مهاجرت به کانادا از طریق پرستار خانگی caregiver


آخرین بروز رسانی : ۰۰/۰۴/۱۹

 

 

درخواست ویزای کاری کانادا از طریق پرستار خانگی یا care giver به منظور مراقبت از کودکان، سالمندان و یا معلولین، یکی از روش های اخذ اقامت دائم کاناداست.

متقاضیان می توانند برای اقامت دائم کانادا از این طریق اقدام نمایند، البته این در صورتی امکان پذیر است که طبق قوانین و مقرراتی که برای این برنامه مهاجرتی تعیین شده، افراد شرایط و مدارک لازم و همچنین، یک پیشنهاد شغلی از کارفرمای کانادایی داشته باشند.

 

برنامه پیشین پرستاران خانگی در کانادا بسته شده و برنامه پایلوت جدید با قوانین جدید از سوی دولت فدرال کانادا معرفی شده است که مزایای فراوانی دارد... 

 

ارزانترین روش مهاجرت کانادا از زبان آقای حلاج پور (عضو رسمی ICCRC کانادا)

برای مشاهده دیگر ویدئوهای مهاجرت به کانادا، با کلیک برروی لینک زیر، صفحه اینستاگرام ما را دنبال کنید

instagram.com/visa724com

 

در صورتی که پرستار هستید، یا مدارک نگهداری از فرزندان در مهد کودک را دارید، و یا سابقه نگهداری از سالمندان و یا معلولین را داشته اید، میتوانید از این برنامه اقامتی استفاده کنید.  (ما به واسطه تیم حقوقی و کاریابی مستقر در کانادا، کارفرماهایی که علاقه مند به استخدام پرستار خانگی هستند را پیدا می کنیم، و اگر شرایطش را داشته باشید به عنوان پرستار خانگی استخدام خواهید شد).

برای اینکه بتوانید در کانادا به عنوان پرستار فعالیت کنید، باید لایسنس کانادایی دریافت کنید و در آزمون RN قبول شده و نمره آیلتس بالای 7 ارائه دهید اما برای پرستار خانگی به هیچکدام از این موارد نیازی ندارید.

برای مطالعه شرایط RN میتوانید صفحه آزمون RN پرستاری را مطالعه بفرمایید

 

پرستار خانگی کانادا

 

 

مزایای مهاجرت به کانادا از طریق پرستار خانگی

 

- این روش مهاجرتی نیازی به دریافت LMIA ندارد. 

- امکان همراهی تمامی اعضای خانواده وجود دارد.

- همسر فرد متقاضی می تواند open work permit دریافت نماید. 

- امکان تغییر کارفرما در همین شغل وجود دارد. 

- این برنامه شامل تمامی استان های کانادا ست (بجز کبک) 

- میتوانید از سابقه کار با حقوق یا بدون حقوق استفاده کنید! 

- این برنامه مهاجرتی درخواست برای اقامت دائم کاناداست نه فقط work permit

- نیاز به مدرک زبان بالایی ندارید: CLB5

- فرزندان متقاضی از تحصیل رایگان در مدارس دولتی کانادا بهره مند می شوند.

- امکان ادامه تحصیل به صورت پاره وقت برای متقاضی وجود دارد.

و

یکی از مزایای مهاجرت از طریق پرستار خانگی این است که به شما امکان می دهد تا تجربه کاری لازم برای واجد شرایط بودن برای اقامت دائم را بدست آورید و در صورتی که شما تجربه کار کردن به عنوان پرستار خانگی برای مراقبت از کودکان، سالمندان و یا معلولین را داشته باشید، ممکن است این تجربه جزء شرایط شما حساب شود و به واجد شرایط بودن شما برای دریافت اقامت کانادا به صورت دائمی کمک کند! پس اگر حتی در کانادا دانشجو هستید و یا ویزای توریستی دارید و سابقه لازم برای این برنامه را دارید، می توانیم از داخل کانادا برای این برنامه مهاجرتی اقدام کنیم...

 

در صورتی که شرایط لازم برای اخذ ویزای کاری و مهاجرت به کانادا از طریق پرستار خانگی را داشته باشید، از مزایای بسیاری برخوردار خواهید شد که مهمترین آن اخذ اقامت دائم است و پس از مدتی که در کانادا ماندید و سابقه کار طولانی پیدا کردید، می توانید برای دریافت حق شهروندی و پاسپورت این کشور زیبا و پیشرفته، اقدام نمایید. زمانی که شما از طریق برنامه مراقبت از کودکان و سالمندان اقامت این کشور را دریافت می کنید از تمامی حقوق شهروندی این کشور به جزء حق رای برخوردار هستید و در خدمات درمانی و بهداشتی کانادا برای شما کاملا رایگان خواهد بود.

یکی از مزایای خوب این روش، درخواست اقامت برای سایر اعضای خانواده است که امکان پذیر خواهد بود، همچنین بعد از اینکه از طریق برنامه مراقبت از کودکان اقامت دائم کانادا را دریافت کردید، می‌توانید درخواست اجازه کار آزاد کنید و پس از آن در هر شغلی که دوست دارید، مشغول به کار شوید.

 

 هشدار بسیار مهم:

لطفا بسیار مراقب باشید، شرکتها یا افرادی که پیشنهاد جاب آفر، پیشنهاد شغلی و یا کاریابی هایی را با رقم های متفاوت می دهند و به شما عموما این موارد را عنوان می کنند (نیازی نیست سرکار بروید چون اقامت دائم را گرفته اید! این جاب آفر را، ما از کارفرما میخریم! میتوانید بعد از گرفتن اقامت در استانهای آتلانتیک زندگی نکنید و به تورنتو و ونکوور بروید! اداره کار کانادا متوجه نبود شما در آن پیشنهاد شغلی نمی شود! و...)

اینگونه کلاهبردارها عموما وکیل رسمی مهاجرت کانادا نیستند یا اگر هستند خودشان قرارداد شما را امضا نمی‌کنند چون کانادا به شدت با آنها برخورد می کند. 

 

لطفا توجه داشته باشید که جاب آفر شما باید واقعی باشد، گزارشات مالیاتی، حقوق و بیمه شما باید از سوی کارفرما به اداره کار و اداره مهاجرت کانادا گزارش شود. حتی اگر ورود شما با اقامت دائم همراه باشد (جاب آفر استانهای آتلانتیک)، ثابت شود که جاب آفر شما واقعی نبوده و گزارشات شغلی شما را دریافت نکرده باشند، همچنین اگر سالها هم در کانادا زندگی کرده باشید، احتمال بسیار قوی، کانادا، اقامت دائم شما را باطل می کند. 

از این رو فقط قرارداد رسمی کاریابی را، با وکیل رسمی مهاجرت کانادا امضا کنید. 

 

افرادی که از طریق پرستار خانگی برای اقامت کانادا اقدام می کنند، در صورت تایید توسط اداره مهاجرت و سفارت کانادا، اجازه ورود به این کشور و کار کردن به صورت برنامه اقامتی کانادا را خواهند داشت ولی این اجازه کار محدود به شغل خاصی است و باید در همان حرفه ای که تقاضایش را داده اید و پیشنهاد دریافت کرده اید، یعنی پرستار خانگی، کار کنید و برای این منظور نیازی به ارزیابی تاثیر بازار کار کانادا یا (Labour Market Impact Assessment (LMIA وجود ندارد

 

مهاجرت از طریق پرستار خانگی و اخذ اقامت کانادا

در گذشته متقاضیان با هر شرایطی و در هر کشوری می توانستند از طریق برنامه Live Care in Caregiver (LCP) به عنوان پرستاران خانگی کانادا به این کشور مهاجرت کرده اقامت کانادا را  دریافت نمایند، ولی در حال حاضر این برنامه به صورت موقت برای متقاضیان جدید بسته شده است و برنامه جدید پرستاران خانگی جایگزین شده است. و تنها افرادی که حداقل 2 سال سابقه کار در زمینه caregiver و یا پرستار کودک را داشته باشند، می توانند از روش قدیمی پرستاران خانگی برای اخذ اقامت دائم کانادا اقدام نمایند، به عبارتی افرادی واجد شرایط دریافت اقامت دائم از طریق پرستار خانگی هستند که در گذشته و یا حال حاضر به صورت رسمی و با مجوز در کانادا مشغول کار  LCP  بوده و هستند یا اینکه اولین بار اجازه کار LCP آنها قبل از تاریخ 30 نوامبر سال 2014 بر اساس و تایید ارزیابی تاثیر بازار کار (LMIA) به سازمان کار و توسعه اجتماعی کانادا ارسال شده باشد.

البته در برنامه جدید پرستاران خانگی کانادا نیازی به LMIA نخواهید داشت. 

 مهاجرت از طریق پرستار خانگی

 

در صورتی که شما تجربه کار در کانادا را به عنوان پرستار خانگی دارید ولی واجد شرایط هیچکدام از گزینه های فوق نیستید، ممکن است بتوانید از روش‌های دیگری به کانادا مهاجرت کنید و اقامت دائم این کشور را دریافت نمایید و آن تجربه کاری می تواند در پروسه اخذ اقامت کمک بسیاری به شما بکند. 

امکان کار موقت برای پرستاران خانگی کانادا

در صورتی که شرایط لازم برای اقامت دائم به عنوان پرستار خانگی در کانادا را نداشته باشید، امکان کار کردن موقت در این کشور در این شغل برای شما وجود دارد و برای این منظور می توانید از طریق آگهی هایی که در روزنامه ها و مجلات هفتگی چاپ می شوند، اقدام نمایید.

 

تمدید اجازه کار به عنوان پرستار خانگی در کانادا

پرستاران خانگی که در حال حاضر در کانادا مشغول کار هستند می توانند از طریق برنامه موقت کارگران خارجی (TFWP)  اجازه کار خود را به عنوانcaregiver تمدید نمایند و برای این منظور کارفرمای شما باید ابتدا تاییدیه ارزیابی مثبت تاثیر بازار کار (LMIA) را دریافت نماید و سپس شما با مراجعه به اداره کار می توانید نسبت به تمدید اقدام کنید.

نکته

از تاریخ 18 ژوئن 2019، دولت کانادا پردازش برنامه های مجوز کار برای پرستاران خانگی با سیستم قدیمی را از سیستم مهاجرتی خود برای دریافت اقامت کانادا خارج کرده که البته این موضوع شامل افرادی که از خارج از کانادا و یا از طریق برنامه موقت کارگران خارجی درخواست می دهند یا قصد کار کردن در خارج از استان کبک را در آینده دارند و یا کارفرمای آنها درخواست ارزیابی مثبت تاثیر بازار کار را در تاریخ 18 ژوئن 2019 یا بعد از آن ارسال کرده، می شود. اما در برنامه جدید پرستاران خانگی می توانید شرکت کنید. 

 

مهاجرت کاری از طریق پرستار خانگی

 

چگونه درخواست مجوز جدید کار کنیم؟

در بیشتر موارد، افراد می توانند از طریق برنامه موقت کارگران خارجی برای مجوز جدید کار در کانادا اقدام کنند که این مجوز تنها برای کار پرستار خانگی به صورت موقت صادر می شود و این در صورتی اتفاق می افتد که متقاضی در کانادا است و واجد شرایط برای درخواست اجازه کار از داخل کانادا می باشد. متقاضیانی که قصد کار کردن در این شغل را در استان کبک کانادا دارند، می توانند در هر شرایطی اقدام به مهاجرت از طریق پرستار خانگی کنند و بعد از مدتی اقامت دائم کانادا را دریافت نمایند، برای این منظور در درجه اول باید یک کارفرما پیدا کنید که نیاز به پرستار خانگی داشته باشد و در درجه دوم او باید تاییدیه LMIA را برای درخواست مجوز کار شما دریافت کند.

 

نکته مهم: 

وکلای دادگستری، موسسات حقوقی، موسسات کاریابی بین المللی،  موسسات اعزام دانشجو، حتی آژانس های مسافرتی، یا افراد حقیقی، برای فعالیت در حیطه ویزا و مهاجرت به کانادا باید از شورای قانونگذاری مهاجرت کانادا (ICCRC) مجوز داشته باشند؛ در غیر این صورت، هرگونه فعالیت آنها از دیدگاه کانادا در حیطه ویزا و مهاجرت غیر قانونی ست.

 

 در سایت رسمی مهاجرت کانادا اعلام شده است که؛ اگر از بی تجربگی و کلاهبرداری این‌گونه افراد یا موسسات فاقد مجوز ICCRC متضرر شوید، هیچ راهی برای پیگیری و رفع اتهامات خود ندارید. پس فقط به مشاوران یا وکلای رسمی کانادا اعتماد کنید تا  در صورت بروز مشکل، مدافع منافع شما باشیم.

 

کشور کانادا فقط به وکلا و مشاوران رسمی مقیم کانادا که از iccrc مجوز دارند، اجازه فعالیت در حیطه مشاوره و انجام امور ویزا و مهاجرت به کانادا را می دهد.

وکلای دادگستری، موسسات، آژانسهای مسافرتی  و یا هر شرکت دیگری، بدون حضور وکیل یا مشاور رسمی مهاجرت کانادا، نمی‌توانند نامه دفاعیه از موکل خود به اداره مهاجرت کانادا ارائه دهند.

 

در صورت عدم وجود وکیل یا مشاور رسمی مهاجرت کانادا، این شرکتها یا افراد، یک ایمیل به نام شما درست می کنند و تمامی امور را به جای شما و با یک هویت جعلی انجام می دهند و گاها حتی اکانت و پسوورد را در اختیار شما نمی گذارند، یا اینکه به عنوان واسطه عمل کرده و تمامی امور مهاجرت یا ویزا را به یک مشاور یا وکیل رسمی کانادا می سپارند. فقط قرارداد مستقیم با مشاور یا وکیل رسمی مهاجرت به کانادا (مورد تایید ICCRC) را امضا کنید.

>> آموزش روش استعلام وکیل رسمی مهاجرت به کانادا <<

 

برنامه بسته شده برای مهاجرت از طریق پرستار خانگی

 

برنامه قدیمی پرستاران خانگی به صورت موقت تا 8 اکتبر 2019 تمدید شد و افرادی که تا قبل از این تاریخ درخواست خود برای مهاجرت از طریق پرستار خانگی را ارسال کرد اند در صف انتظار دریافت ویزای کار و اقامت کانادا قرار دارند، همانطور که گفته شد این برنامه به صورت موقت متوقف شده و در سال جاری میلادی دوباره ددلاین هایی توسط دولت کانادا و اداره مهاجرت این کشور برای متقاضیانی که در خارج از کانادا هستند، اعلام شده است.

 

مهاجرت به کانادا

 

 

مدارک و امتیاز لازم برای دریافت ویزای کاری از طریق پرستار خانگی

در برنامه قدیمی پرستار خانگی فاکتورهایی از قبیل سن متقاضی، مدارک زبان، سابقه کاری و تحصیلات او در امتیازبندی تاثیر گذار بود و به طور کلی افراد با کسب حداقل 67 امتیاز می توانستند از این طریق نسبت به اخذ ویزای کاری و اقامت کانادا اقدام نمایند. مدارک لازم برای این کار عبارتند از پاسپورت معتبر، شناسنامه و کارت ملی، عکس رنگی جدید با پشت زمینه سفید، مدارک تحصیلی به همراه ریز نمرات، فرم های تکمیل شده درخواست ویزای کاری، مدرک زبان انگلیسی یا فرانسوی، گواهی عدم سوء پیشینه، گواهی سلامت از پزشک معتمد سفارت و پرینت حساب مورد تایید بانک و در صورت نیاز گواهی پذیرش کبک (D’Acceptation du Quebec)، توجه داشته باشید مدارک باید به یکی از زبان های انگلیسی یا فرانسوی ترجمه شده و مورد تایید وزارت دادگستری و امور خارجه ایران قرار گیرد. داشتن مدرک زبان فرانسوی می‌تواند به افزایش امتیاز و همچنین ویزا شدن شما کمک شایانی بکند.

خبر خوب اینکه در برنامه جدید پرستاران خانگی نیازی به سیستم امتیاز بندی ندارید.

 

مراحل ثبت درخواست ویزای کاری از طریق پرستار خانگی

 

برای اخذ ویزای کاری کانادا به عنوان پرستار خانگی ابتدا باید از واجد شرایط بودن خود برای ورود به کانادا و کار کردن در این شغل مطمئن شوید و سپس درخواست ویزا دهید، برای این منظور باید مدارک لازم از قبیل پاسپورت معتبر را آماده کنید و به سفارت ارائه دهید، بعد از این مرحله پرونده شما به صورت رسمی به جریان می افتد و با بررسی مدارک در زمان معینی برای انجام بیومتریک کانادا از سوی سفارت فراخوانده می‌‎‌‌شوید که در بیشتر مواقع این مرحله برای متقاضیان اجرا می شود و ضروری است.

 

بعد از انجام این مرحله سفارت کانادا با جمع آوری مدارک و بیومتریک شما، آنها را مورد بررسی دقیق قرار می‌دهد و در صورت نیاز به مدرک جدید و یا اطلاعات بیشتر با شما تماس گرفته می شود، معمولا برای ایرانی‌هایی که از خارج از کانادا برای ویزای کاری اقدام می‌کنند، حداقل 6 هفته زمان می برد تا از سفارت جوابی مبنی بر مثبت بودن و یا ریجکت شدن پرونده ارائه شود، برای ارائه جواب از سفارت با شما تماس گرفته می‌شود و یا افسری که مسئول پرونده شماست، ایمیلی برای حساب کاربری شما که قبلا در سایت مربوط به امور مهاجرت به کانادا باز کرده اید، ارسال می کند. معمولا اگر جواب مثبت باشد زودتر از 6 هفته به شما اعلام خواهد شد.

 

مهاجرت کاری پرستاران به کانادا

 

 

شرایط لازم برای اقامت دائم کانادا از طریق پرستار خانگی

 

در برنامه جدید پرستاران خانگی برای اینکه بتوانید از طریق caregiver، اقامت کانادا را دریافت نمایید باید در 3 سال فعالیت خود در کانادا به عنوان پرستار خانگی تا زمان ورود شما به خاک کانادا، باید 24 ماه سابقه اشتغال به کار مجاز در این زمینه به صورت تمام وقت را داشته باشید و میزان اضافه کاری که در این مدت برای شما به ثبت رسیده باید حداکثر 390 ساعت باشد. بدین ترتیب می توانید برای اخذ اقامت دائم کانادا از طریق پرستار خانگی اقدام کنید و از این طریق با کار تمام وقت در زمینه مراقبت از کودکان و افرادی که نیاز به مراقبت های پزشکی بالا دارند، اقامت دائم را دریافت نمایید.

 

 

مهاجرت پرستاران به کانادا

 

 

توجه داشته باشید اگر می خواهید اقامت کانادا را از طریق پرستاری بچه و یا سالمندان دریافت نمایید باید مدت زمان کاری که دولت کانادا برای شما مقرر کرده را رعایت کنید و طبق قانون کار و اقامت، دوره های بیکاری جزء سابقه کار متقاضی دریافت اقامت دائم به حساب نمی‌آید، هر دوره بیکاری عبارت است از زمان هایی که خارج از کانادا بوده اید مثلا اگر بیش از مدت زمان تعطیلات تعیین شده توسط کارفرما در خارج از کانادا بمانید و کار نکنید و یا اگر در خارج از کانادا برای کارفرمای خود کار کنید برای مثال اگر تعطیلات خانوادگی در خارج از کانادا باشد، این دوره نیز به عنوان سابقه کاری حساب نمی‌شود، همچنین در زمان هایی که به عنوان پرستار خانگی در جای دیگری غیر از خانه کارفرمای خود کار کنید هم در سابقه کاری شما حساب نمی‌شود، پس باید دقت کنید و در مدت زمان مقرر شده ساعات کاری را پر کنید تا بتوانید از این طریق اقامت دائم را به صورت دائم دریافت نمایید.

 

 

 

مهیار حلاج پور - ویزا 724

من، مهیار حلاج پور (Mahyar Hallajpour)
عضو رسمی شورای قانون‌گذاری امور مهاجرت کانادا، مشاور رسمی مهاجرت کانادا ICCRC/RCIC ، یا اصطلاحا وکیل مهاجرت، به شماره پروانه R520250 هستم.

زندگی من صرف این می شود که اطمینان حاصل کنم، ممتازترین خدمات تخصصی حقوق مهاجرت کانادا را دریافت می کنید.

من در طول سالیان فعالیتم، بانی توسعه بیش از یکصد شرکت در کانادا بوده ام و امروز تمام این خدمات در غالب  شرکت سرمایه گذاری و توسعه استارتاپ و بیزینس i3 Capital در اختیار متقاضیان و موکلین عزیز است. در این شرکت، گام به گام در خدمت اهداف کارآفرینانی هستیم که میخواهند بیزینس موفقی در کانادا داشته باشند و از راههای برنامه های تجاری سرمایه گذاری در کانادا ، ویزای استارت آپ و خرید بیزینس در کانادا به کانادا مهاجرت کنند.

ویزا 724 (VISA724.com) و شرکت مهاجرتی کاناداپاس، با مدیرعاملی و نظارت مستقیم اینجانب، اداره می شود.

مجموعه شرکتهای ما، دارای مجوزهای ذیل است:

  • شرکت مهاجرتی کاناداپاس،  با مجوز رسمی اداره مهاجرت کانادا به شماره ثبت: 002782433
  • شرکت توسعه بیزینس و شتاب دهنده i3 Capital ، با مجوز رسمی از دولت فدرال کانادا: به شماره ثبت 003223957
  • شرکت کاریابی بین المللی مهیار،  با مجوز وزارت کار ایران: به شماره ثبت 103621 

دریافت اطلاعات تماس و اطمینان از مجوز های ما، با مراجعه به صفحه > درباره شرکت مهاجرتی ما

 

 

 

 

مطالب مندرج در وب سایت حاضر به منظور اطلاع رسانی و افزایش دانش مخاطبین عزیز وبسایت حاضر و سایر شبکه های اجتماعی است. اگر چه اخبار و مطالب منتشره با نهایت دقت نویسنده مکتوب گردیده، ولی همچنان می تواند دستخوش تغییرات مرور زمان بوده و یا عاری از اشتباه انسانی نباشند.
بدیهی است برداشت و مشورت‌های حقوقی نهایی صرفا در چارچوب موضوع مورد مشاوره با شخص آقای مهیار حلاج پور ممکن بوده و توصیه می‌شود.
مدیریت و همکاران مجموعه حقوقی کاناداپاس و کاریابی بین‌المللی مهیار مسئولیتی در خصوص اقدامات خواننده با استناد به مطالب مندرج در وب سایت حاضر و سایر شبکه های اجتماعی نداشته و مسئولیت مجموعه صرفا محدود به چارچوب قرارداد منعقده با موکلین مجموعه باقی خواهد ماند.

 

 


مشاوره رایگان/پرسش و پاسخ


همراهان گرامی، در این قسمت میتوانید سوالات خود را مطرح نمایید. در اولین فرصت پاسخگوی شما خواهیم بود.(نمایش عمومی)


نفیسه سادات بیدګلی :

من کاردان اتاق عمل سابقه کاربیست سال وهمسرم مهندس صنایع کارمند ایران خودرو سابقه کار ٢٥ سال داریو داری دوفرزند ٢٢ ساله دانشجوی دامږزشکی و١٧ ساله دانش اموز هستیم ایا ازطریق ږرستار خانګی میشه اقدام کنیم درضمن دو فرزندم ازچه طریقی میتونند اقدام کنند

لطفا مشخصات خود را برای انتخاب برنامه مهاجرتی، در فرمهای ارزیابی رایگان وارد نمایید

Elham :

من در مونترال استان کبک زندگی میکنم آیا از طرح پرستار خانگی میتونم استفاده کنم ؟

پرستار خانگی شامل کبک نمی شود

مریم سرمایه :

سلام من پرستار بالینی با 16 سال سابقه کار بالین هستم و میخواهم از طریق پرستار خانگی اقدام نمایم آیا شما در این خصوص هم کار انجام داده اید و در قراردادتون شما جاب آفر رو هم خودتون پیدا میکنید؟ هزینه این قراردادتون چقدر است؟

با دفاتر ما در تماس باشید راهنمایی تون میکنن

حسام :

سلام آیا امکان اینکه فرد متقاضی *همزمان* با اعضای خانواده وارد کانادا بشوند در برنامه caregiver صحت دارد؟ متشکرم

بله

f :

حقوق پرستاران خانگی در کانادا سالییانه چقدره؟

صدیقه حسین آبادی :

سلام و عرض ادب بنده چهل سال سن دارم ،14 سال سابقه مربی مهدکودک ،مدرک کارشناسی آموزش ابتدایی (پیش دبستان و دبستان) را در سال 93 گرفته ام دو فرزند دختر 3 و 14 ساله دارم .همسرم 43 ساله و کارمند می باشند .آیا شانسی برای مهاجرت با رورش پرستار خانگی در کانادا دارم؟

اگر کارفرمای واجد شرایط اهدای جاب آفر کانادا پیدا کنید، بله ممکنه

محسن باقری :

ایا خرید سهام شرکتها در کانادا منجر به اقامت میشود؟

خرید بیزینس بله، خرید سهام خیر

Fateme Padar :

با سلام ، بنده قصد دارم از طریق پرستار خانگی مهاجرت به کانادا را انجام دهم ولی هیچ سابقه کاری ندارم ، هیچ دوره ای را هم نگذرانده ام ولی قصد دارم تمام دوره های لازم راگذرانده و کار پیدا کنم و بنابراین دارای سابقه کار شوم ولی مدرک لیسانس زبان انگلیسی را از دانشگاه آزاد دارم و تقریبا به زبان انگلیسی مسلط هستم و مطمئنم که از امتحان آیلتس قبول می شوم . ولی سن بنده سی و شش سال هست و مجرد هستم . آیا اگر این دوره ها را بگذرانم و دو سال کار کنم ، می توانم مهاجرت کنم ؟ممنون می شوم اگر راهنمایی کنید .

بله ممکنه

محمد :

سلام وقت بخیر، من 24 سالمه، کارشناس پرستاری دارم اما سابقه کار ندارم. زبانم خوب هست (یعنی اطمینان کامل دارم که CLB 5 به بالا رو میارم) لطف بفرمایید که شانس من برای این روش چقدر هست؟

باید بتوانید نظر یک کارفرمای واجد شرایط را جلب کنید

سارا :

باسلام من خانم 41ساله با مدرک لیسانس علوم سیاسی هستم برای مهاجرت به کانادا از طریق پرستار خانگی راهنمایی می خواستم.

می‌توانید مشخصات خود را، برای بررسی دقیق شرایط، در فرمهای ارزیابی رایگان وارد نمایید

و یا برای دریافت مشاوره تخصصی (حضوری یا غیر حضوری)، به صفحه رزرو وقت مشاوره مراجعه فرمایید.

(Meymanat Hajizadeh (Roxana :

با سلام و وقت به خیر سوال اینجانب در خصوص پرستار بچه است، چون باقی شرایط برای من سخت و بهتر است بگویم ناممکن است مخصوصا که متولد دسامبر 1983 هستم. و با سرچ های انجام شده متوجه شدم که اگر پیشنهاد کار از خود کانادا برای شغل پرستار بچه انجام شود این کار و اقامت کوتاه مدت قابل اجراست و بعد از دو سال میشود اقامت دائم را نیز دریافت کرد. و نکته ی دیگر نیز که متوجه شدم زبان در حد فهم ساده و ایجاد ارتباط کافیست ( حد زبان من نیز intermediate است ). حقیقتش می خواستم بدانم دقیقا برای مهاجرت به عنوان پرستار بچه چه میزان پول باید با خود ببرم و هزینه ی هر نفر برای مشاوره و انجام امور وکالت ویزای کانادا چقدر می شود. سپاسگزار از شما

می‌توانید مشخصات خود را، برای بررسی دقیق شرایط، در فرمهای ارزیابی رایگان وارد نمایید


Somayeh khezri :

با سلام من خودم مدرک مدیریت مهد کودک دارم مربوط به 8 سال قبل البته باهاش کار نکردم ولی میشه رزومه درست کنم و پسرعموم توی کانادا دو تا بچه ی زیر 5سال دارند آیا از این طریق میشه کاری کرد؟

بله ممکنه، شرایط خودتان و اقوامتان را در فرمهای ارزیابی رایگان وارد نمایید

farzane safavi :

با سلام و عرض ارادت . من یک خانم با تحصیلات لیسانس اقتصاد و 44 ساله هستم . برای مهاجرت به کانادا از طریق پرستار خانگی راهنمایی می خواستم . این موضوع برای شرایط من چگونه امکان پذیر است؟

شرایط و مشخصات خودتون رو در فرمهای ارزیابی رایگان وارد نمایید

پری :

سلام من مطالب پرستار خانگی رو خوندم ولی در مورد سن چیزی ندیدم میشه در مورد شرایط سنی راهنمایی بفرمایید

شرایط سنی عنوان نشده، اما خب باید توانایی نگهداری را داشته باشید و اثبات کنید که حداقل دو سال در این حیطه می توانید فعالیت کنید

Behnam Faizabadi :

با سلام همسر بنده لیسانس پرستاری هستند و بیست سال سابقه کار بالینی دارند. ایشان در حال حاضر هدنرس بخش مراقبت های ویژه تنفسی اند. ما یک خانواده سه نفره هستیم که فرزند پسرمان شانزده سالشه و خودم هم مدرک دکترا در زمینه مدیریت تولید با تخصص مدیریت پروژه هستم. چه روشی برای مهاجرت ما مناسبتره ؟ همسرم وقت کلاس زبان ندارند ولی من زبانم در حد آیلتس 6 میتونه باشه. ممنون میشم راهنمایی بفرمایید

می‌توانید مشخصات خود را، برای بررسی دقیق شرایط، در فرمهای ارزیابی رایگان وارد نمایید

تینا :

سلام من خانمی هستم 40 ساله با مدرک دکتری ارتباطات اجتماعی و 3 سال سابقه بیمه تامین اجتماعی ، سه فرزند 18 ساله ،10 ساله و 2 ساله دارم ، آیا میتوانم برای ویزای کار کانادا اقدام نمایم؟

می‌توانید مشخصات خود را، برای بررسی دقیق شرایط، در فرمهای ارزیابی رایگان وارد نمایید

همچنین هزینه های حق الوکاله فقط در جلسات مشاوره (حضوری یا غیر حضوری) عنوان خواهد شد : رزرو وقت مشاوره

سیمین شعیبی :

سلام من خانم پرستار 54 ساله با 20 سال سابقه استخدام دولتی و5 سال قراردادی/2006 تا 2008 در بیمارستان شرکت نفت کویت مشغول بکار بود . در حال حاضر قصد مهاجرت بعنوان پرستار یا زیر شاخه های آن مثل CARE GIVER را دارم. لطفا راهنمایی کنید. با سپاس

شرایط خوبی برای استخدام پرستاران در کانادا فراهم است(البته نه مستقیم به عنوان پرستار)

 می‌توانید مشخصات خود را، برای بررسی دقیق شرایط، در فرمهای ارزیابی رایگان وارد نمایید

عاطفه :

سلام 1-در برنامه جدید پرستار خانگی ایا محدودیت سنی وجود دارد؟مثلا فرد 55 ساله میتواند از طریق این برنامه اقدام نماید؟ 2- چه مقدار سابقه کار پرستار خانگی در ایران باید داشته باشد تا بتواند از طریق این برنامه ، اقدام نماید؟

لطفا همین صفحه را به صورت کامل مطالعه بفرمایید، به تمامی سوالات شما پاسخ داده شده.

مریم :

سلام و عرض ادب پسرم 14 سالشه مدلش بالاست 4 سال زبان انگلیسی خونده هوش بسیار بالایی داره میخواستم بدونم میتونه برخوردار بشه ؟!از بورسیه تحصیلی

متاسفانه برای بورسیه های تحصیلی اقدامی نداریم.

ستایش :

در مورد جدب پرستار خانگی در کانادا باسابقه کار پرستاری 10 سال میشه اقدام کرد؟

سلام
بله

مشاوره اخذ ویزا اقامت و مهاجرت به کانادا - ویزا 724

ارتباط با ما

آدرس و راههای ارتباطی :

* شرکت مهاجرتی کاناداپاس

- وبسایت ویزا724

- کاریابی بین المللی مهیار

- شرکت توسعه استارتاپ و سرمایه گذاری i3capital

- دارای مجوزرسمی از وزارت کار و رفاه اجتماعی ایران با شماره ثبت: 103621 

- دارای مجوز رسمی اداره مهاجرت کانادا: ICCRC R520250

با مدیریت مهیار حلاج پور، مشاور و وکیل قانونی RCIC/ICCRC به شماره پروانه R520250

 

دفتر مرکزی (کانادا - تورنتو):

 No.25 Shepard Ave W Suite 300 North York ON M2N 6S6 (مراجعه با رزرو وقت قبلی)

0014168905972 (پاسخ‌گویی: دوشنبه تا شنبه 18:00 الی 02:00 بوقت تهران)

دفتر ایران: 

02122927033 - 02128421010 (پاسخ‌گویی: شنبه تا چهارشنبه 10:00 الی 17:00 بوقت تهران) - (پنجشنبه: 10 الی 14:00)

تهران - بزرگراه مدرس شمال، خیابان دستگردی شرقی(ظفر)، جنب بیمارستان علی اصغر، پلاک 199 طبقه سوم، واحد 301 (مراجعه با رزرو وقت قبلی)

واتساپ دفتر ایران:

09124644197 (پاسخ‌گویی: 10:00 الی 18:00 بوقت تهران)

واتساپ کانادا:

14168905972+ (پاسخگویی به پیامهای متنی در واتساپ)

* برای مطالعه 10 روش اصلی مهاجرت کانادا، به صفحه مهاجرت به کانادا مراجعه بفرمایید.

ایمیل : info[at]visa724.com

ویزا 724

تمامی حقوق این سایت مربوط به ویزا 724 می باشد.