شرایط و هزینه ویزای دانش آموزی کانادا + مزایای تحصیل در کانادا

قیمت : طبق درخواست

رزرو وقت مشاوره

شرایط و هزینه ویزای دانش آموزی کانادا + مزایای تحصیل در کانادا


نوع ویزا : حتی اگر خودتان قصد انجام امور درخواست ویزای دانش آموزی کانادا را دارید، با دقت کامل این صفحه را مطالعه فرمایید، این مطالب بر مبنای تجربه و اطلاعات دقیق مشاوران و وکلای مهاجرت موسسه، تهیه و تالیف شده است.

کشور : کانادا

هشدار ها : برای درخواست ویزای دانش آموزی یا هر نوع دیگری از ویزای کانادا، از سپردن پاسپورت و مدارک شناسایی خود به افراد یا شرکتهایی که مجوز اداره مهاجرت کانادا و وزارت کار ایران را ندارند؛ خودداری کنید. حتما صفحه دریاره ما را مطالعه کنید

مدارک :

مدارک ذیل به صورت کلی عنوان می شود (ارائه تمامی آنها اجباری نیست).

ارائه مدارک دیگر، افزون بر مدارک زیر به نوع درخواست بستگی دارد.

الف) مدارک شناسایی جهت درخواست ویزای دانش آموزی کانادا: 

ارائه مدارک شناسایی و هویتی سرپرست و تمامی اعضای خانواده

ب) مدارک شغلی والدین:

باتوجه به تجارب و سوابق شغلی هر فرد، ارائه مدارک شغلی بسیار متفاوت است. در برنامه ویزای دانش آموزی، اثبات سوابق شغلی، دانش علمی و ارائه درست مدارک والدین بسیار اهمیت دارد.

ج) مدارک تحصیلی:

عموما ارائه آخرین مدرک تحصیلی کافی ست اما بسته به انتخاب روش مهاجرت می تواند متفاوت باشد.

د) مدارک مالی و ملکی والدین :

ارائه مدارک مالی و ملکی سرپرست و دیگر اعضای خانواده برای اثبات توانایی مالی الزامیست.

ه) فرم اطلاعات فردی جهت درخواست ویزا:

یک فرم اختصاصی از طرف کارشناسان موسسه در اختیارتان گذاشته می شود که باید آن را به دقت تکمیل نمایید.

قبل از اقدام به تهیه مدارک برای درخواست ویزای دانش آموزی کانادا، با متخصصان ما مشورت فرمایید.

توضیحات :

مراحل دریافت ویزای دانش آموزی کانادا:

یکی از مهمترین مسائل ویزای دانش آموزی کانادا، این است که شرایط شما برای شانس دریافت اقامت دائم کانادا توسط تیم مشاوره بررسی شود، صرفا دریافت ویزای دانش آموزی بدون پلن اقامتی توصیه نمی شود. باید بررسی شود خود شخص دریافت کننده ویزای دانش آموزی و والدین ایشان چقدر شانس این را دارند که در خاک کانادا، درخواست اقامت از طریق یکی از برنامه های مهاجرتی را داشته باشند.

ویزای دانش آموزی - ویزا724

مهمترین مزایای ویزای دانش آموزی و تحصیل در مدارس کانادا:

 

1. امکان دریافت ویزای کانادا برای والدین و تسهیل دریافت اقامت در کانادا به دلیل اینکه شانس ویزای تحصیلی یا ویزای کار برای والدین در خاک کانادا بالاتر از درخواست ویزا در خارج از خاک کاناست.

2. بهره مندی فرزندان از سیستم آموزشی بسیار با کیفیت کانادا و افزایش شانس پذیرش از بهترین دانشگاه‌های کانادا.

3. آموزش زبان انگلیسی و روابط اجتماعی بین المللی از سطح پایه در کشوری با زبان رسمی انگلیسی. 

4. هزینه کم مدارس نسبت به کشورهای هم سطح و هم زبان کانادا، مانند؛ انگلیس، استرالیا و آمریکا.

5. آشنایی بسیار سریعتر فرزندان با فرهنگ زندگی در کانادا به صورت آکادميک در صورتی که قصد مهاجرت به کانادا را دارید.

و...

نکته مهم: برای افزایش شانس ویزای دانش آموزی و ویزای توریستی والدین؛ بهتر است که تاریخچه سفر قوی داشته باشید(مثلا شینگن).

نکته مهم دوم: چیزی به نام ویزای همراه برای والدین وجود ندارند، والدین می توانند درخواست ویزای ویزیتور ثبت کنند.

خدمات ویزای توریستی کانادا که برای والدین صادر می شود در ویزا724 به دو صورت عادی و vip درخواست می شود.

هزینه دریافت پذیرش از مدارس کانادا:

250 دلار کانادا (با سربرگ معتبر آژانس مسافرتی) یا 1000 دلار کانادا (قرارداد مستقیم با وکیل/مشاور رسمی کانادا)

هزینه درخواست ویزای دانش آموزی:

650 دلار کانادا (با سربرگ معتبر آژانس مسافرتی) یا 1650 دلار کانادا (قرارداد مستقیم با وکیل/مشاور رسمی کانادا)

هزینه ویزای توریستی کانادا برای هر کدام از والدین (عادی):

350 دلار کانادا (با سربرگ معتبر آژانس مسافرتی) یا 1500 دلار کانادا (قرارداد مستقیم با وکیل/مشاور رسمی کانادا)

شرایط خدمات VIP ویزای کانادا در ویزا724:

1. تاریخچه سفر قوی به یکی از کشورهای حوزه شینگن، استرالیا، آمریکا، انگلستان یا ژاپن در 3 سال گذشته. در صورتی که تاریخچه سفر قوی ندارید، می توانید از پکیج VIP تور یونان یا ویزای توریستی فرانسه در ویزا724 استفاده کنید (دو سفر به حوزه شینگن، فول گارانتی + ویزای کانادا)

2. مدارک شغلی معتبر با گردش حساب متناسب با شغل

3. سند ملکی

4. تایید شرایط شما توسط مشاوران ویزا724: باما در تماس باشید...

 

ویزا 724 با سابقه ترین مرکز تخصصی ویزای کانادا (بیش از 10 سال سابقه با مجوز رسمی وزارت مهاجرت کانادا)، با تجربه بیش از هزار پرونده توسط وکیل دادگستری کانادا و مشاور رسمی اداره مهاجرت کاناداست. برای استفاده از خدمات ما می توانید به صفحه تماس با ما یا برای مشاوره تخصصی می توانید به صفحه مشاوره مهاجرت مراجعه بفرمایید.

همچنین اگر به هر دلیلی ریجکت شده اید می توانید صفحه رفع ریجکتی را مطالعه بفرمایید.

پاسخ به چند سوال بسیار مهم در خصوص ویزای دانش آموزی کانادا:

1. آیا میشه همزمان پدر و مادر برای ویزا همراه اقدام کنیم؟ چیزی به نام ویزای همراه نداریم، احتمالا منظور شما ویزای توریستی کاناداست که برای همراهی فرزندتان درخواست می کنید. بله می توانید همزمان درخواست ویزای توریستی ثبت کنید اما در اکثر مواقع درخواست تمام اعضای خانواده ریسک صدور ویزا را افزایش می دهد

2. آیا همراه فرزند که ویزای تحصیلی گرفته می تواند در کانادا کار کند؟ همانطور که در سوال 1 پاسخ داده شد، ویزای همراه به صورت ویزای توریستی ست و توریست اجازه کار در کانادا ندارد؛ فقط این موضوع باعث می شود که شانس این را داشته باشید که با کارفرماهای کانادایی مذاکره کنید برای گرفتن جاب آفر قانونی.

3. آیا شانس ویزا دانش اموزی بالاس؟ بسیار به شرایط هر فرد بستگی دارد و برای همه یکسان نیست.

4. هزینه ها به چه صورت است؟

بر آورد هزینه ها: به صورت کلی با هزینه حدود 15 تا 20 هزار دلار کانادا شهریه مدرسه (با کیفیت آموزشی بالا). البته با توجه به انتخاب مرکز آموزشی و شهر مورد نظر هزینه های شهریه متفاوت است. همچنین با حدود 3 تا 5 هزار دلار هزینه زندگی ماهانه میتوانید برای ویزای دانش آموزی کانادا اقدام کنید. برای هزینه های حق الوکاله و هزینه های قیم کانادایی هم می توانید با دفاتر ما در تماس باشید و یا وقت مشاوره رزرو بفرمایید.

5. آیا تنها راه مهاجرت به کانادا از طریق تحصیل فرزند است؟ خیر؛ روشهای مهاجرتی کانادا بسیار است. برای مطالعه روشهای اصلی مهاجرت، صفحه مهاجرت کانادا را مطالعه بفرمایید.

* در حال حاضر استانهای آتلانتیک کانادا شرایط خوبی برای کاریابی دارند، کاریابی در این استانها شانس بالاتری داشته و یکی از بزرگترین امتیازات این برنامه مهاجرتی، دریافت اقامت دائم کانادا در ابتدای پروسه است. برای دریافت اطلاعات کامل این نوع ویزای کانادا به صفحه کاریابی آتلانتیک مراجعه بفرمایید.

برای دریافت اطلاعات مدارس در ونکوور می توانید به صفحه معرفی مدرسه در ونکوور مراجعه بفرمایید.

برای دریافت اطلاعات مدارس در تورنتو می توانید به صفحه معرفی مدرسه در تورنتو مراجعه بفرمایید.

1) پس از تایید شرایط عنوان شده در فرم ارزیابی، مصاحبه حضوری یا تصویری یا تلفنی با فرد متقاضی ویزای دانش آموزی کانادا توسط موسسه به منظور دریافت اطلاعات زیر برگزار می شود:

- ارزیابی سطح زبان انگلیسی و یا فرانسه متقاضی برای مقطع دبیرستان (البته در ویزای دانش آموزی ارائه مدرک زبان الزامی نیست)

- میزان ھزینه کرد خانواده دانش آموز برای شھریه سالانه و ھزینه زندگی آنها

- انتخاب شهر و استان

- مکان و امکانات اسکان شھر انتخابی؛ در صورت ھمراھی خانواده دانش آموز و انتخاب محدوده خاصی از شھر به عنوان پیش فرض محل اسکان

- بررسی نمرات سالھای گذشته دانش آموز

- انتخاب قیم

- مکاتبه و انتخاب مرکز آموزشی در کانادا

- ھمراھی خانواده با دانش آموز در زمان تحصیل

- انتخاب مدرسه خاص یا برنامه خاص توسط متقاضی

- بررسی داشتن شرایط اخذ ویزا

- زمان ورود به مدرسه کشور مبدا (برخی دانش آموزان ایرانی از کشورھایی ھمچون ترکیه، امارات، گرجستان، قبرس، مالزی و... ورود میکنند.)

- خدمات درخواستی و مورد نیاز دانش آموز

 

2) مرحله دریافت مدارک لازم جهت پذیرش مدارس کانادا:

کپی صفحه اول پاسپورت متقاضی

ترجمه ریز نمرات

توصیه نامه از مدرسه قبلی (فرم دارد)

ترجمه کارت واکسیناسیون

تکمیل فرم قیم و گواھی امضای آن

تکمیل فرم Application مدرسه انتخابی.

در برخی از مدارس خصوصی پس از دریافت مدارک، درخواست یک مصاحبه تصویری را دارند که در زمان تعیین شده انجام می گیرد. برخی از مدارس نیز فرصت زمانی دو تا چھار ھفته را جھت بررسی نھایی وضع متقاضی در نظر میگیرند (غالبا این مدارس از کیفیت بھتری برخوردارند).

مدارس خاص و مشھور کانادا با سطح کیفی بالا گاھی پروسه یکساله برای پذیرش متقاضی دارند ولی به طور معمول مدارس خصوصی به طور متوسط ظرف یک ھفته نامه پذیرش اولیه را صادر میکنند. مدارس دولتی از طریق وب سایت رسمی اداره آموزش و پرورش شھر مربوطه اقدام به ثبت نام می کنند و این ادارات نیز به منظور ھماھنگی با مدرسه درخواستی مھلت 2 تا 3 ھفته ای در نظر می گیرند. در این خصوص امکان دارد مدرسه درخواستی در آن زمان امکان پذیرش دانش آموز بین المللی را نداشته باشد.

 

3) صدور نامه پذیرش مدرسه جھت اخذ ویزای دانش آموزی کانادا:

معمولا ھمراه با نامه پذیرش اولیه مدرسه نامه invoice نیز صادر می شود که حاوی اعلام کلیه ھزینه ھای ثبت نام و اعلام شماره حساب مدرسه و نحوه واریز مبلغ مذکور است. متقاضی بعد از واریز مبلغ مذکور که جھت ایرانیان معمولا از طریق صرافی ھا صورت میگیرد ظرف چند روز نامه پذیرش مدرسه را دریافت می نماید . در این نامه تاریخ شروع کلاس ھا ، تعداد واحد درسی و پایان کلاسھا اعلام می شود.

 

4) درخواست برای ویزای دانش آموزی کانادا و ویزای همراهان:

ارسال درخواست ویزای دانش آموزی برای دانش آموز و ویزای مولتی برای سرپرست و دیگر اعضای خانواده آماده سازی مقدمات سفر و اقامت دانش آموز.

 

اگر بیش از 18 سال سن دارید و تصمیم دارید برای تحصیل در کانادا اقدام کنید، صفحه ویزای تحصیلی کانادا را مطالعه بفرمایید.

کشور کانادا دارای یکی از بهترین نظام های آموزشی دنیاست. گزارش تحقیقات اخیر آمریکا و ارزیابی 90 کشور از نظر پایداری شرایط اقتصادی، رفاه اجتماعی، برابری درآمد و شرایط بازار کار نشان داد که کانادا دومین کشور برتر جهان برای مهاجران است و از نظر امکانات تحصیلات، کانادا مقام اول را در دنیا دارد. تحصیل در کانادا برای دانش آموزان بین المللی مقاطع ابتدایی، دبیرستان و پیش دانشگاهی میسر است. در کشور کانادا قوانین تحصیل در استانها متفاوت است مثلا در استان کبک تحصیل در مقطع ابتدایی و متوسطه 11 سال است و دانش آموزان قبل از ورود به دانشگاه باید 2 سال پیش دانشگاهی بگذرانند اما در سایر استان ها مقطع ابتدایی و متوسطه 12 سال است و پس از آن دانش آموزان می توانند مستقیماً وارد دانشگاه شوند و داشتن مدرک زبان انگلیسی و فرانسه برای این مقاطع الزامی نیست و از همه مهم تر اینکه پدر، مادر، پدربزرگ یا مادربزرگ می توانند دانش آموزان را در هنگام تحصیل همراهی کنند. بر اساس بند 2 ماده 30 قانون مهاجرت و حمایت از پناهندگان کانادا (Immigration and Refugee Protection Act) همه افراد زیر 18 سال حق تحصیل در کانادا دارند و تنها در شرایطی اجازه تحصیل به آنها داده می شود که والدین شان با ویزای موقتی، ویزای دانشجویی کانادا یا ویزای کار در کانادا حضور داشته باشند.

 

انواع مدارس مورد هدف برای ادامه تحصیل در کانادا:

این موسسه امکان پذیرش و دریافت ویزای دانش آموزی کانادا با شرایط خاص و مناسب از تمامی مدارس دولتی و غیر دولتی در سراسر کانادا را دارد. هر گروه از مدارس دارای قوانین و ضوابط خاص خود می باشد بنابراین اخذ پذیرش از هر مدرسه تابع شرایط متقاضی ویزای دانش آموزی کانادا می باشد. شرایط دریافت ویزای دانش آموزی برای برخی مدارس میتوان به میزان سطح زبان متقاضی، مقطع تحصیلی، زمان ورود به مدرسه، نمرات سالهای گذشته، کالج یا دانشگاه هدف، سطح مالی، محل اسکان، در برخی موارد مذهب و جنسیت متقاضی اشاره کرد.

 

ویژگیھای مدارس دولتی و خصوصی در کانادا:

1 - مدارس دولتی عموما دارای فضای بزرگ آموزشی و تجهیزات کاملی هستن و از شرایط رفاهی بالایی برخوردارند؛ مدارس دولتی می بایست دانش آموزان بومی و محلی را در اولویت قرار دھند بنابراین در مدارس دولتی تعداد کمتری از مهاجران تازه وارد پذیرش می شوند.  یک مقدار هماهنگی با مدارس دولتی برای تازه واردین سخت است مخصوصا دانش آموزانی که به زبان انگلیسی تسلط ندارند. مدارس دولتی از وسعت فضای زیاد، زمین ھای بازی و ورزشی، آزمایشگاه ھای مجھز، کتابخانه، سالن ھای ورزشی، سالن ھای نمایش و انواع کلوپ ھای ھنری، تفریحی، ورزشی وعلمی برخوردارند که مزیتی مھم است. اکثر مدارس دولتی و غیر دولتی در کانادا از اعتبار لازم جھت ورود به کالج ھا و دانشگاه ھای معتبر کانادا برخوردارند.

2 - مدارس دولتی در کانادا برای ورود به ترم ھای سپتامبر و فوریه تا زمان مشخصی ثبت نام انجام می دھند؛ برای مثال در استان انتاریو برای ورود به ترم سپتامبر، متقاضی تا 31 می ھمان سال وبرای ترم فوریه تا 15 نوامبر سال قبل فرصت ثبت نام دارد.

3 - غالبا متقاضیان دبیرستان ھای دولتی در کانادا می بایست از سطح زبان انگلیسی متوسط که حدودا معادل آیلتس 5 بوده برخوردار باشند. البته نیاز به ارائه مدرک آیلتس نیست ولی متقاضی باید نشان دھد که این سطح زبان را داراست. (می تواند مدارک معتبر آموزشگاهھای ایران باشد)

4 - ازآنجاکه مدارس دولتی اساسا سازگاری با فضای کلاس ھای این مدارس برای دانش آموزان ایرانی که به ناگھان به یک گرید ورود می‌کنند قدری مشکل خواھد بود.از لحاظ لھجه، سرعت بیان جملات، اصطلاحات محلی و امثالھم متقاضی می بایست دانش آموز آمادگی لازم را داشته باشد، و این آماده گی را در نامه درخواست ویزا اعلام نماید.

5 - نکته دیگر بافت اجتماعی مدارس دولتی در کانادا و رفتار فردی و گروھی دانش آموزان این مدارس است که غالبا با الگوھای رفتاری دانش آموزان ایرانی تفاوت دارد. مدارس دولتی در مقایسه با مدارس خصوصی، جمعیت بیشتر و سیستم بازتری دارند بنابراین امکان بروز خلاقیت ها و بهبود روابط اجتماعی بیشتر خواھد بود. اما خب جمعیت زیاد در کلاس ها خود یک مشکل بزرگ است.

6 - مدارس خصوصی در کانادا دارای درجه بندی های متفاوتی هستند که در انتخاب آنها باید بسیار دقیق عمل کرد. مدارس خصوصی به صرف اینکه چون شهریه بالایی داشته باشند لزوما جز مدارس خوب کانادا نیستند؛ چه بسا مدارس خصوصی در کانادا وجود دارند که حتی شهریه آنها نسبت به مدارس دیگر پایین است اما سطح آموزشی، فرهنگی و علمی بالایی دارند...

 

میزان شھریه در مدارس کانادا:

میزان شھریه در مدارس دولتی کانادا برای ھر استان ثابت و یکسان بوده و معمولا به طور سالانه اعلام می شود. به طور مثال شھریه مدارس دبستان دولتی در سال 2018 برای یک سال و دو ترم تحصیلی 13 ھزار دلار کانادا بوده که در خصوص دبیرستان ھای دولتی به 14 ھزار و 500 دلار کانادا می رسد. در استان انتاریو میزان شھریه در مدارس خصوصی متناسب با کیفیت ، وسعت فضاھا و خدمات ارائه شده از حدود ده ھزار دلار کانادا تا 30 ھزار دلار کانادا برای مقطع دبستان و از حدود 12 ھزار دلار کانادا تا 40 ھزار دلار کانادا برای مقطع دبیرستان می باشد. البته این شھریه شامل ھزینه خوابگاه، یونیفرم، کتاب، بیمه درمانی، سرویس رفت و آمد و امثالھم نخواھد بود. در این بین برخی از مدارس ھزینه Fee Registration را نیز دریافت میکنند که مربوط به ثبت نام بار اول دانش آموز در آن مدرسه بوده و سالھای آتی حذف میگردد و معمولا بین 1000 تا 9000 دلار کانادا است.

معمولا برخی از مدارس خصوصی در کانادا ھزینه کلاس ھای ESL را به طور جداگانه دریافت می کنند و گاھی لیست مفصلی از فعالیتھا و خدمات سالانه خود را اعلام و ھزینه ھر یک را نیز دریافت می کنند ولی در مجموع میزان شھریه مدارس خصوصی به طور متوسط بین 15 تا 20 ھزار دلار کاناداست. 

 

نکات مھم در انتخاب مدرسه در کانادا:

جدای از شرایط متقاضی و خواسته ھای او، موارد زیر می بایست مورد توجه و دقت قرار گیرد:

1. آیا مدرسه از اعتبار لازم جھت ورود به دانشگاه ھای معتبر و رتبه بالای کانادا برخوردار است یا خیر؟ دانشگاه ھا برخی از مدارس را به لحاظ آموزشی ضعیف دانسته و امتیاز کمتری به آنھا می‌دھند.

2. آیا مدرسه دوره ESL نیز ارائه می دھد؟ در صورتی که ارائه ندھد، دانش آموز می‌بایست ھزینه اضافه را پرداخت نماید و شھریه پرداختی این مورد را پوشش نخواھد داد.

3. آیا شھریه پرداختی برای یک سال جھت 8 واحد درسی بوده و یا کمتر؟ ھر دانش آموز دبیرستانی حداکثر امکان گذراندن 8 واحد درسی را دارد که بھتر است شھریه پرداختی شامل 8 واحد درسی باشد.

4. آیا اگر دانش آموز امکان حضور در کلاس ھا را در زمان مقرر نداشته باشد (که معمولا ناشی از تأخیر در صدور ویزای دانش آموزی کانادا است) آیا امکان انتقال مبلغ شھریه به ترم بعد وجود دارد و ھزینه پرداختی برای آن ترم محفوظ می ماند؟

5. مدارسی سطح پایین که Fee Registration دریافت می کنند معمولا مطلوب دانش آموزان ایرانی نیستند به دلیل اینکه در صورت عدم دریافت ویزا این مبلغ برگشت پذیر نیست و امکان دارد بین ھزار تا 9 ھزار دلار زیان دیده شود.

6. امکان تحصیل به صورت آنلاین در کانادا وجود دارد ولی نیاز به رعایت نکات خاصی است.

7. نکته بسیار مھم، جانمایی مدرسه در شھرهای کانادا و نحوه دسترسی به آن است که اگر شرایط خوبی نداشته باشند بسیار سخت و ھزینه بر خواھد بود.

8. در صورتی که والدین همراه دانش آموز بتوانند وارد یکی از برنامه های مهاجرتی کانادا شوند؛ می توانند برای اقامت دائم کانادا اقدام کنند، اما به خودی خود ویزای دانش آموزی نمی‌تواند منجر به اقامت کانادا شود. (در پروسه دریافت اقامت دائم نیز، در کانادا همراه شما خواهیم بود)

 

   ھزینه ھای مربوط به زندگی روزانه دانش آموز (کاملا به سبک زندگی، انتخاب شهر، انتخاب محله بستگی دارد؛ لذا این اعداد حدودی است):

1 - ھزینه مربوط به اسکان Homestay: بین 800 تا 1500 دلار کانادا که بستگی به شرایط میزبان و خدمات او دارد. * خوابگاه: بین 800 تا 1200 دلار کانادا * ھمراه خانواده: آپارتمان یک خوابه بین 1500 تا 2000 دلار کانادا و دوخواب بین 1800 تا 2800 دلار کانادا

2 - حمل و نقل ماھانه: با استفاده از حمل و نقل عمومی حدود 100 تا 200 دلار در ماه

3 - خوراک و تغذیه: معمولا دو تا سه وعده غذا در سیستم Homestay ارائه می شود ولی در صورت زندگی مستقل بین 500 تا 700 دلار در ماه

4 - پوشاک و وسایل بھداشتی: حدود 50 تا 100 دلار در ماه

5 - کتاب، خط تلفن، اینترنت ھمراه: ماھی 100 دلار

6 - متفرقه: ماھی 100 دلار

 

  شرایط دریافت ویزای دانش آموزی کانادا:

1. اگر دانش آموزی در خارج از کانادا باشد و مقیم یا تابع کانادا نباشد، با او همانند دانشجویان رفتار می شود و می تواند از مدرسه ای در کانادا پذیرش بگیرد.

2. دانش آموزان نمی توانند با ویزای توریستی در کانادا تحصیل کنند و باید برای دریافت ویزای تحصیلی اقدام کنند.

3. داشتن حداقل 5 سال و حداکثر 17 سال سن.

4. داشتن پشتوانه مالی از سوی پدر و مادر برای پرداخت شهریه مدارس و مخارج زندگی فرزند و همراه آن در زمان تحصیل در کانادا با ارایه مدارک بانکی.

5. داشتن قیم یا همان Custodian در کانادا که این فرد باید صلاحیت داشته باشد. همچین باید فردی کانادایی یا دارای اقامت دائم کانادا باشید.

6. اگر پدر و مادر آنها را همراهی نکنند باید نشان دهند که در کانادا قیم Custodian دارند و همچنین موافقتنامه ای بین والدین یا قیمشان Legal Guardian در کشور مبدأ با قیمشان در کشور کانادا امضا شده است.

 وضعیت سکونت دانش آموزان بین المللی در کانادا:

1. اقامت با پدر، مادر، پدربزرگ یا مادر بزرگ(واجد شرایط جسمی و روحی) که با ویزای همراه (ویزای موقت) به کانادا خواهند آمد.

2. اقامت با بستگان، دوستان یا آشنایانی که ساکن کانادا هستند.

3. اقامت در پانسیون مورد تایید اداره آموزش و پرورش و دولت کانادا

 

اگر علاقه به سرمایه گذاری در کانادا و دریافت اقامت کانادا از طریق خرید بیزینس در کانادا دارید، با مطالعه صفحات خرید رستوران در کانادا و خرید پمپ بنزین در کانادا می توانید از دید تجاری، اطلاعات کافی راجع به این مثال های خرید بیزینس در کانادا داشته باشید. همچنین اگر تمایل به راه اندازی بیزینس فرانچایزی را دارید، بهتر است، صفحه خرید فرانچایز در کانادا را مطالعه فرمایید.

 

نکته بسیار مهم: 

وکلای دادگستری، موسسات حقوقی، موسسات کاریابی بین المللی،  موسسات اعزام دانشجو، حتی آژانس های مسافرتی، یا افراد حقیقی، برای فعالیت در حیطه ویزا و مهاجرت به کانادا باید از شورای قانونگذاری مهاجرت کانادا (ICCRC) مجوز داشته باشند؛ در غیر این صورت، هرگونه فعالیت آنها از دیدگاه کانادا در حیطه ویزا و مهاجرت غیر قانونی ست.

 

 در سایت رسمی مهاجرت کانادا اعلام شده است که؛ اگر از بی تجربگی و کلاهبرداری این‌گونه افراد یا موسسات فاقد مجوز ICCRC متضرر شوید، هیچ راهی برای پیگیری و رفع اتهامات خود ندارید. پس فقط به مشاوران یا وکلای رسمی کانادا اعتماد کنید تا  در صورت بروز مشکل، مدافع منافع شما باشیم.

 

کشور کانادا فقط به وکلا و مشاوران رسمی مقیم کانادا که از iccrc مجوز دارند، اجازه فعالیت در حیطه مشاوره و انجام امور ویزا و مهاجرت به کانادا را می دهد.

وکلای دادگستری، موسسات، آژانسهای مسافرتی  و یا هر شرکت دیگری، بدون حضور وکیل یا مشاور رسمی مهاجرت کانادا، نمی‌توانند نامه دفاعیه از موکل خود به اداره مهاجرت کانادا ارائه دهند.

 

در صورت عدم وجود وکیل یا مشاور رسمی مهاجرت کانادا، این شرکتها یا افراد، یک ایمیل به نام شما درست می کنند و تمامی امور را به جای شما و با یک هویت جعلی انجام می دهند و گاها حتی اکانت و پسوورد را در اختیار شما نمی گذارند، یا اینکه به عنوان واسطه عمل کرده و تمامی امور مهاجرت یا ویزا را به یک مشاور یا وکیل رسمی کانادا می سپارند. فقط قرارداد مستقیم با مشاور یا وکیل رسمی مهاجرت به کانادا (مورد تایید ICCRC) را امضا کنید.

 

 

   خدمات دیگر:

1. ارائه اطلاعات و مشخصات دقیق مدرسه مورد نظر و یا ارائه مشاوره برای انتخاب مدرسه در کانادا

2. پر کردن فرمهای مربوطه به معرفی دانش آموز متقاضی به مدرسه

3. تعیین و انتخاب قیم برای دانش آموزان ( این مورد برای دریافت ویزای دانش آموزی کانادا اجباری می باشد و فرد قیم باید مقیم کانادا باشد.)

4. ارائه خدمات vip به متقاضیان مانند پیکاپ فرودگاهی و در اختیار گذاشتن مترجم

5. اسکان دانش آموزان به صورت مستقل

6. تهیه homestay یا خوابگاه

7. افتتاح حساب بانکی شخصی به نام فرد متقاضی

8. شناساندن شهر و راههای ارتباطی و سیستم حمل و نقل کانادا

9. ثبت نام در مراکز فرهنگی و کتابخانه های شهر

10. شناساندن خدمات شهری و دولتی برای متقاضیان ویزای دانش آموزی کانادا

11. خدمات لازم برای همراهان دانش آموز

12. ثبت نام کمپ های دانش آموزی در تابستان

13. ثبت نام در کلاسهای زبان برای یادگیری هرچه بهتر زبان های رایج در کانادا ( انگلیسی، فرانسوی)

14. انجام تمامی مراحل دریافت پذیرش معتبر از مدارس برای درخواست ویزای دانش آموزی کانادا

15. انجام تمامی مراحل دریافت ویزای دانش آموزی کانادا و ویزای کانادا برای همراهان دانش آموز.

 

مطالب پیشنهادی:

ویزای تحصیلی کانادا

> روشهای اصلی مهاجرت به کانادا

ویزای دبی

ویزا 724، در کنار شرکت حقوقی مهاجرتی و شرکت توسعه بیزینس در کانادا، با داشتن تجربه راه اندازی و توسعه بیش از 100 کسب و کار موفق، صفر تا صد خدمات خرید بیزینس یا راه اندازی بیزینس، امضای قرارداد قانونی و انجام امور مهاجرتی را ارائه می کند. ما کسب و کار را مطابق با شرایط شما، انتخاب و برای خرید یا راه اندازی آن اقدام می کنیم. در صورتی که قصد راه اندازی یک کسب و کار در کشور کانادا را داشته باشید و اگر تمایل دارید در فرانچایز های قوی کانادا سرمایه گذاری کنید، می توانید با ما در ارتباط باشید.

در این شرکت، گام به گام در خدمت اهداف کارآفرینانی هستیم که میخواهند بیزینس موفقی در کانادا داشته باشند و از راههای برنامه های تجاری روشهای سرمایه گذاری در کانادا ، ویزای استارتاپ و راه اندازی بیزینس به کانادا مهاجرت کنند.

دریافت اطلاعات تماس و اطمینان از مجوز های ما، با مراجعه به صفحه > درباره موسسه مهاجرتی ما

اطلاعات تکمیلی

قیمت

طبق درخواست

مدت اقامت

طبق درخواست

مدت اعتبار

طبق درخواست

مدت اخذ ویزا

3 الی 6 ماه


مشاوره رایگان/پرسش و پاسخ


همراهان گرامی، در این قسمت میتوانید سوالات خود را مطرح نمایید. در اولین فرصت پاسخگوی شما خواهیم بود.(نمایش عمومی)


Fereshteh shojaei :

عرض ادب و احترام ما یک خانواده ی چهارنفره هستیم که با ویزای توریستی مولتی در تاریخ 20 ژوئن وارد کانادا میشویم. سوال من اینست که آیا امکان دارد بعد از ورود به کانادا دو فرزندم که کلاس هشتم و ششم می‌باشند ، ویزا را تغییر بدهیم که امکان مدرسه رفتن داشته باشند ؟ آیا با همان ویزای توریستی امکان ثبت‌نام در مدرسه را دارند؟ و سوال آخر اینکه ددلاین ثبت‌نام در مدارس چه زمانیست؟ ممنونم اگر پاسخ بفرمایید

Elham Ne :

سلام وقتتون بخیر ببخشید برای مهاجرت کسی که مشکل هپاتیت ب دارد میتواند اقامت بگیرد یا خیر امکان دریافت اقامت دائم برایش وجود دارد البته درخانواده فقط یک نفر مبتلا شده است و بقیه این مشکل راندارند و تحت درمان می باشد ممنون میشوم راهنمایی کنید

با درود 

متاسفانه آن یک نفر در تست مدیکال رد خواهد شد

Parmis :

ایا برای مهاجرت تحصیلی به ایلتس نیاز است؟


سوالات متداول


آیا پدر مادر همراه دانش آموز می توانند در کانادا کار کنند؟

در ویزای دانش آموزی کانادا پدر و مادر می توانند درخواست ویزای ویزیتور کانادا داشته باشند؛ و باید توجه داشته باشید که بدون داشتن work permit اجازه کار در کانادا نخواهند داشت. اما می توانند برای ویزای تحصیلی خود یا درخواست ویزای کار در خاک کانادا اقدام کنند.

هزینه مدارس کانادا و هزینه های زندگی به چه صورت است؟

شهریه ها بسته به استان انتخابی و انتخاب مدرسه بسیار متفاوت است اما به صورت مثال برای یک مدرسه دولتی در استان اونتاریو حدود 15 هزار دلار برای شهریه و حدود 20 تا 30 هزار دلار هزینه زندگی در یک سال را در نظر بگیرید.

مشاوره اخذ ویزا اقامت و مهاجرت قانونی با مجوزها و وکیل رسمی

ارتباط با ما

آدرس و راههای ارتباطی :

مجوزها و آدرس دفاتر:

- مجوز موسسه حقوقی بین المللی لیبرا (لیانا باستین راستا)، ثبت شده در ایران، کانادا و آمریکا

- مجوز اداره مهاجرت کانادا: ICCRC :R527306 

- مجوز مرکز توسعه تجارت الکترونیک ایران (ای نماد)

- مجوز رسمی اداره مهاجرت کانادا ICCRC: R527306

- مجوز دفتر فعال تجاری در امارات (دبی)

- مجوز فدرال کانادا برای شرکت توسعه استارتاپ و سرمایه گذاری

 

دفتر ایران (تهران): 

02122609221 / 02122624260 02122609232 / 02122609330

(شنبه تا چهارشنبه 10:00 الی 17:00 بوقت تهران) - (پنجشنبه: 10 الی 14:00)

خیابان شریعتی، پایین تر از پل صدر، جنب پمپ بنزین، نبش کوچه الهیه (ساختمان موسسه حقوقی لیبرا و کاریابی بین المللی ایران)

* مراجعه حضوری فقط با رزرو وقت قبلی

پشتیبانی تلفن همراه، واتساپ و تلگرام:

09124644197 // 09961042050 

(پاسخدهی تلفنی فقط: 10:00 الی 18:00 بوقت تهران )

(پشتیبانی پیام در واتساپ و تلگرام: 24 ساعته)


دفاتر کانادا (تورنتو):

CANADA Office1 :

250Yong St Unite 2201 Toronto M5B 2l7 On Canada (Libra Liana Inc)

14168565403+ : CALL & whatsapp

CANADA Office 2 :

17075 Leslie St, Unit 6, Newmarket, ON L3Y8E1 
Canada Toronto 

19055987474+ : Whatsapp & CALL

 

دفتر انگلستان:

UK Office:

5St John's lane London EC1M 4BH  United Kingdom (Libra low)

Whatsapp  & call: +447586465323

 

دفتر آمریکا:

USA Office 

6336Buford St Unit 209 Orlando 32835 Florida USA (Libra Liana Co Ltd)

(مراجعه به دفاتر فقط با رزرو وقت قبلی)

اینماد ویزا724   RCIC

* ویزا724 مرکز تخصصی اخذ ویزا و مهاجرت

لینک های مهم: مهاجرت به کانادا / ویزا تحصیلی کانادا

سرمایه گذاری در کانادا / وکیل مهاجرت / ثبت شرکت دبی

ویزای توریستی کانادا / ویزای کانادا / پاسپورت دومینیکا

مهاجرت به انگلیس / ویزای تحصیلی انگلیس

استارتاپ کانادا / موسسه مهاجرتی

 

* اینستاگرام ویزا724: 

ایمیل : info[at]visa724.com

تمامی حقوق این سایت مربوط به ویزا 724 می باشد.