شرایط خرید یا راه اندازی کلینیک زیبایی در کانادا

راه اندازی یک کلینیک یا درمانگاه زیبایی یک موضوع چالش برانگیز است اما اگر گام به گام و همراه با یک وکیل مهاجرتی خبره و باتجربه این مراحل را سپری کنید بسیار آسان و راحت خواهد بود. ما در این بخش درباره نحوه راه اندازی کلینیک زیبایی در کانادا، هزینه های راه اندازی کلینیک زیبایی در کانادا و خرید کلینیک زیبایی در کانادا صحبت می کنیم؛ تا انتها با ما باشید.

لنگرمختصر و مفید: با خرید یک بیزینس در کانادا میتوانید در قالب برنامه های استانی کارآفرینی و ثبت شرکت در ابتدا ویزای کار دریافت و سپس برای اقامت کانادا اقدام کنید. معمولا برای خرید یک بیزینس مناسب که ارزش خرید داشته باشد و بتوانید با آن ویزا درخواست کنید به بیش از 150 هزار دلار کانادا نیاز دارید. حتی می توانید طی شرایطی مثلا 25 درصد یک بیزینس خریداری کنید که به درآمد رسیده و سود آور است (به نوعی در بیزینس شریک می شوید).

 برای مشاهده بیزینس هایی که در کانادا ارزش خرید دارند، صفحه اینستاگرام ما را دنبال کنید.

لنگرچرا یک کلینیک زیبایی را افتتاح می کنید؟

ممکن است که برای راه اندازی یا خرید یک کلینیک یا درمانگاه در کانادا، در ابتدا هزینه های زیاد و مراحل سختی را متحمل شوید و ممکن است سختی راه شما را خسته کند اما سود حاصله از خرید یا راه اندازی یک کلینیک می تواند این مشکلات را حذف کند؛ همچنین انتخاب و داشتن یک کلینیک شناخته شده به کسب درآمد بهتر نیز کمک می کند. هرچند راه اندازی یک کسب و کار کوچک در ابتدا به معنای رقابت سخت در بازار است اما افراد با راه اندازی یک کلینیک زیبایی مستقل قسمت عمده سودی که بدست می آورند برای خودشان بوده و همچنین استقلال زیادی در کسب و کارشان دارند و به نحوی رئیس خود هستند.

نوع اقدامات پزشکی

کلینیک زیبایی در کانادا

زمانی که قصد راه اندازی یک کلینیک را دارید باید تعداد افرادی که در آن استخدام می شوند و نوع کار را نیز مشخص کنید. اگر فقط خودتان قرار است در کلینیک حضور داشته باشید؛ تمام مسئولیت ها بر دوش خودتان است. این روش کمک می کند تا شما کنترل کامل بر نحوه عملکرد و بررسی دقیق همه چیز داشته باشید اما در مواردی مانند بازاریابی و تهیه تجهیزات پزشکی به هزینه های زیادی نیاز خواهید داشت و نیاز است ساعات زیادی را صرف کار کنید چراکه هم در زمینه تجارت و هم در زمینه درمانی فعالیت دارید.
اگر قصد داشته باشید که چندین پزشک را در کلینیک خود استخدام کنید حجم کار به طور مساوی تقسیم می شود بنابراین کار کمتری خواهید داشت. این باعث می شود حجم کاری متناسب تری داشته باشید و هزینه های راه اندازی نیز کاهش یابد.

چگونه می توان یک کلینیک زیبایی را در کانادا راه اندازی کرد؟

بهترین گزینه قبل از شروع این کسب و کار مشورت با افرادی است که قبلا سابقه کار در این فعالیت را داشته اند. صحبت کردن با فردی که با مشکلات و چالش ها آگاه است و در مورد بیمه ها و خسارات اطلاع دارد می تواند راهنمایی خوبی باشد البته دقت داشته باشید که کمک گرفتن از یک وکیل برای مسائل حقوقی نیز یک اصل مهم است همچنین در صورتی که قصد مهاجرت از این طریق را دارید مهم است که با یک وکیل مهاجرتی خبره مشورت کنید.
اما به طور کلی سپری کردن مراحل زیر از مراحل رسمی و مهمی است که افراد در صورتی که قصد راه اندازی کیلینک زیبایی در کانادا را داشته باشند ضروری است؛ پس اگر قصد مهاجرت به کانادا از طریق راه اندازی کلینیک زیبایی را دارید تا انتها همراه ما باشید.

لنگرنوشتن بیزینس پلن و تامین بودجه کلینیک یا درمانگاه

بیزینس پلن

نوشتن طرح تجاری علاوه بر مشخص کردن مسیر و هدف می تواند هزینه و بودجه مورد نظر را نیز پیش بینی کند. در این طرح هزینه های اصلی، هزینه های تجهیزات و … را در نظر بگیرید. مشاورین بانک می توانند به شما در این زمینه کمک کنند و پیش بینی کنند بین 3 تا 5 سال آینده چقدر هزینه نیاز دارید. اولین و مهمترین موضوع نوشتن صحیح بیزینس پلن به مدت 3 سال است. شما باید هزینه های مورد نیاز برای راه اندازی، اجاره، هزینه های سیستم های الکترونیکی، تجهیزات و … را در این مورد ثبت کنید.
در صورتی که قصد دریافت وام دارید در ابتدا باید درخواست خود را به بخش پزشکی بانک ارائه دهید؛ افراد مشغول در این بخش در زمینه بهداشت و درمان تخصص دارند و خطرات و هزینه های موجود در این زمینه را می دانند. سپس این درخواست را به چندین بانک ارسال کنید تا بتوانید بین پیشنهادهای موجود یکی را که متناسب تر است انتخاب کنید.
دقت داشته باشید که نیاز نیست در ابتدا از بهترین و گرانترین صندلی و دکوراسیون استفاده کنید و بهتر است که لوازم اولیه را خریداری کنید سپس با گذشت زمان این موارد را تغییر دهید.

علاوه بر موارد گفته شده افرادی که قصد مهاجرت از طریق استارتاپ ویزای کانادا به این کشور را دارند باید حتما بیزینس پلن خود را به صورت دقیق و صحیح بنویسند.

لنگرخرید تجهیزات

هنگامی که وام دریافت کردید و اجازه راه اندازی را دریافت کردید؛ آماده هستید که تجهیزات را خریداری کرده و همچنین کارمندان مورد نظر خود را استخدام کنید. گفتن این مورد بسیار راحت است اما لازم است که تحقیقات کافی نیز در این زمینه انجام شود. در این مورد نیز برنامه ریزی و اطلاعات صحیح و دقیق به شما کمک زیادی در این مورد می کند.  (البته وام به کسانی تعلق می گیرد که دارای اقامت کانادا هستند یا توانسته اند امتیازات کافی را جهت دریافت وام کسب کنند، بنابراین اگر قرار است از این طریق مهاجرت کنید، در شروع پروسه به خودتان متکی هستید و نباید بر روی وام حساب باز کنید)

سیستم مدیریت کار

سیستم نرم افزاری مدیریت کار یکی از مهمترین سیستم ها است و تمام اطلاعات کلینیک در این سیستم ثبت می شود. از مهمترین موارد که در این سیستم ثبت می شود می توان به چرخه درآمد، پرونده های پزشکی، صورتحساب بیماران و…اشاره کرد.

 مطلب پیشنهادی= خرید یا راه اندازی رستوران در کانادا

لنگرخرید بیمه

همه صاحبان مشاغل اهمیت بیمه را درک می کنند، اما برای متخصصان پزشکی، این موضوع مهمتر است. اولین و مهمترین موضوع انتخاب نوع بیمه است. علاوه بر آن مرکزی که بیمه شما را صادر می کند موارد مهم مانند بیمه های لازم برای کارمندان و بیمه های حوادث را نیز درج می کند. اگر چه تنوع بیمه ها زیاد است اما دقت داشته باشید که لازم است حتما بیمه تهیه کنید.

مزایای راه اندازی کلینیک زیبایی

راه اندازی یک کلینیک زیبایی مزایای زیادی دارد و می تواند یک کسب و کار سودآور نیز باشد. طبق بررسی ها فقط آمریکایی ها در سال 2018 بیش از 7 میلیون تزریق های زیبایی، بیش از 1 میلیون لایه برداری شیمیایی، 1 میلیون لیزرموهای زائد و بیش از 700.000 میکرودرم ابریژن داشته اند. و این آمارها خیلی از کشور کانادا دور نیست. این موارد نشان می دهند که چقدر تعداد افرادی که به موارد زیبایی علاقمند هستند زیاد و حتی رو به افزایش است.

لنگرچه کسانی صلاحیت راه اندازی یا خرید کلینیک زیبایی در کانادا را دارند؟

موارد زیبایی باید توسط یک پزشک انجام شود و همچنین توسط یک پزشک واجد شرایط نیز اداره شود. در کانادا نیز بر اساس قوانین و مقرراتی که وجود دارد برای درمان های زیبایی نیاز است که یک پزشک آموزش دیده و متخصص در کلینیک حضور داشته باشد و تمامی موارد زیبایی زیر نظر پزشک انجام شود. در صورتی که فرد کارآفرین پزشک نباشد می تواند با همکاری با یک پزشک به راه اندازی کیلینک زیبایی بپردازد در این موارد کارآفرین باید سایر جنبه های غیرپزشکی مانند راه اندازی، پیدا کردن محل، بررسی حقوق و دستمزد و منابع انسانی را پیگیری کند.

لنگرمعرفی چند نمونه کلینیک زیبایی مناسب خرید در کانادا

محل= اتاوا، انتاریو، کانادا
قیمت پیشنهادی= 135.000 دلار
درآمد= 200.000 دلار
این محل دارای کارکنان آموزش دیده به همراه امکانات عالی است. این کلینیک زیبایی و لیزر دارای مشتریان ثابت خود است و انواع مختلفی از روش های زیبایی را ارئه می دهد.

محل= ونکوور، بریتیش کلمبیا، کانادا
قیمت پیشنهادی= 375.000 دلار
درآمد= 250.000 تا 500.000 دلار
این کلینیک بسیار مدرن و پر رونق است. این کلینیک مجهز به 5 اتاق و تجهیزات جدید و عالی است. مساحت این ساختمان 1000 متر مربع با پنجره های بزرگ و ورودی خیابان به همراه انبار و حمام است که این ساختمان را در موقعیت و شرایطی عالی قرار داده است.

محل= ادمونتون، آلبرتا، کانادا
قیمت پیشنهادی= 250.000 تا 500.000 دلار
درآمد= 500.000 تا 1 میلیون دلار
این کلینیک در سال های اخیر بازسازی شده است. در سیستم مدیریتی این کلینیک مشخصات بیش از 3500 بیمار ثبت شده است که این افراد از بیماران ثابت این مرکز هستند. در صورتی که این کلینیک توسط پزشکان ماهر و خبره ایی اداره شود می تواند کسب و کاری سود آور باشد.

محل=مارکهام، انتاریو، کانادا

کلینیک زیبایی در کانادا

کلینیک زیبایی

کلینیک زیبایی

قیمت پیشنهادی= 250.000 دلار تا 500.000 دلار
درآمد از فروش= 250.000 دلار تا 500.000 دلار
این کلینیک، یک کلینیک مجهز در زمینه های زیبایی با دستگاه های مجهز و جدید است. کارمندانی که در این محل حضور دارند آموزش دیده هستند و فقط نیاز است که این کلینیک توسط پزشکان ماهر و با تجربه ایی اداره شود.

مهارت های مورد نیاز برای راه اندازی کلینیک زیبایی در کانادا

راه اندازی کلینیک زیبایی در کانادا یک شغل خوب است که با درآمد نسبتا بالایی همراه است. در صورت موفقیت در این شغل می توانید ظرف مدت زمانی کوتاه به سود بسیار خوبی دست پیدا کنید. یک سالن زیبایی در کانادا می تواند شامل بخش های مختلفی باشد. شما در صورت دریافت مجوزهای لازم می توانید امکانات زیادی را در سالن خود قرار داده و از این راه به سود خوبی دست پیدا کنید. در ادامه برخی از مهارت های موجود در سالن های زیبایی را با یکدیگر بررسی می کنیم.

 • لیزر موهای زائد
 • سولاریوم و برنزه
 • کایروپراکتیک
 • ماساژ درمانی
 • طب سوزنی
 • رایحه درمانی

البته دقت کنید، از آنجایی که هر یک از مهارت های یاد شده به تخصص و مدرک حرفه ای نیاز دارند، باید مجوزهای لازم برای آن ها را دریافت نمایید. شما مخاطب عزیز پس از مهاجرت به کانادا می توانید با دریافت مجوزهای قانونی که در این مقاله به آن ها اشاره کردیم، کار خود را شروع کرده و به موفقیت دست پیدا کنید.

راه اندازی کلینیک زیبایی در کانادا

آیا راه اندازی کلینیک های زیبایی در کانادا سودآور است؟

راه اندازی کلینیک زیبایی در کانادا جزء مشاغل سودآور است. همان طور که می دانید در حال حاضر زیبایی برای تمامی افراد از اهمیت بالایی برخوردار است. از این رو درآمد کلینیک های زیبایی همواره بالاست و استقبال خوبی از آن ها صورت می گیرد. البته سودآوری در زمینه زیبایی به شرطی حاصل می شود که کلینیک شما کار خود را اصولی و دقیق انجام دهد.

استخدام افراد متخصص، استفاده از دستگاه های پیشرفته و با کیفیت، دقت به پاکیزگی و نظافت مجموعه و… از عواملی به شمار می روند که می توانند تعداد مراجعین کلینیک شما را افزایش دهند. امید است اطلاعات ارائه شده در متن زمینه آشنایی شما با تاسیس کلینیک زیبایی در کانادا را فراهم کرده باشد.

ویزا 724، در کنار شرکت حقوقی مهاجرتی و شرکت توسعه بیزینس در کانادا، با داشتن تجربه راه اندازی و توسعه بیش از 100 کسب و کار موفق، صفر تا صد خدمات خرید بیزینس یا راه اندازی بیزینس، امضای قرارداد قانونی و انجام امور مهاجرتی را ارائه می کند. ما کسب و کار را مطابق با شرایط شما، انتخاب و برای خرید یا راه اندازی آن اقدام می کنیم. در صورتی که قصد راه اندازی یک کسب و کار در کشور کانادا را داشته باشید و اگر تمایل دارید در فرانچایز های قوی کانادا سرمایه گذاری کنید، می توانید با ما در ارتباط باشید.

در این شرکت، گام به گام در خدمت اهداف کارآفرینانی هستیم که میخواهند بیزینس موفقی در کانادا داشته باشند و از راههای برنامه های تجاری روشهای سرمایه گذاری در کانادا ، ویزای استارتاپ به کانادا مهاجرت کنند.

دریافت اطلاعات تماس و اطمینان از مجوز های ما، با مراجعه به صفحه > درباره موسسه مهاجرتی ما

مطالب پیشنهادی:

> خرید بیزینس در کانادا

> هزینه های رندگی در کانادا

مطالب مندرج در وب سایت حاضر به منظور اطلاع رسانی و افزایش دانش مخاطبین عزیز وبسایت حاضر و سایر شبکه های اجتماعی است. اگر چه اخبار و مطالب منتشره با نهایت دقت نویسنده مکتوب گردیده،ولی همچنان می تواند دستخوش تغییرات مرور زمان بوده و یا عاری از اشتباه انسانی نباشند.
بدیهی است برداشت و مشورت‌های حقوقی نهایی صرفا در چارچوب موضوع مورد مشاوره با شخص مشاور و وکیل رسمی توصیه می‌شود.
مدیریت و همکاران این مجموعه مسوولیتی در خصوص اقدامات خواننده با استناد به مطالب مندرج در وب سایت حاضر و سایر شبکه های اجتماعی نداشته و مسوولیت مجموعه صرفا محدود به چارچوب قرارداد منعقده با موکلین مجموعه باقی خواهد ماند.

درخواست مشاوره رایگان

3 + 15 =

نظرات و سوالات شما

۷ دیدگاه

 1. محمد سیدزاده

  با سلام
  بالفرض با خرید کلینیک تونستیم اقامت بگیریم ، برای کار در کلینیک باید مدرک پزشکی معادلسازی شده داشته باشیم تا بتونیم کار کنیم یا خیر ؟

  پاسخ دهید
 2. محمد سیدزاده

  با سلام
  بالفرض ما تونستیم کلینیک بخریم ، برای کار در کلینیک نیاز به معادلسازی مدرک پزشکی داریم درسته ؟ پس برگشتیم همون خونه اول که .

  پاسخ دهید
 3. sara hooshmand

  سلام من درایران شهر مشهد یک مرکز لیزر و لاغری کوچک دارم و همراه یک پزشک عمومی که از دوستان خانوادگی من هستند اداره میکنم و کلیه کارهای لیزر لاغری بوتاکس و تزریق چربی و ژل و غیره توسط خودم انجام میشه و مدرک دستیار پزشکی از دانشگاه شهید بهشتی و سرتیفیکیت هم دارم برای مهاجرت به کانادا و خرید یک مرکز زیبایی راهنمایی میخوام

  پاسخ دهید
 4. مریم پیری

  سلام وقت برای خریدکلینیک زیبایی کانادا وقتتان را میگیرم میخواستم بدونم با ۱۵۰۰۰۰دلار میشه یه کلینیک خریداری کرد یا خیر. ممنون از پاسخگوییتان

  پاسخ دهید
 5. مریم پیری

  سلام وقت بخیر، جهت خرید کلینیک در کانادا وقتتان را میگیرم میخواستم بدونم با ۱۵۰۰۰۰دلار میتونم کلینیک زیبایی خریداری کنم یا خیر

  پاسخ دهید
 6. Farima Khalilipour

  سلام‌وقت بخیر
  من پزشک عمومی هستم که کار زیبایی در ایران انجام میدهم، آیا میتوانم در کانادا کلینیک زیبایی راه اندازی کنم و برای اینکار نیازی به گذراندن امتحانات پزشکان هست ؟

  پاسخ دهید
 7. سپیده حج فروش

  باسلام پزشک متخصص گوش و حلق وبینی هستم برای مهاجرت به کاناداتمایل به خریدمرکززیبایی دراستان انتاریو دارم . برای دریافت مجوز ایا نیاز به گذراندن مراحل خاص وامتحان می باشد؟ یااینکه میشود به عنوان سرمایه گذار با تاییدمدرک فعلی اقدام کرد؟

  پاسخ دهید

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *