مشاغل مورد نیاز کانادا در سال 2021 (پردرآمدترین مشاغل)


آخرین بروز رسانی : ۰۰/۰۴/۱۹

 

 

 فهرست مشاغل کانادا در سال 2021

 با یادداشتی دیگر در مورد فرصت‌ها شغلی و بازار کار کشور کانادا در کنار شما همراهان گرامی هستیم. کاریابی و اشتغال در کشور کانادا برای بسیاری از افراد متقاضی به کشور کانادا اهمیت دارد. بسیاری از افراد در یک برنامه بلندمدت رویای مهاجرت به کانادا را در سر دارند و بر همین مبنا در مورد مشاغل مورد نیاز کانادا در سال 2020 سوال‌های زیادی مطرح می‌شود. ما در این یادداشت که پیشبینی قابل قبول در مورد مشاغل مورد نیاز کانادا در سال 2020 ارائه داده و تلاش می‌کنیم تا تصویر کلی قابل قبولی از آینده بازار کاری کانادا به شما نشان دهیم. پس از بررسی در سطح کشور کانادا، تلاش می‌کنیم تا در هر استان به تفکیک این موضوع را بررسی کنیم. ما مشاغل مورد نیاز کانادا در سال 2020 را از نظر میزان درآمد با هم مقایسه کرده و به شما این امکان را می‌دهیم تا تمام ابعاد پنهان موضوع را ببینید. پس با ما همراه باشید تا مشاغل مورد نیاز کانادا در سال 2020 را بررسی کنیم.

 

همچنین لازم به ذکر است که روشهای مهاجرتی به کانادا بسیار است و شما می توانید به صفحه روشهای مهاجرت به کانادا مراجعه کرده و 10 روش اصلی مهاجرت را مطالعه نمایید.

 

چگونگی انتخاب صحیح وکیل مهاجرت کانادا

برای مشاهده دیگر ویدئوهای مهاجرت به کانادا، با کلیک برروی لینک زیر، صفحه اینستاگرام ما را دنبال کنید

instagram.com/visa724com

 

 

 

 

 

مشاغل کانادا

 

 لیست مشاغل مورد نیاز کانادا در سال 2021

 تعیین رده‌بندی دقیقی در لیست مشاغل مورد نیاز کانادا در سال 2020 ممکن نیست چون منابع مختلف، رده‌بندی‌های مختلفی در این مورد دارند اما ما در ادامه تلاش می‌کنیم تا بدون هیچ ترتیب دقیقی، پانزده شغل برتر در بازار کار کانادا در سال 2020 را برای شما همراهان گرامی بررسی کنیم. باید مجدد ذکر کرد که چیدمان لیست مشاغل مورد نیاز کانادا در سال 2020 دارای اولویت‌بندی نبوده و صرفاً پانزده شغل برتر را در لیست ذکر خواهیم کرد.

 * همکاران فروش: برخلاف بیشتر پیش‌بینی‌ها یکی از مشاغل پرتقاضا در لیست مشاغل مورد نیاز کانادا در سال 2020، مشاغل و تخصص‌های حوزه فروش هستند. همکاران فروش یک هدف روشن دارند؛ فروش کالا یا ارائه خدمت به کمک تکنیک‌های بازاریابی یا ایجاد ارتباط با مشتری. در مورد مسئولیت‌های کاری این ردیف شغلی باید بدانید که ایجاد ارتباط با مشتریان، آشنایی با فرآیندهای فروش مثل صندوق‌داری، ارسال کالا و قیمت‌گذاری، راهنمایی مشتریان برای خرید بهتر و معرفی فرصت‌های خرید و تخفیف‌ها به افراد مختلف مواردی هستند که باید در دایره توانایی‌های شما باشند. برای بدست آوردن یک فرصت شغلی در بخش همکاری فروش لازم است دیپلم دوره دبیرستان(پیش دانشگاهی)، تجربه فروش، توانایی خواندن و نوشتن عملیات پایه یا نیمه پیشرفته ریاضی و آشنایی کامل با زبان انگلیسی (یا فرانسوی بسته به محل کار) را در کارنامه خود داشته باشید. درآمد میانگین این عنوان شغلی از لیست مشاغل مورد نیاز کانادا در سال 2020 حدود سی‌هزار دلار در سال است. در سطح پایه حدود بیست‌وسه هزار دارد در سال حقوق دارید و با پیشرفت و رسیدن به تجربه کاری و مهارت بیشتر در سقف ممکن است به پنجاه‌ویک هزار دلار در سال دست پیدا کنید.

 

 

مشاغل مختلف کانادا

طیف وسیعی از مشاغل در بازار کار کانادا مورد تقاضا هستند

 

 

 * جوشکار حرفه‌ای و متخصص ولدینگ: یکی از مشاغل فنی و پرکار در لیست مشاغل مورد نیاز کانادا در سال 2020 جوشکاری است. بسیاری از جوشکاران حرفه‌ای تنها دیپلم دوره دبیرستان را داشته و پس از رهایی از تحصیل به دنبال یادگیری مهارت جوشکاری رفته‌اند. برای تبدیل شدن به جوشکار حرفه‌ای لازم است تا دوره‌های آموزشی مختلفی را سپری کرده و مدرک رسمی آن‌ها را بدست آورید.

  * توسعه دهندگان نرم‌افزاری: دنیای دیجیتال در حال تجربه گسترش روزافزون در نقاط مختلف جهان است و کشور کانادا نیز از این قاعده مستثنی نیست. توسعه نرم‌افزارهای تلفن همراه به صدر لیست ترجیح شغلی کارفرمایان آمده و با پوشش طیف وسیعی از کسب‌وکارها با موضوعات مختلف توانسته فرصت‌های شغلی زیادی ایجاد کند. این شغل که در لیست مشاغل مورد نیاز کانادا در سال 2020 جا خوش کرده است. در این زمینه در کنار وجود رشته‌های تحصیلی مرتبط، بسیاری از دوره‌های رسمی آموزش در دسترس هستند که شخص بدون رفتن به دانشگاه می‌تواند در آن‌ها شرکت کند. میانگین درآمد اعلام شده برای این جایگاه شغلی شصت و دو هزار دلار در سال است.

 * برق‌کار صنعتی: برق‌کار صنعتی وظیفه دارد تا در ایجاد، نصب، تعمیر و اصلاح مدارهای الکتریکی مشارکت داشته و مهارت کافی برای کار با تأسیسات الکتریکی را داشته باشد. این کار در کنار نیاز به دانش، مهارت و تجربه بالا، نیازمند برخی فعالیت‌های فیزیکی است و از این رو باید دقت داشته باشید که یکی از مشاغل نسبتاً سنگین این لیست است. میانگین درآمد این جایگاه شغلی که توانسته در لیست مشاغل مورد نیاز کانادا در سال 2020 قرار گیرد، هفتاد‌وشش هزار دلار در سال است. این در حالی است که با گذر زمان و تبدیل شدن به یک برق‌کار حرفه‌ای ممکن است درآمد شما تا نود هزار دلار در سال افزایش پیدا کند.

 

 

بازار کار مشاغل کانادا

بازار کار کشور کانادا از نظر تعدد مشاغل و گوناگونی آن‎ها یک فضای عالی است

 

 

 * مدیریت پروژه: مدیریت پروژه یکی از مشاغل پرطرفدار و در عین حال دنیای کسب و کار است که در کشور کانادا تقاضای بالایی برای آن وجود دارد. در این جایگاه شغلی شما باید در مدیریت تیمی، برنامه‌ریزی راهبردی و مدیریت انتظارات به طرز فعالی حضور داشته باشید. مدیران بالادستی از شما انتظار دارند تا به برخی شاخص‌ها و استانداردها در مدت زمان مشخصی دست پیدا کنید. در این زمینه دوره‌های مختلفی برگزار می‌شود و شما می‌توانید با شرکت در دوره‌های رسمی و داشتن مدرک گذراندن آن‌ها، جایگاه شغلی خود را ارتقا دهید. میانگین درآمد سالانه این ردیف شغلی هشتاد و دو هزار دلار اعلام شده و با این وجود از نظر درآمد نیز جز مشاغل بالای لیست خواهد بود.

 * مکانیک سنگین: مکانیک سنگین یا به عبارتی دیگر تکنسین تجهیزات سنگین در برابر نگهداری، تعمیر و آزمایش تجهیزات سنگین صنعتی مسئول بوده و وظیفه دارند تا بر نحوه تعمیر و نگهداری تریلرها، ماشین‌های سنگین و نیمه سنگین اشراف مناسبی داشته باشند. برای شرایط تحصیلی لازم است تا پیش از هر چیز دیپلم دوره دبیرستان را داشته و سپس مدرک رسمی مکانیک تجهیزات سنگین را با سپری کردن دوره رسمی آن بدست آورید. پس از این در مدت خاصی، معمولاً بین یک تا دو سال باید مراحل کارآموزی و کسب تجربه را سپری کنید تا به تجربه کافی دست پیدا کنید. این شغل از لیست مشاغل مورد نیاز کانادا در سال 2020 نیازمند فعالیت فیزیکی سنگین بوده و از این رو باید کار بدنی آن را جدی گرفت. میانگین درآمد این ردیف شغلی در کشور کانادا هفتاد هزار دلار در سال است. این رقم میانگین است و باید گفت که در شرایط پایه و بدون داشتن سابقه کاری طولانی برای شروع درآمد سالانه شما چهل‌وهشت هزار دلار بوده و این رقم تا نود و دو هزار دلار نیز قابل افزایش است.

 * پرستار دیپلمه با پروانه رسمی: با وجود شرایط ایجاد شده در جهان و کشور کانادا انتظار می‌رود تا ردیف‌های شغلی مرتبط با امور درمانی به شکل چشمگیری با افزایش تقاضا روبرو شوند؛ این یعنی ایجاد هزاران فرصت شغلی ذیل عنوان پرستاری و سایر وظایف درمانی. پرستاری در کنار نیاز به آموزش‌های و گذراندن دوره‌های مختلف، مستلزم داشتن سطح بالایی از صبوری و مسئولیت‌پذیری است و با این وجود در انتخاب این شغل باید دقت زیادی داشته باشید. میزان درآمد این شغل بیشترین سطح با وجود تجربه کاری و حضور در اکثر ساعات کاری برابر است با صد و سی و پنج هزار دلار در سال. البته در حالت پایه درآمد پرستاران چهل و دو هزار در سال است و با افزایش میزان مهارت در چند سال اول تا هفتاد هزار دلار افزایش پیدا می‌کند.

 

 

سطح دانش مشاغل کانادادر طول کاریابی، مهم است تا توانایی‌ها و سطح دانش خود را به خوبی بشناسید

 

 

 * حسابدار: یکی دیگر از مشاغل لیست مشاغل مورد نیاز کانادا در سال 2020، حسابداری است. تقریباً تمام کسب و کارها برای شناخت وضعیت مالی خود به یک حسابدار نیاز دارند و با این وجود می‌توان گفت که حسابداری یکی از مشاغل پرطرفدار در آینده بازار کار کشور کانادا خواهد بود. برای تبدیل شدن به یک حسابدار با درآمد بالا نیاز است تا در کنار پشت سر گذاشتن دوره‌های مختلفی و داشتن گواهینامه‌ها، در رشته حسابداری نیز تحصیلات تکمیلی داشته باشید. دانش و مهارت در این فرصت شغلی بیش از تجربه اهمیت دارد و با این وجود می‌توان گفت که با داشتن سطح بالای علمی شانس بالایی برای موفقیت در سال‌های ابتدایی اشتغال دارید. میزان درآمد حسابداری در کشور کانادا از سی‌وسه هزار دلار تا هشتاد و هفت هزار دلار در سال است. بسته به این که در این کار تا چه حد مهارت دارید یا مدرک تحصیلی شما چیست، اعداد و ارقام می‌توانند متفاوت باشند.

 * مدیریت منابع انسانی: مدیر منابع انسانی سهم بالایی در مدیریت نهادها و سازمان‌ها دارد. همانطور که از نام آن پیداست، وظیفه اصلی شما در این جایگاه شغلی، برنامه‌ریزی و مدیریت منابع انسانی یک سازمان است. این ردیف شغلی نوظهور با توجه به افزایش جمعیت نیروی کار، رفته رفته در حال تبدیل شدن به رکن اصلی کسب و کارها بوده و از این رو همواره تقاضای بالایی برای جذب آن از سوی کارفرمایان وجود دارد. برای دستیابی به این شغل نیاز است تا حتماً در تحصیلات عالی، دارای درجه علمی مرتبطی با مدیریت باشید. کارشناسان مدیریت و افرادی که دارای مدرک کارشناسی ارشد هستند، امکان دستیابی به درآمد بیشتری دارند.درآمد میانگین این جایگاه شغلی برای شروع درآمد پنجاه و چهار هزار در سال را داشته و رفته رفته با پیشرفت در کسب و کار ممکن است بتوانید به سقف صد و بیست هزار دلار در سال برسید.

 * مدیریت توسعه کسب‌وکار: در کشوری که اقتصاد پویای آن زبانزد است، قطعاً نیاز بالای برای این ردیف شغلی وجود دارد. اگر به دنبال تبدیل شدن به مدیر توسعه کسب و کار هستید، باید تلاش کنید تا برخی از مهارت‌های خود در امور انسانی و مدیریت را تا حد زیادی افزایش دهید. شما در برابر توسعه یک کسب و کار مسئول هستید و باید بتوانید با برنامه‌های میان‌مدت یا بلندمدت، میزان بهره‌وری مالی یک تجارت را افزایش دهید. برای شروع باید مدرک تحصیلی دانشگاهی در حوزه مدیریت یا مارکتینگ داشته باشید. میزان درآمد این ردیف شغلی در کشور کانادا به طور میانگین هفتاد هزار دلار بوده و بسته به موقعیت شغلی ممکن است با پاداش‌ها بتوانید این عدد را تا سی و شش هزار دلار افزایش دهید.

 

 

پیدا کردن کار در کانادا

اگر به درستی توانایی‌های خود را بشناسید، پیدا کردن کار در کشور کانادا کار سختی نیست

 

 

 مشاغل مورد نیاز کانادا در سال 2021 در ده استان کانادا

 مطابق وعده قبلی حال به تفکیک پنج شغل برتر در ده استان کانادا را به طور اجمالی بررسی می‌کنیم تا شما همراهان گرامی بسته به استان مقصد خود، دید روشن‌تری نسبت به اوضاع کسب و کار محل داشته باشید.

 * بریتیش کلمبیا: مطابق برنامه‌های میان‌مدت و بلندمدت دولت کانادا و مراجع محلی استان بریتیش کلمبیا مشاغل مورد نیاز بریتیش کلمبیا در سال 2020 شامل مهندسی، علوم آزمایشگاهی، حسابداری، صنایع امنیت سایبر و سایر حیطه‌های دیجیتال و رادیوتراپی خواهد بود. مشاغل ذکر شده مطابق پیش‌بینی‌های صورت گرفته با افزایش تقاضا از سوی کارفرمایان روبرو خواهند شد.

 * انتاریو: در استان انتاریو مشاغل مدیریت پروژه، مکانیک سنگین، مهندسی برق، حسابداری، مدیریت منابع انسانی و مشاورین امور اقتصادی بیش از سایرین مورد تقاضا خواهند بود. در این لیست البته می‌توان از پرستاری نیز نام برد که با خیز بلندی در حال افزایش تقاضا است.

 

 

  مشاغل متفاوت در استان هادر استان‌های مختلف، مشاغل متفاوتی مورد تقاضا هستند

 

 

 * کبک: در استان کبک اوضاع قدری ضد و نقیض است. به عقیده برخی وب‌سایت‌ها دولت محلی کبک مطابق روال پیشین چند سال اخیر با میل به توسعه زیرساخت‌های بهداشتی، احتمالاً تقاضا برای مشاغل مربوط به امور درمانی را تا حد زیادی افزایش دهند اما از طرفی دیگر برخی دیگر از وب‌سایت‌ها پیش‌بینی می‌کنند تا در سه سال پیش رو روانشناسی به صدر لیست مشاغل مورد نیاز کبک برسد.

 * آلبرتا: سیستم مدیریتی و مدیران دولتی استان آلبرتا در این زمینه اطلاعات خوبی را در اختیار عموم قرار می‌دهند. مطابق اعلام رسمی مراجع، مدیران فروش در صدر تقاضای کارفرمایان این استان قرار داشته و در ادامه تحلیلگران مسائل سیستمی، خدمات‌دهندگان حیطه خودرو و ماشین، برنامه‌نویسان و مدیران صنایع غذایی خرد و کلان قرار دارند.

 * نوا اسکوشیا: با گوشه‌چشمی به برنامه‌های مهاجرتی و جذب نیروی کار در استان نوا اسکوشیا متوجه خواهیم شد که پنج شغل در صدر لیست تقاضا قرار دارند. این مشاغل عبارتند از حسابداری و مدیریت امور مالی، سایر مدیران و عاملان حوزه مسائل مالی، افراد متخصص در امور تبلیغات، مارکتینگ، بازاریابی و روابط عمومی، همیاران امور اجرایی و فروشندگان متخصص.

 * مانیتوبا: در این استان مشاغل مربوط به مدیریت مالی و بازرگانی در صدر جای دارند. در پله‌های بعدی مشاغل پرتقاضای این استان در سال 2020 متخصصان علوم طبیعی، امور درمانی، روابط اجتماعی، آموزش و خدمات دولتی، هنرمندان و فعالان امور فرهنگی جای می‌گیرند.

 * نیوفاندلند و لابرادور: مطابق سند چشم‌انداز رسمی مراجع محلی استان نوا اسکوشیا، مشاغل مرتبط با کشاورزی، حفر و برداشت منابع طبیعی از معادن و سایر منابع، حرفه‌های درگیر با ساختمان‌سازی و صنایع تولیدی، پر‌تقاضا ترین کارها از طرف کارفرمایان خواهند بود.

 * ساسکاچوان: چشم‌انداز دوسالانه مشاغل در استان ساسکاچوان نشان می‌دهد که حرفه‌های مرتبط با منابع انسانی و مدیریت منابع انسانی در صدر لیست جای دارند. در جایگاه دوم تحلیلگران و آنالیزورهای سیستم اقتصادی و سازمان‌ها جا داشته و به ترتیب در مکان‌های بعدی تکنسین‌های تکنولوژی و متخصصان حوزه هوانوردی قرار دارند.

 * نیو برانشوایک: آمار در مورد این استان قدری ضد و نقیض است اما با توجه به برخی تصمیمات مراجع رسمی پیش بینی می‌شود که مدیریت سطوح عالی، مدیریت حوزه سلامت، مدیران اجرایی، تحلیلگران امور مالی و معلمان و اساتید، از نظر ازدیاد تقاضای کارفرمایان، جایگاه ممتازی داشته باشند.

 * جزیره پرنس ادوارد: چشم‌انداز روشنی در مورد آینده بازار کار این ناحیه در سال 2020 وجود ندارد اما انتظار می‌رود تا مطابق با برنامه‌های بلندمدت این ناحیه برخی مشاغل بیش از سایرین در لیست تقاضا باشند. مشاغل پر‌تقاضا در این ناحیه فروشندگان متخصص، متخصصان حوزه مدیریت امور اجرایی، نمایندگان برخط شرکت‌های تبلیغاتی و بازاریابی، مدیران امور کشاورزی و مزارع در کنار مدیران امور مالی هستند. مشاغل عنوان شده بیش از سایر مشاغل مورد توجه کارفرمایان محلی هستند.

 

 

کاریابی در کانادا

کاریابی در کانادا با وجود همراهی و همگامی دولت‌های محلی، کار سختی نیست

 

 

 یک نکته مهم در مورد مشاغل مورد نیاز کانادا در سال 2021

 تمام مشاغل پیش‌بینی شده در بالا بر مبنای شرایط عادی بازار کار در کشور کانادا هستند. همانطور که اطلاع دارید، بحران جهانی کرونا به بخش‌های مختلف کشورهای توسعه یافته صدمه زده و باعث تغییرات معادلات در بازار کار شده است. اینکه در دوران پسا کرونا، تقاضا برای مشاغل به چه شکل خواهد بود، به سادگی قابل پیش‌بینی نیست اما ذکر چند نکته در این مورد الزامی است. فراگیری بحران کرونا شاید به شکل مقطعی بر تغییر شرایط بازار کار اثر داشته باشید اما در بلندمدت، ترتیب به همین روال بازخواهد گشت. تنها نکته اساسی این است که با حفظ همین ترکیب از میزان تقاضا، احتمالاً شاهد تغییر در سبک انجام کارها باشیم. یعنی به طور مثال همچنان همکاران حوزه فروش در صدر جدول تقاضا باقی بمانند اما با این تفاوت که احتمالاً حیطه وظایف آن‌ها به علت رواج دورکاری با تغییراتی همراه شود یا میزان درآمد با توجه به زیان‌های مالی کارفرمایان با افت مقطعی روبرو شود. نکته بعدی که اهمیت دارد افزایش تقاضای شدید برای مشاغل مرتبط با امور بهداشت و درمان است. انتظار می‌رود با ادامه فراگیری ویروس کرونا، شاهد افزایش استخدام و تقاضا در بخش بهداشت و درمان باشیم و تقریباً در تمام استان‌ها، این دست مشاغل به صدر مشاغل مورد نیاز کانادا در سال 2020 وارد شوند. با این وجود می‌توان گفت که در مشاغل مورد نیاز کانادا در سال 2020 شاهد جهش محسوس مشاغلی مثل پرستاری خواهیم بود. با نگاهی به این علل متوجه خواهیم شد که در دوران پسا کرونا مشاغل مورد نیاز کانادا در سال 2020 دچار تغییر فاحشی نخواهد شد، جز در مورد نحوه پیش‌برد امور و دستمزدها. رشد تقاضا برای جامعه پرستاری، پزشکان، علوم آزمایشگاهی و سایر حیطه‌های بهداشتی و درمانی در حد معقولی قابل پیش‌بینی است.

 

 

لیست ملی مشاغل کانادا

مراجعه به لیست ملی مشاغل کمک می‌کند تا به شناخت کاملی از مشاغل کشور کانادا برسید

 

 

 

مهیار حلاج پور - ویزا 724

من، مهیار حلاج پور (Mahyar Hallajpour)

عضو رسمی شورای قانون‌گذاری امور مهاجرت کانادا، مشاور رسمی مهاجرت کانادا ICCRC/RCIC ، یا اصطلاحا وکیل مهاجرت، به شماره پروانه R520250 هستم.

زندگی من صرف این می شود که اطمینان حاصل کنم، ممتازترین خدمات تخصصی حقوق مهاجرت کانادا را دریافت می کنید.

ما در طول سالیان فعالیتمان، بانی توسعه بیش از یکصد شرکت در کانادا بوده ایم و امروز تمام این خدمات در غالب  شرکت سرمایه گذاری و توسعه استارتاپ و بیزینس i3 Capital ارائه می شود. در این شرکت گام به گام در خدمت اهداف کارآفرینانی هستیم که میخواهند بیزینس موفقی در کانادا داشته باشند و از راههای برنامه های تجاری سرمایه گذاری در کانادا ، ویزای استارت آپ و خرید بیزینس در کانادا به کانادا مهاجرت کنند.

همچنین در کنار همکارانم در کاریابی مهیار، برای تحقق برنامه های کاریابی بین المللی موکلین پارسی زبان می کوشیم.

ویزا 724 (VISA724.com) و شرکت مهاجرتی کاناداپاس، با مدیرعاملی و نظارت مستقیم اینجانب، اداره می شود.

مجموعه شرکتهای ما، دارای مجوزهای ذیل است:

  • شرکت مهاجرتی کاناداپاس،  با مجوز رسمی اداره مهاجرت کانادا به شماره ثبت: 002782433
  • شرکت توسعه بیزینس و شتاب دهنده i3 Capital ، با مجوز رسمی از دولت فدرال کانادا: به شماره ثبت 003223957
  • شرکت کاریابی بین المللی مهیار،  با مجوز وزارت کار ایران: به شماره ثبت 103621 

دریافت اطلاعات تماس و اطمینان از مجوز های ما، با مراجعه به صفحه > درباره موسسه مهاجرتی ما

 

 

مطالب پیشنهادی:

مقایسه هزینه های زندگی در کانادا

مهاجرت از طریق اکسپرس اینتری

> ویزای کانادا چند نوع دارد

> اقامت دائم کانادا

> شرایط کاریابی کانادا

درآمد مشاغل مختلف کانادا

استارتاپ ویزای کانادا

 

مطالب مندرج در وب سایت حاضر به منظور اطلاع رسانی و افزایش دانش مخاطبین عزیز وبسایت حاضر و سایر شبکه های اجتماعی است. اگر چه اخبار و مطالب منتشره با نهایت دقت نویسنده مکتوب گردیده، ولی همچنان می تواند دستخوش تغییرات مرور زمان بوده و یا عاری از اشتباه انسانی نباشند.
بدیهی است برداشت و مشورت‌های حقوقی نهایی صرفا در چارچوب موضوع مورد مشاوره با شخص آقای مهیار حلاج پور ممکن بوده و توصیه می‌شود.
مدیریت و همکاران مجموعه حقوقی کاناداپاس و کاریابی بین‌المللی مهیار مسئولیتی در خصوص اقدامات خواننده با استناد به مطالب مندرج در وب سایت حاضر و سایر شبکه های اجتماعی نداشته و مسئولیت مجموعه صرفا محدود به چارچوب قرارداد منعقده با موکلین مجموعه باقی خواهد ماند.

 


مشاوره رایگان/پرسش و پاسخ


همراهان گرامی، در این قسمت میتوانید سوالات خود را مطرح نمایید. در اولین فرصت پاسخگوی شما خواهیم بود.(نمایش عمومی)


سلام :

سلام سابقه ی شغلیدرست حسابی ندارم زبانو نمیدونم فرانسوی رو یاد بگیرم یا انگلیسی رو انگلیسی در حد ریدینگ بلدم ولی میتونم کامل یاد بگیرم سرمایه حدود 500 میلیون دارم به نظرتون چه روشی رو برای مهاجرت به کانادا میتونم انتخاب کنم با این سرمایه اصلا شدنی هست و این که هر کمک یا پینهادی دارید چه برای کانادا چه کشور دیگری فقط بویی از اسلام داخلش نباشه ممنون میشم که راهنماییم کنید

زبان بخوانید و یک تخصص مورد نیاز کشور کانادا را یاد بگیرید

pfdf :

با سلام وخسته نباشید بنده 39سال دارم و 13 سال سابقه کاری در شرکت پمپ سازی به عنوان مسئول کنترل ابزار دارم. تحصیلات بنده لیسانس مهندسی مکانیک و فوق لیسانس مهندسی مکانیک (طراحی کاربردی) که فقط پایان نامه مونده. ولی نا گفته نماند بنده از نظر زبان انگلیسی ضعیف میباشم.میخواستم برای مهاجرت به کانادا اقدام نمایم .آیا با شرایط بنده میتوانم مهاجرت نمایم ؟ با تشکر داودی

بهتر است یکی از فرمهای ارزیابی رایگان را تکمیل نمایید 

محمد صادق روحانی :

با سلام آیا جهت اقدام از طریق برنامه استانی ساسکاچوان امکان ارائه سابقه کار بدون بیمه وجود دارد؟ برای اثبات به چه مدارکی نیاز است؟ هزینه مجموعه شما جهت وکالت و تکمیل مدارک مورد نیاز و پیگیری کارها از این طریق چقدر است؟

می‌توانید مشخصات خود را، برای بررسی دقیق شرایط، در فرمهای ارزیابی رایگان وارد نمایید

همچنین هزینه های حق الوکاله فقط در جلسات مشاوره (حضوری یا غیر حضوری) عنوان خواهد شد : رزرو وقت مشاوره

rasuol :

شرایط کار پرستاری در کانادا به چه صورت هست؟ تا چه سنی میشه مهاجرت کاری پرستاری گرفت؟

به توقع کارفرما بستگی دارد

سارا :

برای برقکار صنعتی آیلتس چند باید داشته باشیم

بسیار به توقع کارفرما بستگی دارد معمولا آیلتس بالای 4 نیاز است

لطفاً مشخصاتتون رو در فرمهای ارزیابی رایگان وارد نمایید

مشاوره اخذ ویزا اقامت و مهاجرت به کانادا - ویزا 724

ارتباط با ما

آدرس و راههای ارتباطی :

- ویزا 724

- شرکت مهاجرتی کاناداپاس

- کاریابی بین المللی مهیار

- شرکت توسعه استارتاپ و سرمایه گذاری i3capital

- دارای مجوزرسمی از وزارت کار و رفاه اجتماعی ایران با شماره ثبت: 103621 

- دارای مجوز رسمی اداره مهاجرت کانادا: ICCRC R520250

با مدیریت مهیار حلاج پور، مشاور و وکیل قانونی RCIC/ICCRC به شماره پروانه R520250

 

دفتر مرکزی (کانادا - تورنتو):

 No.25 Shepard Ave W Suite 300 North York ON M2N 6S6 (مراجعه با رزرو وقت قبلی)

0014168905972 (پاسخ‌گویی: دوشنبه تا شنبه 18:00 الی 02:00 بوقت تهران)

دفتر ایران: 

02122927033 (پاسخ‌گویی: شنبه تا چهارشنبه 10:00 الی 17:00 بوقت تهران) - (پنجشنبه: 10 الی 14:00)

تهران - بزرگراه مدرس شمال، خیابان دستگردی شرقی(ظفر)، جنب بیمارستان علی اصغر، پلاک 199 طبقه سوم، واحد 301 (مراجعه با رزرو وقت قبلی)

واتساپ دفتر ایران:

09124644197 (پاسخ‌گویی: 10:00 الی 18:00 بوقت تهران)

واتساپ کانادا:

14168905972+ (پاسخگویی به پیامهای متنی در واتساپ)

* برای مطالعه روش های اصلی مهاجرت به کانادا، به صفحه مهاجرت کانادا مراجعه بفرمایید.

ایمیل : info[at]visa724.com

ویزا 724

تمامی حقوق این سایت مربوط به ویزا 724 می باشد.