گرفتن شعبه ساب وی در کانادا + شرایط و هزینه ها


آخرین بروز رسانی : ۰۰/۰۴/۱۹

 

 

تاریخچه برند ساب وی

 

شعبه ساب وی در کانادا

 


ساب وی یکی از برندهای معروف رستوران های معروف در آمریکا، استرالیا، کانادا، انگلیس، اسپانیا، ایتالیا، فرانسه و بسیاری از کشورهای جهان است. ساب وی از برندهایی است که با اهدا امتیاز به افراد در گسترش شعبات و کسب و کار برند خود فعالیت می کند. همچنین این برند با دادن حق امتیاز به افراد به اشتغال افراد که می تواند به اقامت آنها منجر شود نیز کمک می کند.
برند ساب وی در سال 1965 توسط فرد دلوکا بنیان گذاری شد. در واقع این برند ابتدا توسط فرد دلوکا و پیتر باک تاسیس شد و نام آنر زیردریایی ها بود سپس در سال 1974 به ساب وی تغییر کرد. در همین سال نیز این برند شروع به اهدا حق امتیاز به افراد با هدف افتتاح شعبات جدید کرد.

 

هزینه های مورد نیاز برای راه اندازی ساب وی در کانادا

 

شعبه ساب وی در کانادا

 


برای خرید حق امتیاز ساب وی فرد باید حداقل 80.000 دلار دارایی و حداقل 300.000 دلار سرمایه داشته باشد. در ابتدا این برند 15000 دلار به عنوان حق امتیاز فرانچایز از فرد متقاضی دریافت می کند اما این هزینه فقط برای حق امتیاز است و شامل خرید ملک، تجهیزات، خرید مواد اولیه، راه اندازی و... نمی شود. تقریبا سرمایه گذاری در این برند نیاز به 116000 دلار تا 263.000 دلار دارد که از ارزان ترین گزینه های سرمایه گذاری در کانادا است.

 

ریز هزینه های مورد نیاز در زمان راه اندازی شعبه ساب وی


یکی از بیشترین جستجوهایی که در اینترنت انجام شده است درباره موضوعات مالی این برند بوده است. رستوران های ساب وی می توانند به دو صورت فعالیت داشته باشند یکی به صورت مستقل به عنوان یک رستوران و یکی به صورت یک بیرون بر کوچک در فروشگاه ها، همایش ها، فرودگاه، بیمارستان و... باتوجه به اینکه این رستوران در کدام محل باشد هزینه متفاوت است اما برخی از هزینه های اصلی عبارتند از:
هزینه دریافت حق امتیاز= 15000 دلار
هزینه اجاره املاک= بین 2000 تا 12000 دلار
اجاره تجهیزات= 7500 دلار تا 15.500 دلار
سیستم امنیتی= 2450 دلار تا 3.550 دلار
هزینه های حمل با که البته باتوجه به محل متفاوت است= 3000 دلار تا 14000 دلار
بیمه= 1200 دلار تا 5000 دلار
تدارکات= 500 دلار تا 1300 دلار
هزینه های آموزش= 2500 دلار تا 4500 دلار
تبلیغات= 2000 دلار تا 4000 دلار
هزینه های مربوط به مجوز= 4000 دلار تا 8000 دلار
به طور کلی هزینه به عواملی مانند هزینه اجاره املاک و میزان فروش در ماه های اولیه نیز بستگی دارد که باتوجه به محل شعبات این موارد متفاوت هستند.

 

دوره های آموزشی در ساب وی

 

شعبه ساب وی در کانادا


ساب وی به طور منظم سمینارها و نمایشگاه هایی را برای افراد ارائه می کند. همچنین برای افراد متقاضی اهدا حق امتیاز یک دوره 2 هفته برگزار می کند. در پایان این دو هفته فرد متقاضی باید یک امتحان بدهد و حداقل نمره قبولی را کسب کنند. تا زمانی که فرد توافقنامه فرانچایز را امضا می کند به مدت 12 ماه فرصت دارد که شروع به راه اندازی کسب و کار کند و بین 8 تا 12 نفر را استخدام کند.

 

پشتیبانی از افراد


برند ساب وی از تمامی افراد مشغول در این حوزه پشتیبانی می کند. این پشتیبانی شامل جلسات آموزشی، تبلیغات مشترک، دسترسی به اینترنت و... است.

 

نکات مهم قبل از راه اندازی شعبه ساب وی در کانادا


قبل از اینکه شروع به راه اندازی یک شعبه کنید این موارد را در نظر بگیرید:
• درباره قوانین ایالت مورد نظر چقدر اطلاعات دارید؟
• آیا به قوانین پایبند هستید؟
• آیا در سال های گذشته فردی بودید که قوانین را رعایت میکرد؟

 

به روزرسانی ها


برخی مواقع ساب وی قوانین های جدیدی را می گذارد که افراد باید تمام این قوانین را بررسی کرده و به آنها پایبند باشند. برای مثال این به روزرسانی ها می تواند شامل نحوه ارائه محصولات یا تغییر در منوی غذا یا طرح فروشگاه باشد. شما باید این توانایی را در خود داشته باشید که با بروزرسانی های جدید سازگار شوید و انها را رعایت کنید.
تجربه
آیا تا به حال در رستوران کار کرده اید؟ اگر به دنبال دریافت حق امتیاز ساب وی هستید داشتن تجربه کاری در یک رستوران برای شما امتیاز است. اما اگر فرد متقاضی سابقه کار در رستوران را نداشته باشد اما سابقه مدیریتی داشته باشد این مورد می تواند یک امتیاز برای وی باشد.
در صورتی که تمایل به راه اندازی یا خرید رستوران در کانادا دارید و سابقه مدیریتی را نیز داشته اید می توانید به مقاله مرتبط به این موضوع مراجعه کنید.

 

نکات بسیار مهم خرید بیزینس در کانادا

 برای مشاهده بیزینس هایی که در کانادا ارزش خرید دارند، صفحه اینستاگرام ما را دنبال کنید.

 

نحوه درخواست برای دریافت حق امتیاز ساب وی


برای دریافت حق امتیاز ساب وی ابتدا وارد سایت ساب وی به ادرس WWW.SUBWAY.COM شوید و در قسمتی که نوشته شده است ثبت علاقه کلیک کنید. اطلاعاتی که این سایت از افراد می خواهد اطلاعات مهم و اساسی است. در این فرم درباره توانایی مالی افراد، شرایشان و هر چه در این مورد تاثیرگذار است نوشته شده است. اگر ارزش دارایی خالص خود را محاسبه نکرده اید می توانید از ماشین حساب آنلاینی که در این سایت وجود دارد استفاده کنید.

 

شرکت در سمینارهای ویدئویی ساب وی

 

شعبه ساب وی در کانادا

 


سمینارهایی که توسط ساب وی ارائه می شود شامل اطلاعات مفید و زیادی است که به فرد متقاضی می تواند کمک زیادی کند. در این سمینارها اطلاعاتی درباره کسب و کار و توسعه آن به افراد داده می شود.

 

مصاحبه کاری

 

شعبه ساب وی در کانادا


پس از تکمیل فرم ها و سپری کردن مراحل اولیه از شما درخواست می شود در یک مصاحبه کاری شرکت کنید. نماینده برند ساب وی از شما سوالاتی از شما می پرسد. اگر تشخیص داده شود شما واجد شرایط هستید به شما می گویند مراحل بعدی چیست و چه مدت زمان می برد. ممکن است در این دوره از شما خواسته شود که در تماس های کنفرانسی شرکت کنید همچنین ممکن است از شما خواسته شود از بخش های مختلف شعبات ساب وی بازدید کنید تا با مراحل کار بیشتر و دقیقتر آشنا شوید.

 

تهیه بیزینس پلن


اگر مراحل شما به درستی سپری شد شما می توانید یک برنامه تجاری و بیزینس پلن برای کار خود تهیه کنید. تهیه بیزینس پلن به شما کمک می کند تا بتوانید در کسب و کار خود موفق تر عمل کنید و همچنین بازار و سوددهی آن را به صورت تقریبی بسنجید. مرحله تهیه بزینس پلن برای افرادی که قصد ورود به کانادا از طریق استارتاپ ویزا را دارند بسیار مهم است؛ در این مرحله با ثبت ایده های خلاقانه و نوآورانه خود می توانند به کارشناسان اثبات کنند متقاضی خوبی برای راه اندازی کسب و کار مورد نظر هستند.

 

وام مشاغل


یکی از مهمترین مراحل در بخش کسب و کار بحث مالی است. به طور کلی تهیه وام برای مشاغل کوچک کار سختی نیست! برای تهیه وام شما باید برنامه خود را مشخص کنید و به کارشناس مربوطه اثبات کنید که می توانید تمام قسط ها را در زمان درست و به موقع پرداخت کنید.

 

تصمیم گیری!


پس از اتمام مراحل زمان راه اندازی است. اما قبل از تمامی این موارد مهم است که با یک وکیل مهاجرت به کانادا مشورت کنید؛ چرا؟! زیرا یک وکیل از حقوق و منافع شما محافظت خواهد کرد همچنین تمام مراحل و راهنمایی ها مورد نیاز شما به شما داده می شود و احتمال ایجاد مشکلات را به حداقل می رساند.

 

نکات مهم مربوط به اجاره های محل


دو نکته بسیار مهم در مورد اجاره محل برای راه اندازی فرانچایز ساب وی در کانادا وجود دارد که عبارتند از:
• اجاره های تجاری دارای قوانین فرم های خاصی هستند که باید آنها را تهیه و تکمیل کنید. هر نوع اجاره نامه بر اساس شرایط افراد و نوع قرار ارائه می شود به همین علت مهم است که افراد با دقت موارد ذکر شده را بررسی کنند.
• دقت داشته باشید که نمی توان به راحتی قرارداد اجاره نامه را تغییر داد و این قرارداد یک قرارداد مهم است و مقدار زیادی پول در خطر است.
افرادی که قصد مهاجرت به کانادا را دارند مهم است که با یک وکیل مهاجرت به کانادا مشورت کنند تا از تمامی قوانین موجود در کانادا در تمامی زمینه ها اطلاع داشته باشند چراکه رعایت نکردن قوانین جریمه های زیادی به همراه خواهد داشت.

 

امضای قرارداد

 

شعبه ساب وی در کانادا

 


پس از سپری کردن تمام مراحل و بررسی تمامی قوانین شما می توانید قرارداد فرانچایز ساب وی را امضا کنید! پس از آن دوره های آموزشی شما شروع می شود و شما می توانید با اتمام دوره فعالیت خود را شروع کنید.

 

سوالات متدوال درباره راه اندازی فرانچایز ساب وی در کانادا


چگونه می توانم حق امتیاز ساب وی را در کانادا تهیه کنم؟
شما باید به سایت این برند مراجعه کنید و فرم های مربوطه را تکمیل کنید. پس از اتمام این مراحل یک نماینده با شما تماس می گیرد و سایر مراحل و مدت زمان را به شما اطلاع می دهد. دقت داشته باشید که در تمامی مراحل اطلاعاتی را که وارد می کنید درست و حقیقی باشد و از ثبت اطلاعات نادرست خودداری کنید.
هزینه فرانچایز ساب وی در کانادا چقدر است؟
برای سرمایه گذاری در برند ساب وی بین 116.000 دلار تا 263.000 دلار سرمایه نیاز دارید. هزینه ها بر اساس محل انتخابی متفاوت خواهد بود.
چگونه محل مناسب برای راه اندازی فرانچایز ساب وی پیدا کنم؟
تیم های مختلفی در این برند وجود دارد که تیم انتخاب محل به شما در انتخاب محل مناسب کمک می کنند. همچنین در صورتی که محلی خاص را در نظر دارید می توانید آن را به کارشناسان اطلاع دهید تا این محل بررسی شود و در صورت مناسب بودن انتخاب شود.


سخن آخر
صفر تا صد خدمات دریافت شعبه ساب وی و انجام تمامی امور حقوقی و مهاجرتی، توسط شرکت توسعه بیزینس و موسسه مهاجرتی ما، با بالاترین کیفیت ممکن به صورت قانونی انجام می پذیرد؛ پس اگر تمایل به خرید بیزینس یا اخذ نمایندگی فرانچایزهای قوی در کانادا را دارید با ما تماس بگیرید.

مهیار حلاج پور - ویزا 724

من، مهیار حلاج پور (Mahyar Hallajpour)

عضو رسمی شورای قانون‌گذاری امور مهاجرت کانادا، مشاور رسمی مهاجرت کانادا ICCRC/RCIC ، یا اصطلاحا وکیل مهاجرت، به شماره پروانه R520250 هستم.

زندگی من صرف این می شود که اطمینان حاصل کنم، ممتازترین خدمات تخصصی حقوق مهاجرت کانادا را دریافت می کنید.

من در طول سالیان فعالیتم، بانی توسعه بیش از یکصد شرکت در کانادا بوده ام و امروز تمام این خدمات در غالب  شرکت سرمایه گذاری و توسعه استارتاپ و بیزینس i3 Capital در اختیار متقاضیان و موکلین عزیز است.

ویزا 724 (VISA724.com) و شرکت مهاجرتی کاناداپاس، با مدیرعاملی و نظارت مستقیم اینجانب، اداره می شود.

مجموعه شرکتهای ما، دارای مجوزهای ذیل است:

  • شرکت مهاجرتی کاناداپاس،  با مجوز رسمی اداره مهاجرت کانادا به شماره ثبت: 002782433
  • شرکت توسعه بیزینس و شتاب دهنده i3 Capital ، با مجوز رسمی از دولت فدرال کانادا: به شماره ثبت 003223957
  • شرکت کاریابی بین المللی مهیار،  با مجوز وزارت کار ایران: به شماره ثبت 103621 

دریافت اطلاعات تماس و اطمینان از مجوز های ما، با مراجعه به صفحه > درباره شرکت مهاجرتی ما

 

مطالب پیشنهادی:

گرفتن شعبه مک دونالد

خرید فست فود در کانادا

 

مطالب مندرج در وب سایت حاضر به منظور اطلاع رسانی و افزایش دانش مخاطبین عزیز وبسایت حاضر و سایر شبکه های اجتماعی است. اگر چه اخبار و مطالب منتشره با نهایت دقت نویسنده مکتوب گردیده، ولی همچنان می تواند دستخوش تغییرات مرور زمان بوده و یا عاری از اشتباه انسانی نباشند.
بدیهی است برداشت و مشورت‌های حقوقی نهایی صرفا در چارچوب موضوع مورد مشاوره با شخص آقای مهیار حلاج پور ممکن بوده و توصیه می‌شود.
مدیریت و همکاران مجموعه حقوقی کاناداپاس و کاریابی بین‌المللی مهیار مسئولیتی در خصوص اقدامات خواننده با استناد به مطالب مندرج در وب سایت حاضر و سایر شبکه های اجتماعی نداشته و مسئولیت مجموعه صرفا محدود به چارچوب قرارداد منعقده با موکلین مجموعه باقی خواهد ماند.


مشاوره رایگان/پرسش و پاسخ


همراهان گرامی، در این قسمت میتوانید سوالات خود را مطرح نمایید. در اولین فرصت پاسخگوی شما خواهیم بود.(نمایش عمومی)


mjbaba :

برای راه اندازی یک کسب کار از 100 هزار تا 500 هزار دلار که حدودی شما بزرگواران اعلام میکنین آیا میشه حدودی یا بصورت میانگین با یک تلورانس درصدی معقول در آمد شعبه مد نظر را حساب کرد که حدااقل بشه حساب کرد که فقط با در آمدی معمولی روبرو هستی که فقط میتونی زندگی خودت را مدیریت کنی خیلی ساده از عهده مخارج زندگی در کانادا بر بیای یا اینکه با گرفتن این نمایندگی امکان پیشرفت اقتصادی (افتتاح شعبه بعدی-راه اندازی یک کار دیگه و.....) آیا وجود داره در مورد نمایندگی : رستوران حمل و نقل پمپ بنزین و یا نمایندگی پیشنهادی شما که یقیق به پیشرفت دارد. حداکثر سرمایه از افتتاح و هزینه های جانبی بین 300 تا 500 هزار دلار و اگر به پیشنهاد شما کار راه اندازی شد ولی 70 درصد اشتباه بر آورد شده باشه و سود دهی نداشته باشه هم زندگی اینور از دست بره هم با سختی بخوای اونطرف زندگی کنی در این حالت چه باید کرد . ممنون میشم توضیح بدین ممنون میشم توضیح بدین

دریافت یک شعبه از بیزینس های معتبر کانادایی باید با دقت و تحقیق فراوانی انجام شود، که در اکثر مواقع اگر با برنامه ریزی و تلاش متقاضی انجام شود و پیش بینی درستی از شرایط بازار داشته باشید موفقیت آمیز است؛ اما هیچ کس تضمین کننده میزان سود آوری بیزینس شما نخواهد بود؛ اگر شرایط ریسک پذیری مهاجرت از طریق خرید بیزینس را ندارید، این مسیر برای شما توصیه نمی شود.

مشاوره اخذ ویزا اقامت و مهاجرت به کانادا - ویزا 724

ارتباط با ما

آدرس و راههای ارتباطی :

* شرکت مهاجرتی کاناداپاس

- وبسایت ویزا724

- کاریابی بین المللی مهیار

- شرکت توسعه استارتاپ و سرمایه گذاری i3capital

- دارای مجوزرسمی از وزارت کار و رفاه اجتماعی ایران با شماره ثبت: 103621 

- دارای مجوز رسمی اداره مهاجرت کانادا: ICCRC R520250

با مدیریت مهیار حلاج پور، مشاور و وکیل قانونی RCIC/ICCRC به شماره پروانه R520250

 

دفتر مرکزی (کانادا - تورنتو):

 No.25 Shepard Ave W Suite 300 North York ON M2N 6S6 (مراجعه با رزرو وقت قبلی)

0014168905972 (پاسخ‌گویی: دوشنبه تا شنبه 18:00 الی 02:00 بوقت تهران)

دفتر ایران: 

02122927033 - 02128421010 (پاسخ‌گویی: شنبه تا چهارشنبه 10:00 الی 17:00 بوقت تهران) - (پنجشنبه: 10 الی 14:00)

تهران - بزرگراه مدرس شمال، خیابان دستگردی شرقی(ظفر)، جنب بیمارستان علی اصغر، پلاک 199 طبقه سوم، واحد 301 (مراجعه با رزرو وقت قبلی)

واتساپ دفتر ایران:

09124644197 (پاسخ‌گویی: 10:00 الی 18:00 بوقت تهران)

واتساپ کانادا:

14168905972+ (پاسخگویی به پیامهای متنی در واتساپ)

* برای مطالعه 10 روش اصلی مهاجرت کانادا، به صفحه مهاجرت به کانادا مراجعه بفرمایید.

ایمیل : info[at]visa724.com

ویزا 724

تمامی حقوق این سایت مربوط به ویزا 724 می باشد.