مدت اقامت

دائم

مدت اعتبار

طبق درخواست

مدت اخذ ویزا

دائم

هزینه

طبق درخواست

هشدار ها : فقط مشاوران و وکلای رسمی مهاجرت کانادا که دارای مجوز از iccrc (شورای قانون گذاری مهاجرت به کانادا) هستند، اجازه فعالیت در حیطه ویزا و مهاجرت به کانادا را دارند. تضمین صدور ویزا یک کلاهبرداریست. حتما شماره پروانه وکیل مهاجرت کانادا را از ایشان طلب کنید.

مدارک مورد نیاز برای درخواست اقامت کانادا از طریق برنامه پی ای کیو PEQ: (پس از اخذ ویزا)

متقاضی باید در طول 36 ماه گذشته یکی از مدارک زیر را دریافت کرده باشد و یا رشته تحصیلی را که(ظرف 6 ماه آینده) منتهی به دریافت یکی از مدارک زیر می شود آغاز کرده باشد:

1. مدرک کارشناسی

2. مدرک کارشناسی ارشد (و MBA)

3. مدرک دکتری

4. مدرک DEC-دیپلم مطالعات دانشگاهی، آموزش های فنی

5. مدرک DEP- دیپلم مطالعات شغلی، با1800 ساعت مطالعات پایدار

6. مدرک DEP- دیپلم مطالعات شغلی، همراه با ASP (گواهی تخصص شغلی) گواهی گذراندن 1800 ساعت دوره آموزشی که منجر به  تجارتی خاص گردد.

توضیحات :

 

روشهای متعددی برای مهاجرت کانادا و اخذ اقامت دائم در کانادا وجود دارد که اقامت کبک از طریق برنامه PEQ یکی از سریعترین روشهای مهاجرتی کانادا می باشد. درخواست مهاجرت به کانادا روز به روز در حال افزایش است و روشهای مهاجرتی نیز سخت گیرانه تر توسط آفیسر ها تنظیم می شوند و دائما در حال تغییر و تحول است اما خوشبختانه روش مهاجرتی PEQ از جمله روشهای مهاجرتی کم ریسک و سریع محسوب میگردد که استان کبک کانادا برای متقاضیان این روش تمهیدات مناسبی در نظر گرفته است.

با این روش مهاجرتی به کانادا متقاضی میتواند بدون محدودیت سنی پس از گذراندن 1 سال اقامت در کانادا چه به صورت تحصیلی و چه به صورت کاری، درخواست اقامت دائم داشته باشد. پس این روش برای افرادی که قصد مهاجرت به کشور کانادا دارند، دارای جایگاه خوبی بوده و در سریع ترین زمان میتوانند به هدف خود یعنی همان اقامت دائم کانادا به صورت قانونی دست پیدا کنند و در طول مدت اقامت خود درآمد کسب نمایند.

البته سیستم اکسپرس اینتری یکی دیگر از روشهای مهاجرت سریع به کانادا محسوب می شود.

 

نکته بسیار مهم: 

وکلای دادگستری، موسسات حقوقی، موسسات کاریابی بین المللی،  موسسات اعزام دانشجو، حتی آژانس های مسافرتی، یا افراد حقیقی، برای فعالیت در حیطه ویزا و مهاجرت به کانادا باید از شورای قانونگذاری مهاجرت کانادا (ICCRC) مجوز داشته باشند؛ در غیر این صورت، هرگونه فعالیت آنها از دیدگاه کانادا در حیطه ویزا و مهاجرت غیر قانونی ست.

 

 در سایت رسمی مهاجرت کانادا اعلام شده است که؛ اگر از بی تجربگی و کلاهبرداری این‌گونه افراد یا موسسات فاقد مجوز ICCRC متضرر شوید، هیچ راهی برای پیگیری و رفع اتهامات خود ندارید. پس فقط به مشاوران یا وکلای رسمی کانادا اعتماد کنید تا  در صورت بروز مشکل، مدافع منافع شما باشیم.

 

کشور کانادا فقط به وکلا و مشاوران رسمی مقیم کانادا که از iccrc مجوز دارند، اجازه فعالیت در حیطه مشاوره و انجام امور ویزا و مهاجرت را می دهد.

وکلای دادگستری، موسسات، آژانسهای مسافرتی  و یا هر شرکت دیگری، بدون حضور وکیل یا مشاور رسمی مهاجرت کانادا، نمی‌توانند نامه دفاعیه از موکل خود به اداره مهاجرت کانادا ارائه دهند.

 

در صورت عدم وجود وکیل یا مشاور رسمی مهاجرت کانادا، این شرکتها یا افراد، یک ایمیل به نام شما درست می کنند و تمامی امور را به جای شما و با یک هویت جعلی انجام می دهند و گاها حتی اکانت و پسوورد را در اختیار شما نمی گذارند، یا اینکه به عنوان واسطه عمل کرده و تمامی امور مهاجرت یا ویزا را به یک مشاور یا وکیل رسمی کانادا می سپارند. فقط قرارداد مستقیم با مشاور یا وکیل رسمی مهاجرت  (مورد تایید ICCRC) را، امضا کنید.

 

افرادی که میتوانند از روش PEQ به کانادا مهاجرت کنند:

1. دانشجویان خارجی که در کبک فارغ التحصیل شده اند و یا در حال فراغت از تحصیل می باشند. ( قبل از اقدام به مهاجرت از روش PEQ اقدام به اخذ ویزای تحصیلی کانادا خواهیم کرد. و پس از گذشت 1 سال از تحصیل برای اقامت درخواست خواهیم داشت)

2. کارگران موقت که دارای مهارت شغلی هستند. (پس از گذشت 1 سال از اقامت کاری در کانادا اقدام به درخواست اقامت دائم کانادا خواهیم داشت)

 

مزایای تحصیل در کبک کانادا:

در ذیل به 9 مورد اشاره خواهیم داشت که چرا تحصیل در کبک کانادا میتواند یکی از بهترین گزینه های شما باشد :

1. مدارک تحصیلی کبک کانادا در تمام دنیا مورد تایید و دارای اعتبار میباشد .

2. رشته های تحصیلی بسیاری جهت تحصیل به زبانهای انگلیسی و فرانسه وجود دارد .

3. هزینه شهریه ها پایینتر از ایالات دیگر و مناسبتر است .

4. پاینترین هزینه های زندگی در کانادا مربوط به زندگی در کبک میباشد .

5. تمامی موسسات آموزش عالی در کبک از کوچک تا بزرگ همه مجهز به امکانات فوق مدرن بوده و دارای آزمایشگاههای پیشرفته ، سایتهای کامپیوتر مدرن ، امکانات ورزشی کامل ، سالن های کنفرانس پیشرفته و … میباشند .

6. امنیت و آرامش جهت تحصیل و زندگی در استان کبک یکی دیگر از دلایلی است که این استان را تبدیل به برترین انتخاب مهاجرتی نموده است ، و همچنین با دارا بودن محیطی مهیج باعث جذب افراد میگردد.

7. تحصیل در کبک همراه با کسب تجربۀ تحصیل و زندگی در آمریکای شمالی و با محیطی فرانسوی میباشد.

8. برای اخذ اقامت کانادا پس از تحصیلی از روش PEQ شرایط سنی نخواهید داشت.

9. شانس پیدا کردن کار در کانادا بسیار بیشتر از افرادی است که در کانادا تحصیل نکرده اند.

 

فرصت های اقامت پس از تحصیل در کبک:

1. امکان تقاضا برای گواهی CSQ و اقامت دائم کانادا از روش PEQ روش مهاجرت به کشور کانادا از طریق PEQ روشی برای صدور هرچه سریعتر CSQ برای کارمندان و کارگران و فارغ التحصیلانی است که برای آن تقاضا داده اند و کسانی که شرایط معین مورد نیاز را نیز دارا هستند.

2. CSQ همچنین در صورت وجود، برای همسر واقعی متقاضی و فرزندان وابسته قید شده در تقاضانامه قابل صدور است. پس از دریافت CSQ فرد می تواند برای دریافت اقامت دائم( یا همان PR کانادا) درخواست دهد که شانس قبولی بالایی خواهد داشت.

 

شرایطی که باید برای اخذ اقامت کانادا از روش PEQ باید اجرایی گردد:

متقاضیان مهاجرت به کشور کانادا با روش PEQ باید در زمان ارائه درخواست CSQ تمامی شرایط مورد نیاز برنامه PEQ را دارا باشند، که به شرح ذیل می باشد:

1. متقاضی اقامت کانادا باید قصد اقامت در کبک جهت کسب موقعیت شغلی را داشته باشد متقاضی اقامت کانادا بطور موقت و با هدف تحصیل در کبک زندگی کرده باشند و شرایط اقامت را رعایت کرده باشد.

2. متقاضی اقامت کانادا حداقل نیمی از دوران تحصیل خود را در کبک گذرانده باشد. متقاضی اقامت کانادا باید دارای مدرک قابل قبول از کبک بوده و یا در انتظار تکمیل تحصیل طی 6 ماه بعد از زمان ارائه تقاضانامه باشد.

3. متقاضی اقامت کانادا باید دارای معلومات پیشرفته از دوره متوسط زبان فرانسوی بصورت شفاهی باشد.

4. متقاضی اقامت کانادا متعهد به فراهم سازی نیازهای خود، و در صورت وجود، برای همسر و فرزندان وابسته قید شده در تقاضانامه CSQ برای حداقل مدت 3 ماه باشد.

5. متقاضی اقامت کانادا باید دارای حداقل 18 سال سن و گذرنامه معتبر؛ و چنانچه فرم تقاضا را از استان کبک ارسال می کنند باید از نظر قانونی در زمان تسلیم تقاضانامه ساکن کبک باشد.

 

شرایط مورد نیاز مدرک زبان برای مهاجرت به کانادا با روش PEQ:

اگر فردی به زبان فرانسه پیشرفته مکالمه می کند باید به یکی از روش های زیر توانایی زبان خود را نشان دهد:

1. تحصیلات خود را در کبک بطور کامل به فرانسوی انجام داده باشد؛ حداقل 3 سال تحصیل تمام وقت به زبان فرانسوی در یک موسسه آموزشی متوسطه و یا بعد از دبیرستان داشته باشد.

2. تکمیل موفقیت آمیز دوره زبان فرانسه پیشرفته در کبک، که توسط وزارت آموزش، پرورش و ورزش و یا وزارت علوم، تحقیقات و آموزش عالی ارائه شده باشد. دفتر ویزا 724 مستقر در کانادا در این زمینه با موسسات زبان که مورد تائید اداره مهاجرت هستند همکاری داشته و متقاضیان را معرفی میکند.

3. گذراندن یک آزمون استاندارد مورد تایید اداره مهاجرت که نشان دهنده سطح مهارت پیشرفته زبان فرانسه باشد.

4. دارا بودن شرایط مورد نیاز زبان و مدرک ccin کبک.

 

درخواست برای اجازه کار در کانادا Open Work Permit:

در این روش مهاجرتی کانادا، چنانچه فردی در یک رشته آموزشی حرفه ای شغلی از یک موسسه متوسطه خصوصی یا دولتی در کبک فارغ التحصیل شده باشد که توسط وزارت آموزش، پرورش و ورزش (MELS) ارائه شده باشد می تواند تا 3 سال برای دریافت مجوز کار پس از فارغ التحصیلی درخواست بدهد. برای این منظور شخص باید:

1. در زمان ارائه درخواست 18 سال سن داشته باشد. (و یا بالاتر) زمانی که برای دریافت مجوز کار درخواست می دهد اجازه تحصیلی معتبر داشته باشد.

2. یک رشته تحصیلی تمام وقت به میزان حداقل 900 ساعت و یا بیشتر را گذرانده باشد(بطور معمول دوره 8 ماهه) که منتهی به دریافت مدرک DEP و یا ASP گردد.

3. ظرف 90 روز از زمان دریافت تاییدیه کتبی از موسسه مزبور؛ که بیانگر احراز شرایط ادامه تحصیل توسط متقاضی می باشد، برای مجوز کار درخواست بدهد.(بطور مثال یک رونوشت یا نامه رسمی) یک نامه حمایت از موسسه مربوطه تهیه نماید که در آن کد رشته تحصیلی و طول مدت تحصیل عنوان شده باشد.

4. متقاضیان مهاجرت به کانادا از روش PEQ توجه داشته باشند که 6 ماه قبل از اتمام تحصیل خود می توانند برای CSQ تقاضا بدهند، و در هر صورت،گواهی CSQ تنها پس از ارائه کامل ریز نمرات نهایی به همراه گواهی تکمیل موفقیت آمیز، و یا پس از ارائه مدرک صادر خواهد شد.  

 

سوالات متداول

انواع روش هایی که میتوان به کانادا مهاجرت کرد چیست؟

بیش از 70 روش مهاجرتی کانادا وجود دارد که می تواند به صورت کلی 10 روش را روشهای اصلی مهاجرت کانادا دانست.

سن مناسب برای مهاجرت به کشور کانادا چه زمانی است؟

سن مناسب مهاجرت بسته به انتخاب برنامه مهاجرتی بسیار متفاوت است اما معمولا تا سن 33 سال شانس مهاجرت از طریق برنامه های ارزان قیمت مانند اکسپرس اینتری کانادا را دارید و از سن 33 به بالا معمولا در برنامه های تجاری مهاجرت کانادا شانس موفقیت خواهید داشت.

کمترین میزان هزینه برای مهاجرت به کشور کانادا چقدر است؟

کمترین هزینه برای مهاجرت در برنامه اکسپرس اینتری ست که به نوعی ارزانترین روش مهاجرت کاناداست که اگر جاب آفر و تجربه کار کانادایی نداشته باشید؛ معمولا برای کسب امتیاز حداقل در این سیستم حدودا باید زیر 33 سال باشید؛ مدرک تحصیلی شما حداقل فوق لیسانس باشد؛ حداقل 3 سال سابقه کار قابل اثبات داشته باشید و حداقل بتوانید نمره آیلتس 7.5 به بالا ارائه دهید.

 آیا داشتن وکیل مهاجرت جهت اخذ اقامت تضمینی کانادا ضروری است؟

بدانید که ویزای تضمینی کانادا یک دروغ بزرگ است و وعده آن از دیدگاه اداره مهاجرت کانادا خلاف قانون بوده و جریمه های سنگینی برای شرکت های مجوز دار کانادایی دارد، معمولا این واژه را از شرکتهایی که مجوز اداره مهاجرت کانادا ندارند می شنوید. هیچکس نمیتواند تضمین کننده هیچ نوع از ویزای کانادا باشد. اما استفاده از خدمات و دانش یک مشاور یا وکیل رسمی مهاجرت کانادا شانس دریافت ویزای کانادا را بسیار افزایش می دهد.

 

مطالب پیشنهادی:

استارتاپ ویزای کانادا

ویزای تحصیلی کانادا

ویزای دانش آموزی کانادا

ویزا و اقامت سرمایه گذاری کانادا

مقایسه هزینه های زندگی در کانادا

ویزای کانادا

اقامت کانادا

 

ویزا 724، در کنار شرکت حقوقی مهاجرتی و شرکت توسعه بیزینس در کانادا، با داشتن تجربه راه اندازی و توسعه بیش از 100 کسب و کار موفق، صفر تا صد خدمات خرید بیزینس یا راه اندازی بیزینس، امضای قرارداد قانونی و انجام امور مهاجرتی را ارائه می کند. ما کسب و کار را مطابق با شرایط شما، انتخاب و برای خرید یا راه اندازی آن اقدام می کنیم. در صورتی که قصد راه اندازی یک کسب و کار در کشور کانادا را داشته باشید و اگر تمایل دارید در فرانچایز های قوی کانادا سرمایه گذاری کنید، می توانید با ما در ارتباط باشید.

در این شرکت، گام به گام در خدمت اهداف کارآفرینانی هستیم که میخواهند بیزینس موفقی در کانادا داشته باشند و از راههای برنامه های تجاری روشهای سرمایه گذاری در کانادا ، ویزای استارتاپ و راه اندازی بیزینس به کانادا مهاجرت کنند.

دریافت اطلاعات تماس و اطمینان از مجوز های ما، با مراجعه به صفحه > درباره موسسه مهاجرتی ما

ویزای دبی

درخواست مشاوره رایگان

1 + 8 =

نظرات و سوالات شما

۲۰ دیدگاه

 1. مهرداد سام

  سلام ممنون از اطلاعات مفیدتون
  میخواستم بپرسم که اگر دوره کارشناسی ارشد شرکت در کبک پذیرش بشم و موفق به کسب ویزای تحصیلی کانادا بشم آیا باید دوره کارشناسی ارشد رو تمام کنم که بتونم برای اقامت دائم از روش peq اقدام کنم یا بعد از گذشت ۱ سال دفتر شما میتونه برای اقامت دائم من اقدام کنه؟
  راستش من انقدر روشهای مختلف رو مطالعه کردم که سر درگم شدم که کدوم روش مهاجرتی کانادا رو انتخاب کنم لطفا به من پاسخ بدین که آیا این روش peq از باقی روشهای مهاجرتی مناسب تره؟

  پاسخ دهید
 2. مهسا کرامت

  سلام آیا با ویزای تحصیلی کانادا میتونم همسر و فرزندمم با خودم ببرم؟
  یا چند وقت باید صبر کنم که اقامت دائم بگیرم بعد همسر و فرزندم به من ملحق بشن؟

  پاسخ دهید
 3. تینا صبوحی

  با درود ارشد پژوهش هنر میباشد از دیپلم فنی حرفه ایی بودم گرافیست تا لیسانس گرافیک دارم چهار گواهی نامه بین المللی و چهار گواهی نامه داخلی ۱۲ از طراحی در کتاب سال گرافیک به چاپ رسیده دیپلم زبان انگلیسی دارم دو بار دکترا مجاز شدم اما چون روزانه مدنظرم بود به مصاحبه دعوت نشدم مدرک فتوشاپ حرفه ایی و illustrator و icdl از مجتمع فنی دارم ولی سابقه کار بیمه ایی ندارم و بصورت پروژه ایی کار کردم تصمیم به ادامه تحصیل مقطع دکترا داشتم اما گفتن که هم هزینه بر است و هم کار برای این رشته نیست در حال حاضر تصمیم به مهاجرت کاری هستم آیا امکانش هست یا نه ؟ ممنونم از راهنمایتان

  پاسخ دهید
 4. یوسفی

  سلام ممنون از پاسخگویی قبلی؛ با توجه به روش پیشنهادی PEQ قبل از آن بایستی از طریق تحصیلی یا کاری موقت در کبک حضور داشته باشیم آیا این مورد برای بنده امکان پذیر است لطفا در خصوص هر دو آیتم تحصیلی و کاری بفرمایید به تفکیک
  سپاس

  پاسخ دهید
 5. یوسفی

  سلام، ممنون از پاسخ، البته عرض کنم که خود من اگر نیاز به آیلتس باشد اقدام میکنم اما نفرمودید که چگونه باید وارد خاک کانادا بشوم؟ آیا من شرایط ورود به کانادا از طریق skilled worker را دارم ؟ اگر دارم چه مقدماتی را باید فراهم کنم؟
  لطفا راهنمایی بفرمایید.
  سپاس

  پاسخ دهید
 6. برهان

  سلام و خسته نباشید
  میخواستم بدونم وقتی با روش peq بعد از حدود ۲ سال اقامت یا همون pr رو گرفتیم میتونیم برای سکونت از استان کبک خارج بشیم و در شهرهایی مثل ونکوور ساکن بشیم؟

  پاسخ دهید
 7. علی علیزاده

  در مورد درخواست اقامت از روش PEQکبک لطفا راهنمایی بفرمائید.من کارشناسی عمران با ۱۳ سال سابقه کار مرتبط دارم با ۴۴ سال سن در حال حاضر یه شرکت ساختمانی ثبت کردیم که بعنوان مدیر عامل شرکت و عضو هیئت مدیره هستم در حال خواندن زبان هستم در سطح متوسط ببالا و تمکن مالی حدود ۱۳۰ میلیون.آیا شانس گرفتن ویزا دارم؟ لطفا راهنمایی بفرمائید

  پاسخ دهید
 8. کرمی

  سلام بنده ۳۸ سال سن دارم و ۱۵ سال پیش لیسانس گرفتم ایا می توانم برای peq اقدام کنم و ایا خودم و همسرم در مدت تحصیل می توانیم کار کنیم .

  پاسخ دهید
 9. مینا سلیمی

  سلاممن به همراه همسر و فرزندم تصمیم به مهاجرت به کانادا را داریم، من ۳۲ ساله و فوق لیسانس کامپیوتر از دانشگاه آزاد و خانه‌دار هستم و همسرم ۳۵ ساله و فوق لیسانس مدیریت بازرگانی از دانشگاه آزاد و مدیر انبار یک شرکت هست، دخترم ۳/۵ ساله هست. الان درحال خواندن زبان هستیم. دخترخاله من هم کانادا هست.به نطر شما بهترین روش برای گرفتن ویزا برای ما کدام هست؟ میتونیم برای ویزای دانش آموزی دخترم طی یک سال آینده اقدام کنیم؟

  پاسخ دهید
 10. حسین کلاهی

  با سلام و وقت بخیر همه روشهای ورود به کانادا بدون مدرک زبان بعد از ورود باید دوره زبان یا دوره تحصیلی گذرانده شود

  پاسخ دهید
 11. دنیا

  با سلام. آیا با ویزای توریستی کانادا میتوان درخواست اقامت به روش PEQ داد؟

  پاسخ دهید
 12. اسکندری

  سلام وقتتون بخیر یخ سری اطلاعات و راهنمایی میخواستم برای مهاجرت ب کانادا چون اصلا اطلاعاتی در این باره ندارم همسرم اتشنشان هستن و کارتاسیسات و برق هم در شهرداری انجام میدن مدرک تحصیلی ایشون لیسانس مدیریت امدادوسوانح هستش ٣٢سالش هستش٨سال بیمه خدمات درمانی و٣سال تامین اجتماعی داره خودمم ٢۶سالمه دیپلم ردی تازه شروع کردیم بزای رفتن ب کلاس های ایلتس ممنون میشم راهنمایی کنید

  پاسخ دهید
 13. مریم

  سلام ۳۹ سالمه فوق دیپلم فنی وحرفه ای کامپیوتر دارم ۱۷سال سابقه بیمه وکار مدیریتی . یک کارخونه سال۸۴ به بهره برداری رسوندم و۸ سال مدیرعاملش بودم ولی سال۹۱اعلام ورشکستگی کردم

  پاسخ دهید
 14. payman

  با سلام من لیسانس مهندسی منابع طبیعی و فوق لیسانس اب و هوا شناسی کاربردی و ۱۸ سال سابقه کار در سازمان جنگلها و مراتع رو دارم و ۴۷ سال سنمه ایا می تونم در روش پی ای کیو درخواست اقامت بدم؟ خانمم ۴۶ساله با ۲۳سال سابقه کار در بخش قلب و دارای لیسانس پرستاری هستش و برادرش سیتی زن کانادا و ساکن ونکوور هست اون چی

  پاسخ دهید
 15. امید وزیرمقدم

  با سلام جهت اخذ ویزا روش PEQ تمکن مالی به چه شکل باید اثبات بشه و مبلغ ریالی برای محاسبه به ارز دولتی هست یا ارز آزاد

  پاسخ دهید
 16. قائم قصابی

  مراحل روند کامل اقامت سریع دائم کانادا؟

  پاسخ دهید
 17. محمد حسن صاحبی

  روش مهاجرت سریع با ده سال سابقه کار در زمینه عمران

  پاسخ دهید
 18. براتی

  درود. وقت بخیر درباره ویزای کالج های کانادا سوال داشتم. اینکه به خانواده ویزا می دن؟ هزینه دریافتی شما چقدر است؟ همراه اجازه کار داره؟ ممنون

  پاسخ دهید
 19. محمد صفری

  باسلام وقت بخیر
  بنده ۳۴ ساله متاهل ویه فرزند ۲ ماهه دارم.
  شغلم تکنسین کابلهای مسی و نوری مخابرات با سابقه ۱۵ سال بدون بیمه و ۸ سال با بیمه و همچنین دانشجوی کارشناسی مهندسی برق توزیع و انتقال هستم.
  برای مهاجرت به کانادا برام چه راهی بهتر هست.
  با تشکر از لطف شما

  پاسخ دهید
 20. fatemeh esmaeeli

  من و همسرم با ویزای توریستی در تاریخ ۲۰ اکتبر وارد مونترال شدیم و در خواست open work permit دادیم .که
  شرایط ما به شرح زیر می باشد
  هر دو نفر فوق لیسانس کامپیوتر
  سن ۴۵ سال
  سابقه در ایران : کارمند شرکت نفت به مدت ۱۸ سال
  دارای ۲ فرزند ۳ ساله و ۱۲ ساله
  بهترین روش برای گرفتن PR چیست؟

  پاسخ دهید

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *