ویزای توریستی عمان

قیمت : طبق درخواست

رزرو وقت مشاوره

ویزای توریستی عمان


نوع ویزا : ویزای توریستی 30 روزه

کشور : عمان

هشدار ها : لطفا از سپردن پاسپورت و مدارک شناسایی خود به افراد ناشناس خودداری نمایید.

مدارک :

مدارک مورد نیاز برای دریافت ویزای یک ماهه عمان:

 • گذرنامه باید شش ماه اعتبار داشته باشد و باید دارای یک صفحه خالی باشد تا ویزای مهر شده در آن الصاق شود. پاسپورت باید در شرایط خوبی باشد.
 • متقاضی باید یک نسخه از صفحه تأیید فرم درخواست را با تاریخ و امضای متقاضی یا نسخه ای از ویزای عمان ارسال کند.
 • متقاضی باید دو عکس اندازه گذرنامه اخیر ارائه دهد که باید قابل مشاهده و یکسان با عکس موجود در گذرنامه باشد.
 • متقاضی باید کپی بلیط رزرو پرواز و بلیط رزرو هتل خود را ارائه دهد.
 • متقاضی باید صورت حساب بانکی اخیر خود را ارائه دهد.
 • متقاضی باید مشخصات حامی را در فرم درخواست پر کرده باشد.

مدارک مورد نیاز برای ثبت شرکت در عمان (اقامت 1 الی 2 ساله):

 • پاسپورت با اعتبار حداقل 6 ماه 
 • یک قطعه عکس پاسپورتی
 • گواهی عدم سو پیشینه

سند اضافی برای ویزای اقامت  GCC:

 • عکس دیجیتالی متقاضی
 • گذرنامه متقاضی
 • نامه تأییدیه که بیان می کند متقاضی مستقیماً از طریق کشورهای GCC وارد عمان می شود.
 • کپی ویزای GCC

توضیحات :

ارزانترین نرخ خدمات ویزای روسیه را در ویزا724 به صورت مستقیم دریافت می کنید

هزینه ویزای عمان 1 ماهه توریستی

7 روز کاری

همکار: 95 دلار

مسافر: 110 دلار

اگر قصد سفر زیر 14 روز رو دارید، نیازی به ویزا ندارید.

 

هزینه ثبت شرکت در عمان در ویزا724:

 1500 ریال عمان (حدودا 3900 دلار آمریکا)

برای کسب اطلاعات بیشتر با ما در باشید.

اخذ اقامت عمان از طریق ثبت شرکت:

یکی از آسان ترین راه ها برای دریافت اقامت عمان ثبت شرکت  است و شما میتوانید علاوه بر اقامت خود و شرکا به راحتی برای اعضای خانواده اقامت دریافت کنید و از مزایای زندگی در کشوری امن و آرام به همراه حساب بانکی بین المللی, تجارت راحت با همه کشورهای دنیا مانند ایران و آمریکا و ..., معافیت از مالیات و ... بهره مند شوید.

عمان یک کشور عربی در غرب آسیا است.این کشور با نام سلطنت عمان نیز شناخته می شود. پیش از این، این کشور در لیست گردشگران یا مقاصد تجاری کلاس بالا محسوب نمی شد. با این حال، در دو دهه گذشته، عمان نه تنها به عنوان یک مرکز تجاری در حال رشد، بلکه به یک مقصد گردشگری محبوب نیز بدل شده است.

مطلب مرتبط: ویزای امارات (دبی)

با این حال، قبل از سفر به عمان برای تجارت یا گردشگری، باید چند نکته را بدانید. عمان یک کشور اسلامی است و ریال عمان واحد پول آن است. علاوه بر این، در حالی که انگلیسی زبانان به راحتی در این کشور یافت می شوند، محبوب ترین زبان عمان، عربی است اما بلوچی و اردو نیز در این کشور صحبت می شوند. سایر زبان های رایج بلوچی , اردو . هندی میباشد.

پول عمان به عنوان سومین پول قدرتمند در دنیا شناخته میشود.

 

ویزای توریستی عمان

انواع ویزای عمان

 • ویزای توریستی عمان

ویزای توریستی به متقاضیانی داده می شود که برای مقاصد گردشگری از عمان دیدن می کنند.

 • ویزای کار عمان

ویزای کار برای کارمندی صادر می شود که توسط شرکت عمان تعیین یا حمایت می شود. این ویزا به متقاضی اجازه می دهد در عمان مانده و در شرکت کار کند.

 • ویزای پیوستن به خانواده و اقامت خانوادگی

در این ویزا  متقاضی باید گواهی ازدواج ارائه دهد.این ویزا برای متقاضیانی است که همسران آنها شهروند عمان اند.

 • ویزای اقامت دانشجویی

ویزای اقامت دانشجویی برای دانشجویانی است که برای تحصیل به عمان می روند. این ویزا به متقاضی اجازه می دهد 2 تا 3 سال در عمان بماند.

 • ویزای اقامت سرمایه گذار یا ویزای تجاری عمان

ویزای اقامت سرمایه گذار برای سرمایه گذارانی است که علاقمند هستند یا می خواهند وجوه خود را در عمان سرمایه گذاری کنند. فرد سرمایه گذار می تواند شش ماه در عمان بماند.

 • ویزای اکسپرس

ویزای اکسپرس ویزایی است که به یک فرد خارجی برای تجارت، جشنواره و سایر اهداف اعطا می شود. ساکن عمان باید از خارجی حمایت کند. ویزا تنها به شرطی صادر می شود که ساکن عمان مسئولیت خارجی را بر عهده بگیرد. این ویزا به افراد خارجی اجازه می دهد تا سه هفته در عمان بمانند.

 • ویزای بازدید از دوستان یا بستگان

این ویزا همچنین به ساکنین عمان اعطا می شود که می خواهند از دوست یا بستگان خود حمایت مالی کنند.

 • ویزای بازدید رسمی

این ویزا به درخواست یک سازمان عمانی به خارجی ها اعطا می شود. 

 • ویزای هنرمندان

ساکن عمان از هنرمندانی که برای اجرای مراسم در عمان به عمان سفر می کنند، حمایت می کند.

 • ویزای رانندگان کامیون

ویزای راننده کامیون به رانندگان کامیونی داده می شود که از عمان برای انجام معاملات عبور می کنند.

 • ویزای علمی

ویزای علمی به متقاضیانی داده می شود که به منظور تحقیق از عمان دیدن می کنند.

 • مسافر و خدمه کشتی

ویزای مسافر و خدمه کشتی ویزایی است که به مسافری داده می شود که برای رسیدن به مقصد نهایی خود باید در عمان توقف کند. این ویزا به افرادی که مایل به اقامت در عمان برای امور تجاری، گردشگری یا پزشکی هستند تعلق نمی گیرد. اعتبار این ویزا کمتر از 24 ساعت است.
 

ویزای هنگام ورود یا VOA چیست؟

ویزای هنگام ورود به VOA نیز معروف است. ویزای هنگام ورود، ویزایی است که پس از رسیدن متقاضی به مقصد برای متقاضی صادر می شود. در این صورت، نیازی به صدور ویزای شما از قبل نیست. ویزا هنگام ورود ممکن است یک فرایند آسان به نظر برسد، اما گاهی اوقات می تواند یک پروسه طولانی باشد. از آنجا که مردم بیشتر از VOA استفاده می کنند، امکان دارد مجبور باشید در صف برای مدتی منتظر بمانید.

انواع ویزای عمان

مدت اقامت در عمان با ویزای توریستی

ویزای عمان به عنوان ویزای یک بار ورود در دسترس بوده و به دارنده اجازه می دهد 30 یا 28 روز اقامت داشته باشد. ویزای یک بار ورودی که اجازه اقامت تا 90 روز را می دهد، فقط برای شهروندان نیوزلند در دسترس است. همچنین یک نوع ویزای عمان چند ورودی وجود دارد که به دارنده اجازه می دهد تا در یک دوره یک ساله، به ازای هر ورود، در عمان 30 روز اقامت داشته باشد.

متقاضی هنگام تکمیل فرم ویزای عمان باید یکی از ویزا های زیر را انتخاب کند:

 • نوع تک ورودی، برای اقامت حداکثر30 روز معتبر است.
 • نوع چند ورودی  اجازه می دهد تا در هر ورودی در یک دوره یک ساله، در عمان30  روز اقامت داشته باشید.
 • نوع تک ورودی برای ساکنان کشورهای شورای همکاری خلیج (GCC) ، برای اقامت حداکثر 28 روز معتبر است.

 

حمایت مالی ویزا برای عمان چیست؟

دانشجویان، افراد بیکار یا بازنشسته که قادر به تأمین هزینه های سفر خود نیستند، باید یک حامی مالی معرفی نمایند که تمام هزینه ها را بر عهده خواهد داشت. حامی مالی باید نامه ای رسمی جهت اعلام " قبول مسئولیت بازدیدکننده در تمام طول سفر" ارائه دهد. همچنین، او باید در نامه خود، به نسبت خود با بازدید کننده اشاره کند زیرا فقط اقوام درجه یک می توانند حامی مالی فرد متقاضی باشند. 

تمکن مالی برای ویزای عمان

قوانین ویزای عمان

 • فرزندان پدر عمانی می توانند در بدو تولد تابعیت عمانی را دریافت کنند. عمان تابعیت دوگانه را به رسمیت نمی شناسد؛ بنابراین به دارندگان گذرنامه دوگانه توصیه می شود که با گذرنامه عمانی خود به عمان سفر کنند.
 • لطفاً به خاطر داشته باشید که شرایط ورود ممکن است بر اساس تصمیم مقامات تغییر کند و توصیه می شود قبل از عزیمت اطلاعات جامعی از نمایندگی های دیپلماتیک محلی در کشور محل اقامت خود داشته باشید.

زمان پردازش ویزای عمان چقدر است؟

ویزای عمان تنها پس از تکمیل فرم درخواست با جزئیات مناسب و پرداخت کامل، پردازش می شود. زمان پردازش بستگی به فوریت ویزا دارد. توصیه می شود یک ماه قبل از تاریخ سفر برای ویزا اقدام کنید تا سفر شما را به تأخیر نیندازد یا لغو نکند.

قوانینی که پیش از سفر باید بدانید!

مجازات های کیفری: شما تابع قوانین محلی هستید. اگر قوانین محلی را نقض کنید، حتی ناآگاهانه، ممکن است اخراج، دستگیر یا زندانی شوید. 

هشدار بازداشت: در  صورت بازداشت یا بازداشت شدن، از پلیس یا مقامات زندان بخواهید بلافاصله به سفارت ایران اطلاع دهند. مقامات عمانی معمولاً به اتباع خارجی متهم به جنایت اجازه نمی دهند تا زمانی که پرونده ها باز است، کشور را ترک کنند. پاسپورت خود را همیشه همراه داشته باشید زیرا اگر پلیسی از شما پاسپورت خود را درخواست کند اما آن را به همراه نداشته باشید، ممکن است بازداشت شوید.

مشروبات الکلی و مواد مخدر: ممکن است به دلیل همراه داشتن مشروبات الکلی یا رانندگی تحت تأثیر الکل دستگیر شوید. مشروب خوردن در هتل ها، بارها، خانه ها و برخی از رستوران ها مجاز است.

تخلفات وسایل نقلیه موتوردار: قوانین راهنمایی و رانندگی به شدت جدی گرفته شده و مجازات های سنگینی مانند جریمه 1200 دلاری یا یک سال حبس برای چراغ قرمز را شامل می شوند. دوربین های ترافیکی از راه دور به طور گسترده ای برای نظارت بر سرعت و جلوگیری از تخلفات نور استفاده می شوند. مقامات مهاجرت به اطلاعات مربوط به تخلفات رانندگی دسترسی دارند و متخلفان تا زمانی که تمام جریمه ها به طور کامل نپرداخته باشند، نمی توانند عمان را ترک کنند.

موارد میراث فرهنگی: برای جلوگیری از پیگرد قانونی، قبل از برداشتن "اقلام میراث فرهنگی" مانند آثار باستانی، شهاب سنگ ها یا سنگ ها، ابتدا با مقامات عمانی تماس بگیرید.

استخدام در عمان:  نگه داشتن گذرنامه توسط کارفرمایان عمانی غیرقانونی است. چنین امری می تواند در صورت بروز اختلاف، اهرم فشار غیرقانونی به دست کارفرمای شما دهد. سفارت ایران نمی تواند در پرونده های کاری شما مداخله کند. به همین دلیل در ابتدای هر شغلی، قراردادی تهیه کنید که شرایط کار را به وضوح بیان کند. سعی کنید اختلافات را به صورت خصوصی با کارفرمای خود حل کنید. 

لباس پوشیدن: به فرهنگ اسلامی اهمیت داده و پیراهن بدون آستین، تاپ یا شورت نپوشید.

ارز: اسکناس های ایالات متحده چاپ شده قبل از 2006 اغلب پذیرفته نمی شوند. پول محلی به راحتی از دستگاه های خودپرداز یا باجه های مبادله ارز قابل دسترسی است.

مسافران دگرباش جنسی: رفتار جنسی همجنس گرایان غیرقانونی است و این افراد ممکن است از شش ماه تا سه سال محکوم شوند. 

 • عکاسی از برخی ساختمان ها غیرقانونی است.
 • مجازات های نگهداری، استفاده یا قاچاق مواد مخدر غیر مجاز شامل زندان های طولانی مدت و جریمه های سنگین می شود.

 

 در حال حاضر ویزا724 فعالیتی در خصوص خدمات مرتبط با این صفحه ندارد، مطلب زیر صرفا جهت راهنمایی شما عزیزان تهیه شده است و می تواند به شما جهت دریافت ویزای توریستی عمان کمک کند، پس با دقت مطالعه بفرمایید.

 

ویزای عمان

محدودیت های سفر در دوران کرونا در عمان

به منظور جلوگیری از شیوع ویروس های جدید کرونا در عمان و بر اساس تصمیمات کمیته عالی برای مقابله با  COVID-19، سازمان هواپیمایی کشوری محدودیت های زیر را در مورد شرایط ورود به سلطنت از طریق فرودگاه های عمان تصویب کرد  :

شرایط ورود:

 • شهروندان عمانی، ساکنین دارای مجوز اقامت معتبر و مسافرانی که دارای ویزای معتبر هستند، اجازه دارند بدون تأیید قبلی وارد عمان شوند.
 • شهروندان عمانی و خانواده های آنها و غیر عمانی هایی که در سلطنت در واحدهای دولتی یا خصوصی کار می کنند و دارای اقامت معتبر هستند، مجاز هستند قبل از اول سپتامبر 2021  با رعایت شرایط بهداشتی به عمان بازگردند.
 • قرنطینه سازمانی تا اطلاع ثانوی برای همه متقاضیان عراقی و ایرانی و یا حتی شهروندان عمانی که از این دو کشور عبور کرده اند، اعمال خواهد شد.

قبل از ورود به عمان:

 • همه مسافرانی که وارد عمان می شوند باید یک گواهی واکسن COVID-19 حاوی یک کد QR ارائه دهند که نشان می دهد دو دوز از هر واکسن COVID-19 تأیید شده در عمان(Pfizer BioNTech ، Oxford Astrazeneca،Covishield AstraZeneca ، Sputnik، Sinovac، Sinopharm وModerna ) دریافت کرده اند. همه مسافران قبل از ورود به این کشور باید اقدامات زیر را انجام دهند:
 1. پیش ثبت نام از طریق( https://covid19.emushrif.om ) و بارگذاری گواهی واکسن و همچنین گواهی PCR COVID-19 (هر دو باید شامل QR Code باشند)
 2. اگر مسافر ترجیح می دهد در هنگام ورود آزمایش COVID-19 PCR انجام دهد، باید هنگام ثبت نام هزینه های تعیین شده را پرداخت  کند.
 • همه مسافرانی که وارد سلطنت عمان می شوند باید بیمه درمانی بین المللی را برای تأمین هزینه درمان یک ماهه COVID-19 دریافت کنند ( به استثنای شهروندان عمانی، شهروندان کشورهای شورای همکاری خلیج فارس و مسافرانی که کارت درمان رایگان دارند).
 • مسافران زیر 18 سال و مسافرانی که شرایط بهداشتی آن ها از نظر پزشکی تأیید شده، از ارائه گواهی واکسن COVID-19 و گواهی آزمایش PCR  معاف هستند.
 •  دیپلمات هایی که در نمایندگی های دیپلماتیک خارجی معتبر در قلمرو سلطنت کار می کنند و دیپلمات های بازدید کننده از ثبت نام در ( https://covid19.emushrif.om/ )  و آزمایش PCR COVID-19 معاف هستند.

هنگام ورود به عمان:

 • همه مسافرانی که با پروازهای بین المللی طولانی (با مدت زمان بیشتر از 8 ساعت) با آزمایش PCR منفی قبل از سفر (در مدت 96 ساعت) به عمان می آیند، از قرنطینه معاف هستند.
 • همه مسافرانی که بدون آزمایش PCR به عمان می آیند ملزم به موارد زیر هستند:
 1. هنگام ورود به فرودگاه، آزمایش PCR انجام دهید، دستبند Tarrasud+ را به دست کرده و تا زمانی که نتیجه آزمایش PCR منفی تشخیص داده نشده، قرنطینه را رعایت کنید.
 2. اگر نتیجه مثبت باشد، 10 روز قرنطینه لازم است.

مراحل درخواست ویزای عمان

آموزش آنلاین ثبت درخواست ویزای عمان

برای اخذ ویزای عمان اقدام کنید. متقاضی باید برای ویزای عمان در وب سایت رسمی سفارت عمان اقدام کند. برای این کار، ابتدا باید فرم درخواست آنلاین را که در وب سایت رسمی سفارت عمان موجود است، پر کنید.

فرم درخواست را پر کنید

متقاضی باید تمام دستورالعمل ها را دنبال کرده و اطلاعات صحیح را پر کند. این فرم اطلاعات شخصی مانند نام، سن، جنسیت، آدرس و اطلاعات تماس را درخواست می کند. به غیر از اطلاعات شخصی، زمینه هایی مانند هدف از بازدید، نوع ویزا، اسناد ارائه شده و موارد دیگر وجود دارد. متقاضی باید اطمینان حاصل کند که تمام جزئیات اجباری را پر کرده است، در غیر این صورت فرم قابل رد است.

روش پرداخت

پس از پر کردن فرم درخواست، مرحله بعدی انتخاب روش پرداخت هزینه ها است. فقط پیش نویس تقاضا و چک های بانکی برای پرداخت آفلاین پذیرفته می شود. برای پرداخت آنلاین، کارت اعتباری با ویزا یا مستر کارت پذیرفته می شود. هزینه ممکن است بر اساس نوع ویزا و تعداد مسافران متفاوت باشد.

آیا می توانم برای ویزای عمان به صورت آنلاین اقدام کنم؟

وب سایت هایی وجود دارد که eVisa را به شما ارائه می دهند. فقط مطمئن شوید که سایت در دولت عمان ثبت شده است. توصیه می شود برای  دریافت eVisa از طریق وب سایت رسمی سفارت عمان (  https://evisa.rop.gov.om/ ) اقدام کنید. این وب سایت به اشخاص حقیقی و حقوقی کمک می کند تا مدارک لازم را برای اقامت کوتاه مدت در عمان تکمیل کنند.

نحوه ثبت نام آنلاین

با مراجعه به سایت رسمی سفارت عمان ،صفحه زیر برای شما باز می شود:

سایت رسمی سفارت عمان

در این قسمت سه نوع درخواست می توانید ثبت کنید. از سمت چپ به ترتیب می توانید برای ویزای توریستی، ویزای اسپانسری (بازدید، کار یا توریسم) و دیگر ویزا ها در خواست نمایید. در ادامه، مراحل درخواست ویزای توریستی را بررسی می کنیم.

درخواست ویزای عمان

اگر از قبل در این سایت حسابی دارید، گزینه Login و اگر ندارید، گزینه Register New User به معنی ثبت نام کاربر جدید را انتخاب کنید.

عمان

در این قسمت به ترتیب موارد زیر را وارد کنید: آدرس ایمیل، تکرار آدرس ایمیل، نام، نام خانوادگی، پسوورد، تکرار پسوورد، شماره موبایل، تاریخ تولد، جنسیت و ملیت

سپس در کادر مشخص شده دقت کرده و اعداد نشان داده شده را در باکس سفید رنگ بنویسید. اکنون گزینه Register را بزنید.

درخواست آنلاین ویزای عمان

طبق گفته های این صفحه، از درستی اطلاعات خود اطمینان حاصل کنید زیرا درخواست هایی با اطلاعات غلط رد خواهند شد. به منظور تایید، Ok را بزنید.

ویزای عمان

متن نمایش داده شده به شرح زیر است:

یک ایمیل به شناسه ایمیل شما ارسال شده است. لطفاً ایمیل خود را بررسی کرده و آدرس ایمیل را تأیید کنید.

توجه: در صورت عدم دریافت ایمیل، لطفاً پوشه اسپم ایمیل خود را بررسی کنید.

در صورت عدم دریافت ایمیل می توانید از گزینه Forgot Password برای دریافت ایمیل دیگر و تأیید آدرس ایمیل خود استفاده کنید.

درخواست آنلاین ویزای عمان

ایمیل خود را چک کرده و بر روی لینک ارسال شده با متن " انقر هنا " کلیک کنید.

ایمیل ویزای عمان

بر روی مستطیل آبی رنگ ( Go to Home Page ) کلیک کنید.

ویزای توریستی عمان

دوباره صفحه اصلی سایت برای شما نمایان می شود. برای درخواست ویزای توریستی، بر روی نماد هواپیما کلیک کرده و اطلاعات حساب خود را وارد کنید تا وارد حساب کاربری خود شوید.

دریافت ویزای توریستی عمان

همانطور که می بینید ایمیل و پسوورد بصورت خودکار وارد شده اند. عدد امنیتی درون کادر را وارد کرده و Login را بزنید.

ویزای کاری عمان

عمان

بر روی لینک مشخص شده کلیک کنید.

ویزای گردشگری عمان

در قسمت اول کشور قید شده در پاسپورت خود را وارد کنید. اگر ساکن یکی از کشور های GCC هستید،  در قسمت دوم Yes و اگر نیستید No را انتخاب کنید. سپس Next را بزنید.

اخذ ویزای عمان

صفحه بالا برای شما نمایان می شود. در لیست نمایان شده می توانید ویزای مورد نظر خود را انتخاب کنید. با انتخاب ویزای توریستی (مورد دوم) صفحه زیر برای شما باز می شود:

هزینه ویزای گردشگری عمان

اطلاعات خود را با دقت وارد کرده و بعدی را بزنید.

عمان

اطلاعات را وارد کرده و بعدی را بزنید.

ویزای سفر به عمان

بر روی Browse کلیک کنید تا بتوانید مدارک خود را آپلود کنید. سپس Next را بزنید.

ویزای گردشگری عمان

در این قسمت باید اطلاعات خود را تایید نمایید. اطلاعات خود را چک کرده و در صورت نیاز ویرایش نمایید. سپس Next را بزنید.

ثبت درخواست ویزای عمان

در این قسمت نوع پرداخت خود را انتخاب کنید: 1- کارت اعتباری عمانی 2- هر نوع کارت دیگر. سپس Submit and Pay را بزنید.

ثبت درخواست ویزای توریستی عمان

ممکن است با ارور بالا مواجه شوید. طبق گفته های صفحه، کشور ایران به دلیل تحریمات نمی تواند پرداخت آنلاین داشته باشد. بدین منظور شما باید از فیلتر شکن برای دسترسی به این وب استفاده نمایید.

عمان

در این قسمت به ترتیب نام، نام خانوادگی، آدرس، شهر، کشور، کد پستی، شماره تلفن و ایمیل خود را وارد کنید.

ویزای گردشگری عمان

اطلاعات را وارد کرده و Next  را بزنید. در صفحه باز شده اطلاعات خود را مرور کرده و پرداخت را انجام دهید.

پس از انجام پرداخت، ایمیلی با کد برنامه دریافت خواهید کرد. سپس ظرف 1 تا 3 روز نامه تأیید به دستتان خواهد رسید. شما باید تأیید نامه چاپ شده را به سایر اسنادی که باید به مقامات ارائه شود، پیوست کنید زیرا هنگام ورود به عمان، باید ویزای چاپ شده خود را در فرودگاه نشان دهید. پس از بررسی تمام جزئیات، گذرنامه متقاضی مهر می شود.

دلایل رد شدن ویزای عمان

دلایل رد شدن ویزای عمان

گاهی اوقات اداره مهاجرت عمان ممکن است درخواست ویزای الکترونیکی شما را رد کند. در زیر به برخی از دلایل اصلی رد شدن ویزای الکترونیکی عمان اشاره شده است:

 • مدت اعتبار گذرنامه شما کمتر از 6 ماه است
 • اگر در فرم درخواست ویزای عمان اطلاعات اشتباه ارائه کرده اید
 • اگر نوع ویزای خود را به درستی مشخص نکرده اید
 • اگر قصد بازگشت شما از عمان مشخص نیست

 

مطالب پیشنهادی:

استارتاپ ویزای کانادا

ویزای تحصیلی کانادا

ویزای کانادا بدون شینگن

ویزای دانش آموزی کانادا

ویزا و اقامت سرمایه گذاری کانادا

درباره ویزای کانادا همه چیز بدانید

درباره تحصیل در کانادا همه چیز بدانید

ویزای اقامت دائم کانادا

مهاجرت به کانادا

وکیل مهاجرت

 

ویزا 724، در کنار شرکت حقوقی مهاجرتی و شرکت توسعه بیزینس در کانادا، با داشتن تجربه راه اندازی و توسعه بیش از 100 کسب و کار موفق، صفر تا صد خدمات خرید بیزینس یا راه اندازی بیزینس، امضای قرارداد قانونی و انجام امور مهاجرتی را ارائه می کند. ما کسب و کار را مطابق با شرایط شما، انتخاب و برای خرید یا راه اندازی آن اقدام می کنیم. در صورتی که قصد راه اندازی یک کسب و کار در کشور کانادا را داشته باشید و اگر تمایل دارید در فرانچایز های قوی کانادا سرمایه گذاری کنید، می توانید با ما در ارتباط باشید.

در این شرکت، گام به گام در خدمت اهداف کارآفرینانی هستیم که میخواهند بیزینس موفقی در کانادا داشته باشند و از راههای برنامه های تجاری روشهای سرمایه گذاری در کانادا ، ویزای استارتاپ و راه اندازی بیزینس به کانادا مهاجرت کنند.

دریافت اطلاعات تماس و اطمینان از مجوز های ما، با مراجعه به صفحه > درباره موسسه مهاجرتی ما

اطلاعات تکمیلی

قیمت

طبق درخواست

مدت اقامت

30 روز

مدت اعتبار

6 ماه

مدت اخذ ویزا

7 روز کاری


مشاوره رایگان/پرسش و پاسخ


همراهان گرامی، در این قسمت میتوانید سوالات خود را مطرح نمایید. در اولین فرصت پاسخگوی شما خواهیم بود.(نمایش عمومی)


Javad :

سلام من می خواستم ویزای یک ماهه توریستی بگیرم الان بلیط رفت و هتل رزرو کردم لازمه که بلیط برگشتمم بگیرم چون ویزا یک ماهه هستش،،، بعدا تو بعضی از سایتها نوشته اگه نتونیم ویزا بگیریم یا با درخواست ویزات موافقت نکنه،، هزینه ای که برای ویزای کردی پس داده نمیشه،، واسه شما هم اینجوریه


سوالات متداول


آیا توصیه می شود هنگام سفر به عمان از بیمه مسافرتی استفاده کنید؟

بله، همیشه توصیه می شود هنگام سفر به خارج از کشور از بیمه مسافرتی استفاده کنید. بیمه مسافرتی ویژگی های زیادی را در اختیار شما قرار می دهد که می تواند در سفرها و مقابله با هرگونه موارد اضطراری که ممکن است با آن روبرو شوید به شما کمک کند. علاوه بر این، با بیمه عمومی ICICI Lombard (Bharti AXA*)  می توانید بر اساس نیازها و ماهیت سفر خود، برنامه سفارشی خود را ایجاد کنید.

چه کسی می تواند برای ویزای اقامت GCC درخواست دهد؟

متقاضیانی که به کشورهای شورای همکاری خلیج فارس سفر می کنند، دارای این ویزا هستند.

چگونه می توانیم به صورت آنلاین برای ویزای توریستی اقدام کنیم؟

متقاضی می تواند از طریق وب سایت رسمی سفارت عمان به صورت آنلاین برای ویزای توریستی اقدام کند. اگر متقاضی بخواهد می تواند به سفارت عمان مراجعه کند. سفارت در تکمیل فرم درخواست و سایر جزئیات به شما کمک خواهد کرد.

مشاوره اخذ ویزا اقامت و مهاجرت قانونی با مجوزها و وکیل رسمی

ارتباط با ما

آدرس و راههای ارتباطی :

مجوزها و آدرس دفاتر:

- مجوز موسسه حقوقی بین المللی لیبرا (لیانا باستین راستا)، ثبت شده در ایران، کانادا و آمریکا

- مجوز اداره مهاجرت کانادا: ICCRC :R527306 

- مجوز مرکز توسعه تجارت الکترونیک ایران (ای نماد)

- مجوز رسمی اداره مهاجرت کانادا ICCRC: R527306

- مجوز دفتر فعال تجاری در امارات (دبی)

- مجوز فدرال کانادا برای شرکت توسعه استارتاپ و سرمایه گذاری

 

دفتر ایران (تهران): 

02122609221 / 02122624260 02122609232 / 02122609330

(شنبه تا چهارشنبه 10:00 الی 17:00 بوقت تهران) - (پنجشنبه: 10 الی 14:00)

خیابان شریعتی، پایین تر از پل صدر، جنب پمپ بنزین، نبش کوچه الهیه (ساختمان موسسه حقوقی لیبرا و کاریابی بین المللی ایران)

* مراجعه حضوری فقط با رزرو وقت قبلی

پشتیبانی تلفن همراه، واتساپ و تلگرام:

09124644197 // 09961042050 

(پاسخدهی تلفنی فقط: 10:00 الی 18:00 بوقت تهران )

(پشتیبانی پیام در واتساپ و تلگرام: 24 ساعته)


دفاتر کانادا (تورنتو):

CANADA Office1 :

250Yong St Unite 2201 Toronto M5B 2l7 On Canada (Libra Liana Inc)

14168565403+ : CALL & whatsapp

CANADA Office 2 :

17075 Leslie St, Unit 6, Newmarket, ON L3Y8E1 
Canada Toronto 

19055987474+ : Whatsapp & CALL

 

دفتر انگلستان:

UK Office:

5St John's lane London EC1M 4BH  United Kingdom (Libra low)

Whatsapp  & call: +447586465323

 

دفتر آمریکا:

USA Office 

6336Buford St Unit 209 Orlando 32835 Florida USA (Libra Liana Co Ltd)

(مراجعه به دفاتر فقط با رزرو وقت قبلی)

اینماد ویزا724   RCIC

* ویزا724 مرکز تخصصی اخذ ویزا و مهاجرت

لینک های مهم: مهاجرت به کانادا / ویزا تحصیلی کانادا

سرمایه گذاری در کانادا / وکیل مهاجرت / ثبت شرکت دبی

ویزای توریستی کانادا / ویزای کانادا / پاسپورت دومینیکا

مهاجرت به انگلیس / ویزای تحصیلی انگلیس

استارتاپ کانادا / موسسه مهاجرتی

 

* اینستاگرام ویزا724: 

ایمیل : info[at]visa724.com

تمامی حقوق این سایت مربوط به ویزا 724 می باشد.