مشاغل مورد نیاز آتلانتیک

بر طبق کد مشاغل مورد نیاز استان های آتلانتیک در برنامه مهاجرتی AIPP، در این طرح لیست مشاغل آتلانتیک شامل کد 0 و A و B است. این بدان معنی است که شما برای درک مناسب از وضعیت خود در چارچوب این برنامه نیاز است تا کدهای NOC را با وضعیت شغلی خود تطبیق داده و دریابید که آیا در مشاغل مورد نیاز استان های آتلانتیک با مورد مناسبی تطابق دارید یا خیر.

مراحل انجام پروسه مهاجرت از طریق استان های آتلانتیک در ویزا 724:

مرحله اول: تکمیل فرم ارزیابی  و رزرو وقت مشاوره.

مرحله دوم: بررسی شرایط شما توسط همکاران ما در فرمهای ارزیابی و وقت های مشاوره که در صورت تایید شرایط، هزینه ها اعلام شده و وارد مرحله تهیه رزومه کانادایی می شویم. (به دلیل اینکه به اطلاعات زیادی درخصوص شرایط شما نیاز داریم که تشخیص دهیم واجد شرایط هستید یا خیر؛ امکان بررسی شرایط  و برآورد هزینه ها خارج از جلسات مشاوره رزرو شده وجود ندارد)

مرحله سوم: امضای قرارداد برای تهیه رزومه کانادایی و شروع پروسه کاریابی در استان های آتلانتیک توسط همکاران ما در کانادا. امکان آپدیت رزومه در طول مدت کاریابی وجود دارد (مثلا ارائه مدرک زبان با نمره بالاتر). در طول مدت کاریابی گزارش کار دریافت خواهید کرد که با چه شرکتهایی در خصوص استخدام شما مکاتبه و مذاکره داشته ایم.

مرحله چهارم: در صورت تایید رزومه متقاضی توسط کارفرما، مراحل انجام پروسه مصاحبه با کارفرما به صورت آنلاین یا در صورت حضور متقاضی در کانادا، به صورت حضوری انجام می شود.

مرحله پنجم: در صورت قبولی در مصاحبه (ممکن است بیش از یک مصاحبه با کارفرما داشته باشید) بسته به ناک شغلی، میزان مهارت متقاضی، میزان حقوق دریافتی، سمت شغلی، کلاس های آموزشی که کارفرما برگذار می کند و … هزینه های خدمات متفاوت است، که در صورت تایید کارفرما به متقاضی اعلام می شود.

مرحله ششم: پس از امضای قرارداد با کارفرما و انجام توافقات لازمه؛ درخواست تاییده استان و وزارت کار ثبت می شود.

مرحله هفتم: درخواست ویزا و اقامت کانادا از طریق برنامه آتلانتیک برای متقاضی و اعضای خانواده ایشان.

استان های آتلانتیک کانادا

 

دسته‌بندی ملی مشاغل کانادا NOC

دسته بندی ملی مشاغل کانادا چون تنها مرجع موجود برای تعیین سطح و معنی کردن تمام مشاغل کانادا برای مهاجران است، اهمیت بسیار بالایی دارد. این در مورد مشاغل مورد نیاز استان های آتلانتیک هم صادق است. این مرجع، مشاغل را در ده دسته بندی مختلف، چهل گروه اصلی، صد و چهار گروه فرعی و پانصد شغل متفاوت برای متقاضیان ارائه خواهد داد.

برای شناخت جزئیات هر شغل در این دسته بندی یک کد وجود دارد. این کد که به اختصار به آن کد NOC گفته می‌شود، از چهار رقم تشکیل شده است. رقم اول بیانگر طبقه؛ مجموعه دو رقم اول بیانگر گروه اصلی، سه رقم اولی نشان دهنده گروه تابع و در نهایت هر چهار رقم کنار باهم واحد شغلی را به شکل دقیق مشخص خواهد کرد. بر اساس این رده‌بندی، حدود چهل‌هزار شغل متفاوت به این پانصد واحد شغلی متعلق هستند اما باید این نکته را دانست که تمام مشاغل دقیقاً در دسته‌بندی مشاغل مورد نیاز استان های آتلانتیک نام برده نشده‌اند و در پاره‌ای از موارد باید توضیحات و توصیفات شغل مدنظر خود را با یکی از کدهای دقیق این دسته بندی مقایسه کنید تا به نتیجه مدنظر برسید.

در بین مشاغل مورد نیاز استان های آتلانتیک هم چنین مواردی وجود دارد و دقت به این نکته اهمیت فراوانی دارد. به علاوه میزان درآمد مشاغل در آتلانتیک بسته به استان ممکن است متفاوت باشد.

بر این اساس باید چگونه تطابق شغل مدنظر خود با کدهای خاص NOC موجود در لیست مشاغل مورد نیاز استان های آتلانتیک، در یک دسته‌بندی خاص را مشخص کنیم؟ این در وهله اول به نیازمند نگرش شفاف شما نسبت به وضعیت شغل مدنظرتان است. پس از این باید بتوانید کدهای NOC را به درستی بشناسید. سپس باید برای ورود به فرآیند اخذ اقامت آتلانتیک، یک جاب‌آفر معتبر در آن ردیف شغلی مندرج در لیست مشاغل مورد نیاز استان های آتلانتیک بیابید. پس تأیید شما در این پیشنهاد شغلی با ارجاع نامه از سوی کارفرما می‌توانید ادامه امور اخذ اقامت را از طریق اداره مهاجرت کانادا پی بگیرید.

برای مشاهده ویدئوهای مهاجرت به کانادا، با کلیک برروی لینک زیر، صفحه اینستاگرام ما را دنبال کنید

instagram.com/visa724com

با توجه به شرکت کاریابی ثبتی در ایران و کانادا، فرصت های شغلی اعلام شده از سوی سازمان مهاجرتی ما، تماما واقعی بوده و قرارداد قانونی با وکیل رسمی مهاجرت کانادا امضا خواهید کرد.  

مشاغل مورد نیازاستان نوا اسکوشیا

مشاغل مورد نیاز در استان نوا اسکوشیا

مشاغل مورد نیاز استان های آتلانتیک در این استان به کلی از سطح A و B هستند. از شانزده ردیف شغلی اعلام شده هشت مورد برای مشاغل سطح A لیست NOC هستند.

 مشاغل مورد نیاز استان های آتلانتیک در این استان شامل: مشاوران مالی، حسابداران و سایر کارکنان مالی، متخصصان در مشاغل تبلیغات، بازاریابی و روابط عمومی، مهندسان معمار، تحلیلگران داده و اطلاعات، برنامه‌نویسان و توسعه‌دهندگان محتواهای رسانه‌ای، پرستاران رسمی و روانشناسان بالینی، اساتید دانشگاهی و سایر مدرسان است.

در سطح B هم مشاغل: دستیاران اجرایی، صندوق‌داران و سایر فروشندگان رسمی، تکنسین‌های شبکه‌های رایانه‌ای، تکنسین‌های پشتیبانی از کاربر، دارندگان مدارک کاربردی پرستاری، پارالگال‌ها و سایر مشاغل مرتبط، کارکنان سرویس‌های ارتباطی و نمایندگان فروش به چشم می‌خورند.

باید دقت داشت که پارالگال‌ها افرادی هستند که دانش حقوقی بالایی دارند اما نه در سطح وکلا. این افراد به نوعی مشاوران حقوقی محسوب خواهند شد. تمام این مشاغل از سوی استان نوا اسکوشیا در صورت وجود پیشنهاد شغلی، برای مشاغل مورد نیاز استان های آتلانتیک مورد قبول واقع شده و دارای اعتبار هستند.

 

مشاغل مورد نیاز در استان نیوبرانزوایک

مشاغل مورد نیاز در استان نیوبرانزوایک

در این استان برای هر سه سطح اعلام شده مشاغلی مورد نیاز هستند،که در سطح 0 سه شغل اعلام شده است.

 مشاغل مورد نیاز استان های آتلانتیک در این استان: مدیران ارشد مالی، ارتباطات و سایر سرویس‌های کسب و کار، مدیران شاغل در بخش سلامت و مدیران مربوط به رستوران‌ها و سامانه‌های غذایی مشاغل هستند که همگی در سطح صفر هستند. این استان خارج از سطح صفر هم نیازمندی‌هایی دارند.

در سایر سطوح مشاغل اعلام شده به شرح ذیل هستند:

– تحلیلگران داده و اطلاعات

– متخصصان مربوط به امور منابع انسانی

– دستیاران اجرایی

– مشاوران و مأموران خرید

– دستیاران اجرایی مربوط به بخش‌های کلان

– تکنسین‌های حسابداری و کتابداران

– مهندسان نرم‌افزار و طراحان

– برنامه‌نویسان

– آشپزهای ماهر

 استان نیوفاندلند و لابرادور

 

مشاغل مورد نیاز برای استان نیوفاندلند و لابرادور

در این استان مشاغل سطح 0 زیادی اعلام شده‌اند.

در بین مشاغل مورد نیاز استان های آتلانتیک مربوط به این استان تنوع زیادی وجود دارد.

قانون‌گذاران، مدیران ارشد حکومتی و مسئولین، مدیران ارشد مالی و کسب و کار، مدیران ارشد بخش سلامت، تجارت، مدیران ساخت و سازها، حمل و نقل‌ها و تولیدی‌ها، مدیران مالی، منابع انسانی و بخش خرید، مدیران اجرایی سایر خدمات، مدیران بیمه و مشاور املاک، بانکداران و مدیران سایر بخش‌های مربوط به مسائل مالی و اعتباری، مدیران بخش تبلیغات و روابط عمومی، مدیران حکومتی در بخش‌های سلامت و مالی، افسران ارشد آتش‌نشانی، مدیران گالری‌ها، موزه‌ها و کتابخانه، مدیران رستوران‌ها و سرویس‌های غذایی شامل این سطح خواهند شد.

در این ایالت اکثر مشاغل سطح 0 که مدیریتی هستند مورد نیاز اعلام شده‌اند.

در سطوح A و B لیست مشاغل مورد نیاز استان های آتلانتیک هم میزان تقاضا برای کدهای مختلف بسیار بالاست.

در سطح A از داندان‌پزشکان و سایر امور مربوط به دندانپزشکی با سطح مهارت حرفه‌ای، پزشکان و آرشیتکت‌ها نام برده شده و در سطح B مشاغل آشپزی حرفه‌ای، برق‌کارهای حرفه‌ای و متخصصان تأسیسات به چشم می‌خورد. در مجموع ردیف‌های مشاغل مورد نیاز استان های آتلانتیک در این استان از سایر استان‌ها تعداد بیشتری دارند.

 جزیره پرنس ادوارد

 

جزیره پرنس ادوارد کانادا

مشاغل مورد نیاز استان های آتلانتیک در این استان، در سطح 0 تعداد زیادی داشته و تعداد مراکز تأیید شده در این برنامه هم بالا هستند.

در سطح 0 مشاغلِ: مدیران خدماتی، مدیران صنعتی، مدیران شاغل در بخش‌های کشاورزی، مدیریت منابع تجدیدپذیر، حمل و نقل، ساخت و نوسازی منازل، سرویس های مشتریان و روابط عمومی، مدیران رستوران‌ها و سرویس های غذایی، مراکز ورزشی و تناسب اندام، مدیران فروش، آتش‌نشان‌ها و مدیران ارشد مراکز آتش‌نشانی، طراحان و سازندگان محتواهای الکترونیک، افسران پلیس و اساتید دانشگاهی و معلمان دوره‌های تحصیلی پیشا دانشگاهی، مدیران مراکز ارتباطی و مخابرات، بانکداران و مدیران خرید، مدیران و کارکنان ارشد مراکز سلامت، تجارت، بانکداری، تلویزیون‌ها و سایر سازمان‌های جمعی و اجتماعی است.

طیف وسیعی از مناصب مدیریتی از طرف این استان اعلام نیاز شده‌اند. در سطح A و B هم وضعیت به همین منوال است. در این سطح از مشاغل مورد نیاز استان های آتلانتیک از رقصنده‌های حرفه‌ای، بازیگران و کمدین‌ها، رنگ‌کاران حرفه‌ای، تولید کنندگان محتواهای سینمایی مثل تدوین‌گران، کارگردانان، صدابرداران و تهیه‌کنندگان،مترجمان، ژورنالیست‌ها، ادیتورها و ویراستارها، نویسندگان و رمان‌نویس‌ها، کتابداران، برنامه‌نویس‌های ارشد، پژوهشگران حوزه سلامت، سیاست‌های جمعی و اجتماعی و سیاست‌های آموزشی، شاغلان حرفه‌ای در زمینه مسائل دینی و فرهنگی، سوشال نتورکرها، روانشناسان، وکلا و قضات، متخصصان امور آموزشی، داروسازها و فیزیوتراپیست‌ها، اپتومتریست‌ها، دندان‌پزشکان و سوپروایزرها دعوت به عمل آمده تا در جایگاه‌های شغلی مدنظر به برآورده ساختن نیازهای شغلی این استان بپردازند. لیست مشاغل مورد نیاز استان های آتلانتیک در این استان از تنوع بالایی برخوردار است.

 

چند نکته مهم در مورد مشاغل مورد نیاز استان های آتلانتیک

در برنامه مهاجرتی استان های آتلانتیک بسیار مهم است تا دقت داشته باشید که غیر از تطابق عنوان مشاغل مورد نیاز استان های آتلانتیک با شغل شما نکات دیگری هم اهمیت دارند.

مورد اول این است که شما باید یک پیشنهاد شغلی مناسب در آن زمینه داشته باشید.

پیشنهاد کاری مناسب باید تمام وقت باشد و از طرف مراکز مورد تأیید در این برنامه باشند.

در هر استان بسته به مشاغل اعلام شده از سوی آتلانتیک کانادا، لیستی از مراکز معین (Designated) توسط مسئولان برنامه AIPP معرفی شده است که تنها مشاغل مورد نیاز استان های آتلانتیک که توسط این نهادها اعلام شوند امکان مشارکت در این برنامه را دارند. برای یافتن آن‌ها کار پیچیده‌ای ندارید فقط باید نام مرکزی متقاضی کارکنان را با لیست اعلام شده تطابق دهید.

نکته دوم این است که باید دقت داشته باشید که کدهای درج شده در سند NOC جزئیات زیادی دارند. هر شغل مندرج در این سند بر اساس دو فاکتور درج شده است. اول بر اساس سطح مهارت و دانش مورد نیاز برای شغل و در وهله دوم بر اساس میزان سابقه کاری موجود. به یاد داشته باشید که تطبیق این دو فاکتور با وضعیت‌تان بسیار مهم و کلیدی است. در مجموع مشاغل مورد نیاز استان های آتلانتیک بر هر دو اصل تخصص و سابقه کار بنا شده ‌اند.

 مشاغل مورد نیاز استان‌های آتلانتیک

 

سطح درآمد مشاغل مورد نیاز استان های آتلانتیک

طبق آمارهای موجود میانگین درآمد مشاغل مورد نیاز استان های آتلانتیک 75 هزار دلار به صورت سالانه است. 25 درصد بالای لیست مشاغل مورد نیاز استان های آتلانتیک، براساس درآمد، میانگین درآمدی 113 هزار دلار را دارند. این رقم برای 25 درصد پایین به عدد 36 هزار دلار خواهد رسید. کمترین درآمد در سبد مشاغل مورد نیاز استان های آتلانتیک مربوط به فروشندگی است که تا سقف 28 هزار دلار درآمد سالانه دارد.  علاوه بر آمار دقیق که بسته به مشاغل، درآمد سالانه را به شکل میانگین اعلام خواهند کرد، یک میانگین کلی از درآمدهای مشاغل هر استان هم در دسترس است. بر این اساس درآمد میانگین بین تمام مشاغل، پس از کسر مالیات در استان نوا اسکوشیا ماهانه 2 هزار دلار، در استان  نیوفاندلند 2800 دلار، در جزیره پرنس ادوارد 1786 دلار و در استان نیو برانزوایک 1797 دلار است. این معیار مناسبی است تا بتوانید در مقایسه با یکدیگر درآمد بیشتر در هر کدام از استان‌ها را بدست آورید. اما برای شناخت دقیق‌تر به بررسی سطح درآمد برخی مشاغل در این استان‌ها می‌پردازیم

در استان نوا اسکوشیا سطح درآمدی مشاغل کلیدی موجود بین مشاغل مورد نیاز استان های آتلانتیک، به شرح ذیل است:

– دستیار اجرایی 36 هزار دلار کانادا

– توسعه‌دهنده نرم‌افزاری 55 هزار دلار کانادا

– مدیر ارشد اجرایی 60 هزار دلار کانادا

– مدیریت پروژه(بدون تمایز در نوع پروژه) 68 هزار دلار کانادا

– دستیار اجرایی ارشد 46 هزار دلار کانادا

– مدیر دفتر 43 هزار دلار کانادا

در استان نیوبرانزوایک هم درآمدهای اعلام شده برای مشاغل مورد نیاز استان های آتلانتیک بدین شرح است:

– دستیار اجرایی 34 هزار دلار کانادا

– توسعه‌دهنده نرم‌افزاری 54 هزار دلار کانادا

– مدیر ارشد اجرایی 55 هزار دلار

– مدیریت پروژه(بدون تفاوت در نوع پروژه) 62 هزار دلار

– مدیر دفتر 42 هزار دلار کانادا

– حسابدار 42 هزار دلار کانادا

ارقام اما در جزیره پرنس ادوارد تفاوت دارند. در این جزیره سطح درامدهای اعلامی شده بدین شرح هستند:

– حسابدار بین 34 تا 73 هزار دلار کانادا بسته به سطح مهارت

– متخصص تحلیل آماری بین 42 تا 53 هزار دلار کانادا

– مهندسین بین 48 تا 94 هزار دلار کانادا

– مشاغل درمانی اعم از پرستاران و پزشکان و تراپیست‌ها بین 250 هزار تا 430 هزار دلار کانادا

– کارکنان مربوط به مکان‌های آموزشی مثل مشاوران، معلمان و اساتید بین 63 تا 110 هزار دلار کانادا

– دستیاران اجرایی بین 36 تا 63 هزار دلار کانادا

در مورد استان نیوفاندلند و لابرادور هم لیست درآمد اعلام شده برای مشاغل مورد نیاز استان های آتلانتیک به این شکل است:

– مدیران اجرایی بسته به محل کار بین 40 تا 120 هزار دلار کانادا

– مشاوران امور بانکی بین 37 تا 48 هزار دلار

– پزشکان، تراپیست‌ها و پرستاران میانگین 183 هزار دلار کانادا

– معلمان و مدرسان 21.7 دلار به ازای هر ساعت کار

– کارکنان شبکه‌های اجتماعی 34.82 دلار به ازای هر ساعت کار

– مهندسان عمران 65 تا 92 هزار دلار کانادا

– مهندسان برق بین 64 هزار تا 87 هزار دلار کانادا

– حسابداران 30 تا 70 هزار دلار کانادا

این سطح درآمدهای اعلام شده برای مشاغل مورد نیاز استان های آتلانتیک ، حاصل همپوشانی اطلاعات مندرج در وبسایت‌های کشوری و دولتی کانادا با وبسایت‌های کاریابی فعال در استان های آتلانتیک هستند. بدیهی است که ارقام اعلام شده مطلق و قطعی نیستند و رقم نهایی درآمد سالانه یا ساعتی هر شغل بستکی به اعلام رسمی موجود در پیشنهاد کاری شما دارد.

گرفتن جاب آفر استان‌های آتلانتیک کانادا

برای این کار راه‌های زیادی وجود دارد اما بهترین راه استفاده از وکلای رسمی مهاجرت کانادا که موسسه کاریابی معتبر در کانادا دارند، است. همچنین میتوانید از وبسایت‌های اینترنتی کاریابی که با معرفی کامل فرصت‌ها شغلی به شما امکان تصمیم‌گیری خواهند داد، استفاده کنید. در این وبسایت‌ها راه‌های ارتباطی کارفرما که معمولاً ایمیل است نشان داده شده است. شما می‌توانید پس از اطمینان از وجود کارفرما در لیست کارفرمایان معین مشاغل مورد نیاز استان های آتلانتیک آن‌ها ارتباط بگیرید و طبق روال توضیح داده شده در یادداشت‌های نحوه اخذ AIPP ادامه روند اقامت را پیگیری کنید.

میانگین هزینه‌های زندگی در استان‌های مختلف کانادا

میانگین هزینه‌های زندگی در هرکدام از استان‌ها آتلانتیک کانادا بسته به میانگین و استانداردهای زندگی معمولی به شرح زیر است. ارقام اعلام شده برای یک ماه است.

– نوا اسکوشیا: 1200 تا 1400 دلار

– نیوبرانزوایک: 800 تا 1000 دلار

– جزیره پرنس ادوارد: 1000 تا 1100 دلار

– استان نیوفاندلند: 1100 تا 1200 دلار

مهاجرت به کانادا با جاب آفر آتلانتیک

برای مهاجرت به کانادا در مجموع شما دو راه دارید. استفاده از طرح اکسپرس انتری و استفاده از طرح جاب آفر.

طرح اکسپرس انتری برای مهاجرت به کانادا تعبیه شده است. شما با داشتن معیار های خاصی، امتیاز دریافت خواهید کرد و با رسیدن به حد نصابِ امتیاز ، قادر به دریافت ویزای دائم کانادا خواهید بود. عواملی که در دریافت امتیاز موثر هستند عبارتند از؛

 1. داشتن مدرک زبان معتبر (انگلیسی یا فرانسوی)
 2. داشتن سابقه کاری (فنی یا آکادمیک)
 3. داشتن توانایی مالی

دریافت جاب آفر استان های آتلانتیک کانادا، راهی برای مهاجرت به این کشور است.

در طرح جاب آفر، مهاجرت به کانادا راحت تر است. در این طرح علاوه بر اینکه داشتن مدرک زبان، سابقه کاری و توانایی مالی، امتیاز محسوب می شود، اگر شما از یک کارفرمای کانادایی پیشنهاد کاری دریافت نمایید، 600 امتیاز به صورت خودکار برای دریافت ویزا به شما اختصاص می یابد. بدین ترتیب، با دریافت جاب آفر، 50 درصدِ مسیر برای مهاجرت به کانادا را طی کرده اید.

اهمیت جاب آفر آتلانتیک

یکی از بهترین مقاصد برای مهاجرت به کانادا، استان های آتلانتیک است. در این استان ها هزینه زندگی نسبت به شهرهایی مانند مونترال و تورنتو بسیار پایین تر است و موقعیت شغلی نیز فراوان یافت می شود. از جمله شغل هایی که در استان های آتلانتیک به راحتی یافت می شود، می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 1. انواع حرفه های فنی
 2. مشاغل مربوط به روانشناسی و مشاوره
 3. راننده تاکسی، اتوبوس و کامیون
 4. مشاغل مربوط به فروش محصولات مختلف
 5. مشاوره مالی
 6. مشاغل بیمارستانی (پزشک، پرستار و دستیار پزشک)
 7. مشاغل مربوط به حسابداری
 8. کارشناس کامپیوتر و IT
 9. مشاغل مربوط به مهندسی مکانیک و برق

استان های آتلانتیک کانادا با مشکل کمبود نیروی کار مواجه هستند و این موضوع فرصتی مناسب برای مهاجرت به این کشور است.

 استان های آتلانتیک کانادا با مشکل کمبود نیروی کار مواجه هستند و این موضوع فرصتی مناسب برای مهاجرت به این کشور است.

اگر در هر یک از مشاغل فوق سابقه کاری یا مدرک آکادمیک دارید، دریافت جاب آفر در آتلانتیک کانادا برای شما بسیار آسان خواهد بود. با مهاجرت به آتلانتیک، شما به راحتی شغل مورد نظر خود را پیدا خواهید کرد و زندگی خود را در منطقه ای شروع می کنید که هزینه های اجاره، حمل و نقل و غذا بسیار پایین است.

 همراهان گرامی، برای بهره مندی از ارزیابی تخصصی شرایط شما، اقدام به تکمیل  فرمهای ارزیابی رایگان نمایید، یا اگر قصد جدی برای مهاجرت یا دریافت ویزا دارید؛ می‌توانید به صفحه رزرو وقت مشاوره مراجعه نمایید تا از مشاوره عضو رسمی شورای قانونگذاری مهاجرت کانادا بهره مند شوید. همچنین می‌توانید با مراجعه به صفحه درباره ما و مطالعه آن، اطلاعات تماس دفاتر ما را دریافت نموده و از اعتبار و مجوزهای ما اطمینان حاصل نمایید.

مطالب پیشنهادی:

> هزینه های زندگی و تحصیل در ونکور کانادا

استارتاپ ویزای کانادا

ویزای کار پرستاری کانادا 

> مهاجرت به کانادا برای پرستاران

> مهاجرت آرایشگران به کانادا

ویزا و اقامت سرمایه گذاری کانادا

درباره ویزای کانادا همه چیز بدانید

ویزای اقامت دائم کانادا

مهاجرت به کانادا

وکیل مهاجرت

مهاجرت به کانادا از طریق نیوبرانزویک

> سرمایه گذاری در نیوبرانزویک

ویزا 724، در کنار شرکت حقوقی مهاجرتی و شرکت توسعه بیزینس در کانادا، با داشتن تجربه راه اندازی و توسعه بیش از 100 کسب و کار موفق، صفر تا صد خدمات خرید بیزینس یا راه اندازی بیزینس، امضای قرارداد قانونی و انجام امور مهاجرتی را ارائه می کند. ما کسب و کار را مطابق با شرایط شما، انتخاب و برای خرید یا راه اندازی آن اقدام می کنیم. در صورتی که قصد راه اندازی یک کسب و کار در کشور کانادا را داشته باشید و اگر تمایل دارید در فرانچایز های قوی کانادا سرمایه گذاری کنید، می توانید با ما در ارتباط باشید.

در این شرکت، گام به گام در خدمت اهداف کارآفرینانی هستیم که میخواهند بیزینس موفقی در کانادا داشته باشند و از راههای برنامه های تجاری روشهای سرمایه گذاری در کانادا، ویزای استارتاپ و راه اندازی بیزینس به کانادا مهاجرت کنند.

دریافت اطلاعات تماس و اطمینان از مجوز های ما، با مراجعه به صفحه > درباره موسسه مهاجرتی ما

مطالب مندرج در وب سایت حاضر به منظور اطلاع رسانی و افزایش دانش مخاطبین عزیز وبسایت حاضر و سایر شبکه های اجتماعی است. اگر چه اخبار و مطالب منتشره با نهایت دقت نویسنده مکتوب گردیده،ولی همچنان می تواند دستخوش تغییرات مرور زمان بوده و یا عاری از اشتباه انسانی نباشند.
بدیهی است برداشت و مشورت‌های حقوقی نهایی صرفا در چارچوب موضوع مورد مشاوره با شخص مشاور و وکیل رسمی توصیه می‌شود.
مدیریت و همکاران این مجموعه مسوولیتی در خصوص اقدامات خواننده با استناد به مطالب مندرج در وب سایت حاضر و سایر شبکه های اجتماعی نداشته و مسوولیت مجموعه صرفا محدود به چارچوب قرارداد منعقده با موکلین مجموعه باقی خواهد ماند.

درخواست مشاوره رایگان

1 + 5 =

نظرات و سوالات شما

۲۱ دیدگاه

 1. Roya

  سلام من ۳۸ سال سن دارم متاهل و دارای فرزند ، لیسانس معماری دارم و حدود ۱۰ سال سابقه کار ،درخواست مشاوره داشتم در رابطه با برنامه های مهاجرتی

  پاسخ دهید
 2. محسن برون

  سلام وقت بخیر بنده ۳۵ ساله مهندس عمران با ۴ سال سابقه همراه با بیمه هستم قصد دارم جهت جاب آفر آتلانتیک اقدام کنم. لطفا در مورد امکان اخذ جاب آفر و هزینه های انجام کار توضیح بفرمایید. سپاسگزارم

  پاسخ دهید
 3. کیارش

  برای تاریخ ۲۷ بهمن وقت مشاوره گرفتم لظفا بفرمایید چه مدارکی می‌بایست به همراه داشته باشم؟ سپاسگزارم

  پاسخ دهید
 4. نازنین

  عرض سلام و خسته نباشید، هزینه جاب آفر آتلانتیک برای مهندسی معماری چقدره؟ سپاسگزارم

  پاسخ دهید
 5. علیرضا

  سلام وقت خوش برای ویزای آتلانتیک چگونه اقدامی باید کرد.؟بی زحمت شرایط ومدارک لازم وسیکل کاری تا اخذ ویزا را شرح دهید؛؛؛ت

  پاسخ دهید
 6. آبی

  من فرم ارزیابی رو فرستادم قبلا ولی هیچ جوابی نگرفتم اگه شماره واتساپ داشته باشید بهتره

  پاسخ دهید
 7. Arezo

  در مورد مدرک زبان که نمره ایلتسی معتبر است ممنون

  پاسخ دهید
 8. سمیه

  سلام ،ببخشید من ویزای توریستی دارم،میخوام بدونم چطوری میتونم این ویزارو به ویزای دائمی تبدیل کنم و اینکه من فوق دیپلم حسابداری دارم ،مدرک کاشت مژه از کشور روسیه و به هتر تاتوی بدن آشنایی دارم و اینکه تو زمینه آشپزی و قنادیهم مهارت دارم ولی مدرک ندارم

  پاسخ دهید
 9. سعید

  سلام من و همسرم هردو ۳۳ ساله هستیم و بچه نداریم و هیچ چیزی در مورد مهاجرت نمیدونم هردو دارای مدارک مربیگری شنا و بوکس و بدنسازی هستیم و مدرک زبان نداریم همسرم لیسانس روانشناسی و خودم فوق دیپلم مدیریت فرهنگی هستم ایا امیدی هست که بتونیم به کانادا مهاجرت کنیم و اقامت بگیریم لطفا راهنمایی میکنین ما تصمیممون خیلی جدیه

  پاسخ دهید
 10. حمیدرضا

  من فوق لیسانس برق قدرت با ۱۵ سال سابقه کار هستم. در کدام استان آتلانتیک شانس جاب افر دارم؟ پس از چند سال اقامت دائم کانادا داده می شود؟اسکان در این ایالت چگونه است؟
  هزینه شما برای این کار چقدر است و چگونه می توانم اقدام کنم؟

  پاسخ دهید
 11. علی محمدزاده

  سلام خسته نباشید
  من و همسرم دندانپزشک هستیم با سابقه ۳ سال مطب فعال.
  سوالم این هست که برای حفظ زمان امکان دریافت پیشنهاد کاری آتلانتیک به عنوان دستیار دندانپزشک وجود داره؟ تا در مدت کار در کانادا اقدام به تایید مدرک دندانپزشکی کنیم.
  و میخواستم حق الوکاله شما رو که باید پرداخت بشه رو هم بدونم.
  تشکر از پاسخ شما

  پاسخ دهید
 12. سامان حيدري

  هزینه شما برای پایلوت آتلانتیک و گرفتن جاب آفر چقدر است؟

  پاسخ دهید
 13. Omid

  سلام آیا برای مشاغل پزشکی مثل دندانپزشکی جاب آفر در مناطق آتلانتیک پیدا میشود؟

  پاسخ دهید
 14. مهدی

  سلام ارشد عمران دارم متاهل هستم میخواستم بدونم میشه ویزای کار برای کانادا بگیرم

  پاسخ دهید
 15. Faezeh

  سلام وقت بخیر، من قصد داشتم از طریق گرفتن جاب آفر برای استان های کم جمعیت اقدام کنم و یه شرکت هم به من احتمالا ۹۰ درصد داد که در عرصه یک سال جاب آفر میگیرم و مبلغ پیش قرارداد شش هزار دلار کانادا دریافت میکرد و در نهایتا بیست هزار دلار ..میخواستم ببینم با توجه با وجود بیماری کرونا آیا الان با شرکتی وارد قرارداد بشم و یا اینکه صبر کنم ببینم که شرایط چه میشود؟

  پاسخ دهید
 16. Ameen

  با سلام. من با توجه به مشاوره ای که با شما داشتم قرار بود برای این روش اقدام کنم، الان با توجه به کرونا، همچنان میشه از این روش اقدام کرد؟ مشاغل دچار مشکل نشده اند؟

  پاسخ دهید
 17. Amirhosein Gharehdingeh

  درخواست برای برنامه مهاجرتی آتلانتیک
  ۱۳ سال سابقه کاری مدیریت مالی و مدیریت پروژه
  لیسانس مهندسی نساجی و سن ۴۳ سال
  دوره های کامل مالی در سازمان مدیریت صنعتی
  آیلتس ۶

  ایران زندگی نمی کنم و ممنون میشم اگر امکانش هست شماره واتس آپ به ما داده بشه

  پاسخ دهید
 18. رحیم امانی

  سلام
  جهت جاب آفر برای آتلانتیک میباشم
  مهندسمکانیک با سابقه ۱۸ سال در زمینهکیفیت و ابزار دقیق هستم

  پاسخ دهید
 19. جلال فاضلی نیا

  سلام و عرض ادب
  بنده به مدت ۱۲سال هست کارمند رسمی بانک ملی هستم؛دارم آیلتس میخونم که امسال امتحان بدم؛ مدرک دانشگاهی هم، لیسانس مدیریت دولتی، دارم؛ در آستانه ۴۰سالگی هستم،و سمت بانکار ارشد را دارم ؛ آیا برای من امکان پیدا کردن شغل مرتبط در کارم را دارم؛ ممنونم میشم

  پاسخ دهید
 20. محمدرضا عالیقدر

  با سلام و احترام من ارشد برق دارم مدرک آیلتس ۶ جنرال و ۱۰سال سابقه مرتبط بعنوان مهندس برق و ابزاردقیق . مدرکم توسط WESارزیابی شده . میخواستم برا PILOT PROGRAM کانادا برام اقدام کنین. شماره تماس :***

  پاسخ دهید
 21. Aryon

  سلام. مرد ۴۳ ساله فوق لیسانس مدیریت اجرایی و نزدیک به ۲۰ سال سابقه کار و بیش از ۱۵ سال مدیریت پروژه های انفورماتیک و مدیر آی تی، متقاضی مهاجرت به کانادا هستم. تقاضای دریافت مشاوره دارم. لطفاً راهنمایی بفرمایید.

  پاسخ دهید

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *