ویزا 724
رزرو وقت مشاوره

بهترین برنامه های استانی مهاجرت به کانادا در سال 2019


آخرین بروز رسانی : ۹۸/۱۲/۰۸

 

 

بهترین برنامه های استانی مهاجرت به کانادا - 2019

 

<a class=

 

 

اگر به دنبال فرصتهای شغلی در کانادا هستید، صفحه اینستاگرام مارا دنبال کنید. فرصتهای شغلی متعددی در کانادا، به صورت ماهانه در صفحه اینستاگرام ما اعلام می شود.

 

کانادا همواره یکی از مقاصد جذاب برای مهاجرت به شمار می رفته است. دولت کانادا کاملا به مزایای نیروی کار مهاجر برای توسعه اقتصادی هرچه بیشتر کشور پی برده است و به همین دلیل برنامه هایی را برای تسهیل مهاجرت به کانادا فراهم آورده است. از جمله این برنامه ها سیستم اکسپرس اینتری کانادا و برنامه های استانی مهاجرت به کانادا PNP می باشد. مهاجرت به کانادا از طریق سیستم اکسپرس اینتری از زمان راه اندازی آن در سال 2015 محبوبیت زیادی به دست آورده است. این سیستم از طریق امتیازبندی اقدام به گزینش افراد متقاضی مهاجرت به کانادا می کند. با این حال امتیاز بندی این سیستم رفته رفته مشکل تر شده و به همین خاطر شرایط مهاجرت دائم به کانادا کمی دشوارتر شده است. در این میان برنامه های استانی مهاجرت به کانادا از طریق ایجاد پروفایل اکسپرس اینتری می تواند گزینه مناسب دیگری برای اخذ اقامت دائم کانادا به شمار رود. برنامه PNP کانادا توسط استان های مختلف اجرا می شود و متقاضیانی را که دارای شرایط مناسب مهاجرت به کانادا داشته باشند و از مهارت شغلی متناسب با بازار کار استان برخوردار باشند  بر می گیزند.  برنامه های استانی مهاجرت به کانادا توسط استان های زیر آغاز شد:

 • برنامه PNP بریتیش کلمبیا
 • برنامه PNP آلبرتا
 • برنامه PNP ساسکاچوان
 • برنامه PNP مانیتوبا
 • برنامه PNP انتاریو
 • برنامه PNP نیوبرونزویک
 • برنامه PNP نوا اسکوشیا
 • برنامه PNP جزیره پرنس ادوارد
 • برنامه PNP نیوفوندلند

 

نکته بسیار مهم: 

وکلای دادگستری، موسسات حقوقی، موسسات کاریابی بین المللی،  موسسات اعزام دانشجو، حتی آژانس های مسافرتی، یا افراد حقیقی، برای فعالیت در حیطه ویزا و مهاجرت به کانادا باید از شورای قانونگذاری مهاجرت کانادا (ICCRC) مجوز داشته باشند؛ در غیر این صورت، هرگونه فعالیت آنها از دیدگاه کانادا در حیطه ویزا و مهاجرت غیر قانونی ست.

 

 در سایت رسمی مهاجرت کانادا اعلام شده است که؛ اگر از بی تجربگی و کلاهبرداری این‌گونه افراد یا موسسات فاقد مجوز ICCRC متضرر شوید، هیچ راهی برای پیگیری و رفع اتهامات خود ندارید. پس فقط به مشاوران یا وکلای رسمی کانادا اعتماد کنید تا  در صورت بروز مشکل، مدافع منافع شما باشیم.

 

کشور کانادا فقط به وکلا و مشاوران رسمی مقیم کانادا که از iccrc مجوز دارند، اجازه فعالیت در حیطه مشاوره و انجام امور ویزا و مهاجرت به کانادا را می دهد.

وکلای دادگستری، موسسات، آژانسهای مسافرتی  و یا هر شرکت دیگری، بدون حضور وکیل یا مشاور رسمی مهاجرت کانادا، نمی‌توانند نامه دفاعیه از موکل خود به اداره مهاجرت کانادا ارائه دهند.

 

در صورت عدم وجود وکیل یا مشاور رسمی مهاجرت کانادا، این شرکتها یا افراد، یک ایمیل به نام شما درست می کنند و تمامی امور را به جای شما و با یک هویت جعلی انجام می دهند و گاها حتی اکانت و پسوورد را در اختیار شما نمی گذارند، یا اینکه به عنوان واسطه عمل کرده و تمامی امور مهاجرت یا ویزا را به یک مشاور یا وکیل رسمی کانادا می سپارند. فقط قرارداد مستقیم با مشاور یا وکیل رسمی مهاجرت به کانادا (مورد تایید ICCRC) را امضا کنید.

>> آموزش روش استعلام وکیل رسمی مهاجرت به کانادا <<

 

در صورتی که متقاضیان بتوانند از طریق این برنامه های استانی مهاجرت به کانادا برای یک استان انتخاب شوند می توانند در سیستم امتیازدهی کانادا 600 رتبه اضافی به دست آورند و بدین ترتیب شانس خود را برای مهاجرت به کانادا افزایش دهند. از میان این برنامه های استانی مهاجرت به کانادا، دو برنامه مهاجرت استانی انتاریو و برنامه مهاجرت استانی ساسکاچوان در سال 2019 در اولویت هستند.

 

پرسش و پاسخ

برنامه مهاجرت استانی انتاریو کانادا OINP

 

انتاریو کانادا

 

بر اساس برنامه مهاجرت استانی انتاریو، هدف دولت کانادا جذب نیروی کار متخصص برای اقامت دائم کانادا می باشد. انتاریو دارای اقتصاد قوی است و تنوع شغلی بالا و صنایع مختلف است و به همین دلیل مرکز اقتصادی کانادا نیز به حساب می آید.  دلایلی از جمله مراحل ثبت نام آسان مهاجرت و ITA بالا (دعوت به ثبت نام)  این برنامه به بهترین برنامه مهاجرت استانی کانادا شناخته شده است. انتاریو از متقاضیانی که دارای حداقل امیتاز 400 در CRS باشند دعوت به مهاجرت می کند. این رغم در مقابل ثبت نام مستقیم 440 الی 450 امتیاز در دیگر برنامه های استانی مهاجرت مزیت به شمار می رود. از طرف دیگر مهاجران آسیایی تبار زیادی در این شهر زندگی می کنند و به همین خاطر انتاریو یکی از شهرهای برتر کانادا برای مهاجرت به شمار می رود. 

برنامه مهاجرت استانی انتاریو دارای زیرمجموعه های  اصلی زیر است:

 • دسته دانشجویان بین المللی
 • دسته شرکت
 • دسته کارآفرینی
 • دسته سرمایه انسانی : برنامه فارغ التحصیلان کارشناسی ارشد و دکتری
 • دسته نیروی کار ماهر مسلط به زبان فرانسه

 

شرایط برنامه مهاجرت استانی انتاریو کانادا

مهاجرت استانی به انتاریو از طریق سیستم اکسپرس اینتری دارای شرایط زیر است:

 • دارا بودن حداقل یک سال پیشنهاد شغلی تمام وقت از طرف کارفرما در کانادا
 • دارا بودن تحصیلات مندرج در اسکپرس اینتری
 • دارا بودن تجربه کاری حداقل دو سال
 • کسب امیتاز 400 در سیستم امتیازبندی کانادا

 

چطور برای مهاجرت استانی انتاریو کانادا اقدام کنم؟

 • شما می توانید ابتدا در سیستم اکسپرس اینتری کانادا ثبت نام کنید و پروفایل اکسپرس اینتری خود را فعال کنید.
 • استان انتاریو را انتخاب کنید. در این مسیر گزینه خود را بر روی Interested in moving to Ontario قرار دهید.
 • منتظر بمانید تا به اکانت شما اطلاع رسانی شود.
 • شما باید با معیارهای امتیازبندی سیستم اکسپرس اینتری مطابقت داشته باشید.

 

برنامه مهاجرت استانی ساسکاچوان کانادا

 

ساسکاچوان

 

برنامه SINP یکی دیگر از برنامه های استانی مهاجرت به کانادا می باشد. استان ساسکاچوان به دلیل ارائه فرصت های شغلی بی نظیر، زیر ساخت ها و همینطور قوانین مهاجرت آسان همواره یکی از استان های محبوب برای مهاجرت به شمار می رفته است. برنامه مهاجرت استانی ساسکاواچان به افرادی که دارای مهارت و توانایی لازم در مشاغل مورد نیاز این استان باشند امکان مهاجرت دائم می دهد. این برنامه هم چنین شامل افراد شاغل در کانادا نیز می شود. برنامه مهاجرت استانی ساسکاچوان تعهد دارد تا از تازه واردان در ابتدای امر حمایت سازمانی به عمل آورد.  برنامه مهاجرت استانی ساسکاچوان شامل زیر مجموعه های زیر می باشد:

 • دسته نیروی کار ماهر بین المللی: منظور نیروی کار ماهر خارجی است که قصد دارند در این استان زندگی و کار کنند.
 • دسته تجربه کاری ساسکاچوان : منظور مهاجرانی است که در حال حاضر در کانادا زندگی می کنند و مشغول به کار هستند.
 • دسته کارآفرینی: منظور کارآفرینانی است که قصد راه اندازی کسب و کار در استان ساسکوچان را دارند.
 • دسته کشاورزی: منظور کشاورزان با تجربه ای است که قصد خرید و یا راه اندازی کشاورزی در استان ساسکاچوان را دارند.  

 

مزایای برنامه مهاجرت استانی ساسکاچوان

 • از طریق برنامه استانی SINP می توانید در سیستم اکسپرس اینتری 600 امتیاز کسب نمایید.
 • این برنامه نسبت به دیگر برنامه های استانی مهاجرت به کانادا انعطاف پذیری بیشتری دارد.
 • SINP به مهارت زبانی کمتری نسبت به بقیه برنامه های مهاجرت استانی کانادا دارد. حداقل نمره زبان آیلتس مورد نیاز این برنامه 4 در سطح CLB است.
 • فرآیند ثبت نام از طریق SINP بسیار سریع بوده و در عرض 6 ماه قابل انجام است.
 • حد نصاب امتیاز از طریق SINP، کسب 60 امتیاز از 100 امتیاز است. در حالی که در مابقی برنامه های استانی مهاجرت به کانادا امتیاز 67 مد نظر می باشد.
 • نیازی به پیشنهاد شغلی از طرف کارفرما نمی باشد.

 

چطور برای برای برنامه مهاجرت استانی ساسکاچوان اقدام کنم؟

 • مستقیما از طریق برنامه SINP فرم Expression of interest خود را ارسال کنید.
 • در سیستم اکسپرس اینتری ثبت نام کرده و اطلاعات SINP مورد نیاز را ارسال کنید.
 • شما باید حداقل دارای یک سال تجربه کاری در شغل مورد نظر خود باشید.

 

 همراهان گرامی، برای بهره مندی از مشاوره و ارزیابی تخصصی مشاوران ما، اقدام به تکمیل  فرمهای ارزیابی رایگان نمایید و یا می‌توانید سوالات خود را در قسمت مشاوره رایگان مطرح فرمایید. یا اگر قصد جدی برای مهاجرت یا دریافت ویزا دارید می‌توانید به صفحه رزرو وقت مشاوره مراجعه نمایید تا از مشاوره وکیل رسمی مهاجرت بهره مند شوید. همچنین می‌توانید با مراجعه به صفحه درباره ما و مطالعه آن، اطلاعات تماس دفاتر ما را دریافت نموده و از اعتبار و تجربه موسسه اطمینان حاصل نمایید.

 

مطالب پیشنهادی:

استارتاپ ویزای کانادا

ویزای تحصیلی کانادا

مهاجرت از طریق خود اشتغالی کانادا

ویزای کار پرستاری کانادا یا مهاجرت پرستاران به کانادا

مهاجرت از طریق PEQ کانادا

ویزای دانش آموزی کانادا

ویزا و اقامت سرمایه گذاری کانادا

مقایسه هزینه های زندگی در کانادا

مهاجرت از طریق اکسپرس اینتری کانادا

درباره ویزای کانادا همه چیز بدانید

درباره تحصیل در کانادا همه چیز بدانید

ویزای اقامت دائم کانادا

مهاجرت به کانادا

وکیل مهاجرت

ویزای شینگن آلمان

ویزا و اقامت سرمایه گذاری انگلیس

همه چیز درباره مهاجرت به انگلیس

 

 

مطالب مندرج در وب سایت حاضر به منظور اطلاع رسانی و افزایش دانش مخاطبین عزیز وبسایت حاضر و سایر شبکه های اجتماعی است. اگر چه اخبار و مطالب منتشره با نهایت دقت نویسنده مکتوب گردیده،ولی همچنان می تواند دستخوش تغییرات مرور زمان بوده و یا عاری از اشتباه انسانی نباشند.
بدیهی است برداشت و مشورت‌های حقوقی نهایی صرفا در چارچوب موضوع مورد مشاوره با شخص مشاور و وکیل رسمی مجموعه جناب حلاج پور ممکن بوده و توصیه می‌شود.
مدیریت و همکاران مجموعه حقوقی کانادپاس و کاریابی بین‌المللی مهیار مسوولیتی در خصوص اقدامات خواننده با استناد به مطالب مندرج در وب سایت حاضر و سایر شبکه های اجتماعی نداشته و مسوولیت مجموعه صرفا محدود به چارچوب قرارداد منعقده با موکلین مجموعه باقی خواهد ماند.

 

 


مشاوره رایگان/پرسش و پاسخ


همراهان گرامی، در این قسمت میتوانید سوالات خود را مطرح نمایید. در اولین فرصت پاسخگوی شما خواهیم بود.(نمایش عمومی)


رضوان آقایی :

سلام میخواستم یه صحبتی با مشاور برای بررسی شرایطم داشته باشم

مشاور مهاجرت و ویزا:

برای بررسی شرایط مهاجرت، به اطلاعات بیشتری درباره شما نیاز داریم، برای بررسی دقیق، می‌توانید به صفحه فرمهای ارزیابی رایگان مراجعه فرمایید و یا برای بهره مندی از مشاوره وکیل رسمی مهاجرت به صفحه رزرو وقت مشاوره مراجعه فرمایید.

دبیر :

سلام. وقت شما بخیر. من امتیازاتم را برای مهاجرت از طریق اکسپرس اینتری که حساب می کنم حدود 350 میشه، چون سابقه کار و تحصیل در کانادا رو ندارم. میخواستم ببینم در برنامه مهاجرت استانی که گفته میشه پذیرفته شدن از طرف استان 600 امتیاز به امتیازمون اضافه میکنه، شرایط خاصی داره؟ یعنی این 600 امتیاز به همه کسانی که رشته مورد نیاز اون استان را داشته باشند داده میشه یا حتما باید یک کارفرما پیشنهاد کار داده باشه بهمون؟

مشاور مهاجرت و ویزا:

برای بررسی شرایط مهاجرت، به اطلاعات بیشتری درباره شما نیاز داریم، برای بررسی دقیق، می‌توانید به صفحه فرمهای ارزیابی رایگان مراجعه فرمایید و یا برای بهره مندی از مشاوره وکیل رسمی مهاجرت به صفحه رزرو وقت مشاوره مراجعه فرمایید.

مينا زراعت دوست :

ايا پس از اقدام براي برنامه استاني ساسكاچوان و در يافت پي ار مي توان به شهر ديگه اي مهاجرت كرد؟و امكان كار و تحصيل در شهر جديد وجود دارد؟

مشاور مهاجرت و ویزا:

پس از دریافت اقامت دائم ممنوعیتی برای سکونت در هیچ کجای کانادا ندارید.

Mehran fooladi :

برنامه های استانی مهاجرت

مشاور مهاجرت و ویزا

برای بررسی شرایط، توسط مشاور یا وکیل رسمی مهاجرت به صفحه فرمهای ارزیابی رایگان مراجعه فرمایید.

یا برای بهره مندی از مشاوره وکیل مهاجرت به صفحه رزرو وقت مشاوره مراجعه فرمایید.

یونس سلیمانی :

آیا برای امسال برنامه استانی اکسپرس اینتری ساسکاچوان رشته برق - الکترونیک نیاز دارد و آیا برادرم من تورنتو است امتیاز منفی است؟ با تشکر آیا امکان مهاجرت دائم استانی ساسکاچوان برای من وجود دارد؟

مشاور مهاجرت و ویزا:

باید تمامی شرایط شما به درستی مورد بررسی قرار گیرد، بله این رشته مورد نیاز ساسکاچوان است و حضور برادرتان در کانادا امتیاز منفی ای برای شما نخواهد داشت.

سعیده مرادوندی :

سلام.خسته نباشید.همسر من 38 سال دارند و فوق لیسانس برق قدرت و 8 سال سابقه کار مرتبط(خودشون شرکت در رابطه با برق دارند).برای ساسکا چوان آیلتس چند نیاز دارند؟ممنون

مشاور مهاجرت و ویزا:

اگر منظورتان از ساسکاچوان برنامه استانی اکسپرس اینتری ساسکاچوان است؛ برای ثبت نام در این سیستم امتیاز بندی به آیلتس حداقل 6.5 نیاز خواهید داشت.

فرمهای ارزیابی رایگان
مشاوره اخذ ویزا اقامت و مهاجرت

ارتباط با ما

آدرس و راههای ارتباطی :

- سازمان حقوقی مهاجرتی کاناداپاس

- کاریابی بین المللی مهیار

با مدیریت وکیل رسمی مهاجرت، مهیــار حلاج پور. 

دارای مجوزرسمی از وزارت کار و رفاه اجتماعی ایران.

دارای مجوز ICCRC (شورای قانونگذاری مهاجرت کانادا).

 

دفتر مرکزی (کانادا - تورنتو):

25 Sheppard Avenue West
suite 300
M3n 6S6 (مراجعه با رزرو وقت قبلی)

 

(ارتباط مستقیم و رایگان با دفتر کانادا از شماره تهران):

00982182802280 (پاسخگویی: 18:00 الی 02:00 بوقت تهران)

 

واتساپ دفتر کانادا:

0014168905972 (پاسخگویی: 18:00 الی 02:00 بوقت تهران)

 

واتساپ دفتر ایران:

09124644197 (پاسخگویی 10:00 الی 18:00 بوقت تهران)

 

بدلیل مشکلات بیماری، تا اطلاع ثانوی، از برگزاری جلسات حضوری در دفاتر ایران معذوریم. می‌توانید با دفتر مرکزی کانادا یا واتساپ تهران در ارتباط باشید

 

> برای بهره مندی از تخفیفات و اخبار جدید مهاجرت، صفحه اینستاگرام ما را دنبال کنید.

ایمیل : info[at]visa724.com

ویزا 724

تمامی حقوق این سایت مربوط به ویزا 724 می باشد.