این مقاله با توجه به تحقیق و تجربه تیم مستقر در کانادا تهیه و تالیف شده، پس با دقت مطالعه فرمایید.

به نظر شما چرا کانادا به نیروی کار مهاجر نیازمند است و بهترین مشاغل برای مهاجرت به کانادا در سالهای اخیر کدام هستند؟ اساساً کشور کانادا دارای فرصت های کاری بیشماری برای متقاضیان مهاجرت به کانادا از طریق نیروی کار ماهر هستند. جمعیت کشور کانادا رو به پیر شدن است. آمارها نشان می دهد که 5.9 میلیون از 36.26 میلیون جمعیت کانادا بالای 65 سال هستند که چیزی در حدود 16 درصد جمعیت کانادا را تشکیل می دهد. از طرفی کانادا دارای پایین ترین نرخ زاد و ولد در جهان است و این بدین معنی است که نیروی جوان کافی برای بازار کار کشور وجود ندارد. آمارها نشان می دهد که 26 درصد نیروی کار کانادا را مهاجران تشکیل می دهند. این بدین معنی است که از هر 4 نفر یک نفر نیروی کار مهاجر می باشد. این موضوع می تواند خبر خوبی برای کسانی باشد که به دنبال مهاجرت کاری به کانادا هستند. پیش از آنکه به کانادا مهاجرت کنید آیا می خواهید بدانید بهترین مشاغل برای مهاجرت به کانادا در سالهای اخیر کدامند؟ مشاغلی که میتواند منجر به اقامت کانادا شود کدام اند؟ آیا با مهاجرت کاری کانادا میتوان اقامت کانادا را برای تمامی اعضای خانواده دریافت کرد؟

* در حال حاضر فرصتهای شغلی مناسبی در کمپانی های معتبر کانادایی فراهم شده که میتوانید با قبولی در آزمون و مصاحبه مربوطه، شغلی واقعی در کانادا داشته و ویزای کار کانادا دریافت نمایید؛ برای کسب اطلاعات تکمیلی این طرح می توانید با دفاتر ما در تماس باشید یا اقدام به رزرو وقت مشاوره نمایید تا شرایط شما به دقت بررسی گردد. (ظرفیت محدود)

شرایط زیر برای شرکت در این طرح الزامی ست:

سن: 20 الی 45

تحصیلات: حداقل فوق دیپلم مرتبط با شاخه های مختلف برنامه نویسی، مهندسی یا امنیت شبکه، IT، نرم افزار، طراحی، کامپیوتر و…

تمکن مالی: حداقل 30 هزار دلار کانادا

مهارت زبان انگلیسی: در حد آیلتس 6

سابقه کاری: حداقل 1 سال مرتبط و قابل اثبات

برای مشاهده ویدئوهای مهاجرت به کانادا، با کلیک برروی لینک زیر، صفحه اینستاگرام ما را دنبال کنید

instagram.com/visa724com

در این مقاله 20 شغل برتر کانادا برای مهاجرت در سالهای اخیر را معرفی می کنیم.  

کار در کانادا

20 شغل برتر و مورد نیاز در کانادا برای مهاجرت کاری به کانادا در سالهای اخیر – بخش اول

جوشکار

راننده

دستیار فروش

کارمند اداری

پرستار

طراح و توسعه دهنده وب

مربی کالج

مسئول پذیرش

صندوق دار

دستیار فیزیوتراپ

کارگر ساده

مهندس هوا فضا

مدیر پروژه

داروساز

حساب دار

لوله کش و مکانیک دستگاه های بخار

مهندس الکترونیک

ناظر ساختمان

روانشناس

خلبان

خبر مهم: در حال حاضر یک برنامه جدید مهاجرت کاری، در 4 استان حوزه آتلانتیک معرفی شده است، که با داشتن جاب آفر، نیازی به دریافت LMIA ندارید. کاریابی در کانادا استان ها به صورت تخصصی در این موسسه انجام می پذیرد. از این رو میتوانید برای دریافت مشاوره از مشاوران و وکیل رسمی مهاجرت به صفحه رزرو وقت مشاوره مراجعه فرمایید و یا برای اطلاعات بیشتر، در خصوص این برنامه جدید مهاجرت کاری، می توانید صفحه مهاجرت از طریق جاب آفر آتلانتیک رو مطالعه بفرمایید.

هشدار بسیار مهم:

لطفا بسیار مراقب باشید، شرکتها یا افرادی که پیشنهاد جاب آفر، پیشنهاد شغلی و یا کاریابی هایی را با رقم های متفاوت می دهند و به شما عموما این موارد را عنوان می کنند (نیازی نیست سرکار بروید چون اقامت دائم را گرفته اید! این جاب آفر را، ما از کارفرما میخریم! میتوانید بعد از گرفتن اقامت در استانهای آتلانتیک زندگی نکنید و به تورنتو و ونکوور بروید! اداره کار کانادا متوجه نبود شما در آن پیشنهاد شغلی نمی شود! و…)

اینگونه کلاهبردارها عموما وکیل رسمی مهاجرت کانادا نیستند یا اگر هستند خودشان قرارداد شما را امضا نمی‌کنند چون کانادا به شدت با آنها برخورد می کند. 

لطفا توجه داشته باشید که جاب آفر شما باید واقعی باشد، گزارشات مالیاتی، حقوق و بیمه شما باید از سوی کارفرما به اداره کار و اداره مهاجرت کانادا گزارش شود. حتی اگر ورود شما با اقامت دائم همرا باشد (جاب آفر استانهای آتلانتیک)، ثابت شود که جاب آفر شما واقعی نبوده و گزارشات شغلی شما را دریافت نکرده باشند، حتی اگر سالها هم در کانادا زندگی کرده باشید، احتمال بسیار قوی، کانادا، اقامت دائم شما را باطل می کند. 

از این رو فقط قرارداد رسمی کاریابی را، با وکیل رسمی مهاجرت کانادا امضا کنید. 

اگر در کشور خود صاحب بیزینس هستید، میتوانید در کانادا از طریق ثبت شرکت، LMIA دریافت کرده و راه مهاجرت به کشور کانادا را تسهیل سازید.

مهاجرت کاری به کانادا به عنوان جوشکار

مهاجرت کاری به کانادا - جوشکاری 

جوشکاری یکی از بهترین مشاغل برای مهاجرت کاری به کانادا در سالهای اخیر به شمار می رود. استان هایی مانند کبک و بریتیش کلمبیا به دلیل رشد صنایع ساختمانی و افزایش پروژه های خانه سازی در راستای رشد جمعیت خود بیشترین نیاز را به جوشکاران حرفه ای دارد. یک جوشکار حرفه ای می تواند سالانه در حدود 52000 الی 65000  دلار درآمد کسب کند. استان آلبرتا نیز مزیت های بی شماری برای جوشکاران در نظر دارد و به یک کارگر جوشکار سالانه 30000 تا 50000 دلار حقوق پرداخت می کند. بسیاری از برنامه های کاری مهاجرت به کشور کانادا نیازمند حداقل دو سال سابقه کاری مفید و پروانه کسب سه ساله در زمینه جوشکاری است. همچنین به دوره های آموزشی عملی در کانادا نیاز خواهید داشت تا بتوانید به عنوان نیرو کار متخصص جوشکاری در کانادا استخدام شوید.

مهاجرت کاری به کانادا به عنوان راننده

مهاجرت کاری به کانادا - راننده

بسیاری از رانندگان جاده ای کانادایی در ده سال آینده بازنشست خواهند شد. کانادا در این زمینه به شدت به دنبال نیروی کار جوان و با سابقه است. به همین دلیل رانندگی یکی از بهترین مشاغل برای مهاجرت کانادا در سالهای اخیر محسوب می شود. یک راننده کامیون در کانادا سالانه در حدود 54500 الی 8650 هزار دلار درآمد کسب می کند. اگر به دنبال این حرفه در کانادا هستید استان های کبک، بریتیش کلمبیا، آلبرتا و اونتاریو بهترین گزینه برای شما هستند. باید توجه داشته باشید که اگر علاقه مند به استخدامی کانادا در این شغل را دارید حتما باید دارای مدرک زبان باشید و مدرک گواهی نامه رانندگی را از کانادا اخذ نمایید. سپس میتوانید به عنوان نیروی کار متخصص راننده در کانادا استخدام شوید.

مشاوره رایگان/پرسش و پاسخ

مهاجرت کاری به کانادا به عنوان دستیار فروش 

مهاجرت کاری دستیار فروش به کانادا

آیا شما شخصیتی دارید که می تواند مشتری را قانع کند چیزی را خریداری کند و به درستی می توانید مشتری های خود را راهنمایی کنید؟ شغل فروشندگی در کانادا برازنده شماست. اگر در زمینه B2B و یا B2C دارای سابقه کاری هستید پس مهاجرت به کشور کانادا از طریق کار به عنوان دستیار فروش برای شما گزینه مناسبی خواهد بود. در کانادا استان های اونتاریو، بریتیش کلمبیا، آلبرتا و بورنویچ دارای بیشترین متقاضی نیروی کار مهاجر در شغل دستیار فروش هستند. یک دستیار فروش می تواند سالانه در حدود 21000  دلار به عنوان تازه کار و 40300 دلار! به عنوان فروشنده فصلی و حرفه ای کسب درآمد کند. اگر علاقه مند به استخدامی در کانادا در حیطه ی فروش هستید باید دوره های آموزشی کانادا را ثبت نام کنید و پس از دریافت سرتیفیکیت معتبر و دانش زبان کافی میتوانید در کانادا استخدام شوید.

مهاجرت کاری به کانادا به عنوان کارمند اداری

مهاجرت کاری کارمند اداری به کانادا

آیا شما دارای روحیه مدیریتی و کاغذبازی هستید؟ اگر این طور است حرفه کارمند ادارای مناسب شماست. اگر دارای تجربه کاری کافی در این زمینه هستید می توانید از طریق کارمند ادارای به کانادا مهاجرت کنید. کارمند اداری یکی از بهترین مشاغل برای مهاجرت به کشور کانادا می باشد. حقوق و درآمد شما به عنوان کارمند اداری سالانه چیزی در حدود 40000 دلار خواهد بود. استان های کانادا که بیشترین متقاضی نیروی کار مهاجر هستند بریتیش کلمبیا، اونتاریو، آلبرتا و مونیباتو می باشند. کارمندهای اداری در کانادا باید دارای تحصیلات دانشگاهی باشد یا در یکسری آزمونهای ورودی جهت استخدام شرکت کنند. پس اگر علاقه به مهارجت کاری به کانادا از طریق کارمند اداری دارید باید دارای مدرک زبان بوده و مدارک تحصیلی کانادا را کسب کرده باشید. در برخی موارد نیز باید در آزمون ورودی شرکت کرده و نمره قبولی بیاورید.

 

مهاجرت کاری به کانادا به عنوان پرستار

مهاجرت کاری پرستار به کانادا

از آنجا که کانادا طی سال های آتی با جمعیت مسن رو به رو است، بیش از هر زمان دیگری به پرستار نیازمند است. یک پرستار تازه کار در کانادا می تواند حقوقی معال 58000 دلار در سال به دست آورد. اگر وی دارای 5 سال سابقه کاری باشد درآمد او در سال معادل 85000 دلار خواهد بود. برخی از استان های کانادا نظیر کبک، ساسکاچوان، اونتاریو، نیوبرانزویک و بریتیش کلمبیا به شدت به دنبال نیروی کار پرستار می باشند. از این رو پرستار یکی از بهترین مشاغل برای مهاجرت به کانادا در سالهای اخیر می باشد. البته امسال تقریبا تمامی استانهای کانادا به نیروی کار پرستار نیاز دارد. پس برنامه ی ویژه ای در سالهای اخیر در نظر گرفته شده که پرستارانی که دارای سابقه کار پرستاری بوده و مدرک زبان دارند بدون گذراندن دوره های آموزشی در کانادا میتوانند به همران خانواده خود به عنوان نیروی کار پرستاری به کانادا مهاجرت کنند. اگر دارای سابقه کار پرستاری می باشید و میتوانید مدرک زبان ارائه دهید این یک فرصت طلائی برای مهاجرت کاری به کاناداست. برای اطلاعات بیشتر، عبارت > ویزا 724 مهاجرت پرستار <  رو در گوگل جستجو کنید.

نکته بسیار مهم: 

وکلای دادگستری، موسسات حقوقی، موسسات کاریابی بین المللی،  موسسات اعزام دانشجو، حتی آژانس های مسافرتی، یا افراد حقیقی، برای فعالیت در حیطه ویزا و مهاجرت باید از شورای قانونگذاری مهاجرت کانادا (ICCRC) مجوز داشته باشند؛ در غیر این صورت، هرگونه فعالیت آنها از دیدگاه کانادا در حیطه ویزا و مهاجرت غیر قانونی ست.

 در سایت رسمی مهاجرت کانادا اعلام شده است که؛ اگر از بی تجربگی و کلاهبرداری این‌گونه افراد یا موسسات فاقد مجوز ICCRC متضرر شوید، هیچ راهی برای پیگیری و رفع اتهامات خود ندارید. پس فقط به مشاوران یا وکلای رسمی کانادا اعتماد کنید تا  در صورت بروز مشکل، مدافع منافع شما باشیم.

کشور کانادا فقط به وکلا و مشاوران رسمی مقیم کانادا که از iccrc مجوز دارند، اجازه فعالیت در حیطه مشاوره و انجام امور ویزا و مهاجرت را می دهد.

وکلای دادگستری، موسسات، آژانسهای مسافرتی  و یا هر شرکت دیگری، بدون حضور وکیل یا مشاور رسمی مهاجرت کانادا، نمی‌توانند نامه دفاعیه از موکل خود به اداره مهاجرت کانادا ارائه دهند.

در صورت عدم وجود وکیل یا مشاور رسمی مهاجرت کانادا، این شرکتها یا افراد، یک ایمیل به نام شما درست می کنند و تمامی امور را به جای شما و با یک هویت جعلی انجام می دهند و گاها حتی اکانت و پسوورد را در اختیار شما نمی گذارند، یا اینکه به عنوان واسطه عمل کرده و تمامی امور مهاجرت یا ویزا را به یک مشاور یا وکیل رسمی کانادا می سپارند. فقط قرارداد مستقیم با مشاور یا وکیل رسمی مهاجرت به کشور کانادا (مورد تایید ICCRC) را امضا کنید.

>> آموزش استعلام وکیل مهاجرت کانادا <<

مهاجرت کاری به کانادا به عنوان طراح و توسعه دهنده وب (برنامه نویسی وب)

مهاجرت کاری طراح وب در کانادا

شهر تورنتو کانادا مخصوص طراحان و توسعه دهندگان وب است. در تورنتو می توانید سالانه 65000 دلار کسب درآمد کنید. اگر در این زمینه سابقه شما بیشتر باشد به صورت خانگی می توانید معادل 80000 هزار دلار درآمد به طور سالانه به دست آورید. کسب درآمد در این حیطه در کانادا نا محدود است. اگر میخواهید به عنوان نیرو کار برنامه نویس یا توسعه دهنده وب به کانادا مهاجرت کنید باید یک دوره آموزشی را در کانادا گذرانده سپس وارد بازار کار شوید.

مهاجرت کاری به کانادا به عنوان مربی کالج

مهاجرت کاری مربی کالج در کانادا

یکی دیگر از زمینه های کاری دست نخورده و یکی از بهترین مشاغل مورد نیاز کانادا در سالهای اخیر مربی کالج است. بر اساس آمارها کانادا از سال 2015 تا 2024 با کمبود مربی کالج رو به رو خواهد شد. حقوق و درآمد شما در این حرفه چقدر خواهد بود؟ در ابتدای ورود می توانید انتظار 43250 دلار در سال را داشته باشید. پس از گذشت چند سال حقوق شما به 72500 دلار خواهد رسید. بهترین استان ها ی کانادا برای مهاجرت کاری به عنوان مربی کالج، استان های ساسکاچوان، یوکان و آلبرتا و قلمروهای شمال غرب  (NorthWestern Territories) می باشند.

مهاجرت کاری به کانادا به عنوان مسئول پذیرش

مهاجرت کاری مسئول پذیرش به کانادا

یکی دیگر از بهترین مشاغل برای مهاجرت به کانادا مسئول پذیرش است. بسیاری از صنایع کانادا از هتل ها گرفته تا بیمارستان ها و دندانپزشکی ها و .. نیازمند مسئول پذیرش هستند. برای اخذ این شغل تنها کافی است  دارای تحصیلات دبیرستانی باشید. یک مسئول پذیرش در کانادا در حدود 31000 هزار دلار در سال درآمد کسب می کند. استان های مورد نیاز مسئول پذیرش در کانادا استان های کبک، انتارویو، بریتیش کلمبیا و ساسکاچوان می باشند. مهمترین مسئله برای یک مسئول پذیرش مهارت در زبان های مختلف است.

مهاجرت کاری به کانادا به عنوان صندوق دار

مهاجرت کاری به کانادا به عنوان صندوق دار

صندوق داری یکی از مشاغل خوب و بی دردسر برای مهاجرت به کانادا است. ورود به این شغل کار چندان سختی نیست و برای متقاضیان جوانی که هنوز دارای شغل اول نیستند مناسب می باشد. از طرفی اگر به عنوان صندوق دار به کانادا مهاجرت کنید تنها نیاز دارید تحصیلات دبیرستان را به اتمام رسانده باشید. متوسط درآمد یک صندوق دار در کانادا  11.5 دلار در ساعت است. البته باید داری مدرک زبان نیز باشید که بتوانید به عنوان صندوق دار در کانادا مشغول به کار شوید.

مهاجرت به کانادا به عنوان دستیار فیزیوتراپ و یا کاردرمان

مهاجرت کاری به کانادا به عنوان دستیار فیزیوتراپی

یکی دیگر از بهترین مشاغل کانادا در سالهای اخیر دستیار فیزیوتراپی و کار درمانی ست. به دلیل مسن تر شدن جمعیت کانادا  این کشور نمی تواند تخصص های حرفه ای مورد نیاز برای مراقبت این قشر را تأمین کند. متوسط درآمد دستیار فیزیوتراپ در اوایل کار 25000 دلار در سال می باشد و با کسب تجربه بیشتر در این زمینه حقوق و درآمد دستیار فیزیوتراپ سالانه به 58000 دلار خواهد رسید. استان­های کانادا که در حال حاضر به دستیار فیزیوتراپ نیازمندند اونتاریو، بریتیش کلمبیا و ساسکاچوان است. البته برای استخدامی در این حیطه شغلی باید دارای مدارک آموزشی از کالج های کانادا باشید.

باید توجه داشته باشید که اگر قصد مهاجرت کاری به کانادا را دارید باید برای برخی مشاغل دوره های آموزشی را قبل از استخدام بگذارید و برای تعداد محدودی از مشاغل بدون داشتن مدرک سرتیفیکیت کانادا و با داشتن سابقه کار در کشور مبدا میتوان به صورت کاری مهاجرت کرد.

اگر که تمایل دارید خیلی راحت تر و سریع تر وارد بازار کار کانادا شوید توصیه ما این است که در دورهای آموزشی کانادا در کالج ها و دانشگاههای معتبر کانادا مدرک تحصیلی خود را دریافت نمایید و سپس با داشتن ویزای کار و مدرک تحصیلی معتبر کانادایی درخواست کار داده و اقامت دائم کانادا را دریافت نمایید.

در آینده نزدیک ادامه مقاله 20 شغل برتر برای مهاجرت به کانادا در بخش 2 معرفی خواهد شد. پس با ما همراه باشید.

مهاجرت به کانادا به عنوان داروساز

اولین سوالی که ممکن است به عنوان یک داروساز به ذهنتان خطور کند این است آیا به عنوان داروساز می‌توانم به کانادا مهاجرت کنم و درآمد خوبی داشته باشم؟

داروسازی در کانادا

حقیقت این است که مهاجرت کاری به کانادا بسیار پر طرفدار است و داروسازی یکی از پر متقاضی‌ترین مشاغل در تمام ایالت‌های کانادا است. بیشترین تعداد درخواست داروساز را استان‌های آلبرتا، بریتیش کلمبیا، مانیتوبا، نیوبرانزویک، نیوفاندلند، نوا اسکوشیا، انتاریو، جزیره پرنس ادوارد، کبک، ساسکاچوان دارند.

درآمد داروسازان در کانادا چقدر است؟

حقوق و دستمزد در کانادا به عنوان یک داروساز با تجربه مبلغی بین 71600 تا 114900 دلار کانادا در سال است. مشاغل جدید به صورت آنلاین در سایت‌های رسمی آگهی می‌شوند. به عنوان یک داروساز هم می‌توانید خود اشتغالی داشته باشید و هم در داروخانه‌ها مشغول به کار شوید. دیگر موقعیت‌های شغلی که می‌توانید به عنوان یک داروساز مشغول به کار شوید عبارتند از:

 • داروساز بیمارستان
 • داروساز صنعتی
 • مشاور داروساز
 • سرپرست بخش داروسازی بیمارستان
 • داروساز بالینی
 • داروساز اطلاعات دارویی
 • داروساز سازمان بهداشت و درمان

شغل داروسازی

مراحل مهاجرت به کانادا به عنوان داروساز

در مرحله اول باید معلوم شود آیا واجد شرایط مهاجرت هستید یا خیر! در این زمینه می‌توانید از مشاوران و کارشناسان ما استفاده کنید. در صورت تایید باید مدارکتان را جمع آوری کنید و برای بررسی ارسال کنید. یکی از مهم‌ترین مدارک، مدرک تحصیلی شما است که باید با استانداردهای کانادا برابری کند. در این صورت می‌توانید امیدوار باشید برای ادامه تحصیل و کار در کانادا پذیرفته شوید.

جهت ارزیابی مدرک تحصیلی خود به یکی از مراکز زیر مراجعه کنید:

 • دانشکده مطالعات مداورم تورنتو
 • خدمات بین المللی ارزیابی اعتبار کانادا
 • خدمات آموزش جهانی
 • خدمات ارزیابی صلاحیت‌های بین المللی
 • خدمات ارزیابی اعتبار بین المللی

در نهایت برای دریافت ویزا درخواست دهید. طی 4 روش زیر می‌توانید در پروسه مهاجرت کاری به کانادا قرار بگیرید:

 • سیستم اکسپرس اینتری
 • برنامه نامزدهای استانی
 • برنامه مهاجرت روستایی و شمالی
 • خلبان مهاجرت اقیانوس اطلس

از هر کدام که تایید شدید می‌توانید به عنوان داروساز به این کشور مهاجرت کنید.

مطالب پیشنهادی:

ویزای تحصیلی کانادا

> مهاجرت به کانادا از طریق ثبت شرکت

درباره ویزای کانادا همه چیز بدانید

> اقامت کانادا

سایتهای کاریابی کانادا

مطالب مندرج در وب سایت حاضر به منظور اطلاع رسانی و افزایش دانش مخاطبین عزیز وبسایت حاضر و سایر شبکه های اجتماعی است. اگر چه اخبار و مطالب منتشره با نهایت دقت نویسنده مکتوب گردیده،ولی همچنان می تواند دستخوش تغییرات مرور زمان بوده و یا عاری از اشتباه انسانی نباشند.
بدیهی است برداشت و مشورت‌های حقوقی نهایی صرفا در چارچوب موضوع مورد مشاوره با شخص مشاور و وکیل رسمی توصیه می‌شود.
مدیریت و همکاران این مجموعه مسوولیتی در خصوص اقدامات خواننده با استناد به مطالب مندرج در وب سایت حاضر و سایر شبکه های اجتماعی نداشته و مسوولیت مجموعه صرفا محدود به چارچوب قرارداد منعقده با موکلین مجموعه باقی خواهد ماند.

ویزا 724، در کنار شرکت حقوقی مهاجرتی و شرکت توسعه بیزینس در کانادا، با داشتن تجربه راه اندازی و توسعه بیش از 100 کسب و کار موفق، صفر تا صد خدمات خرید بیزینس یا راه اندازی بیزینس، امضای قرارداد قانونی و انجام امور مهاجرتی را ارائه می کند. ما کسب و کار را مطابق با شرایط شما، انتخاب و برای خرید یا راه اندازی آن اقدام می کنیم. در صورتی که قصد راه اندازی یک کسب و کار در کشور کانادا را داشته باشید و اگر تمایل دارید در فرانچایز های قوی کانادا سرمایه گذاری کنید، می توانید با ما در ارتباط باشید.

در این شرکت، گام به گام در خدمت اهداف کارآفرینانی هستیم که میخواهند بیزینس موفقی در کانادا داشته باشند و از راههای برنامه های تجاری روشهای سرمایه گذاری در کانادا، ویزای استارتاپ و راه اندازی بیزینس به کانادا مهاجرت کنند.

دریافت اطلاعات تماس و اطمینان از مجوز های ما، با مراجعه به صفحه > درباره موسسه مهاجرتی ما

درخواست مشاوره رایگان

14 + 9 =

نظرات و سوالات شما

۱۲۰ دیدگاه

 1. حسن همراز

  سلام من اهل افغانستان هستم و فعلا هم در افغانستان زندگی میکنم میخواهم به کانادا مهاجرت کنم و حرفه تخصصی من مین روبی در ارتش افغانستان هست

  پاسخ دهید
 2. ادریس فلاحتی

  سلام برای کار در کانادا استان کبک کانادا من هم سنگ کاری بلعدم کارت فنی وحرفی دارم وهم جوشکاری میشود راهنمایی کنید ممنون میشم ویزای کار شما چقدر پول میخواد

  پاسخ دهید
 3. امین محرم زاده

  سلام خسته نباشید من آذر سال ۹۷دترکیه رفتم و بعد از ۸۶ روز برگشتم ایران الان بیشتر از ۳ ماه میشه که ایرانم اگه بخوام برگردم ترکیه میتونم مجددا ۳ ماه بمونم یا باید برای کیملیک اقدام کنم

  پاسخ دهید
 4. مجید

  با سلام، من ۱۰ سال سابقه بیمه با عنوان کارشناس برنامه نویس و سرپرست واحد نرم افزار و ۵ سال بدون سابقه بیمه هستم،مسلط به اکثر زبانهای برنامه نویسی هستم و یکساله شرکت برنامه نویسی خودم رو دارم، آیا برای کانادا میشه اقدام کرد؟؟

  پاسخ دهید
 5. نادیا پشت دار

  سلام خسته نباشید،ببخشید من لیسانس هوشبری دارم و ۶ سال سابقه کار،برای مهاجرت از طریق ویزای کار کانادا میتونم اقدام کنم

  پاسخ دهید
 6. حسین نجفی

  سلام من خلبان هستم تمام مدارک خلبانی را هم دارم برای مهاجرت کانادا چه اقداماتی را باید انجام بدهم

  پاسخ دهید
 7. علیرضا چاوشی

  سلام برای من به عنوان مهندس عمران در کانادا کار وزندگی به لحاظ مالی و اجتماعی به صرفه و مناسب هست؟ آیا حقوق در کانادا پاسخگوی مخارج زندگی هست؟

  پاسخ دهید
 8. محمدرضا آقاجانی

  باسلام:شهروند عادی ومجرد و۴۰ساله تقاضای کار وزندگی در کانادا.لیسانس الکترونیک وفوق لیسانس صنایع .باتشکر

  پاسخ دهید
 9. شیرین دادور

  آیا امکان کار معتبر مثل حسابداری اولیه یا فروش در شرکتهای معتبر بین المللی یا برندها در استانبول ترکیه نیز میباشد؟

  پاسخ دهید
 10. علیرضا چاوشی

  سلام لطفا بفرمایید برای من با مدرک کارشناسی عمران شغل در کانادا پیدا میشود؟ با میانگین چه حقوقی در ماه؟ سابقه کار در ایران و عراق هم دارم

  پاسخ دهید
 11. mohsen Nafarieh

  شرایط مهاجرت به کشور کانادا یا اروپا

  پاسخ دهید
 12. Mjs

  سلام و عرض ادب من پرستارم با مدرک کارشناسی پرستاری بیست و هفت سالمه و پنج سال سابقه کار دارم متاهلم و دو فرزند دارم مدرک زبان ندارم و میخام اقدام کنم سوال اولم اینه که حتما ابتدا باید آیلتس داشته باشم و بعد شروع به اقدام برای امور مهاجرت کنم یا به صورت موازی هم میتونم شروع کنم؟ و بعد اینکه شرایط همراهی اعضای خانوادم به چه صورته ممنونم

  پاسخ دهید
 13. مازیار شفیعی

  سلام خسته نباشین وضعیت شغلی یک معلم دبیرستان در کانادا چگونه است؟ مقدار تقریبی سرمایه برای مهاجرت به کانادا چقدر است؟

  پاسخ دهید
 14. مجید فلاح

  سی و سه سالمه هفت سال سابقه کار رانندگی دارم همراه با بیمه البته گواهینامه پایه دو دارم آیلتس ۶.۵ آکادمیک دارم فوق لیسانس هستم قصدم بود به عنوان دانشجویی برم ولی فکر می کنم کاری بهتر باشه مشاوره می خواستم

  پاسخ دهید
 15. Prfer

  سلام یه داروساز چطور میتونه دعوتنامه کاری بگیره؟؟

  پاسخ دهید
 16. مازیار شفیعی

  با سلام .. کدام رشته های کامپیوتری نیاز به دوره اموزشی در کانادا دارند معماری کامپیوتر، مهندسی نرم‌افزار، هوش مصنوعی و الگوریتم و محاسبات ، توسعه دهنده وب و…؟

  پاسخ دهید
 17. mohsen

  با سلام کارفرما هستم با بیش از ۵ا سال سابقه کار در رشته جوشکاری مصنوعات فلزی مشغول به کار هستم برای ویزای کار کانادا میشه راهنمای کنید ممنون میشم

  پاسخ دهید
 18. مصیب باش زر

  سلام من اینجا کار فنی، مثل برق کاری، لوله کشی ، نصب دوربین مداربسته و جوشکاری نصب درب های کرکره هست، میتونم برای کار به کانادا برم, لطفا راهنمایم کن

  پاسخ دهید
 19. مریم

  من دانشجوی سال آخر پزشکی که ۳ ماه از تحصیل م باقیمونده در حال آمادگی آزمون دستیاری هستم ولی هم چنان اولویت اولم مهاجرت تحصیلی یا کاری از طریق رشته تحصیلیم هست مشاوره مهاجرت نیاز دارم

  پاسخ دهید
 20. ارسلان درخشان

  سلام، من یک توسعه دهنده حرفه ای وب هستم با ۲۹ سال سن، اما متاسفانه دانشگاه رو بعد از گذراندن ۱۱۱ واحد در رشته ی مهندسی نرم افزار رها کردم. به نظر کارشناسی شما، با این شرایط به چه کشور هایی می تونم مهاجرت کنم؟ سابقه ی کاری چند ساله هم دارم، اما وبسایت هایی که ساختم به زبان فارسی هستند. تشکر فراوان از وقت شما.

  پاسخ دهید
 21. امیرمقدادیان

  بنده راننده پایه یک هستم(تریلر)قصد مهاجرت دارم واستان سسکچوان به بنده پیشنهاد شده،پیشنهاد شماچیه?اما مدرک ایلتس هم ندارم درحال حاظرولی دردست اقدامه

  پاسخ دهید
 22. امید

  سلام وقت بخیر میخواستم از طریق کار لوله کشی تاسیسات یا رانندگی اقدام کنم در هر دو شغل مدارک و سابقه بالای هشت سال دارم و سنم ۳۴ سال لطفا راهنمایی بفرمایید

  پاسخ دهید
 23. delavari

  سلام امکان مهاجرت به کانادا با توجه به اینکه همسر بنده ۳۸ ساله و پرستار هستند و بنده نیز ۴۰ ساله و کارشناس ارشد حشره شناسی پزشکی هستم و دختر ۱۰ ساله دارم را چگونه ارزیابی می کنید ممنون

  پاسخ دهید
 24. اکبرمهدی

  سلام وقتتون بخیر.میخاستم بپرسم که برای کارهای ساده و کارگری مثل باغبونی ،کشاورزی ،دامداری، کارهای ساختمانی و غیره هم مدرک زبان میخاد اصلا ویزا میدن به این نوع درخواستها.ممنون

  پاسخ دهید
 25. Mohsen Safari

  با سلام و عرض احترام و خسته نباشید در رابطه با ویزای رانندگی پایه یک در کانادا ازتون راهنمایی کامل میخواستم متولد ۱۳۵۷ هستم و متاهل دارای یک فرزند ۴ ساله پسر ممنون بابت راهنمایتون

  پاسخ دهید
 26. rahool

  سلام ایا کشور کانادا دربخش شغل بیمه تخصص بیمه عمرومدیریت فروش و اموزش منابع انسانی نیاز دارد ؟ اگربله چه اقداماتی برای اخذ ویزای مهاجرت کاری باید انجام بدیم ؟ بنده متاهل ۳۲ساله فاقد فرزند و ۶سال سابقه کاری و فوق لیسانس مدیریت دارم

  پاسخ دهید
 27. حامد الماس

  سلام أيا من مي توانم براي كار به كانادا سفر نمايم شغل من فلز كاري است رنك مالي هم شغل من است سه سال تجربه كار داريم چطور ميتوانم به كانادا سفر نمايم

  پاسخ دهید
 28. hessqm

  سلام من میخوام پزیرش کار از کانادا بگیرم بهنوان یه کارگر ساده بیام کانادا کار کنم

  پاسخ دهید
 29. احمدرضا یاور ناگهانی

  سلام. خسته نباشید. من یک دکتر داروساز فارغ التحصیل از دانشگاه مشهد هستم. ۱۱ سال سابقه کار دارم. ۴ سال هم هست که داروخانه شبانه روزی دارم. چطوری برای مهاجرت کاری و اخذ ویزای کاری، اقدام کنم. پذیرشش راحته. لطفا منو راهنمایی کنید. حدود یک میلیارد تومن هم سرمایه دارم.

  پاسخ دهید
 30. Fatemeh

  باسلام.وقتتون بخیر برای یک کار هنری خاص که برای اولین بار در دنیا انجام.شده و برای اینکه مهاجرت کرد ازطریق این کار چه پیشنهادی دارید ؟

  پاسخ دهید
 31. shahram

  سلام، ایا رشته علوم ازمایشگاهی مورد نیاز شغلی در کانادا یا استرالیا هستش یا نه و اینکه مدرک زبان ندارم ، لطفا راهنماییم کنید ، با تشکر

  پاسخ دهید
 32. masoud

  سلام..من ۳۵ سالم هست و تصمیم دارم که کارهای مربوط به مهاجرتم رو شروع کنم ..من پایه یک هستم ودوست دارم اونجا از این فرصت استفاده کنم..متاهل هستم ویک فرزند دارم راهنمایی بفرمایید از کجا باید شروع کرد

  پاسخ دهید
 33. Mujeeburahman

  من جوشکارم در کشور ترکیه زند گی میکنم کدام شرکت کانادای من را نیاز داره

  پاسخ دهید
 34. علی گودچاهی

  راننده پایه یک هستم چندین ساله انگلیسی بلدم خواندن و نوشتن مدارک هم تکمیل دارم

  پاسخ دهید
 35. Reza

  سلام خسته نباشید من در دبیرستان رشته ی تجربی انتخاب کردم و در حال حاضر دیپلم دارم با ۱۹ سال سن و معاف از خدمت سربازی هستم،میخواستم بدونم برای کارکردن و زندگی(نه تفریح) در کشور های اروپایی شانسی دارم و نیاز به پزشک یا دندانپزشک دارند یا خیر؟ و اگر دو شغل بالا نیازی نداشته باشن میخواستم نظر شما رو بدونم که چه کاری را باید انجام بدم، مثلا برای جوشکاری یا لوله کشی مدرک هنرستان نیاز دارند یا کسی کع به صورت تجربی یاد گرفته میتونه وارد بشه؟

  پاسخ دهید
 36. حسین شیرخانلو

  سنم حدودا ۴۰ساله گواهینامه پایه یک دارم وچند سالی هم رو تریلی کار کردم هم رو اتوبوس
  از کجا میتونم شروع کنم و چقدر هزینه داره

  پاسخ دهید
 37. نسیم

  سلام ببخشید یادگرفتن گچ بری و پتینه روی دیوار بدرد مهاجرت می خوره یا کاربرد نداره اونجاا ؟

  پاسخ دهید
 38. اصغرملاکریمی

  سلام من راننده کامیوم وانواع کشنده هستم ۲۵سال سابقه رانندگی دارم متولد۱۸اسفند۱۳۴۴هستم لطفاراهنماییکنید از چه طریقی اقدام کنم به جهت ورود به کانادا

  پاسخ دهید
 39. مهران

  کل هزینه هاومخارج رسیدن به کاناداومدارک و این که من پایه دوم برای کامیونت دارم سال دیگه پایه یک میتونم بگیرم چون سنم نمیخوره ولی تجربه کارباتریلی پدرم رادارم چهارسال باکامیون امریکایی

  پاسخ دهید
 40. شکوفه قابلی

  فارغ التحصیل رشته مهندسی بهداشت حرفه ای از دانشگاه دولتی با معدل ۱۸/۱۴ و از تاریخ ۸/۳/۹۷ مشغول بکارم و ۲۳سالمه برای ویزای کاری به کانادا باید چیکار کنم و چقد هزینه میخواد

  پاسخ دهید
 41. عشقی پور

  سلام
  من ۲۳ سال ام در شرف اعزام به خدمت هستم مدارک کارشناسی مکانیک سیالات از دانشگاه ازاد و غواصی تک ستاره نجات غرق مربی شنا جوشکاری زیر آب و دارم ۴ سال هم سابقه ی کار دارم
  بهترین روش مهاجرت و بهترین کشور کجا رو پیشنهاد میکنید؟

  پاسخ دهید
 42. علی میر

  با سلام
  من با۹سال سابقه تدریس در اموزش و پرورش و ۷سال در دانشگاه و.مدرک کارشناسی ارشد مهندسی نفت گرایش مخازن هیدروکربوری و مدرک بازرسی جوش ار تی ای .شانسم برای مهاجرت بعنوان مربی کالج به کانادا در چه صورته؟

  پاسخ دهید
 43. سارا

  سلام من ليسانس مترجمي زبان فرانسه دارم و سال ۱۳۹۳ فارق التحصيل شدم. تقريبا ۷ سال سابقه كار اداري دارم ميخواستم ببينم شرايط من براي ادامه تحصيل يا كار جوري هست كه بخوام اقدام كنم؟

  پاسخ دهید
 44. parsa

  سلام وقت بخير برأي ويدعى كار هزينش جقدر ميشه و مدارك جي ميخواد مثلا زبان

  پاسخ دهید
 45. داوود

  سلام .من جوشکار آب بندی برق وتعمیرکار سیستمهای حرارتی وبخصوص پکیج هستم و حدود بیست سال سابقه کار و فعالیت دارم . اخیرا متوجه شدم که کشور کانادا درخواست نیروی کار کرده . ممنون میشم در این رابطه اگر امکان داره راهنماییم کنید . ضمنا مدرک تحصیلیم دیپلم هستش . باتشکر

  پاسخ دهید
 46. Mojtaba

  برای ارزشیابی مدارک در کانادا چچه کمکی میتوانید بکنید؟ ضمنا من در ایران نیستم

  پاسخ دهید
 47. محسن

  سلام خسته نباشید من فروشگاه چرخ خیاطی و ماشین الات دوخت صنعتی در حد تولید کارخانه جات لباس میفروشم و و راهاندازی و تعمیر این دستگاههای دوخت تخصص من هستش . امکان این تخصص در شرکتهای تولید تو کاندا برای تامین و نگهداری وجود داره ؟ ممنون میشم بهم جواب بدید و راه نشونم بدین

  پاسخ دهید
 48. مهدی احمدوند

  مدرک فنی تراشکاری و رانندگی پایه یک دارم ده ساله جوشکارم کاملا حرفه ای به زبان تسلط دارم ولی مدرک ندارم دیپلم دارم و خواستار راهنمایی جهت مهاجرت کاری میباشم

  پاسخ دهید
 49. مهدی احمدوند

  سلام مهدی هستم متولد۱۹۸۱ ده سال سابقه رانندگی با ماشین سنگین مانند کامیون و تریلی هستم و زبان انگلیسی هم تسلط دارم ولی مدرک ندارم سابقه کار هم نمیتونم ارایه بدم قبل از رانندگی هم هفت سال جوشکار اسکلت ساختمان و درب و پنجره بودم ولی بسیاری از مشاغل در ایران را نمیشه سابقه ارایه داد چون بیمه نمیکنن راهنماییم کنید تمکن مالی دارم تا هفتاد هزار دلار کانادا مدرک فنی تراشکاری دارم و مربیگری ووشو

  پاسخ دهید
 50. tasmim

  سلام دوستان عزیزمشاورهمزبان
  امید است سلامت بوده باشید
  من شهروند افغانستان شغل مهندسی صنایع تولیدی دارم تجربه کاری برای مدت بیش ازهفت سال درکارخانه های تولیدی داخلی ر ا دارا هستم
  میخواهم به کانادا با خانواده مهاجرت کنم
  لطفآ با چنین شرایطی من را رهنمایی بفرمایید
  ممنون

  پاسخ دهید
 51. qatia

  من میخواهم ازطریق شغل پرستاری سالمندان به کانادا مهاجرت کنم

  پاسخ دهید
 52. شقایق

  سلام وقتتون بخیر،من ۳۷ سالمه ده سال سابقه نجات غریق و اموزش شنا دارم با بیمه،همسرم مهندس کشاورزی و ۷ سال سابقه داره،میتونیم برای کار در کانادا اقدام کنیم

  پاسخ دهید
 53. کیوان

  سلام وقت بخیر من یک پزشک۴۶ساله هستم،۱۲سال سابقه بیمه دارم،چطور میتونم برای مهاجرت یا کار مرتبط با غیر مرتبط اقدام کنم؟

  پاسخ دهید
 54. Ali

  سلام در تبلیغات منو تو اعلام کردید قوانین جدید مهاجرت به کانادا از طریق سوابق مدیریتی امکان پذیر شده. لطفا شرایطش رو بفرمایید

  پاسخ دهید
 55. پرویزآقایی

  سلام خسته نباشید.من هم گواهینامه لیفتراک دارم و ام دی اف کار هم هستم آیا فرصت شغلی برای من هستش؟

  پاسخ دهید
 56. هوشنگ

  سلام من۴۸ سال سن دارم متاهل یک پسر دانشجو دارم یک پسر دبیرستانی و یک دحتر دبستانی ایا برای اقامت در کانادا میشه اقدام کنم و از همه مهمتر کار برام پیدا میشه ک زندگی خانودام را تامین کنم در ضمن حرفه خاصی ندارم فقط حدود ۱۵ ساله ک مدیر یک شرکت خصوصی بودم و تحصیااتم دیپلم نظام قدیم هست در ضمن حدود ۳۰۰ میلیون سرمایه دارم و اگه لازم بدنید اموزش حرفه ای هر شغلی را برای مدت کوتا حاظرم ببینم ممنون میشم اگه راهنمایی کنید. م

  پاسخ دهید
 57. azadeh

  سلام وقتتون بخیر
  همسر من قصاب هستن و خودم فوق لیسانس مهندسی شیمی دارم (البته رشته کارشناسی من مهندسی مواد بوده)، خودم هم دو سال و نیم هست که در حوزه مواد نسوز که بیشتر مرتبط با مدرک لیسانس هست دارم کار میکنم.
  میخوام بدونم که آیا امیدی برای یک مهاجرت امن هست؟؟

  پاسخ دهید
 58. Pooyan

  با سلام وقتتون بخیر من به مدت ۲ سال هست که برنامه نویسی و توسعه وب به زبان پایتون به طور فری لنس انجام می دهم و مدرک زبان هم دارم ولی تمکن مالی انچنانی ندارم میخواستم بدونم از طریق ویزای کار می توانم به کانادا مهاجرت کنم؟

  پاسخ دهید
 59. سارا

  سلام من سوالم راجع به پیشنهاد کاری در کاناداست شما انجامش می‌دهید ؟ اگر بلی هزینه‌اش چقدر هست چون من فقط به امتیاز پیشنهاد کاری نیاز دارم ممنون

  پاسخ دهید
 60. محمد

  سلام وقت بخیر حسابرس هستم و دارم مدرک بین المللی acca رو میگیرم و دنبال مهاجرت دائم هستم آیا شدنی هست

  پاسخ دهید
 61. پردیس

  با سلام من سابقه تدریس زبان انگلیسی دارم مایلم بدانم آیا در همان بدو ورود می توانم تدریس نمایم؟

  پاسخ دهید
 62. سیدابراهیم هاشمی

  باسلام و عرض ادب، شغل بنده نماسنگ و یا سنگ کار در حد حرفه ای سابقه ۱۳ سال، آیا متناسب برای اقامت داعم کانادا هست یا خیر

  پاسخ دهید
 63. حمید

  سابقه بیم تامین اجتماعی حدود۷سال شغل تکنسین دارویی و تجهیزات پزشکی مدرک تحصیلی دیپلم ریاضی فیزیک وپیش دانشگاهی و گواهینامه لیفتراک ماشین سنگین دارم ویزا روسیه و آذربایجان گورستان دارم سند ملکی ۲تا دارم و تمکن مالی ۲۵۰ ملیونی دارم ممنونم سلام ویزا کاری یا توریستی میخواست

  پاسخ دهید
 64. Khan dai

  سلام ۲۵سالمه راننده پایه یک هستم و علاقه زیادی به این دارم که برم کانادا برای ادامه زندگی باید چه کاری انجام بدم

  پاسخ دهید
 65. فرزانه

  سلام.من ۳۸ سالمه. دارای لیسانس روانشناسی عمومی ازدانشگاه پیلم نور وارشد مشاوره ازدانشگاه ازادهستم.ایا برای گرفتن مدرک دکترا درکانادا وکاز دراین کشوز با محدودیت سنی روبرو هستم؟؟

  پاسخ دهید
 66. حبیب رضا فراهانی

  سلام من جوشکار حرفه ارگن هستم مهندسی بین المللی جوش دارم مربیگری بین‌المللی جوش دارم مدرک معتبر لوله کشی صنعتی دارم بالای ده سال سابقه اموزش جوشکار لوله کشی و جوشکاری دارم متولد ۱۳۶۰ هستم کجا میتونم مهاجرت کاری کنم چقدر هزینه باید کنم دارم زبانم کار میکنم

  پاسخ دهید
 67. سیروان

  سلام سیروان هستم ۳۷ ساله لیسانس مهندسی الکترونیک آیلتس جنرال ۸ در اکسپرس اینتری امتیاز ۴۰۴ رو دارم در ساسکاچوان ۶۵ ۱۳ سال سابقه کار در معتبرترین شرکت خدمات انفورماتیک و تعمیرات خودپرداز مدل Diebold Nixdorf چه راهکاری دارین که بتونم سریعترین حالت اقامت کانادا رو بگیرم ممنون از همکاریتون

  پاسخ دهید
 68. نسترن

  سلام ،وقت بخیر،،کاردانی مامایی دارم با ۶سال سابقه کار و۳۹ساله ومدرک فنی و حرفه ای آرایشگری و ماشین نویسی دارم،همسرم کاردانی ساخت و تولید ۴۵ساله با ۱۷سال سابقه مدیریت پروژه و رزومه قوی،پسرم کلاس هشتم با معدل۲۰،دخترم کلاس چهارم،با این شرایط پیشنهاد شما ،بهترین و کم هزینه ترین روش اقدام برای کانادا چیست؟

  پاسخ دهید
 69. رهبر راک

  با سلام رهبر راک هستم متولد ۵۴.۱.۲ متقاضی رانندگی کانادا دارای رزومه رانندگی تایید شده به مدت هجدهدسال با یک یا دو شرکت که صحبت کردم متاسفانه هزینه دریافتیبه اندازه ای است کهتوان پرداخت ندارم می خواستم ببینم روش دیگه ای هست که هزینه کمتری داشته باشه یا خیر سپاسگزارم

  پاسخ دهید
 70. علی

  تحلیل گر بورس هستم ایا امکان مهاجرت هست

  پاسخ دهید
 71. احمدی شهلا

  ایادرکانادامیتوانید برایم شغلی پیداکنید سپاس معرق کارهستم مدرک فنی وحرفه ای دارم

  پاسخ دهید
 72. امير

  سلام.معلم بازنشسته هستم ۴فرزند دارم.ميخوام اقامت كاةادا رو بكيرم..آيا ميتونم مجدد ادركانادا به شغل خودم ببردازم?ممنون ميشم راهنمايي وكمكم نماييد.متشكرم

  پاسخ دهید
 73. شاهرخ وردی پور

  سلام تکنسین اتاق عملم۵سال سابقه کار دارم کانادا برای من مناسب است

  پاسخ دهید
 74. مرتضی

  با سلام وخسته نباشید خدمت شما وهکاران عزیزوخدمتگزار.بنده هنرم خوندنه ولی مسلما به درد کشورهای اروپایی یا کانادا نمیخوره.مدرک تحصیلیم هم سیکله متاهلم ویک فرزند دارم ولی نمیخوام تو ایران زندگی کنم هرکشوری باشه میرم.امروز هم رفت فنی حرفه ای برخی شغل ها رو رو تابلو اعلانات زده بودن که انشالله میخوام مدرک فنی حرفه ای م رو بگیرم.شغل تعمیرکار دستگاههای سرد کننده خانگی وتجاری رو انتخاب کردم آیا شانسی هست برای مهاجرت من وخانوادم.شما چه کاری رو پیشنهاد میکنید ترخدا راهنماییم کنید

  پاسخ دهید
 75. شاهرخ

  با سلام .
  بنده ۲ سال است که راننده پایه یک تریلی هستم. مدرک تحصیلی لیسانس. سن ۲۸ . سطح زبان هم خوب . ایا شانسی برای مهاجرت دارم؟ (راستش میخواستم مراجعه کتن به ادرس دفترتون که ترجیح دادم اول اینجا سوالم رو بپرسم)

  پاسخ دهید
 76. مهدی

  آیا با مبلغ ۱۴۵ ملیون دو نفر میتونن به به کانادا مهاجرت کنن؟

  پاسخ دهید
 77. ایمان نصرتی

  سلام.
  آیا این طرح ها شامل اتباع خارجی که در ایران زندگی میکنند هم میشود؟
  من چند سال در رشته جوشکاری به صورت آزاد در پروژه های بزرگ شهر مشهد کار کرده ام واز لحاظ جوشکاری در سطح بالایی قرار دارم.
  مدرک تحصیلی دیپلم کامپیوترو علوم انسانی.

  پاسخ دهید
 78. Parisa

  با درود
  ایا در کانادا مشاغلی که مرتبط با صنعت سنگ باشد بازار کار دارد؟؟

  پاسخ دهید
 79. مصطفی موسوی

  باسلام بنده جوشکار co² آرگون و smaw هستم. اما می خواستم بدانم که طریقه هزینه ی سفر چگونه وچقدر است؟ درصورت متقاضی بودن چه کار بایستی انجام بدهیم باسپاس

  پاسخ دهید
 80. Hesam

  آیا کانادا مهندس آزمایشات غیر مخرب جوش را می خواهد . کسی که مدرک بین المللی دارد

  پاسخ دهید
 81. کاظم

  سلام وقتتون بخیر
  من پیمانکار تاسیسات ساختمانی(گرمایش،سرمایش،موتورخانه،آبرسانی،جوشکاری و….) هستم. از سال ۱۳۶۳ تا هم اکنون مشغول به این کار هستم. دارای گواهینامه تاسیسات و لوله کشی از سازمان فنی حرفه ای.
  هم اکنون مهاجر کشور ایران هستم. متولد ۱۳۵۳ هستم. و برای سابقه کار حرفه ای خود هم می توانم توصیه نامه های سازمانی ارائه بدهم.
  __با این شرایط من می توانم برای اقامت کشور کانادا درخواست بدهم و احتمال قبولی چند درصد هست؟
  (لازم به ذکر هست که فرزندانم هم لیسانس و دیپلم هستند و هر کدام در حرفه ای فعالیت می کنند.)
  پیشاپیش از پاسخگویتان تشکر

  پاسخ دهید
 82. رویا نیکخواه

  من فوق لیسانس مهندسی اب از دانشگاه تربیت مدرس هستم و حدود ۲ سال در زمینه فروشو بازاریابی سابقه کار دارم. ۲۸ ساله هستم و در حد متوسط به زبان انگلیسی تسلط دارم . میخاستم ببینم از چه طریق بدون سرمایه میتونم مهاجرت کنم چون سرمایه ایی ندارم .

  پاسخ دهید
 83. اریانوش

  سلام ۲۱سالمه دیپلم دارم ورزشکار رزمی هم هستم مکالمه زبانمم متوسطه ب عنوان مسئول پذیرش یا صندوقدار از چ طریقی میتونم اقدام کنم؟

  پاسخ دهید
 84. Ehsan

  من دامدار هستم به عنوان کارگر حرفه ای قصد مهاجرت دارم ابان دامداری دارم

  پاسخ دهید
 85. Sasan

  سلام.من مدرک لیسانس مهندسی کامپیوتر،نرم افزار از دانشگاه پیام نور دارم آیا مدرک پیام نور برای کار و ادامه تحصیل در کانادا معتبر است؟؟ باتشکر

  پاسخ دهید
 86. سروین

  سلام همسرم ۴۰ ساله و کارشناس ارشد معماری هستن ده سال سابقه کارمرتبط با رشته در عمان دارن. چه روشی برای مهاجرت خانواده ما از طریق ایشون به کانادا مناسبه؟ مدرک زبان ایلتس ندارن

  پاسخ دهید
 87. نوشین

  سلام وقت بخير خسته نباشيد. ميشه شرايط همسرم و خودم بگم شما لطف كنيدراهنمايي كنيد سن همسرم ٢٩سال تمام ,كارشناسي ارشد عمران ,سه سال كه دفتر مهندسي داره ولي بيمه و سابقه كار مرتبط به رشته ٧ماه هست دارايي نقد ٢٠٠ميليون يك زمين هم ب ارزش ٢٠٠ميليون داره زبان درحد ايلتس ٥و ٥/٥ ولی مدرک ندارن معدل كارشناسي ارشد ١٥/٦٠ سال فارق التحصيلي ٩٥ ——————————– ٢٧سال كارشناسي مديريت دولتي سابقه كار ندارم زبان هم كمي ميدونم

  پاسخ دهید
 88. امین

  سلام خسته نباشید…من هیچ مدرک تحصیلی ندارم….ولی فنی کار و جوشکار هستم.چطور میتونم مهاجرت کنم.؟

  پاسخ دهید
 89. Shadi

  سلام من هیچ مهارتی ندارم خواستم بپرسم واسه مهاجرت حتما باید از طریق تحصیل یا شغل اقدام بشه؟ و چقدر هزینه لازم هست واسه مهاجرت ب کشوری مثل کانادا

  پاسخ دهید
 90. Payam

  سلام واسه ویزای کار متصدی فروشگاه مدرک زبان لازمه؟

  پاسخ دهید
 91. حسین

  با سلام بصورت حرفه ای وارد بکار لوله کشی و تاسیسات وجوشکاری هستم وده سال ثابقه کاری بصورت ازاد دارم و سی وشش سالمه و هزینه سفر ب کانادا را ندارم. اما کار تاسیسات را خیلی دوست دارم اما در ایران امنیت شغلی ندارم ایا شرایطی میتوانید پیشنهاد کنید ک مشکل شغی اینجانب حل شود و در ضمن مدرک تاسیسات درجه دو و جوشکاری ای سه فنی حرفه ای هم دارم.

  پاسخ دهید
 92. مهدی شاه حسینی

  سلام
  من ۲۷ سالمه و لیسانس عمران دارم دو سال سابقه کار نظارت اجرای ساختمان دارم تراشکاری خودرو هم بلدم و مدرک فنی حرفه ای دارم و رانندگی هم میکنم زبان هم تا حدودی بلدم آیا شانسی برای گرفتن اقامت و پیدا کردن شغل خارج از ایران کانادا یا هر جای دیگه دارم؟

  پاسخ دهید
 93. Shayan

  سلام ، میخواستم بپرسم برای رانندگان مدرک زبان در چه سطحی لازمه ؟ و گواهینامه ایرانی اصلا بدرد نمیخوره یا لازمه اونم موجود باشه ؟ سابقه کارم لازمه ؟
  و هزینه ی کارای ویزا چقدره ؟

  پاسخ دهید
 94. راضیه ثقفی

  سلام .‌همسز من ۳۸ ساله..۱۰ سال سابقه کار در سوختگیری هواپیمایی داره..راننده فوق سنگین سوخت رسانی ب هواپیما هست..مدرک تحصیلیش فوق دیپلم.و گواهی نامه پایه ۱ داره..و علاوه بر این کار فنی و مکانیک موتور های سی سی بالا و سنگین ۱۰۰۰ ب بالاست
  کلا تعمیر موتور در حد انجیین و سیم کشی و کاربرات..صفر تا ۱۰۰

  پاسخ دهید
 95. محمد

  با سلام من جوشکار برق و آرگون هستم با ۲۹ سال سن مدرک آیلتس۵.۵ هم دارم مدرک بین المللی جوشکاری برق و آرگون و تست فرم پتروشیمی و پالایشگاه هم دارم لطفا منو راهنمایی کنید

  پاسخ دهید
 96. مهرداد

  سلام من کاردانی مکانیک خوندم در ضمن ۱۴ سال مکانیک انواع خودروهای خارجی بودم ۳۵ ساله مجردم آیا شغلی برای من در کانادا پیدا میشه

  پاسخ دهید
 97. محسن رضایی

  درود جوان ۳۰ ساله ای هستم با سابقه کار حدود ۱۰ ساله با کامیون کمپرسی گواهینامه پایه یک دارم با زبان انگلیسی آشنایی ندارم همراهانم همسر و فرزند زیر دو سال هستند.برای مهاجرت باید از کجا شروع کنم؟

  پاسخ دهید
 98. آرتوان قاسمی

  سلام وقت بخیر
  من ۱۸ سال سن دارم
  مهندس نرم افزار هستم شاید خنده دار باشه با این سن بگم مهندس ولی خب توضیح خواهم داد
  خب حدود ۵ سال سابقه ی کار در حوزه ی برنامه نویسی دارم سمت وب
  و اینکه با کشور های آلمان ایتالیا و . . . کار کردم و کار میکنم دوست دارم برای کار به کانادا بیام و بعد از یکم کار تحصیل هم بکنم یا کالج برم و مدارک بین المللی برنامه نویسی رو دارم در مسابقات جهانی مقام دارم همچون cern کار گرافیکی و موسیقی انجام دادم و میدم 🙂 خب زبان انگلیسیم خوبه ولی خب مدرکی ندارم و بخواید میتونم بگیرم الملنی هم بلدم همین ها ممنون میشم پاسخ بدید

  پاسخ دهید
 99. مینا مسگری

  سلام وقت بخیر، بنده یک راننده پایه یک با کارت هوشمند فعال و تقریبا سه سال سابقه کار می باشم همجنین سابقه بیمه رانندگان دارم،مدرک تحصیلی من دانشجوی ترم اخر کارشناسی ارشد است، ولی درخواست بنده اشتغال در شغل رانندگی می باشد، لطفا مرا راهنمایی کنید

  پاسخ دهید
 100. میم.خ

  سلام وقت بخیر. امکان دریافت ویزای کاری برای کار مدلینگ در کانادا اگر وجود داره، برای شروع مراحل اولیه اقدام به مهاجرت از این طریق راهنمایی بفرمایید. ممنون????

  پاسخ دهید
 101. یکتا

  شرایط جاب افر رانندگان سنگین ومدارکی که میخواد سوال داشتم

  پاسخ دهید
 102. سامان

  من متاهل و دارای دو فرزند دختر ۱۲ و ۷ ساله هستم هزینه گرفتن ویزای pr چقدر است و از زمان اقدام چ مدت طول خواهد کشید من مهندس عمران با ۱۵ سال سابقه بیمه همسرم تخصص در زمینه شیرینی با مدرک فنی حرفه ای فوندانت کیک و ۱۵ سال سابقه بیمه

  پاسخ دهید
 103. Ramin hoshang

  سلام آیا برای رانندگی تریلی باید تو ایران پایه یک بگیرم یا حتما باید تو کانادا پایه یک بگیرم ممنون میشم راهنماییم کنید

  پاسخ دهید
 104. محمدجعفری

  سلام میخوام بدونم آیا امکانش هستم به کانادا از طریق کار خیاطی،فروشگاهی،پذیرش یا کارگر مهاجرت کنم

  پاسخ دهید
 105. Farzin

  من ۴۱ سالمه. متاهل و دارای یک فرزند ۱۴ ساله.
  حرفه ای که ۱۵ ساله تجربه دارم نجاریه.
  درسم رو بخاطر کارم نزدیک مقطع کارشناسی رها کردم و مشغول کار شدم. تو کارم تو ایران تا حدودی موفقم و کارگاه دارم. امکان مهاجرت به کانادا با این زمینه شغلی برام فراهم هست یا نه؟

  پاسخ دهید
 106. سجاد

  سلام
  من در زمینه های:
  Python web developer,JavaScript,CSS,HTML,
  Django(برنامه نویسی)
  تخصص عملی دارم ولی مدرک ندارم،سابقه کار یکسال هم میتونم بیارم
  لیسانس زبان انگلیسی
  ایلتس ۶ اکادامیک
  مجرد۳۳ سه ساله
  پایان خدمت
  آیا با این تفاسیر برای کار در کانادا از طریق شما میتونم اقدام کنم؟

  پاسخ دهید
 107. محمد

  سلام و خسته نباشید بنده ۱۸سال ام و حدود ۶ سال هس که زبان انگلسی رو از اول شروه کرده ام در حال حاضر در رشته تجربی و هنوز تموم نکردم میخواهم که مهاجرت کنم به هر کشور انگلیسی زبان فرقی نمی کنه حالا کانادا رو مثال بزنیم خواستم ببینم تو رشته علوم ازمایشگاهی ضمینه کاری راحت فراهم میشه که من از طریق رشته ام وارد بشم یا اینکه اگه نشد از طریق رانندگی ماشین سنگین زندگی خودمو از ۰ شروع کنم
  اگه اینطوره شرایط برای اینکه راننده ماشین سنگین باشی چی هس؟

  پاسخ دهید
 108. انسیه

  یه دختر ۳۹ ساله هستم لیسانس زبان ۱۲ سال سابقه حسابداری یه برنامه ۲ تا ۳ ساله برای کسب امتیاز برای اکسپرس اینتری کاندا دارم گرفتن آیلتس ۷ برام خیلی راحته ، ولی میخاو ارشد هم بگیرم. به نظرتون بین رشته های مدیریت بازرگانی و مدیریت دولتی و حسابداری کدوم رشته برای مهاجرت به کانادا و گرفتن کار در اونجا مناسبتره؟ ممنونتون میشم اگه راهنمایی کنید.

  پاسخ دهید
 109. محمد علی

  سلام و خسته نباشید خدمت شمت بنده ۱۸ ساله هستم و ۶ سال زبان انگلیسی میخونم و هنوز مدرک ایلس رو نگرفتم میخواستم در یک کشور انگلیسی زبان (کانادا.استرالیا.امریکا.لندن……)به عنوان راننده کاذ کنم سوالم این هست که من سرمایه زیادی نداذم که ماشین خودم را در کشور مورد نظر بخرم و شرایط لازم اعمم از حداقل پول و مدرک و سوابق و….. چی چیز هایی باید داشته باشم .؟ ازتون بسیار سپاس گزارم که به سوالم جواب بدید!

  پاسخ دهید
 110. حمید کرم زاده

  درود بر شما درخواست اطلاعات کامل مهاجرت از طریق رانندگی پایه ۱در کانادا را دارم

  پاسخ دهید
 111. ليلا

  درود بر شما. مدت پانزده سال سابقه تدريس زبان انگليسي دارم. فوق ليساس تيچينگ و مدرك تدريس كمبريج، سلتا، رو هم گرفتم. شانسي براي كار در كانادا دارم؟

  پاسخ دهید
 112. ساناز

  سلام پدر بنده راننده تراک هستن ایا احتیاجی له مدرک زبان هست؟

  پاسخ دهید
 113. داود مومنی شهرکی

  باسلام
  من مدرک کاردانی باستان شناسی دارم، طراح حرفه ای یافته های باستان شناسی هستم و سالیان سال در گروههای باستان شناسی ایرانی و مشترک بین المللی کار کردم. درعین حال مدت ۱۰ سال در زمینه طراحی و اجرای تزئینات داخلی ساختمان مثل کاغذدیواری،پارکت،دیوارپوش،سقف کاذب و … فعالیت دارم. ضمنا مدرک HSE از جهاد دانشگاهی دارم. بااین شرایط امکان مهاجرت به کانادا را دارم؟ باتشکر

  پاسخ دهید
 114. Nahid

  من معماری خوندم طراحی با اتوکد و مکس رو بلدم .از اونجایی که میدونم شرایط کار معماری خوب نیس رو چه کاری میتونم مانور بدم برای ویزا ؟

  پاسخ دهید
 115. Reza

  سلام
  بنده در رابطه با شغل طلا فروشی یا جواهر ساز و تعمیرات طلا اطلاعات میخواستم
  ممنون میشم که راهنماییم کنید

  پاسخ دهید
 116. نسیم

  سلام
  ببخشید من برای پذیرش در کالج سنکا در تورنتو می خام اقدام کنم
  میخاستم بدونم آینده شغلی کدوم رشته بهتره؟
  من خودم اینجا کامپیوتر خوندم ولی علاقمند به رشت ههای تصویر سازی و گرافیکی و یا حتی طراحی معماری هستم
  ۲۰ سالمه و نمیدونم کدوم رشته رو انتخاب کنم

  پاسخ دهید
 117. نیما

  سلام من ۲۵سالمه مربی غریق نجات هستم و گواهینامه بین المللی غریق نجاتی رو هم دارم و کاملا به زبان انگلیسی مسلط هستم. میخواستم ببینم با توجه به حرفه من، میشه در این کشور ( کانادا ) مشغول به کار شم. لطفا راهنمایی کنید

  پاسخ دهید
 118. الهام عسکری

  با سلام و درود
  رشته تحصیلی من مهندسی ایمنی و بهداشت شغلی هست و ۳۲ سالم هست و تقریبا ۷ سال سابقه کار مفید و مرتبط دارم در این زمینه ، میخواستم ببینم تو این رشته برای پذیرش چه دانشگا هایی می تونم اقدام بکنم و وضع کار به طور کلی به چه صورت هست؟
  تنها دانشگاهی که من تونستم پیدا بکنم دانشگاه مموریال بوده .

  ممنونم

  پاسخ دهید
 119. اسماعیل موسی زاده

  باسلام وخسته نباشید من ۳۶سال سن دارم وپدر۳دختربه همراه همسر ومادرم زندگی میکنیم دارای جواز شغل خشکشویی سابقه۵سال کاردرخشکشویی رادارم ودارای مدرک دیپلم کامپیوتر از آموزش وپرورش ایران وهم مدرک فنی کامپیوتر از سازمان فنی وحرفه ای ایران هستم و آشنایی کمی با زبان انگلیسی دارم میخواستم بدونم بااین سابقه ومدارک میتونم به کانادا برای کار به همراه خانواده مهاجرت کنم ممنون میشم پاسخ بدین باتشکر.

  پاسخ دهید
 120. ملینا ملک ثابت

  اطلاعات کلی راجع به مهاجرت رشته‌ی پزشکی و مدرک‌های متفرقه برای ارائه در‌جهت پذیرش اسونتر

  پاسخ دهید

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *