هر آنچه که باید درباره بیزینس داروخانه در کانادا بدانید


آخرین بروز رسانی : ۰۰/۱۱/۲۳

 

 

آمار و ارقام در مورد خرید داروخانه در کانادا

اگر مهاجرت به کانادا از طریق سرمایه‌گذاری را به عنوان یک هدف انتخاب کرده باشید، خرید داروخانه در کانادا می‌تواند یک راهبرد منطقی و در عین حال سودمند تلقی شود. در سراسر کانادا تعداد زیادی از داروخانه‌ها فعالیت دارند و تقریباً اغلب آن‌ها از حیث سودآوری وضعیت خوبی دارند. با این وجود که هیچ تضمینی برای موفقیت و سودآوری در هیچ تجارت و کسب‌‌وکاری وجود ندارد، شانس و میزان سوددهی در خرید داروخانه تا حد خوبی بالاست. همین موضوع ما را بر آن داشت تا خرید داروخانه در کانادا را به عنوان یک گزینه منطقی و جذاب به همراهان معرفی کنیم. با ما همراه باشید تا با ابعاد بیشتری از این پروسه آشنا شویم. پیش از پرداختن به جزئیات بیشتری در مورد این موضوع باید خاطر نشان کرد که این بار تمرکزی بر بعد حقوقی پروسه مهاجرت به کانادا از طریق سرمایه‌گذاری نداشته و در تلاش هستیم تا صرفاً بر بعد اقتصادی این پروسه تمرکز کنیم.

 

 

تمامی خدمات مهاجرت کانادا در ویزا 724 با مدیریت خوشنام ترین وکیل و مشاور قانونی مهاجرت کانادا  با دانش تیم تخصصی توسعه بیزینس و استارتاپ در کانادا و تجربه بیش از 1000 پرونده موفق توسعه بیزینس و مهاجرت، انجام‌ می شود. بسیار مهم است که بدانید مشاور شما همراه با داشتن مجوزها و دانش کافی در امور مهاجرت، دانش و تجربه توسعه و راه اندازی بیزینس در کانادا دارد. برای مشاهده مجوزهای ما در ایران و کانادا؛ می توانید صفحه درباره ما را مطالعه بفرمایید.

 

در ادامه قصد داریم تا چند پرسش محوری را در این مقاله پاسخ دهیم:

 • اداره یک داروخانه در کانادا چقدر هزینه دارد؟
 • چه میزان از درآمد یک داروخانه در کانادا، سود خالص محسوب می‌شود؟
 • میانگین سودآوری داروخانه در کانادا چقدر است؟
 • آیا خرید داروخانه در کانادا، نسبت به افتتاح یک داروخانه جدید در کانادا منطقی‌تر است؟
 • میانگین قیمت خرید داروخانه در کانادا چقدر است؟
 • هزینه های جاری داروخانه در کانادا چقدر است؟
 • دریافت مجوز داروخانه در کانادا به چه صورت است؟

 

البته باید توجه داشته باشید که روشهای مهاجرتی کانادا بسیار است که اگر میخواهید 10 روش اصلی مهاجرت را بدانید، می توانید صفحه روش های مهاجرت به کانادا را مطالعه بفرمایید.

عوامل مختلفی در تعیین قیمت یک داروخانه در کانادا دخیل است

 

وضعیت کلی درآمد داروخانه در کانادا

تملک و خرید داروخانه در کانادا با سنجیدن جوانب مختلفی، سود آوری خوبی دارد؛ البته اگر در مدیریت، توسعه و پیشرفت کسب‌وکار تخصص کافی داشته و بتوانید برنامه‌های اقتصادی را به درستی پیاده کنید. مطابق آمار رسمی، در حال حاضر بیش از 12 هزار داروخانه در کشور کانادا فعال بوده و 81 درصد از آن‌ها در مرحله پویایی و سوددهی قرار دارند. مطابق همین آمار سود سالانه داروخانه در کانادا، بسته به محل فعالیت، میزان فعالیت و سایر جزئیات سیستم کاری، بین 30 هزار تا 5 میلیون دلار متغیر بوده و میزان میانگین آن 1.3 میلیون دلار است! قطعاً این بازه گسترده شما را شگفت‌زده می‌کند اما فراموش نکنید که میزان سرمایه یک داروخانه به مالک بستگی داشته و این موضوع که چقدر وسعت داشته باشد و چه تعداد مشتری را پشتیبانی کند، سهم بسزایی در تعیین میزان درآمد و سوددهی دارد. پس می‌توان در مجموع خرید داروخانه در کانادا را با توجه به آمار نیز توجیه‌پذیر قلمداد کرد.

مراحل انجام پروسه مهاجرت از طریق خرید یا راه اندازی داروخانه: (به اختصار)

1. دریافت مشاوره تلفنی یا حضوری برای بررسی شرایط شما و تشخیص اینکه برای این برنامه مهاجرتی مناسب هستید یا خیر.

2. پس از بررسی شرایط، حداکثر میزانی که می‌توانید برای خرید یا راه اندازی داروخانه هزینه کنید و اینکه به چه استانهایی علاقه دارید را، به ما اعلام می کنید.

3. پس از امضای قرارداد با وکیل قانونی مهاجرت، بر اساس میزان توانایی مالی، شرایط سنی، توانایی مدیریتی، سوابق شغلی و علایقی که دارید، جستجوی دقیقی راجع به آنالیز داروخانه های موجود که برای شما مناسب باشد و ارزش خرید یا راه اندازی داشته باشند انجام می شود.

4. پس از انتخاب داروخانه مورد نظر تحقیق جامع و کاملی راجع به این خواهیم داشت که داروخانه مذکور ارزش خرید یا راه اندازی داشته باشد. در استان و شهر مورد نظر جزو مشاغل ممنوعه برای مهاجران نباشد. برای دریافت مجوز مشکلی نداشته باشد. بدهی مالیاتی یا بانکی نداشته باشد. ورشکسته نباشد. پتانسیل پیشرفت در چند سال آینده داشته باشد. با خرید یا راه اندازی آن بتوانید مهاجرت کنید و...

5. پس از انتخاب قطعی داروخانه و توافقات انجام شده با فروشنده، قرارداد رسمی و حقوقی بین شما و فروشنده امضا می گردد.

6. تمامی امور حقوقی ثبت شرکت، افتتاح حساب و واریز مبلغ مورد نیاز به حساب خودتان مدیریت و انجام می شود.

7. برای پیشرفت داروخانه در سالهای آینده، آنالیز دقیقی از رقبا، بازار هدف، علایق مشتریان، انجام‌ شده و پلن دقیقی برای چگونگی درآمد زایی، تبلیغات و مارکتینگ خواهید داشت.

8. با ارائه یک بیزینس پلن دقیق و ارائه تمامی مدارک به اداره مهاجرت، درخواست ویزا را ثبت می کنیم.

9. پس از ورود به کانادا، طبق توافقات انجام شده با فروشنده، هزینه داروخانه را پرداخت می کنید و با توجه به نقشه راهی که دارید، شروع به توسعه بیزینس می کنید و سپس درخواست اقامت دائم کانادا را ثبت می کنید.

10. معمولا اگر پلن دقیق و حساب شده ای برای بیزینس خود داشته باشید می تواند هزینه خرید یا راه اندازی آن را در 3 تا 5 سال اول دریافت کنید و پس از آن می توانید برداشت سود شیرینی همراه با اقامت کانادا داشته باشید.

 

داروخانه - ویزا 724اینکه شما تا چه حد سرمایه داشته باشید، تعیین می‌کند که داروخانه چه ویژگی‌هایی باید داشته باشد

 

مخارج، درآمد و سود حاصل از اداره یک داروخانه در کانادا

پیش‌تر نیز در یادداشتی که با موضوع قیمت خرید پمپ بنزین در کانادا برای شما همراهان گرامی به رشته تحریر درآمد، تلاش کردیم تا با یک مدل مفهومی و در عین حال ساده و قابل فهم، وضعیت مخارج و درآمدها را توصیف کنیم. همچنین برای مطالعه بیشتر در خصوص بیزینس های کانادایی به صفحه مهاجرت کانادا از طریق خرید بیزینس مراجعه بفرمایید. این بار نیز در مورد مخارج و درآمد داروخانه در کانادا، قصد داریم همین مدل را پیاده کنیم. برای درک مندرجات کافیست تصور کنید کل درآمد شما در ادامه یک داروخانه در کانادا 1000 دلار است. با فرض این موضوع، اعداد و ارقام زیر برای شما قابل درک خواهند بود. با فرض اینکه 1500 دلار درآمد روزانه داروخانه در کانادا باشد (به صورت تناسب)، هزینه‌های اجرایی 304 دلار را از این درآمد، مصرف می‌کنند:

 • هزینه متخصصان داروسازی و داروخانه‌ای: 29 دلار (برای داشتن مجوز فعالیت داروخانه در کانادا، الزامی ست)
 • هزینه کارگران، کارمندان و کمیسیون‌های پرداختی داروخانه: 154 دلار
 • استهلاک مال، وسایل و ملزومات محیط کار: 13 دلار
 • تعمیرات و نگهداری: 4 دلار
 • مخارج تلفن و ارتباطات: 7 دلار
 • اجاره ملزومات و مواردی مانند خودروهای حمل: 35 دلار
 • پرداخت سود بانکی و سایر هزینه‌های استقراض از بانک‌ها: 8 دلار
 • هزینه جانبی متخصصان داروسازی و داروخانه‌ای: 29 دلار
 • تبلیغات و سایر موارد این چنینی: 7 دلار
 • حمل و نقل محموله‌های دارویی و انبارداری: 4 دلار
 • بیمه: 4 دلار
 • هزینه‌های متفرقه احتمالی: 39 دلار

در کنار هزینه‌های جاری داروخانه در کانادا که گاهاً از آن‌ها تحت عنوان هزینه غیر مستقیم نیز یاد می‌شود، هزینه‌های مستقیم یا همان هزینه خرید دارو و خدمات، 604 دلار از درآمد شما را می‌برد:

 • پرداخت حقوق و مزایای مربوط به کارگزاران خرید دارو: 6 دلار
 • خرید دارو و سایر مواد مربوطه: 597 دلار

 

در کنار این دو بخش باید خاطر نشان کرد که داروخانه به عنوان یک کسب‌وکار پویا در کانادا به یک سرمایه جاری و در جریان نیاز دارد که در اصطلاح به آن پایه صندوق گفته می‌شود و قابل خالی کردن نیست. بر اساس همین آمارها، به طور میانگین برای هر 1500 دلار درآمد نیاز است تا حداقل 90 دلار در صندوق باقی بماند. این میزان از کل سود شما کم نخواهد شد اما قابل برداشت نیست. حال با جمع و تفریق اعداد فوق می‌توان متوجه شد از هر 1500 دلار درآمد، حدود 908 دلار صرف مخارج شده و این 492 دلار است که سود خالص( با کسر تمامی موارد) محسوب می‌شود. با رجوع به سایر کسب‌وکارها متوجه خواهید شد که 492 دلار سود خالص به ازای هر 1500 دلار درآمد یک رقم اعجاب‌انگیز و عالیست. مثلاً در بررسی‌های مربوط به قیمت خرید پمپ بنزین در کانادا متوجه شدیم که به ازای هر 1000 دلار درآمد، حدود 18  تا 23 درصد سود خالص نصیب مالکان خواهد شد. پس داشتن اعداد و ارقام رسمی نیز به سودآور بودن خرید داروخانه در کانادا گواهی می‌دهند. اما حال پرسش این است که خرید داروخانه در کانادا و اداره آن به چه میزان سرمایه و پول نیاز دارد؟ البته پیش از پرداختن به آن، ذکر یک نکته خالی از لطف نیست.

 

خرید داروخانه - ویزا 724استفاده از داروسازها و برخی دیگر از نیروهای متخصص در داروخانه، الزامی است

 

یک نکته در مورد آمار و ارقام مربوط به اداره داروخانه در کانادا

در نظر داشته باشید که تمام اعداد و ارقام فوق به شکل رسمی تهیه شده و مورد تأیید دولت کاناداست و بر حسب تجربه ما از خرید داروخانه در کانادا برای موکلینمان تهیه شده، اما در عین حال تنها بر مبنای میانگین‌های موجود شکل گرفته است. این بدان معنی است که شاید یک داروخانه در کانادا با ساختار مدیریتی و زیرساخت‌های شعیف‌تر حجم کمتری از درآمد را تجربه کند. سود خالص یک داروخانه در کانادا به عوامل بسیاری از جمله لوکیشین داروخانه، مشتری مداری، تبلیغات درست و ... بستگی دارد و نمیتوان به صورت دقیق، سود داروخانه در کانادا را محاسبه کرد. پس اعداد فوق مطلق نبوده و باید بسته به موقعیت سنجیده و درک شوند. خود دولت کانادا نیز در آمارها داروخانه‌ها را به چهار سطح (A)، (B)، (C) و (D) تقسیم کرده است اما این نتایج بر مبنای تلفیقی از هر چهار سطح شکل گرفته‌اند.

قیمت خرید داروخانه در کانادا

در تلاش بودیم تا با بانکی از اطلاعات موجود به تفکیک استان‌ها همراه و همگام با شما باشیم اما این امکان فراهم نشده و به جای آن تلاش کردیم تا به جای دیدی منطقه‌محور، وضعیت را در سطح کشور کانادا بررسی کنیم. میانگین قیمت خرید داروخانه در کانادا را با انتخاب مواردی از سراسر کانادا و با امکانات مختلف را محاسبه کردیم. در نهایت به این نتیجه رسیدیم که میانگین قیمت خرید داروخانه در کانادا، به طور تقریبی برابر است با 425 هزار دلار. مشخصاً این میانگین می‌تواند در استان‌هایی مانند بریتیش کلمبیا و کبک انتاریو بیشتر شده و به 700 هزار دلار افزایش و در استان‌های کوچکی مانند نوا اسکوشیا به کمتر از 300 هزار دلار کاهش یابد.

 

فروش داروخانه در کانادا - ویزا 724حجم خرید و فروش داروخانه در کانادا، اثر مستقیمی بر میزان سودآوری کسب‌وکار شما دارد

 

اگر علاقه به سرمایه گذاری در کانادا و دریافت اقامت کانادا از طریق خرید بیزینس در کانادا دارید، با مطالعه صفحات خرید رستوران در کانادا و خرید پمپ بنزین در کانادا می توانید از دید تجاری، اطلاعات کافی راجع به این مثال های خرید بیزینس در کانادا داشته باشید. همچنین اگر تمایل به راه اندازی بیزینس فرانچایزی را دارید، بهتر است، صفحه خرید فرانچایز در کانادا را مطالعه فرمایید.

 

میانگین قیمت خرید داروخانه در کانادا را باید به درستی درک کرد

عدد فوق اما نباید باعث گمراهی شود. از بین 10 موردی که به طور تصادفی و با سنجیدن جوانب مختلف انتخاب شدند، تلاش کردیم تا وضعیت‌های متفاوتی را پوشش دهیم. به طور مثال شما با پرداخت تنها 175 هزار دلار قادر به خرید یک داروخانه در سایز کوچک، در ناحیه انتاریو هستید. این داروخانه مطابق اعلام صاحب فعلی، سالانه 200 تا 500 هزار دلار سودآوری داشته و به سرمایه جاری کمتر از 50 هزار دلار نیاز دارد. در مقابل چنین انتخاب ارزانی، ما یک گزینه بسیار پیشرفته، وسیع و با تعداد مشتریان بالا را نیز در ناحیه ویکتوریای بریتیش کلمبیا مد نظر قرار دادیم. این مورد که در حال حاضر به عنوان یک گزینه عملی برای خرید داروخانه در کانادا در دسترس است، 780 هزار دلار قیمت دارد و مطابق اعلام صاحبان فعلی سود سالانه بیش از 1.1 میلیون دلاری را نصیب مالک آن می‌کند. اداره این داروخانه در کانادا، به چیزی حدود 50 هزار دلار سرمایه جاری هم نیاز است. با مقایسه این دو مورد متناقض می‌توانید متوجه بازه گسترده پوشش این آمار شده و بهتر آن را درک کنید. پس در مجموع دقت داشته باشید که این رقم میانگین برآوردی از کیس‌های ضعیف، معمولی، پیشرفته و حتی بسیار پیشرفته است.

اینکه چه تعداد از کارمندان، چه تعداد قفسه، چند بخش فروش و چند شعبه داشته باشید، تعیین می‌کند سود شما چقدر است

 

برای مشاهده آموزشهای رایگان مهاجرت، با کلیک برروی لینک زیر، صفحه اینستاگرام ما را دنبال کنید

instagram.com/visa724com

 

تیم حقوقی مهاجرتی ما، در کنار شرکت توسعه بیزینس در کانادا و با داشتن تجربه راه اندازی و توسعه بیش از 100 بیزینس موفق، صفر تا صد خدمات خرید داروخانه و امضای قرارداد قانونی و انجام امور مهاجرتی را ارائه می کند. بیزینس را مطابق با شرایط شما، انتخاب و برای خرید آن اقدام می کنیم.

 

تماس باما ویزا724

 

افتتاح یا خرید داروخانه در کانادا؛ کدام‌یک منطقی‌تر است؟

یکی دیگر از مجموعه پرسش‌های متداولی که متقاضیان مهاجرت به کانادا با روش خرید داروخانه در ذهن داشته و مطرح می‌کنند، این است که آیا راه اندازی  داروخانه در کانادا به جای خرید آن، از حیث اقتصادی منطقی‌تر نیست؟ در پاسخ باید گفت شاید دلایل قانع‌کننده مختلفی برای بهتر بودن آپشن افتتاح وجود داشته باشد اما در بین این دلایل، محال است منطق اقتصادی وجود داشته باشد. مطابق بررسی‌های ما، برای افتتاح یک داروخانه جدید در سایز متوسط، به بیش از 2 میلیون دلار سرمایه نیاز است! در حالی که با عددی نصف این می‌توانید بهترین آپشن‌ها را برای خرید داروخانه در کانادا در اختیار داشته باشید! البته این تنها یکی از علل منطقی برتری خرید یک داروخانه قدیمی نسبت به افتتاح یک داروخانه جدید در کانادا است. به این تفاوت فاحش در قیمت

 

مواردی که باید در خرید داروخانه به آن دقت کنید:

تهیه بیزینس پلن دقیق برای بهبود وضعیت داروخانه، جذب یا آموزش نیرو متخصص، بررسی دقیق مجوزها و تأییدیه‌ها، یافتن داروخانه مناسب خرید در کانادا از نظر چیدمان شهری، آنالیز دقیق میزان دخل و خرج داروخانه در سالهای پیشین، پیش بینی چند سال آینده داروخانه، تحلیل کشش بازار منطقه، برررسی بدهی های مالیاتی داروخانه در کانادا، بررسی دقیق پتانسیل پیشرفت داروخانه و به آنالیز سایر موارد این مهم را اضافه کنید که بسیاری از داروخانه های فروشی در کانادا ارزش خرید ندارند! باید دقت کنید که بیزینس مورد نظر، پتانسیل درآمدزایی و پیشرفت را داشته باشد... تمام این موارد در کنار هم باعث می شود که شدیدا توصیه کنیم برای خرید هر نوع بیزینس در کانادا مخصوصا خرید داروخانه، از خدمات شرکت حقوقی معتبر در کانادا استفاده کنید که در کشور مبدا و مقصد مجوزهای لازمه را داشته باشد.

 

چند نمونه داروخانه موفق با مدیریت یک ایرانی در کانادا:

داروخانه ایرانی گل نسیم ریاحی در مونترال کانادا به آدرس:

1111 Boulevard Dr.-Frederik-Philips, Saint-Laurent, Québec H4M 2X6, Canada

این داروخانه موفق ایرانی در کانادا خدمات متنوعی را حتی به صورت آنلاین ارائه می دهد از خدمات این داروخانه می توان به مشاوره اینترنتی رایگان توسط پزشک داروخانه، دریافت نسخه از سایت این داروخانه، انتقال سوابق دارویی از دیگر داروخانه ها اشاره کرد. این داروخانه سفارشات مشتریان خود را به صورت رایگان در مونترال کانادا ارسال می کند که نشان دهنده هوش بالایی مدیر این بیزینس است.

 

داروخانه ایرانی فارس در تورنتو کانادا به آدرس:

3251 Sheppard Ave E, Scarborough, ON M1T 3W5, Canada

 

داروخانه ایرانی اپتیموم فارمسی در انتاریو کانادا به آدرس:

 103-615 Davis Drive Newmarket, Ontario L3Y 2R2

 

داروخانه ایرانی آریا در نورث یورک با مدیریت دکتر نسرین نورانی به آدرس:

11 , newton drive , north york , M2M 2M6

 

 داروخانه ایرانی Pharmalife به آدرس:

935 Marine Dr #60, North Vancouver, BC

 

 

مطالب مندرج در وب سایت حاضر به منظور اطلاع رسانی و افزایش دانش مخاطبین عزیز وبسایت حاضر و سایر شبکه های اجتماعی است. اگر چه اخبار و مطالب منتشره با نهایت دقت نویسنده مکتوب گردیده،ولی همچنان می تواند دستخوش تغییرات مرور زمان بوده و یا عاری از اشتباه انسانی نباشند.
بدیهی است برداشت و مشورت‌های حقوقی نهایی صرفا در چارچوب موضوع مورد مشاوره با شخص مشاور و وکیل رسمی توصیه می‌شود.
مدیریت و همکاران این مجموعه مسوولیتی در خصوص اقدامات خواننده با استناد به مطالب مندرج در وب سایت حاضر و سایر شبکه های اجتماعی نداشته و مسوولیت مجموعه صرفا محدود به چارچوب قرارداد منعقده با موکلین مجموعه باقی خواهد ماند.

 

ویزا 724، در کنار شرکت حقوقی مهاجرتی و شرکت توسعه بیزینس در کانادا، با داشتن تجربه راه اندازی و توسعه بیش از 100 کسب و کار موفق، صفر تا صد خدمات خرید بیزینس یا راه اندازی بیزینس، امضای قرارداد قانونی و انجام امور مهاجرتی را ارائه می کند. ما کسب و کار را مطابق با شرایط شما، انتخاب و برای خرید یا راه اندازی آن اقدام می کنیم. در صورتی که قصد راه اندازی یک کسب و کار در کشور کانادا را داشته باشید و اگر تمایل دارید در فرانچایز های قوی کانادا سرمایه گذاری کنید، می توانید با ما در ارتباط باشید.

در این شرکت، گام به گام در خدمت اهداف کارآفرینانی هستیم که میخواهند بیزینس موفقی در کانادا داشته باشند و از راههای برنامه های تجاری روشهای سرمایه گذاری در کانادا، ویزای استارتاپ و راه اندازی بیزینس به کانادا مهاجرت کنند.

دریافت اطلاعات تماس و اطمینان از مجوز های ما، با مراجعه به صفحه > درباره موسسه مهاجرتی ما

 

سوالات متداول


با خرید داروخانه میتوانم به کانادا مهاجرت کنم؟

بله در صورتی که شرایط خرید یک داروخانه در کانادا را دارید، در برنامه های کارآفرینی می توانید با داشتن یک سود خوب از کسب وکار خود برای مهاجرت به کانادا اقدام کنید.

خرید امتیاز یک داروخانه چقدر هزینه بر است؟

بسته به انتخاب لوکیشن، قدمت داروخانه، میزان سود دهی، هزینه های جاری، قدمت داروخانه و... هزینه ها بسیار متفاوت است؛ اما بر حسب تجریه برآورد کلی هزینه ها از 250 هزار دالار به بالا خواهد بود.


مشاوره رایگان/پرسش و پاسخ


همراهان گرامی، در این قسمت میتوانید سوالات خود را مطرح نمایید. در اولین فرصت پاسخگوی شما خواهیم بود.(نمایش عمومی)


Mohammad :

با سلام و خسته نباشید ممنون بابت اطلاعات مفیدتون سوال بنده این هست که سود این داروخانه که گفتین توی بریتیش کلمبیا هست و 780هزار دلار قیمت داره این سود که گفتین درسال داره 1میلیون و 100هزار آیا سود خالص هست با احتساب کسر مالیات؟ یعنی کل این مبلغ برای صاحب هست یا اینکه خیر و اگر خیر چقدر از این 1میلیون و100هزار خالص دست صاحب داروخانه رو میگیره ممنون میشم پاسخ سوالم رو بدین

با درود

در آمد کلی اعلام شده.

سود خالص با کسر تمامی موارد است و این مثال یکی از بیزینس هایی که در مجموعه به فروش رفته. اگر علاقه به خرید بیزینس دارید می توانید با دفاتر ما در تماس باشید. یا به بالای سایت قسمت رزرو وقت مشاوره مراجعه بفرمایید.

ابراهیم علیاپور : با سلام و تشکر از اطلاعات مفید شمابنده 55 ساله پزشک عمومی و خانم هم متخصص زنان و فلوشیپ پریناتولوژی. هیات علمی دانشگاه هستند و یک دخترم سال 4 داروسازی دانشگاه دولتی و جزو نخبگان دانشگاه تبریز می خواستم از روش مهاجرت کاری تخصص و یا خرید داروخانه اقدام کنیم ممنون می شوم راهنمایی فرمایید و هزینه کلی لازم برای اقدام به مهاجرت به کانادا. با تشکر علیاپور

در تخصص و شرایط سنی شما، شانسی برای مهاجرت کاری متصور نیست. خرید داروخانه هم به شرایط مالی شما بستگی دارد. از این رو برای بررسی شرایط می توانید به صفحه فرمهای ارزیابی رایگان مراجعه فرمایید یا صفحه رزرو وقت مشاوره 

دکتر حسین پیوند :

با سلام در خصوص خرید بیزینس در کانادا می‌توان دونفر مشارکت کنند؟ آیا در صورتی که یک نفر اقامت موقت دارد به نفر دوم اقامت می‌دهند؟

اگر در پروسه کارآفرینی های استانی تعریف شود بله. اما باید قوانین استان رعایت شود

اكبر :

با سلام و احترام براي خريد داروخانه حتما بايد داروسازي خونده باشيم يا نه ممنون ميشم راهنمايي بفرماييد

خیر اما باید توجیه پذیر باشد و اثبات کنیم که توانایی مدیریت این کسب و کار را دارید

پریسا دهقانی :

سلام خسته نباشید ایا ما مدرک پزشکی عمومی هم میشه در کانادا داروخانه خریداری کرد؟و مقدار سوددهی همینی میشود که شما عرض کردید؟

بله؛ میزان سود دهی بیزینس به بسیاری عوامل بستگی دارد و همه مبالغ تقریبی اعلام می شود.

منصوریان :

سلام من دارای مدرک دکتری داروسازی هستم میخواستم بدونم برای خرید داروخانه در کانادا حتما باید داروساز تایید شده در کانادا باشیم یا هر شخصی میتواند به عنوان خرید بیزینس داروخانه بخرد؟

شما به عنوان صاحب بیزیسن معرفی می شود اما دکتر داروساز باید لایسنس کانادایی داشته باشد؛ که می توانید آن را استخدام کنید

فاطمه رستمی :

سلام . آیا با مدرک دکترای داروسازی ، میتوان در کانادا داروخانه تاسیس کرد؟ محدودیتی از نظر تعداد داروخانه ها در یک منطقه وجود دارد مثل شهرستانهای ایران ؟مثلا در شهرستان ، بیشتر از 7 داروخانه مجوز نمیدهند. ممنون از توجه شما

بله، اما شما صاحب کسب و کار خواهید بود نه دکتر داروساز داروخانه، همانطور که در توضیحات عنوان شده، دکتر داروساز را باید استخدام کنید.

برای اینکه دکتر داروساز داروخانه در کانادا باشید باید داروسازی را در دانشگاه‌های کانادا گذرانده باشید.

بله محدودیت داروخانه در هر شهر وجود دارد

مشاوره اخذ ویزا اقامت و مهاجرت قانونی با مجوزها و وکیل رسمی

ارتباط با ما

آدرس و راههای ارتباطی :

مجوزها و آدرس دفاتر:

- مجوز موسسه حقوقی بین المللی لیبرا (لیانا باستین راستا)، ثبت شده در ایران، کانادا و آمریکا

- مجوز اداره مهاجرت کانادا: ICCRC :R527306 

- مجوز مرکز توسعه تجارت الکترونیک ایران (ای نماد)

- مجوز رسمی اداره مهاجرت کانادا ICCRC: R527306

- مجوز دفتر فعال تجاری در امارات (دبی)

- مجوز فدرال کانادا برای شرکت توسعه استارتاپ و سرمایه گذاری

 

دفتر ایران (تهران): 

02122609221 / 02122624260 02122609232 / 02122609330

(شنبه تا چهارشنبه 10:00 الی 17:00 بوقت تهران) - (پنجشنبه: 10 الی 14:00)

خیابان شریعتی، پایین تر از پل صدر، جنب پمپ بنزین، نبش کوچه الهیه (ساختمان موسسه حقوقی لیبرا و کاریابی بین المللی ایران)

* مراجعه حضوری فقط با رزرو وقت قبلی

پشتیبانی تلفن همراه، واتساپ و تلگرام:

09124644197 // 09961042050 

(پاسخدهی تلفنی فقط: 10:00 الی 18:00 بوقت تهران )

(پشتیبانی پیام در واتساپ و تلگرام: 24 ساعته)


دفاتر کانادا (تورنتو):

CANADA Office1 :

250Yong St Unite 2201 Toronto M5B 2l7 On Canada (Libra Liana Inc)

14168565403+ : CALL & whatsapp

CANADA Office 2 :

17075 Leslie St, Unit 6, Newmarket, ON L3Y8E1 
Canada Toronto 

19055987474+ : Whatsapp & CALL

 

دفتر انگلستان:

UK Office:

5St John's lane London EC1M 4BH  United Kingdom (Libra low)

Whatsapp  & call: +447586465323

 

دفتر آمریکا:

USA Office 

6336Buford St Unit 209 Orlando 32835 Florida USA (Libra Liana Co Ltd)

(مراجعه به دفاتر فقط با رزرو وقت قبلی)

اینماد ویزا724   RCIC

* ویزا724 مرکز تخصصی اخذ ویزا و مهاجرت

لینک های مهم: مهاجرت به کانادا / ویزا تحصیلی کانادا

سرمایه گذاری در کانادا / وکیل مهاجرت / ثبت شرکت دبی

ویزای توریستی کانادا / ویزای کانادا / پاسپورت دومینیکا

مهاجرت به انگلیس / ویزای تحصیلی انگلیس

استارتاپ کانادا / موسسه مهاجرتی

 

* اینستاگرام ویزا724: 

ایمیل : info[at]visa724.com

تمامی حقوق این سایت مربوط به ویزا 724 می باشد.