ویزا 724
رزرو وقت مشاوره

ویزای تحصیلی کانادا

قیمت : طبق درخواست

رزرو وقت مشاوره

ویزای تحصیلی کانادا

نوع ویزا : ویزا تحصیلی کانادا

کشور : کانادا

هشدار ها : لطفا از سپردن پاسپورت و مدارک شناسایی خود به افراد ناشناس خودداری نمایید.

مدارک :

مدارک ذیل به صورت کلی عنوان می شود (ارائه تمامی آنها اجباری نیست).

ارائه مدارک دیگر، افزون بر مدارک زیر به نوع درخواست بستگی دارد.

الف) مدرک شناسایی جهت درخواست ویزای تحصیلی کانادا:
1. پاسپورت جدید و قدیم متقاضی و همراهان 
2. عکس جدید 3٫5*4٫5 زمینه سفید متقاضی و هر یک از همراهان – نام و تاریخ تولد هر فرد باید پشت عکس نوشته شود.
3. سند ازدواج و شناسنامه متقاضی و تمامی همراهان (ترجمه رسمی همراه با مهر قوه قضاییه)

ب) مدارک شغلی جهت درخواست ویزای تحصیلی کانادا: مدارک (سرپرست و همراهان) که میتواند شامل موارد ذیل باشد:
جواز کسب، روزنامه رسمی، اساسنامه، شراکت نامه، فیش حقوقی، پروانه شغلی، پروانه وکالت (ویژه ووکلا)، پروانه طبابت (ویژه پزشکان)، لیست بیمه تامین اجتماعی پرسنل، لیست بیمه تامین اجتماعی متقاضی و اعضای خانواده، قرارداد همکاری، نامه اشتغال به کار یا تحصیل و یا هر آنچه که اثبات کننده شغل یا تحصیل متقاضی و همراهان می باشد.

ج) مدارک تحصیلی جهت درخواست ویزای تحصیلی کانادا:
1. مدارک تحصیلی معتبر همراه با ریز نمرات متقاضی و همراهان (ترجمه رسمی با مهر قوه قضاییه و وزارت امور خارجه)
2. مدارک زبان معتبر.
3. مدارک دوره های آموزشی از مراکز معتبر آموزشی.

د) مدارک مالی و ملکی جهت درخواست ویزای تحصیلی کانادا:
1. اسناد املاک و مستغلات متقاضی و همراهان (ترجمه رسمی با مهر قوه قضاییه)
2. میانگین حساب 4 ماه آخر حساب بانکی متقاضی و همراهان. 
3. تمکن مالی (مانده حساب - سپرده) ارزی یا ریالی متقاضی و همراهان. 
4. سهام بورس یا هرآنچه که اثبات کننده دارایی نقدی یا غیر نقدی می باشد. (متقاضی و همراهان)

ه) فرم اطلاعات فردی جهت درخواست ویزای تحصیلی کانادا: یک فرم کامل از اطلاعات شخصی در غالب Word برای متقاضی و تمامی همراهان به صورت جداگانه. (آدرس محل کار متقاضی و همراهان، آدرس محل سکونت، شماره تماس محل سکونت، شماره تماس محل کار متقاضی و همراهان، شماره همراه متقاضی دارای واتساپ فعال، کدپستی محل سکونت و محل کار متقاضی و همراهان، توضیحاتی کامل راجع به سمت شغلی متقاضی و همراهان)

نکات مهم:

- ترجمه رضایت نامه محضری برای همراهی فرزندانی که بدون یکی از والدین قصد مسافرت دارند( رضایت نامه باید از سوی کسی باشد که آن ها را همراهی نمی کند).
- اگر قادر به ارائه دعوتنامه برای درخواست ویزا می باشید، دعوت نامه شامل مشخصات کامل دعوت کننده و متقاضی، نسبت، دلیل سفر متقاضی، آدرس و شماره های تماس محل سکونت و محل کار، مدت زمان اقامت و هرگونه موارد مرتبط دیگر دعوت نامه پس از تنظیم باید به مهر و امضای دفتر (Notary Public) برسد.

- مدارک فرد دعوت کننده: ارائه کارت شهروندی، پاسپورت کشور مقصد، شناسنامه همان کشور یا کارت اقامت از سوی فرد دعوت کننده الزامی است. همچنین سایر مدارک فرد دعوت کننده شامل گواهی اشتغال به کار، نامه بانک، برگه های مالیاتی تاثیر بسیار زیادی روی نتیجه درخواست ویزای فرد دعوت شونده دارند.

- اگر دارای دعوتنامه هستید ارائه اصل دعوتنامه و مدارک شخص دعوت کننده الزامی ست. (شماره واتساپ فرد دعوت کننده برای ارتباط کارشناسان موسسه با ایشان الزامیست) 

در صورت نداشتن دعوت نامه، ارائه رزرو هتل و شرح برنامه سفر به همراه رزرو بلیط رفت و برگشت الزامی است.
- در برخی موارد ممکن است افسر ویزا از شما مدارک معاینه پزشکی بخواهد که ممکن است بیش از 3 ماه به پروسه پرونده شما اضافه کند. و گاهی در برخی پرونده ها به درخواست آفیسر گواهی عدم سوء پیشینه برای شما و اعضای خانواده ای که بالای 18 سال دارند الزامی است.
- دسترسی کامل به فرد متقاضی تا زمان اعزام برای انگشت نگاری الزامی می باشد. 
- کپی برابر اصل تمامی مدارک تهیه گردد.
- مسئولیت ارائه مدارک جعلی و ترجمه غلط مدارک بر عهده فرد متقاضی می باشد. در انتخاب دارالترجمه رسمی بسیار دقت داشته باشید.

قبل از اقدام به تهیه مدارک برای درخواست ویزای تحصیلی کانادا، با متخصصان ما مشورت فرمایید.

توضیحات :

1) پذیرش و ویزای تحصیلی کانادا یا هرکشوری در قاره آمریکا و اروپا با توجه به رشته انتخابی مسافر در نظر گرفته خواهد شد.

2) در مرحله اول اقدام به پذیرش کالج یا دانشگاهای کانادا و در مرحله دوم اقدام به اخذ ویزای کانادا خواهیم داشت.

3) هزینه ی اخذ پذیرش و ویزای تحصیلی کانادا با توجه به رشته انتخابی و شرایط شما اعلام خواهد شد.

4) در صورتی که مدارک تحصیلی شما کامل بوده و دارای مدارک و افتخارات تحصیلی درخشانی باشید و همچین دارای مدرک زبان حداقل آیلتس 7.5 آکادمیک باشید از طرف دانشگاههای کانادا شانس دریافت بورسیه خواهید داشت.

 

مراحل درخواست ویزای تحصیلی کانادا:

     1. تایید مشاور یا وکیل موسسه و امضای قرارداد.

     2. تهیه و تحویل مدارک خواسته شده به موسسه. 

     3. ثبت نام، ارسال مدارک و درخواست پذیرش از مراکز آموزشی معتبر کانادا.

     4. ارائه مدارک و نامه پذیرش به سفارت کانادا و درخواست ویزای تحصیلی کانادا. 

     5. انجام انگشت نگاری توسط متقاضی در یکی از مراکز انگشت نگاری کانادا در کشورهای همسایه ایران. 

     6. دریافت ایمیل تاییدیه انگشت نگاری از سوی سفارت کانادا. 

     7. انتظار برای پاسخ سفارت به درخواست ویزای کانادا. 

     در مواردی ممکن است سفارت درخواست هایی همچون ارسال مدارک پزشکی، ارسال مجدد مدارک ملکی یا مالی و...  را داشته باشد که از طریق ایمیل اطلاع رسانی خواهد کرد. 

 

شرایط و مدارک لازم برای درخواست ویزا تحصیلی کانادا:

- داشتن پرینت تمکن مالی بالا برای اینکه به آفیسر کانادا ثابت شود که از پس هزینه های تحصیل و زندگی خود و خانواده تان در طی مدت اقامتتان بر می آیید.(توجه داشته باشید که، با ارائه سند ملک نمیتوانید شهریه تحصیلی را پرداخت کنید و یا هزینه های زندگی را در کانادا تامین کنید. پس سند ملک، ماشین، سهام و... فقط نشان دهنده ی ریشه یا بیزینس شما در کشور خودتان است گرچه می تواند در شانس  دریافت ویزا تاثیر گذار باشد اما تمکن مالی محسوب نمیگردد) - ارائه مدرک زبان برای دریافت ویزای تحصیلی کانادا الزامی نیست. اما باید آفیسر را با ارائه study plan قوی برای صدور ویزا قانع کنیم.

- برای اخذ پذیرش و ویزای تحصیلی کانادا باید حداقل شرایط را دارا باشید که حداقل شرایط شما توسط کارشناسان موسسه ارزیابی می گردد.

- داشتن مدارک هویتی، شناسایی و تحصیلی معتبر الزامیست، ما هیچگونه خدمات ارائه مدارک جعلی ارائه نمی دهیم.

- داشتن پذیرش تحصیلی از مراکز معتبر آموزشی کانادا برای موفقیت در دریافت ویزای تحصیلی. (دریافت پذیرش در صورت تمایل از طرف موسسه انجام می پذیرد).

  

حتی اگر خودتان قصد انجام امور درخواست ویزای تحصیلی کانادا را دارید، با دقت کامل به نکات زیر توجه فرمایید، این نکات بر مبنای تجربه و اطلاعات دقیق مشاوران و وکلای مهاجرت موسسه تهیه و تالیف شده است.

ویزای تحصیلی کانادا بدون شینگن ممکن است، اما تضمین صدور ویزا یک دورغ بزرگ است. ویزای 100% تضمینی کانادا وجود ندارد. هیچ شخص یا شرکتی آشنایی در سفارت کانادا ندارد. هیچگونه تفاوتی بین بررسی مدارک در کانادا وجود ندارد. هیچ دعوتنامه ای تضمین کننده صدور ویزای کانادا نخواهد بود. ویزای فوری یا VIP کانادا وجود ندارد. سفارت هیچ گونه آماری در خصوص تعداد قبول یا رد درخواست ویزا را اعلام نمی کند، تمام آمارهایی که در سایت های مختلف عنوان می شود که مثلا 90 درصد درخواست ویزای ایرانی ها ریجکت یا قبول شده است دروغی بیش نیست؛ تعداد قبول یا رد درخواست های ویزا هیچوقت اعلام نشده است. ارائه مدارک جعلی به سفارت کانادا عواقب جبران ناپذیری خواهد داشت.

نکته بسیار مهم در خصوص اخذ ویزای تحصیلی کانادا: برخی از آژانسها یا شرکتهای مسافرتی یا تحصیلی چند نرخ برای خدمات درخواست ویزا در نظر گرفته اند: معمولی و تضمینی (ضمانت بازگشت وجه). این موضوع بدین صورت است که اگر هزینه درخواست ویزای معمولی را پرداخت کنید؛ یک کارآموز آن شرکت، خود را به جای شما جا زده و یک ایمیل به اسم شما درست می کند و درخواست ویزا می دهد (نام کاربری و رمز عبور را در اختیار شما نمی گذارند، همچنین از دیدگاه کانادا این نوع درخواست غیر قانونی ست.) علاوه بر غیر قانونی بودن این موضوع، احتمال خطا و ریجکتی به دلیل بی تجربگی کارآموز بسیار بالاست. اگر هزینه ویزای تضمینی را پرداخت کنید؛ یک غیر کارآموز باز هم با یک ایمیل از سمت شما درخواست ویزا می کند (نام کاربری و رمز عبور را در اختیار شما نمی گذارند، همچنین از دیدگاه کانادا این نوع درخواست غیر قانونی ست.).

این شرکتها برای توجیه تضمینی بودن ویزا، گاهی عنوان می کنند که از یک دعوتنامه رسمی و معتبر شرکت خودشان در کانادا برای افزایش شانس دریافت ویزای شما استفاده خواهد شد! (دعوتنامه نیز غیر قابل خرید و فروش است، و باز هم این فعالیت از نظر دولت کانادا، غیر قانونی ست)

با چند سوال ساده میتوانید متوجه دروغ این نوع شرکت ها شوید: 

آیا خود را به جای شما معرفی خواهند کرد یا از یک وکیل یا مشاور رسمی مهاجرت کانادا استفاده خواهند کرد؟ (اگر از وکیل یا مشاور رسمی استفاده می شود، شما حق دارید نام وکیل خود را بدانید و یک قرارداد مستقیم با وکیل یا مشاور رسمی کانادا داشته باشید و اگر یک ایمیل را به جای شما به کانادا معرفی خواهند کرد، حق دارید که نام کاربری و رمز عبور پروفایل و ایمیل خود را داشته باشید).

آیا اگر به جای شما ایمیلی درست می‌کنند، پروفایل و رمز ورود درخواست ویزا را در اختیار شما قرار خواهند داد؟ در صورتی که پروفایل و رمز ورود را در اختیار شما نگذارند، این موضوع با ریسک بسیار همراه است؛ به دلیل اینکه تضمین کرده اند که هزینه ی شما را در صورت رد درخواست ویزا، عودت دهند. پس به احتمال بسیار قوی بدون اطلاع شما، از مدارک جعلی برای تکمیل مدارک شما استفاده خواهند کرد، و برای اینکه مدرکی از جعل آنها نداشته باشید، پروفایل و رمز ورود را در اختیارتان نخواهند گذاشت. که اگر آفیسر متوجه جعلی بودن مدارک شود، 5 سال از درخواست ویزا تحریم خواهید شد. و هیچ مدارکی برای اثبات بی گناهی خود نخواهید داشت!

آیا دعوتنامه معتبری! که برای شما استفاده می کنند فقط برای شما بوده یا برای هزاران نفر دیگر استفاده شده است؟! اگر این شرکت شما را به کانادا دعوت می کند پس چرا یک ایمیل به جای شما درست کرده، رمز عبور را در اختیارتان نمی گذارد و درخواست ویزا می دهد؟

نکته جالب در دعوتنامه اینگونه شرکتها این است که؛ یک شرکت یا آژانس مسافرتی در کانادا ثبت کرده اند و شما را به عنوان یک توریست یا یک درخواست کننده ویزای تحصیلی، به کانادا معرفی می‌کنند و عنوان می‌کنند هیچ مسئولیتی در قبال شما نخواهند داشت! درنتیجه داشتن یا نداشتن این دعوتنامه هیچ تفاوتی در پرونده نخواهد داشت! فقط توجیهی برای دریافت اضافه بهای خدمات خود ساخته اند.

  

 همراهان گرامی، برای بهره مندی از مشاوره و ارزیابی تخصصی مشاوران ما، اقدام به تکمیل  فرمهای ارزیابی رایگان نمایید و یا می‌توانید سوالات خود را در قسمت مشاوره رایگان مطرح فرمایید. یا اگر قصد جدی برای مهاجرت یا دریافت ویزا دارید می‌توانید به صفحه رزرو وقت مشاوره مراجعه نمایید تا از مشاوره وکیل رسمی مهاجرت بهره مند شوید. همچنین می‌توانید با مراجعه به صفحه درباره ما و مطالعه آن، اطلاعات تماس دفاتر ما را دریافت نموده و از اعتبار و تجربه موسسه اطمینان حاصل نمایید.

 

مطالب پیشنهادی:

استارتاپ ویزای کانادا

ویزای تحصیلی کانادا

مهاجرت از طریق خود اشتغالی کانادا

ویزای کار پرستاری کانادا یا مهاجرت پرستاران به کانادا

مهاجرت از طریق PEQ کانادا

ویزای دانش آموزی کانادا

ویزا و اقامت سرمایه گذاری کانادا

مقایسه هزینه های زندگی در کانادا

مهاجرت از طریق اکسپرس اینتری کانادا

درباره ویزای کانادا همه چیز بدانید

درباره تحصیل در کانادا همه چیز بدانید

ویزای اقامت دائم کانادا

مهاجرت به کانادا

وکیل مهاجرت

ویزای شینگن آلمان

ویزا و اقامت سرمایه گذاری انگلیس

اطلاعات تکمیلی

قیمت

طبق درخواست

مدت اقامت

طبق رشته انتخابی

مدت اعتبار

طبق رشته انتخابی

مدت اخذ ویزا

90 روز کاری


سوالات متدوال


چطور میتوان با مشاوران موسسه جلسه حضوری یا تلفنی داشت؟

شما میتوانید به آدرس های عنوان شده در وبسایت (ایران، کانادا) مراجعه حضوری داشته باشید اما باید قبل از مراجعه اقدام به رزرو وقت مشاوره نمایید و یا جهت بهره مندی از مشاوره رایگان به بخش زیر مراجعه نموده و سوالات خود را مطرح نمایید.


مشاوره رایگان/پرسش و پاسخ


همراهان گرامی، در این قسمت میتوانید سوالات خود را مطرح نمایید. در اولین فرصت پاسخگوی شما خواهیم بود.(نمایش عمومی)


نرگس قنبري : سلام من ويزاي توریستي پنج ساله رو دارم الان ونكوور هستم پسرم رو براي يك سال همراهي ميكنيم. برا كلاس ١٢ ثبت نام كرديم و هزينه پرداخت كرديم الان ميخوام ويزامو به تحصيلي تغيير بدم زيان هم مسلط نيستم آيا تغيير ويزا بدون مدرك زبان امكانپذيره و هزينه و مدت زمان تغيير چقدر مي باشد

مشاور مهاجرت و ویزا:

در واقع status شما میتواند تغییر کند نه ویزای شما، ویزاها به یکدیگر تبدیل نمی شوند. بله میتوانید بدون مدرک زبان نیز وارد یکی از دوره های تحصیلی شوید و پس از آن ورارد بازار کار شده و درخواست اقامت دائم کانادا داشته باشید. مدت زمان و هزینه آن نیز، بستگی به انتخاب رشته، شهر و مرکز آموزشی شما خواهد داشت و بسیار متغییر است.

مهسا منشی :

سلام و خسته نباشید... ببخشید من یک سوالی داشتم من و همسرم در تاریخ 20 جون مدارکمون رو سابمیت کردیم من برای ویزای تحصیلی (فوق لیسانس دانشگاه رایرسون در تورنتو) و همسرم برای ویزای open work permit در تاریخ 25 جون انگشتنگاری رفتیم استانبول در تاریخ 21 اگوست بعد از دو ماه به من یک ایمیل زدن و درخواست تکمیل مدارک کردن از من و گفتن برامون CV خودم رو بارگذاری کنم تو سایت الان من 3 سپتامبر کلاسم شروع میشه و تو این وضعیتم... خواستم بدونم با توجه به تجربیاتتون برای چی از من رزومه خواستن و آیا این کلا مثبته یا منفیه و احتمال ریجکتی داره ؟

مشاور مهاجرت و ویزا:

احتمال ریجکتی درخواست ویزای کانادا وجود دارد.

در ارائه cv بسیار دقت داشته باشید. احتمالا اگر در ارائه cv قوی و مفید ناکام باشید درخواست ویزای شما رد خواهد شد. عموما زمانی که از شما درخواست cv می شود که در انتخاب رشته خود دقت لازم را نداشته باشید و شغل یا تحصیل شما عموما با رشته انتخابی شما مرتبط نبوده است.

Mona :

سلام .من ٣٧ سالمه فارغ التحصيل رشته حسابداري هستم حدودا ١١ سال سابقه كار مرتبط با رشته ام دارم ،مي خواستم بدونم اگر بخوام براي فوق ليسانس در كانادا اقدام كنم بدون مدرك آيلتس شما مي تونين براي من اقدام كنيد و هزينه اش چقدر مي شه ،و ضمنا من از نظر تمكن مالي مي تونم ٦٠٠ ميليون رو صورتحساب ارائه كنم ولي برام دانشگاهي كه پذيرش مي گيرين مهمه ضمن اينكه معدلم هم پايينه ١٢.٧٥ ولي شركتهاي خوبي كار كردم (آخرين محل كارم تويوتا بوده )

مشاور مهاجرت و ویزا:

شانس شما برای دریافت ویزای تحصیلی کانادا خوب است اما به بررسی دقیق شرایط شما نیاز خواهیم داشت.

هزینه ها با توجه به انتخاب روش مهاجرت و دریافت ویزا و شرایط هر متقاضی متفاوت است و فقط در جلسات مشاوره عنوان می گردد.

میتوانید برای بهره مندی از مشاوره رایگان به صفحه فرمهای ارزیابی رایگان مراجعه و یا اقدام به رزرو وقت مشاوره نمایید.

پیمان :

سلام شرایط ویزای تحصیلی بدون نیاز به مدرک زبان

مشاور مهاجرت و ویزا:

شرایط در همین صفحه به صورت دقیق عنوان شده است، لطفا به طور کامل مطالعه فرمایید.

میتوانید برای بهره مندی از مشاوره رایگان به صفحه فرمهای ارزیابی رایگان مراجعه و یا اقدام به رزرو وقت مشاوره نمایید.

سیف الله حیدری :

آیا در کانادا اقامت برای کار هم میتوان دریافت کوند

مشاور مهاجرت و ویزا:

بله بسیاری از افراد از روشهای مختلف کاری به کانادا مهاجرت کرده اند.

Elham Shahbazee :

سلام با توجه به اینکه من 40 سال سن دارم و گپ تحصیلی بالا ... بدون مدرک زبان می تونم پذیرش تحصیلی بگیرم؟

مشاور مهاجرت و ویزا:

در صورتی که مدارک شغلی معتبر با تحصیلات خود داشته باشید بله امکان پذیر است.

Milad :

سلام برای آمریکا اقدام نمیکنین؟

مشاور مهاجرت و ویزا:

به صفحه ویزای تحصیلی آمریکا مراجعه فرمایید.

مهدی فلاح نژاد :

سلام . آیا فارغ التحصیلان دانشگاه آزاد در رشته کامپیوتر میتونند بدون فاند ویزای تحصیلی بگیرند ؟

مشاور مهاجرت و ویزا:

بله امکان پذیر است.

الهه خسروی :

سلام ویزای تحصیلی کانادا بدون مدرک زبان امکان پذیر است؟

مشاور مهاجرت و ویزا:

بله در برخی از رشته ها و شرایط که صدور ویزا را به خطر نیاندازد ممکن است.

دلارام :

من سال 86 در رشته ی زبان و ادبیات انگلیسی از دانشگاه خوارزمی فارغ التحصیل شدم. از آن سال مشغول تدریس زبان انگلیسی شدم (با سابقه بیمه) و سپس از چهار سال پیش در یک روزنامه ی انگلیسی مشغول به کار شدم در سمت خبرنگار همراه با بیمه. دارای آیلتس جنرال 8.5 و اکادمیک 7.5 معتبر هستم. آیا در صورتی که از یک کالج کانادایی در رشته ی human resources management یا مدیریت منابع انسانی پذیرش بگیرم و شرایط مالی لازم را داشته باشم، شانس دریافت ویزای تحصیلی یا همان study permit را دارم؟

گیتسا یوسف پور :

سلام من 32 ساله متاهل یک فرزند 8 ساله دارم.میخواستم ابتدا اگه بشه برای ویزای تحصیلی بدون مدرک زبان اقدام کنم .رشته کارشناسی ناپیوسته حسابداری بازرگانی دانشگاه غیر انتفاعی سراسری بودم.4 ساله فارق التحصیل شدم.مدرک کاردانی هم همین رشته بودم.تمکن مالی و سند ملک باهم 40هزار دلار کانادا میشه.آیا سرایطشو دارم. اگه برای دخترم اقدام کنیم چطور؟

مشاور مهاجرت و ویزا:

معمولا برای درخواست ویزای تحصیلی باید تمکن مالی نقدی بیش از 50 هزار دلار داشته باشید که اثبات کنید از پس هزینه های خود بر خواهید آمد.

الهه خسروی :

سلام هزینه درخواست ویزای تححصیلی در کالج بدون مدرک زبان(ایلتس 5 اکادمیک دارم اما کم است) چقدر است؟

مشاور مهاجرت و ویزا:

هزینه ها با توجه به انتخاب مرکز آموزشی، انتخاب رشته، و شرایط هر متقاضی متفاوت است و فقط در جلسات مشاوره عنوان می گردد.

Ali dl :

اگر از ترم ژانویه به دبیرستان های کانادا برویم ، ایا باید شهریه مدرسه را کامل پرداخت کنیم یا هزینه شهریه فقط برای ماه هایی است که واقعا در کانادا حضور داریم؟

Ali dl :

اگر از ترم ژانویه به دبیرستان های کانادا برویم ، ایا باید شهریه مدرسه را کامل پرداخت کنیم یا هزینه شهریه فقط برای ماه هایی است که واقعا در کانادا حضور داریم؟

مشاور مهاجرت و ویزا:

عموما برای دریافت پذیرش از مدارس کانادا باید هزینه کامل یک سال را پرداخت نمایید.

عماد مشعشعی :

با سلام ما برای ویزای تحصیلی کانادا برای همسرم که ۳۱ سالشه میخواستیم اقدام کنیم ویزای شینگن هم نداریم.سند ملک و گردش تا ۲۰۰ یا ۳۰۰ میلیون هم داریم آیا امیدی هست؟

مشاوره مهاجرت و ویزا:

باید تمکن مالی و دانش زبان خود را افزایش دهید، در صورتی که شغل مرتبط با آخرین مدرک تحصیلی داشته اید مشکلی نخواهید داشت.

ندا رنجبر :

با سلام. من فوق لیسانس جی آی اس از دانشگاه خواجه نصیر طوسی هستم با معدل ۱۸.۳۵. و ایلتس ۷ دارم. اما رایتینگم نمرش ۵.۵ هست. و فقط دو مقاله کنفرانسی بین المللی دارم. و پنج سال و نیم از فارع الاحصیلیم گذشته. فقط هم دو سال سابقه بیمه دارم. امیدی برای گرفتن پذیرش برای من هست؟ سنم هم ۳۳ سال هست

مشاوره مهاجرت و ویزا:

برای دریافت پذیرش تحصیلی شانس خوبی دارید، اما برای دریافت بورسیه تحصیلی شانس کمی دارید، و برای بالا بردن شانس دریافت ویزا باید تمکن مالی مناسبی ارائه دهید. که توانایی مالی خود را برای پرداخت هزینه های تحصیل و زندگی در کانادا اثبات کنید

 

سجاد :

سلام من دانشجوی دکترا هستم رشته ام مهندسی برق هست، می خوام برای فرصت مطالعاتی خارج از کشور اقدام کنم. می خواستم ببینم برای کدوم کشورها راحت تر، ارزان تر و سریعتر می توان ویزا گرفت؟ ممنون میشم راهنمایی کنید. با تشکر

مشاوره مهاجرت و ویزا:

تقریبا هیچ کشوری این سه ویژگی را همراه باهم ندارد (راحت تر، سریعتر و ارزان تر) میتوانید شانس خود را با ارسال رزومه به ایمیل اساتید بین المللی کشورهای آلمان، اتریش، هلند، کانادا امتحان کنید.

مهدی :

با سلام . آیا با اخذ ویزای دانش اموزیبرای فرزندم میتوانیم خانوادگی اقامت داشته باشیم ؟

مشاوره مهاجرت و ویزا:

در ابتدای کار یکی از والدین میتواند درخواست ویزا دهد و در مرحله بعدی شما دیگر اعضای خانواده میتوانند درخواست ویزا داشته باشند. اما اگر بخواهید برای اقامت دائم کانادا اقدام کنید باید وارد یکی از برنامه های مهاجرتی کانادا شوید، که در این مرحله همراه شما در کانادا خواهیم بود.

علیرضا :

با سلام و احترام.هزینه اخذ اقامت از طریق استارتاپ چقدر و مدت زمان آن چقدر هست؟ آیا این خدمات را تضمینی انجام میدهید؟ متشکرم

مشاوره مهاجرت و ویزا:

هزینه ها و مدت زمان انجام پروسه با توجه به نوع بیزینس پلن و انتخاب راه تعیین و فقط در جلسات مشاوره عنوان می گردد.

Azadeh :

خواهش میکنم ناامیدم نکنید.خودم ناراحت هستم بخاطر شرایطی که برای خودم ایجاد کردم.اما ادامه میدهم راه را بامید خدای یکتا.من فارغ التحصیل لیسانس رشته ی گرافیک هنرهای زیبای دانشگاه تهران هستم اکنون سی و نه سال دارم.می خواهم بدانم از کدام دانشگاه می توانم فاند بگیرم.یا اگر نمی توانم بهترین پیشنهاد و راه برایم چیست.متشکرم اگر جوابم را زودتر بهید.بزرگوارید.مرسی

مشاوره مهاجرت و ویزا:

هیچوقت در هیچ مسیری نا امید نباشید. اگر به دونبال فاند تحصیلی هستید باید دانش زبان خود را تقویت ساخته و حداقل یک مقاله بین المللی ارائه دهید، سپس میتوانید به سایت دانشگاهها مراجعه کرده و رزرومه خود را برای استادان همان دانشگاه ارسال کنید. ممکن است زمان بر باشد، اما میتوانید با صبر و حوصله بلاخره نظر یک استاد را برای دریافت فاند جلب کنید.

مهرداد درتاج :

سلام،میخواستم راجع به ویزای کاری یا تحصیلی فرزند اطلاعات بدهید.متشکرم

مشاوره مهاجرت و ویزا:

لطفا صفحه ویزای دانش آموزی کانادا را مطالعه فرمایید.

hadi :

سلام من ویزای کانادا توریستی دارم.ولی برای دانشجویی میخوام اقدام کنم .تا بتونم همسرم را با خودم ببرم .تنها مشکل من نداشتن ایلتس هست . آیا واقعا میشه بدون داشتن آیلتس مدرک زبان اقامت دانشجویی گرفت.و اینکه آیا میتونم همسرم را با خودم ببرم با تشکر

مشاوره مهاجرت و ویزا:

در صورتی که بتوانید تمکن مالی بالا ارائه دهید، دریافت ویزای تحصیلی کانادا بدون مدرک زبان امکان پذیر است. همچنین همسر شما نیز اجازه دریافت ویزای فول تایم کاری را خواهد داشت و میتواند همراه شما در کانادا بماند و به صورت فول تایم مشغول به کار شوند.

علی حقیقی :

با سلام و احترام.اول از همه میخواستم از بابت طراحی سایت و اطلاعات خوب و صادقانه ایی که در سایت بارگذاری شده تشکر کنم. امروز چند ساعت وقت گذاشتم و مطالب مفید شما رو خوندم و از اینکه مطالب سایتتون رو مطالعه کردم بسیار خوشحال شدم. تبریک میگم بخاطر زحمات خوب و مثبت شما. در خصوص اتریش و ویزای تحصیلی اتریش میخواستم اطلاعاتی بدست بیارم بخصوص اگر ویزای تحصیلی در مورد یادگیری زبان المانی باشه در اتریش و بعد از اون رفتن به یک کالج و یادگیری یک رشته تخصصی و کاربردی (عملی مثل فنی حرفه ایی در ایران) و سپس جویای کار شدن. ممنون میشم اگر بنده رو راهنمایی بفرمایید.

مشاوره مهاجرت و ویزا:

متشکرم از نظر مثبت شما. اول از همه اینکه برای دوره زبان آموزی به هیچ عنوان ثبت نام نفرمایید، چون به احتمال زیاد ریجکت خواهید شد. یک دوره آموزشی مربوط به رشته خود در دانشگاه و یا کالج انتخاب نمایید و پذیرش آن رشته را درخواست دهید، در صورتی که مدرک زبان نداشته باشید پس از گذراندن یک دوره زبان میتوانید در رشته ای که پذیرش آن را دریافت نموده اید ادامه تحصیل دهید. و پس از دریافت سرتیفیکیت وارد بازار کار مربوط به رشته خود شوید.

حفیظ الله :

سلام خدمت دست اندرکاران خوب تان! سوالم این هستش که من ادمیشن برای آموزش زبان انگلیسی را گرفته ام و چندی بعد مصاحبه ام هست حالا میخوام بدانم که در موقع مصاحبه اگر در خواست مترجم کنم آیا به ضرر من تمام خواهد شد؟ چون انگلیسی را خیلی روان صحبت نمیتونم

مشاوره مهاجرت و ویزا:

برای دوره زبان آموزی درخواست ویزای تحصیلی کانادا نفرمایید، احتمال بسیار زیاد ریجکت خواهید شد. میتوانید پذیرش بگیرید اما آفیسر با ویزای شما موافقت نخواهد کرد.

نیما :

سلام.من میخوام برای یکی از دانشگاهای کانادا اپلای کنم و یه دوره تحصیلی PhD با فاند بگیرم.خواستم ببینم اگه اکسپتنس دانشگاه رو داشته باشم احتمال اینکه ویزا بدم بهم چقدره؟از این بابت نگرانم که یه سری جاها خوندم تاریخچه سفری مهمه و من تاریخچه سفریم تقریبا حالیه. و اینکه من برای ویزای شنگن هلند اقدام کردم که ریجکت شد بخاطر عدم بیان قصدم از سفر(در حالی که برای کنگره بود و دعوت نامه مهر دار شده کنگره رو بهشون دادم) و عدم وجود دلایل کافی برای برگشت(در حالی که دانشجو بودم و نمیتونستم به هر حال برنگردم و تحصیلم رو تموم نکنم)خواستم ببینم این ریجکتی آیا تاثیر بزرگی رو گرفتن ویزای کانادا میذاره یا اصلا میشه بیانش نکرد؟

مشاوره مهاجرت و ویزا:

خیر نمیتوانید ریجکتی خود را برای درخواست ویزای تحصیلی کانادا پنهان کنید. باید تمکن مالی خود را حتی با گرفتن فاند از دانشگاههای کانادا اثبات نمایید تا شانس دریافت ویزای خود را افزایش دهید.

Alidl :

باسلام اگر قصد تحصیل در دبیرستان های کانادا را داشته باشیم از یازدهم اونجا برم بهتره یا دوازدهم ، و ایا مدرک زبان الزامی است؟؟

مشاوره مهاجرت و ویزا:

اگر آخرین مقطع تحصیلی شما در کشور خودتان 11 باشد، باید در مقطع دوازدهم مدارس کانادا ثبت نام شوید. خیر برای دریافت پذیرش و ویزای دانش آموزی کانادا به مدرک زبان نیازی نخواهید داشت.

پدرام :

سلام 43 سالمه متاهلم با مدرک کارشناسی برق قدرت از دانشگاه آزاد با معدل 14.01 و 18 سال سابقه کار.آیا میتونم برای ارشد در کانادا بدون آیلتس اقدام کنم؟آیا با توجه به گپ تحصیلی زیاد (18 سال)شانسی برای ویزا شدن دارم؟البته نامه تمکن مالی بالای 600 میلیون رو میتونم از بانک بگیرم. ممنون

مشاوره مهاجرت و ویزا:

در صورتی که شغل مرتبط با تحصیلات خود داشته باشید مشکلی نخواهید داشت. اما در غیر این صورت شانس زیادی برای دریافت ویزای تحصیلی کانادا نخواهید داشت.

الهام :

من يه راهي ميخوام كه سريعتر و تضميني ويزاي تحصيلي كانادا رو بگيرم، چون يك سال ديگه مدرك آيلتس اكسپاير ميشه، ممنون ميشم اگه راهنماييم كنين

مشاوره مهاجرت و ویزا:

در صورتی که مدرک زبان آیلتس 6.5 داشته باشید و تمکن مالی مناسب؛ پروسه پذیرش و دریافت ویزای تحصیلی کانادا تسهیل خواهد شد.

مریم :

سلام و وقت بخیر، در زمینه پذیرش دانشگاه بدون مدرک زبان می خواستم شرایط رو بدونم، من فوق لیسانسم رو از دانشگاه upm مالزی دریافت کردم و ۳ سال رو اونجا به زبان انگلیسی خوندم، ایا در مونترال دانشگاهی هست که بدون نیاز به زبان بشه پذیرش گرفت؟در ضمن معدلم 17.5 هست. متشکرم

مشاوره مهاجرت و ویزا:

بله مراکز آموزشی در کانادا هستند که مشروط به ارائه مدرک زبان پذیرش می دهند و شما باید دوره زبان را در کانادا گذرانده سپس وارد دوره تحصیلی مربوط به رشته انتخابی خود شوید.

سالومه :

سلام هزینه ادامه تحصیل برای دکترا چقدر است؟ مدرک زبان ندارم

مشاوره مهاجرت و ویزا:

امکان ادامه تحصیل در مقطع دکتری بدون داشتن مدرک زبان وجود ندارد

 

محمدرضا نوری زادگان :

با سلام برای ویزای تحصیلی کانادا سن مطرح میباشد؟ من ۲۹ سال دارم وحتما باید مبلغ ۶۰ میلیون تومان پول داشته باشم

مشاوره مهاجرت و ویزا:

ممانعتی سنی برای دریافت ویزای تحصیلی کانادا نیست اما باید معقول باشد. به فرض مثال کسی که 35 سال دارد و مدرک دیپلم داشته معقول نمی باشد.

Mina abedi :

سلام خسته نباشيد من دانشجو أدبيات فرانسه هستم مي خواستم ببينم در چه مقطعي ميتونم بورس تحصيلي بگيرم؟و شرايطش چيه؟

مشاوره مهاجرت و ویزا:

در شرایط خاص میتوانید در مقاطع دکتری و یا فوق لیسانس درخواست فاند داشته باشید.

مجتبی چلنگر :

من بعد تحصیل میخوام تو همون کشور بمونم میخواستم بدونم کدوم کشور اقامت دائم یا تابعیت راحتری به مهاجر ها میده؟

مشاوره مهاجرت و ویزا:

کانادا، آلمان، اتریش کشورهایی هستند که بعد از تحصیل شانس دریافت اقامت دائم را خواهید داست. اگر تمایل دارید شرایط شما به صورت دقیق برای مهاجرت مورد بررسی قرار گیرد به صفحه فرمهای ارزیابی رایگان مراجعه فرمایید

مریم معدلی :

سلام روز بخير براى ويزاى تحصيلى بدون ايلتس ميخواستم اقدام كنم، لطف ميكنيد راهنمايي بفرماييد و اگر لازم است وقت مشاوره بدهيد ممنون

مشاوره مهاجرت و ویزا:

در صورتی که تمکن مالی بالا ارائه دهید میتوانید دوره ی زبان را قبل از ورود به دوره آموزشی خود در کانادا بگذارید اما شرایط شما باید به صورت دقیق مورد بررسی قرار گیرد. برای دریافت مشاوره تخصصی میتوانید به صفحه رزرو وقت مشاوره مراجعه نمایید و یا برای بررسی رایگان شرایط خود میتوانید فرمهای ارزیابی رایگان را تکمیل فرمایید.

لیلا :

با سلام جهت اثبات تمکن مالی صرفا پرینت باقیمانده حساب کافی هست یا گردش حساب ۴ ماهه اخیر هم مورد نیازه ضمنا داشتن ویزای مولتی کانادا روند صدور ویزای دانشجویی را سریعتر میکنه از این نظر که نیاز به انگشت نگاری نیست؟

مشاوره مهاجرت و ویزا:

ارائه مدارک مالی و تمکن مالی با توجه به شغل هر متقاضی متفاوت است، برای برخی از مشاغل ارائه گردش حساب الزامی نیست و برای برخی مشاغل الزامی می باشد.

Shght :

اگر قصد تحصیل در دبیرستان های کانادا را داشته باشیم و اشنایی را اونجا نداشته باشیم ،ایا مدارس میتونن قیم ما بشوند

مشاوره مهاجرت و ویزا:

بله افرادی هستند که با شرایط خاص میتوانند به عنوان قیم شما در کانادا انتخاب شوند و بتوانید به واسطه ی آنها ویزای دانش آموزی کانادا دریافت نمایید.

Alidl :

حداقل میزان معدل برای ورود به دبیرستان های کانادا چند هستش ؟و اگر کسی بخواد برای سال ۱۲ به دبیرستان های کانادا بره ،معدل اخرین سال تحصیلش از معدل دو سال قبلش مهم تر هستش ؟

مشاوره مهاجرت و ویزا:

معدل برای پذیرش در دبیرستانهای کانادا و دریافت ویزای دانش آموزی کانادا ملاک نیست.

Ali dalili :

سلام اگر در دبیرستان های کانادا مشغول تحصیل باشیم،با گرفتن دیپلم و ورود به دانشگاه میتونیم اقامت دائم کانادا را بگیریم یا باید مدرک لیسانس را بگیریم و بعد برای اقامت دائم اقدام کنیم

مشاوره مهاجرت و ویزا
با سلام و احترام

بعد از اتمام دوره تحصیلی در کانادا در برخی رشته ها و برخی استانها میتوانید درخواست اقامت دائم کانادا داشته باشید و در برخی از رشته ها و استان ها باید بعد از فارغ التحصیلی و دریافت مدرک مشغول به کار شوید و پس از 1 سال تجربه کار کانادایی درخواست اقامت دائم داشته باشید.

اسماعیل یزدانی :

سلام در مورد اقامت در کانادا

مشاوره ویزا و مهاجرت

با سلام و احترام 

در صورتی که تمایل دارید شرایط شما برای دریافت اقامت کانادا مورد بررسی قرار گیرد به صفحه فرمهای ارزیابی رایگان مراجعه فرمایید.

هما :

سلام وقت بخیر اگر شخصی فقط خودش ویزای شینگن داشته باشه و بخواد. برای خودش و همسر و فرزندش درخواست ویزای توریستی یا تحصیلی کانادا رو بده امکان داره یا اینکه هر سه نفر باید شینگن رو داشته باشن؟

مشاور مهاجرت و ویزا
با سلام و احترام

داشتن ویزای شینگن شانس شما را برای دریافت ویزای توریستی کانادا بالا خواهد برد؛ الزامی برای ارائه تاریخچه سفر شینگن وجود ندارد. و در صورتی که بتوانید تمکن مالی و دلیل قانع کننده برای ادامه تحصیل خود ارائه دهید با ویزای تحصیلی شما در کاناد موافقت خواهد شد و همسر فرد متقاضی نیز ویزای کار کانادا دریافت خواهد کرد؛ فرزندان شما نیز میتوانند به صورت رایگان در کانادا تحصیل کنند.

الهام :

ممنونم از پاسخگويي سريعتون، خواستم بپرسم به چه دليل ميفرماييد كه دكتري رو پيشنهاد نميكنين در صورت داشتن مدرك زبان؟ و اينكه تو رشته من دانشگاهي سراغ دارين در مقطع ارشد كه پذيرش مشروط رو قبول كنه؟ البته ريسك ويزا گرفتن در سفارت هم داره درسته؟

مشاور مهاجرت و ویزا
با سلام و احترام

بله ریسک موفقت با ویزا را خواهید داشت به دلیل اینکه آفیسر پذیرش مشروط را ملاک درستی برای ادامه تحصیل شما در نظر نخواد گرفت. دکتری در کانادا توصیه نمی شود به دلیل اینکه کاریابی پس از دریافت مدرک دکترا بسیار دشوار است. بله مراکزی در کانادا وجود دارد که میتوانیم برای ویزای تحصیلی مشروط درخواست دهیم.

الهام :

با سلام و عرض ادب من فارغ التحصيل كارشناسي ارشد شيلات هستم و قصد ادامه تحصيل در مقطع دكتري در كانادا رو دارم، ميخواستم بدونم پذيرش مشروط براي زبان كه در اين مقطع نداره چون من در حال خوندن زبان هستم ولي ميخواستم بدونم براي صرفه جويي در وقت آيا راهي هست؟ و اينكه در مقطع ارشد چطور منظورم براي اخذ ارشد مجدد پذيرش مشروط براي زبان ميدن؟سپاس

مشاور مهاجرت و ویزا
با سلام و احترام

به طور کلی تحصیل در مقطع دکتری کانادا توصیه نمیشود. و بدون ارائه مدرک زبان پذیرش دکتری از کانادا دریافت نخواهید کرد اما میتوان برای پذیرش مجدد فوق لیسانس یا پذیرش کالجهای معتبر کانادا اقدام کرد که شانس دریافت ویزای تحصیلی را داشته باشید.

هومن احمدی :

سلام وقت بخیر،من ۲۹ سالمه،مدرک لیسانس دامپزشکی دارم،از نظر مالی ۳۰۰ میلیون دارم،مجرد هستم،ایلتس ۷ دارم،آیا میتونم برای تحصیل پرستاری توی کانادا اقدام کنم؟ و شرایط ش چگونه ست! ممنون

مشاوره مهاجرت و ویزا
با سلام و احترام

بله اما باید تمکن مالی خود را افزایش دهید چون تحصیل در رشته پرستاری در کانادا ارزان قیمت نیست. میتوانید برای آنکه شرایط شما برای مهاجرت کانادا به صورت دقیق بررسی گردد به صفحه فرمهای ارزیابی رایگان مراجعه نمایید.

fard :

سلام من قبلا فرم ارزیابی پر کردم و واجد شرایط برای ویزای توریستی کانادا شناخته نشدم. من فوق لیسانس زبان دارم و ۳۸ سالمه میخواستم ببینم میشه ویزای تحصیلی بگیرم که بتونم با گذراندن ۶ ماه حداقل در کانادا تحت عنوان تحصیل مشغول باشم؟

مشاوره مهاجرت و ویزا
با سلام و احترام

بله میتوانید با گذراندن دوره های آموزشی در کانادا و دریافت سرتیفیکیت ویزای کار کانادا دریافت کرده و سپس درخواست اقامت دائم کانادا داشته باشید.

زهرا باباجانی ّور :

سلام و عرض ادب میخواستم پذیرش تحصیلی در مقطع دکتر ا برای کانادا قدام کنم و رزومه تحصیلی خوبی دارم رشته تحصیلی ام علوم سیاسی وروابط بین دلملل میباشد

مشاوره مهاجرت و ویزا
با سلام و احترام

به صفحه فرمهای ارزیابی رایگان مراجعه فرمایید تا شرایط شما برای دریافت ویزای تحصیلی کانادا مورد بررسی کارشناسان موسسه قرار گیرد.

مسعود رسولی :

گرفتن ویزای تحصیلی (مستر) بدون مدرک زبان

مشاوره مهاجرت و ویزا
با سلام و احترام

درخواست ویزای تحصیلی کانادا بدون مدرک زبان امکان پذیر است. لطفا به صفحه فرمهای ارزیابی رایگان مراجعه و فرم ارزیابی تحصیلی را تکمیل نمایید.

Babak :

سلام من دارای لیسانس مهندسی عمران از دانشگاه سراسری با معدل ۱۲.۸ هستم و فوق لیسانس زلزله از دانشگاه ازاد.و دارای ایلتس اکادمیک ۷ و تسلط جزی زبان فرانسه دارم.سنم هم ۲۷ سال است.سابقه کار مرتبط دارم و همچنین مدرک نظام مهندسی و چند سرتیفیکیت.ایا میتوانم پذیرش تحصلی کاندا بگیرم؟

مشاوره مهاجرت و ویزا
با سلام و احترام

بله در صورتی که در انتخاب مرکز آموزشی خود دقت کافی داشته باشید و بتوانید اثبات کنید که از پس هزینه های زندگی و تحصیل خود در کانادا بر میایید مشکلی نخواهید داشت.

امین :

سلام خسته نباشید همسر من دارای مدرک دیپلم بهیاری هست و حدود 7/8 سال سابقه کار در بیمارستان داره،خودمم مدرک کارشناسی شهرسازی دارم ولی هیچ کدوممنون مدرک ایلتس نداریم ایا میشه برای ویزای کاری اقدام کنیم؟؟

مشاوره مهاجرت و ویزا
با سلام و احترام 

بدون مدرک زبان نمیتوان برای ویزای کار اقدام کرد. باید دوره آموزشی حداقل 1 ساله را در کشور مقصد بگذرانید.

حسین کریمی :

سلام من ۲۸ سالمه و لیسانس پرستاری ۶ سال سابقه کار همراه بیمه‌دارم زبان‌انگلیسیم عالیه ولی مدرک زبان ندارم میخووسم برای ویزای کار اقدام کنم کدوم وشور انگلیسی زبان بدون مدرک میتونم اقدام کنم و هزینه حق الوکاله شماا چقدر میشه با تشکر

مشاوره مهاجرت و ویزا
با سلام و احترام 

با این سابقه کار و با توجه به نیاز کانادا برای استخدام پرستاران شانس خوبی برای دریافت ویزای کار پرستاری در کانادا دارید درصورتی که زبان شما عالیست میتوانید یک امتحان آیلتس داده و شرایط را برای مهاجرت خود هموار سازید.

برای اطلاعات بیشتر میتوانید با ما در تماس باشید و یا به صفحه رزرو وقت مشاوره مراجعه نمایید.

رامین محمد زاده :

سلام . من ۴۶ سال دارم . اما میتونم ٨٠٠ میلیون پرینت بانکی ارایه بدم . ایا بمن ویزای تحصیلی کانادا میدن ؟ سپاس

مشاوره مهاجرت و ویزا
با سلام و احترام

تنها ملاک برای دریافت ویزای تحصیلی کانادا تمکن مالی شما نیست، باید خیلی از شرایط دیگه از جمله میزان تحصیلات، سن، مدارک شغلی، گپ تحصیلی، دلیل ادامه تحصیل شما در کانادا بررسی شود تا بتوان شانس شما را برای دریافت ویزا تخمین زد. میتوانید برای بهره مندی از نظر کارشناسان به صفحه فرمهای ارزیابی رایگان مراجعه نمایید یا با دفاتر ما در تماس باشید.

شقایق شیرازی :

من تا حالا 3 بار از کانادا ریجکت شدم همه مدارکم کامله ولی هر بار درخواست میدم ریجکت میشم، برادر من اقامت کانادا داره و ساکن تورنتو. من آخرین بار ویزای تحصیلی درخواست دادم مدرک زبان هم دارم اما باز ریجکت شدم، لطفا منو راهنمایی کنید باید چکار کنم؟

مشاوره مهاجرت و ویزا
با سلام و احترام

ریجکتی های کانادا به هیچ عنوان بی دلیل نمی باشید احتمال بسیار قوی خطایی در درخواست خود دارید که هر بار آن خطا را تکرار می کنید. و یا از دیدگاه آفیسر ها مدارک کافی ندارید و این مدارک از دیدگاه خود شما کامل است. باید مدارک و شرایط شما را بررسی کنیم. 

مهرداد حلاجی :

من برای اقامت خوداشتغالی کانادا اقدام کردم همزمان هم میتونم برای ویزای تحصیلی اقدام کنم؟ چون فایل نامبر من هنوز نیومده؟ و اینکه من هنوز نتونستم مدرک زبانم رو بگیرم

مشاوره مهاجرت و ویزا
با سلام و احترام

بله میتوانید درخواست ویزای تحصیلی داشته باشید. دقت داشته باشید بدون ارائه مدرک زبان و بیزینس پلن قوی شانس بالایی برای دریافت اقامت خود اشتغالی نخواهید داشت.

سجاد رضایی :

من قبلا به صورت حضوری با یکی از مشاوران شما مشاوره شدم، به من گفتن که خودم شرایط دریافت ویزای تحصیلی ندارم اما همسرم شرایطش رو داره، اگر همسر من ویزای تحصیلی بگیره من اجازه کار توی کانادا دارم؟

مشاور مهاجرت و ویزا
با سلام و احترام

بله با دریافت ویزای تحصیلی برای متقاضی، همسر ایشان میتواند ویزای کار فول تایم کانادا دریافت کرده و در کانادا مشغول به کار شود.

محسن مرادی :

من از دانشگاه ملی کلگری پذیرش دارم میخوام برای ویزا اقدام کنم، بدون مدرک زبان به من پذیرش دادن، آیا شانس دریافت ویزای کانادا بدون مدرک زبان دارم؟

مشاوره مهاجرت و ویزا
با سلام و احترام

بله میتوانید برای ویزای تحصیلی درخواست دهید اما باید مدارک کاملی ارائه دهید که نشان دهنده این باشد که از پس هزینه های خود در کانادا بر می آیید و اینکه پس از تحصیل به کشور خود بر میگردید و قصد پناهندگی در کانادا را ندارید.

مصطفی مبانی :

سلام و خسته نباشید از توضیحات کاملتون به سوالات، سوال من اینه که بدون مدرک زبان میتونم از کالج ها و دانشگاه های معتبر کانادا پذیرش بگیرم؟ چون شنیدم خیلی دارن ریجکت میکنن

مشاور مهاجرت و ویزا
با سلام و احترام

بله بدون داشتن مدرک زبان میتوانید از دانشگاهها و ومراکز آموزشی معتبر کانادا پذیرش دریافت نمایید اما باید توجه داشته باشید این پذیرش شما مشروط به یادگیری زبان در کشور کانادا می باشد. و برای افزایش شانس دریافت ویزا باید مدارک کاملی به سفارت ارائه دهید و دلیل اصلی شما از تحصیل در کانادا کاملا مشخص شود.

اردلان ایرانی :

من پارسال درخواست ویزای توریستی کانادا داشتم که به دلیل نداشتن تراول هیستوری ریجکت شدم، بعد از این ریجکتی میتونم امسال درخواست ویزای تحصیلی بدم؟ ۲ تا سفر شینگن هم رفتم اما مدرک زبان ندارم

مشاور مهاجرت و ویزا
با سلام و احترام

بله میتوانید مجدد درخواست داشته باشید اما صرفا داشتن ویزای شینگن ملاکی برای دریافت ویزای تحصیلی کانادا نمی باشد. و شرایط دیگه ی شما باید بررسی گردد.

سارا مقدم : بدون مدرک زبان اگر مدارک دیگه کامل باشه میشه برای ویزای تحصیلی کانادا درخواست بدیم؟

مشاوره مهاجرت و ویزا
با سلام و احترام

اگر شرایط دریافت ویزا را داشته باشید بله ، بدون مدرک زبان نیز میتوانید ویزای تحصیلی کانادا دریافت نمایید.

حمید :

تحصیل در کانادا منجر به اقامت میشه یا باید از طریق خود اشتغالی یا ویزای توریستی اقدام کنیم که به اقامت برسه؟

مشاوره مهاجرت و ویزا
با سلام و احترام

هر روش مهاجرتی متفاوت از روشهای دیگر است، باید مدارک و شرایط شما بررسی شود تا بهترین راه برای مهاجرت را انتخاب نماییم. 

ریجکتی ویزا :

سلام، من دیروز یه ایمیل گرفتم که ویزای تحصیلی کانادام ریجکت شده، و دلیل آفیسر عدم اطمینان از بازگشت هستش، من الان میتونم برای ویزای تحصیلی اقدام کنم؟ شما میتونید برای من اقدام کنین؟

مشاوره مهاجرت و ویزا
با سلام و احترام

بله امکان پذیر است، اما یابد علت ریجکتی شما دقیق تر بررسی گردد. تا برای درخواست مجدد ویزای تحصیلی شانس بالاتری داشته باشید.

حسین خسروی :

هزینه های تحصیل در کانادا در رشته مهندسی کامپیوتر رو بفرمایید و هزینه های زندگی در شهرهای مختلف کانادا در یک سوئیت معمولی رو بفرمایید؟

مشاوره مهاجرت و ویزا
با سلام و احترام

با مراجعه به صفحه هزینه زندگی و تحصیل در کانادا میتوانید پاسخ خود را بیابید.

Fa :

سلام و با تشكر از اينكه به سوالهامون با دقت و حوصله جواب ميديد. من بعد از كورس زبان رشته Business Administration accounting دوره سه ساله Certificateخواهم خوند. * اول براي خودم و پسرم ميخوام درخواست بدم(بدون همسرم)،آيا بازهم لازمه ترجمه سند ازدواجم رو تو سايت آپلود كنم؟ * در رزومه كاري كه مي نويسم، معيار واريز بيمه رو قرار بدم(چون بعضي جاهايي كه كار كردم ٥-٦ ماه اول رو بيمه نريختن برام، تاريخ واقعي رو بنويسم يا فقط اونايي كه طبق بيمه هستش؟) * در مورد گواهي اشتغال، من در حال حاضر تو مخابرات شاغل هستم و هنوز درخواست مرخصي ندادم، اگه الان مدارك اشتغال رو آپلود كنم و بعد صدور ويزا، درخواست مرخصي بدم مشكلي پيش مياد؟ * اگه از طرف مخابرات يه تقديرنامه داشته باشم كه رضايت از كارم رو اعلام ميكنه تاثير مثبتي تو صدور ويزا داره؟ تقديرنامه تو چه فرمتي باشه بهتره؟

مشاوره مهاجرت و ویزا 

با سلام و احترام 

دقت داشته باشید که احتمال ریجکتی در خواست ویزای تحصیلی برای مقطع تحصیلی زبان آموزی بسیار زیاد است، در صورت امکان مدرک زبان خود را در کشور مبدا دریافت نمایید و سپس برای یک رشته تحصیلی مرتبط با تحصیلات قبلی یا شغل خود انتخاب نمایید.

- در انتخاب رشته و موسسه آموزشی خود بسیار دقیق باشید.

- برگه مرخصی را جز مدارک باید برای سفارت ارسال نمایید. 

- تقدیر نامه تاثیر منفی یا مثبتی در پرونده تحصیلی شما نخواهد داشت. 

اربابی :

با سلام فاطمه اربابی هستم، 35 سالمه و کارمند مخابراتم و لیسانس حسابداری دارم، از CONESTOGA COLLEGE در شهر کیچنر کانادا برای رشته Business Administration - Accounting پذیرش گرفتم و چون هنوز امتحان آیلتس ندادم قبلش English for Academic Studies را باید بخوانم و تو کانادا امتحان خواهم داد. قصد دارم به همراه پسر 6 ساله و همسرم درخواست ویزا بدم، پذیرش دانشگاه رو با مدرک دیپلم و پیش دانشگاهی گرفتم و اگه بخوام بخاطر گپ تحصیلی به سفارت مدرک دانشگاهم رو هم بدم آیا مشکلی پیش نمیاد؟ هنوز امتحات آیلتس ندادم ولی تا چند ماه دیگه می تونم نمره 5.5 الی 6 بگیرم، آیا می تونم چند ماه بعد از درخواست ویزا مدرک زبانم رو به سفارت بدهم؟ لطفا در مورد هزینه وکالت موسسه خودتون و همچنین نحوه قرارداد بستن راهنماییم کنید، با توجه به اینکه محدودیت زمان دارم ممنون میشم جوابم رو سریعتر بدید.

مشاوره مهاجرت و ویزا
با سلام و احترام

حتی بدون ارائه مدرک زبان نیز میتوان برای درخواست ویزا اقدام کرد، اما نمره مدرک زبان شما حداقل باید آیلتس 6.5 باشید، در غیر این صورت باید دوره زبان را در کانادا بگذرانید. بله میتوانید پروسه درخواست ویزا را انجام دهیم و در مرحله آخر مدرک زبان خود را ارائه دهید. هزینه ها با توجه به درخواست و مشخصات هر فرد در جلسات مشاوره عنوان خواد شد. میتوانید به صفحه رزرو وقت مشاوره مراجعه نمایید.

حامد :

سلام.. من کارشناس علوم آزمایشگاهی استخدام وزارت بهداشت و کارشناس ارشد مشاوره روانشناسی پیام نور... میتونم من برای مدرک دکترا به کانادا مهاجرت کنم و بتونم از مرخصی تحصیلی از وزارت بهداشت استفاده کنم که شغلم رو از دست ندم.. با تشکر

مشاوره مهاجرت و ویزا
با سلام و احترام

مدت زمانی که بتوانید مدرک دکتری خود را در کانادا دریافت نمایید مشخص نیست، اگر مرخصی به اندازه کافی میتوانید بدون از دست دادن شغلتان دریافت کنید مشکلی ندارد.

Masood :

باسلام..من کارشناسی مهندسی،شیمی هستم با۹سال سابقه کاردرپتروشیمی..مدرک زبان ندارم امادرحال خواندن هستم..به نظرتون بهترین راه برای کارپیداکردن درکاناداچیه؟تحصیلی یاکاری؟آیامیشه توکاناداکالج زبان رفت وبعدش دنبال کاربگردم؟

مشاوره مهاجرت و ویزا
با سلام و احترام 

راههای مهاجرت به کانادا بسیار است اما باید شرایط شما به صورت دقیق بررسی گردد که بهترین راه مهاجرت انتخاب گردد.

شادی :

سلام وقت بخیر من لیسانسم رو 7 سال پیش و فوق لیسانسم رو 1 سال پیش در رشته مدیریت از دانشگاه دولتی گرفتم.سطح زبان و رزومه تحقیقاتی مناسبی ندارم که بتونم برای دکترا اقدام کنم. سوالم اینه که با توجه به اینکه 7 سال از اتمام لیسانسم گذشته میتونم برای ارشد مجدد پذیرش بگیرم؟ مورد دیگه اینکه میتونم هزینه های پذیرش و وکیل مهاجرت و … پرداخت کنم. اما شرایط مالیم بصورتی نیست که بعد از مهاجرت بتونم کل هزینه های زندگی و تحصیل رو پوشش بدم. آیا با توجه به این موضوع میشه تو مقطع ارشد از کمک هزینه و بورسیه تحصیلی برخوردار شد و کار دانشجویی هم داشت که از پس هزینه ها بربیام؟ ممنون میشم راهنمایی بفرمایین

مشاوره مهاجرت و ویزا
با سلام و احترام

به اطلاعات بیشتری برای آنالیز موقعیت شما نیاز داریم، اما در کل برای دریافت ویزا تحصیلی کانادا باید تمکن مالی مناسبی را اثبات نمایید. لطفا به صفحه فرمهای ارزیابی رایگان مراجعه نمایید.

آرزو :

سلام.من دانشجوی رشته روانشناسی در دانشگاه پیام نور هستم.تا الان به اندازه فوق دیپلم واحد پاس کرده ام.25 سال سن دارم و متاهل هستم و یک پسر دو و نیم ساله دارم.مدرک زبان هم فعلا ندارم اما در حال خواندن هستم.میتونم از کانادا ویزای تحصیلی بگیرم؟لطفا مدت زمان و هزینه آن را بفرمایید ممنون

مشاوره مهاجرت و ویزا
با سلام و احترام

امکان دریافت پذیرش و ویزای تحصیلی کانادا وجود دارد اما باید مدارک دیگه شما از جمله مدارک مالی بررسی گردد که ثابت کنید از پس هزینه های خود بر خواهید آمد. سپس میتوانیم تخمین بزنیم چقدر شانس دریافت ویزای تحصیلی را خواهید داشت.

رز :

امکان این وجود داره که بعد از فارغ التحصیلی در کانادا مستقیم بشه درخواست اقامت دائم داد؟ یعنی منظورم اینه که نیازی نباشه که کار پیدا کنی بعد درخواست اقامت دائم بدی؟ مستقیم بعد از دریافت ویزای تحصیلی و گذروندن دوره ی آموزشی درخواست اقامت کنی؟

مشاوره مهاجرت و ویزا
با سلام و احترام

بله شما میتوانید با تحصیل در کبک کانادا پس از فراغت از تحصیل بدون داشتن سابقه کار کانادایی درخواست اقامت داشته باشید.

کلهر :

مهاجرت به کانادا از طریق تحصیل چقدر شانس موفقیت داره؟

مشاوره مهاجرت و ویزا
با سلام و احترام

باید مدارک و سوابق تحصیلی همچنین شغل شما بررسی گردد تا بتوانیم میزان شانس شما را برای دریافت ویزای تحصیلی کانادا تخمین بزنیم.

Bijan :

سلام و خسته نباشید از پاسخ دهی شما. من قبلا برای شینگن اقدام کردم و ۲ تا شینگن در پاسپورتم دارم، استاد دانشگاه هستم، متاهل با فرزند 8 ماهه، آینده بچه برای ما بسیار مهمه و تصمیم به مهاجرت کانادا گرفتیم، اما در انتخاب مسیر مهاجرت دچار سردرگمی شده ایم، از نظر شما کسی که برای ویزای تحصیلی کانادا بدون مدرک زبان اقدام میکنه چقدر شانس موفقیت داره؟

مشاوره مهاجرت و ویزا
با سلام و احترام

در صورتی که مدارک به درستی ارائه شود و بتوانید ثابت کنید از پس هزینه های تحصیل خود بر می آیید. میتوانید ویزای تحصیلی کانادا دریافت کنید همچنین تحصیل در کانادا برای فرزند شما رایگان خواهد بود.

مهیار رضایی :

چطور میشه بدون مدرک زبان برای پذیرش و ویزای تحصیلی کانادا درخواست داد؟

مشاوره مهاجرت و ویزا
با سلام و احترام

در صورتی که مدارک معتبر داشته باشید، توجیه مناسب برای تحصیل در کانادا به توجه به تحصیل و شغل خود داشته باشید، همچنین از مراکز معتبر کانادا پذیرش همراه با گذراندن دوره زبان دریافت نمایید و بتوانید تمکن مالی خود را ثابت کنید شانس بالایی برای دریافت ویزای تحصیلی کانادا خواهید داشت.

مریم معین :

من حدود 6 ماه پیش از کانادا ریجکت شدم و دلیل آفیسر تراوش هیستوری من بود، سفر شینگن رفتم و میخوام مجدد درخواست بدم، هدف اصلی من مهاجرت به کانادا ست؟ بنظر شما ویزای توریستی درخواست بدم یا ویزای تحصیلی کانادا؟ آخه من مدرک زبان هم ندارم، این مطلب شما رو هم خودم که بدون مدرک زبان هم میشه اقدام کرد برای ویزا، لطفا منو راهنمایی کنید

مشاوره مهاجرت و ویزا
با سلام و احترام

به دلیل اینکه از درخواست ویزای توریستی کانادا ریجکت شده اید بسیار دشوار است که با ویزای تحصیلی شما موافقت شود، شاید بهتر باشد مجدد درخواست ویزای توریستی کانادا داشته باشید.

Sasan :

برادر من ۲ سال پیش ویزای تحصیلی کانادا گرفته و الان کار پیدا کرده و ویزای کار داره آیا من هم میتونم همین مسیر رو برم؟ البته برادر من پناهنده نشده، ما از لحاظ تمکن مالی مشکلی نداریم، فقط شنیدم چون برادر کانادا ست به من ویزا نمیدن؟ راه حل رفتن من به کانادا چیه لطفا راهنمایی کنید؟

مشاوره مهاجرت و ویزا
با سلام و احترام

شما برای درخواست ویزای تحصیلی کانادا مشکلی نخواهید داشت اما چون برادر شما در کانادا حضور دارد مشکوک به این خواهید بود که قصد مهاجرت به کانادا را دارید. باید با ارائه مدارک درست و انتخاب رشته مناسب به آفیسر خلاف این موضوع را ثابت نماییم.

شقایق حیدری :

ممنون از سایت خوبتون. من در یکی از دانشگاهای لندن در رشته متالوژی فارغ التحصیل شدم اما نتونستم در انگلیس بمونم، آیا با همین دوره ای که گذروندم میتونم در کانادا کار پیدا کنم یا مجدد باید در کانادا یک دوره تحصیلی دیگه بگذرونم؟

مشاوره مهاجرت و ویزا
با سلام و احترام

برای مهاجرت تحصیلی به کانادا باید دوران تحصیلتان را در کانادا سپری کنید که بتوانید درخواست اقامت دائم داشته باشید.

زهرا فراهانی :

چطور بعد از فارغ التحصیلی در کانادا میشه اقامت دائم گرفت؟

مشاوره مهاجرت و ویزا
با سلام و احترام

برای مهاجرت به کانادا از طریق تحصیل و دریافت اقامت دائم در تمامی شهرهای کانادا، پس از تحصیل اجازه کار پیدا خواهید کرد و با داشتن تجربه کار کانادایی میتوانید درخواست اقامت دائم داشته باشید. و اما در کبک میتوانید پس از فارغ التحصیلی بدون سابقه کار کانادایی درخواست اقامت دهید.

میثم آشتیانی :

با دریافت ویزای تحصیلی کانادا میتوان به اقامت دائم رسید؟ ما یک خانواده ۴ نفره هستیم بچه هام 3 ساله و ۶ ساله هستن ممنون از پاسخگویی شما

مشاوره مهاجرت و ویزا
با سلام و احترام 

با گذراندن دوران تحصیلی در کانادا مسیر مهاجرت به کانادا بسیار هموار خواهد شد. حتی در ایالت کبک پس از دوران تحصیل نیازی به تجربه کار کانادایی برای درخواست اقامت دائم نداشته و مستقیم پس از تحصیل میتوانید درخواست اقامت داشته باشید.

 

فردین یزدان پناه :

سلام من از موکلین شما هستم در پرونده ی خود اشتغالی، سوال من این هستش که آیا همزمان با پرونده ی خوداشتغالی، درخواست ویزای تحصیلی هم میشه انجام داد یا حتما باید نتیجه خود اشتغالی اعلام بشه؟ چون ظاهرا دریافت ویزای تحصیلی کانادا راه سریعترین برای رسیدن به کاناداس؟

مشاوره مهاجرت و ویزا
با سلام و احترام 

ممانعتی برای درخواست ویزای تحصیلی کانادا نخواهید داشت. موکل عزیز لطفا با شماره های دفتر در تماس باشید تا به درستی راهنمایی شوید، طرح سوال در این قسمت به صورت عمومی نمایش داده می شود.

 

حسین :

سلام، 29 سالمه کارشناسی ارشد نفت دارم همسر و یه بچه ام دارم. شغلمم آزاده، تمایل داریم به کانادا مهاجرت کنیم، بنظرت کارشناس محترم بهترین راه مهاجرت برای ما ویزای تحصیلی کانادا هستش؟

مشاوره مهاجرت و ویزا
با سلام و احترام 

برای دریافت ویزای تحصیلی کانادا و مهاجرت تحصیلی به کانادا، شرایط شما باید به صورت دقیق مورد بررسی قرار گیرد.

شما میتوانید برای ارزیابی وضعیت خود به صفحه فرمهای ارزیابی رایگان مراجعه نمایید.

امیرعلی :

با عرض سلام اینجانب اقا ۳۳ ساله دارای مدرک کارشناسی برق قدرت ایا برای اقدام دوره کالج شانسی برای دریافت ویزا تحصیلی دارم و ریجکت نمیشم ؟با توجه ب سن و گپ و پذیرش از کالج نه دانشگاه اکادمیک و اینکه خواهرم و دامادمون سیتیزن کانادا در انتاریو هستند و افسر بابت این موضوع ریجکت نمیکنه ؟ و سوال دیگه هم داشتم اسم من از محمد ب امیرعلی تو تمام مدارک و شناسنامه تغییر داده شده البتهتو صفحه توضیحات قید شده ولی تو مدرک لیسانسم تغییر نکرده مشکلی نداره این موضوع ؟ با تشکر

مشاوره مهاجرت و ویزا
با سلام و احترام

اول اینکه برای دریافت پذیرش و ویزای تحصیلی کانادا مراکز معتبری وجود دارد که شرایط سنی ندارند اما باید گپ تحصیلی شما با شغلی که داشته اید توجیه شود. همچنین به دلیل داشتن وابسته در کانادا یک مقدار دریافت ویزا سخت خواهد شد اما امکان پذیر است.

شما میتوانید برای ارزیابی وضعیت خود به صفحه فرمهای ارزیابی رایگان مراجعه نمایید.

علیرضا شهدادی :

سلام خسته نباشید .من دانشجوی رشته مهندسی پزشکی در واحد علوم پزشکی ازاد تهرانم-ایلس 6.5 دارم,میخواستم ببینم امکان بورسیه یا ادامه تحصیل در کانادا برای ارشد هست؟و حدود هزینه چقدر میشه؟

مشاور مهاجرت و ویزا:

شرایط مناسبی برای بورسیه تحصیلی کانادا دارید اما باید مدارک دیگه شما نیز مورد بررسی قرار گیرد در صورت امکان برای بورسیه کامل اقدام خواهید کرد که بتوانید بدون پرداخت هزینه در کانادا اقدام به تحصیل نمایید که پس از گذراندن دوران تحصیل شانس دریافت اقامت کانادا نیز برای شما افزایش می یابد.

شما می‌توانید با شماره های موسسه در ارتباط بوده و یا برای مشاوره ی تخصصی اقدام به رزرو وقت مشاوره نمایید.

تحصیلی : سلام حال شما؟ در مورد ویزای تحصیلی آمریکا سوال داشتم از خدمتتون به نظرتون برای کارشناسی اقدام کنم سریعتر جواب میگیرم یا ارشد؟ مدرک زبان هم ندارم هر رشته ای باشه مثلا زبان یا mba خوب هست میخوام هر جور شده در کوتاه ترین زمان ممکن پذیرش بگیرم و مهمتر از اون جوری باشه که بتونم ویزا بگیرم و برم آمریکا یک سوال دیگه هم دارم اگر یک نفر لاتاری برنده بشه الان بهش ویزا نمیدن حالا اگر همین فرد مثلا ویزای تحصیلی بگیره و وارد خاک آمریکا بشه و اونجا درخواست مصاحبه مجدد بده آیا میتونه گرین کارتش رو بگیره؟ چون فکر کنم یک قانونی هست که میگه اگر فرد داخل خاک آمریکا باشه ban جدید در موردش صدق نمیکنه درسته یا برداشتم اشتباه هست؟ ضمنا یک مورد دیگه این هست که میگن ویزای تحصیلی رو به کسی میدن که مطمئن باشن در آمریکا نخواهد ماند و این رو افسر حتما میپرسه از آدم و از روی پر کردن فرم 260 برندگان لاتاری هم میتونن بفهمن که چه کسی قصد مهاجرت به آمریکا داره آیا به نظرتون فعلا فرم 260 رو پر نکنم تا کارهای ویزای تحصیلی به نتیجه برسه و بعد فرم رو پر کنم؟ یا اینکه پر کردن فرم برندگان لاتاری اونقدرها اهمیتی نداره در این زمینه؟

مشاور مهاجرت و ویزا:

 در صورتی فرم لاتاری را تکمیل بفرمایید یعنی قصد اقامت در آمریکا را دارید و با ویزای تحصیلی شما موافقت نخواهد شد چون طبق قوانین پس از تحصیل باید کشور آمریکا را ترک نمایید.

اخذ ویزای آمریکا بسیار دشوار است و امکان اینکه در سریعترین زمان وارد آمریکا شوید وجود ندارد، آن هم با نداشتن مدرک زبان.

شما می‌توانید با شماره های موسسه در ارتباط بوده و یا برای مشاوره ی تخصصی اقدام به رزرو وقت مشاوره نمایید.

میرزاخانی : سلام.برای تعیین وقت سفارت و گرفتن ویزا مشاوره میخوام.ممنونم

مشاور مهاجرت و ویزا:

شما می‌توانید با شماره های موسسه در ارتباط بوده و یا برای مشاوره ی تخصصی اقدام به رزرو وقت مشاوره نمایید.

canada : با دروود فراوان خدمت شما من 34 سال سن دارم و داری مدرک لیسانس هتلداری هستم مجرد و با خانواده زندگی میکنم و هم اکنون به مدت 9 الی 10 سال میشود که مشغول به حسابداری می باشم . و بیمه من نیز در این مدت پرداخت شده است سوال می این می باشد که من هیچ مدرکی از جمله سند مالکیت منزل یا مغازه و یا.. ندارم و تا به حال نیز سفز به کشورهای شنگین سفر نداشتم و همچنین حساب بانکی من تا هم اکنون هم به حد 50 میلیون تومان نرسیده است میدانم با این شرایط باید در خواب ویزای مالتی توریستی کانادا را ببنیم ولی میخواستم بدانم آیا دفتر شما میتواند این مدارک را تهیه کند تا با کمک شما بتوانم ویزای توریستی 5 ساله مولتی کانادا بگیریم یا خیر ؟ اگر بله هزینه این کار چه مقدار میشود .؟ و چه مقدار طول میکشد ؟ ممنون می شوم من را راهنمایی کنید . با تشکر لطفا من را از طریق ایمیل راهنمایی کنید .

مشاور مهاجرت و ویزا: 

شرایط مناسبی برای دریافت ویزای توریستی کانادا ندارید اما میتوانید زبان خود را تقویت کنید که بتوان برای اخذ بورسیه تحصیلی کانادا امیدوار باشیم. یک مقدار تلاش کنید میتوانیم به صورت قانونی به شما کمک کنیم تا به هدف خود برسید.

ویزای کانادا : با سلام بنده 28 ساله دانشجوی انصرافی زبان با سابقه کاری 8 ساله در زمینه iT هستم.تمکن مالی تا200 میلیون دارم اماسند خونه خیر.شرکت داشتم اماجدیدا غیر فعالش کردم.دو سال هم گرجستان بودم و شرکت بازرگانی داشتم همسرم هم خانه دار و 28 ساله میباشد به همراه نوزاد7 ماهه. شرایط برای مهاجرت ما مهیاست یاخیر؟

مشاور مهاجرت و ویزا:

 با شرایط عنوان شده روش مهاجرتی PEQ میتوانید گزینه ی مناسبی برای شما باشد. همچنین امکان اخذ ویزای توریستی مولتی کانادا نیز فراهم است.

شما می‌توانید با شماره های موسسه در ارتباط بوده و یا برای مشاوره ی تخصصی اقدام به رزرو وقت مشاوره نمایید.

ویزای تحصیلی : با سلام، اینجانب با مشخصات زیر قصد اخذ ویزای توریستی کانادا جهت گذراندن دوره زبان و برخی دوره‌های تخصصی را دارم. ممنون میشوم بفرمایید اخذ این ویزا (یا سایر ویزاهای ممکن) برای بنده امکان‌پذیر است یا خیر؟ و اگر هست چگونه؟ 1- متولد بهمن 1363 2- آقا 3- مجرد 4- دیپلم ریاضی-لیسانس کامپیوتر نرم‌افزار (1387)-فوق لیسانس MBA دانشگاه شهیدبهشتی (1395) 5- کارمند رسمی با سابقه کاری 13سال در تهران 6- دارای ملک و مستاجر 7- امکان تآمین گواهی تمکن مالی از بانک 8- دارای حساب جاری (دسته چک) 9- ساکن نیاوران (سکونت در خانه پدری همراه با خانواده) 10- بدون هیچکونه سفر به اروپا یا سایر کشورهای پیشرفته 11- فقط 2 سفر به ترکیه و 1 سفر به قبرس شمالی قبل از سال 91 12- بدون فامیل در کانادا 13- دارای دوست صمیمی در کانادا 14- عدم علاقه به اخذ مدرک آیلتس یا تافل

مشاور مهاجرت و ویزا: 

 با توجه به شرایط عنوان شده مواردی وجود خواهد داشت که بتوان برای ویزای کانادا اقدام کرد اما باید در جلسه مشاوره تعیین گردد که چه نوعی از دعوتنامه برای شما تهیه گردد که منجر به اخذ ویزای قانونی کانادا گردد.

شما می‌توانید با شماره های موسسه در ارتباط بوده و یا برای مشاوره ی تخصصی اقدام به رزرو وقت مشاوره نمایید.

ریحانه مهدشتی : با سلام من قصد تحصیل در کالج در کانادا را دارم دو فرزند کوچک سه ساله و یک و نیم ساله دارم و می خواهم همزمان با همسر و فرزندانم مهاجرت کنم چطور می توانم؟؟

با سلام و احترام 

باید درخواست و مدارک شما مورد بررسی قرار گیرد

شما میتوانید در وبسایت اقدام به رزرو وقت مشاوره نمایید.

Ali mohamad : با عرض سلام و خسته نباشی من برای ویزای تحصیلی اقدام کردم سوالی داشتم ؟ اگه جواب سفارت بیشتر از۱ماه رمان ببره برای ویزای تحصیلی امکان داره جواب ویزا کاملا مثبت باشه یا اینکه چند درصد احتمال ویرا شدن یا نشدن هست ممنون????

با سلام و احترام 

درصد موفقیت شما برای ویزا کانادا ارتباط مستقیم با مدارک شما خواهد داشت نه زمانی که برای جوابدهی سفارت صرف خواهد شد.

niloo sanjari : آیا اگه یه نفر تو یه کشوری مثل چین دانشجو باشه و ویزای دانشجوئی آون کشور داشته باشه و بخواد بره کانادا آیا ویزا گرفتن ویزا به مشکل برمیخوره؟!

با سلام و احترام.

نه میتونید برای ویزای توریستی کانادا اقدام بفرمایید.

الهه امیری : سلام من رشته فوق لیسانسم ژنتیک هستش و علاقه مند به اینم که کانادا دکترا رو بگیرم پذیرش دانشگاهای کانادا برای این رشته چطوره و اینکه ویزا رو اگر نتونستین بگیرین مبلغ پرداخت شده چی میشه؟

با سلام و احترام.

با توجه به رشته تحصیلی شما از دانشگاههای کانادا پذیرش دریافت شده سپس برای ویزای تحصیلی شما اقدام خواهد شد.

در صورت رد درخواست مبلغ پرداخت شده عودت داده خواهد شد

مهدی یاری : میشه لطفا بیشتر توضیح بدین به چه صورته؟ من لیسانس برق دارم چطور میتونم ویزای تحصیلی کانادا بگیرم؟

با سلام و احترام.

شما باید در این صفحه اقدام به ثبت سفارش ویزا بفرمایید. پس از مشاهده سفارش شما توسط کاگزار، با شما تماس خواهند گرفت.

در مرحله اول برای پذیرش دانشگاههای کانادا مربوط به رشته شما اقدام میشه و پس از پذیرش دانشگاه در مرحله دوم نسبت به ویزای تحصیلی شما اقدام خواهد شد.

فرمهای ارزیابی رایگان
مشاوره اخذ ویزا اقامت و مهاجرت

ارتباط با ما

آدرس و راههای ارتباطی :

دفتر مرکزی (کانادا - تورنتو):

160 Eglinton Ave East, Suite 203, TO ON M4P 3B5 (مراجعه با رزرو وقت قبلی)

 

تماس رایگان از ایران (ارتباط مستقیم با کانادا):

02182802280 (از ساعت 17:00 الی 02:00 - 20 خط ویژه)

تماس با واتساپ کانادا:

0014168905972 (از ساعت 17:00 الی 02:00)

واتساپ ایران: (فقط جهت ارسال پیغام متنی)

09124644197 (از ساعت 10:00 الی 18:00)

 

ایمیل : info[at]visa724.com

ویزا 724

تمامی حقوق این سایت مربوط به ویزا 724 می باشد.