ویزا 724
رزرو وقت مشاوره

ویزای دانش آموزی کانادا

قیمت : طبق درخواست

رزرو وقت مشاوره

ویزای دانش آموزی کانادا

نوع ویزا : حتی اگر خودتان قصد انجام امور درخواست ویزای دانش آموزی کانادا را دارید، با دقت کامل این صفحه را مطالعه فرمایید، این مطالب بر مبنای تجربه و اطلاعات دقیق مشاوران و وکلای مهاجرت موسسه، تهیه و تالیف شده است.

کشور : کانادا

هشدار ها : از سپردن پرونده مهاجرت و مدارک خود، بجز به وکلا و مشاوران رسمی مهاجرت کانادا (iccrc) جدا خودداری نمایید.

مدارک :

مدارک ذیل به صورت کلی عنوان می شود (ارائه تمامی آنها میتواند اجباری نباشد).

ارائه مدارک دیگر، افزون بر مدارک زیر به نوع درخواست بستگی دارد.

الف) مدرک شناسایی جهت درخواست ویزا: 
1. پاسپورت جدید و قدیم متقاضی و همراهان 
2. عکس جدید 3٫5*4٫5 زمینه سفید متقاضی و هر یک از همراهان – نام و تاریخ تولد هر فرد باید پشت عکس نوشته شود.
3. سند ازدواج و شناسنامه متقاضی و تمامی همراهان (ترجمه رسمی همراه با مهر قوه قضاییه)

ب) مدارک شغلی والدین (سرپرست و همراهان)

ج) مدارک تحصیلی

د) مدارک مالی و ملکی (سرپرست و همراهان)

ه) فرم اطلاعات فردی جهت درخواست ویزا: یک فرم کامل از اطلاعات شخصی در غالب Word برای متقاضی و تمامی همراهان به صورت جداگانه تهیه نموده و به کارشناسان موسسه تحویل دهید. (آدرس محل کار متقاضی و همراهان، آدرس محل سکونت، شماره تماس محل سکونت، شماره تماس محل کار متقاضی و همراهان، شماره همراه متقاضی دارای واتساپ فعال، کدپستی محل سکونت و محل کار متقاضی و همراهان، توضیحاتی کامل راجع به سمت شغلی متقاضی و همراهان)

نکات مهم:
- در برخی موارد ممکن است افسر ویزا از شما مدارک معاینه پزشکی بخواهد که ممکن است بیش از 3 ماه به پروسه پرونده شما اضافه کند. و گاهی در برخی پرونده ها به درخواست آفیسر گواهی عدم سوء پیشینه برای شما و اعضای خانواده ای که بالای 18 سال دارند الزامی است.
- دسترسی کامل به فرد متقاضی تا زمان اعزام برای انگشت نگاری الزامی می باشد. 
- کپی برابر اصل تمامی مدارک تهیه گردد.
- مسئولیت ارائه مدارک جعلی و ترجمه غلط مدارک بر عهده فرد متقاضی می باشد. در انتخاب دارالترجمه رسمی بسیار دقت داشته باشید.

قبل از اقدام به تهیه مدارک برای درخواست ویزای دانش آموزی کانادا، با متخصصان ما مشورت فرمایید.

توضیحات :

تخفیف ویژه ویزای دانش آموزی کانادا : در حال حاضر با یک مدرسه خصوصی واقع در تورنتو قرارداد همکاری امضا شده که به موکلین ما 50% تخفیف شهریه! اهدا می گردد، این ظرفیت بسیار محدود است، لطفا برای اطلاعات بیشتر با دفاتر ما در کانادا در تماس باشید.

 

مراحل دریافت ویزای دانش آموزی کانادا:

اولین گام: تکمیل فرم ارزیابی رایگان ویزای دانش آموزی

 

1) پس از تایید شرایط عنوان شده در فرم ارزیابی، مصاحبه حضوری یا تصویری یا تلفنی با فرد متقاضی ویزای دانش آموزی کانادا توسط موسسه به منظور دریافت اطلاعات زیر:

- ارزیابی سطح زبان انگلیسی و یا فرانسه متقاضی برای مقطع دبیرستان

- میزان ھزینه کرد خانواده دانش آموز برای شھریه سالانه و ھزینه زندگی آنها

- انتخاب شهر و استان

- مکان و امکانات اسکان شھر انتخابی؛ در صورت ھمراھی خانواده دانش آموز و انتخاب محدوده خاصی از شھر به عنوان پیش فرض محل اسکان

- بررسی نمرات سالھای گذشته دانش آموز

- انتخاب قیم

- کالج و یا دانشگاه مقصد

- رشته انتخابی متقاضی در کالج یا دانشگاه

- ھمراھی خانواده با دانش آموز در زمان تحصیل

- انتخاب مدرسه خاص یا برنامه خاص توسط متقاضی

- بررسی داشتن شرایط اخذ ویزا

- زمان ورود به مدرسه کشور مبدا (برخی دانش آموزان ایرانی از کشورھایی ھمچون ترکیه، امارات، گرجستان، قبرس، مالزی و... ورود میکنند.)

- خدمات درخواستی و مورد نیاز دانش آموز

2) مرحله دریافت مدارک لازم جهت پذیرش مدارس کانادا:

کپی صفحه اول پاسپورت متقاضی

ترجمه ریز نمرات

توصیه نامه از مدرسه قبلی (فرم دارد)

ترجمه کارت واکسیناسیون

تکمیل فرم قیم و گواھی امضای آن

تکمیل فرم Application مدرسه انتخابی.

در برخی از مدارس خصوصی پس از دریافت مدارک، درخواست یک مصاحبه تصویری را دارند که در زمان تعیین شده انجام می گیرد. برخی از مدارس نیز فرصت زمانی دو تا چھار ھفته را جھت بررسی نھایی وضع متقاضی در نظر میگیرند (غالبا این مدارس از کیفیت بھتری برخوردارند).

مدارس خاص و مشھور با سطح کیفی بالا گاھی پروسه یکساله برای پذیرش متقاضی دارند ولی به طور معمول مدارس خصوصی به طور متوسط ظرف یک ھفته نامه پذیرش اولیه را صادر میکنند. مدارس دولتی از طریق وب سایت رسمی اداره آموزش و پرورش شھر مربوطه اقدام به ثبت نام می کنند و این ادارات نیز به منظور ھماھنگی با مدرسه درخواستی مھلت 2 تا 3 ھفته ای در نظر می گیرند. در این خصوص امکان دارد مدرسه درخواستی در آن زمان امکان پذیرش دانش آموز بین المللی را نداشته باشد.

3) صدور نامه پذیرش مدرسه جھت اخذ ویزای دانش آموزی کانادا:

معمولا ھمراه با نامه پذیرش اولیه مدرسه نامه invoice نیز صادر می شود که حاوی اعلام کلیه ھزینه ھای ثبت نام و اعلام شماره حساب مدرسه و نحوه واریز مبلغ مذکور است. متقاضی بعد از واریز مبلغ مذکور که جھت ایرانیان معمولا از طریق صرافی ھا صورت میگیرد ظرف چند روز نامه پذیرش مدرسه را دریافت می نماید . در این نامه تاریخ شروع کلاس ھا ، تعداد واحد درسی و پایان کلاسھا اعلام می شود.

4) درخواست برای ویزای دانش آموزی کانادا و ویزای همراهان:

ارسال درخواست ویزای دانش آموزی برای دانش آموز و ویزای مولتی برای سرپرست و دیگر اعضای خانواده آماده سازی مقدمات سفر و اقامت دانش آموز.

 

   خدمات دیگر موسسه:

1. ارائه اطلاعات و مشخصات دقیق مدرسه مورد نظر و یا ارائه مشاوره برای انتخاب مدرسه در کانادا

2. پر کردن فرمهای مربوطه به معرفی دانش آموز متقاضی به مدرسه

3. تعیین و انتخاب قیم برای دانش آموزان ( این مورد برای دریافت ویزای دانش آموزی کانادا اجباری می باشد و فرد قیم باید مقیم کانادا باشد.)

4. ارائه خدمات vip به متقاضیان مانند پیکاپ فرودگاهی و در اختیار گذاشتن مترجم

5. اسکان دانش آموزان به صورت مستقل

6. تهیه homestay یا خوابگاه

7. افتتاح حساب بانکی شخصی به نام فرد متقاضی

8. شناساندن شهر و راههای ارتباطی و سیستم حمل و نقل کانادا

9. ثبت نام در مراکز فرهنگی و کتابخانه های شهر

10. شناساندن خدمات شهری و دولتی برای متقاضیان ویزای دانش آموزی کانادا

11. خدمات لازم برای همراهان دانش آموز

12. ثبت نام کمپ های دانش آموزی در تابستان

13. ثبت نام در کلاسهای زبان برای یادگیری هرچه بهتر زبان های رایج در کانادا ( انگلیسی، فرانسوی)

14. انجام تمامی مراحل دریافت پذیرش معتبر از مدارس برای درخواست ویزای دانش آموزی کانادا

15. انجام تمامی مراحل دریافت ویزای دانش آموزی کانادا و ویزای کانادا برای همراهان دانش آموز.

 

کشور کانادا دارای یکی از بهترین نظام های آموزشی دنیاست. گزارش تحقیقات اخیر آمریکا و ارزیابی 90 کشور از نظر پایداری شرایط اقتصادی، رفاه اجتماعی، برابری درآمد و شرایط بازار کار نشان داد که کانادا دومین کشور برتر جهان برای مهاجران است و از نظر امکانات تحصیلات، کانادا مقام اول را در دنیا دارد. تحصیل در کانادا برای دانش آموزان بین المللی مقاطع ابتدایی، دبیرستان و پیش دانشگاهی میسر است. در کشور کانادا قوانین تحصیل در استانها متفاوت است مثلا در استان کبک تحصیل در مقطع ابتدایی و متوسطه 11 سال است و دانش آموزان قبل از ورود به دانشگاه باید 2 سال پیش دانشگاهی بگذرانند اما در سایر استان ها مقطع ابتدایی و متوسطه 12 سال است و پس از آن دانش آموزان می توانند مستقیماً وارد دانشگاه شوند و داشتن مدرک زبان انگلیسی و فرانسه برای این مقاطع الزامی نیست و از همه مهم تر اینکه پدر، مادر، پدربزرگ یا مادربزرگ می توانند دانش آموزان را در هنگام تحصیل همراهی کنند. بر اساس بند 2 ماده 30 قانون مهاجرت و حمایت از پناهندگان کانادا (Immigration and Refugee Protection Act) همه افراد زیر 18 سال حق تحصیل در کانادا دارند و تنها در شرایطی اجازه تحصیل به آنها داده می شود که والدین شان با ویزای موقتی، ویزای دانشجویی کانادا یا ویزای کار در کانادا حضور داشته باشند.

 

انواع مدارس مورد هدف برای ادامه تحصیل در کانادا:

این موسسه امکان پذیرش و دریافت ویزای دانش آموزی کانادا با شرایط خاص و مناسب از تمامی مدارس دولتی و غیر دولتی در سراسر کانادا را دارد. هر گروه از مدارس دارای قوانین و ضوابط خاص خود می باشد بنابراین اخذ پذیرش از هر مدرسه تابع شرایط متقاضی ویزای دانش آموزی کانادا می باشد. شرایط دریافت ویزای دانش آموزی برای برخی مدارس میتوان به میزان سطح زبان متقاضی، مقطع تحصیلی، زمان ورود به مدرسه، نمرات سالهای گذشته، کالج یا دانشگاه هدف، سطح مالی، محل اسکان، در برخی موارد مذهب و جنسیت متقاضی اشاره کرد.

 

ویژگیھای مدارس دولتی و خصوصی در کانادا:

1 - مدارس دولتی عموما دارای فضای بزرگ آموزشی و تجهیزات کاملی هستن و از شرایط رفاهی بسیار بالایی برخوردارند؛ مدارس دولتی می بایست دانش آموزان بومی و محلی را در اولویت قرار دھند بنابراین در مدارس دولتی تعداد کمتری از مهاجران تازه وارد پذیرش می شوند.  یک مقدار هماهنگی با مدارس دولتی برای تازه واردین سخت است مخصوصا دانش آموزانی که به زبان انگلیسی تسلط ندارند. مدارس دولتی از وسعت فضای زیاد، زمین ھای بازی و ورزشی، آزمایشگاه ھای مجھز، کتابخانه، سالن ھای ورزشی، سالن ھای نمایش و انواع کلوپ ھای ھنری، تفریحی، ورزشی وعلمی برخوردارند که مزیتی مھم است. اکثر مدارس دولتی از اعتبار لازم جھت ورود به کالج ھا و دانشگاه ھای معتبر کانادا برخوردارند.

2 - مدارس دولتی در کانادا برای ورود به ترم ھای سپتامبر و فوریه تا زمان مشخصی ثبت نام انجام می دھند؛ برای مثال در استان انتاریو برای ورود به ترم سپتامبر، متقاضی تا 31 می ھمان سال وبرای ترم فوریه تا 15 نوامبر سال قبل فرصت ثبت نام دارد.

3 - غالبا متقاضیان دبیرستان ھای دولتی در کانادا می بایست از سطح زبان انگلیسی متوسط که حدودا معادل آیلتس 5 بوده برخوردار باشند. البته نیاز به ارائه مدرک آیلتس نیست ولی متقاضی باید نشان دھد که این سطح زبان را داراست. (می تواند مدارک معتبر آموزشگاهھای ایران باشد)

4 - ازآنجاکه مدارس دولتی اساسا سازگاری با فضای کلاس ھای این مدارس برای دانش آموزان ایرانی که به ناگھان به یک گرید ورود می‌کنند قدری مشکل خواھد بود.از لحاظ لھجه، سرعت بیان جملات، اصطلاحات محلی و امثالھم متقاضی می بایست دانش آموز آمادگی لازم را داشته باشد، و این آماده گی را در نامه درخواست ویزا اعلام نماید.

5 - نکته دیگر بافت اجتماعی مدارس دولتی در کانادا و رفتار فردی و گروھی دانش آموزان این مدارس است که غالبا با الگوھای رفتاری دانش آموزان ایرانی تفاوت دارد. مدارس دولتی در مقایسه با مدارس خصوصی، جمعیت بیشتر و سیستم بازتری دارند بنابراین امکان بروز خلاقیت ها و بهبود روابط اجتماعی بیشتر خواھد بود. اما خب جمعیت زیاد در کلاس ها خود یک مشکل بزرگ است.

6 - مدارس خصوصی در کانادا دارای درجه بندی های متفاوتی هستند که در انتخاب آنها باید بسیار دقیق عمل کرد. مدارس خصوصی به صرف اینکه چون شهریه بالایی داشته باشند لزوما جز مدارس خوب کانادا نیستند؛ چه بسا مدارس خصوصی در کانادا وجود دارند که حتی شهریه آنها نسبت به مدارس دیگر پایین است اما سطح آموزشی، فرهنگی و علمی بالایی دارند...

 

میزان شھریه در مدارس کانادا:

میزان شھریه در مدارس دولتی کانادا برای ھر استان ثابت و یکسان بوده و معمولا به طور سالانه اعلام می شود. به طور مثال شھریه مدارس دبستان دولتی در سال 2018 برای یک سال و دو ترم تحصیلی 13 ھزار دلار کانادا بوده که در خصوص دبیرستان ھای دولتی به 14 ھزار و 500 دلار کانادا می رسد. در استان انتاریو میزان شھریه در مدارس خصوصی متناسب با کیفیت ، وسعت فضاھا و خدمات ارائه شده از حدود ده ھزار دلار کانادا تا 30 ھزار دلار کانادا برای مقطع دبستان و از حدود 12 ھزار دلار کانادا تا 40 ھزار دلار کانادا برای مقطع دبیرستان می باشد. البته این شھریه شامل ھزینه خوابگاه، یونیفرم، کتاب، بیمه درمانی، سرویس رفت و آمد و امثالھم نخواھد بود. در این بین برخی از مدارس ھزینه Fee Registration را نیز دریافت میکنند که مربوط به ثبت نام بار اول دانش آموز در آن مدرسه بوده و سالھای آتی حذف میگردد و معمولا بین 1000 تا 9000 دلار کانادا است.

معمولا برخی از مدارس خصوصی در کانادا ھزینه کلاس ھای ESL را به طور جداگانه دریافت می کنند و گاھی لیست مفصلی از فعالیتھا و خدمات سالانه خود را اعلام و ھزینه ھر یک را نیز دریافت می کنند ولی در مجموع میزان شھریه مدارس خصوصی به طور متوسط بین 15 تا 20 ھزار دلار کاناداست. 

 

نکات مھم در انتخاب مدرسه در کانادا:

جدای از شرایط متقاضی و خواسته ھای او، موارد زیر می بایست مورد توجه و دقت قرار گیرد:

1. آیا مدرسه از اعتبار لازم جھت ورود به دانشگاه ھای معتبر و رتبه بالای کانادا برخوردار است یا خیر؟ دانشگاه ھا برخی از مدارس را به لحاظ آموزشی ضعیف دانسته و امتیاز کمتری به آنھا می‌دھند.

2. آیا مدرسه دوره ESL نیز ارائه می دھد؟ در صورتی که ارائه ندھد، دانش آموز می‌بایست ھزینه اضافه را پرداخت نماید و شھریه پرداختی این مورد را پوشش نخواھد داد.

3. آیا شھریه پرداختی برای یک سال جھت 8 واحد درسی بوده و یا کمتر؟ ھر دانش آموز دبیرستانی حداکثر امکان گذراندن 8 واحد درسی را دارد که بھتر است شھریه پرداختی شامل 8 واحد درسی باشد.

4. آیا اگر دانش آموز امکان حضور در کلاس ھا را در زمان مقرر نداشته باشد (که معمولا ناشی از تأخیر در صدور ویزای دانش آموزی کانادا است) آیا امکان انتقال مبلغ شھریه به ترم بعد وجود دارد و ھزینه پرداختی برای آن ترم محفوظ می ماند؟

5. مدارسی سطح پایین که Fee Registration دریافت می کنند معمولا مطلوب دانش آموزان ایرانی نیستند به دلیل اینکه در صورت عدم دریافت ویزا این مبلغ برگشت پذیر نیست و امکان دارد بین ھزار تا 9 ھزار دلار زیان دیده شود.

6. امکان تحصیل به صورت آنلاین در کانادا وجود دارد ولی نیاز به رعایت نکات خاصی است.

7. نکته بسیار مھم، جانمایی مدرسه در شھرهای کانادا و نحوه دسترسی به آن است که اگر شرایط خوبی نداشته باشند بسیار سخت و ھزینه بر خواھد بود.

8. در صورتی که والدین همراه دانش آموز بتوانند وارد یکی از برنامه های مهاجرتی کانادا شوند؛ می توانند برای اقامت دائم کانادا اقدام کنند، اما به خودی خود ویزای دانش آموزی نمی‌تواند منجر به اقامت کانادا شود. (در پروسه دریافت اقامت دائم نیز، در کانادا همراه شما خواهیم بود)

 

   ھزینه ھای مربوط به زندگی روزانه دانش آموز (کاملا به سبک زندگی، انتخاب شهر، انتخاب محله بستگی دارد؛ لذا این اعداد حدودی است):

1 - ھزینه مربوط به اسکان Homestay: بین 800 تا 1500 دلار کانادا که بستگی به شرایط میزبان و خدمات او دارد. * خوابگاه: بین 800 تا 1200 دلار کانادا * ھمراه خانواده: آپارتمان یک خوابه بین 1500 تا 2000 دلار کانادا و دوخواب بین 1800 تا 2800 دلار کانادا

2 - حمل و نقل ماھانه: با استفاده از حمل و نقل عمومی حدود 100 تا 200 دلار در ماه

3 - خوراک و تغذیه: معمولا دو تا سه وعده غذا در سیستم Homestay ارائه می شود ولی در صورت زندگی مستقل بین 500 تا 700 دلار در ماه

4 - پوشاک و وسایل بھداشتی: حدود 50 تا 100 دلار در ماه

5 - کتاب، خط تلفن، اینترنت ھمراه: ماھی 100 دلار

6 - متفرقه: ماھی 100 دلار

 

  شرایط دریافت ویزای دانش آموزی کانادا:

1. اگر دانش آموزی در خارج از کانادا باشد و مقیم یا تابع کانادا نباشد، با او همانند دانشجویان رفتار می شود و می تواند از مدرسه ای در کانادا پذیرش بگیرد.

2. دانش آموزان نمی توانند با ویزای توریستی در کانادا تحصیل کنند و باید برای دریافت ویزای تحصیلی اقدام کنند.

3. داشتن حداقل 5 سال و حداکثر 17 سال سن.

4. داشتن پشتوانه مالی از سوی پدر و مادر برای پرداخت شهریه مدارس و مخارج زندگی فرزند و همراه آن در زمان تحصیل در کانادا با ارایه مدارک بانکی.

5. داشتن قیم یا همان Custodian در کانادا که این فرد باید صلاحیت داشته باشد. همچین باید فردی کانادایی یا دارای اقامت دائم کانادا باشید.

6. اگر پدر و مادر آنها را همراهی نکنند باید نشان دهند که در کانادا قیم Custodian دارند و همچنین موافقتنامه ای بین والدین یا قیمشان Legal Guardian در کشور مبدأ با قیمشان در کشور کانادا امضا شده است.

 وضعیت سکونت دانش آموزان بین المللی در کانادا:

1. اقامت با پدر، مادر، پدربزرگ یا مادر بزرگ(واجد شرایط جسمی و روحی) که با ویزای همراه (ویزای موقت) به کانادا خواهند آمد.

2. اقامت با بستگان، دوستان یا آشنایانی که ساکن کانادا هستند.

3. اقامت در پانسیون مورد تایید اداره آموزش و پرورش و دولت کانادا

 

همراهان گرامی، برای بهره مندی از مشاوره و ارزیابی تخصصی مشاوران و وکلای ما، اقدام به تکمیل  فرمهای ارزیابی رایگان نمایید و یا میتوانید سوالات خود را در قسمت مشاوره رایگان مطرح فرمایید. یا اگر قصد جدی برای مهاجرت یا دریافت ویزا دارید می‌توانید به صفحه رزرو وقت مشاوره مراجعه نمایید. همچنین میتوانید با مراجعه به صفحه درباره ما و مطالعه آن، اطلاعات تماس دفاتر ما را دریافت نموده و از اعتبار و تجربه موسسه اطمینان حاصل نمایید.

 

مطالب پیشنهادی:

استارتاپ ویزای کانادا

ویزای تحصیلی کانادا

مهاجرت از طریق خود اشتغالی کانادا

ویزای کار پرستاری کانادا یا مهاجرت پرستاران به کانادا

مهاجرت از طریق PEQ کانادا

ویزای کانادا بدون شینگن

ویزای دانش آموزی کانادا

ویزا و اقامت سرمایه گذاری کانادا

مقایسه هزینه های زندگی در کانادا

مهاجرت از طریق اکسپرس اینتری کانادا

درباره ویزای کانادا همه چیز بدانید

درباره تحصیل در کانادا همه چیز بدانید

ویزای اقامت دائم کانادا

مهاجرت به کانادا

وکیل مهاجرت

ویزای شینگن آلمان

ویزا و اقامت سرمایه گذاری انگلیس

اطلاعات تکمیلی

قیمت

طبق درخواست

مدت اقامت

طبق درخواست

مدت اعتبار

طبق درخواست

مدت اخذ ویزا

3 الی 6 ماه


سوالات متدوال


چطور میتوان با مشاوران موسسه جلسه حضوری یا تلفنی داشت؟

شما میتوانید به آدرس های عنوان شده در وبسایت (ایران، کانادا) مراجعه حضوری داشته باشید اما باید قبل از مراجعه اقدام به رزرو وقت مشاوره نمایید و یا جهت بهره مندی از مشاوره رایگان به بخش زیر مراجعه نموده و سوالات خود را مطرح نمایید.


مشاوره رایگان/پرسش و پاسخ


همراهان گرامی، در این قسمت میتوانید سوالات خود را مطرح نمایید. در اولین فرصت پاسخگوی شما خواهیم بود.(نمایش عمومی)


افق :

سلام وقت بخیر برای ویزای دانش آموزی هر دو والد یعنی هم پدر هم مادر می توانند ویزای همراه دریافت کنند، چون من شنیده بودم یکی از والدین می تونن همراه باشن

مشاور ویزا و مهاجرت

هر دو می‌توانند درخواست ویزا داشته باشند، اما ریسک ویزا بسیار بالا خواهد بود. پس ترجیحا یکی از والدین درخواست دهد بهتر است.

افشار :

با درود و احترام جهت دریافت ویزای دانش اموزی برای دخترم که پایه یازده را تموم کرده درخواست دادم که پذیرش مدرسه و caq را هم گرفتیم و درمرحله ویزا ریجکت کرده اند تمکن خوب بود خاله دخترم کانادا بودن یکی از دوستان هم guardin بودند که مقیم کانادا هستند الان راهکارم چیست؟ دلیل رد شدن i. am not satisfied that you will leave Canada at the end of your stay, as stipulated in subsection 216(1) of the IRPR, based on your family ties in Canada and in your country of residence. • I am not satisfied that you will leave Canada at the end of your stay, as stipulated in subsection 216(1) of the IRPR, based on the purpose of your visit. You are welcome to reapply if you feel that you can respond to these concerns and can demonstrate that your situation meets the requirements. All new applications must be accompanied by a new processing fee.

مشاور مهاجرت و ویزا:

به شما عنوان شده که به دلیل وابسته گی خانوادگی در کانادا آفیسر اطمینانی از بازگشت شما پس از فارغ التحصیلی را ندارد و عنوان کرده اند که برای بار دوم ثابت کنید که قصد بازگشت دارد.

توصیه ما: ترجیحا شهری که خاله ایشان حضور ندارد اقدام کنید و مادر ایشان درخواست کننده همراهی با ایشان را داشته باشد؛ انتخاب مدرسه مناسب نیز بسیار اهمیت دارد.

همچنین مدارک شما باید توسط کارشناسان ما مورد بررسی قرار گیرد که نقصی در پرونده نداشته باشید.

Mandana :

سلام من پایه دهم هستم و راهنمایی و دبیرستانمو تیزهوشان بودم. نمراتمم بالای 19.5 هستن. خواستم ببینم درصورتی که مدارک تمکن مالیو بهشون ارایه بدیم و با این شرایطم و داشتن یه توصیه نامه قوی چند درصد احتمال این که ویزا بدنو دارم؟؟؟ و اینکه گرفتن ایلتس میتونه یه امتیاز باشه؟؟؟

مشاور مهاجرت و ویزا:

تمامی مواردی که میفرمایید می تواند شانس دریافت ویزا را افزایش دهد. اما ارائه برخی از آنها مانند ارائه مدرک زبان برای دریافت ویزای دانش آموزی الزامی نیست.

Mary :

با سلام من متقاضی ویزای تحصیلی برای دختر 9 ساله ام هستم .و میخواستم بدونم وقتی به عنوان همراه و با ویزای توریستی وارد کانادا بشم از جه طریق میتونم اقامت کانادا رو بگیرم .در ضمن از طریق سرمایه گذاری نمیتونم . تقریبا 42 ساله هستم و لیسانس دبیری زبان انگلیسی .اگر میشه راهنمایی کنید ممنون میشم

مشاور مهاجرت و ویزا:

روشهای بسیاری برای تغییر status در کانادا وجود دارد که میتوان به گرفتن جاب آفر یا درخواست ویزای تحصیلی خودتان و یا ثبت نام در سیستم اکسپرس اینتری اشاره کرد.

زهرا عرب :

چگونه می تونم ب یک کشور فرقی نداره اما خیلی راحت و کم هزینه ادامه تحصیل بدم مقطع دبیرستان و اینکه زود بتونم اقامت بگیرم

مشاور مهاجرت و ویزا:

تقریبا هیچ کشوری راحت و کم هزینه و زود نیست. 

پریا :

سلام. میخواستم بدونم ویزای دانش آموزی که احتمالش زیاده برای دختر من که 4 سالشه ممکن نیست؟ میخوایم مهاجرت کنیم اما از راهی مطمین .

مشاور مهاجرت و ویزا:

خیر ویزای دانش آموزی کانادا برای فرزندان بیش از 5 سال است اما شاید واجد شرایط یکی از برنامه های مهاجرتی کانادا باشید. میتوانید فرم ارزیابی رایگان تکمیل نمایید تا شرایط شما برای مهاجرت به صورت دقیق مورد بررسی قرار گیرد.

شهپرکیان :

باسلام دودختر12و10ساله دارم هدفم تحصیلآنهادرمدارس دولتنی کاناداست.ازطرفی خودم ا25سابقه کارمالی و بازنشسته تامین اجتماعی هستم وفوق لیسانس روانشناسی هستم همسرمدانشجوترم آخرعلوم دامی است لطفا بفرمایید بهترین راهی که میتوان به کانادارفت و اقامت گرفت چیست ؟چه کاری و چه تحصیلی متشکرم

مشاور مهاجرت و ویزا:

لطفا فرمهای ارزیابی رایگان را تکمیل نمایید تا شرایط شما بررسی شده و بهترین پیشنهاد برای مهاجرت را دریافت نمایید.

فرزاد چهارلنگ : با درود، برخی آژانسها نظیر سایت ن.... امکان دریافت ویزای تحصیلی کانادا برای کودکان زیر 10 سال را مردود می دانند... نظر شما چیست؟ درصد موفقیت چقدر است؟

مشاوره مهاجرت و ویزا:

احتمال ریجکتی درخواست ویزا همیشه در تمامی پرونده ها وجود دارد. اما به 3 دلیل این موضوع را رد می کنیم. اول اینکه آژانس مسافرتی اجازه و مجوز برگزاری تور گردشگری و فروش تیکت هواپیما و رزرو هتل را دارد نه انجام امور حقوقی یا تحصیلی در کانادا. دوم اینکه عموما موسساتی که در یک موضوع ضعف عملکرد دارند آن را نقض می کنند. یه اینکه اگر ویزا صادر نمی شد. قطعا اداره مهاجرت کانادا آن را اعلام می کرد که پذیرش مقطع دبستان اعطا نمی گردد.

رامتین نوری :

دانش آموز پسر سال یازدهم تموم کردم. برای سال دوازدهم میتونم برم کاننادا بخونم برای ترم زمستون؟ مشکل سربازی ندارم؟

مشاوره مهاجرت و ویزا:

مشکل سربازی را باید از پلیس +10 ایران سوال بفرمایید ولی در کل اجازه این داده شده که برای مقطع 12 کانادا ثبت نام کنید، در صورتی که تمکن مالی بالا ارائه دهید شانس ویزا را نیز بالا خواهید برد.

فرزاد چهارلنگ :

بررسی امکان دریافت ویزای تحصیلی برای فرزند ۵/۵ ساله

مشاوره مهاجرت و ویزا:

میتوانیم برای کلاس اول در کانادا ثبت نام داشته باشیم.

alishayegh :

هزینه مهاجرت برای تحصیل برای کلاس دهم

مشاوره مهاجرت و ویزا:

لطفا همین صفحه را به صورت دقیق مطالعه بفرمایید به تمامی ابهامات پاسخ داده شده است

Sheghy :

دختر من ۱۶ سال و ۸ ماه داره .کلاس دهم رو تموم کرده در رشته علوم انسانی ،معدل ۱۹/۳۳ ،میخواستم بدونم میتونم براش ویزای تحصیلی بگیرم که دبیرستان رو در کانادا تموم کنه و بعد وارد دانشگاه در رشته موسیقی بشه ،قبلا سه بار به کانادا سفر کردیم، خواهرم مقیم کانادا هستش ،در ضمن زبان انگلیسی دخترم هم بسیار خوبه.

مشاوره مهاجرت و ویزا:

بله؛ در صورتی که اثبات کنید که توانایی پرداخت هزینه های تحصیل و زندگی ایشان را دارید، میتوانیم و برای پذیرش و ویزای تحصیلی ایشان اقدام کنیم.

shiva bordbar :

سلام من برای ویزای دانش اموزی برای پسرم اقدام کردم با این که از بترین مدارس تورنتو بذیرش گرفتم وتمامی معدل هاش بالای ۱۹ ولی متاسفانه ریجکت شد ودلیلش رو هم تکن مالی نوشتن در صورتی که وضعیت مالی خیلی خوبی داریم وتمام مدارک رو هم براشون سابمیت کردم لطفا راهنمایی کنید

مشاوره مهاجرت و ویزا:

احتمالا در درخواست شما خطایی وجود داشته و یا قیم کانادایی به اداره مهاجرت کانادا معرفی نکرده اید. با دفاتر ما در تماس باشید، راهنمایی خواهید شد. اگر مجدد درخواست خود را به درستی ارائه دهید میتوانید ویزا را دریافت کنید.

shayan razmjoo :

سلام خسته نباشید بنده 15 سال دارم بنده در ضمینه ی برنامه نویسی مهارت دارم و آیا امکانش هست بتوانم به تنهایی با به کانادا بروم در چه صورت میتوانم مهارت های خود را اثبات کنم و سوال دوم بنده این بود که آیا امکان کار کردم من در آنجا وجود دارد؟

مشاوره مهاجرت و ویزا:

میتوانید با گذراندن یک دوره کوتاه مدت آموزشی در کانادا و دریافت سرتیفیکیت معتبر وارد بازار کار کانادا شوید. و در زمان ویزای تحصیلی نیز، میتوانید 20 ساعت در هفته در کانادا فعالیت کاری داشته باشید. همچنین با داشتن یک تجره و رزومه موفق به راحتی میتوانید پس از تحصیل مرتبط با رشته خود در شرکتهای معتبر برنامه نویسی در کانادا مشغول به کار شده و درخواست اقامت دائم کانادا داشته باشید.

shayan razmjoo : سلام خسته نباشید بنده 15 سال سن دارم و در ضمینه ی برنامه نویسی خیلی مهارت دارم یک مدرک برنامه نویسی اندروید هم که تا حدودی معتبر هست به همرام نمونه کار دارم . آیا امکان بورسیه تحصیلی شدن هست ؟ اگه نیست میشه توضیح بدید دقیقا باید چکاری انجام دهم تا بتوانم بورسیه تحصیلی کانادا شوم

مشاوره مهاجرت و ویزا:

برای دریافت بورسیه تحصیلی شرایط خاصی وجود دارد از جمله معدل بالا، نداشتن گپ تحصیلی، مدرک زبان دارای نمره میانگین بالای 7 ، تاییده یک استاد معتبر در یکی از دانشگاههای معتبر کانادا. در صورتی که تمایل دارید شرایط شما به صورت دقیقتری بررسی گردد به صفحه فرمهای ارزیابی رایگان مراجعه فرمایید.

امیر پرویر :

با سلام . دارای دو فرزند ۱۴ و ۱۵ ساله که قصد دارم به همراه خود و یا همسرم برایشان ویزای تحصیلی تهیه کنم. لطفا راهنمایی فرمائید.

مشاوره مهاجرت و ویزا:

در صورتی که تمکن مالی مناسبی برای اثبات اینکه میتوانید هزینه های خود را در کانادا ساپورت کنید، ارائه دهید؛ موفق به دریافت ویزای دانش آموزی کانادا خواهید شد.

|Nojane._| : میشه برای دبیرستان کانادا بورسیه شد؟؟ برای سال ۱۱ یا ۱۲

مشاوره مهاجرت و ویزا:

خیر، امکان بورسیه شدن افراد غیر کانادایی در مدارس کانادا وجود ندارد.

نوژان : درباره شرایط گرفتن اقامت کانادا برای افراد زیر ۱۸ سال سوال دارم و میشود بعد تمام شدن مدرسه برای دوره کارشناسی اقدام کردم یا خیر؟

مشاوره مهاجرت و ویزا:

بله میتوانید برای مقطع لیسانس در کانادا پذیرش دریافت کرده و درخواست ویزای تحصیلی داشته باشید.

رضا پوررجب :

سلام. برای ویزای دانش آموزی دخترم که ۱۲ سال دارد میخواستم بپرسم. اگه بخواد با خانمم و دو فرزند دوقلو پسر ۴ ساله اقدام کند آیا امکان داره؟

مشاوره مهاجرت و ویزا:

در صورتی که تمکن مالی بالا ارائه دهید بله امکان پذیر است.

شیدا :

سلام من دو فرزند پسر دارم یکی ۱۲ ساله و به کلاس هفتم میرود و دیگری حدود ۸ ساله و کلا س دوم .آیا خودم به عنوان قیم و همراه میتوانم همراهشان کنم .اگر پدرش هم همراهمان باشد در درخواست ویزا مشکلی پیش نمی آید یا اگر ما سه نفر اقدام کنیم بهتر جواب میگیریم که هر دو فرزندم تحصیلات خود را در کانادا بگذرانند و پدرش بتواند بعد به ما ملحق شود برای دیدن یا حتی ماندن آیا در سالهای آتی تحصیلی می توانند اقامت بگیرند که همان جا برای ادامه تحصیل در دانشگاه اقدام کنند

مشاوره مهاجرت و ویزا:

به طور کلی باید شرایط به صورت دقیق مورد بررسی قرار گیرد. اما ترجیحا یک نفر پدر یا مادر همراه فرزندان برای ویزای کانادا درخواست می دهد و سپس پدر خانواده نیز برای دیدن اعضای خانواده درخواست ویزا خواهد داد. بله در صورتی که بتوانید وارد یکی از برنامه های مهاجرت کانادا شوید؛ میتوانید درخواست اقامت دائم کانادا داشته باشید.

مرضیه :

با سلام من دختر۱۵ ساله دارم کلاس نهم هستند قصد اخذ پذیرش دانش آموزی دارم برای کانادا،از مدارس خوب پذیرش می خوام که برای پزشکی بتونه کانادا ادامه تحصیل بدهند و منجر به اخذ اقامت بشه،سوال بنده این هست که ۱-آیا با توجه به اینکه بنده و پدرش هر دو به دلیل شاغل بودن و داشتن فرزند ۵ساله نمی توانیم همراه دخترمان شویم امکانش هست که دایی ایشان همراه بشوند،راهی هست که برادرم با توجه به اینکه مجرد هم هست همراه دخترم بشود؟و سوال ۲-آیادخترم با چه شرایطی در آینده می تواند درخواست ملحق شدن ما با او به عنوان خانواده ،که بتوانیم اقامت بگیریم شود؟ممنون میشم پاسخ بدهید

مشاوره مهاجرت و ویزا
با سلام و احترام

بله با توجه به همکاری موسسه با مدارس دولتی کانادا ثبت نام ایشان در بهترین مراکز دولتی آموزشی کانادا انجام میپذیرد. سرپرست همراه شخص درخواست کننده ی ویزای دانش آموزی فقط میتواند والدین آن شخص باشد. در صورتی که تمایل دارید که دایی ایشان همراه فرزندتان به کانادا بروند باید برای ایشان ویزای تحصیلی به صورت جداگانه درخواست کنیم.
پس از دریافت اقامت دائم کانادا میتواند شما را به کانادا به عنوان اسپانسر شیپ والدین دعوت کنند که بتوانید درخواست اقامت دائم کانادا داشته باشید.

محمد : با سلام. آیا بعد از سپری شدن مدتی تحصیل در کانادا دانش آموز می تواند درخواست اقامت کانادا بدهد؟ و اگر می شود این زمان چه مدت هست و چه مدت می بایست از زمان تحصیلش در کانادا گذشته باشد؟ با تشکر

مشاوره مهاجرت و ویزا
با سلام و احترام

در صورتی که وارد یکی از برنامه های مهاجرتی کانادا شوید بله میتوانید برای اقامت کانادا اقدام کنید.

farnia :

سلام وقتتون بخیر. با دبیرستان Boarding School Du Saint-nom-de-Marie همکاری میکنین؟ اگر ممکنه اطلاعات بشتری به ایمیلم ارسال کنین. ممنون.

مشاوره مهاجرت و ویزا
با سلام و احترام

لطفا با دفاتر ما در تهران یا کانادا در تماس باشید و یا به صفحه رزرو وقت مشاوره مراجعه نمایید.

مرجان نظری :

سلام من خواهر زاده ام ۱۵ساله است و برای ویزای دانش آموزی میخواهیم اقدام کنیم به طوریکه با مادرش به عنوان وارد کانادا بشود لطفا راهنمایی کنید تشکر

مشاور مهاجرت و ویزا
با سلام و احترام

در صورتی که بتوانند تمکن مالی مناسب برای اثبات پرداخت هزینه های تحصیل و زندگی را در کانادا اثبات کنند میتوانیم برای درخواست ویزای کانادا اقدام کنیم. در صورتی که تصمیم قطعی برای درخواست ویزای دانش آموزی کانادا دارید به صفحه رزرو وقت مشاوره مراجعه نمایید. و در صورتی که تمایل دارید شرایط شما به صورت رایگان مورد بررسی قرار گیرد به صفحه فرمهای ارزیابی رایگان مراجعه نمایید

 

گداعلی : با سلام من دو دختر ۸ و ۳ ساله دارم میخوام برای ویزای دانش اموزی کانادا اقدام کنم آیا امکان داره اگر داره به من و همسرم چه نوع ویزایی می دهند با تشکر

مشاور مهاجرت و ویزا
با سلام و احترام

با دریافت ویزای دانش آموزی فرزندان، والدین آنها شانس دریافت ویزای مولتی کانادا را خواهند داشت.

Matin :

سلام من 16 سال دارم ... می‌خواستم بدونم با چقدر هزینه می‌تونم ویزای دانش آموزی رو دریافت کنم؟برای سال 12 بعد از اون می‌تونم برای دانشگاه بورسیه بشم؟ یکی از بستگان ک بالای 18 سال هستن ... میتونن بعنوان گاردین با من بیان ؟(گاردینی ک مقیم کانادا باشه رو ندارم) می‌تونیم اونجا نیمه وقت کار کنیم ؟ چند وقت این ویزا اعتبار داره؟

مشاوره مهاجرت و ویزا
با سلام و احترام

هزینه شهریه مدارس در کانادا حدود 14000 دلار خواهد بود. امکان بورسیه شدن هم در دانشگاههای کانادا در صورتی که بتوانید توانایی های خود را اثبات کنید وجود دارد. گاردین در کانادا باید مقیم کانادا باشد. ویزا 1 سال اعتبار دارد. در صورتی که ویزای تحصیلی دریافت کنید اجازه کار پاره وقت را دارید.

amirreza jamali :

سلام.خسته نباشید.بین استرالیا و کانادا برای تحصیل در دبیرستان کدوم بیشتر پیشنهاد میشه؟ و دلایلشو هم اگه میشه ذکر کنید. ممنون

مشاوره مهاجرت و ویزا
با سلام و احترام

انتخاب کشور برای مهاجرت جز تصمیمات خود شما می باشد. اما تحصیل در کانادا برای دریافت اقامت امتیازاتی خواهد داشت. اما تحصیل در در استرالیا امتیازی نخواهد داشت.

عبدالله صادقيان :

سلام .ممنونم از پاسخ به سوال اولم . ممکنه بفرمائيد شرايط اخذ پيشنهاد کاري که فرموديد چيه ؟(بطور اجمال رئوس مطالب را بفرمائيد ).

مشاوره مهاجرت و ویزا

با سلام و احترام

شما سوال خودتون رو در صفحه ویزای دانش آموزی کانادا مطرح فرمودین. با داشتن ویزای دانش آموزی فرزندتان، والدین یا سرپرست ویزای توریستی کانادا دریافت میکنند و اجازه ی کار ندارند مگر اینکه در کانادا جاب آفر دریافت کرده یا وارد یکی از برنامه های مهاجرتی کانادا شوند.

عبدالله صادقيان :

سلام . ميخواستم بدونم اگه من براي فرزندم ويزاي دانش آموزي درخواست بدم و همسرم هم بعنوان ويزاي گاردين همراه ايشان برود . آيا همسرم ميتواند آنجا کار کند يا خير . چون من طبق تحقيقي که کردم اگه فردي بعنوان پرستار کودک يا سالمند دو سال با حداقل 30 ساعت کار در هفته مبادرت به پرستاري کودک در کانادا بکند بعد از دوسال مي تواند درخواست اقامت بکند .منظورم اينه که همزمان با اينکه پسرم در کانادا تحصيل ميکند آيا همسرم مي تواند شغل پرستاري را انجام بدهد که بعد از دو سال ايشان اقامت بگيرد و بعدا من هم بتوانم بروم.

مشاوره مهاجرت و ویزا

با سلام و احترام

با دریافت ویزای دانش آموزی کانادا و دریافت ویزای گاردین برای همسرتان ایشان اجازه کار نخواهند داشت مگر اینکه واجد شرایط ویزای کار در کانادا باشن و اگر بتوانند در طول اقامت فرزند جاب آفر دیافت نمایید شانس بالایی برای اقامت در کانادا خواهند داشت.

شکیب حسن زاده : با سلام و عرض احترامپسرم شش سال دارد و برای کلاس اول در سال آینده در نظر دارم برای ایشان درخواست پذیرش و اخذ ویزا کانادا اقدام کنمتمکین مالی قوی داریم فقط نگران کم بودم سن پسرم هستم که میخواهم مطمین شوم به همسرم ویزای همراه صادر میشودسپاسگذارم خواهم شد راهنمایی بفرمایید

با سلام و احترام 

بله امکان اخذ ویزای دانش آموزی کانادا برای فرزند شما فراهم هست و یکی از اعضای خانواده به عنوان سرپرست همراه ایشان خواهند رفت.

 

Maryam : سلام من دو فرزند پسر ١٥ ساله پايه نهم و دختر ١١ ساله پايه پنجم ابتدايي دارم. قصد گرفتن ويزاي دانش آموزي کانادا براي ايشان و خودم به عنوان همراه در كشور كانادا هستم. لطفا شرايط اخذ اين ويزا را توضيح و ارسال نماييد. در ضمن ساكن تهران هستم بسيار متشكرم

با سلام و احترام 

با دریافت ویزای دانش آموزی کانادا برای فرزندان شما والدین نیز به عنوان گاردین به کانادا خواهند رفت

اخذ ویزای دانش آموزی کانادا یک امر تخصصی و پیچیده میباشد و توضیحات بسیاری خواهد داشت که با جستجو در وبسایت میتوانید به جواب بسیاری از سوالات دست پیدا کنید.

شما میتوانید برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره های دفتر درتماس باشید و یا جهت مشاوره خصوصی اقدام به رزرو وقت مشاوره نمایید.

 

فرمهای ارزیابی رایگان
مشاوره اخذ ویزا اقامت و مهاجرت

ارتباط با ما

آدرس و راههای ارتباطی :

دفتر مرکزی (کانادا - تورنتو):

160 Eglinton Ave East, Suite 203, TO ON M4P 3B5 (مراجعه با رزرو وقت قبلی)

 

تماس رایگان از ایران (ارتباط مستقیم با کانادا):

02182802280 (از ساعت 17:00 الی 02:00 - 20 خط ویژه)

تماس با واتساپ کانادا:

0014168905972 (از ساعت 17:00 الی 02:00)

واتساپ ایران: (فقط جهت ارسال پیغام متنی)

09124644197 (از ساعت 10:00 الی 18:00)

 

ایمیل : info[at]visa724.com

ویزا 724

تمامی حقوق این سایت مربوط به ویزا 724 می باشد.