در دو مبحث گذشته آموزش  مراحل ثبت نام آنلاین ویزای توریستی کانادا را پیش بردیم. اکنون در این مبحث که قسمت پایانی است، این آموزش را تکمیل خواهیم کرد. با ما همراه باشید.

در صفحه باز شده اگر این اولین باری باشد که به این بخش وارد می‌شوید قاعدتاً کدی ندارید تا در فیلتر بالای صفحه وارد کنید پس باید با پایین کشیدن صفحه از بخش (Determine your eligibility) که دارای سه گزینه متفاوت است، گزینه‌ی(Visitor visa, Study and/or work permit) را انتخاب کنید. با انتخاب این گزینه به مرحله بعدی گرفتن ویزای توریستی کانادا به صورت آنلاین خواهید رفت.

ویزای توریستی کانادا

تصویر ششم مراحل درخواست ویزای توریستی کانادا

در صفحه باز شده فیلدها را گام به گام پر خواهیم کرد. در فیلد اول از شما پرسیده شده که مایلید تا (با ویزای توریستی کانادا) در کانادا چه کار بکنید؟ گزینه مدنظر خود را انتخاب کنید. در فیلد بعدی در مورد مدت زمان ماندن شما در کانادا از شما سوال می‌شود. باید گزینه‌ی (Less than 6 months) را انتخاب کنید. در فیلد سوم هم باید محل فعلی اقامت خود را انتخاب کنید که بدیهتاً ایران است. در فیلد آخر پرسش‌های مربوط به ویزای توریستی کانادا در مورد اینکه آیا کسی از اعضای خانواده شما که هجده سال یا بیشتر سن داشته باشد، مقیم کانادا هست یا خیر. و در آخر باید در سه فیلد مربوط به ورود تاریخ، تاریخ تولد خود را به صورت دقیق بر مبنای تقویم شمسی وارد کنید. پس از تکمیل همه موارد با فشردن کلید Next به ادامه فرآیند راهنمایی خواهید شد.

<a class=

 تصویر هفتم مراحل درخواست ویزای توریستی کانادا

در این بخش از فرآیند گرفتن ویزای توریستی کانادا این سوال مطرح شده است که آیا تابحال به عنوان اقامت موقت یا اقامت دائم در کانادا حضور داشته‌اید؟ باید از بین بله یا خیر جواب مدنظر را انتخاب کنید. پس از انتخاب جواب با فشردن کلید به صفحه بعد بروید.

<a class=

تصویر هشتم مراحل درخواست ویزای توریستی کانادا

در این سوال از شما پرسیده می‌شود که آیا شما مقیم قانونی کشور ایالات متحده یا شهروند این کشور هستید که بدیهی است باید گزینه خیر را انتخاب فرمایید. دوباره با فشردن کلید Next به مرحله بعد خواهید رفت.

ویزای توریستی کانادا

تصویر نهم مراحل درخواست ویزای توریستی کانادا

در این مرحله از مراحل آنلاین گرفتن ویزای توریستی کانادا شما در مورد وضعیت تأهل سوال خواهد شد. باید گزینه مناسب خود را پیدا و وارد کنید. این مربوط به فیلد اول است اما در فیلد دوم باید استان مقصد خود در کانادا را معرفی کنید. دقت داشته باشید که طبق گفته سایت اگر قصد گردش در چند استان را دارید، باید نام استانی که بیش از سایرین در آن مقیم خواهید بود را در فرم درخواست ویزای توریستی کانادا وارد کنید. نام استان‌های کانادا در این فیلد به صورت پیش‌فرض وجود داشته و کافی است تا فقط انتخاب کنید. پس از تکمیل این صفحه به صفحه بعد بروید.

درخواست ویزای توریستی کانادا به صورت آنلاین

تصویر دهم مراحل درخواست ویزای توریستی کانادا

در انتها این صفحه از صفحات فرآیند اخذ ویزای توریستی کانادا ظاهر خواهد شد. در این صفحه گفته خواهد شد که به تشخیص کانادا چه نوع ویزایی برای شما مناسب است پس از این باید دکمه آبیContinue را جهت ادامه فشار دهید. دقت کنید که طبق توضیحات این صفحه ویزای توریستی کانادا به شکل مالتی به مدت ده سال به شما تعلق خواهد گرفت که می‌توانید از طریق ورود با اتوبوس، قایق، هواپیما، قطار یا خودروی شخصی از آن استفاده کنید.

ویزای توریستی کانادا

تصویر یازدهم مراحل درخواست ویزای توریستی کانادا

در صفحه بالا باید  هدف اصلی خود از بازدید کانادا و گرفتن ویزای توریستی کانادا را تعیین کنید. هدف‌های مختلفی بین گزینه‌ها وجود دارد.  از تحصیل و کار تا سر زدن به اعضای خانواده. دقت داشته باشید که نباید تحصیل و کار را انتخاب کنید چون نوع ویزا عوض خواهد شد. می‌توانید از بین ملاقات با خانواده یا توریسم یکی را انتخاب کنید. پس از تکمیل و فشردن کلید به مرحله بعدی گرفتن آنلاین ویزای توریستی کانادا خواهید رفت.

<a class=

تصویر دوازدهم مراحل درخواست ویزای توریستی کانادا

در این صفحه از شما پرسیده شده است که آیا در یک سال گذشته تحت تست‌های پزشکی رسمی دولت کانادا قرار گرفته‌اید یا خیر. که بدیهی است باید جواب منفی بدهید.(No)

<a class=

 تصویر سیزدهم مراحل درخواست ویزای توریستی کانادا

در صفحه‌ی بالا از شما پرسیده خواهد شد که آیا قصد وارد کردن درخواست ویزای توریستی کانادا ، برای اعضای خانواده خود را هم دارید. اگر درخواست شما به‌تنهایی برای ویزای توریستی کانادا بوده است باید خیر و اگر قصد دارید تا یک ویزای خانوادگی بگیرید باید گزینه بله را انتخاب کنید. دقت داشته باشید در صورت انتخاب خیر بعدتر امکان وارد کردن اطلاعات اعضای خانواده خود و اعلام درخواست را نخواهید داشت. پس از وارد کردن باید کلید آبی Next را بزنید تا به صفحه بعدی بروید.

چگونگی درخواست آنلاین ویزای توریستی کانادا

تصویر چهاردهم مراحل درخواست ویزای توریستی کانادا

در صفحه بالا از شما پرسیده می‌شود که آیا قصد دارید تا اجازه دسترسی سایر اشخاص به درخواست ویزای توریستی کانادا خود را فراهم کنید؟ ترجمه گزینه‌ها بدین شرح است

– بله؛ من یک نماینده جهت ادامه امور پذیرش ویزا از طرف خودم معرفی خواهم کرد

– بله؛ این اجازه را به اداره مهاجرت کانادا خواهم داد تا با تشخیص خود این کار را انجام دهد

– بله؛ هر دو حالت قبلی را تأیید می‌کنم

– خیر

در این بخش معمولاً باید گزینه خیر را انتخاب کنید. البته این به آن بستگی دارد که آیا واقعاً نماینده‌ای برای انجام امور دارید یا نه پس از انتخاب طبق روال معمول به صفحه بعدی بروید.

ویزای کانادا آنلاین

تصویر پانزدهم مراحل درخواست ویزای توریستی کانادا

در این صفحه از شما پرسیده خواهد شد که آیا در ده سال اخیر تحت آزمایش‌های بیومتریک مثل عکس‌برداری و گرفتن اثر انگشت توسط دولت کانادا قرار گرفته‌اید؟ که پاسخ شما اگر این چنین نبوده است باید خیر باشد. انتخاب خیر در این بخش بدان معنی است که باید هزینه‌ی این آزمایش‌ها برای گرفتن ویزای توریستی کانادا را بپردازید. پس از فشردن دکمه Next به صفحه پایین راهنمایی خواهید شد.

ویزای توریستیتصویر شانزدهم مراحل درخواست ویزای توریستی کانادا

در صفحه بالا در مورد هزینه‌های جاری پذیرش درخواست ویزای توریستی کانادا شما سوال خواهد شد. در مورد پرداخت این هزینه‌ها هم سوال شده است. باید در این بخش گزینه‌ی (Yes, I will be paying my application fees) را انتخاب کرده و طبق روال معمول به صفحه بعد بروید.

ویزای کانادا

تصویر هفدهم مراحل درخواست ویزای توریستی کانادا

در صفحه بالا از صفحات درخواست ویزای توریستی کانادا ، در مورد این که آیا توان ایجاد و ارسال اسکن مدارک خود با دوربین یا اسکنر را دارید یا خیر. که باید حتما گزینه‌ی بله را انتخاب کنید چون در صورت انتخاب خیر فرآیند اخذ ویزای شما از حالت آنلاین خارج خواهد شد. به صفحه بعدی بروید.

مراحل ثبت نام آنلاین ویزای توریستی کانادا

تصویر هجدهم مراحل درخواست ویزای توریستی کانادا

در این صفحه از شما پرسیده خواهد شد که آیا شما مبالغ و هزینه لازم برای اخذ ویزای توریستی کانادا را آنلاین پرداخت می‌کنید؟ در ادامه توضیح داده شده است که برای این کار باید از مستر کارت یا سایر راه‌های پذیرفته شده سایت استفاده کنید. قطعاً اگر می‌خواهید تمام فرآیند گرفتن ویزای توریستی کانادا ، آنلاین انجام شود باید Yes را انتخاب کنید. پس از فشار دادن کلید آبیNext دیگر تمام مراحل این بخش تمام شده و به صفحه پایین وارد خواهید شد.

آموزش دریافت ویزای توریستی تصویر نوزدهم مراحل درخواست ویزای توریستی کانادا

در این بخش فرصت دارید تا یک بار دیگر تمام اطلاعات وارد شده برای ویزای توریستی کانادا در حساب کاربری خود را ببینید. بهتر است یک بار دیگر تمام جواب‌های خود را بررسی کنید تا در صورت پاسخ غلط در هر بخشی آن را اصلاح کنید. برای این کار کافی است تا نشانه قلم، در کنار هر فرم را بفشارید تا امکان اصلاح هر فرم را بدست آورید.

ویزای کانادا توریستی

 تصویر بیستم مراحل درخواست ویزای توریستی کانادا

پس از تأیید صفحه قبل به صفحه بالا وارد خواهید شد. در این صفحه گام‌های سپری شده از سوی شما و گام‌های باقیمانده برای تکمیل فرم آنلاین گرفتن ویزای توریستی کانادا توضیح داده شده است. با رد کردن و پایین کشیدن این صفحه به آخرین بخش از مراحل اخذ ویزای توریستی کانادا ، یعنی چک لیست مدارک خواهید رسید. چک لیست مدارک به شکل پایین است که باید در هر بخش اسکن سند خواسته شده را با اسکنر با کیفیت اسکن کرده و آپلود کنید. دقت داشته باشید که در پایین صفحه در مورد کیفیت و حجم فایل‌ها توضیحات تکمیلی برای هر بخش داده شده است. پس از اینکه تمام مدارک خود برای گرفتن ویزای توریستی کانادا را در بخش‌های درست آپلود کردید حالا دیگر تنها بخش پرداخت پول باقیمانده است. پس از پرداخت پول شما تمام مراحل را پشت سر گذاشته‌اید و کافی است تا بین بیست الی سی روز منتظر پاسخ بمانید. یادتان باشد که تمام پاسخ‌ها و نامه‌نگاری ها از طریق ایمیل شما و این حساب کاربری در سایت انجام خواهد شد.

درخواست ویزای توریستی کانادا آنلاین

 تصویر بیست و یکم مراحل درخواست ویزای توریستی کانادا

مطالب پیشنهادی:

استارتاپ ویزای کانادا

ویزای کار پرستاری کانادا 

> مهاجرت به کانادا برای پرستاران

> مهاجرت آرایشگران به کانادا

ویزا و اقامت سرمایه گذاری کانادا

درباره ویزای کانادا همه چیز بدانید

ویزای اقامت دائم کانادا

مهاجرت به کانادا

وکیل مهاجرت

> مهاجرت به کانادا از طریق نیوبرانزویک

> هزینه های زندگی و تحصیل در ونکور کانادا

> ویزای کار  کانادا ویژه حسابداران

> ویزای توریستی کانادا

مطالب مندرج در وب سایت حاضر به منظور اطلاع رسانی و افزایش دانش مخاطبین عزیز وبسایت حاضر و سایر شبکه های اجتماعی است. اگر چه اخبار و مطالب منتشره با نهایت دقت نویسنده مکتوب گردیده،ولی همچنان می تواند دستخوش تغییرات مرور زمان بوده و یا عاری از اشتباه انسانی نباشند.
بدیهی است برداشت و مشورت‌های حقوقی نهایی صرفا در چارچوب موضوع مورد مشاوره با شخص مشاور و وکیل رسمی توصیه می‌شود.
مدیریت و همکاران این مجموعه مسوولیتی در خصوص اقدامات خواننده با استناد به مطالب مندرج در وب سایت حاضر و سایر شبکه های اجتماعی نداشته و مسوولیت مجموعه صرفا محدود به چارچوب قرارداد منعقده با موکلین مجموعه باقی خواهد ماند.

ویزا 724، در کنار شرکت حقوقی مهاجرتی و شرکت توسعه بیزینس در کانادا، با داشتن تجربه راه اندازی و توسعه بیش از 100 کسب و کار موفق، صفر تا صد خدمات خرید بیزینس یا راه اندازی بیزینس، امضای قرارداد قانونی و انجام امور مهاجرتی را ارائه می کند. ما کسب و کار را مطابق با شرایط شما، انتخاب و برای خرید یا راه اندازی آن اقدام می کنیم. در صورتی که قصد راه اندازی یک کسب و کار در کشور کانادا را داشته باشید و اگر تمایل دارید در فرانچایز های قوی کانادا سرمایه گذاری کنید، می توانید با ما در ارتباط باشید.

در این شرکت، گام به گام در خدمت اهداف کارآفرینانی هستیم که میخواهند بیزینس موفقی در کانادا داشته باشند و از راههای برنامه های تجاری روشهای سرمایه گذاری در کانادا، ویزای استارتاپ و راه اندازی بیزینس به کانادا مهاجرت کنند.

دریافت اطلاعات تماس و اطمینان از مجوز های ما، با مراجعه به صفحه > درباره موسسه مهاجرتی ما

درخواست مشاوره رایگان

12 + 7 =

نظرات و سوالات شما

۰ دیدگاه

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *