ویزای دانش آموزی کانادا

مدت اقامت

طبق رشته انتخابی

مدت اعتبار

طبق رشته انتخابی

مدت اخذ ویزا

3 الی 6 ماه

هزینه

طبق درخواست

هشدار ها : برای درخواست ویزای دانش آموزی یا هر نوع دیگری از ویزای کانادا، از سپردن پاسپورت و مدارک شناسایی خود به افراد یا شرکتهایی که مجوز اداره مهاجرت کانادا و وزارت کار ایران را ندارند؛ خودداری کنید. حتما صفحه دریاره ما را مطالعه کنید

مدارک مورد نیاز  

مدارک ذیل به صورت کلی عنوان می شود (ارائه تمامی آنها اجباری نیست).

ارائه مدارک دیگر، افزون بر مدارک زیر به نوع درخواست بستگی دارد.

الف) مدارک شناسایی جهت درخواست ویزای دانش آموزی کانادا:

ارائه مدارک شناسایی و هویتی سرپرست و تمامی اعضای خانواده

ب) مدارک شغلی والدین:

باتوجه به تجارب و سوابق شغلی هر فرد، ارائه مدارک شغلی بسیار متفاوت است. در برنامه ویزای دانش آموزی، اثبات سوابق شغلی، دانش علمی و ارائه درست مدارک والدین بسیار اهمیت دارد.

ج) مدارک تحصیلی:

عموما ارائه آخرین مدرک تحصیلی کافی ست اما بسته به انتخاب روش مهاجرت می تواند متفاوت باشد.

د) مدارک مالی و ملکی والدین :

ارائه مدارک مالی و ملکی سرپرست و دیگر اعضای خانواده برای اثبات توانایی مالی الزامیست.

ه) فرم اطلاعات فردی جهت درخواست ویزا:

یک فرم اختصاصی از طرف کارشناسان موسسه در اختیارتان گذاشته می شود که باید آن را به دقت تکمیل نمایید.

– قبل از اقدام به تهیه مدارک برای درخواست ویزای دانش آموزی کانادا، با متخصصان ما مشورت فرمایید.

توضیحات :

حتی اگر خودتان قصد انجام امور درخواست ویزای دانش آموزی کانادا را دارید، با دقت کامل این صفحه را مطالعه فرمایید، این مطالب بر مبنای تجربه و اطلاعات دقیق مشاوران و وکلای مهاجرت موسسه، تهیه و تالیف شده است.

 

شرایط و هزینه ویزای دانش آموزی کانادا + مزایای تحصیل در کانادا

 

مراحل دریافت ویزای دانش آموزی کانادا:

یکی از مهمترین مسائل ویزای دانش آموزی کانادا، این است که شرایط شما برای شانس دریافت اقامت دائم کانادا توسط تیم مشاوره بررسی شود، صرفا دریافت ویزای دانش آموزی بدون پلن اقامتی توصیه نمی شود. باید بررسی شود خود شخص دریافت کننده ویزای دانش آموزی و والدین ایشان چقدر شانس این را دارند که در خاک کانادا، درخواست اقامت از طریق یکی از برنامه های مهاجرتی را داشته باشند.

ویزای دانش آموزی - ویزا724

مهمترین مزایای ویزای دانش آموزی و تحصیل در مدارس کانادا:

 

1. امکان دریافت ویزای کانادا برای والدین و تسهیل دریافت اقامت در کانادا به دلیل اینکه شانس ویزای تحصیلی یا ویزای کار برای والدین در خاک کانادا بالاتر از درخواست ویزا در خارج از خاک کاناست.

2. بهره مندی فرزندان از سیستم آموزشی بسیار با کیفیت کانادا و افزایش شانس پذیرش از بهترین دانشگاه‌های کانادا.

3. آموزش زبان انگلیسی و روابط اجتماعی بین المللی از سطح پایه در کشوری با زبان رسمی انگلیسی. 

4. هزینه کم مدارس نسبت به کشورهای هم سطح و هم زبان کانادا، مانند؛ انگلیس، استرالیا و آمریکا.

5. آشنایی بسیار سریعتر فرزندان با فرهنگ زندگی در کانادا به صورت آکادميک در صورتی که قصد مهاجرت به کانادا را دارید.

و…

نکته مهم: برای افزایش شانس ویزای دانش آموزی و ویزای توریستی والدین؛ بهتر است که تاریخچه سفر قوی داشته باشید(مثلا شینگن).

نکته مهم دوم: چیزی به نام ویزای همراه برای والدین وجود ندارند، والدین می توانند درخواست ویزای ویزیتور ثبت کنند.

خدمات ویزای توریستی کانادا که برای والدین صادر می شود در ویزا724 به دو صورت عادی و vip درخواست می شود.

هزینه دریافت پذیرش از مدارس کانادا:

250 دلار کانادا (با سربرگ معتبر آژانس مسافرتی) یا 1000 دلار کانادا (قرارداد مستقیم با وکیل/مشاور رسمی کانادا)

هزینه درخواست ویزای دانش آموزی:

650 دلار کانادا (با سربرگ معتبر آژانس مسافرتی) یا 1650 دلار کانادا (قرارداد مستقیم با وکیل/مشاور رسمی کانادا)

هزینه ویزای توریستی کانادا برای هر کدام از والدین (عادی):

350 دلار کانادا (با سربرگ معتبر آژانس مسافرتی) یا 1500 دلار کانادا (قرارداد مستقیم با وکیل/مشاور رسمی کانادا)

شرایط خدمات VIP ویزای کانادا در ویزا724:

1. تاریخچه سفر قوی به یکی از کشورهای حوزه شینگن، استرالیا، آمریکا، انگلستان یا ژاپن در 3 سال گذشته. در صورتی که تاریخچه سفر قوی ندارید، می توانید از پکیج VIP تور یونان یا ویزای توریستی فرانسه در ویزا724 استفاده کنید (دو سفر به حوزه شینگن، فول گارانتی + ویزای کانادا)

2. مدارک شغلی معتبر با گردش حساب متناسب با شغل

3. سند ملکی

4. تایید شرایط شما توسط مشاوران ویزا724: باما در تماس باشید…

 

لنگرویزا 724 با سابقه ترین مرکز تخصصی ویزای کانادا (بیش از 10 سال سابقه با مجوز رسمی وزارت مهاجرت کانادا)، با تجربه بیش از هزار پرونده توسط وکیل دادگستری کانادا و مشاور رسمی اداره مهاجرت کاناداست. برای استفاده از خدمات ما می توانید به صفحه تماس با ما یا برای مشاوره تخصصی می توانید به صفحه مشاوره مهاجرت مراجعه بفرمایید.

همچنین اگر به هر دلیلی ریجکت شده اید می توانید صفحه رفع ریجکتی را مطالعه بفرمایید.

پاسخ به چند سوال بسیار مهم در خصوص ویزای دانش آموزی کانادا:

1. آیا میشه همزمان پدر و مادر برای ویزا همراه اقدام کنیم؟ چیزی به نام ویزای همراه نداریم، احتمالا منظور شما ویزای توریستی کاناداست که برای همراهی فرزندتان درخواست می کنید. بله می توانید همزمان درخواست ویزای توریستی ثبت کنید اما در اکثر مواقع درخواست تمام اعضای خانواده ریسک صدور ویزا را افزایش می دهد

2. آیا همراه فرزند که ویزای تحصیلی گرفته می تواند در کانادا کار کند؟ همانطور که در سوال 1 پاسخ داده شد، ویزای همراه به صورت ویزای توریستی ست و توریست اجازه کار در کانادا ندارد؛ فقط این موضوع باعث می شود که شانس این را داشته باشید که با کارفرماهای کانادایی مذاکره کنید برای گرفتن جاب آفر قانونی.

3. آیا شانس ویزا دانش اموزی بالاس؟ بسیار به شرایط هر فرد بستگی دارد و برای همه یکسان نیست.

4. هزینه ها به چه صورت است؟

بر آورد هزینه ها: به صورت کلی با هزینه حدود 15 تا 20 هزار دلار کانادا شهریه مدرسه (با کیفیت آموزشی بالا). البته با توجه به انتخاب مرکز آموزشی و شهر مورد نظر هزینه های شهریه متفاوت است. همچنین با حدود 3 تا 5 هزار دلار هزینه زندگی ماهانه میتوانید برای ویزای دانش آموزی کانادا اقدام کنید. برای هزینه های حق الوکاله و هزینه های قیم کانادایی هم می توانید با دفاتر ما در تماس باشید و یا وقت مشاوره رزرو بفرمایید.

5. آیا تنها راه مهاجرت به کانادا از طریق تحصیل فرزند است؟ خیر؛ روشهای مهاجرتی کانادا بسیار است. برای مطالعه روشهای اصلی مهاجرت، صفحه مهاجرت کانادا را مطالعه بفرمایید.

* در حال حاضر استانهای آتلانتیک کانادا شرایط خوبی برای کاریابی دارند، کاریابی در این استانها شانس بالاتری داشته و یکی از بزرگترین امتیازات این برنامه مهاجرتی، دریافت اقامت دائم کانادا در ابتدای پروسه است. برای دریافت اطلاعات کامل این نوع ویزای کانادا به صفحه کاریابی آتلانتیک مراجعه بفرمایید.

برای دریافت اطلاعات مدارس در ونکوور می توانید به صفحه معرفی مدرسه در ونکوور مراجعه بفرمایید.

برای دریافت اطلاعات مدارس در تورنتو می توانید به صفحه معرفی مدرسه در تورنتو مراجعه بفرمایید.

1) پس از تایید شرایط عنوان شده در فرم ارزیابی، مصاحبه حضوری یا تصویری یا تلفنی با فرد متقاضی ویزای دانش آموزی کانادا توسط موسسه به منظور دریافت اطلاعات زیر برگزار می شود:

– ارزیابی سطح زبان انگلیسی و یا فرانسه متقاضی برای مقطع دبیرستان (البته در ویزای دانش آموزی ارائه مدرک زبان الزامی نیست)

– میزان ھزینه کرد خانواده دانش آموز برای شھریه سالانه و ھزینه زندگی آنها

– انتخاب شهر و استان

– مکان و امکانات اسکان شھر انتخابی؛ در صورت ھمراھی خانواده دانش آموز و انتخاب محدوده خاصی از شھر به عنوان پیش فرض محل اسکان

– بررسی نمرات سالھای گذشته دانش آموز

– انتخاب قیم

– مکاتبه و انتخاب مرکز آموزشی در کانادا

– ھمراھی خانواده با دانش آموز در زمان تحصیل

– انتخاب مدرسه خاص یا برنامه خاص توسط متقاضی

– بررسی داشتن شرایط اخذ ویزا

– زمان ورود به مدرسه کشور مبدا (برخی دانش آموزان ایرانی از کشورھایی ھمچون ترکیه، امارات، گرجستان، قبرس، مالزی و… ورود میکنند.)

– خدمات درخواستی و مورد نیاز دانش آموز

 

2) مرحله دریافت مدارک لازم جهت پذیرش مدارس کانادا:

کپی صفحه اول پاسپورت متقاضی

ترجمه ریز نمرات

توصیه نامه از مدرسه قبلی (فرم دارد)

ترجمه کارت واکسیناسیون

تکمیل فرم قیم و گواھی امضای آن

تکمیل فرم Application مدرسه انتخابی.

در برخی از مدارس خصوصی پس از دریافت مدارک، درخواست یک مصاحبه تصویری را دارند که در زمان تعیین شده انجام می گیرد. برخی از مدارس نیز فرصت زمانی دو تا چھار ھفته را جھت بررسی نھایی وضع متقاضی در نظر میگیرند (غالبا این مدارس از کیفیت بھتری برخوردارند).

مدارس خاص و مشھور کانادا با سطح کیفی بالا گاھی پروسه یکساله برای پذیرش متقاضی دارند ولی به طور معمول مدارس خصوصی به طور متوسط ظرف یک ھفته نامه پذیرش اولیه را صادر میکنند. مدارس دولتی از طریق وب سایت رسمی اداره آموزش و پرورش شھر مربوطه اقدام به ثبت نام می کنند و این ادارات نیز به منظور ھماھنگی با مدرسه درخواستی مھلت 2 تا 3 ھفته ای در نظر می گیرند. در این خصوص امکان دارد مدرسه درخواستی در آن زمان امکان پذیرش دانش آموز بین المللی را نداشته باشد.

 

3) صدور نامه پذیرش مدرسه جھت اخذ ویزای دانش آموزی کانادا:

معمولا ھمراه با نامه پذیرش اولیه مدرسه نامه invoice نیز صادر می شود که حاوی اعلام کلیه ھزینه ھای ثبت نام و اعلام شماره حساب مدرسه و نحوه واریز مبلغ مذکور است. متقاضی بعد از واریز مبلغ مذکور که جھت ایرانیان معمولا از طریق صرافی ھا صورت میگیرد ظرف چند روز نامه پذیرش مدرسه را دریافت می نماید . در این نامه تاریخ شروع کلاس ھا ، تعداد واحد درسی و پایان کلاسھا اعلام می شود.

 

4) درخواست برای ویزای دانش آموزی کانادا و ویزای همراهان:

ارسال درخواست ویزای دانش آموزی برای دانش آموز و ویزای مولتی برای سرپرست و دیگر اعضای خانواده آماده سازی مقدمات سفر و اقامت دانش آموز.

 

اگر بیش از 18 سال سن دارید و تصمیم دارید برای تحصیل در کانادا اقدام کنید، صفحه ویزای تحصیلی کانادا را مطالعه بفرمایید.

کشور کانادا دارای یکی از بهترین نظام های آموزشی دنیاست. گزارش تحقیقات اخیر آمریکا و ارزیابی 90 کشور از نظر پایداری شرایط اقتصادی، رفاه اجتماعی، برابری درآمد و شرایط بازار کار نشان داد که کانادا دومین کشور برتر جهان برای مهاجران است و از نظر امکانات تحصیلات، کانادا مقام اول را در دنیا دارد. تحصیل در کانادا برای دانش آموزان بین المللی مقاطع ابتدایی، دبیرستان و پیش دانشگاهی میسر است. در کشور کانادا قوانین تحصیل در استانها متفاوت است مثلا در استان کبک تحصیل در مقطع ابتدایی و متوسطه 11 سال است و دانش آموزان قبل از ورود به دانشگاه باید 2 سال پیش دانشگاهی بگذرانند اما در سایر استان ها مقطع ابتدایی و متوسطه 12 سال است و پس از آن دانش آموزان می توانند مستقیماً وارد دانشگاه شوند و داشتن مدرک زبان انگلیسی و فرانسه برای این مقاطع الزامی نیست و از همه مهم تر اینکه پدر، مادر، پدربزرگ یا مادربزرگ می توانند دانش آموزان را در هنگام تحصیل همراهی کنند. بر اساس بند 2 ماده 30 قانون مهاجرت و حمایت از پناهندگان کانادا (Immigration and Refugee Protection Act) همه افراد زیر 18 سال حق تحصیل در کانادا دارند و تنها در شرایطی اجازه تحصیل به آنها داده می شود که والدین شان با ویزای موقتی، ویزای دانشجویی کانادا یا ویزای کار در کانادا حضور داشته باشند.

 

انواع مدارس مورد هدف برای ادامه تحصیل در کانادا:

این موسسه امکان پذیرش و دریافت ویزای دانش آموزی کانادا با شرایط خاص و مناسب از تمامی مدارس دولتی و غیر دولتی در سراسر کانادا را دارد. هر گروه از مدارس دارای قوانین و ضوابط خاص خود می باشد بنابراین اخذ پذیرش از هر مدرسه تابع شرایط متقاضی ویزای دانش آموزی کانادا می باشد. شرایط دریافت ویزای دانش آموزی برای برخی مدارس میتوان به میزان سطح زبان متقاضی، مقطع تحصیلی، زمان ورود به مدرسه، نمرات سالهای گذشته، کالج یا دانشگاه هدف، سطح مالی، محل اسکان، در برخی موارد مذهب و جنسیت متقاضی اشاره کرد.

 

ویژگیھای مدارس دولتی و خصوصی در کانادا:

1 – مدارس دولتی عموما دارای فضای بزرگ آموزشی و تجهیزات کاملی هستن و از شرایط رفاهی بالایی برخوردارند؛ مدارس دولتی می بایست دانش آموزان بومی و محلی را در اولویت قرار دھند بنابراین در مدارس دولتی تعداد کمتری از مهاجران تازه وارد پذیرش می شوند.  یک مقدار هماهنگی با مدارس دولتی برای تازه واردین سخت است مخصوصا دانش آموزانی که به زبان انگلیسی تسلط ندارند. مدارس دولتی از وسعت فضای زیاد، زمین ھای بازی و ورزشی، آزمایشگاه ھای مجھز، کتابخانه، سالن ھای ورزشی، سالن ھای نمایش و انواع کلوپ ھای ھنری، تفریحی، ورزشی وعلمی برخوردارند که مزیتی مھم است. اکثر مدارس دولتی و غیر دولتی در کانادا از اعتبار لازم جھت ورود به کالج ھا و دانشگاه ھای معتبر کانادا برخوردارند.

2 – مدارس دولتی در کانادا برای ورود به ترم ھای سپتامبر و فوریه تا زمان مشخصی ثبت نام انجام می دھند؛ برای مثال در استان انتاریو برای ورود به ترم سپتامبر، متقاضی تا 31 می ھمان سال وبرای ترم فوریه تا 15 نوامبر سال قبل فرصت ثبت نام دارد.

3 – غالبا متقاضیان دبیرستان ھای دولتی در کانادا می بایست از سطح زبان انگلیسی متوسط که حدودا معادل آیلتس 5 بوده برخوردار باشند. البته نیاز به ارائه مدرک آیلتس نیست ولی متقاضی باید نشان دھد که این سطح زبان را داراست. (می تواند مدارک معتبر آموزشگاهھای ایران باشد)

4 – ازآنجاکه مدارس دولتی اساسا سازگاری با فضای کلاس ھای این مدارس برای دانش آموزان ایرانی که به ناگھان به یک گرید ورود می‌کنند قدری مشکل خواھد بود.از لحاظ لھجه، سرعت بیان جملات، اصطلاحات محلی و امثالھم متقاضی می بایست دانش آموز آمادگی لازم را داشته باشد، و این آماده گی را در نامه درخواست ویزا اعلام نماید.

5 – نکته دیگر بافت اجتماعی مدارس دولتی در کانادا و رفتار فردی و گروھی دانش آموزان این مدارس است که غالبا با الگوھای رفتاری دانش آموزان ایرانی تفاوت دارد. مدارس دولتی در مقایسه با مدارس خصوصی، جمعیت بیشتر و سیستم بازتری دارند بنابراین امکان بروز خلاقیت ها و بهبود روابط اجتماعی بیشتر خواھد بود. اما خب جمعیت زیاد در کلاس ها خود یک مشکل بزرگ است.

6 – مدارس خصوصی در کانادا دارای درجه بندی های متفاوتی هستند که در انتخاب آنها باید بسیار دقیق عمل کرد. مدارس خصوصی به صرف اینکه چون شهریه بالایی داشته باشند لزوما جز مدارس خوب کانادا نیستند؛ چه بسا مدارس خصوصی در کانادا وجود دارند که حتی شهریه آنها نسبت به مدارس دیگر پایین است اما سطح آموزشی، فرهنگی و علمی بالایی دارند…

 

میزان شھریه در مدارس کانادا:

میزان شھریه در مدارس دولتی کانادا برای ھر استان ثابت و یکسان بوده و معمولا به طور سالانه اعلام می شود. به طور مثال شھریه مدارس دبستان دولتی در سال 2018 برای یک سال و دو ترم تحصیلی 13 ھزار دلار کانادا بوده که در خصوص دبیرستان ھای دولتی به 14 ھزار و 500 دلار کانادا می رسد. در استان انتاریو میزان شھریه در مدارس خصوصی متناسب با کیفیت ، وسعت فضاھا و خدمات ارائه شده از حدود ده ھزار دلار کانادا تا 30 ھزار دلار کانادا برای مقطع دبستان و از حدود 12 ھزار دلار کانادا تا 40 ھزار دلار کانادا برای مقطع دبیرستان می باشد. البته این شھریه شامل ھزینه خوابگاه، یونیفرم، کتاب، بیمه درمانی، سرویس رفت و آمد و امثالھم نخواھد بود. در این بین برخی از مدارس ھزینه Fee Registration را نیز دریافت میکنند که مربوط به ثبت نام بار اول دانش آموز در آن مدرسه بوده و سالھای آتی حذف میگردد و معمولا بین 1000 تا 9000 دلار کانادا است.

معمولا برخی از مدارس خصوصی در کانادا ھزینه کلاس ھای ESL را به طور جداگانه دریافت می کنند و گاھی لیست مفصلی از فعالیتھا و خدمات سالانه خود را اعلام و ھزینه ھر یک را نیز دریافت می کنند ولی در مجموع میزان شھریه مدارس خصوصی به طور متوسط بین 15 تا 20 ھزار دلار کاناداست. 

 

نکات مھم در انتخاب مدرسه در کانادا:

جدای از شرایط متقاضی و خواسته ھای او، موارد زیر می بایست مورد توجه و دقت قرار گیرد:

1. آیا مدرسه از اعتبار لازم جھت ورود به دانشگاه ھای معتبر و رتبه بالای کانادا برخوردار است یا خیر؟ دانشگاه ھا برخی از مدارس را به لحاظ آموزشی ضعیف دانسته و امتیاز کمتری به آنھا می‌دھند.

2. آیا مدرسه دوره ESL نیز ارائه می دھد؟ در صورتی که ارائه ندھد، دانش آموز می‌بایست ھزینه اضافه را پرداخت نماید و شھریه پرداختی این مورد را پوشش نخواھد داد.

3. آیا شھریه پرداختی برای یک سال جھت 8 واحد درسی بوده و یا کمتر؟ ھر دانش آموز دبیرستانی حداکثر امکان گذراندن 8 واحد درسی را دارد که بھتر است شھریه پرداختی شامل 8 واحد درسی باشد.

4. آیا اگر دانش آموز امکان حضور در کلاس ھا را در زمان مقرر نداشته باشد (که معمولا ناشی از تأخیر در صدور ویزای دانش آموزی کانادا است) آیا امکان انتقال مبلغ شھریه به ترم بعد وجود دارد و ھزینه پرداختی برای آن ترم محفوظ می ماند؟

5. مدارسی سطح پایین که Fee Registration دریافت می کنند معمولا مطلوب دانش آموزان ایرانی نیستند به دلیل اینکه در صورت عدم دریافت ویزا این مبلغ برگشت پذیر نیست و امکان دارد بین ھزار تا 9 ھزار دلار زیان دیده شود.

6. امکان تحصیل به صورت آنلاین در کانادا وجود دارد ولی نیاز به رعایت نکات خاصی است.

7. نکته بسیار مھم، جانمایی مدرسه در شھرهای کانادا و نحوه دسترسی به آن است که اگر شرایط خوبی نداشته باشند بسیار سخت و ھزینه بر خواھد بود.

8. در صورتی که والدین همراه دانش آموز بتوانند وارد یکی از برنامه های مهاجرتی کانادا شوند؛ می توانند برای اقامت دائم کانادا اقدام کنند، اما به خودی خود ویزای دانش آموزی نمی‌تواند منجر به اقامت کانادا شود. (در پروسه دریافت اقامت دائم نیز، در کانادا همراه شما خواهیم بود)

 

   ھزینه ھای مربوط به زندگی روزانه دانش آموز (کاملا به سبک زندگی، انتخاب شهر، انتخاب محله بستگی دارد؛ لذا این اعداد حدودی است):

1 – ھزینه مربوط به اسکان Homestay: بین 800 تا 1500 دلار کانادا که بستگی به شرایط میزبان و خدمات او دارد. * خوابگاه: بین 800 تا 1200 دلار کانادا * ھمراه خانواده: آپارتمان یک خوابه بین 1500 تا 2000 دلار کانادا و دوخواب بین 1800 تا 2800 دلار کانادا

2 – حمل و نقل ماھانه: با استفاده از حمل و نقل عمومی حدود 100 تا 200 دلار در ماه

3 – خوراک و تغذیه: معمولا دو تا سه وعده غذا در سیستم Homestay ارائه می شود ولی در صورت زندگی مستقل بین 500 تا 700 دلار در ماه

4 – پوشاک و وسایل بھداشتی: حدود 50 تا 100 دلار در ماه

5 – کتاب، خط تلفن، اینترنت ھمراه: ماھی 100 دلار

6 – متفرقه: ماھی 100 دلار

 

  شرایط دریافت ویزای دانش آموزی کانادا:

1. اگر دانش آموزی در خارج از کانادا باشد و مقیم یا تابع کانادا نباشد، با او همانند دانشجویان رفتار می شود و می تواند از مدرسه ای در کانادا پذیرش بگیرد.

2. دانش آموزان نمی توانند با ویزای توریستی در کانادا تحصیل کنند و باید برای دریافت ویزای تحصیلی اقدام کنند.

3. داشتن حداقل 5 سال و حداکثر 17 سال سن.

4. داشتن پشتوانه مالی از سوی پدر و مادر برای پرداخت شهریه مدارس و مخارج زندگی فرزند و همراه آن در زمان تحصیل در کانادا با ارایه مدارک بانکی.

5. داشتن قیم یا همان Custodian در کانادا که این فرد باید صلاحیت داشته باشد. همچین باید فردی کانادایی یا دارای اقامت دائم کانادا باشید.

6. اگر پدر و مادر آنها را همراهی نکنند باید نشان دهند که در کانادا قیم Custodian دارند و همچنین موافقتنامه ای بین والدین یا قیمشان Legal Guardian در کشور مبدأ با قیمشان در کشور کانادا امضا شده است.

 وضعیت سکونت دانش آموزان بین المللی در کانادا:

1. اقامت با پدر، مادر، پدربزرگ یا مادر بزرگ(واجد شرایط جسمی و روحی) که با ویزای همراه (ویزای موقت) به کانادا خواهند آمد.

2. اقامت با بستگان، دوستان یا آشنایانی که ساکن کانادا هستند.

3. اقامت در پانسیون مورد تایید اداره آموزش و پرورش و دولت کانادا

 

اگر علاقه به سرمایه گذاری در کانادا و دریافت اقامت کانادا از طریق خرید بیزینس در کانادا دارید، با مطالعه صفحات خرید رستوران در کانادا و خرید پمپ بنزین در کانادا می توانید از دید تجاری، اطلاعات کافی راجع به این مثال های خرید بیزینس در کانادا داشته باشید. همچنین اگر تمایل به راه اندازی بیزینس فرانچایزی را دارید، بهتر است، صفحه خرید فرانچایز در کانادا را مطالعه فرمایید.

 

نکته بسیار مهم: 

وکلای دادگستری، موسسات حقوقی، موسسات کاریابی بین المللی،  موسسات اعزام دانشجو، حتی آژانس های مسافرتی، یا افراد حقیقی، برای فعالیت در حیطه ویزا و مهاجرت به کانادا باید از شورای قانونگذاری مهاجرت کانادا (ICCRC) مجوز داشته باشند؛ در غیر این صورت، هرگونه فعالیت آنها از دیدگاه کانادا در حیطه ویزا و مهاجرت غیر قانونی ست.

 

 در سایت رسمی مهاجرت کانادا اعلام شده است که؛ اگر از بی تجربگی و کلاهبرداری این‌گونه افراد یا موسسات فاقد مجوز ICCRC متضرر شوید، هیچ راهی برای پیگیری و رفع اتهامات خود ندارید. پس فقط به مشاوران یا وکلای رسمی کانادا اعتماد کنید تا  در صورت بروز مشکل، مدافع منافع شما باشیم.

 

کشور کانادا فقط به وکلا و مشاوران رسمی مقیم کانادا که از iccrc مجوز دارند، اجازه فعالیت در حیطه مشاوره و انجام امور ویزا و مهاجرت به کانادا را می دهد.

وکلای دادگستری، موسسات، آژانسهای مسافرتی  و یا هر شرکت دیگری، بدون حضور وکیل یا مشاور رسمی مهاجرت کانادا، نمی‌توانند نامه دفاعیه از موکل خود به اداره مهاجرت کانادا ارائه دهند.

 

در صورت عدم وجود وکیل یا مشاور رسمی مهاجرت کانادا، این شرکتها یا افراد، یک ایمیل به نام شما درست می کنند و تمامی امور را به جای شما و با یک هویت جعلی انجام می دهند و گاها حتی اکانت و پسوورد را در اختیار شما نمی گذارند، یا اینکه به عنوان واسطه عمل کرده و تمامی امور مهاجرت یا ویزا را به یک مشاور یا وکیل رسمی کانادا می سپارند. فقط قرارداد مستقیم با مشاور یا وکیل رسمی مهاجرت به کانادا (مورد تایید ICCRC) را امضا کنید.

 

 

   خدمات دیگر:

1. ارائه اطلاعات و مشخصات دقیق مدرسه مورد نظر و یا ارائه مشاوره برای انتخاب مدرسه در کانادا

2. پر کردن فرمهای مربوطه به معرفی دانش آموز متقاضی به مدرسه

3. تعیین و انتخاب قیم برای دانش آموزان ( این مورد برای دریافت ویزای دانش آموزی کانادا اجباری می باشد و فرد قیم باید مقیم کانادا باشد.)

4. ارائه خدمات vip به متقاضیان مانند پیکاپ فرودگاهی و در اختیار گذاشتن مترجم

5. اسکان دانش آموزان به صورت مستقل

6. تهیه homestay یا خوابگاه

7. افتتاح حساب بانکی شخصی به نام فرد متقاضی

8. شناساندن شهر و راههای ارتباطی و سیستم حمل و نقل کانادا

9. ثبت نام در مراکز فرهنگی و کتابخانه های شهر

10. شناساندن خدمات شهری و دولتی برای متقاضیان ویزای دانش آموزی کانادا

11. خدمات لازم برای همراهان دانش آموز

12. ثبت نام کمپ های دانش آموزی در تابستان

13. ثبت نام در کلاسهای زبان برای یادگیری هرچه بهتر زبان های رایج در کانادا ( انگلیسی، فرانسوی)

14. انجام تمامی مراحل دریافت پذیرش معتبر از مدارس برای درخواست ویزای دانش آموزی کانادا

15. انجام تمامی مراحل دریافت ویزای دانش آموزی کانادا و ویزای کانادا برای همراهان دانش آموز.

 

مطالب پیشنهادی:

ویزای تحصیلی کانادا

> روشهای اصلی مهاجرت به کانادا

ویزای دبی

ویزا 724، در کنار شرکت حقوقی مهاجرتی و شرکت توسعه بیزینس در کانادا، با داشتن تجربه راه اندازی و توسعه بیش از 100 کسب و کار موفق، صفر تا صد خدمات خرید بیزینس یا راه اندازی بیزینس، امضای قرارداد قانونی و انجام امور مهاجرتی را ارائه می کند. ما کسب و کار را مطابق با شرایط شما، انتخاب و برای خرید یا راه اندازی آن اقدام می کنیم. در صورتی که قصد راه اندازی یک کسب و کار در کشور کانادا را داشته باشید و اگر تمایل دارید در فرانچایز های قوی کانادا سرمایه گذاری کنید، می توانید با ما در ارتباط باشید.

در این شرکت، گام به گام در خدمت اهداف کارآفرینانی هستیم که میخواهند بیزینس موفقی در کانادا داشته باشند و از راههای برنامه های تجاری روشهای سرمایه گذاری در کانادا ، ویزای استارتاپ و راه اندازی بیزینس به کانادا مهاجرت کنند.

دریافت اطلاعات تماس و اطمینان از مجوز های ما، با مراجعه به صفحه > درباره موسسه مهاجرتی ما

درخواست مشاوره رایگان

4 + 13 =

نظرات و سوالات شما

۱۳۱ دیدگاه

 1. Maryam

  سلام من دو فرزند پسر ١٥ ساله پايه نهم و دختر ١١ ساله پايه پنجم ابتدايي دارم. قصد گرفتن ويزاي دانش آموزي کانادا براي ايشان و خودم به عنوان همراه در كشور كانادا هستم. لطفا شرايط اخذ اين ويزا را توضيح و ارسال نماييد. در ضمن ساكن تهران هستم بسيار متشكرم

  • محمد رستمی

   با سلام و احترام 

   با دریافت ویزای دانش آموزی کانادا برای فرزندان شما والدین نیز به عنوان گاردین به کانادا خواهند رفت

   اخذ ویزای دانش آموزی کانادا یک امر تخصصی و پیچیده میباشد و توضیحات بسیاری خواهد داشت که با جستجو در وبسایت میتوانید به جواب بسیاری از سوالات دست پیدا کنید.

   شما میتوانید برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره های دفتر درتماس باشید و یا جهت مشاوره خصوصی اقدام به رزرو وقت مشاوره نمایید.

    

 2. شکیب حسن زاده

  با سلام و عرض احترامپسرم شش سال دارد و برای کلاس اول در سال آینده در نظر دارم برای ایشان درخواست پذیرش و اخذ ویزا کانادا اقدام کنمتمکین مالی قوی داریم فقط نگران کم بودم سن پسرم هستم که میخواهم مطمین شوم به همسرم ویزای همراه صادر میشودسپاسگذارم خواهم شد راهنمایی بفرمایید

 3. عبدالله صادقيان

  سلام . ميخواستم بدونم اگه من براي فرزندم ويزاي دانش آموزي درخواست بدم و همسرم هم بعنوان ويزاي گاردين همراه ايشان برود . آيا همسرم ميتواند آنجا کار کند يا خير . چون من طبق تحقيقي که کردم اگه فردي بعنوان پرستار کودک يا سالمند دو سال با حداقل ۳۰ ساعت کار در هفته مبادرت به پرستاري کودک در کانادا بکند بعد از دوسال مي تواند درخواست اقامت بکند .منظورم اينه که همزمان با اينکه پسرم در کانادا تحصيل ميکند آيا همسرم مي تواند شغل پرستاري را انجام بدهد که بعد از دو سال ايشان اقامت بگيرد و بعدا من هم بتوانم بروم.

 4. عبدالله صادقيان

  سلام .ممنونم از پاسخ به سوال اولم . ممکنه بفرمائيد شرايط اخذ پيشنهاد کاري که فرموديد چيه ؟(بطور اجمال رئوس مطالب را بفرمائيد ).

 5. amirreza jamali

  سلام.خسته نباشید.بین استرالیا و کانادا برای تحصیل در دبیرستان کدوم بیشتر پیشنهاد میشه؟
  و دلایلشو هم اگه میشه ذکر کنید.
  ممنون

 6. Matin

  سلام من ۱۶ سال دارم … می‌خواستم بدونم با چقدر هزینه می‌تونم ویزای دانش آموزی رو دریافت کنم؟برای سال ۱۲
  بعد از اون می‌تونم برای دانشگاه بورسیه بشم؟
  یکی از بستگان ک بالای ۱۸ سال هستن … میتونن بعنوان گاردین با من بیان ؟(گاردینی ک مقیم کانادا باشه رو ندارم)
  می‌تونیم اونجا نیمه وقت کار کنیم ؟
  چند وقت این ویزا اعتبار داره؟

 7. گداعلی

  با سلام من دو دختر ۸ و ۳ ساله دارم میخوام برای ویزای دانش اموزی کانادا اقدام کنم آیا امکان داره اگر داره به من و همسرم چه نوع ویزایی می دهند با تشکر

 8. مرجان نظری

  سلام من خواهر زاده ام ۱۵ساله است و برای ویزای دانش آموزی میخواهیم اقدام کنیم به طوریکه با مادرش به عنوان وارد کانادا بشود لطفا راهنمایی کنید تشکر

 9. farnia

  سلام وقتتون بخیر.
  با دبیرستان Boarding School Du Saint-nom-de-Marie همکاری میکنین؟
  اگر ممکنه اطلاعات بشتری به ایمیلم ارسال کنین.
  ممنون.

 10. محمد

  با سلام. آیا بعد از سپری شدن مدتی تحصیل در کانادا دانش آموز می تواند درخواست اقامت کانادا بدهد؟ و اگر می شود این زمان چه مدت هست و چه مدت می بایست از زمان تحصیلش در کانادا گذشته باشد؟ با تشکر

 11. مرضیه

  با سلام من دختر۱۵ ساله دارم کلاس نهم هستند قصد اخذ پذیرش دانش آموزی دارم برای کانادا،از مدارس خوب پذیرش می خوام که برای پزشکی بتونه کانادا ادامه تحصیل بدهند و منجر به اخذ اقامت بشه،سوال بنده این هست که ۱-آیا با توجه به اینکه بنده و پدرش هر دو به دلیل شاغل بودن و داشتن فرزند ۵ساله نمی توانیم همراه دخترمان شویم امکانش هست که دایی ایشان همراه بشوند،راهی هست که برادرم با توجه به اینکه مجرد هم هست همراه دخترم بشود؟و سوال ۲-آیادخترم با چه شرایطی در آینده می تواند درخواست ملحق شدن ما با او به عنوان خانواده ،که بتوانیم اقامت بگیریم شود؟ممنون میشم پاسخ بدهید

 12. شیدا

  سلام
  من دو فرزند پسر دارم یکی ۱۲ ساله و به کلاس هفتم میرود و دیگری حدود ۸ ساله و کلا س دوم .آیا خودم به عنوان قیم و همراه میتوانم همراهشان کنم .اگر پدرش هم همراهمان باشد در درخواست ویزا مشکلی پیش نمی آید یا اگر ما سه نفر اقدام کنیم بهتر جواب میگیریم که هر دو فرزندم تحصیلات خود را در کانادا بگذرانند و پدرش بتواند بعد به ما ملحق شود برای دیدن یا حتی ماندن
  آیا در سالهای آتی تحصیلی می توانند اقامت بگیرند که همان جا برای ادامه تحصیل در دانشگاه اقدام کنند

 13. رضا پوررجب

  سلام. برای ویزای دانش آموزی دخترم که ۱۲ سال دارد میخواستم بپرسم. اگه بخواد با خانمم و دو فرزند دوقلو پسر ۴ ساله اقدام کند آیا امکان داره؟

 14. نوژان

  درباره شرایط گرفتن اقامت کانادا برای افراد زیر ۱۸ سال سوال دارم و میشود بعد تمام شدن مدرسه برای دوره کارشناسی اقدام کردم یا خیر؟

 15. |Nojane._|

  میشه برای دبیرستان کانادا بورسیه شد؟؟ برای سال ۱۱ یا ۱۲

 16. امیر پرویر

  با سلام . دارای دو فرزند ۱۴ و ۱۵ ساله که قصد دارم به همراه خود و یا همسرم برایشان ویزای تحصیلی تهیه کنم. لطفا راهنمایی فرمائید.

 17. shayan razmjoo

  سلام خسته نباشید بنده ۱۵ سال سن دارم و در ضمینه ی برنامه نویسی خیلی مهارت دارم یک مدرک برنامه نویسی اندروید هم که تا حدودی معتبر هست به همرام نمونه کار دارم . آیا امکان بورسیه تحصیلی شدن هست ؟ اگه نیست میشه توضیح بدید دقیقا باید چکاری انجام دهم تا بتوانم بورسیه تحصیلی کانادا شوم

 18. shayan razmjoo

  سلام خسته نباشید بنده ۱۵ سال دارم بنده در ضمینه ی برنامه نویسی مهارت دارم و آیا امکانش هست بتوانم به تنهایی با به کانادا بروم در چه صورت میتوانم مهارت های خود را اثبات کنم و سوال دوم بنده این بود که آیا امکان کار کردم من در آنجا وجود دارد؟

 19. shiva bordbar

  سلام من برای ویزای دانش اموزی برای پسرم اقدام کردم با این که از بترین مدارس تورنتو بذیرش گرفتم وتمامی معدل هاش بالای ۱۹ ولی متاسفانه ریجکت شد ودلیلش رو هم تکن مالی نوشتن در صورتی که وضعیت مالی خیلی خوبی داریم وتمام مدارک رو هم براشون سابمیت کردم لطفا راهنمایی کنید

 20. Sheghy

  دختر من ۱۶ سال و ۸ ماه داره .کلاس دهم رو تموم کرده در رشته علوم انسانی ،معدل ۱۹/۳۳ ،میخواستم بدونم میتونم براش ویزای تحصیلی بگیرم که دبیرستان رو در کانادا تموم کنه و بعد وارد دانشگاه در رشته موسیقی بشه ،قبلا سه بار به کانادا سفر کردیم، خواهرم مقیم کانادا هستش ،در ضمن زبان انگلیسی دخترم هم بسیار خوبه.

 21. alishayegh

  هزینه مهاجرت برای تحصیل برای کلاس دهم

 22. فرزاد چهارلنگ

  بررسی امکان دریافت ویزای تحصیلی برای فرزند ۵/۵ ساله

 23. رامتین نوری

  دانش آموز پسر سال یازدهم تموم کردم. برای سال دوازدهم میتونم برم کاننادا بخونم برای ترم زمستون؟ مشکل سربازی ندارم؟

 24. فرزاد چهارلنگ

  با درود، برخی آژانسها نظیر سایت ن…. امکان دریافت ویزای تحصیلی کانادا برای کودکان زیر ۱۰ سال را مردود می دانند… نظر شما چیست؟ درصد موفقیت چقدر است؟

 25. شهپرکیان

  باسلام دودختر۱۲و۱۰ساله دارم هدفم تحصیلآنهادرمدارس دولتنی کاناداست.ازطرفی خودم ا۲۵سابقه کارمالی و بازنشسته تامین اجتماعی هستم وفوق لیسانس روانشناسی هستم همسرمدانشجوترم آخرعلوم دامی است لطفا بفرمایید بهترین راهی که میتوان به کانادارفت و اقامت گرفت چیست ؟چه کاری و چه تحصیلی متشکرم

 26. پریا

  سلام. میخواستم بدونم ویزای دانش آموزی که احتمالش زیاده برای دختر من که ۴ سالشه ممکن نیست؟ میخوایم مهاجرت کنیم اما از راهی مطمین .

 27. زهرا عرب

  چگونه می تونم ب یک کشور فرقی نداره اما خیلی راحت و کم هزینه ادامه تحصیل بدم مقطع دبیرستان و اینکه زود بتونم اقامت بگیرم

 28. Mary

  با سلام من متقاضی ویزای تحصیلی برای دختر ۹ ساله ام هستم .و میخواستم بدونم وقتی به عنوان همراه و با ویزای توریستی وارد کانادا بشم از جه طریق میتونم اقامت کانادا رو بگیرم .در ضمن از طریق سرمایه گذاری نمیتونم . تقریبا ۴۲ ساله هستم و لیسانس دبیری زبان انگلیسی .اگر میشه راهنمایی کنید ممنون میشم

 29. Mandana

  سلام
  من پایه دهم هستم و راهنمایی و دبیرستانمو تیزهوشان بودم. نمراتمم بالای ۱۹.۵ هستن. خواستم ببینم درصورتی که مدارک تمکن مالیو بهشون ارایه بدیم و با این شرایطم و داشتن یه توصیه نامه قوی چند درصد احتمال این که ویزا بدنو دارم؟؟؟ و اینکه گرفتن ایلتس میتونه یه امتیاز باشه؟؟؟

 30. افشار

  با درود و احترام
  جهت دریافت ویزای دانش اموزی برای دخترم که پایه یازده را تموم کرده درخواست دادم که پذیرش مدرسه و caq را هم گرفتیم و درمرحله ویزا ریجکت کرده اند
  تمکن خوب بود
  خاله دخترم کانادا بودن
  یکی از دوستان هم guardin بودند که مقیم کانادا هستند

  الان راهکارم چیست؟
  دلیل رد شدن

  i.
  am not satisfied that you will leave Canada at the end of your stay, as stipulated in subsection 216(1) of the IRPR, based on your family ties in Canada and in your country of residence.
  • I am not satisfied that you will leave Canada at the end of your stay, as stipulated in subsection 216(1) of the IRPR, based on the purpose of your visit.
  You are welcome to reapply if you feel that you can respond to these concerns and can demonstrate that your situation meets the requirements. All new applications must be accompanied by a new processing fee.

 31. علیرضا وفایی حسینی

  سلام پسر من ۱۲ سال دارد و یک بسکتبالیست حرفه ای است آیا مدرسه ای هست که در کانادا او را بورس نماید ؟

 32. سیامک خسروی

  دو فرزند دختر و پسر دارم. دخترم ۱۱ ساله و کلاس پنجم است و پسرم ۹ ساله کلاس سوم. برای ویزای تحصیلی میخواستم مرا راهنمایی کنید. با تشکر

 33. امید منصوری خلیل آباد

  با سلام . دخترم ۶ سالشه چطور میشه ویزای دانشجویی گرفت که من و همسرم هم ویزا بگیریم. ایا درصورت اخذ ویزای موقت بعدا امکان اقامت دائم وجود دارد؟بعد اینکه تا چند سال برای دخترم ویزای دانش آموزی میدن؟
  خودم بعنوان سرپرست دارای سابقه کار مالی و پروانه کسب نان فانتزی ممتاز با لیست بیمه هستم
  همسرم در حال آماده شدن برای ایلتس هستش. از اون طریق یعنی ویزای دانشجویی چطور؟
  در پایان لطفا با توجه به تمام شرایط قید شده بهترین و مناسبترین راه را برای من پیشنهاد بدید. تشکر

 34. مریم

  با سلام آیا امکان بورسیه شدن در بدو ورود برای دانش آموزان دوران دبیرستانی وجود دارد . با معدل ۲۰ در ایران

 35. نسیم بارکزهی

  سلام من ۱۸ سال دارم و در ایران زندگی میکنم افغان هستم و میخوام بدم افغانستان و پاسپورت سیاحتی افغانستان را بگیرم و ویزای کانادا را بگیرم بدم کانادا و درخواست پناهندگی بدم آیا میشه با پاسپورت افغانستان به کانادا رفت و درخواست پناهندگی داد و اگه میشه چقدر هزینه میشه با بلیت هواپیما و پاسپورت ویزای کلا چقدر میشه ممنون میشم جواب بدین

 36. محراب

  باسلام برای پسر۱۶ساله ام پذیرش از کلمبیا کالج گرفتیم و تمکن مالیحدود۴۰۰میلیون تومان جمعا منو پدرش و و ۲سند ملکی و پرداخت شهریه ۱سال کالج بهمراه ۵ماه هوم استی..وخلاصه پرونده ای بی نقص از نظر وکیلمان متاسفانه ریجکت شد..برای بار دوم اگر اقدام کنیم بنظرتون ازکدوم دبیرستان پذیرش بگیریم که مورد تایید سفارت باشه و اینکه تاریخچه سفری پسرم ضعیف هست نیازی به اقدام برای گرفتن شنگن هست؟

 37. یاسمن

  در صورت گرفتن ویزای دانش آموزی در کانادا، به والدین مسکن رایگان داده میشود؟

 38. بابک

  با سلام بنده پسر ۶ سال دارم در مقطع پیش دبستانی قصد ثبت نام در دوره ابتدایی در کانادا را دارم قیم ایشان خاله و دایی میباشند که هر دو شهروند کانادا میباشند لطفا اینجانب را راهنمایی بفرمایید. با تشکر

 39. افق

  سلام وقت بخیر برای ویزای دانش آموزی هر دو والد یعنی هم پدر هم مادر می توانند ویزای همراه دریافت کنند، چون من شنیده بودم یکی از والدین می تونن همراه باشن

 40. رایان

  سلام من نهم میخونم و معدلم هم ۲۰ هستش و تا ۱ سال دیگه میتونم ایلتسم رو کامل کنم میخواستم بدونم کمک هزینه هم داره؟ برای زیر ۱۸ سال چون میخوام سال ۱۱ و ۱۲ زو اونجا بخونم بعد بورس بگیرم خوبه یا با دیپلم بورس بگیرم؟

 41. علی

  ایا برای گرفتن ویزای دانش اموزی کانادا تعداد سفر های قبلی تاثیری داره در روند ویزا

 42. مینا رفیعی

  در خصوص گرفتن ویزا دانش آموزی برای فرزندانم از کشور کانادا و شرایط آن وطول مدت گرفتن ویزا و اینکه می‌شود برای دو فرزندم ویزای همزمان گرفت سوال داشتم.

 43. سیدعارف خدیوی فرد

  آیا درصورتیکه مدرسه در کانادا دارای پانسیون باشد باز هم باید درانجا قیم داشته باشد یا خیر؟
  واینکه مادر میتواند بطور همزمان ویزای گاردین بگیرد ودرطول تحصیل فرزندش بدون هیچ مشکلی رفت وامد کند؟
  از راهنمایی شما سپاسگزارم .

 44. مریم خالقی

  با عرض سلام و خسته نباشید
  ما قصد مهاجرت از طریق ویزای دانش اموزی برای دختر ۱۱ ساله ام را داریم
  میخواستم بدونم امکان بودن من و پدرش با هم در کانادا هست یا نه؟
  و اگر هست پدرش میتونه انجا کار پیدا کنه؟

 45. فاطمه

  سلام،يك پسر يك و نيم ساله دارم،براي ويزاي دانش آموزي از كي بايد اقدام كنم؟يا بهترين و كم هزينه ترين راه براي رفتن به كاناداچيست؟لطفا راهنمايي بفرماييد

 46. محمدرضاگودرزوندچگینی

  سلام من محمدرضا گودرزوندچگینی هستم ۱۸سال سن دارم میخواستم برای ویزای دانش اموزی اقدام کنم میخواستم بدونم اینکه اگه من دوم دبیرستانو تمام کنم میتونم سوم دبیرستان که همان پایه دوازدهم میشود در کانادا درس بخونم و دیپلممو انجا بگیرم ممنون از اینکه جواب میدید

 47. زری

  سلام وقت بخیر،من یک پسر ۵ ساله دارم و از طریق اون میخام ویزای دانش اموزی بگیرم ایا امکانش هست و باسرمایه ۱۵ ملیارد ریال تمکن مالی،

 48. ارمان معصومی

  بعد پرداخت پول شهریه مدارس بعد یکسال هزینه مدرسه رایگان است

 49. پریسا

  سلام .آیا وجود قیم برای دختر ابتدایی و پسر دبیرستانی لازم است ؟اگر من بعنوان مادر باشم باز هم قیم لازم است؟هزینه قیم ماهانه است و چقدر حدودا است ؟میتوان یک قیم برای هر دو فرزندم بگیرم ممنون

 50. علیرضا

  سلام
  میزان تمکن مالی برای ویزا گرفتن و تحصیل در دبیرستان های کانادا باید حدودا چقدر باشه؟

 51. ریاحی

  با سلام ویزای دانش اموزی برای دخترم میخواستم امکان داره راهنمایی کنید

 52. HHHH

  سلام ببخشید من میخواستم بدونم کف کف هزینه برای تحصیل در کانادا چقدره ؟؟؟ و اینکه من الان ۱۷سال دارم آیا باید زودتر اقدام کنم ؟؟؟ و آیا مدرسه ای هست که هزینه شهریه همراه با جای خواب باشه ؟؟ و اینکه شما بالا نوشته بودید که از طرف مدرسه ای ۵۰ درصد تخفیف دارید خب هزینه این با این درصد تخفیف چقدره ؟؟

 53. حسین

  سلام من دو پسر دارم اولی سال دهم دبیرستانه و دومی ۵ سالشه آیا میتونم فرزند بزرگمو با ویزای تحصیلی بفرستم و مادرش رو به عنوان همراه صمنا با توجه به اینکه پسرکوچکم ۵ سالشه آیا قوانین اجازه میده یا نه ممنونم

 54. Hh

  سلام یک مشاوره میخواستم چطور میتونم با وکیل مهاجرت مشاوره داشته باشم؟

 55. هلیا

  قسط بندی شهریه مدارس ابتدایی وجود دارد

 56. شیرین بیانی

  سلام. ما از طریق شرکت نیلگام برای تحصیلی دخترم که ده سالشه اقدام کردیم و متاسفانه به فاصله ۳ روز از تاریخ انگشت نگاری ریجکت شدیم. لطفا بفرمایید چیکار کنیم دوباره اقدام کنیم یا باز ریسکش بالاست؟

 57. ایران

  سلام .من دودختر ۱۱و۶ساله دارم که می خواستم اقدام به ویزا .کنم .البته دختر بزرگ من بیماری عدم تعادل دارد وکارهایش را به تنهایی نمی تواند انجام بدهد ..ومدرسه عادی میرود واز هوش وذهن خوبی برخوردار است ..می خواستم بدانم با توجه به شرایط ما ویزا به ما داده میشود

 58. فافا

  سلام ، دختر دارم متولد ۲۰۱۴ و بزودی ۶ سالش می شود می خواستم بدونم اگه برای تحصیلی ایشون اقدام کنیم چطوری میتونیم هم من هم پدرش تا انتهای تحصیل در کنارش بمونیم ؟؟؟؟

 59. روانبخش

  سلام خسته نباشید برای دختر کلاس نهم آیا میتوان تا سال با هزینه کم بورسیه و ویزا برای والدین گرفت؟بسیار زرنگ و . ،آینده با نمرات ۲۰و سطح زبان اینترمیدیت

 60. کوشا

  ویزای تحصیلی برای فرزندم بخواهم بگیرم چقدر هزینه داره،؟

 61. Dorsa panahi

  سلام یه سوال داشتم ممنون میشم جواب بدین من خیلی مهمه برام به اون فردی که ویزا تحصیلی میدن برای دبیرستان به همراهش ام میدن پدر مادر …. اجازه داره اون قدر اونجا کار کنه ؟؟

 62. نازی

  سلام من دو فرزند ۶و۱۱سال دارم میخواهم تحصیلاتشان را در کانادا انجام دهند لطفا راهنمایی میکنید

 63. الیاسی

  سلام در مورد تحصیل دخترم برای مقطع اول دبستان تو کانادا سواد داشتم

 64. فریده فیاضی

  سلام .من دخترم ۶ ساله هست و خودم مدرک پرستاری و مجوز حرفه ای با ۲۲ سال سابقه دارم میخوام اقدام کنم برای ویزای تحصیلی دخترم چیکار باید کنم؟ آیا امکانش هست؟

 65. Parisa

  ویزای دانش آموز با همراهی همزمان هر دو والد

 66. mfob13581359

  سلام هزینه مشاوره جهت اخذ اقامت تحصیلی فرزندم چه مبلغی می باشد

 67. abbas

  سلام میتوانم برای پسر ۶ ساله ام ویزای تحصیلی کانادا بگیرم و خودم و خانمم همراهش برویم؟

 68. یوسف محمدی علی آبادی

  با سلام برای اخذ ویزا دانش آموزان به همراه والدین نیاز به سابقه ویزای شنگن می باشد

 69. سوسن

  سلام در مورد تخفیف ۵۰درصد شهریه دبیرستان سوال داشتم آیا هنوزم برقرار هست و کدام استان و شهر میباشد؟

 70. سوسن

  سلام دختر من امسال کلاس ۱۱ هستش معدلش بالای نوزده و نیم هستش دوره امدادگر رو گذرانده و مدال طلای مسابقات امدادگر را دارد توصیه نامه از مدیر مدرسه راهنمایی و دبیرستان و دبیر فیزیک دارد چند مدال مسابقات ورزشی استانی و رتبه برتر مسابقات خوارزمی استانی در دبستان را دارد زبان بسیار خوب درحال گرفتن مدرک ایلس میباشد اگر دبیرستان را کانادا بخواند شانس پذیرش بورسیه دانشگاه را دارد

 71. مانی

  سلام . میخواستم بدونم نحوه گرفتن ویزای کار چطوری هست؟ یعنی اینکه باید با دعوت نامه رفت یا میشه درخواست داد و اینکه چقدر به طور متوسط طول میکشه تا اقامت دائم گرفته بشه؟

 72. بیو

  سلام دختر من هجده سالش رو تموم کرده و الان سال آخر دبیرستان رشته تجربیه معدل سال یازدهمش ۱۷/۷۰شده خواستم بپرسم که امسال میتونه برای کالج یا دبیرستان خارج از کشور اقدام کنه که اونجا دیپلمش رو بگیره ‌بعد بره دانشگاه البته چون نمیدونم میشه یا نه ما کشور کانادا رومیگیم چون نمیدونم برای کشورهای دیگه هم میشه یا نه؟ سوال دیگه اینکه مدارس بین المللی خارج از ایران چطور آیا میشه برای دیپلمش اقدام کنه در هر صورت از نظر سن و زمان وقت داره یا نه؟

 73. امیر

  برای ویزای دانش اموزی از چه زمانی باید اقدام کنم

 74. ارشیا

  سلام من دی ماه امسال کارشناسی ارشد حسابداری میگیرم و۲۴سال هستم سوال این که نمره لازم برای قبولی در اکسپرس اینتری چند است در هر ۴مهارت؟

 75. مریم

  سلام ببخشبد آسانترین راه و ارزانترین راه مهاجرت کدام کشور است برای کسی که دو سال دیگر بازنشسته میشود از کی باید اقدام کرد

 76. محیطی

  دخترم سال آخر دبیرستان تحصیل میکند و تمایل به گرفتن دیپلم در کانادا وادامه تحصیل در آنجا میباشد.هزینه تقریبی شما برای انجام این پروسه ومراحل آن را لطفا اعلام نمایید.

 77. حمید

  در مورد تحصیلی دانش اموزی کانادا

 78. M Moteghademi

  سلام من کلاس هشتم هستم می خوام برای سال دیگه برای تحصیل در کانادا اقدام کنم با مطالبی که خواندم هزینه زیاد باید پرداخت کنم چیزی حدو ۳۰۰ ملیون سالانه می خستم بدونم راه ارزان تری هم هست یا مثلا بورسیه

 79. سميرا بهاري

  سلام من پسري ١٠ ساله دارم ميخوام تحصيلاتش را دركشور كانادا ادامه دهد راهنمايي ميخواهم

 80. رضا وکیلی

  سلام،
  من الان کلاس دهم در حال خواندن دسته تجربی هستم. می خواستم بدانم شرایط و هزینه برای مهاجرت من برای ادامه تحصیل تا مدرک دکترا در کا نا دا چگونه است و باید برای این کار چقدر هزینه کنم؟

 81. kasra

  ببخشید هزینه تحصیل در مقطع دکتری میشه ۳۴هزار دلار کانادا گرفت سالانه برای رشته های مهندسی و تمکنی که به سفارت ارایه میشه با ارز دولتی حساب میشه یا با ارز ازاد خیلی ممنون

 82. مهدی

  با سلام آیا پدر یا مادری که همراه دانش آموز ویزای همراه می شوند در کانادا اجازه کار کردن را دارند؟

 83. سمیه

  با توجه به اینکه خانواده ی من به جز گرفتن ویزای دانش آموزی برای فرزندانمون و همراهی والدین راه دیگری برای مهاجرت به کانادا را نداریم چون همسرم سیکل هستند و مکانیک با سابقه ی کار ۱۸سال و اینکه خودم بورس کار می کنم آیا راه حلی داریم ؟ و اینکه اگر با فرزندانمون که ۱۲و۸ ساله هستند بریم می تونیم اونجا کار پیدا کنیم حداقل برای همسرم

 84. آی سان

  من کودکی ۲ ساله دارم و قصد مهاجرت داریم من خودم برای دکتری اقدام خواهم کرد می خواستم بدونم برای فرزندم هم چطوری می تونم اقدام کنم هزینه های تحصیل چطوریه؟از کی باید بره؟

 85. شهرام

  ایا اقوام ساکن در کانادا اسپانسر دخترم میتوانند بشوند ؟ و این اسپانسری فایده ای برای دریافت کمک هزینه تحصیلی یا گرفتن پی آر برای دخترم خواهد بود یا نه . در حال حاضر دخترم ۱۷ سال دارد

 86. مهسا

  از چه سنی می توان اقدام به اخذ ویزای تحصیلی در کانادا کرد؟ مادر یا پدر که می خواهد اقدام به اخذ ویزای همراه کند ، آیا نیاز به تسلط به زبان انگلیسی دارد؟ و آیا می تواند در آن کشور به کار مشغول گردد ؟

 87. نازی

  سلام من دو فرزند ۶ و ۱۱ ساله درم چگونه میتون ویزای تحصیلی براشون بگیرم

 88. ارزو

  سلام من دخترم متولد ۷ مهرماه ۱۳۸۲ هستند و الان در پایه دهم درس میخونند تا کی فرصت دارند که دانش اموزی براشون اقدام بشه و من بتونم همراهش باشم البته من مادر مجرد هستم

 89. مجتبی

  سلام وقت بخیر آیا در سال دوم شهریه دبیرستان رایگان میشود؟

 90. فرزاد

  سلام من ۴۸سال دارم همسرم۳۴ودخترم۱۲سال دارد.لیسانس زبان دارم امکان گرفتن اقامت از طریق استارتاپ وجوددارد.ازنطر مالی چقدر باید داشته باشم

 91. ستار علیزاده

  با عرض سلام و وقت بخیر
  بنده یک پسر ۱۰ ساله دارم قصد دارم جهت ویزای تحصیلی کانادا برای ایشان و ویزای گاردین برای خودم اقدام کنم در صورت ماندن فرزندم در کانادا بنده با این ویزا چه مدت میتوانم بمانم و آیا میتوانم کار کنم؟؟

 92. ارین فتاحی

  من برای سال ۱۲پسرم می خواهم اقدام کنم والان سال ۱۱است و ترجیحا شهرمونترال باشد چون خواهر زاده ام انجاست.امکانش هست؟

 93. محمد علی حجازی نصر

  آیا مدارس دولتی کانادا نیاز به مدرک ایلتس دارند برای سال ۱۲

 94. kasra

  ممکنه جواب من را بدید من گفتم پس اگر به ارز دولتی باشه من باید ۱۰۹ میلیون تومان فقط تمکن بدم برای سال اول

 95. شهرزاد مرید امام زاده

  سلام ببخشید میخواستم بپرسم پروسه اخذ پذیرش از یک مدرسه دولتی در کانادا چقدر زمان میبرد؟ من حدود یک ماه هست برای دخترم اقدام کردم از یک مدرسه در تورنتو ولی متاسفانه هنوز هیچ خبری نداده اند

 96. |A.kh|

  سلام و خسته نباشید من امسال در پایه ۱۱ تحصیل میکنم و قرار بود که در از ترم فوریه سال ۱۱ در کانادا تحصیل کنم .متاسفانه دو هفته از ترم فوریه میگذرد ولی هموز خبری از ویزای دانش آموزی من نشد. انگشت نگاری من در ۳۰ اکتبر ۲۰۲۰ انجام شد و الان ۳ ماه و دو هفته از آن میگذرد . به نظر شما مشکل چه میتواند باشد ؟،من و خانواده خیلی نگران هستیم ممنون از توجه شما

 97. فرناز

  ايا براي ويزاي تحصيلي مقطع دبستان به مادر و مادربزرگ ويزا ميدهند؟

 98. حسیب

  من ۱۶ سالمه ویزا دانش آموز کانادا را میخواهم

 99. sepehr

  من میخواهم به کانادا برای تحصیل بروم

 100. ماهان

  آیا اجازه ی کار برای همراه دانش آموز وجود دارد

 101. Ffa

  سلام ببخشید برای ویزای دانش آموزی من دو فرزند ۱۵ و ده ساله دارم به عنوان همراه من و همسرم هر دو باهم میتونیم همراهشون باشیم

 102. AHB

  سلام شما گفته بودید که با یکی مدارس خصوصی قرار داد همکاری داریدکه ۵۰ درصد تخفیف میدن خواستم بدونم با این ۵۰درصد چقدر میشه شهریه ؟!؟!و تمکن مالی چقدر میخواد ؟؟!؟

 103. عبدالله حدادی

  سلام من میخواهم در خارج از کشور تحصیل کنم تنهایی سنم هم ۱۴سال است تحصیل رایگان من کانادا را دوست دارم و همچنین تحصیل در کانادا عمم خودش کاناداس میگه ویزای تحصیلی بگیر میارمت پیش خودم آیا از تحصیل رایگان بر خوردار میشم؟

 104. Saba

  سلام وقتتون بخیر
  دختر من کلاس دهم رشته ریاضی هست و معدلش بالای ۱۹ هست میخوام برای سال یازدهم بفرستمش کانادا اما اشنایی مقیم کانادا نداریم وخودمان هم نمیتوانیم بیایم
  چطور میتوانم بفرستمش؟

 105. محمد علی حجازی نصر

  سلام میخواستم برای مدرسه سال ۱۲ اقدام کنم برای مدارس دولتی میخواستم ببینم میتونم از اول خرداد شروع کنم؟

 106. مبینا

  سلام من چهارده سالم هست و پدر و مادرم در جریان این قضیه نیستند میخواستم بدونم بهترین راه گرفتن ویزا برای من وی هست لطفاً در یک زمان مشخص به من پیام بدهید و رنگ نزنید

 107. مریم باباشمسی

  سلام برای تحصیل دختر ۵ ساله ام میخواهن تحصیلی اقدام کنم میخواهم بدانم آیا ممکن است پدر و مادر هر دو ویزای گاردین بگیرند و بعد از آن ویزا را به کاری و تحصیلی تغییر دهند؟

 108. مریم

  سلام ما میخواهیم برای اقامت دائم از طریق ویزای تحصیلی فرزند اقدام کنیم دختر بنده ۵ ساله است آیا شرایطی وجود دارد به پدر و مادر ویزای همراه بدهند و بعد در کانادا ویزا را به تحصیلی و کاری تغییر دهیم؟

 109. مریم باباشمسی

  سلام و درود بنده ۳۶ ساله دارای فرزند دختر ۵ ساله هستم که برای اقامت تحصیلی فرزندم به همراه والدین میخواهن اقدام کنم سوال اول : به پدر و مادر ویزای همراه داده میشود؟ سوال دوم : بعد از ورود بنده میتوانم در کالج ثبت نام کنم ؟ سوال سوم: اگر بعد از ورود به کانادا کار پیدا کنیم میشود نوع ویزا را تغییر داد؟ سوال چهارم : اگر به یکی از والدین ویزای همراه بدهند از چه طریق نفر دیگر باید وارد کانادا شود؟؟

 110. عرفان

  سلام خسته نباشید ببخشید میشه با ویزا تحصیلی کانادا اقامت داعم رو گرفت؟

 111. علی

  سلام دخترم ۱۲سالشه سال ششم اگر براش ویزای تحصیلی بگیرم خودم میتونم بیام دوره ای رو مثل دوره اموزش برق ببینم؟

 112. محمدامین فراقی

  بچه من ۶ ساله هست.و خانمم به عنوان قیم میخاد بره.چندتا سوال آیا خانمم به عنوان قیم میتونه کار کنه؟؟

 113. علیرضا

  سلام زير هجده هستم و مدرک ادونس زبان دارم و معدل متوسط رو به بالا در مدرسه رتبه برتر اصفهان

 114. a

  سلام من ۱۵ سال دارم.برای تحصیل در کانادا به مشکل برخوردم و استادی پرمیت نمیتونم بگیرم چون نامه از مدرسه ی مورد تایید ندارم میشه کمکم کنید

 115. Mona

  سلام، وقت بخیر من یک خانوم ۳۶ساله هستم و قصد مهاجرت به کانادارو دارم ویزای توریستی دارم میگیرم و تاریخش هم ۵ساله هستش، میخواستم منو راهنمایی کنید چه کارکنم که مجبور نباشم پناهنده بشم؟

 116. غزال

  صفحه فرم ارزیابی شما ایمیل منو قبول نمیکنه

 117. سحر

  سلام وقتبخیر من ۳۴ سالمه و لیسانسمو ۱۲ سال پیش گرفتم،ی دختر ۸ ساله دارم و همسرم ۴۰ سالشه و مهندس برقه و شاغل و ی کار دولتی داره،چ راهی رو شما پیشنهاد میکنید برای مهاجرت ب کانادا؟تمکن مالیم ۵۰۰ تومنه

 118. بهار

  سلام من یک دختر ۷ ساله دارم که میخوام بدونم امکانش هست از طریق ثبت نام دخترم تو مدارس کانادا تا ویزای دانش آموزی براش بگیریم و من هم ویزای همراه بگیرم؟

 119. Parisa

  با سلام و احترام.آیا در حال حاضر به خاطر کرونا و بسته شدن موقتی مدارس کانادا، آیا نامه پذیرش برای مدارس ابتدایی صادر میکنن یا نه؟ مثلا برای ترم دی آیا پذیرش میدن؟ با تشکر.

 120. Parisa

  با سلام و احترام. آیا در حال حاظر به خاطر شیوع کرونا در کانادا و بسته شدن موقتی مدارس، آیا باز هم نامه پذیرش میدن؟ مثلا برای ترم دی برای مدارس ابتدایی؟ با تشکر.

 121. علیرضا محمدپور

  سلام .
  خواستم بدونم که آیا برای خرید بیزنس با بازدهی تقریبا خرج یک خانواده ۴ نفره در ایالت کبک میشه با مبلغ تقریبا ۲۰۰ هزار دلار کانادا اقدام کرد یا خیر یا شاید رقم دیگه ای لازم هست . اگه رقم دیگری هست اعلام کنید

 122. ارمیا قمیان

  سلام من ۱۲ سال دارم و میخواهم ویزای تحصیل در کانادا رو بگیرم. آیا می توانم؟

 123. محمد حسین خائف

  سلام خسته نباشید
  من دارای گواهینامه پایه یک میتوانم اقامت بگیرم
  ودر ضمن با تحصیل فرزند در کانادا چطور امکان دارد؟ممنون میشم راهنمایی کنید

 124. Sajjad

  سلام . من ۱۶ سالمه و قصد ادامه ی تحصیل در کشور کانادا را دارم میخواستم بدونم چقد سرمایه نیاز است تا بتوان در کانادا تحصیل کرد

 125. m.gh

  سلام وقت بخیر من و همسرم هر دو لیسانس زبان داریم و مدرک ایلتس هم به تازگی گرفتیم و مشکلی از نظر زبان نداریم و همسرم دکترای جامعه شناسی دارن طبق امتیاز بندی اکسپرس اینتری حدود ۴۳۰امتیاز داریم که اگر مدرک فرانسه رو‌هم همسرم ظرف دوسه ماه اینده بگیرن بیشتر میشه چون در حد بیسیک فرانسه رو بلد هستیم اگر ما وارد پول بشیم با این امتیازو کم باشه امتیازمون ایا اگر فرزند ۱۳ساله امون رو با پدرش با ویزای تحصیلی بفرستیم ایا امکان دریافت جاب آفر رو داره همسرم؟با توجه به اینکه همراه اجازه کار یا تحصیل نداره میتونه اونحا جاب افر بگیره و امتیازش رو‌کامل کنه ؟یا اینکار ریسک داره؟چون باید تمام دارو‌ندارمون رو بفروشیم تا تمکن مالیش رو چور کنیم خواهشا راهنمایی کنید ایا احتمااش هست کسی بانمره ایلتس ۸ و مدرک دکترا نتونه کار موجهی پیدا کنه ؟و مجبور بشه برگرده ؟

 126. آرزو محمودی

  باسلام
  خانواده ما همگی ویزای توریستی کانادا را داریم و به آن کشور چند مورد رفت آمد داشته ایم . یکی از فرزندانم امسال از دانشگاه هالیفکس پذیرش دانشگاهی گرفت . و برای دختر دومم می خواهم با ثبت نام در پایه هفتم ویزای تحصیلی بگیرم . و امکان زندگی در آن شهر را دارم . لطفا راهنمایی فرمائید. ممنون.

 127. ایلیا

  سلام
  من ۱۵ سالمه و کلاس نهم هستم معدل تمام دروسم هم تا کلاس هشتم ۱۹.۹۳ بوده
  اما به دلایلی نتونستم امسال یعنی سال نهم رو بخونم و شاید معدلم به زیر ۱۰ رسیده
  و اینکه ایا الان میتونم با کارنامه سال هشتمم ویزای تحصیلی بگیرم یا خیر؟؟؟ چون هنوز سال تحصیلی نهمم تموم نشده و کارنامه نوبت دوم نهمم هنوز نرسیده ایا میتونم از این ۲ ماه که تا خرداد مونده استفاده کنم و با کارنامه هشتمم ویزا بگیرم و اینکه اگر من تونستم ویزای تحصیلی بگیرم راهی داره که طی سالهای اینده اقامت دایم بتونم بگیرم هم خودم هم پدر و مادرم؟؟
  خیلی ممنون

 128. Yasamin

  سلام اگر در مقطع کارشناسی وارد دانشگاه شویم و بعد از چند سال اقامت دائم بگیریم ، امکان کم تر شدن هزینه های مقاطع کارشناسی ارشد و دکترا هست؟

 129. Yasamin

  آیا امکان هست که وکیل برای مقطع دبیرستان اقامت دائم بگیره تا هزینه های مدرسه رایگان بشه؟