ویزا 724
رزرو وقت مشاوره

یکی از سریع ترین روش های مهاجرت کانادا با روش PEQ یا تجربه کاری کبک

قیمت : طبق درخواست

رزرو وقت مشاوره

یکی از سریع ترین روش های مهاجرت کانادا با روش PEQ یا تجربه کاری کبک

نوع ویزا : اقامت دائم

کشور : کانادا

هشدار ها : فقط مشاوران و وکلای رسمی مهاجرت کانادا که دارای مجوز از iccrc (شورای قانون گذاری مهاجرت به کانادا) هستند، اجازه فعالیت در حیطه ویزا و مهاجرت به کانادا را دارند. تضمین صدور ویزا یک کلاهبرداریست. حتما شماره پروانه وکیل مهاجرت کانادا را از ایشان طلب کنید.

مدارک :

 

روشهای متعددی برای مهاجرت کانادا و اخذ اقامت دائم در کانادا وجود دارد که اقامت کبک از طریق برنامه PEQ یکی از سریعترین روشهای مهاجرتی کاناداست. درخواست مهاجرت به کانادا روز به روز در حال افزایش است و روشهای مهاجرتی نیز سختگیرانه تر توسط آفیسر ها تنظیم می شوند و دائما در حال تغییر و تحول است اما خوشبختانه روش مهاجرتی PEQ از جمله روشهای مهاجرتی کم ریسک و سریع محسوب میگردد که استان کبک کانادا برای متقاضیان این روش تمهیدات مناسبی در نظر گرفته است.

با این روش مهاجرتی به کانادا متقاضی میتواند بدون محدودیت سنی پس از گذراندن 1 سال اقامت در کانادا چه به صورت تحصیلی و چه به صورت کاری، درخواست اقامت دائم داشته باشد. پس این روش برای افرادی که قصد مهاجرت به کانادا دارند، دارای پوزیشن خوبی بوده و در سریع ترین زمان میتوانند به هدف خود یعنی همان اقامت دائم کانادا به صورت قانونی دست پیدا کنند و در طول مدت اقامت خود درآمد کسب نمایند.

البته سیستم اکسپرس اینتری یکی دیگر از روشهای مهاجرت سریع به کانادا محسوب می شود.

 

نکته بسیار مهم: 

وکلای دادگستری، موسسات حقوقی، موسسات کاریابی بین المللی،  موسسات اعزام دانشجو، حتی آژانس های مسافرتی، یا افراد حقیقی، برای فعالیت در حیطه ویزا و مهاجرت به کانادا باید از شورای قانونگذاری مهاجرت کانادا (ICCRC) مجوز داشته باشند؛ در غیر این صورت، هرگونه فعالیت آنها از دیدگاه کانادا در حیطه ویزا و مهاجرت غیر قانونی ست.

 

 در سایت رسمی مهاجرت کانادا اعلام شده است که؛ اگر از بی تجربگی و کلاهبرداری این‌گونه افراد یا موسسات فاقد مجوز ICCRC متضرر شوید، هیچ راهی برای پیگیری و رفع اتهامات خود ندارید. پس فقط به مشاوران یا وکلای رسمی کانادا اعتماد کنید تا  در صورت بروز مشکل، مدافع منافع شما باشیم.

 

کشور کانادا فقط به وکلا و مشاوران رسمی مقیم کانادا که از iccrc مجوز دارند، اجازه فعالیت در حیطه مشاوره و انجام امور ویزا و مهاجرت به کانادا را می دهد.

وکلای دادگستری، موسسات، آژانسهای مسافرتی  و یا هر شرکت دیگری، بدون حضور وکیل یا مشاور رسمی مهاجرت کانادا، نمی‌توانند نامه دفاعیه از موکل خود به اداره مهاجرت کانادا ارائه دهند.

 

در صورت عدم وجود وکیل یا مشاور رسمی مهاجرت کانادا، این شرکتها یا افراد، یک ایمیل به نام شما درست می کنند و تمامی امور را به جای شما و با یک هویت جعلی انجام می دهند و گاها حتی اکانت و پسوورد را در اختیار شما نمی گذارند، یا اینکه به عنوان واسطه عمل کرده و تمامی امور مهاجرت یا ویزا را به یک مشاور یا وکیل رسمی کانادا می سپارند. فقط قرارداد مستقیم با مشاور یا وکیل رسمی مهاجرت به کانادا (مورد تایید ICCRC) را، امضا کنید.

>> آموزش روش استعلام وکیل رسمی مهاجرت به کانادا <<

 

افرادی که میتوانند از روش PEQ به کانادا مهاجرت کنند:

1. دانشجویان خارجی که در کبک فارغ التحصیل شده اند و یا در حال فراغت از تحصیل می باشند. ( قبل از اقدام مهاجرت به کانادا از روش PEQ اقدام به اخذ ویزای تحصیلی کانادا خواهیم کرد. و پس از گذشت 1 سال از تحصیل برای اقامت درخواست خواهیم داشت)

2. کارگران موقت که دارای مهارت شغلی هستند. (پس از گذشت 1 سال از اقامت کاری در کانادا اقدام به درخواست اقامت دائم کانادا خواهیم داشت)

مزایای تحصیل در کبک کانادا:

در ذیل به 9 مورد اشاره خواهیم داشت که چرا تحصیل در کبک کانادا میتواند یکی از بهترین گزینه های شما باشد :

1. مدارک تحصیلی کبک کانادا در تمام دنیا مورد تایید و دارای اعتبار میباشد .

2. رشته های تحصیلی بسیاری جهت تحصیل به زبانهای انگلیسی و فرانسه وجود دارد .

3. هزینه شهریه ها پایینتر از ایالات دیگر و مناسبتر است .

4. پاینترین هزینه های زندگی در کانادا مربوط به زندگی در کبک میباشد .

5. تمامی موسسات آموزش عالی در کبک از کوچک تا بزرگ همه مجهز به امکانات فوق مدرن بوده و دارای آزمایشگاههای پیشرفته ، سایتهای کامپیوتر مدرن ، امکانات ورزشی کامل ، سالن های کنفرانس پیشرفته و … میباشند .

6. امنیت و آرامش جهت تحصیل و زندگی در استان کبک یکی دیگر از دلایلی است که این استان را تبدیل به برترین انتخاب مهاجرتی نموده است ، و همچنین با دارا بودن محیطی مهیج باعث جذب افراد میگردد.

7. تحصیل در کبک همراه با کسب تجربۀ تحصیل و زندگی در آمریکای شمالی و با محیطی فرانسوی میباشد.

8. برای اخذ اقامت کانادا پس از تحصیلی از روش PEQ شرایط سنی نخواهید داشت.

9. شانس پیدا کردن کار در کانادا بسیار بیشتر از افرادی است که در کانادا تحصیل نکرده اند.

مدارک مورد نیاز برای درخواست اقامت کانادا از طریق برنامه پی ای کیو PEQ: (پس از اخذ ویزا توسط موسسه)

متقاضی باید در طول 36 ماه گذشته یکی از مدارک زیر را دریافت کرده باشد و یا رشته تحصیلی را که(ظرف 6 ماه آینده) منتهی به دریافت یکی از مدارک زیر می شود آغاز کرده باشد:

1. مدرک کارشناسی

2. مدرک کارشناسی ارشد (و MBA)

3. مدرک دکتری

4. مدرک DEC-دیپلم مطالعات دانشگاهی، آموزش های فنی

5. مدرک DEP- دیپلم مطالعات شغلی، با1800 ساعت مطالعات پایدار

6. مدرک DEP- دیپلم مطالعات شغلی، همراه با ASP (گواهی تخصص شغلی) گواهی گذراندن 1800 ساعت دوره آموزشی که منجر به  تجارتی خاص گردد.

فرصت های اقامت پس از تحصیل در کبک:

1. امکان تقاضا برای گواهی CSQ و اقامت دائم کانادا از روش PEQ روش مهاجرت به کانادا از طریق PEQ روشی برای صدور هرچه سریعتر CSQ برای کارمندان و کارگران و فارغ التحصیلانی است که برای آن تقاضا داده اند و کسانی که شرایط معین مورد نیاز را نیز دارا هستند.

2. CSQ همچنین در صورت وجود، برای همسر واقعی متقاضی و فرزندان وابسته قید شده در تقاضانامه قابل صدور است. پس از دریافت CSQ فرد می تواند برای دریافت اقامت دائم( یا همان PR کانادا) درخواست دهد که شانس قبولی بالایی خواهد داشت.

شرایطی که باید برای اخذ اقامت کانادا از روش PEQ باید اجرایی گردد:

متقاضیان مهاجرت به کانادا با روش PEQ باید در زمان ارائه درخواست CSQ تمامی شرایط مورد نیاز برنامه PEQ را دارا باشند، که به شرح ذیل می باشد:

1. متقاضی اقامت کانادا باید قصد اقامت در کبک جهت کسب موقعیت شغلی را داشته باشد متقاضی اقامت کانادا بطور موقت و با هدف تحصیل در کبک زندگی کرده باشند و شرایط اقامت را رعایت کرده باشد.

2. متقاضی اقامت کانادا حداقل نیمی از دوران تحصیل خود را در کبک گذرانده باشد. متقاضی اقامت کانادا باید دارای مدرک قابل قبول از کبک بوده و یا در انتظار تکمیل تحصیل طی 6 ماه بعد از زمان ارائه تقاضانامه باشد.

3. متقاضی اقامت کانادا باید دارای معلومات پیشرفته از دوره متوسط زبان فرانسوی بصورت شفاهی باشد.

4. متقاضی اقامت کانادا متعهد به فراهم سازی نیازهای خود، و در صورت وجود، برای همسر و فرزندان وابسته قید شده در تقاضانامه CSQ برای حداقل مدت 3 ماه باشد.

5. متقاضی اقامت کانادا باید دارای حداقل 18 سال سن و گذرنامه معتبر؛ و چنانچه فرم تقاضا را از استان کبک ارسال می کنند باید از نظر قانونی در زمان تسلیم تقاضانامه ساکن کبک باشد.

شرایط مورد نیاز مدرک زبان برای مهاجرت به کانادا با روش PEQ:

اگر فردی به زبان فرانسه پیشرفته مکالمه می کند باید به یکی از روش های زیر توانایی زبان خود را نشان دهد:

1. تحصیلات خود را در کبک بطور کامل به فرانسوی انجام داده باشد؛ حداقل 3 سال تحصیل تمام وقت به زبان فرانسوی در یک موسسه آموزشی متوسطه و یا بعد از دبیرستان داشته باشد.

2. تکمیل موفقیت آمیز دوره زبان فرانسه پیشرفته در کبک، که توسط وزارت آموزش، پرورش و ورزش و یا وزارت علوم، تحقیقات و آموزش عالی ارائه شده باشد. دفتر ویزا 724 مستقر در کانادا در این زمینه با موسسات زبان که مورد تائید اداره مهاجرت هستند همکاری داشته و متقاضیان را معرفی میکند.

3. گذراندن یک آزمون استاندارد مورد تایید اداره مهاجرت که نشان دهنده سطح مهارت پیشرفته زبان فرانسه باشد.

4. دارا بودن شرایط مورد نیاز زبان و مدرک ccin کبک.

درخواست برای اجازه کار در کانادا Open Work Permit:

در این روش مهاجرتی کانادا، چنانچه فردی در یک رشته آموزشی حرفه ای شغلی از یک موسسه متوسطه خصوصی یا دولتی در کبک فارغ التحصیل شده باشد که توسط وزارت آموزش، پرورش و ورزش (MELS) ارائه شده باشد می تواند تا 3 سال برای دریافت مجوز کار پس از فارغ التحصیلی درخواست بدهد. برای این منظور شخص باید:

1. در زمان ارائه درخواست 18 سال سن داشته باشد. (و یا بالاتر) زمانی که برای دریافت مجوز کار درخواست می دهد اجازه تحصیلی معتبر داشته باشد.

2. یک رشته تحصیلی تمام وقت به میزان حداقل 900 ساعت و یا بیشتر را گذرانده باشد(بطور معمول دوره 8 ماهه) که منتهی به دریافت مدرک DEP و یا ASP گردد.

3. ظرف 90 روز از زمان دریافت تاییدیه کتبی از موسسه مزبور؛ که بیانگر احراز شرایط ادامه تحصیل توسط متقاضی می باشد، برای مجوز کار درخواست بدهد.(بطور مثال یک رونوشت یا نامه رسمی) یک نامه حمایت از موسسه مربوطه تهیه نماید که در آن کد رشته تحصیلی و طول مدت تحصیل عنوان شده باشد.

4. متقاضیان مهاجرت به کانادا از روش PEQ توجه داشته باشند که 6 ماه قبل از اتمام تحصیل خود می توانند برای CSQ تقاضا بدهند، و در هر صورت،گواهی CSQ تنها پس از ارائه کامل ریز نمرات نهایی به همراه گواهی تکمیل موفقیت آمیز، و یا پس از ارائه مدرک صادر خواهد شد.  

 

 سازمان مهاجرتی کاناداپاس (visa724.com)، به مدیریت عاملی عضو رسمی شورای قانونگذاری مهاجرت کانادا، آقای مهیار حلاج پور با داشتن مجوزهای لازمه از وزارت کار و رفاه اجتماعی ایران و مجوز رسمی از  ICCRC ، تا بحال صدها پرونده موفق و قانونی مهاجرتی داشته است.

 

 همراهان گرامی، برای بهره مندی از ارزیابی تخصصی شرایط شما، اقدام به تکمیل  فرمهای ارزیابی رایگان نمایید، یا اگر قصد جدی برای مهاجرت یا دریافت ویزا دارید؛ می‌توانید به صفحه رزرو وقت مشاوره مراجعه نمایید تا از مشاوره عضو رسمی شورای قانونگذاری مهاجرت کانادا بهره مند شوید. همچنین می‌توانید با مراجعه به صفحه درباره ما و مطالعه آن، اطلاعات تماس دفاتر ما را دریافت نموده و از اعتبار و مجوزهای ما اطمینان حاصل نمایید.

 

 

مطالب پیشنهادی:

استارتاپ ویزای کانادا

ویزای تحصیلی کانادا

ویزای دانش آموزی کانادا

ویزا و اقامت سرمایه گذاری کانادا

مقایسه هزینه های زندگی در کانادا

> ویزای کانادا

> اقامت کانادا

مهاجرت به کانادا

 

 

مطالب مندرج در وب سایت حاضر به منظور اطلاع رسانی و افزایش دانش مخاطبین عزیز وبسایت حاضر و سایر شبکه های اجتماعی است. اگر چه اخبار و مطالب منتشره با نهایت دقت نویسنده مکتوب گردیده، ولی همچنان می تواند دستخوش تغییرات مرور زمان بوده و یا عاری از اشتباه انسانی نباشند.
بدیهی است برداشت و مشورت‌های حقوقی نهایی صرفا در چارچوب موضوع مورد مشاوره با شخص آقای مهیار حلاج پور ممکن بوده و توصیه می‌شود.
مدیریت و همکاران مجموعه حقوقی کاناداپاس و کاریابی بین‌المللی مهیار مسئولیتی در خصوص اقدامات خواننده با استناد به مطالب مندرج در وب سایت حاضر و سایر شبکه های اجتماعی نداشته و مسئولیت مجموعه صرفا محدود به چارچوب قرارداد منعقده با موکلین مجموعه باقی خواهد ماند.

 

 

توضیحات :

 

روشهای متعددی برای مهاجرت کانادا و اخذ اقامت دائم در کانادا وجود دارد که اقامت کبک از طریق برنامه PEQ یکی از سریعترین روشهای مهاجرتی کانادا می باشد. درخواست مهاجرت به کانادا روز به روز در حال افزایش است و روشهای مهاجرتی نیز سخت گیرانه تر توسط آفیسر ها تنظیم می شوند و دائما در حال تغییر و تحول است اما خوشبختانه روش مهاجرتی PEQ از جمله روشهای مهاجرتی کم ریسک و سریع محسوب میگردد که استان کبک کانادا برای متقاضیان این روش تمهیدات مناسبی در نظر گرفته است.

با این روش مهاجرتی به کانادا متقاضی میتواند بدون محدودیت سنی پس از گذراندن 1 سال اقامت در کانادا چه به صورت تحصیلی و چه به صورت کاری، درخواست اقامت دائم داشته باشد. پس این روش برای افرادی که قصد مهاجرت به کشور کانادا دارند، دارای جایگاه خوبی بوده و در سریع ترین زمان میتوانند به هدف خود یعنی همان اقامت دائم کانادا به صورت قانونی دست پیدا کنند و در طول مدت اقامت خود درآمد کسب نمایند.

البته سیستم اکسپرس اینتری یکی دیگر از روشهای مهاجرت سریع به کانادا محسوب می شود.

 

نکته بسیار مهم: 

وکلای دادگستری، موسسات حقوقی، موسسات کاریابی بین المللی،  موسسات اعزام دانشجو، حتی آژانس های مسافرتی، یا افراد حقیقی، برای فعالیت در حیطه ویزا و مهاجرت به کانادا باید از شورای قانونگذاری مهاجرت کانادا (ICCRC) مجوز داشته باشند؛ در غیر این صورت، هرگونه فعالیت آنها از دیدگاه کانادا در حیطه ویزا و مهاجرت غیر قانونی ست.

 

 در سایت رسمی مهاجرت کانادا اعلام شده است که؛ اگر از بی تجربگی و کلاهبرداری این‌گونه افراد یا موسسات فاقد مجوز ICCRC متضرر شوید، هیچ راهی برای پیگیری و رفع اتهامات خود ندارید. پس فقط به مشاوران یا وکلای رسمی کانادا اعتماد کنید تا  در صورت بروز مشکل، مدافع منافع شما باشیم.

 

کشور کانادا فقط به وکلا و مشاوران رسمی مقیم کانادا که از iccrc مجوز دارند، اجازه فعالیت در حیطه مشاوره و انجام امور ویزا و مهاجرت را می دهد.

وکلای دادگستری، موسسات، آژانسهای مسافرتی  و یا هر شرکت دیگری، بدون حضور وکیل یا مشاور رسمی مهاجرت کانادا، نمی‌توانند نامه دفاعیه از موکل خود به اداره مهاجرت کانادا ارائه دهند.

 

در صورت عدم وجود وکیل یا مشاور رسمی مهاجرت کانادا، این شرکتها یا افراد، یک ایمیل به نام شما درست می کنند و تمامی امور را به جای شما و با یک هویت جعلی انجام می دهند و گاها حتی اکانت و پسوورد را در اختیار شما نمی گذارند، یا اینکه به عنوان واسطه عمل کرده و تمامی امور مهاجرت یا ویزا را به یک مشاور یا وکیل رسمی کانادا می سپارند. فقط قرارداد مستقیم با مشاور یا وکیل رسمی مهاجرت  (مورد تایید ICCRC) را، امضا کنید.

>> آموزش روش استعلام وکیل رسمی مهاجرت به کانادا <<

 

افرادی که میتوانند از روش PEQ به کانادا مهاجرت کنند:

1. دانشجویان خارجی که در کبک فارغ التحصیل شده اند و یا در حال فراغت از تحصیل می باشند. ( قبل از اقدام به مهاجرت از روش PEQ اقدام به اخذ ویزای تحصیلی کانادا خواهیم کرد. و پس از گذشت 1 سال از تحصیل برای اقامت درخواست خواهیم داشت)

2. کارگران موقت که دارای مهارت شغلی هستند. (پس از گذشت 1 سال از اقامت کاری در کانادا اقدام به درخواست اقامت دائم کانادا خواهیم داشت)

مزایای تحصیل در کبک کانادا:

در ذیل به 9 مورد اشاره خواهیم داشت که چرا تحصیل در کبک کانادا میتواند یکی از بهترین گزینه های شما باشد :

1. مدارک تحصیلی کبک کانادا در تمام دنیا مورد تایید و دارای اعتبار میباشد .

2. رشته های تحصیلی بسیاری جهت تحصیل به زبانهای انگلیسی و فرانسه وجود دارد .

3. هزینه شهریه ها پایینتر از ایالات دیگر و مناسبتر است .

4. پاینترین هزینه های زندگی در کانادا مربوط به زندگی در کبک میباشد .

5. تمامی موسسات آموزش عالی در کبک از کوچک تا بزرگ همه مجهز به امکانات فوق مدرن بوده و دارای آزمایشگاههای پیشرفته ، سایتهای کامپیوتر مدرن ، امکانات ورزشی کامل ، سالن های کنفرانس پیشرفته و … میباشند .

6. امنیت و آرامش جهت تحصیل و زندگی در استان کبک یکی دیگر از دلایلی است که این استان را تبدیل به برترین انتخاب مهاجرتی نموده است ، و همچنین با دارا بودن محیطی مهیج باعث جذب افراد میگردد.

7. تحصیل در کبک همراه با کسب تجربۀ تحصیل و زندگی در آمریکای شمالی و با محیطی فرانسوی میباشد.

8. برای اخذ اقامت کانادا پس از تحصیلی از روش PEQ شرایط سنی نخواهید داشت.

9. شانس پیدا کردن کار در کانادا بسیار بیشتر از افرادی است که در کانادا تحصیل نکرده اند.

مدارک مورد نیاز برای درخواست اقامت کانادا از طریق برنامه پی ای کیو PEQ: (پس از اخذ ویزا توسط موسسه)

متقاضی باید در طول 36 ماه گذشته یکی از مدارک زیر را دریافت کرده باشد و یا رشته تحصیلی را که(ظرف 6 ماه آینده) منتهی به دریافت یکی از مدارک زیر می شود آغاز کرده باشد:

1. مدرک کارشناسی

2. مدرک کارشناسی ارشد (و MBA)

3. مدرک دکتری

4. مدرک DEC-دیپلم مطالعات دانشگاهی، آموزش های فنی

5. مدرک DEP- دیپلم مطالعات شغلی، با1800 ساعت مطالعات پایدار

6. مدرک DEP- دیپلم مطالعات شغلی، همراه با ASP (گواهی تخصص شغلی) گواهی گذراندن 1800 ساعت دوره آموزشی که منجر به  تجارتی خاص گردد.

فرصت های اقامت پس از تحصیل در کبک:

1. امکان تقاضا برای گواهی CSQ و اقامت دائم کانادا از روش PEQ روش مهاجرت به کشور کانادا از طریق PEQ روشی برای صدور هرچه سریعتر CSQ برای کارمندان و کارگران و فارغ التحصیلانی است که برای آن تقاضا داده اند و کسانی که شرایط معین مورد نیاز را نیز دارا هستند.

2. CSQ همچنین در صورت وجود، برای همسر واقعی متقاضی و فرزندان وابسته قید شده در تقاضانامه قابل صدور است. پس از دریافت CSQ فرد می تواند برای دریافت اقامت دائم( یا همان PR کانادا) درخواست دهد که شانس قبولی بالایی خواهد داشت.

شرایطی که باید برای اخذ اقامت کانادا از روش PEQ باید اجرایی گردد:

متقاضیان مهاجرت به کشور کانادا با روش PEQ باید در زمان ارائه درخواست CSQ تمامی شرایط مورد نیاز برنامه PEQ را دارا باشند، که به شرح ذیل می باشد:

1. متقاضی اقامت کانادا باید قصد اقامت در کبک جهت کسب موقعیت شغلی را داشته باشد متقاضی اقامت کانادا بطور موقت و با هدف تحصیل در کبک زندگی کرده باشند و شرایط اقامت را رعایت کرده باشد.

2. متقاضی اقامت کانادا حداقل نیمی از دوران تحصیل خود را در کبک گذرانده باشد. متقاضی اقامت کانادا باید دارای مدرک قابل قبول از کبک بوده و یا در انتظار تکمیل تحصیل طی 6 ماه بعد از زمان ارائه تقاضانامه باشد.

3. متقاضی اقامت کانادا باید دارای معلومات پیشرفته از دوره متوسط زبان فرانسوی بصورت شفاهی باشد.

4. متقاضی اقامت کانادا متعهد به فراهم سازی نیازهای خود، و در صورت وجود، برای همسر و فرزندان وابسته قید شده در تقاضانامه CSQ برای حداقل مدت 3 ماه باشد.

5. متقاضی اقامت کانادا باید دارای حداقل 18 سال سن و گذرنامه معتبر؛ و چنانچه فرم تقاضا را از استان کبک ارسال می کنند باید از نظر قانونی در زمان تسلیم تقاضانامه ساکن کبک باشد.

شرایط مورد نیاز مدرک زبان برای مهاجرت به کانادا با روش PEQ:

اگر فردی به زبان فرانسه پیشرفته مکالمه می کند باید به یکی از روش های زیر توانایی زبان خود را نشان دهد:

1. تحصیلات خود را در کبک بطور کامل به فرانسوی انجام داده باشد؛ حداقل 3 سال تحصیل تمام وقت به زبان فرانسوی در یک موسسه آموزشی متوسطه و یا بعد از دبیرستان داشته باشد.

2. تکمیل موفقیت آمیز دوره زبان فرانسه پیشرفته در کبک، که توسط وزارت آموزش، پرورش و ورزش و یا وزارت علوم، تحقیقات و آموزش عالی ارائه شده باشد. دفتر ویزا 724 مستقر در کانادا در این زمینه با موسسات زبان که مورد تائید اداره مهاجرت هستند همکاری داشته و متقاضیان را معرفی میکند.

3. گذراندن یک آزمون استاندارد مورد تایید اداره مهاجرت که نشان دهنده سطح مهارت پیشرفته زبان فرانسه باشد.

4. دارا بودن شرایط مورد نیاز زبان و مدرک ccin کبک.

درخواست برای اجازه کار در کانادا Open Work Permit:

در این روش مهاجرتی کانادا، چنانچه فردی در یک رشته آموزشی حرفه ای شغلی از یک موسسه متوسطه خصوصی یا دولتی در کبک فارغ التحصیل شده باشد که توسط وزارت آموزش، پرورش و ورزش (MELS) ارائه شده باشد می تواند تا 3 سال برای دریافت مجوز کار پس از فارغ التحصیلی درخواست بدهد. برای این منظور شخص باید:

1. در زمان ارائه درخواست 18 سال سن داشته باشد. (و یا بالاتر) زمانی که برای دریافت مجوز کار درخواست می دهد اجازه تحصیلی معتبر داشته باشد.

2. یک رشته تحصیلی تمام وقت به میزان حداقل 900 ساعت و یا بیشتر را گذرانده باشد(بطور معمول دوره 8 ماهه) که منتهی به دریافت مدرک DEP و یا ASP گردد.

3. ظرف 90 روز از زمان دریافت تاییدیه کتبی از موسسه مزبور؛ که بیانگر احراز شرایط ادامه تحصیل توسط متقاضی می باشد، برای مجوز کار درخواست بدهد.(بطور مثال یک رونوشت یا نامه رسمی) یک نامه حمایت از موسسه مربوطه تهیه نماید که در آن کد رشته تحصیلی و طول مدت تحصیل عنوان شده باشد.

4. متقاضیان مهاجرت به کانادا از روش PEQ توجه داشته باشند که 6 ماه قبل از اتمام تحصیل خود می توانند برای CSQ تقاضا بدهند، و در هر صورت،گواهی CSQ تنها پس از ارائه کامل ریز نمرات نهایی به همراه گواهی تکمیل موفقیت آمیز، و یا پس از ارائه مدرک صادر خواهد شد.  

 

 سازمان مهاجرتی کاناداپاس (visa724.com)، به مدیریت عاملی عضو رسمی شورای قانونگذاری مهاجرت کانادا، آقای مهیار حلاج پور با داشتن مجوزهای لازمه از وزارت کار و رفاه اجتماعی ایران و مجوز رسمی از  ICCRC ، تا بحال صدها پرونده موفق و قانونی مهاجرتی داشته است.

 

 همراهان گرامی، برای بهره مندی از ارزیابی تخصصی شرایط شما، اقدام به تکمیل  فرمهای ارزیابی رایگان نمایید، یا اگر قصد جدی برای مهاجرت یا دریافت ویزا دارید؛ می‌توانید به صفحه رزرو وقت مشاوره مراجعه نمایید تا از مشاوره عضو رسمی شورای قانونگذاری مهاجرت کانادا بهره مند شوید. همچنین می‌توانید با مراجعه به صفحه درباره ما و مطالعه آن، اطلاعات تماس دفاتر ما را دریافت نموده و از اعتبار و مجوزهای ما اطمینان حاصل نمایید.

 

 

مطالب پیشنهادی:

استارتاپ ویزای کانادا

ویزای تحصیلی کانادا

ویزای دانش آموزی کانادا

ویزا و اقامت سرمایه گذاری کانادا

مقایسه هزینه های زندگی در کانادا

> ویزای کانادا

> اقامت کانادا

 

 

مطالب مندرج در وب سایت حاضر به منظور اطلاع رسانی و افزایش دانش مخاطبین عزیز وبسایت حاضر و سایر شبکه های اجتماعی است. اگر چه اخبار و مطالب منتشره با نهایت دقت نویسنده مکتوب گردیده، ولی همچنان می تواند دستخوش تغییرات مرور زمان بوده و یا عاری از اشتباه انسانی نباشند.
بدیهی است برداشت و مشورت‌های حقوقی نهایی صرفا در چارچوب موضوع مورد مشاوره با شخص آقای مهیار حلاج پور ممکن بوده و توصیه می‌شود.
مدیریت و همکاران مجموعه حقوقی کاناداپاس و کاریابی بین‌المللی مهیار مسئولیتی در خصوص اقدامات خواننده با استناد به مطالب مندرج در وب سایت حاضر و سایر شبکه های اجتماعی نداشته و مسئولیت مجموعه صرفا محدود به چارچوب قرارداد منعقده با موکلین مجموعه باقی خواهد ماند.

 

سوالات متداول

انواع روش هایی که میتوان به کانادا مهاجرت کرد چیست؟

بیش از 70 روش مهاجرتی کانادا وجود دارد که می تواند به صورت کلی 10 روش را روشهای اصلی مهاجرت کانادا دانست.

سن مناسب برای مهاجرت به کشور کانادا چه زمانی است؟

سن مناسب مهاجرت بسته به انتخاب برنامه مهاجرتی بسیار متفاوت است اما معمولا تا سن 33 سال شانس مهاجرت از طریق برنامه های ارزان قیمت مانند اکسپرس اینتری کانادا را دارید و از سن 33 به بالا معمولا در برنامه های تجاری مهاجرت کانادا شانس موفقیت خواهید داشت.

کمترین میزان هزینه برای مهاجرت به کشور کانادا چقدر است؟

کمترین هزینه برای مهاجرت در برنامه اکسپرس اینتری ست که به نوعی ارزانترین روش مهاجرت کاناداست که اگر جاب آفر و تجربه کار کانادایی نداشته باشید؛ معمولا برای کسب امتیاز حداقل در این سیستم حدودا باید زیر 33 سال باشید؛ مدرک تحصیلی شما حداقل فوق لیسانس باشد؛ حداقل 3 سال سابقه کار قابل اثبات داشته باشید و حداقل بتوانید نمره آیلتس 7.5 به بالا ارائه دهید.

هزینه اولیه جهت مهاجرت کردن به کانادا از طریق سرمایه گذاری چقدر است؟

هزینه های برنامه های تجاری (سرمایه محور) در کانادا؛ بسته به انتخاب برنامه تجاری بسیار متغییر است (کارآفرینی، استارتاپ ویزا، ثبت شرکت، سرمایه گذاری کبک و... ) اما معمولا از حداقل 100 هزار دلار کانادا به بالا شروع می شود.

 آیا داشتن وکیل مهاجرت جهت اخذ اقامت تضمینی کانادا ضروری است؟

بدانید که ویزای تضمینی کانادا یک دروغ بزرگ است و وعده آن از دیدگاه اداره مهاجرت کانادا خلاف قانون بوده و جریمه های سنگینی برای شرکت های مجوز دار کانادایی دارد، معمولا این واژه را از شرکتهایی که مجوز اداره مهاجرت کانادا ندارند می شنوید. هیچکس نمیتواند تضمین کننده هیچ نوع از ویزای کانادا باشد. اما استفاده از خدمات و دانش یک مشاور یا وکیل رسمی مهاجرت کانادا شانس دریافت ویزای کانادا را بسیار افزایش می دهد.

 

اطلاعات تکمیلی

قیمت

طبق درخواست

مدت اقامت

دائم

مدت اعتبار

دائم

مدت اخذ ویزا

طبق درخواست


سوالات متدوال


چطور میتوان با مشاوران شرکت مهاجرتی شما جلسه مشاوره مهاجرت داشت؟

شما میتوانید به آدرس های عنوان شده در وبسایت (ایران، کانادا) و برای دریافت مشاوره تخصصی مهاجرت، مراجعه حضوری داشته باشید؛ اما باید قبل از مراجعه اقدام به رزرو وقت مشاوره نمایید و یا جهت بهره مندی از مشاوره رایگان مهاجرت به بخش زیر مراجعه نموده و سوالات خود را مطرح نمایید.


مشاوره رایگان/پرسش و پاسخ


همراهان گرامی، در این قسمت میتوانید سوالات خود را مطرح نمایید. در اولین فرصت پاسخگوی شما خواهیم بود.(نمایش عمومی)


فرمهای ارزیابی رایگان
مشاوره اخذ ویزا اقامت و مهاجرت به کانادا

ارتباط با ما

آدرس و راههای ارتباطی :

- شرکت مهاجرتی کاناداپاس

- کاریابی بین المللی مهیار

- شرکت توسعه استارتاپ و سرمایه گذاری i3capital

با مدیریت، مهیار حلاج پور عضو رسمی قانونگذاری مشاورین مهاجرت کانادا

دارای مجوزرسمی از وزارت کار و رفاه اجتماعی ایران

دارای مجوز رسمی ICCRC R520250 (اداره مهاجرت کانادا)

 

دفتر مرکزی (کانادا - تورنتو):

25 Sheppard Avenue West
suite 300
M3n 6S6 (مراجعه با رزرو وقت قبلی)

0014168905972 (پاسخ‌گویی: دوشنبه تا شنبه 18:00 الی 02:00 بوقت تهران)

واتساپ کانادا:

16477627724+ (پاسخگویی به پیامهای متنی در واتساپ)

 

دفتر ایران: 

02122927033 - 02128421010 (پاسخ‌گویی: شنبه تا چهارشنبه 10:00 الی 17:00 بوقت تهران) - (پنجشنبه: 10 الی 14:00)

تهران - بزرگراه مدرس شمال، خیابان دستگردی شرقی(ظفر)، جنب بیمارستان علی اصغر، پلاک 199 طبقه سوم، واحد 301 (مراجعه با رزرو وقت قبلی)

واتساپ دفتر ایران:

09124644197 (پاسخ‌گویی: 10:00 الی 18:00 بوقت تهران)

 

* برای مطالعه 10 روش اصلی مهاجرت کانادا، به صفحه مهاجرت به کانادا مراجعه بفرمایید.

ایمیل : info[at]visa724.com

ویزا 724

تمامی حقوق این سایت مربوط به ویزا 724 می باشد.