فهرست مشاغل کانادا در سال 2021

 با یادداشتی دیگر در مورد فرصت‌ها شغلی و بازار کار کشور کانادا در کنار شما همراهان گرامی هستیم. کاریابی و اشتغال در کشور کانادا برای بسیاری از افراد متقاضی به کشور کانادا اهمیت دارد. بسیاری از افراد در یک برنامه بلندمدت رویای مهاجرت به کانادا را در سر دارند و بر همین مبنا در مورد مشاغل مورد نیاز کانادا در سال 2020 سوال‌های زیادی مطرح می‌شود. ما در این یادداشت که پیشبینی قابل قبول در مورد مشاغل مورد نیاز کانادا در سال 2020 ارائه داده و تلاش می‌کنیم تا تصویر کلی قابل قبولی از آینده بازار کاری کانادا به شما نشان دهیم. پس از بررسی در سطح کشور کانادا، تلاش می‌کنیم تا در هر استان به تفکیک این موضوع را بررسی کنیم. ما مشاغل مورد نیاز کانادا در سال 2020 را از نظر میزان درآمد با هم مقایسه کرده و به شما این امکان را می‌دهیم تا تمام ابعاد پنهان موضوع را ببینید. پس با ما همراه باشید تا مشاغل مورد نیاز کانادا در سال 2020 را بررسی کنیم.

همچنین لازم به ذکر است که روشهای مهاجرتی به کانادا بسیار است و شما می توانید به صفحه روشهای مهاجرت به کانادا مراجعه کرده و 10 روش اصلی مهاجرت را مطالعه نمایید.

برای مشاهده  ویدئوهای مهاجرت به کانادا، با کلیک برروی لینک زیر، صفحه اینستاگرام ما را دنبال کنید

instagram.com/visa724com

مشاغل کانادا

 لیست مشاغل مورد نیاز کانادا در سال 2021

 تعیین رده‌بندی دقیقی در لیست مشاغل مورد نیاز کانادا در سال 2020 ممکن نیست چون منابع مختلف، رده‌بندی‌های مختلفی در این مورد دارند اما ما در ادامه تلاش می‌کنیم تا بدون هیچ ترتیب دقیقی، پانزده شغل برتر در بازار کار کانادا در سال 2020 را برای شما همراهان گرامی بررسی کنیم. باید مجدد ذکر کرد که چیدمان لیست مشاغل مورد نیاز کانادا در سال 2020 دارای اولویت‌بندی نبوده و صرفاً پانزده شغل برتر را در لیست ذکر خواهیم کرد.

 * همکاران فروش: برخلاف بیشتر پیش‌بینی‌ها یکی از مشاغل پرتقاضا در لیست مشاغل مورد نیاز کانادا در سال 2020، مشاغل و تخصص‌های حوزه فروش هستند. همکاران فروش یک هدف روشن دارند؛ فروش کالا یا ارائه خدمت به کمک تکنیک‌های بازاریابی یا ایجاد ارتباط با مشتری. در مورد مسئولیت‌های کاری این ردیف شغلی باید بدانید که ایجاد ارتباط با مشتریان، آشنایی با فرآیندهای فروش مثل صندوق‌داری، ارسال کالا و قیمت‌گذاری، راهنمایی مشتریان برای خرید بهتر و معرفی فرصت‌های خرید و تخفیف‌ها به افراد مختلف مواردی هستند که باید در دایره توانایی‌های شما باشند. برای بدست آوردن یک فرصت شغلی در بخش همکاری فروش لازم است دیپلم دوره دبیرستان(پیش دانشگاهی)، تجربه فروش، توانایی خواندن و نوشتن عملیات پایه یا نیمه پیشرفته ریاضی و آشنایی کامل با زبان انگلیسی (یا فرانسوی بسته به محل کار) را در کارنامه خود داشته باشید. درآمد میانگین این عنوان شغلی از لیست مشاغل مورد نیاز کانادا در سال 2020 حدود سی‌هزار دلار در سال است. در سطح پایه حدود بیست‌وسه هزار دارد در سال حقوق دارید و با پیشرفت و رسیدن به تجربه کاری و مهارت بیشتر در سقف ممکن است به پنجاه‌ویک هزار دلار در سال دست پیدا کنید.

مشاغل مختلف کانادا

طیف وسیعی از مشاغل در بازار کار کانادا مورد تقاضا هستند

 * جوشکار حرفه‌ای و متخصص ولدینگ: یکی از مشاغل فنی و پرکار در لیست مشاغل مورد نیاز کانادا در سال 2020 جوشکاری است. بسیاری از جوشکاران حرفه‌ای تنها دیپلم دوره دبیرستان را داشته و پس از رهایی از تحصیل به دنبال یادگیری مهارت جوشکاری رفته‌اند. برای تبدیل شدن به جوشکار حرفه‌ای لازم است تا دوره‌های آموزشی مختلفی را سپری کرده و مدرک رسمی آن‌ها را بدست آورید.

  * توسعه دهندگان نرم‌افزاری: دنیای دیجیتال در حال تجربه گسترش روزافزون در نقاط مختلف جهان است و کشور کانادا نیز از این قاعده مستثنی نیست. توسعه نرم‌افزارهای تلفن همراه به صدر لیست ترجیح شغلی کارفرمایان آمده و با پوشش طیف وسیعی از کسب‌وکارها با موضوعات مختلف توانسته فرصت‌های شغلی زیادی ایجاد کند. این شغل که در لیست مشاغل مورد نیاز کانادا در سال 2020 جا خوش کرده است. در این زمینه در کنار وجود رشته‌های تحصیلی مرتبط، بسیاری از دوره‌های رسمی آموزش در دسترس هستند که شخص بدون رفتن به دانشگاه می‌تواند در آن‌ها شرکت کند. میانگین درآمد اعلام شده برای این جایگاه شغلی شصت و دو هزار دلار در سال است.

 * برق‌کار صنعتی: برق‌کار صنعتی وظیفه دارد تا در ایجاد، نصب، تعمیر و اصلاح مدارهای الکتریکی مشارکت داشته و مهارت کافی برای کار با تأسیسات الکتریکی را داشته باشد. این کار در کنار نیاز به دانش، مهارت و تجربه بالا، نیازمند برخی فعالیت‌های فیزیکی است و از این رو باید دقت داشته باشید که یکی از مشاغل نسبتاً سنگین این لیست است. میانگین درآمد این جایگاه شغلی که توانسته در لیست مشاغل مورد نیاز کانادا در سال 2020 قرار گیرد، هفتاد‌وشش هزار دلار در سال است. این در حالی است که با گذر زمان و تبدیل شدن به یک برق‌کار حرفه‌ای ممکن است درآمد شما تا نود هزار دلار در سال افزایش پیدا کند.

بازار کار مشاغل کانادا

بازار کار کشور کانادا از نظر تعدد مشاغل و گوناگونی آن‎ها یک فضای عالی است

 * مدیریت پروژه: مدیریت پروژه یکی از مشاغل پرطرفدار و در عین حال دنیای کسب و کار است که در کشور کانادا تقاضای بالایی برای آن وجود دارد. در این جایگاه شغلی شما باید در مدیریت تیمی، برنامه‌ریزی راهبردی و مدیریت انتظارات به طرز فعالی حضور داشته باشید. مدیران بالادستی از شما انتظار دارند تا به برخی شاخص‌ها و استانداردها در مدت زمان مشخصی دست پیدا کنید. در این زمینه دوره‌های مختلفی برگزار می‌شود و شما می‌توانید با شرکت در دوره‌های رسمی و داشتن مدرک گذراندن آن‌ها، جایگاه شغلی خود را ارتقا دهید. میانگین درآمد سالانه این ردیف شغلی هشتاد و دو هزار دلار اعلام شده و با این وجود از نظر درآمد نیز جز مشاغل بالای لیست خواهد بود.

 * مکانیک سنگین: مکانیک سنگین یا به عبارتی دیگر تکنسین تجهیزات سنگین در برابر نگهداری، تعمیر و آزمایش تجهیزات سنگین صنعتی مسئول بوده و وظیفه دارند تا بر نحوه تعمیر و نگهداری تریلرها، ماشین‌های سنگین و نیمه سنگین اشراف مناسبی داشته باشند. برای شرایط تحصیلی لازم است تا پیش از هر چیز دیپلم دوره دبیرستان را داشته و سپس مدرک رسمی مکانیک تجهیزات سنگین را با سپری کردن دوره رسمی آن بدست آورید. پس از این در مدت خاصی، معمولاً بین یک تا دو سال باید مراحل کارآموزی و کسب تجربه را سپری کنید تا به تجربه کافی دست پیدا کنید. این شغل از لیست مشاغل مورد نیاز کانادا در سال 2020 نیازمند فعالیت فیزیکی سنگین بوده و از این رو باید کار بدنی آن را جدی گرفت. میانگین درآمد این ردیف شغلی در کشور کانادا هفتاد هزار دلار در سال است. این رقم میانگین است و باید گفت که در شرایط پایه و بدون داشتن سابقه کاری طولانی برای شروع درآمد سالانه شما چهل‌وهشت هزار دلار بوده و این رقم تا نود و دو هزار دلار نیز قابل افزایش است.

 * پرستار دیپلمه با پروانه رسمی: با وجود شرایط ایجاد شده در جهان و کشور کانادا انتظار می‌رود تا ردیف‌های شغلی مرتبط با امور درمانی به شکل چشمگیری با افزایش تقاضا روبرو شوند؛ این یعنی ایجاد هزاران فرصت شغلی ذیل عنوان پرستاری و سایر وظایف درمانی. پرستاری در کنار نیاز به آموزش‌های و گذراندن دوره‌های مختلف، مستلزم داشتن سطح بالایی از صبوری و مسئولیت‌پذیری است و با این وجود در انتخاب این شغل باید دقت زیادی داشته باشید. میزان درآمد این شغل بیشترین سطح با وجود تجربه کاری و حضور در اکثر ساعات کاری برابر است با صد و سی و پنج هزار دلار در سال. البته در حالت پایه درآمد پرستاران چهل و دو هزار در سال است و با افزایش میزان مهارت در چند سال اول تا هفتاد هزار دلار افزایش پیدا می‌کند.

سطح دانش مشاغل کانادادر طول کاریابی، مهم است تا توانایی‌ها و سطح دانش خود را به خوبی بشناسید

 * حسابدار: یکی دیگر از مشاغل لیست مشاغل مورد نیاز کانادا در سال 2020، حسابداری است. تقریباً تمام کسب و کارها برای شناخت وضعیت مالی خود به یک حسابدار نیاز دارند و با این وجود می‌توان گفت که حسابداری یکی از مشاغل پرطرفدار در آینده بازار کار کشور کانادا خواهد بود. برای تبدیل شدن به یک حسابدار با درآمد بالا نیاز است تا در کنار پشت سر گذاشتن دوره‌های مختلفی و داشتن گواهینامه‌ها، در رشته حسابداری نیز تحصیلات تکمیلی داشته باشید. دانش و مهارت در این فرصت شغلی بیش از تجربه اهمیت دارد و با این وجود می‌توان گفت که با داشتن سطح بالای علمی شانس بالایی برای موفقیت در سال‌های ابتدایی اشتغال دارید. میزان درآمد حسابداری در کشور کانادا از سی‌وسه هزار دلار تا هشتاد و هفت هزار دلار در سال است. بسته به این که در این کار تا چه حد مهارت دارید یا مدرک تحصیلی شما چیست، اعداد و ارقام می‌توانند متفاوت باشند.

 * مدیریت منابع انسانی: مدیر منابع انسانی سهم بالایی در مدیریت نهادها و سازمان‌ها دارد. همانطور که از نام آن پیداست، وظیفه اصلی شما در این جایگاه شغلی، برنامه‌ریزی و مدیریت منابع انسانی یک سازمان است. این ردیف شغلی نوظهور با توجه به افزایش جمعیت نیروی کار، رفته رفته در حال تبدیل شدن به رکن اصلی کسب و کارها بوده و از این رو همواره تقاضای بالایی برای جذب آن از سوی کارفرمایان وجود دارد. برای دستیابی به این شغل نیاز است تا حتماً در تحصیلات عالی، دارای درجه علمی مرتبطی با مدیریت باشید. کارشناسان مدیریت و افرادی که دارای مدرک کارشناسی ارشد هستند، امکان دستیابی به درآمد بیشتری دارند.درآمد میانگین این جایگاه شغلی برای شروع درآمد پنجاه و چهار هزار در سال را داشته و رفته رفته با پیشرفت در کسب و کار ممکن است بتوانید به سقف صد و بیست هزار دلار در سال برسید.

 * مدیریت توسعه کسب‌وکار: در کشوری که اقتصاد پویای آن زبانزد است، قطعاً نیاز بالای برای این ردیف شغلی وجود دارد. اگر به دنبال تبدیل شدن به مدیر توسعه کسب و کار هستید، باید تلاش کنید تا برخی از مهارت‌های خود در امور انسانی و مدیریت را تا حد زیادی افزایش دهید. شما در برابر توسعه یک کسب و کار مسئول هستید و باید بتوانید با برنامه‌های میان‌مدت یا بلندمدت، میزان بهره‌وری مالی یک تجارت را افزایش دهید. برای شروع باید مدرک تحصیلی دانشگاهی در حوزه مدیریت یا مارکتینگ داشته باشید. میزان درآمد این ردیف شغلی در کشور کانادا به طور میانگین هفتاد هزار دلار بوده و بسته به موقعیت شغلی ممکن است با پاداش‌ها بتوانید این عدد را تا سی و شش هزار دلار افزایش دهید.

پیدا کردن کار در کانادا

اگر به درستی توانایی‌های خود را بشناسید، پیدا کردن کار در کشور کانادا کار سختی نیست

 مشاغل مورد نیاز کانادا در سال 2021 در ده استان کانادا

 مطابق وعده قبلی حال به تفکیک پنج شغل برتر در ده استان کانادا را به طور اجمالی بررسی می‌کنیم تا شما همراهان گرامی بسته به استان مقصد خود، دید روشن‌تری نسبت به اوضاع کسب و کار محل داشته باشید.

 * بریتیش کلمبیا: مطابق برنامه‌های میان‌مدت و بلندمدت دولت کانادا و مراجع محلی استان بریتیش کلمبیا مشاغل مورد نیاز بریتیش کلمبیا در سال 2020 شامل مهندسی، علوم آزمایشگاهی، حسابداری، صنایع امنیت سایبر و سایر حیطه‌های دیجیتال و رادیوتراپی خواهد بود. مشاغل ذکر شده مطابق پیش‌بینی‌های صورت گرفته با افزایش تقاضا از سوی کارفرمایان روبرو خواهند شد.

 * انتاریو: در استان انتاریو مشاغل مدیریت پروژه، مکانیک سنگین، مهندسی برق، حسابداری، مدیریت منابع انسانی و مشاورین امور اقتصادی بیش از سایرین مورد تقاضا خواهند بود. در این لیست البته می‌توان از پرستاری نیز نام برد که با خیز بلندی در حال افزایش تقاضا است.

  مشاغل متفاوت در استان هادر استان‌های مختلف، مشاغل متفاوتی مورد تقاضا هستند

 * کبک: در استان کبک اوضاع قدری ضد و نقیض است. به عقیده برخی وب‌سایت‌ها دولت محلی کبک مطابق روال پیشین چند سال اخیر با میل به توسعه زیرساخت‌های بهداشتی، احتمالاً تقاضا برای مشاغل مربوط به امور درمانی را تا حد زیادی افزایش دهند اما از طرفی دیگر برخی دیگر از وب‌سایت‌ها پیش‌بینی می‌کنند تا در سه سال پیش رو روانشناسی به صدر لیست مشاغل مورد نیاز کبک برسد.

 * آلبرتا: سیستم مدیریتی و مدیران دولتی استان آلبرتا در این زمینه اطلاعات خوبی را در اختیار عموم قرار می‌دهند. مطابق اعلام رسمی مراجع، مدیران فروش در صدر تقاضای کارفرمایان این استان قرار داشته و در ادامه تحلیلگران مسائل سیستمی، خدمات‌دهندگان حیطه خودرو و ماشین، برنامه‌نویسان و مدیران صنایع غذایی خرد و کلان قرار دارند.

 * نوا اسکوشیا: با گوشه‌چشمی به برنامه‌های مهاجرتی و جذب نیروی کار در استان نوا اسکوشیا متوجه خواهیم شد که پنج شغل در صدر لیست تقاضا قرار دارند. این مشاغل عبارتند از حسابداری و مدیریت امور مالی، سایر مدیران و عاملان حوزه مسائل مالی، افراد متخصص در امور تبلیغات، مارکتینگ، بازاریابی و روابط عمومی، همیاران امور اجرایی و فروشندگان متخصص.

 * مانیتوبا: در این استان مشاغل مربوط به مدیریت مالی و بازرگانی در صدر جای دارند. در پله‌های بعدی مشاغل پرتقاضای این استان در سال 2020 متخصصان علوم طبیعی، امور درمانی، روابط اجتماعی، آموزش و خدمات دولتی، هنرمندان و فعالان امور فرهنگی جای می‌گیرند.

 * نیوفاندلند و لابرادور: مطابق سند چشم‌انداز رسمی مراجع محلی استان نوا اسکوشیا، مشاغل مرتبط با کشاورزی، حفر و برداشت منابع طبیعی از معادن و سایر منابع، حرفه‌های درگیر با ساختمان‌سازی و صنایع تولیدی، پر‌تقاضا ترین کارها از طرف کارفرمایان خواهند بود.

 * ساسکاچوان: چشم‌انداز دوسالانه مشاغل در استان ساسکاچوان نشان می‌دهد که حرفه‌های مرتبط با منابع انسانی و مدیریت منابع انسانی در صدر لیست جای دارند. در جایگاه دوم تحلیلگران و آنالیزورهای سیستم اقتصادی و سازمان‌ها جا داشته و به ترتیب در مکان‌های بعدی تکنسین‌های تکنولوژی و متخصصان حوزه هوانوردی قرار دارند.

 * نیو برانشوایک: آمار در مورد این استان قدری ضد و نقیض است اما با توجه به برخی تصمیمات مراجع رسمی پیش بینی می‌شود که مدیریت سطوح عالی، مدیریت حوزه سلامت، مدیران اجرایی، تحلیلگران امور مالی و معلمان و اساتید، از نظر ازدیاد تقاضای کارفرمایان، جایگاه ممتازی داشته باشند.

 * جزیره پرنس ادوارد: چشم‌انداز روشنی در مورد آینده بازار کار این ناحیه در سال 2020 وجود ندارد اما انتظار می‌رود تا مطابق با برنامه‌های بلندمدت این ناحیه برخی مشاغل بیش از سایرین در لیست تقاضا باشند. مشاغل پر‌تقاضا در این ناحیه فروشندگان متخصص، متخصصان حوزه مدیریت امور اجرایی، نمایندگان برخط شرکت‌های تبلیغاتی و بازاریابی، مدیران امور کشاورزی و مزارع در کنار مدیران امور مالی هستند. مشاغل عنوان شده بیش از سایر مشاغل مورد توجه کارفرمایان محلی هستند.

کاریابی در کانادا

کاریابی در کانادا با وجود همراهی و همگامی دولت‌های محلی، کار سختی نیست

 یک نکته مهم در مورد مشاغل مورد نیاز کانادا در سال 2021

 تمام مشاغل پیش‌بینی شده در بالا بر مبنای شرایط عادی بازار کار در کشور کانادا هستند. همانطور که اطلاع دارید، بحران جهانی کرونا به بخش‌های مختلف کشورهای توسعه یافته صدمه زده و باعث تغییرات معادلات در بازار کار شده است. اینکه در دوران پسا کرونا، تقاضا برای مشاغل به چه شکل خواهد بود، به سادگی قابل پیش‌بینی نیست اما ذکر چند نکته در این مورد الزامی است. فراگیری بحران کرونا شاید به شکل مقطعی بر تغییر شرایط بازار کار اثر داشته باشید اما در بلندمدت، ترتیب به همین روال بازخواهد گشت. تنها نکته اساسی این است که با حفظ همین ترکیب از میزان تقاضا، احتمالاً شاهد تغییر در سبک انجام کارها باشیم. یعنی به طور مثال همچنان همکاران حوزه فروش در صدر جدول تقاضا باقی بمانند اما با این تفاوت که احتمالاً حیطه وظایف آن‌ها به علت رواج دورکاری با تغییراتی همراه شود یا میزان درآمد با توجه به زیان‌های مالی کارفرمایان با افت مقطعی روبرو شود. نکته بعدی که اهمیت دارد افزایش تقاضای شدید برای مشاغل مرتبط با امور بهداشت و درمان است. انتظار می‌رود با ادامه فراگیری ویروس کرونا، شاهد افزایش استخدام و تقاضا در بخش بهداشت و درمان باشیم و تقریباً در تمام استان‌ها، این دست مشاغل به صدر مشاغل مورد نیاز کانادا در سال 2020 وارد شوند. با این وجود می‌توان گفت که در مشاغل مورد نیاز کانادا در سال 2020 شاهد جهش محسوس مشاغلی مثل پرستاری خواهیم بود. با نگاهی به این علل متوجه خواهیم شد که در دوران پسا کرونا مشاغل مورد نیاز کانادا در سال 2020 دچار تغییر فاحشی نخواهد شد، جز در مورد نحوه پیش‌برد امور و دستمزدها. رشد تقاضا برای جامعه پرستاری، پزشکان، علوم آزمایشگاهی و سایر حیطه‌های بهداشتی و درمانی در حد معقولی قابل پیش‌بینی است.

لیست ملی مشاغل کانادا

مراجعه به لیست ملی مشاغل کمک می‌کند تا به شناخت کاملی از مشاغل کشور کانادا برسید

مشاغل مربوط به حوزه IT

یکی از مهمترین مشاغل مورد نیاز در کانادا مربوط به حوزه IT است. افرادی که در این حوزه دارای تخصص کافی هستند، می توانند در مدت زمانی کوتاه، اقامت دائم کانادا را دریافت کرده و به این کشور مهاجرت کنند. با آگاهی از مشاغل مورد نیاز در کانادا، می توانید از طریق دریافت ویزای کاری به این کشور مهاجرت کنید.

با آگاهی از مشاغل مورد نیاز در کانادا، می توانید از طریق دریافت ویزای کاری به این کشور مهاجرت کنید.

در اکثر ایالت های کانادا، مشاغل زیر در حوزه IT مورد نیاز است؛

الف. برنامه نویس کامپیوتر با کدِ ناکِ 2147 (پایتون، جاوا، جاوا اسکریپت، دات نت، لینوکس،C  و…)

ب. مهندس کامپیوتر در زمینه توسعه نرم افزار با کدِ ناکِ 2174

ج. مهندس کامپیوتر در زمینه توسعه وب با کدِ ناکِ 2175

د. مهندس کامپیوتر در زمینه فناوری اطلاعات با کدِ ناکِ 0213

ه. آنالیزور داده های کامپیوتری با کدِ ناکِ 2171

و. مهندس شبکه های رایانه ای با کدِ ناکِ 2281

در کانادا، رسته های شغلی مورد نیاز با استفاده از کدی منحصر به فرد (کدِ ناک) طبقه بندی می شوند.

مشاغل مربوط به امور اداری

یکی دیگر از مشاغل مورد نیاز در کانادا، کارمند امور اداری است. با توجه به توسعه صنایع مختلف در کانادا، نیاز این کشور به کارمندان امور اداری، هر روز بیشتر می شود. به همین دلیل، اگر شما تخصصی در زمینه این امور دارید، می توانید به راحتی اقامت دائم کانادا را دریافت نمایید. در حوزه امور اداری، مشاغل زیر در اکثر ایالت های کانادا مورد نیاز است؛

الف. کارمند امور مشتریان با کدِ ناکِ 6551

ب. کارمند امور اداری با کدِ ناکِ 1241

ج. کارمند امور دفتری با کدِ ناکِ 2175

د. کارمند امور پایگاه داده و بایگانی اطلاعات با کدِ ناکِ 1422

ه. کارمند امور حقوقی با کدِ ناکِ 1242

دقت نمایید که در موارد فوق، کدِ ناک به عنوان کدی منحصر به فرد برای هر رسته شغلی می باشد. مشاغل مورد نیاز در کانادا با استفاده از این کد ها طبقه بندی می شوند.

مطالب پیشنهادی:

مقایسه هزینه های زندگی در کانادا

مهاجرت از طریق اکسپرس اینتری

> ویزای کانادا چند نوع دارد

> اقامت دائم کانادا

شرایط کاریابی کانادا

درآمد مشاغل مختلف کانادا

استارتاپ ویزای کانادا

 

مطالب مندرج در وب سایت حاضر به منظور اطلاع رسانی و افزایش دانش مخاطبین عزیز وبسایت حاضر و سایر شبکه های اجتماعی است. اگر چه اخبار و مطالب منتشره با نهایت دقت نویسنده مکتوب گردیده،ولی همچنان می تواند دستخوش تغییرات مرور زمان بوده و یا عاری از اشتباه انسانی نباشند.
بدیهی است برداشت و مشورت‌های حقوقی نهایی صرفا در چارچوب موضوع مورد مشاوره با شخص مشاور و وکیل رسمی توصیه می‌شود.
مدیریت و همکاران این مجموعه مسوولیتی در خصوص اقدامات خواننده با استناد به مطالب مندرج در وب سایت حاضر و سایر شبکه های اجتماعی نداشته و مسوولیت مجموعه صرفا محدود به چارچوب قرارداد منعقده با موکلین مجموعه باقی خواهد ماند.

ویزا 724، در کنار شرکت حقوقی مهاجرتی و شرکت توسعه بیزینس در کانادا، با داشتن تجربه راه اندازی و توسعه بیش از 100 کسب و کار موفق، صفر تا صد خدمات خرید بیزینس یا راه اندازی بیزینس، امضای قرارداد قانونی و انجام امور مهاجرتی را ارائه می کند. ما کسب و کار را مطابق با شرایط شما، انتخاب و برای خرید یا راه اندازی آن اقدام می کنیم. در صورتی که قصد راه اندازی یک کسب و کار در کشور کانادا را داشته باشید و اگر تمایل دارید در فرانچایز های قوی کانادا سرمایه گذاری کنید، می توانید با ما در ارتباط باشید.

در این شرکت، گام به گام در خدمت اهداف کارآفرینانی هستیم که میخواهند بیزینس موفقی در کانادا داشته باشند و از راههای برنامه های تجاری روشهای سرمایه گذاری در کانادا، ویزای استارتاپ و راه اندازی بیزینس به کانادا مهاجرت کنند.

دریافت اطلاعات تماس و اطمینان از مجوز های ما، با مراجعه به صفحه > درباره موسسه مهاجرتی ما

درخواست مشاوره رایگان

10 + 14 =

نظرات و سوالات شما

۰ دیدگاه

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *