مدت اقامت

طبق درخواست

مدت اعتبار

طبق درخواست

مدت اخذ ویزا

طبق درخواست

هزینه

طبق درخواست

هشدار ها : برای درخواست ویزای تحصیلی کانادا بدون مدرک زبان یا هر نوع دیگری از ویزای کانادا، از سپردن پاسپورت و مدارک شناسایی خود به افراد یا شرکتهایی که مجوز اداره مهاجرت کانادا را ندارند؛ خودداری کنید. در ادامه این مطلب، به دلایل آن اشاره می کنیم.

مدارک مورد نیاز 

پچتمامی خدمات این شرکت مهاجرتی، به صورت حرفه ای و قانونی توسط وکیل رسمی مهاجرت کانادا انجام می پذیرد.

مدارک ذیل به صورت کلی عنوان می شود (ارائه تمامی آنها میتواند اجباری نباشد).

ارائه مدارک دیگر، افزون بر مدارک زیر به نوع درخواست بستگی دارد.

الف) مدرک شناسایی متقاضی و همراهان جهت درخواست ویزا تحصیلی کانادا:

ب) مدارک شغلی جهت درخواست ویزای تحصیلی کانادا (سرپرست و همراهان)

ج) مدارک تحصیلی جهت درخواست ویزا

د) مدارک مالی و ملکی جهت درخواست ویزا

ه) تکمیل فرم اطلاعات فردی جهت درخواست ویزای تحصیلی کانادا

 

در ادامه به تفکیک موارد فوق را توضیح می دهیم.

– قبل از اقدام به تهیه مدارک برای درخواست ویزای تحصیلی کانادا بدون مدرک زبان، با متخصصان ما مشورت فرمایید.

توضیحات :

مهاجرت تحصیلی کانادا بدون مدرک زبان

به صورت کلی ارائه مدرک زبان در درخواست ویزای تحصیلی کانادا اجباری نیست اما مهاجرت به کانادا بدون دانش زبان غیر ممکن نیست و به صورت کلی توصیه نمی شود؛ چون بدون دانش زبان امکان پیشرفت در کشور مبدا را ندارید یا مجبور هستید راه پیشرفت زندگی خود را به کندی طی کنید. پس تجربه به ما ثابت کرده که بهتر است دانش زبان کافی قبل از مهاجرت داشته باشید.

دلایل اصلی ریجکتی ویزای تحصیلی کانادا:

به زبان ساده در روشهای مهاجرتی سرمایه محور کانادا مانند کارآفرینی، استارتاپ، ict و … نیازی به نمره مدرک زبان بالا ندارید.

آیا ویزای تحصیلی کانادا بدون مدرک زبان ممکن است؟

پذیرش و ویزای تحصیلی کانادا بدون مدرک زبان ممکن است؛ اما باید بدانید که عدم ارائه مدرک زبان در شانس ویزای تحصیلی کانادا، تاثیر گذار است. پس اگر امکان دریافت مدرک زبان دارید، توصیه می کنیم به تبلیغات هایی که مسیر دریافت ویزای تحصیلی کانادا بدون مدرک زبان را، بسیار آسان جلوه می دهند، توجه نکنید. این مسیر اصلا راحت نیست و ریسک ویزا به همراه دارد.
اما اگر توجیه قابل قبولی برای عدم دریافت مدرک زبان دارید و دیگر شرایط شما مانند سن، گپ تحصیلی، تمکن مالی، در وضعیت مناسبی ست؛ می توانیم برای پذیرش تحصیلی بدون مدرک زبان اقدام کنیم، سپس وارد پروسه دریافت ویزای تحصیلی کانادا بدون مدرک زبان خواهیم شد.
بسیاری از مراکز آموزشی بدون مدرک زبان پذیرش می دهند؛ اما دانشگاههای رده بالا معمولا بدون مدرک زبان پذیرش تحصیلی نمی دهند.
اگر نمی‌توانید برای دریافت پذیرش و ویزای کانادا مدرک زبان ارائه دهید؛ باید دوره زبان را در کانادا قبل از ورود به دوره تحصیلی اصلی بگذرانید و معمولا شهریه آن حدودا ترمی 6  تا 8 هزار دلار است که حداقل 2 ترم در نظر بگیرید 12 تا 16 هزار دلار خواهد بود.
بدون ارائه مدرک زبان، شانس تحصیل در دانشگاههای رنکینگ بالا را از دست خواهید داد.
با تحصیل در کانادا 20 ساعت در هفته می توانید اجازه کار داشته باشید، اگر پذیرش و ویزای تحصیلی کانادا بدون مدرک زبان دریافت کنید (دانش زبان نداشته باشید)، در ماههای اول مسیر بسیار سختی برای پیدا کردن کار خواهید داشت.

اگر سرمایه بالایی ندارید، معمولا باید دانش زبان بالایی داشته باشید، مثلا در روش اکسپرس انتری نیاز به ارائه نمره مدرک زبان بالا دارید یا در روش مهاجرت کاری نیاز دارید که به کارفرما ثابت کنید مهارت خوبی در زبان انگلیسی دارید که کارفرما تمایل به اهدای جاب آفر به شما را داشته باشد (البته در مهاجرت کاری کانادا ارائه مدرک زبان اجباری نیست، اما چه راهی برای اثبات مهارت زبان خود به کارفرما را دارید؟! قاعدتا کارفرما نمی تواند زمان بگذارد و از تمام کسانی که مدعی هستند مهارت زبان دارد تست زبان بگیرد!)
نکته مهم: توجه داشته باشید که متاسفانه بسیاری از سودجویان کاریابی در کانادا اقدام به خرید فرصت های شغلی در کانادا می کنند که معمولا مشاوران یا وکلای رسمی کانادا نیستند؛ این موضوع بسیار خطرناک و پر هزنیه است. در هر زمانی اداره مهاجرت کانادا متوجه سوری بودن فرصت شغلی شما شود از کانادا اخراج خواهید شد و بسیاری مشکلات دیگر که در مطلب دیگری به طور مفصل به آن اشاره می کنیم

ویدئو نکات مهم مهاجرت تحصیلی به کانادا:

ویدئو نکات مهم در خصوص نوشتن استادی پلن حرفه ای برای ویزای تحصیلی کانادا:

اگر شرایط دریافت ویزای تحصیلی کانادا بدون مدرک زبان را ندارید، باید بدانید که روشهای مهاجرتی کانادا بسیار است که می توانید با مراجعه به صفحه مهاجرت به کانادا 10 روش اصلی مهاجرت را مطالعه بفرمایید.

همچنین برای مطالعه موارد مهم تحصیل در کشور کانادا، حتما مطلب تحصیل در کانادا را مطالعه بفرمایید.

مزایای دریافت پذیرش و ویزا تحصیلی کانادا بدون مدرک زبان:

1. هزینه ی تحصیل کم نسبت به کشورهای هم سطح کانادا مانند آمریکا، استرالیا، انگلیس

2. سطح علمی بالای مراکز آموزی کانادا نسبت به کشورهای پیشرفته (رتبه یک سطح علمی آموزشی در جهان)

3. امکان 20 ساعت فعالیت کاری در هفته برای شخص دریافت کننده ی ویزای تحصیلی.

4. امکان دریافت ویزای کار فول تایم برای همسر فرد درخواست کننده ی ویزای تحصیلی کانادا.

5. امکان تحصیل رایگان برای فرزندان شخص دریافت کننده ی ویزای تحصیلی کانادا.

6. کسب امتیاز بالای تحصیل کانادایی برای درخواست اقامت نیروی کار متخصص فدرال کانادا.

7. امکان اشتغال به کار پس از فراغت از تحصیل در کانادا و درخواست اقامت دائم فرد درخواست کننده و تمامی اعضای خانواده

8. امکان دریافت پذیرش و ویزا تحصیلی کانادا بدون مدرک زبان، بدون تاریخچه سفر قوی (شینگن) و بدون محدودیت سنی (بسیار مهم است که پذیرش تحصیلی بدون مدرک زبان توسط یک کالج معتبر ترجیحا دولتی انجام پذیرد تا شانس دریافت ویزا افزایش یابد)

9. شانس یادگیری زبان انگلیسی و فرانسوی در مراکز دولتی آموزشی کانادا

10. دریافت پاسپورت کانادایی برای فرزند متولد شده در کانادا با توجه با قانون خاک کانادا.

11. دریافت ویزا تحصیلی کانادا به نوعی یکی سریعترین روش های مهاجرتی قانونی به کانادا می باشد.

 

مهمترین عیب درخواست ویزای تحصیلی کانادا بدون مدرک زبان بالا رفتن ریسک ویزاست…

 

 

برای مطالعه کلی شرایط تحصیل در کانادا، می توانید به صفحه ویزای تحصیلی کانادا مراجعه بفرمایید.

 

مراحل درخواست ویزای تحصیلی کانادا بدون مدرک زبان:

     1. تایید مشاور یا وکیل موسسه و امضای قرارداد.

     2. تهیه و تحویل مدارک خواسته شده به موسسه. 

     3. ثبت نام، ارسال مدارک و درخواست پذیرش از مراکز آموزشی معتبر کانادا.

     4. ارائه مدارک و نامه پذیرش به سفارت کانادا و درخواست ویزای تحصیلی کانادا. 

     5. انجام انگشت نگاری توسط متقاضی در یکی از مراکز انگشت نگاری کانادا در کشورهای همسایه ایران. 

     6. دریافت ایمیل تاییدیه انگشت نگاری از سوی سفارت کانادا. 

     7. انتظار برای پاسخ سفارت به درخواست ویزای کانادا. 

     در مواردی ممکن است سفارت درخواست هایی همچون ارسال مدارک پزشکی، ارسال مجدد مدارک ملکی یا مالی و…  را داشته باشد که از طریق ایمیل اطلاع رسانی خواهد کرد. 

مهمترین موضوع در انتخاب رشته و مرکز آموزشی اقامت کاری پس از تحصیل و دریافت اقامت دائم کانادا، با توجه به رشته انتخابی شماست؛ این همان نکته ایست که ما در آن بسیار حساس و تخصصی عمل خواهیم کرد. پس در انتخاب خود دقیق باشید. اگر که میخواهید تیمی تخصصی و با تجربه مراحل انتخاب رشته، پذیرش و درخواست ویزا را برای شما عهده دار شود؛ با دفاتر ما در تماس باشید. 

 

شرایط و مدارک لازم برای درخواست ویزا تحصیلی کانادا بدون مدرک زبان:

 • داشتن پرینت تمکن مالی بالا برای اینکه به آفیسر کانادا ثابت شود که از پس هزینه های تحصیل(دوره زبان و دوره تحصیلی) و زندگی خود و خانواده تان در طی 2 سال بر می آیید.(توجه داشته باشید که، با ارائه سند ملک نمیتوانید شهریه تحصیلی را پرداخت کنید و یا هزینه های زندگی را در کانادا تامین کنید. پس سند ملک، ماشین، سهام و… فقط نشان دهنده ی ریشه یا بیزینس شما در کشور خودتان است گرچه می تواند در شانس دریافت ویزا تاثیر گذار باشد اما تمکن مالی محسوب نمی‌گردد)  در صورت ارائه تمکن مالی کمتر از این مقدار باید مدرک زبان انگلیسی آیلتس حداقل 6.5 یا فرانسوی حداقل B2 ارائه دهید؛ در غیر این صورت شانس دریافت ویزای تحصیلی کانادا کاهش پیدا خواهد کرد.
 • داشتن مدارک هویتی، شناسایی و تحصیلی معتبر.
 • داشتن پذیرش تحصیلی از مراکز معتبر آموزشی کانادا برای موفقیت در دریافت ویزای تحصیلی. (دریافت پذیرش از طرف موسسه انجام می پذیرد).

 

برای مشاهده ویدئو های آموزشی مهاجرت، صفحه اینستاگرام ما را دنبال کنید.

 

وکلای دادگستری، موسسات حقوقی، موسسات کاریابی بین المللی،  موسسات اعزام دانشجو، حتی آژانس های مسافرتی، یا افراد حقیقی، برای فعالیت در حیطه ویزا و مهاجرت به کانادا باید از شورای قانونگذاری مهاجرت کانادا (ICCRC) مجوز داشته باشند؛ در غیر این صورت، هرگونه فعالیت آنها از دیدگاه کانادا در حیطه ویزا و مهاجرت غیر قانونی ست.

 

در سایت رسمی مهاجرت کانادا اعلام شده است که؛ اگر از بی تجربگی و کلاهبرداری این‌گونه افراد یا موسسات فاقد مجوز ICCRC متضرر شوید، هیچ راهی برای پیگیری و رفع اتهامات خود ندارید. پس فقط به مشاوران یا وکلای رسمی کانادا اعتماد کنید تا  در صورت بروز مشکل، مدافع منافع شما باشیم.

 

کشور کانادا فقط به وکلا و مشاوران رسمی مقیم کانادا که از iccrc مجوز دارند، اجازه فعالیت در حیطه مشاوره و انجام امور ویزا و مهاجرت به کانادا را می دهد.

وکلای دادگستری، موسسات، آژانسهای مسافرتی  و یا هر شرکت دیگری، بدون حضور وکیل یا مشاور رسمی مهاجرت کانادا، نمی‌توانند نامه دفاعیه از موکل خود به اداره مهاجرت کانادا ارائه دهند.

 

در صورت عدم وجود وکیل یا مشاور رسمی مهاجرت کانادا، این شرکتها یا افراد، یک ایمیل به نام شما درست می کنند و تمامی امور را به جای شما و با یک هویت جعلی انجام می دهند و گاها حتی اکانت و پسوورد را در اختیار شما نمی گذارند، یا اینکه به عنوان واسطه عمل کرده و تمامی امور مهاجرت یا ویزا را به یک مشاور یا وکیل رسمی کانادا می سپارند. فقط قرارداد مستقیم با مشاور یا وکیل رسمی مهاجرت به کانادا (مورد تایید ICCRC) را امضا کنید.

 

حتی اگر خودتان قصد انجام امور درخواست ویزای تحصیلی کانادا بدون مدرک زبان را دارید، با دقت کامل به نکات زیر توجه فرمایید، این نکات بر مبنای تجربه و اطلاعات دقیق مشاوران و وکلای مهاجرت موسسه تهیه و تالیف شده است.

ویزای تحصیلی کانادا بدون مدرک زبان ممکن است، اما تضمین صدور ویزا یک دورغ بزرگ است. ویزای 100% تضمینی کانادا وجود ندارد. هیچ شخص یا شرکتی آشنایی در سفارت کانادا ندارد. هیچگونه تفاوتی بین بررسی مدارک در کانادا وجود ندارد. هیچ دعوتنامه ای تضمین کننده صدور ویزای کانادا نخواهد بود. ویزای فوری یا VIP کانادا وجود ندارد. سفارت هیچ گونه آماری در خصوص تعداد قبول یا رد درخواست ویزا را اعلام نمی کند، تمام آمارهایی که در سایت های مختلف عنوان می شود که مثلا 90 درصد درخواست ویزای ایرانی ها ریجکت یا قبول شده است دروغی بیش نیست؛ تعداد قبول یا رد درخواست های ویزا هیچوقت اعلام نشده است. ارائه مدارک جعلی به سفارت کانادا عواقب جبران ناپذیری خواهد داشت.

 

نکته بسیار مهم در خصوص اخذ ویزای تحصیلی کانادابدون مدرک زبان: برخی از آژانسها یا شرکتهای مسافرتی یا تحصیلی چند نرخ برای خدمات درخواست ویزا در نظر گرفته اند: معمولی و تضمینی (ضمانت بازگشت وجه). این موضوع بدین صورت است که اگر هزینه درخواست ویزای معمولی را پرداخت کنید؛ یک کارآموز آن شرکت، خود را به جای شما جا زده و یک ایمیل به اسم شما درست می کند و درخواست ویزا می دهد (نام کاربری و رمز عبور را در اختیار شما نمی گذارند، همچنین از دیدگاه کانادا این نوع درخواست غیر قانونی ست.) علاوه بر غیر قانونی بودن این موضوع، احتمال خطا و ریجکتی به دلیل بی تجربگی کارآموز بسیار بالاست. اگر هزینه ویزای تضمینی را پرداخت کنید؛ یک غیر کارآموز باز هم با یک ایمیل از سمت شما درخواست ویزا می کند (نام کاربری و رمز عبور را در اختیار شما نمی گذارند، همچنین از دیدگاه کانادا این نوع درخواست غیر قانونی ست.).

این شرکتها برای توجیه تضمینی بودن ویزا، گاهی عنوان می کنند که از یک دعوتنامه رسمی و معتبر شرکت خودشان در کانادا برای افزایش شانس دریافت ویزای شما استفاده خواهد شد! (دعوتنامه نیز غیر قابل خرید و فروش است، و باز هم این فعالیت از نظر دولت کانادا، غیر قانونی ست)

 

توضیحات تکمیلی:

1. سوالی که برای بسیاری از متقاضیان ویزای کانادا پیش می آید این است که آیا بدون داشتن شینگن می‌توان ویزای تحصیلی کانادا دریافت کرد؟ داشتن ویزای شینگن برای درخواست ویزای تحصیلی کانادا الزام نیست اما تاریخچه ی سفر قوی، در پرونده ی درخواست شما برای دریافت ویزا موثر است. این مورد به صورت تجربی ثابت شده است. زمانی که افراد از سوی سفارت کانادا ریجکت می شوند در نامه ی ریجکتی سفارت کانادا موردی رو انتخاب میکنن با عنوان ضعیف بودن تاریخچه سفر و در هیچ کجا عنوان نشده که الزام به وجود ویزای شینگن خواهید داشت.

ویزای شینگن برای اثبات بازگشت شما از کانادا است؛ با داشتن ویزای شینگن به آفیسر کانادا تفیهم میگردد که اگر قصد ماندن در کشور دیگری را داشته اید در همان کشور عضو اتحادیه اروپا درخواست اقامت پناهندگی خود را مطرح می کردید. پس اگر دارای سفر هایی به کشورهای دیگر بوده اید و مدارک دیگر شما برای دریافت ویزای کانادا کامل است اجباری برای دریافت ویزای شینگن نخواهید داشت. فقط داشتن ویزای شینگن شانس شما را برای موفقیت در دریافت ویزای تحصیلی کانادا افزایش خواهد داد.

2. یکی از مواردی که می‌تواند در دریافت ویزای تحصیلی کانادا تاثیر گذار باشد، داشتن دعوتنامه معتبر است. حال این دعوتنامه می‌تواند از سوی یک دوست یا شرکت یا اقوام شما باشد. در صورتی که نمی‌توانید به دعوتنامه دسترسی داشته باشید لطفا اقدام به خرید دعوتنامه نفرمایید!

متاسفانه بسیاری از افراد یا شرکتها به دروغ عنوان میکنن که از دعوتنامه در پرونده ی شما استفاده شده و ما دعوتنامه را همراه با دیگر مدارک به سفارت فرستاده ایم! و شما نمی‌توانید دعوتنامه را مشاهده کنید چون منبع صدور دعوتنامه افشا می‌شود! یا اینکه از دعوتنامه های فاقد اعتبار یا دعوتنامه های جعلی برای درخواست ویزای کانادا استفاده میکنن که اتفاقا در مواردی دلیل ریجکتی و تحریم پنج ساله ویزای کانادا، همان دعوتنامه ی فاقد اعتبار است.

به یک آژانس یا شرکت مسافرتی یا حقوقی که صرفا یک شعبه در کانادا دارد و شما را به کانادا یک توریست یا دانشجو معرفی می کند و بابت دعوتنامه، هزینه ای را از شما طلب می کند! به هیچ عنوان اعتماد نکنید. اینگونه شرکتها اگر دعوتنامه واقعی ارائه دهند، برای اینکه در کانادا از خود سلب مسئولیت کنند، در دعوتنامه های خود عنوان می کنند که شما صرفا یک توریست یا متقاضی ویزای تحصیلی هستید و هیچگونه مسئولیتی در قبال شما ندارند.  این نوع دعوتنامه هیچ کمکی به پروسه دریافت ویزا نخواهد کرد و فقط بهانه ایست که هزینه بیشتری از شما مطالبه کنند. (دعوتنامه کانادا نه تضمین کننده ویزا خواهد بود و نه قابل خرید و فروش است).

3.در برخی از تبلیغات میبینیم که حرف از اخذ ویزای تحصیلی کانادا بدون مدارک، فقط با پاسپورت و موارد این چنینی زده شده است. واقعیت این است که بعضی از کارگزاران و عاملان ویزای تضمینی کانادا، اقدام به جعل مدارک و جعل ویزای شینگن یا سفرهای آسیایی متعدد می‌کنند و به خیال خود با این کار شانس ویزای کانادا متقاضی را افزایش می‌دهند. در صورتی که این کار نه تنها شانس اخذ ویزا را افزایش نمی‌دهد، بلکه در خواست متقاضی نیز ریجکت می‌شود. افسران ویزای کانادا برخی و در مواردی، تمامی ویزا های دریافتی متقاضیان را از سفارت کشور هایی که این ویزا را صادر کرده اند چک می‌کنند و اگر پی به جعلی بودن ویزا ببرند قطعا با درخواست ویزا مخالفت خواهند کرد و شخص خاطی را وارد بلک لیست 5 ساله خواهند کرد، حتی اعتراض شما برای اینکه شخص دیگری این مدارک را بدون اطلاع شما ارسال کرده است کاملا بی فایده خواهد بود.

4. در بسیاری موارد از مشاوران موسسه سوال شده که آیا رابطی در سفارت کانادا دارند و آیا دارای امتیاز خاصی در سفارت کانادا هستند؟ لازم به ذکر است که؛ هیچ کس نه رابطی در سفارت کانادا داشته و نه دارای امتیاز خاصی است. سیستم مهاجرت و ویزای کانادا بسیار دقیق بوده و بر مبنای قانون پایه ریزی شده و به نوعی هیچ شخصی جرات رابطه بازی در این سیستم را ندارد و باید تاکید کنیم کسانی که این مورد را عنوان میکنند، دارای تجربه کافی در این حیطه نبوده و میخواهند با این عناوین هر طور شده از موقعیت سوء استفاده کنند و از شما مبالغی را بابت دستمزد دریافت کنند.

5. در بسیاری از موارد کارگزاران ویزا عنوان می کنند که؛ در انتهای کار، مبلغ دستمزد و یا حق الوکاله را پرداخت کنید! این امر نشان دهنده ی آن است که شرکت یا شخص مذکور مبتدی بوده و شانس خود را با ارائه مدارک جعلی برای دریافت ویزای شما امتحان خواهد کرد؛ اگر با درخواست ویزا موافقت شد دستمزد را دریافت می‌کند و اگر با درخواست ویزا مخالفت شد و شما به صورت 5 ساله ریجکت شدین مشکلی نیست نفر بعدی …!!!

6. مراقب باشید که چیزی با عنوان ویزای فوری کانادا وجود ندارد و فقط می‌توان زمان انگشت نگاری را با انتخاب کشوری که برای انگشت نگاری انتخاب می نمایید کوتاه تر کرد. و زمان تایید مدارک توسط سفارت تعیین می‌گردد و هیچ شخصی در کوتاه کردن زمان پاسخگویی سفارت دخالتی نخواهد داشت.

7. زمانی که سخن از ویزای تضمینی کانادا است، توجه داشته باشید که هیچ کس نمی‌تواند تضمین کننده صدور ویزا باشد، مگر اینکه آفیسر کانادا باشد.

8. گروگان گیری سند ملکی به عنوان ضمانت بازگشت از کانادا و یا دریافت مبالغ ضمانت نامه بانکی با عنوان ضمانت بازگشت شما!!!

لطفا توجه داشته باشید این کار کاملا غیر قانونی ست. برای درخواست ویزای کانادا، سفارت این کشور هیچگونه ضمانت بازگشتی در غالب سند ملک یا زمین یا ضمانت نامه بانکی از متقاضیان دریافت نمی کند. به هیچ عنوان اسناد خود را در اختیار سودجویان و افراد یا شرکتهایی که این موضوع را طلب می کنند، قرار ندهید که یک عمر پشیمانی به بار خواهد آورد (حتی اگر از دوستان و آشنایان شما این ریسک را قبلا انجام داده اند).

9. توجه داشته باشید که سفارت به هیچ شخص، موسسه، آژانس یا شرکتی هیچگونه امتیازی نمی دهد و متقاضی خود میتواند درخواست کننده ی ویزا باشد و الزامی برای انتخاب کارگزار از سوی سفارت ندارد. اما می‌تواند از تجربه ی کارگزاران دارای اعتبار استفاده نماید. این مورد را می‌توان با این مثال بیان کرد که شخصی برای دریافت حق خود در دادستانی میتواند شخصا از حق خود دفاع کند، در عین حال می تواند یک وکیل قانونی و با تجربه را انتخاب کند تا مدافع حقوق شخص باشد. اما دادگاه شخص را مجبور به انتخاب وکیل و مشاور نمی کند.

10. اگر دارای فرزند بین 6 تا 17 سال هستید میتوان بدون مدرک زبان و بدون داشتن تاریخچه سفر شینگن با استفاده از ویزای دانش آموزی کانادا  شانس دریافت ویزای کانادا برای دیگر اعضای خانواده را افزایش دهیم. ویزای دانش آموزی کانادا درصد موفقیت بالایی دارد.

11. لطفا توجه داشته باشید اگر خودتان درخواست کننده ی ویزا می باشید، حتی اگر دارای تاریخچه سفر قوی هستید، در کشورهایی بجز کشورهای همسایه ایران درخواست ویزای کانادا نفرمایید، به احتمال بسیار زیاد با درخواست شما موافقت نخواهد شد.

12. اگر نیروی مختصص هستید و در ارائه مدرک زبان و مدارک سابقه شغلی خود مشکلی ندارید، کانادا به وجود شما نیازمند است. در اولین قدم مسیر مهاجرت به کانادا می‌توانید به صفحه فرمهای ارزیابی رایگان مراجعه فرمایید.

دریافت پذیرش و ویزای تحصیلی کانادا، یکی از بهترین راههایست که مهاجرت به کانادا را هموار میکند.

تحصیل در کانادا علاوه بر کسب امتیازات بالا برای دریافت اقامت دائم کانادا باعث می شود که بعد از فراغت از تحصیل نیز بتوانید با توجه به رشته و تخصص مهارتی ای که در مراکز آموزشی کانادا گذرانده اید کار پیدا کرده و درآمد کسب نمایید.

سوالات فراوانی برای کسانی که تحصیل در کانادا را برای روش مهاجرت خود انتخاب می کنند به وجود می آید. مانند:

آیا دریافت یا اخذ پذیرش و ویزا تحصیلی کانادا بدون مدرک زبان ممکن است؟ دریافت یا اخذ ویزا تحصیلی کانادا به دریافت اقامت دائم کانادا ختم می شود؟ معایب و مزایای دریافت پذیرش و ویزا تحصیلی کانادا چیست؟ آیا خانواده ی شخصی که ویزا تحصیلی کانادا دریافت میکند آنها نیز میتوانند همراه شخص درخواست کننده وارد کانادا شوند و مهاجرت کنند؟ آیا میتوان همزمان با تحصیل در کانادا کار کرد؟ دریافت ویزا تحصیلی کانادا چقدر زمان بر خواهد بود؟ آیا دریافت ویزا تحصیلی کانادا شرایط سنی خاصی دارد؟ و …

 

ویزا 724، در کنار شرکت حقوقی مهاجرتی و شرکت توسعه بیزینس در کانادا، با داشتن تجربه راه اندازی و توسعه بیش از 100 کسب و کار موفق، صفر تا صد خدمات خرید بیزینس یا راه اندازی بیزینس، امضای قرارداد قانونی و انجام امور مهاجرتی را ارائه می کند. ما کسب و کار را مطابق با شرایط شما، انتخاب و برای خرید یا راه اندازی آن اقدام می کنیم. در صورتی که قصد راه اندازی یک کسب و کار در کشور کانادا را داشته باشید و اگر تمایل دارید در فرانچایز های قوی کانادا سرمایه گذاری کنید، می توانید با ما در ارتباط باشید.

در این شرکت، گام به گام در خدمت اهداف کارآفرینانی هستیم که میخواهند بیزینس موفقی در کانادا داشته باشند و از راههای برنامه های تجاری روشهای سرمایه گذاری در کانادا ، ویزای استارتاپ و راه اندازی بیزینس به کانادا مهاجرت کنند.

دریافت اطلاعات تماس و اطمینان از مجوز های ما، با مراجعه به صفحه > درباره موسسه مهاجرتی ما

درخواست مشاوره رایگان

3 + 10 =

نظرات و سوالات شما

۱ Comment

 1. Ali

  سلام‌ما پذیرش مستقیم با نمره تافل گرفتیم و شهریه ی دانشگاه رو پرداخت کردیم ولی ets کنسل کرد
  الان باید چیکار کنیم
  بدون نمره زبان اقدام کنیم یا با همون تافلی که کنسل شده؟
  ممنون که به همه سوال ها پاسخ میدید

  پاسخ دهید

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *