ویزای عمان توریستی 30روز اقامت

قیمت : طبق درخواست

رزرو وقت مشاوره

ویزای عمان توریستی 30روز اقامت


نوع ویزا : ویزای توریستی 30 روزه

کشور : عمان

هشدار ها : لطفا از سپردن پاسپورت و مدارک شناسایی خود به افراد ناشناس خودداری نمایید.

مدارک :

مدارک مورد نیاز برای دریافت ویزای یک ماهه عمان:

 • گذرنامه باید شش ماه اعتبار داشته باشد و باید دارای یک صفحه خالی باشد تا ویزای مهر شده در آن الصاق شود. پاسپورت باید در شرایط خوبی باشد.
 • متقاضی باید یک نسخه از صفحه تأیید فرم درخواست را با تاریخ و امضای متقاضی یا نسخه ای از ویزای عمان ارسال کند.
 • متقاضی باید دو عکس اندازه گذرنامه اخیر ارائه دهد که باید قابل مشاهده و یکسان با عکس موجود در گذرنامه باشد.
 • متقاضی باید کپی بلیط رزرو پرواز و بلیط رزرو هتل خود را ارائه دهد.
 • متقاضی باید صورت حساب بانکی اخیر خود را ارائه دهد.
 • متقاضی باید مشخصات حامی را در فرم درخواست پر کرده باشد.

مدارک مورد نیاز برای ثبت شرکت در عمان (اقامت 1 الی 2 ساله):

 • پاسپورت با اعتبار حداقل 6 ماه 
 • یک قطعه عکس پاسپورتی
 • گواهی عدم سو پیشینه

سند اضافی برای ویزای اقامت  GCC:

 • عکس دیجیتالی متقاضی
 • گذرنامه متقاضی
 • نامه تأییدیه که بیان می کند متقاضی مستقیماً از طریق کشورهای GCC وارد عمان می شود.
 • کپی ویزای GCC

توضیحات :

ارزانترین نرخ خدمات ویزای روسیه را در ویزا724 به صورت مستقیم دریافت می کنید

هزینه ویزای عمان 1 ماهه توریستی

7 روز کاری

همکار: 95 دلار

مسافر: 110 دلار

اگر قصد سفر زیر 14 روز رو دارید، نیازی به ویزا ندارید.

 

هزینه ثبت شرکت در عمان در ویزا724:

 1500 ریال عمان (حدودا 3900 دلار آمریکا)

برای کسب اطلاعات بیشتر با ما در باشید.

اخذ اقامت عمان از طریق ثبت شرکت:

یکی از آسان ترین راه ها برای دریافت اقامت عمان ثبت شرکت  است و شما میتوانید علاوه بر اقامت خود و شرکا به راحتی برای اعضای خانواده اقامت دریافت کنید و از مزایای زندگی در کشوری امن و آرام به همراه حساب بانکی بین المللی, تجارت راحت با همه کشورهای دنیا مانند ایران و آمریکا و ..., معافیت از مالیات و ... بهره مند شوید.

عمان یک کشور عربی در غرب آسیا است.این کشور با نام سلطنت عمان نیز شناخته می شود. پیش از این، این کشور در لیست گردشگران یا مقاصد تجاری کلاس بالا محسوب نمی شد. با این حال، در دو دهه گذشته، عمان نه تنها به عنوان یک مرکز تجاری در حال رشد، بلکه به یک مقصد گردشگری محبوب نیز بدل شده است.

مطلب مرتبط: ویزای امارات (دبی)

با این حال، قبل از سفر به عمان برای تجارت یا گردشگری، باید چند نکته را بدانید. عمان یک کشور اسلامی است و ریال عمان واحد پول آن است. علاوه بر این، در حالی که انگلیسی زبانان به راحتی در این کشور یافت می شوند، محبوب ترین زبان عمان، عربی است اما بلوچی و اردو نیز در این کشور صحبت می شوند. سایر زبان های رایج بلوچی , اردو . هندی میباشد.

پول عمان به عنوان سومین پول قدرتمند در دنیا شناخته میشود.

 

ویزای توریستی عمان

انواع ویزای عمان

 • ویزای توریستی عمان

ویزای توریستی به متقاضیانی داده می شود که برای مقاصد گردشگری از عمان دیدن می کنند.

 • ویزای کار عمان

ویزای کار برای کارمندی صادر می شود که توسط شرکت عمان تعیین یا حمایت می شود. این ویزا به متقاضی اجازه می دهد در عمان مانده و در شرکت کار کند.

 • ویزای پیوستن به خانواده و اقامت خانوادگی

در این ویزا  متقاضی باید گواهی ازدواج ارائه دهد.این ویزا برای متقاضیانی است که همسران آنها شهروند عمان اند.

 • ویزای اقامت دانشجویی

ویزای اقامت دانشجویی برای دانشجویانی است که برای تحصیل به عمان می روند. این ویزا به متقاضی اجازه می دهد 2 تا 3 سال در عمان بماند.

 • ویزای اقامت سرمایه گذار یا ویزای تجاری عمان

ویزای اقامت سرمایه گذار برای سرمایه گذارانی است که علاقمند هستند یا می خواهند وجوه خود را در عمان سرمایه گذاری کنند. فرد سرمایه گذار می تواند شش ماه در عمان بماند.

 • ویزای اکسپرس

ویزای اکسپرس ویزایی است که به یک فرد خارجی برای تجارت، جشنواره و سایر اهداف اعطا می شود. ساکن عمان باید از خارجی حمایت کند. ویزا تنها به شرطی صادر می شود که ساکن عمان مسئولیت خارجی را بر عهده بگیرد. این ویزا به افراد خارجی اجازه می دهد تا سه هفته در عمان بمانند.

 • ویزای بازدید از دوستان یا بستگان

این ویزا همچنین به ساکنین عمان اعطا می شود که می خواهند از دوست یا بستگان خود حمایت مالی کنند.

 • ویزای بازدید رسمی

این ویزا به درخواست یک سازمان عمانی به خارجی ها اعطا می شود. 

 • ویزای هنرمندان

ساکن عمان از هنرمندانی که برای اجرای مراسم در عمان به عمان سفر می کنند، حمایت می کند.

 • ویزای رانندگان کامیون

ویزای راننده کامیون به رانندگان کامیونی داده می شود که از عمان برای انجام معاملات عبور می کنند.

 • ویزای علمی

ویزای علمی به متقاضیانی داده می شود که به منظور تحقیق از عمان دیدن می کنند.

 • مسافر و خدمه کشتی

ویزای مسافر و خدمه کشتی ویزایی است که به مسافری داده می شود که برای رسیدن به مقصد نهایی خود باید در عمان توقف کند. این ویزا به افرادی که مایل به اقامت در عمان برای امور تجاری، گردشگری یا پزشکی هستند تعلق نمی گیرد. اعتبار این ویزا کمتر از 24 ساعت است.
 

ویزای هنگام ورود یا VOA چیست؟

ویزای هنگام ورود به VOA نیز معروف است. ویزای هنگام ورود، ویزایی است که پس از رسیدن متقاضی به مقصد برای متقاضی صادر می شود. در این صورت، نیازی به صدور ویزای شما از قبل نیست. ویزا هنگام ورود ممکن است یک فرایند آسان به نظر برسد، اما گاهی اوقات می تواند یک پروسه طولانی باشد. از آنجا که مردم بیشتر از VOA استفاده می کنند، امکان دارد مجبور باشید در صف برای مدتی منتظر بمانید.

انواع ویزای عمان

مدت اقامت در عمان با ویزای توریستی

ویزای عمان به عنوان ویزای یک بار ورود در دسترس بوده و به دارنده اجازه می دهد 30 یا 28 روز اقامت داشته باشد. ویزای یک بار ورودی که اجازه اقامت تا 90 روز را می دهد، فقط برای شهروندان نیوزلند در دسترس است. همچنین یک نوع ویزای عمان چند ورودی وجود دارد که به دارنده اجازه می دهد تا در یک دوره یک ساله، به ازای هر ورود، در عمان 30 روز اقامت داشته باشد.

متقاضی هنگام تکمیل فرم ویزای عمان باید یکی از ویزا های زیر را انتخاب کند:

 • نوع تک ورودی، برای اقامت حداکثر30 روز معتبر است.
 • نوع چند ورودی  اجازه می دهد تا در هر ورودی در یک دوره یک ساله، در عمان30  روز اقامت داشته باشید.
 • نوع تک ورودی برای ساکنان کشورهای شورای همکاری خلیج (GCC) ، برای اقامت حداکثر 28 روز معتبر است.

 

حمایت مالی ویزا برای عمان چیست؟

دانشجویان، افراد بیکار یا بازنشسته که قادر به تأمین هزینه های سفر خود نیستند، باید یک حامی مالی معرفی نمایند که تمام هزینه ها را بر عهده خواهد داشت. حامی مالی باید نامه ای رسمی جهت اعلام " قبول مسئولیت بازدیدکننده در تمام طول سفر" ارائه دهد. همچنین، او باید در نامه خود، به نسبت خود با بازدید کننده اشاره کند زیرا فقط اقوام درجه یک می توانند حامی مالی فرد متقاضی باشند. 

تمکن مالی برای ویزای عمان

قوانین ویزای عمان

 • فرزندان پدر عمانی می توانند در بدو تولد تابعیت عمانی را دریافت کنند. عمان تابعیت دوگانه را به رسمیت نمی شناسد؛ بنابراین به دارندگان گذرنامه دوگانه توصیه می شود که با گذرنامه عمانی خود به عمان سفر کنند.
 • لطفاً به خاطر داشته باشید که شرایط ورود ممکن است بر اساس تصمیم مقامات تغییر کند و توصیه می شود قبل از عزیمت اطلاعات جامعی از نمایندگی های دیپلماتیک محلی در کشور محل اقامت خود داشته باشید.

زمان پردازش ویزای عمان چقدر است؟

ویزای عمان تنها پس از تکمیل فرم درخواست با جزئیات مناسب و پرداخت کامل، پردازش می شود. زمان پردازش بستگی به فوریت ویزا دارد. توصیه می شود یک ماه قبل از تاریخ سفر برای ویزا اقدام کنید تا سفر شما را به تأخیر نیندازد یا لغو نکند.

قوانینی که پیش از سفر باید بدانید!

مجازات های کیفری: شما تابع قوانین محلی هستید. اگر قوانین محلی را نقض کنید، حتی ناآگاهانه، ممکن است اخراج، دستگیر یا زندانی شوید. 

هشدار بازداشت: در  صورت بازداشت یا بازداشت شدن، از پلیس یا مقامات زندان بخواهید بلافاصله به سفارت ایران اطلاع دهند. مقامات عمانی معمولاً به اتباع خارجی متهم به جنایت اجازه نمی دهند تا زمانی که پرونده ها باز است، کشور را ترک کنند. پاسپورت خود را همیشه همراه داشته باشید زیرا اگر پلیسی از شما پاسپورت خود را درخواست کند اما آن را به همراه نداشته باشید، ممکن است بازداشت شوید.

مشروبات الکلی و مواد مخدر: ممکن است به دلیل همراه داشتن مشروبات الکلی یا رانندگی تحت تأثیر الکل دستگیر شوید. مشروب خوردن در هتل ها، بارها، خانه ها و برخی از رستوران ها مجاز است.

تخلفات وسایل نقلیه موتوردار: قوانین راهنمایی و رانندگی به شدت جدی گرفته شده و مجازات های سنگینی مانند جریمه 1200 دلاری یا یک سال حبس برای چراغ قرمز را شامل می شوند. دوربین های ترافیکی از راه دور به طور گسترده ای برای نظارت بر سرعت و جلوگیری از تخلفات نور استفاده می شوند. مقامات مهاجرت به اطلاعات مربوط به تخلفات رانندگی دسترسی دارند و متخلفان تا زمانی که تمام جریمه ها به طور کامل نپرداخته باشند، نمی توانند عمان را ترک کنند.

موارد میراث فرهنگی: برای جلوگیری از پیگرد قانونی، قبل از برداشتن "اقلام میراث فرهنگی" مانند آثار باستانی، شهاب سنگ ها یا سنگ ها، ابتدا با مقامات عمانی تماس بگیرید.

استخدام در عمان:  نگه داشتن گذرنامه توسط کارفرمایان عمانی غیرقانونی است. چنین امری می تواند در صورت بروز اختلاف، اهرم فشار غیرقانونی به دست کارفرمای شما دهد. سفارت ایران نمی تواند در پرونده های کاری شما مداخله کند. به همین دلیل در ابتدای هر شغلی، قراردادی تهیه کنید که شرایط کار را به وضوح بیان کند. سعی کنید اختلافات را به صورت خصوصی با کارفرمای خود حل کنید. 

لباس پوشیدن: به فرهنگ اسلامی اهمیت داده و پیراهن بدون آستین، تاپ یا شورت نپوشید.

ارز: اسکناس های ایالات متحده چاپ شده قبل از 2006 اغلب پذیرفته نمی شوند. پول محلی به راحتی از دستگاه های خودپرداز یا باجه های مبادله ارز قابل دسترسی است.

مسافران دگرباش جنسی: رفتار جنسی همجنس گرایان غیرقانونی است و این افراد ممکن است از شش ماه تا سه سال محکوم شوند. 

 • عکاسی از برخی ساختمان ها غیرقانونی است.
 • مجازات های نگهداری، استفاده یا قاچاق مواد مخدر غیر مجاز شامل زندان های طولانی مدت و جریمه های سنگین می شود.

 

 

ویزای عمان

 

دلایل رد شدن ویزای عمان

گاهی اوقات اداره مهاجرت عمان ممکن است درخواست ویزای الکترونیکی شما را رد کند. در زیر به برخی از دلایل اصلی رد شدن ویزای الکترونیکی عمان اشاره شده است:

 • مدت اعتبار گذرنامه شما کمتر از 6 ماه است
 • اگر در فرم درخواست ویزای عمان اطلاعات اشتباه ارائه کرده اید
 • اگر نوع ویزای خود را به درستی مشخص نکرده اید
 • اگر قصد بازگشت شما از عمان مشخص نیست

 

مطالب پیشنهادی:

استارتاپ ویزای کانادا

ویزای تحصیلی کانادا

ویزای کانادا بدون شینگن

ویزای دانش آموزی کانادا

ویزا و اقامت سرمایه گذاری کانادا

درباره ویزای کانادا همه چیز بدانید

درباره تحصیل در کانادا همه چیز بدانید

ویزای اقامت دائم کانادا

مهاجرت به کانادا

وکیل مهاجرت

 

ویزا 724، در کنار شرکت حقوقی مهاجرتی و شرکت توسعه بیزینس در کانادا، با داشتن تجربه راه اندازی و توسعه بیش از 100 کسب و کار موفق، صفر تا صد خدمات خرید بیزینس یا راه اندازی بیزینس، امضای قرارداد قانونی و انجام امور مهاجرتی را ارائه می کند. ما کسب و کار را مطابق با شرایط شما، انتخاب و برای خرید یا راه اندازی آن اقدام می کنیم. در صورتی که قصد راه اندازی یک کسب و کار در کشور کانادا را داشته باشید و اگر تمایل دارید در فرانچایز های قوی کانادا سرمایه گذاری کنید، می توانید با ما در ارتباط باشید.

در این شرکت، گام به گام در خدمت اهداف کارآفرینانی هستیم که میخواهند بیزینس موفقی در کانادا داشته باشند و از راههای برنامه های تجاری روشهای سرمایه گذاری در کانادا ، ویزای استارتاپ و راه اندازی بیزینس به کانادا مهاجرت کنند.

دریافت اطلاعات تماس و اطمینان از مجوز های ما، با مراجعه به صفحه > درباره موسسه مهاجرتی ما

اطلاعات تکمیلی

قیمت

طبق درخواست

مدت اقامت

30 روز

مدت اعتبار

6 ماه

مدت اخذ ویزا

7 روز کاری


مشاوره رایگان/پرسش و پاسخ


همراهان گرامی، در این قسمت میتوانید سوالات خود را مطرح نمایید. در اولین فرصت پاسخگوی شما خواهیم بود.(نمایش عمومی)


سید محمد موسوی :

آیا می توان با داشتن اقامه کاری عمان، از این کشور ویزای کشورهای شنگین را گرفت؟؟؟

با درود 

می توانید درخواست کنید اما اینکه ویزا صادر شود یا ریجکت به کیفیت پرونده شما بستگی دارد.

Hope :

با سلام ببخشید برای مهاجرت با ویزای کاری عمان اگر یک نفر ویزای کار داشته باشه همسر و فرزندانش میتونند با ویزای توریستی با شخص برند تا همزمان درخواست ویزای پیوست همسر برایمان تهیه کنند .ممنونم

مشاوره مهاجرت و ویزا:

بله امکان پذیر است

محمد :

سلام وقتتون بخیر ببخشید با ویزای کاری عمان تمام اعضای خانواده با هم اقامت بگیرند؟

مشاوره مهاجرت و ویزا:

برای زمانی که ویزای کار عمان دریافت کنید تمام اعضای خانواده و فرزندان زیر 18 سال ویزا دریافت خواهند کرد.

منصور شیروانی :

ببخشید جهت ویزای 10 روزه یا 30 روزه توریستی، گردشی به عمان ، من که پایان خدمت ندارم و الان دانشجو هستم چطور میتوانم اقدام کنم؟ آیا با وثیقه یا ضمانت بانکی امکان دارد؟ در ضمن هزینه رفت و برگشت و اقامت 10یا 30روزه عمان چقدر می شود؟ با تشکر

مشاوره مهاجرت و ویزا 

با سلام و احترام 

میتوانید با ارائه وثیقه ویزای عمان رو درخواست و از کشور خارج شوید، راجع به هزینه های اقامت در همان میتوانید با جستجو در اینترنت به پاسخ خود برسید

Ahmad moradi : سلام ببخشید ایا ممکن با ویزای توریستی به عمان رفت و انجا کار پیدا کرد و تغیر ویزای توریستی به کار ممکن است ? سوال دوم ایا الان برای عمان نیازی به ویزای نیست در فرودگاه عمان صادر ميكنند??

مشاور مهاجرت و ویزا: 

 ویزای توریستی به ویزای کار تبدیل نخواهد شد. خیر باید قبل از ورود به فرودگاه درخواست ویزای شما تایید شده باشد.


سوالات متداول


آیا توصیه می شود هنگام سفر به عمان از بیمه مسافرتی استفاده کنید؟

بله، همیشه توصیه می شود هنگام سفر به خارج از کشور از بیمه مسافرتی استفاده کنید. بیمه مسافرتی ویژگی های زیادی را در اختیار شما قرار می دهد که می تواند در سفرها و مقابله با هرگونه موارد اضطراری که ممکن است با آن روبرو شوید به شما کمک کند. علاوه بر این، با بیمه عمومی ICICI Lombard (Bharti AXA*)  می توانید بر اساس نیازها و ماهیت سفر خود، برنامه سفارشی خود را ایجاد کنید.

چه کسی می تواند برای ویزای اقامت GCC درخواست دهد؟

متقاضیانی که به کشورهای شورای همکاری خلیج فارس سفر می کنند، دارای این ویزا هستند.

چگونه می توانیم به صورت آنلاین برای ویزای توریستی اقدام کنیم؟

متقاضی می تواند از طریق وب سایت رسمی سفارت عمان به صورت آنلاین برای ویزای توریستی اقدام کند. اگر متقاضی بخواهد می تواند به سفارت عمان مراجعه کند. سفارت در تکمیل فرم درخواست و سایر جزئیات به شما کمک خواهد کرد.

مشاوره اخذ ویزا اقامت و مهاجرت قانونی با مجوزها و وکیل رسمی

ارتباط با ما

آدرس و راههای ارتباطی :

مجوزها و آدرس دفاتر:

- مجوز وزارت گردشگری ایران (بنام سالی گشت پارس به ش.ث: 461992)

- مجوز رسمی مشاور مهاجرت کانادا، دکتر شهروز بهرامی اصل: ICCRC :R527306 

- مجوز مرکز توسعه تجارت الکترونیک ایران (ای نماد) بنام ویزا724

- مجوز دفتر فعال حقوقی و مشاور املاک، در امارات (دبی) بنام الیزیاگروپ

 

دفتر ایران (تهران): 

تلفن‌های ثابت:

02122913141 02122223173 / 02122226298

 

پشتیبانی تلفن همراه، واتساپ و تلگرام:

09124644197 / 09961042050 

(شنبه تا چهارشنبه 10:00 الی 17:00 بوقت تهران) - (پنجشنبه: 10 الی 14:00)

 

آدرس: میرداماد؛ میدان مادر (محسنی)، برج بیژن، طبقه 7 واحد 6

* مراجعه حضوری فقط با رزرو وقت قبلی

(پاسخدهی تلفنی فقط: 10:00 الی 18:00 بوقت تهران )

(پشتیبانی پیام در واتساپ و تلگرام: 24 ساعته)


دفتر کانادا (تورنتو):

CANADA Office  :

17075 Leslie St, Unit 6, Newmarket, ON L3Y8E1 
Canada Toronto 

19055987474+ : Whatsapp & CALL

(مراجعه به دفاتر فقط با رزرو وقت قبلی)

 

دفتر امارات (دبی):

DUBAI Office  :

Dubai sheikh zayed road AlQuoz3 RAK bank Building office

 

اینماد ویزا724   RCIC

* ویزا724 مرکز تخصصی ویزا و مهاجرت

لینک های مهم: شرایط مهاجرت به کانادا / ویزا تحصیلی کانادا

سرمایه گذاری در کانادا / وکیل مهاجرت / ثبت شرکت دبی

شرایط و هزینه ویزای توریستی کانادا / ویزای کانادا / پاسپورت دومینیکا

مهاجرت به انگلیس / ویزای تحصیلی انگلیس / خرید ملک در دبی

استارتاپ کانادا / موسسه مهاجرتی / تورنتو / ونکوور

 

* اینستاگرام ویزا724: 

ایمیل : info[at]visa724.com

تمامی حقوق این سایت مربوط به ویزا 724 می باشد.