ویزا 724
رزرو وقت مشاوره

بهترین مشاغل برای مهاجرت کاری به کانادا در سال 2019


آخرین بروز رسانی : ۹۸/۰۸/۰۸

 

این مقاله با توجه به تحقیق و تجربه تیم مستقر در کانادا تهیه و تالیف شده، پس با دقت مطالعه فرمایید.

به نظر شما چرا کانادا به نیروی کار مهاجر نیازمند است و بهترین مشاغل برای مهاجرت به کانادا در سال 2019 کدام هستند؟ اساساً کشور کانادا دارای فرصت های کاری بیشماری برای متقاضیان مهاجرت به کانادا از طریق نیروی کار ماهر هستند. جمعیت کشور کانادا رو به پیر شدن است. آمارها نشان می دهد که 5.9 میلیون از 36.26 میلیون جمعیت کانادا بالای 65 سال هستند که چیزی در حدود 16 درصد جمعیت کانادا را تشکیل می دهد. از طرفی کانادا دارای پایین ترین نرخ زاد و ولد در جهان است و این بدین معنی است که نیروی جوان کافی برای بازار کار کشور وجود ندارد. آمارها نشان می دهد که 26 درصد نیروی کار کانادا را مهاجران تشکیل می دهند. این بدین معنی است که از هر 4 نفر یک نفر نیروی کار مهاجر می باشد. این موضوع می تواند خبر خوبی برای کسانی باشد که به دنبال مهاجرت کاری به کانادا هستند. پیش از آنکه به کانادا مهاجرت کنید آیا می خواهید بدانید بهترین مشاغل برای مهاجرت به کانادا در سال 2019 کدامند؟ مشاغلی که میتواند منجر به اقامت دائم کانادا شود کدام اند؟ آیا با مهاجرت کاری کانادا میتوان اقامت کانادا را برای تمامی اعضای خانواده دریافت کرد؟

نکته بسیار مهم: 

وکلای دادگستری، موسسات حقوقی، موسسات کاریابی بین المللی،  موسسات اعزام دانشجو، حتی آژانس های مسافرتی، یا افراد حقیقی، برای فعالیت در حیطه ویزا و مهاجرت به کانادا باید از شورای قانونگذاری مهاجرت کانادا (ICCRC) مجوز داشته باشند؛ در غیر این صورت، هرگونه فعالیت آنها از دیدگاه کانادا در حیطه ویزا و مهاجرت غیر قانونی ست.

 

 در سایت رسمی مهاجرت کانادا اعلام شده است که؛ اگر از بی تجربگی و کلاهبرداری این‌گونه افراد یا موسسات فاقد مجوز ICCRC متضرر شوید، هیچ راهی برای پیگیری و رفع اتهامات خود ندارید. پس فقط به مشاوران یا وکلای رسمی کانادا اعتماد کنید تا  در صورت بروز مشکل، مدافع منافع شما باشیم.

 

کشور کانادا فقط به وکلا و مشاوران رسمی مقیم کانادا که از iccrc مجوز دارند، اجازه فعالیت در حیطه مشاوره و انجام امور ویزا و مهاجرت به کانادا را می دهد.

وکلای دادگستری، موسسات، آژانسهای مسافرتی  و یا هر شرکت دیگری، بدون حضور وکیل یا مشاور رسمی مهاجرت کانادا، نمی‌توانند نامه دفاعیه از موکل خود به اداره مهاجرت کانادا ارائه دهند.

 

در صورت عدم وجود وکیل یا مشاور رسمی مهاجرت کانادا، این شرکتها یا افراد، یک ایمیل به نام شما درست می کنند و تمامی امور را به جای شما و با یک هویت جعلی انجام می دهند و گاها حتی اکانت و پسوورد را در اختیار شما نمی گذارند، یا اینکه به عنوان واسطه عمل کرده و تمامی امور مهاجرت یا ویزا را به یک مشاور یا وکیل رسمی کانادا می سپارند. فقط قرارداد مستقیم با مشاور یا وکیل رسمی مهاجرت به کانادا (مورد تایید ICCRC) را امضا کنید.

>> آموزش روش استعلام وکیل رسمی مهاجرت به کانادا <<

 

در این مقاله 20 شغل برتر کانادا برای مهاجرت در سال 2019 را معرفی می کنیم.  

 

کار در کانادا

20 شغل برتر و مورد نیاز در کانادا برای مهاجرت کاری به کانادا در سال 2019 - بخش اول

جوشکار

راننده

دستیار فروش

کارمند اداری

پرستار

طراح و توسعه دهنده وب

مربی کالج

مسئول پذیرش

صندوق دار

دستیار فیزیوتراپ

کارگر ساده

مهندس هوا فضا

مدیر پروژه

داروساز

حساب دار

لوله کش و مکانیک دستگاه های بخار

مهندس الکترونیک

ناظر ساختمان

روانشناس

خلبان

 

مهاجرت کاری به کانادا به عنوان جوشکار

 

مهاجرت کاری به کانادا - جوشکاری 

 

جوشکاری یکی از بهترین مشاغل برای مهاجرت کاری به کانادا در سال 2019 به شمار می رود. استان هایی مانند کبک و بریتیش کلمبیا به دلیل رشد صنایع ساختمانی و افزایش پروژه های خانه سازی در راستای رشد جمعیت خود بیشترین نیاز را به جوشکاران حرفه ای دارد. یک جوشکار حرفه ای می تواند سالانه در حدود 52000 الی 65000  دلار درآمد کسب کند. استان آلبرتا نیز مزیت های بی شماری برای جوشکاران در نظر دارد و به یک کارگر جوشکار سالانه 30000 تا 50000 دلار حقوق پرداخت می کند. بسیاری از برنامه های کاری مهاجرت به کانادا نیازمند حداقل دو سال سابقه کاری مفید و پروانه کسب سه ساله در زمینه جوشکاری است. همچنین به دوره های آموزشی عملی در کانادا نیاز خواهید داشت تا بتوانید به عنوان نیرو کار متخصص جوشکاری در کانادا استخدام شوید.

 

مهاجرت کاری به کانادا به عنوان راننده

 

مهاجرت کاری به کانادا - راننده

 

بسیاری از رانندگان جاده ای کانادایی در ده سال آینده بازنشست خواهند شد. کانادا در این زمینه به شدت به دنبال نیروی کار جوان و با سابقه است. به همین دلیل رانندگی یکی از بهترین مشاغل برای مهاجرت به کانادا در سال 2019 محسوب می شود. یک راننده کامیون در کانادا سالانه در حدود 54500 الی 8650 هزار دلار درآمد کسب می کند. اگر به دنبال این حرفه در کانادا هستید استان های کبک، بریتیش کلمبیا، آلبرتا و اونتاریو بهترین گزینه برای شما هستند. باید توجه داشته باشید که اگر علاقه مند به استخدامی کانادا در این شغل را دارید حتما باید دارای مدرک زبان باشید و مدرک گواهی نامه رانندگی را از کانادا اخذ نمایید. سپس میتوانید به عنوان نیروی کار متخصص راننده در کانادا استخدام شوید.

 

مشاوره رایگان/پرسش و پاسخ

مهاجرت کاری به کانادا به عنوان دستیار فروش 

 

مهاجرت کاری دستیار فروش به کانادا

 

آیا شما شخصیتی دارید که می تواند مشتری را قانع کند چیزی را خریداری کند و به درستی می توانید مشتری های خود را راهنمایی کنید؟ شغل فروشندگی در کانادا برازنده شماست. اگر در زمینه B2B و یا B2C دارای سابقه کاری هستید پس مهاجرت به کانادا از طریق کار به عنوان دستیار فروش برای شما گزینه مناسبی خواهد بود. در کانادا استان های اونتاریو، بریتیش کلمبیا، آلبرتا و بورنویچ دارای بیشترین متقاضی نیروی کار مهاجر در شغل دستیار فروش هستند. یک دستیار فروش می تواند سالانه در حدود 21000  دلار به عنوان تازه کار و 40300 دلار! به عنوان فروشنده فصلی و حرفه ای کسب درآمد کند. اگر علاقه مند به استخدامی در کانادا در حیطه ی فروش هستید باید دوره های آموزشی کانادا را ثبت نام کنید و پس از دریافت سرتیفیکیت معتبر و دانش زبان کافی میتوانید در کانادا استخدام شوید.

 

مهاجرت کاری به کانادا به عنوان کارمند اداری

 

مهاجرت کاری کارمند اداری به کانادا

 

آیا شما دارای روحیه مدیریتی و کاغذبازی هستید؟ اگر این طور است حرفه کارمند ادارای مناسب شماست. اگر دارای تجربه کاری کافی در این زمینه هستید می توانید از طریق کارمند ادارای به کانادا مهاجرت کنید. کارمند اداری یکی از بهترین مشاغل برای مهاجرت به کانادا می باشد. حقوق و درآمد شما به عنوان کارمند اداری سالانه چیزی در حدود 40000 دلار خواهد بود. استان های کانادا که بیشترین متقاضی نیروی کار مهاجر هستند بریتیش کلمبیا، اونتاریو، آلبرتا و مونیباتو می باشند. کارمندهای اداری در کانادا باید دارای تحصیلات دانشگاهی باشد یا در یکسری آزمونهای ورودی جهت استخدام شرکت کنند. پس اگر علاقه به مهارجت کاری به کانادا از طریق کارمند اداری دارید باید دارای مدرک زبان بوده و مدارک تحصیلی کانادا را کسب کرده باشید. در برخی موارد نیز باید در آزمون ورودی شرکت کرده و نمره قبولی بیاورید.

 

مهاجرت کاری به کانادا به عنوان پرستار

 

مهاجرت کاری پرستار به کانادا

 

از آنجا که کانادا طی سال های آتی با جمعیت مسن رو به رو است، بیش از هر زمان دیگری به پرستار نیازمند است. یک پرستار تازه کار در کانادا می تواند حقوقی معال 58000 دلار در سال به دست آورد. اگر وی دارای 5 سال سابقه کاری باشد درآمد او در سال معادل 85000 دلار خواهد بود. برخی از استان های کانادا نظیر کبک، ساسکاچوان، اونتاریو، نیوبرانزویک و بریتیش کلمبیا به شدت به دنبال نیروی کار پرستار می باشند. از این رو پرستار یکی از بهترین مشاغل برای مهاجرت به کانادا در سال 2019 می باشد. البته امسال تقریبا تمامی استانهای کانادا به نیروی کار پرستار نیاز دارد. پس برنامه ی ویژه ای در سال 2019 در نظر گرفته شده که پرستارانی که دارای سابقه کار پرستاری بوده و مدرک زبان دارند بدون گذراندن دوره های آموزشی در کانادا میتوانند به همران خانواده خود به عنوان نیروی کار پرستاری به کانادا مهاجرت کنند. اگر دارای سابقه کار پرستاری می باشید و میتوانید مدرک زبان ارائه دهید این یک فرصت طلائی برای مهاجرت کاری به کاناداست. برا اطلاعات بیشتر به صفحه > مهاجرت نیروی کار پرستاری در کانادا < مراجعه نمایید.

 

مهاجرت کاری به کانادا به عنوان طراح و توسعه دهنده وب (برنامه نویسی وب)

 

مهاجرت کاری طراح وب در کانادا

 

شهر تورنتو کانادا مخصوص طراحان و توسعه دهندگان وب است. در تورنتو می توانید سالانه 65000 دلار کسب درآمد کنید. اگر در این زمینه سابقه شما بیشتر باشد به صورت خانگی می توانید معادل 80000 هزار دلار درآمد به طور سالانه به دست آورید. کسب درآمد در این حیطه در کانادا نا محدود است. اگر میخواهید به عنوان نیرو کار برنامه نویس یا توسعه دهنده وب به کانادا مهاجرت کنید باید یک دوره آموزشی را در کانادا گذرانده سپس وارد بازار کار شوید.

 

مهاجرت کاری به کانادا به عنوان مربی کالج

 

مهاجرت کاری مربی کالج در کانادا

 

یکی دیگر از زمینه های کاری دست نخورده و یکی از بهترین مشاغل مورد نیاز کانادا در سال 2019 مربی کالج است. بر اساس آمارها کانادا از سال 2015 تا 2024 با کمبود مربی کالج رو به رو خواهد شد. حقوق و درآمد شما در این حرفه چقدر خواهد بود؟ در ابتدای ورود می توانید انتظار 43250 دلار در سال را داشته باشید. پس از گذشت چند سال حقوق شما به 72500 دلار خواهد رسید. بهترین استان ها ی کانادا برای مهاجرت کاری به عنوان مربی کالج، استان های ساسکاچوان، یوکان و آلبرتا و قلمروهای شمال غرب  (NorthWestern Territories) می باشند.

 

مهاجرت کاری به کانادا به عنوان مسئول پذیرش

 

مهاجرت کاری مسئول پذیرش به کانادا

 

یکی دیگر از بهترین مشاغل برای مهاجرت به کانادا مسئول پذیرش است. بسیاری از صنایع کانادا از هتل ها گرفته تا بیمارستان ها و دندانپزشکی ها و .. نیازمند مسئول پذیرش هستند. برای اخذ این شغل تنها کافی است  دارای تحصیلات دبیرستانی باشید. یک مسئول پذیرش در کانادا در حدود 31000 هزار دلار در سال درآمد کسب می کند. استان های مورد نیاز مسئول پذیرش در کانادا استان های کبک، انتارویو، بریتیش کلمبیا و ساسکاچوان می باشند. مهمترین مسئله برای یک مسئول پذیرش مهارت در زبان های مختلف است.

 

مهاجرت کاری به کانادا به عنوان صندوق دار

 

مهاجرت کاری به کانادا به عنوان صندوق دار

 

صندوق داری یکی از مشاغل خوب و بی دردسر برای مهاجرت به کانادا است. ورود به این شغل کار چندان سختی نیست و برای متقاضیان جوانی که هنوز دارای شغل اول نیستند مناسب می باشد. از طرفی اگر به عنوان صندوق دار به کانادا مهاجرت کنید تنها نیاز دارید تحصیلات دبیرستان را به اتمام رسانده باشید. متوسط درآمد یک صندوق دار در کانادا  11.5 دلار در ساعت است. البته باید داری مدرک زبان نیز باشید که بتوانید به عنوان صندوق دار در کانادا مشغول به کار شوید.

مهاجرت به کانادا به عنوان دستیار فیزیوتراپ و یا کاردرمان

 

مهاجرت کاری به کانادا به عنوان دستیار فیزیوتراپی

 

یکی دیگر از بهترین مشاغل کانادا در سال 2019 دستیار فیزیوتراپی و کار درمانی ست. به دلیل مسن تر شدن جمعیت کانادا  این کشور نمی تواند تخصص های حرفه ای مورد نیاز برای مراقبت این قشر را تأمین کند. متوسط درآمد دستیار فیزیوتراپ در اوایل کار 25000 دلار در سال می باشد و با کسب تجربه بیشتر در این زمینه حقوق و درآمد دستیار فیزیوتراپ سالانه به 58000 دلار خواهد رسید. استان­های کانادا که در حال حاضر به دستیار فیزیوتراپ نیازمندند اونتاریو، بریتیش کلمبیا و ساسکاچوان است. البته برای استخدامی در این حیطه شغلی باید دارای مدارک آموزشی از کالج های کانادا باشید.

 

باید توجه داشته باشید که اگر قصد مهاجرت کاری به کانادا را دارید باید برای برخی مشاغل دوره های آموزشی را قبل از استخدام بگذارید و برای تعداد محدودی از مشاغل بدون داشتن مدرک سرتیفیکیت کانادا و با داشتن سابقه کار در کشور مبدا میتوان به صورت کاری مهاجرت کرد.

اگر که تمایل دارید خیلی راحت تر و سریع تر وارد بازار کار کانادا شوید توصیه ما این است که در دورهای آموزشی کانادا در کالج ها و دانشگاههای معتبر کانادا مدرک تحصیلی خود را دریافت نمایید و سپس با داشتن ویزای کار و مدرک تحصیلی معتبر کانادایی درخواست کار داده و اقامت دائم کانادا را دریافت نمایید.

در آینده نزدیک ادامه مقاله 20 شغل برتر برای مهاجرت به کانادا در سال 2019- در بخش 2 معرفی خواهد شد. پس با ما همراه باشید.

 

 همراهان گرامی، برای بهره مندی از مشاوره و ارزیابی تخصصی مشاوران ما، اقدام به تکمیل  فرمهای ارزیابی رایگان نمایید و یا می‌توانید سوالات خود را در قسمت مشاوره رایگان مطرح فرمایید. یا اگر قصد جدی برای مهاجرت یا دریافت ویزا دارید می‌توانید به صفحه رزرو وقت مشاوره مراجعه نمایید تا از مشاوره وکیل رسمی مهاجرت بهره مند شوید. همچنین می‌توانید با مراجعه به صفحه درباره ما و مطالعه آن، اطلاعات تماس دفاتر ما را دریافت نموده و از اعتبار و تجربه موسسه اطمینان حاصل نمایید.

 

مطالب پیشنهادی:

استارتاپ ویزای کانادا

ویزای تحصیلی کانادا

مهاجرت از طریق خود اشتغالی کانادا

ویزای کار پرستاری کانادا یا مهاجرت پرستاران به کانادا

مهاجرت از طریق PEQ کانادا

ویزای دانش آموزی کانادا

ویزا و اقامت سرمایه گذاری کانادا

مقایسه هزینه های زندگی در کانادا

مهاجرت از طریق اکسپرس اینتری کانادا

درباره ویزای کانادا همه چیز بدانید

درباره تحصیل در کانادا همه چیز بدانید

ویزای اقامت دائم کانادا

مهاجرت به کانادا

وکیل مهاجرت

ویزای شینگن آلمان

ویزا و اقامت سرمایه گذاری انگلیس

> همه چیز درباره مهاجرت به انگلیس


مشاوره رایگان/پرسش و پاسخ


همراهان گرامی، در این قسمت میتوانید سوالات خود را مطرح نمایید. در اولین فرصت پاسخگوی شما خواهیم بود.(نمایش عمومی)


حسین شیرخانلو :

سنم حدودا 40ساله گواهینامه پایه یک دارم وچند سالی هم رو تریلی کار کردم هم رو اتوبوس از کجا میتونم شروع کنم و چقدر هزینه داره

مشاور مهاجرت و ویزا:

هزینه های حق الوکاله و مدت زمان انجام پروسه با توجه به انتخاب روش مهاجرت و دریافت ویزا و شرایط هر متقاضی متفاوت است و فقط در جلسات مشاوره عنوان می گردد.

میتوانید برای بهره مندی از مشاوره رایگان به صفحه فرمهای ارزیابی رایگان مراجعه و یا اقدام به رزرو وقت مشاوره نمایید.

Reza :

سلام خسته نباشید من در دبیرستان رشته ی تجربی انتخاب کردم و در حال حاضر دیپلم دارم با 19 سال سن و معاف از خدمت سربازی هستم،میخواستم بدونم برای کارکردن و زندگی(نه تفریح) در کشور های اروپایی شانسی دارم و نیاز به پزشک یا دندانپزشک دارند یا خیر؟ و اگر دو شغل بالا نیازی نداشته باشن میخواستم نظر شما رو بدونم که چه کاری را باید انجام بدم، مثلا برای جوشکاری یا لوله کشی مدرک هنرستان نیاز دارند یا کسی کع به صورت تجربی یاد گرفته میتونه وارد بشه؟

مشاور مهاجرت و ویزا

برای بررسی شرایط، توسط مشاور یا وکیل رسمی مهاجرت به صفحه فرمهای ارزیابی رایگان مراجعه فرمایید.

یا برای بهره مندی از مشاوره مهاجرت قانونی، توسط وکیل رسمی مهاجرت، به صفحه رزرو وقت مشاوره مراجعه فرمایید.

علی گودچاهی :

راننده پایه یک هستم چندین ساله انگلیسی بلدم خواندن و نوشتن مدارک هم تکمیل دارم

مشاور مهاجرت و ویزا

برای بررسی شرایط، توسط مشاور یا وکیل رسمی مهاجرت به صفحه فرمهای ارزیابی رایگان مراجعه فرمایید.

یا برای بهره مندی از مشاوره مهاجرت قانونی، توسط وکیل رسمی مهاجرت، به صفحه رزرو وقت مشاوره مراجعه فرمایید.

Mujeeburahman :

من جوشکارم در کشور ترکیه زند گی میکنم کدام شرکت کانادای من را نیاز داره

مشاور مهاجرت و ویزا

برای بررسی شرایط، توسط مشاور یا وکیل رسمی مهاجرت به صفحه فرمهای ارزیابی رایگان مراجعه فرمایید.

یا برای بهره مندی از مشاوره مهاجرت قانونی، توسط وکیل رسمی مهاجرت، به صفحه رزرو وقت مشاوره مراجعه فرمایید.

masoud :

سلام..من 35 سالم هست و تصمیم دارم که کارهای مربوط به مهاجرتم رو شروع کنم ..من پایه یک هستم ودوست دارم اونجا از این فرصت استفاده کنم..متاهل هستم ویک فرزند دارم راهنمایی بفرمایید از کجا باید شروع کرد

مشاور مهاجرت و ویزا

برای بررسی شرایط، توسط مشاور یا وکیل رسمی مهاجرت به صفحه فرمهای ارزیابی رایگان مراجعه فرمایید.

یا برای بهره مندی از مشاوره مهاجرت قانونی، توسط وکیل رسمی مهاجرت، به صفحه رزرو وقت مشاوره مراجعه فرمایید.

shahram :

سلام، ایا رشته علوم ازمایشگاهی مورد نیاز شغلی در کانادا یا استرالیا هستش یا نه و اینکه مدرک زبان ندارم ، لطفا راهنماییم کنید ، با تشکر

مشاور مهاجرت و ویزا

تقریبا تمامی مشاغل مورد نیاز کانادا هستند، اما باید شرایط دریافت آن را داشته باشید.

برای بررسی شرایط، توسط مشاور یا وکیل رسمی مهاجرت به صفحه فرمهای ارزیابی رایگان مراجعه فرمایید.

یا برای بهره مندی از مشاوره مهاجرت قانونی، توسط وکیل رسمی مهاجرت، به صفحه رزرو وقت مشاوره مراجعه فرمایید.

Fatemeh :

باسلام.وقتتون بخیر برای یک کار هنری خاص که برای اولین بار در دنیا انجام.شده و برای اینکه مهاجرت کرد ازطریق این کار چه پیشنهادی دارید ؟

مشاور مهاجرت و ویزا

فرم ارزیابی استارتاپ ویزا را تکمیل نمایید.

احمدرضا یاور ناگهانی :

سلام. خسته نباشید. من یک دکتر داروساز فارغ التحصیل از دانشگاه مشهد هستم. 11 سال سابقه کار دارم. 4 سال هم هست که داروخانه شبانه روزی دارم. چطوری برای مهاجرت کاری و اخذ ویزای کاری، اقدام کنم. پذیرشش راحته. لطفا منو راهنمایی کنید. حدود یک میلیارد تومن هم سرمایه دارم.

مشاور مهاجرت و ویزا

برای بررسی شرایط، توسط مشاور یا وکیل رسمی مهاجرت به صفحه فرمهای ارزیابی رایگان مراجعه فرمایید.

یا برای بهره مندی از مشاوره وکیل مهاجرت به صفحه رزرو وقت مشاوره مراجعه فرمایید.

hessqm :

سلام من میخوام پزیرش کار از کانادا بگیرم بهنوان یه کارگر ساده بیام کانادا کار کنم

مشاور مهاجرت و ویزا

در حال حاضر برنامه مهاجرتی ای برای اعزام نیروی کار ساده در کانادا نیست.

حامد الماس :

سلام أيا من مي توانم براي كار به كانادا سفر نمايم شغل من فلز كاري است رنك مالي هم شغل من است سه سال تجربه كار داريم چطور ميتوانم به كانادا سفر نمايم

مشاور مهاجرت و ویزا

برای بررسی شرایط، توسط مشاور یا وکیل رسمی مهاجرت به صفحه فرمهای ارزیابی رایگان مراجعه فرمایید.

یا برای بهره مندی از مشاوره وکیل مهاجرت به صفحه رزرو وقت مشاوره مراجعه فرمایید.

rahool :

سلام ایا کشور کانادا دربخش شغل بیمه تخصص بیمه عمرومدیریت فروش و اموزش منابع انسانی نیاز دارد ؟ اگربله چه اقداماتی برای اخذ ویزای مهاجرت کاری باید انجام بدیم ؟ بنده متاهل 32ساله فاقد فرزند و 6سال سابقه کاری و فوق لیسانس مدیریت دارم

مشاور مهاجرت و ویزا

برای بررسی شرایط، توسط مشاور یا وکیل رسمی مهاجرت به صفحه فرمهای ارزیابی رایگان مراجعه فرمایید.

یا برای بهره مندی از مشاوره وکیل مهاجرت به صفحه رزرو وقت مشاوره مراجعه فرمایید.

Mohsen Safari :

با سلام و عرض احترام و خسته نباشید در رابطه با ویزای رانندگی پایه یک در کانادا ازتون راهنمایی کامل میخواستم متولد 1357 هستم و متاهل دارای یک فرزند 4 ساله پسر ممنون بابت راهنمایتون

مشاور مهاجرت و ویزا

برای بررسی شرایط، توسط مشاور یا وکیل رسمی مهاجرت به صفحه فرمهای ارزیابی رایگان مراجعه فرمایید.

یا برای بهره مندی از مشاوره وکیل مهاجرت به صفحه رزرو وقت مشاوره مراجعه فرمایید.

اکبرمهدی :

سلام وقتتون بخیر.میخاستم بپرسم که برای کارهای ساده و کارگری مثل باغبونی ،کشاورزی ،دامداری، کارهای ساختمانی و غیره هم مدرک زبان میخاد اصلا ویزا میدن به این نوع درخواستها.ممنون

مشاور مهاجرت و ویزا

برای هر نوع ویزای کار یا کاریابی در خارج از کشور به مدرک زبان همان کشور در حد بالایی نیاز دارید.

delavari :

سلام امکان مهاجرت به کانادا با توجه به اینکه همسر بنده 38 ساله و پرستار هستند و بنده نیز 40 ساله و کارشناس ارشد حشره شناسی پزشکی هستم و دختر 10 ساله دارم را چگونه ارزیابی می کنید ممنون

مشاور مهاجرت و ویزا

به طور کلی اگر در زبان انگلیسی و یا فرانسوی مهارت داشته باشید شرایط مناسبی برای مهاجرت کانادا خواهید داشت. برای بررسی دقیق شرایط می توانید به صفحه فرمهای ارزیابی رایگان مراجعه کنید.

 

امید :

سلام وقت بخیر میخواستم از طریق کار لوله کشی تاسیسات یا رانندگی اقدام کنم در هر دو شغل مدارک و سابقه بالای هشت سال دارم و سنم 34 سال لطفا راهنمایی بفرمایید

مشاور مهاجرت و ویزا:

میتوانید به صفحه فرمهای ارزیابی رایگان مراجعه نمایید تا شرایط شما به صورت دقیق مورد بررسی قرار گیرد.

امیرمقدادیان :

بنده راننده پایه یک هستم(تریلر)قصد مهاجرت دارم واستان سسکچوان به بنده پیشنهاد شده،پیشنهاد شماچیه?اما مدرک ایلتس هم ندارم درحال حاظرولی دردست اقدامه

ارسلان درخشان :

سلام، من یک توسعه دهنده حرفه ای وب هستم با 29 سال سن، اما متاسفانه دانشگاه رو بعد از گذراندن 111 واحد در رشته ی مهندسی نرم افزار رها کردم. به نظر کارشناسی شما، با این شرایط به چه کشور هایی می تونم مهاجرت کنم؟ سابقه ی کاری چند ساله هم دارم، اما وبسایت هایی که ساختم به زبان فارسی هستند. تشکر فراوان از وقت شما.

مشاور مهاجرت و ویزا:

تقریبا شرایط برای مهاجرت توسعه دهندگان وب برای کشورهای کانادا، انگلستان و آلمان مناسب است، چه با گذراندن دوره های آموزشی کوتاه مدت، چه برنامه های استارت آپی و چه برنامه های فرصت شغلی در صورتی که در زبان همان کشور مهارت کافی داشته باشید.

مریم :

من دانشجوی سال آخر پزشکی که 3 ماه از تحصیل م باقیمونده در حال آمادگی آزمون دستیاری هستم ولی هم چنان اولویت اولم مهاجرت تحصیلی یا کاری از طریق رشته تحصیلیم هست مشاوره مهاجرت نیاز دارم

مشاور مهاجرت و ویزا:

مهاجرت شما در صورتی که در زبان انگلیسی مهارت لازمه را داشته باشید ممکن است.

میتوانید برای بهره مندی از مشاوره رایگان به صفحه فرمهای ارزیابی رایگان مراجعه و یا اقدام به رزرو وقت مشاوره نمایید.

مصیب باش زر :

سلام من اینجا کار فنی، مثل برق کاری، لوله کشی ، نصب دوربین مداربسته و جوشکاری نصب درب های کرکره هست، میتونم برای کار به کانادا برم, لطفا راهنمایم کن

مشاور مهاجرت و ویزا:

لطفا به صفحه فرمهای ارزیابی رایگان مراجعه فرمایید.

mohsen :

با سلام کارفرما هستم با بیش از 5ا سال سابقه کار در رشته جوشکاری مصنوعات فلزی مشغول به کار هستم برای ویزای کار کانادا میشه راهنمای کنید ممنون میشم

مشاور مهاجرت و ویزا:

میتوانید برای بهره مندی از مشاوره رایگان به صفحه فرمهای ارزیابی رایگان مراجعه و یا اقدام به رزرو وقت مشاوره نمایید.

مازیار شفیعی :

با سلام .. کدام رشته های کامپیوتری نیاز به دوره اموزشی در کانادا دارند معماری کامپیوتر، مهندسی نرم‌افزار، هوش مصنوعی و الگوریتم و محاسبات ، توسعه دهنده وب و...؟

مشاور مهاجرت و ویزا:

تمامی رشته هایی که اعلام فرمودین نیاز به گذراندن دوره آموزشی در کانادا که بتوانید وارد بازار کار کانادا شوید.

Prfer :

سلام یه داروساز چطور میتونه دعوتنامه کاری بگیره؟؟

مشاور مهاجرت و ویزا:

معمولا باید با شرکتهایی که به داروساز نیازمند هستند رزومه ارسال کنید و اینکه دقت داشته باشید که رزرومه شما انقدر قوی باشد که شرکت مذکور علاقه مند به استخدام شما باشد. احتمالا یک جلسه مصاحبه خواهید داشت و پس از تایید میتوانید دعوتنامه دریافت نمایید. و یا اینکه میتوانید در سیستم اکسپرس اینتری علاقه مندی خود را به استانی که به رتبه شغلی شما نیازمند است نشان دهید و اکسپرس اینتری مربوط به همان استان نیز، تکمیل نمایید.

مجید فلاح :

سی و سه سالمه هفت سال سابقه کار رانندگی دارم همراه با بیمه البته گواهینامه پایه دو دارم آیلتس 6.5 آکادمیک دارم فوق لیسانس هستم قصدم بود به عنوان دانشجویی برم ولی فکر می کنم کاری بهتر باشه مشاوره می خواستم

مشاور مهاجرت و ویزا:

در صورتی که تمایل دارید شرایط شما به درستی مورد بررسی قرار گیرد لطفا فرم ارزیابی رایگان را تکمیل نمایید. درصورتی که دوره های تحصیلی مربوط به کار خود را درکانادا طی نمایید به مراتب شانس بیشتری برای مهاجرت قانونی به کانادا خواهید داشت.

مازیار شفیعی :

سلام خسته نباشین وضعیت شغلی یک معلم دبیرستان در کانادا چگونه است؟ مقدار تقریبی سرمایه برای مهاجرت به کانادا چقدر است؟

مشاوره مهاجرت و ویزا:

برای استخدامی به عنوان یک دبیر در کانادا باید دوره های آموزشی آن را طی کرده و سرتیفیکیت دریافت نمایید و برای برآورد هزینه ها در کانادا به صفحه هزینه زندگی و تحصیل در کانادا مراجعه نمایید.

Mjs :

سلام و عرض ادب من پرستارم با مدرک کارشناسی پرستاری بیست و هفت سالمه و پنج سال سابقه کار دارم متاهلم و دو فرزند دارم مدرک زبان ندارم و میخام اقدام کنم سوال اولم اینه که حتما ابتدا باید آیلتس داشته باشم و بعد شروع به اقدام برای امور مهاجرت کنم یا به صورت موازی هم میتونم شروع کنم؟ و بعد اینکه شرایط همراهی اعضای خانوادم به چه صورته ممنونم

مشاوره مهاجرت و ویزا:

در ابتدای کاریابی به عنوان نیروی کار پرستار باید مدرک زبان را ارائه دهید تا پرونده توسط اداره مهاجرت کانادا بررسی گردد. اما میتوانید با گذراندن دوره های کوتاه مدت پرستاری در کانادا سرتیفیکیت دریافت کرده و سریعتر وارد بازار کار کانادا به عنوان نیروی کار پرستار شوید.

mohsen Nafarieh :

شرایط مهاجرت به کشور کانادا یا اروپا

مشاوره مهاجرت و ویزا:

در صورتی که تمایل دارید شرایط شما به صورت رایگان مورد بررسی قرار گیرد به صبحه فرمهای ارزیابی رایگان مراجعه فرمایید.

علیرضا چاوشی :

سلام لطفا بفرمایید برای من با مدرک کارشناسی عمران شغل در کانادا پیدا میشود؟ با میانگین چه حقوقی در ماه؟ سابقه کار در ایران و عراق هم دارم

مشاوره مهاجرت و ویزا:

بله میتوانید دعوتنامه استانی دریافت کرده و در سیستم مهاجرتی اکسپرس اینتری ثبت نام کنید و امتیاز خود را افزایش دهید و یا با گذراندن یک دوره آموزشی کوتاه مدت در کانادا و دریافت سرتیفیکیت معتبر، وارد بازار کار کانادا شوید.

شیرین دادور :

آیا امکان کار معتبر مثل حسابداری اولیه یا فروش در شرکتهای معتبر بین المللی یا برندها در استانبول ترکیه نیز میباشد؟

مشاوره مهاجرت و ویزا:

در خصوص کاریابی ترکیه خدمات ارائه نمی شود.

محمدرضا آقاجانی :

باسلام:شهروند عادی ومجرد و۴۰ساله تقاضای کار وزندگی در کانادا.لیسانس الکترونیک وفوق لیسانس صنایع .باتشکر

مشاوره مهاجرت و ویزا:

لطفا به صفحه فرمهای ارزیابی رایگان مراجعه فرمایید تا شرایط شما برای مهاجرت به صورت دقیق مورد بررسی قرار گیرد.

علیرضا چاوشی :

سلام برای من به عنوان مهندس عمران در کانادا کار وزندگی به لحاظ مالی و اجتماعی به صرفه و مناسب هست؟ آیا حقوق در کانادا پاسخگوی مخارج زندگی هست؟

مشاوره مهاجرت و ویزا:

در صورتی که بتوانید شغل مرتبط با تحصیلات خود در کانادا بیابید بله میتوانید هزینه های خود را پرداخت کنید. اما در دوران تحصیلی فقط میتوانید 20 ساعت در هفته فعالیت داشته باشید که میتواند بخشی از هزینه های شما را شامل شود.

حسین نجفی : سلام من خلبان هستم تمام مدارک خلبانی را هم دارم برای مهاجرت کانادا چه اقداماتی را باید انجام بدهم

مشاوره مهاجرت و ویزا:

باید دوره های آموزشی خلبانی در کانادا طی کنید که بتوانید وارد بازار کار کانادا شوید. برای اینکه شرایط شما به صورت رایگان مورد بررسی قرار گیرد به صفحه فرمهای ارزیابی رایگان مراجعه فرمایید.

نادیا پشت دار : سلام خسته نباشید،ببخشید من لیسانس هوشبری دارم و ۶ سال سابقه کار،برای مهاجرت از طریق ویزای کار کانادا میتونم اقدام کنم

مشاوره مهاجرت و ویزا:

در صورتی که بتوانید دعوتنامه کاری دریافت نمایید بله شانس دریافت ویزای کار کانادا را خواهید داشت.

مجید :

با سلام، من ۱۰ سال سابقه بیمه با عنوان کارشناس برنامه نویس و سرپرست واحد نرم افزار و ۵ سال بدون سابقه بیمه هستم،مسلط به اکثر زبانهای برنامه نویسی هستم و یکساله شرکت برنامه نویسی خودم رو دارم، آیا برای کانادا میشه اقدام کرد؟؟

مشاوره مهاجرت و ویزا:

بله شما به عنوان خود اشتغالی کانادا می توانید اقدام کنید، به عنوان کارآفرینی هم میتوانید اقدام کنید، و همچنین میتوانید با گذراندن یک دوره تحصیلی کوتاه مدت و دریافت سرتیفیکیت حتی بدون داشتن سابقه کار در کانادا درخواست اقامت کانادا داشته باشید.

امین محرم زاده :

سلام خسته نباشید من آذر سال 97دترکیه رفتم و بعد از 86 روز برگشتم ایران الان بیشتر از 3 ماه میشه که ایرانم اگه بخوام برگردم ترکیه میتونم مجددا 3 ماه بمونم یا باید برای کیملیک اقدام کنم

مشاوره مهاجرت و ویزا
با سلام و احترام

راجع به اقامت ترکیه اطلاعاتی عنوان نمی شود باید به شرکتهایی که در این زمینه فعالیت دارند مراجعه فرمایید این صفحه مربوط به ویزای کار کانادا می باشد.

ادریس فلاحتی : سلام برای کار در کانادا استان کبک کانادا من هم سنگ کاری بلعدم کارت فنی وحرفی دارم وهم جوشکاری میشود راهنمایی کنید ممنون میشم ویزای کار شما چقدر پول میخواد

مشاوره مهاجرت و ویزا
با سلام و احترام

برای کاریابی در استان کبک کانادا باید مسلط به زبان فرانسوی باشید و دعوتنامه کاری دریافت نمایید. هزینه های انجام کار فقط در جلسات مشاوره با توجه به انتخاب مسیر مهاجرت و شرایط متقاضی عنوان خواهد شد.

حسن همراز :

سلام من اهل افغانستان هستم و فعلا هم در افغانستان زندگی میکنم میخواهم به کانادا مهاجرت کنم و حرفه تخصصی من مین روبی در ارتش افغانستان هست

مشاوره مهاجرت و ویزا
با سلام و احترام

لطفا به صفحه فرمهای ارزیابی رایگان مراجعه فرمایید تا شرایط شما برای مهاجرت کانادا به صورت دقیق مورد بررسی قرارگیرد.

فرمهای ارزیابی رایگان
مشاوره اخذ ویزا اقامت و مهاجرت

ارتباط با ما

آدرس و راههای ارتباطی :

- کاریابی و سرمایه گذاری بین المللی مهیار

با مجوز رسمی از وزارت کار و رفاه اجتماعی.

- با مدیریت وکیل رسمی مهاجرت، مهیار حلاج پور

با مجوز ICCRC (شورای قانونگذاری مهاجرت).

 

دفتر مرکزی (کانادا - تورنتو):

160 Eglinton Ave East, Suite 203, TO ON M4P 3B5 (مراجعه با رزرو وقت قبلی)

تماس رایگان از ایران (ارتباط مستقیم با کانادا):

982182802280+ (پاسخگویی: 18:00 الی 02:00)

واتساپ کانادا:

14168905972+ (پاسخگویی: 18:00 الی 02:00)

 

دفتر ایران (تهران):

خیابان شریعتی، خیابان ابوذر غفاری جنوبی، کوچه خیرمندی، (پلاک27) طبقه دوم، واحد3. (مراجعه با رزرو وقت قبلی)

982122850434+

واتساپ ایران:

989124644197+ (پاسخگویی 10:00 الی 18:00)

 

> برای بهره مندی از تخفیفات و اخبار جدید مهاجرت، صفحه اینستاگرام ما را دنبال کنید.

ایمیل : info[at]visa724.com

ویزا 724

تمامی حقوق این سایت مربوط به ویزا 724 می باشد.