مدارک لازم برای پاسپورت، مراحل دریافت پاسپورت در سال 1400


آخرین بروز رسانی : ۰۰/۰۷/۲۲

 

 

مراحل دریافت پاسپورت به چه صورت است؟  

در این مطلب، توضیحات زیر را می خوانید:

مدارک لازم برای دریافت پاسپورت. نکات مهم در خصوص دریافت پاسپورت. اقدامات لازم برای تعویض ویا مفقودی پاسپورت. شرایط دریافت پاسپورت و...

این صفحه صرفا جهت راهنمایی شما برای انجام مراحل دریافت پاسپورت ارائه شده است. همچنین نکات مهمی که باید در خصوص پاسپورت بدانید،  عنوان شده است.

ما هیچگونه فعالیتی در زمینه صدور پاسپورت نداریم.

همه چیز درباره پاسپورت و مراحل درخواست پاسپورت:

مراحل دریافت پاسپورت یا سفارش پاسپورت پیچیدگی خاصی نداشته و میتوانید کمتر از 2 ساعت نسبت به دریافت و یا تعویض و یا تمدید پاسپورت اقدام کنید. با ویزا 724 همرا باشید تا همه چیز درباره دریافت پاسپورت رو بدونین.

اگر میخواهید اطلاعات کاملی راجع به انواع ویزای کانادا داشته باشید؛ می توانید به صفحه ویزای کانادا مراجعه بفرمایید.

 

visa724.com

 

جمع آوری مدارک لازم برای دریافت پاسپورت:

تهیه عکس 6*4 : 

در حال حاضر عکسبرداری و کپی مدارک در مراکز پلیس +10 انجام می شود. قبل از هر گونه اقدام توصیه می شود به نزدیک ترین مرکز پلیس +10 مراجعه بفرمایید.

در مرحله اول به یک آتلیه مراجعه کنید برای عکس پاسپورت خودشون میدونن سایز عکس پاسپورت چند هستش اما محض اطمینان یادآوری کنید. نکته اینکه عکس پاسپورتی باید برای آقایون زمینه سفید، ریش و موی سر بدون مدل باشه و پیشونی وگوش ها کاملا مشخص باشه و بدون روتوش سنگین و برای خانم ها باید با حجاب کامل باشه بدون زیوآلات و آرایش سنگین باشه.

درضمن افرادی که جراحی های زیبایی انجام دادن و عکس جدیدشون با عکس کارت ملی و شناسنامه تفاوت اساسی داشته باشه نیاز به گوهی پزشک جراحشون دارن ( مخصوص اونهایی که کوبیدن از اول ساختن )!

داشتن مدارک اولیه مانند کپی و اصل شناسنامه کارت ملی الزامی ست.  برای آقایون اصل و کپی کارت پایان خدمت هوشمند و برای بانوان یکسری مدارک اختصاصی هم لازم است. خانم ها برای گرفتن پاسپورت نیاز به اجازه نامه رسمی همسرشون دارن. خانم ها باید به دفتر خانه های اسناد رسمی بروند و یک اجازه محضری از همسرشون بگیرند، بانوان مقیم خارج هم احتیاجی به اجازه محضری همسر ندارند و همچنین اقامت با گذرنامه ایرانی قابل قبول است. بانوانی که همسرشون فوت کرده، باید اصل گواهی فوت همسر یا اصل شناسنامه باطل شده همسر رو ارائه بدن و بانوان مطلقه باید اصل طلاق نامه را ارائه کنند. لازم به ذکره که این اجازه نامه فقط برای خانم ها نیست بلکه فرزندان زیر 18سال هم نیاز به اجازه محضری از سوی پدر یا قیم قانونی دارن.

 یافتن  نزدیکترین پلیس +10:

برای پیدا کردن نشانی نزدیک ترین دفتر به شما می توانید به سایت اینترنتی epolice.ir بروید. در بخش تماس با ما، امکان جست وجوی نزدیک ترین دفتر به شما وجود دارد. باز هم تاکید می‌شود که  خانم ها برای گرفتن پاسپورت نیاز به اجازه نامه رسمی همسر دارند. آنها باید به دفتر خانه های اسناد رسمی بروند و یک اجازه محضری از همسرشان بگیرند، بانوان مقیم خارج احتیاجی به اجازه محضری همسر ندارند.

با دردست داشتن مدارک کامل و مراجعه به یکی از دفاتر پلیس +10 درخواست دریافت پاسپورت رو ادائه بدین.

پرداخت هزینه پاسپورت:

هزینه های گرفتن پاسپورت عموما همه ساله تغییر می‌کنه مثل همه چیز! بخشی از هزینه ها مربوط به عوارض نیروی انتظامی و شهرداری و بخشی هم مربوط به خود هزینه دفاتر پلیس +10 و هزینه های پستی و … است. نکته اساسی در این زمینه این است که بخش واریزی به حساب شهرداری و نیروی انتظامی را به هیچ وجه نباید از طریق اینترنت یا عابر بانک پرداخت کنید یا باید مستقیم به بانک ملی بروید و فیش بگیرید و با اینکه از طریق دستگاه های کارتخوان موجود در دفاتر پلیس +10 اقدام کنید.

در انتظار پستی بمانید:

تموم شد! و حالا باید منتظر پست شدن پاسپورتتون به نشانی ای که اعلام کرده اید باشید. حدود 1 هفته زمان میبره تا گذرنامه به شما تحویل داده شود. البته ممکن است این زمان به دلیل مراجعه پستچی و نبودن شما در نشانی ارائه شده بیشتر هم بشود. در ضمن ممکن است که استعلام هایی که اداره گذرنامه برای شما می گیرد هم با مشکل مواجه شود که این مشکلات به شما اطلاع داده خواهد شد. این نکته را هم یادتان باشد که همه افراد بالای 6 سال برای گرفتن گذرنامه باید به دفاتر پلیس +10 بروند و در پایان کار، رسیدی دریافت کنند. این رسید را باید در زمان آمدن پستچی، به او تحویل دهید تا گذرنامه را تحویل بگیرید.

تخصص ما دریافت ویزا و اقدام برای مهاجرت به کانادا و انگلستان است و اگر قصد شما برای دریافت پاسپورت؛ تحصیل در خارج از کشور است، می توانید صفحه ویزای تحصیلی کانادا را مطالعه بفرمایید.

اگر قصد مهاجرت به انگلیس را دارید، یکی از بهترین روش ها، ویزای استارتاپ انگلیس است.

اگر قصد مهاجرت کانادا را دارید می توانید صفحه روشهای مهاجرت کانادا را مطالعه بفرمایید.

اگر میخواهید خودتان درخواست کننده ویزای کانادا باشید(وکیل خودتان باشید)، میتوانید صفحه آموزش رایگان نحوه درخواست ویزای توریستی کانادا را مطالعه نمایید.

 

سوالات در خصوص پاسپورت را می توانید از مراکز پلیس +10 بپرسید.

 

احتمالا در گوگل جستجوهای فراوانی داشته اید و آخر متوجه نشدین برای گرفتن پاسپورت باید چیکار کنید جستجوهایی مثل: نحوه گرفتن پاسپورت، مراحل اقدام برای پاسپورت، مدارک لازم برای گرفتن پاسپورت، مراحل ثبت نام برای پاسپورت، هزینه گرفتن پاسپورت، مدت زمان دریافت پاسپورت، مراحل گرفتن گذرنامه، شرایط دریافت پاسپورت، شرایط تمدید پاسپورت، مدت زمان اعتبار پاسپورت و ... در این مطلب سعی کردیم که به تمام سوالات شما در این خصوص پاسخگو باشیم

 

ویزا 724 - visa724.com

 

 نکات مهم در خصوص دریافت پاسپورت:

  1. بازنشستگان نیروهای نظامی که 5 سال از بازنشستگی آنها می گذرد باید اصل و کپی کارت کانون بازنشستگان را ارائه دهند.

- در مورد بازنشستگان نظامی که 5 سال تمام از بازنشستگی آنها نگذشته است ارائه نامه از حفاظت یگان مربوطه الزامی است.

- نظامیان شاغل باید نامه موافقت حفاظت یگان مربوطه را ابتدا به دبیرخانه اداره گذرنامه ارائه و پس از ثبت، به دفاتر خدمات الکترونیک انتظامی ارائه کنند.

 

  1. اگر گذرنامه تون دارای اعتبار ه و با همین اعتبار، مخدوش یا گم شده، باید ابتدا باید به اداره گذرنامه واحد غرب تهران واقع در یافت آباد، بلوار معلم، نرسیده به چهارراه قهوه خانه مراجعه کنید و بعد به پلیس +10 مراجعه کنین.

 

  1. عکس دختران بالای 5 سال باید با حجاب کامل باشد.
  2. شناسنامه افراد بالای 15 سال باید عکس دار باشد.
  3. افراد زیر 15 سال باید گواهی اشتغال به تحصیل، دفتر چه بیمه یا گذرنامه عکسدار ارائه کنند.
  4. برای کودکان زیر 6 سال، والدین کودک با حضور در دفاتر باید یک قطعه عکس از کودک خود در مدارک قرار دهند.

 

اگر خیلی براتون مهمه که یک شرکت مهاجرتی معتبر با مدیریت یک وکیل مهاجرت معتبر، مسیر شما رو برای مهاجرت قانونی هموار کنه، صفحه آموزش انتخاب بهترین وکیل مهاجرت رو مطالعه کنید.

 

 اقدامات لازم برای تعویض و یا مفقودی پاسپورت:

- اگر گذرنامه تون دارای اعتبار ه و با همین اعتبار، مخدوش یا گم شده، باید ابتدا باید به اداره گذرنامه واحد غرب تهران واقع در یافت آباد، بلوار معلم، نرسیده به چهارراه قهوه خانه مراجعه کنید و بعد به پلیس +10 مراجعه کنین.

اگر به هر دلیلی ممنوع الخروج شده اید برای دانستن علت این ماجرا و بررسی این ممنوعیت هم باید به همان اداره گذرنامه واحد غرب تهران مراجعه کنید.

اگر گذرنامه تان اعتبارش پایان یافته و بعد مخدوش یا گم شده است، دیگر نیازی به مراجعه به اداره گذرنامه نیست و مستقیم به دفاتر پلیس +10 بروید.

اگر قصد باطل کردن گذرنامه ای با اعتبار بالای یک سال را دارید باید ابتدا به اداره های گذرنامه بروید. به غیر از واحد غرب که نشانی اش در بالا بیان شد، 2اداره گذرنامه دیگر هم در تهران وجود دارد؛

اداره پاسپورت تهرانپارس: فلکه اول تهرانپارس- بلوار پروین- اداره گذرنامه تهرانپارس- طبقه دوم

اداره پاسپورت شهر ری: بزرگراه فدائیان اسلام- بلوار بسیج- جنب اداره گاز.

اداره پاسپورت شهرری : بزرگراه فدائیان اسلام – بلوار بسیج – جنب اداره گاز

 مدارک لازم جهت تعویض گذرنامه دانشجویی:

مدارک مورد نیاز دانشجویان علاوه بر موارد ذکر شده، به شرح ذیل مى‌باشد :

1ـ اصل ریز نمرات از شروع تحصیل تاکنون با مهر برجسته دانشگاه

2ـ برگ اشتغال به تحصیل از دفتر مشاور دانشجویان خارجى دانشگاه، (دانشجویان داراى کارت اقامت دائم و یا متولدین آمریکا از دفتر ثبت نام دانشگاه) با ذکر رشته و مقطع تحصیلی(کارشناسى، کارشناسى ارشد و یا دکترا) تاریخ شروع و اتمام تحصیلات، ممهور به مهر برجسته دانشگاه.

3ـ اصل برگI-20  و I-94 معتبر(دانشجویان داراى کارت اقامت دائم تصویر دو طرف کارت اقامت را ارسال دارند.)

4ـ تکمیل فرم شماره 54 (در خواست‌نامه تسهیلات دانشجوئى) به همراه یک قطعه عکس

5ـ تصویر مدرک مشخص بودن وضعیت نظام وظیفه عمومى(معافیت تحصیلى، کارت پایان خدمت، کارت معافیت دائم و غیره) دانشجویان داراى کارت اقامت دائم و یا متولدین آمریکا جهت دریافت معافیت تحصیلى به فرم شماره 61 رجوع نمائید.

دانشجویان واجد شرایط بر طبق ضوابط وزارتخانه‌هاى علوم، تحقیقات و فناورى یا بهداشت و درمان و آموزش پزشکى از پرداخت هزینه گذرنامه معاف مى‌باشند.

 اعتبار پاسپورت:

قبل از سفر به یک کشور خارجی دقت کنید پاسپورت شما به هنگام خروج از کشور می‌بایست حداقل 7 ماه اعتبار داشته باشد.

حالا چرا 7 ماه؟

قوانین هر کشور در خصوص پذیرش مسافر و مدت اعتبار پاسپورت در هر زمان ممکنه تغییر کنه.

به ‌طور مثال برای سفر به کشور ترکیه تا قبل از سال 2014 شما می‌توانستین بااعتبار حتی 1 ماه هم وارد ترکیه شید اما از سال 2015 به بعد این امکان وجود نداره یعنی پاسپورت شما باید حداقل 6 ماه اعتبار داشته باشه و زیر 5 ماه تا 2 ماه شما جریمه می‌شید و زیر 2 ماه هم اجازه ورود به کشور ترکیه رو ندارین.درضمن اینو هم در نظر داشته باشین قطعاً این قانون در هرسال تغییراتی پیدا خواهد کرد.

 چند نکته مهم درباره گرفتن پاسپورت:

حضور شخص متقاضی جهت ارائه‌ی مدارک به پلیس +10 جهت اخذ پاسپورت الزامی است.

متقاضی فقط در زمان ارائه‌ی مدارک می‌تواند مدارک همسر و فرزندان خود را ضمیمه نماید تا به‌عنوان همراه در گذرنامه‌ی او درج شوند. حضور همراهان ضروری نیست و پس از چاپ و صدور گذرنامه، امکان اضافه و یا کم کردن همراه امکان پذیر نخواهد بود.

پاسپورت ها بااعتبار 5 ‌سال و غیرقابل تمدید صادر می‌شوند.

هنگام تحویل مدارک برای سفارش پاسپورت، ارائه‌ی نشانی کامل پستی ضروری است.

متقاضیان تعویض پاسپورت، باید اصل و کپی پاسپورت های قبلی خود را ارائه نمایند. کپی باید از صفحه‌ی مشخصات و صفحاتی که مهر ویزا و ورود و خروج دارند، تهیه ‌شده باشد.

 

به‌ هیچ‌ عنوان و تحت هیچ شرایطی مدارک هویتی خود مثل گذرنامه، شناسنامه و...را در اختیار افراد ناشناس قرار ندهید چراکه در صورت وقوع هرگونه مشکل یا سو استفاده از این مدارک توسط هر شخص دیگر مسئولیت آن بر عهده شما خواهد بود.

چنانچه گذرنامه خود را برای انجام سفر در اختیار شرکت مسافربری قرار داده‌اید حتماً نسبت به اخذ رسید آن با درج زمان تحویل گذرنامه اقدام نمایید.

هنگام ورود به کشورهای دیگر دقت نمایید تا گذرنامه شما ممهور به مهر ورود شده باشد، لازم به ذکر است حتی در صورت سهل‌ انگاری پلیس مرزی، صاحب گذرنامه ازنظر مقامات، متهم به عبور غیرمجاز بوده و عواقب این امر متوجه وی خواهد بود.

در سفرها برای اخذ ویزا مخصوصا ویزای کانادا از سپردن گذرنامه یا هرگونه مدرکی به افراد واسطه خودداری کنید. به اشخاص بدون یونیفورم و کارت شناسایی در فرودگاه‌ها، پایانه‌ها و سایر اماکن که در ظاهر به‌قصد کمک یا کنترل مدرک و در باطن به ‌قصد دیگری به شما نزدیک می‌شوند، اعتماد نکنید و از ارائه وسایل و مدارک همراه خود به‌ خصوص «گذرنامه» پرهیز نمایید.

 

 

مهیار حلاج پور - ویزا 724

من، مهیار حلاج پور (Mahyar Hallajpour)
عضو رسمی شورای قانون‌گذاری امور مهاجرت کانادا، مشاور رسمی مهاجرت کانادا ICCRC/RCIC ، یا اصطلاحا وکیل مهاجرت، به شماره پروانه R520250 هستم.

زندگی من صرف این می شود که اطمینان حاصل کنم، ممتازترین خدمات تخصصی حقوق مهاجرت کانادا را دریافت می کنید.

من در طول سالیان فعالیتم، بانی توسعه بیش از یکصد شرکت در کانادا بوده ام و امروز تمام این خدمات در غالب  شرکت سرمایه گذاری و توسعه استارتاپ و بیزینس i3 Capital در اختیار متقاضیان و موکلین عزیز است.

ویزا 724 (VISA724.com) و شرکت مهاجرتی کاناداپاس، با مدیرعاملی و نظارت مستقیم اینجانب، اداره می شود.

مجموعه شرکتهای ما، دارای مجوزهای ذیل است:

  • شرکت مهاجرتی کاناداپاس،  با مجوز رسمی اداره مهاجرت کانادا به شماره ثبت: 002782433
  • شرکت توسعه بیزینس و شتاب دهنده i3 Capital ، با مجوز رسمی از دولت فدرال کانادا: به شماره ثبت 003223957
  • شرکت کاریابی بین المللی مهیار،  با مجوز وزارت کار ایران: به شماره ثبت 103621 

دریافت اطلاعات تماس و اطمینان از مجوز های ما، با مراجعه به صفحه > درباره مهیار حلاج پور مراجعه نمایید

 

مطالب پیشنهادی:

> ویزای استارتاپ کانادا

> مهاجرت کانادا با خرید بیزینس

> پرداخت هزینه wes

> بیزینس پلن

مهاجرت به انگلستان

شرایط شهروندی کانادا

> وکیل کانادا

 

مطالب مندرج در وب سایت حاضر به منظور اطلاع رسانی و افزایش دانش مخاطبین عزیز وبسایت حاضر و سایر شبکه های اجتماعی است. اگر چه اخبار و مطالب منتشره با نهایت دقت نویسنده مکتوب گردیده، ولی همچنان می تواند دستخوش تغییرات مرور زمان بوده و یا عاری از اشتباه انسانی نباشند.
بدیهی است برداشت و مشورت‌های حقوقی نهایی صرفا در چارچوب موضوع مورد مشاوره با شخص آقای مهیار حلاج پور ممکن بوده و توصیه می‌شود.
مدیریت و همکاران مجموعه حقوقی کاناداپاس و کاریابی بین‌المللی مهیار مسئولیتی در خصوص اقدامات خواننده با استناد به مطالب مندرج در وب سایت حاضر و سایر شبکه های اجتماعی نداشته و مسئولیت مجموعه صرفا محدود به چارچوب قرارداد منعقده با موکلین مجموعه باقی خواهد ماند.

 


سوالات متداول


بعد از پاسپورت چطور میتوان به کانادا مهاجرت کرد؟

اولین قدم برای مهاجرت داشتن پاسپورت معتبر است که در همین صفحه تمام مراحل را توضیح داده ایم گام بعدی انتخاب درست مسیر مهاجرت است که ميتوانيد به صفحه بهترین روشهای مهاجرت کانادا با توجه به شرایطی که دارید مراجعه کنید.

آیا فقط داشتن پاسپورت برای مهاجرت کافیست؟

خیر، باید بررسی شود که آیا شرایط مهاجرت را دارید یا خیر و اینکه شانس شما برای کدام روش مهاجرتی بهتر است؟ بنابراین بهتر است وارد سایت شده و فرم ارزیابی انتخاب بهترین روش مهاجرت را تکمیل نمایید.


مطالب پیشنهادی


نکات بسیار مهم در خصوص انواع ویزای کانادا، که باید بدانید
نکات بسیار مهم در خصوص انواع ویزای کانادا، که باید بدانید
نحوه انتخاب مشاور یا وکیل مهاجرتی معتبر در سال 2021
نحوه انتخاب مشاور یا وکیل مهاجرتی معتبر در سال 2021
بهترین بیزینس ها در کانادا و مهاجرت از طریق راه اندازی یا خرید بیزینس در کانادا
بهترین بیزینس ها در کانادا و مهاجرت از طریق راه اندازی یا خرید بیزینس در کانادا
شرایط، هزینه ها و چگونگی دریافت ویزای تحصیلی کانادا در سال 2021
شرایط، هزینه ها و چگونگی دریافت ویزای تحصیلی کانادا در سال 2021

مشاوره رایگان/پرسش و پاسخ


همراهان گرامی، در این قسمت میتوانید سوالات خود را مطرح نمایید. در اولین فرصت پاسخگوی شما خواهیم بود.(نمایش عمومی)


صدرا :

من زیر 18 هستم و کارت ملی ندارم ولی شناسنامم عکس داره میتونم برای پاسپورت اقدام کنم یا خیر ؟

برای سوالات مربوط به پاسپورت با پلیس +10 در ارتباط باشید

Ali :

درود بر شما ، 41 سالمه ، به همراه دختر 13 ساله و همسرم متقاضی دریافت ویزای توریستی کانادا هستیم ، 22 سال سابقه ممتد بیمه تامین اجتماعی دارم ، میانگین گردش بالای پانصد میلیون ، دو جا شاغل هستم بالای هشتاد میلیون ، سند ملکی بنام خودم و همسرم دارم ، ویزای شینگن قبلا شدم ، ایا میتونم ویزای کانادا بگیرم ؟

به خیلی عوامل دیگر بستگی دارد و اینکه قصد شما از دریافت ویزای توریستی کانادا چیست؟

mohsen mojaveri :

سلام.وقتتون بخیر.چنتا سوال برام پیش اومد اولیش در مورد وکیل و کسایی هستن که مشاوره و کمک میکنن برای رفتن به آمریکا با کانادا.میخواستم بدونم چون من یه پسر مجرد تنهام و شرایط مالی خوبی دارم و به زبان انگلیسی مسلط نیستم زیاد می‌تونه تا خود این دو کشور منو همراهی کنه و شرایط زندگی و برام ایجاد کنه .مثل خونه و ماشین و پول هوایی که با خودم قرار ببرم اونجا.چون واقعا میترسم سرمو کلاه بزارن و همه زندگی و داراییمو از دست بدم چون بلد نیستم اصلا چی میگن و تا حالا سفری نداشتم.دوم این که می‌خوام اقامت دائم داشته باشم و هیچ مشکلی از هیچ جهت برام پیش نیاد.خودم وارد نیستم اگه لطف کنید کسیو معرفی کنید که مثل وکیل خبره و کار بلد باش و سریع تر کارم انجام بشه.ممنون.یه چیز دیگه اگه بخوایم اونجا زمین یا فروشگاهی داشته باشیم اجازه میدن به یه ایرانی این کارو کنه.و مالکیتش برا خودش باش.ممنون توروخدا کامل همینجا جواب بدین . ????

استعلام بگیرید که وکیل یا مشاور مورد نظر در کشور مبدا و مقصد مجوزهای رسمی را داشته باشد

علی توکلی : سلام من 34 سالمه دارای مدرک لیسانس حسابداری هستم (سال 89فارغ التحصیل شدم) مجردم و درخواست ویزای کانادا برای اقامت دایم دارم میشه بفرمایید بهترین راه برای اخذ ویزای کانادا برای من چیه؟

بهترین راه این است که اول فرمهای ارزیابی رایگان را تکمیل بفرمایید

امیرحسین :

بعد از پایان سربازی، حدودا 3 ماه تا گرفتن کارت پایان خدمت زمان می‌بره. اما تا قبل از دریافت کارت، آیا میتوان با گواهی پایان خدمت سربازی که با عکس و مهر پادگان هم هست اقدام به اخذ پاسپورت کرد؟

سوالات مربوط به پاسپورت را از پلیس +10 بپرسید

محمد :

با سلام من 20 سالمه دانشجو دانشگاه فنی حرفه ای هستم برای گرفتن پاسپورت و ویزا با معافیت تحصیلی میتونم اقدام کنم؟ و اینکه میگن سریع ترین و بهترین راه برای رفتن به امریکا از طریق لاتاری هست درسته؟

اگر برنده شوید بله راه خوبی هست

محمد :

سلام ، من یک افغانستانی هستم که داخل ایران زندگی میکنم و 16 سال سن دارم. برای دریافت پاسپورت که میخوام بیام کانادا یا آمریکا چه مراحلی رو باید انجام بدم. من در حال مطالعه زبان انگلیسی هم هستم. لطفا از طریق جیمیل یا همین صفحه جواب بدید .

اگر تمکن مالی کافی برای پرداخت شهریه های مدارس کانادا دارید می توانید از طریق ویزای دانش آموزی کانادا اقدام کنید

آرش :

سلام و احترام سوالی از خدمتتون داشتم من خانومم فارغ التحصیل دکترای از رشتهرهای علوم پزشکیه با رزومه عالی و خودم دانشجوی دکترای هوافضا من لیسانس رو در یکی از دانشگاه های ارتش درس خوندم ، ایا برای ویزای تحصیلی و این اامر مشکلی به وجود نمیاره ممنون میشم راهنمایی کنید

خیر مشکلی نیست

فرشته ایثاری کسمایی :

سلام،بعنوان والدین فرزندان با ویزای سوپرویزا اکنون سه سال است کانادا هستیم،چگونه میتوان از ویزایhumanitarian برای اقامت استفاده کرد و هزینه آن چقدر است،من و همسرم فقط دو فرزند داریم که هردو در کاناداهستند،دخترم با PR و پسرم مقیم و پاسپورت کانادایی. ممنونم

می توانید از طریق اسپانسرشیپ والدین اقدام کنید

محمد :

با سلام، چگونه ميتوان در دوره ي فراغت از تحصيل( يك سال فرصت بعد از فارغ التحصيلي) با وجود سربازي از كشور خارج شد؟ با تشكر

به پلیس +10 مراجعه بفرمایید

امیر پهلوان :

با عرض سلام و تبریک سال نو : بنده وبرای ویزیتور مالتی پل هم اکسپایر شده و 1 بار هم رفتم الان برای تمدید ویزا باید چه کنم؟

درخواست مجدد ویزا باید ثبت کنید

عباس بهمنی :

سلام میخواستم بپرسم شرکت fic مورد اطمینان شما هست تو بخش مهاجرت به کانادا یا خیر و اگر نیست. به طور دقیق علت ان را بفرمایید ممنون

وکیل یا شرکت مهاجرتی مورد نظر رو استعلام بگیرید ببینید مجوز اداره مهاجرت کانادا را دارند یا خیر

Emad :

سلام وقتتون بخير من دانشجوي دانشگاه يورك هستم و تاريخ پاسپورتم تا ٦ ماه ديگر تمام ميشود و تاريخ ويزاي دانشجويم هم با تاريخ پاسپورتم يكي هست ممنون ميشم راهنمايي كنيد كه چكاركنم

باید پاسپورت رو بفرستید به دفتر حافظ منافع ایران در آمریکا برای تمدید

عباس نادری :

شرایط مهاجرت به کانادا برای افراد مجرد.

در گوگل جستجو کنید ( ویزا 724 مهاجرت به کانادا )

علیرضا :

سلام وقت بخیر، من برای study permit اقدام کردم. پذیرشم برای مقطع دکتری کانادا و به مدت 4 سال هست. از پاسپورتم 2 سال باقی مونده و اپلیکیشن study permit رو پر کردم و فرستادم. میخواستم ببینم چون مدت اعتبار پاسپورتم کمتر از طول برنامم هست آیا به مشکل میخورم؟ اگه بله، باید برم پاسپورت رو تمدید کنم و چجوری قضیه رو به سفارت کانادا اطلاع بدم؟

حسین :

با سلام.. ببخشید موقع گرفتن پاسپورت اثر انگشت الکترونیکی هم میخوان ؟؟

بله

مرضیه :

سلام وقت بخیر.یه زن و شوهر 30 ساله بدون فرزند با مبلغ 250 میلیون آیا شانسی برای مهاجرت قانونی به کانادا دارند؟

زبان بخوانید و تلاش کنید برای بورسیه های تحصیلی یا کاریابی در سایتهای کاریابی رایگان که در پیج اینستاگرام ما معرفی شده اند

ابوالقاسم براتی :

با سلام لطفا جهت اقامت در کانادا راهنمائی بفرمائید

می‌توانید مشخصات خود را، برای بررسی دقیق شرایط، در فرمهای ارزیابی رایگان وارد نمایید


Mohammad reza :

سلام ببخشین 1) من الان 20 سالمه و طلبه هستم و با اون تا 48 سالگی معافیت تحصیلی می دن و با اون می تونم پاسپورت بگیرم ولی می خوام بعد اینکه پاسپورت گرفتم از طلبگی دربیام بیرون و از دانشگاه های ژاپن بورسیه بگیرم و برم دانشگاه اونجا... حالا اونموقع مشکلی واسه ویزا گرفتنم پیش میاد یا نه به عبارتی دیگه با بیرون اومدنم از حوزه علمیه اون معافیت تحصیلی که داشتم ابطال میشه که در ویزا گرفتنم هم اشکال ایجاد کنه؟ 2)یدونه سوال دیگم داشتم برا ویزا باید مدارکی هم ارائه بدیم که نشون بده برمی گردیم ولی من می خوام برا همیشه برم ژاپن به همین دلیل این مدارک چیا هستن و از کجا باس بیارم ؟ 3) اعتبار پاسپورت از اولین روزی که گرفتیم چن ساله؟و اگه بخوام بعد رفتنم به ژاپن اقامت دائمشو بگیرم باید چی کار کنم؟

Parsa pri :

سلام یکی از دوستانم دانشجو کارشناسی عمران هستش رفت از دانشگاه گواهی اشتغال به تحصیل رو گرفت اورده میگن 200 تومن هزینه پاسپورت هیچ 5 تومن هم باید پول بلوکه کنی برای پاسپورت واجبه

ما پاسپورت صادر نمی کنیم دوست عزیز!

Hesamxx :

سلام خسته نباشید بنده معلم هستم. دانشجو بورسیه آموزش و پرورش بوده ام و به همین دلیل مستقیما مشغول به کار شدم و خدمت نرفته ام و بجای خدمت باید دو برابر مدت تحصیلم که سه سال و نیم بوده کار کنم یعنی هفت سال می‌شود. الان سال دومم است که مشغول هستم‌. برادرم در کانادا زندگی می‌کند. منم می‌خواهم مهاجرت کنم باید چه اقداماتی انجام دهم؟ ممنونم

فرمهای ارزیابی رایگان را تکمیل نمایید

porya karimi :

سلام. 28 سالمه- مجرد- کارشناسی ارشد نفت گرایش حفاری با معدل 16 و نیم-7 تا مقاله بین المللی( دانشگاه اسلو نروژ-دانشگاه بانکوک تایلند- دانشگاه دارم اشتات آلمان-کنفرانس های داخلی) که همگی چاپ شده اند.آیا میتونم برای کار روی دکل های نفتی آلبرتای کانادا اقدام کنم؟ با سپاس.

فرمهای ارزیابی رایگان را تکمیل نمایید

ahmad :

سلام وقت بخیر .ایا میشه پاشپورت کانادارو از سفارتش تو ترکیه گرفت .یکی از اعضای خانواده قصد سرمایه گذاری در کاندارو داشت گویا همچین قولی رو دادن.که عجیبه .

خیر

 

امید توسلی :

سلام ببخشید من 18 سالمه و دانشجو هم نیستم سربازی هم ندارم برای گرفتن پاسپورت باید چیکار کنم

مشاور مهاجرت و ویزا:

تشریف ببرید سربازی

afshin bamdad :

من قصد مهاجرت دارم به میخواستم راهماییم کنید که چقدر پول لازم هست و مراحل و مدارک لازم

مشاور مهاجرت و ویزا:

برای بررسی شرایط مهاجرت، به اطلاعات بیشتری درباره شما نیاز داریم، برای بررسی دقیق شرایط، می‌توانید به صفحه فرمهای ارزیابی رایگان مراجعه فرمایید و یا برای بهره مندی از مشاوره وکیل رسمی مهاجرت به صفحه رزرو وقت مشاوره مراجعه فرمایید.

داریوش فرخی :

سلام هفت یاهشت سال پیش از مدارک من سو استفاده شد وبامدارک من گذرنامه گرفته شده من چطوری میتونم گذرنامه خود رابگیرم که کارم به دادگاه وپاسگاه نخوره

مشاور مهاجرت و ویزا:

به پلیس +10 مراجعه فرمایید.

Ana :

سلام.من در رشته مهندسی شهرسازی در مقطع کارشناسی مشغول به تحصیل هستم و تا مهر سال آینده درسم تموم میشه.خواستم بدونم در کانادا موقعیت شغلی پس از مهاجرت برای من هست؟از چه طریقی بهتره مهاجرت کنم؟کار یا تحصیل؟ واینکه بهتره اینجا درسم رو تا کارشناسی ارشد ادامه بدم بعد مهاجرت کنم یا با مدرک کارشناسی هم موقعیتش هست؟ممنون میشم راهنماییم کنین

مشاور مهاجرت و ویزا:

برای بررسی شرایط مهاجرت، به اطلاعات بیشتری درباره شما نیاز داریم، برای بررسی دقیق، می‌توانید به صفحه فرمهای ارزیابی رایگان مراجعه فرمایید و یا برای بهره مندی از مشاوره وکیل رسمی مهاجرت به صفحه رزرو وقت مشاوره مراجعه فرمایید.

بهزاد :

با سلام من میخوام لاتاری ثبت نام کنم ولی پاسپورت ندارم اگه الان (8 آبان) برم دنبال کار گرفتن پاسپورت بنظرتون تا (13 ابان) به دستم میرسه

مشاور مهاجرت و ویزا:

فعالیت ما در خصوص ویزا و مهاجرت، توسط وکیل مهاجرت است.
لطفا برای طرح سوالات خود در خصوص پاسپورت، به پلیس +10 مراجعه فرمایید.

سالار فرهنگ :

با سلام و عرض خسته نباشید. ببخشید سوال من راجب پاسپورت هستش.سوال من اینه که من یک دانشجو هستم و درحال تحصیلم و مشخصا خدمت سربازی نرفتم.ایا امکانش هست که بتونم پاسپورتم رو بگیرم؟؟؟من قصدم از پاسپورت گرفتن مهاجرت هست یا مهاجرت تحصیلی یا مثلا مهاجرت لاتاری.... باتشکر از شما

مشاور مهاجرت و ویزا:

فعالیت ما در خصوص ویزا و مهاجرت، توسط وکیل مهاجرت است.
لطفا برای طرح سوالات خود در خصوص پاسپورت، به پلیس +10 مراجعه فرمایید.

Hesam :

ایا برای افراد 17 سال که شناسنامه ی عکس دار دارند و کارت ملی نگرفته اند لازم است اول برای صدور کارت ملی خود اقدام کنند یا نیازی به این کار نیس؟

مشاور مهاجرت و ویزا

برای بررسی شرایط، توسط مشاور یا وکیل رسمی مهاجرت به صفحه فرمهای ارزیابی رایگان مراجعه فرمایید.

یا برای بهره مندی از مشاوره مهاجرت قانونی، توسط وکیل رسمی مهاجرت، به صفحه رزرو وقت مشاوره مراجعه فرمایید.

faranakhoseini :

سلام.‌مایعنی من همسرم ودخترم برای اولین بار قصد زندگی درکشوردیگرراداریم ماگرجستان راانتخاب کردیم شوهرم درایران به شغل حفاری مشغول است تمام نگرانی من کار شوهرم است درگرجستان بایدچکارکند.وکلاچقدر پول برای رفتن ومستقرشدن به پول ایران لازم است تقریبی.ممنونم

مشاور مهاجرت و ویزا

در خصوص مهاجرت به گرجستان فعالیتی نداریم.

مهناز سلیمی :

گذرنامه ام گم شده و الان کپی صفحه اول گذرنامه ام رو میخوام از کجا میتونم پیدا کنم اداره گذرنامه رفتم نداشتن

مجید :

من20:23 خانم بنده دانشجو معلم فرهنگیان هست و تعهد خدمت 5 ساله داره اگنون قصد سفر سیاحتی داریم درخواست پاسپورت دادیم و با آیا ممنوعیت خروج هست؟

مشاور مهاجرت و ویزا:

فعالیت ما در خصوص ویزا و مهاجرت، توسط وکیل مهاجرت است.
لطفا برای طرح سوالات خود در خصوص پاسپورت، به پلیس +10 مراجعه فرمایید.

شروین :

با سلام جهت دریافت گذرنامه تازه اقدام کردم ونیاز به شماره گذرنامه دارم.درصورت امکان درمورد نحوه دریافت شماره گذرنامه راهنمایی بفرمائید. باتشکر

مشاور مهاجرت و ویزا:

فعالیت ما در خصوص ویزا و مهاجرت، توسط وکیل مهاجرت است.
لطفا برای طرح سوالات خود در خصوص دریافت پاسپورت، به پلیس +10 مراجعه فرمایید.

سید حسین غضنفری آهنگرکلائی :

گذرنامه به اداره پست صادر شد برای سفر به کربلا

مشاور مهاجرت و ویزا:

فعالیت ما در خصوص ویزا و مهاجرت، توسط وکیل مهاجرت است.
لطفا برای طرح سوالات خود در خصوص دریافت پاسپورت، به پلیس +10 مراجعه فرمایید.

سید حسین غضنفری آهنگرکلائی :

پاسپورت بنده به ادراره پست تحویل داده شد

مشاور مهاجرت و ویزا:

فعالیت ما در خصوص ویزا و مهاجرت، توسط وکیل مهاجرت است.
لطفا برای طرح سوالات خود در خصوص دریافت پاسپورت، به پلیس +10 مراجعه فرمایید.

mahi :

با سلام من اعتبار پاسپورتم تموم شده ولي شناسمه و كارت مليم متاسفانه گم شده و ماه آينده بايد حتما يك سفر به خارج از كشور داشته باشم ميخواستم بپرسم راهي هست كه براي تمديد پاسپورت نياز به شناسنامه و كارت ملي نباشه؟

مشاور مهاجرت و ویزا:

فعالیت ما در خصوص ویزا و مهاجرت، توسط وکیل مهاجرت است.
لطفا برای طرح سوالات خود در خصوص دریافت پاسپورت، به پلیس +10 مراجعه فرمایید.

سحر :

سلام و خسته نباشید گرفتن ویزای چین چند روز زمان میبره؟ فقط آژانس های هواپیمایی این کارو انجام میدن؟ ممنون از پاسخگویی

مشاور مهاجرت و ویزا:

فعلا در خصوص ویزای چین فعالیتی نداریم.

ابراهیم امیدیه :

با سلام فرهنگی هستم و تعهد خدمتم تموم شده متاسفانه تا به امروز کارت معافیت برای ما ارسال نشده حالا بدای رفتن به اربعین وگرفتن پاسپورت به مسکل برخوردیم از ما کارت پایان خدمت یا نعافیت میخواهند که هر دو را نداریم ما مشمول معاف از خدمت هستیم

مشاور مهاجرت و ویزا:

فعالیت ما در خصوص ویزا و مهاجرت، توسط وکیل مهاجرت است.
لطفا برای طرح سوالات خود در خصوص دریافت پاسپورت، به پلیس +10 مراجعه فرمایید.

حمید :

با درود فراوان بنده در حال حاضر نیاز به شماره گذرنامه ام دارم ولی در دسترس نیست از چه طریقی می توانم شماره گذرنامه خود را دریافت نامیم

مشاور ویزا و مهاجرت

به پلیس +10 مراجعه فرمایید

نادیا :

سلام من 21 سالمه و حضانت من به عهده ی مادرم بود و مادرم الان فوت شده آیا برای گرفتن پاسپورت و خروج ازکشور نیازی ب اجازه پدرم دارم؟؟

مشاور مهاجرت و ویزا

به پلیس +10 مراجعه فرمایید.

امین عیسوند :

سلام من دانشجوی ترم اولی هستم ک قراره بهمن ب دانشگاه برم یعنی ورودی نیمسال دوم محل سکونتم الیگودرزه ولی دانشگاه گیلان حالا برای اینکه بخوام پاسپورت بگیرم میگن ک باید برگه معافیت تحصیلی از دانشگاه ببرم در حالی ک سه ماه دیه فرصت دارم واسه معافیت تحصیلی دانشگاه حالا میشه پاسپورت گرفت یا ن؟ درضمن کد سخا رو هم دارم

مشاور مهاجرت و ویزا

به پلیس +10 مراجعه فرمایید.

sahar :

ایا حقیقت دارد اگر تاتو روی دیت قابل رویت باسد گذرنامه صادر نمیشود؟؟؟

مشاور مهاجرت و ویزا

به پلیس +10 مراجعه فرمایید.

رسول :

سلام من34 سالمه کارتپایان خدمت ندارم میخوام برم اربعین کربلا چجوری باید پاسپورت بگیرم؟

مشاور مهاجرت و ویزا

به پلیس +10 مراجعه فرمایید.

مهدی :

سلام من میخواهم درخواست پاسپورت بدم .کارت پایان خدمتم رو عوض نکردم ،آیا به مشکلی برخورد نمیکنم.؟ عجله هم دا رم .

مشاور مهاجرت و ویزا

به پلیس +10 مراجعه فرمایید.

محدثه :

من الان بالاي ١٥ سال سن دارم و شناسنامم رو دادم تا عكس دار كنن و گفتن يك الي دو ماه ديگه مياد ولي من پاسپورت ميخوام بايد چكار كنم ؟؟

مشاور مهاجرت و ویزا

به پلیس +10 مراجعه فرمایید.

hm7 :

سوال: می خواستم ببینم تاریخ درخواست گذرنامه در خود پاسپورت ثبت می شود؟؟ به روز و ماه؟/

مشاور مهاجرت و ویزا

به پلیس +10 مراجعه فرمایید.

fatemeh vahdani :

با سلام برای اخذ پاسپورت باید کارت ملی جدید داشته باشیم یا همون قدیمی کفایت میکنه؟

مشاور مهاجرت و ویزا

به پلیس +10 مراجعه فرمایید.

مجتبی یاسری :

سلام پاسپورت بنده گم شده.چه کار کنم که بتونم پاسپورت بگیرم؟؟؟

مشاور مهاجرت و ویزا

به پلیس +10 مراجعه فرمایید.

مرتضی :

سلام من شناسنامه عکس دار ندارم و متولد 1382/7/5 آیا میتونم پاسپورت درست کنم؟

مشاور مهاجرت و ویزا

به پلیس +10 مراجعه فرمایید.

علی :

سلام من از دانشگاه اخراج شدم الان میخوام برای اربعین پاسپورت بگیرم باید چ کاری انجام بدم یا چ مدارکی برای پاسپورت لازمه؟

مشاور مهاجرت و ویزا

به پلیس +10 مراجعه فرمایید.

Milad :

سلام خدمت شما خسته نباشید سوالی داشتم درمورد اینکه من معافیت سربازیم پزشکی هست بخش 5 بند 2 مشکلی پیش نمیاد تو گرفتن پاسپورت

مشاور مهاجرت و ویزا

به پلیس +10 مراجعه فرمایید.

سیروس :

سلام من 47ساله و معلم بودم که با 30 سال خدمت پارسال بازنشست شدم ولی کارت پایان خدمت نگرفته ام،چون تعهد خدمتی خود را تمام کرده ام آیا الان میتوانم پاسپورت بگیرم؟

مشاور مهاجرت و ویزا

به پلیس +10 مراجعه فرمایید.

علی :

سلام خسته نباشید می خواستم بپرسم من که سربازی نرفتم و معافیت تحصیلی دارم و دو سال دیگه درسم تموم میشه، میتونم پاسپورت واسه تحصیل 5 ساله در خارج بگیرم یا پاسپورت دانشجویی واسه سفر زیر یک ساله؟

مشاور مهاجرت و ویزا

به پلیس +10 مراجعه فرمایید.

پردیس طهماسب :

سلام من 1 ماه دیگه 18 سالم میشه برای گرفتن پاسپورت حتما به اجازه ی پدر یا سرپرست احتیاج دارم ؟ چون توی توضیحاتتون گفتید که اجازه ی پدر یا قیم برای افراد زیر 18 ساله یعنی اگه من 18 سالم بشه باز هم نیاز به اجازه پدر یا قیم دارم ؟

مشاور مهاجرت و ویزا

به پلیس +10 مراجعه فرمایید.

سیدرضا منصوری نژاد :

با سلام ببخشید الان من سربازم تازه 2 ماه از سربازیم گذشته ایا میشه نامه گرفت برای گذرنامه تا بتونیم پاسورد بگیریم ممنون میشم پاسخ بدهید

مشاور مهاجرت و ویزا

به پلیس +10 مراجعه فرمایید.

نسیم :

ممنوع الخروج نیستم ولی رضایت همسر واسه تکمیل مدارک باید بکار کنم؟

مشاور مهاجرت و ویزا

به پلیس +10 مراجعه فرمایید.

Par :

من 20 سالمه پدر ندارم ینی ترکم کرده و همراه مادرم زندگی‌میکنم و هیچ جا هم‌ قیم قانونی ای برام ثبت نشده و جد پدریم هم فوت شده،اجازه ها رو چطور بایددریافت کنم؟

مشاور مهاجرت و ویزا

به پلیس +10 مراجعه فرمایید.

mehdi :

سلام من سال اخر دبیرستان هستم و کارت پایان خدمت ندارم میخواستم بدونم با اشتغال به تحصیل میتونم پاسپورت بگیرم و به ترکیه سفر کنم!؟

مشاور مهاجرت و ویزا

به پلیس +10 مراجعه فرمایید.

نسیم :

سلام من خانمی هستم که دارم از همسرم جدا میشوم و رای تمکین به نفع من هست ... سوال من این است که تا زمان طلاق ممنوع الخروج هستم یا نه؟

مشاور مهاجرت و ویزا:

اگر همسرتان شما را ممنوع الخروج کرده باشد بله، تا رای قطعی نمیتوانید از کشور خارج شوید

احد سيدحميدي :

سلام ،من پايان خدمت ندارم و در حال تحصيل هستم ، ميخواستم پاسپورت بگيرم ، و ميتونم اشتغال ب تحصيل هم از دانشگاه بگيرم

مشاور مهاجرت و ویزا:

به پلیس +10 مراجعه و درخواست پاسپورت نمایید.

سارا :

سلام من 2 ماه است از آمریکا خارج شدم . و گرین کارت و تمام مدارکم،توسط همسرم از من دزدیده، شده ، مشکل اینجاست من در شناسنامه ایرانی اسم همسرم نیست، برای صدور مجدد گرین کارتم باید گزارش پلیس باشد ، آیا تنها با مراجع به پلیس + 10 و اعلام دزدی میتوانم گزارش لازم را تهیه کنم؟ یا باید به کلانتری مراجعه کنم؟ من قصد شکایت ندارم و فقط گزارش را لازم دارم

مشاور مهاجرت و ویزا:

این یک موضوع کاملا حقوقی ست و برای حق آن میتوانید با دپارتمان حقوقی موسسه در تماس باشید.

مهران احساندار :

سلام و درود خسته نباشید من میخواستم بیتکوین معامله کنم سایت درخواست پاسپورت میکنه من دانشجوی ترم آخر حسابرسی هستم چه مراحلی رو باید بگذرونم که بتونم پاسپورت دریافت کنم امکانش هست راهنمایی بفرمایید؟

مشاور مهاجرت و ویزا:

به پلیس +10 مراجعه فرمایید.

امید قزاق :

میخواستم گذرنامه بگیرم فقط املای صحیح نام خانوادگی خودمو به انگلیسی نمیدونم مثلا قزاق برای نوشتن به انگلیسی چطور باید نوشته بشه

مشاور مهاجرت و ویزا:

 

به پلیس +10 مراجعه بفرمایید

رضا :

سلام من کارت پایان خدمت سربازی روگم کردم ولی عکسش رو دارم پلیس +10 گیر میده .باید چی کار کنم؟؟

مشاور مهاجرت و ویزا:

مجدد اقدام کنید برای دریافت کارت پایان خدمت

فردین روشنی :

باسلام و درود بنده معلم هستم و داری تعهد کاری فعلا کارت پایان خدمت نگرفته ام بنظرشما برای گرفتن پاسپورت چه باید کرد؟

مشاور مهاجرت و ویزا:

به پلیس +10 مراجعه بفرمایید.

مشاور مهاجرت و ویزا:

لطفا به پلیس +10 مراجعه بفرمایید.

مژگان کرانی :

با سلام‌ و وقت بخیر ما درحال حاضر بخاطر شغل همسرم در کشور صربستان در ماموریت به سر میبریم و طبیعتا پاسپورت پسرم پاسپورت خدمت می باشد ایشان دانشجوی دانشگاه بلگراد است الان که نزدیک به اتمام ماموریت ماست برای تعویض پاسپورت پسرم چکار باید بکنیم چون دانشگاه به ایشان مرخصی زیادی نمیدهد آیا میشود بمدت یکهفته به ایران بیاید وکار تعویض پاسپورتش انجام شود و برای ادامه تحصیل و‌جا نماندن از دروسش بموقع برگردد بلگراد.؟ لطفا اگر هر راهی هست راهنمایی بفرمایید ایا میشود من که مادرشون هستم وکالت ازشون بگیرم‌و بیاییم ایران وپیگیر تعویض پاسپورتش شوم و ایشان روزهای آخر بیایند و پاسپورت جدید را بگیرند

مشاور مهاجرت و ویزا:

 

به سفارت ایران مراجعه بفرمایید 

خیر بسیار ضعیف است که یک هفته ای پاسپورت تمدید شود.

خلیل ارمغان :

با سلام من پاسپورتم اعتبارش تموم شده ولی الان دستم نیست داده بودم به یه پیمانکار واسه کار برم عراق ولی جور نشد واون پیمانگار پاسپورت منو تحویل نمیده .ولی اعتبارش تموم شده حالا چجوری میتونم تمدیدش کنم؟

مشاور مهاجرت و ویزا:

 

احتمالا از پاسپورت شما سو استفاده شده است، فورا برای اعلام سرقت آن اقدام و برای درخواست مجدد پاسپورت اقدام کنید.

اریسنا :

با سلام من و 2فرزتدم برای ویزای پیوست به شوهرم اقدام کردیم ولی الان که از سفارت گفتند ویزا آماده شده پاسپورت ها رو بیار ویزا تحویل بگیر متوجه شدم که پاس ها زیر 6ماه اعتبار داره و رفتم پاس ها رو تمدید کردم ولی خیلی نگرانم دو روز دیگه باید برم سفارت که ویزا تحویل بگیرم مشکلی پیش نیاد و نگن ویزا با شماره پاس قدیم باید باشه .ممنون که جواب می دین

مشاور مهاجرت و ویزا:

 

خیر مشکلی نخواهید داشت اما پاسپورت های قدیمی را همراه داشته باشید و به سلامت...

سجاد باوی :

سلام من دانشجو هستم و میخوام اقدام کنم برای پاسپورت از کجا باید شروع کنم

مشاور مهاجرت و ویزا:

 

به پلیس +10 مراجعه بفرمایید

 

sasa :

اگر جراحی روی صورت انجام بدیم که باعث تغییر در چهره بشه.ایا باید عکس گذرنامه رو تغییر داد؟این تعویض عکس چند روز اداری طول میکشه؟

مشاور مهاجرت و ویزا:

بله تصویر روی پاسپورت باید به روز بوده و کاملا با فرد متقاضی تطابق داشته باشد. مدت زمان آن هم مشخص نیست.

 

امیرسوری :

سلام خسته نباشید ،خواستم بدونم من که تازه خدمت سربازیم تموم شده و هنوز کارت هوشمند پایان خدمتم نیومده میتونم با استعلام پلیس پاسپورتم رو بگیرم یا حتما باید وایسم تا کارت بیاد؟ با تشکر

مشاور مهاجرت و ویزا:

به پلیس +10 مراجعه فرمایید.

مصطفی حجازی :

سلام.من میخوام بدم آذربایجان یا ترکیه باید چه پاسپورتی بگیرم؟ آیا ویزا هم لازم است؟ قصد من سفر تفریحی می باشد ‌. تشکر

مشاور مهاجرت و ویزا:

منظورتان را از باید چه پاسپورتی بگیرم متوجه نشدم، کلا پاسپورت یک نوع هست!

رضا :

آیاداشتن پایان خدمت الزامی است؟

مشاور مهاجرت و ویزا:

به پلیس +10 مراجعه فرمایید.

Maryam naseri :

با سلام لطفا در رابطه با پناهندگی توضیح دهید . با تشکر

مشاور مهاجرت و ویزا:

در خصوص پناهندگی اطلاعاتی عنوان نمی گردد.

alializade :

با سلام و درود بنده ایرانی هستم و دانشجوی دانشگاه پیام نور میخواستم برم گرجستان تفلیس برای تعطیلات چن روزه و برگردم الان ویزا که گفتن نمیخواد ولی پاسپورت میخواد .میخواستم بدونم چقد زمان میبره پاسپورت بگیرم.هزینش چقدری میشه و شرایطش بطور کلی چیه..پایان خدمت میخوادایا؟ و بطور کلی باید چطور اقدام کنم که سریع بگیرم.. متشکرم

مشاور مهاجرت و ویزا:

به پلیس +10 مراجعه بفرمایید.

سعید خلیلی :

سلام خسته نباشید من امروز برای درخواست صدور گذرنامه به پلیس +10 رفتم و متوجه شدم که کارت معافیت رو گم کردم (کارت معافیت هوشمند رو گم کردم ولی کپی کارت قدیمی رو دارم)وبرای خروج از کشور فقط و فقط ده روز وقت دارم تو رو خدا راهنمایی کنید استرس زندگیم رو مختل کرده

مشاور مهاجرت و ویزا:

تقریبا امکان نداره توی این مدت بتونید هم درخواست کارت پایان خدمت المثنی بدید و درخواست پاسپورت داشته باشید. به پلیس +10 مراجعه بفرمایید.

Mina allameh yadegari :

شرایط مهاجرت به کانادا رو برام به طور کامل شرح بدین لطفا در مورد شغلهایی که در حاضر مورد نیاز کاناداست طور میتونم اطلاعاتی به دست بیارم؟

مشاور مهاجرت و ویزا:

به صفحه راههای مهاجرتی کانادا مراجعه نمایید.

مسیحا توجه :

درخواست پاسپورت دادم اوردن در منطقه اما نبودم که تحویل بگیرم کجا میبرن؟

مشاور مهاجرت و ویزا:

به اداره پست منطقه خود مراجعه نمایید.

علیرضا :

الان 14روزه میگذره پاسپورتم هنوز نیومده پس کی میاد ?

مشاور مهاجرت و ویزا:

به پلیس +10 مراجعه نمایید ما صادر کننده پاسپورت نیستیم!

نگین عبدالملکی :

با سلام من اعتبار گذرنامه ام تموم شده و قبلا مجرد بودم الان برا تمدیدش باید اجازه همسر رو تو دفترخونه بگیرم بعد برم دنبال کارهای تمدیدش؟

مشاور مهاجرت و ویزا:

لطفا به پلیس +10 مراجعه فرمایید.

sinaaa :

با عرض سلام و خسته نباشید ببخشید من کارت پایان خدمتم بیاد 4 ماه طول میکشه میشه تا قبل اومدنش پاسپورت بگیرم ؟؟ راهی هست ؟ و چگونه

مشاور مهاجرت و ویزا:

به پلیس +10 مراجعه فرمایید.

ستار ندری :

سلام برای گرفتن پاسپورت حتما باید کارت پایان خدمت داشته باشیم؟

مشاور مهاجرت و ویزا:

به پلیس +10 مراجعه فرمایید.

m rahimi :

آیا میشود در سفارت ایران توی ترکیه به زن اجازه داده شود برای تعویض پاسپورت؟

مشاور مهاجرت و ویزا:

درصورت مفقود شدن پاسپورت در ترکیه این امکان وجود دارد.

خالدآلبوحمدان :

من پسر زیر 18ساله هستم وپدرم فوت کرد برای صدور پاسپورت چه مدارکی لازم

مشاور مهاجرت و ویزا:

لطفا به پلیس +10 مراجعه نمایید.

مصعب رنجبر :

سلام من 19 سالمه برگ معافیت تحصیلی دارم الان میخام پاسپورت بگیرم که 2 هفته واسه تفریح برم ترکیه چطوری باید اقدام کنم ؟

مشاور مهاجرت و ویزا:

به پلیس +10 مراجعه فرمایید.

Ramin Oskoui :

با سلام و خسته نباشید آیا در صورت ضرب الاجل بودن می توان شخصا به اداره گذرنامه مراجعه و همان روز یا 2 روز بعد پاسپورت را دریافت نمود؟ ممنون از راهنماییتون

مشاور مهاجرت و ویزا:

خیر پاسپورت یک روزه صادر نمی گردد. به پلیس +10 مراجعه فرمایید.

ایرج مرادی :

سلام میشه برای وثیقه دانشجویی سند خونه رو گذاشت؟

مشاور مهاجرت و ویزا:

به پلیس +10 مراجعه فرمایید. 

احمد :

سلام من معافیت تحصیلی دانش آموزان رودارم تااردیبهشت 99 وقصدخروج ازکشورهم ندارم فقط برای افتتاح حساب دریک سایت خارجی نیازبه پاسپورت دارم آیامن می تونم پاسپورت بگیرم؟

مشاور مهاجرت و ویزا:

به پلیس +10 مراجعه فرمایید.

باران :

سلام من کارت ملی هوشمند ندارم میتونم با کارت قدیمیم پاسپورت بگیرم؟

مشاور مهاجرت و ویزا:

به پلیس +10 مراجعه فرمایید.

مهتاب مقدم :

سلام گرفتن پاسپورت چقدر زمان ميبره

مشاوره مهاجرت و ویزا:

به پلیس +10 مراجعه فرمایید.

سنگاني :

سلام سوال بنده اين هست كه من شناسنامه و پاسبورتم رو گم كردم و در تاريخ ٩٨/٣/٢٦ براي دريافت شناسنامه اقدام كردم ( المثني) و امروز ٩٨/٥/٢ هست و هنوز نيومده و گفتن يك هفته ديگه. حالا من ميخوام بدونم بعد از گرفتن شناسنامه ام براي گرفتن پاسپورت چقد زمان ميبره ؟ و چطور ميتونم سريعتر پاسمو بگيرم و چه كاري انجام بدم و ب كجا مراجعه كنم؟ چون كلاس ثبت نام كردم و ٧ مليون پول دادم بايد ٩٨/٦/٢٠ دبي باشم

مشاوره مهاجرت و ویزا:

به پلیس +10 مراجعه نمایید.

سعید سعید :

گذرنامه خودم وخانمم وبچه هام باهم درست کردیم والان گذرنامه هامون امده ولی گذرنامه خانمم نیومده یراهنمایی بکنید ممنونم

مشاوره مهاجرت و ویزا:

باید به پلیس +10 و یا اداره پست مراجعه فرمایید.

معصومه :

من کارمند باز نشسته دانشگاه هستم ایامی تونم برا رفتن به کانادا اقدام کنم مهاجرت برا کار همراه با همسر که کار غیر رسمی داره وپسرم وباید چه کارهایی انجام بدم

نجیب الله احدزاده :

بعد از گرفتن ویزا پاسپورتم مفقود شد

مشاوره مهاجرت و ویزا:

دوباره باید مراحل درخواست ویزا را طی نمایید.

زهره حقی :

سلام برای گرفتن اجازه همسر باید اول به مرکز ۱۱۰بریم یا قبلش میشه انجام داد

مشاوره مهاجرت و ویزا:

به پلیس +10 مراجعه بفرمایید.

مرتضی :

سلام من دانشجو لیسانس هستم برای دریافت پاسپورت چه مدارکی لازم دارم؟

مشاوره مهاجرت و ویزا:

به پلیس +10 مراجعه فرمایید.

امیرحسین عموچی :

با سلام و خسته نباشید من به نزدیک ترین پلیس +10 مراجعه کردم اما اون سایتی که معرفی کرد که برم برای ثبت نام رو فراموش کردم. لطفا آدرس سایتو بگید ممنون

داوود قمری :

سلام ببخشی من الان پنج روزه درخواست دادم واسه گذرنامه ولی هنوز به دستم نرسیده چرا؟؟

مشاوره مهاجرت و ویزا:

صبور باشید به دستتان خواهد رسید. در صورتی که طی یک ماه ارسال نشد، به پلیس +10 مراجعه فرمایید.

امیر :

سلام خسته نباشین جناب من متولد ۴ اسفند ۱۳۷۹ هستم میخواستم بدونم میتونم از کشور خارج شم کارت ملی هوشمند شناسنامه عکسدار و مدارک دیگم کامله

مشاوره مهاجرت و ویزا:

بدون پاسپورت خیر، اجازه خروج از کشور فقط در صورت داشتن پاسپورت امکانپذیر است.

محمد حسن پاکوهی :

من 18 سالمه ولی معافیت تحصیلی دارم آیا میتونم که پاسپورت بگیرم؟ ؟ نیازبه اجازه والدین ویا کسی دیگه داره

مشاوره مهاجرت و ویزا:

به پلیس +10 مراجعه بفرمایید.

Romania :

با عرض سلام دختر من مقیم انگلستان است .به علت بیماری پدرش ۳۰ تیر ماه بلیط پرواز به ایران را گرفته با فرزندش مدت اعتبار پاس ایرانیش باتمام رسیده برای امدن مشکلی ندارد ولی بیشتر از یک ماه نمی تواند بماند ضمنا شناسنامه اش چند سال است مفقود شده خواستم بدانم حداقل زمانی که بتواند سناسنامه و پاسپورت تهیه کند چند روز است .با تشکر

مشاوره مهاجرت و ویزا:

سوالات مربوط به دریافت پاسپورت را از پلیس +10 سوال بفرمایید

ahmad :

میخواستم بدونم پاسپورت بین الملی شرایطش چطوریه

مشاوره مهاجرت و ویزا:

تمامی پاسپورت ها بین المللی هستن! اگر منظورتان شرایط و مراحل دریافت پاسپورت است، همین صفحه را کامل مطالعه فرمایید.

داود :

سلام. من حدود 10 سال پیش کارت ملی وشناسنامه و پایان خدمت خودم گم کردم. و الان اقدام کردم که پاسپورت بگیرم. متوجه شدم که شخصی با مدارک من و عکس خودش درخواست پاسپورت کرده ولی نتونسته از کشور خارج بشه. من تهران هستم ولی به من گفتن گذرنامه شما تالش صادر شده باید برید اونجا. خواستم بدون اگه برم مشکلی برای من پیش میاد ؟ چون پاسپورت با اسم و عکس کسی دیگه صادر شده

مشاوره مهاجرت و ویزا:

حتما از مراجع ذی صلاح پیگیری نمایید و به پلیس +10 مراجعه فرمایید.

مهدی :

با سلام پول گرفتن پاسپورت کاملا چقدر میشه

مشاوره مهاجرت و ویزا:

لطفا به پلیس +10 مراجعه فرمایید.

محمد رضا اوجی آذر :

سلام الان مدرسه تمام شده است آیا اشتغال به تحصیل میدهند و من کارت ملی ندارم زیر ۱۵سال هستم چی کار کنم برای گرفتن پاسپورت

مشاوره مهاجرت و ویزا:

لطفا به پلیس +10 مراجعه فرمایید.

مينا ويسي :

با سلام مبخواستم بدونم اگه آقايي كارت معافيت و پاسپورتشو گم كرده باشه امكان گرفتن پاسپورت جديد بدون كارت معافيت از خدمت وجود داره؟

مشاوره مهاجرت و ویزا:

لطفا به پلیس +10 مراجعه فرمایید

علی :

سلام وقت بخیر میخواستم گذرنامه بگیرم نیاز به راهنمایی داشتم ممکنه؟ باتشکر

مشاوره مهاجرت و ویزا
با سلام و احترام

لطفا سوالات مربوط به پاسپورت رو از پلیس +10 سوال بفرمایید این صفحه فقط جهت اطلاع رسانی چگونگی دریافت پاسپورت می باشد. با تشکر

رضا حقی :

برای گرفتن پاسپورت چقدر باید پول بدم؟

مشاوره مهاجرت و ویزا
با سلام و احترام

لطفا سوالات مربوط به پاسپورت رو از پلیس +10 سوال بفرمایید این صفحه فقط جهت اطلاع رسانی مراحل دریافت پاسپورت می باشد. با تشکر

سجاد :

درود.گذرنامه ۱۰/۱۱/۸۹صادرو۱۰/۱۱/۹۴انقضاست ایاباید تمدیدیادوباره برای سفرخارجی اقدام به گذرنامه کنم سپاسگزارمیشم اگرراهنمایین کنید

مشاوره مهاجرت و ویزا
با سلام و احترام

برای سوالات مربوط به دریافت گذرنامه لطفا به پلیس +10 مراجعه فرمایید. این صفحه فقط جهت اطلاع رسانی مراحل دریافت پاسپورت است.

نیلوفر :

سلام . من میخوام از شهر دیگه ایی اقدام به دریافت پاسپورت جدید بکنم ولی چون سریع نیاز دارم و نا بخواد از تهران ارسال بشه پست جزیره خیلی دیرتر تحویل میده . آدرس تحویل را میخوام تهران بزنم آیا امکان پذیر هست؟؟؟

مشاوره مهاجرت و ویزا
با سلام و احترام

طبق قانون پاسپورت تحویل فرد درخواست کننده یا اعضای خانواده ی درجه یک داده خواهد شد

شقایق عبادی :

درود برشما...بنده متولد 78 هستم برای اخذ پاسپورت به اجازه کسی که احتیاج نیست هست؟؟چون من پدر و مادرم جدا شدن

به اجازه سرپرست خود برای دریافت پاسپورت نیاز دارید.

محمد جواد دانشور :

سلام ، وقتتون بخير ، براى اقدام به گرفتن پاسپورت حتما بايد كارت پايان خدمت و معاف از خدمت داشته باشيم؟ اگر دانشجو باشيم نميتونيم پاسپورت بگيريم ؟ سپاس

لطفا سوالات مربوط به پاسپورت رو از پلیس +10 سوال بفرمایید این صفحه فقط جهت اطلاع رسانی می باشد. با تشکر

mahya :

سلام وقت بخير من هنوز موفق به دريافت پاسپورت نشدم و الان در حال حاضر از همسرم دارم جدا ميشم؛ايا ميتونم از دادگاه نامه بگيرم براى اينكه در حال جداشدن هستم يا بايد صبر كنم تا تموم شه مراحل قانونيمون؟يا بايد رضايت همسر باشه؟؟؟

مشاور مهاجرت و ویزا
با سلام و احترام

در صورتی که متاهل هستید یک بار به اجازه ایشان احتیاج دارید برای دریافت پاسپورت و در صورتی که به صورت قانونی متارکه کنید دیگر به اجازه ایشان نیازی نخواهید داشت.

میترا :

سلام برای گرفتن پاسپورت می خوام اقدام کنم یه دختره ۱۰ ماهه دارم و یه پسر ۸ ساله پاسپورت فرزندانم چگونه میشود ایا در پاس من قرار میگیرن یا حداگانه ممنونم راهنماییم کنید

مشاور مهاجرت و ویزا
با سلام و احترام

برای تمامی اعضای خانواده باید پاسپورت جداگانه درخواست نمایید.

hassan foroutan :

سلام می خواستم بدون پاسپورتی سیاحتی چند روزه که به دانشجویانی که هنوز سربازی نرفته اند چه قدر اعتبار دارد؟در بعضی جاها برای تایید هویت به پاسپورتی احتیاج دارند که حداقل 6 ما اعتبار داشته باشه. آیا از این پاسپورت می توان استفاده کرد ؟ و آیا بعد از بازگشت به ایران باید گذرنامه را تحویل بدهیم؟

با سلام وا حترام 

به پلیس +10 مراجعه نمایید و سوالات خود را مطرح کنید

 

ایمان دارابی :

باسلام. من یک سوال در رابطه با پاسپورت ازتون داشتم. من و همسرم و فرزندم هنوز پاسپورت نداریم. داریم کارهامون رو میکنیم برای مهاجرت. (در مرحله انجام مصاحبه کاری هستم). آیا از الان برم برای پاستورتم اقدام کنم یا هنوز زود هست. اصلا در چه مرحله ای از مهاجرت برای دریافت پاسپورت خوب هست ؟ باتشکر از شما.

مشاوره مهاجرت و ویزا
با سلام و احترام

هر زمان که زمانش را داشتید برای درخواست پاسپورت اقدام نمایید. پاسپورت شما 5 سال معتبر خواهد بود.

fazi :

سلام من کارت ملیم گم شده و تقاضا المثنی دادم با رسید ثبت احوال میتونم پاسپورت بگیرم یا کارت ملی الزامیه؟

مشاوره مهاجرت و ویزا
با سلام و احترام

میتوانید به پلیس +10 مراجعه بفرمایید.

Pedram :

سلام من دانشجو هستم و سربازی هم نرفتم. میخواستم بدونم برای گرفتن پاسپورت، باید وثیقه بذارم؟ و اگه باید بذارم چه مقدار و توی کدوم بانک باید اینکار انجام بشه؟ متشکرم

مشاوره مهاجرت و ویزا
با سلام و احترام

لطفا برای طرح سوالتان در خصوص خدمت سربازی و دریافت پاسپورت به پلیس +10 مراجعه نمایید.

ساره هراتی :

سلام خدمت شما من پاسپورت دارم اما پاسپورت من کمتر از ۶ ماه اعتبار دارد،متاهل هستم و گرجستان زندگی می‌کردم و کارت اقامت گرجستان دارم،اومدم ایران که پاسپورتم تعویض کنم ، سوال من اینه ،آیا من نیاز به وکالت نامه از طرف همسرم در گرجستان دارم یا چون مقیم گرجستان هستم ،نیاز به وکالت همسر ندارن؟ لطفا منو دقیق راهنمایی بفرمایید

مشاوره مهاجرت و ویزا

با سلام و احترام 

نیازی به وکالت نامه ندارید. به مراکز پلیس +10 مراجعه بفرمایید.

hamed1322 :

سلام. من دانشجو هستم و میخوام مستر کارت بگیرم و برای احراز هویت نیاز به پاسپورت دارم و در حال حاضر قصد خروج از کشور ندارم میخواستم بدونم باز هم باید وثیقه بگذارم یا خیر؟

مشاوره مهاجرت و ویزا
با سلام و احترام

باید از پلیس +10 سوال بفرمایید

mohammad :

سلام من قبلا به ترکیه رفتم و الان اسم و فامیلیمو تو شناسنامه تغییردادم.و پاس جدید گرفتم. خاستم ببینم اگه به ترکیه برم مامورهای گیت متوجه میشن که من قبلا ترکیه رفته بودم؟

مشاور مهاجرت و ویزا:

مشکلی نخواهید داشت شهروندان ایرانی نیازی به دریافت ویزای ترکیه ندارند.

اشکان رییسی :

سلام. من دانشجوی ارشد هستم و تا حالا پاسپورت نداشتم. میخواستم بدونم الان میشه با مراجعه به پلیس +10 پاسپورت بگیرم یا قوانین خاصی داره ؟

مشاوره مهاجرت و ویزا
با سلام و احترام

خیر با مراجعه به پلیس +10 میتوانید درخواست پاسپورت داشته باشید.

مهدی شاهی :

سلام.آیا میشه تا قبل از اومدن کارت پایان خدمت اقدام ب گرفتن پاسپورت نمود؟؟مدرک خاصی لازم داره برای گرفتن؟؟

مشاوره مهاجرت و ویزا
با سلام و احترام

باید منتظر صدور کارت پایان خدمت بمانید.

محمد رضا کرمی :

با سلام نیاز به پاسپورت یک روزه دارم لطفا راهنمایی کنید با تشکر

مشاور مهاجرت و ویزا:

با سلام و احترام

منظور شما از پاسپورت 1 روزه چیست؟! شما باید به مراکز پلیس +10 جهت دریافت پاسپورت مراجعه نمایید.

شیرین یحیایی :

سلام روزتون بخیر من برای کانادا میخوام اقدام کنم. پاسپورت قبلیم که مهرهای شینگن داشت گم شده. از چه طریقی یا ارگانی میتونم به ویزاها و مهرهای پاس قدیمیم دسترسی پیدا کنم

با سلام و احترام 

نیازی به دسترستی به پاسپورت قبلی نخواهید داشت تمامی ویزاهای شینگن شما در سیستم اتحادیه اروپا در دسترس است میتوانیم با یک نامه توجیهی به آفیسر شرایط را توضیح دهیم. 

رضا :

سلام خسته نباشین ببخشین الان هزینه دریافت گذرنامه از ایران چنده دقیق ؟

مشاور مهاجرت و ویزا:

 باید به پلیس +10 مراجعه بفرمایید.

فروزنده لعل محمدی : با سلام و احترام من ویزای کانادا رو دارم از سال 2016 تا آپریل 2019 که تاریخ پایان پاسپورتم هم همون اپریل 2019 هست از طرفی طبق قوانین من برای خروج از کشور بایستی پاسپورتم حداقل شش ماه اعتبار داشته باشه واسه همین همین هفته اقدام به تعویض پاسپورتم کردم تا اگر در شش ماه آینده خواستم از کشور خارج بشم مشکلی از بابت پاسپورت نداشته باشم حالا ویزای کانادای من که هنوز حدود هشت ماه دیگه تا تاریخ انقضاش مونده روی پاسپورت قبلیمه سوال من اینه : - چگونه ویزای کانادای من که روی پاسپورت قبلیمه قابل استفاده اس ؟ - آژانسها میگن من بایدبه سفارت کانادا ایمیل بزنم وموافقت کتبی بگیرم تا پیکاپ پاسپورت جدیدم و انتقال ویزا از پاسپورت قدیمی من انجام بشه که من ایمیل زدم ولی پاسخ اتوماتیک دریافت کردم که به سایت مربوطه مراجعه کنم - آیا باید حتما ویزا به پاسپورت جدیدم منتقل بشه تا من امکان سفر به کانادا رو تا زمان اعتبار پاسپورتم داشته باشم ؟ -آیا دیگه ویزا یمن علیرغم اعتبار تا اپریل 2019 بدلیل تعویض پاسپورتم قابل استفاده نیست ؟ - اگر ویزای فعلی بدلیل تعویض پاسپورت قابل استفاده نیست آیامن برای تقاضای ویزای جدید باید تا تاریخ انقضا ویزام صبر کنم و بعد اقدام کنم ؟/

مشاور مهاجرت و ویزا: 

پاسپورت شما باید به سفارتی که برای انگشت نگاری تشریف بردید فرستاده شده تا انتقال ویزا انجام بپذیرد. خیر ویزای شما تا زمان اعتبار تعیین شده معتبر است.

مهسا ياري : با سلام من پاسپورتم ٤سال اعتبار داشت و گم شده و تاريخ آخرين خروجي يادم نيست، ميخواستم بدونم توي پاسپورت جديد تاريخ آخرين خروجي ثبت ميشه؟

با سلام و احترام 

خیر در پاسپورت جدید ثبت نمیشود اما در سیستم شینگن ورود و خروج شما ثبت شده.

جهت کسب اطلاعات بیشتر میتوانید با شماره های موسسه در ارتباط بوده و یا اقدام به رزرو وقت مشاوره نمایید.

Azadeh Razavi : آیا برای تمدید پاس م در سفارت ایران در کشور آلمان نیازی به حضور خودم هست؟ ممنون از پاسخگویی شما

با سلام و احترام 

بله برای تمدید ویزا به حضور شما نیاز است

زینب اصولی : سلام. دختران مجرد بالای 18 سال که پاسپورت مستقل دارند، برای خروج از کشور باید مهر خروجی (اجازه خروج از کشور) دریافت کنند؟ اگر پاسخ مثبت است، مراحل اقدام چگونه می‌باشد؟ با تشکر

با سلام و احترام

کسی که 19 سال داشته باشه برای خروج احتیاجی به اذن سرپرست نخواهد داشت. اما ولسرپرست میتواند از خروج شما جلوگیری کند.

نیلوفر میر : سلام من پاسپورتم گم کردم چقدر طول میکشه برای صدور پاسپورت؟

با سلام و احترام 

باید برای درخواست مجدد پاسپورت به پلیس +10 مراجعه بفرمایید.

Scarlet : سلام من عکس پاسمو‌دوس ندارم و میخوام پاسپورتمو عوض کنم.هنوز اعتبار داره.چی بگم تا بذارن یک پاسپرت جدید با عکس جدید بگیرم؟

با سلام و احترام

میتوانید با مراجعه به مراکز پلیس +10 درخواست تعویض تصویر پاسپورت و تمدید آن را نمایید.

ayooubbalochi : سلام ثبت نام اينترنتي كذرنامه هست

با سلام و احترام

خیر درخواست گذرنامه فقط در مراکز پلیس + 10 امکان پذیر است

فروزان : سلام من تا حالا پاسپورت نگرفتم و برای اولین بار میخوام اقدام کنم و عجله دارم. شنیدم با مراجعه به اداره‌ی واقع در آریاشهر میشه نصف روزه پاسپورت گرفت. درسته؟همونجا امکان عکس گرفتن هست؟

با سلام و احترام

برای دریافت پاسپورت فقط باید به مراکز پلیس +10 مراجعه بفرمایید که  عموما نصف روزه امکان پذیر نخواهد بود!

رایان : میخواستم بدونم من میتونم برای اسم رایان در پاسپورت ایرانی ryan در فرم وارد کنم و پاسپورت را به این اسم بگیرم و یا در اداره گذرنامه خودشون Rayan وارد می کنن در پاسپورت؟

با سلام و احترام

پاسپورت رو به همون اسم rayan درخواست بفرمایید.

بهنام بدرلو : سلام من17سال سن دارم و پاسپورت هم دارم میتونم تکی به کشور خارجی سفر کنم؟

با سلام و احترام

بله با داشتن پاسپورت قانونی میتوانید به خارج از کشور سفر داشته باشید

احسان صابر : سلام من در سفر هستم شماره پاسپورتم را دارم ولی دنبال تاریخ انقضاش هستم چطور میتونم بدون در دست داشتن پاسپورتم بفهمم تاریخ انقضاش تا کی است ؟

با سلام و احترام

پاسپورتهای ایرانی از زمانی که صادر میشوند تا 5 سال دارای اعتبار هستن.

بهزاد سلیمی : با سلام من برای عید می خوام برم ترکیه ولی پاسپورتم ۴ ماه و نیم اعتبار داره آیا می تونم به ترکیه برم؟

با سلام و احترام.

میتونید پاسپورتتون رو تمدید کنید که زیاد زمان بر نیست.

محمد اجلال خلیقی : مدت زمان صدور پاسپورت برای کسانی که برای اولین بار میخوهند پاسپورت بگیرند چه زمانیست

با سلام و احترام.
حدود 1 تا 2 هفته با پست ارسال میشه درب منزل

مشاوره اخذ ویزا اقامت و مهاجرت به کانادا - ویزا 724

ارتباط با ما

آدرس و راههای ارتباطی :

- ویزا 724

- شرکت مهاجرتی کاناداپاس

- کاریابی بین المللی مهیار

- شرکت توسعه استارتاپ و سرمایه گذاری i3capital

- دارای مجوزرسمی از وزارت کار و رفاه اجتماعی ایران با شماره ثبت: 103621 

- دارای مجوز رسمی اداره مهاجرت کانادا: ICCRC R520250

با مدیریت مهیار حلاج پور، مشاور و وکیل قانونی RCIC/ICCRC به شماره پروانه R520250

 

دفتر مرکزی (کانادا - تورنتو):

 No.25 Shepard Ave W Suite 300 North York ON M2N 6S6 (مراجعه با رزرو وقت قبلی)

0014168905972 (پاسخ‌گویی: دوشنبه تا شنبه 18:00 الی 02:00 بوقت تهران)

دفتر ایران: 

02122927033 - 02128421010 (پاسخ‌گویی: شنبه تا چهارشنبه 10:00 الی 17:00 بوقت تهران) - (پنجشنبه: 10 الی 14:00)

تهران - بزرگراه مدرس شمال، خیابان دستگردی شرقی(ظفر)، جنب بیمارستان علی اصغر، پلاک 199 طبقه سوم، واحد 301 (مراجعه با رزرو وقت قبلی)

واتساپ دفتر ایران:

09124644197 (پاسخ‌گویی: 10:00 الی 18:00 بوقت تهران)

واتساپ کانادا:

14168905972+ (پاسخگویی به پیامهای متنی در واتساپ)

* برای مطالعه روش های اصلی مهاجرت به کانادا، به صفحه مهاجرت کانادا مراجعه بفرمایید.

ایمیل : info[at]visa724.com

ویزا 724

تمامی حقوق این سایت مربوط به ویزا 724 می باشد.