وکیل مهاجرت معتبر + آموزش استعلام وکیل مهاجرت

وکیل مهاجرت، مشاور مهاجرت یا شرکت مهاجرتی معتبر باید دارای چه مجوزهایی باشد؟

در این مطلب به طور کامل به شما آموزش خواهیم داد که چطور می توانید یک مشاور/شرکت یا وکیل مهاجرت دارای مجوز و اعتبار را استعلام بگیرید.

* بسیار دقت داشته باشید که یک مشاور یا وکیل مهاجرتی معتبر یا شرکت مهاجرتی معتبر،  باید مجوزهای کشور مبدا و مقصد را به صورت همزمان داشته باشد (نه صرفا یک شرکت ثبت شده با تصویر روزنامه رسمی، اعضای شرکت و یک کد ثبت شرکت یا تقدیر نامه و نامه اتحادیه و مجوز انتشارات!) باید مجوز رسمی با کد پیگیری داشته باشد(ویزا724 در سه کشور ایران، کانادا و امارات دارای مجوز رسمی و قابل استعلام است). مجوز با ثبت یک شرکت بدون مجوز بسیار متفاوت است!

اولین گام برای استعلام یک وکیل مهاجرت معتبر مراجعه به قسمت درباره ما در سایت است، باید تصاویر قابل استعلام وکیل را در صفحه درباره ما مشاهده کنید (اگر تصویر، نام، ویدئو یا کد پیگیری از شخص وکیل یا مشاور کانادا مشاهده نمی کنید، شرکت مورد نظر احتمالا وکیل رسمی ای در کانادا ندارد یا دلال است که از آوردن اسم وکیل در سایت خودداری می‌کند که مراجعه کنندگان به صورت مستقیم با وکیل/مشاور خود در ارتباط نباشند!)

برای مشاهده مجوزهای ما میتوانید صفحه درباره ما را مطالعه کنید.

شرکت مهاجرتی معتبر در کشور ایران؛ باید حتما مجوز وزارت گردشگری یا وزارت کار یا وزارت علوم داشته باشد و مهمتر از همه اگر در خصوص کشور کانادا فعالیت دارد؛ باید در کشور کانادا دارای مجوز اداره مهاجرت ICCRC/RCIC یا کانون وکلای دادگستری کانادا باشد.

اگر با شرکتی وارد قرارداد هر نوع ویزای کانادا شده اید که مجوز اداره مهاجرت کانادا را ندارد، ولی مجوزش در ایران معتبر است؛ باید بدانید که قرارداد شما در کشور کانادا معتبر نیست و اگر شخص یا شرکت مذکور در هیچ کدام از کشورها مجوز ندارد و یا شرکت ثبت شده ی خود را در ایران به نام مجوز فعالیت معرفی می کند و مدعی هزاران پرونده موفق است! تکلیف مشخص است و تصمیم با شماست…! (داشتن دفتر شکیل، صفحه اینستاگرام با فالوور زیاد، کارمند زیاد و وعده های تضمینی ویزا، نشان از تبلیغات قوی است اما تبلیغات اعتبار و مجوز یک شرکت مهاجرتی …)

اگر با شرکت یا شخصی وارد قرارداد شده اید که مجوز رسمی اداره مهاجرت کانادا را ندارد و اطلاعات درخواست ویزای شما را در اختیارتان نمی گذارد؛ نگران نباشید، با امضای یک تاییده دسترسی به اطلاعات، می توانیم تمام اطلاعات پرونده شما را در اختیارتان بگذاریم. از این رو می توانید به صفحه تماس با ما مراجعه کرده و با دفاتر ما در تماس باشید.

ویدئو شماره یک؛ چگونه به وکیل مهاجرت اعتماد کنیم:

به صورت کلی، تعداد شرکتهای مهاجرتی معتبر، که در کشور ایران مجوز قانونی فعالیت دارند و در کانادا (بدون واسطه) مجوز اداره مهاجرت (RCIC/ICCRC) به صورت همزمان دارند، بسیار کم است و تعداد شرکتهایی که مجوزی ندارند و صرفا یک شرکت ثبت کرده اند (یا حتی گاها ثبت شرکت را هم ندارند!)، سایت و صفحات اجتماعی دارند، تبلیغات گسترده دارند، بسیار زیاد است. (حتما استعلام کنید که مجوزشان از کجاست).

اگر قبلا از هر گونه درخواست ویزای کانادا ریجکت شده اید؛ توصیه می شود صفحه رفع ریجکتی را مطالعه بفرمایید.

اگر به دنبال پیدا کردن بهترین راه برای مهاجرت به کانادا هستید؛ می توانید صفحه مهاجرت کانادا را مطالعه فرمایید.

ویدئو شماره دو؛ درباره ما و مجوزها:

اگر میخواهید راجع به سوابق و مجوزهای ما در کشور ایران و کانادا، بیشتر بدانید، صفحه درباره موسسه مهاجرتی ما را مطالعه بفرمایید.

چطور می توانید در کانادا وکیل شوید؟

برای اطلاع از شرایط و نحوه وکیل شدن در کانادا می توانید به لینک > وکالت در کانادا < مراجعه بفرمایید.

آموزش استعلام وکیل مهاجرت؟

چطور می توان مطمئن شد، شخصی مشاور یا وکیل قانونی مهاجرت به کاناداست (استعلام مشاور یا وکیل مهاجرت کانادا):

یک راه بسیار ساده برای استعلام یک مشاور یا وکیل رسمی مهاجرت کانادا این است که به لینکی که در ادامه مطلب عنوان شده مراجعه کنید و با وارد کردن اسم و فامیل، شماره پروانه یا نام شرکت وکیل مورد نظر، تاییدیه اداره مهاجرت کانادا را دریافت کنید.

اگر اسم شخص در لیست ICCRC (شورای قانونگذاری مهاجرت کانادا) نباشد؛ فرد مورد نظر، وکیل یا مشاور رسمی مورد تایید کانادا نیست و ممکن است فقط در کشور خودش وکیل دادگستری باشد یا مدیر یک شرکت یا موسسه حقوقی که خود را وکیل رسمی مهاجرت کانادا معرفی می کند یا ادعا دارد که همکار یک مشاور یا وکیل رسمی ICCRC در کاناداست (اگر هر گونه قراردادی را با ایشان امضا کنید، قرارداد شما در کانادا هیچ اعتباری ندارد)!

 اگر در سایت زیر اطلاعاتی برای شما نمایش داده نشد مطمئنا شخص مورد نظر مورد تایید اداره مهاجرت کانادا نیست.

https://college-ic.ca

تکمیل تمامی قسمتها اجباری نیست؛ می‌توانید فقط کد پروانه فعالیت شخص را وارد کنید. مثلا در قسمت RCIC می توانید شماره لایسنس آقای شهروز بهرامی اصل را وارد نمایید: R527306 و در انتها با کلیک بر روی دگمه search نتیجه را خواهید دید.

وکیل مهاجرت

وکیل مهاجرت کانادا

توجه بفرمایید که استعلام شما حتما باید در حالت Activev باشید.

وکیل مهاجرتی

به این نکته هم دقت بفرمایید که هر شخصی ممکن است از لایسنس یک وکیل رسمی سو استفاده کرده یا خود را جای ایشان معرفی کند و از شماره لایسنس ایشان برای جلب اعتماد استفاده کند، بهترین گزینه این است که در ابتدا استعلام بگیرید و یک جلسه مشاوره با خود شخص مورد نظر داشته باشید، مثلا به صورت تصویری از طریق واتساپ.

احتمالا از شرکت‌های متعدد مجاز و غیر مجاز تبلیغات فراوانی می بینید؛ به طور مثال:

* بدون مدرک زبان برای شما جاب آفر (کاریابی) تضمینی انجام می دهیم!

* سن شما برای گرفتن فرصت شغلی مهم نیست!

* مبلغ رو وقتی ویزا صادر شد پرداخت کنید!

* یکسری ارتباطات در سفارت داریم که صد درصد ویزا می شید!

* ما نماینده شرکتهای کانادایی هستیم اما لایسنس فعال در کانادا نداریم!

* اینها عکس ویزاهایی هستش که گرفتیم! ما ثبت شرکت با شماره ثبت … داریم و این همان مجوز ماست!

* ما جاب آفرها را از کارفرمای کانادایی می خریم (خرید و فروش جاب آفر کاملا غیر قانونی ست و تبعات سنگینی دارد، در هر حالتی اداره مهاجرت متوجه خرید و فروش جاب آفر شود خطر اخراج از کانادا را دارید و اگر دقت بفرمایید معمولا شرکتهایی که مجوز اداره مهاجرت کانادا را ندارند هیچگونه ترسی از اداره مهاجرت کانادا نداشته و اقدام به خرید و فروش جاب آفر می کنند و صراحتا عنوان می کنند که این امر در کانادا غیر قانونی ست و شما نمی توانید قرارداد مستقیم با مشاور یا وکیل رسمی کانادا داشته باشید!).

اگر جاب آفر در ناک های کمتر از رده بندی B باشد، شغل شما تجربه کار کانادایی محسوب نمی‌ شود؛ بنابراین قاعدتا برای دریافت اقامت دائم امتیازات کافی نخواهید داشت (در کانادا، جاب آفر با ناک کمتر از B هیچ ارزش و امتیاز مهاجرتی ندارد که معمولا شرکتهایی که وعده جاب آفر تضمینی می دهند یا جاب آفری وجود ندارد یا اگر وجود دارد با ناک های C، D است؛ که امتیاز اقامتی ندارد).

اگر شما هم از این دست تبلیغات و وعده ها را زیاد مشاهده کردید، حتما این مطلب را کامل و با دقت مطالعه بفرمایید.

دلایل انتخاب مشاور یا وکیل مهاجرت RCIC

انتخاب احتمالا این سوال برای شما که این مطلب را می خوانید پیش آمده که؛ چرا باید وکیل مهاجرتی انتخاب کنم؟ به چند مورد آن اشاره می کنیم:

 • عدم دانش و اطلاعات کافی در خصوص انتخاب درست مسیر مهاجرتی کانادا.
 • عدم اطلاعات کافی و به روز در امور مهاجرت کانادا.
 • عدم آگاهی از خطاها و مشکلات قانونی در مسیر صدور ویزای کانادا.
 • عدم آگاهی از چگونگی پرداخت هزینه ها و عوارض دولتی کانادا.
 • خطاهای کوچک و بزرگ در ارجاع پرونده به سازمان ها و مراکز مربوط در کشور مبدأ و مقصد.
 • خطاهای کوچک و بزرگ در تکمیل صحیح و تنظیم فرم ها، (توضیحات نامناسب در نامه های توجیهی، عکس نامناسب و غیره).
 • نداشتن زمان کافی برای فهمیدن و یافتن مسیرها و اقدامات لازم برای هر مسیر مهاجرتی کانادا.
 • تکمیل نکردن تمامی مدارک مورد نیاز برای پیشرفت پرونده مهاجرت یا دریافت ویزا.
 • تناقض در اطلاعات پرونده که ممکن است عواقب سنگینی به بار آورد.
 • عدم دانش کافی برای پیگیری پرونده ریجکت شده برای درخواست مجدد به اداره مهاجرت کانادا

لنگرنحوه استعلام وکلای دادگستری در استانهای کانادا:

برای استعلام وکیل دادگستری معتبر در کانادا می توانید به لینک زیر که وبسایت اداره مهاجرت کاناداست مراجعه کنید و بر روی استان مورد نظر خود کلیک کرده و مشخصات وکیل مورد نظر را جستجو کنید:

canada.ca/en/immigration

یا با مراجعه به لینک زیر میتوانید وکیل کانادا را استعلام کنید:

www.cba.org

استعلام مجوز دفتر مهاجرتی از وزارت کار ایران:

بعد از اینکه مطمئن شدید، شخص مورد نظر، مجوز اداره مهاجرت کانادا را دارد، حال این سوال مطرح است که چگونه مجوز دفتر ایران را استعلام بگیرید؟

برای اینکه مطمئن شوید، شخص مورد نظر از وزارت گردشگری مجوز دارد می توانید به سایت وزارت گردشگری مراجعه و نام شرکت را جستجو بفرمایید.

همچنین برای استعلام مجوز وزارت کار ، می توانید به لینک زیر مراجعه کنید

karyabi.mcls.gov.ir

و برای استعلام مجوز اعزام دانشجو می توانید به سایت وزارت علوم مراجعه بفرمایید.

 

 ICCRC چیست؟

بنابر قوانین اداره مهاجرت کانادا، تنها یکی از سه گروه زیر اجازه مشاوره دادن در امور مهاجرتی کانادا، قبول کردن پرونده های مهاجرتی و همچنین اجرا پرونده مهاجرت به کانادا را داراست و میتوانند بابت انجام و ارایه این خدمات وجهی را دریافت کنند. این سه گروه عبارتند از :

1. مشاورین عضو شورای قانونگذاری مهاجرت کانادا ICCRC

2. وکلای مجاز به فعالیت و عضو انجمن  Canadian Provincial and territorial law society در کشور کانادا (وکلای کشورهای غیر از کانادا این اجازه را ندارند.)

3. اعضای نوتری Notary در استان کبک کانادا که عضو Chambre des Notaire du Quebec هستند

 

یک وکیل مهاجرتی قانونی و با تجربه، برای شما معجزه نمی کند؛ اما میتوانید با یک جستجوی ساده در اینترنت متوجه این موضوع شوید که، درصد ریجکتی و عدم موفقیت در پرونده های مهاجرتی، از افرادی که به تنهایی و بدون بهره گیری از مشاور یا وکیل مهاجرتی، اقدام کرده اند بسیار بیشتر از کسانی است که در این مسیر از تجربیات مشاور یا وکیل رسمی مهاجرتی مجرب (نه مشاور یا وکیل نماها) بهره برده اند.

در برخی مواقع، افراد در مراحل اداری و مکاتبات و ارسال مدارک، دچار سردرگمی می شوند و فرصت های موفقیت خود را به این صورت از دست می دهند. اما، یک مشاور و وکیل مهاجرت رسمی ، با داشتن اطلاعات و تجربه، می­تواند دریابد که با توجه به مدارک و شرایط متقاضی، آیا او شرایط مجاز برای مهاجرت به کانادا را دارد یا نه؟ انتخاب صحیح مسیر مهاجرتی به سالها دانش و تجربه نیاز دارد.

هزینه وکیل مهاجرت:

هزینه های وکیل یا مشاور مهاجرت با توجه به سیاستها و تجربیات و مهارت ها و انتخاب برنامه مهاجرتی توسط شخص وکیل مشخص می شود. این شما هستید که انتخاب می کنید که آیا به وکیل نیاز دارید یا نه، آیا مهارت ، مجوزها و تجربیات وکیل یا مشاور مهاجرت ارزش هزینه کردن را دارد یا نه؟

باید بدانید که برای انجام امور مهاجرت، حضور یک مشاور یا وکیل مهاجرت اجباری نیست و در نگاه اول شاید برای صرفه جویی در هزینه ها ترجیه می دهید که از تجربه و مهارت یک وکیل یا مشاور مهاجرت استفاده نکنید، اما ممکن است با یک خطای کوچک در پرونده ای که شانس موفقیت بالایی دارد، هزینه بیشتری را متحمل شوید یا اینکه شانس خود را به صورت کامل از دست بدهید، بنابراین توصیه می شود، اگر نمیخواهید از انجام امور توسط یک وکیل یا مشاور رسمی برخوردار شوید، درست و حسابی تحقیق و مشورت کنید…

برای مطالعه شرایط و مراحل مهاجرت از این طریق می توانید صفحه ویزای کار آتلانتیک را مطالعه بفرمایید.

نکته بسیار مهم: 

وکلای دادگستری، موسسات حقوقی، موسسات کاریابی بین المللی،  موسسات اعزام دانشجو، حتی آژانس های مسافرتی، یا افراد حقیقی، برای فعالیت در حیطه ویزا و مهاجرت به کانادا باید از شورای قانونگذاری مهاجرت کانادا (ICCRC) مجوز داشته باشند؛ در غیر این صورت، هرگونه فعالیت آنها از دیدگاه اداره مهاجرت کانادا در حیطه ویزا و مهاجرت غیر قانونی ست.

 در سایت رسمی مهاجرت کانادا canada.ca اعلام شده است که؛ اگر از بی تجربگی و کلاهبرداری این‌گونه افراد یا موسسات فاقد مجوز ICCRC متضرر شوید، هیچ راهی برای پیگیری و رفع اتهامات خود ندارید. پس فقط به مشاوران یا وکلای رسمی کانادا اعتماد کنید تا  در صورت بروز مشکل، مدافع منافع شما باشیم.

کشور کانادا فقط به وکلا و مشاوران رسمی مقیم کانادا که از iccrc مجوز دارند، اجازه فعالیت در حیطه مشاوره و انجام امور ویزا و مهاجرت به کانادا را می دهد.

وکلای دادگستری، موسسات، آژانسهای مسافرتی  و یا هر شرکت دیگری، بدون حضور وکیل یا مشاور رسمی مهاجرت کانادا، نمی‌توانند نامه دفاعیه از موکل خود به اداره مهاجرت کانادا ارائه دهند.

در صورت عدم وجود وکیل مهاجرت یا مشاور رسمی مهاجرت کانادا، این شرکتها یا افراد، یک ایمیل به نام شما درست می کنند و تمامی امور را به جای شما و با یک هویت جعلی انجام می دهند و گاها حتی اکانت و پسوورد را در اختیار شما نمی گذارند، یا اینکه به عنوان واسطه عمل کرده و تمامی امور مهاجرت یا ویزا را به یک مشاور یا وکیل رسمی کانادا می سپارند.

اگر به دنبال ویزای کار کانادا هستید و پیشنهادات بسیاری در این زمینه شنیده اید، بسیار دقت کنید که همه چیز واقعی باشد (فریب وعده های شرکتهای غیر کانادایی را نخورید، فریب وعده های کسر حق الوکاله از حقوق را نخورید. فریب شرکتهایی که خود را نماینده سایت های کاریابی مانند indeed ، job bank ، monster را نخورید، فریب هزینه های کم شرکت های غیر مجاز غیر کانادایی را نخورید و …)

باید توجه ویژه داشته باشید که، فقط قرارداد مستقیم با مشاور یا وکیل رسمی مهاجرت به کانادا (مورد تایید ICCRC) را امضا کنید. اگر قرارداد خود را با هر شخص دیگری امضا کنید، در این صورت قرارداد شما از دیدگاه اداره مهاجرت کانادا معتبر نیست.

بهترین وکیل مهاجرت کانادا کیست؟

هیچ کس نمیتواند ادعا کند که بهترین وکیل مهاجرت به کانادا است یا با تبلیغات از موکلین قبلی و انتشار تصاویر آنها نشان دهد که بهترین وکیل مهاجرت کاناداست، چون واقعی بودن تصاویر یا ویدئوهای تبلیغاتی را نمی‌ توانید استعلام بگیرید. پیشنهاد ما به شما برای پیدا کردن بهترین وکیل مهاجرت کانادا این است که سوالات تخصصی را آماده کرده و در جلسات مشاوره از وکیل خود بپرسید تا میزان دانش وکیل خود را بسنجید. اگر ویدئوهای تبلیغاتی از یک وکیل مهاجرت می بینید که مثلا شخصی را جلو دوربین آورده و آن شخص شروع به تعریف و تمجید از وکیل مذکور می کند، این موضوع نشان دهنده ضعف و عدم پایبندی وکیل مهاجرت به اصول اخلاقی ست که از تصویر موکل خود برای اهداف تبلیغاتی سو استفاده می کند (البته به احتمال بسیار قوی این ویدئو ها و تصاویر واقعی نیستند) و این موضوع اصلا ملاک درستی برای انتخاب بهترین وکیل مهاجرت کانادا نیست.

فریب تبلیغات را نخورید! برخی افراد خود را وکیل یا مشاور مهاجرت معرفی می کنند، برای اینکه مطمئن شوید واقعا وکیل یا مشاور رسمی مهاجرت هستند یا خیر؛ به موارد ذیل دقت فرمایید.

1. شماره ی پروانه و لایسنس و مجوز فعالیت مشاور یا وکیل مهاجرت خود را بررسی کنید. (اگر شخص، در کشور مبدأ، وکیل دادگستری ست، باید دارای اقامت دائم کانادا باشد و دوره‌های آموزشی وکلای مهاجرت کانادا را گذرانده و از iccrc مجوز دریافت کند. در غیر این صورت فقط در کشور خودش، وکیل دادگستری ست نه وکیل مهاجرت)

2. در خصوص استعلام اعتبار مشاوران یا وکلای مهاجرت کانادا، باید طبق دستور ابتدای مطلب عمل کنید و اسم ایشان را در سایت ICCRC مشاهده کنید.

3. به هیچ عنوان قرارداد با شخص یا شرکتی که خود را نماینده وکیل معرفی می کند امضا نکنید. باید قرارداد رسمی و قانونی مورد تایید کشور مقصد به صورت مستقیم با خود وکیل مهاجرت داشته باشید (دقت داشته باشید که قرارداد مذکور مورد تایید کشور مقصد باشد.)

4. مشاور یا وکیل مهاجرت باید با قوانین کشورها و سفارتخانه ها آشنایی کامل داشته باشد.

5.  مشاور یا وکیل مهاجرت باید قبل از تشکیل پرونده، درباره مبلغ دقیق حق الوکاله با شما به توافق برسد.

6. مشاور یا وکیل مهاجرت می تواند با وکلای مهاجرت دیگر کشورها فعالیت مستقیم داشته و تخصصی بودن کار آنها را برای موکل خود بررسی و تایید نماید. (کشورهایی مثل کانادا، استرالیا، انگلستان و… که همگی دارای سیستم وکلای مهاجرت هستن)

وکیل مهاجرت به کانادا در تهران

برای انتخاب بهترین وکیل مهاجرت احتمالا در گوگل جستجو می کنید : بهترین وکیل مهاجرت در تهران یا بهترین وکیل مهاجرت در مشهد یا بهترین وکیل مهاجرت در اصفهان یا بهترین وکیل مهاجرت در شیراز یا … این هم یک جستجوی غلط است! وکیل مهاجرت باید در کشور مقصد شما مستقر باشد، نه در کشور یا شهری که شما در حال حاضر در آن سکونت دارید! مثلا اگر پرونده اقامتی شما برای کشور کانادا با مشکل مواجه شود، وکیل مهاجرت شما در کشور ایران می تواند از پرونده شما دفاع کند یا در کشور کانادا؟!

بهتر است که مجوزهای یک وکیل مهاجرت را در کشور مبدا و در کشور مقصد استعلام بگیرید نه اینکه در گوگل جستجو کنید بهترین وکیل مهاجرت کیست؟ بهتر است، جستجو کنید روش استعلام وکیل مهاجرت کانادا چگونه است؟ بهترین حالت این است که یک وکیل مهاجرت در هر دو کشور مبدا و مقصد دارای مجوزهای قانونی و قابل استعلام باشد.

نحوه استعلام ویزای کانادا:

ممکن است که این مطلب را نخوانده باشید و به سازمان های غیر مجاز اعتماد کرده و به شما گفته اند که ویزا را دریافت کرده اند؛ در این حالت شما می توانید با ارسال یک ایمیل به آدرس زیر ویزا کانادا را استعلام بگیرید که آیا واقعا ویزای شما صادر شده یا نه.

باید رسید انگشت نگاری، و تصویر پاسپورت، بایومتریک نامبر و متن درخواستتون رو به آدرس ایمیل های زیر ارسال کنید: در صورتی که در ترکیه انگشت نگاری انجام داده اید.

(اگر در کشور دیگری بوده باید به آدرس ایمیل همان کشور ارسال کنید)

[email protected]

[email protected]

چگونه می توان اعتبار یک مشاور یا وکیل مهاجرت را استعلام کرد؟ چگونه می توان به یک مشاور یا وکیل مهاجرت کانادا اعتماد کرد؟ آیا وکیل مهاجرت کانادا قابل استعلام است؟ آیا مشاور یا وکیل رسمی مهاجرت کانادا با وکیل دادگستری متفاوت است؟ مشاور یا وکیل رسمی مهاجرت چه تفاوتی با آژانس مسافرتی دارد؟ آیا می توان به وکلای دادگستری که خود را وکیل رسمی مهاجرت کانادا معرفی می کنند اعتماد کرد؟ آیا می توان به افراد یا شرکتهایی که خود را نماینده یا ایجنت وکیل مهاجرت معرفی می کنند اعتماد کرد؟ آیا باید قرارداد امضا شده با مشاور یا وکیل رسمی را داشته باشیم یا قرارداد با نماینده ایشان نیز معتبر است؟ نحوه استعلام ویزای کانادا چگونه است؟ چگونه وکیل مهاجرت شویم. چگونه در ایران وکیل مهاجرت کانادا شویم. استعلام موسسات مهاجرتی. استعلام اعتبار شرکت مهاجرتی. سایت وکلای رسمی کانادا. سوالاتی که باید از وکیل مهاجرت کانادا پرسید. هزینه وکیل مهاجرت چگونه محاسبه می شود. هزینه وکیل مهاجرت به کانادا. از کجا بفهمیم آژانس مسافرتی معتبر است. لیست وکلای رسمی مهاجرت کانادا. بهترین وکیل مهاجرت کانادا کیه؟ و …

مهاجرت به کشورهای خارجی یکی از موضوعاتی است که در سال های اخیر رواج زیادی پیدا کرده است. ندانستن قوانین مهاجرت باعث اتلاف انرژی افراد و پول آنها می شود.

کانادا، انگلستان، آلمان، استرالیا، سوئد، نروژ، اتریش، ایسلند، نیوزیلند و فنلاند از جمله بهترین کشورهای برای مهاجرت در سال 2017 شناخته شده اند. کشور ایران و افغانستان از کشورهایی هستند که بیشترین میزان مهاجرت به کشورهای خارجی را دارند. دانستن قوانین مهاجرت و انجام درست کارهای لازم برای مهاجرت به افراد این امکان را می دهد که مهاجرتی بدون دردسر را تجربه کنند.

وکیل مهاجرت

افرادی که قصد دارند مهاجرت قانونی داشته باشند و بدون ایجاد مشکل از کشور خود خارج شوند، باید از راهنمایی های یک وکیل مهاجرت استفاده کنند. تحصیل، زندگی و اشتغال به کار در کشورهای خارجی امری آسان و بدون زحمت نیست. استفاده از وکیل مهاجرت به افراد کمک می کند که امور اقامت، تابعیت و مهاجرت را راحت تر انجام دهند و مهاجرتی بدون دغدغه و مشکل را تجربه کنند.

اگر علاقه به سرمایه گذاری در کانادا و دریافت اقامت کانادا از طریق خرید بیزینس در کانادا دارید، با مطالعه صفحات خرید رستوران در کانادا و خرید پمپ بنزین در کانادا و خرید آرایشگاه در کانادا می توانید از دید تجاری، اطلاعات کافی راجع به این مثال های خرید بیزینس در کانادا داشته باشید. همچنین اگر تمایل به راه اندازی بیزینس فرانچایزی را دارید، بهتر است، صفحه خرید فرانچایز در کانادا را مطالعه فرمایید.

در ادامه با وکیل مهاجرت و مزایای استفاده از وکیل در پروسه مهاجرت بیشتر آشنا خواهید شد.

وکیل مهاجرت چه کسی است؟

وکیل مهاجرت یا نماینده مهاجرت (Immigration Representative) وکیلی است که وکالت شما را برای مهاجرت به کشورهای خارجی بر عهده می گیرد.

امروزه، در تمام قسمت های جهان و در کشورهای مختلف قوانین بسیار گسترده و پیچیده شده است، این پیچیدگی به قدری است که افراد غیرمتخصص به تنهایی توانایی مهاجرت از کشور مبدا به کشور مقصد را ندارند و به همین دلیل بهتر است به یک وکیل مهاجرت مراجعه کنند.

وکیل مهاجرت به قوانین کشورها و سفارت خانه ها آشنایی کامل دارد و می تواند براساس قوانین، اقدام به تشکیل پرونده و اجرای قوانین مهاجرت کند.

مهاجرت به کشورهای خارجی، به دلایل مختلفی از قبیل کار، تحصیل، ثبت شرکت، سرمایه گذاری، خرید ملک، تولد فرزند و پناهندگی انجام می شود.

تمام روش های گفته شده می تواند به صورت کاملا قانونی و به کمک وکیل مهاجرت مجرب و متخصص انجام شود، البته ما به شما پیشنهاد نمی کنیم که از طریق پناهندگی به کشور دیگری مهاجرت کنید؛ زیرا در پناهندگی هیچ تضمینی برای حفظ جان شما و امنیت شما وجود ندارد. شما می توانید از طریق دیگر روش ها به کشورهای خارجی مهاجرت کنید.

به چه کسانی باید به عنوان وکیل مهاجرت اعتماد کرد؟

هنگامی که به دفتر کار وکیل مهاجرت مراجعه می کنید، باید حواستان باشد که مطابق با قوانین کشور مبدا شرکت ثبت کرده باشد و اشراف کامل به قوانین مهاجرتی کشور مقصد داشته باشد. مثلا اگر به دفتر یک وکیل مهاجرت کانادا مراجعه می کنید باید دقت داشته باشید که وکیل مهاجرت کانادا باید مجوز فعالیت مهاجرتی (iccrc) از دولت کانادا داشته باشد. همچنین ، دفتر مشخص و قانونی در کشور مبدا مطابق با قوانین همان کشور ثبت کرده باشد. در غیر این صورت به هیچ عنوان اعتماد نکنید.

اگر به طور مثال به یک وکیل مهاجرت کانادا مراجعه کرده و میخواهید امور مربوط به مهاجرت آمریکا را به ایشان بسپارید؛ مطمئن شوید که مجوز فعالیت مهاجرتی در آمریکا را نیز داشته باشد و یا اگر از روابط همکاران خود در آمریکا استفاده می کند. باید تمامی مسئولیت فعالیت وکیل مهاجرت آمریکا را بر عهده داشته باشد.

علت این حساسیت این است که بعضی افراد بدون داشتن مجوز فعالیت در کشور مبدا و مقصد، یا با پروانه وکالت شخص دیگری، اقدام به مشاوره و وکالت و تاسیس دفتر می کنند در صورتی که این کار جرم است و چنین فردی حق مشاوره و وکالت مهاجرتی را ندارد.

به علاوه مشاوره دادن بدون مجوز مجازات مقرر قانونی را برای فرد به دنبال دارد.

اعتماد کردن به افراد فریبکار در امر مهاجرت باعث می شود سرمایه شما از بین برود و زمان شما نیز بدون داشتن نتیجه بگذرد و فرصت های آینده نابود شود.

وکیل مهاجرت کانادا

در برخی از کشورها مانند کشور کانادا، مراکزی وجود دارد که وکلای مهاجرت کانادا باید از این مراکز تاییدیه داشته باشند تا به صورت قانونی بتوانند در حیطه مهاجرت فعالیت داشته باشند.

باید توجه داشته باشید که در کانادا افرادی که می‌توانند به صورت قانونی فعالیت مهاجرتی کنند، یا باید مشاور (وکیل) رسمی iccrc باشند یا باید وکیل مهاجرت کانادا برای انجام امور حقوقی و مهاجرتی کانادا باشند که دوره های آکادمیک خود را در کانادا گذرانده اند.

همچنین باید دقت داشته باشید که اگر این افراد را برای انجام امور مهاجرتی خود انتخاب کرده اید باید با خود وکیل مهاجرت کانادا به صورت مستقیم قرارداد رسمی و قانونی داشته باشید.

وکیل مهاجرت در ایران

آیا کشور مقصد شما، به افرادی که در ایران مجوز فعالیت دارند، اجازه فعالیت در حیطه ویزا و مهاجرت را داده است؟ آیا این افراد دانش و صلاحیت لازم برای مشاوره و انجام امور مهاجرت به کشوری که خود مقیم آن نیستند، را دارند؟ آیا اینگونه افراد مجوزهای لازمه، تحصیلات لازمه از آن کشور مقصد را دارند یا فقط وکیل دادگستری در ایران هستند؟ کانون وکلا ایران بر این باور است که کلیه وکلا دادگستری صلاحیت این را دارند که درباره تمام مسائل حقوقی اظهار نظر کنند؛ اما صلاحیت آنها را چه کسی تایید می کند؟

افرادی که در دفاتر مهاجرتی و موسسات حقوقی به عنوان وکیل مهاجرت فعالیت می کنند، باید دارای تجربه مشاوره و مدارک قانونی از کشور مقصد شما باشند، همچنین باید همکاری خود را با دیگر وکلای مهاجرت کشورهای مقصد، برای موکل خود تضمین سازند و مسئولیت فعالیت آنها را عهده دار شوند.

وکیل مهاجرت

حضور وکیل مهاجرت چه مزایایی دارد؟

با انتخاب وکیل مهاجرت از مزایای حضور او در تسریع کارهایتان بهره مند خواهید شد. استفاده از وکیل مهاجرت مزایای زیر را دارد:

با مراجعه به یک وکیل مهاجرت متخصص، کارهای ضروری برای مهاجرت به کانادا، انگلستان، آمریکا، استرالیا و کشورهای دیگر، راحت تر و سریع تر انجام می شود. و خیالتان راحت است که یک وکیل قانونی فقط از دریچه های قانونی وارد شده و راه شما را تسهیل می سازد. به طور مثال از نظر دولت کانادا ، باید خود شخص و یا مشاوران و وکلای رسمی کانادا برای امور مهاجرت با درخواست ویزا اقدام کنند و فعالیت آژانسهای مسافرتی و یا شرکتهایی که یک ایمیل به اسم شما درست کرده و به جای شما درخواست می دهند کاملا غیر قانونی ست.

 داشتن مجوز وکیل مهاجرت از کشور مبدا و مقصد باعث می شود به افراد کلاهبردار که در خارج از کشور برای انجام کارهای مهاجرت اقدام می کنند، اعتماد نکنید و فریب افراد سودجو را نخورید. به طور مثال اگر یک شخص یا شرکت غیر قانونی در کانادا یا انگستان شما را فریب دهد، بسیار سخت می‌ توانید حق خود را مطالبه کنید، چون به صراحت دولت این کشور عنوان کرده که به افرادی که دارای مجوز رسمی فعالیت مهاجرتی نیستند اعتماد نکنید؛ و در صورتی که در این امر متضرر شوید، دولت کانادا هیچگونه مسئولتی در قبال شما نخواهد داشت.

وکیل مهاجرت با راهنمایی های خود به شما کمک می کند کلیه کارهای لازم را قبل از سفر انجام دهید و به آسانی از کشور خود خارج شوید، همچنین با ارتباطات قانونی ای که در کشور مقصد دارد میتواند راه شما را در کشور مقصد هموار سازد.

کمک گرفتن از وکیل مهاجرت به شما امنیت روانی می دهد و باعث می شود استرس کمتری داشته باشید؛ که با یک بستر قانونی و مطمئن وارد همکاری شده اید نه صرفا یک نام شرکت ثبت شده!

وکیل مهاجرت باعث صرفه جویی در هزینه ها می شود، زیرا وکیل موظف است که برای تمامی هزینه ها شفاف سازی کامل برای موکل خود داشته باشد و هزینه های پنهانی در کار نخواهد بود.

کمک گرفتن از وکیل مهاجرت میزان بروز مشکلات و سردرگمی های شما را کاهش می دهد.

وکیل مهاجرتی با کمک دیگر وکلای رسمی مهاجرت در کشورهای خارجی به کلیه قوانین و مقررات مهاجرت مسلط است و از هر فرصتی برای پیشبرد اهداف مهاجرتی شما استفاده می کند، با اینکار نه فرصتی را از دست می دهید و نه هزینه اضافی باید پرداخت کنید، و نه استرسی دارید که آیا وکیل مهاجرت کشور مقصد شما مدرک واقعی دارد؟ آیا در کار خود مهارت و تجربه کافی دارد؟ آیا…

وکیل مهاجرت شما را به خوبی از روندهای قانونی مطلع می کند و شما را مرتبا از شرایط و قوانین جدید آگاه می سازد

وکیل مهاجرت کارهای لازم برای مهاجرت را با توجه به اوضاع و احوال خاص هر منطقه انجام می دهد، یعنی اینکه به شرایط سیاسی، فرهنگی، اقتصادی و جغرافیایی کشور توجه می کند.

وکیل مهاجرت می تواند درباره اینکه فرد متقاضی کدام یک از راه های مهاجرت را انتخاب کند، او را راهنمایی کند و به او مشورت دهد. حتی می‌ توانید با آنالیز شرایط موکل خود بهتری کشور مناسب فرد را به او پیشنهاد دهد.

وکیل مهاجرت فرد متقاضی را از روابط بین اشخاص از زندگی بین المللی مطلع می کند تا بعد از مهاجرت فرد بتواند به راحتی با افراد کشور جدید ارتباط برقرار کند.

البته باید در نظر بگیرید همیشه نیازی به حضور وکیل مهاجرت ندارید و انتخاب یک وکیل مهاجرت اجباری نیست، اما به هیچ عنوان اشخاص و یا شرکتهایی که به جای شما یک ایمیل درست می کنند و هویت شما را پنهان می کنند اعتماد نکنید.

حضور وکیل مهاجرت برای انجام کارهای اداری و حقوقی مهاجرت به قدری ضروری و مهم است که در بعضی از کشورها، استفاده نکردن از دانش و مهارتهای وکیل مهاجرت و کمک گرفتن از افراد فاقد صلاحیت و مجوزهای قانونی، جرم تلقی می شود و برای دو طرف مجازات هایی در نظر گرفته خواهد شد.

وجود وکیل مهاجرت حرفه ای و با تجربه می تواند به شما کمک کند که کارهای لازم برای مهاجرت را سریع تر انجام دهید و راحت تر بتوانید از کشور خود خارج شوید، اگر قصد مهاجرت به کشورهای خارجی را دارید، بهتر است از وکلای حرفه ای مهاجرت مشورت بگیرید.

مهاجرت کردن تغییر بزرگی در زندگی افراد است، بعد از مهاجرت شما باید زندگی در محیطی با فرهنگ متفاوت، قوانین متفاوت، آب و هوای متفاوت و قوانین اجتماعی متفاوت را تجربه کنید. برای داشتن بهترین لحظات در کشور جدید، بهتر است قبل از سفر از یک وکیل مهاجرت متخصص و ماهر مشورت بگیرید و با کمک او کارهای لازم برای مهاجرت را انجام دهید.

مهاجرت به استرالیا، کانادا، آمریکا، پرتغال، آلمان، دانمارک، روسیه، سوئد، سوئیس و دیگر کشورها قوانین خاص خودشان را دارند و وکیل مهاجرت بهترین فرد برای مشورت گرفتن قبل از سفر است. همانطور که افراد در هنگام بیماری به پزشک مراجعه می کنند، در زمانی که می خواهند مهاجرت قانونی داشته باشند، باید از وکیل باتجربه مشورت بگیرند.

و در آخر حتی اگر خودتان قصد انجام امور ویزا یا مهاجرت را دارید، با دقت کامل به نکات زیر توجه فرمایید، این نکات بر مبنای تجربه و اطلاعات دقیق مشاوران و وکلای مهاجرت موسسه تهیه و تالیف شده است.

دریافت ویزای کشورهایی همچون کانادا، انگستان، آمریکا، استرالیا بدون شینگن ممکن است، اما تضمین صدور ویزا یک دورغ بزرگ است. ویزای 100% تضمینی وجود ندارد. هیچ شخص یا شرکتی آشنایی در سفارت این کشورها ندارد. هیچگونه تفاوتی بین بررسی مدارک متقاضیان در این کشورها وجود ندارد. هیچ دعوتنامه ای تضمین کننده صدور ویزا نخواهد بود. ویزای فوری یا VIP وجود ندارد. سفارت این کشورها هیچ گونه آماری در خصوص تعداد قبول یا رد درخواست ویزا را اعلام نمی کنند، تمام آمارهایی که در سایت های مختلف عنوان می شود که مثلا 90 درصد درخواست ویزای ایرانی ها ریجکت یا قبول شده است دروغی بیش نیست؛ تعداد قبول یا رد درخواست های ویزا هیچوقت اعلام نشده است. ارائه مدارک جعلی به سفارت ها عواقب جبران ناپذیری خواهد داشت.

نکته بسیار مهم در خصوص اخذ ویزا: برخی از آژانسها یا شرکتها چند نرخ برای خدمات درخواست ویزا در نظر گرفته اند: معمولی و تضمینی(ضمانت بازگشت وجه). این موضوع بدین صورت است که اگر هزینه درخواست ویزای معمولی را پرداخت کنید؛ یک کارآموز آن شرکت، خود را به جای شما جا زده و یک ایمیل به اسم شما درست می کند و درخواست ویزا می دهد (از دیدگاه این کشورها این نوع درخواست غیر قانونی ست.) علاوه بر غیر قانونی بودن این موضوع، احتمال خطا و ریجکتی به دلیل بی تجربگی کارآموز بسیار بالاست. اگر هزینه ویزای تضمینی را پرداخت کنید؛ یک غیر کارآموز باز هم با یک ایمیل از سمت شما درخواست ویزا می کند (از دیدگاه این کشورها این نوع درخواست غیر قانونی ست.) و گاهی عنوان می کنند که از یک دعوتنامه رسمی و معتبر برای افزایش شانس دریافت ویزای شما استفاده خواهد شد!(دعوتنامه نیز غیر قابل خرید و فروش است، و باز هم این فعالیت از نظر دولت این کشورها، غیر قانونی ست)

با چند سوال ساده میتوانید متوجه دروغ این نوع شرکت ها شوید: 

آیا خود را به جای شما معرفی خواهند کرد یا از یک وکیل یا مشاور رسمی مهاجرت استفاده خواهند کرد؟ (اگر از وکیل یا مشاور رسمی استفاده می شود، شما حق دارید نام وکیل خود را بدانید و یک قرارداد مستقیم با وکیل یا مشاور رسمی داشته باشید و اگر از یک ایمیل به جای شما استفاده خواهند کرد، این کار به صورت رسمی در وبسایت این کشورها عنوان شده است که غیر قانونی ست، مگر اینکه با رضایت خود شما بوده و یوزر پسورد و آدرس ایمیل را به صورت دقیق در اختیارتان گذاشته باشند؛ که معمولا این کار را نمی کنند تا بتوانند مدارک جعلی ارائه دهند و شما اطلاع نداشته باشید!

آیا یوزر و رمز ورود اپلیکیشن فی درخواست ویزا را در اختیار شما قرار خواهند داد؟ در صورتی که پروفایل و رمز ورود را در اختیار شما نگذارند، این موضوع با ریسک بسیار همراه است؛ به دلیل اینکه در ویزای تضمینی، تضمین کرده اند که هزینه ی شما را در صورت رد درخواست ویزا، عودت دهند. پس به احتمال بسیار قوی بدون اطلاع شما، از مدارک جعلی برای تکمیل مدارک شما استفاده خواهند کرد، و برای اینکه مدرکی از جعل آنها نداشته باشید، پروفایل و رمز ورود را در اختیارتان نخواهند گذاشت. که اگر آفیسر متوجه جعلی بودن مدارک شود، 5 سال از درخواست ویزا تحریم خواهید شد. و هیچ مدارکی برای اثبات بی گناهی خود نخواهید داشت!

آیا دعوتنامه معتبری! که مدعی هستند که برای شما استفاده می کنند، فقط برای شما بوده یا برای هزاران نفر دیگر استفاده شده است؟! اگر این شرکت از دعوتنامه خود استفاده کرده و شما را دعوت می کند پس چرا یک ایمیل به جای شما درست کرده و درخواست ویزا می دهد؟! (به دلیل اینکه فقط یا خود اشخاص یا مشاوران و وکلای رسمی این کشورها اجازه این نوع فعالیتها را دارند)

نکته جالب در دعوتنامه اینگونه شرکتها یا آژانس ها، این است که؛ در بهترین حالت، یک شرکت در کشور مقصد ثبت کرده اند و شما را به عنوان یک توریست معرفی می‌کنند و به آن کشور عنوان می‌کنند هیچ مسئولیتی در قبال شما نخواهند داشت! درنتیجه داشتن یا نداشتن این دعوتنامه هیچ تفاوتی در پرونده نخواهد داشت! فقط توجیهی برای دریافت اضافه بهای خدمات خود ساخته اند.

سایت رسمی اداره مهاجرت برای انتخاب وکیل رسمی اداره مهاجرت کانادا: www.canada.ca/en

نکات مهم به هنگام انتخاب وکیل مهاجرت

انتخاب وکیل

کیفیت را فدای کمیت نکنید

همیشه وکیل‌هایی که ارزان هستند، بهترین نیستند. استخدام یک وکیل مهاجرت حرفه‌ای، هرچند با قیمت بالا ارزشش را دارد. درست است که پرداخت هزینه بالا می‌تواند کمی بر استرس شما اضافه کند، اما به عاقبت کار بیشتر فکر کنید.

از روابط اجتماعی خود استفاده کنید

به این معنا که ابتدا به دنبال افرادی در اطراف خود باشید که به تازگی مهاجرت کرده‌اند و از مشاوران خوبی بهره گرفته‌اند. در این مورد می‌توانید از تجربه بد افراد نیز آگاه شوید.

بررسی تجربیات

همیشه اولین انتخاب، بهترین انتخاب نیست. از مشاور یا وکیل انتخابی خود درباره تجربه دیگر پرونده‌هایش بپرسید. علت شکست پرونده‌هایش را بدانید. سپس برای انتخاب وکیل نهایی اقدام کنید.

مشخص نمودن هزینه‌ها

برخی وکلا به نرخ ثابت و پایه، همکاری خود را آغاز می‌کنند اما برخی دیگر ساعتی و یا درصدی هستند. حتما موارد هزینه را بررسی کنید و در پرونده با جزئیات درج کنید.

احساساتتان را باور کنید

ممکن است یک وکیل مهاجرت بر روی کاغذ بسیار معقول و پسندیده باشد اما رفتار حرفه‌ای مناسبی نداشته باشد و نتوانید به لحاظ ذهنی و حسی، با وی ارتباط برقرار کنید. خوب است در طول مسیر با وکیلی همراه باشید که بتواند شما را به لحاظ روانی نیز حمایت کند.

وکیل برای مهاجرت

کلام پایانی

با در نظر گرفتن نکاتی که برایتان شرح دادیم، حال به راحتی می‌توانید یک وکیل مهاجرت عالی استخدام کنید تا فرآیند مهاجرت شما به درستی مسیر خود را طی کند. درست است که مهاجرت کار بسیار دشواری است اما باید بدانید که ارزش را دارد و در نهایت می‌توانید به آنچه که آرزو داشتید دست پیدا کنید. امروزه شرکت‌های بسیاری وجود دارند که در زمینه مهاجرت، خدماتی از قبیل وکیل با تجربه را در اختیار مشتریان خود قرار می‌دهند. شما می‌توانید با کارشناسان ویزا 724 در ارتباط باشید تا بتوانید بهترین وکیل مهاجرتی را داشته باشید.

ویزا 724، در کنار شرکت حقوقی مهاجرتی و شرکت توسعه بیزینس در کانادا، با داشتن تجربه راه اندازی و توسعه بیش از 100 کسب و کار موفق، صفر تا صد خدمات خرید بیزینس یا راه اندازی بیزینس، امضای قرارداد قانونی و انجام امور مهاجرتی را ارائه می کند. ما کسب و کار را مطابق با شرایط شما، انتخاب و برای خرید یا راه اندازی آن اقدام می کنیم. در صورتی که قصد راه اندازی یک کسب و کار در کشور کانادا را داشته باشید و اگر تمایل دارید در فرانچایز های قوی کانادا سرمایه گذاری کنید، می توانید با ما در ارتباط باشید.

در این شرکت، گام به گام در خدمت اهداف کارآفرینانی هستیم که میخواهند بیزینس موفقی در کانادا داشته باشند و از راههای برنامه های تجاری روشهای سرمایه گذاری در کانادا، ویزای استارتاپ و راه اندازی بیزینس به کانادا مهاجرت کنند.

دریافت اطلاعات تماس و اطمینان از مجوز های ما، با مراجعه به صفحه > درباره موسسه مهاجرتی ما

مطالب پیشنهادی:

استارتاپ ویزای کانادا

ویزای تحصیلی کانادا

مقایسه هزینه های زندگی در کانادا

درباره ویزای کانادا

درخواست مشاوره رایگان

13 + 6 =

نظرات و سوالات شما

۳۴۸ دیدگاه

 1. مریم احمدی

  با عرض سلام.
  بنده افغان هستم و ساکن تهران، حدود شش سال هست با اقایی که افغان و تبعه ی نروژ هستن ازدواج کردم که این اقا قبلا اونجا ازدواج کرده بودند که طلاق گرفتن به دلایل و بهانه های مختلف بارها جواب رد گرفتم که دفعه ی اخر بابت طلاق نامه ی همسر قبلی شون ایراد گرفته شده. من الان یه پسر یک سال و نیمه دارم و بعد این همه مدت نتونستم برم حالا یا کم کاری شوهرم بوده که فکر میکنم این طور بوده یا بهانه و ایرادگیری دولت اون کشور.میخواستم لطف کنید و اگه ممکنه منو راهنمایی کنید. متشکرم

  پاسخ دهید
 2. کلبعلی

  سلام من بدنبال ویزا تحصیلی هستم چه کار باید انجام بدم؟

  پاسخ دهید
 3. محمدرضا

  من از چند سال قبل برای اقامت دانمارک از طریق ازدواج اقدام کردم، یعنی با فامیل خودم که تابعیت دانمارک رو داره عقد کدرم و اقدام کردیم برای اقامت که چند سالی طول کشیده، الان به من گفتن که بیا اینجا برای انجام باقی کارها، برام یه ویزای توریستی سه ماهه گرفتن با یه بلیط رفت و برگشت، میخواستم بپرسم اگه برم مثلا اقامت من تو این مدت سه ماه اوکی بشه در تاریخ برگشت بلیط باید برگردم یا نیاز به برگشت نیست؟ ممنونم

  پاسخ دهید
 4. فرزاد بساطي

  من به همراه خانواده ام با شرایط زیر قصد مهاجرت دارم لطفاراهنمایی کنید چه کشور وشهری و از چه ویزایی مناسب است استفاده کنیم ؟آیا با توجه پیشنهاد شما ابتداً همگی مهاجرت کنیم یا فعلاً تنهایی؟و شما در راستای مهاجرت با گزینه پیشنهادیتات برای ما چه خدماتی ارائه خواهید داد؟: ١-خودم دارای مدرک کارشناسی مهندسی عمران گرایش عمران دانشگاه دولتی سال٨٣و مدرک کارشناسی ارشد مهندسی عمران گرایش مهندسی مدیریت ساخت دارای ١٣سال سابقه کار ٢-همسرم دارای مدرک فوق دیپلم کامپیوتر ITو لیسانس حسابداری در حال حاضر بصورت قراردادمعین کارمند و١٣سال سابقه کار ٣-دارای دو فرزند پسر یکی ٨ساله (کلاس دوم)و دیگری ٣/۵ساله پیشاپیش ممنونم از راهنمایتان

  پاسخ دهید
 5. مسعود

  درخواست مهاجرت کاری به کانادا، آلمان با هر کشوری

  پاسخ دهید
 6. Zhamak

  منظور از کلمات free,silver ,gold که برای وکلای کانادا استفاده میشه در کنارمشخصاتشان چیست ؟

  پاسخ دهید
 7. Zahraaskri

  سلام،دختری افغان هستم در کشور ایران،و دنبال راهی قانونی برای مهاجرت ب اروپا هستم.اگر راهی هست لطفا راهنمایی کنید با تشکر.

  پاسخ دهید
 8. Morteza

  سلام من اهل افغانستان ساکن ایران هستم چگونه وچه راهى براى من براى مهاجرت است

  پاسخ دهید
 9. اخوان

  آیا امکان داره بشه از طریق اینترنت همچین مشاوره های مهاجرتی و حقوقی از کشور خارجی مثه لندن گرفت از طریق اینترنت من نیاز به یک وکیل در لندن دارم می خواستم از طریق ایمیل چند تا سوال بپرسم

  پاسخ دهید
 10. روح اله حسین زاده

  بنده و همسرم مدت یکماهه که در ترکیه پناهنده شدیم، پیگیر راهی برای مهاجرت به اروپا هستیم، فرزندی هم نداریم، لطفا راهنمایی کنید، ممنون.

  پاسخ دهید
 11. نادری

  سلام و خسته نباشین من مخوام با یه آقایی که اروپاییهست و در ایتالیا زندگی میکنن ازدوج کنم و این ازدواج واقعی هست و صوری نیست میخواستم ببینم ویزای ازدواج بگیریم راحت تره یا ویزای تحصی بگیرم لطفا راهنمایی کنید ممنون

  پاسخ دهید
 12. Seyed Ahmad Taleghani

  با سلام و ادب در مورد ویزای انگلستان سوال دارم

  پاسخ دهید
 13. اسلام رستمی

  با سلام ایا میشود به عنوان یک تور مسافرتی به کشوری سفر کنی و بر نگردی در ان صورت ان دولت میتواند تورا دیپورت کند

  پاسخ دهید
 14. Afson

  سلام بنده همسرم فنلاند هست ۴سال میخایم برم ترکیه ک بتونم منو ببره .این راه اسونه ایا خیلی ممنونم

  پاسخ دهید
 15. شهرام

  سلام می خواستم بدونم برای کانادا یا استرالیا ویا انگلستان ویزای کاری و یا تحصیلی تضمینی امکان داره

  پاسخ دهید
 16. شهاب

  آیا می شود مبلغ پرداختی خود به وکیلی که در کشور دیگر ساکن است را پس گرفت؟به چه صورت؟با توجه به اینکه .این وکیل حاضر به بستن قرداد نشد

  پاسخ دهید
 17. علیرضا فتاحی

  با سلام.به یکی از موسسهای مهاجرتی درخواست مهاجرت به آلمان رو داشتم.در تبلیغاتشون احتیاج به اشتغال به کار در آلمان در یکی از رشتهای پیراپزشکی رو اعلام کرده بودند.با توجه به اینکه سن بنده بالا ست گفتن احتمال ریسک وجود داره و گفتن ۱۴۰۰۰ یورو هزینه داره.ولی تضمینی برای اشتغال نداریم یه ۳۰۰۰ یورو پیش پرداخت میگیرن اگر تونستن کار پیدا کنن بقیه پول تا ۴ ماه گرفته میشه.اگر نتونستند پول رو رجعت میدن.میخواستم ببینم چجوری مطمعن بشم که از افراد دیگه ههم همچین صحبتی کرده باشند و پول روبه جیب نزنن.در تبلیغاتشون یه شماره ثبت دیدم.فقط همین.میشه لطفا راهنمایی کنین

  پاسخ دهید
 18. حجت فاتحی

  با سلام
  پدر بنده اقامت دائم انگلستان رو گرفته ومن میخوام به همراه مادر وخواهرم به انگلیس برم وچون معلولیت حرکتی وسنم حدود ۲۰سال میباشد آیا من هم میتونم به همراه خانواده برم

  پاسخ دهید
 19. پریسا

  سلام خسته نباشید از وکیل مهاجرت سوال داشتم من چطور میتوانم به کشور مصر بروم

  پاسخ دهید
 20. افسانه

  سلام میبخشید من ویزا ۶ماه دارم. میتوانم از این جا دوباره تمدید کنم یا نه ویزا ویزیت دارم

  پاسخ دهید
 21. نسترن رنجبر

  راهنمایی برای پیدا کردن وکیل مجرب ساکن خارج کشور

  پاسخ دهید
 22. کیانی سایه

  سلام ،امکانش هست فقط برای ویزای کانادا دانش اموزی اقدام بفرمایید؟

  پاسخ دهید
 23. حمید خانی

  سلام ، بنده متقاضی ویزای توریستی کانادا می باشم ولی سابقه کار به صورت تجربی و بدون دفتر جه بیمه می باشم از نظر کانادا واجد شرایط دریافت ویزا می باشم

  پاسخ دهید
 24. جاسم

  سلام وقت بخیر در سایتتون خوندم برای مهاجرت به کانادا از طریق برنامه نویسی وب باید در کانادا یک دوره آموزشی بگذرونم سوالم اینه شرایط و هزینه های دوره چقدره؟ پیش نیاز چی احتیاج داره؟ آیا دوره آنلاین و یا آموزش از راه دور داره یا نه؟

  پاسخ دهید
 25. مارال

  سلام من چهار بار ویزای شینگن داشتم از طریق دعوت نامه که خانواده ام برام می فرستادن امسال مجدد درخواست ویزای دیداری دادم ولی ریجکت شدم تمام بستگانم در سوئد زندگی می کنند و سفارت سوئد من رو ریجکت کرد متاسفانه یه از خدا بی خبر گفت من ویزای ایتالیا برات می گیرم من هم تمام مدارک رو تحویل دادم ومجدد ریجکت شدم حالا باید چه خاکی تو سرم بریزم میشه لطفا راهنمایی کنید

  پاسخ دهید
 26. ناهید

  سلام . من در حال حاضر ویزای مولتی ۵ ساله انگلیس را دارم که تا جولای ۲۰۲۰ ولید میباشد . میخواستم بدونم برای ویزای ۵ ساله بعدی از چه تاریخی میتونم اقدام کنم . لطفا اولین تاریخ که میتونم اقدام کنم رو بفرمایید

  پاسخ دهید
 27. Haidari Hamid

  سلام ‌عرض ارادت خدمت شما با ویزای مولتی پل پنج ساله در کانادا حق کار هم دارن کسی این ویزا را دارن ؟ با داشتن ویزا مولتی پل می‌شود در خاک کانادا وکیل بگیرد و ویزای توریستی ره به اقامه دایم تبدیل کنند یا ن ؟

  پاسخ دهید
 28. ندا

  با سلام و خسته نباشید یه سوال: اگر بخواهیم اقامت دائم در کشور ویتنام را بگیریم چیکار باید کرد؟ وکیل مهاجرت چقدر هزینه دارد؟

  پاسخ دهید
 29. سعید

  سلام من تصمیم دارم به کانادا مهاجرت کنم خواستم بدونم تا سال آینده که جواب واسم میاد اگه اربعین برم عراق تاثیر منفی در پذیرشم داره ممنون میشم راهنمایی بفرمایید

  پاسخ دهید
 30. یاسین

  ببخشید چطور میتونیم بفهمیم که شخصی که وکالت روقبول میکنه کارش قانونی هست واینکه راه استعلامی وجود داره یاخیر؟

  پاسخ دهید
 31. YuLy4rbtP4

  تمکن مالی برای ویزای دانشجویی ارشد چقدر و چگونه می باشد

  پاسخ دهید
 32. سما

  سلام من ارشد ترم افزار کامپیوتر هستم و شغلم کاشت ناخن هست. چه کشوری مناسب مهاجرت برای من هست و چطور اقدام کنم؟

  پاسخ دهید
 33. ahmad

  با سلام
  من اهل سوریه هستم ودر ایران مدرک پزشکی گرفتم والان میخام به المان یا استرالیا مهاجرت کنم؟!
  میتوانید کمک کنید؟!
  ممنون

  پاسخ دهید
 34. امرالدین "رحیمی"

  میخواستم در کشور کانادا مهاجرت نمایم لطفاً اگر امکان دارد راهنمایی کنید تشکر.۰۷۷۷۷۷۷

  پاسخ دهید
 35. مهدی رهجو

  درود
  قصد اخذ ویزای توریستی دارم.
  برخی از مدارک مثلا فیش حقوقی رو نمی تونم ارایه کنم.
  راحی برای حل این مشکل هست؟
  ممنون

  پاسخ دهید
 36. حسین

  سلام بنده دیپلم جوشکاری و چندتا گواهی فنی و حرفه ای دارم سابقه کاری بیش از دوسال متاهل سن ۳۴ برای کانادا کاری میتونم اقدام کنم و شما این کار را انجام میدهید و با چقدر هزینه

  پاسخ دهید
 37. ایرن

  سلام اگر کسی بدونه پاس از ایران خارج بشه وبعد پشیمون بشه بخواد برگرده ایا بدونه پاس امکان داره وچه عواقبی داره ممنون میشم پاسخ بدید

  پاسخ دهید
 38. سعید

  بعدازانگشت نگاری جهت ویزای توریستی کانادا زمان جواب دهی چقدر می باشدیعنی زمان یاتاریخ دقیبق برای پاسخ دادن وجود داردچون معمولا میگن۱۲۰روزکاری جواب میدهندباتشکر

  پاسخ دهید
 39. محمد

  سلام من تازه مدرک پرستاریمو گرفتم و دارم طرحو میگذرونم میخواستم برای مهاجرت کاری به کانادا اقدام کنم میخواستم بدونم چه شرایطی میخواهد و چقد شانس دارم که مهاجرت بگیرم؟؟ممنون میشم

  پاسخ دهید
 40. اراد

  سلام وقت بخیر سوالی از وکیل مهاجرت داشتم؟ در صورت امکان راهنمایی بفرمایید، ویزای توریستی دارم و درخواست ویزای تحصیلی دادها اگر ریجکت شود آیا ویزای توریستی مشکلی پیدا میکند بینهایت سپاس

  پاسخ دهید
 41. مهدوی

  سلام بفرمایید چکار باید کرد برای انسپانسر شیپ کانادا پسر من در کانادا در کالج تحصیل مکنه و با یک دختر خانم کانادایی ازدواج رسمی کرده و اقدام برای اقامت راهنمایی وچطور در خدمت تان باشیم مهدوی ۰۹۳۵۱۸۰۵۹۶۹ واتساب باهمین ممنون

  پاسخ دهید
 42. مهدوی

  سلام بفرمائید من چطور در خدمت تان باشم برای اسپانسر شیپ برای فرزندم که در کانادا در کالج تحصیل میکنه و به تازگی با خانم کانادائی ازدواج نموده وبرای اقامت کانادا

  پاسخ دهید
 43. سوسن

  سلام دختر من متولد ۲۵ مرداد ۸۲هستش برای ویزای تحصیلی ویزای گاردین کانادا شامل من میشود

  پاسخ دهید
 44. محمد ستاری

  سلامدر مورد اقامت کانادا از طریق سرمایه گذاری در یک استارت آپ راهنمایی و مشاوره می خواستم تشکرستاری

  پاسخ دهید
 45. mohammad

  سلام و عرض اىب بنده ۳۷ ساله لیسانس زیست شناسی و همسرم ۴۳ ساله فوق لیسانس دامپروری هست ۲ فرزن ۸ و ۴ ساله داریم آیا امکان مهاجرت به کانادا را داریم ؟

  پاسخ دهید
 46. محمد امیری

  سلام من با ویزای مولتی ۱ ساله توریستی و درمان وارد آمریکا شده ام آیا میتوانم به کانادا وارد شده و درخاست پناهندگی بدم ؟

  پاسخ دهید
 47. مهدوی

  سلام برای اسپانسر شیپ ازدواج همسر کانادایی کار داشتم

  پاسخ دهید
 48. رضا

  سلام میخوام به کاندا یا آلمانویزای کار بگیرم

  پاسخ دهید
 49. hamed hh

  با سلام و خسته نباشید میخواستم بدونم هزینه گرفتن ویزای تحصیلی و ویزای همراه چقدر میباشد و با سپاس

  پاسخ دهید
 50. داود قایمی

  من پذیرش دارم و ریجکت شدم اخیرا و خواستم برای بقیه راه دلربا با شرکت شما ادامه بدم

  پاسخ دهید
 51. یاشار

  سلام وقت بخیر من پاسپورتم که ویزای کانادا خورده بود دزدیده شده است ایا میتوانیم از طریق سفارت مجدد ویزا جایگزین کنیم توی پاس جدیدمون؟

  پاسخ دهید
 52. lila

  با سلام وعرض ادب کن هرکات هستم می خواستم در رابطه با حرفه خود که مو کوتاهی است سرمایه گذاری در کانادا گنم واقامت بگیرم به چه مقدار سرمایه نیاز است ایا شما می توانیث کاری کنیدبا تشکر

  پاسخ دهید
 53. Behnam hematpour

  سلام من به تازگی با یک شرکت اشنا شدم که نیروی کار میخواست و پیام دادم و یه سری مدارک برای بنده ارسال کرد که من امضا کردم و برگردوندم که شامل Job contract letter یا همون نامه job offer هم می باشد.
  ایا میشه به این شرکت اعتماد کرد؟!و اینکه نتیجه ای هم داره یا نه؟!

  پاسخ دهید
 54. امید

  با سلام شرایط دقیق مهاجرت به کانادا و مدارک مورنیاز وبهترین راه واینکه چه پروسه ای باید طی بشه و چه مدت طول میکشه ممنون میشم راهنمایی بفرمایید

  پاسخ دهید
 55. رضا

  با درود، سوالی داشتم در این مورد که آیا امکان مهاجرت ورزشی به کانادا هست؟

  پاسخ دهید
 56. بهاره

  با سلام من۱۸سال دارم رشته ام تجربی بوده و معدل دیپلمم۱۹/۸۰ است. دیپلم زبان دارم ولی برای آیلس اقدام نکرده ام. خانواده ام تمکن مالی زیادی ندارند. آیا امکان گرفتم بورس در رشته دندانپزشکی در کانادا برای من هست؟ لطفا مرا راهنمایی کنید.

  پاسخ دهید
 57. هادی

  برای یک آقای ۳۷ ساله با کارت اقامت و حساب بانکی ترکیه و مدرک کاردانی چه نوع اقدامی را پیشنهاد میکنید

  پاسخ دهید
 58. Zahra

  سلام من پرستار با ۴ سال سابقه مرتبط هستم میخوام در رابطه با ویزای پرستار خانگی در کانادا کمکم کنید

  پاسخ دهید
 59. Mehran

  در خصوص گرفتن ویزای مولتی

  پاسخ دهید
 60. مریم

  سلام من ۳۸ سالمه مدرکم فوق لیسانس ریاضی محض همسرم۴۰ ساله دانشجوی دکتری اقتصاد یه دختر ۳ساله داریم اگر بخواهیم به کانادا یا آمریکا مهاجرت کنیم چه شرایطی داره اصلا امکانش هست اگر بشه بورس دکتری بگیریم بعدش تضمینی هست که بتونیم اقامت بگیریم ؟

  پاسخ دهید
 61. میلاد

  سلام من و همسرم قصد سفر مهاجرت داریم و همسرم هنرمند هستش نقاشی انجام مده به مدت ۱۴سال و توو ایتالیا و ترکیه توو نمایشگاه کارهاشو گذاشتن و توو ایرانم نمایشگا میزاره میخواستیم از طریق هنر ویزای و اقامت بگیریم شرایط رو ی چیزای تحقیق کردیم توو گوگل و مدارک و امتیاز رو داره برای کانادا میخواستم بدونم باید وکیل بگیریم چیکارهای باید انجام بدیم ممنون میشم مشاوره بدین

  پاسخ دهید
 62. میلاد

  سلام ایمیل دادم گفتین پاسخ دادین امدم دید پاسخ نبود دوباره میپرسم. من و همسرم قصد سفر به کانادا داریم و دنبال ویزای هنرمندی هستیم چون خانمم نقاشی کار میکنن سبک اکسپرسیونیسم و مدت۱۴سال نمایشگاه های زیادی گذاشتن توو ترکیه و ایتالیا هم کارهاشون به نمایش گذاشتن لوح تقدیر و یک سری مدارک هستش بابت رزومه کاری ایا با این راه میشه اقامت کانادا گرفت و چگونه باید اقدام کنیم باتشکر

  پاسخ دهید
 63. ماریا

  در خصوص مهاجرت توریستی

  پاسخ دهید
 64. مهربد

  من امسال دیپلمم رو در رشته ریاضی میگیرم. شرایط تحصیل در کانادا به چه صورت است؟

  پاسخ دهید
 65. سامان

  شرایط ویزای آرایشگری کانادا

  پاسخ دهید
 66. مریم مستقیم

  با سلام بنده بهمراه همسر و فرزندم قصد مهاجرت کاری به کانادا را داریم لطفاً مرا راهنمایی بفرمائید . با تشکر

  پاسخ دهید
 67. عبدالله

  سلام من می خواهم در خارج از ایران کار کنم باید چه کار کنم؟

  پاسخ دهید
 68. آرش راعی

  سلام خسته نباشید من و خانومم قصد مهاجرت ب کانادا رو داریم باید از کجا مطمعن بشیم که پولمون نمیخورن ممنونم

  پاسخ دهید
 69. رامین

  سلام،ببخشید شرایط مهاجرت به کانادا از طریق ویزای کاری پنج ساله به چه صورت هستش؟؟؟ و هذینه اش چقدر است ؟؟؟

  پاسخ دهید
 70. فاطمه

  سلام بهترین و آسانترین وارزانترین راه مهاجرت به کانادا چیست؟ممنونم

  پاسخ دهید
 71. MOHSEN

  سلام وقت بخیر ما برای ویزای توریستی توسط یه شرکتی انجام دادیم و بابت این کار قرار شد خودشان کار ما رو انجام بدهند متاسفانه این داستان منجر به ریجکتی برای ما شد و در نهایت یه هزینه سفر و سفارت و ..وبرای ما به جا گذاشت حتی برای من نوت جی سی هم نگرفتن ما از طریق یکی از دوستان نوت را گرفتیم و فهمیدم برای ما یکسری مدارک جعلی گذاشتن و الان دست ما به هیج جا بند نیست چطور می توان به دولت کانادا ثابت کنم که شخصی برای ما این مدارک گذاشنه حتی پاسپورت و یوزرهم به ما ندادن و ما قصد رفتن توریستی این بود یکبار بریم ببینیم و درصورت خوب بودن شرایط برای تحصیلی و یا اکسپرس انتری اقدام کنید شما می توانید به ما کمکی کنید

  پاسخ دهید
 72. ارسطو تاجیک

  من ۳۷ سال سن دارم همسرم ۳۲ و یک دختر ۴ ساله دارم همسرم پرستار با سابقه ۶ سال کار و خودمم تعمیرکار خودرو با ۱۵ سال سابقه هستم میخواستم جهت مهاجرت کانادا راهنمایی کنید

  پاسخ دهید
 73. مهشید رضایی

  با درود و شادباش
  ممنون از سایت خوبتون..
  پرسشهایی داشتم که ممنون میشم کمکم کنید.
  من دارای کارشناسی ارشدرشته مهندسی RS&GIS از دانشگاه پوترای مالزی هستم در مالزی با استاد ایرانی آشنا شدم هم رشته خودم که ایشان به کانادا مهاجرت کردند(حدود ۵ سال پیش) در دانشگاه واترلو هیت علمی هستند و شرکت مرتبط با رشته من و خودشان در کانادا نیز دایر کردند.
  بعد از فارغ التحصیلی به ایران امدم و در شهرداری اصفهان حدود ۴ سال است که مشغول بکار میباشم. از طرفی استاد بنده خواستار مهاجرت من به کانادا و پیوستن من به تیم شرکتی ایشان میباشند ولی میخواهند که من برای دکترا اقدام کنم و در ضمن درس کار کنم. از طرفی در ایران در موقعیت خوب شغلی قرار دارم. خانم هستم و مجرد و سن ۴۳ سال.. از انجایی که بنده تمایلی به ادامه تحصیل ندارم
  ۱. آیا امکان دارد که با ویزای کار یا با دعوت نامه به کار از سوی ایشان مهاجرت کنم؟
  ۲. در اینصورت(ویزای کار یا دعوت به کار) مدرک زبان نیاز است؟
  ۳. در اینصورت امکان اقامت دایم من هست؟ وچقدر زمان میبرد؟
  ۴. وآیا امکان اقامت پدر ، مادر و خواهر و برادرم از طرف من وجود دارد؟
  میبخشید سوالاتم زیاد شد
  پیشاپیش از شما نهایت سپاسگزاری را دارم.
  آیا مدرک

  پاسخ دهید
 74. نورمحمدکریمی

  چگونه می توان به کانادا مهاجرت کرد چه شرایطی لازم است

  پاسخ دهید
 75. ندا محمدی

  سلام .برای مهاجرت به کانادا میخواستم اقدام کنم

  پاسخ دهید
 76. مرتضی

  میخواستم بدونم هزینه owner operator??

  پاسخ دهید
 77. راشین جمشیدی

  سلام.من خانم ۳۹ساله بادوفرزندپسر۱۴و۵ساله هستم کارمندرسمی دولت با۱۵سال سابقه کار درآزمایشگاه بامدرک کارشناسی علوم آزمایشگاهی وارشد میکروبیولوژیهستم همسرم لیسانس حسابداری ولی سابقه کارنداره شغلشون مغازه داری ودرعین حال بیمه کارگری زمین زراعی به مدت پنج سال دارن ودرحال گذراندن کلاس پرورش قارچ درفنی وحرف
  ای هستن مدرک زبان هم نداریم میشه درمورد راههای مهاجرت باشرایط ماباکمترین هزینه راهنمایی کنید واینکه ثبت شرکت یعنی چی چه نوع شرکتی من وهمسرم واقعا برای مهاجرت بخاطر بچه هامون مصریم خواهشا راهنماییمون کنید

  پاسخ دهید
 78. مسعود معين فر

  با سلام و خسته نباشی بنده میخواهم قرارداد ببندم با موسسه یا کمپانی به اسم مستعار ………… و وب سایت ………….., و به شماره عضویت ……………… میباشد فقط میخواستم بدونم که ایشان دفترشان در کانادا هست و قراردادشان قانونی هست در کانادا بازم اگر سوالی بود در این ضمینه بنده در خدمتتون هستم و بازم کمال تشکر را از همه همکارانتان در این مسائل در رابطه با مهاجرت قانونی بیان میکنند را دارم

  پاسخ دهید
 79. ستاره

  قصد مهاجرت به کشور کانادا دارم ،به یک دفتر مهاجرتی مراجعه کردم ،چطور بفهمم که کلاهبرداری در کار نیست،ضمنا هزینه مهاجرت یک میلیارد و نیم مطرح کرده اند آیا این هزینه خیلی بالا نیست

  پاسخ دهید
 80. حبیبی

  سلام و عصربخیر من ۳۴ سال سن دارم خاله هفت ساله کاناداست دانشجوی ارشد هستم و فقط پایان نامه مونده طلاق گرفتم اما در شناسنامه ثبت نشده و خاله میتونه دعوتنامه بفرسته.چظور میتونم برم ویزا بگیرم؟ راستی مدرک قنی حرفه ای ارایشگری دارم اما جایی مشغول به کار نبودم.در حال حاضر جایی مشغول به کار هستم درحدود ۳ ماه و سابقه بیمه هم دارم چند سال

  پاسخ دهید
 81. میلاد رفعت

  با سلام و خسته نباشید

  در خصوص مهاجرت به صورت اسکیل وورکر با تخصص مهندسی شیمی برای استان انتاریو ( تورنتو) ، آیا در چند ماه اخیر ، قانون جدیدی مبنی بر عدم نیاز مدرک آیلتس برای ورود به کانادا به صورت اقامت دایم ، از سوی اداره مهاجرت کانادا تصویب شده است ؟
  البته منظور عدم نیاز کامل نیست . به منگفته شده پس از ورود دو فورجه شش ماهه به مهاجر داده میشود تا در کانادا با گذراندن دوره های مربوطه ، مدرک زبان مورد نیاز را ارایه کند؟
  می خواستم بدونم این قانون حقیقت دارد؟؟؟
  بی صبرانه منتظر پاسخ شما هستم
  سلامت و پیروز باشد
  میلاد رفعت

  پاسخ دهید
 82. Mahmood

  باسلام ،خسته نباشید،قصد مهاجرت دارم خودم ۳۴ سال باهمسر وپسر یک وسال نیمممنون میشم راهنماییم کنید.

  پاسخ دهید
 83. داريوش

  سلام من از دانشگاه تهران مدرک کارشناسی ارشد حقوق خصوصی را گرفتم میخاستم بدونم تو کانادا اگه بخام وکیل بشم باید اونجا آزمون بدم یا بدون آزمون هم میشه وکیل شد و ممچنین چقدر باید هزینه کرد.

  پاسخ دهید
 84. Sara

  سلام خسته نباشید میخواستم بدونم شما از طریق برنامه استانی هم کار میکنید برای مهاجرت پرستاری ممنون

  پاسخ دهید
 85. هدایت

  شهروند افغانستان هستم سن من ۴۴ سال است ۵ فرزند و یک همسر جمله ۷ نفر می باشم قبلا کارمند دولت بودم کارشناس ارشد رشته حقوق و علوم سیاسی هستم فعلا بیکار استم برای ۸ سال فرماندار شهرستان بودم از جانب گروه تروریستی طالبان تهدید می شوم چه راه را برای مهاجرت من به آسترالیا ویا کانادا پیشنهاد می کنید؟

  پاسخ دهید
 86. علي

  سلام من قصد مهاجرت به کانادا رو از طریق سرمایه گذاری دارم حدود سرمایه بنده هم سه میلیارد تومن هست آیا امکان مهاجرت باتوجه به سرمایه بنده هست در ضمن بنده یه کارخانه تولیدی اجاق گاز وهود به مدت هفت سال بصورت شراکتی داشتم که در خال حاضر جدا شده ام

  پاسخ دهید
 87. گلرخ

  ر مهاجرت قانونی رو میتونم از کدوم وب سایت پیدا کنم لیست وکلای معتب

  پاسخ دهید
 88. anna

  سلام مدرک همسر من فوق دیپلم کامپیوتره و خودش بطور تخصصی سابقه ۱۸ ساله در زمینه حفاظت از تجهیزات و پست های فشار قوی داره و من هم فوق لیسانس برق هستم و فقط عنوان کارشناس حفاظت پست ها رو دارم اما متخصص نیستم ایا امکان مهاجرت از طریق نیروی متخصص برای ما وجود داره…در ضمن همسرم ۳۸ ساله و من ۳۵ ساله بدون فرزند هستیم

  پاسخ دهید
 89. نوشين

  با سلام من حدود سه ماه پیش برای کانادا اقدام کردم مراحل انگشت نگاری(بیومتریک)راانجام دادم یک نفراز صفر تاصد کارها را به عهده گرفت در ترکیه بعداز انگشت نگاری برای شخصی که به اسم وکیل بود یک ایمیل امد مادر امارات بیومتریک را انجام دادیم بعداز یک ماه با ایمل که امده بود به امارات مراجعه کردم شخصی که کارهای مارا دنبال میکردگفت باید نیمی از مبلغ هزینه راپرداخت کنید ولی ماچون شک داشتیم گفتیم اجازه بدید بعد از مهر درویزا به شما پرداخت

  پاسخ دهید
 90. Bita

  سلام من با وکیل رسمی وقت مشاوره می خوام ازهمین صفحه وقت بگیرم؟

  پاسخ دهید
 91. علیرضا

  سلام من ۴۰ سالمه دیپلمه هستم و در کار نقاشی ساختمان.البته متاهلم و یک فرزند دارم میخواستم مهاجرت کنم و مدرک فنی و حرفه ای دارم

  پاسخ دهید
 92. عباس

  سلام.بنده فارم زالو به همراه مجوز بهداشتی دارم و بهترین نوع زالو رو تولید میکنم.تحصیلات دانشگاهی هم دارم.آیا با این مهارت میتونم درخواست ویزای استارتاپ بکنم؟
  چند درصد میتونه موفق باشه؟

  پاسخ دهید
 93. parnia pezeshki

  about “owner operetor”

  پاسخ دهید
 94. حامد

  برای اقامت کانادا میخاستم ببینم آیا شرایط من کافیه؟

  پاسخ دهید
 95. علی کهتری

  خدمت در سپاه برای پذیرش دانشگاه و یا دریافت ویزا مشکل آفرین هست؟

  پاسخ دهید
 96. Saba

  سلام..ازطریق همسرم برای مهاجرت کانادامیخوایم اقدام کنیم،راهنمایی میخواستم..ایشون دانشجوی دکترای معدن هستن..سن:۳۳…برای نمره ۷آیلتس هم دارن کلاس میرن وحدوداشهریور کلاسشون تموم میشه وامادگی دارن برای دریافت نمره ۷.

  پاسخ دهید
 97. امیر

  سلام وقت بخیر من ۳۸ سالمه و دارای مدرک کارشناسی مکانیک هستم و پایه یک از سازمان نظام مهندسی تهران رادارم و به مدت ۱۴ سال بعنوان مدیر پروژهو مجری در کار ساختمان هستم و همچنین بعنوان ناظر و تایید کننده لوله کشی گاز و تاسیسات ساختمان حق امضا در سازمان نظام مهندسی دارم .و همچنین دارای مدارک بین المللی بازرسی جوش میباشم و در این زمینه نیز به مدت ۳ سال سابقه بیمه دارم و همجنین همسر بنده نیز دارای مدارک فنی حرفه ایی ارایشگری میباشد و به مدت ۳سال در این زمیته فعالیت دارن . فعلا زبان انگیسی هردوی ما متوسط میباشد و از ماه اینده میخواهیم کلاسهای ایلس را شروع کنیم… سوال من اینه که با شرایطی که بالا گفتم از برای مهاجرت به کانادا از طریق من بهتر است یا اینکه از طریق کار همسرم که ارایشگر هستن ممنون

  پاسخ دهید
 98. ata farid

  درود
  در رابطه با هزینه ویزای جاب آفر میخواستم بدونم. من مدرک زبان آیلتس ۵ و نیم دارم و تخصصم تعمیرات و راه اندازی ماشین های cnc با کنترلر های زیمنس هستش. خواهشا مبلغ دقیق رو عنوان بفرمایید. اگر با جزییات باشه که چه بهتر. سپاسگزارم

  پاسخ دهید
 99. حمید

  سلام ممکنه بفرمایید هزینه اپلای PRاز طریق اسپانسری همسر? ممنون

  پاسخ دهید
 100. رضا مردپور

  سلام اینجانب صد در صد قصد مهاجرت دارم
  و از طریق جاب آفر استانی
  ۲۲ سال سابقه کار بدون بیمه در یک شرکت تولیدی
  ۵ سال سابقه کار در یک شرکت معماری
  ۱۰ سال در یک شرکت تولید و طراحی کیف و کفش با بیمه
  دارای لیسانس معماری داخلی

  پاسخ دهید
 101. رضا مردپور

  پیرو سوال قبلی
  دارای مدارک متعدد فنی حرفه ای در رشته تاسیسات و برق
  و دارای یک شرکت ثبت شده هم هستم در رشته تاسیسات که فعال است

  پاسخ دهید
 102. ندا

  سلام.روزخوش.ببخشید من میخواستن به کاندا مهاجرت کنم.میخواستم بپرسم میتونم ازطریق آرایشگری به کاندا مهاجرت کنم.من وهمسرم ودوتادخترم.همسرم مندس صنایع هست ولی مدرک فنی حرفه ای لوله کشی وتاسیسات داره.خودم هم ۶سال مدرک فنی حرف های آرایشگری داری .۱۴۰۰ساعت ساعت کاری توی مدرک فنی حرفه ای قیدشده.حالا میخواستم ببینم چه راه کاری وجود داره مابتونیم مهاجرت کنیم .ممنون میشم جواب بدید

  پاسخ دهید
 103. نازنین

  درود فراوان
  در مورد مهاجرت به کانادا چند سوال دارم ممنون از پاسخگویی تان.
  ما یک خانواده ۴نفره هستیم. پسرم۲۰ دانشجوی پیام نور دخترم ۸ساله محصل
  دوبار در گذشته برای مهاجرت اقدام کرده ایم البته به طور شخصی هر دوبار ریجکت شدیم.
  در حال حاضر چون پسرمان مصمم است برای ادامه تحصیل به تنهایی به کانادا یا انگلستان برود من و همسرم برای دختر مان قصد داریم کاری انجام دهیم .نظر شما چیست؟

  پاسخ دهید
 104. مینا افشار

  سلام عرض میکنم – ببخشید سوال من اینه که میخوام جهت مهاجرت کاری به کانادا اقدام کنم و ایشون دیپلم دارند مهارت کاریشون در رابطه با لوله کشی ساختمان هست و در رابطه با زبان در حد مبتدی هست ؛ چه مقدار میتونه ایک اقدام با موفقیت همراه باشه همچنین اینکه یک‌شرکت مهاجرتی به نام لین الملل مجلل ادعا دارند که میتونند طبق شرایط خاصی مهاجرت کلری ۲ ساله در کانادا بگیرند ؛ من هیچگونه شناختی از این شرکت ندارم و میخوام بدونم چطور میتوانم از اصالت و قانونی بودن اون شرکت اطمینان حاصل کنم؟ با تشکر فراوان از شما

  پاسخ دهید
 105. احمدروزبهانی

  با سلام. بدنبال آفر شغلی مناسب در اروپا یا آمریکا یا ترکیه هستم. سن ۴۷ مدرک تحصیلی لیسانس مکانیک خودرو سابقه کار ۲۳ سال متخصص تعمیرات مکانیکی ماشین آلات براده برداری ( دستگاه های تراش و فرز و سنگ دستی و سی ان سی ) متخصص هیدرولیک و پنیوماتیک آموزش دستگاه های دنده زنی و خطوط هوای فشده در کشور سوییس و سوئد با مدارک مربوطه آموزش کامل دوره های شرکت فستو تهران و بسیاری آموزش های تخصصی دیگر با سپاس

  پاسخ دهید
 106. M

  سلام خسته نباشید من همسرم دیپلم فنی حرفه ای داره ودانشجوی انصرافی از دانشکده فنی مشهد از رشته ماشین ابزار هست گرایش تولید وچندین سال سابقه کاری دارن وسن ایشون ۲۴سال ایا میشه ویزای کاری گرفت؟

  پاسخ دهید
 107. Ali

  سلام چهار سال سابقه رانندگی تریلی از استرالیا دو سال سابقه کار در انبار و رانندگی فورک لیفت در استرالیا را دارم چهل و سه ساله هستم دارای همسر سی و نه ساله، دو دختر ۱۰ و ۱۸ ساله داریم زبان خودم در حد ایلتس شش و نیم آیا برای مهاجرت و اقامت کانادا می تونید کمکم کنید؟ متشکرم

  پاسخ دهید
 108. نگین موسوی خو

  سلام وقت بخیر برای مهاجرت به کانادا سریعترین راه برای من چی میتونه باشه راهنمایی لطفا ۱

  پاسخ دهید
 109. راضیه شمس

  متاهل هستم دوست دارم با همسر و فرزند دو ساله ام به کانادا مهاجرت کنم کل سرمایه ام ۵۰۰ میلیون تومان هست و همسرم حرفه برق کاری رو دارد با مدرک و سابقه کار ولی آیلتس نداریم هیچ کدوم اولش تصمیم داشتیم غیرقانونی پناهنده بشیم بعد پشیمون شدیم و میخوایم قانونی مهاجرت کنیم ولی نمیدونیم چطوری و از چه روشی سوال من از شما اینه آیا می‌شود مهاجرت کرد با این شرایط؟

  پاسخ دهید
 110. نوروزي

  سلام روز بخیر با توجه به پر کردن فرم ارزیابی پاسخی برای من ارسال شد متاسفانه نتونستم وقت مشاوره رزرو کنم چون تو مرحله پرداخت مشکل داره همچنین با توجه به مشکلی که طی فرم ارزیابی گفتم نیاز به مشاوره پرونده ویزای توریستی دارم لطفا راهنمایی بفرمایید

  پاسخ دهید
 111. امیر طاها

  هزینه انجام کارهای مهاجرت از طریق اکسپرس اینتری در شرکت شما چقدر هست؟ و ما چقدر باید هزینه بپردازیم برای گرفتن ویزا؟

  پاسخ دهید
 112. farzin

  با سلام بابت جاب آفر لطفا در رشته مدیریت بازرگانی و منابع انسانی میتونید برام کاری کنید ؟ و اینکه هزینه وکالت رو هم لطفا بهم بگید ممنون میشم

  پاسخ دهید
 113. کریم

  هزینه جاب آفر برای ارشد برق با پنج سال سابقه کاری چقدر میشه؟

  پاسخ دهید
 114. میلاد پاینده

  میخواستم بپرسم که در شرایطی که فامیل درجه در آمریکا گرین کارت داشته باشه، برای مهاجرت شرایط به چه صورت میشه، تاثیر مثبت خواهد داشت یا منفی؟ بخصوص اگر برای فاند تحصیلی و اپلای باشه؟

  پاسخ دهید
 115. Ghazal

  سلام و خسته نباشید ، نامزد من با یک باشگاه ورزشی در کانادا قرادادی رو امضا کرده که به صورت فایتر ازاد تکواندو تا ۱ سال برای اون باشگاه بازی کنه ، و تا چند روز دیگ باید بره ، و ما هنوز عقد نکردیم ، اگر تا قبل از رفتنش عقد کنیم ، همسر من میتونه برای من دعوت نامه بفرسته و منم به کانادا برم ؛ البته گویا طبق قرارداد تا ۱ سال اقامت بهش نمیدن

  پاسخ دهید
 116. Mostafa Fatemi

  برای رانندگان پایه ۱ تو کدوم کشورها درخواست دارن هزینش چقدره و چه مدارکی میخواد

  پاسخ دهید
 117. علی

  راه مهاجرت به کانادا با کمترین هزینه البته مدرک کارشناسی ارشد معدن هم دارم که مسئلخ اصلی مهاجرت با هزینه پائین است.

  پاسخ دهید
 118. ms

  سلام خسته نباشی وقتی ب کسی وکالت کاری میدی ایشون باید از کشور کانادا مجوز داشته باشه یا اینکه ایشون فقط واسه کارای داخل ایرانه

  پاسخ دهید
 119. حنانه

  با سلام در مورد روش مهاجرتی AIPPو لیست مشاغل مورد نیاز این استانها راهنمایی خواستم برای کشور کانادا

  پاسخ دهید
 120. رویا

  سلام دفترمهاجرتی ….. ایا استعلام دارن کلاه بردارنیستن

  پاسخ دهید
 121. |k.a.s|

  سلام عرض ادب…..من ۱۳ سال پیش به امریکا اومدم و با ویزای تحصیلی اومدم ( البته همسرم هم امریکایی بود و خب کارم راحت بود ) اومدم ۴ و از دانشگاه دانشگاه صنعتی جورجیا مستر ( فوق لیسانس برق گرفتم ) و اینم بگم حین تحصیل کار میکردم و در امدم هم خوب بود ( ساعتی از ۲۷ دلار شروع شد و به ۴۸ دلار هم رسید ) بعد کار رسمی قرارداد بستم و بعد ۴ سال گرین کارت گرفتم ..بعدش رفتم و PHD از برکلی کالیفرنیا گرفتم نزدیک ۴ سال و الان ساکن لس انجلس هستم در امریکا … الان میخوام برای پست دکترا از بین یکی از ۴ دانشگاه زیر پذیرش بگیرم فوق لیسانس و دکترا از امزیکا دارم ( فوق لیسانس رتبه دانشگاه ۷۰ در جهان ) و دکترا ( رتبه ۴ دانشگاه تو جهان را داره ) ..۵ تا ای اس ای تو ژورنال های قوی دنیا پذیرش دارم با ایمپت های بالای ۳.۶ ….ایلتس ۷ دارم …و پاسپورت امریکا را هم دارم …. و سابقه کارم هم تو این ۱۳ سال تقریبا ۱۳ سال کار کردم ولی ۶ سال پارت تایم بوده و در تعطیلات فول تایم و در باقی موارد کار رسمی بوده و قراردادی و فول تایم ایا میتونم از دانشگاه اکسفورد پذیرش بگیرم یا کمبریج؟

  پاسخ دهید
 122. مژگان

  سلام شب بخیر تبلیغاتی دیدم مبنی بر این که اگر پیشنهادی برای کرونا دارین مهاجرت به کانادا راحت تر می شود . بنده پیشنهادی دارم . می شه راهنمایی کنید .

  پاسخ دهید
 123. رسول مبارکی

  با سلام و خسته نباشید من فرم ارزیابی رو از توی سایت پر کردم با توجه ب شرایطم گفته شده از طریق ثبت شرکت یا همان راه اندازی بیزینس کوچک بدون مدرک زبان میتونم برای کانادا اقدام‌کنم خواستم بدونم روال کار ب چ صورت هست و چقدر هزینه داره واسه شروع باید چ کارهایی انجام بدم ممنون

  پاسخ دهید
 124. marjan nozari

  سلام خسته نباشید
  ۳۲ سال سن دارم مجرد هستم.لیسانس معماری دارم ولی فعالیتی در این حوزه ندارم.۲تا مدرک هنری و مدرک شیرینی پزی از فنی و حرفه ای دارم و در زمینه شیرینی و نان کار میکنم در منزل.
  در حال حاضر مشغول آموزش آرایشگری هستم.
  میخواستم بدونم میتونم با مهارت آرایشگری یا شیرینی پزی میتونم اقدام به مهاجرت برای کانادا کنم؟
  و با کدومیک از این مهارت ها درصد موفقیت بیشتر است؟

  ممنون از پاسخگوویی شما

  پاسخ دهید
 125. محمد رضا

  سلام . من از یک شرکت در تهران ویزای کاری خواستم و اون شرکت گفت ی شغل هستش که از طرف کارفرمای المانی دعوت نامه میتونیم بگیریم شرایط سنی نداره تحصیلات هم نمیخواد فقط کمی زبان بلد باشی بهتره . کار منتاژ مبلمان هست. این شرکت گفته قرارداد میبندیم برای شروع و گرفتن ویزای کار از طریق دعوت نامه ۱۰۰۰ یورو میگره و بعد از ۶ ماه که طول میکشه گرفتن ویزای کار المان ۲۰۰۰ یورو بعدش میگیره و اگر نتونست ۱۰۰۰ یورو رو پس میده . میخواستم بدونم چطور میتونم از انجام این کار اطمینان حاصل کنم که بعدا سرم کلاه نره ممنون

  پاسخ دهید
 126. افشین جوان عشقی

  آیا این قانون جاب آفر کانادا که چندروزی هست اومده واقعی هست ؟؟ ایا واقعا ۳۰۰۰ هزار نیرو کار میخوان و دعوت نامه ای قانونی فرستاده میشه ؟آیا شرکت های کانادایی ثابت میکنند که هیچکس در خاک کانادا نمیتواند اون کار را اتجام دهد ؟ایا شرکت ال……..پ در ایران معتبر هست ؟؟

  پاسخ دهید
 127. ملیحه شمس

  سلام و عرض ادب
  من و همسرم تحصیلات دانشگاهی نداریم و من دورههای کیک پزی و شیرینی پزی مدرک دارم و میخوام در کانادا کافه ایی بزنم و همسرم کارش تو بازار قطعات خودرو بوده از طریق OWNER OPERATOR میتونیم به کانادا مهاجرت کنیم با چه مبلغ هزینه ایی و زبان در حال یادگیری هستیم و دختر ۴ ساله دارم . آیا امکان مهاجرت برای ما هست؟

  پاسخ دهید
 128. pariya

  سلام و عرض ادب
  من ۳۹ سال دارم و میخوام بدونم از طریق Owner Operatorبه کانادا مهاجرت کنم جون من و همسرم مدرک دانشگاهی نداریم قبلا همسرم جواز تولید قطعات خودرو و شرکت داشته ولی به خاطر شرایط بد شرکت منحل کردیم و جواز باطل شده و من میخوام با مدرک شیرینی پزی کافه بزنم آیا امکانش هست و یک دختر ۴ ساله دارم و درحال یادگیری زبان هستیم آیا راهی هست برای اقامت کانادا و با چه مبلغ هزینه ایی امکان دارد؟

  پاسخ دهید
 129. farideh aliabadi

  سلام
  من درخواست LMIA را دارم
  ضمناً در مورد owner operator پروسه کا به چه صورت هست؟

  پاسخ دهید
 130. farshad

  سلام و عرض ادب و احترام
  سن من ۴۳ سال هست.متعهل هستم .یک فرزند دارم.مهندس اویونیک هواپیما هستم .در فرودگاه بین المللی امام کار میکنم .استاد زبان انگلیسی تافل و ایلتس هستم . ویزای مولتی کانادا رو دارم .سه سال پیش کنفرانس داشتم که اومده بودم مونتریال .مدرک ایلتس من الان expire شده و ویزای مولتی هم تا اخرسال ۲۰۲۱ اعتبار داره.
  یرای مهاجرت از شما کمک میخوام……لطفا همکاری کنید.با تشکر و سپاس

  پاسخ دهید
 131. سیامک حسامی

  سلام وقتتون خوش .خواهرم ۱ماه پیش prگرفته ساکن ونکوور کانادا شده (به کمک برادرم که ۲۰ ساله ساکن ونکوور کاناداس براشون دعوت نامه فرستاد) حالا میخوام بدونم که خواهرم میتونه برای من(و همسر و پسرم)دعوت نامه بفرسته و دولت کانادا چه شرایطی رو از خواهرم طلب میکنه یعنی ایشان باید واجد چه شرایطی باشن تا بتونن برای ما دعوت نامه بفرستن؟واینکه برادرم بازم میتونه این بار برای ما دعوتنامه بفرسته(۱۷ ماه پیش برای خواهرم دعوت نامه فرستاد) من کارمند هستم رسمی با ۱۵ سال سابقه و خانمم هم ماما هستن و شاغل در مطب خصوصی مامایی خودشون و پسرمون هم ۸سال داره .ممنون
  میشم جواب بدید

  پاسخ دهید
 132. علی سلمانی

  با سلام
  میخواستم بدونم برای روش مهاجرت به کانادا از طریق استانهای آتلانتیک یا روش استانهای شمالی سابقه کار حتما باید بعد از گرفتن مدرک فنی باشد؟مثلا کسیکه ۲ سال سابقه کار با پرداخت بیمه در شغل نجاری داشته باشد و بعد از ۲ سال مدرک فنی و حرفه ای رو گرفته باشد هم مورد قبول است؟

  پاسخ دهید
 133. شمسی ملکی

  باسلام دخترم سه سال پیش بایک وکیل مهاجرت برای تحصیل دزکانادااقدام کرد ایشون اپتومتریست باده سال سابقه ومتاهل میباشد همه پول دانشگاه وویزا وثبت نام دلنشگاه روهم پرداخت کرده اما گویا کلاه بزدار بودند البته در اینستاگرام پیج دارد وخودراعضوiccrc باشماره ثبت معرفی میکند دراستان انتاریو چگونه میتوانم درستی مطلب رامتوجه شوم وایا راه شکایتی وجود دارد دزتهران دفتر ندارند فقط ولتساپ دارند ممنون اگر پاسخ بدین

  پاسخ دهید
 134. mehdi hatami

  سلام ببخشید میگن برای ویزای تحصیلی مدارکو که میفرستن یه وقت ۶ ماهه جهت ارائه مدرک آیلتس میشه از دانشگاه مورد نظر گرفت آیا این صحت داره؟
  و این که برای پرداخت شهریه اولیه دانشگاه خودمون میرویم اونجا پرداخت میکنیم یا باید از همینجا بزنیم حساب دانشگاه؟

  پاسخ دهید
 135. Elham

  سلام سوال بنده این هستش که آیا پرونده من از طریق شما ارسال می‌شود با خودم باید اون رو ارسال کنم و اینکه آیا وکیل مهاجرت مهری پای پرونده من خواهند زد که نشان دهد من دارن از طریق وکیل مهاجرت اقدام میکنم یا خیر
  من در جایی قرارداد بستم و وقتی از ایشون پرسیدم که آیا مهری از طرف وکیل مهاجرت ایشون پای پرونده من میخورد گفتند اصلا همچین یکی وجود ندارد

  پاسخ دهید
 136. پیمان

  سلام
  من ۴۱ سال دارم و مدرک کارشناسی صنایع غذایی با ۸ سال سابقه کار.
  برای ترم سپتامبر ۲۰۲۰ از دانشگاه university canada west برای رشته MBA درخواست دادم که متاسفانه سفارت درخواست ویزای من را رد کرد. دلایل رد به این شرح بود.
  I am not satisfied that you will leave Canada at the end of your stay, as stipulated in
  subsection 216(1) of the IRPR, based on the purpose of your visit.
  • I am not satisfied that you will leave Canada at the end of your stay, as stipulated in
  subsection 216(1) of the IRPR, based on the limited employment prospects in your country of
  residence.
  • I am not satisfied that you will leave Canada at the end of your stay, as stipulated in
  subsection 216(1) of the IRPR, based on your personal assets and financial status.

  الان از اقوام در edmonton قصد داره نیروی کار جدید بگیره ولی با رشته من مرتبط نیست و برق کاری ساختمان است و گفت ابتدا باید کارآموز بگیره و کار را یاد بدهد.
  آیا من میتوانم اقدام کنم و سفارت به واسطه جواب ردی که حدود ۵ ماه پیش داد آیا دوباره جواب رد میدهد؟
  ممنون میشم راهنمایی کنید
  با تشکر فراوان

  پاسخ دهید
 137. پارمیدا

  سلام خسته نباشید
  پدر بنده ۵۰ سالشونه و سابقه ۱۵ ساله در امر راننده کامیون دارند، مدرک تحصیلی زبر دیپلم دارند ، ایا بخاطر سنشون ممکنه کارفرما ها پذیرششون نکنند؟یا ویزا کاری بهشون تعلق نگیره؟؟
  اگر نشدنی هست ، از چه راه دیگه ای میتونن اقدام کنن؟

  پاسخ دهید
 138. afshin

  باسلام،من۴۰ساله متاهل بدون فرزند وصاحب مغازه پوشاک باسابقه وپروانه کسب ۱۰ساله درمورد ایجادکسبوکار وگرفتن ویزاباسرمایه۵میلیاردتومان مدرک تحصیلی دیپلم ناقص واجد شرایط هستم؟درصورت مثبت بودن هزینه وکالت چقدرهست؟باتشکر فراوان

  پاسخ دهید
 139. Neda

  درود من ۵۴ سال دارم و تابحال ازدواج نکردم
  لیسانس مدیریت دارم
  کارم حسابداری هست
  نزدیک بازنشستگی هستم
  بهترین و مقرون به صرفه ترین راه رقجفتن و اقامت کانادا چی هست
  سپاس

  پاسخ دهید
 140. مهسا دهقانی راد

  سلام
  من ویزای تحصیلی اقام کردم و ریجکت شدم میخواستم رفع ریجکتی انجام بدم

  پاسخ دهید
 141. حمید وجدانی

  سلام من بازنشسته آموزش پرورش هستم و لیسانس آموزش زبان انگلیسی دارم. دارای ۲فرزند ۶و۱۲ساله هستم و ۱۰سال تجربه کابینت سازی دارم. برای جاب آفر کانادا میتونم اقدام کنم؟ و چقدر هزینه دارد؟

  پاسخ دهید
 142. hna

  سلام وقت بخیر
  من ترم سوم رشته مهندسی معماریم و‌دوستم ترم سوم رشته کامپیوتر..علاقه شدیدی به خارج ازکشور و مهاجرت به کانادا داریم چطور میشه بریم اونجا برای کار یا برای ادامه تحصیل بدون بورسیه

  پاسخ دهید
 143. ali

  سلام و عرض ادب ببخشید میشه منو راهنمایی کنید ؟
  من یه برادری داشتم که ازم ۲ سال بزرگتر بودن (حدودا) و بعد فوت شدن ایشون، شناسنامه ایشون رو به من دادن، من با شکایت تو دادگاه ، رای گرفتم حتی از دادگاه تجدید نظر و با کمی شانس ، ۴.۵ سال سنم رو کم کردم، علی ایحال، همه مدارک های دانشگاهی دیپلم گواهینامه و همه مدارک هام رو اصلاح کردم حتی پاسپورتم رو، اما توی توضیحات شناسنامه ام قید شده “صاحب شناسنامه از کدملی …. با تاریخ تولد ….) استفاده می نمود، آیا این میتونه در پروسه مهاجرت من مشکل ساز باشه ؟ من رفتم دادگاه شکایت کردم و با رای دادگاه ، شناسنامه ام رو عوض کردم، و این کار قانونی انجام شد، ممنون میشم اگه این سوال بنده رو جواب بدی پیشاپیش سپاسگزارم 🙂

  پاسخ دهید
 144. Hoori

  باسلام، من تمامی مدارکم اسمم بصورتhourieh نوشته شده اما برادرم که قبل از من به کانادا مهاجرت کرده، هنگام درخواست ویزا و تکمیل مدرارک برای خودش اسم من روhourie نوشته.ایا این موضوع در ریجکت شدن من تاثیر خواهد داشت؟

  پاسخ دهید
 145. فرحناز عباداللهی

  با سلام
  هزینه کامل و تمام شده مهاجرت از طریق استارت آپ توسط موسسه شما چقدر است؟ شرکت های مختلف هزینه های مختلفی مطرح می کنند. از ۳۰ هزار دلار کانادا دیدم تا ۲۰۰ هزار دلار
  با سپاس فراوان

  پاسخ دهید
 146. روح اله سالمی

  لطفا در خصوص سرمایه گذاری راهنمایی بفرمایید، جلسه تلفنی

  پاسخ دهید
 147. فایق

  سلام
  من با شرایط
  لیسانس IT -تکنیسین برق و دوربینهای مداربسته در هر مورد دارای مدرک فنی-دارای ۳ سال سابقه بیمه در این زمینه و ۱۸ سال سابقه فاقد بیمه-همسر لیسانس-۳۸ سال سن -دارای ۲۰۰الی ۴۰۰ میلیون سرمایه ایا امکان ویزای کار کانادا و یا جاب افر برایم وجود دارد لطفا راهنمایی فرمایید

  پاسخ دهید
 148. بابک قربانیان باجگیران

  سلام من ۴۹ سالم هست . متاهل و دارای ۲ دختر ۸ و ۴ ساله هستم . فوق دیپلم صنایع غذایی هستم . اقوام درجه یک در کانادا دارم . تقریبا ۲ میلیارد سرمایه دارم . برای مهاجرت به کانادا شما چه راهی رو پیشنهاد میکنید. ممنون

  پاسخ دهید
 149. farshid afshari

  سلام وقت بخیر
  خواهر من همراه با همسر و دو فرزندشون اقامت دائم کانادا رو دارند و الان نردیک به سه سال از سفرشون میگذره دامادمون هم شاغل هستش اونجا و سیتیزن نامبر هم دارن و بچه ها هم کالج و مدرسه میرن و تصمیم گرفتن یک دعوتنامه توریستی برای من بفرستن البته از طریق قانونی و پرداخت هزینه . میخواستم ببینم آیا امکان دریافت ویزا رو خواهم داشت یا نه ؟ شغل ثابت ندارم و مشغول تبلیغات اینترنتی و سایت دارم ، یه زمین به نامم دارم ماشین ندارم مدرک تحصیلی هم دیپلم نگرفتم زبان هم مدارک رسمی ندارم مبلغی هم که در نظر گرفتم برای اقدام یک میلیارد تومن هستش که خب میخوام مبلغی و هم ازین پول رو بعنوان هزینه های سفرم در کشور کانادا کنار بذارم .

  میخواستم بدونم چقدر شانس برای اخذ ویزا دارم و اینکه اگه شانس بالایی داشته باشم ممنون میشم بهم اطلاع بدید تا وقت مشاوره رو رزرو کنم و هزینه رو پرداخت کنم

  پاسخ دهید
 150. مصطفی

  سلام .میخواستم بپرسم با حداقل چقدر سرمایه میشه اقامت کانادا رو گرفت ؟؟؟

  پاسخ دهید
 151. pari

  سلام خسته نباشید مدارکی ک نیاز ب ترجمه هست چیان.میخوام ترجمه کنم وکاری اقدام بکنم.
  باتشکر

  پاسخ دهید
 152. Mehdi

  سلام ببخشید من لیسانس رشته پرستاری هستم و در حال حاضر در حال گذراندن دوسال طرح هستم که امسال سال آخر هست من مدرک آیلتس با نمره ۷ هم دارم که برای سال ۱۳۹۹ هستش میخواستم بدونم من باید چطوری به کانادا مهاجرت کنم که دیگه توی کانادا به کالج یا دانشگاه نرم و بعد از گذراندن چه مراحلی در کانادا میتونم در کانادا یک پر ستار باشم و یک سوال دیگه آیا مدرک آیلتس سال۱۳۹۹ کافی هست برای مهاجرت یا باید مدرک زبان بروز باشد منظورم اینه که باید برای همون سال باشد؟؟؟

  پاسخ دهید
 153. حسین حق جو

  واسه مهاجرا به کانادا مشاوره میخاستم

  پاسخ دهید
 154. Fatima Sharifi

  درود بر شما
  می خواستم ببینم که کلا شانس و احتمالی هست که من برای کشور کانادا ویزای کاری بگیرم؟
  (در وهله اول)
  اگر نشد برای کشور آلمان
  چنانچه توضیحات تکمیلی لازمه (که قطعا هست) بفرمایید به چه اطلاعاتی جهت بررسی نیاز هست من خدمت تون اعلام کنم.
  متشکرم

  پاسخ دهید
 155. یاسر ریگی

  سلام من گواهینامه پایه یک دارم برای رانندگی به کاندا میخوام برم

  پاسخ دهید
 156. حسن

  با سلام.میخواستن بپرسم آیا وکیل ircc که برای بنده نامه دفاعیه و یا ریکانسیدریشن میزنه حق موکل هست که بدونه چه نامه ای براش زده و چگونه ازش دفاع شده یا نه؟

  پاسخ دهید
 157. کامران

  با سلام؛

  من TOEFL iBT Home Edition امتحان دادم و Language requirements دانشگاه رو برای مقطع دکتری تونستم بدست بیارم.

  شرایط:

  سن: ۳۴
  گپ تحصیلی: ۶ سال
  سابقه کار مرتبط(بیمه): ۹ سال
  وضعیت فاند: دریافت فاند از دانشگاه
  مقطع: دکتری
  مکاتبه با استاد قبل از اپلای و کانفیرم ایشان
  مقطع قبلی: کارشناسی ارشد معدل ۱۷
  مقاله چاپ شده:
  ۴ کنفرانس معتبر در IEEE/ACM و ۳ تا بوک چپتر در Springer

  مقاله در دست اقدام
  ۳ بوک چپتر که submitted manuscript شد و در دست داوری هست. این سه چپتر در کتابی زیر نظر یک استاد برجسته کانادایی در Elsevier چاپ خواهد شد.

  تعداد سایتیشن در گوگل اسکولار: ۶۵ تا الان و H-Index =4

  سوال اینجاست آیا TOEFL iBT Home Edition میشه ویزا گرفت؟ و ریسک ویزا نداره.

  پاسخ دهید
 158. محمود رضا علیدوست

  سلام
  من در حال حاضر با ویرای توریستی در ونکوور هستم
  شغل من در ایران در زمینه کشاورزی و تولید محصولات گلخانه ای هست
  من شنیدم در ساسکاچوان با پرداخت ۷۵ هزار دلار تحت عنوان فعالیت کشاورزی امکان دریافت پی ار وجود دارد و علاقمندم با روشهایی
  ساده سریع و نسبتا ارزان به کانادا مهاجرت کنم
  صمنا سن من ۵۱ سال میباشد

  پاسخ دهید
 159. sima

  وقت بخیر
  من ارشد مکانیک و کارمند هستم و همینطور مربی تنیس خاکی. الان چند سال هست که از شرگت های مختلف پیگیر مهاجرت هستم اما عدم اطمینان از اینکه بعد از ورود به کانادا آیا میتونم شغلی که کفاف هزینه هام رو بده پیدا کنم یا نه باعث شده نتونم اقدام کنم. چون من اگر تمام زندگیم در ایران رو هم بفروشم شاید نهایتا بتونم ۱ ماه در کانادا زندگی کنم با این وضعیت نرخ ارز

  پاسخ دهید
 160. مهدیه

  سلام وقت بخیر من ۲۵سالمه کارشناسی حسابداری دارم در حال حاضرم در ارایشگاه لاین ناخن کار میکنم همسرم هم راننده تاکسی ۳۱ساله هست میخواستم ببینم برای محاجرت ب کانادا از طریق ارایشگری امکانش هست یاباید تحصیلی اقدام کنم در صمن مدرک ارایشگری بین الملی ندارم

  پاسخ دهید
 161. اعظم مرادی

  با سلام . یک تیم استارت اپ به من پیشنهاد همکاری داده اند. من میخواستم در مورد قرارداد استارت اپ که برایم فرستادند سوال بپرسم. چگونه میتوانم در این زمینه با یک وکیل مشورت کنم؟
  با تشکر

  پاسخ دهید
 162. فرامرز

  درود
  با ۵۲ سال سن ، همسر و دو فرزند قصد مهاجرت به کانادا را دارم .لطفاً در ارتباط با مهاجرت از طریق کشاورزی راهنمایی بفرمایید.
  ۱- امکان آن وجود دارد /خیر
  ۲- در صورت مثبت بودن ردیف ۱ مدت زمان پروسه آن ؟
  ۳- میزان تامین سرمایه مورد نیاز ؟(اگر در این مورد با جزییات بیشتر بفرمایید ممنون میشم)
  ۴- سطح زبان مورد نیاز ؟
  سپاسگزارم

  پاسخ دهید
 163. یوسفیان

  من جاب آفر گرفتم در حال آپلود مدارک هستم .برای همراهم یعنی پسرم هم همزمان در حال اقدامم. وقتی اسم ایشان را اضافه میکنم و ایشان را بعنوان محصل انتخاب میکنم در مدارک لازم جهت ارسال از ما نامه یا مجوز تحصیلی از مدرسه کانادا میخواد که آپلود کنم. از مدرسه کانادایی درخواست دادم مجوز تحصیل برای ایشان صادر کنه گفت تا من اجازه کارم را نگرفته باشم مجوز تحصیل برای پسرم صادر نمیکنه. حالا این درخواست نصفه کاره میمونه. مگر اینکه یا پسرم را بعنوان توریست ببرم و تو کانادا درخواست اجازه تحصیل بگیریم. یا اینکه ابتدا من خودم درخواست اجازه کار بدم بعد از دریافت اجازه کار،اجازه کارم رو بفرستم مدرسه کانادایی و از مدرسه کانادایی برای پسرم مجوز تحصیل بگیرم و بطور مجزا برای پسرم درخواست بفرستم . بنظر شما کدام روش منطقی تر است؟

  پاسخ دهید
 164. نسیم

  سلام و خسته نباشین

  می خواهم برای ویزای تحصیلی اقدام کنم آیا شما این اقدام را انجام می دهید؟

  پاسخ دهید
 165. محمود طائل

  من کارمند بازنشسته بانک مرکزی هستم و در حال حاضر در شبکه بانکی کشور دوره تخصصی شناسائی اسکناسهای رایج ایران و ارزهای مدرن دنیا را تدریس می نمایم آموزش چاپ اسکناس را در چاپخانه های اسکناس آلمان، اطریش و تایلند گذرانده ام
  آیا می توانم این دوره های تخصصی را در کانادا نیز تدریس کنم
  ممنون از پاسخ شما

  پاسخ دهید
 166. محمود طائل

  من کارمند بازنشسه بانک مرکزی هستم و در حال حاضر در شبکه بانکی کشور تدریس تخصصی شناسائی اسکناسهای رایج کشور و ارزهای مدرن دنیا را تدریس می نمایم
  دوره های آموزش چاپ اسکناس را در چاپخانه های اسکناس آلمان اطریش و تایلند گذرانده ام
  آیا من می توانم در کانادا هم تدریس داشته باشم
  ممنون از پاسخ شما

  پاسخ دهید
 167. امید حاجتی

  سلام. پسر من دانشجوی کانادا است آیا می تواند یک بیزینس خریداری کند؟

  پاسخ دهید
 168. مسعود حسین زاده

  سلام وقت شما بخیر
  برای مهاجرت به کاناداز ا چه راه هایی میتوانم اقدام کنم
  با سپاس

  پاسخ دهید
 169. سهیل

  درود به شما
  میخوام بدونم برای دریافت ویزای تحصیلی از طریق ثبت نام در کالج اگر به عنوان مثال دوره کالج دو سال باشه آیا باید شهریه دوره کامل و یکجا پرداخت بشه یا میتونم هر سال رو جداگانه پرداخت کنم؟

  پاسخ دهید
 170. زرین

  با سلام و سپاس از مطالب بسیار مفید سایت تان. من یک جاب آفر از یکی از دانشگاه های کانادا دارم. اخذ ویزا خودم و همسر و فرزند خردسالم را به یک مشاور غیر رسمی ( متاسفانه بعلت عدم داشتن اطلاعات کافی و نا آگاهی در ابتدای پروسه با ایشان اخذ ویزا رو با پرداخت هزینه شروع کردم) سپردم. ایشان در حین ساب میت مدارک به من اعلام کردند که شما باید مدیکال چک بشوید و یک مدیکال فرم برای شما ایمیل خواهد شد و بعد از دریافت فرم به پزشک مراجعه و الباقی کارهای مربوط به مدیکال چک را انجام دهید. الان ۴ هفته است که من کماکان منتظر در یافت ایمیل حاوی مدیکال فرم هستم و هنوز هیچ خبری نشده است و ساب میت من انجان نشده است. به نظر شما در مرحله انجام ساب میت چنین موردی طبیعی و درست است؟ و اگر ممکنه؛ ۴ هفته انتظار برای دریافت ایمیل حائی مدیکال فرم طبیعی است؟ با توجه به اینکه شروع کار بنده در قرارداد کاری از اول اوریل امسال است بسیار نگران گذشت زمان و عدم ساب میت و از دست دادن فرصت هستم. سوال بعدی من این است اگر خواسته باشم با این مشاور قطع همکاری کنم ( با توجه به اینکه پروفایل به اسم من ساخته شده و من ایدی و پسوورد رو ندارم) و با شرکت شما قرار داد ببندم؛ دقیقا باید چه چیزهایی را از این مشاور بخواهم؟ و اگر ایدی و پسوورد رو در اختیار من نگذاشت باید چه کنم؟
  بسیار ممنون خواهم شد که راهنمایی بفرمایید و من را از این بلاتکلیفی و سردرگمی نجات دهید.
  سلامت و پاینده باشید.

  پاسخ دهید
 171. Madi

  بنده pr هستم. دسامبر ۲۰۲۱ در ایران ازدواج کردم و بعد از اون در تاریخ دهم مارچ ۲۰۲۲ برای همسرم اسپانسرشیپ اوتلند (paper based) اقدام کردم ولی متاسفانه از جون پارسال که مدیکال پاس شدند، آپدیتی روی پرونده نیامده است. در این مدت سه بار برای ویزای ویزیتور اپلای کردیم.
  بار اول در همان ماه دسامبر ۲۰۲۱ و بار دوم در فوریه ۲۰۲۲ (هر دو قبل از سابمیت اپلیکشن پی ار) و بار سوم هم بعد از پاس شدن مدیکال برای ویزای ویزیتوری اقدام کردیم، که هر سه ریجکت شدند. به صورت کاملی در هر سه مورد، عدم تای قوی در ایران و در بار آخر علاوه بر آن، عدم داشتن فاند کافی، دلیل ریجکت پرونده بیان شده بود.
  حالا ما واقعا مستاصل شدیم. آیا به نظر شما برای بار چهارم اقدام بکنیم؟ این بار جهت بهبود اپلیکشن فقط میتونیم میزان پول بیشتری نشون بدیم؟ و یا اینکه اگر از طریق یک دعوتنامه از جانب برادر خانوم (که سیتیزن هستند) برای همسرم به همراه مادرخانمم، شانس بالاتری برای ویزای ویزیتور خواهیم داشت؟!

  پاسخ دهید
 172. Mehdi

  من صاحب یک باشگاه رزمی هستم. و مربی رزمی و بیشتر عمر خود را به فعالیت رزمی گذرانده ام. و در رشته مدیریت لیسانس گرفته ام ٍ دارای مربی گری درجه یک ملی و داور درجه یک ملی، و قهرمان استان و کشوری هستم ٍو مسولیت اجرایی در یکی از سبک های رزمی کشور را دارم. و مدارک مربیگری و احکام از کشور های صاحب نام دارم. چه کاری باید انجام دهم.

  پاسخ دهید
 173. علیرضا

  سلام واحترام
  من ۵۰سال سن دارم ومهندس عمران هستم.حدود ۱۱ماه میشه از طریق وکیل که دفتری در تهران داره قرار داد بستم جهت مهاجرت به کانادا و در خواست ویزای ورک پرمیت .مدتی هست وکیل جواب نمیده .دفترش هم در تهران میگه صبر کنید.چیکار باید انجام بدم .ممنون میشم راهنمایی کنید.

  پاسخ دهید
 174. سعید

  بعدازانگشت نگاری جهت ویزای توریستی کانادا زمان جواب دهی چقدر می باشدیعنی زمان یاتاریخ دقیبق برای پاسخ دادن وجود داردچون معمولا میگن۱۲۰روزکاری جواب میدهندباتشکر

  پاسخ دهید
 175. مریم احمدی

  با عرض سلام.
  بنده افغان هستم و ساکن تهران، حدود شش سال هست با اقایی که افغان و تبعه ی نروژ هستن ازدواج کردم که این اقا قبلا اونجا ازدواج کرده بودند که طلاق گرفتن به دلایل و بهانه های مختلف بارها جواب رد گرفتم که دفعه ی اخر بابت طلاق نامه ی همسر قبلی شون ایراد گرفته شده. من الان یه پسر یک سال و نیمه دارم و بعد این همه مدت نتونستم برم حالا یا کم کاری شوهرم بوده که فکر میکنم این طور بوده یا بهانه و ایرادگیری دولت اون کشور.میخواستم لطف کنید و اگه ممکنه منو راهنمایی کنید. متشکرم

  پاسخ دهید
 176. کلبعلی

  سلام من بدنبال ویزا تحصیلی هستم چه کار باید انجام بدم؟

  پاسخ دهید
 177. محمدرضا

  من از چند سال قبل برای اقامت دانمارک از طریق ازدواج اقدام کردم، یعنی با فامیل خودم که تابعیت دانمارک رو داره عقد کدرم و اقدام کردیم برای اقامت که چند سالی طول کشیده، الان به من گفتن که بیا اینجا برای انجام باقی کارها، برام یه ویزای توریستی سه ماهه گرفتن با یه بلیط رفت و برگشت، میخواستم بپرسم اگه برم مثلا اقامت من تو این مدت سه ماه اوکی بشه در تاریخ برگشت بلیط باید برگردم یا نیاز به برگشت نیست؟ ممنونم

  پاسخ دهید
 178. فرزاد بساطي

  من به همراه خانواده ام با شرایط زیر قصد مهاجرت دارم لطفاراهنمایی کنید چه کشور وشهری و از چه ویزایی مناسب است استفاده کنیم ؟آیا با توجه پیشنهاد شما ابتداً همگی مهاجرت کنیم یا فعلاً تنهایی؟و شما در راستای مهاجرت با گزینه پیشنهادیتات برای ما چه خدماتی ارائه خواهید داد؟: ١-خودم دارای مدرک کارشناسی مهندسی عمران گرایش عمران دانشگاه دولتی سال٨٣و مدرک کارشناسی ارشد مهندسی عمران گرایش مهندسی مدیریت ساخت دارای ١٣سال سابقه کار ٢-همسرم دارای مدرک فوق دیپلم کامپیوتر ITو لیسانس حسابداری در حال حاضر بصورت قراردادمعین کارمند و١٣سال سابقه کار ٣-دارای دو فرزند پسر یکی ٨ساله (کلاس دوم)و دیگری ٣/۵ساله پیشاپیش ممنونم از راهنمایتان

  پاسخ دهید
 179. مسعود

  درخواست مهاجرت کاری به کانادا، آلمان با هر کشوری

  پاسخ دهید
 180. Zhamak

  منظور از کلمات free,silver ,gold که برای وکلای کانادا استفاده میشه در کنارمشخصاتشان چیست ؟

  پاسخ دهید
 181. Zahraaskri

  سلام،دختری افغان هستم در کشور ایران،و دنبال راهی قانونی برای مهاجرت ب اروپا هستم.اگر راهی هست لطفا راهنمایی کنید با تشکر.

  پاسخ دهید
 182. Morteza

  سلام من اهل افغانستان ساکن ایران هستم چگونه وچه راهى براى من براى مهاجرت است

  پاسخ دهید
 183. اخوان

  آیا امکان داره بشه از طریق اینترنت همچین مشاوره های مهاجرتی و حقوقی از کشور خارجی مثه لندن گرفت از طریق اینترنت من نیاز به یک وکیل در لندن دارم می خواستم از طریق ایمیل چند تا سوال بپرسم

  پاسخ دهید
 184. روح اله حسین زاده

  بنده و همسرم مدت یکماهه که در ترکیه پناهنده شدیم، پیگیر راهی برای مهاجرت به اروپا هستیم، فرزندی هم نداریم، لطفا راهنمایی کنید، ممنون.

  پاسخ دهید
 185. نادری

  سلام و خسته نباشین من مخوام با یه آقایی که اروپاییهست و در ایتالیا زندگی میکنن ازدوج کنم و این ازدواج واقعی هست و صوری نیست میخواستم ببینم ویزای ازدواج بگیریم راحت تره یا ویزای تحصی بگیرم لطفا راهنمایی کنید ممنون

  پاسخ دهید
 186. Seyed Ahmad Taleghani

  با سلام و ادب در مورد ویزای انگلستان سوال دارم

  پاسخ دهید
 187. اسلام رستمی

  با سلام ایا میشود به عنوان یک تور مسافرتی به کشوری سفر کنی و بر نگردی در ان صورت ان دولت میتواند تورا دیپورت کند

  پاسخ دهید
 188. Afson

  سلام بنده همسرم فنلاند هست ۴سال میخایم برم ترکیه ک بتونم منو ببره .این راه اسونه ایا خیلی ممنونم

  پاسخ دهید
 189. شهرام

  سلام می خواستم بدونم برای کانادا یا استرالیا ویا انگلستان ویزای کاری و یا تحصیلی تضمینی امکان داره

  پاسخ دهید
 190. شهاب

  آیا می شود مبلغ پرداختی خود به وکیلی که در کشور دیگر ساکن است را پس گرفت؟به چه صورت؟با توجه به اینکه .این وکیل حاضر به بستن قرداد نشد

  پاسخ دهید
 191. علیرضا فتاحی

  با سلام.به یکی از موسسهای مهاجرتی درخواست مهاجرت به آلمان رو داشتم.در تبلیغاتشون احتیاج به اشتغال به کار در آلمان در یکی از رشتهای پیراپزشکی رو اعلام کرده بودند.با توجه به اینکه سن بنده بالا ست گفتن احتمال ریسک وجود داره و گفتن ۱۴۰۰۰ یورو هزینه داره.ولی تضمینی برای اشتغال نداریم یه ۳۰۰۰ یورو پیش پرداخت میگیرن اگر تونستن کار پیدا کنن بقیه پول تا ۴ ماه گرفته میشه.اگر نتونستند پول رو رجعت میدن.میخواستم ببینم چجوری مطمعن بشم که از افراد دیگه ههم همچین صحبتی کرده باشند و پول روبه جیب نزنن.در تبلیغاتشون یه شماره ثبت دیدم.فقط همین.میشه لطفا راهنمایی کنین

  پاسخ دهید
 192. حجت فاتحی

  با سلام
  پدر بنده اقامت دائم انگلستان رو گرفته ومن میخوام به همراه مادر وخواهرم به انگلیس برم وچون معلولیت حرکتی وسنم حدود ۲۰سال میباشد آیا من هم میتونم به همراه خانواده برم

  پاسخ دهید
 193. پریسا

  سلام خسته نباشید از وکیل مهاجرت سوال داشتم من چطور میتوانم به کشور مصر بروم

  پاسخ دهید
 194. افسانه

  سلام میبخشید من ویزا ۶ماه دارم. میتوانم از این جا دوباره تمدید کنم یا نه ویزا ویزیت دارم

  پاسخ دهید
 195. نسترن رنجبر

  راهنمایی برای پیدا کردن وکیل مجرب ساکن خارج کشور

  پاسخ دهید
 196. کیانی سایه

  سلام ،امکانش هست فقط برای ویزای کانادا دانش اموزی اقدام بفرمایید؟

  پاسخ دهید
 197. حمید خانی

  سلام ، بنده متقاضی ویزای توریستی کانادا می باشم ولی سابقه کار به صورت تجربی و بدون دفتر جه بیمه می باشم از نظر کانادا واجد شرایط دریافت ویزا می باشم

  پاسخ دهید
 198. جاسم

  سلام وقت بخیر در سایتتون خوندم برای مهاجرت به کانادا از طریق برنامه نویسی وب باید در کانادا یک دوره آموزشی بگذرونم سوالم اینه شرایط و هزینه های دوره چقدره؟ پیش نیاز چی احتیاج داره؟ آیا دوره آنلاین و یا آموزش از راه دور داره یا نه؟

  پاسخ دهید
 199. مارال

  سلام من چهار بار ویزای شینگن داشتم از طریق دعوت نامه که خانواده ام برام می فرستادن امسال مجدد درخواست ویزای دیداری دادم ولی ریجکت شدم تمام بستگانم در سوئد زندگی می کنند و سفارت سوئد من رو ریجکت کرد متاسفانه یه از خدا بی خبر گفت من ویزای ایتالیا برات می گیرم من هم تمام مدارک رو تحویل دادم ومجدد ریجکت شدم حالا باید چه خاکی تو سرم بریزم میشه لطفا راهنمایی کنید

  پاسخ دهید
 200. ناهید

  سلام . من در حال حاضر ویزای مولتی ۵ ساله انگلیس را دارم که تا جولای ۲۰۲۰ ولید میباشد . میخواستم بدونم برای ویزای ۵ ساله بعدی از چه تاریخی میتونم اقدام کنم . لطفا اولین تاریخ که میتونم اقدام کنم رو بفرمایید

  پاسخ دهید
 201. Haidari Hamid

  سلام ‌عرض ارادت خدمت شما با ویزای مولتی پل پنج ساله در کانادا حق کار هم دارن کسی این ویزا را دارن ؟ با داشتن ویزا مولتی پل می‌شود در خاک کانادا وکیل بگیرد و ویزای توریستی ره به اقامه دایم تبدیل کنند یا ن ؟

  پاسخ دهید
 202. ندا

  با سلام و خسته نباشید یه سوال: اگر بخواهیم اقامت دائم در کشور ویتنام را بگیریم چیکار باید کرد؟ وکیل مهاجرت چقدر هزینه دارد؟

  پاسخ دهید
 203. سعید

  سلام من تصمیم دارم به کانادا مهاجرت کنم خواستم بدونم تا سال آینده که جواب واسم میاد اگه اربعین برم عراق تاثیر منفی در پذیرشم داره ممنون میشم راهنمایی بفرمایید

  پاسخ دهید
 204. یاسین

  ببخشید چطور میتونیم بفهمیم که شخصی که وکالت روقبول میکنه کارش قانونی هست واینکه راه استعلامی وجود داره یاخیر؟

  پاسخ دهید
 205. YuLy4rbtP4

  تمکن مالی برای ویزای دانشجویی ارشد چقدر و چگونه می باشد

  پاسخ دهید
 206. سما

  سلام من ارشد ترم افزار کامپیوتر هستم و شغلم کاشت ناخن هست. چه کشوری مناسب مهاجرت برای من هست و چطور اقدام کنم؟

  پاسخ دهید
 207. ahmad

  با سلام
  من اهل سوریه هستم ودر ایران مدرک پزشکی گرفتم والان میخام به المان یا استرالیا مهاجرت کنم؟!
  میتوانید کمک کنید؟!
  ممنون

  پاسخ دهید
 208. امرالدین "رحیمی"

  میخواستم در کشور کانادا مهاجرت نمایم لطفاً اگر امکان دارد راهنمایی کنید تشکر.۰۷۷۷۷۷۷

  پاسخ دهید
 209. مهدی رهجو

  درود
  قصد اخذ ویزای توریستی دارم.
  برخی از مدارک مثلا فیش حقوقی رو نمی تونم ارایه کنم.
  راحی برای حل این مشکل هست؟
  ممنون

  پاسخ دهید
 210. حسین

  سلام بنده دیپلم جوشکاری و چندتا گواهی فنی و حرفه ای دارم سابقه کاری بیش از دوسال متاهل سن ۳۴ برای کانادا کاری میتونم اقدام کنم و شما این کار را انجام میدهید و با چقدر هزینه

  پاسخ دهید
 211. ایرن

  سلام اگر کسی بدونه پاس از ایران خارج بشه وبعد پشیمون بشه بخواد برگرده ایا بدونه پاس امکان داره وچه عواقبی داره ممنون میشم پاسخ بدید

  پاسخ دهید
 212. محمد

  سلام من تازه مدرک پرستاریمو گرفتم و دارم طرحو میگذرونم میخواستم برای مهاجرت کاری به کانادا اقدام کنم میخواستم بدونم چه شرایطی میخواهد و چقد شانس دارم که مهاجرت بگیرم؟؟ممنون میشم

  پاسخ دهید
 213. اراد

  سلام وقت بخیر سوالی از وکیل مهاجرت داشتم؟ در صورت امکان راهنمایی بفرمایید، ویزای توریستی دارم و درخواست ویزای تحصیلی دادها اگر ریجکت شود آیا ویزای توریستی مشکلی پیدا میکند بینهایت سپاس

  پاسخ دهید
 214. مهدوی

  سلام بفرمایید چکار باید کرد برای انسپانسر شیپ کانادا پسر من در کانادا در کالج تحصیل مکنه و با یک دختر خانم کانادایی ازدواج رسمی کرده و اقدام برای اقامت راهنمایی وچطور در خدمت تان باشیم مهدوی ۰۹۳۵۱۸۰۵۹۶۹ واتساب باهمین ممنون

  پاسخ دهید
 215. مهدوی

  سلام بفرمائید من چطور در خدمت تان باشم برای اسپانسر شیپ برای فرزندم که در کانادا در کالج تحصیل میکنه و به تازگی با خانم کانادائی ازدواج نموده وبرای اقامت کانادا

  پاسخ دهید
 216. سوسن

  سلام دختر من متولد ۲۵ مرداد ۸۲هستش برای ویزای تحصیلی ویزای گاردین کانادا شامل من میشود

  پاسخ دهید
 217. محمد ستاری

  سلامدر مورد اقامت کانادا از طریق سرمایه گذاری در یک استارت آپ راهنمایی و مشاوره می خواستم تشکرستاری

  پاسخ دهید
 218. mohammad

  سلام و عرض اىب بنده ۳۷ ساله لیسانس زیست شناسی و همسرم ۴۳ ساله فوق لیسانس دامپروری هست ۲ فرزن ۸ و ۴ ساله داریم آیا امکان مهاجرت به کانادا را داریم ؟

  پاسخ دهید
 219. محمد امیری

  سلام من با ویزای مولتی ۱ ساله توریستی و درمان وارد آمریکا شده ام آیا میتوانم به کانادا وارد شده و درخاست پناهندگی بدم ؟

  پاسخ دهید
 220. مهدوی

  سلام برای اسپانسر شیپ ازدواج همسر کانادایی کار داشتم

  پاسخ دهید
 221. رضا

  سلام میخوام به کاندا یا آلمانویزای کار بگیرم

  پاسخ دهید
 222. hamed hh

  با سلام و خسته نباشید میخواستم بدونم هزینه گرفتن ویزای تحصیلی و ویزای همراه چقدر میباشد و با سپاس

  پاسخ دهید
 223. داود قایمی

  من پذیرش دارم و ریجکت شدم اخیرا و خواستم برای بقیه راه دلربا با شرکت شما ادامه بدم

  پاسخ دهید
 224. یاشار

  سلام وقت بخیر من پاسپورتم که ویزای کانادا خورده بود دزدیده شده است ایا میتوانیم از طریق سفارت مجدد ویزا جایگزین کنیم توی پاس جدیدمون؟

  پاسخ دهید
 225. lila

  با سلام وعرض ادب کن هرکات هستم می خواستم در رابطه با حرفه خود که مو کوتاهی است سرمایه گذاری در کانادا گنم واقامت بگیرم به چه مقدار سرمایه نیاز است ایا شما می توانیث کاری کنیدبا تشکر

  پاسخ دهید
 226. Behnam hematpour

  سلام من به تازگی با یک شرکت اشنا شدم که نیروی کار میخواست و پیام دادم و یه سری مدارک برای بنده ارسال کرد که من امضا کردم و برگردوندم که شامل Job contract letter یا همون نامه job offer هم می باشد.
  ایا میشه به این شرکت اعتماد کرد؟!و اینکه نتیجه ای هم داره یا نه؟!

  پاسخ دهید
 227. امید

  با سلام شرایط دقیق مهاجرت به کانادا و مدارک مورنیاز وبهترین راه واینکه چه پروسه ای باید طی بشه و چه مدت طول میکشه ممنون میشم راهنمایی بفرمایید

  پاسخ دهید
 228. رضا

  با درود، سوالی داشتم در این مورد که آیا امکان مهاجرت ورزشی به کانادا هست؟

  پاسخ دهید
 229. بهاره

  با سلام من۱۸سال دارم رشته ام تجربی بوده و معدل دیپلمم۱۹/۸۰ است. دیپلم زبان دارم ولی برای آیلس اقدام نکرده ام. خانواده ام تمکن مالی زیادی ندارند. آیا امکان گرفتم بورس در رشته دندانپزشکی در کانادا برای من هست؟ لطفا مرا راهنمایی کنید.

  پاسخ دهید
 230. هادی

  برای یک آقای ۳۷ ساله با کارت اقامت و حساب بانکی ترکیه و مدرک کاردانی چه نوع اقدامی را پیشنهاد میکنید

  پاسخ دهید
 231. Zahra

  سلام من پرستار با ۴ سال سابقه مرتبط هستم میخوام در رابطه با ویزای پرستار خانگی در کانادا کمکم کنید

  پاسخ دهید
 232. Mehran

  در خصوص گرفتن ویزای مولتی

  پاسخ دهید
 233. مریم

  سلام من ۳۸ سالمه مدرکم فوق لیسانس ریاضی محض همسرم۴۰ ساله دانشجوی دکتری اقتصاد یه دختر ۳ساله داریم اگر بخواهیم به کانادا یا آمریکا مهاجرت کنیم چه شرایطی داره اصلا امکانش هست اگر بشه بورس دکتری بگیریم بعدش تضمینی هست که بتونیم اقامت بگیریم ؟

  پاسخ دهید
 234. میلاد

  سلام من و همسرم قصد سفر مهاجرت داریم و همسرم هنرمند هستش نقاشی انجام مده به مدت ۱۴سال و توو ایتالیا و ترکیه توو نمایشگاه کارهاشو گذاشتن و توو ایرانم نمایشگا میزاره میخواستیم از طریق هنر ویزای و اقامت بگیریم شرایط رو ی چیزای تحقیق کردیم توو گوگل و مدارک و امتیاز رو داره برای کانادا میخواستم بدونم باید وکیل بگیریم چیکارهای باید انجام بدیم ممنون میشم مشاوره بدین

  پاسخ دهید
 235. میلاد

  سلام ایمیل دادم گفتین پاسخ دادین امدم دید پاسخ نبود دوباره میپرسم. من و همسرم قصد سفر به کانادا داریم و دنبال ویزای هنرمندی هستیم چون خانمم نقاشی کار میکنن سبک اکسپرسیونیسم و مدت۱۴سال نمایشگاه های زیادی گذاشتن توو ترکیه و ایتالیا هم کارهاشون به نمایش گذاشتن لوح تقدیر و یک سری مدارک هستش بابت رزومه کاری ایا با این راه میشه اقامت کانادا گرفت و چگونه باید اقدام کنیم باتشکر

  پاسخ دهید
 236. ماریا

  در خصوص مهاجرت توریستی

  پاسخ دهید
 237. مهربد

  من امسال دیپلمم رو در رشته ریاضی میگیرم. شرایط تحصیل در کانادا به چه صورت است؟

  پاسخ دهید
 238. سامان

  شرایط ویزای آرایشگری کانادا

  پاسخ دهید
 239. مریم مستقیم

  با سلام بنده بهمراه همسر و فرزندم قصد مهاجرت کاری به کانادا را داریم لطفاً مرا راهنمایی بفرمائید . با تشکر

  پاسخ دهید
 240. عبدالله

  سلام من می خواهم در خارج از ایران کار کنم باید چه کار کنم؟

  پاسخ دهید
 241. آرش راعی

  سلام خسته نباشید من و خانومم قصد مهاجرت ب کانادا رو داریم باید از کجا مطمعن بشیم که پولمون نمیخورن ممنونم

  پاسخ دهید
 242. رامین

  سلام،ببخشید شرایط مهاجرت به کانادا از طریق ویزای کاری پنج ساله به چه صورت هستش؟؟؟ و هذینه اش چقدر است ؟؟؟

  پاسخ دهید
 243. فاطمه

  سلام بهترین و آسانترین وارزانترین راه مهاجرت به کانادا چیست؟ممنونم

  پاسخ دهید
 244. MOHSEN

  سلام وقت بخیر ما برای ویزای توریستی توسط یه شرکتی انجام دادیم و بابت این کار قرار شد خودشان کار ما رو انجام بدهند متاسفانه این داستان منجر به ریجکتی برای ما شد و در نهایت یه هزینه سفر و سفارت و ..وبرای ما به جا گذاشت حتی برای من نوت جی سی هم نگرفتن ما از طریق یکی از دوستان نوت را گرفتیم و فهمیدم برای ما یکسری مدارک جعلی گذاشتن و الان دست ما به هیج جا بند نیست چطور می توان به دولت کانادا ثابت کنم که شخصی برای ما این مدارک گذاشنه حتی پاسپورت و یوزرهم به ما ندادن و ما قصد رفتن توریستی این بود یکبار بریم ببینیم و درصورت خوب بودن شرایط برای تحصیلی و یا اکسپرس انتری اقدام کنید شما می توانید به ما کمکی کنید

  پاسخ دهید
 245. ارسطو تاجیک

  من ۳۷ سال سن دارم همسرم ۳۲ و یک دختر ۴ ساله دارم همسرم پرستار با سابقه ۶ سال کار و خودمم تعمیرکار خودرو با ۱۵ سال سابقه هستم میخواستم جهت مهاجرت کانادا راهنمایی کنید

  پاسخ دهید
 246. مهشید رضایی

  با درود و شادباش
  ممنون از سایت خوبتون..
  پرسشهایی داشتم که ممنون میشم کمکم کنید.
  من دارای کارشناسی ارشدرشته مهندسی RS&GIS از دانشگاه پوترای مالزی هستم در مالزی با استاد ایرانی آشنا شدم هم رشته خودم که ایشان به کانادا مهاجرت کردند(حدود ۵ سال پیش) در دانشگاه واترلو هیت علمی هستند و شرکت مرتبط با رشته من و خودشان در کانادا نیز دایر کردند.
  بعد از فارغ التحصیلی به ایران امدم و در شهرداری اصفهان حدود ۴ سال است که مشغول بکار میباشم. از طرفی استاد بنده خواستار مهاجرت من به کانادا و پیوستن من به تیم شرکتی ایشان میباشند ولی میخواهند که من برای دکترا اقدام کنم و در ضمن درس کار کنم. از طرفی در ایران در موقعیت خوب شغلی قرار دارم. خانم هستم و مجرد و سن ۴۳ سال.. از انجایی که بنده تمایلی به ادامه تحصیل ندارم
  ۱. آیا امکان دارد که با ویزای کار یا با دعوت نامه به کار از سوی ایشان مهاجرت کنم؟
  ۲. در اینصورت(ویزای کار یا دعوت به کار) مدرک زبان نیاز است؟
  ۳. در اینصورت امکان اقامت دایم من هست؟ وچقدر زمان میبرد؟
  ۴. وآیا امکان اقامت پدر ، مادر و خواهر و برادرم از طرف من وجود دارد؟
  میبخشید سوالاتم زیاد شد
  پیشاپیش از شما نهایت سپاسگزاری را دارم.
  آیا مدرک

  پاسخ دهید
 247. نورمحمدکریمی

  چگونه می توان به کانادا مهاجرت کرد چه شرایطی لازم است

  پاسخ دهید
 248. ندا محمدی

  سلام .برای مهاجرت به کانادا میخواستم اقدام کنم

  پاسخ دهید
 249. مرتضی

  میخواستم بدونم هزینه owner operator??

  پاسخ دهید
 250. راشین جمشیدی

  سلام.من خانم ۳۹ساله بادوفرزندپسر۱۴و۵ساله هستم کارمندرسمی دولت با۱۵سال سابقه کار درآزمایشگاه بامدرک کارشناسی علوم آزمایشگاهی وارشد میکروبیولوژیهستم همسرم لیسانس حسابداری ولی سابقه کارنداره شغلشون مغازه داری ودرعین حال بیمه کارگری زمین زراعی به مدت پنج سال دارن ودرحال گذراندن کلاس پرورش قارچ درفنی وحرف
  ای هستن مدرک زبان هم نداریم میشه درمورد راههای مهاجرت باشرایط ماباکمترین هزینه راهنمایی کنید واینکه ثبت شرکت یعنی چی چه نوع شرکتی من وهمسرم واقعا برای مهاجرت بخاطر بچه هامون مصریم خواهشا راهنماییمون کنید

  پاسخ دهید
 251. مسعود معين فر

  با سلام و خسته نباشی بنده میخواهم قرارداد ببندم با موسسه یا کمپانی به اسم مستعار ………… و وب سایت ………….., و به شماره عضویت ……………… میباشد فقط میخواستم بدونم که ایشان دفترشان در کانادا هست و قراردادشان قانونی هست در کانادا بازم اگر سوالی بود در این ضمینه بنده در خدمتتون هستم و بازم کمال تشکر را از همه همکارانتان در این مسائل در رابطه با مهاجرت قانونی بیان میکنند را دارم

  پاسخ دهید
 252. ستاره

  قصد مهاجرت به کشور کانادا دارم ،به یک دفتر مهاجرتی مراجعه کردم ،چطور بفهمم که کلاهبرداری در کار نیست،ضمنا هزینه مهاجرت یک میلیارد و نیم مطرح کرده اند آیا این هزینه خیلی بالا نیست

  پاسخ دهید
 253. حبیبی

  سلام و عصربخیر من ۳۴ سال سن دارم خاله هفت ساله کاناداست دانشجوی ارشد هستم و فقط پایان نامه مونده طلاق گرفتم اما در شناسنامه ثبت نشده و خاله میتونه دعوتنامه بفرسته.چظور میتونم برم ویزا بگیرم؟ راستی مدرک قنی حرفه ای ارایشگری دارم اما جایی مشغول به کار نبودم.در حال حاضر جایی مشغول به کار هستم درحدود ۳ ماه و سابقه بیمه هم دارم چند سال

  پاسخ دهید
 254. میلاد رفعت

  با سلام و خسته نباشید

  در خصوص مهاجرت به صورت اسکیل وورکر با تخصص مهندسی شیمی برای استان انتاریو ( تورنتو) ، آیا در چند ماه اخیر ، قانون جدیدی مبنی بر عدم نیاز مدرک آیلتس برای ورود به کانادا به صورت اقامت دایم ، از سوی اداره مهاجرت کانادا تصویب شده است ؟
  البته منظور عدم نیاز کامل نیست . به منگفته شده پس از ورود دو فورجه شش ماهه به مهاجر داده میشود تا در کانادا با گذراندن دوره های مربوطه ، مدرک زبان مورد نیاز را ارایه کند؟
  می خواستم بدونم این قانون حقیقت دارد؟؟؟
  بی صبرانه منتظر پاسخ شما هستم
  سلامت و پیروز باشد
  میلاد رفعت

  پاسخ دهید
 255. Mahmood

  باسلام ،خسته نباشید،قصد مهاجرت دارم خودم ۳۴ سال باهمسر وپسر یک وسال نیمممنون میشم راهنماییم کنید.

  پاسخ دهید
 256. داريوش

  سلام من از دانشگاه تهران مدرک کارشناسی ارشد حقوق خصوصی را گرفتم میخاستم بدونم تو کانادا اگه بخام وکیل بشم باید اونجا آزمون بدم یا بدون آزمون هم میشه وکیل شد و ممچنین چقدر باید هزینه کرد.

  پاسخ دهید
 257. Sara

  سلام خسته نباشید میخواستم بدونم شما از طریق برنامه استانی هم کار میکنید برای مهاجرت پرستاری ممنون

  پاسخ دهید
 258. هدایت

  شهروند افغانستان هستم سن من ۴۴ سال است ۵ فرزند و یک همسر جمله ۷ نفر می باشم قبلا کارمند دولت بودم کارشناس ارشد رشته حقوق و علوم سیاسی هستم فعلا بیکار استم برای ۸ سال فرماندار شهرستان بودم از جانب گروه تروریستی طالبان تهدید می شوم چه راه را برای مهاجرت من به آسترالیا ویا کانادا پیشنهاد می کنید؟

  پاسخ دهید
 259. علي

  سلام من قصد مهاجرت به کانادا رو از طریق سرمایه گذاری دارم حدود سرمایه بنده هم سه میلیارد تومن هست آیا امکان مهاجرت باتوجه به سرمایه بنده هست در ضمن بنده یه کارخانه تولیدی اجاق گاز وهود به مدت هفت سال بصورت شراکتی داشتم که در خال حاضر جدا شده ام

  پاسخ دهید
 260. گلرخ

  ر مهاجرت قانونی رو میتونم از کدوم وب سایت پیدا کنم لیست وکلای معتب

  پاسخ دهید
 261. anna

  سلام مدرک همسر من فوق دیپلم کامپیوتره و خودش بطور تخصصی سابقه ۱۸ ساله در زمینه حفاظت از تجهیزات و پست های فشار قوی داره و من هم فوق لیسانس برق هستم و فقط عنوان کارشناس حفاظت پست ها رو دارم اما متخصص نیستم ایا امکان مهاجرت از طریق نیروی متخصص برای ما وجود داره…در ضمن همسرم ۳۸ ساله و من ۳۵ ساله بدون فرزند هستیم

  پاسخ دهید
 262. نوشين

  با سلام من حدود سه ماه پیش برای کانادا اقدام کردم مراحل انگشت نگاری(بیومتریک)راانجام دادم یک نفراز صفر تاصد کارها را به عهده گرفت در ترکیه بعداز انگشت نگاری برای شخصی که به اسم وکیل بود یک ایمیل امد مادر امارات بیومتریک را انجام دادیم بعداز یک ماه با ایمل که امده بود به امارات مراجعه کردم شخصی که کارهای مارا دنبال میکردگفت باید نیمی از مبلغ هزینه راپرداخت کنید ولی ماچون شک داشتیم گفتیم اجازه بدید بعد از مهر درویزا به شما پرداخت

  پاسخ دهید
 263. Bita

  سلام من با وکیل رسمی وقت مشاوره می خوام ازهمین صفحه وقت بگیرم؟

  پاسخ دهید
 264. علیرضا

  سلام من ۴۰ سالمه دیپلمه هستم و در کار نقاشی ساختمان.البته متاهلم و یک فرزند دارم میخواستم مهاجرت کنم و مدرک فنی و حرفه ای دارم

  پاسخ دهید
 265. عباس

  سلام.بنده فارم زالو به همراه مجوز بهداشتی دارم و بهترین نوع زالو رو تولید میکنم.تحصیلات دانشگاهی هم دارم.آیا با این مهارت میتونم درخواست ویزای استارتاپ بکنم؟
  چند درصد میتونه موفق باشه؟

  پاسخ دهید
 266. parnia pezeshki

  about “owner operetor”

  پاسخ دهید
 267. حامد

  برای اقامت کانادا میخاستم ببینم آیا شرایط من کافیه؟

  پاسخ دهید
 268. علی کهتری

  خدمت در سپاه برای پذیرش دانشگاه و یا دریافت ویزا مشکل آفرین هست؟

  پاسخ دهید
 269. Saba

  سلام..ازطریق همسرم برای مهاجرت کانادامیخوایم اقدام کنیم،راهنمایی میخواستم..ایشون دانشجوی دکترای معدن هستن..سن:۳۳…برای نمره ۷آیلتس هم دارن کلاس میرن وحدوداشهریور کلاسشون تموم میشه وامادگی دارن برای دریافت نمره ۷.

  پاسخ دهید
 270. امیر

  سلام وقت بخیر من ۳۸ سالمه و دارای مدرک کارشناسی مکانیک هستم و پایه یک از سازمان نظام مهندسی تهران رادارم و به مدت ۱۴ سال بعنوان مدیر پروژهو مجری در کار ساختمان هستم و همچنین بعنوان ناظر و تایید کننده لوله کشی گاز و تاسیسات ساختمان حق امضا در سازمان نظام مهندسی دارم .و همچنین دارای مدارک بین المللی بازرسی جوش میباشم و در این زمینه نیز به مدت ۳ سال سابقه بیمه دارم و همجنین همسر بنده نیز دارای مدارک فنی حرفه ایی ارایشگری میباشد و به مدت ۳سال در این زمیته فعالیت دارن . فعلا زبان انگیسی هردوی ما متوسط میباشد و از ماه اینده میخواهیم کلاسهای ایلس را شروع کنیم… سوال من اینه که با شرایطی که بالا گفتم از برای مهاجرت به کانادا از طریق من بهتر است یا اینکه از طریق کار همسرم که ارایشگر هستن ممنون

  پاسخ دهید
 271. ata farid

  درود
  در رابطه با هزینه ویزای جاب آفر میخواستم بدونم. من مدرک زبان آیلتس ۵ و نیم دارم و تخصصم تعمیرات و راه اندازی ماشین های cnc با کنترلر های زیمنس هستش. خواهشا مبلغ دقیق رو عنوان بفرمایید. اگر با جزییات باشه که چه بهتر. سپاسگزارم

  پاسخ دهید
 272. حمید

  سلام ممکنه بفرمایید هزینه اپلای PRاز طریق اسپانسری همسر? ممنون

  پاسخ دهید
 273. رضا مردپور

  سلام اینجانب صد در صد قصد مهاجرت دارم
  و از طریق جاب آفر استانی
  ۲۲ سال سابقه کار بدون بیمه در یک شرکت تولیدی
  ۵ سال سابقه کار در یک شرکت معماری
  ۱۰ سال در یک شرکت تولید و طراحی کیف و کفش با بیمه
  دارای لیسانس معماری داخلی

  پاسخ دهید
 274. رضا مردپور

  پیرو سوال قبلی
  دارای مدارک متعدد فنی حرفه ای در رشته تاسیسات و برق
  و دارای یک شرکت ثبت شده هم هستم در رشته تاسیسات که فعال است

  پاسخ دهید
 275. ندا

  سلام.روزخوش.ببخشید من میخواستن به کاندا مهاجرت کنم.میخواستم بپرسم میتونم ازطریق آرایشگری به کاندا مهاجرت کنم.من وهمسرم ودوتادخترم.همسرم مندس صنایع هست ولی مدرک فنی حرفه ای لوله کشی وتاسیسات داره.خودم هم ۶سال مدرک فنی حرف های آرایشگری داری .۱۴۰۰ساعت ساعت کاری توی مدرک فنی حرفه ای قیدشده.حالا میخواستم ببینم چه راه کاری وجود داره مابتونیم مهاجرت کنیم .ممنون میشم جواب بدید

  پاسخ دهید
 276. نازنین

  درود فراوان
  در مورد مهاجرت به کانادا چند سوال دارم ممنون از پاسخگویی تان.
  ما یک خانواده ۴نفره هستیم. پسرم۲۰ دانشجوی پیام نور دخترم ۸ساله محصل
  دوبار در گذشته برای مهاجرت اقدام کرده ایم البته به طور شخصی هر دوبار ریجکت شدیم.
  در حال حاضر چون پسرمان مصمم است برای ادامه تحصیل به تنهایی به کانادا یا انگلستان برود من و همسرم برای دختر مان قصد داریم کاری انجام دهیم .نظر شما چیست؟

  پاسخ دهید
 277. مینا افشار

  سلام عرض میکنم – ببخشید سوال من اینه که میخوام جهت مهاجرت کاری به کانادا اقدام کنم و ایشون دیپلم دارند مهارت کاریشون در رابطه با لوله کشی ساختمان هست و در رابطه با زبان در حد مبتدی هست ؛ چه مقدار میتونه ایک اقدام با موفقیت همراه باشه همچنین اینکه یک‌شرکت مهاجرتی به نام لین الملل مجلل ادعا دارند که میتونند طبق شرایط خاصی مهاجرت کلری ۲ ساله در کانادا بگیرند ؛ من هیچگونه شناختی از این شرکت ندارم و میخوام بدونم چطور میتوانم از اصالت و قانونی بودن اون شرکت اطمینان حاصل کنم؟ با تشکر فراوان از شما

  پاسخ دهید
 278. احمدروزبهانی

  با سلام. بدنبال آفر شغلی مناسب در اروپا یا آمریکا یا ترکیه هستم. سن ۴۷ مدرک تحصیلی لیسانس مکانیک خودرو سابقه کار ۲۳ سال متخصص تعمیرات مکانیکی ماشین آلات براده برداری ( دستگاه های تراش و فرز و سنگ دستی و سی ان سی ) متخصص هیدرولیک و پنیوماتیک آموزش دستگاه های دنده زنی و خطوط هوای فشده در کشور سوییس و سوئد با مدارک مربوطه آموزش کامل دوره های شرکت فستو تهران و بسیاری آموزش های تخصصی دیگر با سپاس

  پاسخ دهید
 279. M

  سلام خسته نباشید من همسرم دیپلم فنی حرفه ای داره ودانشجوی انصرافی از دانشکده فنی مشهد از رشته ماشین ابزار هست گرایش تولید وچندین سال سابقه کاری دارن وسن ایشون ۲۴سال ایا میشه ویزای کاری گرفت؟

  پاسخ دهید
 280. Ali

  سلام چهار سال سابقه رانندگی تریلی از استرالیا دو سال سابقه کار در انبار و رانندگی فورک لیفت در استرالیا را دارم چهل و سه ساله هستم دارای همسر سی و نه ساله، دو دختر ۱۰ و ۱۸ ساله داریم زبان خودم در حد ایلتس شش و نیم آیا برای مهاجرت و اقامت کانادا می تونید کمکم کنید؟ متشکرم

  پاسخ دهید
 281. نگین موسوی خو

  سلام وقت بخیر برای مهاجرت به کانادا سریعترین راه برای من چی میتونه باشه راهنمایی لطفا ۱

  پاسخ دهید
 282. راضیه شمس

  متاهل هستم دوست دارم با همسر و فرزند دو ساله ام به کانادا مهاجرت کنم کل سرمایه ام ۵۰۰ میلیون تومان هست و همسرم حرفه برق کاری رو دارد با مدرک و سابقه کار ولی آیلتس نداریم هیچ کدوم اولش تصمیم داشتیم غیرقانونی پناهنده بشیم بعد پشیمون شدیم و میخوایم قانونی مهاجرت کنیم ولی نمیدونیم چطوری و از چه روشی سوال من از شما اینه آیا می‌شود مهاجرت کرد با این شرایط؟

  پاسخ دهید
 283. نوروزي

  سلام روز بخیر با توجه به پر کردن فرم ارزیابی پاسخی برای من ارسال شد متاسفانه نتونستم وقت مشاوره رزرو کنم چون تو مرحله پرداخت مشکل داره همچنین با توجه به مشکلی که طی فرم ارزیابی گفتم نیاز به مشاوره پرونده ویزای توریستی دارم لطفا راهنمایی بفرمایید

  پاسخ دهید
 284. امیر طاها

  هزینه انجام کارهای مهاجرت از طریق اکسپرس اینتری در شرکت شما چقدر هست؟ و ما چقدر باید هزینه بپردازیم برای گرفتن ویزا؟

  پاسخ دهید
 285. farzin

  با سلام بابت جاب آفر لطفا در رشته مدیریت بازرگانی و منابع انسانی میتونید برام کاری کنید ؟ و اینکه هزینه وکالت رو هم لطفا بهم بگید ممنون میشم

  پاسخ دهید
 286. کریم

  هزینه جاب آفر برای ارشد برق با پنج سال سابقه کاری چقدر میشه؟

  پاسخ دهید
 287. میلاد پاینده

  میخواستم بپرسم که در شرایطی که فامیل درجه در آمریکا گرین کارت داشته باشه، برای مهاجرت شرایط به چه صورت میشه، تاثیر مثبت خواهد داشت یا منفی؟ بخصوص اگر برای فاند تحصیلی و اپلای باشه؟

  پاسخ دهید
 288. Ghazal

  سلام و خسته نباشید ، نامزد من با یک باشگاه ورزشی در کانادا قرادادی رو امضا کرده که به صورت فایتر ازاد تکواندو تا ۱ سال برای اون باشگاه بازی کنه ، و تا چند روز دیگ باید بره ، و ما هنوز عقد نکردیم ، اگر تا قبل از رفتنش عقد کنیم ، همسر من میتونه برای من دعوت نامه بفرسته و منم به کانادا برم ؛ البته گویا طبق قرارداد تا ۱ سال اقامت بهش نمیدن

  پاسخ دهید
 289. Mostafa Fatemi

  برای رانندگان پایه ۱ تو کدوم کشورها درخواست دارن هزینش چقدره و چه مدارکی میخواد

  پاسخ دهید
 290. علی

  راه مهاجرت به کانادا با کمترین هزینه البته مدرک کارشناسی ارشد معدن هم دارم که مسئلخ اصلی مهاجرت با هزینه پائین است.

  پاسخ دهید
 291. ms

  سلام خسته نباشی وقتی ب کسی وکالت کاری میدی ایشون باید از کشور کانادا مجوز داشته باشه یا اینکه ایشون فقط واسه کارای داخل ایرانه

  پاسخ دهید
 292. حنانه

  با سلام در مورد روش مهاجرتی AIPPو لیست مشاغل مورد نیاز این استانها راهنمایی خواستم برای کشور کانادا

  پاسخ دهید
 293. رویا

  سلام دفترمهاجرتی ….. ایا استعلام دارن کلاه بردارنیستن

  پاسخ دهید
 294. |k.a.s|

  سلام عرض ادب…..من ۱۳ سال پیش به امریکا اومدم و با ویزای تحصیلی اومدم ( البته همسرم هم امریکایی بود و خب کارم راحت بود ) اومدم ۴ و از دانشگاه دانشگاه صنعتی جورجیا مستر ( فوق لیسانس برق گرفتم ) و اینم بگم حین تحصیل کار میکردم و در امدم هم خوب بود ( ساعتی از ۲۷ دلار شروع شد و به ۴۸ دلار هم رسید ) بعد کار رسمی قرارداد بستم و بعد ۴ سال گرین کارت گرفتم ..بعدش رفتم و PHD از برکلی کالیفرنیا گرفتم نزدیک ۴ سال و الان ساکن لس انجلس هستم در امریکا … الان میخوام برای پست دکترا از بین یکی از ۴ دانشگاه زیر پذیرش بگیرم فوق لیسانس و دکترا از امزیکا دارم ( فوق لیسانس رتبه دانشگاه ۷۰ در جهان ) و دکترا ( رتبه ۴ دانشگاه تو جهان را داره ) ..۵ تا ای اس ای تو ژورنال های قوی دنیا پذیرش دارم با ایمپت های بالای ۳.۶ ….ایلتس ۷ دارم …و پاسپورت امریکا را هم دارم …. و سابقه کارم هم تو این ۱۳ سال تقریبا ۱۳ سال کار کردم ولی ۶ سال پارت تایم بوده و در تعطیلات فول تایم و در باقی موارد کار رسمی بوده و قراردادی و فول تایم ایا میتونم از دانشگاه اکسفورد پذیرش بگیرم یا کمبریج؟

  پاسخ دهید
 295. مژگان

  سلام شب بخیر تبلیغاتی دیدم مبنی بر این که اگر پیشنهادی برای کرونا دارین مهاجرت به کانادا راحت تر می شود . بنده پیشنهادی دارم . می شه راهنمایی کنید .

  پاسخ دهید
 296. رسول مبارکی

  با سلام و خسته نباشید من فرم ارزیابی رو از توی سایت پر کردم با توجه ب شرایطم گفته شده از طریق ثبت شرکت یا همان راه اندازی بیزینس کوچک بدون مدرک زبان میتونم برای کانادا اقدام‌کنم خواستم بدونم روال کار ب چ صورت هست و چقدر هزینه داره واسه شروع باید چ کارهایی انجام بدم ممنون

  پاسخ دهید
 297. marjan nozari

  سلام خسته نباشید
  ۳۲ سال سن دارم مجرد هستم.لیسانس معماری دارم ولی فعالیتی در این حوزه ندارم.۲تا مدرک هنری و مدرک شیرینی پزی از فنی و حرفه ای دارم و در زمینه شیرینی و نان کار میکنم در منزل.
  در حال حاضر مشغول آموزش آرایشگری هستم.
  میخواستم بدونم میتونم با مهارت آرایشگری یا شیرینی پزی میتونم اقدام به مهاجرت برای کانادا کنم؟
  و با کدومیک از این مهارت ها درصد موفقیت بیشتر است؟

  ممنون از پاسخگوویی شما

  پاسخ دهید
 298. محمد رضا

  سلام . من از یک شرکت در تهران ویزای کاری خواستم و اون شرکت گفت ی شغل هستش که از طرف کارفرمای المانی دعوت نامه میتونیم بگیریم شرایط سنی نداره تحصیلات هم نمیخواد فقط کمی زبان بلد باشی بهتره . کار منتاژ مبلمان هست. این شرکت گفته قرارداد میبندیم برای شروع و گرفتن ویزای کار از طریق دعوت نامه ۱۰۰۰ یورو میگره و بعد از ۶ ماه که طول میکشه گرفتن ویزای کار المان ۲۰۰۰ یورو بعدش میگیره و اگر نتونست ۱۰۰۰ یورو رو پس میده . میخواستم بدونم چطور میتونم از انجام این کار اطمینان حاصل کنم که بعدا سرم کلاه نره ممنون

  پاسخ دهید
 299. افشین جوان عشقی

  آیا این قانون جاب آفر کانادا که چندروزی هست اومده واقعی هست ؟؟ ایا واقعا ۳۰۰۰ هزار نیرو کار میخوان و دعوت نامه ای قانونی فرستاده میشه ؟آیا شرکت های کانادایی ثابت میکنند که هیچکس در خاک کانادا نمیتواند اون کار را اتجام دهد ؟ایا شرکت ال……..پ در ایران معتبر هست ؟؟

  پاسخ دهید
 300. ملیحه شمس

  سلام و عرض ادب
  من و همسرم تحصیلات دانشگاهی نداریم و من دورههای کیک پزی و شیرینی پزی مدرک دارم و میخوام در کانادا کافه ایی بزنم و همسرم کارش تو بازار قطعات خودرو بوده از طریق OWNER OPERATOR میتونیم به کانادا مهاجرت کنیم با چه مبلغ هزینه ایی و زبان در حال یادگیری هستیم و دختر ۴ ساله دارم . آیا امکان مهاجرت برای ما هست؟

  پاسخ دهید
 301. pariya

  سلام و عرض ادب
  من ۳۹ سال دارم و میخوام بدونم از طریق Owner Operatorبه کانادا مهاجرت کنم جون من و همسرم مدرک دانشگاهی نداریم قبلا همسرم جواز تولید قطعات خودرو و شرکت داشته ولی به خاطر شرایط بد شرکت منحل کردیم و جواز باطل شده و من میخوام با مدرک شیرینی پزی کافه بزنم آیا امکانش هست و یک دختر ۴ ساله دارم و درحال یادگیری زبان هستیم آیا راهی هست برای اقامت کانادا و با چه مبلغ هزینه ایی امکان دارد؟

  پاسخ دهید
 302. farideh aliabadi

  سلام
  من درخواست LMIA را دارم
  ضمناً در مورد owner operator پروسه کا به چه صورت هست؟

  پاسخ دهید
 303. farshad

  سلام و عرض ادب و احترام
  سن من ۴۳ سال هست.متعهل هستم .یک فرزند دارم.مهندس اویونیک هواپیما هستم .در فرودگاه بین المللی امام کار میکنم .استاد زبان انگلیسی تافل و ایلتس هستم . ویزای مولتی کانادا رو دارم .سه سال پیش کنفرانس داشتم که اومده بودم مونتریال .مدرک ایلتس من الان expire شده و ویزای مولتی هم تا اخرسال ۲۰۲۱ اعتبار داره.
  یرای مهاجرت از شما کمک میخوام……لطفا همکاری کنید.با تشکر و سپاس

  پاسخ دهید
 304. سیامک حسامی

  سلام وقتتون خوش .خواهرم ۱ماه پیش prگرفته ساکن ونکوور کانادا شده (به کمک برادرم که ۲۰ ساله ساکن ونکوور کاناداس براشون دعوت نامه فرستاد) حالا میخوام بدونم که خواهرم میتونه برای من(و همسر و پسرم)دعوت نامه بفرسته و دولت کانادا چه شرایطی رو از خواهرم طلب میکنه یعنی ایشان باید واجد چه شرایطی باشن تا بتونن برای ما دعوت نامه بفرستن؟واینکه برادرم بازم میتونه این بار برای ما دعوتنامه بفرسته(۱۷ ماه پیش برای خواهرم دعوت نامه فرستاد) من کارمند هستم رسمی با ۱۵ سال سابقه و خانمم هم ماما هستن و شاغل در مطب خصوصی مامایی خودشون و پسرمون هم ۸سال داره .ممنون
  میشم جواب بدید

  پاسخ دهید
 305. علی سلمانی

  با سلام
  میخواستم بدونم برای روش مهاجرت به کانادا از طریق استانهای آتلانتیک یا روش استانهای شمالی سابقه کار حتما باید بعد از گرفتن مدرک فنی باشد؟مثلا کسیکه ۲ سال سابقه کار با پرداخت بیمه در شغل نجاری داشته باشد و بعد از ۲ سال مدرک فنی و حرفه ای رو گرفته باشد هم مورد قبول است؟

  پاسخ دهید
 306. شمسی ملکی

  باسلام دخترم سه سال پیش بایک وکیل مهاجرت برای تحصیل دزکانادااقدام کرد ایشون اپتومتریست باده سال سابقه ومتاهل میباشد همه پول دانشگاه وویزا وثبت نام دلنشگاه روهم پرداخت کرده اما گویا کلاه بزدار بودند البته در اینستاگرام پیج دارد وخودراعضوiccrc باشماره ثبت معرفی میکند دراستان انتاریو چگونه میتوانم درستی مطلب رامتوجه شوم وایا راه شکایتی وجود دارد دزتهران دفتر ندارند فقط ولتساپ دارند ممنون اگر پاسخ بدین

  پاسخ دهید
 307. mehdi hatami

  سلام ببخشید میگن برای ویزای تحصیلی مدارکو که میفرستن یه وقت ۶ ماهه جهت ارائه مدرک آیلتس میشه از دانشگاه مورد نظر گرفت آیا این صحت داره؟
  و این که برای پرداخت شهریه اولیه دانشگاه خودمون میرویم اونجا پرداخت میکنیم یا باید از همینجا بزنیم حساب دانشگاه؟

  پاسخ دهید
 308. Elham

  سلام سوال بنده این هستش که آیا پرونده من از طریق شما ارسال می‌شود با خودم باید اون رو ارسال کنم و اینکه آیا وکیل مهاجرت مهری پای پرونده من خواهند زد که نشان دهد من دارن از طریق وکیل مهاجرت اقدام میکنم یا خیر
  من در جایی قرارداد بستم و وقتی از ایشون پرسیدم که آیا مهری از طرف وکیل مهاجرت ایشون پای پرونده من میخورد گفتند اصلا همچین یکی وجود ندارد

  پاسخ دهید
 309. پیمان

  سلام
  من ۴۱ سال دارم و مدرک کارشناسی صنایع غذایی با ۸ سال سابقه کار.
  برای ترم سپتامبر ۲۰۲۰ از دانشگاه university canada west برای رشته MBA درخواست دادم که متاسفانه سفارت درخواست ویزای من را رد کرد. دلایل رد به این شرح بود.
  I am not satisfied that you will leave Canada at the end of your stay, as stipulated in
  subsection 216(1) of the IRPR, based on the purpose of your visit.
  • I am not satisfied that you will leave Canada at the end of your stay, as stipulated in
  subsection 216(1) of the IRPR, based on the limited employment prospects in your country of
  residence.
  • I am not satisfied that you will leave Canada at the end of your stay, as stipulated in
  subsection 216(1) of the IRPR, based on your personal assets and financial status.

  الان از اقوام در edmonton قصد داره نیروی کار جدید بگیره ولی با رشته من مرتبط نیست و برق کاری ساختمان است و گفت ابتدا باید کارآموز بگیره و کار را یاد بدهد.
  آیا من میتوانم اقدام کنم و سفارت به واسطه جواب ردی که حدود ۵ ماه پیش داد آیا دوباره جواب رد میدهد؟
  ممنون میشم راهنمایی کنید
  با تشکر فراوان

  پاسخ دهید
 310. پارمیدا

  سلام خسته نباشید
  پدر بنده ۵۰ سالشونه و سابقه ۱۵ ساله در امر راننده کامیون دارند، مدرک تحصیلی زبر دیپلم دارند ، ایا بخاطر سنشون ممکنه کارفرما ها پذیرششون نکنند؟یا ویزا کاری بهشون تعلق نگیره؟؟
  اگر نشدنی هست ، از چه راه دیگه ای میتونن اقدام کنن؟

  پاسخ دهید
 311. afshin

  باسلام،من۴۰ساله متاهل بدون فرزند وصاحب مغازه پوشاک باسابقه وپروانه کسب ۱۰ساله درمورد ایجادکسبوکار وگرفتن ویزاباسرمایه۵میلیاردتومان مدرک تحصیلی دیپلم ناقص واجد شرایط هستم؟درصورت مثبت بودن هزینه وکالت چقدرهست؟باتشکر فراوان

  پاسخ دهید
 312. Neda

  درود من ۵۴ سال دارم و تابحال ازدواج نکردم
  لیسانس مدیریت دارم
  کارم حسابداری هست
  نزدیک بازنشستگی هستم
  بهترین و مقرون به صرفه ترین راه رقجفتن و اقامت کانادا چی هست
  سپاس

  پاسخ دهید
 313. مهسا دهقانی راد

  سلام
  من ویزای تحصیلی اقام کردم و ریجکت شدم میخواستم رفع ریجکتی انجام بدم

  پاسخ دهید
 314. حمید وجدانی

  سلام من بازنشسته آموزش پرورش هستم و لیسانس آموزش زبان انگلیسی دارم. دارای ۲فرزند ۶و۱۲ساله هستم و ۱۰سال تجربه کابینت سازی دارم. برای جاب آفر کانادا میتونم اقدام کنم؟ و چقدر هزینه دارد؟

  پاسخ دهید
 315. hna

  سلام وقت بخیر
  من ترم سوم رشته مهندسی معماریم و‌دوستم ترم سوم رشته کامپیوتر..علاقه شدیدی به خارج ازکشور و مهاجرت به کانادا داریم چطور میشه بریم اونجا برای کار یا برای ادامه تحصیل بدون بورسیه

  پاسخ دهید
 316. ali

  سلام و عرض ادب ببخشید میشه منو راهنمایی کنید ؟
  من یه برادری داشتم که ازم ۲ سال بزرگتر بودن (حدودا) و بعد فوت شدن ایشون، شناسنامه ایشون رو به من دادن، من با شکایت تو دادگاه ، رای گرفتم حتی از دادگاه تجدید نظر و با کمی شانس ، ۴.۵ سال سنم رو کم کردم، علی ایحال، همه مدارک های دانشگاهی دیپلم گواهینامه و همه مدارک هام رو اصلاح کردم حتی پاسپورتم رو، اما توی توضیحات شناسنامه ام قید شده “صاحب شناسنامه از کدملی …. با تاریخ تولد ….) استفاده می نمود، آیا این میتونه در پروسه مهاجرت من مشکل ساز باشه ؟ من رفتم دادگاه شکایت کردم و با رای دادگاه ، شناسنامه ام رو عوض کردم، و این کار قانونی انجام شد، ممنون میشم اگه این سوال بنده رو جواب بدی پیشاپیش سپاسگزارم 🙂

  پاسخ دهید
 317. Hoori

  باسلام، من تمامی مدارکم اسمم بصورتhourieh نوشته شده اما برادرم که قبل از من به کانادا مهاجرت کرده، هنگام درخواست ویزا و تکمیل مدرارک برای خودش اسم من روhourie نوشته.ایا این موضوع در ریجکت شدن من تاثیر خواهد داشت؟

  پاسخ دهید
 318. فرحناز عباداللهی

  با سلام
  هزینه کامل و تمام شده مهاجرت از طریق استارت آپ توسط موسسه شما چقدر است؟ شرکت های مختلف هزینه های مختلفی مطرح می کنند. از ۳۰ هزار دلار کانادا دیدم تا ۲۰۰ هزار دلار
  با سپاس فراوان

  پاسخ دهید
 319. روح اله سالمی

  لطفا در خصوص سرمایه گذاری راهنمایی بفرمایید، جلسه تلفنی

  پاسخ دهید
 320. فایق

  سلام
  من با شرایط
  لیسانس IT -تکنیسین برق و دوربینهای مداربسته در هر مورد دارای مدرک فنی-دارای ۳ سال سابقه بیمه در این زمینه و ۱۸ سال سابقه فاقد بیمه-همسر لیسانس-۳۸ سال سن -دارای ۲۰۰الی ۴۰۰ میلیون سرمایه ایا امکان ویزای کار کانادا و یا جاب افر برایم وجود دارد لطفا راهنمایی فرمایید

  پاسخ دهید
 321. بابک قربانیان باجگیران

  سلام من ۴۹ سالم هست . متاهل و دارای ۲ دختر ۸ و ۴ ساله هستم . فوق دیپلم صنایع غذایی هستم . اقوام درجه یک در کانادا دارم . تقریبا ۲ میلیارد سرمایه دارم . برای مهاجرت به کانادا شما چه راهی رو پیشنهاد میکنید. ممنون

  پاسخ دهید
 322. farshid afshari

  سلام وقت بخیر
  خواهر من همراه با همسر و دو فرزندشون اقامت دائم کانادا رو دارند و الان نردیک به سه سال از سفرشون میگذره دامادمون هم شاغل هستش اونجا و سیتیزن نامبر هم دارن و بچه ها هم کالج و مدرسه میرن و تصمیم گرفتن یک دعوتنامه توریستی برای من بفرستن البته از طریق قانونی و پرداخت هزینه . میخواستم ببینم آیا امکان دریافت ویزا رو خواهم داشت یا نه ؟ شغل ثابت ندارم و مشغول تبلیغات اینترنتی و سایت دارم ، یه زمین به نامم دارم ماشین ندارم مدرک تحصیلی هم دیپلم نگرفتم زبان هم مدارک رسمی ندارم مبلغی هم که در نظر گرفتم برای اقدام یک میلیارد تومن هستش که خب میخوام مبلغی و هم ازین پول رو بعنوان هزینه های سفرم در کشور کانادا کنار بذارم .

  میخواستم بدونم چقدر شانس برای اخذ ویزا دارم و اینکه اگه شانس بالایی داشته باشم ممنون میشم بهم اطلاع بدید تا وقت مشاوره رو رزرو کنم و هزینه رو پرداخت کنم

  پاسخ دهید
 323. مصطفی

  سلام .میخواستم بپرسم با حداقل چقدر سرمایه میشه اقامت کانادا رو گرفت ؟؟؟

  پاسخ دهید
 324. pari

  سلام خسته نباشید مدارکی ک نیاز ب ترجمه هست چیان.میخوام ترجمه کنم وکاری اقدام بکنم.
  باتشکر

  پاسخ دهید
 325. Mehdi

  سلام ببخشید من لیسانس رشته پرستاری هستم و در حال حاضر در حال گذراندن دوسال طرح هستم که امسال سال آخر هست من مدرک آیلتس با نمره ۷ هم دارم که برای سال ۱۳۹۹ هستش میخواستم بدونم من باید چطوری به کانادا مهاجرت کنم که دیگه توی کانادا به کالج یا دانشگاه نرم و بعد از گذراندن چه مراحلی در کانادا میتونم در کانادا یک پر ستار باشم و یک سوال دیگه آیا مدرک آیلتس سال۱۳۹۹ کافی هست برای مهاجرت یا باید مدرک زبان بروز باشد منظورم اینه که باید برای همون سال باشد؟؟؟

  پاسخ دهید
 326. حسین حق جو

  واسه مهاجرا به کانادا مشاوره میخاستم

  پاسخ دهید
 327. Fatima Sharifi

  درود بر شما
  می خواستم ببینم که کلا شانس و احتمالی هست که من برای کشور کانادا ویزای کاری بگیرم؟
  (در وهله اول)
  اگر نشد برای کشور آلمان
  چنانچه توضیحات تکمیلی لازمه (که قطعا هست) بفرمایید به چه اطلاعاتی جهت بررسی نیاز هست من خدمت تون اعلام کنم.
  متشکرم

  پاسخ دهید
 328. یاسر ریگی

  سلام من گواهینامه پایه یک دارم برای رانندگی به کاندا میخوام برم

  پاسخ دهید
 329. حسن

  با سلام.میخواستن بپرسم آیا وکیل ircc که برای بنده نامه دفاعیه و یا ریکانسیدریشن میزنه حق موکل هست که بدونه چه نامه ای براش زده و چگونه ازش دفاع شده یا نه؟

  پاسخ دهید
 330. کامران

  با سلام؛

  من TOEFL iBT Home Edition امتحان دادم و Language requirements دانشگاه رو برای مقطع دکتری تونستم بدست بیارم.

  شرایط:

  سن: ۳۴
  گپ تحصیلی: ۶ سال
  سابقه کار مرتبط(بیمه): ۹ سال
  وضعیت فاند: دریافت فاند از دانشگاه
  مقطع: دکتری
  مکاتبه با استاد قبل از اپلای و کانفیرم ایشان
  مقطع قبلی: کارشناسی ارشد معدل ۱۷
  مقاله چاپ شده:
  ۴ کنفرانس معتبر در IEEE/ACM و ۳ تا بوک چپتر در Springer

  مقاله در دست اقدام
  ۳ بوک چپتر که submitted manuscript شد و در دست داوری هست. این سه چپتر در کتابی زیر نظر یک استاد برجسته کانادایی در Elsevier چاپ خواهد شد.

  تعداد سایتیشن در گوگل اسکولار: ۶۵ تا الان و H-Index =4

  سوال اینجاست آیا TOEFL iBT Home Edition میشه ویزا گرفت؟ و ریسک ویزا نداره.

  پاسخ دهید
 331. محمود رضا علیدوست

  سلام
  من در حال حاضر با ویرای توریستی در ونکوور هستم
  شغل من در ایران در زمینه کشاورزی و تولید محصولات گلخانه ای هست
  من شنیدم در ساسکاچوان با پرداخت ۷۵ هزار دلار تحت عنوان فعالیت کشاورزی امکان دریافت پی ار وجود دارد و علاقمندم با روشهایی
  ساده سریع و نسبتا ارزان به کانادا مهاجرت کنم
  صمنا سن من ۵۱ سال میباشد

  پاسخ دهید
 332. sima

  وقت بخیر
  من ارشد مکانیک و کارمند هستم و همینطور مربی تنیس خاکی. الان چند سال هست که از شرگت های مختلف پیگیر مهاجرت هستم اما عدم اطمینان از اینکه بعد از ورود به کانادا آیا میتونم شغلی که کفاف هزینه هام رو بده پیدا کنم یا نه باعث شده نتونم اقدام کنم. چون من اگر تمام زندگیم در ایران رو هم بفروشم شاید نهایتا بتونم ۱ ماه در کانادا زندگی کنم با این وضعیت نرخ ارز

  پاسخ دهید
 333. مهدیه

  سلام وقت بخیر من ۲۵سالمه کارشناسی حسابداری دارم در حال حاضرم در ارایشگاه لاین ناخن کار میکنم همسرم هم راننده تاکسی ۳۱ساله هست میخواستم ببینم برای محاجرت ب کانادا از طریق ارایشگری امکانش هست یاباید تحصیلی اقدام کنم در صمن مدرک ارایشگری بین الملی ندارم

  پاسخ دهید