بهترین مشاغل برای مهاجرت کاری به کانادا در سالهای اخیر


آخرین بروز رسانی : ۰۰/۱۱/۲۵

 

 

این مقاله با توجه به تحقیق و تجربه تیم مستقر در کانادا تهیه و تالیف شده، پس با دقت مطالعه فرمایید.

به نظر شما چرا کانادا به نیروی کار مهاجر نیازمند است و بهترین مشاغل برای مهاجرت به کانادا در سالهای اخیر کدام هستند؟ اساساً کشور کانادا دارای فرصت های کاری بیشماری برای متقاضیان مهاجرت به کانادا از طریق نیروی کار ماهر هستند. جمعیت کشور کانادا رو به پیر شدن است. آمارها نشان می دهد که 5.9 میلیون از 36.26 میلیون جمعیت کانادا بالای 65 سال هستند که چیزی در حدود 16 درصد جمعیت کانادا را تشکیل می دهد. از طرفی کانادا دارای پایین ترین نرخ زاد و ولد در جهان است و این بدین معنی است که نیروی جوان کافی برای بازار کار کشور وجود ندارد. آمارها نشان می دهد که 26 درصد نیروی کار کانادا را مهاجران تشکیل می دهند. این بدین معنی است که از هر 4 نفر یک نفر نیروی کار مهاجر می باشد. این موضوع می تواند خبر خوبی برای کسانی باشد که به دنبال مهاجرت کاری به کانادا هستند. پیش از آنکه به کانادا مهاجرت کنید آیا می خواهید بدانید بهترین مشاغل برای مهاجرت به کانادا در سالهای اخیر کدامند؟ مشاغلی که میتواند منجر به اقامت کانادا شود کدام اند؟ آیا با مهاجرت کاری کانادا میتوان اقامت کانادا را برای تمامی اعضای خانواده دریافت کرد؟

 

* در حال حاضر فرصتهای شغلی مناسبی در کمپانی های معتبر کانادایی فراهم شده که میتوانید با قبولی در آزمون و مصاحبه مربوطه، شغلی واقعی در کانادا داشته و ویزای کار کانادا دریافت نمایید؛ برای کسب اطلاعات تکمیلی این طرح می توانید با دفاتر ما در تماس باشید یا اقدام به رزرو وقت مشاوره نمایید تا شرایط شما به دقت بررسی گردد. (ظرفیت محدود)

 

شرایط زیر برای شرکت در این طرح الزامی ست:

سن: 20 الی 45

تحصیلات: حداقل فوق دیپلم مرتبط با شاخه های مختلف برنامه نویسی، مهندسی یا امنیت شبکه، IT، نرم افزار، طراحی، کامپیوتر و...

تمکن مالی: حداقل 30 هزار دلار کانادا

مهارت زبان انگلیسی: در حد آیلتس 6

سابقه کاری: حداقل 1 سال مرتبط و قابل اثبات

 

برای مشاهده ویدئوهای مهاجرت به کانادا، با کلیک برروی لینک زیر، صفحه اینستاگرام ما را دنبال کنید

instagram.com/visa724com

 

 

 

در این مقاله 20 شغل برتر کانادا برای مهاجرت در سالهای اخیر را معرفی می کنیم.  

 

کار در کانادا

20 شغل برتر و مورد نیاز در کانادا برای مهاجرت کاری به کانادا در سالهای اخیر - بخش اول

جوشکار

راننده

دستیار فروش

کارمند اداری

پرستار

طراح و توسعه دهنده وب

مربی کالج

مسئول پذیرش

صندوق دار

دستیار فیزیوتراپ

کارگر ساده

مهندس هوا فضا

مدیر پروژه

داروساز

حساب دار

لوله کش و مکانیک دستگاه های بخار

مهندس الکترونیک

ناظر ساختمان

روانشناس

خلبان

 

خبر مهم: در حال حاضر یک برنامه جدید مهاجرت کاری، در 4 استان حوزه آتلانتیک معرفی شده است، که با داشتن جاب آفر، نیازی به دریافت LMIA ندارید. کاریابی در کانادا استان ها به صورت تخصصی در این موسسه انجام می پذیرد. از این رو میتوانید برای دریافت مشاوره از مشاوران و وکیل رسمی مهاجرت به صفحه رزرو وقت مشاوره مراجعه فرمایید و یا برای اطلاعات بیشتر، در خصوص این برنامه جدید مهاجرت کاری، می توانید صفحه مهاجرت از طریق جاب آفر آتلانتیک رو مطالعه بفرمایید.

 

هشدار بسیار مهم:

لطفا بسیار مراقب باشید، شرکتها یا افرادی که پیشنهاد جاب آفر، پیشنهاد شغلی و یا کاریابی هایی را با رقم های متفاوت می دهند و به شما عموما این موارد را عنوان می کنند (نیازی نیست سرکار بروید چون اقامت دائم را گرفته اید! این جاب آفر را، ما از کارفرما میخریم! میتوانید بعد از گرفتن اقامت در استانهای آتلانتیک زندگی نکنید و به تورنتو و ونکوور بروید! اداره کار کانادا متوجه نبود شما در آن پیشنهاد شغلی نمی شود! و...)

 

اینگونه کلاهبردارها عموما وکیل رسمی مهاجرت کانادا نیستند یا اگر هستند خودشان قرارداد شما را امضا نمی‌کنند چون کانادا به شدت با آنها برخورد می کند. 

 

لطفا توجه داشته باشید که جاب آفر شما باید واقعی باشد، گزارشات مالیاتی، حقوق و بیمه شما باید از سوی کارفرما به اداره کار و اداره مهاجرت کانادا گزارش شود. حتی اگر ورود شما با اقامت دائم همرا باشد (جاب آفر استانهای آتلانتیک)، ثابت شود که جاب آفر شما واقعی نبوده و گزارشات شغلی شما را دریافت نکرده باشند، حتی اگر سالها هم در کانادا زندگی کرده باشید، احتمال بسیار قوی، کانادا، اقامت دائم شما را باطل می کند. 

از این رو فقط قرارداد رسمی کاریابی را، با وکیل رسمی مهاجرت کانادا امضا کنید. 

 

اگر در کشور خود صاحب بیزینس هستید، میتوانید در کانادا از طریق ثبت شرکت، LMIA دریافت کرده و راه مهاجرت به کشور کانادا را تسهیل سازید.

 

مهاجرت کاری به کانادا به عنوان جوشکار

 

مهاجرت کاری به کانادا - جوشکاری 

 

جوشکاری یکی از بهترین مشاغل برای مهاجرت کاری به کانادا در سالهای اخیر به شمار می رود. استان هایی مانند کبک و بریتیش کلمبیا به دلیل رشد صنایع ساختمانی و افزایش پروژه های خانه سازی در راستای رشد جمعیت خود بیشترین نیاز را به جوشکاران حرفه ای دارد. یک جوشکار حرفه ای می تواند سالانه در حدود 52000 الی 65000  دلار درآمد کسب کند. استان آلبرتا نیز مزیت های بی شماری برای جوشکاران در نظر دارد و به یک کارگر جوشکار سالانه 30000 تا 50000 دلار حقوق پرداخت می کند. بسیاری از برنامه های کاری مهاجرت به کشور کانادا نیازمند حداقل دو سال سابقه کاری مفید و پروانه کسب سه ساله در زمینه جوشکاری است. همچنین به دوره های آموزشی عملی در کانادا نیاز خواهید داشت تا بتوانید به عنوان نیرو کار متخصص جوشکاری در کانادا استخدام شوید.

 

مهاجرت کاری به کانادا به عنوان راننده

 

مهاجرت کاری به کانادا - راننده

 

بسیاری از رانندگان جاده ای کانادایی در ده سال آینده بازنشست خواهند شد. کانادا در این زمینه به شدت به دنبال نیروی کار جوان و با سابقه است. به همین دلیل رانندگی یکی از بهترین مشاغل برای مهاجرت کانادا در سالهای اخیر محسوب می شود. یک راننده کامیون در کانادا سالانه در حدود 54500 الی 8650 هزار دلار درآمد کسب می کند. اگر به دنبال این حرفه در کانادا هستید استان های کبک، بریتیش کلمبیا، آلبرتا و اونتاریو بهترین گزینه برای شما هستند. باید توجه داشته باشید که اگر علاقه مند به استخدامی کانادا در این شغل را دارید حتما باید دارای مدرک زبان باشید و مدرک گواهی نامه رانندگی را از کانادا اخذ نمایید. سپس میتوانید به عنوان نیروی کار متخصص راننده در کانادا استخدام شوید.

 

مشاوره رایگان/پرسش و پاسخ

مهاجرت کاری به کانادا به عنوان دستیار فروش 

 

مهاجرت کاری دستیار فروش به کانادا

 

آیا شما شخصیتی دارید که می تواند مشتری را قانع کند چیزی را خریداری کند و به درستی می توانید مشتری های خود را راهنمایی کنید؟ شغل فروشندگی در کانادا برازنده شماست. اگر در زمینه B2B و یا B2C دارای سابقه کاری هستید پس مهاجرت به کشور کانادا از طریق کار به عنوان دستیار فروش برای شما گزینه مناسبی خواهد بود. در کانادا استان های اونتاریو، بریتیش کلمبیا، آلبرتا و بورنویچ دارای بیشترین متقاضی نیروی کار مهاجر در شغل دستیار فروش هستند. یک دستیار فروش می تواند سالانه در حدود 21000  دلار به عنوان تازه کار و 40300 دلار! به عنوان فروشنده فصلی و حرفه ای کسب درآمد کند. اگر علاقه مند به استخدامی در کانادا در حیطه ی فروش هستید باید دوره های آموزشی کانادا را ثبت نام کنید و پس از دریافت سرتیفیکیت معتبر و دانش زبان کافی میتوانید در کانادا استخدام شوید.

 

مهاجرت کاری به کانادا به عنوان کارمند اداری

 

مهاجرت کاری کارمند اداری به کانادا

 

آیا شما دارای روحیه مدیریتی و کاغذبازی هستید؟ اگر این طور است حرفه کارمند ادارای مناسب شماست. اگر دارای تجربه کاری کافی در این زمینه هستید می توانید از طریق کارمند ادارای به کانادا مهاجرت کنید. کارمند اداری یکی از بهترین مشاغل برای مهاجرت به کشور کانادا می باشد. حقوق و درآمد شما به عنوان کارمند اداری سالانه چیزی در حدود 40000 دلار خواهد بود. استان های کانادا که بیشترین متقاضی نیروی کار مهاجر هستند بریتیش کلمبیا، اونتاریو، آلبرتا و مونیباتو می باشند. کارمندهای اداری در کانادا باید دارای تحصیلات دانشگاهی باشد یا در یکسری آزمونهای ورودی جهت استخدام شرکت کنند. پس اگر علاقه به مهارجت کاری به کانادا از طریق کارمند اداری دارید باید دارای مدرک زبان بوده و مدارک تحصیلی کانادا را کسب کرده باشید. در برخی موارد نیز باید در آزمون ورودی شرکت کرده و نمره قبولی بیاورید.

 

مهاجرت کاری به کانادا به عنوان پرستار

 

مهاجرت کاری پرستار به کانادا

 

از آنجا که کانادا طی سال های آتی با جمعیت مسن رو به رو است، بیش از هر زمان دیگری به پرستار نیازمند است. یک پرستار تازه کار در کانادا می تواند حقوقی معال 58000 دلار در سال به دست آورد. اگر وی دارای 5 سال سابقه کاری باشد درآمد او در سال معادل 85000 دلار خواهد بود. برخی از استان های کانادا نظیر کبک، ساسکاچوان، اونتاریو، نیوبرانزویک و بریتیش کلمبیا به شدت به دنبال نیروی کار پرستار می باشند. از این رو پرستار یکی از بهترین مشاغل برای مهاجرت به کانادا در سالهای اخیر می باشد. البته امسال تقریبا تمامی استانهای کانادا به نیروی کار پرستار نیاز دارد. پس برنامه ی ویژه ای در سالهای اخیر در نظر گرفته شده که پرستارانی که دارای سابقه کار پرستاری بوده و مدرک زبان دارند بدون گذراندن دوره های آموزشی در کانادا میتوانند به همران خانواده خود به عنوان نیروی کار پرستاری به کانادا مهاجرت کنند. اگر دارای سابقه کار پرستاری می باشید و میتوانید مدرک زبان ارائه دهید این یک فرصت طلائی برای مهاجرت کاری به کاناداست. برای اطلاعات بیشتر، عبارت > ویزا 724 مهاجرت پرستار <  رو در گوگل جستجو کنید.

 

نکته بسیار مهم: 

وکلای دادگستری، موسسات حقوقی، موسسات کاریابی بین المللی،  موسسات اعزام دانشجو، حتی آژانس های مسافرتی، یا افراد حقیقی، برای فعالیت در حیطه ویزا و مهاجرت باید از شورای قانونگذاری مهاجرت کانادا (ICCRC) مجوز داشته باشند؛ در غیر این صورت، هرگونه فعالیت آنها از دیدگاه کانادا در حیطه ویزا و مهاجرت غیر قانونی ست.

 

 در سایت رسمی مهاجرت کانادا اعلام شده است که؛ اگر از بی تجربگی و کلاهبرداری این‌گونه افراد یا موسسات فاقد مجوز ICCRC متضرر شوید، هیچ راهی برای پیگیری و رفع اتهامات خود ندارید. پس فقط به مشاوران یا وکلای رسمی کانادا اعتماد کنید تا  در صورت بروز مشکل، مدافع منافع شما باشیم.

 

کشور کانادا فقط به وکلا و مشاوران رسمی مقیم کانادا که از iccrc مجوز دارند، اجازه فعالیت در حیطه مشاوره و انجام امور ویزا و مهاجرت را می دهد.

وکلای دادگستری، موسسات، آژانسهای مسافرتی  و یا هر شرکت دیگری، بدون حضور وکیل یا مشاور رسمی مهاجرت کانادا، نمی‌توانند نامه دفاعیه از موکل خود به اداره مهاجرت کانادا ارائه دهند.

 

در صورت عدم وجود وکیل یا مشاور رسمی مهاجرت کانادا، این شرکتها یا افراد، یک ایمیل به نام شما درست می کنند و تمامی امور را به جای شما و با یک هویت جعلی انجام می دهند و گاها حتی اکانت و پسوورد را در اختیار شما نمی گذارند، یا اینکه به عنوان واسطه عمل کرده و تمامی امور مهاجرت یا ویزا را به یک مشاور یا وکیل رسمی کانادا می سپارند. فقط قرارداد مستقیم با مشاور یا وکیل رسمی مهاجرت به کشور کانادا (مورد تایید ICCRC) را امضا کنید.

>> آموزش استعلام وکیل مهاجرت کانادا <<

 

مهاجرت کاری به کانادا به عنوان طراح و توسعه دهنده وب (برنامه نویسی وب)

 

مهاجرت کاری طراح وب در کانادا

 

شهر تورنتو کانادا مخصوص طراحان و توسعه دهندگان وب است. در تورنتو می توانید سالانه 65000 دلار کسب درآمد کنید. اگر در این زمینه سابقه شما بیشتر باشد به صورت خانگی می توانید معادل 80000 هزار دلار درآمد به طور سالانه به دست آورید. کسب درآمد در این حیطه در کانادا نا محدود است. اگر میخواهید به عنوان نیرو کار برنامه نویس یا توسعه دهنده وب به کانادا مهاجرت کنید باید یک دوره آموزشی را در کانادا گذرانده سپس وارد بازار کار شوید.

 

مهاجرت کاری به کانادا به عنوان مربی کالج

 

مهاجرت کاری مربی کالج در کانادا

 

یکی دیگر از زمینه های کاری دست نخورده و یکی از بهترین مشاغل مورد نیاز کانادا در سالهای اخیر مربی کالج است. بر اساس آمارها کانادا از سال 2015 تا 2024 با کمبود مربی کالج رو به رو خواهد شد. حقوق و درآمد شما در این حرفه چقدر خواهد بود؟ در ابتدای ورود می توانید انتظار 43250 دلار در سال را داشته باشید. پس از گذشت چند سال حقوق شما به 72500 دلار خواهد رسید. بهترین استان ها ی کانادا برای مهاجرت کاری به عنوان مربی کالج، استان های ساسکاچوان، یوکان و آلبرتا و قلمروهای شمال غرب  (NorthWestern Territories) می باشند.

 

مهاجرت کاری به کانادا به عنوان مسئول پذیرش

 

مهاجرت کاری مسئول پذیرش به کانادا

 

یکی دیگر از بهترین مشاغل برای مهاجرت به کانادا مسئول پذیرش است. بسیاری از صنایع کانادا از هتل ها گرفته تا بیمارستان ها و دندانپزشکی ها و .. نیازمند مسئول پذیرش هستند. برای اخذ این شغل تنها کافی است  دارای تحصیلات دبیرستانی باشید. یک مسئول پذیرش در کانادا در حدود 31000 هزار دلار در سال درآمد کسب می کند. استان های مورد نیاز مسئول پذیرش در کانادا استان های کبک، انتارویو، بریتیش کلمبیا و ساسکاچوان می باشند. مهمترین مسئله برای یک مسئول پذیرش مهارت در زبان های مختلف است.

 

مهاجرت کاری به کانادا به عنوان صندوق دار

 

مهاجرت کاری به کانادا به عنوان صندوق دار

 

صندوق داری یکی از مشاغل خوب و بی دردسر برای مهاجرت به کانادا است. ورود به این شغل کار چندان سختی نیست و برای متقاضیان جوانی که هنوز دارای شغل اول نیستند مناسب می باشد. از طرفی اگر به عنوان صندوق دار به کانادا مهاجرت کنید تنها نیاز دارید تحصیلات دبیرستان را به اتمام رسانده باشید. متوسط درآمد یک صندوق دار در کانادا  11.5 دلار در ساعت است. البته باید داری مدرک زبان نیز باشید که بتوانید به عنوان صندوق دار در کانادا مشغول به کار شوید.

مهاجرت به کانادا به عنوان دستیار فیزیوتراپ و یا کاردرمان

 

مهاجرت کاری به کانادا به عنوان دستیار فیزیوتراپی

 

یکی دیگر از بهترین مشاغل کانادا در سالهای اخیر دستیار فیزیوتراپی و کار درمانی ست. به دلیل مسن تر شدن جمعیت کانادا  این کشور نمی تواند تخصص های حرفه ای مورد نیاز برای مراقبت این قشر را تأمین کند. متوسط درآمد دستیار فیزیوتراپ در اوایل کار 25000 دلار در سال می باشد و با کسب تجربه بیشتر در این زمینه حقوق و درآمد دستیار فیزیوتراپ سالانه به 58000 دلار خواهد رسید. استان­های کانادا که در حال حاضر به دستیار فیزیوتراپ نیازمندند اونتاریو، بریتیش کلمبیا و ساسکاچوان است. البته برای استخدامی در این حیطه شغلی باید دارای مدارک آموزشی از کالج های کانادا باشید.

 

باید توجه داشته باشید که اگر قصد مهاجرت کاری به کانادا را دارید باید برای برخی مشاغل دوره های آموزشی را قبل از استخدام بگذارید و برای تعداد محدودی از مشاغل بدون داشتن مدرک سرتیفیکیت کانادا و با داشتن سابقه کار در کشور مبدا میتوان به صورت کاری مهاجرت کرد.

اگر که تمایل دارید خیلی راحت تر و سریع تر وارد بازار کار کانادا شوید توصیه ما این است که در دورهای آموزشی کانادا در کالج ها و دانشگاههای معتبر کانادا مدرک تحصیلی خود را دریافت نمایید و سپس با داشتن ویزای کار و مدرک تحصیلی معتبر کانادایی درخواست کار داده و اقامت دائم کانادا را دریافت نمایید.

در آینده نزدیک ادامه مقاله 20 شغل برتر برای مهاجرت به کانادا در بخش 2 معرفی خواهد شد. پس با ما همراه باشید.

 

 

مطالب پیشنهادی:

ویزای تحصیلی کانادا

> مهاجرت به کانادا از طریق ثبت شرکت

درباره ویزای کانادا همه چیز بدانید

> اقامت کانادا

سایتهای کاریابی کانادا

 

 

 

مطالب مندرج در وب سایت حاضر به منظور اطلاع رسانی و افزایش دانش مخاطبین عزیز وبسایت حاضر و سایر شبکه های اجتماعی است. اگر چه اخبار و مطالب منتشره با نهایت دقت نویسنده مکتوب گردیده،ولی همچنان می تواند دستخوش تغییرات مرور زمان بوده و یا عاری از اشتباه انسانی نباشند.
بدیهی است برداشت و مشورت‌های حقوقی نهایی صرفا در چارچوب موضوع مورد مشاوره با شخص مشاور و وکیل رسمی توصیه می‌شود.
مدیریت و همکاران این مجموعه مسوولیتی در خصوص اقدامات خواننده با استناد به مطالب مندرج در وب سایت حاضر و سایر شبکه های اجتماعی نداشته و مسوولیت مجموعه صرفا محدود به چارچوب قرارداد منعقده با موکلین مجموعه باقی خواهد ماند.

 

ویزا 724، در کنار شرکت حقوقی مهاجرتی و شرکت توسعه بیزینس در کانادا، با داشتن تجربه راه اندازی و توسعه بیش از 100 کسب و کار موفق، صفر تا صد خدمات خرید بیزینس یا راه اندازی بیزینس، امضای قرارداد قانونی و انجام امور مهاجرتی را ارائه می کند. ما کسب و کار را مطابق با شرایط شما، انتخاب و برای خرید یا راه اندازی آن اقدام می کنیم. در صورتی که قصد راه اندازی یک کسب و کار در کشور کانادا را داشته باشید و اگر تمایل دارید در فرانچایز های قوی کانادا سرمایه گذاری کنید، می توانید با ما در ارتباط باشید.

در این شرکت، گام به گام در خدمت اهداف کارآفرینانی هستیم که میخواهند بیزینس موفقی در کانادا داشته باشند و از راههای برنامه های تجاری روشهای سرمایه گذاری در کانادا، ویزای استارتاپ و راه اندازی بیزینس به کانادا مهاجرت کنند.

دریافت اطلاعات تماس و اطمینان از مجوز های ما، با مراجعه به صفحه > درباره موسسه مهاجرتی ما


مشاوره رایگان/پرسش و پاسخ


همراهان گرامی، در این قسمت میتوانید سوالات خود را مطرح نمایید. در اولین فرصت پاسخگوی شما خواهیم بود.(نمایش عمومی)


ملینا ملک ثابت :

اطلاعات کلی راجع به مهاجرت رشته‌ی پزشکی و مدرک‌های متفرقه برای ارائه در‌جهت پذیرش اسونتر

رشته پزشکی در کانادا بسیار گران است و باید بتوانید تمکن مالی و معدل بالایی برای دریافت پذیرش ارائه دهید. برای کسب اطلاعات بیشتر در این خصوص به صفحه مهاجرت پزشکان به کانادا مراجعه بفرمایید.

اسماعیل موسی زاده :

باسلام وخسته نباشید من 36سال سن دارم وپدر3دختربه همراه همسر ومادرم زندگی میکنیم دارای جواز شغل خشکشویی سابقه5سال کاردرخشکشویی رادارم ودارای مدرک دیپلم کامپیوتر از آموزش وپرورش ایران وهم مدرک فنی کامپیوتر از سازمان فنی وحرفه ای ایران هستم و آشنایی کمی با زبان انگلیسی دارم میخواستم بدونم بااین سابقه ومدارک میتونم به کانادا برای کار به همراه خانواده مهاجرت کنم ممنون میشم پاسخ بدین باتشکر.

باید شرایط شما به صورت دقیق بررسی شود. از این رو می توانید به صفحه رزرو وقت مشاوره و یا فرمهای ارزیابی رایگان مراجعه نمایید.

الهام عسکری :

با سلام و درود رشته تحصیلی من مهندسی ایمنی و بهداشت شغلی هست و 32 سالم هست و تقریبا 7 سال سابقه کار مفید و مرتبط دارم در این زمینه ، میخواستم ببینم تو این رشته برای پذیرش چه دانشگا هایی می تونم اقدام بکنم و وضع کار به طور کلی به چه صورت هست؟ تنها دانشگاهی که من تونستم پیدا بکنم دانشگاه مموریال بوده . ممنونم

اگر تمکن مالی مناسب داشته باشید برای مهاجرت تحصیلی شرایط خوبی دارید. برای بررسی دقیق تر می توانید داخل سایت فرم ارزیابی تکمیل بفرمایید یا اقدام به رزرو وقت مشاوره داشته باشید

نیما :

سلام من 25سالمه مربی غریق نجات هستم و گواهینامه بین المللی غریق نجاتی رو هم دارم و کاملا به زبان انگلیسی مسلط هستم. میخواستم ببینم با توجه به حرفه من، میشه در این کشور ( کانادا ) مشغول به کار شم. لطفا راهنمایی کنید

اگر بتونید از کارفرمای واجد شرایط در کانادا جاب آفر دریافت کنید، مهاجرت کاری به کانادا ممکن است

نسیم :

سلام ببخشید من برای پذیرش در کالج سنکا در تورنتو می خام اقدام کنم میخاستم بدونم آینده شغلی کدوم رشته بهتره؟ من خودم اینجا کامپیوتر خوندم ولی علاقمند به رشت ههای تصویر سازی و گرافیکی و یا حتی طراحی معماری هستم 20 سالمه و نمیدونم کدوم رشته رو انتخاب کنم

باید سوابق شغلی و تحصیلی و میزان تمکن مالی شما به دقت بررسی شود

Reza :

سلام بنده در رابطه با شغل طلا فروشی یا جواهر ساز و تعمیرات طلا اطلاعات میخواستم ممنون میشم که راهنماییم کنید

با دفاتر ما در تماس باشید راهنمایی می شوید

Nahid :

من معماری خوندم طراحی با اتوکد و مکس رو بلدم .از اونجایی که میدونم شرایط کار معماری خوب نیس رو چه کاری میتونم مانور بدم برای ویزا ؟

اگر بتوانید از یک کارفرمای واجد شرایط جاب آفر دریافت کنید، بله

داود مومنی شهرکی :

باسلام من مدرک کاردانی باستان شناسی دارم، طراح حرفه ای یافته های باستان شناسی هستم و سالیان سال در گروههای باستان شناسی ایرانی و مشترک بین المللی کار کردم. درعین حال مدت 10 سال در زمینه طراحی و اجرای تزئینات داخلی ساختمان مثل کاغذدیواری،پارکت،دیوارپوش،سقف کاذب و ... فعالیت دارم. ضمنا مدرک HSE از جهاد دانشگاهی دارم. بااین شرایط امکان مهاجرت به کانادا را دارم؟ باتشکر

می‌توانید مشخصات خود را، برای بررسی دقیق شرایط، در فرمهای ارزیابی رایگان وارد نمایید

و یا برای دریافت مشاوره تخصصی (حضوری یا غیر حضوری)، به صفحه رزرو وقت مشاوره مراجعه فرمایید.

ساناز :

سلام پدر بنده راننده تراک هستن ایا احتیاجی له مدرک زبان هست؟

ليلا :

درود بر شما. مدت پانزده سال سابقه تدريس زبان انگليسي دارم. فوق ليساس تيچينگ و مدرك تدريس كمبريج، سلتا، رو هم گرفتم. شانسي براي كار در كانادا دارم؟

باید دقیقتر بررسی کنیم، فرمهای ارزیابی رایگان را تکمیل نمایید

حمید کرم زاده :

درود بر شما درخواست اطلاعات کامل مهاجرت از طریق رانندگی پایه 1در کانادا را دارم

محمد علی :

سلام و خسته نباشید خدمت شمت بنده 18 ساله هستم و 6 سال زبان انگلیسی میخونم و هنوز مدرک ایلس رو نگرفتم میخواستم در یک کشور انگلیسی زبان (کانادا.استرالیا.امریکا.لندن......)به عنوان راننده کاذ کنم سوالم این هست که من سرمایه زیادی نداذم که ماشین خودم را در کشور مورد نظر بخرم و شرایط لازم اعمم از حداقل پول و مدرک و سوابق و..... چی چیز هایی باید داشته باشم .؟ ازتون بسیار سپاس گزارم که به سوالم جواب بدید!

انسیه :

یه دختر 39 ساله هستم لیسانس زبان 12 سال سابقه حسابداری یه برنامه 2 تا 3 ساله برای کسب امتیاز برای اکسپرس اینتری کاندا دارم گرفتن آیلتس 7 برام خیلی راحته ، ولی میخاو ارشد هم بگیرم. به نظرتون بین رشته های مدیریت بازرگانی و مدیریت دولتی و حسابداری کدوم رشته برای مهاجرت به کانادا و گرفتن کار در اونجا مناسبتره؟ ممنونتون میشم اگه راهنمایی کنید.

تفاوت چندانی ندارند، باید بدانید استان مورد هدف شما بیشتر مشتاق به استخدام کدام مهارت است

محمد :

سلام و خسته نباشید بنده 18سال ام و حدود 6 سال هس که زبان انگلسی رو از اول شروه کرده ام در حال حاضر در رشته تجربی و هنوز تموم نکردم میخواهم که مهاجرت کنم به هر کشور انگلیسی زبان فرقی نمی کنه حالا کانادا رو مثال بزنیم خواستم ببینم تو رشته علوم ازمایشگاهی ضمینه کاری راحت فراهم میشه که من از طریق رشته ام وارد بشم یا اینکه اگه نشد از طریق رانندگی ماشین سنگین زندگی خودمو از 0 شروع کنم اگه اینطوره شرایط برای اینکه راننده ماشین سنگین باشی چی هس؟

مشخصات خود را در فرمهای ارزیابی رایگان وارد نمایید

سجاد :

سلام من در زمینه های: Python web developer,JavaScript,CSS,HTML, Django(برنامه نویسی) تخصص عملی دارم ولی مدرک ندارم،سابقه کار یکسال هم میتونم بیارم لیسانس زبان انگلیسی ایلتس 6 اکادامیک مجرد33 سه ساله پایان خدمت آیا با این تفاسیر برای کار در کانادا از طریق شما میتونم اقدام کنم؟

برنامه نویسی جز مشاغل مورد نیاز و اساسی کاناداست، لطفا مشخصات خود را در فرمهای ارزیابی رایگان وارد نمایید

Farzin :

من 41 سالمه. متاهل و دارای یک فرزند 14 ساله. حرفه ای که 15 ساله تجربه دارم نجاریه. درسم رو بخاطر کارم نزدیک مقطع کارشناسی رها کردم و مشغول کار شدم. تو کارم تو ایران تا حدودی موفقم و کارگاه دارم. امکان مهاجرت به کانادا با این زمینه شغلی برام فراهم هست یا نه؟

احتمالا شرایط مناسبی برای راه اندازی یک کسب و کار کوچک در کانادا را داشته باشید، صفحه ثبت شرکت در کانادا را مطالعه فرمایید

محمدجعفری :

سلام میخوام بدونم آیا امکانش هستم به کانادا از طریق کار خیاطی،فروشگاهی،پذیرش یا کارگر مهاجرت کنم

می‌توانید مشخصات خود را، برای بررسی دقیق شرایط، در فرمهای ارزیابی رایگان وارد نمایید

Ramin hoshang :

سلام آیا برای رانندگی تریلی باید تو ایران پایه یک بگیرم یا حتما باید تو کانادا پایه یک بگیرم ممنون میشم راهنماییم کنید

گواهینامه کانادایی الزامیست

 

سامان :

من متاهل و دارای دو فرزند دختر 12 و 7 ساله هستم هزینه گرفتن ویزای pr چقدر است و از زمان اقدام چ مدت طول خواهد کشید من مهندس عمران با 15 سال سابقه بیمه همسرم تخصص در زمینه شیرینی با مدرک فنی حرفه ای فوندانت کیک و 15 سال سابقه بیمه

می‌توانید مشخصات خود را، برای بررسی دقیق شرایط، در فرمهای ارزیابی رایگان وارد نمایید


یکتا :

شرایط جاب افر رانندگان سنگین ومدارکی که میخواد سوال داشتم

باید گواهینامه کانادایی داشته باشید

میم.خ :

سلام وقت بخیر. امکان دریافت ویزای کاری برای کار مدلینگ در کانادا اگر وجود داره، برای شروع مراحل اولیه اقدام به مهاجرت از این طریق راهنمایی بفرمایید. ممنون????

می‌توانید مشخصات خود را، برای بررسی دقیق شرایط، در فرمهای ارزیابی رایگان وارد نمایید

همچنین هزینه های حق الوکاله فقط در جلسات مشاوره (حضوری یا غیر حضوری) عنوان خواهد شد : رزرو وقت مشاوره

مینا مسگری : سلام وقت بخیر، بنده یک راننده پایه یک با کارت هوشمند فعال و تقریبا سه سال سابقه کار می باشم همجنین سابقه بیمه رانندگان دارم،مدرک تحصیلی من دانشجوی ترم اخر کارشناسی ارشد است، ولی درخواست بنده اشتغال در شغل رانندگی می باشد، لطفا مرا راهنمایی کنید

می‌توانید مشخصات خود را، برای بررسی دقیق شرایط، در فرمهای ارزیابی رایگان وارد نمایید

آرتوان قاسمی :

سلام وقت بخیر من 18 سال سن دارم مهندس نرم افزار هستم شاید خنده دار باشه با این سن بگم مهندس ولی خب توضیح خواهم داد خب حدود 5 سال سابقه ی کار در حوزه ی برنامه نویسی دارم سمت وب و اینکه با کشور های آلمان ایتالیا و . . . کار کردم و کار میکنم دوست دارم برای کار به کانادا بیام و بعد از یکم کار تحصیل هم بکنم یا کالج برم و مدارک بین المللی برنامه نویسی رو دارم در مسابقات جهانی مقام دارم همچون cern کار گرافیکی و موسیقی انجام دادم و میدم :) خب زبان انگلیسیم خوبه ولی خب مدرکی ندارم و بخواید میتونم بگیرم الملنی هم بلدم همین ها ممنون میشم پاسخ بدید

می‌توانید مشخصات خود را، برای بررسی دقیق شرایط، در فرمهای ارزیابی رایگان وارد نمایید

محسن رضایی :

درود جوان 30 ساله ای هستم با سابقه کار حدود 10 ساله با کامیون کمپرسی گواهینامه پایه یک دارم با زبان انگلیسی آشنایی ندارم همراهانم همسر و فرزند زیر دو سال هستند.برای مهاجرت باید از کجا شروع کنم؟

می‌توانید مشخصات خود را، برای بررسی دقیق شرایط، در فرمهای ارزیابی رایگان وارد نمایید

مهرداد :

سلام من کاردانی مکانیک خوندم در ضمن 14 سال مکانیک انواع خودروهای خارجی بودم 35 ساله مجردم آیا شغلی برای من در کانادا پیدا میشه

فرمهای ارزیابی رایگان را تکمیل نمایید

محمد :

با سلام من جوشکار برق و آرگون هستم با 29 سال سن مدرک آیلتس5.5 هم دارم مدرک بین المللی جوشکاری برق و آرگون و تست فرم پتروشیمی و پالایشگاه هم دارم لطفا منو راهنمایی کنید

فرمهای ارزیابی رایگان را تکمیل نمایید

راضیه ثقفی :

سلام .‌همسز من 38 ساله..10 سال سابقه کار در سوختگیری هواپیمایی داره..راننده فوق سنگین سوخت رسانی ب هواپیما هست..مدرک تحصیلیش فوق دیپلم.و گواهی نامه پایه 1 داره..و علاوه بر این کار فنی و مکانیک موتور های سی سی بالا و سنگین 1000 ب بالاست کلا تعمیر موتور در حد انجیین و سیم کشی و کاربرات..صفر تا 100

لطفا مشخصات خودتان را در فرمهای ارزیابی رایگان وارد نمایید

Shayan :

سلام ، میخواستم بپرسم برای رانندگان مدرک زبان در چه سطحی لازمه ؟ و گواهینامه ایرانی اصلا بدرد نمیخوره یا لازمه اونم موجود باشه ؟ سابقه کارم لازمه ؟ و هزینه ی کارای ویزا چقدره ؟

بسته به نیاز کارفرما مدرک زبان باید سنجیده شود. اما به صورت کلی مدرک زبان الزامیست، باید گواهینامه پایه یک کانادایی داشته باشید.

مهدی شاه حسینی :

سلام من 27 سالمه و لیسانس عمران دارم دو سال سابقه کار نظارت اجرای ساختمان دارم تراشکاری خودرو هم بلدم و مدرک فنی حرفه ای دارم و رانندگی هم میکنم زبان هم تا حدودی بلدم آیا شانسی برای گرفتن اقامت و پیدا کردن شغل خارج از ایران کانادا یا هر جای دیگه دارم؟

لطفا فرمهای ارزیابی رایگان را تکمیل نمایید تا شرایط شما بررسی شود

حسین :

با سلام بصورت حرفه ای وارد بکار لوله کشی و تاسیسات وجوشکاری هستم وده سال ثابقه کاری بصورت ازاد دارم و سی وشش سالمه و هزینه سفر ب کانادا را ندارم. اما کار تاسیسات را خیلی دوست دارم اما در ایران امنیت شغلی ندارم ایا شرایطی میتوانید پیشنهاد کنید ک مشکل شغی اینجانب حل شود و در ضمن مدرک تاسیسات درجه دو و جوشکاری ای سه فنی حرفه ای هم دارم.

میزان مهارت خود را در زبان انگلیسی افزایش دهید و رزومه خود را در سایتهای کاریابی رایگان ارسال نمایید.

Payam :

سلام واسه ویزای کار متصدی فروشگاه مدرک زبان لازمه؟

شما اگر مهارت در زبان نداشته باشید، عموما کارفرمایی تمایل به استخدام شما ندارد

Shadi :

سلام من هیچ مهارتی ندارم خواستم بپرسم واسه مهاجرت حتما باید از طریق تحصیل یا شغل اقدام بشه؟ و چقدر هزینه لازم هست واسه مهاجرت ب کشوری مثل کانادا

لطفا فرمهای ارزیابی رایگان را تکمیل فرمایید

امین :

سلام خسته نباشید...من هیچ مدرک تحصیلی ندارم....ولی فنی کار و جوشکار هستم.چطور میتونم مهاجرت کنم.؟

فرمهای ارزیابی رایگان را تکمیل بفرمایید

نوشین :

سلام وقت بخير خسته نباشيد. ميشه شرايط همسرم و خودم بگم شما لطف كنيدراهنمايي كنيد سن همسرم ٢٩سال تمام ,كارشناسي ارشد عمران ,سه سال كه دفتر مهندسي داره ولي بيمه و سابقه كار مرتبط به رشته ٧ماه هست دارايي نقد ٢٠٠ميليون يك زمين هم ب ارزش ٢٠٠ميليون داره زبان درحد ايلتس ٥و ٥/٥ ولی مدرک ندارن معدل كارشناسي ارشد ١٥/٦٠ سال فارق التحصيلي ٩٥ -------------------------------- ٢٧سال كارشناسي مديريت دولتي سابقه كار ندارم زبان هم كمي ميدونم

توانایی مالی شما کم است، بهتر است برای بورسیه های تحصیلی و برنامه اکسپرس اینتری کانادا اقدام کنید، که در هر دو صورت باید زبان خود بسیار تقویت کنید.

سروین :

سلام همسرم 40 ساله و کارشناس ارشد معماری هستن ده سال سابقه کارمرتبط با رشته در عمان دارن. چه روشی برای مهاجرت خانواده ما از طریق ایشون به کانادا مناسبه؟ مدرک زبان ایلتس ندارن

مشاور مهاجرت و ویزا:

برای بررسی شرایط مهاجرت یا دریافت ویزا، به اطلاعات بیشتری درباره شما نیاز داریم، برای بررسی دقیق، می‌توانید به صفحه فرمهای ارزیابی رایگان مراجعه فرمایید و یا برای بهره مندی از مشاوره وکیل رسمی مهاجرت به صفحه رزرو وقت مشاوره مراجعه فرمایید.

Sasan :

سلام.من مدرک لیسانس مهندسی کامپیوتر،نرم افزار از دانشگاه پیام نور دارم آیا مدرک پیام نور برای کار و ادامه تحصیل در کانادا معتبر است؟؟ باتشکر

مشاور مهاجرت و ویزا:

بله

Ehsan :

من دامدار هستم به عنوان کارگر حرفه ای قصد مهاجرت دارم ابان دامداری دارم

مشاور مهاجرت و ویزا:

برای بررسی شرایط دریافت ویزای کار (پیشنهاد شغلی) یا جاب آفر کانادا به صفحه رزرو وقت مشاوره مراجعه فرمایید.

اریانوش :

سلام 21سالمه دیپلم دارم ورزشکار رزمی هم هستم مکالمه زبانمم متوسطه ب عنوان مسئول پذیرش یا صندوقدار از چ طریقی میتونم اقدام کنم؟

مشاور مهاجرت و ویزا:

برای بررسی شرایط دریافت ویزای کار (پیشنهاد شغلی) یا جاب آفر کانادا به صفحه رزرو وقت مشاوره مراجعه فرمایید.

رویا نیکخواه :

من فوق لیسانس مهندسی اب از دانشگاه تربیت مدرس هستم و حدود 2 سال در زمینه فروشو بازاریابی سابقه کار دارم. 28 ساله هستم و در حد متوسط به زبان انگلیسی تسلط دارم . میخاستم ببینم از چه طریق بدون سرمایه میتونم مهاجرت کنم چون سرمایه ایی ندارم .

مشاور مهاجرت و ویزا:

برای بررسی شرایط دریافت ویزای کار (پیشنهاد شغلی) یا جاب آفر کانادا به صفحه رزرو وقت مشاوره مراجعه فرمایید.

کاظم :

سلام وقتتون بخیر من پیمانکار تاسیسات ساختمانی(گرمایش،سرمایش،موتورخانه،آبرسانی،جوشکاری و....) هستم. از سال 1363 تا هم اکنون مشغول به این کار هستم. دارای گواهینامه تاسیسات و لوله کشی از سازمان فنی حرفه ای. هم اکنون مهاجر کشور ایران هستم. متولد 1353 هستم. و برای سابقه کار حرفه ای خود هم می توانم توصیه نامه های سازمانی ارائه بدهم. __با این شرایط من می توانم برای اقامت کشور کانادا درخواست بدهم و احتمال قبولی چند درصد هست؟ (لازم به ذکر هست که فرزندانم هم لیسانس و دیپلم هستند و هر کدام در حرفه ای فعالیت می کنند.) پیشاپیش از پاسخگویتان تشکر

مشاور مهاجرت و ویزا:

برای بررسی شرایط دریافت ویزای کار (پیشنهاد شغلی) یا جاب آفر کانادا به صفحه رزرو وقت مشاوره مراجعه فرمایید.

Hesam :

آیا کانادا مهندس آزمایشات غیر مخرب جوش را می خواهد . کسی که مدرک بین المللی دارد

مشاور مهاجرت و ویزا:

برای بررسی شرایط دریافت ویزای کار (پیشنهاد شغلی) یا جاب آفر کانادا به صفحه رزرو وقت مشاوره مراجعه فرمایید.

مصطفی موسوی :

باسلام بنده جوشکار co² آرگون و smaw هستم. اما می خواستم بدانم که طریقه هزینه ی سفر چگونه وچقدر است؟ درصورت متقاضی بودن چه کار بایستی انجام بدهیم باسپاس

مشاور مهاجرت و ویزا:

برای بررسی شرایط دریافت ویزای کار (پیشنهاد شغلی) یا جاب آفر کانادا به صفحه رزرو وقت مشاوره مراجعه فرمایید.

Parisa :

با درود ایا در کانادا مشاغلی که مرتبط با صنعت سنگ باشد بازار کار دارد؟؟

مشاور مهاجرت و ویزا:

بله

ایمان نصرتی :

سلام. آیا این طرح ها شامل اتباع خارجی که در ایران زندگی میکنند هم میشود؟ من چند سال در رشته جوشکاری به صورت آزاد در پروژه های بزرگ شهر مشهد کار کرده ام واز لحاظ جوشکاری در سطح بالایی قرار دارم. مدرک تحصیلی دیپلم کامپیوترو علوم انسانی.

مشاور مهاجرت و ویزا:

در صورتی که بتوانید مدارک شغلی معتبر ارائه دهید، بله

برای بررسی شرایط دریافت ویزای کار (پیشنهاد شغلی) یا جاب آفر کانادا به صفحه رزرو وقت مشاوره مراجعه فرمایید.

مهدی :

آیا با مبلغ 145 ملیون دو نفر میتونن به به کانادا مهاجرت کنن؟

مشاور مهاجرت و ویزا:

برای بررسی شرایط مهاجرت یا دریافت ویزا، به اطلاعات بیشتری درباره شما نیاز داریم، برای بررسی دقیق، می‌توانید به صفحه فرمهای ارزیابی رایگان مراجعه فرمایید و یا برای بهره مندی از مشاوره وکیل رسمی مهاجرت به صفحه رزرو وقت مشاوره مراجعه فرمایید.

شاهرخ :

با سلام . بنده 2 سال است که راننده پایه یک تریلی هستم. مدرک تحصیلی لیسانس. سن 28 . سطح زبان هم خوب . ایا شانسی برای مهاجرت دارم؟ (راستش میخواستم مراجعه کتن به ادرس دفترتون که ترجیح دادم اول اینجا سوالم رو بپرسم)

مشاور مهاجرت و ویزا:

برای بررسی شرایط مهاجرت یا دریافت ویزا، به اطلاعات بیشتری درباره شما نیاز داریم، برای بررسی دقیق، می‌توانید به صفحه فرمهای ارزیابی رایگان مراجعه فرمایید و یا برای بهره مندی از مشاوره وکیل رسمی مهاجرت به صفحه رزرو وقت مشاوره مراجعه فرمایید.

مرتضی :

با سلام وخسته نباشید خدمت شما وهکاران عزیزوخدمتگزار.بنده هنرم خوندنه ولی مسلما به درد کشورهای اروپایی یا کانادا نمیخوره.مدرک تحصیلیم هم سیکله متاهلم ویک فرزند دارم ولی نمیخوام تو ایران زندگی کنم هرکشوری باشه میرم.امروز هم رفت فنی حرفه ای برخی شغل ها رو رو تابلو اعلانات زده بودن که انشالله میخوام مدرک فنی حرفه ای م رو بگیرم.شغل تعمیرکار دستگاههای سرد کننده خانگی وتجاری رو انتخاب کردم آیا شانسی هست برای مهاجرت من وخانوادم.شما چه کاری رو پیشنهاد میکنید ترخدا راهنماییم کنید

مشاور مهاجرت و ویزا:

این موضوع بسیار سلیقه ایست و به میزان صبر و مهارت شما بستگی دارد اما در هر صورت برای اینکه بتوانید در کشوری دیگر مشغول به کار شوید، علاوه بر مدرک معتبر، نیاز به مهارت زبان و سوابق کاری و مهارت شغلی خواهید داشت

شاهرخ وردی پور :

سلام تکنسین اتاق عملم5سال سابقه کار دارم کانادا برای من مناسب است

مشاور مهاجرت و ویزا:

برای بررسی شرایط دریافت ویزای کار (پیشنهاد شغلی) یا جاب آفر کانادا به صفحه رزرو وقت مشاوره مراجعه فرمایید.

امير :

سلام.معلم بازنشسته هستم 4فرزند دارم.ميخوام اقامت كاةادا رو بكيرم..آيا ميتونم مجدد ادركانادا به شغل خودم ببردازم?ممنون ميشم راهنمايي وكمكم نماييد.متشكرم

مشاور مهاجرت و ویزا:

باید دوران بازنشستگی خود را طی بفرمایید. اما در صورتی که توانایی مالی راه اندازی بیزینسی را داشته باشید مشکلی خواهید داشت.

احمدی شهلا :

ایادرکانادامیتوانید برایم شغلی پیداکنید سپاس معرق کارهستم مدرک فنی وحرفه ای دارم

مشاور مهاجرت و ویزا:

برای بررسی شرایط دریافت ویزای کار (پیشنهاد شغلی) یا جاب آفر کانادا به صفحه رزرو وقت مشاوره مراجعه فرمایید.

علی :

تحلیل گر بورس هستم ایا امکان مهاجرت هست

مشاور مهاجرت و ویزا:

برای بررسی شرایط مهاجرت، به اطلاعات بیشتری درباره شما نیاز داریم، برای بررسی دقیق، می‌توانید به صفحه فرمهای ارزیابی رایگان مراجعه فرمایید و یا برای بهره مندی از مشاوره وکیل رسمی مهاجرت به صفحه رزرو وقت مشاوره مراجعه فرمایید.

رهبر راک :

با سلام رهبر راک هستم متولد 54.1.2 متقاضی رانندگی کانادا دارای رزومه رانندگی تایید شده به مدت هجدهدسال با یک یا دو شرکت که صحبت کردم متاسفانه هزینه دریافتیبه اندازه ای است کهتوان پرداخت ندارم می خواستم ببینم روش دیگه ای هست که هزینه کمتری داشته باشه یا خیر سپاسگزارم

مشاور مهاجرت و ویزا:

برای بررسی شرایط دریافت ویزای کار (پیشنهاد شغلی) یا جاب آفر کانادا به صفحه رزرو وقت مشاوره مراجعه فرمایید.

نسترن :

سلام ،وقت بخیر،،کاردانی مامایی دارم با 6سال سابقه کار و39ساله ومدرک فنی و حرفه ای آرایشگری و ماشین نویسی دارم،همسرم کاردانی ساخت و تولید 45ساله با 17سال سابقه مدیریت پروژه و رزومه قوی،پسرم کلاس هشتم با معدل20،دخترم کلاس چهارم،با این شرایط پیشنهاد شما ،بهترین و کم هزینه ترین روش اقدام برای کانادا چیست؟

مشاور مهاجرت و ویزا:

برای بررسی شرایط دریافت ویزای کار (پیشنهاد شغلی) یا جاب آفر کانادا به صفحه رزرو وقت مشاوره مراجعه فرمایید.

سیروان :

سلام سیروان هستم 37 ساله لیسانس مهندسی الکترونیک آیلتس جنرال 8 در اکسپرس اینتری امتیاز 404 رو دارم در ساسکاچوان 65 13 سال سابقه کار در معتبرترین شرکت خدمات انفورماتیک و تعمیرات خودپرداز مدل Diebold Nixdorf چه راهکاری دارین که بتونم سریعترین حالت اقامت کانادا رو بگیرم ممنون از همکاریتون

مشاور مهاجرت و ویزا:

برای بررسی شرایط دریافت ویزای کار (پیشنهاد شغلی) یا جاب آفر کانادا به صفحه رزرو وقت مشاوره مراجعه فرمایید.

حبیب رضا فراهانی :

سلام من جوشکار حرفه ارگن هستم مهندسی بین المللی جوش دارم مربیگری بین‌المللی جوش دارم مدرک معتبر لوله کشی صنعتی دارم بالای ده سال سابقه اموزش جوشکار لوله کشی و جوشکاری دارم متولد 1360 هستم کجا میتونم مهاجرت کاری کنم چقدر هزینه باید کنم دارم زبانم کار میکنم

مشاور مهاجرت و ویزا:

برای بررسی شرایط مهاجرت، به اطلاعات بیشتری درباره شما نیاز داریم، برای بررسی دقیق، می‌توانید به صفحه فرمهای ارزیابی رایگان مراجعه فرمایید و یا برای بهره مندی از مشاوره وکیل رسمی مهاجرت به صفحه رزرو وقت مشاوره مراجعه فرمایید.

فرزانه :

سلام.من 38 سالمه. دارای لیسانس روانشناسی عمومی ازدانشگاه پیلم نور وارشد مشاوره ازدانشگاه ازادهستم.ایا برای گرفتن مدرک دکترا درکانادا وکاز دراین کشوز با محدودیت سنی روبرو هستم؟؟

مشاور مهاجرت و ویزا:

محدودیت سنی در نظر گرفته نشده است اما باید ادامه تحصیل یا کار شما از دیدگاه آفیسر معقول باشد.


برای بررسی شرایط مهاجرت، به اطلاعات بیشتری درباره شما نیاز داریم، برای بررسی دقیق، می‌توانید به صفحه فرمهای ارزیابی رایگان مراجعه فرمایید و یا برای بهره مندی از مشاوره وکیل رسمی مهاجرت به صفحه رزرو وقت مشاوره مراجعه فرمایید.

Khan dai :

سلام 25سالمه راننده پایه یک هستم و علاقه زیادی به این دارم که برم کانادا برای ادامه زندگی باید چه کاری انجام بدم

مشاور مهاجرت و ویزا:

برای بررسی شرایط مهاجرت، به اطلاعات بیشتری درباره شما نیاز داریم، برای بررسی دقیق، می‌توانید به صفحه فرمهای ارزیابی رایگان مراجعه فرمایید و یا برای بهره مندی از مشاوره وکیل رسمی مهاجرت به صفحه رزرو وقت مشاوره مراجعه فرمایید.

حمید :

سابقه بیم تامین اجتماعی حدود7سال شغل تکنسین دارویی و تجهیزات پزشکی مدرک تحصیلی دیپلم ریاضی فیزیک وپیش دانشگاهی و گواهینامه لیفتراک ماشین سنگین دارم ویزا روسیه و آذربایجان گورستان دارم سند ملکی 2تا دارم و تمکن مالی 250 ملیونی دارم ممنونم سلام ویزا کاری یا توریستی میخواست

مشاور مهاجرت و ویزا:

برای بررسی شرایط مهاجرت، به اطلاعات بیشتری درباره شما نیاز داریم، برای بررسی دقیق، می‌توانید به صفحه فرمهای ارزیابی رایگان مراجعه فرمایید و یا برای بهره مندی از مشاوره وکیل رسمی مهاجرت به صفحه رزرو وقت مشاوره مراجعه فرمایید.

سیدابراهیم هاشمی :

باسلام و عرض ادب، شغل بنده نماسنگ و یا سنگ کار در حد حرفه ای سابقه 13 سال، آیا متناسب برای اقامت داعم کانادا هست یا خیر

مشاور مهاجرت و ویزا:

برای بررسی شرایط دریافت ویزای کار (پیشنهاد شغلی) یا جاب آفر کانادا به صفحه رزرو وقت مشاوره مراجعه فرمایید.

پردیس :

با سلام من سابقه تدریس زبان انگلیسی دارم مایلم بدانم آیا در همان بدو ورود می توانم تدریس نمایم؟

مشاور مهاجرت و ویزا:

برای بررسی شرایط دریافت ویزای کار (پیشنهاد شغلی) یا جاب آفر کانادا به صفحه رزرو وقت مشاوره مراجعه فرمایید.

محمد :

سلام وقت بخیر حسابرس هستم و دارم مدرک بین المللی acca رو میگیرم و دنبال مهاجرت دائم هستم آیا شدنی هست

مشاور مهاجرت و ویزا:

برای بررسی شرایط دریافت ویزای کار (پیشنهاد شغلی) یا جاب آفر کانادا به صفحه رزرو وقت مشاوره مراجعه فرمایید.

سارا :

سلام من سوالم راجع به پیشنهاد کاری در کاناداست شما انجامش می‌دهید ؟ اگر بلی هزینه‌اش چقدر هست چون من فقط به امتیاز پیشنهاد کاری نیاز دارم ممنون

مشاور مهاجرت و ویزا:

برای بررسی شرایط دریافت ویزای کار یا جاب آفر کانادا به صفحه رزرو وقت مشاوره مراجعه فرمایید.

هزینه حق الوکاله خدمات، مصوب شورای قانون گذاری مهاجرت کانادا خواهد بود، که با توجه به مشخصات متقاضی و بر حسب نفر ساعت فقط در جلسات مشاوره عنوان خواهد شد.

Pooyan :

با سلام وقتتون بخیر من به مدت 2 سال هست که برنامه نویسی و توسعه وب به زبان پایتون به طور فری لنس انجام می دهم و مدرک زبان هم دارم ولی تمکن مالی انچنانی ندارم میخواستم بدونم از طریق ویزای کار می توانم به کانادا مهاجرت کنم؟

مشاور مهاجرت و ویزا:

برای بررسی شرایط دریافت ویزای کار یا جاب آفر کانادا به صفحه رزرو وقت مشاوره مراجعه فرمایید.

azadeh :

سلام وقتتون بخیر همسر من قصاب هستن و خودم فوق لیسانس مهندسی شیمی دارم (البته رشته کارشناسی من مهندسی مواد بوده)، خودم هم دو سال و نیم هست که در حوزه مواد نسوز که بیشتر مرتبط با مدرک لیسانس هست دارم کار میکنم. میخوام بدونم که آیا امیدی برای یک مهاجرت امن هست؟؟

مشاور مهاجرت و ویزا:

در حال حاضر تعدادی ظرفیت برای قصابان برای مهاجرت کاری کانادا فراهم ساخته ایم. با دفاتر ما در تماس باشید و یا برای بررسی شرایط دریافت ویزای کار یا جاب آفر کانادا به صفحه رزرو وقت مشاوره مراجعه فرمایید.

هوشنگ :

سلام من48 سال سن دارم متاهل یک پسر دانشجو دارم یک پسر دبیرستانی و یک دحتر دبستانی ایا برای اقامت در کانادا میشه اقدام کنم و از همه مهمتر کار برام پیدا میشه ک زندگی خانودام را تامین کنم در ضمن حرفه خاصی ندارم فقط حدود 15 ساله ک مدیر یک شرکت خصوصی بودم و تحصیااتم دیپلم نظام قدیم هست در ضمن حدود 300 میلیون سرمایه دارم و اگه لازم بدنید اموزش حرفه ای هر شغلی را برای مدت کوتا حاظرم ببینم ممنون میشم اگه راهنمایی کنید. م

مشاور مهاجرت و ویزا:

برای بررسی شرایط مهاجرت، به اطلاعات بیشتری درباره شما نیاز داریم، برای بررسی دقیق، می‌توانید به صفحه فرمهای ارزیابی رایگان مراجعه فرمایید و یا برای بهره مندی از مشاوره وکیل رسمی مهاجرت به صفحه رزرو وقت مشاوره مراجعه فرمایید.

پرویزآقایی :

سلام خسته نباشید.من هم گواهینامه لیفتراک دارم و ام دی اف کار هم هستم آیا فرصت شغلی برای من هستش؟

مشاور مهاجرت و ویزا:

برای بررسی شرایط مهاجرت، به اطلاعات بیشتری درباره شما نیاز داریم، برای بررسی دقیق، می‌توانید به صفحه فرمهای ارزیابی رایگان مراجعه فرمایید و یا برای بهره مندی از مشاوره وکیل رسمی مهاجرت به صفحه رزرو وقت مشاوره مراجعه فرمایید.

Ali :

سلام در تبلیغات منو تو اعلام کردید قوانین جدید مهاجرت به کانادا از طریق سوابق مدیریتی امکان پذیر شده. لطفا شرایطش رو بفرمایید

مشاور مهاجرت و ویزا:

برای بررسی شرایط مهاجرت، به اطلاعات بیشتری درباره شما نیاز داریم، برای بررسی دقیق، می‌توانید به صفحه فرمهای ارزیابی رایگان مراجعه فرمایید و یا برای بهره مندی از مشاوره وکیل رسمی مهاجرت به صفحه رزرو وقت مشاوره مراجعه فرمایید.

کیوان :

سلام وقت بخیر من یک پزشک46ساله هستم،12سال سابقه بیمه دارم،چطور میتونم برای مهاجرت یا کار مرتبط با غیر مرتبط اقدام کنم؟

مشاور مهاجرت و ویزا:

برای بررسی شرایط مهاجرت، به اطلاعات بیشتری درباره شما نیاز داریم، برای بررسی دقیق، می‌توانید به صفحه فرمهای ارزیابی رایگان مراجعه فرمایید و یا برای بهره مندی از مشاوره وکیل رسمی مهاجرت به صفحه رزرو وقت مشاوره مراجعه فرمایید.

شقایق :

سلام وقتتون بخیر،من 37 سالمه ده سال سابقه نجات غریق و اموزش شنا دارم با بیمه،همسرم مهندس کشاورزی و 7 سال سابقه داره،میتونیم برای کار در کانادا اقدام کنیم

مشاور مهاجرت و ویزا:

برای بررسی شرایط مهاجرت، به اطلاعات بیشتری درباره شما نیاز داریم، برای بررسی دقیق، می‌توانید به صفحه فرمهای ارزیابی رایگان مراجعه فرمایید و یا برای بهره مندی از مشاوره وکیل رسمی مهاجرت به صفحه رزرو وقت مشاوره مراجعه فرمایید.

qatia :

من میخواهم ازطریق شغل پرستاری سالمندان به کانادا مهاجرت کنم

مشاور مهاجرت و ویزا:

برای بررسی شرایط مهاجرت، به اطلاعات بیشتری درباره شما نیاز داریم، برای بررسی دقیق، می‌توانید به صفحه فرمهای ارزیابی رایگان مراجعه فرمایید و یا برای بهره مندی از مشاوره وکیل رسمی مهاجرت به صفحه رزرو وقت مشاوره مراجعه فرمایید.

tasmim :

سلام دوستان عزیزمشاورهمزبان امید است سلامت بوده باشید من شهروند افغانستان شغل مهندسی صنایع تولیدی دارم تجربه کاری برای مدت بیش ازهفت سال درکارخانه های تولیدی داخلی ر ا دارا هستم میخواهم به کانادا با خانواده مهاجرت کنم لطفآ با چنین شرایطی من را رهنمایی بفرمایید ممنون

مشاور مهاجرت و ویزا:

برای بررسی شرایط مهاجرت، به اطلاعات بیشتری درباره شما نیاز داریم، برای بررسی دقیق، می‌توانید به صفحه فرمهای ارزیابی رایگان مراجعه فرمایید و یا برای بهره مندی از مشاوره وکیل رسمی مهاجرت به صفحه رزرو وقت مشاوره مراجعه فرمایید.

مهدی احمدوند :

سلام مهدی هستم متولد1981 ده سال سابقه رانندگی با ماشین سنگین مانند کامیون و تریلی هستم و زبان انگلیسی هم تسلط دارم ولی مدرک ندارم سابقه کار هم نمیتونم ارایه بدم قبل از رانندگی هم هفت سال جوشکار اسکلت ساختمان و درب و پنجره بودم ولی بسیاری از مشاغل در ایران را نمیشه سابقه ارایه داد چون بیمه نمیکنن راهنماییم کنید تمکن مالی دارم تا هفتاد هزار دلار کانادا مدرک فنی تراشکاری دارم و مربیگری ووشو

مشاور مهاجرت و ویزا:

برای بررسی شرایط دریافت ویزای کار یا جاب آفر کانادا به صفحه رزرو وقت مشاوره مراجعه فرمایید.

مهدی احمدوند :

مدرک فنی تراشکاری و رانندگی پایه یک دارم ده ساله جوشکارم کاملا حرفه ای به زبان تسلط دارم ولی مدرک ندارم دیپلم دارم و خواستار راهنمایی جهت مهاجرت کاری میباشم

مشاور مهاجرت و ویزا:

برای بررسی شرایط دریافت ویزای کار یا جاب آفر کانادا به صفحه رزرو وقت مشاوره مراجعه فرمایید.

محسن :

سلام خسته نباشید من فروشگاه چرخ خیاطی و ماشین الات دوخت صنعتی در حد تولید کارخانه جات لباس میفروشم و و راهاندازی و تعمیر این دستگاههای دوخت تخصص من هستش . امکان این تخصص در شرکتهای تولید تو کاندا برای تامین و نگهداری وجود داره ؟ ممنون میشم بهم جواب بدید و راه نشونم بدین

مشاور مهاجرت و ویزا:

اگر صاحب یک کسب و کار و بیزینس در ایران هستید، میتوانیم از طریق برنامه owner operator اقدام کنیم یا جاب آفر استانی.

 

Mojtaba :

برای ارزشیابی مدارک در کانادا چچه کمکی میتوانید بکنید؟ ضمنا من در ایران نیستم

مشاور مهاجرت و ویزا:

با دفاتر ما در تماس باشید.

داوود :

سلام .من جوشکار آب بندی برق وتعمیرکار سیستمهای حرارتی وبخصوص پکیج هستم و حدود بیست سال سابقه کار و فعالیت دارم . اخیرا متوجه شدم که کشور کانادا درخواست نیروی کار کرده . ممنون میشم در این رابطه اگر امکان داره راهنماییم کنید . ضمنا مدرک تحصیلیم دیپلم هستش . باتشکر

مشاور مهاجرت و ویزا:

برای بررسی شرایط مهاجرت، به اطلاعات بیشتری درباره شما نیاز داریم، برای بررسی دقیق شرایط، می‌توانید به صفحه فرمهای ارزیابی رایگان مراجعه فرمایید و یا برای بهره مندی از مشاوره وکیل رسمی مهاجرت به صفحه رزرو وقت مشاوره مراجعه فرمایید.

parsa :

سلام وقت بخير برأي ويدعى كار هزينش جقدر ميشه و مدارك جي ميخواد مثلا زبان

مشاور مهاجرت و ویزا:

حداقل به چند سال سابقه کار، مقداری مهارت در زبان انگلیسی و تمکن مالی مناسب نیاز خواهید داشت.

سارا :

سلام من ليسانس مترجمي زبان فرانسه دارم و سال 1393 فارق التحصيل شدم. تقريبا 7 سال سابقه كار اداري دارم ميخواستم ببينم شرايط من براي ادامه تحصيل يا كار جوري هست كه بخوام اقدام كنم؟

مشاور مهاجرت و ویزا:

برای بررسی شرایط مهاجرت، به اطلاعات بیشتری درباره شما نیاز داریم، برای بررسی دقیق شرایط، می‌توانید به صفحه فرمهای ارزیابی رایگان مراجعه فرمایید و یا برای بهره مندی از مشاوره وکیل رسمی مهاجرت به صفحه رزرو وقت مشاوره مراجعه فرمایید.

علی میر :

با سلام من با9سال سابقه تدریس در اموزش و پرورش و 7سال در دانشگاه و.مدرک کارشناسی ارشد مهندسی نفت گرایش مخازن هیدروکربوری و مدرک بازرسی جوش ار تی ای .شانسم برای مهاجرت بعنوان مربی کالج به کانادا در چه صورته؟

مشاور مهاجرت و ویزا:

برای بررسی شرایط مهاجرت، به اطلاعات بیشتری درباره شما نیاز داریم، برای بررسی دقیق شرایط، می‌توانید به صفحه فرمهای ارزیابی رایگان مراجعه فرمایید و یا برای بهره مندی از مشاوره وکیل رسمی مهاجرت به صفحه رزرو وقت مشاوره مراجعه فرمایید.

عشقی پور :

سلام من 23 سال ام در شرف اعزام به خدمت هستم مدارک کارشناسی مکانیک سیالات از دانشگاه ازاد و غواصی تک ستاره نجات غرق مربی شنا جوشکاری زیر آب و دارم 4 سال هم سابقه ی کار دارم بهترین روش مهاجرت و بهترین کشور کجا رو پیشنهاد میکنید؟

مشاور مهاجرت و ویزا:

برای بررسی شرایط مهاجرت، به اطلاعات بیشتری درباره شما نیاز داریم، برای بررسی دقیق شرایط، می‌توانید به صفحه فرمهای ارزیابی رایگان مراجعه فرمایید و یا برای بهره مندی از مشاوره وکیل رسمی مهاجرت به صفحه رزرو وقت مشاوره مراجعه فرمایید.

شکوفه قابلی :

فارغ التحصیل رشته مهندسی بهداشت حرفه ای از دانشگاه دولتی با معدل 18/14 و از تاریخ 8/3/97 مشغول بکارم و 23سالمه برای ویزای کاری به کانادا باید چیکار کنم و چقد هزینه میخواد

مشاور مهاجرت و ویزا:

برای بررسی شرایط مهاجرت، به اطلاعات بیشتری درباره شما نیاز داریم، برای بررسی دقیق شرایط، می‌توانید به صفحه فرمهای ارزیابی رایگان مراجعه فرمایید و یا برای بهره مندی از مشاوره وکیل رسمی مهاجرت به صفحه رزرو وقت مشاوره مراجعه فرمایید.

مهران :

کل هزینه هاومخارج رسیدن به کاناداومدارک و این که من پایه دوم برای کامیونت دارم سال دیگه پایه یک میتونم بگیرم چون سنم نمیخوره ولی تجربه کارباتریلی پدرم رادارم چهارسال باکامیون امریکایی

مشاور مهاجرت و ویزا:

برای بررسی شرایط مهاجرت، به اطلاعات بیشتری درباره شما نیاز داریم، برای بررسی دقیق شرایط، می‌توانید به صفحه فرمهای ارزیابی رایگان مراجعه فرمایید و یا برای بهره مندی از مشاوره وکیل رسمی مهاجرت به صفحه رزرو وقت مشاوره مراجعه فرمایید.

اصغرملاکریمی :

سلام من راننده کامیوم وانواع کشنده هستم 25سال سابقه رانندگی دارم متولد18اسفند1344هستم لطفاراهنماییکنید از چه طریقی اقدام کنم به جهت ورود به کانادا

مشاور مهاجرت و ویزا:

برای بررسی شرایط مهاجرت، به اطلاعات بیشتری درباره شما نیاز داریم، برای بررسی دقیق، می‌توانید به صفحه فرمهای ارزیابی رایگان مراجعه فرمایید و یا برای بهره مندی از مشاوره وکیل رسمی مهاجرت به صفحه رزرو وقت مشاوره مراجعه فرمایید.

نسیم :

سلام ببخشید یادگرفتن گچ بری و پتینه روی دیوار بدرد مهاجرت می خوره یا کاربرد نداره اونجاا ؟

مشاور مهاجرت و ویزا:

الزاما هیچ نوع مهارتی را در کانادا نمی توان رد کرد. هر مهارتی در کانادا می تواند در آمدزا باشد.

حسین شیرخانلو :

سنم حدودا 40ساله گواهینامه پایه یک دارم وچند سالی هم رو تریلی کار کردم هم رو اتوبوس از کجا میتونم شروع کنم و چقدر هزینه داره

مشاور مهاجرت و ویزا:

هزینه های حق الوکاله و مدت زمان انجام پروسه با توجه به انتخاب روش مهاجرت و دریافت ویزا و شرایط هر متقاضی متفاوت است و فقط در جلسات مشاوره عنوان می گردد.

میتوانید برای بهره مندی از مشاوره رایگان به صفحه فرمهای ارزیابی رایگان مراجعه و یا اقدام به رزرو وقت مشاوره نمایید.

Reza :

سلام خسته نباشید من در دبیرستان رشته ی تجربی انتخاب کردم و در حال حاضر دیپلم دارم با 19 سال سن و معاف از خدمت سربازی هستم،میخواستم بدونم برای کارکردن و زندگی(نه تفریح) در کشور های اروپایی شانسی دارم و نیاز به پزشک یا دندانپزشک دارند یا خیر؟ و اگر دو شغل بالا نیازی نداشته باشن میخواستم نظر شما رو بدونم که چه کاری را باید انجام بدم، مثلا برای جوشکاری یا لوله کشی مدرک هنرستان نیاز دارند یا کسی کع به صورت تجربی یاد گرفته میتونه وارد بشه؟

مشاور مهاجرت و ویزا

برای بررسی شرایط، توسط مشاور یا وکیل رسمی مهاجرت به صفحه فرمهای ارزیابی رایگان مراجعه فرمایید.

یا برای بهره مندی از مشاوره مهاجرت قانونی، توسط وکیل رسمی مهاجرت، به صفحه رزرو وقت مشاوره مراجعه فرمایید.

علی گودچاهی :

راننده پایه یک هستم چندین ساله انگلیسی بلدم خواندن و نوشتن مدارک هم تکمیل دارم

مشاور مهاجرت و ویزا

برای بررسی شرایط، توسط مشاور یا وکیل رسمی مهاجرت به صفحه فرمهای ارزیابی رایگان مراجعه فرمایید.

یا برای بهره مندی از مشاوره مهاجرت قانونی، توسط وکیل رسمی مهاجرت، به صفحه رزرو وقت مشاوره مراجعه فرمایید.

Mujeeburahman :

من جوشکارم در کشور ترکیه زند گی میکنم کدام شرکت کانادای من را نیاز داره

مشاور مهاجرت و ویزا

برای بررسی شرایط، توسط مشاور یا وکیل رسمی مهاجرت به صفحه فرمهای ارزیابی رایگان مراجعه فرمایید.

یا برای بهره مندی از مشاوره مهاجرت قانونی، توسط وکیل رسمی مهاجرت، به صفحه رزرو وقت مشاوره مراجعه فرمایید.

masoud :

سلام..من 35 سالم هست و تصمیم دارم که کارهای مربوط به مهاجرتم رو شروع کنم ..من پایه یک هستم ودوست دارم اونجا از این فرصت استفاده کنم..متاهل هستم ویک فرزند دارم راهنمایی بفرمایید از کجا باید شروع کرد

مشاور مهاجرت و ویزا

برای بررسی شرایط، توسط مشاور یا وکیل رسمی مهاجرت به صفحه فرمهای ارزیابی رایگان مراجعه فرمایید.

یا برای بهره مندی از مشاوره مهاجرت قانونی، توسط وکیل رسمی مهاجرت، به صفحه رزرو وقت مشاوره مراجعه فرمایید.

shahram :

سلام، ایا رشته علوم ازمایشگاهی مورد نیاز شغلی در کانادا یا استرالیا هستش یا نه و اینکه مدرک زبان ندارم ، لطفا راهنماییم کنید ، با تشکر

مشاور مهاجرت و ویزا

تقریبا تمامی مشاغل مورد نیاز کانادا هستند، اما باید شرایط دریافت آن را داشته باشید.

برای بررسی شرایط، توسط مشاور یا وکیل رسمی مهاجرت به صفحه فرمهای ارزیابی رایگان مراجعه فرمایید.

یا برای بهره مندی از مشاوره مهاجرت قانونی، توسط وکیل رسمی مهاجرت، به صفحه رزرو وقت مشاوره مراجعه فرمایید.

Fatemeh :

باسلام.وقتتون بخیر برای یک کار هنری خاص که برای اولین بار در دنیا انجام.شده و برای اینکه مهاجرت کرد ازطریق این کار چه پیشنهادی دارید ؟

مشاور مهاجرت و ویزا

فرم ارزیابی استارتاپ ویزا را تکمیل نمایید.

احمدرضا یاور ناگهانی :

سلام. خسته نباشید. من یک دکتر داروساز فارغ التحصیل از دانشگاه مشهد هستم. 11 سال سابقه کار دارم. 4 سال هم هست که داروخانه شبانه روزی دارم. چطوری برای مهاجرت کاری و اخذ ویزای کاری، اقدام کنم. پذیرشش راحته. لطفا منو راهنمایی کنید. حدود یک میلیارد تومن هم سرمایه دارم.

مشاور مهاجرت و ویزا

برای بررسی شرایط، توسط مشاور یا وکیل رسمی مهاجرت به صفحه فرمهای ارزیابی رایگان مراجعه فرمایید.

یا برای بهره مندی از مشاوره وکیل مهاجرت به صفحه رزرو وقت مشاوره مراجعه فرمایید.

hessqm :

سلام من میخوام پزیرش کار از کانادا بگیرم بهنوان یه کارگر ساده بیام کانادا کار کنم

مشاور مهاجرت و ویزا

در حال حاضر برنامه مهاجرتی ای برای اعزام نیروی کار ساده در کانادا نیست.

حامد الماس :

سلام أيا من مي توانم براي كار به كانادا سفر نمايم شغل من فلز كاري است رنك مالي هم شغل من است سه سال تجربه كار داريم چطور ميتوانم به كانادا سفر نمايم

مشاور مهاجرت و ویزا

برای بررسی شرایط، توسط مشاور یا وکیل رسمی مهاجرت به صفحه فرمهای ارزیابی رایگان مراجعه فرمایید.

یا برای بهره مندی از مشاوره وکیل مهاجرت به صفحه رزرو وقت مشاوره مراجعه فرمایید.

rahool :

سلام ایا کشور کانادا دربخش شغل بیمه تخصص بیمه عمرومدیریت فروش و اموزش منابع انسانی نیاز دارد ؟ اگربله چه اقداماتی برای اخذ ویزای مهاجرت کاری باید انجام بدیم ؟ بنده متاهل 32ساله فاقد فرزند و 6سال سابقه کاری و فوق لیسانس مدیریت دارم

مشاور مهاجرت و ویزا

برای بررسی شرایط، توسط مشاور یا وکیل رسمی مهاجرت به صفحه فرمهای ارزیابی رایگان مراجعه فرمایید.

یا برای بهره مندی از مشاوره وکیل مهاجرت به صفحه رزرو وقت مشاوره مراجعه فرمایید.

Mohsen Safari :

با سلام و عرض احترام و خسته نباشید در رابطه با ویزای رانندگی پایه یک در کانادا ازتون راهنمایی کامل میخواستم متولد 1357 هستم و متاهل دارای یک فرزند 4 ساله پسر ممنون بابت راهنمایتون

مشاور مهاجرت و ویزا

برای بررسی شرایط، توسط مشاور یا وکیل رسمی مهاجرت به صفحه فرمهای ارزیابی رایگان مراجعه فرمایید.

یا برای بهره مندی از مشاوره وکیل مهاجرت به صفحه رزرو وقت مشاوره مراجعه فرمایید.

اکبرمهدی :

سلام وقتتون بخیر.میخاستم بپرسم که برای کارهای ساده و کارگری مثل باغبونی ،کشاورزی ،دامداری، کارهای ساختمانی و غیره هم مدرک زبان میخاد اصلا ویزا میدن به این نوع درخواستها.ممنون

مشاور مهاجرت و ویزا

برای هر نوع ویزای کار یا کاریابی در خارج از کشور به مدرک زبان همان کشور در حد بالایی نیاز دارید.

delavari :

سلام امکان مهاجرت به کانادا با توجه به اینکه همسر بنده 38 ساله و پرستار هستند و بنده نیز 40 ساله و کارشناس ارشد حشره شناسی پزشکی هستم و دختر 10 ساله دارم را چگونه ارزیابی می کنید ممنون

مشاور مهاجرت و ویزا

به طور کلی اگر در زبان انگلیسی و یا فرانسوی مهارت داشته باشید شرایط مناسبی برای مهاجرت کانادا خواهید داشت. برای بررسی دقیق شرایط می توانید به صفحه فرمهای ارزیابی رایگان مراجعه کنید.

 

امید :

سلام وقت بخیر میخواستم از طریق کار لوله کشی تاسیسات یا رانندگی اقدام کنم در هر دو شغل مدارک و سابقه بالای هشت سال دارم و سنم 34 سال لطفا راهنمایی بفرمایید

مشاور مهاجرت و ویزا:

میتوانید به صفحه فرمهای ارزیابی رایگان مراجعه نمایید تا شرایط شما به صورت دقیق مورد بررسی قرار گیرد.

امیرمقدادیان :

بنده راننده پایه یک هستم(تریلر)قصد مهاجرت دارم واستان سسکچوان به بنده پیشنهاد شده،پیشنهاد شماچیه?اما مدرک ایلتس هم ندارم درحال حاظرولی دردست اقدامه

ارسلان درخشان :

سلام، من یک توسعه دهنده حرفه ای وب هستم با 29 سال سن، اما متاسفانه دانشگاه رو بعد از گذراندن 111 واحد در رشته ی مهندسی نرم افزار رها کردم. به نظر کارشناسی شما، با این شرایط به چه کشور هایی می تونم مهاجرت کنم؟ سابقه ی کاری چند ساله هم دارم، اما وبسایت هایی که ساختم به زبان فارسی هستند. تشکر فراوان از وقت شما.

مشاور مهاجرت و ویزا:

تقریبا شرایط برای مهاجرت توسعه دهندگان وب برای کشورهای کانادا، انگلستان و آلمان مناسب است، چه با گذراندن دوره های آموزشی کوتاه مدت، چه برنامه های استارت آپی و چه برنامه های فرصت شغلی در صورتی که در زبان همان کشور مهارت کافی داشته باشید.

مریم :

من دانشجوی سال آخر پزشکی که 3 ماه از تحصیل م باقیمونده در حال آمادگی آزمون دستیاری هستم ولی هم چنان اولویت اولم مهاجرت تحصیلی یا کاری از طریق رشته تحصیلیم هست مشاوره مهاجرت نیاز دارم

مشاور مهاجرت و ویزا:

مهاجرت شما در صورتی که در زبان انگلیسی مهارت لازمه را داشته باشید ممکن است.

میتوانید برای بهره مندی از مشاوره رایگان به صفحه فرمهای ارزیابی رایگان مراجعه و یا اقدام به رزرو وقت مشاوره نمایید.

مصیب باش زر :

سلام من اینجا کار فنی، مثل برق کاری، لوله کشی ، نصب دوربین مداربسته و جوشکاری نصب درب های کرکره هست، میتونم برای کار به کانادا برم, لطفا راهنمایم کن

مشاور مهاجرت و ویزا:

لطفا به صفحه فرمهای ارزیابی رایگان مراجعه فرمایید.

mohsen :

با سلام کارفرما هستم با بیش از 5ا سال سابقه کار در رشته جوشکاری مصنوعات فلزی مشغول به کار هستم برای ویزای کار کانادا میشه راهنمای کنید ممنون میشم

مشاور مهاجرت و ویزا:

میتوانید برای بهره مندی از مشاوره رایگان به صفحه فرمهای ارزیابی رایگان مراجعه و یا اقدام به رزرو وقت مشاوره نمایید.

مازیار شفیعی :

با سلام .. کدام رشته های کامپیوتری نیاز به دوره اموزشی در کانادا دارند معماری کامپیوتر، مهندسی نرم‌افزار، هوش مصنوعی و الگوریتم و محاسبات ، توسعه دهنده وب و...؟

مشاور مهاجرت و ویزا:

تمامی رشته هایی که اعلام فرمودین نیاز به گذراندن دوره آموزشی در کانادا که بتوانید وارد بازار کار کانادا شوید.

Prfer :

سلام یه داروساز چطور میتونه دعوتنامه کاری بگیره؟؟

مشاور مهاجرت و ویزا:

معمولا باید با شرکتهایی که به داروساز نیازمند هستند رزومه ارسال کنید و اینکه دقت داشته باشید که رزرومه شما انقدر قوی باشد که شرکت مذکور علاقه مند به استخدام شما باشد. احتمالا یک جلسه مصاحبه خواهید داشت و پس از تایید میتوانید دعوتنامه دریافت نمایید. و یا اینکه میتوانید در سیستم اکسپرس اینتری علاقه مندی خود را به استانی که به رتبه شغلی شما نیازمند است نشان دهید و اکسپرس اینتری مربوط به همان استان نیز، تکمیل نمایید.

مجید فلاح :

سی و سه سالمه هفت سال سابقه کار رانندگی دارم همراه با بیمه البته گواهینامه پایه دو دارم آیلتس 6.5 آکادمیک دارم فوق لیسانس هستم قصدم بود به عنوان دانشجویی برم ولی فکر می کنم کاری بهتر باشه مشاوره می خواستم

مشاور مهاجرت و ویزا:

در صورتی که تمایل دارید شرایط شما به درستی مورد بررسی قرار گیرد لطفا فرم ارزیابی رایگان را تکمیل نمایید. درصورتی که دوره های تحصیلی مربوط به کار خود را درکانادا طی نمایید به مراتب شانس بیشتری برای مهاجرت قانونی به کانادا خواهید داشت.

مازیار شفیعی :

سلام خسته نباشین وضعیت شغلی یک معلم دبیرستان در کانادا چگونه است؟ مقدار تقریبی سرمایه برای مهاجرت به کانادا چقدر است؟

مشاوره مهاجرت و ویزا:

برای استخدامی به عنوان یک دبیر در کانادا باید دوره های آموزشی آن را طی کرده و سرتیفیکیت دریافت نمایید و برای برآورد هزینه ها در کانادا به صفحه هزینه زندگی و تحصیل در کانادا مراجعه نمایید.

Mjs :

سلام و عرض ادب من پرستارم با مدرک کارشناسی پرستاری بیست و هفت سالمه و پنج سال سابقه کار دارم متاهلم و دو فرزند دارم مدرک زبان ندارم و میخام اقدام کنم سوال اولم اینه که حتما ابتدا باید آیلتس داشته باشم و بعد شروع به اقدام برای امور مهاجرت کنم یا به صورت موازی هم میتونم شروع کنم؟ و بعد اینکه شرایط همراهی اعضای خانوادم به چه صورته ممنونم

مشاوره مهاجرت و ویزا:

در ابتدای کاریابی به عنوان نیروی کار پرستار باید مدرک زبان را ارائه دهید تا پرونده توسط اداره مهاجرت کانادا بررسی گردد. اما میتوانید با گذراندن دوره های کوتاه مدت پرستاری در کانادا سرتیفیکیت دریافت کرده و سریعتر وارد بازار کار کانادا به عنوان نیروی کار پرستار شوید.

mohsen Nafarieh :

شرایط مهاجرت به کشور کانادا یا اروپا

مشاوره مهاجرت و ویزا:

در صورتی که تمایل دارید شرایط شما به صورت رایگان مورد بررسی قرار گیرد به صبحه فرمهای ارزیابی رایگان مراجعه فرمایید.

علیرضا چاوشی :

سلام لطفا بفرمایید برای من با مدرک کارشناسی عمران شغل در کانادا پیدا میشود؟ با میانگین چه حقوقی در ماه؟ سابقه کار در ایران و عراق هم دارم

مشاوره مهاجرت و ویزا:

بله میتوانید دعوتنامه استانی دریافت کرده و در سیستم مهاجرتی اکسپرس اینتری ثبت نام کنید و امتیاز خود را افزایش دهید و یا با گذراندن یک دوره آموزشی کوتاه مدت در کانادا و دریافت سرتیفیکیت معتبر، وارد بازار کار کانادا شوید.

شیرین دادور :

آیا امکان کار معتبر مثل حسابداری اولیه یا فروش در شرکتهای معتبر بین المللی یا برندها در استانبول ترکیه نیز میباشد؟

مشاوره مهاجرت و ویزا:

در خصوص کاریابی ترکیه خدمات ارائه نمی شود.

محمدرضا آقاجانی :

باسلام:شهروند عادی ومجرد و۴۰ساله تقاضای کار وزندگی در کانادا.لیسانس الکترونیک وفوق لیسانس صنایع .باتشکر

مشاوره مهاجرت و ویزا:

لطفا به صفحه فرمهای ارزیابی رایگان مراجعه فرمایید تا شرایط شما برای مهاجرت به صورت دقیق مورد بررسی قرار گیرد.

علیرضا چاوشی :

سلام برای من به عنوان مهندس عمران در کانادا کار وزندگی به لحاظ مالی و اجتماعی به صرفه و مناسب هست؟ آیا حقوق در کانادا پاسخگوی مخارج زندگی هست؟

مشاوره مهاجرت و ویزا:

در صورتی که بتوانید شغل مرتبط با تحصیلات خود در کانادا بیابید بله میتوانید هزینه های خود را پرداخت کنید. اما در دوران تحصیلی فقط میتوانید 20 ساعت در هفته فعالیت داشته باشید که میتواند بخشی از هزینه های شما را شامل شود.

حسین نجفی : سلام من خلبان هستم تمام مدارک خلبانی را هم دارم برای مهاجرت کانادا چه اقداماتی را باید انجام بدهم

مشاوره مهاجرت و ویزا:

باید دوره های آموزشی خلبانی در کانادا طی کنید که بتوانید وارد بازار کار کانادا شوید. برای اینکه شرایط شما به صورت رایگان مورد بررسی قرار گیرد به صفحه فرمهای ارزیابی رایگان مراجعه فرمایید.

نادیا پشت دار : سلام خسته نباشید،ببخشید من لیسانس هوشبری دارم و ۶ سال سابقه کار،برای مهاجرت از طریق ویزای کار کانادا میتونم اقدام کنم

مشاوره مهاجرت و ویزا:

در صورتی که بتوانید دعوتنامه کاری دریافت نمایید بله شانس دریافت ویزای کار کانادا را خواهید داشت.

مجید :

با سلام، من ۱۰ سال سابقه بیمه با عنوان کارشناس برنامه نویس و سرپرست واحد نرم افزار و ۵ سال بدون سابقه بیمه هستم،مسلط به اکثر زبانهای برنامه نویسی هستم و یکساله شرکت برنامه نویسی خودم رو دارم، آیا برای کانادا میشه اقدام کرد؟؟

مشاوره مهاجرت و ویزا:

بله شما به عنوان خود اشتغالی کانادا می توانید اقدام کنید، به عنوان کارآفرینی هم میتوانید اقدام کنید، و همچنین میتوانید با گذراندن یک دوره تحصیلی کوتاه مدت و دریافت سرتیفیکیت حتی بدون داشتن سابقه کار در کانادا درخواست اقامت کانادا داشته باشید.

امین محرم زاده :

سلام خسته نباشید من آذر سال 97دترکیه رفتم و بعد از 86 روز برگشتم ایران الان بیشتر از 3 ماه میشه که ایرانم اگه بخوام برگردم ترکیه میتونم مجددا 3 ماه بمونم یا باید برای کیملیک اقدام کنم

مشاوره مهاجرت و ویزا
با سلام و احترام

راجع به اقامت ترکیه اطلاعاتی عنوان نمی شود باید به شرکتهایی که در این زمینه فعالیت دارند مراجعه فرمایید این صفحه مربوط به ویزای کار کانادا می باشد.

ادریس فلاحتی : سلام برای کار در کانادا استان کبک کانادا من هم سنگ کاری بلعدم کارت فنی وحرفی دارم وهم جوشکاری میشود راهنمایی کنید ممنون میشم ویزای کار شما چقدر پول میخواد

مشاوره مهاجرت و ویزا
با سلام و احترام

برای کاریابی در استان کبک کانادا باید مسلط به زبان فرانسوی باشید و دعوتنامه کاری دریافت نمایید. هزینه های انجام کار فقط در جلسات مشاوره با توجه به انتخاب مسیر مهاجرت و شرایط متقاضی عنوان خواهد شد.

حسن همراز :

سلام من اهل افغانستان هستم و فعلا هم در افغانستان زندگی میکنم میخواهم به کانادا مهاجرت کنم و حرفه تخصصی من مین روبی در ارتش افغانستان هست

مشاوره مهاجرت و ویزا
با سلام و احترام

لطفا به صفحه فرمهای ارزیابی رایگان مراجعه فرمایید تا شرایط شما برای مهاجرت کانادا به صورت دقیق مورد بررسی قرارگیرد.

مشاوره اخذ ویزا اقامت و مهاجرت قانونی با مجوزها و وکیل رسمی

ارتباط با ما

آدرس و راههای ارتباطی :

مجوزها و آدرس دفاتر:

- مجوز موسسه حقوقی بین المللی لیبرا (لیانا باستین راستا)، ثبت شده در ایران، کانادا و آمریکا

- مجوز اداره مهاجرت کانادا: ICCRC :R527306 

- مجوز مرکز توسعه تجارت الکترونیک ایران (ای نماد)

- مجوز رسمی اداره مهاجرت کانادا ICCRC: R527306

- مجوز دفتر فعال تجاری در امارات (دبی)

- مجوز فدرال کانادا برای شرکت توسعه استارتاپ و سرمایه گذاری

 

دفتر ایران (تهران): 

02122609221 / 02122624260 02122609232 / 02122609330

(شنبه تا چهارشنبه 10:00 الی 17:00 بوقت تهران) - (پنجشنبه: 10 الی 14:00)

خیابان شریعتی، پایین تر از پل صدر، جنب پمپ بنزین، نبش کوچه الهیه (ساختمان موسسه حقوقی لیبرا و کاریابی بین المللی ایران)

* مراجعه حضوری فقط با رزرو وقت قبلی

پشتیبانی تلفن همراه، واتساپ و تلگرام:

09124644197 // 09961042050 

(پاسخدهی تلفنی فقط: 10:00 الی 18:00 بوقت تهران )

(پشتیبانی پیام در واتساپ و تلگرام: 24 ساعته)


دفاتر کانادا (تورنتو):

CANADA Office1 :

250Yong St Unite 2201 Toronto M5B 2l7 On Canada (Libra Liana Inc)

14168565403+ : CALL & whatsapp

CANADA Office 2 :

17075 Leslie St, Unit 6, Newmarket, ON L3Y8E1 
Canada Toronto 

19055987474+ : Whatsapp & CALL

 

دفتر انگلستان:

UK Office:

5St John's lane London EC1M 4BH  United Kingdom (Libra low)

Whatsapp  & call: +447586465323

 

دفتر آمریکا:

USA Office 

6336Buford St Unit 209 Orlando 32835 Florida USA (Libra Liana Co Ltd)

(مراجعه به دفاتر فقط با رزرو وقت قبلی)

اینماد ویزا724   RCIC

* ویزا724 مرکز تخصصی اخذ ویزا و مهاجرت

لینک های مهم: مهاجرت به کانادا / ویزا تحصیلی کانادا

سرمایه گذاری در کانادا / وکیل مهاجرت / ثبت شرکت دبی

ویزای توریستی کانادا / ویزای کانادا / پاسپورت دومینیکا

مهاجرت به انگلیس / ویزای تحصیلی انگلیس

استارتاپ کانادا / موسسه مهاجرتی

 

* اینستاگرام ویزا724: 

ایمیل : info[at]visa724.com

تمامی حقوق این سایت مربوط به ویزا 724 می باشد.