش دویست هزار دلاری در بخش ثروت خالص برای بسیاری افراد می‌تواند گره‌گشا و اساسی باشد.

 

فرآیند تقاضا برای کارآفرینی در ساسکاچوان کانادا در بخش کشاورزی

پیش از پذیرش در برنامه SINP، متقاضی باید یک بازدید اکتشافی از استان ساسکاچوان داشته باشد. این بازدید باید حداقل پنج روزه بوده و همراه با پشت سر گذاشتن بازدیدهای معمول و مستندی از محیط کاری این استان باشد. برای این کار باید حتماً قبل‌تر به کمک کارشناسان و افراد مجرب ویزای توریستی کانادا را گرفته باشید چون این سفر در آغاز شامل تسهیلات هیچ برنامه مهاجرتی نیست؛ پس پیش از انجام مرحله مشورت و همکاری با مشاوران کارآزموده الزامی است. در طول بازدید شما باید با نماینده SINP دیدار و در مورد برنامه تجاری خود به تبادل نظر پرداخته و اطلاعات لازم در هر بخش را بدست آورید.

بسیار مهم است تا در ارتباط با نماینده به شکلی حرفه‌ای به توضیح و تشریح برنامه خود پرداخته و اطلاعات مناسبی را جمع‌آوری کنید. پس از این شخص متقاضی کارآفرینی در ساسکاچوان کانادا باید یک درخواست کامل برای SINP ایجاد کند. این درخواست باید شامل اسناد رسمی نشان‌دهنده تجربه کاری شخص در حیطه امور کشاورزی و مزرعه‌داری باشد. به عنوان بخشی از درخواست باید مدارک رسمی و تأیید شده مربوط به املاک و دارایی‌های خود را ارائه فرمایید. در برخی موارد به درخواست SINP مدارک و مستندات مربوط به دارایی شما در اختیار نهاد ثالثی جهت بررسی قرار خواهند گرفت. 

 

پس از این اگر در مراحل ابتدایی، درخواست شما مورد تأیید قرار گرفت،  SINPاز شما درخواست می‌کند تا مبلغ 2500 دلار کانادا را به عنوان هزینه امور تقاضا پرداخت کنید. با عبور موفق از تمام مراحل تقاضا برای کارآفرینی در ساسکاچوان کانادا ، شما در نهایت صاحب یک موافقت رسمی از طرف استان ساسکاچوان خواهید شد. این موافقت به منزله پذیرش سرمایه حداقلی هفتاد و پنج هزار دلار شماست و از این پس امکان پیگیری اقامت خود را دارید. در آغاز شما می‌توانید با ارائه موافقت‌نامه رسمی استانی اقامت کاری موقت خود را جهت پیشبرد امور کسب و کار دریافت و پس از برپایی موفق کسب و کار درخواست خود برای اقامت دائم را اعلام کنید. لازم به ذکر است که در برنامه SNIP شما به موافقت اداره کار کانادا و مدرک LMIA ندارید.

 

برنامه مهاجرتی رسمی از طریق کارآفرینی در ساسکاچوان کانادا

برنامه مهاجرت کارآفرینان استان ساسکاچوان یک امکان مناسب را پیش پای متقاضیان مهاجرت به کشور کانادا قرار داده است. این یعنی شما در کنار اقامت و مهاجرت می‌توانید از بهره‌وری بالای سرمایه خود در این استان پر رونق مطمئن باشید. در این برنامه نیز متقاضیان در ابتدا امکان دریافت اقامت کاری موقت را پیدا کرده و سپس می‌توانند برای اقامت دائم تقاضا دهند. در کل فرآیند پذیرش در این برنامه مهاجرتی را می‌توان به سه گام کلی تقسیم کرد:

- ایجاد و ارائه EOI (توضیح علاقه به کارآفرینی در ساسکاچوان کانادا) به مسئولان این برنامه و ورود به ظرف متقاضیان

- دریافت یک دعوت‌نامه برای تکمیل اطلاعات و توضیحات مربوط به برنامه پیشنهادی کارآفرینی در ساسکاچوان کانادا

- دریافت موافقت استانی

 

 

ساسکاچوان کانادا

ساسکاچوان مقصدی رویایی برای کار و زندگی

 

معیارهای مالی طرح کارآفرینی در ساسکاچوان کانادا

شما برای کارآفرینی در ساسکاچوان کانادا ذیل این طرح باید ثروت خالصی معادل با پانصد هزار دلار کانادا داشته باشید. این میزان اعلام شده به عنوان حداقل میزان ثروت است اما داشتن میزان بیشتری از ثروت می‌تواند در سیستم امتیازبندی جهت پذیرش به کمک شما بیاید. در کنار میزان اعلام شده برای ثروت خالص باید حداقل مبلغ دویست هزار دلار کانادا را برای کارآفرینی در ساسکاچوان کانادا سرمایه‌گذاری مستقیم کنید. البته اگر قصد داشته باشید تا در جوامع محلی رجینا یا ساسکاتون، که رونق اقتصادی بسیار بیشتری دارند، به کارآفرینی بپردازید این رقم بیشتر شده و باید حداقل سیصد هزار دلار کانادا را به شکل مستقیم سرمایه‌گذاری کنید.

 

پرچم ساسکاچوانپرچم و نشان استانی ساسکاچوان کانادا

 

نحوه امتیاز بندی افراد متقاضی طرح کارآفرینی در ساسکاچوان کانادا

شما برای موفقیت و پذیرش در این برنامه مهاجرتی باید در میان سایر افراد متقاضی بیشترین امتیاز ممکن را بدست آورده و در صدر جدول قرار بگیرید. نحوه رتبه بندی متقاضیان در این طرح بر اساس معیارهای اعلام شده در اعطای امتیاز است که در ادامه به این معیارها خواهیم پرداخت.

- مشخصات فردی و سرمایه انسانی ( کل امتیازات ممکن در این بخش هفتاد و پنج امتیاز است)

الف) سن: به متقاضیانی که سن آن‌ها بین 21 الی 29 سال باشد ده امتیاز، به افراد 30 الی 39 ساله پانزده امتیاز، به افراد 40 الی 54 ساله ده امتیاز و به افراد دارای بیش از 54 سال سن صفر امتیاز در این بخش تعلق خواهد گرفت.

 

ب) بازدید اکتشافی: شما باید سفری با مدت زمان حداقل پنج روز به استان ساسکاچوان داشته و در ارتباط مستمر با نماینده این برنامه سرمایه‌گذاری اطلاعات کافی را دریافت کنید تا شامل دریافت پانزده امتیاز این بخش شوید.

 

پ) توانایی‌های زبانی: اگر هیچ تست معتبر زبانی در کارنامه خود نداشته باشید طبیعتاً شامل هیچ امتیاز در این بخش نخواهید شد اما به ازای CLB4 پنج امتیاز، CLB5 ده امتیاز، CLB6 یا بیشتر پانزده امتیاز دریافت خواهید کرد.

 

ت) آموزش و تحصیلات: در این بخش اگر دارای گواهی رسمی سپری کردن دوره‌های آموزشی مربوط به کسب و کار و بازار در سطح بین‌المللی باشید یا بتوانید اثبات کنید که به مدت یک سال به صورت تمام وقت به شکل مشارکتی(شاگردی) آموزش کسب و کار مربوطه حضور داشته‌اید شامل دریافت ده امتیاز خواهید شد. در کنار این با داشتن مدرک کارشناسی در علوم و رشته‌ای مرتبط با فناوری، مهندسی، علوم پایه و کشاورزی، شامل دریافت پانزده امتیاز مثبت دیگر نیز خواهید شد.( لازم به ذکر است که در صورت اخذ امتیاز آپشن دوم دیگر شامل دریافت امتیاز آپشن اول نیستید؛ به بیانی دیگی دریافت همزمان هر دو ممکن نیست)

 

ث) میزان خالص ثروت: میزان خالص ثروت برای کارآفرینی در ساسکاچوان کانادا حداقل پانصد هزار دلار است اما اگر ثروت شما کمتر از 550هزار دلار باشد شامل هیچ امتیاز مثبتی نخواهید شد. اگر ثروت شما بین 550 هزار دلار تا 750هزار دلار باشد پنج امتیاز، 750هزار دلار تا یک میلیون دلار ده امتیاز و برای بیش از یک میلیون دلار پانزده امتیاز مثبت دریافت خواهید کرد.

 

- تجربه کاری (کل امتیازات ممکن در این بخش پنجاه امتیاز است)

الف) تجربه در امور کارآفرینی: اگر شما دارای 4 تا 10 سال تجربه کاری باشید ده امتیاز، بیش از هشت سال تجربه پانزده امتیاز دریافت خواهید کرد. در هر دو آپشن بالایی چنانچه بیش از پنجاه درصد کسب و کار در مالکیت شما بوده باشد، شامل پنج امتیاز بیشتر خواهید شد.

 

ب) سرمایه کاری و درآمد از محل کسب و کار: اگر این رقم برای شما معادل با 50 تا 100هزار دلار باشد پنج امتیاز، اگر بین 100 تا 250هزار دلار باشد ده امتیاز، اگر بین 250 تا 500 هزار دلار باشد پانزده و در نهایت اگر بیش از پانصد هزار دلار باشد شامل بیست امتیاز مثبت خواهید شد.

 

پ) نوآوری: در این بخش اگر کسب و کار شما بخشی از صادرات کالا بوده باشد ده امتیاز، پتنت‌های پرمتقاضی جهانی ده امتیاز و در نهایت اگر کسب و کار شما یک تجارت با رشد اقتصادی انفجاری باشد شامل ده امتیاز خواهید شد. لازم به ذکر است که در صورت احراز چند آپشن در این بخش، تنها امتیاز یک آپشن برای شما محاسبه خواهد شد.

 

- طرح کاری ارائه شده (کل امتیازات ممکن در این بخش سی و پنج امتیاز است)

الف) میزان سرمایه‌گذاری: اگر رقم اعلام شده توسط شما جهت کارآفرینی در ساسکاچوان کانادا بین 200 الی 350 هزار دلار باشد شامل هیچ امتیاز مثبتی نخواهید شما اما برای 350 تا 500هزار دلار پنج امتیاز، 500 تا 750هزار دلار ده امتیاز، 750هزار تا یک میلیون دلار پانزده و در نهایت برای بیش از یک میلیون دلار بیست امتیاز دریافت خواهید کرد.

 

ب) محل سرمایه‌گذاری: بسته به اینکه شما چه حیطه‌ای را برای کارآفرینی در ساسکاچوان کانادا انتخاب کنید امتیازات متفاوتی شامل حال شما خواهد شد. در این بخش تنها اگر محل انتخابی شما جهت کارآفرینی در ساسکاچوان کانادا ، علوم و تحقیقات، صنعت و تولیدی‌ها، صادرات و توسعه شهری باشد شامل پانزده امتیاز مثبت خواهید شد. در غیر این صورت هیچ امتیازی به شما تعلق نخواهد گرفت.

 

ساسکاچوان کانادا   شهرهای ساسکاچوان رونق اقتصادی بالایی دارند

 

 

اگر تخصصی دارید که می‌تواند منجر به دریافت ویزای کار کانادا شود، صفحه  اینستاگرام  ما را دنبال کنید و منتظر اعلام فرصتهای شغلی جدید، در صفحه  اینستاگرام ما باشید.

 

سازمان مهاجرتی کاناداپاس (visa724.com)، به مدیریت عاملی وکیل رسمی مهاجرت کانادا، آقای مهیار حلاج پور با داشتن مجوزهای لازمه از وزارت کار و رفاه اجتماعی ایران و مجوز رسمی وکیل مهاجرت کانادا ( ICCRC)، تا بحال صدها پرونده موفق و قانونی مهاجرتی داشته است.

 

 همراهان گرامی، برای بهره مندی از مشاوره و ارزیابی تخصصی مشاوران ما، اقدام به تکمیل  فرمهای ارزیابی رایگان نمایید، یا اگر قصد جدی برای مهاجرت یا دریافت ویزا دارید می‌توانید به صفحه رزرو وقت مشاوره مراجعه نمایید تا از مشاوره وکیل رسمی مهاجرت بهره مند شوید. همچنین می‌توانید با مراجعه به صفحه درباره ما و مطالعه آن، اطلاعات تماس دفاتر ما را دریافت نموده و از اعتبار و مجوزهای ما اطمینان حاصل نمایید.

 

 

مطالب پیشنهادی:

استارتاپ ویزای کانادا

ویزای کار پرستاری کانادا 

> مهاجرت به کانادا برای پرستاران

> مهاجرت آرایشگران به کانادا

ویزا و اقامت سرمایه گذاری کانادا

درباره ویزای کانادا همه چیز بدانید

ویزای اقامت دائم کانادا

مهاجرت به کانادا

وکیل مهاجرت

> آموزش کاریابی در 10 استان کانادا

>  مراحل ثبت نام آنلاین ویزای توریستی کانادا

 

 

مطالب مندرج در وب سایت حاضر به منظور اطلاع رسانی و افزایش دانش مخاطبین عزیز وبسایت حاضر و سایر شبکه های اجتماعی است. اگر چه اخبار و مطالب منتشره با نهایت دقت نویسنده مکتوب گردیده،ولی همچنان می تواند دستخوش تغییرات مرور زمان بوده و یا عاری از اشتباه انسانی نباشند.
بدیهی است برداشت و مشورت‌های حقوقی نهایی صرفا در چارچوب موضوع مورد مشاوره با شخص مشاور و وکیل رسمی مجموعه جناب حلاج پور ممکن بوده و توصیه می‌شود.
مدیریت و همکاران مجموعه حقوقی کانادپاس و کاریابی بین‌المللی مهیار مسوولیتی در خصوص اقدامات خواننده با استناد به مطالب مندرج در وب سایت حاضر و سایر شبکه های اجتماعی نداشته و مسوولیت مجموعه صرفا محدود به چارچوب قرارداد منعقده با موکلین مجموعه باقی خواهد ماند.

 

 


مشاوره رایگان/پرسش و پاسخ


همراهان گرامی، در این قسمت میتوانید سوالات خود را مطرح نمایید. در اولین فرصت پاسخگوی شما خواهیم بود.(نمایش عمومی)


فرمهای ارزیابی رایگان
مشاوره اخذ ویزا اقامت و مهاجرت

ارتباط با ما

آدرس و راههای ارتباطی :

- سازمان حقوقی مهاجرتی کاناداپاس

- کاریابی بین المللی مهیار

با مدیریت وکیل رسمی مهاجرت، مهیــار حلاج پور. 

دارای مجوزرسمی از وزارت کار و رفاه اجتماعی ایران.

دارای مجوز ICCRC (شورای قانونگذاری مهاجرت کانادا).

 

دفتر مرکزی (کانادا - تورنتو):

25 Sheppard Avenue West
suite 300
M3n 6S6 (مراجعه با رزرو وقت قبلی)

 

(ارتباط مستقیم و رایگان با دفتر کانادا از شماره تهران):

00982182802280 (پاسخگویی: دوشنبه تا شنبه 18:00 الی 02:00 بوقت تهران)

 

واتساپ دفتر کانادا:

0014168905972 (پاسخ‌گویی: دوشنبه تا شنبه 18:00 الی 02:00 بوقت تهران)

 

دفتر تهران: 

02128421010 (پاسخ‌گویی: شنبه تا چهارشنبه 10:00 الی 18:00 بوقت تهران) - (پنجشنبه ها: 10 الی 14:00)

 

واتساپ دفتر ایران:

09124644197 (پاسخ‌گویی: 10:00 الی 18:00 بوقت تهران)

 

بدلیل مشکلات بیماری، تا اطلاع ثانوی، از برگزاری جلسات حضوری در دفاتر ایران معذوریم. می‌توانید با شماره های تماس در ارتباط باشید.

 

> برای بهره مندی از تخفیفات و اخبار جدید مهاجرت، صفحه اینستاگرام ما را دنبال کنید.

ایمیل : info[at]visa724.com

ویزا 724

تمامی حقوق این سایت مربوط به ویزا 724 می باشد.