خرید آرایشگاه در کانادا + نحوه خرید آرایشگاه در کشور کانادا


آخرین بروز رسانی : ۰۰/۰۴/۱۹

 

 خرید آرایشگاه در کانادا و آمار درمورد نحوه خرید و هزینه ها

افرادی که مهاجرت به کانادا از طریق سرمایه‌گذاری و خرید بیزینس مرتبط با آرایشگری را به عنوان یک هدف در نظر دارند، ممکن است با ده‌ها و آپشن مختلف برای این کار مواجه شوند. این موضوع تا حد زیادی تصمیم‌گیری را سخت می‌کند. در این مقاله قصد داریم تا به جای تلاش برای مقایسه بین مسیرهای مختلف مهاجرتی از طریق سرمایه‌گذاری، با ارائه اطلاعاتی در مورد یکی از مشاغل و کسب‌وکارهای کانادا به علاقمندان و متقاضیان مهاجرت به کانادا تا حد امکان کمک کنیم. این بار با بررسی قیمت خرید آرایشگاه در کانادا و برخی از موضوعات جانبی اما کلیدی که در مورد این کار وجود دارد، همراه با شما هستیم. بدیهی است که در طول یادداشت پیش رو، صرفاً بعد مالی و تجاری خرید آرایشگاه در کانادا مد نظر است و در مورد موضوعات حقوقی مهاجرت به کانادا در این مورد توضیحاتی ارائه نمی‌شود. به منظور کسب اطلاعات حقوقی در این مورد می‌توانید به صفحه مهاجرت به کانادا رجوع کنید و یا به صفحه تماس با ما مراجعه بفرمایید و برای مطالعه مقاله مرتبط با روشهای مهاجرتی در این حیطه، می توانید به صفحه مهاجرت از طریق خرید کلینیک زیبایی مراجعه بفرمایید.

 

نکات بسیار مهم خرید بیزینس در کانادا

 برای مشاهده بیزینس هایی که در کانادا ارزش خرید دارند، صفحه اینستاگرام ما را دنبال کنید.

 

 

خرید آرایشگاه در کانادا

 

پیش نیازهای خرید آرایشگاه در کانادا

بررسی میزان سوددهی آرایشگاه در کانادا، میزان سرمایه در جریان و سرمایه ثابت در مورد آرایشگاه در کانادا قدری سخت و پیچیده است؛ در نظر داشته باشید که مدیریت و خرید آرایشگاه در کانادا، آپشن‌ها و متغییرات زیادی دارد. برخلاف بسیاری دیگر از مشاغل، در یک آرایشگاه از نوع صندلی‌های انتخابی، هنر آرایشگر و میزان شهرت او تا مواد مصرفی و نوع خدمات ارائه شده، متغیرات زیادی وجود دارد. با داشتن این پیش‌زمینه ذهنی تلاش کردیم با رجوع به مفروضات کلی و آمارهای ارائه شده از سوی اداره مالیات کانادا، به برخی اطلاعات مورد نیاز دست پیدا کنیم و تا حد زیادی در این مسیر موفق بودیم. با استفاده از فرصت موجود پیش از ورود به بحث قصد داریم تا بر این نکته که اطلاعات ارائه شده مطلق و حتمی نیستند تأکید کنیم. به بیانی دیگر این اطلاعات صرفاً بر مبنای میانگین‌های موجود و اطلاعات رسمی اداره مالیات و سایر نهادهای دولتی و تجربه ما از پرونده های قبلی خرید بیزینس در کانادا تدوین شده است. این یعنی اطلاعات مذکور از درجه اعتبار بسیار بالایی برخوردار هستند اما مطلق و در هر شرایطی حتمی نیستند.

 

 

خرید آرایشگاهبرای افزایش درآمد به خشنودی و رضایت مشتریان ثابت خود نیاز دارید

 

آمارها در مورد مدیریت و خرید آرایشگاه در کانادا

همانطور که گفته شد، ما به میانگین‌های موجود در آمارهای رسمی رجوع کرده و به اطلاعات مختلفی دست پیدا کردیم. در نظر داشته باشید که در یک بیزینس پلن نرمال برای خرید و اداره آرایشگاه در کانادا، این واحد اقتصادی در حالت عادی پس از سه سال به حد نرمال سوددهی خود خواهد رسید. آرایشگاه‌ها در سه سال ابتدایی افتتاح و آغاز به کار، با حاشیه سودی به شرح زیر مواجه می‌شوند.

  • سال اول: 15.44 درصد
  • سال دوم: 20.96 درصد
  • سال سوم: 25.10 درصد

به بیانی دیگر به ازای هر 100 دلار سرمایه‌گذاری در یک آرایشگاه کانادایی با سطح متوسط خدمت‌رسانی، مساحت و تعداد کارکنان، در سال اول 15.44 دلار سود کرده و در ادامه برای سال سوم سود شما از هر 100 دلار سرمایه‌گذاری به 25 دلار می‎‌رسد.  البته این تنها شامل حال کسب‌وکارهایی است که در ریل پیشرفت قرار گرفته و از نظر درآمد و موضوعات وارد فاز بحرانی نشده باشند. پس در نظر داشته باشید که در خرید آرایشگاه در کانادا باید این درصدها را مد نظر داشت؛ خرید آرایشگاه‌هایی با سابقه کاری بیش از سه سال در حال عادتی با کمتر از 25 درصد سود سرمایه در سال، توجیه اقتصادی نداشته و باید در مورد انتخاب خود با دقت بیشتری تصمیم بگیرید.

 

آرایشگاه در کانادا ویزا 724این کار در آغاز به سرمایه خوبی نیاز دارد اما در ادامه به سرمایه جاری کمی نیاز است

 

اداره و خرید آرایشگاه در کانادا؛ رجوع به تجارب موجود و برخی نکات کلیدی

در کنار آمار و ارقام فوق، برای درک بهتر وضعیت تملک، اداره و خرید آرایشگاه در کانادا، بد نیست تا به تجربه‌های موجود در این بازار رجوع کنیم. واقعیت این است که در شغل آرایشگری و اداره یک آرایشگاه، شما به طور همزمان، هم به فن و هنر و هم به روابط عمومی بالا نیاز دارید. اغلب مردم تنها در صورتی که با کیفیت کاری کارمندان یک مجموعه ارتباط برقرار کرده و از آن رضایت داشته باشند مجدداً آرایشگاه مورد نظر را انتخاب می‌کنند. این یک قاعده کلی در جهان و این کشور است. از سویی دیگر باید بدانید که بخش اعظم درآمد یک آرایشگاه را مشتریان ثابت و افرادی که به یک رابطه عمیق با کارکنان رسیده باشند ایجاد می‌کنند. پس داشتن روابط عمومی بالا برای داشتن درآمد عالی الزامی است. سعی کنید تمام جوانب مورد نیاز برای ایجاد یک محیط آرام و جذاب را در نظر بگیرید. معمولاً خرید آرایشگاه‌هایی که سالن بزرگ‌تر، پنجره‌های بزرگ و کافی در کنار محیطی آرام و به دور از هیاهو دارند، صرفه اقتصادی بیشتری دارد.

 

میانگین هزینه خرید آرایشگاه در کانادا

حال با در نظر داشتن درصدهای فوق، قصد داریم میانگین قیمت خرید آرایشگاه در کانادا را با انتخاب چند نمونه متفاوت بررسی کنیم. مطابق نتایج ایجاد شده، برای خرید یک آرایشگاه با میزان مناسبی از سوددهی به بین 100 تا 225 هزار دلار نیاز دارید. هرچند ممکن است با هزینه کمتری از این نیز بتوانید خرید آرایشگاه در کانادا را عملی کنید اما میانگین مذکور برای خرید آرایشگاه‌هایی است که در فاز سوددهی کامل بوده و در عمل به هزینه و وقت بیشتری برای پیشرفت نیاز ندارند. البته اگر انتخاب‌های ارزان‌تری برای خرید آرایشگاه مد نظر داشته باشید، انتخاب‌هایی با قیمت میانگین آرایشگاه در کانادا بین 50 تا 100 هزار دلار نیز در دسترس هستند. توجه شما را به این چند مورد موجود که در حال حاضر آماده خریداری هستند، جلب می‌کنیم.

  • سالن آرایشگاه در تورنتو که با قیمت 95 هزار دلار قابل خرید است و از سال 2017 در شرایط موفقی فعال بوده است.
  • سالن آرایشگاه در اتاوا استان انتاریو، با قیمت 130 هزار دلار که طبق ادعای صاحب فعلی آن، این آرایشگاه سالانه 203 هزار دلار درآمد داشته و اداره آن به 36 هزار دلار سرمایه جاری نیاز دارد.
  • سالن آرایشگاه در ادمونتون، استان آلبرتا که با قیمت 150 هزار دلار قابل خریداری است و مطابق ادعای صاحب فعلی بیش از 450 هزار دلار در سال درآمد داشته و به 50 هزار دلار سرمایه جاری نیاز دارد.

 

خرید آرایشگاه - ویزا 724آرایشگری را شاید بتوان یک هنر دانست؛ سوای سرمایه‌گذاری خوب به نیروی متخصص و توانمند نیاز دارید.

 

یک پیشنهاد ویژه برای علاقه‌مندان به خرید آرایشگاه در کانادا

اگر در مورد خرید آرایشگاه در کانادا به جمع‌بندی لازم دست یافته‌اید، قصد داریم یک امکان ویژه، جالب و در عین حال سودمند را به شما معرفی کنیم. در ارتباط با افراد مجرب در اداره آرایشگاه در کانادا، یکی از پیشنهادات اقتصادی مطرح‌شده از سوی آن‌ها، خرید فرانچایز آرایشگاه است. خرید فرانچایز آرایشگاه در کانادا اگر به واسطه شناخت کافی صورت گرفته و به نتیجه مناسبی منتهی شود، بی‌شک تا حد زیادی در رشد مالی بیشتر صاحبان آرایشگاه‌ها و سرمایه‌گذاران مؤثر خواهد بود. با در نظر داشتن این موضوع، بر آن شدیم تا در انتها، پیشنهادهای جذاب و اقتصادی که برای خرید فرانچایز آرایشگاه در کانادا وجود دارد را جمع‌بندی و به اطلاع شما همراهان گرامی برسانیم. در خصوص خرید بیزینس های فرانچایزی می توانید مطلب خرید فرانچایز در کانادا را مطالعه بفرمایید.

 

تیم حقوقی مهاجرتی ما، در کنار شرکت توسعه بیزینس در کانادا و با داشتن تجربه راه اندازی بیش از 100 بیزینس موفق، صفر تا صد خدمات خرید رستوران و امضای قرارداد قانونی و انجام امور مهاجرتی را ارائه می کند. بیزینس را مطابق با شرایط شما، انتخاب و برای خرید آن اقدام می کنیم.

 

 نکات مهم در خصوص خرید فرانچایز در کانادا

برای مشاوره ویدئو های آموزشی مهاجرت با کلیک بر روی لینک زیر، صفحه جدید اینستاگرام ما را دنبال کنید:

instagram.com/visa724com

 

اگر علاقه به سرمایه گذاری در کانادا و دریافت اقامت کانادا از طریق خرید بیزینس را دارید، با مطالعه صفحات خرید داروخانه در کانادا؛  خرید رستوران در کانادا و خرید پمپ بنزین در کانادا می توانید از دید تجاری، اطلاعات کافی راجع به این مثال های خرید بیزینس در کانادا داشته باشید.

 

چهار فرانچایز جذاب و مشهور آرایشگاه در کانادا

در ادامه توضیحاتی که در بخش پیش ارائه شد، در این بخش قصد داریم تا چهار فرانچایز برتر آرایشگاه در کانادا را معرفی کرده و به طور اجمالی شرایط آن‌ها را بررسی کنیم. پیش‌تر در مورد مزایای خرید فرانچایز آرایشگاه در این عرصه توضیحاتی ارائه شد؛ از فروش بیشتر و سادگی در رسیدن به شهرت در بازار کار تا سهولت در برپایی و تعیین سیاست‌های کاری.

 

آرایشگر در کانادا - ویزا 724برندهای حرفه‌ای این زمینه، شهرت بالایی در سطح کشور کانادا دارند و شاید رقابت با آن‌ها چندان ساده نباشد.

 

فرانچایز (MVP Modern Barber)؛ گزینه‌ای جذاب برای خرید آرایشگاه در کانادا

این فرانچایز از سال 2004 آغاز به کار کرده و در فرصت کوتاهی در این حیطه به شهرتی کشوری رسیده است. این فرانچایز آرایشگاه در کانادا، حساسیت بالایی در اعطای شعبه و اعطای حق استفاده از برند دارد و تنها در صورت اطمینان از کیفیت کار واحدهای فعالی با این موضوع موافقت می‌کنند. همین مسئله اما باعث شده تا تعداد نمایندگی‌های فعال آن در کشور کانادا کمتر از 7 مورد باشد. برای خرید این فرانچایز آرایشگاه در کانادا به پرداخت سالانه 25 هزار دلار نیاز است. همچنین 5 درصد از میزان درآمد سالانه به صاحب فرانچایز تعلق داشته و در سال به حداقل 75 هزار دلار سرمایه جاری نیاز دارید.

 

فرانچایز (Supercuts)؛ قدمتی طولانی و اعتباری بالا

این فرانچایز آرایشگاه در کانادا، از سال 1975 بنیان گذاشته شده و در حال حاضر با بیش از 2400 شعبه مجزا شهرت بسیار بالایی در سطح کشور دارد. این فرانچایز آرایشگاه از متقاضیان در قبال سرمایه‌گذاری حداقل 100 تا 200 هزار دلار تعهد خواسته و همچنین قیمت خود حق فرانچایز این آرایشگاه را 29500 دلار اعلام کرده است. این در حالی است که 6 درصد درآمد سالانه باید به عنوان حق وفاداری به صاحب فرانچایز پرداخت شود. هرچند سرمایه مورد نیاز برای اخذ این فرانچایز آرایشگاه در کانادا قدری بیشتر از حد انتظار است اما شهرت بالای آن کمک می‌کند تا در زمان کوتاه این هزینه‌ها جبران شوند.

 

فرانچایز آرایشگاه - ویزا 724خرید یک فرانچایز مناسب، کمک اساسی به پیشرفت سریع شما خواهد کرد

 

فرانچایز آرایشگری (First Choice Haircutters)؛ مشهورترین برند حاضر در این حیطه

بسیاری از افراد کانادایی، فرانچایز (First Choice Haircutters) را مشهورترین و برترین برند آرایشگاه در کانادا می‌دانند. این برند طرفداران خاص خود را داشته و با بیش از 400 شعبه در سراسر کانادا مورد اقبال مشتریان قرار گرفته است. دریافت حق فرانچایز این برند آرایشگری در کانادا نیازمند سرمایه‌گذاری مبلغی مابین 182 تا 274 هزار دلار است و قیمت خود حق فرانچایز 30 هزار دلار اعلام شده است. در نظر داشته باشید که علاوه بر این، 7 درصد از درآمد سالانه، تحت عنوان حق وفاداری باید به این فرانچایز مشهور آرایشگاه در کانادا پرداخت شود.

 

فرانچایز آرایشگری (Taylor & Colt)؛ تازه و نوپا اما فعال و سودزا

این فرانچایز آرایشگاه در کانادا از سال 2011 کار خود را آغاز کرده و به نسبت سایر برندهای حاضر در لیست، عمر کوتاه‌تری دارد اما با این حال توانسته به موفقیت‌های قابل توجهی دست پیدا کند. اصل تمرکز این برند بر ارائه خدمات مربوط به پوست و موی آقایان است و اصل درآمد آن از این دسته از مشتریان حاصل می‌شود. برای برپایی این فرانچایز آرایشگری به سرمایه‌ای بین 150 تا 220 هزار دلار نیاز است و قیمت خود حق فرانچایز 35 هزار دلار در سال است. (Taylor & Colt)، هزینه‌ای را بابت حق وفاداری از میزان درآمد سالانه شما کسر نمی‌کند و این یک امتیاز مثبت است. در نهایت باید خاطر نشان کرد 14 شعبه مختلف این برند در سراسر کانادا فعالیت دارند.

بسیاری از جزئیات آرایشگاه بستگی به نظر و انتخاب خود شما دارد.

 

 مطالب پیشنهادی:

> خرید نانوایی در کانادا

 

مهیار حلاج پور - ویزا 724

من، مهیار حلاج پور (Mahyar Hallajpour)
عضو رسمی شورای قانون‌گذاری امور مهاجرت کانادا، مشاور رسمی مهاجرت کانادا ICCRC/RCIC ، یا اصطلاحا وکیل مهاجرت، به شماره پروانه R520250 هستم.

زندگی من صرف این می شود که اطمینان حاصل کنم، ممتازترین خدمات تخصصی حقوق مهاجرت کانادا را دریافت می کنید.

من در طول سالیان فعالیتم، بانی توسعه بیش از یکصد شرکت در کانادا بوده ام و امروز تمام این خدمات در غالب  شرکت سرمایه گذاری و توسعه استارتاپ و بیزینس i3 Capital در اختیار متقاضیان و موکلین عزیز است.

ویزا 724 (VISA724.com) و شرکت مهاجرتی کاناداپاس، با مدیرعاملی و نظارت مستقیم اینجانب، اداره می شود.

مجموعه شرکتهای ما، دارای مجوزهای ذیل است:

  • شرکت مهاجرتی کاناداپاس،  با مجوز رسمی اداره مهاجرت کانادا به شماره ثبت: 002782433
  • شرکت توسعه بیزینس و شتاب دهنده i3 Capital ، با مجوز رسمی از دولت فدرال کانادا: به شماره ثبت 003223957
  • شرکت کاریابی بین المللی مهیار،  با مجوز وزارت کار ایران: به شماره ثبت 103621 

دریافت اطلاعات تماس و اطمینان از مجوز های ما، با مراجعه به صفحه > درباره مهیار حلاج پور

 

 

 

 

مطالب مندرج در وب سایت حاضر به منظور اطلاع رسانی و افزایش دانش مخاطبین عزیز وبسایت حاضر و سایر شبکه های اجتماعی است. اگر چه اخبار و مطالب منتشره با نهایت دقت نویسنده مکتوب گردیده، ولی همچنان می تواند دستخوش تغییرات مرور زمان بوده و یا عاری از اشتباه انسانی نباشند.
بدیهی است برداشت و مشورت‌های حقوقی نهایی صرفا در چارچوب موضوع مورد مشاوره با شخص آقای مهیار حلاج پور ممکن بوده و توصیه می‌شود.
مدیریت و همکاران مجموعه حقوقی کاناداپاس و کاریابی بین‌المللی مهیار مسئولیتی در خصوص اقدامات خواننده با استناد به مطالب مندرج در وب سایت حاضر و سایر شبکه های اجتماعی نداشته و مسئولیت مجموعه صرفا محدود به چارچوب قرارداد منعقده با موکلین مجموعه باقی خواهد ماند.

 

مشاوره رایگان/پرسش و پاسخ


همراهان گرامی، در این قسمت میتوانید سوالات خود را مطرح نمایید. در اولین فرصت پاسخگوی شما خواهیم بود.(نمایش عمومی)


جاوید :

باسلام ما یک خانواده 3نفره هستیم و خانمم 23ساله میباشد و آرایشگر و تتو کار میباشد و من هم36سالمه و پسرم 8سالشه آیا از طریق شغل آرایشگری میتونیم ویزا بگیریم

به صفحه فرمهای ارزیابی رایگان مراجعه نمایید

فرناز :

سلام وقتتون بخیر ببخشید میخواستم سوال کنم برای خرید بیزینس آرایشگاه چه مدارکی رو لازم دارم و اینکه محدودیت سنی داره؟

تمکن مالی کافی منطبق با بیزینس انتخابی، مدارک شغلی و مدرک زبان نیاز ندارید

محمد مرادی :

سلام. من محمد مرادی 44 سال، لیسانس برق و ارشد مدیریت استراتژیک با 18 سال سابقه مدیریتی در زمینه توزیع برق. دارای همسر 40 ساله و دو فرزند 13 و 7 ساله در جستجوی کار برای مهاجرت به کانادا هستم. و به کمک شما احتیاج دارم. از شما سپاسگزارم مرادی

سن شما زیاد مناسب کاریابی نیست، اما می توانید در سایتهای کاریابی رایگان، مثل jobbank امتحان کنید

mojtaba cheraghali :

سلام همسر من صاحب یک بیزینس آرایشگاه با قدمت 15 ساله در تهران هستش . ایشون لیسانس گریم و چهره پردازی داره و تمام مدارک لازم جهت یک آرایشگر حرفه ای رو طی این سالها از موسسه فنی و حرفه ای دریافت کرده . ایشون علاوه بر آرایشگاه ، طراح گریم و چهره پردازی در سینما و تلویزیون ایران هم هستند و خلاصه اینکه رزومه به شدت خوبی داره . ما قصد داریم با خرید بیزینس آرایشگاه به کانادا مهاجرت کنیم . لطفا ما رو راهنمایی بفرمایید . بنده هم لیسانس کارگردانی دارم و چندین فیلم بلند داستانی و سریال ساختم که با یک سرچ کوچک در گوگل رزومه م مشخصه

سلام، بله ممکنه. به قسمت فرمهای ارزیابی رایگان مراجعه کنید تا شرایط شما دقیق تر بررسی شود

مشاوره اخذ ویزا اقامت و مهاجرت به کانادا - ویزا 724

ارتباط با ما

آدرس و راههای ارتباطی :

- ویزا 724

- شرکت مهاجرتی کاناداپاس

- کاریابی بین المللی مهیار

- شرکت توسعه استارتاپ و سرمایه گذاری i3capital

- دارای مجوزرسمی از وزارت کار و رفاه اجتماعی ایران با شماره ثبت: 103621 

- دارای مجوز رسمی اداره مهاجرت کانادا: ICCRC R520250

با مدیریت مهیار حلاج پور، مشاور و وکیل قانونی RCIC/ICCRC به شماره پروانه R520250

 

دفتر مرکزی (کانادا - تورنتو):

 No.25 Shepard Ave W Suite 300 North York ON M2N 6S6 (مراجعه با رزرو وقت قبلی)

0014168905972 (پاسخ‌گویی: دوشنبه تا شنبه 18:00 الی 02:00 بوقت تهران)

دفتر ایران: 

02122927033 - 02128421010 (پاسخ‌گویی: شنبه تا چهارشنبه 10:00 الی 17:00 بوقت تهران) - (پنجشنبه: 10 الی 14:00)

تهران - بزرگراه مدرس شمال، خیابان دستگردی شرقی(ظفر)، جنب بیمارستان علی اصغر، پلاک 199 طبقه سوم، واحد 301 (مراجعه با رزرو وقت قبلی)

واتساپ دفتر ایران:

09124644197 (پاسخ‌گویی: 10:00 الی 18:00 بوقت تهران)

واتساپ کانادا:

14168905972+ (پاسخگویی به پیامهای متنی در واتساپ)

* برای مطالعه روش های اصلی مهاجرت به کانادا، به صفحه مهاجرت کانادا مراجعه بفرمایید.

ایمیل : info[at]visa724.com

ویزا 724

تمامی حقوق این سایت مربوط به ویزا 724 می باشد.