خرید یا راه اندازی تعمیرگاه در کانادا + شرایط مهاجرت


آخرین بروز رسانی : ۰۰/۰۶/۱۴

 

 

راه اندازی تعمیرگاه در کانادا

 

راه اندازی تعمیرگاه در کانادا


راه اندازی تعمیرگاه شامل تعمیرات و نگهداری وسایل نقلیه است. تعمیرگاه اصولا خدماتی مانند نصب سیستم ها بر روی ماشین، رنگ آمیز و ... را نیز ارائه می دهد. اگر قصد راه اندازی تعمیرگاه در کانادا را دارید باید مراحلی را سپری کنید. این مراحل عبارتند از:

 

مرحله 1: برنامه ریزی برای کسب و کار


یک برنامه ریزی دقیق و مشخص اولین و مهمترین موضوع برای یک کارآفرین است؛ برنامه ریزی به افراد کمک می کند تا کسب و کار خود را مشخص کرده و حقایق ناشناخته مرتبط با آن را کشف کنند. زمان برنامه ریزی بایستی به هزینه های مورد نیاز برای راه اندازی و خرید وسایل، بازار هدف، هزینه هایی که می توانید از مشتری برای هر خدمت بگیرید، انتخاب نام تجاری، بررسی منطقه هدف و ... بپردازید. یکی از اصلی ترین سوالات در این زمان ممکن است برای شما پیش آید عبارتست از:

 

مطلب پیشنهادی: استارتاپ ویزای کانادا

هزینه های افتتاح تعمیرگاه خودرو چقدر است؟


هزینه های راه اندازی تعمیرگاه در کانادا بسیار متفاوت است اما به طور کلی شامل موارد زیر است:
*پروانه کسب: 50 تا 100 دلار
*گواهینامه های(ASE):  36 دلار هزینه ثبت نام، به علاوه 39 دلار برای هر گواهینامه و گواهینامه های L1 ، L2 و L3 که هر کدام 78 دلار است.
*بیمه: 4000 دلار در سال
*بالابر هیدرولیکی مکانیکی: 3،700 دلار
دستگاه تشخیصی: 5000 تا 10000 دلار
هزینه اجاره فروشگاه: 1500 تا 15000 دلار در ماه
مجموعه ابزار مکانیک با ابزارهای ویژه: 15000 دلار
هزینه کل: 50،000 دلار + حدود 20.000 هزینه های جانبی

 

نکات مهم خرید بیزینس در کانادا:

 

 

تمامی خدمات مهاجرت کانادا در ویزا 724 با مدیریت خوشنام ترین وکیل و مشاور قانونی مهاجرت کانادا (آقای مهیار حلاج پور) با دانش تیم تخصصی توسعه بیزینس و استارتاپ در کانادا و تجربه بیش از 1000 پرونده موفق توسعه بیزینس و مهاجرت، انجام‌ می شود. بسیار مهم است که بدانید مشاور شما همراه با داشتن مجوزها و دانش کافی در امور مهاجرت، دانش و تجربه توسعه و راه اندازی بیزینس در کانادا دارد. برای مشاهده مجوزهای ما در ایران و کانادا؛ می توانید صفحه درباره ما را مطالعه بفرمایید.

هزینه های جاری تعمیرگاه خودرو چقدر است؟


*هزینه های جاری برای این تجارت شامل اجاره مغازه (مگر اینکه صاحب مشاغل صاحب ساختمان مغازه باشد)، بیمه و هزینه های کارگر (حقوق آنها) است.
*یک مکانیک می تواند از 25 دلار در ساعت تا 100 دلار در ساعت درآمد داشته باشد.
*بیمه که می تواند سالانه 4000 دلار برای صاحبان مغازه هزینه داشته باشد.
*هزینه های تامین تجهیزات متفاوت است، اما ممکن است بسته به اندازه مغازه برای هر فروشگاه بین 10،000 تا 20،000 دلار هزینه داشته باشد.


بازار هدف کیست؟
مشتریان مشاغل تعمیر خودرو اصولا یک ویژگی مشترک دارند و آن هم وسایل نقلیه خراب یا دست دوم که نیاز به تعمیرات فراوان دارد! اصولا این افراد با تعمیرگاه ها قرارداد دریافت خدمات می بندند. این قراردادها درآمد ثابت فروشگاه را تضمین می کند و مشکلات مالی که ممکن است در کوتاه مدت و بلند مدت پیش آید را کاهش می دهد. البته مشتری های متفاوتی وجود دارد که ممکن است زیاد برای تعمیرگاه مناسب نباشد برای مثال مشتریانی که از تخفیف های ویژه فقط برای یک بار استفاده می کنند.

 

چگونه تعمیرگاه اتومبیل درآمد کسب می کند؟

 

راه اندازی تعمیرگاه در کانادا


یک تعمیرگاه اتومبیل با گرفتن هزینه ثابت یا نرخ ساعتی برای ارائه سرویس درآمد کسب می کند. در بعضی از تعمیرگاه ها، صاحبان هزینه های مشخصی را برای خدماتی مانند تعویض روغن در نظر می گیرند اما در برخی از تعمیرگاه ها نیز بر اساس قطعات و نوع ماشین این هزینه ها مشخص می شود.

 

چقدر می توانید از مشتری هزینه بگیرید؟


نرخ کار بسته به نحوه راه اندازی مغازه متفاوت است! در نمایندگی، مکانیک ها متفاوت از تعمیرگاه ها هزینه دریافت می کنند و اصولا بیشتر است. یکی از عوامل اصلی در نرخ کار، مکان است. مکانیک معمولاً در شهرها و مناطقی که نگهداری وسایل نقلیه گرانتر است درآمد بیشتری کسب می کند.
*یک تعمیرگاه مستقل معمولاً در هر ساعت بین 70 تا 100 دلار از مشتریان دریافت می کند این در حالی است که نمایندگی ها هر ساعت بین 80 تا 150 دلار هزینه می گیرند.

 

تعمیرگاه خودرو در کانادا چقدر می تواند سود کسب کند؟


طبق بررسی ها، مکانیک ها سالانه بین 30 تا 50 هزار دلار درآمد کسب می کند. بنابراین، یک فروشگاه با مدیریت یک نفره می تواند انتظار داشته باشد تا این حد درآمد کسب کند. صاحب یک فروشگاه بزرگتر با مدیریت تیم کوچکی از مکانیک به راحتی می تواند سالیانه تا 100000 دلار درآمد کسب کند.

 

چگونه می توانید کسب و کار خود را سودآورتر کنید؟


سودآوری بیشتر کسب و کار، کار آسانی نیست. داشتن یک مغازه کار سختی است. جذب درآمد اضافی معمولاً یک امر تخصصی است. به عنوان مثال، تبدیل یک تعمیرگاه عمومی خودرو به یک تعمیرگاه تخصصی به دلیل انجام کار تخصصی می تواند هزینه بیشتری از مشتری بگیرد و به افزایش سوددهی کمک کند؛ این امر به ویژه زمانی که فروشگاه شما یک فروشگاه منحصر به فرد در منطقه باشد بیشتر صدق می کند.

 

انتخاب نام برای تعمیرگاه


انتخاب نام مناسب مهم و چالش برانگیز است. هنگام انتخاب نام باید مواردی را در نظر بگیرید؛ مواردی از قبیل:
*قوانین ایالت شما برای انتخاب نام
*سوابق نام انتخابی در ایالتتان
*قانونی بودن نام

 

مطلب پیشنهادی: مهاجرت به کانادا

مرحله 2: ثبت نام برای مالیات


قبل از اینکه بتوانید کسب و کار خود را راه اندازی کنید؛ باید برای انواع مالیات ثبت نام کنید. بسته به اینکه کدام ساختار تجاری را انتخاب می کنید، ممکن است گزینه های مختلفی برای نحوه مالیات کسب و کار شما وجود داشته باشد. شما با کمک یک وکیل مهاجرت به کانادا می توانید اطلاعات اولیه در این باره کسب کنید.

 

مرحله 3: افتتاح حساب بانکی مخصوص


استفاده از حساب های بانکی و اعتباری اختصاصی برای محافظت از دارایی های شخصی ضروری است. وقتی حساب های شخصی و شغلی شما ترکیب می شود، در صورت شکایت از تجارت شما، دارایی های شخصی شما در معرض خطر قرار می گیرند. علاوه بر این موضوع افتتاح یک حساب تجاری با اسم کسب و کار شما می تواند در دریافت کارت های اعتباری و سایر منابع مالی با نام کسب و کارتان راحت تر باشد. به صورت کلی افتتاح یک حساب بانکی مخصوص به شما کمک می کند:
*دارایی های خود را جدا کنید.
*برای دریافت وام و موارد مالی راحت تر باشید.
*زمان رسیدگی به پرونده های مالی و حسابداری با مشکل مواجه نشوید.
* این مورد دارایی های شخصی شما را از دارایی های کار شما جدا می کند، که در واقع برای محافظت از دارایی های شخصی لازم است.
* همچنین حسابداری و تشکیل پرونده مالیاتی را آسان می کند.

 

مطلب پیشنهادی: مهاجرت به کانادا از طریق ثبت شرکت

مرحله 4: دریافت مجوزهای لازم


عدم تهیه مجوزهای لازم می تواند منجر به جریمه های سنگین یا حتی تعطیل شدن کسب و کار شما شود.
الزامات صدور مجوز کسب و کار محلی
کلیه تعمیرگاه های خودرو باید از قوانین زیست محیطی فدرال و ایالتی تبعیت کنند. در بیشتر ایالت ها اخذ مجوز تعمیرگاه خودرو ضروری است. با مراجعه به SBA در مورد مجوزهای مورد نیاز اطلاعات کسب کنید البته شما می توانید با کمک یک وکیل مهاجرتی نیز در این باره اطلاعاتی بدست آورید.

 

مرحله 5: تهیه بیمه

 

راه اندازی تعمیرگاه در کانادا


دقیقاً به اندازه اهمیت مجوزها تهیه بیمه نیز اهمیت دارد. در واقع هر کسب و کاری نیاز به بیمه دارد تا بتواند با خیال راحت و قانونی فعالیت داشته باشد. بیمه کسب و کار از سلامت مالی و اقتصادی کسب و کار در صورت خسارت پشتیبانی می کند.
انواع مختلفی از بیمه نامه ها برای انواع مختلف مشاغل با ریسک های مختلف ایجاد شده است. اگر از انواع خطراتی که ممکن است تجارت شما با آن روبرو باشد مطمئن نیستید، حتما بیمه عمومی تهیه کنید. این رایج ترین بیمه ایی است که مشاغل کوچک به آن نیاز دارند.

 

مطلب پیشنهادی: ویزای انگلستان

چگونه می توان یک تعمیرگاه اتومبیل را در کانادا معرفی و به بازار عرضه کرد؟


یافتن مشتری های جدید معمولاً از طریق بازاریابی دهان به دهان انجام می شود اما یک تعمیرگاه می تواند به صورت شبکه ایی نیز کار کند؛ به چه صورت؟ صاحب یک تعمیرگاه می تواند با تاکسی ها و سرویس های ارائه خدمات ماشین قرارداد ببندد و برای ارائه خدمات و نگهداری از آنها برنامه هایی را ارائه دهد.

 

چگونه مشتری ها را جذب کنیم؟


یک تعمیرگاه اتومبیل می تواند با ارائه خدماتی که اکثر تعمیرگاه ها ارائه نمی دهند خود را متمایز کند. به عنوان مثال، یک تعمیرگاه با نصب تجهیزات هشدار یا تجهیزات جانبی به صورت سفارشی می تواند باعث جذب مشتری شود.

 

راه اندازی تعمیرگاه در کانادا مناسب چه افرادی است؟


این تجارت برای افرادی که تمایل به مکانیکی دارند شغل مناسبی است. در بیشتر ایالات ها، مجوز برای کار به عنوان مکانیک مورد نیاز است. البته هر فردی که قصد راه اندازی تعمیرگاه دارد باید آموزش ها و دوره های تخصصی مرتبط با این کسب و کار را بگذراند.

 

در یک روز معمول در تعمیرگاه اتومبیل چه اتفاقی می افتد؟


صاحبان مشاغل معمولاً باید اول صبح گزارش های مربوط به تعمیرات را بررسی کنند، قرارهای آینده را بررسی کنند و در مورد نیازهای مختلف یا عرضه با مدیران فروشگاه ها ملاقات کنند. اگر مالک در مغازه نیز کار کند، یک روز معمولی شامل کار بر روی انواع وسایل نقلیه مختلف خواهد بود.
یک صاحب مغازه همچنین باید با مشاغل محلی که درآمد کسب می کنند، در مورد قرارداد مذاکره کند. به عنوان مثال، اگر مغازه ای برای ارائه خدمات نگهداری با یک شرکت تاکسی شریک باشد، مالک باید در مورد قرارداد و شرایط مذاکره کند.

 

چند نمونه مناسب برای خرید تعمیرگاه در کانادا

 

خرید کارواش در کانادا

 

بیزینس شماره 1 مکانیک خودرو در کانادا:


محل: سیکاموس، بریتیش کلمبیا، کانادا
قیمت پیشنهادی: 1.250.000 دلار
درامد از فروش: 500.000 تا 1 میلیون دلار
این یک گزینه عالی برای رشد و سرمایه گذاری است. این محل خدمات تعمیرات را با گارانتی به افراد ارائه می دهد و تعویض روغن، تعویض ترمز، تراز چرخ، تعمیرات اگزوز و... را می توانید در این محل ارائه دهید. این محل با توزیع کنند تایرهای مارک ملی قرارداد دارد و پتانسیل رشد و موقعیت بسیار خوبی برخوردار است.
اطلاعات املاک: موقعیت مکانی عالی با ترافیک عالی/ نوردهی بالا/ چهار در برای ساختمان/ اندازی 17.550 فوت مربع/ سال تاسیس 2018
سایر اطلاعات
پشتیبانی و آموزش: مالک به خریدار واقعی تمام آموزش های لازم را ارائه می دهد.
ارزش وسایل: 250.000 دلار

 

بیزینس شماره 2 مکانیک خودرو در کانادا:


محل: کینگستون، انتاریو، کانادا
قیمت پیشنهادی: 500.000 دلار تا 1 میلیون دلار
درامد از فروش: 250.000 تا 500.000 دلار
این ساختمان بیش از 12 سال است که در این محل قرار دارد. ابزار مختلف با کیفیت مانند ابزار جوشکاری، وسایل بالابر و... در این محل وجود دارد.

اطلاعات ملک: اجاره ایی/ اجاره سالانه 26400 دلار/ متراژ ساختمان 3000 مترمربع
پتانسیل گسترش: دارد!
رقابت: رقابت در این کار به ارائه خدمت به مشتری بستگی دارد اگر فرد وسیله نقلیه را به درستی تعمیر کند در صورت بروز مشکلات دیگر در وسیله نقلیه دفعات بعد نیز مشتری باز می گردد.
ساعات تجارت:دوشنبه تا جمعه 8: 30-5: 30
کارمندان: 2
سال تاسیس: 12
پشتیبانی و آموزش:آموزش به فرد متقاضی داده می شود.
ارزش وسایل: 10.000 دلار
ارزش سهام: 250.000 دلار

 


ویزا 724، در کنار شرکت حقوقی مهاجرتی و شرکت توسعه بیزینس در کانادا، با داشتن تجربه راه اندازی و توسعه بیش از 100 کسب و کار موفق، صفر تا صد خدمات خرید بیزینس یا راه اندازی بیزینس، امضای قرارداد قانونی و انجام امور مهاجرتی را ارائه می کند. ما کسب و کار را مطابق با شرایط شما، انتخاب و برای خرید یا راه اندازی آن اقدام می کنیم. در صورتی که قصد راه اندازی یک کسب و کار در کشور کانادا را داشته باشید و اگر تمایل دارید در فرانچایز های قوی کانادا سرمایه گذاری کنید، می توانید با ما در ارتباط باشید.

 

مهیار حلاج پور - ویزا 724

من، مهیار حلاج پور (Mahyar Hallajpour)

عضو رسمی شورای قانون‌گذاری امور مهاجرت کانادا، مشاور رسمی مهاجرت کانادا ICCRC/RCIC ، یا اصطلاحا وکیل مهاجرت، به شماره پروانه R520250 هستم.

زندگی من صرف این می شود که اطمینان حاصل کنم، ممتازترین خدمات تخصصی حقوق مهاجرت کانادا را دریافت می کنید.

من در طول سالیان فعالیتم، بانی توسعه بیش از یکصد شرکت در کانادا بوده ام و امروز تمام این خدمات در غالب  شرکت سرمایه گذاری و توسعه استارتاپ و بیزینس i3 Capital در اختیار متقاضیان و موکلین عزیز است.

ویزا 724 (VISA724.com) و شرکت مهاجرتی کاناداپاس، با مدیرعاملی و نظارت مستقیم اینجانب، اداره می شود.

مجموعه شرکتهای ما، دارای مجوزهای ذیل است:

  • شرکت مهاجرتی کاناداپاس،  با مجوز رسمی اداره مهاجرت کانادا به شماره ثبت: 002782433
  • شرکت توسعه بیزینس و شتاب دهنده i3 Capital ، با مجوز رسمی از دولت فدرال کانادا: به شماره ثبت 003223957
  • شرکت کاریابی بین المللی مهیار،  با مجوز وزارت کار ایران: به شماره ثبت 103621 

دریافت اطلاعات تماس و اطمینان از مجوز های ما، با مراجعه به صفحه > درباره شرکت مهاجرتی ما

 

 مطالب پیشنهادی:

هزینه های زندگی در کانادا

فرانچایز در کانادا

 

مطالب مندرج در وب سایت حاضر به منظور اطلاع رسانی و افزایش دانش مخاطبین عزیز وبسایت حاضر و سایر شبکه های اجتماعی است. اگر چه اخبار و مطالب منتشره با نهایت دقت نویسنده مکتوب گردیده، ولی همچنان می تواند دستخوش تغییرات مرور زمان بوده و یا عاری از اشتباه انسانی نباشند.
بدیهی است برداشت و مشورت‌های حقوقی نهایی صرفا در چارچوب موضوع مورد مشاوره با شخص آقای مهیار حلاج پور ممکن بوده و توصیه می‌شود.
مدیریت و همکاران مجموعه حقوقی کاناداپاس و کاریابی بین‌المللی مهیار مسئولیتی در خصوص اقدامات خواننده با استناد به مطالب مندرج در وب سایت حاضر و سایر شبکه های اجتماعی نداشته و مسئولیت مجموعه صرفا محدود به چارچوب قرارداد منعقده با موکلین مجموعه باقی خواهد ماند.


سوالات متداول


خرید یا راه‌ اندازی تعمیرگاه می تواند در کانادا سودآور باشد؟

در صورتی که علاقه به بیزینس تعمیرگاه در کانادا دارید، باید بدانید که این بیزینس چالش های خاص خود را دارد و باید تخصص خوبی در تعمیرگاه اتومبیل های به روز داشته باشید، یا می‌توانید به عنوان مدیر کسب و کار اقدام به خرید بیزینس کنید و با یک بیزینس پلن دقیق میتوانید بیزینس سودآوری را مدیریت کنید.

چطور میشه با خرید یک تعمیرگاه اقامت کانادا گرفت؟

با خرید یک بیزینس تعمیرگاه در برنامه کارآفرینی های استانی یا ثبت شرکت میتوانید برای ویزای کانادا و سپس اقامت دائم کانادا اقدام نمایید، که انتخاب درست برنامه مهاجرتی خرید بیزینس بسیار به شرایط شما بستگی دارد


مشاوره رایگان/پرسش و پاسخ


همراهان گرامی، در این قسمت میتوانید سوالات خود را مطرح نمایید. در اولین فرصت پاسخگوی شما خواهیم بود.(نمایش عمومی)


مشاوره اخذ ویزا اقامت و مهاجرت به کانادا - ویزا 724

ارتباط با ما

آدرس و راههای ارتباطی :

- ویزا 724

- شرکت مهاجرتی کاناداپاس

- کاریابی بین المللی مهیار

- شرکت توسعه استارتاپ و سرمایه گذاری i3capital

- دارای مجوزرسمی از وزارت کار و رفاه اجتماعی ایران با شماره ثبت: 103621 

- دارای مجوز رسمی اداره مهاجرت کانادا: ICCRC R520250

با مدیریت مهیار حلاج پور، مشاور و وکیل قانونی RCIC/ICCRC به شماره پروانه R520250

 

دفتر مرکزی (کانادا - تورنتو):

 No.25 Shepard Ave W Suite 300 North York ON M2N 6S6 (مراجعه با رزرو وقت قبلی)

0014168905972 (پاسخ‌گویی: دوشنبه تا شنبه 18:00 الی 02:00 بوقت تهران)

دفتر ایران: 

02122927033 (پاسخ‌گویی: شنبه تا چهارشنبه 10:00 الی 17:00 بوقت تهران) - (پنجشنبه: 10 الی 14:00)

تهران - بزرگراه مدرس شمال، خیابان دستگردی شرقی(ظفر)، جنب بیمارستان علی اصغر، پلاک 199 طبقه سوم، واحد 301 (مراجعه با رزرو وقت قبلی)

واتساپ دفتر ایران:

09124644197 (پاسخ‌گویی: 10:00 الی 18:00 بوقت تهران)

واتساپ کانادا:

14168905972+ (پاسخگویی به پیامهای متنی در واتساپ)

* برای مطالعه روش های اصلی مهاجرت به کانادا، به صفحه مهاجرت کانادا مراجعه بفرمایید.

ایمیل : info[at]visa724.com

ویزا 724

تمامی حقوق این سایت مربوط به ویزا 724 می باشد.