مهاجرت به کانادا از طریق ویزای کار کانادا ویژه تکنسین تاسیسات


آخرین بروز رسانی : ۰۰/۰۴/۱۹

 

 

مهاجرت به کانادا از طریق کار تکنسین تاسیسات

مهاجرت به کانادا بر اساس مشاغل طبق یک سیستم دقیق فدرالی و ایالتی که هر ساله به روز می گردد انجام می شود. در رده بندی ملی مشاغل (NOC) کانادا، انواع فعالیت های مربوط به تکنسین ها طبقه‌بندی شده تکنسین تأسیسات سیستم های گرمایشی و سرمایشی در رده شغلی B و به شماره 7313 در این لیست قرار دارد (Heating, refrigeration and air conditioning mechanics). مهاجرت به کانادا به رده های شغلی 0, A, B آسانتر از سایر رده های شغلی است و با کسب 67 امتیاز در مهارت شغلی، تحصیلات، توانایی مالی و مهارت زبان انگلیسی درخواست شغلی شما برای مهاجرت به کانادا بررسی خواهد شد. برای مهاجرت از طریق تعمیر سیستم گرمایشی که از مشاغل رده B و یک شغل فنی و مهارتی محسوب می شود باید به طور عمومی مدرک معتبر مثل دیپلم فنی و حرفه ای و یا دورۀ کارآموزی داشته باشید. استفاده از تکنسین­ با مهارت برای کشوری مانند کانادا که از کمبود جمعیت از یک طرف و تأسیس شرکت ها و کارخانه های بزرگ مواجه است، بسیار ضروری است. به همین دلیل مهاجرت به کانادا برای این دسته از متقاضیان به راحتی فراهم است و هر ساله عدۀ زیادی به این ترتیب ویزای کار کانادا را دریافت می کنند.

 

ویزای کار برای تکنسین تاسیسات در کانادا

 

مهارت ها و توانایی های مورد نیاز برای درخواست مهاجرت به کانادا از طریق تکنسین تأسیسات

تکنسین تأسیسات در ردۀ شغلی 7 پیشه های متصدی حمل و نقل و تجهیزات و مشاغل مرتبط است. سپس در زیر ردۀ 73، پیشه های تعمیر و نگهداری و تجهیزات و پس از آن در زیر گروه شغلی 731 مکانیک ماشین آلات و تجهیزات حمل و نقل (به جز وسایل نقلیۀ موتوری) قرار دارد. سایر مشاغل مرتبط با گروه شغلی 7313، مکانیک نصب، نگهداری و تعمیر سیستم های گرمایشی، سرمایشی، تهویه مطبوع؛ تعمیرکار سیستم های مرکزی تهویه مطبوع مجتمع‌های مسکونی، تجاری و صنعتی و همین طور سیستم‌های گرمایشی و تهویه و سرمایشی ترکیبی است. اگر شما در هر یک از مشاغل نامبرده مدرک معتبر و یا سابقه کاری دارید می‌توانید برای مهاجرت به کانادا و در خواست ویزای کار کانادا اقدام کنید.

 

پس از مهاجرت به کانادا، شرکت های پیمانکاری برای راه اندازی سیستم تهویۀ هوا در انواع کارخانجات صنعتی، کارخانه های تولید مواد غذایی، شرکت‌های مهندسی و خدماتی و همچنین کار به عنوان مکانیک وسایل حمل و نقل برودتی محل خوبی برای کار کردن در این زمینه هستند ولی از نظر دولت کانادا بهتر است که پیش از مهاجرت به کانادا به کمک اطلاعاتی که در جستجوی مشاغل کانادا وجود دارد، شما کارفرمای خود را انتخاب کرده باشید. در واقع در مهاجرت از طریق خدمات تاسیسات هم چون سایر مشاغل، اگر پیش از مهاجرت به کانادا تمام مدارکتان را آماده باشید، سریع تر پذیرش خواهید شد.

 

ارزانترین روش مهاجرت کانادا از زبان آقای حلاج پور (عضو رسمی ICCRC کانادا)

برای مشاهده دیگر ویدئوهای مهاجرت به کانادا، با کلیک برروی لینک زیر، صفحه اینستاگرام ما را دنبال کنید

instagram.com/visa724com

 

 

 

مهاجرت کاری تکنسین تاسیسات

 

از مشاغلی که در ردۀ شغلی تکنسین تأسیسات قرار می گیرد می توان به مکانیک تهویۀ مطبوع هوا، تهویه مطبوع تجاری، گرمایش و سرمایش، گرمایش و تهویه هوا (HVAC)، کارآموزی سیستم سرمایشی و تهویه مطبوع، مکانیک تبرید ماشین های حمل و نقل بردوتی مثل کامیون های ویژه حمل گوشت و مکانیک تبرید اشاره کرد. تمامی این شغل ها زمینه لازم را برای مهاجرت به کانادا برای کارگران ماهر فراهم کرده است.

 

بعضی از وظایف تکنسین تاسیسات شامل این موارد می باشد. خواندن و تفسیر نقشه ها و طرح‌ها. اندازه گیری و تنظیم نقاط مناسب برای اجرای سیستم ها، راه اندازی و سوار کردن دستی یا به کمک ابزارِ سیستم برودتی و تهویه هوای مطبوع در موتورها، کنترل کننده ها، شیرها، پمپ های گردش و تخلیه، اوپراتورها و کمپرسورها. برش و اندازه گیری لوله و انجام لوله کشی به کمک تجهیزات جوشکاری. نصب، عیب یابی و تعمیرات اساسی کل سیستم های گرمایشی، تهویه هوا و سرمایشی. راه اندازی سیستم و آزمایش نشت با استفاده از دستگاه‌های سنجش. شارژ مجدد گاز سیستم‌های سرمایشی و تنظیم و چک کردن آن ها. کالیبراسیون و انجام تعمیرات و سرویس سیستم ها. تعویض قطعات سیستم های سرمایشی و گرمایشی. نصب و نگهداری و تعمیر قطعات کامیون های فریزردار مخصوص حمل و نقل مواد غذایی و دارویی. توانایی تخمین و برآورد هزینه های تعمیر برای مشتریان. قدر مسلم آنکه تنها در صورت توانایی در زبان انگلیسی و همین طور مهارت بالا، می توان امید مهاجرت به کانادا در این مشاغل را داشت.

 

ویزای کار تکنسین تاسیسات در کانادا

 

برای مهاجرت به کانادا از طریق تکنسین تأسیسات لازم است این مهارت ها را داشته باشید: اتمام دوره دبیرستان و داشتن مدرک دیپلم مرتبط یا گذراندن دوره های آموزشی حرفه ای با مدرک معتبر. داشتن یک سابقۀ کارآموزی سه تا پنج ساله یا داشتن پنج سال سابقه کاری در تعمیرات و نگهداری صنایع برودتی و تهویه هوا به همراه یک مدرک معتبر از دوره کاری.

در برنامه مهاجرت به کانادا از طریق (FSWP) یا مشاغل مجاز تحت برنامه فدرال کارگر ماهر، تجربۀ کاری و سال های کارآموزی و مدارک ارائه شده توسط مراجع مسئول بررسی می شود و گواهی معادل برای متقاضیان صادر خواهد شد. در غیر این صورت باید برنامه های کارآموزی را در یکی از مؤسسات معتبر کانادا گذراند.

 

ارائه مدارک برای ارزیابی به یکی از مراکز معتبر

قبل از مهاجرت به کانادا باید مدارک خود را به یکی از مراکز معتبر در یکی از ایالت هایی که می خواهید به آن مهاجرت کنید بفرستید تا معادل سازی آن صورت گیرد. این روند ممکن است از چند هفته تا چند ماه به طول انجامد. ارزیابی مدارک برای سه نتیجه انجام خواهد شد:

- پذیرش در یکی از مؤسسات آموزشی

- صدور گواهینامه یا مجوز برای درخواست شغل

- مدرک برای اشتغال عمومی

 

کار تکنسین تاسیسات در کانادا

 

ویزای کار تکنسین تأسیسات در ایالت آلبرتا

متوسط درآمد یک تکنیسین تأسیسات در ایالت آلبرتا ساعتی 36 دلار و 18 سنت کانادا است و میانگین درآمد او سالانه 75 هزار دلار و 293 سنت است. تقاضای بالایی در آلبرتا برای شغل تکنسین تأسیسات است و مهاجرت به کانادا و آلبرتا به کمک این شغل ممکن است.

 

برای اینکه در آلبرتا به عنوان یک تکنسین تأسیسات کار کنید باید یکی از شرایط زیر را داشته باشید:

- کارآموز ثبت نام شده در یکی از مراکز آموزشی آلبرتا باشید.

- یک گواهی شغلی شناخته شده داشته باشید.

- مدرک معتبر ایالت آلبرتا را به دست آورده باشید.

 

برای کارآموزی باید: مدرک معتبر دبیرستان داشته باشید یا در یکی از آزمون های ورودی دبیرستان های آلبرتا قبول شده باشید. یک کارفرما که شما را به عنوان کارآموز استخدام کند، داشته باشید. مدت زمان کارآموزی چهار سال است. البته برای مهاجرت به کانادا می توان از طریق ویزای آموزشی هم اقدام کرد و سپس به سراغ ویزای کاری رفت.

 

اگر تجربه کاری داشته باشید ممکن است واجد شرایط کسب اعتبار و گواهینامه باشید. در این صورت در آزمون بین ایالتی شرکت کرده و تاییدیه قرمز می گیرید. این تاییدیه امکان مهاجرت به کانادا و اسکان در تمام ایالت‌های آن را فراهم می کند. می‌توانید برای آموزش فنی به انستیتوی فناوری آلبرتای شمالی در ادمونتون و یا انستیتوی فناوری آلبرتای جنوبی در کلگری مراجعه نمایید.

 

مرجع ارزیابی مدرک در این ایالت (International Qualifications Assessment Service (IQAS  می‌باشد.

 

تکنسین تأسیسات در ایالت بریتیش کلمبیا

از آنجایی که این ایالت بیشتر به خدمات فناوری اطلاعات شهره است، به اندازه ایالت آلبرتا تقاضای کار در تکنسین تأسیسات وجود ندارد ولی شرایط استخدامی آن مشابه شرایط عمومی است که توسط دولت اعلام شده است. یعنی اتمام تحصیلات دورۀ متوسطه، داشتن مدرک کارآموزی مرتبط برای سه تا پنج سال، گواهینامه معتبر در زمینه پیشه تکنسین تهویه مطبوع هوا و سیستم های گرمایشی و سرمایشی از یکی از ایالت های کانادا. امتحان بین ایالتی برای گرفتن تاییدیه قرمز هم در این ایالت برگزار می شود. صدور این گواهینامه در همۀ ایالت های کانادا معتبر است.

مرجع ارزیابی مدرک (International Credential Evaluation Service (ICES

 

مهاجرت به کانادا از طریق تکنسین تاسیسات در ایالت مانیتوبا

برای کار به عنوان تکنسین تاسیسات در ایالت مانیتوبا احتیاج به کسب امتیاز 5 در مهارت زبان انگلیسی دارید. همچنین باید از یکی از مراکز معتبر کارآموزی نمره قبولی و ساعات کار عملی و نظری را به دست آورید.

 

 

 مهاجرت تکنسین تاسیسات به کانادا

 

ویزای کار ویژۀ تکنسین تأسیسات در ایالت نیوبرانزویک

برای مهاجرت به کانادا و اقامت در این ایالت هم باید دوره کارآموزی با حداقل 10800 ساعت کار عملی را بگذرانید تا بتوانید مدرک معتبر دریافت کنید. آن وقت می توانید به عنوان یک تکنسین ماهر برای مهاجرت به کانادا اقدام کنید و مشغول به کار شوید.

 

مهاجرت به کانادا از طریق تکنسین تأسیسات در ایالت نیوفاندلند و لابرادور

با توجه به اینکه شرکت های مختلف این ایالت تقاضا کرده اند گرفتن گواهینامه از مراکز آموزشی و کارآموزی ایالت اجباری است و برای مهاجرت به کانادا از طریق این ایالت باید حتما در کلاس های آموزشی و فنی شرکت کنید یا اینکه دوره کارآموزی خود را زیر نظر یکی از شرکت های معتبر بگذرانید.

 

مهاجرت به کانادا از طریق تکنسین تاسیسات به ایالت انتاریو

ایالت اونتاریو از ایالت هایی است که بازار خوبی برای این شغل دارد. دوره های یک ساله برای گرفتن مدرک معتبر در کالج های سراسر انتاریو برگزار می شود. درآمد متوسط یک تکنسین تاسیسات در انتاریو 56 هزار دلار و 618 سنت کانادا است. با به دست آوردن مدارک معتبر مرتبط می توان درآمد بیشتری هم کسب کرد.

 

شهر تورنتو یکی از بزرگترین شهرهای کانادا در این ایالت قرار دارد و به طور جداگانه مراکز سنجش مدارک خود را دایر کرده است.

(Comparative Education Service (CES

(World Education Services - Canada (WES

(International Credential Assessment Service of Canada (ICAS در شهر گلف

 

مهاجرت به کانادا از طریق تکنسین تاسیسات در ایالت ساسکاچوان

میزان درآمد یک تکنیسین تاسیسات پس از مهاجرت به کانادا چیزی در حدود 42000 تا 104000 دلار کانادا خواهد بود. برای به دست آوردن گواهینامه احتیاج به یک سال تحصیل یا کارآموزی دارید. مرکز اعتبار سنجی و آموزش ها سازمان Apprenticeship and Trade Certification Commission  یا همان SATCC می باشد. و باید مدرک ریاضی با سطح 30، مدرک معتبر زبان با امتیاز مورد نیاز شرکت متقاضی و جمع امتیازات 60 از ایالت ساسکاچوان را داشته باشید.

دو ایالت پرنس ادوارد و نوا اسکوشیا شرایط کلی دولت کانادا برای مهاجرت به کانادا در زمینه استخدام تکنسین تاسیسات را پذیرفته است.

 

مهاجرت کاری تکنسین های تاسیسات

 

ثبت شرکت ارائه خدمات تاسیسات در کانادا

پس از مهاجرت به کانادا شاید بخواهید یک شرکت برای خودتان در خدمات تاسیس کنید. می توانید از دو طریق فدرال و یا ایالتی اقدام کنید. در حالت فدرال باید مدارک لازم برای ثبت شرکت را فراهم کنید و مالیات تاسیس شرکت را بپردازید. اگر می دانید که در کدام ایالت قصد دایر کردن شرکتتان را دارید باید به قواین خاص هر ایالت برای ثبت شرکت ها مراجعه کنید. برای مثال در ایالت اونتاریو علاوه بر پرداخت مالیات باید مدارک لازم صلاحیت هم داشته باشید. همچنین باید گواهی های ایمنی کار و استانداردهای ایالتی را هم به دست آورید.

 

مهیار حلاج پور - ویزا 724

من، مهیار حلاج پور (Mahyar Hallajpour)

عضو رسمی شورای قانون‌گذاری امور مهاجرت کانادا، مشاور رسمی مهاجرت کانادا ICCRC/RCIC ، یا اصطلاحا وکیل مهاجرت، به شماره پروانه R520250 هستم.

زندگی من صرف این می شود که اطمینان حاصل کنم، ممتازترین خدمات تخصصی حقوق مهاجرت کانادا را دریافت می کنید.

ما در طول سالیان فعالیتمان، بانی توسعه بیش از یکصد شرکت در کانادا بوده ایم و امروز تمام این خدمات در غالب  شرکت سرمایه گذاری و توسعه استارتاپ و بیزینس i3 Capital ارائه می شود. در این شرکت گام به گام در خدمت اهداف کارآفرینانی هستیم که میخواهند بیزینس موفقی در کانادا داشته باشند و از راههای برنامه های تجاری سرمایه گذاری در کانادا ، ویزای استارت آپ و خرید بیزینس در کانادا به کانادا مهاجرت کنند.

همچنین در کنار همکارانم در کاریابی مهیار، برای تحقق برنامه های کاریابی بین المللی موکلین پارسی زبان می کوشیم.

ویزا 724 (VISA724.com) و شرکت مهاجرتی کاناداپاس، با مدیرعاملی و نظارت مستقیم اینجانب، اداره می شود.

مجموعه شرکتهای ما، دارای مجوزهای ذیل است:

  • شرکت مهاجرتی کاناداپاس،  با مجوز رسمی اداره مهاجرت کانادا به شماره ثبت: 002782433
  • شرکت توسعه بیزینس و شتاب دهنده i3 Capital ، با مجوز رسمی از دولت فدرال کانادا: به شماره ثبت 003223957
  • شرکت کاریابی بین المللی مهیار،  با مجوز وزارت کار ایران: به شماره ثبت 103621 

دریافت اطلاعات تماس و اطمینان از مجوز های ما، با مراجعه به صفحه > درباره شرکت مهاجرتی ما

 

 

مطالب پیشنهادی:

> اقامت دائم کانادا

وکیل مهاجرت

> هزینه های زندگی و تحصیل در ونکور کانادا

> ویزای کار  کانادا ویژه حسابداران

> سایتهای کاریابی کانادا

مهاجرت از طریق پرستاران خانگی

مطالب مندرج در وب سایت حاضر به منظور اطلاع رسانی و افزایش دانش مخاطبین عزیز وبسایت حاضر و سایر شبکه های اجتماعی است. اگر چه اخبار و مطالب منتشره با نهایت دقت نویسنده مکتوب گردیده، ولی همچنان می تواند دستخوش تغییرات مرور زمان بوده و یا عاری از اشتباه انسانی نباشند.
بدیهی است برداشت و مشورت‌های حقوقی نهایی صرفا در چارچوب موضوع مورد مشاوره با شخص آقای مهیار حلاج پور ممکن بوده و توصیه می‌شود.
مدیریت و همکاران مجموعه حقوقی کاناداپاس و کاریابی بین‌المللی مهیار مسئولیتی در خصوص اقدامات خواننده با استناد به مطالب مندرج در وب سایت حاضر و سایر شبکه های اجتماعی نداشته و مسئولیت مجموعه صرفا محدود به چارچوب قرارداد منعقده با موکلین مجموعه باقی خواهد ماند.

 

 

مشاوره رایگان/پرسش و پاسخ


همراهان گرامی، در این قسمت میتوانید سوالات خود را مطرح نمایید. در اولین فرصت پاسخگوی شما خواهیم بود.(نمایش عمومی)


سام رنجبر :

من مدرک فنی و حرفه ای نصب و راه اندازی سیستم گرمایشی پکیج را دارم و سابقه کار در دکوراسیون داخلی می خواستم وقت مشاوره بگیرم

می‌توانید مشخصات خود را، برای بررسی دقیق شرایط، در فرمهای ارزیابی رایگان وارد نمایید

و یا برای دریافت مشاوره تخصصی (حضوری یا غیر حضوری)، به صفحه رزرو وقت مشاوره مراجعه فرمایید.

رضا ملکی زوارم : رضا ملکی زوارم کفالت درحال خواندن زبان انگلیسیمتاهل خانومم فوق لیسانس حسابداری (با 9 سال سابقه کار در رشته حسابداری در حال حاضر مشغول به کار )فرزند ندارمکاردانی ساخت و تولید علمی و کاربردی کوشا کرج با معدل 14/23کارشناسی ساخت و تولید علمی و کاربردی فذا آمل با معدل 15/87ایرانیمازندران_امل_بلوار طبرسی_امین 15_پلاک 13کانادا ترجیحا کاری برای نیروی کار تاسیسات سرمایشی که فرستادین 1_بمدت 6ماه مهندس کنترل کیفیت در صنایع پزشکی2_از سال 1392 برای خودم کار میکنم ،در ضمینه خدمات پس از فروش لوازم خانگی ( نصب و سرویس تعمیرات )( یخچال و فریزر خانگی ،صنعتی_اسپلیت ،دستگاههای اسپرسو بیزارا ایتالیا،دستگاههای بستی ساز ،یخ ساز و ...)3_مدارک نقشه کشی صنعتی Catia , mechanical engineer دارم4_ مدارک دوره های امداد و نجات جمعیت هلال احمر در زمینه جاده و پیش بیمارستانی 5_گواهینامه پایه 2 (3.5 تن تا 7 تن )

دوست گرامی، رزومه و مشخصات خود را باید در فرمهای ارزیابی رایگان وارد بفرمایید

مشاوره اخذ ویزا اقامت و مهاجرت به کانادا - ویزا 724

ارتباط با ما

آدرس و راههای ارتباطی :

- ویزا 724

- شرکت مهاجرتی کاناداپاس

- کاریابی بین المللی مهیار

- شرکت توسعه استارتاپ و سرمایه گذاری i3capital

- دارای مجوزرسمی از وزارت کار و رفاه اجتماعی ایران با شماره ثبت: 103621 

- دارای مجوز رسمی اداره مهاجرت کانادا: ICCRC R520250

با مدیریت مهیار حلاج پور، مشاور و وکیل قانونی RCIC/ICCRC به شماره پروانه R520250

 

دفتر مرکزی (کانادا - تورنتو):

 No.25 Shepard Ave W Suite 300 North York ON M2N 6S6 (مراجعه با رزرو وقت قبلی)

0014168905972 (پاسخ‌گویی: دوشنبه تا شنبه 18:00 الی 02:00 بوقت تهران)

دفتر ایران: 

02122927033 - 02128421010 (پاسخ‌گویی: شنبه تا چهارشنبه 10:00 الی 17:00 بوقت تهران) - (پنجشنبه: 10 الی 14:00)

تهران - بزرگراه مدرس شمال، خیابان دستگردی شرقی(ظفر)، جنب بیمارستان علی اصغر، پلاک 199 طبقه سوم، واحد 301 (مراجعه با رزرو وقت قبلی)

واتساپ دفتر ایران:

09124644197 (پاسخ‌گویی: 10:00 الی 18:00 بوقت تهران)

واتساپ کانادا:

14168905972+ (پاسخگویی به پیامهای متنی در واتساپ)

* برای مطالعه روش های اصلی مهاجرت به کانادا، به صفحه مهاجرت کانادا مراجعه بفرمایید.

ایمیل : info[at]visa724.com

ویزا 724

تمامی حقوق این سایت مربوط به ویزا 724 می باشد.