سوالات بسیاری برای درخواست کنندگان ویزای کانادا وجود دارد. تمامی افرادی که تابحال درخواست ویزا نداشته اند، کسانی که درخواست ویزا داشته، اما هنوز پاسخی دریافت نکرده اند، کسانی که با درخواست ویزای آنها موافقت شده اما از مراحل بعدی دریافت ویزا اطلاعی ندارند، کسانی که با دریافت ویزای توریستی کانادا یا ویزای تحصیلی یا ویزای کاری کانادا میخواهند به اقامت دائم کانادا دست پیدا کنند، کسانی که با دریافت ویزای دانش آموزی کانادا انتظار دارند به اقامت دائم برسند، اشخاصی که با دریافت پاسپورت پس از تولد فرزند خود قصد اخذ اقامت دائم برای دیگر اعضای خانواده را دارند و افرادی که میخواهند قبل از درخواست ویزای کانادا از تجربیات دیگران استفاده کنند و …

اگر شما نیز قصد دریافت ویزای کانادا دارید شاید پرسش و پاسخ های عنوان شده بتواند به شما کمک کند؛ پس با دقت مطالعه بفرمایید، شاید حتی دیگر نیازی به پرداخت هزینه ی مشاوره نداشته باشید. همچنین درقسمت مشاوره رایگان در انتهای همین مطلب میتوانید سوالات خود را مطرح نمایید.

پس از دریافت ویزای توریستی کانادا آیا میتوان به اقامت دائم کانادا رسید؟

باید بدانید که داشتن ویزای توریستی کانادا یا نداشتن آن امتیازی برای دریافت اقامت دائم کانادا نخواهد بود. اگر که قصد مهاجرت به کانادا را دارید باید وارد یکی از برنامه های مهاجرتی کانادا شوید. که میتوان به برنامه مهاجرتی نیروی متخصص فدرال، نیروی متخصص کبک، اقامت سرمایه گذاری، اقامت از طریق اسپانسر شیپ همسر یا والدین یا فرزندان، اقامت از طریق ویزای تحصیلی و … اشاره کرد.

مدارکی که باید به سفارت ارائه داده شود برای اینکه شانس دریافت ویزای را بالا ببرد چیست؟

به طور کلی مدارکی که به سفارت ارائه می دهید باید واقعی، قابل استعلام و اثبات کننده ی بازگشت شما باشند.

مدارکی همچون :

مدارک مالی: ارائه پرینت 6 ماهه آخر حساب بانکی شرکتی و شخصی، سپرده و جاری

مدارک شغلی: اگر کارمند هستید ارائه قرارداد کاری، مدارک بیمه و فیش حقوقی الزامیست و اگر کارفرما هستید باید مدارک بیمه، مدارک شرکت، اساسنامه، روزنامه رسمی و پرینتی از قراردادهای امضا شده با دیگر شرکتها را ارائه دهید. و اگر شغل آزاد دارید باید جواز کسب، مدارکی برای اثبات معاملات خود ارائه دهید.

مدارک ملکی: ارائه اسناد ملکی الزامی نیست؛ اما میتواند اثبات کننده ی ریشه شما در کشور خودتان باشد. درضمن سفارت کانادا سند ملکی  شما را به عنوان گروگان برای بازگشت شما در نظر نمی گیرد فقط به ترجمه رسمی آن نیازمند است.

مدارک شناسایی: پاسپورتهای قدیم و جدید، شناسنامه و قباله ازدواج، 2 قطعه عکس پرسنلی زمینه سفید.

مدارک سفر: ارائه رزرو هتل و پرواز رفت و برگشت و بیمه ی مسافرتی معتبر.

دعوتنامه: ارائه دعوتنامه برای درخواست ویزای کانادا الزامی نیست اما اگر کسی یا شرکتی را در کانادا دارید که برای شما میتواند دعوتنامه ارسال کند درخواست کنید که برای شما این کار را انجام دهد، زیرا ارائه دعوتنامه معتبر شانس دریافت ویزا را بسیار بالا می برد. (اگر که نمیتوانید دعوتنامه دریافت کنید ما میتوانیم به شما در ارائه دعوتنامه معتبر و قانونی کمک کنیم، میتوانید با مراجعه به بخش فرمهای ارزیابی رایگان مارا از تصمیم خود مطلع سازید.)

پس از ریجکتی ویزای کانادا بعد چه مدت زمان میتوان درخواست مجدد ویزا داشت؟

قانونی وجود ندارد که شما باید مدتی را صبر کنید سپس درخواست ویزای کانادا داشته باشید. اگر به صورت دقیق نامه ریجکتی خود را بررسی نمایید متوجه خواهید شد که شما هر زمان پس از دریافت این نامه میتوانید مجدد درخواست ویزا داشته باشید. البته توصیه می‌شود موارد عنوان شده در نامه ریجکتی را برطرف کرده سپس اقدام به درخواست مجدد ویزای کانادا نمایید.

آیا میتوان پس از ریجکتی درخواست ویزای کانادا رفع ریجکتی کرد یا به نتیجه ی اعلام شده اعتراض کرد؟

رفع ریجکتی فقط توسط وکیل رسمی امکان پذیر است که این مورد توصیه نمی‌شود چون بسیار هزینه بر است. اما میتوان نسبت به نتیجه ریجکتی از طریق ایمیل و ارائه مدارک جدید اعتراض داشت که البته تجربه ثابت کرده نتیجه موفقیت پس از اعتراض به ریجکتی ویزا پایین است و مدت زمانی را بابت انتظار به اعلام نتیجه که عموما طولانی خواهد بود از دست خواهید داد. در برخی موارد اشخاصی مدعی رفع ریجکتی از طریق روابط خود خواهند بود، در واقع این افراد از طریق همان ایمیل و ارائه مدارک بیشتر نسبت به نتیجه اعلامی اعتراض میکنند که البته همانطور که گفته شد شانس موفقیت پایینی داشته اما به دروغ مدعی خواهند شد که رفع ریجکتی ویزای کانادا درصد موفقیت بالایی دارد…

آیا با دریافت ویزای تحصیلی کانادا میتوان به اقامت دائم رسید و به کانادا مهاجرت کرد؟

یکی از سریعترین و بهترین روشهای مهاجرت به کانادا از طریق تحصیل می باشد.

شما میتوانید پس از گذراندن دوره های تحصیلی کار پیدا کرده سپس درخواست اقامت دائم کانادا داشته باشید، مانند استان کبک که پس از گذراندن یک دوره آموزشی حدود 1800 ساعت میتوانید به اقامت دست پیدا کنید که به روش مهاجرتی PEQ معروف است. تحصیل در مراکز معتبر کانادا امتیازت بالایی برای اقدام به درخواست مهاجرت به کانادا خواهد داشت و شانس مهاجرت شما را بسیار بالا خواهد برد.

آیا میتوان بدون مدرک زبان و بدون تاریخچه سفر قوی ویزای تحصیلی کانادا دریافت کرد؟

اگر که دارای مدرک زبان نیستید اما میتوانید تمکن مالی خوبی را ارائه دهید، امکان اینکه مدرک زبان را در کانادا دریافت کنید سپس اقدام به دریافت ویزای کار و اقامت نمایید فراهم است. ما با توجه به تجربه و اعتباری که در کانادا کسب کرده ایم میتوانیم در دریافت پذیرش، ویزا و اقامت دائم کانادا به صورت کاملا قانونی به شما کمک کنیم. برای اطلاعات بیشتر به اینجا مراجعه نمایید. اگر تمامی مدارک به درستی ارائه شود و در انتخاب رشته دقت کافی داشته باشید و از مراکز معتبر و دولتی کانادا پذیرش دریافت کنید شانس بالایی در دریافت ویزای کانادا خواهید داشت.

آیا با تولد فرزند و دریافت پاسپورت میتوان اقامت دائم کانادا دریافت کرد و به کانادا مهاجرت کرد؟

کانادا جز کشورهایی است که قانون تابعیت خاک دارد. یعنی فرزندانی که در خاک کانادا متولد می‌شوند میتوانند از قانون خاک استفاده کرده و پاسپورت کانادایی دریافت نمایند. اما دریافت پاسپورت برای فرزندان برای اقامت والدین امتیاز خاصی نخواهد داشت بسیاری از افراد سودجو از این موقعیت سو استفاده کرده و مشاوره نادرست می‌دهند. مراقب باشید. اما درکل اگر تصمیم دارید که فرزندتان در آینده برای مهاجرت و سفرهایش مشکلی نداشته باشد این پاسپورت بسیار معتبر است و فرزند شما امتیاز کامل یک شهروند کانادایی را خواهد داشت. البته امتیازاتی از جمله افتتاح حساب و سرمایه گذاری در کانادا به نام فرزندان نیز خواهید داشت. همچنین اگر والدین وارد یکی از برنامه های مهاجرتی شوند این موضوع داشتن پاسپورت کانادا برای فرزند کمک حال خواهد بود. و اینکه این فرزند میتواند از تحصیل رایگان مدارس و دانشگاهها  در کانادا بهره مند شود.

با دریافت ویزای دانش آموزی کانادا برای فرزند، میتوان به اقامت دائم رسید و به کانادا مهاجرت کرد؟

باید در نظر داشته باشید که کیفیت تحصیلی در کانادا بسیار بالاست. کانادا دارای محبوب ترین سیستم آموزشی دنیا با بالاترین استانداردهای جهانی ست. امروزه دریافت ویزای کانادا بسیار سخت شده  اما ویزای دانش آموزی کانادا باعث میشود که دیگر اعضای خانواده بسیار راحت تر از حالت معمول ویزای کانادا دریافت کنند و با وارد شدن به کانادا وارد یکی از برنامه های مهاجرتی شده و به کانادا مهاجرت کنند. باید درنظر داشته باشید که اگر یکی از اعضای خانواده بتواند ویزای تحصیلی یا ویزای کاری دریافت کند هزینه تحصیل برای فرزندش تقریبا رایگان خواهد بود.

داشتن ویزای شینگن برای دریافت ویزای کانادا الزامیست؟

در هیچ کجای قوانین مهاجرتی کانادا عنوان نشده که حتما برای درخواست ویزای توریستی کانادا باید شینگن داشته باشید. اما داشتن شینگن نشان دهنده تاریخچه سفر قوی شما خواهد بود. احتمالا به نقل از دوستان یا آشنایان شنیده یا دیده اید که بسیاری با داشتن شینگن ریجکت شده اند و برخی حتی بدون داشتن یک شینگن با درخواست ویزای آنها موافقت شده است. آفیسر های کانادا باید از بازگشت شما به کشور خودتان مطمئن شوند و یکی از ملاکهایی که برای خود درنظر گرفته اند داشتن تاریخچه ی سفر قوی است؛ که شما با داشتن این سفرها اگر قصد پناهندگی داشته اید در همان کشورهای اروپایی درخواست پناهندگی خود را مطرح میکردید؛ بنابراین قصد ماندن در کانادا را نیز ندارید. البته ملاکهای بسیاری در این امر وجود دارد که میتوان به تکمیل درست فرم درخواست ویزا، ارائه درست مدارک به سفارت، توضیحات شفاف در خصوص هدف سفر، مدارک مالی شفاف، مدارک شغلی و همچنین توضیح کامل راجع به هدف سفر، اشاره کرد. در برخی از موارد با ارائه درست مدارک و ارائه دعوتنامه معتبر، حتی بدون داشتن ویزای شینگن شانس بالایی برای دریافت ویزای کانادا خواهید داشت و با دریافت دعوتنامه معتبر نیز میتوانید تا مقداری آفیسر کانادا را از بازگشت خود مطمئن سازید؛ که البته توصیه می‌شود از افراد با تجربه و خبره در این امر کمک بگیرید.

آیا به صورت شخصی می‌توان درخواست ویزای کانادا داشت یا باید از شرکتها یا اشخاص کارگزار به عنوان وکیل با مشاور رسمی کانادا استفاده کرد؟

تمام اشخاص حقیقی می‌توانند درخواست کننده ی ویزای کانادا و یا اقامت کانادا باشند و هیچ اجباری برای انتخاب کارگزار، وکیل مهاجرت و یا مشاوره وجود ندارد. به دلیل اینکه سفارت کانادا در ایران وجود ندارد اشخاص ایرانی باید درخواست ویزا را خارج از مرزهای ایران مطرح کنند. هم به صورت حضوری و هم غیر حضوری با مراجعه به وبسایت دولت کانادا میتوانند اقدام به تکمیل فرم و ارسال مدارک نمایند. البته در نظر داشته باشید که باید در تکمیل فرم درخواست ویزا دقت فراوانی داشته باشید. آفیسر های کانادا برای بررسی مدارک و اظهارات شما بسیار حساس هستند و کوچکترین خطا میتواند منجر به ریجکتی ویزای کانادا شود.

ارائه مدارک جعلی برای دریافت ویزای کانادا چه عواقبی دارد؟

به هیچ عنوان فریب اشخاص یا شرکتهای جعل مدارک را نخورید. اشخاصی که اقدام به ساخت مدارک جعلی می‌کنند از قوانین به خوبی مطلع هستند اما از آن واهمه ای ندارند؛ چون بیشترین ضرر را شما خواهید کرد. در بسیاری از موارد عنوان می کنند که به هیچ عنوان افسرهای سفارت کانادا متوجه جعلی بودن مدارک نخواهند شد و عنوان می کنند که اگر افسر متوجه جعلی بودن مدارک شد از شما پولی درخواست نخواهد کرد و یا کل مبلغ پرداختی شما را عودت می زنند! از جملاتی همچون (ما روزی 100 تا مدرک درست میکنم که هیچکدام برگشت نمیخوره! ما 10 ساله که توو این کارهاییم! ما کارمون تضمینیه اگه ویزا بهت ندادن حتی بهت خسارت پرداخت میکنیم! و …) لطفا مراقب باشید!!!

اگر آفیسر متوجه مدارک جعلی شما شود از 5 سال تا مادام العمر از کانادا محروم خواهید شد و این عواقب گریبان گیر دیگر اعضای خانواده شما نیز خواهد شد و حتی اگر بعد از 5 سال شرایط مناسبی برای درخواست ویزای کانادا داشته باشید غیر از مدارکی که قبلا داشته این نمیتوانید موارد جدیدی عنوان کنید! چون شما از نظر آفیسر یک دروغگو هستید! پس عملا دیگر رنگ کانادا را نخواهید دید. اگر هم با درخواست ویزای شما موافقت شود باز هم امکان دیپورت شما در فرودگاه بالاست. حتی بعد از گذشت چند سال زندگی در کانادا باز هم احتمال دیپورت شما از کانادا وجود دارد. این موضوع را نیز در نظر داشته باشید که در سیستم چک امنیتی مدارک کانادا، میتوانند به راحتی با یک استعلام میتوانند به جعلی بودن مدارک پی ببرند.

آیا ویزای توریستی کانادا قابل تبدیل به ویزای اقامتی و دیگر ویزاهای کانادا خواهد بود؟

عملا ویزای توریستی کانادا به ویزای دیگری تبدیل نمی‌شود اما شما با سفر به کانادا میتوانید با شرکتهای کانادایی مذاکره کنید که با توجه به تخصصتان به شما جاب آفر دهند و وارد برنامه مهاجرت کاری شوید و یا با دریافت پذیرش از مراکز آموزشی کانادا درخواست ویزای تحصیلی داشته باشید و از امتیاز تحصیل در کانادا برای دریافت اقامت کانادا بهره مند شوید.

ویزای تضمینی کانادا یعنی چه؟

باید به این نکته توجه داشته باشید که سیستم مهاجرتی کانادا بسیار دقیق است و اینکه برخی از افراد عنوان می‌کنند که دوستانی در سفارت های کانادا مثلا سفارت ترکیه دارند، کذب محض است چون اولا، آفیسرهای بسیاری در سفارت کانادا هستند که به صورت دوره ای عوض می‌شوند. دوما؛ معلوم نیست درخواست ویزای شما به دست کدام افسر ویزا بررسی شود. سوما؛ افسرهای کانادا به شدت سختگیرانه انتخاب شده و اصلا تمایلی به از دست دادن شغلشان ندارند!!

در نتیجه هیچ کس نمیتواند تضمین کند که ویزای شما قطعا صادر می شود حتی اگر آفیسر باشد! چون نمیتواند عنوان کند که فلان پرونده برای بررسی به ایشان ارائه داده شود…

با این اوصاف تاکید میکنیم که شما خودتان می‌توانید درخواست کننده ی ویزا باشید و اجباری به انتخاب کارگزار، وکیل یا مشاور ندارید. اما ما مدعی هستیم که اگر پروسه دریافت ویزا را به ما بسپارید ووکلا، مشاوران و کارشناسان مجموعه تجریه زیادی در تکمیل فرم و ارائه مدارک دارند و با اضافه کردن دعوتنامه معتبر (بنابر درخواست شما) میتوانند شانس دریافت ویزا را افزایش دهند.

در ارائه مدارک برای درخواست ویزای توریستی کانادا، مدرک گردش حساب بانکی مهم است یا پرینت 6 ماه آخر حساب؟

در بسیاری از مشاوره های نادرست عنوان می‌شود که ارائه گردش حساب 6 ماهه آخر الزامیست! که در برخی موارد دیده شده همراهان گرامی ویزا 724 در مدارک خود حدود 400 صفحه پرینت گردش حساب مغازه ی خود را ارائه می دهند! آیا به نظرتان افسر ویزا فرصت بررسی این 400 صفحه را دارد؟! باید توجه داشته باشید برای افسر ویزای کانادا اثبات اینکه این مبلغ متعلق به شماست مهم است؛ پس شما باید مبلغ ثابتی را به مدت حداقل 4 ماه در حساب خود داشته باشید که به آفیسر ثابت کنید از پس هزینه های سفر خود بر خواهید آمد.

چگونه میتوان ویزای اکسپرس انتری کانادا، ویزای کاری کانادا یا ویزای اسکیل ورکر کانادا دریافت کرد؟

در واقع ویزای کاری کانادا یک اصطلاح است که شما میتوانید از طریق سیستم اکسپرس انتری یا نیروی متخصص فدرال کانادا متقاضی دریافت ویزای کانادا باشید. سیستم اکسپرس انتری یک سیستم امتیاز بندی است که فاکتورهای مختلفی دارد با کسب حداقل امتیازات میتوانید درخواست کننده ی اقامت کانادا یا pr  بوده و دعوتنامه دریافت کنید. و یا اینکه از یک شرکت معتبر در کانادا دعوتنامه یا جاب آفر دریافت کرده و به صورت یک نیروی کار وارد کانادا شوید.

بعد از درخواست ویزای توریستی کانادا یا تحصیلی چه مدت اعلام نتیجه ی درخواست ویزا طول می‌کشد؟

زمان اعلام نتیجه بررسی آفیسر ویزا به عوامل بسیاری بستگی دارد از جمله اینکه درخواست خود را برای کدام سفارت ارسال کرده اید؟ آیا افسر مسئول بررسی پرونده ی شما فردی دقیق و وقت شناس است؟ آیا در شلوغی سفر مثلا نزدیک ایام عید درخواست خود را مطرح کرده اید؟ آیا مشکلات سیاسی وجود ندارد؟ آیا در ارائه مدارک خود دقت کافی داشته اید؟ آیا مدارک شما معتبر بوده است و …. مثلا اگر مدارک خود را به سفارت کانادا در کشور ترکیه ارائه داده اید در وبسایت این سفارت عنوان شده که بعد از ارائه مدارک به سفارت کانادا و انجام پروسه انگشت نگاری حدودا 3 هفته پاسخ دهی سفارت به طول می انجامد که عموما اینگونه نبوده و تجربه به ما ثابت کرده میانگین 2 ماه به طول می انجامد البته در مواردی دیده شده حتی بعد از گذشت 10 ماه هنوز پاسخی از سوی سفارت ارسال نشده است. توجه داشته باشید که هیچ شخص یا شرکتی نمی تواند زمان دقیق پاسخ دهی را بیان کند.

چگونه می‌توان شهروند کانادا شد

شهروندی کانادا

برای اینکه پس از گرفتن ویزای کانادا بتوانید واجد شرایط شهروند کانادا شدن باشید باید مراحل زیر را بگذرانید:

 • اقامت دائم گرفته باشید.
 • برای حداقل سه سال مالیات پرداخت کرده باشید.
 • در آزمون شهروندی نمره قابل قبول به دست آورده باشید.
 • تسلط و مهارت خود در زبان انگلیسی یا فرانسه را نشان دهید.
 • سابقه کیفری نداشته باشید.

مراحل درخواست شهروندی کانادا

ویزای کانادا

مهم‌ترین نکته حضور فیزیکی فرد به مدت حداقل سه سال در خاک کانادا است. در مرحله بعدی باید فرم درخواست را پر کنید و مدارک خود اعم از دو قطعه عکس، مدارک مهاجرت، مدارک زبان و مدارک هویتی خود را ارسال کنید. سپس به مرحله پرداخت هزینه خواهید رسید که برای افراد کمتر از 18 سال 100 دلار کانادا و برای افراد بزرگسال 630 دلار کانادا محاسبه شده است. در مرحله بعدی باید در آزمون شهروندی کانادا شرکت کنید. در این آزمون سوالاتی پیرامون قوانین و حقوق شهروندی در کانادا، مطالعه و شناخت این کشور به لحاظ تاریخی، جغرافیایی، اقتصاد، سیاست و دولت کانادا از شما خواهد شد.

آزمون شهروندی کانادا به مدت 30 دقیقه برگزار خواهد شد و از 20 سوال باید به 15 سوال پاسخ صحیح بدهید. اصولا سوالات به صورت بله و یا خیر است. اما در برخی موارد دیده شده که در پاسخ به سوال باید به صورت کتبی توضیحاتی را وارد کنید. پس برای پاسخ به هر دو نوع سوال خود را آماده کنید.

پس از آزمون نیز یک مقام ارشد کانادا با شما ملاقات خواهد کرد تا مهارت زبانی شما را بسنجد. در این مرحله تمام مدارک شما مجدد بررسی شده و سوالات نهایی را خواهند پرسید.

پس از حدود سه ماه برای سوگند نامه دعوت خواهید شد تادر مراسم سوگند شهروندی کانادا شرکت کنید.

این مرحله آخرین قدم برای دریافت شهروندی، پس از دریافت ویزای کانادا خواهد بود.

 همراهان گرامی، برای بهره مندی از ارزیابی تخصصی شرایط شما، اقدام به تکمیل  فرمهای ارزیابی رایگان نمایید، یا اگر قصد جدی برای مهاجرت یا دریافت ویزا دارید؛ می‌توانید به صفحه رزرو وقت مشاوره مراجعه نمایید تا از مشاوره عضو رسمی شورای قانونگذاری مهاجرت کانادا بهره مند شوید. همچنین می‌توانید با مراجعه به صفحه درباره ما و مطالعه آن، اطلاعات تماس دفاتر ما را دریافت نموده و از اعتبار و مجوزهای ما اطمینان حاصل نمایید.

 

مطالب پیشنهادی:

استارتاپ ویزای کانادا

ویزای تحصیلی کانادا

مهاجرت از طریق خود اشتغالی کانادا

ویزای کار پرستاری کانادا یا مهاجرت پرستاران به کانادا

مهاجرت از طریق PEQ کانادا

ویزای دانش آموزی کانادا

ویزا و اقامت سرمایه گذاری کانادا

مقایسه هزینه های زندگی در کانادا

مهاجرت از طریق اکسپرس اینتری کانادا

درباره ویزای کانادا همه چیز بدانید

درباره تحصیل در کانادا همه چیز بدانید

ویزای اقامت دائم کانادا

مهاجرت به کانادا

وکیل مهاجرت

ویزای شینگن آلمان

ویزا و اقامت سرمایه گذاری انگلیس

همه چیز درباره مهاجرت به انگلیس

مطالب مندرج در وب سایت حاضر به منظور اطلاع رسانی و افزایش دانش مخاطبین عزیز وبسایت حاضر و سایر شبکه های اجتماعی است. اگر چه اخبار و مطالب منتشره با نهایت دقت نویسنده مکتوب گردیده،ولی همچنان می تواند دستخوش تغییرات مرور زمان بوده و یا عاری از اشتباه انسانی نباشند.
بدیهی است برداشت و مشورت‌های حقوقی نهایی صرفا در چارچوب موضوع مورد مشاوره با شخص مشاور و وکیل رسمی توصیه می‌شود.
مدیریت و همکاران این مجموعه مسوولیتی در خصوص اقدامات خواننده با استناد به مطالب مندرج در وب سایت حاضر و سایر شبکه های اجتماعی نداشته و مسوولیت مجموعه صرفا محدود به چارچوب قرارداد منعقده با موکلین مجموعه باقی خواهد ماند.

ویزا 724، در کنار شرکت حقوقی مهاجرتی و شرکت توسعه بیزینس در کانادا، با داشتن تجربه راه اندازی و توسعه بیش از 100 کسب و کار موفق، صفر تا صد خدمات خرید بیزینس یا راه اندازی بیزینس، امضای قرارداد قانونی و انجام امور مهاجرتی را ارائه می کند. ما کسب و کار را مطابق با شرایط شما، انتخاب و برای خرید یا راه اندازی آن اقدام می کنیم. در صورتی که قصد راه اندازی یک کسب و کار در کشور کانادا را داشته باشید و اگر تمایل دارید در فرانچایز های قوی کانادا سرمایه گذاری کنید، می توانید با ما در ارتباط باشید.

در این شرکت، گام به گام در خدمت اهداف کارآفرینانی هستیم که میخواهند بیزینس موفقی در کانادا داشته باشند و از راههای برنامه های تجاری روشهای سرمایه گذاری در کانادا، ویزای استارتاپ و راه اندازی بیزینس به کانادا مهاجرت کنند.

دریافت اطلاعات تماس و اطمینان از مجوز های ما، با مراجعه به صفحه > درباره موسسه مهاجرتی ما

درخواست مشاوره رایگان

8 + 11 =

نظرات و سوالات شما

۲۳ دیدگاه

 1. رضا

  سلام من فارغ التحصیل شریف هستم در بهمن ماه سال جاری، تا آماده شدن ریزنمرات اصلی زمان زیادی طول می کشد می خواستم ببینم با ریزنمرات آن آفیشیال که خود دانشگاه می دهد نسبت به ثبت نام سفارت اقدام نمایم.
  ممنون

  پاسخ دهید
 2. غزال ازمند

  سلام دختری۱۷ ساله هستم دیپلم زبان انگیلیسی دارم میخوام به کانادا برم چه شرایطی باید داشته باشم

  پاسخ دهید
 3. پريسا

  سلام دوستان
  وقتتون بخير
  اگر خانم و اقايي هر دو براي پذيرش تحصيلي كانادا اقدام كرده باشن و اقا پذيرش بگيره وخانوم نتونه از جايي پذيرش بگيره و بخوان باهم ازدواج كنن بيان كانادا
  ايا اينكه خانوم براي پذيرش تحصيلي قبلا تلاش كرده ممكنه تو گرفتن ويزاش مشكلي به وحود بياره و ريجكت بشه؟
  ممنون ميشم راهنمايي كنيد

  پاسخ دهید
 4. ویزای توریستی کانادا

  سلام روز بخیر
  شما میدونید طولانی ترین مدتی که یک ویزای توریستی برای کانادا طول کشیده صادر بشه چقدر هست؟ من و همسرم از آبان ماه سال گذشته درخواست ویزای توریستی کانادا رو کرده بودیم و رفتیم برای انگشت نگاری تا امروز که حدود ۱۰ ماه میگذره هنوز هیچ خبری نشده و فقط ماه پیش از ما مجدد مدارک و سوابق بانکی مون رو خواستن میخواستم ببینم آیا اینقدر طول کشیدن طبیعی هستش؟ آیا این احتمال وجود داره که ریجکت بشیم بعد از این همه مدت؟
  ممنون میشم راهنماییم کنید

  پاسخ دهید
 5. mohammad

  ba salam…. ma 1maho nim hast ke madarekamo be sefarat ankara frestadam bara visa touristi. baradaram ba sefarat tamas gereftan va beheshon ghoftan ke file man niyaz be ‘furture reviw’ dare va jozve ‘non routine file’ ha hast ke zaman nemitonan bedan kay javab midan. in massaleh mano khaili negaran karde. mikhastam bebinam shoma hamchin mavaredi dashtin? in yani chi? va chikar bayad kard. mamnonam.

  پاسخ دهید
 6. Mahan

  يا سلام و عرض أدب. در جواب سعوال قبل من شما فرمودين كه گاها اين مسعله پيش مياد ولي نفرمودين چه چيزي باعث شده كه پرونده ما احتياج به further review داشته باشه و اينكه چه مواردي مورد بررسي بيشتر قرار ميگيره؟ مدارك ما از ايران يا مدارك دعوت كننده از كانادا. براى سفارت امكان استعلام مدارك ايران هست؟ ممنون و سپاس فراوان.

  پاسخ دهید
 7. کیان لؤلؤهری

  با سلام در یک شرکت نوپای کانادایی بعنوان سهامدار شریک شدم و اجازه کار یکساله گرفتم ، در حال حاضر که ویزای یکساله رو به اتمام است بعنوان کارمند در همان شرکت هستم و حقوق میگیرم و بیمه شده ام . به من گفته شده چون در همان شرکت هستم برای تمدید اجازه کار نیاز نیست تغییر سمت را اعلام کنم و اجازه کار هر دو حالت باهم تفاوتی ندارد. نظر شما چیست ؟

  پاسخ دهید
 8. پارسا

  سلام ببخشید هرچند وقت یه بار شخصی میتونه اسپانسر کنه مثلا کسی رو اسپانسر کرده بعد از مدتی ویزا PRگرفته الان کاناداست چند وقت بعد میتونه کسی دیگری رو اسپانسر کنه و اینکه چقد طول میکشه

  پاسخ دهید
 9. محمد علی

  با سلام
  در خانواده ای دو نفری که فقط یکی از زوجین ویزای کانادا را به تازگی دریافت نموده است، میتواند دیگری را با خود به کانادا ببرد( در صورتی که نامبرده هیچ کدام از شرایط اخد ویزا را ندارد)
  ممنون

  پاسخ دهید
 10. محسن

  سلام اگر خواهر من در این ماه میلادی درخواست پناهندی در کانادا داده من میتونم ویزای توریستی بگیرم با سپاس

  پاسخ دهید
 11. يوهان

  سلام ميخاستم بپرسم أمكن مالي براي ويزاي دانشجويي كاناداحداقل چقدر بايد باشه،من برادرم كاناداس بنظرتون ميتونم ب جاي نشان دادن رزرو هتل يا هزينه تحصيل بگم با داداشم هستم يا هزينه هارو اون پرداخت ميكنه؟؟

  پاسخ دهید
 12. علی مولوی افخم

  سلام وقت بخیر
  من تصمیم دارم چند ماه آینده برای ویزای توریستی کانادا به همراه خانواده ( ۴نفر ) اقدام کنیم فقط یه سوال داشتم در پرینت حساب چند ماهه که به سفارت ارائه میدیم فقط گردش ملاک هست ؟
  یا مقدار مبلغ در گردش هم مهمه ؟
  یعنی میشه حساب تا سقف ۵۰ میلیون تومن گردش داشته باشه
  بعد بیای برای یکروز برسونی مثلا به ۵۰۰ میلیون و نامه تمکن رو بگیری
  این اختلاف مانده در گردش حساب با نامه تمکن مشکل ایجاد نمیکنه ؟

  پاسخ دهید
 13. پیمان

  سلام وقت بخیر
  توسط ۱ وکیل درخواست ویزای توریستی کانادا رو انجام دادیم و بیومتریک هم در دفتر vac انجام شد.
  اما الان اون شخص بهش هیچ دسترسی نداریم ببینیم جوابمون چی شده و اینکه ۷ ماه پیش انگشت نگاری رو رفتیم.
  بجز ۱ کپی از نامه انگشت نگاری و لیبلی که پشت پاسپورت چسبوندن هیچی نداریم.
  چکار میتونیم بکنیم؟

  پاسخ دهید
 14. جعفری

  سلام وقت بخیر.
  اگر ازطریق مدارک ورزشی ویزا بگیریم (مدارک ورزشی بین المللی من و همسرم داریم، همسرم مربیگری درجه Aو سوابق درخشان بین المللی) خودم هم مربی درجه یک والیبال و مدارک بین المللی و تغذیه و … .
  سوالم این هست که ایا در کانادا باتوجه به ویزایی که ازطریق سوابق ورزشی گرفتیم، میتوانیم به کار دیگری غیر از ورزش مشغول شویم ویا حتما درهمین زمینه ملزم به کار هستیم؟ ممنونم

  پاسخ دهید
 15. دهقان

  با سلام
  با توجه به شرایط کنونی و فراگیری کووید۱۹، باید برای مرحله ی انگشت نگاری به ترکیه سفر کرد؟ آیا امکان اینکه در ایران تمام کارهای ویزا انجام شود وجود ندارد؟ زیاد به مراحل گرفتن ویزا وارد نیستم و از طرفی سفر به کشور دیگر برای انجام مراحل اداری کار زمان بر و پر هزینه ای است. آیا جای امیدواری است که سفارت کارش رو از سر بگیره؟

  ممنون میشم راهنمایی بفرمایید

  پاسخ دهید
 16. Shayan Asgari

  سلام وقت بخیر یه سوالی که فکرمو درگیر کرده من و خواهرم تاییدیه دانشگاه کانادا رو گرفتیم و زبان انگلیسی هم متوسط رو به پایین یعنی ضعیفه الان برای سفارت که بخواییم بریم افسر مهارجت که بخواد سوال کنه نتونیم جواب بدیم امکانت ریجکت داره و قبول نکنن؟

  پاسخ دهید
 17. NIMA

  با سلام نیما هستم ۳۵ ساله مجرد قصد گرفتن ویزای توریستی دارم ملکی در تهران به ارزش ۳میلیارد و۱ خودرو به ارزش ۱ میلیارد دارم ولی سابقه سفر بجز ترکیه و ارمنستان ندارم و ۲۰ سال سابقه بیمه و کار در شرکت پدرم دارم و حدود ۵۰۰ میلیون در حساب بانکی دارم میخواستم شانس ویزامو بدونم

  پاسخ دهید
 18. پریسا

  سلام وقت بخیر اینکه بعد از دوماه از تاریخ انگشت نگاری از من آپدیت مدارک خواستن به چه معنا هست؟ من بابت ویزای همراه دانشجو در خواست داده بودم آیا به معنی این هست که احتمال ریجکتی از بین رفته و بعد از ارسال آپدیت احتمالا ویزا بش

  پاسخ دهید
 19. فریبرز فریدنی

  چنانچه ویزای توریستی داشته باشیم می‌توان همزمان ویزای تحصیلی هم گرفت یعنی در آن واحد دوتا ویزای کانادا داشته باشیم؟

  پاسخ دهید
 20. فریبرز فریدنی

  با سلام
  آیا همزمان با داشتن ویزای توریستی کانادا می‌توان ویزای تحصیلی هم گرفت یعنی همزمان دو ویزا داشت؟

  پاسخ دهید
 21. مهرداد رمضانی

  درود بر شما
  دخترم ۲۷ ساله است. این ترم لیسانس تربیت بدنی می گیرد، دختر عمویش در کانادا است.
  ما می توانیم در یک زمان هم برای ویزای توریستی از طریق دعوتنامه دختر عمویش و هم گرفتن پذیرش برای فوق لیسانس اقدام کنیم.

  پاسخ دهید
 22. مهرداد

  آیا می توان همزمان هم برای ویزای توریستی و هم ویزای تحصیلی در مقطع فوق لیسانس اقدام کرد؟

  پاسخ دهید
 23. مرتضي طباطبايي

  سلام من ميخوام با همسر ودخترم درخواست ويزاي كانادا بديم ايا دخترم كه ٢٧ سال سن داره در پرونده خودمان اقدام كنيم يا پرونده جداگانه تشكيل بديم ايشون مجرد هستند وبه همراه ما زندگي ميكنن

  پاسخ دهید

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *