ویزای کار و مهاجرت به کانادا ویژه حسابداران


آخرین بروز رسانی : ۰۰/۰۴/۱۷

 

ویزای کار و مهاجرت حسابداران به کانادا

اگر می خواهید به عنوان یک حسابدار یا دفتردار به کانادا مهاجرت کنید، از شانس خوبی برای مهاجرت به کانادا ویژه حسابدارها برخوردار خواهید بود. حتی می توانید بدون داشتن پیشنهاد شغلی و یا کارفرمای مشخص مقدمات مهاجرت به کانادا از طریق حسابداری را فراهم کنید.

 

همچنین لازم به ذکر است که روشهای مهاجرتی به کانادا بسیار است و شما می توانید به صفحه روشهای مهاجرت به کانادا مراجعه کرده و 10 روش اصلی مهاجرت را مطالعه نمایید.

مهاجرت به کانادا ویژه حسابدارها امسال هم در لیست مشاغل ملی کانادا وجود داشت. هر ساله در لیست مشاغل ملی کانادا (NOC) نیازهای کشور سنجیده می شود و برای هر شغلی که در آن زمینه نیاز به مهاجر پذیری باشد کدی اختصاص داده می شود. کد مربوط به حسابداران و دفترداران با عنوان انگلیسی accounting technicians and bookkeepers شماره 1311 است و در گروه B قرار می گیرد. قرار گرفتن در این گروه بدین معناست که شما می توانید از برنامه مهاجرتی کانادا برای مهاجر با مهارت (Atlantic Immigration Pilot) استفاده کنید. بدین منظور باید مدرک معتبر آموزشگاهی، سابقۀ کاری و سابقۀ کارآموزی داشته باشید. اگر بتوانید حداقل امتیاز 67 را دریافت کنید در گروه نامزدهای احتمالی مهاجرت به کانادا ویژه حسابدارها قرار می گیرید و اگر سایر توانایی های شما چشمگیر باشد می توانید ویزای کار کانادا برای حسابداران را دریافت کنید. همچین داشتن یک پیشنهاد شغلی به میزان قابل توجهی بر امتیاز شما می افزاید و می توانید از امکان مهاجرت به کانادا ویژه حسابدارها استفاده کنید.

 

ارزانترین روش مهاجرت کانادا از زبان آقای حلاج پور (عضو رسمی ICCRC کانادا)

برای مشاهده دیگر ویدئوهای مهاجرت به کانادا، با کلیک برروی لینک زیر، صفحه اینستاگرام ما را دنبال کنید

instagram.com/visa724com

 

 

رده بندی شغلی حسابداری و دفترداری در کانادا

برای آنکه چشم انداز درستی از مهاجرت به کانادا ویژه حسابدارها داشته باشید ویژگی های این شغل در سایت رسمی دولت کانادا برایتان ارائه می شود:

 

حسابداری در کانادا

با افزایش تاسیس شرکت های بین المللی شرایط مهاجرتی برای حسابدارن از وضعیت مناسبی برخوردار است

 

رده بندی مشاغل برای حسابداری و دفترداری در ترتیب زیر قرار دارد:

1: مشاغل تجاری، مالی و اداری

13: پیشه های مربوط به امور مالی و بیمه و مشاغل اداری

131: همان عنوان بالایی: پیشه های مربوط به امور مالی و بیمه و مشاغل اداری

1311: تکنیسین های حسابداری و دفترداران

 

سایر مشاغلی که در این دسته قرار می گیرند شامل: دفترداران و حسابدارانی که مسئول نگهداری و تکمیل و ثبت دفاتر مالی هستند، حفظ کنندگان سوابق حساب، ممیزی معاملات مالی و ثبت گردش های تجاری.

این گروه شغلی می توانند در ادارات خصوصی یا دولتی مشغول به کار شوند.

 

وظایف اصلی حسابداران و دفترداران در کانادا

وظایفی برای گروه شغلی حسابداران تعریف شده است تا مهاجرت به کانادا ویژه حسابدارها با نظم بیشتری صورت بگیرد:

- نگهداری از سوابق مالی و ایجاد تراز و بازبینی حساب ها به صورت دستی یا به کمک نرم افزارهای کامپیوتری دفترداری

- ارسال ورودی دفاتر و مطابقت حساب ها، آماده کردن ترازنامۀ دفاتر، تهیه دفتر کل و صورت حساب های مالی

- محاسبه و آماده سازی حواله های دستمزدها و سود ماهانه و سالانه و قبوض مالیاتی و سایر صورتحساب ها

- کامل کردن فرم های پرداخت مالیات، جبران خسارت و بیمه کارگران، کمک هزینه های بازنشستگی و اسناد دولتی و ارسال آن ها به ادارات مربوطه

- آماده کردن اظهارنامه های مالیاتی و سایر حساب های دفتری شخصی

- تهیه کردن گزارش های آماری، مالی و حسابداری

 

شرایط اشتغال برای مهاجرت به کانادا ویژه حسابدارها

- کامل کردن تحصیلات دبیرستان

- کامل کردن دورۀ تحصیلی در مراکز فنی و حرفه ای در زمینۀ حسابداری، دفترداری و سایر رشته های مربوطه یا گذراندن دو سال در دوره های حسابداری از مراکز معتبر آموزشی به همراه مدرک معتبر یا دوره های حسابداری و دفترداری همراه با چند سال تجربۀ کاری به عنوان حسابدار امور مالی یا بانکی

 

شرایط اشتغال حسابدار در کانادا

برای ورود با بازار کار حسابداران و دفترداران در کانادا لازم است تا دوره کارآموزی یا تجربه کاری داشته باشید.

 

برای پیشرفت های حرفه ای در مشاغل ردۀ حسابداری پس از مهاجرت به کانادا ویژه حسابدارها می توان دوره های آموزشی بالاتر را در دانشگاه ها گذراند یا مدارک معتبر در زمینه های مختلف کار حسابداری و دفترداری را از آموزشگاه ها کسب کرد.

 

مهاجرت به کانادا ویژه حسابدارها سال هاست که در مشاغل ملی کانادا جز کارهایی با فرصت شغلی بالاست. این امکان برای شما وجود دارد که با مهاجرت به کانادا ویژه حسابدارها به عنوان یک شهروند با اقامت دائم و به صورت تمام وقت مشغول به فعالیت شوید. همچنین حقوق کار در کانادا به نسبت آسیا، اروپا و انگلیس بالاتر است. قوانین کاری تحت نظارت انجمن حسابداران و دفترداران کاناداست و سعی شده تا تعادل مناسبی میان کار و زندگی شخصی فرد برقرار سازد.

مهارت های لازم در حسابداری و دفترداری

برای مهاجرت به کانادا ویژه حسابدارها لازم است تا 9 مهارت داشته باشید:

1- مهارت خواندن برای مهاجرت به کانادا ویژه حسابدارها

- توانایی خواندن یادداشت های دست نویس کارفرما، سرپرست، همکاران و مشتریان و همچنین فاکتورها و رسیدها

- خواندن دستورالعمل های نرم افزارهای رایانه ای، بروشورها، خبرنامه ها، اطلاعیه ها و دستورالعمل ها برای کسب اطلاعات بیشتر و یا آگاهی از تغییرات و ارتقای برنامه ها

- توانایی خواندن نامه های دریافتی از سوی مشتریان و سرپرستان در قالب ایمیل و دادن پاسخ آن ها در زمینه های شفاف سازی پرداخت ها و حساب ها، جزئیات قراردادها، صورتحساب های دولتی و وجوه دریافتی و ارسالی

- توانایی خواندن دفترچه های راهنما و دستورالعمل ها برای نرم افزارهای رایانه ای یا تشکیل پرونده ها.

- توانایی خواندن بولتن های سازمان های مالیاتی کانادا، ادارات استانی، وزارتخانه ها، و آگاهی از آخرین روش های تکمیل فرم های پرداخت مالیاتی و حقوقی و ارسال مطالبات. توانایی خواندن بر عملکرد شما در این قضیه و توانایی کسب اطلاعات صحیح بسیار ضروری خواهد بود.

- توانایی خواندن قوانین مالیات بر در آمد، حفظ حریم خصوصی و سایر آیین نامه ها. حسابداران ممکن است برای ارائۀ مشاوره به مشتریان خود مجبور باشند تا از قوانین مالیاتی متعددی با خبر باشند و آن ها را در هم ادغام کنند. هر ایالتی هم معمولا قوانین خاص خود را در مورد برخی معافیت ها و امتیازات مالیاتی دارد.

 

 

 ویزای کارحسابداری در کاناداتوانایی خواندن مهمترین ویژگی حسابدار خوب است.

 

2- توانایی کار با اسناد طبق قوانین ایالتی

- خواندن اطلاعات طبقه بندی شده پرونده های کامپیوتری و دستی.

- پیدا کردن داده ها در جداول، لیست ها و برنامه ها و دفاتر روزانه و سالانه

- جاگذاری اطلاعات در فرم های آماده

- کامل کردن فرم های مثل دفاتر عمومی، مالیاتی، حواله ها و اظهارنامه های مالیاتی

 

3- توانایی نوشتن در مهاجرت به کانادا ویژه حسابدارها

- نوشتن کامنت بر فرم ها و یادداشت های برای نگهداری از سوابق. به عنوان مثال یک توضیح کوتاه از معاملات مالی در دفاتر کل.

- ارسال امیل به مدیران و مشتریان.

- نوشتن صورتجلسه ها

- نوشتن نامه به نمایندگی های کارفرمایان و مشتریان یا سازمان های مالیاتی فدرالی و ایالتی کانادا.

- نوشتن قوانین، اصول و دستورالعمل ها برای کمک به همکاران و پیمانکاران و مشتریان

 

4- توانایی کار با اعداد در مهاجرت به کانادا ویژه حسابدارها

- حساب کردن امور مالی

- برنامه ریزی، بودجه بندی و حسابرسی

- آنالیز اطلاعات ریاضی

- تخمین و آمار

 

5- توانایی برقراری ارتباط شفاهی

6- قدرت بالای فکری برای

- حل مشکلات

- تصمیم گیری سریع

- تفکر انتقادی

- برنامه ریزی و سازمان دهی امور شغلی

- استفاده از حافظه

- بازیابی اطلاعات

 

7- توانایی استفاده از تکنولوژی دیجیتالی

8- توانایی همکاری با دیگران

9- علاقه به یادگیری فعال و پویا

 

مهاجرت به کانادا ویژه حسابدارها در ایالت آلبرتا

در ایالت آلبرتا میزان استخدام در زمینه حسابداری طی دو سال اخیر 24% بوده است. این شغل درآمد خوبی یعنی ساعتی  حدود 26 دلار و 67 سنت و سالانه 46 هزار 755 دلار درآمد دارد و برای مهاجرت به کانادا ویژه حسابدارها مناسب است. 29050 نفر در این ایالت به این رده شغلی اشتغال دارند و بیشترین تعداد آن ها حدود 28% در بخش خدمات مشغولند. حدود 6% هم در بخش کشاورزی فعالیت می کنند. ساعت کاری این شغل تقریبا هفته ای 34 ساعت است و 12 ماه سال یک حسابدار باید سر کار خود حاضر باشد. 31% از حسابداران در ایالت آلبرتا شرکت های شخصی خودشان را دارند.

 

ویزای کار برای حسابدار در کانادا

یک حسابدار خوب باید توانایی همکاری و همفکری با سایر همکارانش را داشته باشد.

 

مهاجرت به کانادا ویژه حسابدارها در ایالت بریتیش کلمبیا

شرایط عالی برای مهاجرت به کانادا ویژه حسابدارها با بازار کاری بالای این ایالت برقرا است. حقوق یک حسابدار یا دفتردار چیزی حدود 24 دلار در ساعت است. 31100 نفر در بریتیش کلمبیا به کار دفترداری مشغولند. 30% در بخش حسابرسی و خدمات دفتری، 11% در ساخت و ساز و 6% در فروشگاه ها فعالیت دارند. با توجه به اینکه 77% افراد شاغل در بریتیش کلمبیا کارمند تمام وقت هستند می توان وضعیت کارمندی تمام وقت بودن حسابدارها را خوب محسوب کرد چرا که 55% آن ها به صورت تمام وقت کار می کنند.

 

مهاجرت به کانادا ویژه حسابدارها در ایالت مانیتوبا

بازار کار برای حسابدارها در ایالت مانیتوبا هم خوب است و مقصد خوبی برای مهاجرت به کانادا ویژه حسابدارها است.. متوسط درآمد هم ساعتی حدود 21 دلار می باشد. که یک دلار کمتر از متوسط درآمد حسابداران در کاناداست. با این حال چشم انداز خوبی برای این شغل وجود دارد. به عنوان مثال رشد تاسیس شرکت های مختلف و بازنشستگی حسابداران سابق که به خاطر پیری جمعیت کانادا قابل پیشبینی است باعث شده تا کمتر کسی در این ایالت با تجربه حسابداری بیکار بماند.

 

در حال حاضر تقریبا 1300 نفر در این زمینه مشغول به کار هستند که 28% آنان در بخش خدمات حرفه ای و فنی، 9% در بخش تجارت های کوچک و خرده فروشی، 9% در امور مالی، بیمه و املاک و اجاره، 9% در ساخت و ساز و 6% در سایر خدمات دولتی هستند.

 

مهاجرت به کانادا ویژه حسابدارها در ایالت اونتاریو

متوسط درآمد حسابداران در اونتاریو 22 دلار و 60 سنت در هر ساعت است. وضعیت استخدامی آن هم در موقعیت خوبی قرار دارد. به طوری که تا سال 2021 این وضعیت باقی است. اشتغال در حسابداری تقریبا پایدار بوده است و حسابداران می توانند در همۀ صنایع و ادارات مشغول باشند. حتی این شغل بالاترین دستمزدها را در اونتاریو به خود اختصاص داده است. تنوع شغلی رده حسابداری در اونتاریو بسیار زیاد است و به دلیل پیشرفت فناوری های رایانه ای و ایجاد شرکت های بین المللی در سال های اخیر در کانادا، مسلما نیاز به حسابداران و دفترداران هم افزایش یافته است. همچنین بسیاری از رده های شغلی پایین تر حسابداری به خاطر پیشرفت کارمندان آن ها خالی شده است. کسانی که توانایی استفاده از آخرین نرم افزارهای آماری و حسابداری را هم در کارنامه خود داشته باشند مسلما وضعیت بهتری برای مهاجرت به کانادا ویژه حسابدارها خواهند داشت.

 

حسابداری در کانادا

توانایی کار با اعداد و قدرت بالای محاسبه ریاضی از دیگر ویژگی های ضروری یک حسابدار است.

 

تقریبا 63400 نفر در اونتاریو به شغل حسابداری مشغولند که این گروه 28% در خدمات حسابداری، تهیه گزارش های مالیاتی و حواله های حقوقی و دستمزدها، 8% در امور ساخت و ساز، 7% در فروشگاه ها مشغول هستند.

 

مهاجرت به کانادا ویژه حسابدارها در ایالت نیوبرانزویک

تقاضا برای این شغل در ایالت نیوبرانزویک هم در وضعیت عالی قرار دارد ولی متوسط درآمد آن به نسبت کل کانادا 2 دلار کمتر و چیزی حدود 20 دلار برای هر ساعت می باشد. با توجه به داده های آمادری 2850 نفر به عنوان حسابدار در این ایالت مشغولند. که حدود 17% در خدمات حسابداری، 7% در حمل و نقل، 6% در سرویس های درمانی و 5% در ساخت و ساز هستند. 70% حسابدارها در تمام سال به صورت تمام وقت کار می کند و وضعیت پایدار شغلی دارند.

 

مهاجرت به کانادا ویژه حسابدارها در ایالت نیوفاندلند و لابرادور

تقاضا برای شغل حسابداری و دفترداری در ایالت نیوفاندلند و لابرادور در وضعیت نسبتا خوبی است. درآمد حسابداران هم ساعتی 19 دلار و 23 سنت می باشد که چندان رضایت بخش نیست. تقریبا 1400 نفر در این شغل فعالیت دارند که به طور عمده 17% در بخش خدمات حسابداری، 14% فروشگاه ها و 10% فعالیت های ساختمانی مشغول به کارند. 61% حسابداران در تمام سال کار می کنند و 77% آن ها به طور تمام وقت استخدام شده اند. به طور کلی می توان وضعیت شغلی حسابداران و دفترداران و مهاجرت به کانادا ویژه حسابدارها را عادلانه ارزیابی کرد.

 

مهاجرت به کانادا ویژه حسابدارها در ایالت نوا اسکوشیا

وضعیت درآمد برای حسابدارها ساعتی 20 دلار می باشد و در مجموع تقاضا برای این شغل خوب و مقصد خوبی برای مهاجرت به کانادا ویژه حسابدارها است. تقریبا 3350 نفر حسابدار در این ایالت مشغول به کارند. که از این تعداد 20% در خدمات حسابداری، 10% در ساخت و ساز، 7% در فروشگاه ها و 5% در امور پرستاری و مراقبتی توزیع شده اند. 67% حسابداران در تمام سال مشغول به کار هستند و 62% آن ها به صورت تمام وقت استخدام شده اند.

 

ویزای کار حسابداری در کانادا

آشنایی با قوانین مالی و مرتبط فدرال و ایالتی از ملزومات یک حسابدار خوب است.

 

مهاجرت به کانادا ویژه حسابدارها در ایالت ساسکاچوان

درآمد حسابداران در این ایالت به نسبت متوسط درآمد همکارانشان در کانادا بالاست و ساعتی حدود 23 دلار است. همچنین بازار کار خوبی برای حسابداران و دفترداران و در نتیجه مهاجرت به کانادا ویژه حسابدارها فراهم است. تقریبا 6450 نفر در این شغل فعالند که از این تعداد 24% در خدمات حسابداری، 14% در بخش کشاورزی، 9% در ساخت و ساز و 7% در فروشگاه ها مشغولند. 60% از این حسابداران به صورت تمام وقت استخدام شده اند و 68% آن ها در تمام طول سال مشغول به کارند.

 

ایالت کبک قوانین خاص خودش را در استخدام نیروهای مهاجر و مهاجرت به کانادا ویژه حسابدارها دارد. دولت کانادا این خودمختاری را به آن ها داده است تا خود تصمیم گیرنده باشند. ایالت پرنس ادوارد نیز از نظر دستمزد حسابداران با ساعتی 18 دلار کمترین دستمزد پیشنهادی را دارد و با اینکه بازار کار معقولی دارد ولی با توجه به تعداد اندک جمعیت آن چندان توانایی بالایی برای جذب حسابدار در تعداد بالا نخواهد داشت. حدود 750 نفر در این ایالت به کار حسابداری مشغولند.

 

شرایط ثبت شرکت حسابداری در کانادا

برای ثبت شرکت در کانادا لازم است تا از قوانین مالیاتی آگاهی داشته باشید. همچنین باید واجد شرایط ثبت شرکت حسابداری باشید. در ابتدا شما باید در (CP (Chartered Professional Accountant ثبت نام کنید و یک حسابدار حرفه ای دارای مجوز از کانادا باشید. باید دوره های آموزشی را گذرانده و در امتحانات نمره قبولی را کسب کرده باشید. همچنین تجربه کاری کافی داشته باشید. برای شرکت بیمه مسئولیت حرفه ای بگیرید و فرم های الزامات قانونی را پر کنید. و در نهایت باید مجوز دولتی برای کارتان را بگیرید. پس بهتر است تا مهاجرت از طریق دفترداری را ابتدا، انتخاب کنید و بعد به سراغ ثبت شرکت بروید.

 

 

 

مهیار حلاج پور - ویزا 724

من، مهیار حلاج پور (Mahyar Hallajpour)

عضو رسمی شورای قانون‌گذاری امور مهاجرت کانادا، مشاور رسمی مهاجرت کانادا ICCRC/RCIC ، یا اصطلاحا وکیل مهاجرت، به شماره پروانه R520250 هستم.

زندگی من صرف این می شود که اطمینان حاصل کنم، ممتازترین خدمات تخصصی حقوق مهاجرت کانادا را دریافت می کنید.

ما در طول سالیان فعالیتمان، بانی توسعه بیش از یکصد شرکت در کانادا بوده ایم و امروز تمام این خدمات در غالب  شرکت سرمایه گذاری و توسعه استارتاپ و بیزینس i3 Capital ارائه می شود. در این شرکت گام به گام در خدمت اهداف کارآفرینانی هستیم که میخواهند بیزینس موفقی در کانادا داشته باشند و از راههای برنامه های تجاری سرمایه گذاری در کانادا ، ویزای استارت آپ و خرید بیزینس در کانادا به کانادا مهاجرت کنند.

همچنین در کنار همکارانم در کاریابی مهیار، برای تحقق برنامه های کاریابی بین المللی موکلین پارسی زبان می کوشیم.

ویزا 724 (VISA724.com) و شرکت مهاجرتی کاناداپاس، با مدیرعاملی و نظارت مستقیم اینجانب، اداره می شود.

مجموعه شرکتهای ما، دارای مجوزهای ذیل است:

  • شرکت مهاجرتی کاناداپاس،  با مجوز رسمی اداره مهاجرت کانادا به شماره ثبت: 002782433
  • شرکت توسعه بیزینس و شتاب دهنده i3 Capital ، با مجوز رسمی از دولت فدرال کانادا: به شماره ثبت 003223957
  • شرکت کاریابی بین المللی مهیار،  با مجوز وزارت کار ایران: به شماره ثبت 103621 

دریافت اطلاعات تماس و اطمینان از مجوز های ما، با مراجعه به صفحه > درباره شرکت مهاجرتی ما

 

 

 

مطالب پیشنهادی:

درباره ویزای کانادا

> اقامت دائم کانادا

> مهاجرت به نیوبرانزویک

> هزینه های زندگی  در ونکور کانادا

> مهاجرت پرستاران به کانادا

مهاجرت از طریق استارتاپ

اقامت سرمایه گذاری کانادا

 

مطالب مندرج در وب سایت حاضر به منظور اطلاع رسانی و افزایش دانش مخاطبین عزیز وبسایت حاضر و سایر شبکه های اجتماعی است. اگر چه اخبار و مطالب منتشره با نهایت دقت نویسنده مکتوب گردیده، ولی همچنان می تواند دستخوش تغییرات مرور زمان بوده و یا عاری از اشتباه انسانی نباشند.
بدیهی است برداشت و مشورت‌های حقوقی نهایی صرفا در چارچوب موضوع مورد مشاوره با شخص آقای مهیار حلاج پور ممکن بوده و توصیه می‌شود.
مدیریت و همکاران مجموعه حقوقی کاناداپاس و کاریابی بین‌المللی مهیار مسئولیتی در خصوص اقدامات خواننده با استناد به مطالب مندرج در وب سایت حاضر و سایر شبکه های اجتماعی نداشته و مسئولیت مجموعه صرفا محدود به چارچوب قرارداد منعقده با موکلین مجموعه باقی خواهد ماند.

 

 

مشاوره رایگان/پرسش و پاسخ


همراهان گرامی، در این قسمت میتوانید سوالات خود را مطرح نمایید. در اولین فرصت پاسخگوی شما خواهیم بود.(نمایش عمومی)


علی عامری :

سلام اینجانب 52 سال سن و ارشد حسابداری و مدیر مالی هستم زبان در حد 6.5 تا 7 ایلتس 10 تا 12 سال سابقه کار مرتبط .آیا امکان درخواست مهاجرت از طریق شغل حسابداری را خواهم داشت ؟درصد امکان موفقیت چقدر هست ؟

با توجه به سن شما و اینکه تفاوت بسیار زیاد حسابداری کانادا و ایران، احترام کاریابی برای شما بسیار ضعیف است. بهتر است از طریق برنامه های تجاری اقدام کنید

بنابراین می‌توانید به صفحه فرمهای ارزیابی رایگان مراجعه نمایید

MHMDREZA :

سلام ،محمدرضا 24 ساله هستم دانشجوی ترم آخر کارشناسی ارشد حسابداری ام 4 سال سابقه حسابداری و 1 سال هم حسابرسی و اینکه از لحاظ زبان انگلیسی تواناییم متوسطه میخواستم بپرسم برای مهاجرت چه کاری باید انجام بدم ممنون.

گذراندن دوره های تحصیلی، سپس ورود به بازار کار توصیه می شود

saeid sadeghi :

سلام من 51 سال سن کارمند بانکپ ملی ایران هستم مدرک اصلی من فوق دیپلم حسابداری و کارشناسی مدیریت دولتی دارم سمت کاری من کارشناس ارشد بازاریابی و خدمات مالی بانک ملی ایران با 29 سال سایقه کار هستم من دارای همسر و یک فرزند 17 ساله هستم خانمم دبیر اموزش وپرورش با مدرک کارشناسی گرافیک و 18 سال سابقه کار در اموزش و پرورش هستند میخواستم از طریق کاری ویژه حسابداران به کانادا مهاجرت کنم لطفا راهنمایی بفرمایید

دوره تحصیلی حسابداری و سپس ورود به بازار کار کانادا توصیه می شود

حسن :

با سلام ایا برای مهاجرت کاری به کانادا در رشته حسابداری ایلتس لازم است

خیر اما در شانس ویزا و پیدا کردن کارفرما تاثیر گذار است

رامین منصوری / Ramin Mansouri :

سلام من رامین منصوری هستم متولد 1370 - 10 سال سابقه کاری در زمینه حسابداری دارم و چند سالی حسابرس بودم . الان در حال حاضر مدیر مالی هستم و از اطلاعات خوبی در زمینه استاندارد های حسابداری و قوانین مالی و مالیاتی ایران و استاندارد های IFRS برخوردارم . اما زبان انگلیسی خوبی ندارم و عملا در این مورد به شدت مشکل دارم . خواستم بدونم آیا می توان با شرایط من برای ویزای کاری در زمینه مالی و مالیاتی در کشور کانادا اقدامی کرد ؟

مهارت زبان خود را تقویت کنید

محمد قانعی مطلق :

با سلام.من 35 ساله هستم و مدرک کارشناسی حسابداری دارم با بیش از 10 سال سابقه کار. سابقه بیمه هم 9 سال دارم میخوام بدونم برای مهاجرت مدرک acca بهتره یا کارشناسی ارشد. اگه کارشناسی ارشد بخوام بگیرم کدوم گرایش بهتره؟حسابرسی یا مدیرت مالی ؟ برای مهاجرت کاری محدودیت سنی هم هست؟ با تشکر

ارشد. بله کارفرما سن شما را هم در نظر میگیرد

mohammad :

باب سلام.من مدرک کارشناسی ارشد حسابداری رو دارم که تاییدیه wes رو گرفتم با توجه به اینکه حسابداران جزو excluded job list برای ساسکاچوان هست ایا از طریق ناک تکنیسین حسابداری شانسی دارم؟امتیاز من 71 هست طبق جدول ساسکاچوان. ممنون

بله اگر درست حساب کردید، ممکنه

mohammad : لیسانس حسابداری-تجربه کار در خارج از کشور-5 سال سابقه در پتروشیمی-آشنایی با ابر نرم افزار آی اف اس در صنعت نفت و گاز-مکالمه خوب به زبان انگلیسی-32 ساله-متعهل و دارای یک فرزند-

لطفا مشخصات خود را در فرمهای ارزیابی رایگان وارد نمایید

مهدی علیمرادی :

با سلام ; واسه مهاجرت به کانادا خواستم بگم مدرکم لیسانس حسابداری دارم و دارای 8 سال سابقه کار مفید و مرتبط ولی 5 سال آن بصورت سابقه بیمه رد شده ، مجردم ،36 سالمه ولی هنوز کلاس زبان خارجه نرفتم حالا با توجه به موارد فوق بهترین راه برای مهاجرت چیه؟ ممنون

برای بررسی شرایط مهاجرت یا دریافت ویزا، به اطلاعات بیشتری درباره شما نیاز داریم، برای بررسی دقیق، می‌توانید به صفحه فرمهای ارزیابی رایگان مراجعه فرمایید و یا برای بهره مندی از مشاوره وکیل رسمی مهاجرت به صفحه رزرو وقت مشاوره مراجعه فرمایید.

اکرم نائبی :

نحوه اخذ اقامت کاری برای سغل حسابداری در کانادا یا اروپا و نحوه شروع امادگی

باید از یک کارفرمای واجد شرایط در کانادا جاب آفر دریافت کنید

Javid :

با سلام من 46 سال دارم / رشته تحصیلی من و مدرک دانشگاهی من حسابداری یا امور مالی نیست. هجده سال است که خودم مدیر عامل و مدیر اجرایی شرکتهای خودم بوده ام و سابقه کار و مدارک بیمه جهت ارائه دارم. مجبور شدم به دلیل ناتوانی و عدم رضایت از کار حسابداران، پشت سیستم بنشینم و حسابداری بسیار دقیق را خودم انجام بدهم و خدا را شکر در این زمینه مهارت کافی دارم. با نرم افزارهای مختلف حسابداری کار کرده ام و تسلط دارم و اکسل هم کامل بلدم. در حال حاضر هم مدیر داخلی یک موسسه پژوهشی بخش خصوصی هستم. آیا برای اخذ پذیرش در رشته حسابداری یا امور مالی در کانادا نیاز هست که حتما مدرک آموزش عالی یا خصوصی معتبر ارائه کنم یا تست توانایی من برای اخذ پذیرش کافیست؟ همسرم هم مدیریت بازرگانی خوانده و سوابق کاری معتبر دارد یک نوزاد 4 ماهه هم داریم. ممنون میشم راهنمایی بفرمایید. با تشکر/ ش.جاوید / 12 آبان 99

می‌توانید مشخصات خود را، برای بررسی دقیق شرایط، در فرمهای ارزیابی رایگان وارد نمایید

و یا برای دریافت مشاوره تخصصی (حضوری یا غیر حضوری)، به صفحه رزرو وقت مشاوره مراجعه فرمایید.

منیره قلیپور :

سلام . دارای دیپلم تجربی 13 سال سابقه کاری حسابداری بهمراه سابقه بیمه زبان انگلیسی ضعیف داری مدرک فنی حرفه ای حسابداری دارای مدارک آموزشی از حسابداران خبره بدنبال شرایط کاری خارج از ایران در زمینه حسابداری هستم و درخواست مشاوره دارم با تشکر

مشخصات خودتون رو در فرمهای ارزیابی رایگان وارد کنید

Pouria :

سلام من میخوام برای کار برم کانادا قصد دادرم اقامت دایم کاری هم بگیرم به من گفتن از جهاددانشگاهی مدرک بگیر و یه سال کار کنی اوکی میکنن!؟میخواستم بدونم هزینه برای اقامت به چه صورت هست و...؟

جهاد دانشگاهی اقامت کانادا رو اوکی میکنه؟ً! اگر شرایطش مهاجرت را داشته باشید می توانید برای برنامه های مهاجرتی اقدام کنید

حسيني :

با سلام و ادب؛ 35 سالمه 4 سال سابقه كاري حسابداري با بيمه دريك شركت معتبرراهسازي خصوصي با سابقهو 43 ساله زبان در حد متوسط بلدم ؛شوهربنده 40ساله درزمينه لوله كشي و تاسيسات و دختر 14 ساله د و ساله بصورت حرفه اي نقاشي ميكنه ؛ ايا شانسي براي مهاجرت به كانادا داريم

می‌توانید مشخصات خود را، برای بررسی دقیق شرایط، در فرمهای ارزیابی رایگان وارد نمایید

مشاوره اخذ ویزا اقامت و مهاجرت به کانادا - ویزا 724

ارتباط با ما

آدرس و راههای ارتباطی :

- ویزا 724

- شرکت مهاجرتی کاناداپاس

- کاریابی بین المللی مهیار

- شرکت توسعه استارتاپ و سرمایه گذاری i3capital

- دارای مجوزرسمی از وزارت کار و رفاه اجتماعی ایران با شماره ثبت: 103621 

- دارای مجوز رسمی اداره مهاجرت کانادا: ICCRC R520250

با مدیریت مهیار حلاج پور، مشاور و وکیل قانونی RCIC/ICCRC به شماره پروانه R520250

 

دفتر مرکزی (کانادا - تورنتو):

 No.25 Shepard Ave W Suite 300 North York ON M2N 6S6 (مراجعه با رزرو وقت قبلی)

0014168905972 (پاسخ‌گویی: دوشنبه تا شنبه 18:00 الی 02:00 بوقت تهران)

دفتر ایران: 

02122927033 (پاسخ‌گویی: شنبه تا چهارشنبه 10:00 الی 17:00 بوقت تهران) - (پنجشنبه: 10 الی 14:00)

تهران - بزرگراه مدرس شمال، خیابان دستگردی شرقی(ظفر)، جنب بیمارستان علی اصغر، پلاک 199 طبقه سوم، واحد 301 (مراجعه با رزرو وقت قبلی)

واتساپ دفتر ایران:

09124644197 (پاسخ‌گویی: 10:00 الی 18:00 بوقت تهران)

واتساپ کانادا:

14168905972+ (پاسخگویی به پیامهای متنی در واتساپ)

* برای مطالعه روش های اصلی مهاجرت به کانادا، به صفحه مهاجرت کانادا مراجعه بفرمایید.

ایمیل : info[at]visa724.com

ویزا 724

تمامی حقوق این سایت مربوط به ویزا 724 می باشد.