خرید آرایشگاه در کانادا + نحوه خرید آرایشگاه در کشور کانادا

افرادی که مهاجرت به کانادا از طریق سرمایه‌گذاری و خرید بیزینس مرتبط با آرایشگری را به عنوان یک هدف در نظر دارند، ممکن است با ده‌ها و آپشن مختلف برای این کار مواجه شوند. این موضوع تا حد زیادی تصمیم‌گیری را سخت می‌کند. در این مقاله قصد داریم تا به جای تلاش برای مقایسه بین مسیرهای مختلف مهاجرتی از طریق سرمایه‌گذاری، با ارائه اطلاعاتی در مورد یکی از مشاغل و کسب‌وکارهای کانادا به علاقمندان و متقاضیان مهاجرت به کانادا تا حد امکان کمک کنیم. این بار با بررسی قیمت خرید آرایشگاه در کانادا و برخی از موضوعات جانبی اما کلیدی که در مورد این کار وجود دارد، همراه با شما هستیم. بدیهی است که در طول یادداشت پیش رو، صرفاً بعد مالی و تجاری خرید آرایشگاه در کانادا مد نظر است و در مورد موضوعات حقوقی مهاجرت به کانادا در این مورد توضیحاتی ارائه نمی‌شود. به منظور کسب اطلاعات حقوقی در این مورد می‌توانید به صفحه مهاجرت به کانادا رجوع کنید و یا به صفحه تماس با ما مراجعه بفرمایید و برای مطالعه مقاله مرتبط با روشهای مهاجرتی در این حیطه، می توانید به صفحه مهاجرت از طریق خرید کلینیک زیبایی مراجعه بفرمایید.

 برای مشاهده بیزینس هایی که در کانادا ارزش خرید دارند، صفحه اینستاگرام ما را دنبال کنید.

خرید آرایشگاه در کانادا

پیش نیازهای خرید آرایشگاه در کانادا

بررسی میزان سوددهی آرایشگاه در کانادا، میزان سرمایه در جریان و سرمایه ثابت در مورد آرایشگاه در کانادا قدری سخت و پیچیده است؛ در نظر داشته باشید که مدیریت و خرید آرایشگاه در کانادا، آپشن‌ها و متغییرات زیادی دارد. برخلاف بسیاری دیگر از مشاغل، در یک آرایشگاه از نوع صندلی‌های انتخابی، هنر آرایشگر و میزان شهرت او تا مواد مصرفی و نوع خدمات ارائه شده، متغیرات زیادی وجود دارد. با داشتن این پیش‌زمینه ذهنی تلاش کردیم با رجوع به مفروضات کلی و آمارهای ارائه شده از سوی اداره مالیات کانادا، به برخی اطلاعات مورد نیاز دست پیدا کنیم و تا حد زیادی در این مسیر موفق بودیم. با استفاده از فرصت موجود پیش از ورود به بحث قصد داریم تا بر این نکته که اطلاعات ارائه شده مطلق و حتمی نیستند تأکید کنیم. به بیانی دیگر این اطلاعات صرفاً بر مبنای میانگین‌های موجود و اطلاعات رسمی اداره مالیات و سایر نهادهای دولتی و تجربه ما از پرونده های قبلی خرید بیزینس در کانادا تدوین شده است. این یعنی اطلاعات مذکور از درجه اعتبار بسیار بالایی برخوردار هستند اما مطلق و در هر شرایطی حتمی نیستند.

خرید آرایشگاه

برای افزایش درآمد به خشنودی و رضایت مشتریان ثابت خود نیاز دارید

آمارها در مورد مدیریت و خرید آرایشگاه در کانادا

همانطور که گفته شد، ما به میانگین‌های موجود در آمارهای رسمی رجوع کرده و به اطلاعات مختلفی دست پیدا کردیم. در نظر داشته باشید که در یک بیزینس پلن نرمال برای خرید و اداره آرایشگاه در کانادا، این واحد اقتصادی در حالت عادی پس از سه سال به حد نرمال سوددهی خود خواهد رسید. آرایشگاه‌ها در سه سال ابتدایی افتتاح و آغاز به کار، با حاشیه سودی به شرح زیر مواجه می‌شوند.

 • سال اول: 15.44 درصد
 • سال دوم: 20.96 درصد
 • سال سوم: 25.10 درصد

به بیانی دیگر به ازای هر 100 دلار سرمایه‌گذاری در یک آرایشگاه کانادایی با سطح متوسط خدمت‌رسانی، مساحت و تعداد کارکنان، در سال اول 15.44 دلار سود کرده و در ادامه برای سال سوم سود شما از هر 100 دلار سرمایه‌گذاری به 25 دلار می‎‌رسد.  البته این تنها شامل حال کسب‌وکارهایی است که در ریل پیشرفت قرار گرفته و از نظر درآمد و موضوعات وارد فاز بحرانی نشده باشند. پس در نظر داشته باشید که در خرید آرایشگاه در کانادا باید این درصدها را مد نظر داشت؛ خرید آرایشگاه‌هایی با سابقه کاری بیش از سه سال در حالت عادی با کمتر از 25 درصد سود سرمایه در سال، توجیه اقتصادی نداشته و باید در مورد انتخاب خود با دقت بیشتری تصمیم بگیرید.

مطلب پیشنهادی: خرید کافی شاپ در کانادا

آرایشگاه در کانادا ویزا 724

این کار در آغاز به سرمایه خوبی نیاز دارد اما در ادامه به سرمایه جاری کمی نیاز است

اداره و خرید آرایشگاه در کانادا؛ رجوع به تجارب موجود و برخی نکات کلیدی

در کنار آمار و ارقام فوق، برای درک بهتر وضعیت تملک، اداره و خرید آرایشگاه در کانادا، بد نیست تا به تجربه‌های موجود در این بازار رجوع کنیم. واقعیت این است که در شغل آرایشگری و اداره یک آرایشگاه، شما به طور همزمان، هم به فن و هنر و هم به روابط عمومی بالا نیاز دارید. اغلب مردم تنها در صورتی که با کیفیت کاری کارمندان یک مجموعه ارتباط برقرار کرده و از آن رضایت داشته باشند مجدداً آرایشگاه مورد نظر را انتخاب می‌کنند. این یک قاعده کلی در جهان و این کشور است. از سویی دیگر باید بدانید که بخش اعظم درآمد یک آرایشگاه را مشتریان ثابت و افرادی که به یک رابطه عمیق با کارکنان رسیده باشند ایجاد می‌کنند. پس داشتن روابط عمومی بالا برای داشتن درآمد عالی الزامی است. سعی کنید تمام جوانب مورد نیاز برای ایجاد یک محیط آرام و جذاب را در نظر بگیرید. معمولاً خرید آرایشگاه‌هایی که سالن بزرگ‌تر، پنجره‌های بزرگ و کافی در کنار محیطی آرام و به دور از هیاهو دارند، صرفه اقتصادی بیشتری دارد.

میانگین هزینه خرید آرایشگاه در کانادا

حال با در نظر داشتن درصدهای فوق، قصد داریم میانگین قیمت خرید آرایشگاه در کانادا را با انتخاب چند نمونه متفاوت بررسی کنیم. مطابق نتایج ایجاد شده، برای خرید یک آرایشگاه با میزان مناسبی از سوددهی بین 100 تا 225 هزار دلار نیاز دارید. هرچند ممکن است با هزینه کمتری از این نیز بتوانید خرید آرایشگاه در کانادا را عملی کنید اما میانگین مذکور برای خرید آرایشگاه‌هایی است که در فاز سوددهی کامل بوده و در عمل به هزینه و وقت بیشتری برای پیشرفت نیاز ندارند. البته اگر انتخاب‌های ارزان‌تری برای خرید آرایشگاه مد نظر داشته باشید، انتخاب‌هایی با قیمت میانگین آرایشگاه در کانادا بین 50 تا 100 هزار دلار نیز در دسترس هستند. توجه شما را به این چند مورد موجود که در حال حاضر آماده خریداری هستند، جلب می‌کنیم.

 • سالن آرایشگاه در تورنتو که با قیمت 95 هزار دلار قابل خرید است و از سال 2017 در شرایط موفقی فعال بوده است.
 • سالن آرایشگاه در اتاوا استان انتاریو، با قیمت 130 هزار دلار که طبق ادعای صاحب فعلی آن، این آرایشگاه سالانه 203 هزار دلار درآمد داشته و اداره آن به 36 هزار دلار سرمایه جاری نیاز دارد.
 • سالن آرایشگاه در ادمونتون، استان آلبرتا که با قیمت 150 هزار دلار قابل خریداری است و مطابق ادعای صاحب فعلی بیش از 450 هزار دلار در سال درآمد داشته و به 50 هزار دلار سرمایه جاری نیاز دارد.

خرید آرایشگاه - ویزا 724

آرایشگری را شاید بتوان یک هنر دانست؛ سوای سرمایه‌گذاری خوب به نیروی متخصص و توانمند نیاز دارید.

یک پیشنهاد ویژه برای علاقه‌مندان به خرید آرایشگاه در کانادا

اگر در مورد خرید آرایشگاه در کانادا به جمع‌بندی لازم دست یافته‌اید، قصد داریم یک امکان ویژه، جالب و در عین حال سودمند را به شما معرفی کنیم. در ارتباط با افراد مجرب در اداره آرایشگاه در کانادا، یکی از پیشنهادات اقتصادی مطرح‌شده از سوی آن‌ها، خرید فرانچایز آرایشگاه است. خرید فرانچایز آرایشگاه در کانادا اگر به واسطه شناخت کافی صورت گرفته و به نتیجه مناسبی منتهی شود، بی‌شک تا حد زیادی در رشد مالی بیشتر صاحبان آرایشگاه‌ها و سرمایه‌گذاران مؤثر خواهد بود. با در نظر داشتن این موضوع، بر آن شدیم تا در انتها، پیشنهادهای جذاب و اقتصادی که برای خرید فرانچایز آرایشگاه در کانادا وجود دارد را جمع‌بندی و به اطلاع شما همراهان گرامی برسانیم. در خصوص خرید بیزینس های فرانچایزی می توانید مطلب خرید فرانچایز در کانادا را مطالعه بفرمایید.

تیم حقوقی مهاجرتی ما، در کنار شرکت توسعه بیزینس در کانادا و با داشتن تجربه راه اندازی بیش از 100 بیزینس موفق، صفر تا صد خدمات خرید رستوران و امضای قرارداد قانونی و انجام امور مهاجرتی را ارائه می کند. بیزینس را مطابق با شرایط شما، انتخاب و برای خرید آن اقدام می کنیم.

برای مشاهده ویدئو های آموزشی مهاجرت با کلیک بر روی لینک زیر، صفحه جدید اینستاگرام ما را دنبال کنید:

 instagram.com/visa724com

اگر علاقه به سرمایه گذاری در کانادا و دریافت اقامت کانادا از طریق خرید بیزینس را دارید، با مطالعه صفحات خرید داروخانه در کانادا؛  خرید رستوران در کانادا و خرید پمپ بنزین در کانادا می توانید از دید تجاری، اطلاعات کافی راجع به این مثال های خرید بیزینس در کانادا داشته باشید.

چهار فرانچایز جذاب و مشهور آرایشگاه در کانادا

در ادامه توضیحاتی که در بخش پیش ارائه شد، در این بخش قصد داریم تا چهار فرانچایز برتر آرایشگاه در کانادا را معرفی کرده و به طور اجمالی شرایط آن‌ها را بررسی کنیم. پیش‌تر در مورد مزایای خرید فرانچایز آرایشگاه در این عرصه توضیحاتی ارائه شد؛ از فروش بیشتر و سادگی در رسیدن به شهرت در بازار کار تا سهولت در برپایی و تعیین سیاست‌های کاری.

آرایشگر در کانادا - ویزا 724

برندهای حرفه‌ای این زمینه، شهرت بالایی در سطح کشور کانادا دارند و شاید رقابت با آن‌ها چندان ساده نباشد.

فرانچایز (MVP Modern Barber)؛ گزینه‌ای جذاب برای خرید آرایشگاه در کانادا

این فرانچایز از سال 2004 آغاز به کار کرده و در فرصت کوتاهی در این حیطه به شهرتی کشوری رسیده است. این فرانچایز آرایشگاه در کانادا، حساسیت بالایی در اعطای شعبه و اعطای حق استفاده از برند دارد و تنها در صورت اطمینان از کیفیت کار واحدهای فعالی با این موضوع موافقت می‌کنند. همین مسئله اما باعث شده تا تعداد نمایندگی‌های فعال آن در کشور کانادا کمتر از 7 مورد باشد. برای خرید این فرانچایز آرایشگاه در کانادا به پرداخت سالانه 25 هزار دلار نیاز است. همچنین 5 درصد از میزان درآمد سالانه به صاحب فرانچایز تعلق داشته و در سال به حداقل 75 هزار دلار سرمایه جاری نیاز دارید.

فرانچایز (Supercuts)؛ قدمتی طولانی و اعتباری بالا

این فرانچایز آرایشگاه در کانادا، از سال 1975 بنیان گذاشته شده و در حال حاضر با بیش از 2400 شعبه مجزا شهرت بسیار بالایی در سطح کشور دارد. این فرانچایز آرایشگاه از متقاضیان در قبال سرمایه‌گذاری حداقل 100 تا 200 هزار دلار تعهد خواسته و همچنین قیمت خود حق فرانچایز این آرایشگاه را 29500 دلار اعلام کرده است. این در حالی است که 6 درصد درآمد سالانه باید به عنوان حق وفاداری به صاحب فرانچایز پرداخت شود. هرچند سرمایه مورد نیاز برای اخذ این فرانچایز آرایشگاه در کانادا قدری بیشتر از حد انتظار است اما شهرت بالای آن کمک می‌کند تا در زمان کوتاه این هزینه‌ها جبران شوند.

مطلب پیشنهادی: هر آنچه که باید درباره بیزینس داروخانه در کانادا بدانید.

فرانچایز آرایشگاه - ویزا 724

خرید یک فرانچایز مناسب، کمک اساسی به پیشرفت سریع شما خواهد کرد

فرانچایز آرایشگری (First Choice Haircutters)؛ مشهورترین برند حاضر در این حیطه

بسیاری از افراد کانادایی، فرانچایز (First Choice Haircutters) را مشهورترین و برترین برند آرایشگاه در کانادا می‌دانند. این برند طرفداران خاص خود را داشته و با بیش از 400 شعبه در سراسر کانادا مورد اقبال مشتریان قرار گرفته است. دریافت حق فرانچایز این برند آرایشگری در کانادا نیازمند سرمایه‌گذاری مبلغی مابین 182 تا 274 هزار دلار است و قیمت خود حق فرانچایز 30 هزار دلار اعلام شده است. در نظر داشته باشید که علاوه بر این، 7 درصد از درآمد سالانه، تحت عنوان حق وفاداری باید به این فرانچایز مشهور آرایشگاه در کانادا پرداخت شود.

فرانچایز آرایشگری (Taylor & Colt)؛ تازه و نوپا اما فعال و سودزا

این فرانچایز آرایشگاه در کانادا از سال 2011 کار خود را آغاز کرده و به نسبت سایر برندهای حاضر در لیست، عمر کوتاه‌تری دارد اما با این حال توانسته به موفقیت‌های قابل توجهی دست پیدا کند. اصل تمرکز این برند بر ارائه خدمات مربوط به پوست و موی آقایان است و اصل درآمد آن از این دسته از مشتریان حاصل می‌شود. برای برپایی این فرانچایز آرایشگری به سرمایه‌ای بین 150 تا 220 هزار دلار نیاز است و قیمت خود حق فرانچایز 35 هزار دلار در سال است. (Taylor & Colt)، هزینه‌ای را بابت حق وفاداری از میزان درآمد سالانه شما کسر نمی‌کند و این یک امتیاز مثبت است. در نهایت باید خاطر نشان کرد 14 شعبه مختلف این برند در سراسر کانادا فعالیت دارند.

بسیاری از جزئیات آرایشگاه بستگی به نظر و انتخاب خود شما دارد.

چالش‌های خرید آرایشگاه در کانادا

خرید آرایشگاه در کانادا یا پیشه‌ی آرایشگری در کانادا، چالش‌های مخصوص به خود را داراست. یکی از سوالات پرتکرار افرادی که می‌خواهند در این کشور به پیشه‌ی آرایشگری بپردازند، این است که آیا باید برای خرید بیزینس‌هایی مانند آرایشگری در کانادا، گواهینامه‌ی خاصی داشت؟ به طور معمول شما برای خرید فرانچایزهایی مانند آرایشگری در کشور کانادا، نیازی به داشتن مدرک آرایشگری ندارید. خرید فرانچایز بیش‌تر با شرط تمکن مالی مطرح می‌شود. به عبارت ساده‌تر، شما باید از نظر مالی استطاعت کافی برای خرید این گونه فرانچایزها را داشته باشید. بنابراین صرفا نیازی به داشتن مدرک آرایشگری نخواهید داشت. اما قضیه برای کسانی که مهارت آرایشگری دارند و قصد دارند در کانادا کار آرایشگری کنند، متفاوت خواهد بود.

خرید آرایشگاه در کانادا

آیا برای کار به عنوان آرایشگر در کانادا باید گواهینامه داشته باشم؟

آرایشگری در کانادا، یکی از مشاغل پردرآمد و در عین حال، پرتقاضاست. برای این‌که بتوانید به عنوان یک آرایشگر در کانادا کار کنید، باید مدارک مربوط به تحصیلات کسب مهارت در زمینه‌ی آرایشگری را در اختیار داشته باشید. گاهی اوقات نیاز است که نزدیک هفت ماه الی یک سال در یک محیط آرایشگری به عنوان کارآموز کار کنید تا از مهارت شما اطمینان حاصل گردد. برخی از آرایشگران حرفه‌ای نیاز به گذراندن دوره‌های مربوط به مهارت‌های شغلی را نیز خواهند داشت. با وجود این‌که قوانین کانادا یک چارچوب مشترک و پایه دارند، در برخی از استان‌ها ممکن است قوانین و موانع پیش روی شما کمی متفاوت باشند. به عنوان مثال، برخی از آرایشگران حرفه‌ای در انتاریو، نیاز به گذراندن دوره‌های مهارت‌سنجی معتبر و تخصصی در زمینه‌ی شغلی خود را دارند. سپس به آن‌ها مدارک و گواهینامه‌های احداث آرایشگاه داده خواهد شد. حال آن‌که در برخی دیگر از نقاط کانادا، چنین قانونی وجود ندارد.

بنابراین نیاز است قبل از اقدام جهت خرید بیزینس در کانادا، یا هرگونه اقدام دیگر در این زمینه، حتما با متخصصان حرفه‌ای مشورت کنید.

 مطالب پیشنهادی:

> خرید نانوایی در کانادا

مطالب مندرج در وب سایت حاضر به منظور اطلاع رسانی و افزایش دانش مخاطبین عزیز وبسایت حاضر و سایر شبکه های اجتماعی است. اگر چه اخبار و مطالب منتشره با نهایت دقت نویسنده مکتوب گردیده،ولی همچنان می تواند دستخوش تغییرات مرور زمان بوده و یا عاری از اشتباه انسانی نباشند.
بدیهی است برداشت و مشورت‌های حقوقی نهایی صرفا در چارچوب موضوع مورد مشاوره با شخص مشاور و وکیل رسمی توصیه می‌شود.
مدیریت و همکاران این مجموعه مسوولیتی در خصوص اقدامات خواننده با استناد به مطالب مندرج در وب سایت حاضر و سایر شبکه های اجتماعی نداشته و مسوولیت مجموعه صرفا محدود به چارچوب قرارداد منعقده با موکلین مجموعه باقی خواهد ماند.

ویزا 724، در کنار شرکت حقوقی مهاجرتی و شرکت توسعه بیزینس در کانادا، با داشتن تجربه راه اندازی و توسعه بیش از 100 کسب و کار موفق، صفر تا صد خدمات خرید بیزینس یا راه اندازی بیزینس، امضای قرارداد قانونی و انجام امور مهاجرتی را ارائه می کند. ما کسب و کار را مطابق با شرایط شما، انتخاب و برای خرید یا راه اندازی آن اقدام می کنیم. در صورتی که قصد راه اندازی یک کسب و کار در کشور کانادا را داشته باشید و اگر تمایل دارید در فرانچایز های قوی کانادا سرمایه گذاری کنید، می توانید با ما در ارتباط باشید.

در این شرکت، گام به گام در خدمت اهداف کارآفرینانی هستیم که میخواهند بیزینس موفقی در کانادا داشته باشند و از راههای برنامه های تجاری روشهای سرمایه گذاری در کانادا، ویزای استارتاپ و راه اندازی بیزینس به کانادا مهاجرت کنند.

دریافت اطلاعات تماس و اطمینان از مجوز های ما، با مراجعه به صفحه > درباره موسسه مهاجرتی ما

درخواست مشاوره رایگان

4 + 1 =

نظرات و سوالات شما

۵ دیدگاه

 1. mojtaba cheraghali

  سلام
  همسر من صاحب یک بیزینس آرایشگاه با قدمت ۱۵ ساله در تهران هستش . ایشون لیسانس گریم و چهره پردازی داره و تمام مدارک لازم جهت یک آرایشگر حرفه ای رو طی این سالها از موسسه فنی و حرفه ای دریافت کرده .
  ایشون علاوه بر آرایشگاه ، طراح گریم و چهره پردازی در سینما و تلویزیون ایران هم هستند و خلاصه اینکه رزومه به شدت خوبی داره .
  ما قصد داریم با خرید بیزینس آرایشگاه به کانادا مهاجرت کنیم . لطفا ما رو راهنمایی بفرمایید .
  بنده هم لیسانس کارگردانی دارم و چندین فیلم بلند داستانی و سریال ساختم که با یک سرچ کوچک در گوگل رزومه م مشخصه

  پاسخ دهید
 2. محمد مرادی

  سلام. من محمد مرادی ۴۴ سال، لیسانس برق و ارشد مدیریت استراتژیک با ۱۸ سال سابقه مدیریتی در زمینه توزیع برق. دارای همسر ۴۰ ساله و دو فرزند ۱۳ و ۷ ساله در جستجوی کار برای مهاجرت به کانادا هستم. و به کمک شما احتیاج دارم.
  از شما سپاسگزارم
  مرادی

  پاسخ دهید
 3. فرناز

  سلام وقتتون بخیر ببخشید میخواستم سوال کنم برای خرید بیزینس آرایشگاه چه مدارکی رو لازم دارم و اینکه محدودیت سنی داره؟

  پاسخ دهید
 4. جاوید

  ویزای کاری از طریق آرایشگاه زنانه

  پاسخ دهید
 5. جاوید

  باسلام ما یک خانواده ۳نفره هستیم و خانمم ۲۳ساله میباشد و آرایشگر و تتو کار میباشد و من هم۳۶سالمه و پسرم ۸سالشه آیا از طریق شغل آرایشگری میتونیم ویزا بگیریم

  پاسخ دهید

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *