در شرایط کنونی کرونا و مشکلات زیادی که برای مشاغل ایجاد شده دریافت جاب آفر برای خارجی ها در کانادا بسیار دشوار است، اما در استان آتلانتیک به دلیل نیاز شدید به نیروی کار، این موضوع یک مقدار متفاوت است و سخت گیری های اداره مهاجرت کانادا در استانهای آتلانتیک کانادا برای جذب نیروی کار کمتر است.

برنامه مهاجرتی آتلانتیک مختص به 4 استان کاناداست (نیوبرانزویک، نوااسکوشیا، پرنس ادوارد و نیوفاندلند و لابرادور)  که مدت کوتاهی ست از حالت آزمایشی به صورت برنامه قطعی توسط اداره مهاجرت کانادا اعلام شده است. مهمترین رکن این برنامه پیدا کردن یک فرصت شغلی از کارفرمایانی ست که واجد شرایط جاب آفر آتلانتیک هستند.

در این برنامه مهاجرتی شما باید بتوانید از یک کارفرما که لیست اونها در سایت رسمی هر استان اعلام شده، جاب آفر (پیشنهاد فرصت شغلی) دریافت کنید.

مزیای برنامه مهاجرتی آتلانتیک: 

1. این کارفرماها معاف از LMIA هستند. 
2. اقامت دائم را در ابتدا دریافت می کنید
3. نیازی به اثبات بازگشت به کشور مبدا را ندارید
4. محدودیت سنی ندارید
5. نمره مدرک زبان بالایی نیاز ندارید
6. با تمام اعضای خانواده (فرزندان زیر 22 سال) می توانید اقدام کنید
7. تمکن مالی بالایی نیاز ندارید
 و…

معایب برنامه مهاجرتی آتلانتیک:

جمعیت کم این استانها
سرمای زیاد 
حقوق کم نسبت به دیگر استانها
سخت گیری کارفرماها برای اهدای جاب آفر. اما حداقل هایی که از سوی اداره مهاجرت برای آتلانتیک اعلام شده است بسیار آسان است

در صورتی که نمیدانید از چه روشی برای مهاجرت به کانادا اقدام کنید، با ما در تماس باشید یا داخل سایت اقدام کنید برای رزرو وقت مشاوره.

ویدئو توضیحات برنامه مهاجرتی آتلانتیک کانادا از زبان وکیل رسمی مهاجرت آقای شهروز بهرامی اصل:

فایل صوتی توضیحات برنامه مهاجرتی آتلانتیک:

خدماتی که از ما در استان های آتلانتیک دریافت می کنید:

1. جستجوی فرصت های شغلی مرتبط با رزومه توسط متقاضی انجام می شود (ویزا724 در حال حاضر خدمات کاریابی ارائه نمی دهد)

2. ارائه مدارک و سوابق شرکت به کارفرما برای جلب اعتماد به اصل بودن رزومه متقاضی.

3. تایید مدارک هویتی و سوابق شغلی متقاضی برای کارفرما.

4. فراهم آوری جلسه مصاحبه به صورت آنلاین (یا در صورت امکان حضوری) با کارفرما.

5. تعیین و تبعیین قرارداد رسمی با کارفرما با توجه به شرایطی که انتظار دارد.

6. تشریح و توجیه وظایف متقاضی.

7. درخواست تاییده وزارت کار.

8. درخواست تاییده ویزا از اداره مهاجرت.

9. درخواست ویزای کار و اقامت دائم متقاضی‌.

10. درخواست ویزا برای اعضای خانواده‌.

11. درخواست اقامت دائم برای اعضای خانواده.

شرایط کاریابی استان های آتلانتیک در ویزا 724:

حداقل شرایطی که می توانیم پروسه کاریابی را برای متقاضی انجام دهیم به شرح ذیل است (بدون داشتن شرایط زیر امکان قبول پرونده کاریابی آتلانتیک را نداریم)

* مدرک زبان: امکان دریافت مدرک زبان آیلتس با نمره حداقل 4.5 در شروع پروسه کاریابی.

* سن: شرایط سنی در این برنامه مهاجرتی وجود ندارد.

* تمکن مالی: ارزش کل دارایی نقدی و غیر نقدی معادل با حداقل 30 هزار دلار کانادا.

* مدرک تحصیلی: حداقل فوق دیپلم.

* سابقه کار قابل اثبات: حداقل 1 سال.

پرسش و پاسخ درباره کاریابی در آتلانتیک کانادا:

فایل صوتی سوالات متداول کاریابی آتلانتیک کانادا:

مراحل انجام پروسه مهاجرت از طریق استان های آتلانتیک در ویزا 724:

مرحله اول: تکمیل فرم ارزیابی  و رزرو وقت مشاوره.

مرحله دوم: بررسی شرایط شما توسط همکاران ما در فرمهای ارزیابی و وقت های مشاوره که در صورت تایید شرایط، هزینه ها اعلام شده و وارد مرحله تهیه رزومه کانادایی می شویم. (به دلیل اینکه به اطلاعات زیادی درخصوص شرایط شما نیاز داریم که تشخیص دهیم واجد شرایط هستید یا خیر؛ امکان بررسی شرایط  و برآورد هزینه ها خارج از جلسات مشاوره رزرو شده وجود ندارد)

مرحله سوم: امضای قرارداد برای تهیه رزومه کانادایی و شروع پروسه کاریابی در استان های آتلانتیک توسط همکاران ما در کانادا. امکان آپدیت رزومه در طول مدت کاریابی وجود دارد (مثلا ارائه مدرک زبان با نمره بالاتر). در طول مدت کاریابی گزارش کار دریافت خواهید کرد که با چه شرکتهایی در خصوص استخدام شما مکاتبه و مذاکره داشته ایم.

مرحله چهارم: در صورت تایید رزومه متقاضی توسط کارفرما، مراحل انجام پروسه مصاحبه با کارفرما به صورت آنلاین یا در صورت حضور متقاضی در کانادا، به صورت حضوری انجام می شود.

مرحله پنجم: در صورت قبولی در مصاحبه (ممکن است بیش از یک مصاحبه با کارفرما داشته باشید) بسته به ناک شغلی، میزان مهارت متقاضی، میزان حقوق دریافتی، سمت شغلی، کلاس های آموزشی که کارفرما برگذار می کند و … هزینه های خدمات متفاوت است، که در صورت تایید کارفرما به متقاضی اعلام می شود.

مرحله ششم: پس از امضای قرارداد با کارفرما و انجام توافقات لازمه؛ درخواست تاییده استان و وزارت کار ثبت می شود.

مرحله هفتم: درخواست ویزا و اقامت کانادا از طریق برنامه آتلانتیک برای متقاضی و اعضای خانواده ایشان.

برنامه مهاجرت استانهای آتلانتیک کانادا؛ شرایط و برتری‌ها

امروزه مهاجرت به کانادا، به عنوان کشوری با فرصت‌های شغلی پرتعداد و مناسب، یکی از اهداف اصلی افراد خواهان مهاجرت به کشورهای خارجی است؛ برای رسیدن به این هدف برنامه‌ها و طرح‌های متفاوتی وجود دارد. برنامه مهاجرتی پایلوت منطقه آتلانتیک یکی از برنامه‌های مهاجرتی است که توسط کشور کانادا در راستای پذیرش مهاجرین متخصص و کارآزموده در حال اجراست. این برنامه از سال 2017 آغاز شده و قرار است تا در مرحله آزمایشی که تا سال 2021 ادامه دارد، هفت‌هزار مهاجر و خانواده‌هایشان را پذیرش نماید. این برنامه مهاجرت استانی کانادا که به اختصار از آن به عنوان (AIPP) اسم برده می‌شود، در استان‌های ناحیه آتلانتیک کانادا یعنی  نوا اسکوشیا، نیوبرانزویک، پرنس ادوارد، نیوفاندلند و لابرادور در حال اجراست. این برنامه آزمایشی بخشی از استراتژی کلی رشد مناطق آتلانتیک را تشکیل داده و در پنج بخش اساسی متمرکز است.

 احتمالا از شرکت‌های متعدد مهاجرتی تبلیغات گسترده ای مخصوصا در رابطه با جاب آفر کانادا می بینید؛ به طور مثال:

بدون مدرک زبان برای شما جاب آفر تضمینی کانادا میگیریم!

منطقه آتلانتیک به شدت به دنبال نیروی کار است و اگر هیچ مهارتی هم نداشته باشید باز می‌توانیم برای شما کار پیدا کنیم!

سن شما برای گرفتن فرصت شغلی مهم نیست!

مبلغ رو وقتی ویزای کار گرفتید پرداخت کنید!

یکسری ارتباطات در سفارت داریم که صد درصد ویزا می شید!

ما نماینده شرکتهای کانادایی هستیم اما لایسنس فعال در کانادا نداریم!

اینها عکس ویزاهایی هستش که گرفتیم!

ما ثبت شرکت با شماره ثبت … داریم و این همان مجوز ماست!

ما جاب آفر رو می خریم بابت همین تضمینی ست و مبلغ را آخر کار میگیریم! (خرید و فروش جاب آفر در کانادا کاملا غیر قانونی ست؛ در صورتی که اداره مهاجرت متوجه این موضوع شود حتی میتواند اقامت دائم شما را باطل کند. اگر استعلام بگیرید شرکتهایی که هیچ گونه مجوزی از اداره مهاجرت کانادا ندارند با شما قرار داد خرید جاب آفر امضا می کنند و وکیل رسمی قرارداد جاب آفر شما را امضا نمی کند) و…

بنابراین توصیه می کنیم برای اینکه بتوانید شرکتهای معتبر مهاجرتی را از کلاهبرداران مهاجرتی تشخیص دهید؛ حتما صفحه نحوه انتخاب وکیل و مشاور مهاجرتی معتبر را مطالعه بفرمایید.

– نیروی کار ماهر و مهاجرت

– نوآوری

– رشد پاک و تغییرات آب‌وهوایی

– تجارت و سرمایه‌گذاری در مناطق جهت توسعه

– زیرساخت‌های کشور کانادا

اخذ اقامت کانادا در استان‌های آتلانتیک

برای مشاهده ویدئوهای مهاجرت به کانادا، با کلیک برروی لینک زیر، صفحه اینستاگرام ما را دنبال کنید

instagram.com/visa724com

 

نحوه عملکرد برنامه مهاجرتی استان‌های آتلانتیک  کانادا

این برنامه اقامت کانادا کارفرما محور است و شما عملاً بدون داشتن یک فرصت شغلی مناسب نمی‌توانید از متقاضیان اقامت کانادا باشید و برای ورود به آن باید دارای یک پیشنهاد کاری از یک کارفرمای کانادایی معین داشته باشید. پس از آن که کارفرما رزومه و شرایط شغلی شما را مورد پذیرش قرار دهد بلافاصله توسط او به یک مرکز ارائه خدمات اسکان معرفی می‌شوید تا ادامه برنامه مهاجرت به کانادا و اسکان شما مورد بررسی و پیگیری قرار گیرد. مراکز ارائه خدمات اسکان وظیفه دارند تا شما را از جنبه‌های مختلف برای اقامت کانادا آماده و کمک کنند. همچنین کارفرمایانی که باید سریعاً نیروی کار مدنظر خود را جذب کنند، به اجازه کار موقت دسترسی پیدا می‌کنند تا متقاضی کار و خانواده وی بتوانند در سریع‌ترین زمان ممکن به کانادا بروند. برای این کار نیاز است تا در کنار داشتن فرصت شغلی و نامه رسمی استانی، تعهد رسمی به درخواست اقامت کانادا در طول نود روز اقامت موقت از سوی متقاضی مهاجرت داده شود.

 هشدار بسیار مهم:

لطفا بسیار مراقب باشید، شرکتها یا افرادی که پیشنهاد جاب آفر، پیشنهاد شغلی و یا کاریابی هایی را با رقم های متفاوت می دهند و به شما عموما این موارد را عنوان می کنند (نیازی نیست سرکار بروید چون اقامت دائم را گرفته اید! این جاب آفر را، ما از کارفرما میخریم! میتوانید بعد از گرفتن اقامت در استانهای آتلانتیک زندگی نکنید و به تورنتو و ونکوور بروید! اداره کار کانادا متوجه نبود شما در آن پیشنهاد شغلی نمی شود! و…)

اینگونه کلاهبردارها عموما وکیل رسمی مهاجرت کانادا نیستند یا اگر هستند خودشان قرارداد شما را امضا نمی‌کنند چون کانادا به شدت با آنها برخورد می کند. 

لطفا توجه داشته باشید که جاب آفر شما باید واقعی باشد، گزارشات مالیاتی، حقوق و بیمه شما باید از سوی کارفرما به اداره کار و اداره مهاجرت کانادا گزارش شود. حتی اگر ورود شما با اقامت دائم همراه باشد (جاب آفر استانهای آتلانتیک)، ثابت شود که جاب آفر شما واقعی نبوده و گزارشات شغلی شما را دریافت نکرده باشند، حتی اگر سالها هم در کانادا زندگی کرده باشید، احتمال بسیار قوی، کانادا، اقامت دائم شما را باطل می کند. 

از این رو فقط قرارداد رسمی کاریابی را، با وکیل رسمی مهاجرت کانادا را، امضا کنید. 

شرایط کارفرمایان معین برای برنامه استانی آتلانتیک

پذیرش هر کارفرمایی برای حضور در این پروژه اثرگذار نیست و تنها کارفرمایانی که بتوانند از اداره استانی، مجوز لازم برای حضور در این برنامه مهاجرتی را اخذ کنند معتبر هستند. در هر استان این فرآیند به شکل جداگانه‌ای انجام شده و شرایط متفاوتی دارد. کارفرمایان باید متعهد به برآورده کردن برخی از شرایط مدنظر باشند. یکی از شرایط اصلی، تعهد به حمایت از مهاجر تازه‌وارد و خانواده او جهت بدست آوردن آسان اقامت کانادا و ادغام در زندگی کانادایی است. کارفرمایان خواهان شرکت در این برنامه نیازی نیست تا اجازه‌نامه (LMIA) را اخذ کنند. این مدرک، به‌طور معمول باید توسط کارفرمایانی که خواهان جذب نیروی خارجی متقاضیِ اقامت کانادا هستند از اداره استانی گرفته شود و مستلزم مراحل طولانی و شرایط پیچیده‌ای است اما در این برنامه مهاجرت به کانادا نیازی به آن نیست و کارفرما می‌تواند بدون آن مهاجر کاری جذب کند.

در همه موارد، کارفرما باید پیشنهاد شغل، برنامه اسکان و ادغام در زندگی کانادایی برای هر یک از اعضای خانواده بزرگسال و یک درخواست تأیید را برای بررسی به استان ارسال کند. اگر استان درخواست را تأیید کند ، نامه تأیید کننده را به متقاضی شغل ارسال می‌کند و فرآیند اخذ اقامت کانادا آغاز می‌شود.

 اقامت کانادا با روش AIPP

نکته مهم: 

وکلای دادگستری، موسسات حقوقی، موسسات کاریابی بین المللی،  موسسات اعزام دانشجو، حتی آژانس های مسافرتی، یا افراد حقیقی، برای فعالیت در حیطه ویزا و مهاجرت به کانادا باید از شورای قانونگذاری مهاجرت کانادا (ICCRC) مجوز داشته باشند؛ در غیر این صورت، هرگونه فعالیت آنها از دیدگاه کانادا در حیطه ویزا و مهاجرت غیر قانونی ست.

 در سایت رسمی مهاجرت کانادا اعلام شده است که؛ اگر از بی تجربگی و کلاهبرداری این‌گونه افراد یا موسسات فاقد مجوز ICCRC متضرر شوید، هیچ راهی برای پیگیری و رفع اتهامات خود ندارید. پس فقط به مشاوران یا وکلای رسمی کانادا اعتماد کنید تا  در صورت بروز مشکل، مدافع منافع شما باشیم.

کشور کانادا فقط به وکلا و مشاوران رسمی مقیم کانادا که از iccrc مجوز دارند، اجازه فعالیت در حیطه مشاوره و انجام امور ویزا و مهاجرت به کانادا را می دهد.

وکلای دادگستری، موسسات، آژانسهای مسافرتی  و یا هر شرکت دیگری، بدون حضور وکیل یا مشاور رسمی مهاجرت کانادا، نمی‌توانند نامه دفاعیه از موکل خود به اداره مهاجرت کانادا ارائه دهند.

در صورت عدم وجود وکیل یا مشاور رسمی مهاجرت کانادا، این شرکتها یا افراد، یک ایمیل به نام شما درست می کنند و تمامی امور را به جای شما و با یک هویت جعلی انجام می دهند و گاها حتی اکانت و پسوورد را در اختیار شما نمی گذارند، یا اینکه به عنوان واسطه عمل کرده و تمامی امور مهاجرت یا ویزا را به یک مشاور یا وکیل رسمی کانادا می سپارند.

لطفا توجه داشته باشید که؛ فقط قرارداد مستقیم با مشاور یا وکیل رسمی مهاجرت به کانادا (مورد تایید ICCRC) را امضا کنید.

شرایط متقاضیان مهاجرت استانی کانادا

AIPP برای جذب کارکنان متقاضی اقامت کانادا دو سطح متفاوت درنظر گرفته است. سطح اول که مختص به کارکنان ماهر است و از آن به عنوان AHSP یاد شده و سطح دوم برای کارکنان نیمه‌ماهر که AISP نام دارد. البته سطح سومی هم در این برنامه برای فارغ‌التحصیلان دانشگاه‌های بین‌المللی کانادا در دسترس است. باید توجه داشت که این طرح تنها برای فارغ‌التحصیلانی که در دانشگاه‌های استان‌های ناحیه آتلانتیک تحصیل کرده باشند در دسترس است.

در تمامی سطح، چه ماهر، چه نیمه‌ماهر و فارغ‌التحصیلان، درخواستِ شغلی متقاضی اقامت کانادا باید

– تمام وقت، حداقل برای یک سال

– فرصت شغلی نباید فصلی باشد

– بر اساس سند طبقه‌بندی شغلی ملی کانادا، متخصص باشد

– دارای پیشنهاد کاری تأیید شده توسط اداره استانی باشد

1- تجربه کاری

متقاضیان سطح کارکنان ماهر و نیمه‌ماهر باید دارای تجربه کاری باشند. تجربه کاری عبارت است از حداقل یک‌سال تجربه کاری که معادل است با 1560 ساعت کار. این تجربه کاری برای اینکه بتواند برای اخذ اقامت کانادا کارساز باشد باید با حقوق باشد.

چند نکته مهم برای متقاضیان این سطح بدین شرح است

– متقاضیان باید فعالیت های ذکر شده در بیانیه اصلیِ توضیحات طبقه بندی ملی شغلی کانادا و تعداد قابل توجهی از وظایف اصلی را انجام داده باشند. برای – متقاضیان ماهر سطح 0 ، A یا B مورد نیاز است. برای نیمه‌ماهر سطح C نیز قابل پذیرش است.

– تجربه کار در کانادا در حالی قابل پذیرش است که اتباع خارجی، مجاز به کار و اقامت کانادا به عنوان مقیم موقت بوده باشند.

– نیازی نیست متقاضی در هنگام تسلیم درخواست، شاغل باشد.

– دوره های خود اشتغالی در محاسبه مدت تجربه کار متقاضی در نظر گرفته نمی‌شوند.

– تجربه کاری به دست آمده در طی یک دوره تحصیلی قابل پذیرش است، مادامی که ساعات کار از آنچه متقاضی مجاز به انجام آن در دوره تحصیلی بوده تجاوز نکند.

– همچنین برای سطح فارغ‌التحصیلان دانشگاه‌های بین‌المللی کانادا در این ناحیه نیازی به تجربه کاری نیست.

2- وضعیت تحصیلی

برای هر دو سطح ماهر و نیمه‌ماهر متقاضیان باید دارای یکی از مدارک زیر باشند

– مدرک متوسطه کانادا (دبیرستان)، دیپلم یا مدرک تحصیلی بعد از متوسطه

– مدرک تحصیلی خارجی تکمیل شده

همچنین برای متقاضیان دارای تحصیلات در خارج از کانادا ، ارزیابی اعتبارنامه تحصیلی (ECA) لازم است تا اثبات شود که سطح تحصیلات، متناسب با استانداردهای کانادایی است. فاصله اخذ مدرک ECA از زمان ارائه درخواست اقامت کانادا باید کمتر از پنج سال باشد. اما برای سطح فارغ‌التحصیلان به مدرک دیپلم دو ساله‌ی پس از دوره متوسطه از یک مؤسسه یادگیری با بودجه عمومی در منطقه آتلانتیک نیاز است. الزامی است که در مدت 12 ماه قبل از ارسال درخواست اقامت کانادا به‌صورت دائم اخذ شده باشد.

استان های آتلانتیک

3- توانایی‌های زبانی

متقاضیان در هر دو سطح ماهر و نیمه ماهر، باید توانایی زبانی حداقل سطح پایه‌ای را داشته و مسلط به زبان انگلیسی یا فرانسوی باشند. این یعنی در تمام بخش‌های صحبت کردن ، گوش دادن ، خواندن و نوشتن آزمون CLB نمره چهار را کسب کنند.  همچنین مدارک آیلتس(IELTS)، سلپیپ(CELPIP)، تیف(TEF) و تی.سی.اف کانادا (TCF) نیز قابل پذیرش است. این مدارک تنها در صورتی که با فاصله دو سال از زمان ارائه درخواست گرفته شده باشند معتبر هستند.

4- توانایی مالی

در مورد توانایی‌های مالی تفاوتی بین سطح‌های مختلف وجود ندارد. برای هر سه سطح از متقاضیان اقامت کانادا با این طرح، بسته به جمعیت خانواده مهاجر مبالغ متفاوتی مورد نیاز است. متقاضیان مهاجرت به کانادا با روش AIPP برای خانواده یک نفره 3167 دلار، خانواده دو نفره 3943 دلار، خانواده سه نفره 4847 دلار، خانواده چهارنفره 5885 دلار، خانواده پنج نفره 6675 دلار، خانواده شش نفره 7528 و خانواده‌های دارای هفت عضو یا بیشتر هم به 8381 دلار سرمایه اولیه نیاز دارند. این مبالغ نباید از شخصی دیگر قرض گرفته شود.

گرفتن اقامت کانادا 

برتری های این روش چیست؟

اول؛ مهاجرت استانی به کانادا امکان مهاجرت افراد شاغل با سطح پایین‌تری از مهارت را فراهم می‌کند. اولین مزیت برنامه AIPP این است که این امکان را می دهد که متقاضیِ یک پیشنهاد شغلی از یک کارفرمای معین، از سطح مهارت پایین تری برخوردار باشد تا حدی که معمولاً فقط به آموزش متوسطه یا آموزش های خاص شغلی برای گرفتن اقامت کانادا نیاز است. برنامه مهاجرت استانی به کانادا فرصت‌های جدید مهاجرت به کانادا برای تازه‌واردانی که در مشاغل دارای مهارت کمتر فعال بوده‌اند فراهم می‌کند.

دوم؛ این برنامه مهاجرتی، برای فارغ‌التحصیلان دانشگاه‌های بین‌المللی ناحیه آتلانتیک به تجربه کاری نیاز ندارد. نیاز به تجربه کار قبلی به علت اینکه اکثر این افراد برای یافتن یک تجربه کاری مرتبط با شغل مدنظر خود دچار مشکل می‍شوند، یک مانع بزرگ برای فارغ‌التحصیلان بین‌المللی در مسیر اخذ اقامت کانادا بصورت دائمی است. اما در برنامه مهاجرت استانی به کانادا با توجه به شرایط درج شده می‌توانند به‌راحتی اقامت کانادا را به‌صورت دائم اخذ نمایند.

سوم؛ برای گرفتن اقامت کانادا نیاز به دانش زبانی پایین‌تری دارد. آنچنان که در شرایط گفته شد در این طرح می‌توان با CLB4 شرایط مدنظر را بدست آورد و این درحالی است که به‌طور مثال در برنامه Express Entry شما به CLB با نمره هفت به بالا در تمام مهارت‌های زبانی برای بعضی مشاغل و به نمره پنج برای بعضی دیگر نیاز دارید. AIPP اقامت کانادا را به‌صورت دائمی برای تازه‌واردان آینده‌نگر که هنوز در حال یادگیری زبان های رسمی کانادا هستند، فراهم می‌کند زیرا تنها CLB4 را برای کلیه توانایی های زبان در صحبت کردن، گوش دادن، خواندن و نوشتن احتیاج دارد.

چهارم؛ به اقامت کانادا بصورت راحت‌تر و اسکان و ادغام در زندگی کانادایی، برای تازه‌واردان در ناحیه آتلانتیک کانادا کمک می‌کند. این روش با ایجاد یک برنامه منحصر به فرد برای اسکان هریک از مهاجران در ناحیه آتلانتیک کانادا برنامه‌ریزی می‌کند. کارفرما برای تکمیل ارزیابی نیازهای متقاضی، باید با یک سازمان ارائه دهنده خدمات و راهنمایی‌های مربوط به اسکان تعیین شده در ارتباط باشد و عملاً به امور اسکان و جایگیری مهاجر مدنظر کمک کند.

مدت زمان لازم برای اخذ اقامت کانادا با روش جاب آفر استانهای آتلانتیک

مدت زمان لازم تنها شش ماه است. به‌علاوه چنانچه کارفرمای شما اعلام نیاز بدون معطلی داشته باشد می‌توانید بلافاصله اقامت کانادا را موقتاً تا نود روز برای خود و خانواده‌تان بگیرید. البته در این مدت محدود باید به ادامه فرآیندهای لازم برای اقامت AIPP بپردازید. به‌ علاوه شایان ذکر است که هیچ سیستم امتیازدهی وجود ندارد و درخواست‌ها فقط به ترتیب ورود پردازش می‌شوند.

بررسی مزایا و شرایطِ دریافتِ جاب آفر آتلانتیک کانادا

در این مقاله به بررسی مزایا و شرایطِ دریافتِ جاب آفر آتلانتیک کانادا خواهیم پرداخت. منطقه آتلانتیک کانادا، از چهار استان مختلف تشکیل شده است. این منطقه به صورت سالانه طرح جاب آفر را به منظور جبران کمبود نیروی کار و منابع انسانی برگزار می کند. در این طرح به افرادی که با پیمانکاران کانادایی به توافق برسند، ویزای دائم کانادا داده خواهد شد. همین عامل سبب شده است که بسیاری از ایرانیان علاقمند به مهاجرت با استفاده از جاب آفر آتلانتیک شوند. در این مقاله، شرایط پذیرش نیروی کار توسط هر چهار استان آتلانتیک را به شما توضیح خواهیم داد.

یکی از بهترین راه های دریافت ویزای دائم کانادا، گرفتن جاب آفر آتلانتیک کانادا است.

جاب آفر آتلانتیک کانادا: استان نوا اسکوشیا

شرایط جاب آفر آتلانتیک کانادا در این استان عبارت است از:

 1. داشتن حداقل 5 سال سابقه کار
 2. مهارت ابتدایی زبان (حداقل آیلتس 4)
 3. داشتن حداقل 11 هزار دلار در هنگام ورود به نوا اسکوشیا
 4. داشتن حداقل مدرک دیپلم و دانش فنی لازم برای شروع به کار

جاب آفر آتلانتیک کانادا: جزیره پرنس ادوارد

شرایط جاب آفر آتلانتیک کانادا در این استان عبارت است از:

 1. دریافت جاب آفر تمام وقت از یک کارفرمای معتبر در جزیره پرنس ادوارد
 2. داشتن حداقل 2 سال سابقه کار مرتبط
 3. داشتن حداقل سن 18 و حداکثر سن 60 سال (بسته به نوع شغل متفاوت است)
 4. داشتن حداقل مدرک دیپلم یا مدرک فنی و حرفه ای
 5. داشتن مهارت های ابتدایی زبان انگلیسی یا فرانسوی

جاب آفر آتلانتیک کانادا: استان نیوفاندلند و لابرادور

شرایط جاب آفر آتلانتیک کانادا در این استان عبارت است از:

 1. داشتن مهارت های زبانی (انگلیسی یا فرانسوی)
 2. داشتن سابقه کار (میزان سابقه با توجه به نوع شغل متفاوت است)
 3. داشتن حداقل مدرک دیپلم (بسته به نوع جاب آفر متفاوت است)

جاب آفر آتلانتیک: استان نیوبرانزویک

شرایط جاب آفر آتلانتیک کانادا در این استان عبارت است از:

 1. داشتن حداقل سابقه کاری 2 سال (کارآموزی، جزء سابقه حساب نمی شود)
 2. داشتن وضعیت مالی نسبتا خوب در هنگام ورود به استان نیوبرانزویک
 3. داشتن حداقل مدرک دیپلم یا لیسانس (بسته به نوع شغل متفاوت است)

مطالب پیشنهادی:

استارتاپ ویزای کانادا

ویزای کار پرستاری کانادا یا مهاجرت پرستاران به کانادا

ویزا و اقامت سرمایه گذاری کانادا

مقایسه هزینه های زندگی در کانادا

مهاجرت از طریق اکسپرس اینتری کانادا

درباره ویزای کانادا همه چیز بدانید

ویزای اقامت دائم کانادا

مهاجرت به کانادا

وکیل مهاجرت

> هزینه های زندگی و تحصیل در ونکور کانادا

مهاجرت به کانادا از طریق پرستاران خانگی

مهاجرت به کانادا از طریق نیوبرانزویک

> سرمایه گذاری در نیوبرانزویک

مطالب مندرج در وب سایت حاضر به منظور اطلاع رسانی و افزایش دانش مخاطبین عزیز وبسایت حاضر و سایر شبکه های اجتماعی است. اگر چه اخبار و مطالب منتشره با نهایت دقت نویسنده مکتوب گردیده،ولی همچنان می تواند دستخوش تغییرات مرور زمان بوده و یا عاری از اشتباه انسانی نباشند.
بدیهی است برداشت و مشورت‌های حقوقی نهایی صرفا در چارچوب موضوع مورد مشاوره با شخص مشاور و وکیل رسمی توصیه می‌شود.
مدیریت و همکاران این مجموعه مسوولیتی در خصوص اقدامات خواننده با استناد به مطالب مندرج در وب سایت حاضر و سایر شبکه های اجتماعی نداشته و مسوولیت مجموعه صرفا محدود به چارچوب قرارداد منعقده با موکلین مجموعه باقی خواهد ماند.

ویزا 724، در کنار شرکت حقوقی مهاجرتی و شرکت توسعه بیزینس در کانادا، با داشتن تجربه راه اندازی و توسعه بیش از 100 کسب و کار موفق، صفر تا صد خدمات خرید بیزینس یا راه اندازی بیزینس، امضای قرارداد قانونی و انجام امور مهاجرتی را ارائه می کند. ما کسب و کار را مطابق با شرایط شما، انتخاب و برای خرید یا راه اندازی آن اقدام می کنیم. در صورتی که قصد راه اندازی یک کسب و کار در کشور کانادا را داشته باشید و اگر تمایل دارید در فرانچایز های قوی کانادا سرمایه گذاری کنید، می توانید با ما در ارتباط باشید.

در این شرکت، گام به گام در خدمت اهداف کارآفرینانی هستیم که میخواهند بیزینس موفقی در کانادا داشته باشند و از راههای برنامه های تجاری روشهای سرمایه گذاری در کانادا، ویزای استارتاپ و راه اندازی بیزینس به کانادا مهاجرت کنند.

دریافت اطلاعات تماس و اطمینان از مجوز های ما، با مراجعه به صفحه > درباره موسسه مهاجرتی ما

درخواست مشاوره رایگان

3 + 14 =

نظرات و سوالات شما

۰ دیدگاه

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *